
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Internetowy Klub Buraka <pole nr 14>
WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!
Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...
Nasza ekipa:
Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)
55. EwUnIa_kR
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)
Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)
link do poprzedniego pola:

Brisk. [ Chomik ]
WITAM BURACZKI NA NOWYM POLU :) [by Czamber:D] SZAFA GRA

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
WITAM BURACZKI NA NOWYM POLU :) [by Czamber:D]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
pffffff... sie wtentengowales :P

Brisk. [ Chomik ]
A gdzie Szafa Gra?! :D ożesz Ty! :D
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Storm Shadow -----> A o mnie zapomniałeś!!!
Nasza ekipa:
Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)
55. EwUnIa_kR
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)
55. Mentor12 (zburaczony burak do granic buraczowości)
Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-08 22:03:53]

Brisk. [ Chomik ]
Nie puffaj mi tu bo Cie ophiham :D
phi

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Jaka szafa gra ?? :D
powinno byc" O w morde " albo "walnąć Ci" :D
Brisk. [ Chomik ]
Mentor12 omg może troszke przystopujesz? jak sie wpisujesz to tylko liste sie kopiuje a poza tym niby czemu miałbyś być zaraz wpisany? inni czekali dłużej i jakoś sie nie czepiali niczego.

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Mentor ---->> ono zapomniłem jest mi niezmierni przykoro z tego powodu naprawde...
Bris ----->> bede pufał :D pfffffff :D

Brisk. [ Chomik ]
Alluś pfff se pufaj i tak jestem wykończony to nawet w twarz bym Ci nie dał :D
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Brisk. ---> K@mil powiedział bym liste skopiował (w poprzednim polu)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Bris wiesz co tak teraz patrze i mysle czemu ja mam jeszcze tutaj starego nicka :|.. OMG... zapomniałem go zmienic :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Mentor12 ----->> a czy jak by k@mil powiedział skocz z dachu tez bys skoczył ?? :]

Brisk. [ Chomik ]
Mentor12 no tak lepiej. i własnie liste a nie cały wstepniak :D a poza tym tak jak mówie niektórzy czekali dużo dłuzej na dostanie sie do wstepniaka.
Alluś boś Mosiek jezd i tyle :D ps.mam piwo i nawet go nie tkne....nie chce mi sie:|

Brisk. [ Chomik ]
Alluś!!! nie poddawaj K@milowi takich pomysłów!! :D wkońcu wiemy jaki on jest :D hehe
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Storm Shadow ----> najpierw bym sie zastanowił....

Brisk. [ Chomik ]
...a potem byś skoczył :D
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Brisk. ----> nie, bym K@mila zepchną :P

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Bris K@mil wiesz jaki jest nie :].. ja tez wiem :D... ale inni nie wiedza :D.... a ja miałem piwo ale gardlo mnie boli wiec wypilem 2 lyki doslownie ;( i oddałem mader :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
....zepchnął czy popchnął :D... (Briś nie smiej sie)

Brisk. [ Chomik ]
rotfl :D
*nie pije dziś* :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Mówiłem nie smiej sie :D...
*pije herbatke gorącą na bolące gardziołko* :D

Brisk. [ Chomik ]
rotfl :D szkoda że EwUnIa_kR nie ma :D
*smieje sie* :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Pfff to ja Ci nie wystarczam ?? *obrazony*

Brisk. [ Chomik ]
ano nie wystarczasz!! *obrażony*

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
ooo tyyyy szujo jedna !!! *obrazony*

gris [ Generaďż˝ ]
Witam :D ja tylko na chwile :P
...
boze... co tu sie dzieje :P

Brisk. [ Chomik ]
Osiołek!!!! :D
nic sie nie dzieje :D
<-- Ty Ty Mosku jeden w twarz trafiony *obrazony* żesz Ty!!

gris [ Generaďż˝ ]
Wy sie sami pogodzicie czy trzeba was jak dzieci godzic ?? :P

Brisk. [ Chomik ]
Osiołek znaczy sie dasz nam po cukierku czy po lizaku? :D loda tez wezme :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Bris Łosiu mośkowaty... pfff... zaraz walne ci i sie skonczy *obrazony* ....

gris [ Generaďż˝ ]
Oj nic wam nie dam :P Bijcie/kluccie/obrazajcie (niepotrzebne skreslic) sie dalej :D Ja juz was zegnam :D mowilem ze tylko na chwile :D
Nałazie :D

Brisk. [ Chomik ]
*pufffając i dzie pod łóżko*

Brisk. [ Chomik ]
papa gris :D jakby co to wesołych świąt :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Bris tam jest twoje lozko wszedles pod moje *obrazony*

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
gris bye bye :)

Brisk. [ Chomik ]
*je* :D

gofer [ ]
buuuuuuu...dobryyyyyyy :D

Brisk. [ Chomik ]
Alluś rotfl :D --->
gofer witam :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Briś ---->> cos dla Ciebie ;D
Gofer ---->> bry :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
pfffff..... :D

Brisk. [ Chomik ]
Allus ostatnie póki co dam teraz :D

gofer [ ]
i chyba pojde spac, bo cos nnie pewnie sie czuje dzisiaj...tak jakos...sie w glowce gkreci :)

Brisk. [ Chomik ]
gofer pewnie kawe piłes :D Allus tez tak ma po kawie :D jakby co to branoc Panu :D

gofer [ ]
a dobranoooc :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Branoc :)

Brisk. [ Chomik ]
no to branoc tutaj buraczki :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Branoc Bris :)

buba [ Cuckoo For Caca ]
Jak co tydzien znikam pod ziemie… Szesc stop pod ziemie :)
Branoc

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*bierze swoje rzeczy, jedną buraczankę (Ewunię), gasi światełko i zmierza w kierunku łóżeczka*
Dobranoc!! (tutaj)

Brisk. [ Chomik ]
YoO :D
Ja jestem ale zaraz wychodze :D znów zmarzne yeeeeah :D
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Witajcie poranne buraczki :)

Zacker [ Stanley ]
No Wstawać Buraczki. Już, już :P
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Jaka pogoda u was?
Leje?! U mnie tak! Od rana. Od wczoraj....
*szuka sobie dobraj grządki do rośnięcia*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-09 09:04:15]
Zacker [ Stanley ]
Mentor --- >U mnie jeszcze gorzej :(
gofer [ ]
oj, dobrze nie jest...słonce jak zwykle świeci, ale głowa cos mnie boli...i sushi...
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
gofer --> gdzie ty mieszkasz!?
W Siedlcach od wczoraj od rana leje jak z cebra!!
gofer [ ]
Mentor - > w Sosnowcu...i wstałem dzisiaj tak wcześnie, bo jakiś pajac mi odsunął zasłony i zbudziło mnie słońce...odsłaniam na chwilkę zasłonkę i widzę pięknie świecące słoneczko, wszystko suchutkie, ludzie zadowoleni...tylko ja nie, bo muszę iść do sklepu
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Buraczki, buraczki, jest chociaż jeden w tej karczmmie (oprócz mnie :-) )?

Zacker [ Stanley ]
Mentor ---> Ja jestem :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Yoooo :D
Briś ----->> a marznij se :D
U mnie tez łada pogoda choc jakies chury od zachodu sie zblizają :D ale wygladaja nie groźnie :D...

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
łada=ładna
trzeba znowu wykupic abonament :D.. albo pisać patrząc na klawiaturę :D
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Cześć Storm Shadow
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
brydzien
gofer - je tez musialem lazic po sklepach ... z mamuska ...50 siatek przyniesionych, a jak sie mozna spodziewac to jeszcze wszystko nie jest kupione :/
Magdulla [ Konsul ]
Czy każdy kto chce moze przyłączyć się do tych buraków?? Czy jest tak, ze buraki zostają wybierane?
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Siema Khe
Wszystkim buraczkom z klubu życze:
Usmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku, przyjaciół wielu i Euro w portfelu, dyngusa mokrego z serca calego życzy Wam Damian :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-09 13:21:08]

Zacker [ Stanley ]
Magdulla ----> Musisz przejść chrzest i dać każdemu po 5 zł ;];];]
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Zacker ---> Zapomniałeś że dla każdego po browarku!!!
Magdulla [ Konsul ]
Zacker >>>>> ;))))
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
ZAPOMNIAŁAŚ O TYM --------------------------->
Magdulla [ Konsul ]
W tym momencie posiadam tylko herbatę . Może byc? ;D;D;D
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Magdulla -> jak z cytrynka to tak, a tak pozatym to witam :)
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Na mocy należnego buraczego prawa ja cie Magdulla krzcze na członka clubu. Skopiuj liste i sie do niej dopisz.
Nasza ekipa:
Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)
55. EwUnIa_kR
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)
55. Mentor12 (zburaczony burak do granic buraczowości)
Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)
Magdulla [ Konsul ]
Khe----> cytrynkę również posiadam ;)
Mentor12----> mam 2 pytania. Czy mam się dopisać do Buraków czy do przyjacieli Buraków? Aaa i jeszcze cos, czy mam napisać także w nawiazie przezwisko?

K@mil [ Wirnik ]
Witam...
Uwaga ! Tamta lista jest niepoprawna ! 2 razy jest Zacker i sa bledy zw numeracji ! Oto dobra:
Nasza ekipa:
Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Banananan - pierwszy, prawdziwy buraczany banan!
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (w przlyszlosci byc moze minister transportu (lub jakis inny mafiosa)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (Buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (Burak internetowy)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
53. Zacker (Burak nie z tej ziemi)
54. EwUnIa_kR
55. Mentor12 (zburaczony Burak do granic Buraczowości)
Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki :-)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;-))
9. Qba19 (tak testowo ;-))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :-D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :-P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
1.Narazie jakby co to do przyjacieli. a jak Brisk. sie zgodzi to wtedy dopiszesz sie do buraków
2.Coś związane ze stopniem zburaczenia

K@mil [ Wirnik ]
Magdula, dowolnie gdzie sie dopiszesz. Przezwiska mozesz, ale nie musisz.
Magdulla [ Konsul ]
Nasza ekipa:
Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Banananan - pierwszy, prawdziwy buraczany banan!
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (w przlyszlosci byc moze minister transportu (lub jakis inny mafiosa)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (Buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (Burak internetowy)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
53. Zacker (Burak nie z tej ziemi)
54. EwUnIa_kR
55. Mentor12 (zburaczony Burak do granic Buraczowości)
56. Magdulla ( Burak którego zjadła Zakonnica)
Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki :-)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;-))
9. Qba19 (tak testowo ;-))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :-D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :-P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
No, buraczki, podtzymać tzrba wątek
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Dzieńdoberek...
Magdulla ---------> Najpierw zacznij tu regularnie pisać, potem się dopisuj...
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Witaj Śmierć

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Mentor12 ----->> podtrzymuje sie watek przez rozmowe a nie chamskie i bezsensowne statsiarstwo.
Magdulla ------>> jak slusznie Cicha Śmierc zauwazył tutaj trzeba sie wpisywac zeby zostan na liscie. Ale nie statsowac jak to robi Mentor12

gofer [ ]
pomalowaliście już jajka?

Zofia [ Generaďż˝ ]
Witam buraczki
Jeszcze nie będę malować wieczorem

K@mil [ Wirnik ]
Witam, po zakupach, przed fryzjerem :-P
Gofer, nie, nie maluje, mam takie cos co sie zaklada na jajko, wklada do goracej wody i to przylega ;-P Nie chce mi sie malowac ;)

gofer [ ]
Zofia - > witam :)
K@mil - > i co, myślisz, że jesteś leniwy? Ja nie dość, że mam takie same "coś" na jajka, to jeszcze kazałem oporządzić jajka Wodzowi :)

Zofia [ Generaďż˝ ]
Dla mnie cała przyjemność jest w malowaniu, trzeba podtrzymać tradycje

gofer [ ]
Zofia - > do mnie jakoś ta tradycja nie przemawia...nie wiem czemu :)

Zofia [ Generaďż˝ ]
gofer---zgadzam się z Tobą, każdy lubi to co chce ,nie można nikomu narzucać swojej woli

gofer [ ]
Zofia - > tyle, że ja właśnie moją wolę narzuciłem, w/w Wodzowi, tj. mojemu bratu... *śmieje się*

Zofia [ Generaďż˝ ]
Ok buraczki znikam do pracy
Nie wiem czy uda mi się do Was dotrzeć ,przed świętami więc złoże życzenia
Zdrowych ,spokojnych i rodzinnych świąt,smacznego jajka, obfitego dyngusa
i żebyście pola buraczanego nie zniszczyli, jak będziecie szukać zajączków
Papapa bawcie się dobrze

gofer [ ]
Zofia - > nigdy nie byłem dobry w składaniu życzeń, więc po prostu...
Zdrowych, wesołych i spędzonych w serdecznej atmosferze świąt Wielkiej Nocy

Zacker [ Stanley ]
Hmmm...... co taki zastój w tej karczmie ??? :]

K@mil [ Wirnik ]
Gofer, ja te jaja przynajmniej osobiscie do wrzatku wrzucam ;)
Zofia, kiedy ja juz wyroslem z malowania :-P
Zacker, wszyscy jaja sobie maluja ;-)
Za 10 minut bede mial demo Colina 4... :-D
Magdulla [ Konsul ]
Witam... ja chyba wogóle nie będę malowała :-D

Zacker [ Stanley ]
Magdulla --> Ja chyba też nie :D

K@mil [ Wirnik ]
Mam demo Colina 4, ide grac !
*piszczy z radosci*
Magdulla [ Konsul ]
Hejoo BuRaKi! Podtrzymajcie ten wątek ;-P
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Witajcie!
*wraca z zablombowaną dziurą w zębie*
Magdulla [ Konsul ]
Mentor---> byles u dentysty??
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
niestety.... :(
EwUnIa_kR [ Legend ]
a q q....gdzie wszyscy poleźli????????
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie będę siedzieć sama na polu:(....idę poczytać...wpadnę później:)

gris [ Generaďż˝ ]
Witam :D hihi :D Co tam ? :P

następny [ Rekrut ]
Witam Buraki :-)
eh co za dzień... mało brakowało a bym se połamał ręce i nogi :/ więc spadam się kurować :P papa

kocura [ kocurzasta ]
hej :))
cio slychac?
putso? czy znowu sie ktos ukrywa?
*szuka*
:))
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*zza kocura* a q q
Jakoś leci...

kocura [ kocurzasta ]
haha :)))
czesc CS...
jakos leci? a w ktora strone? :D ;]
hhi...
Garbizaur [ CLS ]
Yoł

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
w tą dobrą... a u Ciebie??

kocura [ kocurzasta ]
Gar....--> czesc :))
CS--> nio...to dobrze... :))
u mnie tez.... raczej.. :)) no na pewno :D
Garbizaur [ CLS ]
Dobra spadam.
Wesołych Świąt dla wszystkich Buraków i ich przyjacieli!
3majcie się ciepło!!!

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kocura ---------> kiedy planowany jachcik??
Garbizaur ---------> Hieloł!! (Kielon!!)

kocura [ kocurzasta ]
Gar...--> papa..
dzieki i nawzajem :))
:)))
CS--> nie wiesz gdzie reszta?
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kocura --------> Ewunia w sklepie, a resztę gdzieś wcięło...

kocura [ kocurzasta ]
CS--> hmm.... no nie wiem.,... :))
jakies pomysly?
Ewa w sklepie? miala czytac :P hihi

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kocura -------> proponuję II połowę Lipca... na Mazurach... albo nad Gopłem.... albo Jeziorak...

gofer [ ]
uuu...wieczór :)
szykuje się cała nocka z Baldurem :D

kocura [ kocurzasta ]
CS--> wiesz...pomarzyc to sobie moge..... ihhh..... :)

K@mil [ Wirnik ]
Dobry wieczor...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
gofer --------> Dobry... którym?? i który to już raz?? jak co to wal jak w dym... chyba posiedzę całą noc...
kocura --------> Marzenia?? toż to jest całkowicie realne... tylko sprawa dogadania się...

kocura [ kocurzasta ]
gofer--> :)) czesc
K@mil--> czesc :)))

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka, jak tam okienka ? :->

kocura [ kocurzasta ]
CS--> ihhh.... ale to jest jeszcze sprawa rodzicow... i w ogole...
K@mil--> a piknie sie maja :D

Brisk. [ Chomik ]
YoO :D ja tam jestem ale że tu cisza to se pogrywam w Dod'a :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kocura --------> Rodziców można łatwo przekonać... to nie stanowi problemu... raczej... masz barddzo surowych i nieufnych rodziców??
K@mil ---------> Heej!!
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Znikam... może będę później... głowa mi pęka... jak co to: papa...

gofer [ ]
Cichy - > cała nocka jak co roku, czuwam :) . O 3 robię wybitkę do kościółka, a tak będę rzezał w BG i jakby co to mogę wpadać co jakiś czas :)
no, chyba że padnę...a teraz idę na faję :)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
jednak nie znikam... ktoś mnie ściągnął z powrotem... bardzo ważny ktoś...

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka, heh :) Ja wczoraj o 1.40 zawieszalem sobie wyprane zaslony i czyscilem zaluzje :-P
CS, heej :-D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Briś w doda grasz? a ja myslałem ze znowu jesz?? :D

kocura [ kocurzasta ]
K@mil--> :)) hihi... a dlaczego tak pozno? :)))
o Bris--> :)) czesc :))
SS--> :)))

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka, bo ja jestem najbardziej rozbudzony i aktywny w godzinach 23.00 - 3.00 :) Nocny marek ze mnie :)

Brisk. [ Chomik ]
Allus a to za chwile :D
Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
kocura ---->> :)))
Briś zemdlałes?? :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
oo a nie jestes :D

kocura [ kocurzasta ]
K@mil--> oo..to tak jak ja... :)))
w nocy zawsze mnie nachodzi na sprzatanie..w ogole lubie noc.. :))
ale niestey nie moge siedziec tak dlugo przy kompie.... :((
ani np nigdzie wychodzic :(((

Brisk. [ Chomik ]
Alluś jak nie jestem jak jestem :D
kocura czesc :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobrywieczór buraczki....i dobranoc.....jestem strasznie zmęczona dzisiejszym dniem:> i nocą:>...idzcie jutro grzecznie do święcenia..i gdybyśmy się nie zobaczyli to spokojnych świąt...nie obżerać sie za bardzo(briś)..nadrobić zaległości w ogladaniu filmów...wyspać się porządnie.........ja chyba w niedzielę wyjeżdzam do malowniczego:> domku w górach:>...nie wiem kiedy wrócę..musze odpoczac po tych ostatnich wydarzeniach...a tam jedyna łączność to CB radio:(....nawet smsa nie można wysłac*rozpacza*..już nie wspominając o tym że będę strasznie tęsknić...za buraczkami....i za kimś ważnym:(...ale jakoś to bedzie..po tygodniu wrócę pewnie wypoczeta...i może zaczniemy myśleć o tym spotkaniu w krakowie...całuję was gorąco...:*:*:*:*:*:*:*:*:*..postaram się jeszcze zaglądnąc przed wyjazdem...aaa mogę wysłac pięęęekne widokówki:]...jak coś to zostawcie mi adres na gygy:))

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
CZesc every ciałko:P

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Bris no przeciez mowie.. znowu mnie nie sluchasz.. pfff *obrazony*
EwUnIa_kR [ Legend ]
yhym...zapomniałam jeszcze dodać.....żę...w górach żywiec smakuje najlepiej:)...chociaż osobiście wolę warkę strong:D....

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR i nawzajem :D I miłego wypoczynku :D
I ja sie nie obżeram! :D jem tylko troche dużo i tyle :D hmmm ale z filmami to niezły pomysł :D taaaaaaa pffffff juz to widze i tak bede siedział przed kompem :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
*mówi ładnie dobranoc* dobranoc:) *idzie z mocnym proszkiem P/B do cichutka*

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Evelinka buziaki dla Ciebie:*:*:*:*:*:* wypocznij sobie za nas wszystkich :D:D:D bo ja swieta zawsze wykorzystuje maxymalnie i w sumie jestem po nich zmeczona bardziej niz zwykle...;P

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka, ech, nocne marki z nas :) Tez w nocy masz taki natlok mysly ? :)
Ale wyrwa w postach, wszyscy posneli ?
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Ewunia -> "jak coś to zostawcie mi adres na gygy" zebys tylko nie dostala 500 adresow bo moze Ci zaschnac w ustach od lizania znaczkow ;) milego wypoczynku no i slodziutkich snow :)
branoc - nie, nie dobranoc bo ja tu sie jeszcze chwilke pokrece :) ( w koncu nie moglem napisac dziendobry ani dobrywieczor :) )
K@mil -> ja znow bylem w "obserwator mode" :)

kocura [ kocurzasta ]
K@mil--> ja jestem nocna kocura :D
(dobra ciii.... bez komentarzy prosze hihi) :))
"taki natlok mysly ? :) " chodzi o natlok myli?
tak..w nocy najlepiej mi sie pisze opowiadania :))
i straszy biedne male dzieci :D
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
ja jestem...................tylko ze tak sobie siedze sama;(

K@mil [ Wirnik ]
Khe, rozumiem :)
Kocurka, po prostu ze przychodza Ci do glowy rozne pomysly i takie tam... :)
PS. Zaczelas przygotowywac sie do kompetencji ? :)
Femme, witaj w takim razie :)

kocura [ kocurzasta ]
K@mil--> tak..pewniej nocy ..napislam jedyny iwersz w zyciu...i wiecje tego nie zrobie :D hehehe
ps. tak..psychicznie :D hihhi
a Ty?
Femme--> witaj :)))

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka, hm, ja wtedy zaczynam sprzatac, mam dziwne pomysly... ;) Podobnonajlepeij funkcjonuje w porach 22.00 - 3.00 :-D
PS. Tak... psychicznie... ALe musze zaczac dopracowywac pysanie prac z polskiego... za kija tego nie umiem... ;-(
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
K@mil witay bejbe;p
wiecie na co mam teraz ochote...mmmmmmmmmmmm.....
albo nie powiem :P

kocura [ kocurzasta ]
K@mil--> jesli chodzi o sprzatanie to ja tez.... a dziwne pomysly..tak..zaczynam spiewac :D hihi...
:)) albo mam wene tworcza..ale to juz mowilam :)))
Femme--> hhmmm..ze mna sie nie przywitasz? :((
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Femme ----------> Heej:*:*
Nie chce mi się gadać... nie wiem czemu...

K@mil [ Wirnik ]
Femme, :)
Kocurka, kurze, jestesmy podobni... i to bardzo... hm... :) A o ktorej zazwyczaj chodzisz spac jak nie musisz isc nastepnego dnai do szkoly ? Ja okolo 2.00 srednio, a Ty ? :-D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
kocurka.....kochanie oczywiscie...witaj!! to dlatego ze mi sie strony tak zajebiscie szybko laduja ://///
:*:*
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Femme - elo, nieladnie tak rozbudzac nasza ciekawosc :) teraz juz nie masz wyjscia i musisz powiedziec ;)

kocura [ kocurzasta ]
CS--> ojj...niedobrze....
K@mil--> nio ..racja :))
jesli nie musze...i jesli rodzice nie krzycza.... to siedze jak najdlozej..na obozie np ja gasze switlo :D za opiekunkami.. i to jest kolo 3.0 :D (no coz...)
a w domu...to kolo 2.0 bo potem to juz rodzice...
i tak pewnie zaraz bede musiala isc...
:(
Femme--> nio... :* hhihi...a mi tez cos wolno dziala net.. :(((

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
CSS...witaj:*:*:*:*:*:*:* milo Cie...przeczytacc:D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Khe ---------> Damie nie przystoi o takich rzeczach opowiadać...
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
No coż niektorzy nie wytrzymali i juz na gg mnie meczą....*K@mil hihi :P*
Khe ---> na sex:)

K@mil [ Wirnik ]
Femme, nie mecze Cie na GG, pytalem tylko, nie iwedzialem ze odpowiesz tak wprost ! :)
Kocurka, u mnie komputer stoi tam gdzie spia rodzice, a ze nieco szumi.... wywalaja mnie ;-( Ale na zielonych szkolach.... Ech... :)

Promyk [ Konsul ]
*na pewne trzyliterowe słowo zjawił się pewien stary zgred*
Femme -----> jestem do usług...

kocura [ kocurzasta ]
K@mil--> na obozach... jesli sa fajni opiekunowie... to jest super... np jak bylam w zakopanem.. to .... pokoj dziewczyn byl miedzy chlopakami... wieczrokiem zawsze przychodzili i sobie gralismy w karty i gadalismy godzinami...
a opiekunowie udawali ze nie slysza -wybuchow smiechu :D
hehe...
a wywalaja Cie teraz? :((
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Promyk....hmmm..nie wiem czy wiesz ale obrażasz mnie tym...
nie chce nikogo do uslugo...:/
chce...
chce..
kogos...:(

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka, na razie nie, ale zawsze moga :)
Jak bylismy w Szwajcarii... To wszystko zalezalo od umieszczenia pokoju :) Mieszkalismy w szwedzkim domku. Ja mielem pokoj na 1 pietrze, na 2 byli opiekunowie :-] Tak ze bylismy na ukos w dol. Bylo spoko, ale Ci na gorze... Opowiadali ze sciany maja uszy i usta - gadaja sobei spokojnie a tu sciana przemawia "ciszej" !! :-D

Promyk [ Konsul ]
kocura ------> jeszcze ja zostaję...

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Femme -> eee no ten tego ... nie wiem co powiedziec ...moze powiem Ci na co ja mam ochote ... na uhmmmm ...w cieplym lozeczku taaak takkk ... na piekny sen :) i zaraz chyba pojde spac :)
ale sie rzucili :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Femme -----------> nie przejmuj się nim... *przytula* kogoś konkretnego??

kocura [ kocurzasta ]
Promyk--> heh... :)) jednak po mnnie juz przyszli... :((
K@mil--> no niestety...ja wybywam... :(( :*
a sciany maja uszy ... ;] o tak.... :)))
Femme--> trzymaj sie cieplutko...papapa :))) :*
papapa :* buziak dla wszystkich...
kolorowych snow...
:))
do jutra....

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka, papap :(
Co do scian masz racje... Najgorzej jak maja uszy i sie z tym nie ujawnia... :(
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Khe..szczerosc przede wszystkim...:D
tez zaraz spaciulkac ide...hmm..niestety sama:(:(:(:(:(
nad czym ubolewam:P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kocura -----------> miłych kosmatych snów... (a przedewszystkim przyjemnych) życzę...
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
kocura i wzajemnie.....:*
Cs....dziekuje..raz jeszcze....i tak..kogos konkretnego...eh
ale juz dosc o tym:D

K@mil [ Wirnik ]
To ja tez sie zmywam spac... Papapapa....
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil --------> Miłych...
Femme -------> Nie ma za co... papa...:*
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
Femme -> no tak, niema to jak szczerosc :)
to ja tez juz nie bede dluzej przynudzal ;) - papa wszystkim, milych snow, jak najmniejszych strat w pisankach w drodze na swiecenie ;)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
K@mil cya:*:* dlugowlosych snow :P
kosmate nie wystarcza:D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Khe -------> ... snów (jakich tylko chcesz)
Femme -------> Zostajesz może??

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
CS....nie juz wlasnie ide:)
do widzenia :*:*:*:*
all buzka & milych snow.......

gofer [ ]
no, filmik obejrzany, teraz pet w twarz i Baldur :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*bierze Ewunię zanosi do łóżeczka, gasi światło i się kładzie...*
Dobranoc tutaj...
Czamber [ Czamberka ]
jakie gasi światło?? :P :D
chcesz, żebym sie potknęła? :P
ps: śpiochy.. czy tylko ja na znowu cierpie na bezsenność? :|

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*oświeca zpowrotem światło*
Czamber --------> Myślałem że zostałem sam...
EwUnIa_kR [ Legend ]
cichy:>:>:> razi:>:>
czamber:*
Czamber [ Czamberka ]
nie no.. ja zwykle jestem do późna.. tylko ostatni sie nie oddzywam jakoś..
a światło może byc zapalone, ja i tak trafie do łóżeczka :) ... po omacku :> :P więc uważajcie :)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*zastanawia się: Gasić czy nie gasić... jednak gasi*
Ewunia -----------> Mam nadzieję że już nie...
Czamber ---------> Jak trafisz po omacku...
EwUnIa_kR [ Legend ]
czamber..żebyś przypadkiem nie zabłądziła;>:D
Czamber [ Czamberka ]
Cicha śmierć .. .trafie :)
Ewunia .. bez obawy :* :) :P
Dobranoc :)
WAŻNE!!!
PRZYPOMNIENIE!!!!!!
Planowane spotkanie !!! Obecność obowiązkowa!! :P
Czas i miejsce akcji:
30 kwietnia, Kraków.. bar wybierze Ewunia :)
Szczegóły jeszcze do uzgodnienia, ale przecież czy szczegóły są ważne? Ważne, byśmy się spotkali :)
Lista chętnych na spotkanie:
1.Mazio
2.Ewunia
3.Czamberka
4.Allan
5. ??
:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-10 02:50:04]
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobranoc czamber:*
cichy ...kiedy w końcu dojedziemy do nyna..?
EwUnIa_kR [ Legend ]
briś....ja mam nadzieje że jutro cię zobaczę na liście....o cichym już nie wspomnę...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewunia -------> już teraz...
*kładzie się obok Ewuni*
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewunia ---------> Ja będę i tak wiedział dopiero "na ostatni moment..."
EwUnIa_kR [ Legend ]
zastanówcie się...trochę chociaż..musze wiedzieć czy ktoś zostaje tu na noc...i takie tam szczególiki...
DOBRANOC.....

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Dobranoc
*wtula się w Ewunię...*

gofer [ ]
jakie dobranoc? dzień dobry :))

gofer [ ]
słoneczko z wolna wstaje, kładąc swe pierwsze promienie na umajonej łące...ptaszek miło kwili...tylko Drizzt, kanalia...ranka nie doczekał :)

gofer [ ]
no na miły Bóg...taki piękny dzionek, a wszyscy śpią...*tupie nogą*

Brisk. [ Chomik ]
YoO :D ale jazda :D spałem 3h :] ooooooo ale mi sie fajno szysko rucha :D omg :] ide cos zjeść :D
I Wesołych, Spokojnych i [wyłamie sie :D] Suchych Swiąt Szystkim Życze :D

gofer [ ]
Brisk - > jazda...nie spałem od 25 godzin :)

Brisk. [ Chomik ]
gofer dobra nie kłóce sie kto i tak był bardziej zmęczony po całym tygodniu pracy :D a i spałem 3h 30 min :] a i ttak jestem bardziej wypoczety niż w jakikolwiek inny dzień tygodnia byłem :D

gofer [ ]
ja zamierzam nie spać 40 godzin...

Brisk. [ Chomik ]
eeee słabo :D hehe ok ja jem jakby co :D potem z jajami musze isć a potem sie lenie cały czas [czyt.bede grać i pisać [watpie czy na forum :D]] :D
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Witajcie!
Może nowe pole by sie przydało z uaktualnioną ekipą? Brisk założysz nowe pole?

Magdulla [ Konsul ]
Hejka! O której idziecie do kościoła ze święconką? Ja to chyba o 11 :D
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Moge założyć nowe pole?

Brisk. [ Chomik ]
Mentor12 NIE mozesz, nastepne pole trzeba ustalic jaki nr ma miec bo nr100 który powinien być nalezy do Mazia wieć nie możesz.
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Dobra. To ustalamy nr może <24>?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-10 10:19:57]
Brisk. [ Chomik ]
ehhh mówie czesc 100 nalezy do Mazia bo to jego watek i prosił o to. Czamber i mi dał pilnować Buraków zanim sie nie pojawi. Ja nie założy czesci 100 ale jestem jak najbardziej za tym żeby załozyła go Czamber i Mazio na pewno nie miałby nic przeciwko temu. A póki co trzeba poczekać na innych starych bywalców żeby doszli do porozumienia so dalej.
Brisk. [ Chomik ]
nr24 był i jest. wolne nr sie skończyły nastepny jest 100. koniec dyskusji Mentor12 z Tobą, czekamy najlepiej na Czamber.

gofer [ ]
Brisiu, kiedy on tak ładnie prosi...może 25? *śmieje się*

Brisk. [ Chomik ]
goferku nie kombinuj bo od tego ja tu jestem :D i już nawet wykombinowałemco zrobić tylko szukam ofiary ale cos mi sie widzi że jedna śpi a druga je :D

gofer [ ]
ale kiedy on tak naprawdę ładnie prosi...no chociaż 26...plosę plosę ploooosęeeeeee!

Brisk. [ Chomik ]
NOWE POLE!!!!!!!!!!!!!!! :D