
Soulcatcher [ Prefekt ]
KOMENTARZE DO ZMIAN 15 Kwietnia 2004
Tu komentujemy zmiany
wykasujcie sobie cache z przeglądarek
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-15 20:24:02]

Soulcatcher [ Prefekt ]
PEŁNY TEKST O ZMIANACH ZNAJDZIECIE POD TYM LINKIEM :

Big Money [ Senator ]
Pierwszy !!
Wreszcie sygnaturki na dole są z dużymi literkami :))
Ogólnie podoba mi się, chociaz troche wszystko takie zabardzo krzykliwe (chodzi mi o kolory)
Ide zobaczyc jak wyglada strona głowna :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-15 19:49:54]

cycu2003 [ Senator ]
mnie te kolry sie nie podobaja

insmac [ Konsul ]
Fajnie. :)

BarD [ Leningrad Cowboy ]
ja sie starzeje
i minki moglby miec opisy[tak jak na komunikatorze gg] co by ulatwialo interpretacje,gdyby taka pojawila sie obok postu

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Drugi :)
Eaaaooaaaeee...będę musiał się przyzwyczaić...tyle nowych pasków :-)
Ogólnie całkiem chyba nieźle...Fajne emotki :)
Jakieś Advanced Search - nie można tego spolszczyć :|
Fajnym pomysłem wydaje się być Menu skrótów...No i wreszcie Strefa Premium...spadam czytać :)

następny [ Rekrut ]
eee tam :-) mi się nie podoba :-)
[HNTR] [ Freak ]
Wszytko spoko, tylko "Odpowiedz w tym wątku" zamienił bym na "Odpowiedz"

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Ale mnie wrobili...jak pisałem byłem drugi...ale napisałem długie więc nie jestem drugi :-)

merkav [ Aguś ]
To niebieskie "podswietlenie" podpisu musi takie byc ?
I gdzie znakizapytania i wykrzyknik ?
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Hm zmiany są generalnie ok, tylko te nowe ikonki imho do bani są.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Jako dyżurny malkonent trochę ponarzekam - troche za duze napisy z nazwą wątku jak sie do jakiegos wejdzie, a poza tym cjakos tak przesuniete przyciski, co chcę nacisnać lista wątków to klikam na odpowiedz...
Ale ogólnie całkiem przyjemnie, zobaczymy tylko czy nie zacznie sie krzaczyć ;-))

Kruk [ In Flames ]
Wygląda tragicznie!
Zmieńcie to, proszę.
Albo jeżeli nie można to chociaż udostępnijcie opcję przywracania starego wyglądu.

hubs [ Stand UP Speak UP ]
hmmm to stare bardziej przypadlo mi do gustu

wich3r [ Sprzedam nerkę ]
Nawet fajne

cycu2003 [ Senator ]
sygnaturki są niewidoczne

Elum [ Generaďż˝ ]
Wszystko fajnie, tylko te kolory jakieś takie dziwne. No i przydałby się jeszcze jakiś pasek odzielający post od sygnaturki, bo teraz kiedy mają tą samą wielkość, czcionkę i kolor trudno jest się zorientować kiedy kończy się post, a zaczyna sygnaturka.

megaabol [ Generaďż˝ ]
No poparz popatrz to sie administratorzy postarali o wygląd naszgo forum brawo brawo :D:D:D

KaGieBe [ !!! ]
Mi się podoba, minki fajne bo więcej ;]
mike1980 [ Chor��y ]
Moje oczy!!!
Kyahn [ Kibic ]
Tragedia !!!
Widzę, że forum coraz bardziej idzie w kierunku konkurencji.
Tylko patrzeć jak dojdą avatary.
Strasznie mi się nie podoba.
Najgorszy jest "ekran logowania" (pojawia się,gdy chcę napisać coś w wątku, nie będąc zalogowanym).
Nie podobają mi się też emotikony, są za małe.
W ogóle wszystko to jakieś cukierkowe się zrobiło.
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Layout jest zbyt intensywnie nasycony barwami. Zrobilo sie z GOL'a "Bravo".

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
hehe super :D
zmiany mi sie podbaja :D tylko bede sie musial przyzwyczaic :D
No i nowe emotki sa bajeranckie :P

merkav [ Aguś ]
Skorka "Stare dobre czasy" i jako tako wyglada :)

paściak [ z domu Do'Urden ]
Nie podoba mi sie. Kolory strasznie krzykliwe, glowna strona forum fatalna. Sygnaturki sa na zbyt ciemnym kolerze, nowe buzki ujda w tlumie - stare podobaly mi sie bardziej.
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Ikonki tragiczne... co Wam przyszlo do glowy :|
Swidrygajłow [ ]
podoba mi sie krój czcionek oprócz sygnatur - czcionka jest za duża

Frodo7 [ Pretorianin ]
Przede wszystkim wygląda to na starsznie zawalone ,wszystko upchnięte gdzie tylko się da ....Do tego ta szaro,czarna ,zielona stylistyka pasków ...No ale sądze że po jakimś czasie wszyscy do tego przywykną..
Gorzej z nowymi urzytkownikami ktorzy mogą poczuć się trochę zagubieni .....

Bajt [ ]
Mi sie tam podoba. Co prawda kolorki moglyby byc mniej krzykliwe, a pasek "odpowiedz" mniejszy, to poza tym jest w porzadku. Dobrze, ze wreszcie sa wielkie litery w sygnaturkach :)
No i oczywiscie nowe emotki tez sa OK.

Cuphay [ Mroczna Dusza ]
Wszystko fajnie tylko te emoty nie za bardzo mi podchodzą, poprzednie były zdecydowanie lepsze :/

felomon [ KaeM apel ]
Sczerze mówiąc to troche lipa, a moze dlatego że sie przyzwyczailłeM??

Zacker [ Stanley ]
Mi się bardziej podobał wygląd poprzedni. Teraz jest tak za krzykliwie. Plus za emotikony

BarD [ Leningrad Cowboy ]
menu skrotow wielce przydatne!

eJay [ Gladiator ]
Kolory troche nie te:/ Ale da sie zyc, brawo za ikonki.

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
ogólnie wygląd bveznadziejny :/ tylko te ikonki w miarę fajnę oprócz tej uśmiechnietej z języczkiem

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Dobra robota! Ale jakoś sie nie moge do nowości przyzwyczaić...
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Dlaczego te emotikony są takie małe ? Gdzie jest wykrzyknik i znak zapytania ?

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
ogolnie fajnie choc kolorki jak na moj gust za ciemne alke za to wiecej emotek :)

hugo [ v4 ]
emoty - a fe
kolory - a fe
układ menu - a fe
nieczytelne sie to forum zrobiło... ogólnie - dziadowsko to wygląda ;)
r_ADM [ Konsul ]
a co sie stalo z ikonka ":|" ?? bedzie z powrotem ??

Tyrone [ Generaďż˝ ]
tak jakos dziwnie...wszystko jakby wieksze kolory krzykliwe-pewnie kwestia przyzwyczajenia...
ale nowe ikonki sa swietne!

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
jak dla mnie spox
bardzo mi sie podoba nowy image forum

Dessloch [ Senator ]
FATALNIE..
chyba ze na operze tylko...
tematy sa koloru niebieskiego jak standardowy link *fuuuj*
sygnatury sa NIEBIESKIE? wtf?
strasznie przeszkadzaja.. teraz to sie chce wylaczyc opcje "sygnatura" jest taka?
straszliwie nieczytelne przez to jest...
wiecej momentarzy zaraz..
mordka ta co po lewej jest obok posta jest marna :/ przeciez zeby musi miec.. teraz to wyglada jak kobita po blowjobie z ustami pelnymi wiadomo czego.. fuj.

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
wszystko cacy, tylko sygnaturki mogly zostac na tle reszty posta, bo te niebieskie plamy wygladaja... nieciekawie

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
hm nie wiem co powiedziec po prostu mi odebralo mowe
hugo [ v4 ]
a tak BTW znacie ten adres? ;D
amarok [ Generaďż˝ ]
za dużo to się nie zmieniło na forum. z opisu zmian widzę, że skoncentrowano się na usługach związanych z płatnościami.

Regis [ ]
Nie podoba mi sie uklad logowania (poziomy), nie podoba mi sie kolorystyka przycisku "Odpowiedz w tym watku", reszta moze byc, chociaz ja jestem tradycjonalista i ciezko mi sie od roznych rzeczy odzwyczaic :)
<-- Niestety nie ma ikonek "neutralnych", wiec dam taka troche bardziej negatywna, niz nowe forum na to zasluguje ;)

megaabol [ Generaďż˝ ]
kurde nie moge sie nacieszyć tym wyglądem chyba sobie tapete taką i zrobie ;)

Novus [ Generaďż˝ ]
Nowe emotikony w porownaniu do starych badziewne, i brakuje tych ze starego wygladu. Reszta tez taka sobie bo trzeba sie naszukac niezle zeby kliknac w "odpowiedz". Jak bedzie skorka"stare forum" to ok jakos ujdzie

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
<--- Hugo

Qba19 [ Junior WRC ]
Te kolorki :| "oczojebne" strasznie, takie wyblakłe :/ chyba że tylko tak ja mam...
i czemu sygnaturka jest pisana czciconką tej samej wielkości i jeszcze to podkreślenie... nic nie widać pod tym niebieskim :(
A takto... ładne przyciski, brawa za nowe emotki
tylko te kolorki :(

Tofu [ Zrzędołak ]
Dla mnie nieststy tragedia...
Po pierwsze kolory - cały schemat strasznie oczo*khem*bolny, sygnaturki bardziej rzucające się w oczy niż treść postów, zupełnie według mnie niepotrzebne ramki dokoła emoticonek i "wybielone" części na wykazie wątków - generalnie tandeta okropna (mówię tu o domyślnej skórce)
Po drugie, wspomniane już wcześniej "Adv. Search" - odstaje i nie wiadomo dlaczego tylko to jest po angielsku...
Po trzecie - emoticonki. Nie widzę celu wprowadzania takiej ich ilości jeśli nie można ich wstawiać w tekście wątku a jedynie obok. Poprzednie według mnie spełniały swoją funkcję i wystarczyłoby im zrobić mały "redesign" bez zmiany ich ilości i znaczenia. Jeśli chcieliście większej ilości emoticonek, trzeba było dać możliwość wstawiania ich bezpośrednio w tekście posta. Poza tym diabełek? Litości...
I na koniec jeszcze jeden problem techniczny, "od zawsze" nie naprawiony - po naciśnięciu przycisków "zmiany stylu" (bold, underline, etc.) znacznik powinien pojaiwać się tam, gdzie znajduje się kursor, a nie na końcu posta...
Reasumując (ha, jakże elokwentnie się wyrażam), od dawna tutaj nie pisywałem, ale teraz po zmianach przestanę chyba nawet odwiedzać GOLa żeby poczytać... :(

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Zauważyłem, że linki są pogrubione :)

Riven [ infamousbutcher ]
!!!!!!!!!!!!! AA!!
Co to ma byc?? co za sygnatury ?
eee no sorx, przeciez to jest paskudne :( przedtem bylo bardzo ladnie, ale teraz? Te ogromne , kolrowe przyciski... zero kolorystyki, chaos... Nie, nie nie! :( Mozna jakos powrocic do starego wygladu?

felomon [ KaeM apel ]
a i jeszce ejdno, dlaczego w "mordkach" nie ma znaku zapytania?? i wykrzyknika??
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
fakt starsznie raza w oczy te kolorowe tlo ktore jest pod sygnaturka .. az sie odechciewa na forum siedziec i czy wroci minka :| ??????

iNfiNity! [ Senator ]
Fajnie, podoba mi się to że w Strefie Premium jest poradnik do CS:CZ a w zwykłym nie ma :) OGÓLNIE BRAWO!
[HNTR] [ Freak ]
Jaki niebieksi ? Jakie podkreślenie ? WTF ?

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Jednak nie są :)
Co prawda nie rozumiem o co Wam chodzi z tym niebieskim - ja nie mam nic niebieskiego ->

insmac [ Konsul ]
Wyglada na to, ze wiekszosc z Was uzywa innej przegladarki niz IE (Opera, Mozilla) i stad taki wyglad.

milys [ spamer ]
jakos dziwnie... trzeba sie przyzwyczaic... ale nie najgorzej :P

ronn [ moralizator ]
Ogolnie wszystko sie za 'duze' zrobilo. A szczegolnie sygnaturki za bardzo sie wyrozniaja. Emotikonki powinny byc bardziej proste, bo maja wyrazac proste emocje, a teraz sa takie nijakie, te negatywne, nie wyrazaja nawet zlosci.
I znak zapytania by sie przydal.
Coy2K [ Veteran ]
hmm no bedzie trzeba sie przyzwyczaic...buzki troche malo czytelne ( w sensie troche male ) ale zwiekszona ich ilosc poniekad rekompensuje to.

Riven [ infamousbutcher ]
sorry za drugi post, ale za szybko kliknalem opublikuj...
Emotikny tragiczne - moze i sa ladniejsze, ale mniej czytelne - wczesniej wystarczylo pobieznie przeleciec wzrokiem po calym watku i juz wiadomo bylo jakiego typu wypowiedzi sie w nim znajdua... Co do kolorow - zgadzam sie z Tofu - straszna tandeta imho :(( jak sie ten niebieski kolor linkow ma do reszty? Poprzedni design byl wrecz idealny na tego typu forum , a to... to juz wole phpbb ;///

Kajkes [ Vegetan ]
Nie podobają mo się te przyciski na belce, ale dobry jest ten pasek do logowania (szczególnie "Moje Gry online")
Ale mordki są fajne :D
Bajt [ ]
Do tych co maja "niebieskie" i "podkreslenie" itp. -> odswiezcie pare razy. Mi pomoglo :)
Faktycznie, przydalyby sie neutralne emoty i ! ?

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
Bajt --> rezczywiscie pomoglo :D hehehehe o niebo lepiej :D
felomon [ KaeM apel ]
proszę, dajcie do wyboru i stary wygląd posiedziałem z 10 mninut i już mnie gały bolą:[[[ a jtam i de w PES'a pograc

Kuzi2 [ akaDoktor ]
Nie podoba mi sie... zrobcie jakas skorke gdzie wszystko jest takie jakie powinno...

vorsten [ Konsul ]
Podoba mi się rozmieszczenie przycisków, jest takie geometryczne :] przez co są według mnie czytelniejsze. Krzykliwe kolory!? Mnie to nie razi, nawet nie zauważyłem...ale nigdy nie zauważam, bo jestem daltonistą :]

Torn [ Merces Letifer ]
Pozbądźcie się tych kolorków, zmniejszcie te nowe przyciski, po kiego one takie duże?
Zmiany sa ogólnie negatywne.. tak jest i z tą. No, ale człowiek do wszystkiego przywyknie.
Old layout jednak ładniejszy był.

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
a wiec wlasnie znalazlem ze mozna przelaczycz na stary wyglad forum :D

merkav [ Aguś ]
Przewodnik Syriusza - o takie niebieski ->
Bajt - odswierzanie nic nie pomaga...

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
ech rozmieszczenie przyciskow...takie dziwne.......takie inne :P heh bedzie sie trza przyzwyczaic :] a mordki fajne :P

sapri [ ]
Jak dla mnie kolorki trochę zbyt krzykliwe, przyciski takie jakieś nie teges ;) (za bardzo się narzucaja :)). A emotki nawet, nawet tamte juz mi się znudziły :D

Qba19 [ Junior WRC ]
Ufff... zmieniłem skórke i już jest dobrze...wywaliło podkreślenia sygnaturek i tą ich niebieską obwódke, czcionka jest mniejsza od czcionki tekstu itp.
Teraz mi się podobają zmiany :)

Tofu [ Zrzędołak ]
Rzeczywiście, niebieskie sygnaturki i ramki były chwilowym błędem. W moim przypadku (Mozilla Firefox) odświeżanie nie pomogło, trzeba było ręcznie wywalić cache. Teraz to znikło, ale schemat kolorystyczny przycisków pozostał i zupełnie mi się nie podoba...

Solnica [ Prefekt ]
"wysokość" sygnatur zredukowana została do 2 lini, nie jest to błąd lecz nasze celowe działanie.
Jeżeli mieliście sygnatury więcej niż 2 linijkowe to musicie je sobie wyedytować bo w przeciwnym razie będą się one "zawijać" po drugiej linii.

Riven [ infamousbutcher ]
rzeczywiscie, refresh pomogl :). nawet wiele sie zmeinilo, czy to kwestia cache, czy moze akurat wprowadziliscie zmiany? :P ale przez pare minut wygladalo to tak jak opisywalem..
Niestety, ogolny wyglad jest nadal o wiele gorszy niz wczesniej... cukierkowato sie zrobilo ;/

.Jacek 99. [ Senator ]
Powiem tyle. Ochydne!
Po co mieniliscie cos co bylop prawie idealne?

cycu2003 [ Senator ]
nie pogrubiajcie sygnatur bo nic nie widać
Chacal [ ? ]
Strasznie się kolorowo zrobiło. Wolałem stonowane barwy - jakoś to estetyczniej wygładało. Emiotki imo za małe i w dodatku w tym niezbyt pięknym stylu z gg; brakuje wykrzyknika, znaku zapytania i :|. Okno logowania mogłoby być pionowe a nie poziome.
Rozumiem że ktoś sie nad tym cięzko napracował ale jednak wyglądu mogliście nie ruszać - był bardzo dobry.

Andrei [ killah beez ]
Ogólnie fajnie, ale te minki mogły by być ciut większe. Proszę to wziąć pod uwagę. Troszeczke większe by wyglądało lepiej.
Poza tym co oznacza ta minka którą umieściłem?
Bo znaczenie reszty rozumiem:)

BarD [ Leningrad Cowboy ]
3 linijki chociaz.
ja nie wiem czy to dobrze ze sie tak nastawiacie
bo czesc waszych uslug staje sie platna
ciagle powstaja inne konkurencyjne fora - nieplatne.a wtedy gdy nie bedziecie sie niczym wyrozniac i gdy bedzie decydowac tylko flota to wiadomo co sie stanie.

Przem_ [ ignoruj mnie ]
jak zwykle beznadziejnie ! szczegolnie te emotikonki i sygnaturki, do nowego wygladu forum brakuje jeszcze avatarow ;-)

paściak [ z domu Do'Urden ]
Mnie odswiezanie nie pomaga, a szkoda bo nie moge juz patrzec na te kolorowe sygnaturki. Zrobcie cos z tym!

Magdulla [ Konsul ]
Fajnie jest teraz :P Bardzo fajnie!
Soulcatcher [ Prefekt ]
wykasujcie sobie cache z przeglądarek
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
nowe "modne" ikonki (brak neutralnej)
troche przesadzona kolorystyka, nie którzych szczegółów
gdzieś godzinny brak dostępu do forum
.... powodzenia mam nadzieję, że to nie ostatnie zmiany

ciemek [ Senator ]
Bardzo mi się osobiście podoba. Kolorki w mojej skórce ("stare dobre czasy") są odpowiednie. Dodały troszkę polotu do image'u całej stronki. Funkcjonalność też wzrosła. Brawo za zmodernizowanie lewej strony gracz.info (ramka z odsyłaczami do konkursów, ankiet itp itd). W końcu pojawiły się tam również nowe napisy w "Infie na marginesie". Do tego na forum w górnej stopce pojawiło się miejscec na encyklopedię (wpisuję tytuł gry i odrazu mam). Adv. Search jest również ciekawe, aczkolwiek nie wiem czy będzie przydatne. Nie rozumiem po co "Twoje menu skrótów". Strona jest zorganizowana tak dobrze, że wszędzie można łątwo trafić, więc przestaje ono być potrzebne. Gratuluję !
PS: Ale emotikony na innych forach już takie widziałem ... :-) Mogliście się bardziej postarać.

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
WTF? Ja nie mam nic kolorowego w sygnaturkach :P Tym bardziej pogrubienia :P
Oni coś knują, to teoria spiskowa dziejów *morderczy śmiech*
Coy2K [ Veteran ]
jeez ludzie...zadne 3 linijki, przez to posty sie wydluzaja, znajdzcie sobie inne madre cytaty, ktore sie mieszcza w 2 linijkach.
Co do zmian...wszyscy narzekaja ze lepszy byl stary "layout", a gdyby Gol mial przejsc kolejne kosmetyczne zmiany dajmy na to za miesiac, to wszyscy by pisali, ze woleli ten layout

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
a czy ktos wie jak wrocic do nowej skorki ? ??:D

Banananan [ Dezerter ]
Spoko, trochę dziwnie na pierwszy rzut oka wyglądają wszelkiego rodzaju buttony, ale da się przyzwyczaić... :) Emotikonki są bardzo fajne (takie same mam w Konnekcie :D), ale przycisk "Opublikuj" nadal nie jest buttonem... :D Bardzo fajny też sposób logowania się jest, można sobie hasło przypomnieć.
Na razie jest na "plus" większość... :)
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
nie lubię zmian ale te mi się podobają
EwUnIa_kR [ Legend ]
dlaczego nie moge ustawić i zapisac kategorii??

anianella [ Pretorianin ]
do wszystkiego człowiek sie może przyzwyczaic ;-)

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Jak dla mnie lipa, bo nie mogę zmienić wyglądu forum... Ale inne pomysły są ciekawe...!

Sasanka [ Generaďż˝ ]
porazka
logowanie beznadziejne,
wszytsko jakies takie duze , jak dla idiotow
ale juz buzki malo czytelne i male
stopnie na liscie watkow sa malo czytelne, niemalze rozmazuja sie
brzydko

HopkinZ [ Senator ]
Hmm...
Minusy:
Inny wygląd. ALe nie martwcie sie, GOLasy sie przyzwyczaja i przestana narzekac. Po prostu wszystko jest takie 'za duze' anrazie i sie kipesko na to patrzy :).
Plusy:
Minki wporzo, swietne i dobrze, ze jest wiecej =]
I po prostu zajebisty wyglad logowania. Tzn. tego, gdy chcesz dodac posta i jestes niezalogowany. Wszystko elegancko w poziomej lini. Gratuluje :)

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Przepraszam znalazłem "skórki" :) jest wporzo !

zarowka [ ]
no to teraz czakamy na:
-emotikony w postach
-podglad ostatniego wpisu w poscie
- avatary
- itd :D
Chacal [ ? ]
imo w licznikach postów i wątków na dole strony powinny zostać zastosowane kropki a nie przecinki. Nie jesteśmy w Anglii żeby stosować przecinki; u nas w kraju taki zapis oznacza ułamek.

Banananan [ Dezerter ]
Hmm..., ale nie podoba mi się to, że rozwaliliście mi sygnaturkę... Co nie można mieć teraz długiej sygnaturki? Ech...

Adamss [ -betting addiction- ]
Obrzydliwe :(. Dajcie możliwość starego wyglądu, plz.

snoopi [ Generaďż˝ ]
o rany, nie tego sie spodziewalem.... Po pierwsze te kolory, rany krzykliwe sa jak cholera, forum stalo sie IMHO nieczytelne. Co do tych buziek to sa za male, tamte byly lepsze. Ja chce stary wyglad!!!
oksza [ Senator ]
-->> Adamss
masz stary layout w skórkach

K@mil [ Wirnik ]
Bez obrazy, ale to jest beznadziejne...
Wchodze na strone glowna - jakas przepamprowana.
Otwieram forum - niedobrze sie robi, ale zniose.
Patrze na nowe buzki - lece zwymiotowac.
Wszystko zniose, ale po co takie mordki !
Blagam, dajcie opcje wlaczenia starego wygladu !

K@mil [ Wirnik ]
Przepraszam, ale dopiero teraz zauwazylem ze w skorkach jest stary GOL ! Moje niedopatrzenie.

wysiu [ ]
Wygląd ok, wszystko ok...
Tylko właśnie zauważyłem, ze to, co w pierwszej chwili wzialem za ulepszone wyszukiwanie, jest tylko starym, najnormalniejszym szukaniem w serwisie.. Mialem wielkie nadzieje, ze przynajmniej do wynikow dodane beda watki z forum, a tu nic.. Czyli po forum mozna nadal szukac tylko tak, jak dawniej.. Ergo - poza mnostwem żółtych ikon (stare byly imho lepsze) - nic się nie zmieniło...
BTW. To po lewej to chyba odpowiednik dawnego białego smiley'a z poziomymi 'ustami'? Takie są przynajmniej moje intencje..

BarD [ Leningrad Cowboy ]
odpowiednik poziomej mordy byl taki wysiu
just testing.
Alick [ Konsul ]
A gdzie się podziała wyszukiwarka wątków ?
Ślepy jestem, czy jej nie ma ?
Garbizaur [ CLS ]
Fajne zmiany, ładny wygląd, ale chyba wrócę do strego wyglądu GOla.

bartek [ ]
Znow linki sa niebieskie - grzebanie na dysku nic nie daje.
Przyciski sa nedzne - zbyt ostra kolorystyka zmniejszyla ich czytelnosc.
Ich wielkosc nie zwieksza wcale ich czytelnosci, a ja zmniejsza - ze wzgledu na w/w kolorystyke i to, ze wiekszosc powierzchni przyciskow (ten odpowiedzi to gruba przesada) to martwa, niepotrzebna powierzchnia, wiem, wczesniej tez tak bylo - ale mniej razilo w oczy.
Po jaka cholere to wycentrowaliscie? Teraz uzywanie przyciskow jest duuuzo mniej intuicyjne.
Kolorystyka forum - fajny pasek z tytulem watku (wewnatrz).
Wiem, ze chodzi o kontrast, czarny z czerwonym i niebieskim ladnie sie ze soba "gryzly", teraz po dorzuceniu wscieklozielonych przyciskow mamy istny burdel :|
I nie wiem po co na sile pchac na forum wyszukiwarke gier (Adv. Search - fajne, ale nie skorzystam - przydalaby sie podobona wyszukiwarka dla forum...).
Menu skrotow - jak najbardziej plus.
Emoty - hahah, z darmowego phpBB wyciagneliscie? Blah, choc ich jak dla mnie mogloby w ogole nie byc.
Wlazlem na strone starowa wortalu, do licha ciezkiego! Wiecej przyciskow wepchnac sie nie dalo? IMO strona, ktora i tak zawierala mase tekstu stracila jeszcze na czytelnosci... przycisk "Zaloguj Się" jest mniejszy.
Logowanie na forum - poziome? To blad? ;)
Szczerze - schrzaniliscie kawal dobrej roboty, ciezko sie polapac, gdzie, co, po co, dlaczego.
bartek [ ]
I przyjaciel wrocil ->

garrett [ realny nie realny ]
zmiany niestety na gorsze
Chacal [ ? ]
Alick -> jest, tylko ze niestety na dole
snoopi [ Generaďż˝ ]
poddaje sie, gdzie jest zmiana skorek, bo nie wytrzymam z tym wygladem, chce starego GOla...?? Ja musze isc do okulisty.....

bone_man [ Powered by ATI ]
A juz myslalem, ze dostalem bana na gry-online,a tu suprise :)
Ogolnie nie jest zle (jak zwykle nie czytam calego watku :P), troche znowu bede potrzebowal czasu na przystosowanie sie :)
Welcome!

akhkharu [ Konsul ]
Ja nie narzekam. Mogło być gorzej :P... z resztą trzeba doceniać czyjąś ciężką pracę...
Chociaż z drugiej strony to aż tak wiele się nie zmieniło ;-)

snoopi [ Generaďż˝ ]
Nie wazne, znalazlem juz. Ale te brzydkie przyciski i tak zostaly:((. Mam propozycje, moze by tak rozciagnac przycisko (chodzi o te gdzie jest nazwa ksywki, szukanie, odpowiadanie. Lepiej by to wygladalo....
mcl007 [ Galaxy Ranger ]
no mi sie zmainy podobaja... jednkze brakuje mi jednego... skoro forum rozpoznaje mnie na belce na dole wie kim jestem i wogole to czemu nie moze mnie automatycznie zalogowac ??? ja tego nie rozumie :(

ewelina_m [ secret ]
fajne ;)

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
powiem tak:
Wali po oczach ale jest bardziej czytelnie
(troch sie przyzwyczaiłem do tych pasteli)

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Fajna sprawa, te nowe mordki i kolorki :-) Się mi podobuje ;-)

Goozys[DEA] [ Virus ]
Kolorystycznie prawie jak na forum CDP... :)
Caleb [ The Evil That Men Do ]
Wszystko fajnie, tylko dlaczego ikony są takie same jak na pewnych modach phpBB?
IMHO stare były znacznie lepsze i oryginalne.
Alick [ Konsul ]
Ja pier... niczę ! Nic nie zmienili w wyszukiwarce i dla "ułatwienia" dali ją na dole. Na forum chciałbym mieć wyszukiwarkę zaawansowaną, a w Encyklopedii wyszukiwarke do gier. Po huk mi ta zaawansowana na dole w wątku, jeżeli szukam wątku: "Pomocy !!!! Jak rozkleić Kropelkę". Dobrze, że pamiętam, że ten wątek założył mistszunio :)
Kolorki są obrzydliwe, odnośniki za duże.
I jeszcze starają się, abym się poczuł źle i nieswojo dając czerwony tekst: Alick brak abonamentu.

kaies [ pmpmmmmffmppfmm ]
Te mordy troche takie dziwne...Poprzednie byly lepsze...Ale moglo byc gorzej...
Chacal [ ? ]
własnie po kiego na pierwszym planie iformacja o posiadanym (lub nie) abonamencie ? Przecież ja wiem co mam a czego nie wiec po co mi przypominać ?

zmudix [ palnik ]
Ekran logowania całkiem całkiem, ale to jedyny plus :P Przyciski Lista wątków itd. wielkie jak krowy, ohyda, a te ikonki.... no comments, ja chce żółtą mordę i trupią czachę! I nadal nie ma miejsca bez ikony (jak sie jakas wybierze, a potem rozmysli, to nie ma "zmiluj sie", ale to drobnostka)
ogolnie:
<==

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Hmmm... Takie to sobie szczerze mówiąc. No ale do wszystkiego da sie przyzwyczaić.

deTorquemada [ Pamiętaj ]
No ja tylko o forum .. wiem kiedys bylo ze malo kolorkow .. ale teraz za kolorowo ! :) Takie troche dziecinne sie wydaje ;-) I okno logowania po co tak rozciagac ? Bylo ladnie login pasword i tyle a tu takie ... ale to szczegoly ;-) Emotionki milusie .. tylko malutkie :/ Ale ogolem .. sie przyzwyczaimy ;)

Valtor [ Lost In Fantasy ]
A u mnie to forum wyglada tragicznie, nawet po skasowaniu cache.
Nie wiem co robić!!!

xywex [ mlask mlask! ]
przeżyje wszystko, wielgachne, festyniarskie przyciski, KOLORY, naprawdę, nie robią mi różnicy.... ale na Boga wszechmogącego, oddajcie mi STARE UŚMIESZKI DO POSTÓW!
ehhh... gdyby nie to, to łykam te zmiany bez wachania :/

techi [ Legend ]
Kurcze-zaszokowałem sie :)
1) Będzie mi sie cieżko przyzwyczaić do wyszukiwarki na dole i do innego sposobu logowania :)
Kolorki ładne, narazie ok. Tylko szkoda, ze nie mam abonamentu :D
Aha i fajniesze emoty :)

deTorquemada [ Pamiętaj ]
Hehehhe deTorquemada brak abonamentu .. big lol ... po co to ? Jeszcze tak na widoku !
xywex [ mlask mlask! ]
przezyje też to że nie pojawia się OK na kliknięciu "opublikuj"....

wi3dzmin [ Konsul ]
moje oczy!! moje oczy!! jak dla mnie to zbyt daje po oczach.. amoze to tylko w operze? w każdym bądź razie są zbyt żywe kolorki!!! no i te paski troche dziwne... chyb jednak wolalem stare :]

slavo_cc [ Konsul ]
Mi zmiany podobają się, nawet chciałbym żeby było więcej fajnych ikonek, cos tak jak w GG

Valtor [ Lost In Fantasy ]
Może ktoś wie jak mi pomóc?

wi3dzmin [ Konsul ]
aaaaa!!! popsuliście mi sygnaturke!!!! buraki!!!!! chlip :( a taka ladna byla!!!! fajne mordki :)

davhend [ Garrett ]
Emotki fajne , troche pierwszastrona z listą aktywnych wątkow dziwnie wygląda . Fajnie zrobione stopnie itp . Brak jeszcze avakarów , ale sądze że jescze pare takich zmian i będą .

techi [ Legend ]
Aha jeszcze jedno-Czemu nie ma na glównej stronie ikonki do logowania się?? tetraz jest jakoś bez niej dziwnie :)
Te eemotikonki wymiatają :D
fifalk [ fifalkowiec ]
jednym slowem.... DO DUPY!
czemu nie poprawiacie samego dzialania forum tylko ciagle czepiacie sie tego wygladu? byl super, przejrzysty i wogoile.... a teraz? buttony jakies sprzed lat 70, ikonki to juz wogole - phpbb...
kiedys Soul mowiles, ze w skorce standardowej dla oldschoolowcow zostana niezmienone... :-( a tymczasem co widzimy?
proponuje linka:

Lucky_ [ Konsul ]
Stare minki przy postach byly duzo lepsze, ta przypominaja mi te gowno z roznych czatow, co naprzyklad znaczy ta 6 od prawej ? Gosc sie smieje czy ziewa ?

LooZ^ [ be free like a bird ]
Hm, niezle...Ikonki bardzo mi sie podobaja :) Od dawna je znam i liczylem, ze wlasnie one beda :) Jest jakas szansa, zeby gol przeszedl wieksze zmiany niz droby lifting tego nienajnowszego juz laya?
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Odpowiedzi i Dostosuj powinno zostac ... zdecydowanie a nie tak jak jest ...

K@mil [ Wirnik ]
I znow ja co do ikonek... Obejrzalem, dokladniejsze spostrzezenia:
Gdzie do diabla jest ikona wyrazajaca smutek ? Ta 2 od prawej to raczej zlosc... Co prawda jest "smutek" ten bialy, ale czy nie lepiej bylo zostawic zolty na uczucia pozytywne, bialy na mieszne i czerwony na negatywne ? A ta biala morda z pozioma krecha ? To 4 od prawej wyglada jak nieprzytomny... te zolte moga byc, ale... naprawde, moim zdaniem te palce do gory i w dol byly o wiele lepsze. I na koniec - nie za bardzo widze sensu trzymania tej ikonki 5 od lewej, oraz bardzo prosze o wyjasnienie roznicy mieczy pyszczkiem 3 od lewej a 7 od lewej. Nie lepiej bylo zrobic jedna mordke a nie na sile ladowac dwie ?
Jak juz mowilem - duzo, duzo gorzej....

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
NA BOGÓW !!! Stonujcie te cholerne kolorki !! Przecież to może się na siatkówce oka wypalić .....
tc_ [ Centurion ]
Moim zdaniem nie potrzebne byly zmiany wygladu (jaskrawe kolory, wieksza czcionka sygnaturek itd.), za to poprawa funkcjonalnosci GOLa jak najbardziej :D
moje zdanie:
Nie, dla nowego, standardowego wygladu (no, w ostatecznosci ikonki moga zostac :).
Tak, dla nowych funkcji.
Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Wszystko pięknie, ale zabraliście mi moje dwa ukochane emotikony !
Tą o której mówi wysiu oraz trupią czaszkę !
Czym będę mógł wyrazić swe niezadowolenie ?
Że niby tymi czerwonymi burakami ?
IMHO mnie zmiany zdecydowanie do gustu nie przypadły...
Generalnie polubiłem to forum za kilka rzeczy : przede wszystkim jednak za prostotę, której wraz z dzisiejszymi zmianami nieco ubyło...

Dwalin [ Reggae ]
Na mojej rozdziałce 1200x1024 przyciski i emoty są malutkie ale jak się przyzwyczaję to będzie super :)

Dagger [ Legend ]
Nie lubie się powtarzać - większość uzasadnionych uwag do nowego wyglądu jest powyżej.
Oczywista sprawa to rezygnacja ze starych lepszych i oryginalnych IMO emotów - teraz jest jak na każdym innym forum z tą różnicą że tam można wstawiać buźki w treści posta.
==>xywex
Łykasz bez wąchania? Co to forum robi z ludźmi ;>>>>>
Immothep [ Errare humanum est. ]
Troszke za "pastelowo" jak dla mnie :D wolałbym bardziej przytłumione kolory

Artur20 [ Generaďż˝ ]
Zmiany wyglądu beznadziejne, te kolorki jak dla dzieci 7 letnich. Jesli chodzi o wygląd, to naprawdę było lepiej.

mcl007 [ Galaxy Ranger ]
ocena calkiem szczera.
Poprzednie oceny byly podyktowane chwila obadalem wszystko co mnei zawsze interesowalono i pisze co nastepuje:
popzrez nadanie kolorow forum stalo sie ono zywsze, jednakze kiedys bylo onno bardzij dopasowywujace sie do pzregladarki jakos tak mi sie wydaje ze byla miekkie, teraz jest solidne i twarde i toche dziwnie u mnie wyglada. widac ze teraz jest na twardo ustawione na 800x600.
emotki - fakt tracaja toche forami PHPBS czy jak to sie tam zwie ogolnie nie pzrepadam a jezeli pojawai sie awatary to bedzie jzu masakra na maksa (lepiej by bylo mozliwosc wstwienia emotki do watku a te obok posta zostawic stare.
platnosci jakby nie bylo wydaje mi sie ze jest wiecej opcji za ktore tzreba placic no ale skoro tego wymaga terazniejszy interneto niech bezdie
i to co najgorsze POCO PRZYPOMINAC NAM TO CZEGO NIE MAMY JA TO WIM A INNYM JEST TO NIE POTRZEBNE. ten napisa napewno mnienie zcheci do tego by kupic abonament, bo jezeli ktos nie ma to anwet jezeli bedzie mial forum calkowicie platen to i tak nie kupi, i tak juz ejst masakra ze sie pokazuje teks z tym ze edytuj watek a i tak nie mozna bo sie nie ma oplacone (za ten tekst bez abonamntu wilki minus)
ogolnie zmainy niekotre wyszly an dobre inne na zle
moja ocena to srednie 4 na szynach (czasmai mi sie wydaje ze jedna nie wszystkie posty forumowiczow sa czytane pzrez ekipe)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Na początku kolory powalały i trzeba bylo sie przyzwyczaic, ale teraz jestem na TAK ;)
Emotsy nowe o wiele lepsze, przynajmniej nie paintowskie :P No i za pomoca odpowiedniego tricku mozna boldowac sygnaturki ;))
Szwaroc [ ]
To ja jeszcze tylko dodam ze lepiej by bylo gdyby wyszukiwarka postow byla na gorze a nei na dole...
No i przypominam o linku do poprzednich 40 postow...
Ogolnie jest ok... bedzie sie trzeba przyzwyczaic... dodajcie ? i jeszcze takie cos jak w gg jest --> :/
Aaa jak sie da to wroccie do poprzedniego ustawienia przyciskow opublikuj i podglad

mcl007 [ Galaxy Ranger ]
zapomnaielm dodac ze dobra by byla opcja powrotu do starego wygladu skoro ten ma byc jako standardowy
bo jezeli nie to ebdzie sie ciezko przyzwyczic i bedzie
<==== patrz emotka

Misio-Jedi [ Legend ]
Ale ładnie się zrobiło :)
Dayton [ Generaďż˝ ]
Troche zbyt kolorowe nieseety, mysle ze powinny pozostac stare buzki tak czy owak... brak tu pytajnika ogloszenia itp
Atreus [ Senator ]
Mój komentarz ? Zmiany zdecydowanie na gorsze. Na razie nie widzę niczego pozytywnego. Szkoda.

Dayton [ Generaďż˝ ]
Dlaczego pasek wyszukiwarki jest na dole strony ????? KRETYNSKIE STRASZNIE !!!!!!

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
podoba mi sie
podoba mi sie
podoba mi sie !!!
po maxie tak sie jezdzi hahah ;

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
jeszcze bylo by naprawde dobrze jakby mozliwosc edycji postow mieli poprostu wszyscy. odswietnie czy nie, ten przywilej powinien miec kazdy.

Dayton [ Generaďż˝ ]
Jescze chwile obcujac z forum dochodze do stwierdzenia ze wlasciwie to sie NIC NIE ZMIENILO NA LEPSZE, i jestem jak najbardziej przeciwny tym zmianom, nie sa udane stylistycznie, nie wyglada to ladnie, sa glupie kolory i zbyt ciemne paski - nie pasuje nic do reszty wyglada jakby ktos po prostu na sile zmienil wyglad zeby cos zmienic, jestem jak najbardziej na nie
a szkoda...

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Dayton --> Popatrz na serwis, a nie tylko forum :) Strefa Premium wykonana naprawde zajebiscie :>

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Pierwszy raz jak weszłem po tych zmianach - nie mogłem się połapać co do czego : tyle przycisków, kolorów... Zgadzam się z moimi przedmówcami - słabo wypadły te zmiany....

Dayton [ Generaďż˝ ]
Bregan -> bo sie pewnie postarali bo platna czesc serwisu, ale hja glownie korzystam tu z forum i mnie to strasznie drazni

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
...chociaż po przywyknięciu i zobaczeniu i oswojeniu się ze zmianami dochodzę do wniosku, że niczego sobie ten nowy odświeżony wygląd Serwisu.

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]
Jest lepiej. Było dobrze.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Mam wrazenie, ze jestem na forum CD Projectu. A tutaj nic nie widze w tych sygnaturach. Nie przyzwyczaje sie nigdy. Kto dobieral czarna czcionke do ciemnego granatowego tla? -->
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-16 06:20:20]
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
Ikonki sa w porzadku ale jak wspomnial przedmowca - czarne literki i granatowe tlo, zupelnie sie to zlewa, jest nieestetyczne. Nie podoba mi sie rowniez kolor czcionki na stronie z lista watkow. Zbyt jasnoniebieski, mysle, ze powinien byc ciemniejszy!
James_007 [ Face of Destiny ]
dla mnie super, chociaż bardzo przyzwyczailem sie do starego GOLa ;)

xkxtx [ KBR ]
jest zarabiście nowe buźki nowe menu poprostu jakby nowe forum :))))))))0
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Soul ---> Jak teraz można zamówić UT2004 z GOLMAXem??? Jaka ***** zmieniła mi adres e-mail w danych bez mojej zgody?!

felomon [ KaeM apel ]
Proszę jeszce raz dajcie możliwośc zmiany skina na stary wyglad, bo od tego naprawde bolą mnie oczy

peners [ SuperNova ]
Jakoś tak śmiesznie jest ale te nowe buźki sa gites będe musiał się przyzwyczaić do nowego wystroju ( Dobra robota )

JihaaD [ Loża Szyderców ]
Przenioslem na Premium.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-16 07:55:21]

legrooch [ Legend ]
Soul ==>
1) czy na ekranie logowania nie można ustawić w momencie wpisywania loginu bądź hasła chowania się napisów "login", "hasło"?
2) brakuje dawnej ikonki :|. Miała ona swój charakter, a żadna z obecnych nie oddaje tego..... Nie da rady czegoś z tym zrobić?

ehhh [ Angel of Death ]
bardzo mi sie podoba okno z informacja o urzytkowniku;) a emoty ladne oprocz <------tej

Morbus [ - TRAKER - ]
gdyby nie te kolory to moglo by byc . ..
LooZ^ [ be free like a bird ]
rothon : Wow. Tak wszyscy maja? Ja mam wszystko w miare normalnie i nie wiedzialem o co chodzi, ale to... WOW.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
LooZ^ --> A cholera wie kto tak ma poza mna. Zreszta... ja nie chce i juz! :-)
Conroy [ Dwie Szopy ]
A więc tak:
Wciąż twierdzę, że stare emoty były lepsze. Ale najgorsze jest to, że nie ma tej minki-->

Child of Bodom [ Real Madryt ]
No ogolnie jest dobrze, podoba mi sie:)

Child of Bodom [ Real Madryt ]
Conroy -------> Mi sie wydaje ze zamiast tej jest
<------------- ta
legrooch [ Legend ]
Ta stara miała w sobie takie przesłanie "taa... jasne...." bądź "co za ćwoki", "idiotyzm" itp.
Natomiast nowa jest jakaś taka smutna i nie nadaje się do tego.

SnT [ MokumManiac ]
Wszystko ok, poza tym że WYSZUKIWARKA WĄTKÓW znajduję się na dole strony...nie podoba mi się to ani troche. A poza tym oki.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Ooooo, poprawilo sie! Po kolejnym odswierzeniu pasy znikly! Neeeerozumeeee! Ale najwazniejsze, ze wszystko juz gra! :-)

Soll [ Senator ]
Mnie Się podoba . Całkiem fajnei że jest więcej emotów , no pozatym forum teraz jest bardziej interaktywne ekran logowania całkiem przyjemny no i... Jakoś tak .. Zielono tutaj ;]

Yo5H [ spammajster ]
smieszne, te nowe ikonki sa z jakiegos darmowego pakietu, na https://forum.realm.pl tez je maja ;)

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]
bone_man--> też tak mialem z tym banem ;)
A ogolnie to nistety mi się nie podoba... jakieś duże te litery i te mordki...

SirGoldi [ Gladiator ]
Fury Of Wind ----> Zgadzam się z tobą... Buźki za małe i to zdecydowanie, poza tym brak ! i ?. Nie potrzebnie przesuneli przycisk Odpowiedz w tym Wątku.... nie wiem może się czepiam ale wolałem tą starą wersje... było jakoś bardziej "klimatycznie" :)
Ezrael [ Very Impotent Person ]
Nie wiem, czy zrobiliście to dopiero teraz, czy już wcześniej - ale gratuluję zmienionego FAQ. Wielki plus za to.
Jeśli chodzi o zmiany - pasek wyszukiwania na forum lepiej spełniał swoje zadanie, gdy był na górze, teraz jakoś "zanika" w tle.
Ciekawa skóra - "5 min. po północy", świetnie się na takim tle czyta wątki i inne serwisy - nie męczy oczu, jednak fajnie by było, gdyby na stronie głównej forum bardziej podkreślić kolorystycznie kategorię wątku. Te kwadraciki po prawej nie spełniają swojej roli.
Ezrael [ Very Impotent Person ]
Uch, errata - po lewej, oczywiście.

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
Czy wszyscy mają kasować sobie chace z przegladarek czy tylko ci którym "nowości" nie za bardzo chodzą?

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
taa te zmiany mi się podobaja!!!

volve16 [ Konsul ]
dla mnie oczywiscie zmiana na plus:) Podobaja mi sie nowe ikonki oraz kilka jeszcze innych poprawek:)
Gratuluje!:D

szpenio [ Pretorianin ]
Chciałem zapytać gdzie jest teraz zakładka MOJE ULUBIONE GRY ,bo jej nie widzę????

Khelben [ PointGuard ]
Stare było znacznie lepsze. Obecne jest tragiczne

Mindlord [ Konsul ]
ja uwazam ze ogolnie fajne ale cena nie fajna

Globus [ Generaďż˝ ]
emoty sa tragiczn, kolory raza mocno w oczy, wolalem stare forum
beda mi sie snily po nocach te stare emotikony, ta skromnosc i funkcjonalnosc...

Ophidia [ Konsul ]
Dla mnie bomba!
Goozys[DEA] [ Virus ]
A co z wizytówkami GOLasów?

Miszak [ Konsul ]
Z tego co na razie przejrzalem to wyglada to bardzo fajnie

nope [ Huggy Bear ]
jak dla mnie to te kolory takie mało zgrane są, zbyt mocne jakby :P ale to kolory...reszta ok
i ten wybór emotków...mniam ;)

Dogon [ Generaďż˝ ]
Dla mnie pasuje --->dodadanie nowych buziek na pewno podkresli intencje mówcy
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
NIe podobaja mi sie emotikony(strasznie) i nie moge sie przyzwyczaic, ze wyszukiwarka wątków jedt na dole, ale to chyba kwesria przywyczajenia ;)

owoc_pomarańczy [ Konsul ]
mnie się bardzo podoba :) juz dawno myślałam ze buziek jest za mało:)
fajne!

Vinny [ Konsul ]
jestem pod wrazeniem

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
ok, ale nowe kolory troche wala po oczach...i trzeba bedzie sie przyzwyczaic do nowego rozmieszczenia menubarow :)

ksips [ Generaďż˝ ]
Super że są nowe znaczki.

Kruk [ In Flames ]
Widzę zmiany!
Od razu lepiej!

przemek__ [ PRZEMEK ]
GJ fajnie !

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
bardzo przyjemnie :)

tomirek [ ]
DO DUPY!!!!

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
Pomysł moze i dobry, tylko czy zdolam sie do tego szybko przyzwyczaić?
Dzieki Bogu, ze nie ma avantarow :P

amoreg1234 [ użytkownik ]
puki sie jeszcze nie przyzwyczailem, to beznadziejnie :/
(ale lepiej ze takie emoty fajne :D)

suicide [ Pretorianin ]
wolalem stare

SULIK [ olewam zasady ]
Z A J E B I Ś C I E ! ! !
naprawde mi sie podoba :)
emoty fajne :) - sa wreszcie takie jakich brakowalo :)
kolorystyka - kolorowo, ale profesjonalnie i szybko dziala wiec wszystko OK
duze literki w sygnaturkach (chociaz ja takie zawsze mialem z powodu uzywania odpowiedniej skorki)
jestem jak najbardziej na TAK :)

SULIK [ olewam zasady ]
he he he -dzieki za to, ze teraz GoL Max na miesiac kosztuje tylko 90 Goli - juz go sobie dalem w zamian za zdobyte GoLe (a eraz czas troche ich zarobic bo mam juz 0 :P )
Edit
Test - znowu to mam :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-16 13:59:55]

DMR [ Centurion ]
w sumie na lepiej, moglo byc gorzej

qLa [ oLd GaMeS FaN ]
Kurcze, swietne te zmiany - bardzo mi sie podobaja! Nowe emotionki i ogolnie bardzo mily wyglad i interfejs!

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
wątki nie czytalne ale kit tam emotkionki niezle...

cycu2003 [ Senator ]
teraz to mi sie podoba ,dobra robota
SULIK [ olewam zasady ]
Jedno pytanie:
kiedy i czy wogule beda obiecane wizytowki ?
tzn. stronki wizytowe userow GoLa

Rendar [ Senator ]
Jest spoko. Mnie się podoba.

maVes [ Konsul ]
No teraz wszystko jest LUX!!

Anarki [ Demon zła ]
a mi sie tam pdoobaja zmiany..moze tak zostac :))

Fett [ Avatar ]
UJDZIE
Ptosio [ Legionista ]
Wreszcie zmiany na lepsze ! No może poza layutem forum ( ten jest dla mnie za hmmmm, miekki ale przynajmniej duzo sie nie zienil) i emotikonek.

Sephion [ One Winged Angel ]
Calkiem fajne te zmiany :) W pierwszej chwili troche sie zdziwlem, fajnie, ze jest wiecej rodzajow "pozytywnych" emotikonek :-)
massca [ ]
nie wiem czy ktos juz to zasugerowal
ale ja bym w wątku dał klawisz "Lista Wątków" na maksa z lewej strony

Pvt. Creak [ Criav ]
Mi się bardzo podoba... troche emoty kiepskie (co nie oznacza, że trzeba wrócić do starych 5 emotów :/), ale i tak wszystko wporzo.. ładnie się komponuje wszystko... jeszcze można by było zrobić "wybierałke" np. Old GOL albo New GOL, że wybieramy sobie stary wygląd albo nowy ;)
[Ivor] [ Pretorianin ]
Nie wiem czy bylo, ale:
Wolalbym aby wyszukiwarka watkow byla w gornej czesci forum.
cneyhaz [ Generał dywizji ]
Dla mnie emoty zmienily sie na lepsze.Kolory zbyt intensywne patrz wrecz bija po oczach.
Ptosio [ Legionista ]
A gdzie jest wyszukiwarka watkow ? I czy jest wyszukiwarka posow ?
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
jak sie obsluguje to menu skrotow czy jak to sie tam nazywa??

SULIK [ olewam zasady ]
bartol1414 - wchodzisz na jakas podstrone GoLa - np. na ten watek i klikasz "dodaj strone" - nastepnie nadajesz nazwe np. "zmiany 15.04.04" - wychodzisz z tego watku np. na glowna strone serwisu klikasz na menu skrotow i wybierasz "zmiany 15.04.04" - i zostajesz przekierowany na tn topic :)
(chyba nic nie namieszalem :) )
Soulcatcher - troche mi sie nie podoba sposob logowania podczas pisania nowych postow :(
stracilem w ten sposob wiekszosc loginow wpisanych w operze - bo teraz loguje sie tak samo jak poprzez strone glowna - ale coz - przezyje i przypomne sobie tamte loginy :D
Jake [ R.I.P. ]
Jak dla mnie to te zmiany są dla ślepych debili... Wszystko powiekszone, strasznie kolorowe... Teraz forum jest mniejprofesjonalne...
Qbaa [ Generaďż˝ ]
brakuje mi starych emotikon, te są biedne jakieś :/

dziku86 [ The Cure ]
he, zmiany 15 kwitnia - to byl dzien moich urodzin
a tak wogole to stary design bardziej mi sie podobal!
legrooch [ Legend ]
Poprawiłbym te wpisy w okienkach logowania. Konkretnie w polu Login i Hasło. Znikające "podpowiedzi" przy wpisaniu pierwszego znaku w danym polu, a także wyśrodkowanie pojawiających się kropek przy wpisywanego hasła i loginu.
Dużo ładniej by to wyglądało. Teraz to jest to taka prowizorka.
kowal24 [ Widzew Łódź ]
troche dziwnie jak na pierwszy raz ale chyba się przyzwyczaje. troche zamotane to wszystko jest.

SULIK [ olewam zasady ]
"Soulcatcher - troche mi sie nie podoba sposob logowania podczas pisania nowych postow :(
stracilem w ten sposob wiekszosc loginow wpisanych w operze - bo teraz loguje sie tak samo jak poprzez strone glowna - ale coz - przezyje i przypomne sobie tamte loginy :D"
jednak dziala to tak jak powinno :)
fifalk [ fifalkowiec ]
skoro to polskie forum, glownie dla Polakow, to czemu na dole jest napisane "adv. search"? czy w tym kraju nie mozna juz uzywac polskiego jezyka? koniecznie wszedzie musi byc pseudoangielskie pr0-wtracenie?
polski nie znaczy gorszy.... angielski na bank nie znaczy lepszy...
+ikonka (?)

Skibi [ Konsul ]
Błagam was dajcie stare obrazki

Klaczki [ Troublemaker ]
Oooo!!!! Nowe mordki =]
<----------
Bzyk [ Offensive ]
Poprzednia wersja bardziej mi się podobała jeśli mam być szczery - ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
Mi sie to wszytsko bardzo podoba extra naprawde :)
tommy_1234 [ Pretorianin ]
mnie te kolry sie nie podobaja

Pvt. Creak [ Criav ]
a może by dodać jeszcze stare emotioikonki i troszkę poszerzyć okno dodawania posta?

Pvt. Creak [ Criav ]
aha.. i jak zrobić pogrubionego linka? bo raz są raz nie
bartek [ ]
I jeszcze male zestawienie, mysle, komentarz zbedny.

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Pvt. Creak --> Otworz znacznik bolda na koncu posta :)
(na golmaxie mnie nauczyli :P)

GROM Giwera [ Sołdat ]
breganie to jest golmaxowy sikret! siii edit :P
joke :>
[edit]
co jest? nie dziala ?:p
ale zato pogrubia "wypowiedz zostala zmody..."
:D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-16 20:01:14]

Pvt. Creak [ Criav ]
Bregan ---> już próbowałem.. loook:
[ B ] <- 2 linijki niżej daje ten znaczek (oczywiście bez spacji)

tommy_1234 [ Pretorianin ]
aaaaaaaa......... i jeszcze jedno .NA TEJ STRONIE BĘDĘ SIEDZIAŁ TYLKO NA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Pvt. Creak [ Criav ]
Soul ---> aha... a można by było dać jeszcze stopień obok ksywki na stronie głównej forum tam obok ksywki? bo jest sama xywa...

Forajter [ Centurion ]
elolo

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Ogólnie jest zarąbiście - nowy wygląd b. mi się podoba:)
I wydaję mi się, że GOL szybciej dizła(może to autosugestia, ale i tak szybciej:))))
Bardzo dobra decyzja ze zmianą:)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Giwera, Pvt. Creak --> Od czasu wprowadzenia zmian nie działa :(
Ale za to można boldować sygnaturkę i "wypowiedz zostala zmodyfikowana..." :P

The LasT Child [ GoorkA ]
jestem na NIE
i to bardzo, stary GOL byl naprawde fajny, a nowy to przyblizenie w strone wielu sredniej jakosci for dla dzieciakow. nie podobaja mi sie zarowno nowe ikonki (gdzie znak zapytania? wykrzyknik?) ostre kolorki, podkreslanie linkow. "Stare" forum bylo bardziej funkcjonalne.
moje uwagi dotycza jedynie forum gdyz jeszcze nie zagladalem na reszte.
=po edycji=
poza tym sa stare bugi o ktorych dawno bylo jzu napisane (np niemoznosc logowania, utworzenia nowego watka ze strony glownej forum)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-16 20:26:23]

Lrypz [ Generaďż˝ ]
Dobra... no to teraz ja sie wypowiem...
Ne jestem pewien dlaczego ludzie z GOLa uparli sie zeby zmieniac tak na sile wyglad czegos co dla wszystkich bylo czyms normalnym, do czego sie stali bywalcy juz przyzwyczaili sie wykonujac codziennie te same czynnosci... Pewnie ja tez w koncu przyzywczaje sie do nowego wygladu, ale trudno bedzie z tym jezeli po zmianach cos mi sie nie podoba, a to co bylo wczesniej wg mnie bylo lepsze. E tam, trudno.
No to teraz wymienie, to co mi nie podeszlo:
- Najbardziej razi w oczy kontrast na stronie z watkami forum pomiedzy jasnym tlem na ktorym jest tytul watku a czarnym z liczba watkow i postow (na dole strony). Wczesniej tego problemu w ogole nie bylo. Niestety dopiero kiedy sie cos utraci, zaczyna sie to doceniac :(
- Zbyt duza roznorodnosc kolorow przyciskow, ta cukierkowosc.
- Czerwony napis "brak abonamentu" obok nicka wyglada brzydko, tak jakbysie chcieli w ten perfidny sposob zmusic do kupna abonamentu :|
- Emotikony... te nie sa takie zle ale stare byly lepsze :)
- Nazwa watku i tak jest widoczna na pasku na gorze przegladarki. Jezeli juz koniecznie ma byc nad pierwszym postem i pod ostatnim, to moze lepiej by bylo jakos je oddzielic od siebie? To co teraz jest wyglada dretwo (ale to tylko moja opinia)
- Brak mozliwosci placenia za pojedynczy material, tutaj mnie zabiliscie, ja co jakis czas wykupowalem jakis poradnik lub recenzje, a teraz co robic? Wykupywac GOLSMS? Po co, na 7 dni? Dla takich jak ja, to spory cios. Niestety chyba trzeba sie do tego przyzwyczaic takie jest zycie.
- Za luksus jakim jest nie wylogowywanie co 15 minut bezczynnosci trzeba placic
Rozumiem, ze przed takimi zmianami, jak 2 ostatnie, ktore wymienilem pewnie nie da sie juz uciec, ale ten nowy wyglad... moglaby byc przynajmniej stara skorka do wyboru.
To co mi sie podoba:
- Nowy, lepszy wyglad Moje Gry-Online
- Menu skrotow

Buby [ Konsul ]
Powiem szczerze:
Nie podoba mi się...
Tamta wersja (stara) była jakos bardziej przejrzysta i lepsza (łatwiej po stronie było można się przemieszczać) :(
Loonatyk_ [ Pretorianin ]
Coż...teraz zrozumiałem ideę FIFALK i z pewnością przyłączę się do grona fifalkowców...
Nowe buttony są ... denerwujące - nowy interfejs (przy logowaniu) jest z deczka mało intuicyjny bo nie zorientowalem sie od razu gdzie mam wpisac login i haslo...
Nowe emoty - fajna sprawa - powiew swiezosci, aczkolwiek kojarza mi sie zbytnio z emotami gg i z forow phpBB , gdzie wlasnie takiego rodzaju sa dostepne...Ale widac ze GOLASOM przypadly do gustu bo wiekszosc ich wypowiedzi jest teraz przez nie zdobiona. Poki nie bedzie bajerow w stylu <killer> i wtedy bedzie sie pojawial obrazek - moge przezyc...Poza tym dobrze ze mozna dodawac nowe rodzaje plikow graficznych, chociaz raczej malo kto bedzie wrzucal bitmapy...Wiecej zmian na razie nie spostrzeglem. Jak cos znajde napisze na 100 % no chyba, ze tego nie chcecie ?!
snoopi [ Generaďż˝ ]
a moze by tak rozciagnac ten pasek??
snoopi [ Generaďż˝ ]
yyy... nie dodalo sie, sory....
snoopi [ Generaďż˝ ]
kur*** mac, dobra nie wazne. Chodzi w kazdym razie o ten pasek gdzie jest ksywka, Moje Gry-Online itd...
I BTW czemu obrazek nie chcial sie dodac?? Wazy 240 kb, i jest w jpg.... nie rozumiem...
Loonatyk_ [ Pretorianin ]
Propozycja : dodajcie nowa skorke o nazwie classic - bedzie oa przywracac stary wyglad gola. Jestem na TAK !
PS. I dobija mnie jeszcze podkreslenie linkow na zielono (bleh...) moze jeszcze w ogole u gory tez podkreslicie to dopiero wiocha bedzie :)

childlike [ Konsul ]
niebylo mnie tu 3 dni i jak dzisaj wszedlem to myslalem ze adresy pomylilem :), a wyglad jak wyglad wazne zeby nie razilo po oczach i nie razi :P a wazne jest tresc forum

Chejron [ Rammstein and Tool ]
A ładnie to wygląda, nie powiem...
Loonatyk_ [ Pretorianin ]
Kolejne wady : za dlugi pasek odpowiedz w tym watku - zle sie klika, juz sie przyzwyczailismy...
wyszukiwarka na dole...niewygodne....
Wady :
Ogolem :
-tragiczne nowe buttony
- emoty zbyt przypominaja te z innych forow phpBB - jeszcze niedlugo i avatary ??
- dziwny i malo intuicyjny interfejs
- problemy z dodawaniem obrazkow
- brak nowych skinow !!
- troche to teraz brzydko wyglada
- linki podkreslaja sie i koloruja na zielono (bleee)
- wyszukiwarka na dole strony
- za dlugi pasek dodawania odpowiedzi
Wiecej NA RAZIE nie znalazlem . Mam tylko pytanie... czy ktokolwiek przeczytał moje uwagi ?

kakoon [ Generaďż˝ ]
hmm mi sie szczerze mowiac nie podoba za bardzo - jakos mniej czytelne wszystko a wiekszych zmian nie odczuwam..
nie wiem czy obiektywnie jest gorzej - mniej porecznie moze kwestia przyzywczajenia...

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Duzo zmian niestety na gorsze... Mi to wyglada jakby ktos probowal na sile cos poprawic. Ogolnie nie podoba sie - jeszcze troche i bedzie to kolejne beznadziejne forum
kakoon [ Generaďż˝ ]
podzielam wrazenie ze troche na sile....
po co te miejsca czarne na dole po bokach przy opcjach watku... ?
pozyjemy zobaczymy...everything's gonna be all right :D

Piotr64 [ Pretorianin ]
coś bym napisał, ale pogubiłem się w tych kolorkach buttonikach i tak dalej... człowiek jak szczur w końcu się do wszystkiego przyzwyczai....
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Zmiencie te nowe emoty na stare bo te sa po prostu tragiczne. Blagam... Reszte wytrzymam ale nie te popie....... emoty

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Lepiej dodać do tych co są te co brakują np. wymieniany wielokrotnie już ''?'' i ''!''

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Zaczynam się przekonywać do nowych buziek, ale mam pytanie do szefostwa :
Istnieje szansa na przywrócenie starych emotikonek w nowej formie ? Tj. np. trupiej czaszki, czy tej białej ":|" ?
W końcu trzy uuśmiechy występujące obecnie do pomyłka jak dla mnie. IMHO wystarczy jedna uśmiechnięta i jedna zła. A brakuje właśne tej wyrażającej niesmak czy zdegustowanie.

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
Lol! Co tu się dzieje:). Trochę straciło nasz klimat (KLIMAT!) ale zaczyna mi się podobać. Jest extra!!!

peter.i [ spooki - pVd ]
O KURDE!!!
wszedlem se dzisiaj na forum od baaardzo dlugiego czasu i.... na poczatku nie poznalem czy to jest TO forum!!!
ufff... ile tu sie pozmienialo ja nie moge!!
narazie sie w tym KOMPLETNIE nie umiem polapac.... strasznie duzo sie zmienilo... ale mam nadzieje ze to minie...

peter.i [ spooki - pVd ]
heh... nie umiem sie przyzwyczaic ze search jest na dole...
na pierwszy rzut oka wydaje mi sie ze forum znacznie stracilo przejrzystosc...
kiedys wszystko bylo takie jasne, w niewielu kolorach i bardzo latwo sie bylo polapac... a teraz...

Child of Bodom [ Real Madryt ]
Mi przeszkadza to ze wyszukiwarka jest na dole. Najpierw jak weszlem to mysalem ze wogle jej nie bylo.
Soll [ Senator ]
A co się stało z dostosuj ? Zawsze jak chciałem sobie odświeżyc forum żeby zobaczyc watki to w nei wlasnei klikalem a teraz trzeba w odswiez .. Jakos tak glupio troche nei moge sie przyzwyczaic ;]
Baltazar [ Howl from Beyond ]
Dwie uwagi:
- poprzednie emoty były lepsze - te nowe poprostu są za małe.
- zmieńcie tło paska w którym wyświetlają się nicki ostatnio zalogowanych - strasznie nieprzejrzyste jest teraz.
Ogólnie - ciekawe zmiany. Bardzo spodobała mi się nowa wersja "Mojego GOL-a"
Szkoda, że nie mam czasu na częstsze wizyty.
Pozdrawiam.
steward [ Legia Warszawa ]
Osobiście mi się nie podoba było lepiej wcześniej teraz te czarne paski obok buttonów <adv.serch skórka o firmie site licence reklama dodaj stronę edytuj> są poprostu fatalne strona mało czytelna poprostu
Co do emotów to faktycznie one są poprostu zamałe!
Sposób logowania tez chyba wcześniej był lepszy.
Pozdrawiam
kakoon [ Generaďż˝ ]
a tak w ogole - to czy te omentarze zostana jakos uwzglednione, czy sa tak o zeby dac sie ludziom wypowiedziec...?
Mr. Mojo Risin' [ Pretorianin ]
Zdaje mi sie, czy jakoś szybciej chodzi cały serwis...?
Mr. Mojo Risin' [ Pretorianin ]
Zaznajamiam sie ze zmianami dopiero od jakichś 15 min., ale jak narazie: bardzo podoba mi sie "Moje GRY-OnLine" - przejrzyście i rzeczowo
gregol [ Junior ]
według mnie [EDYCJA]we wcześniejszyb koloże była lepsza bo łatwiej wątek było znaleźć
Soulcatcher [ Prefekt ]
kakoon ---> czytam z uwaga wszystkie komentarze, ale to oczywiście nie znaczy że zostaną one wzięte pod uwagę, ponieważ i tak każdy z was chce czegoś innego, mogę natomiast obiecać że zastanowię się nad tym co piszecie

cronotrigger [ Rape Me ]
fajnie ze jest wiecej emotikonek ale..... jak dla mnie to czytelnosc i przejrzystosc zdecy\dowanie na gorsze...... nie podoba mi sie to....
fajniej bylo poprzednio
K@mil [ Wirnik ]
No dobrze, rozumiem ze pewnie nie ma szans przywrocenia starych mordek... trudno... Ale jak juz maja te zostac sugeruje dodanie tej mordki poziomej, no tej co kiedys byla biala z pozioma krecha zamiast usmiechu. No i wykrzyknik oraz ten megafon :) Jak bedzie ta mordka z pozioma krecha mozna by usunac ta zolta krzywa, 5 od lewej :) A zamiast tej bialej z gwiazdkami na oczach proponuje wykrzyknik.
Qbaa [ Generaďż˝ ]
K@mil ---> ale ta 5 od prawej to smutek jak mniemam, jego raczej nie powinno się niczym zastępować :)
a mordka z poziomą krechą naprawdę by się przydała np. zamiast diabełka :)

K@mil [ Wirnik ]
Qbaa, mowilem o 5 od LEWEJ, czyli o tej:
<===

Qbaa [ Generaďż˝ ]
sorry, sam nie wiem skąd mi się wzięło to "prawej" po skończeniu czytania twojego postu :)
co do tej mordki, to rzeczywiście ją też można wywalić..
Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Czy można by dodać znak zapytania do pozostałych mordek, czasami tego brakuje. I czy panel wyszukiwarki dało by się przenieść również na górę forum?

Pvt. Creak [ Criav ]
fajne nowe emotki, ale troche biednawy ten znak zapytania i wykrzyknik.. nie mozna samego? musi byc na jakiejs kartkce?
fifalk [ fifalkowiec ]
no, fajnie, ze wrocily:
:|
?
!
ale jeszcze proponowalbym wywalic kilka z tych usmieszkow - po co tyle tego? a i te ktore by zostaly nie przypominalby juz tak phpbb, wiec sytuacja jednak uleglaby malej poprawie....
wywalilbym (liczac od lewej):
3 (to to samo co 1), 4(juz bez przesady... jkabym gg widzial, albo jakis system newsow na stronach ze "wspanialymi" ikonkami graficznymi), 6 (to samo co 4)
7,8 <- te to juz wogole nie wiem co maja przedstawiac...
fifalk [ fifalkowiec ]
[edit dla ubogich]
jeszcze drugi rzad - stad ta druga od lewej - powod ten sam co nr 7,8 w pierwszym rzedzie... wszystkie 3 smierdza bardziewiem phpbb na 10 km... :-(
po tyhc poprawkach zastrzezen bym nie mial co do ikonekm bo wiem, ze powrot starych jest niemozliwy :-( chociaz fajnie by bylo gdyby byla skroka "stary GOL" z ikonkami sprzed 15.04... ach, lezka sie w oku kreci :-)

Hitmanio [ KG 21 ]
Trudno się przyzwyczaić, ale da się przyzwyczaić :)