GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Egzamin gimnazjalny.

11.04.2004
12:18
smile
[1]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

Egzamin gimnazjalny.

Kazdy 3-klasista wie ze juz niedlugo egzaminy, dlatego poszukuje stronki z jakimis przygotowaniami (nie testami do rozwiazywania tylko z najwazniejeszymi wiadomosciami)

11.04.2004
12:40
[2]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Nie ma czegoś takiego bo na teście może być wszystko z 3 lat nauki.

11.04.2004
12:43
[3]

vult-q3 [ Konsul ]

ten egzamin gimnazjalny to jakas parodia :q gdybym wiedzial ze bedzie tak wygladac to bym nawet nie otworzył ksiazki dzien przed egzaminem :F

11.04.2004
12:47
[4]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

ja wlasnie chce takie wybrane najwazniejsze zeczy z 3 lat

11.04.2004
12:48
[5]

Zacker [ Stanley ]

Mnie to za rok czeka :(((((

11.04.2004
12:57
smile
[6]

BukE [ Majster ]

Ten egzamin to jakaś ŻENADA.
Jesli ktoś spada poniżej 50\100 , to na prawde musi być TĘPY ! Każdy IDIOTA powinien bez zbędnego wysiłku zdobyć 60 pkt.

11.04.2004
13:02
smile
[7]

wafelskate [ Noodles ]

Ja w tym roku pisalem proobny i sie nic nie uczylem i dostyalem humana i zdobylem 40 pkt'ow.......

11.04.2004
13:04
smile
[8]

sapri [ ]

Pisałem, egzamin rok temu i muszę powiedzieć, że to łatwizna.

Egzamin humanistyczny (bałem się bardzie, bo polskiego nie znoszę :)) łatwizna trzeba tylko umieć czytać ze zrozumieniem i jako tako wypowiadać się na papierze :)
Egzamin matematyczny to akurat też było proste, trzeba znać podstawowe wzory i to wszystko :)

Do książek nawet nie zajrzałem, wynik: 84 (nienajgorzej :))

11.04.2004
14:00
[9]

eskia crew [ Pretorianin ]

a ja nie będę go pisał bo chodze do niemieckiego gimnazjum hahahahaha

11.04.2004
14:09
smile
[10]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

sapri===> zgadzam się z tobą w stu procentach - trzeba jedynie znać wzory, ew. powtórzyć chemię ;-)
ja miałem na próbnym 87, ale wiecej się pouczę, wiec nie powino być źle
( tyle że wolę polski i bardziej obawiam się matematyki - jeżeli w ogóle się obawiam ;-) )

11.04.2004
14:10
smile
[11]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

powodzenia :)

11.04.2004
14:52
[12]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

BukE---> sporo moich znajomych miało ok 60 mimo to nie nazywam ich idiotami

Egzamin jest naprawdę prosty.. wystarczy, że podejdziesz do niego bez nerwów wyluzuj... człowieku a mniej niz 75 Ci napewno nie wpadnie... miałem 85/100

zawaliłem polski, nadrobiłem matmą

11.04.2004
15:00
[13]

gregol [ Junior ]

Michlos --> napewno ortografie musisz poćwiczyć :] normalnie nie zwracam ludziom uwgii ale wątek tego potrzebuje

11.04.2004
15:09
[14]

vien [ łowca pip ]

rok temu były takie rozne testy na

11.04.2004
15:12
smile
[15]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Hehe, ja pisałem rok temu. Jak ktoś już wcześniej wspomniał to jedna wielka parodia... bardziej test na IQ niż z wiadomości szkolnych. Sam miałem 75/100, a wybitnym uczniem nie byłem. Co lepsze kumpel (można stwierdzić kujon, cały czas to przeżywał, i miał 63/100 przy średniej 5.1). Z wiadomości to też bym radził powtórzyć chemie, bo u mnie to była loteria :) Zależy też na jaką komisję trafisz, ja trafiłem na spoko nauczycieli, to przymykali oko na małe rżnięcie, mimo że siedziałem w drugiej ławce przed nimi. Pamiętaj zero stresu, uwież w siebie i będzie git :)

Pozdr.

11.04.2004
15:13
smile
[16]

cycu2003 [ Senator ]

siostra cioteczna miala rok temu i mowi ze nie ma czego sie bac,ale cos tam sobie chyba powtorze :)

11.04.2004
15:15
[17]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

absolwenci gimnazjów rLz :]

nas czeka no mniej więcej za dwa lata maturka :]

11.04.2004
15:47
smile
[18]

yuppie [ Generaďż˝ ]

Michlos -----------> i wszystko jasne...

11.04.2004
15:50
smile
[19]

eJay [ Gladiator ]


Ja za trok mam mature, a egzamin gimnazjalny??? Banalny, bo wszystko juz miales i to jeszcze o wiele trudniejszego niz sam ten test. Naprawde nie ma sie czego bac, tylko uwierzyc w siebie. Mysle ze kto jezdzil chociazby na samych trojach i czworach sobie poradzi.

11.04.2004
15:57
[20]

rtomiczek [ Pretorianin ]

U mnie dwa lata temu zdobylem na egzaminei gimnazjalnym 92/100pkt :D Naprawde!! A teraz za rok ide na mature i chyba bedzie trudniejszy od egz. gimnazjalnego :(

11.04.2004
16:06
[21]

spayki [ Centurion ]

Luz czlowieku! Ten egzamin jest naprawde prosty, ja sie praktycznie nie uczylem (pisalem rok temu), zrobilem chyba tylko jakies 2 testy dzien wczesniej i wypadlem niezle - 90pkt. Z humana mialem 46, a z mat-przy (chyba tak, nie pamietam jak sie nazywal) 44

11.04.2004
16:26
smile
[22]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

ja kupilam sobie jakies powtorki z VICTORa i testy z tej samej gazetki ,musze zaznaczyc ze testy sa beznadziejne! wiekszosc zadan wogole w szkole nie mialam! do probnych na ktore wogole sie nie przygotowywalam dostalam 71 ptk w sumie ale mam nadzieje ze jak sie poucze to z egzaminow dostane conajmniej 80 :) Kiedy sa dokladnie?

11.04.2004
16:29
smile
[23]

K@mil [ Wirnik ]

Te egzaminy sa banalne, musze tylko powtorzyc pisanie rozprawek i chemie :-P Nie ma strachu :-D

Nutka, chyba [na 95%] 5 i 6 maja [5 - human, 6 - przyroda].

11.04.2004
17:03
smile
[24]

weds [ Ocean Soul ]

Nie macie sie czego bać- w tamtym roku na humanistycznym jedynym pytaniem na wiedze buło uwzględnienie 2 czy 3 imion postaci z Antygony- reszta czytanie ze zrozumieniem i pisanie. A matma była ptostacka :P Miałem 96 bez problemów

11.04.2004
18:23
[25]

HopkinZ [ Senator ]

Ludzie nie załamujcie mnien tym mowiac, ze banalny i zenada :). Od tygodnia rozpoczalem przygotowanie. Czytam ksiazki z humanistyki (przez gimnazjum mialem 6 skiazek łącznie do: polskiego, historii, etyki, religi, filozofii) i tam mam cała dzieje ludzkosci od starozytnosci do II wojny swiatowej.

A z matmy? Mam perfekcyjna ksiazke MAtematyka 2001 gtdzie ostatnia polowa ksiazki do 3 kalsy to powtorzenie wszytkich 3 lat. Zwiezle, teoria plus p[rzyklady czyli to co najwazniejsze :).

Gorzej z biologią i chemią. Ale nawet jezeli na tym strace z przerodniczo matematycznego 10 punktow to i tak humanistyczny nadrobie bez problemu :).

11.04.2004
21:02
smile
[26]

Banananan [ Dezerter ]

Test gimnazjalny był banalny... Wystarczy tylko myśleć i miedz podstawową wiedzę z gimnazjum... :)

PS: Z próbnego miałem 56 pkt., a z głównego 79, a na żaden się nie uczyłem (powtórzyłem tylko wzory z matematyki, chemii, fizyki...).

01.05.2004
13:05
[27]

karollus [ parek v rohliku ]

cześć !!!

Widze, że ten wątek troche zasnął i przydałoby się go odświeżyć zwłaszcza że za kilka dni egzamin......
Co powinienem sobie powtórzyć ? Jeśli chodzi o część humanistyczną to nie wiem do czego sie zabrać.. Oby nie bylo charakterystyki
Ale chyba nie będzie tak źle. Na próbnym mialem 80/100. A tak nawiasem mówiąc to jestem w o tyle dobrej sytuacji, że niezależnie od tego jak napiszę egzamin, muszą mnie przyjąć do każdej szkoly ( Jestem laureatem z anglika )

01.05.2004
13:10
smile
[28]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

ee nie ma sie co przejmowac tym egzaminem pełen luzik był 2 lata temu, na próbnych sie denerwowalem ale w maju juz luz byłe, ciekawe jak bedize za rok na maturce

01.05.2004
13:12
[29]

Dark Elf [ Konsul ]

to ze jestes laureatem nie znaczy ze MUSZA cie przyjac.. to ci pomoze ale nie zmusza ich do przyjecia

wg mnie testy sa roznie... jedne regiony polskie maja diabelsko latwe inne zas moga sprawic problemy.. vide wielkopolska i kochany poznan : \ na probnym 75/100 licze na ok 80/100 w srode i czwartek

pozdro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.