GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Heaven's got a Hitman ][ PAINKILLER

09.04.2004
00:01
smile
[1]

Quicky [ Senator ]

Heaven's got a Hitman ][ PAINKILLER

Ostatnio przewinelo sie przez forum sporo watkow dotyczacych Painkillera, znakomicie zapowiadajacego sie polskiego shootera. Pomyslalem, ze nalezaloby cos z tym zrobic - i dlatego zalozylem ten watek. Niech tutaj spotykaja sie wszyscy, ktorzy maja cos do powiedzenia lub chca sie czegos dowiedziec o PK.

Dyskutujemy tu oczywiscie kulturalnie i na poziomie. Mile widziani zarowno fani, jak i antyfani - juz ja takich przekonam, ze PK to swietna gra. :) Poza tym moge tu wklejac bardzo swiezutkie newsy (o ile nie braknie mi checi), aby zachecic Was do odwiedzania watku. W przyszlosci bedziemy mogli spotykac sie na GOLowym serwerze PK, ktory przeciez na 100% powstanie. :) Mam tez szczera nadzieje, ze nie bedzie tutaj zadnych linkow do jakichkolwiek warezow :(

PS. Wiem, ze jest juz jeden watek oficjalny, ale brakuje w nim wstepu. :) Dlatego zalozylem swoj.

Stay tuned!

Premiera Painkillera w Polsce - 20 kwietnia

THE STORY

You play as Daniel Garner, a seemingly regular guy who has just been killed in an horrific car accident. Trapped in a dark and unwelcoming world between heaven and hell, you struggle to uncover the reasons why you've been denied entry into heaven. Awaiting your purification, you must fight through an endless number of demon soldiers as you attempt to stop an imminent unholy war.


O GRZE

Painkiller to klasyczny, oldschoolowy first person shooter typu horror/gore stworzony przez polską ekipę People Can Fly. Gracz wciela się w postać "painkillera" (Daniela Garnera), człowieka, który ginie w wypadku samochodowym i trafia gdzieś pomiędzy niebo, a piekło. Jego cel to unicestwić wszystkie żyjące w odwiedzanych miejscach potwory. Dlatego też zadaniem gracza jest strzelanie do wszystkiego, co się rusza. Na drodze stają przerażające, niespotykane dotąd nigdzie indziej potwory.

Gra posiada mroczny i silnie oddziaływujący na gracza klimat. W trakcie rozgrywki odwiedzamy opuszczone zamczyska, zniszczone miasto, mroczne lochy i inne miejsca, w których na pewno nie osadzono by akcji żadnego odcinka Klanu. :) Do dyspozycji mamy 5 giwer, w tym niespotykana w innych grach wyrzutnia kołków. Ze względu na dynamiczny charakter gry nie uświadczymy w Painkillerze broni snajperskiej.

W Painkillerze leją się hektolitry krwi, a celem gry jest wyłącznie zabijanie, dlatego też nie polecam jej osobom poniżej 18 roku życia ;p

<Quicky>


FAQ

Tutaj bede dodawal najczesciej pojawiajace sie w watku pytania - edycja postow r0x


LINKI

:: https://www.painkillergame.com - oficjalna strona PK

:: https://www.peoplecanfly.com/ - strona producenta, zespołu People Can Fly

:: https://www.dreamcatchergames.com/ - strona dystrybutora: firmy DreamCatcher

:: https://www.painkiller.pl/ - official Polish fan site

:: https://www.painkiller.xt.pl/ - strona Quicky'ego :) [w przyszlosci planuje stworzyc dzial poswiecony fanom PK z GOLa]

:: https://www.pkeuro.com/

:: https://www.pk-center.com/ - serwisy informacyjne

:: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1682 - PK na GRY-OnLine


SINGLEPLAYER DEMO #2

https://www.gry-online.pl/s030.asp?ID=4823


SINGLEPLAYER DEMO #1

https://www.gry-online.pl/s030.asp?ID=4574



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-13 00:37:09]

09.04.2004
00:05
smile
[2]

piokos [ ]

Jak dla mnie rewelacja. Kupuję "w ciemno". Za takie pieniądze nigdzie nie dostanie się takiej gry.

Hehe piraci już zębami zgrzytają. :-D

09.04.2004
00:06
smile
[3]

DARKI [ Konsul ]

Wow brawo Quicky widzę, że już ruszyła cala machina promująca Painkillera pod twoim przywództwem;) ach to pozostaje mi życzyć wielu części tego wątku i bardzo licznej grupy stałych bywalców (czytać fanów). Oby tylko gierka długo utrzymywała się na topie przyciągajac kolejne rzesze graczy;)

09.04.2004
00:06
smile
[4]

Quicky [ Senator ]

Ach bylbym zapomnial, zapraszam na moja strone:

09.04.2004
00:07
smile
[5]

Quicky [ Senator ]

DARKI ---> Za to mi (nie) placa...

09.04.2004
00:08
smile
[6]

ciemek [ Senator ]

a niech mi ktoś tylko ściągnie ten angielski shit co to dzisiaj się pojawił ...to komisyjnie z GOL'a wyrzucimy !! :-) Już za dwa tygodnie - ful wersja w polskiej wersji językowej za dwie (2) dyszki !!

09.04.2004
00:09
smile
[7]

DARKI [ Konsul ]

Quicky co widzę, z każdym dniem więcej buttonów reklamowych na stronce;) dbasz o jej rozwój w każdym calu;)

09.04.2004
00:14
[8]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Podobno mozna go przejsc w 5h. Zastanawia mnie tez dlaczego polska wersja bedzie na 2cd skoro ang. jest na 3?

09.04.2004
00:24
[9]

Quicky [ Senator ]

INFO

Tworcy PK zapowiadaja juz wydanie latki. Patch doda kilka opcji do trybu multiplayer: nagrywanie dem i filmikow, spectators, rozne dzwieki dla graczy i mozliwosc glosowania.
Patch pojawi sie po swietach, czyli gdy PK pojawi sie w Polsce, od razu trzeba bedzie zassac late :)

09.04.2004
00:33
[10]

Quicky [ Senator ]

DARKI ---> Oczywiscie, zreszta buttony to jedna z najskuteczniejszych form promocji, jesli chodzi o strony prywatne - wiec stosuje ja :)

09.04.2004
00:47
smile
[11]

Dał Ci Lis [ Centurion ]

Q :;) Specjalnie dla ciebie się zarejestrowałem ::) Niestety jak dla mnie demo jest zbyt duże, żeby je sciągnąć ::) Ale skoro Painkiller ma kosztować tylko 20 zł to nie będę się fatygował zassysaniem demka ::) Q twój entuzjazm coraz bardziej przekonuje mnie do kupna ::)

09.04.2004
00:52
smile
[12]

Quicky [ Senator ]

Dalis ---> O_O Witam :)))

No coz gra jest warta swieczki, nie wahaj sie tylko 20 kwietnia do kiosku po Painkillera... :) Nie chce tutaj sie powtarzac, jak chcesz sie czegos wiecej dowiedziec to na mojej stronie jest demo-test, polecam - o ile jeszcze nie czytales ;p

09.04.2004
14:12
smile
[13]

Quicky [ Senator ]

W Hyde Parku zostal zamieszczony moj mini demo-test Painkillera :)

Polecam :p

[edit: to jest moj post nr 4000!]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-09 14:23:08]

09.04.2004
14:14
smile
[14]

DARKI [ Konsul ]

Dał Ci Lis ----> brawo mądry wybór, 20 zł to dużo nie jest jak za nową gierę:)

Quicky -----> kampania Painowokillerowa się rozkręca widzę na maxa;)

09.04.2004
14:22
[15]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Quicky szkoda tylko ze ta marna minirecenzja jest pisana na kolanach i nie zauwazasz ani jednej wady tej gry, a sa ich dziesiatki.
No sory-totalnie nieobiektywna jest ta recenzja,i najbardziej szkodliwa z mozliwych, bo pokazuje tylko zalety tej gry nie wspominasz ani slowem o nudzie,szaroburej grafice itd itp...mozna wymieniac bez liku dalsze wady.
kazdy kto przeczyta taka recenzje poleci biegiem do kiosku kupic gre,i sie cholernie rozczaruje,bo wieele tej grze brakuje do doskonalosci.

09.04.2004
14:32
[16]

Quicky [ Senator ]

pasozyt ---> Po pierwsze zle odebrales ten tekst - to nie jest recenzja. To sa tylko pierwsze wrazenia z demka sklecone w jeden krotki artykul. Painkiller mnie zachwycil i dlatego pominalem jego wady - zreszta jest ich naprawde niewiele. To oczywiste, ze recenzji bym w taki sposob nie napisal.

Zreszta nie sadze, aby potencjalni nabywcy byli rozczarowani, gdyz gierka jest naprawde dobra i juz kilka serwisow ocenilo ja bardzo pozytywnie. Podalbym linki ale FAQ zabrania - mozesz poszukac na mojej stronie.

09.04.2004
14:41
[17]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Quciky---->naprawde niewiele wad, ale za to jakie- NUUUUDA! i to jest najwieksza wada tej gry .
ta gra jest dla dzieci do 15 roku zycia ,ktore chapią kazda gre z wypiekami na twarzy .dla bardziej wyrobionego gracza ta gra nie oferuje niczego co by mialo przyciagac na dluzej niz wlasnie te kilka godzin.
a jeszce jesli prawdą jest to co napisal Luke ze mozna go przejsc w 5 godzin-to sory ale tylko cena ratuje tą grę .
tak,gra jest jak na polskie warunki dobra-ale tylko multiplayer moze ją uratowac(ktory i tak watpie czy bedzie dobry przy tak malej ilosci broni)
ok spadam, bo to ma byc watek o hiciorze i takie wypowiedzi nie sa raczej mile widziane :)

09.04.2004
15:07
[18]

Dał Ci Lis [ Centurion ]

pasożyt ---> Darowanemu koniowi do paszczy się nie zagląda ::) Gra takiej jakości jak Painkiller w cenie 20 zł to prawdziwa okazja ::) Jeszcze za 20 zł jest Poldek Driver ::) Ale wybór należy do ciebie ::) Wywód na temat wyrobionego gracza pozostawię bez komentarza ::)

09.04.2004
16:18
[19]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pasożyt---> Mam 17 lat i gra mnie zachwyciła, więc albo coś ze mną nie tak, że zachwycam się grą dla piętnastolaktów, albo pieprzysz banały;) Gra jest podobna do Serious Sama w którego do tej pory gram mimo, że mógłbym go przejśc z zamkniętymi oczymai. Painkiller to Serious Sam w lepszym wydaniu. Takiego super klimatu już dawno w żadnym fpp nie zaliczyłem. Mówisz, że gra jest nudna. Nudna to ona jest na najniższym poziomie trudności kiedy to gracz jest praktycznie niezniszczalny. Im wyższy poziom, tym gra jest lepsza, ciekawsza i rozpierducha jest większa. Takiej klimatycznej, bezstresowej rzeźni już dawno nie było, tą gre trzeba kupić :)

09.04.2004
16:32
smile
[20]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Quicky--> Hmm przeczytałem Twój tekst w Hyde Parku i pozwolę sobie skomentować:P
A dokładnie moze nie tylko skomentować, co wspomnieć o kilku błędach czy innych takich pierdołach:)
Po pierwsze w demku dostępne są cztery a nie trzy bronie. Pierwsza podstawowa, niezastąpiona kołkownica:) Minigun który w drugim trybie ma wyrzutnie rakiet, czy czegoś w tym stylu, i broń która w drugim typie pieści wrogów prądem:) Po drugie nie wspomniałeś nic o kombosach które można robić bronią. Np. podstawowym gunem można posłać kręcące się ostrze w tłum wrogów i patrzeć jak kilku z nich zostaje posiekaknych na kawałki. Takie coś ma siłę granatu wyrzucanego z kołkownicy, z tym, że może przelecież przez kilku słabszych wrogów robiąc z nich czerwoną sałatkę:P Drugim kombosem który widziałem jest wyrzucenie jednego magazynku z broni która razi prądem. Taki magazynek jest naładowany energią i zabija każdego wroga który podejdzie w miejsce gdzie ten magazynek został wyrzucony.

ps. Świetna jest ta stronka którą zrobiłeś.
pps. sorry za drugiego posta, mogłem to wszystko napisać w jednym, ale Twój tekst w Hyde Parku przeczytałem dopiero po napisaniu poprzedniego posta.
ppps Painkiller rulez :)

09.04.2004
16:33
smile
[21]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Gierki prawdopodobnie nie kupię bo nienawidzę tego typu rozpierduch, ale wielkie brawa dla wydawcy, jeśli wypuszczą w tej samej cenie podobnego hiciora klimatem zbliżonym do mojego gustu to kupię na 1001%.

09.04.2004
16:45
smile
[22]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

wolfen3741 ---> jeśli chcesz by jeszcze jakaś nowa gra wyszła w takiej cenie, to tą też powinieneś kupić!

09.04.2004
16:53
[23]

Coy2K [ Veteran ]

ja tylko dodam, ze o popularnosci gry swiadczy fakt, ze na torrencie jest juz ponad 13 tysiecy chetnych do zassania tego tytulu...to naprawde bardzo duzo zwazywszy na fakt, ze taki max payne 2 mial kolo 4 tysiecy, Call of Duty - kolo 6 tysiecy...

09.04.2004
17:03
[24]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Qbaa -----> Thx raczej nie skorzystam, bo wtedy za jeden tytuł musiałbym wybulić ok. 40 złociszy (w Painkillera i tak prawdopodbnie bym nie zagrał), a to już nie jest 20 zł :)

09.04.2004
17:05
[25]

Quicky [ Senator ]

pasozyt ---> Jesli Ciebie nudzi zabijanie setek wrogow - okej, ale miliony graczy na calym swiecie uwielbiaja strzelaniny i dla takich wlasnie zostal stworzony Painkiller. :) Ta gra rzeczywiscie nie oferuje nic ciekawego "wyrobionym" graczom - poza doskonala grafika na swiatowym poziomie, wysmienitym klimatem grozy, miodnymi giwerami, hektolitrami krwi i przede wszystkim bardzo wysoka grywalnoscia...

Mutant ---> Rzeczywiscie zapomnialem o wyrzutni rakiet, ktora jest tylko na poziomie z bossem - bije sie w piersi. :( Co do combosow - postaram sie je opisac w recenzji gry, ten tekst ktory wam zaserwowalem to tylko pierwsze wrazenia.

09.04.2004
17:27
[26]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Pain DEMO jest w nowym komputer swiat gry. Dodatkowo Combat Mission: Beyond Overlord Gold oraz Search & Rescue 3 :)

09.04.2004
17:46
[27]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Warto kupić chociażby dla multiplaya który podobno ma wykosić quaka i na to sie zanosi.

BTW kolejna gra której twórcy pokazali że umieją wykorzystać havok2...

09.04.2004
17:52
smile
[28]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Athlon 900 mhz, WinFast Leadtek GeForce 2mx 64mb 400, 128 mb ram ddr czy warto wogóle odpalać demo tej giery na próbe czy od razu dać se looz ???

09.04.2004
17:58
[29]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Przemek--> na minimum detali będziesz grał jak z bullet timem, ale warto! :)

09.04.2004
17:59
smile
[30]

przemek__ [ PRZEMEK ]

hehehehe LOOOL ;p THX za pocieszenie :D

09.04.2004
18:01
[31]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Przemek--> Ja grałem na P III 800, 256 sdram i radku 9000 pro, i wtedy myślałem, że ta gra tak własnie ma działać. Na prawdę da się pograć :)

09.04.2004
18:04
[32]

przemek__ [ PRZEMEK ]

ale spojrzałem ostatnio na oficjalne wymagania

jak przeczytałem liczbe 1500 to zamknęłem IE ;p

09.04.2004
19:16
[33]

Quicky [ Senator ]

przemek ---> Nie wiem czy demo by sie u Ciebie w ogole odpalilo, bo trzeba miec minimum GF2 GTS :)

Najlepsza do PK bylaby karta z obsluga DirectX 9.0... ale ilu forumowiczow taka posiada? :D

09.04.2004
21:45
[34]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Quicky co z ciebie za znawca PainKillera jak nie wiesz jakie są jego realne wymagania !

Mój komp 128 mb ram 900 mhz AMD oraz GEFORCE 2 mx 64 mb 400 i grałem, co prawda na low ale grałem i... w tym wątku ocenie, ale jeszcze nie teraz, bo muszę mieć jakiś większy ogląd choćby na to demo, żeby coś powiedzieć tym którzy nie grali, a w szczególności tym, którzy nie mają nowych kompów tak jak ja ;)))))) heja

09.04.2004
23:03
[35]

Quicky [ Senator ]

Coz tworcy podawali, ze gra ma dzialac od GF2 GTS, ale teraz dopiero wyczytalem w nowym FAQ, ze PK zadziala na kazdej karcie 64MB - tyle ze ponizej GTS nie testowali :)

10.04.2004
08:34
smile
[36]

DARKI [ Konsul ]

Dobra robota Quicky szczęście tobie sprzyja, faktycznie twoja stronka jest numerem 1 w googlach w Polsce;)

10.04.2004
08:53
smile
[37]

??? [ tomi_boss ]

yo jak przejsc bossa na koncu 3 planszy (catacombs)??

10.04.2004
09:05
[38]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

Mi sobiście demo pomykało na GF2 GTS pewnie full będzie podobnie

10.04.2004
10:04
[39]

Quicky [ Senator ]

??? ---> O ile dobrze pamietam, najpierw trzeba strzelac w mlot ktory trzyma, a potem dopiero w niego...

DARKI ---> Najlepsze jest to, ze wyprzedzila nawet oficjalna strone Dobrej Gry... hle hle :>

10.04.2004
10:11
[40]

amoreg1234 [ użytkownik ]

chyba powinno byc: "Gozdzikowa's got a weapon" :P

10.04.2004
10:34
smile
[41]

DARKI [ Konsul ]

Quicky -----> spodziewaj się maila od Dobrej Gry;) wykoszą Cię za zajmowanie wyższej pozycji w goglach;)

10.04.2004
10:38
[42]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

gra jest nudna i nie wciaga...
za to wycofuje sie z wczesniejszej opini ze jest gniotem. Gniotem nie jest, bardzo ladne menusy, konkretne demoko, taka sobie muzyka......za to rzadzi nuda. schemat gry polega na tym, iz wchodzimy na jakis obszar (czasem anwet kawalek placu) zamykaja sie drzwi ze wszystkich stron i w kilku spawn pointach pojawiaja sie wrogowie. do monetu az nie wytniemy wszystkiego nie mozna pojsc dalej. przechodzimy przez kolejne drzwi i znoff to samo, tak w kolko. Zaczyna sie to robic momentami smieszne jak latamy od 1 konca korytarza do 2 i w obu pojawiaja sie jakies ludki. (malutki obszar kilka sawn pointow i mlucimy) Nie wiem jak jest dalej zaszedlem do 4 planszy i dalem sobie spokoj...

10.04.2004
10:42
[43]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

jeszcze 1, zeby nie bylo watpliwosci... jesli liczycie na klimat grozy... to go nie ma

10.04.2004
10:49
[44]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

QbaX---> Jak chcesz klimat grozy, to pooglądaj jakieś horrory, kto powiedział, że w Painkillerze takie coś ma być?
A czy gra jest nudna? To zależy od gustu gracza. Mnie np. taka rzeźnia pasuje, i nie ważne, czy dziesie się ona na otwartej przestrzeni jak w Serious Samie, czy na małych placach, arenach czy w budynkach jak w Painkillerze.

10.04.2004
10:50
[45]

Vania [ VL ][ Engineer ]

hmmm... nawet ladnie zrobiona, ale.... za duze wymagania :(
tnie mi

muzyka - fajna podoba mi sie :)

tylko gdzie jest save w demie ?

10.04.2004
10:53
smile
[46]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

QbaX--> czyli to jest taka głupia nawalanka w stylu Sirius Sama? Bo jeśli tak, to nawet tego nie instaluję. Przy SS wytrzymałem całe 15 minut.

10.04.2004
10:53
[47]

Quicky [ Senator ]

QbaX ---> Po pierwsze - od razu widac, ze nie pograles za dlugo, bo w demku nie ma 4 plansz, lecz 3 (w drugim 1). Moglbys przynajmniej prawde pisac :)

Po drugie - czego sie spodziewales? To jest shooter, to nie jest kolejny mix RPG + RTS + FPS + AC + OC + WC. Nawiazanie do takich gier jak legendarny Doom. Jesli kogos nie bawi robienie rzezni, to nie jest to gra dla niego. Nie oznacza to, ze gra jest nudna.
Co do klimatu - klimat JEST. Oczywiscie, ze to nie horror, ale delikatny klimat grozy jest wyczuwalny. Zreszta PK nie jest gra, w ktorej gracz walczy o przetrwanie - tu najwazniejsza jest radosc ze zwyciestwa i dlatego nie ma wyskakujacych nagle zza sciany potworow, powodujacych atak serca, za to sa hordy przeciwnikow rzucajace sie na Garnera, ktore trzeba odeslac do piekla.

[edit] Vania ---> W pierwszym demie nie ma takiej opcji, trzeba przezyc bez tego. :) Dopiero w drugim demku jest load/save.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-10 10:58:27]

10.04.2004
10:57
[48]

Swidrygajłow [ ]

czytałem opinie po premierze w necie i najczęściej przewijają się wypowiedzi tego typu "gra ma swietną grafikę, dźwięk jest na poziomie, ale jest nudna.". Po demie własnie tego sie obawiałem i chyba moje obawy sie sprawdziły. Szkoda. Chociaż 20zł mogę wydać, żeby wspomóc rodzimy przemysł giercarski.
ps. może grę uratuje MP, ale podobno są duże lagi. Moze to chwilowe...

10.04.2004
11:03
[49]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Quicky - a to chyba kupie full wersje :)

10.04.2004
11:05
[50]

Swidrygajłow [ ]

??? - to jest jedno z ukrytych zabezpieczeń. Jak masz pirata to nie da sie przejsc tego gościa. Takich pułapek jest wiecej.

10.04.2004
11:15
smile
[51]

??? [ tomi_boss ]

jusz go pokonalem jakbyscie mieli ten sam problem to mala podpowiedz: paczcie do góry :D

p.s.: zazdrośnicy :>

10.04.2004
11:18
[52]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Torn, KmP, K@mil i inni majacy konto na spymacu
dajcie wysokie ocenki:
https://ads.spymac.net/advertise/ads.php?ads_locations_id=38

:D

10.04.2004
11:19
[53]

Vania [ VL ][ Engineer ]

o shit - sorry - zly watek :D

10.04.2004
11:20
[54]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

???---> Jasne, mamy czego zazdrościć złodziejowi.

10.04.2004
11:40
[55]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Moze np. massca by sie udzielil, czym rozni sie wersja Dobrej Gry od wersji wydanej w USA, ktora ma o jedna plytke 'za duzo'.

Co zescie pokroili ? :)

10.04.2004
11:48
smile
[56]

??? [ tomi_boss ]

aha i musza jest normalnie wyje**na na maksa ci co nazekali w demowce na denna muze tu beda zajebiscie zaskoczeni!!

10.04.2004
11:48
smile
[57]

??? [ tomi_boss ]

muza nie musza :D

10.04.2004
12:07
[58]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

"Quicky:
QbaX ---> Po pierwsze - od razu widac, ze nie pograles za dlugo, bo w demku nie ma 4 plansz, lecz 3 (w drugim 1). Moglbys przynajmniej prawde pisac :) "

a czy ja napisalem ze gralem w demo?
czy w demie jest intro?

silnik graficzny jest an wysokim poziomie w 1280x1024, ze wszystkim co anmxa i aax2 chodzi bezblednie (zreszta tak jak demo) na r9600pro i p4 [email protected]

10.04.2004
12:14
smile
[59]

Quicky [ Senator ]

QbaX ---> Nie napisales slowa o intrze, ani o tym, ze grales w full wersje - napisales za to, ze "demko jest konkretne" - no czytac to ja na szczescie umiem.
I nie mam zamiaru rozmawiac ze zlodziejami.

10.04.2004
12:24
[60]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

Qbax ---> gadasz glupoty ;) Na 3Ghz z R9600pro to ci prawie wszystko bedzie dobrze dzialac.....

A swoja droga czego sie spodziewaliscie po grze ktora jest robiona na silniku SS ? (takie cos gdzies czytalem) SS jest od rozwalki a nie fabuly i myslenia i maxymalnego AI wrogow, chcesz nie mlocke pograj w Far Craya...i po klopocie :) Ja sciagam juz ta gierke, za jakies 10h pogram a jak wyjdzie full w polszy to biegne do sklepu :)

10.04.2004
12:28
[61]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

far cry dawano skonczylem.... i wlasnie tutaj lamie sie twoja teoria ze wszystko bedzie dopsze chodzic... w far cry o aa moglem praktycznie zapomniec, musialem zadowolic sie af

10.04.2004
12:32
[62]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Axl2000

To jest autorski silnik panow z People Can Fly.

10.04.2004
12:50
smile
[63]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

???---> Mógłbyś nie psuć zabawy uczciwym graczom i nie opowiadać całej gry?

10.04.2004
13:27
[64]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

Qbax - to masz cos nie tak z kompem :D U mnie na poprzediej konfiguracji a mianowicie 1,8Ghz (a nie 3,o huh) 512ramu i GF4Ti z FSAAx2 grałem spokojnie...w 1024x768 w high detalach, potem zaczxynalo mulic im wyzsze detale, czasami mulilo gdzie duzo shaderow bylo uzywanych ale tak to bylo psoko w sumie :| To nie kumam co z twoim kompem nie tak heh :)

10.04.2004
13:47
smile
[65]

??? [ tomi_boss ]

niepsuje tylko robie smaka :D

p.s: a moze mam orginalna gre? co? moze ktos z moich bliskich przyjechal z zagranicy an siwęta i akurat przy okazji przytachał mi gre?

10.04.2004
14:32
smile
[66]

magex [ Pretorianin ]

Ma ktoś link do cheatów do pełnej wersji ??
Grę już od kiliku dni mam na dysku , po premierze w Polsce kupie oryginał dla cd-keya do mp.

10.04.2004
22:12
smile
[67]

Quicky [ Senator ]

10.04.2004
22:16
[68]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Quicky--> W jaki sposób? :)

10.04.2004
23:44
smile
[69]

Dał Ci Lis [ Centurion ]

Postanowiłem ściągnąć sobie demo Painkillera ::) po 7h się udało ::) Muszę przyznać, że gra jest boska ::) Nie zdawałem sobie sprawy, że taka totalna rzeź może dawać tyle przyjemności ::) Gra to czysta rozrywka w "doomowym" wydaniu ::) Masa wrogów, dobra muzyka i grafika oraz wspaniałe bronie ::) (czegoś takiego jak "kołkownica" jeszcze nie było).

Oczywiście takie zabijanie wszystkiego co się rusza może się w końcu znudzić ::) Ale ta gra nie została stworzona do tego, żeby grać w nią non stop ::) Painkillera włącza się na 30 min. w chwilach nudy lub zdenerwowania, w celu ożywnienia się lub rozładowania agresji.

Na konfiguracji Celeron 1.1 GHz, 392 ramu, Radek 9100 128 giera chodziła bez problemu przy roz. 1024x768 i detalach na maksa - jedynie ustawiłem filtrowanie na bilinerane i cząsteczki na niską jakość.

10.04.2004
23:54
[70]

Vania [ VL ][ Engineer ]

heh co do konfigu:
AMD Althlon 1700XP +
384 MB RAMU
GeeForce 256

i chodzi slabiutko nawet na 640x480, no ze chyba ma po postu dzialac powoli - tak jak bym chodzil w smole :P

ale to wszystko chyba wina karty graficznej - za slaba :(

11.04.2004
00:36
[71]

Quicky [ Senator ]

Vania ---> Masz po prostu stanowczo za slaba karte...

Dalis ---> To R9100 jest taki mocny? :D Ja u siebie na GF4MX 440 musze ustawic 640x480 i srednie detale, zeby chodzilo plynnie... a i tak zwalnia momentami :| (mam P4 2,4 i 256MB RAM)

Mutant ---> Nie wiem, po prostu zabili mnie i gralem dalej :)))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-11 00:41:13]

11.04.2004
00:53
[72]

Dagger [ Legend ]

==>Vania
Gra ma "frame limiter" - jak grafa się nie wyrabia to gra zmniejsza maksymalną liczbę klatek wyświetlaną na sekunde - stąd to wrażenie chodzenia w smole. IMO lepsze niżby gra miała skakać.

11.04.2004
02:03
smile
[73]

Forgotten [ Pretorianin ]

dobra giera, idealna rozrywka na miesiac przed matura ;] no i ta cena... :)
u mnie (A2200+, 512MB, Radek 9100) smiga pieknie na maksymalnych detalach w 1024x768 - niezly wynik zwazyszy na logo nvidii w grze :P

pozdrawiam

11.04.2004
02:58
[74]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Czekam do 20...

Trzeba być tfardkim, nie miętkim

11.04.2004
08:47
[75]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Ta gra jest dziwna - niektórym skacze na p2.0... U mnie na A1200, radku 9000 pro i 512ddr 1024x768 + high detail = 60fps =]

11.04.2004
09:05
[76]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Heh, na razie widać, że posiadaczom Geforców gra chodzi do dupy, a przecież na początku jest logo nvidii a mimo wszystko na radkach działa lepiej:D Nawet na moim 9000 pro z max detalami działa bardzo płynnie :)

11.04.2004
09:13
smile
[77]

DARKI [ Konsul ]

Quicky -----> Radek 9100 a Gf 4 mx to niebo a ziemia;) zacznij zbierać na coś mocniejszego wtedy docenisz walory gry w wysokiej rozdziałce:)))

11.04.2004
09:39
[78]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Dagger - ano lepiej :) - jajkos sie tym nie zniechecalem - jak by mi skakalo to bym sie zniechecil

tylko paradoks polega na tym, ze w UT2004 na 800x600 ze wszystkim na maxa w ustawieniach gierka mi smiga przy walce z okolo 10 botami - a efektow graficznych jest o wiele wiecej w UT nizeli w Painkillerze

tak samo w NFS Underground graflem na fuldetalach i mnie nawet nie przycielo

no szkoda - bo gierka mi sie podoba

11.04.2004
09:41
[79]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Oj tak, jest co podziwiać. omg 20 zł - a za chroma kcieli chyba ze 100... :/

11.04.2004
09:49
smile
[80]

Mo13 [ Pretorianin ]

Po grze w demo na pewno kupię- byle moja matka nie dowiedziała się co to za gra(ale forse już mi dała). Mam nadzieje że multi będzie tak dobry jak w Q]I[A.

11.04.2004
10:08
[81]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Czy ktos wie czym sie roznia amerykanskie 3 cd od naszych dwoch ?

11.04.2004
11:03
[82]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Oj co wy ludzie z Tymi trzema CD ://// pewnie w wersji na świat będą dodatkowe języki do wyboru, nie dali rady upchnąc tego na 2cd to wyjdzie na 3
Napewno nas (polaków) nie okaleczą i nie wydadzą zubożałej gry, zrestą niech się wypowiedzą ludzie co już mają wersje z netu, niech sprawdzą co jest na 3cd (i ile jest na nim MB)

11.04.2004
11:14
[83]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Vistorante - niedosc ze chrome jest drogie to jeszcze jest gra z chyba najwieksza iloscia bugow - jaka kiedy kolwiek wyprodukowano :( - co prawda miala ladna grafike, pomysl tez nawet, nawet - ale jednak bugi dobijaly i ta calkowita liniowosci i niemozliwosc wykonywania misji w rozny sposob

za to Painkiller moze byc przelomem chodzby z powodu niskiej ceny :)

11.04.2004
11:49
smile
[84]

Bart_Bb [ Centurion ]

Quicky --> Przeczytałem Twój tekst w Hydeparku i wszystkie posty forumowiczów tutaj. Osobiście uważam Painkillera za grę świetną, chociaż mogę tylko mówić przez pryzmat dema, w które zagrywałem się do późnych godzin nocnych (codziennie! a to jest prawie niemożliwe:P). Na moim sprzęcie AMD200+, Radeon8500LE, 512MR Ram'u na najwyższych detalach nie uświadczyłem ani jednego zwolnienia wyświetlania grafiki, płynność i jeszcze raz płynność :-) W swoim tekście napisałeś o"tylko 5 broniach" Hmm, to nie jes tak. Faktycznie broni jest pieć, ale każda ma w sobie jakby alternatywną drugą broń! W Quaku był chaingun i rakietnica a tutaj mamy te dwie bronie w jednej! czyli skrzętnie można podsumować to tak że w Painkillerze jest 10 wspaniale zrobionych giwer a nie 5 :) Poza tym na Gamespocie pojawiła się recenzja z wersji USA i dostała ocenę 8.5 (great), co moim zdaniem jest wielkim osiągnieciem. Gamespot słynie z surowego oceniania wszystkich gier jakie tylko trafią się temu serwisowi w łapki :)

11.04.2004
14:03
[85]

Quicky [ Senator ]

Bart_Bb ---> Ale mimo wszystko broni jest 5. :) Bylbym bardziej usatysfakcjonowany, gdyby zamiast 5 broni z 2 calkiem roznymi trybami dzialania zrobiono 10 broni, a kazda posiadalaby 2 tryby nawet nieznacznie rozniace sie od siebie. Jednak jest jak jest i nie jest tak zle :)

A propos karty - mam straszna ochote kupic cos lepszego niz GF4MX... tylko kase skombinowac...:p
Bo jednak u mnie nienajlepiej PK chodzi :(

11.04.2004
14:08
smile
[86]

Bart_Bb [ Centurion ]

Quicky --> Moim zdaniem jest świetnie, bo wolę 5 dobrze zrobionych zbalansowanych broni niz 10 "niewypałów" :-) Wiesz co na szybko to proponuję Ci Radeona 9200 (to jest 8500 czy 9100, bo ATI wprowadza klientów w błąd z tym nazewnictwem). Ja mam troszkę wolniejszy model a PK działa jak marzenie :-) A wiesz co skusze się i wejdę na Twoją stronkę :P

11.04.2004
14:09
smile
[87]

Bart_Bb [ Centurion ]

P.S Radeon 9200 kosztuje koło 300 zł :-)

11.04.2004
14:12
[88]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Dla mnie też lepiej, że jest pięć kompletnie różnych broni niż kilkanaście niewiele różniący się od siebie. Na co mi 100 różnej maści karabinów, skoro i tak będę używał tylko dwóch czy trzech;) Imho pięć broni wystarcza w sam raz.

11.04.2004
14:39
[89]

Victor Sopot [ Konsul ]

Wczoraj zagrałem w demo i kupie na 100%.Aha i na A 2400+,512 raam,gf 3 ti-chodzi b.dobrze w wysokich detalach.

11.04.2004
14:57
[90]

Vania [ VL ][ Engineer ]

ja wam powiem, ze chyba jednak 5 broni wystarcza znakomicie do grania :)

bo i tak kolkownica rule :D

11.04.2004
15:47
[91]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

Gra jest nudna na dluzsza mete ale ma 30 minut odstresowanie po skzole/pracy jest idealna :] Jak laze sobie i nie nie robie mam 150fps w max detalach 1024x768 dopiero jak zacznie sie duzo dymków, rozwałki, nilorowych swiatelek i ogolnie 20 luda na mnie jednego bidnego to zwalnia do 25-30fps :) DObry silnik :)

A tu screen, az mnie odrzucilo ;)

11.04.2004
15:48
[92]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

lepiej zeby sie terz wkleilo (pomniejszone :( )

12.04.2004
18:08
[93]

Vania [ VL ][ Engineer ]

imho silniczek jest troche zwalony :(
za duze wymagania :|

co prawda spowolnienia zamiast lagow to dopbre rozwiazanie, ale coz - jednak porownujac do efektow ktore daje np. UT2k4 - gry sa dosc podobne - a jednak UT2k4 chodzi mi o niebo lepiej

szkoda... bo widzialem jak starszemu spowalnialo przy bosie na koncu demka - chodzilo mu tak jak u mnie standardowo - wiec ja raczej an swoim kompie nie pogram

a starszy ma teraz:
AMD Althlon 1700+ XP
okolo 600 MB Ramu
GF 4

i jednak mu tez zwalnia - wiec ja ze swimi 384 MB RAMU i GF 256 to moge zapomniec o walce z bosami :(

12.04.2004
18:43
smile
[94]

EliEli [ Pretorianin ]

Ojej - miałem Painkillera w ręku ...

Z pewną taką niesmiałością podszedłem do półeczki w sklepie (usa) i wziąłem do ręki pudełko z napisem "Painkiller".
Jest przyjemnie ciężkie...ładne itd. Oraz drogie (>35$)

Nie kupiłem tego bo:
- chcę kupić w PL po powrocie
- nie mam jej tu na czym uruchomić (mój laptop nie ma akceleratora graf. :(((( )

Swoją drogą Painkiller pojawia się tu dość często w prasie poświęconej rozrywkom elektronicznym ;)

Czekam aż pojawi się u nas (a może już jest ?)

12.04.2004
19:21
[95]

Quicky [ Senator ]

EliEli ---> Jak wyglada pudelko w USA? :) [premiera u nas: 20 kwietnia]

BTW Co ciekawe, Painkiller jest reklamowany nawet na GameSpocie - reklama tuz obok logo... brawa dla DreamCatcher Games! ;)

12.04.2004
23:56
[96]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Quicky - na na gamespocie dostalo 8,5/10 co jest bardzo wysoka ocena - koleisie sie postarali :]

a co ciekawsze za granica gierka jest duzo drozsza niz u nas :]

tylko szkoda, ze nie bedzie do niej pudelka :( (bo chyba nie bedzie jak ma wyjsc w super grze)

13.04.2004
00:01
[97]

Quicky [ Senator ]

Vania ---> Niestety, bedziemy musieli sie zadowolic tekturka + gazeta + cd boxem :)

Choc ja po cichu licze na kartonowe pudelko do samodzielnego zlozenia :) Byloby co na polce postawic :p

13.04.2004
00:05
[98]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Quicky - o to wlasnie chodzi - tez bym chcial miec co postawic na szafie :)
ale moze z tego powodu w USA kosztuje to az 39$ (bo maja pudelko :P )

13.04.2004
00:09
[99]

mikmac [ Senator ]

uu aaa --> gamespot.com jest caly zawalony Painkillerem. Zanim sie gra strona to krotkie intro.. potem wokol strony, podmiana loga, reklama na naglowku oraz w today's nr 1

no niezle, niezle panowie...

13.04.2004
00:15
[100]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

zobaczcie sobie gamers hell
też ładne reklamy :)

13.04.2004
00:19
[101]

Vania [ VL ][ Engineer ]

mikmac - to swiadczy tyliko o tym, ze gra niezla musi byc :)

tylko jedno pytanie : czy gdziekolwiek napisali, ze to Polscy programisci w tym maczali paluchy ? :D

13.04.2004
00:29
[102]

mikmac [ Senator ]

Vania -->
tak i nie. Napisali tylko, ze tryb multiplayer "people can fly" pochodzi od nazwy polskiego developera..

13.04.2004
00:31
[103]

Vania [ VL ][ Engineer ]

mikmac - czyli praktycznie nikt sie nie dowie, ze to Polska gra :(
szkoda

13.04.2004
00:33
smile
[104]

Quicky [ Senator ]

Male info - painkiller.pl juz dziala od 30 minut :p (juz nie bede mial najlepszej polskiej strony o PK)

Wlasnie wyczytalem, ze jedna z kart nazywa sie... Soul Catcher - lol :)

13.04.2004
00:34
[105]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

Vania ---> ludzie dowiedzą się z nagrobków :P
:(

13.04.2004
00:38
[106]

SULIK [ olewam zasady ]

Quicky - no coz tak sie zdaza :)
ale coz - byles pierwszy i to co sie liczy :)

Qbaa - no szkoda, ze malo kto z tych co graja bedzie wiedzial, skad ta gra pochodzi - w ten spsoob, chociaz by mieli jakis szacunek do naszej ojczyzny :]

btw. nie ma jak wrucic do starego nicka :]

13.04.2004
01:58
smile
[107]

Quicky [ Senator ]

Hehehe... zobaczcie, co sie dzieje na GameSpocie :>

Na wypadek gdyby zdjeli - wrzucam screena!

13.04.2004
02:27
smile
[108]

Siwy4444 [ Senator ]

Quicky --> I na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o zainteresowanie.

13.04.2004
02:32
smile
[109]

Quicky [ Senator ]

screen #2 - Painkiller najpopularniejszy na GameSpot :)

13.04.2004
02:39
smile
[110]

Dagger [ Legend ]

Hehe - czy wszystkich wzieło dzisiaj na Painkillera na GS - ja właśnie czytałem recenzje i wywiad :))

13.04.2004
02:49
[111]

Dał Ci Lis [ Centurion ]

Mogliby gdzieś przemycić informację, że Painkiller to polska gra :;) Chociażby dystrybutorzy za granicą mogliby drukować na pudełku małą polską flagę gdzieś z boku ::)

13.04.2004
07:47
[112]

??? [ tomi_boss ]

hahaha wclaenie nie dlatego ze sa jezyki ta gra zajmuje full 3cd

13.04.2004
08:29
[113]

Verminus [ Prefekt ]

Miejmy nadzieję, że ta kampania na zachodzie przyniesie efekty i Painkiller sprzeda się jak świeże bułeczki :)

Antysoulcatcher ---->
spier.... stąd

13.04.2004
14:01
[114]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

??? ---> może podzielisz się z nami swoimi informacjami?

13.04.2004
14:15
smile
[115]

Mo13 [ Pretorianin ]

Ktoś wie co oznacza wyrażenie "Heaven's got a Hitman"? Proszę o odpowiedź na mojego maila: [email protected]

13.04.2004
14:46
[116]

Immothep [ Errare humanum est. ]

No jeszcze 7 dni i będzie 20-sty :P

??? ---> czekamy na wyjaśnienia...

13.04.2004
14:52
[117]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

pozwole poklonic sie jeszcze raz Panom z People Can Fly...:D

13.04.2004
15:15
[118]

Quicky [ Senator ]

Mo13 --->

13.04.2004
19:15
[119]

EliEli [ Pretorianin ]

tutaj (usa) jest straszny pasztet z tym, ze w zasadzie zadna gra polskiej produkcji - nie ma informacji o tym, gdzie ja stworzono :(
Ogladalem : Chrome, Painkillera, Polanie 2 .....
Na Polanach akurat na spodzie pudelka malutenka czcionka byl napisany adres firmy - Krakow .... Poland.

A reszta - no coz...

13.04.2004
19:20
[120]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Heh, może to i dobrze, że nie ma info, że to polska gra, bo jeszcze by nie chcieli przez to jej kupować;)

13.04.2004
19:42
smile
[121]

Hitmanio [ KG 21 ]

Hehe, teraz wszyscy o Hitmanie, aż taki jestem sławny ? :D

13.04.2004
19:46
smile
[122]

Swidrygajłow [ ]

postanowiłem troche nieuczciwei ponabijać ocenę graczy na gamespot, zaraz napisze jakas krotka recenzje i dam 10
trzeba wspierac polski przemysł

13.04.2004
19:55
smile
[123]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]

Przyłączę się. trzeba być patriotą :D

14.04.2004
13:17
smile
[124]

Verminus [ Prefekt ]

U W A G A

"Dziś o godzinie 0:49 stało się jasne, że ludzie z People Can Fly, a przynajmniej Adrian Chmielarz znany także jako GhostRider nie zapomniał jednak linku prowadzącego do polskiego forum Painkillera ;). Potwierdził to dając nam bardzo optymistyczną wiadomość w temacie dotyczącym rozpoczęcia działalności naszego site'u. Oto treść jego wypowiedzi:


[PCF].GhostRider, Sro Kwi 14, 2004 0:49 am:

Quick update: Prace nad 1.1 trwają... Uwaga... Jest spora szansa, że PK PL pojawi się w kioskach w piątek... Nic pewnego, ale daj Bóg.

Wygląda, więc na to, że być może dostaniemy naszego upragnionego Painkillera w swoje ręce już 16 kwietnia, zamiast 20!

Dodatkowo znamy już datę wypuszczenia łatki 1.1 ujrzy ona światło dzienne już/dopiero 19 kwietnia, czyli jak łatwo policzyć albo dzień przed polską premierą albo 2 dni po niej w zależności od tego jak potoczą się sprawy. Przyniesie ona ze sobą wiele zmian dla przypomnienia poniżej niektóre z nich(Click "Czytaj więcej..."):


nowa mapa DM_Cursed

nagrywanie dem

system głosowań

opcja spektatora

zwiększenie zmienności respawn'ów

bindowanie przycisków

płynniejsze poruszanie się po schodach

klient będzie teraz słyszał skoki przeciwnika

i więcej... "

14.04.2004
13:25
smile
[125]

Swidrygajłow [ ]

no spoko, jesli w piatek gierka bedzie w kiosku to bedzie zajebiście

14.04.2004
15:56
smile
[126]

Quicky [ Senator ]

Juz jest oficjalne info na GOLu - PK bedzie juz w piatek!

14.04.2004
16:56
[127]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Tylko skąd ja kase na piątek wytrzasnę:P Pewnie i tak kupię dopiero w przyszłym tygodniu :(

14.04.2004
16:58
smile
[128]

insmac [ Konsul ]

No to czekamy do piatku...:)

14.04.2004
18:47
smile
[129]

Mo13 [ Pretorianin ]

Żeby tylko było w kioskach we Włocławku-sagi baldura nie było a innych gier też nie

16.04.2004
00:32
smile
[130]

Quicky [ Senator ]

Ja juz mam przygotowana kase... jutro atakuje wszystkie osiedlowe kioski - mam nadzieje, ze uda mi sie kupic PK :D

16.04.2004
19:42
smile
[131]

miedwied [ Junior ]

witam. Dziś byłem w empiku i PK nie dotarł:-(. może bedzie jutro...

16.04.2004
19:45
smile
[132]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Ja jutro od rana będę czekał na kuriera który dostarczy mi Painkillerka za darmo:) Co prawda bez multi, ale to i tak mało ważny drobiazg:)

17.04.2004
11:54
[133]

snopek9 [ Legend ]

Wie ktos jak przejsc w pierwszym rozdziale trzeciej misji tego przeciwnika na końcu?? wiem ze trzeba gdzies strzelic chyba jak sie wskoczy tam koło drabinki ,ale nie jestem pewien.Prosze o pomoc.
PS:GRA WYMIATA

17.04.2004
11:55
[134]

snopek9 [ Legend ]

Wie ktos jak przejsc w pierwszym rozdziale trzeciej misji tego przeciwnika na końcu?? wiem ze trzeba gdzies strzelic chyba jak sie wskoczy tam koło drabinki ,ale nie jestem pewien.Prosze o pomoc.
PS:GRA WYMIATA

17.04.2004
11:59
smile
[135]

ixs2k3 [ Pretorianin ]

Dolaczam sie do pytania snopka9. Chyba meczymy sie z tym samym kolesiem :-D

17.04.2004
14:54
[136]

snopek9 [ Legend ]

ixs2k3 --->sam nam odpowiem:)
trzeba podejść na ta kładke nad lawa poczekac az podejdzie potwor wykonac skok na ta drabinke po lewej i strzelic w sufit w bodajze gwiazde dawida.

17.04.2004
15:00
smile
[137]

Ewa Dżyzga [ Konsul ]

trzeba zrobić jak mówi snopek9...Wykończy go światło..

Ale mam trudniejsze pytanie-jak przejść pierwszego bosa tzn. w piątej misji ?????

17.04.2004
15:08
smile
[138]

ixs2k3 [ Pretorianin ]

hehe ja juz jestem po levelu opera :-D

17.04.2004
15:25
[139]

insmac [ Konsul ]

Druga czesc watku - link ponizej - zmieniony wstepniak, m.in. dodane informacje o problemach z wersja polska i wymagania sprzetowe.

28.04.2004
22:50
[140]

SkooRo [ Junior ]

A wiecie jak zabić Lucyfera?? Jestem w Piekle i nie wiem jak go zabić... jest zajebiscie trudny

01.05.2004
11:11
smile
[141]

Baalnazzar [ Pretorianin ]

Ja też mam z gadem problem! Próbowałem rozwalić 666 demonów, ciskać w Lucka Skałami ale to nic nie daje. Heeelp!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.