GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność cz. 162 czyli kto wygrał dzisiaj PK? P

17.04.2004
01:04
smile
[1]

Justa_ [ lady in blue ]

Bezsenność cz. 162 czyli kto wygrał dzisiaj PK? P

Otwarte od 23 do 7

oczywiście że nie ma wstępniaka :P

mmm fmpmpppffmmmffp mmfppffmm pfmppf pmpmpppppmffpmmfmmpmpmffmppppmfmf:
pppmffmpp ppmmmm fppfmmfmpmpppfmpppmffmmmpmpmmm :Pfm
mpmffpmffmpppmpfmfpmmmpp ffpmmm fmffppmmmmfmmpp :PfmPfm
szefowa


poprzednia część:

17.04.2004
01:06
smile
[2]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa --->podaj linka do translatora lepiej wszystkim :P

17.04.2004
01:08
smile
[3]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita nie wiem co ty z tymi murzynami dzisiaj, nigdy nie powiedziałam że mi się podobają, może ty chcesz coś nam powiedzieć? :P
(wiem że masz kompleks przez moje super szybkie łącze <głaszcze>)

Siwy, nie podoba mi się
:*

prosze, link:

17.04.2004
01:09
smile
[4]

Adamss [ -betting addiction- ]

Witam!

Justa --> Dzięki za link - skorzystam z miłą chęcią!

17.04.2004
01:09
smile
[5]

Banananan [ Dezerter ]

BAN!TA -> 1. Nie ma średnich włosów;
2. Nosi czapkę;
3. Miałeś sam przerobić moje zdjęcie...;
Oki, koniec tego wyliczania. :) Ogólnie cienizna... :P

17.04.2004
01:21
smile
[6]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Banananan ---->nie wiem o czym smucisz ,teraz mialbys chyba szanse nawet u Siwego

Justaaaa-> podaj linka :P

17.04.2004
01:25
smile
[7]

Banananan [ Dezerter ]

BAN!TA -> Ty też tak jak i piokos uważasz siebie za głupka? Spoko, twój wybór. ;)
A co do przerobionego zdjęcia to to mi się podoba, wykazałeś trochę inwencji twórczej, wyobraźni i poświęciłeś trochę czasu... Gratuluję! :P

17.04.2004
01:29
[8]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Banananan ---> 5 minut, a i tak sie spieszylem zapomnialem o rekach.

17.04.2004
01:30
smile
[9]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita, przecież podałam wyżej, czego jeszcze chcesz? :P

17.04.2004
01:31
smile
[10]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa---->zapomnialbym- specjalnie 4 u i oczywiscie dla Siwego tak jak prosil cos spoconego :P

17.04.2004
01:32
smile
[11]

Banananan [ Dezerter ]

BAN!TA -> Spoko! Teraz jeszcze lepiej wygląda... Prawdziwy, rasowy Murzyn... Brawa, dla tego pana! Cala sala, bijcie brawa! :P

17.04.2004
01:44
smile
[12]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita jeśli już tak bardzo chcesz wrzucać fotki murzynów tutaj to wysil się troche i znajdź coś leprzego niż Mike T. P

np. Sean P.Thomas
sweet : › ~~~~~~~~

17.04.2004
01:46
smile
[13]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->lepszego sloneczko,lepszego, a matura za 3 tygodnie.... :P

a co do czarnuszka- faktycznie slodziutki ...:>

17.04.2004
01:49
smile
[14]

Justa_ [ lady in blue ]

lepszego oczywiście, przez zmęczenie robie już takie błedy :/

nie musisz mi zwracać uwagi panie zastępco Miodka

17.04.2004
01:50
smile
[15]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->jakie zmeczenie jesli po poludniu spalas prawie 3 godziny ?:PP

17.04.2004
01:55
smile
[16]

Justa_ [ lady in blue ]

to ty tak myślisz...

17.04.2004
01:55
smile
[17]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Za mało spocony ten czarny. Twarz Banananananana w Twoich rękach zachowuje się jak z plasteliny.
:)

Justa --> Po co sypiasz w dzień? I nie bój się matury. Jest prosta.
:*

17.04.2004
01:58
smile
[18]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy----> jesli to byl kąplement to dzieki :P (szkoda ze Justa juz nie pozwala na dawanie swoich zdjec na golu ;( )


17.04.2004
01:59
smile
[19]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy,nie sypiam( czasami musze mu coś powiedzieć jak nie chce mi się gadać :) ) nigdzie nie napisałam że się boje matury :>

17.04.2004
02:04
smile
[20]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Rozumiem, nie o wszystkim musi wiedzieć. :) Nie mówię że się boisz, ale widzę że Banita Cię straszy.

17.04.2004
02:06
smile
[21]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy----->hmmm bo zaraz sie dowiem ze podczas tych popoludniowych sjest (ktorych jak sie okazuje nie ma )sie razem uczycie hmm biologii ....:)

17.04.2004
02:11
smile
[22]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> A może od razu filatelistyki?
:)

17.04.2004
02:14
smile
[23]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy----->no o tym juz nawet nie chcialem wspominac !!

Justa----->do raportu raz dwa tlumacz sie :P

17.04.2004
02:17
smile
[24]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy, on zawsze straszy bo myśli że ma władze :>

Banita a więc ppmppfffpmpp fmfmmfffpmpp fmmmffmpp ffp Fmmmfffppffmppm, ppmppfffpmpp pppmffmpp mmppmfmmm mmppmfmmm mmppmfmmm :Pfm to by było na tyle

17.04.2004
02:20
smile
[25]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy---->masz linka do tego translatora bo mi ta.. bo mi Justa nie kce dac :/ :)

17.04.2004
02:24
smile
[26]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Na razie szukam znaczków z czarnymi spoconymi facetami na następną lekcję. Jak skończę to się rozejrzę.
:)

17.04.2004
03:06
smile
[27]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy, mam nadzieje że dużo ich znajdziesz :>

Banita na na na na na na :P

dobranoc

17.04.2004
03:07
smile
[28]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Justa----->terefere zapomnij o jakichkolwiek murzynach zboku :P

dobranoc

17.04.2004
03:10
smile
[29]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

ale staro tu jest.... ;›

jestescie najstarsi !

17.04.2004
03:11
smile
[30]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


PrEd4ToR --->staro?:> cholera to chyba nie kąplement ....

17.04.2004
03:14
[31]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita spać!

dobranoc

17.04.2004
03:15
smile
[32]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Jestem... żyję... po imprezie...

17.04.2004
03:20
smile
[33]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Całe mnóstwo. :)

Banita --> On chciał powiedzieć że dziad już jesteś.

CŚ --> Gratuluję woli walki.

17.04.2004
03:24
smile
[34]

kakoon [ Generaďż˝ ]

tu chyba moje miejsce...

17.04.2004
23:00
smile
[35]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D


Pmmfmffmmfmpmmm pfmmpfmpfmpfmpf fmmmffmpp mmfmpfmmmpppmffmmmpffmmm ffppppmmmpmfmmmffpłmmm :Mpm mfpłmppmfpłmppmfpłmppmfpłmpp :Mpm *pfmmmmfmppffffpffm mpmffpmfffpppppmffmpp* :Mpm pfmfmm.Mmm mfmmpmffpmffmpp.....pffmppmmfffppppmffmmfffpmpppmp? :Mpm Ppmmffłmpppmm pppppfmmfffm ffpffmmmfffpmpp Pfmmmmpppmff :Mpm

Se ide :D Jutro pewnie znów KrK więc jakbym sie nie pojawiał to.......

....................DobraNoc....

17.04.2004
23:00
smile
[36]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


bry

Justa---> :P

17.04.2004
23:03
smile
[37]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk pffmppmmfffppppmffmmfffpmpppmp pmmmppfmmfmp pfmppfmpm fmpmmm fppmffmpppmfmfmmmmmmfmfppppmmm mmppmffmfffpmmm mff mpmpmffmfmfmmffppmmff fmmpfmppfmpmpppmffmmmppmmff pmpfmppffppfmpp ppmmmmppm pppmmm fmmppfmmpmffmpp :Pfm
miło sobie pogadać :)

Banita zagadałeś mnie :P

17.04.2004
23:04
smile
[38]

Brisk. [ Chomik ]

Justa ffpmmmfmffppmmmżffmłmppppm :Mpm

..............DobraNoc....

17.04.2004
23:07
smile
[39]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


fuck ! podajcie tego cholernego linka !!!!

Justa--->bla bla bla , bylas po prostu gorsza:P

17.04.2004
23:09
smile
[40]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk ppmmmmfmmffp pffmpppppfmpmfmmppppp fpp ppfmmfffpmmmmmfmfp? mmfmfpffmmmpmmm pppmffmpp fppmffmppmmf pppmffmmf pppmffmpp ppmppfmfmpmfmppfmm ffpppfmmpmmmmmfffpffmmmf :Pfm fmmpfmmffpmm mpmppfmmppffffpmpp

Banita przecież podałam wcześniej :P

17.04.2004
23:11
smile
[41]

pisz [ nihilista ]

witam - bardzo się stęskniliście?:>

niech mi ktoś zrobi skrót co mnie opuściło - widziałem tylko że forum **** strzeliłi wygląda teraz jak przez przez okno, Banita ma włosy do pasa i wszczął pare awantur, a Brisk nie zmienił orientacji :)


(btw tak, jestem mocno opalony i wyglądam jak playboy :* :D)

17.04.2004
23:11
smile
[42]

Brisk. [ Chomik ]

Justa Mpfpmfmmmmmfffpfmfś fmmmffmpp pppmpppfffppppffppffm ppffmmfmpmmmfmppppmffppf ffppffppfmmpmffł :Mpm pfmpffffpmppmmfmffmppffp ppmófppmffmpp żmpp ffpmmmfmffppmmmżffmłmppppm żmpp pmmmppfmmfmpmppś fmfmmppffmmmpppmmm fpp fmpmmm mmppmffmfffpmpp mff mmfófmm fmpmmmppm pmmmppfmmffpmmfffpmpp mmm pppmffmpp żmpp fpp pffmppmmfffppppmffmmfffpmpppmp :Mpm mmppffmmmpppppfmmf :Mpm pfmfmm.mmmpmfmpp mff fmpmmmpmp ppmmmmppm fppffmppfmmppffmmmffppppmffmpp mmpmpmmmp :Mpm

Flaczus a tam ie ma po co :D

......................DobraNoc....

17.04.2004
23:12
smile
[43]

Brisk. [ Chomik ]

pisz zawsze tak wygladałeś :D no choc lepiej nie wchodze w szczegóły :D

...................DobraNoc....

17.04.2004
23:13
smile
[44]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz--->czekamy na fotke, Justa lubi opalonych przystojniakow :>

Brisk---->wredniak jestes i tyle :D

17.04.2004
23:15
smile
[45]

Brisk. [ Chomik ]

Flaczus dzieki :D :*

............DobraNoc....

17.04.2004
23:15
smile
[46]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk fmpppf pmfmpppfmmffmpppmm pfmppfmfpmmmppmfmfpmm fmpmmm fppffmppfmmppffmmmffppppmffmpp mmpppf pmpmffmppmpmffm Mmpmmmpppmfffmpmmm mpmppfpfffppmffmpp pmfmffppppmpmmm mpmppf fmppmffmfppmmmmmmfffpmmm ppmppfffpmpp pppmffmpp mmpffmmmf fmpmmmpmpmff ppmmffpmfffm :Pfm

pisz mmfffpmppfmmmmf

17.04.2004
23:17
smile
[47]

Brisk. [ Chomik ]

Justa mmpfmfmmmmfpmmmmfpmmmmfpmmmmfpmmmmfpmmm pmmmmm pppmmmfppmppfmp pmmmppfmmffpmmfffpmpp pppmffmpp fmmpfmfmfśmmfmffłmppppm fppffmppfmmppffmmmźpppmff ffpmpp fmmppmffmmmfffpffm :Mpm mmm mff pppmffmpp fmmąmpmffpmpp fmpmppffp żmppmmpffm mff Mmpmmmpppmfffmpmmm fmpmmmpmp fmmffpffmmmppmpppf fmmmffmpp ffp pppmffmpppmm ffpmpppfffppmmmł, pfmpffmmmfppmpmmmm? :Mpm

................DobraNoc....

17.04.2004
23:21
smile
[48]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk fmpppf mpmppfmmppffffpmpp, pppmffmpp mmfmfpmmfmffmmmpmfmmmmmpffmppm ffpmppmmpffmfmm ffppmfmpp fmmpfmmmmpmf fpp pppppfmmfffm :Pfm
pppppf fppmffmppfmmffp, pppmffmfmmpmffm mfmppf pppmmm pppmffmpppmm pppmffmpp fmppffffpffmppmmmmpmfmmmppm, ppmmmmppm mffppppppmpp fmmpfmppffmmppfmmpffm.. :Pfm

17.04.2004
23:24
smile
[49]

Brisk. [ Chomik ]

Justa pppppf fmpppf pmmmmm pppmffmpp mmfmfpmmfmpp fppmffmppmpmffpmffmppmmf ffpmmm mmfppf Fmpffm mfmppf fmppffffpffmppmmmmfmmffp mff fmpfmf fppppfpmfmpp fppffmłąmmfffpffmć fppffmppfmmppffmmmżpppmffmpp :Mpm mmm fpp pppppfmmfffm mff śpfmmffmpp żpmfmpp mmm mmfffpmmmfmmmmmppmmff fppppfmfmópmfmpp :Mpm

qrna.......

.................DobraNoc....

17.04.2004
23:27
smile
[50]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk ppmmmmppm pppmmmmpmffpmffmpppmmmpp ffpmpp pppmffmpp ffp ppmppfpmmmppmfmppf pfmppffppppfmpmfmf :Pfm

17.04.2004
23:29
smile
[51]

Brisk. [ Chomik ]

Justa ppf fmpppf fmmmffmpp pppmffmpp ppmmmmpfffmpfpp :Mpm

...................DobraNoc....

17.04.2004
23:31
smile
[52]

Justa_ [ lady in blue ]

nie odpowiedziałeś na pytanie :P ile razy napiszesz jeszcze dobranoc :PP

17.04.2004
23:32
smile
[53]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


spamerzy

17.04.2004
23:32
smile
[54]

Justa_ [ lady in blue ]

biedaczek <głaszcze>

17.04.2004
23:32
smile
[55]

Brisk. [ Chomik ]

Justa odpowiedziałem :D powinnas to odczytac jako: nie :Da pisze dobranoc non stop bo Ty mnie tu przytrzymujesz :D

.......................DobraNoc....

17.04.2004
23:33
smile
[56]

Justa_ [ lady in blue ]

ah nie? mówi się trudno :P

17.04.2004
23:33
smile
[57]

Brisk. [ Chomik ]

Banita mpfpmfmmmmmfffpfmfś!!!!!!!! :Mpm

..............DobraNoc....

17.04.2004
23:34
smile
[58]

Brisk. [ Chomik ]

Justa daj jeden powód dlaczego miałoby być inaczej i miałbym odpowiedziec tak :D

..............DobraNoc....

17.04.2004
23:36
smile
[59]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Retrovertigo...little....Absynt say....no more..

Pypyfofe BRY :P

Justa tak sobie myślę i Ty chyba jesteś Virtual Idolką :o) (A co lepsze nie verteksowo-pixelową ,tylko prawdziwą:)
(MM kupiony:)

17.04.2004
23:38
smile
[60]

insmac [ Konsul ]

Witam...

To Endrju dzisiaj walczy? Bo ja to jeszcze po meczu nie ochlanalem :)

17.04.2004
23:39
smile
[61]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk po co? ci co chcą, znajdują :>

Mr.Bungle czemu tak myślisz? :)

insmac cześć

17.04.2004
23:40
smile
[62]

Brisk. [ Chomik ]

Justa ok czyli ta sprawe zamykamy :D

...................DobraNoc....

17.04.2004
23:43
smile
[63]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Bo...?Bo jesteś miła?Piękna?Kobieca?Bo....lubisz żółte strony?


17.04.2004
23:44
smile
[64]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

A, witaj insmac

17.04.2004
23:48
smile
[65]

Justa_ [ lady in blue ]

Mr. Bungle aż sie zawstydziłam :> żółte strony?

Banita ucz się :P

17.04.2004
23:50
smile
[66]

pisz [ nihilista ]

na forum jak zwykle bajzel....nic człowiek wartościowego nie wyczyta :)

no...zjechany drogą jestem,odebrałem nową grafik karte, więc chyba ide sie wyspać by mieć jutro siły na testy :]
na dodatek siostre mam w pokoju do czwartku i nie chce jej waleniem w klawiature i jękami z głośników po nocy przeszkadzać :>

<---- miernota :/

17.04.2004
23:51
smile
[67]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

No bo ja kocham wszystko co żółte......mangę również :)

17.04.2004
23:54
smile
[68]

Torn [ Merces Letifer ]

hej.

insmac - tak, tej nocy.. bo technicznie to jutro :)

17.04.2004
23:58
smile
[69]

Siwy4444 [ Senator ]

witam

Justa --> :*

Banita --> Dzisiaj Andrew się tłucze z jakimś spoconym czarnym facetem.
:)

17.04.2004
23:58
smile
[70]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Torn ...

18.04.2004
00:02
smile
[71]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy---->no i kazdy zadowolniony, Ty masz czarnego spoconego murzyna, ja golote- tak powinno byc :P

Justa--->no wiem wiem ze Ci komplementow nie mowie, ale nie musisz tego wszystkim trąbic :P

18.04.2004
00:02
smile
[72]

Brisk. [ Chomik ]

No teraz moge połnoprawnie powiedzieć.............. :D

..............DobraNoc....

18.04.2004
00:07
smile
[73]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Hymm Banita is here :P Witam..

"Pioseneczka" do 80%...:)

"In fiber optic illusion
The flickering eyes
By flourescent lights
Supplicate before machines,
Self-reflecting

The legend of modernity:
The phosphenes explode
God's eternal strobe
Through the holy filament,
Graven image "


18.04.2004
00:08
smile
[74]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Żeby nie było niedomówień, ja kibicuję Andrzejowi. Pewnie będzie krwawo.

18.04.2004
00:18
smile
[75]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy---->noo, to tygryski lubią najbardziej :)

Mr.Bungle --->widze ze nowe emotikony spasowały :)

18.04.2004
00:18
smile
[76]

Justa_ [ lady in blue ]

Mr.Bungle ok, i wszystko jasne :)

Siwy :*

Banitas oj, nie denerwuj sie tak, przeciez wiemy że jesteś łagodny jak baranek :*

18.04.2004
00:23
smile
[77]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----> ten buziak dla mnie to chyba pomylka?:P

18.04.2004
00:23
smile
[78]

Justa_ [ lady in blue ]

dobrze wiesz że nie :*

18.04.2004
00:30
smile
[79]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Tak na marginesie:jak Andriu nie da czadu ,to w dupie mam naszych sportowców....z Adasiem"obraziłem się bo miałem kontuzję i boli i nie bede mówił..nic a nic" na czole..czele



(czole/czele edit)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-18 00:31:35]

18.04.2004
00:33
smile
[80]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


ee tam ja od poczatku bylem z golota, dla jego walk z bowem w domu pojawil sie canal+ bo tylko tam byly te walki dostepne. no ale prawda jest jedna- albo woz albo przewoz ....
Justa----->yyy pse pani, moge dzisiaj poogladac na zywo golote czy jutro z wideło ?:P

18.04.2004
00:37
smile
[81]

Justa_ [ lady in blue ]

jeżeli o 2:30 w nocy nie masz nic ciekawszego do roboty to oglądaj...

18.04.2004
00:38
smile
[82]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

BAN!TA -->Wóz albo ...no wiem.Wiesz ja gdybym przyliczył takie wtopy (inaczej nazwać tego niepotrawię) wstydził bym się na miasto wyjść.On potrawił.I dobrze.Trzymam kciuki,bo to nasz,a ja zawsze jestem za naszymi....

A tu zaskoczenie....B_bb TY jesteś dżentelmenem :)

18.04.2004
00:41
smile
[83]

pisz [ nihilista ]

no fakt..walka dzisiaj ale nie wyrobię - zresztą i tak nie będzie pewnie co oglądać :>

miałem rzucić na dobranoc parę uwag, oszczerstw, bluźnierstw, zniewag i afrontów..ale daruję sobie i wam

branoc

18.04.2004
00:42
smile
[84]

insmac [ Konsul ]

Siwy4444 --> Widze, ze Painkiller na tapecie :)

18.04.2004
00:43
smile
[85]

insmac [ Konsul ]

Dobranoc.

18.04.2004
00:44
smile
[86]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Mr.Bungle ----->wiesz, jakby nie byl taki pazerny na kase, co podkresla praktycznie wszedzie, to naprawde nie mialbym mu wiele do zarzucenia jesli chodzi o te porazki, ale ze oficjalnie sie przyznaje ze kasa dla niego ejst najwazniejsza to niestety inaczej trzeba na to wszystko patrzyc(a szczegolnie na walke z tysonem)

btw dzieki za kąplement , rozumiem chciales byc mily, ale to sie pantoflactwo nazywa , prawda Justa?:P

Justa---->a coz ja niby mialbym o 2.30 ciekawego do roboty hmm?:P

18.04.2004
00:44
smile
[87]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

To ja się ładnie przywitam i nie powiem nic odkrywczego - na Andrzeja czekam :P

18.04.2004
00:45
smile
[88]

Adamss [ -betting addiction- ]

Dzieńdobry!

18.04.2004
00:47
smile
[89]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita no wiesz... foch

18.04.2004
00:49
smile
[90]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->aaa zapomnialem , juz lece pozmywac w kuchni :P

18.04.2004
00:52
smile
[91]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

BBB ja teraz dokonuje "świętokractwa " bo pije zielone 80% z Pepsi..:) (inaczej bym nie widział klawiszy) ,a komplement?..gdybyś mie znał (mam taką nadzieje że kiedyś się poznamy) to byś wiedział że jestem od tego sto tysięcy lat świetlnych....coś jak Anakin w wieku średnim :P.....POZDRAWIAM :O)

Paszczak...Adamss welcome....

18.04.2004
00:53
[92]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita...

18.04.2004
00:56
smile
[93]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Mr.Bungle ---->a propo anakina- dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem KOTORA po polsku- i zapowiada sie kilka ladnych miesiecy grania (knight of the old republic info dla Justy :P)

Justa---->tyle razy prosilem zebys nie dawala swoich zdjec na golu ;P

18.04.2004
00:59
smile
[94]

Justa_ [ lady in blue ]

przecież to twoje zdjęcie <głaszcze> w twoim wieku czas zaczac nosić okulary... 8-)

18.04.2004
01:02
smile
[95]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Mi się tam podoba....Mogło by być na okładce Glamura czy innego Cosmopolitana.....Temat wiodący "Nie bójmy się być naturalne"

18.04.2004
01:05
smile
[96]

Justa_ [ lady in blue ]

Mr.Bungle ty też? raz dwa zakładaj okularki 8

18.04.2004
01:05
smile
[97]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Mr.Bungle ---->prawda ze ladnie wyglada?tez jej to zawsze mowie :P

18.04.2004
01:09
[98]

Justa_ [ lady in blue ]

18.04.2004
01:12
smile
[99]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Żółte....takie kochane,niewinne,nic nikomu nie zrobiło.....a to pomarańczowe?baba na 100% :o)

18.04.2004
01:13
smile
[100]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Mr.Bungle ---->hmm troszke kultury zadna baba tylko Justynka :))))

18.04.2004
01:15
smile
[101]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kurde, otqiwram jeden wątek, a tam banananan, otwieram drugi wątek, a tam banananan... myślę sobiel pójdę na bezsenność, a tam... no właśnie znów banananan... aż boję się otworzyć flaszkę ;>>

18.04.2004
01:16
smile
[102]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Paudyn----->a nie pomylilo Ci sie z banitą?:P

18.04.2004
01:17
[103]

Justa_ [ lady in blue ]

uwzieliście się na mnie wy...

18.04.2004
01:22
smile
[104]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Banita ::::>
Niepodobna was pomylić, sporo Ci jeszcze do banananana brakuje ;>>

Swoją drogą zafundowłeś wraz z "kolegami" mojej przzeponie niezłą gimnastykę na wątku o PK :o)))

18.04.2004
01:24
smile
[105]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Paudyn---->cala przyjemnosc po mojej stronie :P

18.04.2004
01:28
smile
[106]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Paudyn -->Chcesz banananananana ? (ale zielonego,bo ja lubię zielone) :) (zielone są bez lambri,.....podobno...)

18.04.2004
01:29
smile
[107]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Banita ::::>
I za to lubię GOLa. Codziennie dostarcza mi sporą dawkę rozrywki...

Swoją drogą nie wiem, jak można traktować tak śmiertelnie powaznie to miejsce... toć to tylko wirtualna placówka, jakich wiele, jest jeszcze przecież to normalne życie... no cóż, niektórzy się bawią, zaś inni przeżywają. Ja stanowczo bardziej wolę się bawić...

Dobranoc

18.04.2004
01:30
smile
[108]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mr. Bungle :::::>

Może jutro... dziś już się naoglądałem bababanananaanów..eee język można obie połamać :oPPP

A teraz życzę kolorowych

18.04.2004
01:38
smile
[109]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Paudyn --->i dobrze ze szefostwo gola tez ma jako takie poczucie humoru, bo jak by bylo inaczej dawno juz mialbym banana :)

Justa---->do raportu raz dwa, a co Ty sadzisz o bananach?: P

18.04.2004
01:41
smile
[110]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

BAN!TA "dawno juz mialbym banana "....ech wydawało mi sie że jesteś SMAKOSZEM :) Tychże owych.....

Chcecie piosenkę? (Chcemy,chcemy...aplauz)

18.04.2004
01:44
smile
[111]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Mr.Bungle =====> to są pozory i mity, tak naprawde mialem tylko jednego banana na poczatku swojej bytnosci( w klotni s massca) a ostatnio to na wslasna prosbe , tak wiec sie za bardzo nie liczy :)

chceemyy!!

18.04.2004
01:44
smile
[112]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


lol [edit] literowki :P

18.04.2004
01:50
smile
[113]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

To macie :)
"The words are so familiar-
all the same greats, the same mistakes
It doesn't have to be like this

If you don't make a friend now
One might make you
So learn
The gentle art of making enemies

Don't look so surprised
Happy birthday...fucker
Blow that candle out,
We're gonna kick you, kick you

[Don't say you're not because you are]
[Don't say you're not because you are]
[History tells us that you are]
[History tells us that you are]

And all you need is just one more excuse
You put up one hell of a fight, you put up one hell of a fight
I wanna hear you very best excuse
I never felt this much alive, I never felt this much alive

Your day has finally come-
So where the hat and do the dance
And let the suit keep wearing you.

This year you'll sit and take it
And you will like it-
It's the gentle art of making enemies

I deserve a reward
Cuz I'm the best fuck that you ever had
And if I tighten up my hole-
You may never see the light again

[There's always an easy way out]
[There's always an easy way out]
[You need something wet in your mouth]
[You need something wet in your mouth]

I never felt this much alive..."

P.s
Kidy dokładnie Andriu?
A.D 2
massca chyba w tym co robi jest o.k? :)))))

18.04.2004
01:52
smile
[114]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


ad 1- yeee stawiałbym gdzies na 4.00-4.30 rano (i nie wiem czy nie lepiej przespac sie do 12 w poludnie i ogladnac od razu powtorke

ad 2 a kto to jest massca :))

18.04.2004
01:54
smile
[115]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

massca to Painkiller.....i chwała mu za to :)))))))))

18.04.2004
02:05
smile
[116]

Justa_ [ lady in blue ]

do 4 to ty dawno uśniesz dziadziu <głaszcze>

18.04.2004
02:07
smile
[117]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->a czemu Ty tak brzydko sie do Mr.Bunglego odzywasz? to pewnie za ta babe? ale zeby od razu od dziadow?:PP

18.04.2004
02:08
smile
[118]

Justa_ [ lady in blue ]

oj, znowu niemiec cię okrada? <głaszcze>

18.04.2004
02:09
smile
[119]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

.....................



(odebrało mi to co sprawia że się mówi :))))))))

18.04.2004
02:12
smile
[120]

Justa_ [ lady in blue ]

tfu, nie okrada tylko chowa dziadziu, biedaczek <głaszcze>

18.04.2004
02:13
smile
[121]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


aaales spalila dowcip, bidulko <przytula> naucz sie ze kawaly sie opowiada tak - zeby inni sie smiali :PPP

18.04.2004
02:14
smile
[122]

Justa_ [ lady in blue ]

prosze prosze jaki mądra, a przed sekundą tłumaczylam ci na gg o co chodzi :P

18.04.2004
02:15
[123]

Justa_ [ lady in blue ]

mądra=mądry (chociaż z nim nigdy nie wiadomo :> )

18.04.2004
02:16
smile
[124]

Coy2K [ Veteran ]

tlumaczenie wstepniaka:

a teraz cos po kenijskiemu:
nie ma wstepniaka :P
dziekuje za uwage :PP

18.04.2004
02:16
smile
[125]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa---->spac! bo juz nawet te zapalki w oczach Ci nie pomagaja :P

18.04.2004
02:17
smile
[126]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Coy2K ---<nooo jeden porzadny sie znalazl dzieki :))

Justa--->drzyj czytam co z Briskiem wyprawialas:P

18.04.2004
02:18
smile
[127]

Justa_ [ lady in blue ]

Coy2K dzięki
(zdrajca :P )

Banita och nie nieeeeeeeeeeeeeee... bhahahahahahaha cmoknij mnie w nos :P

18.04.2004
02:20
smile
[128]

Coy2K [ Veteran ]

hehehe
ps. ciekawe te rozmowy z Briskiem prowadzisz Justo :P

18.04.2004
02:22
smile
[129]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

A kto mnie cmoknie?No kto ? Nikt?Czyli co?Kiepsko...Leeper będzie....sometimes..maybe..No niech ktoś mnie też cmoknie!!! (ale nie bx3 or CoyDwa Ka)

18.04.2004
02:23
smile
[130]

Coy2K [ Veteran ]

Panie Bungle pan jeszcze nie spi ? :-)
ps. nie widze zadnych lyrics, a juz myslalem, ze to sie stalo Twoim nawykiem ;-)

18.04.2004
02:24
smile
[131]

Justa_ [ lady in blue ]

Coy2K specjalne, żebyście mieli większą frajde po rozszyfrowaniu :P

Mr. Bungle a ja moge? :)

18.04.2004
02:24
smile
[132]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa---->5 zl ta przyjemnosc kosztuje :P

a za rozmowki z Briskiem to ja sie z nim i Toba kiedy indziej policze, nie bede robil scen przy ludziach:P

18.04.2004
02:27
[133]

Coy2K [ Veteran ]

Banita ma ochote na trojkacik ;-)

18.04.2004
02:29
smile
[134]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Coy2K ---->nieee no znam osoby ktore bardziej na niego mają ochote ;)

18.04.2004
02:31
smile
[135]

Coy2K [ Veteran ]

nie musisz sie tlumaczyc :)
Justa zapewne nie mialaby nic przeciwko temu ;)

18.04.2004
02:31
smile
[136]

Justa_ [ lady in blue ]

oj Banita, z Briskiem później, najpierw wiesz z kim :D

18.04.2004
02:33
smile
[137]

Coy2K [ Veteran ]

dobra zostawiam Was samych, ja zbijam
Pozdrawiam

18.04.2004
02:33
smile
[138]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Jak myślisz, kto wygra? Andżej czy ten czarny spocony mężczyzna?

18.04.2004
02:35
smile
[139]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy, to Andrzej nie jest czarnym spoconym mężczyzną?! to po co ja czekam na ta walke... :/













:P

18.04.2004
02:35
smile
[140]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa---->no przecież Ci już obiecałem ze z ta Twoją kolezanką najpierw (ehh... człowiek to się czasami musi poświęcać) :P

Siwy--->w ten sposob zawsze zaczynasz rozmowe z dziewczyną ?:>

18.04.2004
02:35
smile
[141]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Justyna Ty..czy .a ja mogę.....def..jak w cowbojach bipopach...Ach.och....Mam Cmoka (może)

..Yesssssss

kojocie lirycs :) (you know Midlife Crisis :)
"Go on and wring my neck
Like when a rag gets wet
A little discipline
For my pet genius
My head is like lettuce
Go on dig your thumbs in
I cannot stop giving
I'm thirty-something

Sense of security
Like pockets jingling
Midlife crisis
Suck ingenuity
Down through the family tree

You're perfect yes, it's true
But without me you're only you
Your menstruating heart
It ain't bleedin' enough for two

It's a midlife crisis...

What an inheritance
The salt and the kleenex
Morbid self attention
Bending my pinky back
A little discipline
A donor by habit
A little discipline
Rent an opinion

Sense of security
Holding blunt instrument
Midlife crisis
I'm a perfectionist
And perfect is a skinned knee

You're perfect yes it's true
But without me you're only you
Your menstruating heart
It ain't bleedin' enough for two

It's a midlife crisis... "


:))))))))))))))))))))))))))))

18.04.2004
02:40
smile
[142]

Justa_ [ lady in blue ]

Mr. Bungle :*

Banita cicho... :> poświęcenie? nie rozśmieszaj mnie :P

18.04.2004
02:42
smile
[143]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Andrzej jest kolejną ostatnią nadzieją białych. Chyba że Banita go przecierzgnie.
:*

Banita --> Oczywiście. To tajemnica moich sukcesów w kontaktach z dziewczętami.
:)

18.04.2004
02:48
[144]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

NIgdy nie spię o tej poprze, ale prawie nigdy nie ma mnie tez na GOL'u ;)) Jesli ktos pamieta moje wyzalanie sie na temet bezsennosic to problem jest nadla akytualny. POsunełam sie nawet do zakupu herbatki ziołowej na sen. ZObaczymy co z tego wyjdzie, poki co bardzo polubiły mnie koty ;))

18.04.2004
02:48
smile
[145]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy----->cholera, swietny trick stosujesz, ja Juste wziąłem na niesmialosc :P

Justa-----> hmmm? mam jeszce cos o Twoich sprosnych pomyslach napisac?:P

18.04.2004
02:54
smile
[146]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Nieźle jeszcze jest na litość. "Ale mnie boli głowa, ale mnie boli głowa... mogę Cię pyknąć?" To też działa. Spróbuj kiedyś.

18.04.2004
02:59
smile
[147]

Justa_ [ lady in blue ]

X-Cody cześć, miło widzieć tutaj kolejną kobiete :)

Siwy na litość nie przejdzie
:*

Banita pff.. przecież ty jesteś nieśmiały :P

18.04.2004
03:01
[148]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

X-Cody -->Co jest złego w asomi? (herbatki są do luftu...ale to wiadomo) a...koty....sa hymm ..a pieski no hymm....














18.04.2004
03:06
smile
[149]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->cholera! musisz to wszystkim pisac? a co z moja reputacja na golu?:P

Siwy---->w przypadku Justy sprawa jest wyjatkowo prosta- kolia,pierscionek, ewentualnie jakas cukiernica i .. zycie staje sie prostsze :P

18.04.2004
03:08
smile
[150]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita tak tak, zapomniałeś o "maczugą w łeb i za włosy do jaskini" pff... śnij dalej :P

dobranoc

18.04.2004
03:09
[151]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

cukiernica or popielniczka z Zakopanego...B......wspólczuje ...Justa Strikes Back.....:)

18.04.2004
03:13
smile
[152]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Mr.Bungle ----> dostala kiedys piekną posrebrzaną szkatulke (najdrozsza jaka byla w sklepie cale 30 pln :PP)
i do tej pory mowi na nią per cukiernica !

a co do strikes back to mi sie to jedynie kojarzy z pierwsza czescia rpega chaos strikes back :)) (tak gdzies sprzed 15 latek )

18.04.2004
03:15
smile
[153]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----> nigdy nie musialem sie posuwac z Toba do tak drastycznych metod :P

btw o jeszce mam linka nawet do tej gierki :)

18.04.2004
03:18
smile
[154]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

BAN!TA -->I TY BĘdziesz STARYM DZIADEM :P (hej to komplement)

18.04.2004
03:20
smile
[155]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Mr.Bungle ----->cholera ! dzieki pocieszyles mnie, bo myslalem ze juz jestem :)

18.04.2004
03:30
smile
[156]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Jeżeli oglądasz to wiesz co tu chciałem napisać.
;)

18.04.2004
03:32
smile
[157]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy----->mmmm ze zacytuje Juste- i jeden i drugi slodki :D

18.04.2004
05:26
smile
[158]

Torn [ Merces Letifer ]

No jak tam herbatniki?

18.04.2004
07:14
smile
[159]

rozkosz [ Generaďż˝ ]

buuuu ....spóźniłam się ...już zamknięte:(:D:D:D ...

zostawiam kartke w drzwiach z napisem ..."dobranoc wszystkim" .....i idę spać :D

18.04.2004
22:59
smile
[160]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


yo

rozkosz---->:*

18.04.2004
23:00
smile
[161]

Justa_ [ lady in blue ]

falstart :P

Zwyczajem Witam Gang :D

18.04.2004
23:01
smile
[162]

insmac [ Konsul ]

Witam.

Jak ja nie lubie poniedzialkow...:<

18.04.2004
23:08
smile
[163]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

insmac przecie niedziela jezd :D

18.04.2004
23:08
[164]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


insmac ---->pomysl ze juz za 5 dni zaczyna sie wekend :)

Justa---->ju taking to me?:P

18.04.2004
23:08
smile
[165]

Justa_ [ lady in blue ]

insmac nie tylko ty :(

Brisk, Banita sie pogniewał na mnie :(

18.04.2004
23:09
[166]

insmac [ Konsul ]

Brisk. --> ale za 41 min bedzie poniedzialek :)

18.04.2004
23:11
smile
[167]

SULIK [ olewam zasady ]

ide spac - narka :)

18.04.2004
23:12
smile
[168]

Siwy4444 [ Senator ]

dobry wieczór

18.04.2004
23:13
smile
[169]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita niet :P

Siwy cześć
:*

18.04.2004
23:14
smile
[170]

Brisk. [ Chomik ]

Justa poradnia małżeńska 4 drzwi za rogiem :D

a i...

Mmfppfffm2Pmp fmmmffmpp ffppppmmmpmfmmmffpł pmmmmmpmpmffś fmpmmmppm fmmmmmppmmmmpffffmfmpmmmpppmffppp mmfppf ppmfmf fmmmffmpp pppfmfmpmffpmff mff pfmppfmppłpppppf mfmppf pfmmppłpppppf mff ppmfmffmmmff fppmmmpmfpppąmmf fmmfppppfpmmmpp +1

18.04.2004
23:16
smile
[171]

Justa_ [ lady in blue ]

nie chce iść do poradni, buuuuuuuuu

fppmffmppmmf pmmmmmpmpmff fmmmpppppfmm pmmmppfmmfmp fmpmpppffmmmffp pfmmfffmmmmmmmf fmmffpffmmpfpffmppppm pmmmmmpmp fppfmmffpffmfmmmmfffm mfmppf ffppppmmmpmmmmm? :>

18.04.2004
23:17
smile
[172]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Brisk :::>
Justa posługuje się innym dialektem... brzmi on mniej więcej tak:

Blablablablabalablabalbalablabalablaa

:oP

18.04.2004
23:20
smile
[173]

Brisk. [ Chomik ]

Justa to idź do łóżka? :D mmpppf ppmmff fmmmffmpp fmpmmmpmp pfmppfmpmppfmmpmmm mmm pfmppfffpmmm fmpffmppm pmmmmmpmp fppmffmpmmmmć fmpffm fmmpfmpffmmmfppmpmffpmffłmmmfmm mmfppf fmpmmmppm pfmmfffmmffpmpp mmpfmfmppmfpmppmfpmppmfpmppmfpmppmfpmpp :Mpm

Paudyn czyli nie rózni sie niczymod ogólnoznanego wsród PPP dialektu :D

18.04.2004
23:21
smile
[174]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> cześć :*

Banita --> Ty w końcu zapuszczasz włosy czy nie?

18.04.2004
23:22
smile
[175]

Justa_ [ lady in blue ]

przetłumacze: Paudyn ma kopa w tyłek :PP

Brisk nie chce :P a przeczytałam bo napisałeś :PP

18.04.2004
23:22
smile
[176]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Brisk :::>
Nie wiem. co Ty rozumiesz pod PPP, mi się to dość śmiesznie kojarzy... jeszcze z czasów liceum ;o))

18.04.2004
23:25
smile
[177]

pisz [ nihilista ]

witam :*

Siwy--> Banita już zapuścił, ale nie tam gdzie Ty :>
btw wróciłem w glorii i chwale - wynik w 3dm2k3 - 3811...chyba że coś sknociłem :P

18.04.2004
23:26
smile
[178]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa :::>
Czymże sobie zasłużyłem na tyle przyjemności?

18.04.2004
23:27
smile
[179]

Brisk. [ Chomik ]

Paudyn uuuu bo Tyś nie tutejszy Tubylec :D

pisz cze młody :D

Justa łoł no to jestem pod wrażeniem że czytasz to co pisze :D a jak nie chcesz to ja Cie na siłe nie mam zamiaru uszczesliwiac: D

18.04.2004
23:27
smile
[180]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy---->pudlo! od dzisiaj jestem lysy jak kolano:P

Justa----> a kcesz banana?:P

18.04.2004
23:28
smile
[181]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Brisk ::::>
W takim razie oświeć mnie... znaczy się spraw, żebym był jasnie oświecony.

18.04.2004
23:29
smile
[182]

Justa_ [ lady in blue ]

Paudyn, PPP= Przedstawicielki Płci Pieknej :P
i wiesz że kopniaki u mnie masz zawsze za darmo :>

Brisk nie prosze cię o to :P

Banita nie chce, możesz go sobie wsadzić :P

pisz, cześć

18.04.2004
23:32
smile
[183]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa ::::>
No właśnie czekam na choć jednego kopniaka i doczekać się nie mogę :o))

Brisk :::>
Tak, to właśnie typowy język PPP.

18.04.2004
23:34
smile
[184]

Justa_ [ lady in blue ]

bo ja jestem taka dobra i miła i w ogóle że mi szkoda ciebie bić...

18.04.2004
23:35
smile
[185]

Brisk. [ Chomik ]

Justa a ja Ci tego nie proponowałem:D

18.04.2004
23:36
smile
[186]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz----->daj linka do tego cuda :> :*

Justa---->od wsadzania z tego co pamietam to Ty jestes specjalistką:P

18.04.2004
23:39
smile
[187]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk, i wyjaśniona :>

Banita, od wsadzania? widać nie uwazałeś na lekcjach biologi kto komu wsadza jak i co :P

18.04.2004
23:41
smile
[188]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa-----> a Ty nie dosc ze na biologii nie uwazalas, to tez chyba na polskim, bo to zdanie jest typu- polska to piekna kraja :P

18.04.2004
23:41
smile
[189]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa ::::>
Na pewno ta dobroć i "miłość" nie jest bezinteresowna ;>>

18.04.2004
23:43
smile
[190]

pisz [ nihilista ]

Brisk--> zamiast "młody" trzeba było napisać "ten, który jeszcze może" - o to Ci przecież chodziło :P

Banita--> Gigabyte FX5700 ultra - w sam raz bym teraz ja Siwemu wytykał pixele i buraczki w FarCry czy Painkiller :>
teraz nie straszny mi ni saper, ni pasjans....

btw. podobno massca rozdaławał jakimś frajerom Painkiller bez działającego multi - słyszałeś coś o tym? :)

18.04.2004
23:45
smile
[191]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita, uwielbiam te argumenty w postaci wytykania błędów ortograficznych, może jeszcze napiszesz że dzieciak ze mnie hmm? :P

Paudyn oczywiście że jest :)

pisz, ja słyszałam... ah ta zawiść :P

18.04.2004
23:45
smile
[192]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz---->a jusci, slyszalem, nawet Justa sie zalapala, bo jej odpowiedz napisalem, ale i tak cieszyla sie zbyt wczesnie, bo jej bratu nie chodzi :>

18.04.2004
23:47
smile
[193]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa----->hmm ... nie no wiesz.... napisac ze jestes grzeczną dziewczynką tez bym nie mogl:P

18.04.2004
23:47
smile
[194]

Brisk. [ Chomik ]

pisz ok ale powinno być jeszcze z dopiskiem "...w przeciwienstwie do Flaczusia" :D

18.04.2004
23:48
smile
[195]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa :::>
Trele morele... a raczej banananany :oP

18.04.2004
23:48
smile
[196]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

ej

18.04.2004
23:50
smile
[197]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita, podać wazeline? :P

Paudyn co wy dzisiaj z tymi bananami? :>

18.04.2004
23:53
smile
[198]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz--->lool niezla maszynka , jeszce napisz how many jesli to nie tajemnica, bo ja caly czas szukam:)

PrEd4ToR ---->bum!

Justa-----> ke? przeciez nigdy nie mamy z tym problemow:P

18.04.2004
23:55
smile
[199]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita,wierze na słowo, a który z was jest partnerem dominującym, ty czy Pisz? :>

18.04.2004
23:57
smile
[200]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa... to nie my, to taki jeden banananan okleja forum i powoduje, że boję się otworzyć lodówkę i zapalć telewizor...

Branoc

18.04.2004
23:59
smile
[201]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa------> wez sie za tego banana lepiej , znalazla sie mądrala:P

18.04.2004
23:59
smile
[202]

pisz [ nihilista ]

Banita--> sporo, bo mnie Siwy podpuszczał i jadem podsycał miesiącami...za tyle mogłęm mieć 11 godzin zabawy w "Księżycowej Bajeczce"...:>

Justa--> u nas nie ma domination, tylko capture the flag :D

19.04.2004
00:09
[203]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz-----> no piekna sprawa, ja jak juz to tylko o czyms takim mysle ;(

19.04.2004
00:09
smile
[204]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

BAN!TA ej ej ej !

19.04.2004
00:10
smile
[205]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


PrEd4ToR ---->no sie pytam! nie ma i nie ma :>

19.04.2004
00:10
smile
[206]

Brisk. [ Chomik ]

................DobraNoc....

19.04.2004
00:15
smile
[207]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz---->a nawet znalazlem cos prawie podobnego u siebie w bb , tylko troszke gorsze:)

19.04.2004
00:21
smile
[208]

pisz [ nihilista ]

Banita--> tia...jeszcze niedawno miałem wydać na karte max 450 -500
z drugiej strony dokładając 200 zł masz 2x większe taktowania rdzenia i pamięci i myślę że nie porównywanie lepszy czas dostępu...zastanów sie czy na Juście nie zaoszczędzić i pójść ze sprzętem mocno do przodu :)

no tyle oszczędziłem na allegro, że kupiłem po tej cenie - tylko że ultra :)

w razie czego to sklepy które znalazłem jako najtańsze po dłuuuugim szukanie w sieci:
https://www.rainbow-pc.pl/
https://www.proline.com.pl/
https://www.polpc.pl

w razie czego pomyśl o tej karcie za jakieś 700 zł - a powinna potanieć niedługo:

19.04.2004
00:23
smile
[209]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

ale ej ej wez ej.... ej ale wez co ej..? ;›

19.04.2004
00:29
smile
[210]

rozkosz [ Generaďż˝ ]

dobry wieczór ;))

19.04.2004
00:31
smile
[211]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

ale wez ej...

19.04.2004
00:34
[212]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]


Czuwam...

19.04.2004
00:36
smile
[213]

rozkosz [ Generaďż˝ ]

Cicha :* w czółko .... Ty nigdy nie spisz??:D

19.04.2004
00:38
smile
[214]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


rozkosz-----> a witam witam :*

19.04.2004
00:40
smile
[215]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

ale wezcie ej co?

19.04.2004
00:40
smile
[216]

Justa_ [ lady in blue ]

pisz, nie ma co oszczędzać bo nic na mnie nie wydaje :>

dobranoc

19.04.2004
00:41
smile
[217]

rozkosz [ Generaďż˝ ]

BAN!TA ...sie masz:*...:D

19.04.2004
00:41
smile
[218]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


a teraz odpowiadam Piszowi bo z rozpedu sie z rozkosza tylko przywitalem a wiec: na Juscie sie nie da zaoszczedzic, juz nieraz probowalem, i zawsze wychodzilo na to ze wydawalem wiecej niz mialem zamiar :>

19.04.2004
00:42
smile
[219]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

rozkosz --------> zdarza mis się czasami... ale rzadko.. :*

19.04.2004
00:48
smile
[220]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


rozkosz---> a w co to bylo...?:D

Pisz-----> aa ta co podales nawet tez niby jest w bielsku,tylko wcale nie jestem przekonany zeby wydawac tyle kasy na karte grafiki:/

19.04.2004
00:55
[221]

pisz [ nihilista ]

Banita--> kup drogą kartę Juście, że niby na rocznice i pożycz na czas nieokreślony - 2 pieczenie i grzyby w barszcz itp :P

a kasy pewnie że szkoda na coś co za rok będzie warte połowe, ale jak sie nie ma inych nałogów i spędza tyle czasu przy kompie.....

19.04.2004
00:57
smile
[222]

rozkosz [ Generaďż˝ ]

BAN!TA ...zgadnij :D

19.04.2004
01:01
smile
[223]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz---->a propo watkow to jak by Ci mialo umknac to masz linka :>
a co do Twojego pomyslu z karta hmm... swietny pomysl, tylko po co na bezsennosci o tym napisales:>

rozkosz----->z checia bym zgadywal, ale nie chce miec wydrapanych oczu przez pewna osobe, wiec .... albo napiszesz, albo pozostane w domysłach... :D :* :*

19.04.2004
01:08
[224]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


nowy watek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.