GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ma ktoś palmtopa? Co o nich sądzicie?

24.01.2002
18:11
smile
[1]

gacek [ Litzmannstadt ]

Czy ma ktoś palmtopa? Co o nich sądzicie?

Ciekawi mnie czy ktoś z forumowiczów ma Palmtopa. I co sądzicie o tym urządzeniu?
Osobiście mam palmtopa Compaq 3130. Wygrałem go w konkursie, ale gdybym miał wydac na niego 2200 zł nigdy bym takiej zabawki dla "dużych dziec"i nie kupił. Fakt , że jest to bardzo profesjonalne urządzenie , ale poradził bym sobie bez niego napewno gdybym go nie miał..
Co wy o tym sądzicie?

24.01.2002
18:19
[2]

TomeKK [ Centurion ]

Mam HP Jornada 690. pomaga mi w pracy, ale to prawda, jesli ktos nie ma sprecyzowanych potrzeb co do posiadania takiego urzadzenia, ale chce miec "mala baze danych teleadresowych" moze kupic jakis maly notatnik Casio. Jornada jest dosc bogato oprogramowana (Windows CE) i moze wymieniac dane z wszystkimi czesciami pakietu office, co nie ukrywam, bardzo sie przydaje.

24.01.2002
18:39
[3]

gacek [ Litzmannstadt ]

Zgadzam się, bardzo się przydaje. Word ,Exel itp. Robisz to wszystko na domowym komputerze przegrywsz na palmtopa i bierzesz do szkoły, w moim przypadku studia. Z praktycznych zastosowań przy pisaniu egzaminu : podałem kiedys gosciowi palmtopa kazałem mu włączyc dyktafon i nagrac to co napisał. Po powrocie do nie palmtopa podłączyłem małą słuchaweczke i przepisałem to co on podyktował. Oczywiście sytuacja ta była przeprowadzona w sprzyjających warunkach gdyz siedzieliśmu na końcu auli. Można zeskanowac z zeszytu zadania a potem na zaliczeniu odczytać w Picture Viewer. Szkoda, że nie miałem go w szkole średniej:(

24.01.2002
21:59
[4]

j_cage [ Legionista ]

Jesli chodzi o mnie, posiadam Palma m100 (czyli najtansza wersje) - urzadzenie calkiem sprytne... uzywam go jako terminarza, ksiazki teleadresowej, edytora tekstu i programu pocztowego. Niezastapiona rzecz, jesli uwielbiamy pisac maile nawet z dala od domu :) No i kiedy pracujemy nad jakims tekstem, a do komputera chwilowo dostepu nie mamy. Jesli mialbym kupowac po raz drugi - wybralbym m105 (jako ze te 2MB pamieci jakos szybko sie zapelniaja :) Pozdrawiam.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.