
m_marchew [ Centurion ]
POLEĆCIE MI JAKIEŚ SPOKO GRY W STYLU MMO jak MuOnline itp. bo już mnie to dobija ;/
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.. pomocy kurde mam dylemat nie wiem w co mam grac te mu mnei dobija nie ma jak sie lonczyc z serwerami ciagle niedostepne lub zajete ... ehh :) zwalka :P ....so go and whrite for me this game ..plz ! :)

Frodo7 [ Pretorianin ]
Anarchy Online
Final Fantasy XI
Neocron
Dark Ages of Camelot
Lineage 2
Everquest
Ultima Online
Do wyboru ,do koloru .....linków poszukaj sobie w google ,bo nie chce mi się teraz ..
Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]
tutaj:
m_marchew [ Centurion ]
a

m_marchew [ Centurion ]
b kurwa nudno ;/
XoniKss [ Legionista ]
a może byście jakieś darmowe fajne mmorpg zapodali ... typu Knight Online
Mr.KNIGHT [ Pretorianin ]
-->

Conroy [ Dwie Szopy ]
Darmowe:
Knight Online
Tibia
Płatne:
Star Wars (nie pamiętam podtytułu)
Lineage 2
Everquest
Wymieniłem te lepsze, jest ich oczywiście więcej.

<<GANDOX>> [ Centurion ]
MARCHEW ZDRAJCO!!!!! NIE GRASZ W MU!!!!!!!! NIE PRZEŻYJESZ NASTĘPNEJ NOCY(WIEM GDZIE MIESZKASZ) a tak przy okazji jak coś znajdziesz to sie odezwij na gg chętnie z tobą pogram:)))))))

<<GANDOX>> [ Centurion ]
a tak poza tym to ma ktoś jakiś działający link do Helbreath??? Bo ze strony głównej mi sie nie chce ściągnąć:(

34io [ Konsul ]
zagraj w Ultime online

rothon [ Malleus Maleficarum ]
mmmmmarchew, jąąąkaaaasz sieeee, kukukurwaaa?
Aaaaa rorozuuumiesz defiiiiinnnnicjeeee slslowaaa 'dydylemat'?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 07:56:40]