GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Serwery do MOHAA full .. badziewie

24.01.2002
23:12
smile
[1]

LaSiu [ Konsul ]

Serwery do MOHAA full .. badziewie

no ja mam pytanko ..o ile ktos wie .. ( bo mnie to juz wk**** ) .. daczego na wszystkiich serwerach mohaa full .. kazdy ma pinga przynajmniej 650 ... i nie idzie grac .. z poczatku myslałem ze to tylko ja ... no ale spojrzałem .. i miał kazdy .. CZEMU .. ? co powoduje takie pingi .... NO I KURDE kiedy bedzie jakis serwer ..z pingami na poziomie MOHAA MP demo ... ??

25.01.2002
00:18
smile
[2]

Coy2K [ Veteran ]

LaSiu dzieje sie to zapewne dlatego, że są to na razie serwery tworzone przez zwykłych użytkowników kompa takich jak ty czy ja... za niedługi okres czasu powinno sie to zmienić. A co do serwerów w Demo, to były one Hostowane przez np. Games Domain, czy Barry's World.. czyli serwisy o łączach dużo szybszych niż łącza przeciętnego gracza:-))))

25.01.2002
00:22
smile
[3]

tramer [ ]

01.) masz oryginał? wątpię. jedyny pirat jaki wyszedł to wersja wydana przez Fairlight, która okazała się być PRASOWĄ BETĄ. masz więc beta wersję gry. nie dziw się za bardzo. poczekaj do oryginału albo kup nowszego pirata he he he 02.) cóż, 99% serwerów jest za granicą... masz niezłe łącze za granicę? 03.) patch polepszający netcode i likwidujący cheaty już jest gotowy. z tym że jak masz betę to go sobie nie zainstalujesz pewnie. 04.) z tego co się dowiedziałem od jednego z twórców - NIE BĘDZIE SERWERA DO LINUCHA. no cóż, zabili tym grę. bo nie ujrzysz żadnego serwera na stałę, ani na porządnym łączu. na pewno zapomnij o serwerze na GO. może zmienią zdanie. oby. na razie jednak no linux server. 05.) pingi pingami, ale często na serwerach z nikąd biorą się super lagi przez które WOGÓLE się nie da grać (np. przy pingu 100 nagle kosmos lag który się nie kończy). w tym rzecz że nie wiadomo czy to wina netcode (i czy patch to poprawi), czy to wina tego że 80% graczy jedzie na beta wersji (która może nie mieć jeszcze dobrze napisanego netcode'u).

25.01.2002
03:02
[4]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

TO ALL : Ehhh.. Ping jest duzy ??? A jakie masz lacze ?? Jak jakias slabizne, to wlaz na servy kolo 2 w nocy, tak jak ja ! Wtedy masz z 90 maxx

25.01.2002
08:35
smile
[5]

LaSiu [ Konsul ]

PrEd4ToR .. cos ty , to nic nie da ..... byłm juz prawie o kazdej porze dnia, jest tak jak mówi Tramer .. ping 110 .. ale i tak obraz stoi .. :-))) hmmmmmmm ..ale ześ mnie zdołowal z tą wersja beta :)) hej a tak wogóle to dajecie linka do tego patcha .. hmm zawsze moza spróbowac no nie .. :))

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.