GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Internetowy Klub Buraka <pole nr 14>

08.04.2004
21:58
smile
[1]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Internetowy Klub Buraka <pole nr 14>

WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!

Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...


Nasza ekipa:

Buraki:

1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)
55. EwUnIa_kR
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)

Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)


link do poprzedniego pola:

08.04.2004
21:58
smile
[2]

Brisk. [ Chomik ]

WITAM BURACZKI NA NOWYM POLU :) [by Czamber:D] SZAFA GRA

08.04.2004
21:59
smile
[3]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

WITAM BURACZKI NA NOWYM POLU :) [by Czamber:D]

08.04.2004
21:59
smile
[4]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

pffffff... sie wtentengowales :P

08.04.2004
21:59
smile
[5]

Brisk. [ Chomik ]

A gdzie Szafa Gra?! :D ożesz Ty! :D

08.04.2004
22:00
[6]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Storm Shadow -----> A o mnie zapomniałeś!!!


Nasza ekipa:

Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)
55. EwUnIa_kR
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)
55. Mentor12 (zburaczony burak do granic buraczowości)

Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-08 22:03:53]

08.04.2004
22:00
smile
[7]

Brisk. [ Chomik ]

Nie puffaj mi tu bo Cie ophiham :D

phi

08.04.2004
22:01
smile
[8]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Jaka szafa gra ?? :D

powinno byc" O w morde " albo "walnąć Ci" :D

08.04.2004
22:01
[9]

Brisk. [ Chomik ]

Mentor12 omg może troszke przystopujesz? jak sie wpisujesz to tylko liste sie kopiuje a poza tym niby czemu miałbyś być zaraz wpisany? inni czekali dłużej i jakoś sie nie czepiali niczego.

08.04.2004
22:02
smile
[10]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Mentor ---->> ono zapomniłem jest mi niezmierni przykoro z tego powodu naprawde...

Bris ----->> bede pufał :D pfffffff :D

08.04.2004
22:03
smile
[11]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś pfff se pufaj i tak jestem wykończony to nawet w twarz bym Ci nie dał :D

08.04.2004
22:04
[12]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Brisk. ---> K@mil powiedział bym liste skopiował (w poprzednim polu)

08.04.2004
22:04
smile
[13]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris wiesz co tak teraz patrze i mysle czemu ja mam jeszcze tutaj starego nicka :|.. OMG... zapomniałem go zmienic :D

08.04.2004
22:05
smile
[14]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Mentor12 ----->> a czy jak by k@mil powiedział skocz z dachu tez bys skoczył ?? :]

08.04.2004
22:06
smile
[15]

Brisk. [ Chomik ]

Mentor12 no tak lepiej. i własnie liste a nie cały wstepniak :D a poza tym tak jak mówie niektórzy czekali dużo dłuzej na dostanie sie do wstepniaka.

Alluś boś Mosiek jezd i tyle :D ps.mam piwo i nawet go nie tkne....nie chce mi sie:|

08.04.2004
22:07
smile
[16]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś!!! nie poddawaj K@milowi takich pomysłów!! :D wkońcu wiemy jaki on jest :D hehe

08.04.2004
22:08
[17]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Storm Shadow ----> najpierw bym sie zastanowił....

08.04.2004
22:08
smile
[18]

Brisk. [ Chomik ]

...a potem byś skoczył :D

08.04.2004
22:10
[19]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Brisk. ----> nie, bym K@mila zepchną :P

08.04.2004
22:12
smile
[20]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris K@mil wiesz jaki jest nie :].. ja tez wiem :D... ale inni nie wiedza :D.... a ja miałem piwo ale gardlo mnie boli wiec wypilem 2 lyki doslownie ;( i oddałem mader :D

08.04.2004
22:13
smile
[21]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

....zepchnął czy popchnął :D... (Briś nie smiej sie)

08.04.2004
22:14
smile
[22]

Brisk. [ Chomik ]

rotfl :D

*nie pije dziś* :D

08.04.2004
22:20
smile
[23]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Mówiłem nie smiej sie :D...

*pije herbatke gorącą na bolące gardziołko* :D

08.04.2004
22:21
smile
[24]

Brisk. [ Chomik ]

rotfl :D szkoda że EwUnIa_kR nie ma :D

*smieje sie* :D

08.04.2004
22:26
smile
[25]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Pfff to ja Ci nie wystarczam ?? *obrazony*

08.04.2004
22:28
smile
[26]

Brisk. [ Chomik ]

ano nie wystarczasz!! *obrażony*

08.04.2004
22:31
smile
[27]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

ooo tyyyy szujo jedna !!! *obrazony*

08.04.2004
22:31
smile
[28]

gris [ Generaďż˝ ]

Witam :D ja tylko na chwile :P
...
boze... co tu sie dzieje :P

08.04.2004
22:32
smile
[29]

Brisk. [ Chomik ]

Osiołek!!!! :D

nic sie nie dzieje :D


<-- Ty Ty Mosku jeden w twarz trafiony *obrazony* żesz Ty!!

08.04.2004
22:36
smile
[30]

gris [ Generaďż˝ ]

Wy sie sami pogodzicie czy trzeba was jak dzieci godzic ?? :P

08.04.2004
22:37
smile
[31]

Brisk. [ Chomik ]

Osiołek znaczy sie dasz nam po cukierku czy po lizaku? :D loda tez wezme :D

08.04.2004
22:37
smile
[32]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris Łosiu mośkowaty... pfff... zaraz walne ci i sie skonczy *obrazony* ....

08.04.2004
22:39
smile
[33]

gris [ Generaďż˝ ]

Oj nic wam nie dam :P Bijcie/kluccie/obrazajcie (niepotrzebne skreslic) sie dalej :D Ja juz was zegnam :D mowilem ze tylko na chwile :D
Nałazie :D

08.04.2004
22:39
smile
[34]

Brisk. [ Chomik ]

*pufffając i dzie pod łóżko*

08.04.2004
22:40
smile
[35]

Brisk. [ Chomik ]

papa gris :D jakby co to wesołych świąt :D

08.04.2004
22:42
smile
[36]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris tam jest twoje lozko wszedles pod moje *obrazony*

08.04.2004
22:42
smile
[37]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

gris bye bye :)

08.04.2004
22:45
smile
[38]

Brisk. [ Chomik ]

*je* :D

08.04.2004
22:49
smile
[39]

gofer [ ]

buuuuuuu...dobryyyyyyy :D

08.04.2004
22:50
smile
[40]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś rotfl :D --->

gofer witam :D

08.04.2004
22:52
smile
[41]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś ---->> cos dla Ciebie ;D

Gofer ---->> bry :)

08.04.2004
22:54
smile
[42]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

pfffff..... :D

08.04.2004
22:54
smile
[43]

Brisk. [ Chomik ]

Allus ostatnie póki co dam teraz :D

08.04.2004
22:55
smile
[44]

gofer [ ]

i chyba pojde spac, bo cos nnie pewnie sie czuje dzisiaj...tak jakos...sie w glowce gkreci :)

08.04.2004
22:57
smile
[45]

Brisk. [ Chomik ]

gofer pewnie kawe piłes :D Allus tez tak ma po kawie :D jakby co to branoc Panu :D

08.04.2004
22:58
smile
[46]

gofer [ ]

a dobranoooc :D

08.04.2004
23:11
smile
[47]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Branoc :)

08.04.2004
23:13
smile
[48]

Brisk. [ Chomik ]

no to branoc tutaj buraczki :D

08.04.2004
23:20
smile
[49]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Branoc Bris :)

09.04.2004
00:00
smile
[50]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Jak co tydzien znikam pod ziemie… Szesc stop pod ziemie :)

Branoc

09.04.2004
01:03
smile
[51]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*bierze swoje rzeczy, jedną buraczankę (Ewunię), gasi światełko i zmierza w kierunku łóżeczka*

Dobranoc!! (tutaj)

09.04.2004
08:19
smile
[52]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D

Ja jestem ale zaraz wychodze :D znów zmarzne yeeeeah :D

09.04.2004
08:55
[53]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Witajcie poranne buraczki :)

09.04.2004
08:59
smile
[54]

Zacker [ Stanley ]

No Wstawać Buraczki. Już, już :P

09.04.2004
09:01
[55]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Jaka pogoda u was?

Leje?! U mnie tak! Od rana. Od wczoraj....


*szuka sobie dobraj grządki do rośnięcia*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-09 09:04:15]

09.04.2004
09:02
[56]

Zacker [ Stanley ]

Mentor --- >U mnie jeszcze gorzej :(

09.04.2004
09:14
[57]

gofer [ ]

oj, dobrze nie jest...słonce jak zwykle świeci, ale głowa cos mnie boli...i sushi...

09.04.2004
09:16
[58]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


gofer --> gdzie ty mieszkasz!?

W Siedlcach od wczoraj od rana leje jak z cebra!!

09.04.2004
09:20
[59]

gofer [ ]

Mentor - > w Sosnowcu...i wstałem dzisiaj tak wcześnie, bo jakiś pajac mi odsunął zasłony i zbudziło mnie słońce...odsłaniam na chwilkę zasłonkę i widzę pięknie świecące słoneczko, wszystko suchutkie, ludzie zadowoleni...tylko ja nie, bo muszę iść do sklepu

09.04.2004
10:07
[60]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Buraczki, buraczki, jest chociaż jeden w tej karczmmie (oprócz mnie :-) )?

09.04.2004
10:12
smile
[61]

Zacker [ Stanley ]

Mentor ---> Ja jestem :)

09.04.2004
10:16
smile
[62]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yoooo :D

Briś ----->> a marznij se :D

U mnie tez łada pogoda choc jakies chury od zachodu sie zblizają :D ale wygladaja nie groźnie :D...

09.04.2004
10:17
smile
[63]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

łada=ładna

trzeba znowu wykupic abonament :D.. albo pisać patrząc na klawiaturę :D

09.04.2004
10:18
[64]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Cześć Storm Shadow

09.04.2004
13:11
[65]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

brydzien

gofer - je tez musialem lazic po sklepach ... z mamuska ...50 siatek przyniesionych, a jak sie mozna spodziewac to jeszcze wszystko nie jest kupione :/

09.04.2004
13:14
[66]

Magdulla [ Konsul ]

Czy każdy kto chce moze przyłączyć się do tych buraków?? Czy jest tak, ze buraki zostają wybierane?

09.04.2004
13:16
[67]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Siema Khe

Wszystkim buraczkom z klubu życze:

Usmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku, przyjaciół wielu i Euro w portfelu, dyngusa mokrego z serca calego życzy Wam Damian :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-09 13:21:08]

09.04.2004
13:17
smile
[68]

Zacker [ Stanley ]

Magdulla ----> Musisz przejść chrzest i dać każdemu po 5 zł ;];];]

09.04.2004
13:20
[69]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Zacker ---> Zapomniałeś że dla każdego po browarku!!!

09.04.2004
13:21
[70]

Magdulla [ Konsul ]

Zacker >>>>> ;))))

09.04.2004
13:24
[71]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


ZAPOMNIAŁAŚ O TYM --------------------------->

09.04.2004
13:25
[72]

Magdulla [ Konsul ]

W tym momencie posiadam tylko herbatę . Może byc? ;D;D;D

09.04.2004
13:27
[73]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Magdulla -> jak z cytrynka to tak, a tak pozatym to witam :)

09.04.2004
13:29
[74]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Na mocy należnego buraczego prawa ja cie Magdulla krzcze na członka clubu. Skopiuj liste i sie do niej dopisz.

Nasza ekipa:

Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)
55. EwUnIa_kR
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)
55. Mentor12 (zburaczony burak do granic buraczowości)

Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)

09.04.2004
13:32
[75]

Magdulla [ Konsul ]

Khe----> cytrynkę również posiadam ;)

Mentor12----> mam 2 pytania. Czy mam się dopisać do Buraków czy do przyjacieli Buraków? Aaa i jeszcze cos, czy mam napisać także w nawiazie przezwisko?

09.04.2004
13:33
smile
[76]

K@mil [ Wirnik ]

Witam...

Uwaga ! Tamta lista jest niepoprawna ! 2 razy jest Zacker i sa bledy zw numeracji ! Oto dobra:



Nasza ekipa:

Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Banananan - pierwszy, prawdziwy buraczany banan!
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (w przlyszlosci byc moze minister transportu (lub jakis inny mafiosa)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (Buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (Burak internetowy)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
53. Zacker (Burak nie z tej ziemi)
54. EwUnIa_kR
55. Mentor12 (zburaczony Burak do granic Buraczowości)


Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki :-)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;-))
9. Qba19 (tak testowo ;-))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :-D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :-P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)

09.04.2004
13:34
[77]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


1.Narazie jakby co to do przyjacieli. a jak Brisk. sie zgodzi to wtedy dopiszesz sie do buraków
2.Coś związane ze stopniem zburaczenia

09.04.2004
13:34
smile
[78]

K@mil [ Wirnik ]

Magdula, dowolnie gdzie sie dopiszesz. Przezwiska mozesz, ale nie musisz.

09.04.2004
13:59
[79]

Magdulla [ Konsul ]

Nasza ekipa:

Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Banananan - pierwszy, prawdziwy buraczany banan!
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (w przlyszlosci byc moze minister transportu (lub jakis inny mafiosa)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (Buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (Burak internetowy)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
53. Zacker (Burak nie z tej ziemi)
54. EwUnIa_kR
55. Mentor12 (zburaczony Burak do granic Buraczowości)
56. Magdulla ( Burak którego zjadła Zakonnica)

Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki :-)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;-))
9. Qba19 (tak testowo ;-))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :-D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :-P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)

09.04.2004
13:59
[80]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


No, buraczki, podtzymać tzrba wątek

09.04.2004
14:04
[81]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dzieńdoberek...

Magdulla ---------> Najpierw zacznij tu regularnie pisać, potem się dopisuj...

09.04.2004
14:06
[82]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Witaj Śmierć

09.04.2004
14:44
smile
[83]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Mentor12 ----->> podtrzymuje sie watek przez rozmowe a nie chamskie i bezsensowne statsiarstwo.

Magdulla ------>> jak slusznie Cicha Śmierc zauwazył tutaj trzeba sie wpisywac zeby zostan na liscie. Ale nie statsowac jak to robi Mentor12

09.04.2004
14:54
smile
[84]

gofer [ ]

pomalowaliście już jajka?

09.04.2004
14:58
smile
[85]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Witam buraczki
Jeszcze nie będę malować wieczorem

09.04.2004
15:15
smile
[86]

K@mil [ Wirnik ]

Witam, po zakupach, przed fryzjerem :-P

Gofer, nie, nie maluje, mam takie cos co sie zaklada na jajko, wklada do goracej wody i to przylega ;-P Nie chce mi sie malowac ;)

09.04.2004
15:29
smile
[87]

gofer [ ]

Zofia - > witam :)
K@mil - > i co, myślisz, że jesteś leniwy? Ja nie dość, że mam takie same "coś" na jajka, to jeszcze kazałem oporządzić jajka Wodzowi :)

09.04.2004
15:34
smile
[88]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Dla mnie cała przyjemność jest w malowaniu, trzeba podtrzymać tradycje

09.04.2004
15:42
smile
[89]

gofer [ ]

Zofia - > do mnie jakoś ta tradycja nie przemawia...nie wiem czemu :)

09.04.2004
15:44
smile
[90]

Zofia [ Generaďż˝ ]

gofer---zgadzam się z Tobą, każdy lubi to co chce ,nie można nikomu narzucać swojej woli

09.04.2004
15:49
smile
[91]

gofer [ ]

Zofia - > tyle, że ja właśnie moją wolę narzuciłem, w/w Wodzowi, tj. mojemu bratu... *śmieje się*

09.04.2004
15:49
smile
[92]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Ok buraczki znikam do pracy
Nie wiem czy uda mi się do Was dotrzeć ,przed świętami więc złoże życzenia
Zdrowych ,spokojnych i rodzinnych świąt,smacznego jajka, obfitego dyngusa
i żebyście pola buraczanego nie zniszczyli, jak będziecie szukać zajączków
Papapa bawcie się dobrze

09.04.2004
15:53
smile
[93]

gofer [ ]

Zofia - > nigdy nie byłem dobry w składaniu życzeń, więc po prostu...

Zdrowych, wesołych i spędzonych w serdecznej atmosferze świąt Wielkiej Nocy

09.04.2004
18:37
smile
[94]

Zacker [ Stanley ]

Hmmm...... co taki zastój w tej karczmie ??? :]

09.04.2004
18:39
smile
[95]

K@mil [ Wirnik ]

Gofer, ja te jaja przynajmniej osobiscie do wrzatku wrzucam ;)

Zofia, kiedy ja juz wyroslem z malowania :-P

Zacker, wszyscy jaja sobie maluja ;-)

Za 10 minut bede mial demo Colina 4... :-D

09.04.2004
18:42
[96]

Magdulla [ Konsul ]

Witam... ja chyba wogóle nie będę malowała :-D

09.04.2004
18:45
smile
[97]

Zacker [ Stanley ]

Magdulla --> Ja chyba też nie :D

09.04.2004
18:49
smile
[98]

K@mil [ Wirnik ]

Mam demo Colina 4, ide grac !

*piszczy z radosci*

09.04.2004
19:22
[99]

Magdulla [ Konsul ]

Hejoo BuRaKi! Podtrzymajcie ten wątek ;-P

09.04.2004
19:36
[100]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Witajcie!
*wraca z zablombowaną dziurą w zębie*

09.04.2004
19:40
[101]

Magdulla [ Konsul ]

Mentor---> byles u dentysty??

09.04.2004
19:41
[102]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


niestety.... :(

09.04.2004
21:09
[103]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a q q....gdzie wszyscy poleźli????????

09.04.2004
21:15
[104]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie będę siedzieć sama na polu:(....idę poczytać...wpadnę później:)

09.04.2004
21:19
smile
[105]

gris [ Generaďż˝ ]

Witam :D hihi :D Co tam ? :P

09.04.2004
21:37
smile
[106]

następny [ Rekrut ]

Witam Buraki :-)
eh co za dzień... mało brakowało a bym se połamał ręce i nogi :/ więc spadam się kurować :P papa

09.04.2004
22:18
smile
[107]

kocura [ kocurzasta ]

hej :))
cio slychac?

putso? czy znowu sie ktos ukrywa?
*szuka*
:))

09.04.2004
22:21
[108]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*zza kocura* a q q

Jakoś leci...

09.04.2004
22:22
smile
[109]

kocura [ kocurzasta ]

haha :)))

czesc CS...
jakos leci? a w ktora strone? :D ;]
hhi...

09.04.2004
22:23
[110]

Garbizaur [ CLS ]

Yoł

09.04.2004
22:23
smile
[111]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

w tą dobrą... a u Ciebie??

09.04.2004
22:26
smile
[112]

kocura [ kocurzasta ]

Gar....--> czesc :))

CS--> nio...to dobrze... :))
u mnie tez.... raczej.. :)) no na pewno :D

09.04.2004
22:28
[113]

Garbizaur [ CLS ]

Dobra spadam.

Wesołych Świąt dla wszystkich Buraków i ich przyjacieli!


3majcie się ciepło!!!

09.04.2004
22:29
smile
[114]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kocura ---------> kiedy planowany jachcik??
Garbizaur ---------> Hieloł!! (Kielon!!)

09.04.2004
22:30
smile
[115]

kocura [ kocurzasta ]

Gar...--> papa..
dzieki i nawzajem :))
:)))

CS--> nie wiesz gdzie reszta?

09.04.2004
22:31
[116]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kocura --------> Ewunia w sklepie, a resztę gdzieś wcięło...

09.04.2004
22:31
smile
[117]

kocura [ kocurzasta ]

CS--> hmm.... no nie wiem.,... :))
jakies pomysly?

Ewa w sklepie? miala czytac :P hihi

09.04.2004
22:35
smile
[118]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kocura -------> proponuję II połowę Lipca... na Mazurach... albo nad Gopłem.... albo Jeziorak...

09.04.2004
22:39
smile
[119]

gofer [ ]

uuu...wieczór :)

szykuje się cała nocka z Baldurem :D

09.04.2004
22:39
smile
[120]

kocura [ kocurzasta ]

CS--> wiesz...pomarzyc to sobie moge..... ihhh..... :)

09.04.2004
22:42
smile
[121]

K@mil [ Wirnik ]

Dobry wieczor...

09.04.2004
22:43
[122]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

gofer --------> Dobry... którym?? i który to już raz?? jak co to wal jak w dym... chyba posiedzę całą noc...
kocura --------> Marzenia?? toż to jest całkowicie realne... tylko sprawa dogadania się...

09.04.2004
22:43
smile
[123]

kocura [ kocurzasta ]

gofer--> :)) czesc

K@mil--> czesc :)))

09.04.2004
22:44
smile
[124]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka, jak tam okienka ? :->

09.04.2004
22:46
smile
[125]

kocura [ kocurzasta ]

CS--> ihhh.... ale to jest jeszcze sprawa rodzicow... i w ogole...

K@mil--> a piknie sie maja :D

09.04.2004
22:48
smile
[126]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D ja tam jestem ale że tu cisza to se pogrywam w Dod'a :D

09.04.2004
22:49
[127]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kocura --------> Rodziców można łatwo przekonać... to nie stanowi problemu... raczej... masz barddzo surowych i nieufnych rodziców??
K@mil ---------> Heej!!

09.04.2004
22:51
[128]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Znikam... może będę później... głowa mi pęka... jak co to: papa...

09.04.2004
22:53
smile
[129]

gofer [ ]

Cichy - > cała nocka jak co roku, czuwam :) . O 3 robię wybitkę do kościółka, a tak będę rzezał w BG i jakby co to mogę wpadać co jakiś czas :)
no, chyba że padnę...a teraz idę na faję :)

09.04.2004
22:58
smile
[130]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

jednak nie znikam... ktoś mnie ściągnął z powrotem... bardzo ważny ktoś...

09.04.2004
22:59
smile
[131]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka, heh :) Ja wczoraj o 1.40 zawieszalem sobie wyprane zaslony i czyscilem zaluzje :-P

CS, heej :-D

09.04.2004
23:11
smile
[132]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś w doda grasz? a ja myslałem ze znowu jesz?? :D

09.04.2004
23:13
smile
[133]

kocura [ kocurzasta ]

K@mil--> :)) hihi... a dlaczego tak pozno? :)))

o Bris--> :)) czesc :))
SS--> :)))

09.04.2004
23:15
smile
[134]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka, bo ja jestem najbardziej rozbudzony i aktywny w godzinach 23.00 - 3.00 :) Nocny marek ze mnie :)

09.04.2004
23:16
smile
[135]

Brisk. [ Chomik ]

Allus a to za chwile :D

09.04.2004
23:18
[136]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

kocura ---->> :)))

Briś zemdlałes?? :D

09.04.2004
23:19
smile
[137]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

oo a nie jestes :D

09.04.2004
23:20
smile
[138]

kocura [ kocurzasta ]

K@mil--> oo..to tak jak ja... :)))
w nocy zawsze mnie nachodzi na sprzatanie..w ogole lubie noc.. :))
ale niestey nie moge siedziec tak dlugo przy kompie.... :((
ani np nigdzie wychodzic :(((

09.04.2004
23:20
smile
[139]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś jak nie jestem jak jestem :D

kocura czesc :D

09.04.2004
23:24
[140]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobrywieczór buraczki....i dobranoc.....jestem strasznie zmęczona dzisiejszym dniem:> i nocą:>...idzcie jutro grzecznie do święcenia..i gdybyśmy się nie zobaczyli to spokojnych świąt...nie obżerać sie za bardzo(briś)..nadrobić zaległości w ogladaniu filmów...wyspać się porządnie.........ja chyba w niedzielę wyjeżdzam do malowniczego:> domku w górach:>...nie wiem kiedy wrócę..musze odpoczac po tych ostatnich wydarzeniach...a tam jedyna łączność to CB radio:(....nawet smsa nie można wysłac*rozpacza*..już nie wspominając o tym że będę strasznie tęsknić...za buraczkami....i za kimś ważnym:(...ale jakoś to bedzie..po tygodniu wrócę pewnie wypoczeta...i może zaczniemy myśleć o tym spotkaniu w krakowie...całuję was gorąco...:*:*:*:*:*:*:*:*:*..postaram się jeszcze zaglądnąc przed wyjazdem...aaa mogę wysłac pięęęekne widokówki:]...jak coś to zostawcie mi adres na gygy:))

09.04.2004
23:24
smile
[141]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

CZesc every ciałko:P

09.04.2004
23:25
smile
[142]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris no przeciez mowie.. znowu mnie nie sluchasz.. pfff *obrazony*

09.04.2004
23:26
[143]

EwUnIa_kR [ Legend ]

yhym...zapomniałam jeszcze dodać.....żę...w górach żywiec smakuje najlepiej:)...chociaż osobiście wolę warkę strong:D....

09.04.2004
23:27
smile
[144]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR i nawzajem :D I miłego wypoczynku :D

I ja sie nie obżeram! :D jem tylko troche dużo i tyle :D hmmm ale z filmami to niezły pomysł :D taaaaaaa pffffff juz to widze i tak bede siedział przed kompem :D

09.04.2004
23:33
[145]

EwUnIa_kR [ Legend ]

*mówi ładnie dobranoc* dobranoc:) *idzie z mocnym proszkiem P/B do cichutka*

09.04.2004
23:36
smile
[146]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Evelinka buziaki dla Ciebie:*:*:*:*:*:* wypocznij sobie za nas wszystkich :D:D:D bo ja swieta zawsze wykorzystuje maxymalnie i w sumie jestem po nich zmeczona bardziej niz zwykle...;P

10.04.2004
00:05
smile
[147]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka, ech, nocne marki z nas :) Tez w nocy masz taki natlok mysly ? :)

Ale wyrwa w postach, wszyscy posneli ?

10.04.2004
00:12
[148]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Ewunia -> "jak coś to zostawcie mi adres na gygy" zebys tylko nie dostala 500 adresow bo moze Ci zaschnac w ustach od lizania znaczkow ;) milego wypoczynku no i slodziutkich snow :)

branoc - nie, nie dobranoc bo ja tu sie jeszcze chwilke pokrece :) ( w koncu nie moglem napisac dziendobry ani dobrywieczor :) )

K@mil -> ja znow bylem w "obserwator mode" :)

10.04.2004
00:16
smile
[149]

kocura [ kocurzasta ]

K@mil--> ja jestem nocna kocura :D
(dobra ciii.... bez komentarzy prosze hihi) :))
"taki natlok mysly ? :) " chodzi o natlok myli?
tak..w nocy najlepiej mi sie pisze opowiadania :))
i straszy biedne male dzieci :D

10.04.2004
00:20
[150]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

ja jestem...................tylko ze tak sobie siedze sama;(

10.04.2004
00:22
smile
[151]

K@mil [ Wirnik ]

Khe, rozumiem :)

Kocurka, po prostu ze przychodza Ci do glowy rozne pomysly i takie tam... :)

PS. Zaczelas przygotowywac sie do kompetencji ? :)

Femme, witaj w takim razie :)

10.04.2004
00:24
smile
[152]

kocura [ kocurzasta ]

K@mil--> tak..pewniej nocy ..napislam jedyny iwersz w zyciu...i wiecje tego nie zrobie :D hehehe

ps. tak..psychicznie :D hihhi
a Ty?

Femme--> witaj :)))

10.04.2004
00:26
smile
[153]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka, hm, ja wtedy zaczynam sprzatac, mam dziwne pomysly... ;) Podobnonajlepeij funkcjonuje w porach 22.00 - 3.00 :-D

PS. Tak... psychicznie... ALe musze zaczac dopracowywac pysanie prac z polskiego... za kija tego nie umiem... ;-(

10.04.2004
00:27
[154]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

K@mil witay bejbe;p
wiecie na co mam teraz ochote...mmmmmmmmmmmm.....
albo nie powiem :P

10.04.2004
00:30
smile
[155]

kocura [ kocurzasta ]

K@mil--> jesli chodzi o sprzatanie to ja tez.... a dziwne pomysly..tak..zaczynam spiewac :D hihi...
:)) albo mam wene tworcza..ale to juz mowilam :)))

Femme--> hhmmm..ze mna sie nie przywitasz? :((

10.04.2004
00:31
[156]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ----------> Heej:*:*

Nie chce mi się gadać... nie wiem czemu...

10.04.2004
00:32
smile
[157]

K@mil [ Wirnik ]

Femme, :)

Kocurka, kurze, jestesmy podobni... i to bardzo... hm... :) A o ktorej zazwyczaj chodzisz spac jak nie musisz isc nastepnego dnai do szkoly ? Ja okolo 2.00 srednio, a Ty ? :-D

10.04.2004
00:33
smile
[158]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

kocurka.....kochanie oczywiscie...witaj!! to dlatego ze mi sie strony tak zajebiscie szybko laduja ://///
:*:*

10.04.2004
00:34
[159]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Femme - elo, nieladnie tak rozbudzac nasza ciekawosc :) teraz juz nie masz wyjscia i musisz powiedziec ;)

10.04.2004
00:36
smile
[160]

kocura [ kocurzasta ]

CS--> ojj...niedobrze....

K@mil--> nio ..racja :))
jesli nie musze...i jesli rodzice nie krzycza.... to siedze jak najdlozej..na obozie np ja gasze switlo :D za opiekunkami.. i to jest kolo 3.0 :D (no coz...)
a w domu...to kolo 2.0 bo potem to juz rodzice...
i tak pewnie zaraz bede musiala isc...
:(

Femme--> nio... :* hhihi...a mi tez cos wolno dziala net.. :(((

10.04.2004
00:36
smile
[161]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

CSS...witaj:*:*:*:*:*:*:* milo Cie...przeczytacc:D

10.04.2004
00:38
smile
[162]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Khe ---------> Damie nie przystoi o takich rzeczach opowiadać...

10.04.2004
00:39
[163]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

No coż niektorzy nie wytrzymali i juz na gg mnie meczą....*K@mil hihi :P*
Khe ---> na sex:)

10.04.2004
00:41
smile
[164]

K@mil [ Wirnik ]

Femme, nie mecze Cie na GG, pytalem tylko, nie iwedzialem ze odpowiesz tak wprost ! :)

Kocurka, u mnie komputer stoi tam gdzie spia rodzice, a ze nieco szumi.... wywalaja mnie ;-( Ale na zielonych szkolach.... Ech... :)

10.04.2004
00:44
smile
[165]

Promyk [ Konsul ]

*na pewne trzyliterowe słowo zjawił się pewien stary zgred*

Femme -----> jestem do usług...

10.04.2004
00:46
smile
[166]

kocura [ kocurzasta ]

K@mil--> na obozach... jesli sa fajni opiekunowie... to jest super... np jak bylam w zakopanem.. to .... pokoj dziewczyn byl miedzy chlopakami... wieczrokiem zawsze przychodzili i sobie gralismy w karty i gadalismy godzinami...
a opiekunowie udawali ze nie slysza -wybuchow smiechu :D
hehe...

a wywalaja Cie teraz? :((

10.04.2004
00:49
[167]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Promyk....hmmm..nie wiem czy wiesz ale obrażasz mnie tym...
nie chce nikogo do uslugo...:/
chce...
chce..
kogos...:(

10.04.2004
00:49
smile
[168]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka, na razie nie, ale zawsze moga :)

Jak bylismy w Szwajcarii... To wszystko zalezalo od umieszczenia pokoju :) Mieszkalismy w szwedzkim domku. Ja mielem pokoj na 1 pietrze, na 2 byli opiekunowie :-] Tak ze bylismy na ukos w dol. Bylo spoko, ale Ci na gorze... Opowiadali ze sciany maja uszy i usta - gadaja sobei spokojnie a tu sciana przemawia "ciszej" !! :-D

10.04.2004
00:49
smile
[169]

Promyk [ Konsul ]

kocura ------> jeszcze ja zostaję...

10.04.2004
00:50
smile
[170]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Femme -> eee no ten tego ... nie wiem co powiedziec ...moze powiem Ci na co ja mam ochote ... na uhmmmm ...w cieplym lozeczku taaak takkk ... na piekny sen :) i zaraz chyba pojde spac :)
ale sie rzucili :)

10.04.2004
00:52
[171]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme -----------> nie przejmuj się nim... *przytula* kogoś konkretnego??

10.04.2004
00:53
smile
[172]

kocura [ kocurzasta ]

Promyk--> heh... :)) jednak po mnnie juz przyszli... :((

K@mil--> no niestety...ja wybywam... :(( :*
a sciany maja uszy ... ;] o tak.... :)))

Femme--> trzymaj sie cieplutko...papapa :))) :*

papapa :* buziak dla wszystkich...
kolorowych snow...
:))

do jutra....

10.04.2004
00:54
smile
[173]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka, papap :(

Co do scian masz racje... Najgorzej jak maja uszy i sie z tym nie ujawnia... :(

10.04.2004
00:55
[174]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Khe..szczerosc przede wszystkim...:D
tez zaraz spaciulkac ide...hmm..niestety sama:(:(:(:(:(
nad czym ubolewam:P

10.04.2004
00:55
smile
[175]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kocura -----------> miłych kosmatych snów... (a przedewszystkim przyjemnych) życzę...

10.04.2004
00:58
[176]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

kocura i wzajemnie.....:*
Cs....dziekuje..raz jeszcze....i tak..kogos konkretnego...eh
ale juz dosc o tym:D

10.04.2004
00:59
smile
[177]

K@mil [ Wirnik ]

To ja tez sie zmywam spac... Papapapa....

10.04.2004
01:01
[178]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil --------> Miłych...
Femme -------> Nie ma za co... papa...:*

10.04.2004
01:07
[179]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Femme -> no tak, niema to jak szczerosc :)

to ja tez juz nie bede dluzej przynudzal ;) - papa wszystkim, milych snow, jak najmniejszych strat w pisankach w drodze na swiecenie ;)

10.04.2004
01:08
smile
[180]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

K@mil cya:*:* dlugowlosych snow :P
kosmate nie wystarcza:D

10.04.2004
01:12
[181]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Khe -------> ... snów (jakich tylko chcesz)
Femme -------> Zostajesz może??

10.04.2004
01:17
smile
[182]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

CS....nie juz wlasnie ide:)
do widzenia :*:*:*:*
all buzka & milych snow.......

10.04.2004
01:46
smile
[183]

gofer [ ]

no, filmik obejrzany, teraz pet w twarz i Baldur :)

10.04.2004
02:11
[184]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*bierze Ewunię zanosi do łóżeczka, gasi światło i się kładzie...*

Dobranoc tutaj...

10.04.2004
02:13
[185]

Czamber [ Czamberka ]

jakie gasi światło?? :P :D
chcesz, żebym sie potknęła? :P

ps: śpiochy.. czy tylko ja na znowu cierpie na bezsenność? :|

10.04.2004
02:19
smile
[186]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*oświeca zpowrotem światło*
Czamber --------> Myślałem że zostałem sam...

10.04.2004
02:22
[187]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cichy:>:>:> razi:>:>

czamber:*

10.04.2004
02:23
[188]

Czamber [ Czamberka ]

nie no.. ja zwykle jestem do późna.. tylko ostatni sie nie oddzywam jakoś..
a światło może byc zapalone, ja i tak trafie do łóżeczka :) ... po omacku :> :P więc uważajcie :)

10.04.2004
02:26
smile
[189]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*zastanawia się: Gasić czy nie gasić... jednak gasi*

Ewunia -----------> Mam nadzieję że już nie...
Czamber ---------> Jak trafisz po omacku...

10.04.2004
02:26
[190]

EwUnIa_kR [ Legend ]

czamber..żebyś przypadkiem nie zabłądziła;>:D

10.04.2004
02:29
[191]

Czamber [ Czamberka ]

Cicha śmierć .. .trafie :)

Ewunia .. bez obawy :* :) :P

Dobranoc :)





WAŻNE!!!

PRZYPOMNIENIE!!!!!!

Planowane spotkanie !!! Obecność obowiązkowa!! :P

Czas i miejsce akcji:
30 kwietnia, Kraków.. bar wybierze Ewunia :)
Szczegóły jeszcze do uzgodnienia, ale przecież czy szczegóły są ważne? Ważne, byśmy się spotkali :)


Lista chętnych na spotkanie:

1.Mazio

2.Ewunia

3.Czamberka

4.Allan

5. ??


:)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-10 02:50:04]

10.04.2004
02:34
[192]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobranoc czamber:*

cichy ...kiedy w końcu dojedziemy do nyna..?

10.04.2004
02:37
[193]

EwUnIa_kR [ Legend ]

briś....ja mam nadzieje że jutro cię zobaczę na liście....o cichym już nie wspomnę...

10.04.2004
02:39
[194]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia -------> już teraz...

*kładzie się obok Ewuni*

10.04.2004
02:41
[195]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia ---------> Ja będę i tak wiedział dopiero "na ostatni moment..."

10.04.2004
02:42
[196]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zastanówcie się...trochę chociaż..musze wiedzieć czy ktoś zostaje tu na noc...i takie tam szczególiki...

DOBRANOC.....

10.04.2004
02:45
smile
[197]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobranoc

*wtula się w Ewunię...*

10.04.2004
04:15
smile
[198]

gofer [ ]

jakie dobranoc? dzień dobry :))

10.04.2004
05:13
smile
[199]

gofer [ ]

słoneczko z wolna wstaje, kładąc swe pierwsze promienie na umajonej łące...ptaszek miło kwili...tylko Drizzt, kanalia...ranka nie doczekał :)

10.04.2004
06:29
smile
[200]

gofer [ ]

no na miły Bóg...taki piękny dzionek, a wszyscy śpią...*tupie nogą*

10.04.2004
09:40
smile
[201]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D ale jazda :D spałem 3h :] ooooooo ale mi sie fajno szysko rucha :D omg :] ide cos zjeść :D


I Wesołych, Spokojnych i [wyłamie sie :D] Suchych Swiąt Szystkim Życze :D

10.04.2004
09:41
smile
[202]

gofer [ ]

Brisk - > jazda...nie spałem od 25 godzin :)

10.04.2004
09:43
smile
[203]

Brisk. [ Chomik ]

gofer dobra nie kłóce sie kto i tak był bardziej zmęczony po całym tygodniu pracy :D a i spałem 3h 30 min :] a i ttak jestem bardziej wypoczety niż w jakikolwiek inny dzień tygodnia byłem :D

10.04.2004
09:46
smile
[204]

gofer [ ]

ja zamierzam nie spać 40 godzin...

10.04.2004
09:56
smile
[205]

Brisk. [ Chomik ]

eeee słabo :D hehe ok ja jem jakby co :D potem z jajami musze isć a potem sie lenie cały czas [czyt.bede grać i pisać [watpie czy na forum :D]] :D

10.04.2004
09:57
[206]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Witajcie!

Może nowe pole by sie przydało z uaktualnioną ekipą? Brisk założysz nowe pole?

10.04.2004
09:59
smile
[207]

Magdulla [ Konsul ]

Hejka! O której idziecie do kościoła ze święconką? Ja to chyba o 11 :D

10.04.2004
10:00
[208]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Moge założyć nowe pole?

10.04.2004
10:13
smile
[209]

Brisk. [ Chomik ]

Mentor12 NIE mozesz, nastepne pole trzeba ustalic jaki nr ma miec bo nr100 który powinien być nalezy do Mazia wieć nie możesz.

10.04.2004
10:15
[210]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Dobra. To ustalamy nr może <24>?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-10 10:19:57]

10.04.2004
10:17
[211]

Brisk. [ Chomik ]

ehhh mówie czesc 100 nalezy do Mazia bo to jego watek i prosił o to. Czamber i mi dał pilnować Buraków zanim sie nie pojawi. Ja nie założy czesci 100 ale jestem jak najbardziej za tym żeby załozyła go Czamber i Mazio na pewno nie miałby nic przeciwko temu. A póki co trzeba poczekać na innych starych bywalców żeby doszli do porozumienia so dalej.

10.04.2004
10:18
[212]

Brisk. [ Chomik ]

nr24 był i jest. wolne nr sie skończyły nastepny jest 100. koniec dyskusji Mentor12 z Tobą, czekamy najlepiej na Czamber.

10.04.2004
10:23
smile
[213]

gofer [ ]

Brisiu, kiedy on tak ładnie prosi...może 25? *śmieje się*

10.04.2004
10:25
smile
[214]

Brisk. [ Chomik ]

goferku nie kombinuj bo od tego ja tu jestem :D i już nawet wykombinowałemco zrobić tylko szukam ofiary ale cos mi sie widzi że jedna śpi a druga je :D

10.04.2004
10:29
smile
[215]

gofer [ ]

ale kiedy on tak naprawdę ładnie prosi...no chociaż 26...plosę plosę ploooosęeeeeee!

10.04.2004
10:34
smile
[216]

Brisk. [ Chomik ]





NOWE POLE!!!!!!!!!!!!!!! :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.