
techi [ Legend ]
Motorola C350-programik...
Poszkuję programiku do wrzucania różnych rzeczy na komórkę. Wiem ze dają przy zakupie zestawu Motorola original(kabel+CD) Ale narazie nie chce mi się wydawać kasy na to, a kabelek sam jest tańszy :)
I'm thanking for all help in advance

owoc_pomarańczy [ Konsul ]
szukaj MPT motorola phone tools :)
np tu : www.matrax.net
i życzę powodzenia:) ja siedze nad tym gównem z przerwami od 2 miesięcy:))) przeklinam dzień w którym zamowiłam kabel :))) (mam v500) u Ciebie pójdzie łątwiej, nie chce Cie wprowadzić w błąd ale wystaczy Ci chyba wersja 2.0.
ale nie da się nim wgrywać gier, do tego jest PST (czy tam pts) albo MIDWAY :)))
daj znać jak wydumasz coś:)))
a jak masz XPka to wogole- uzbroj się w cierpliwość:))))))
aha, jest jeszcze taki programik True Sync, tez go mam, i tez nie umiem spozytkować:)
ale za Ciebie trzymam kciuki oddając sie po raz 654784784389898937543 instalacji Motorola USB Driver:))))
bartchuck [ Centurion ]
przeciez ja mam dobry kabelek... :P