GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Motorola C350-programik...

18.04.2004
23:14
smile
[1]

techi [ Legend ]

Motorola C350-programik...

Poszkuję programiku do wrzucania różnych rzeczy na komórkę. Wiem ze dają przy zakupie zestawu Motorola original(kabel+CD) Ale narazie nie chce mi się wydawać kasy na to, a kabelek sam jest tańszy :)
I'm thanking for all help in advance

18.04.2004
23:27
smile
[2]

owoc_pomarańczy [ Konsul ]

szukaj MPT motorola phone tools :)

np tu : www.matrax.net


i życzę powodzenia:) ja siedze nad tym gównem z przerwami od 2 miesięcy:))) przeklinam dzień w którym zamowiłam kabel :))) (mam v500) u Ciebie pójdzie łątwiej, nie chce Cie wprowadzić w błąd ale wystaczy Ci chyba wersja 2.0.

ale nie da się nim wgrywać gier, do tego jest PST (czy tam pts) albo MIDWAY :)))

daj znać jak wydumasz coś:)))

a jak masz XPka to wogole- uzbroj się w cierpliwość:))))))


aha, jest jeszcze taki programik True Sync, tez go mam, i tez nie umiem spozytkować:)
ale za Ciebie trzymam kciuki oddając sie po raz 654784784389898937543 instalacji Motorola USB Driver:))))

04.05.2004
03:48
[3]

bartchuck [ Centurion ]

przeciez ja mam dobry kabelek... :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.