GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

POLEĆCIE MI JAKIEŚ SPOKO GRY W STYLU MMO jak MuOnline itp. bo już mnie to dobija ;/

14.04.2004
00:39
smile
[1]

m_marchew [ Centurion ]

POLEĆCIE MI JAKIEŚ SPOKO GRY W STYLU MMO jak MuOnline itp. bo już mnie to dobija ;/

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.. pomocy kurde mam dylemat nie wiem w co mam grac te mu mnei dobija nie ma jak sie lonczyc z serwerami ciagle niedostepne lub zajete ... ehh :) zwalka :P ....so go and whrite for me this game ..plz ! :)

14.04.2004
04:38
smile
[2]

Frodo7 [ Pretorianin ]

Anarchy Online
Final Fantasy XI
Neocron
Dark Ages of Camelot
Lineage 2
Everquest
Ultima Online

Do wyboru ,do koloru .....linków poszukaj sobie w google ,bo nie chce mi się teraz ..

14.04.2004
07:51
[3]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

tutaj:

15.04.2004
22:49
[4]

m_marchew [ Centurion ]

a

15.04.2004
22:49
smile
[5]

m_marchew [ Centurion ]

b kurwa nudno ;/

19.04.2004
12:55
[6]

XoniKss [ Legionista ]

a może byście jakieś darmowe fajne mmorpg zapodali ... typu Knight Online

28.04.2004
16:18
[7]

Mr.KNIGHT [ Pretorianin ]

-->

28.04.2004
16:23
smile
[8]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Darmowe:

Knight Online
Tibia

Płatne:

Star Wars (nie pamiętam podtytułu)
Lineage 2
Everquest

Wymieniłem te lepsze, jest ich oczywiście więcej.

30.04.2004
17:41
smile
[9]

<<GANDOX>> [ Centurion ]

MARCHEW ZDRAJCO!!!!! NIE GRASZ W MU!!!!!!!! NIE PRZEŻYJESZ NASTĘPNEJ NOCY(WIEM GDZIE MIESZKASZ) a tak przy okazji jak coś znajdziesz to sie odezwij na gg chętnie z tobą pogram:)))))))

30.04.2004
17:45
smile
[10]

<<GANDOX>> [ Centurion ]

a tak poza tym to ma ktoś jakiś działający link do Helbreath??? Bo ze strony głównej mi sie nie chce ściągnąć:(

30.04.2004
18:30
smile
[11]

34io [ Konsul ]

zagraj w Ultime online

01.05.2004
07:43
smile
[12]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mmmmmarchew, jąąąkaaaasz sieeee, kukukurwaaa?

Aaaaa rorozuuumiesz defiiiiinnnnicjeeee slslowaaa 'dydylemat'?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-01 07:56:40]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.