GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 50

06.04.2004
21:13
[1]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 50

Siarra! i wszystko jasne.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-06 21:15:13]

06.04.2004
21:14
smile
[2]

Szenk [ Master of Blaster ]

Jaką wigilię???
Wigilia była wczoraj ;D

06.04.2004
21:14
smile
[3]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Mentor - statsiarzu :P
Jaką wigilię :PPP

06.04.2004
21:14
[4]

gofer [ ]

3?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-06 21:14:39]

06.04.2004
21:15
smile
[5]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ja pierwszy - ja... Trallalala :)

06.04.2004
21:15
smile
[6]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

TAAAKI gofer :P

06.04.2004
21:16
[7]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Szenkowi tym razem się udało...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-06 21:16:24]

06.04.2004
21:16
smile
[8]

Szenk [ Master of Blaster ]

Trzeba tak pilnie oglądać mecz, jak ja - wtedy jest szansa być pierwszym ;P

06.04.2004
21:16
smile
[9]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Mentor - no wiesz, edytować PIERWSZY post w tym wątku, no nie wypada :P

06.04.2004
21:17
[10]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Szenk-wyprzedza czas, wyprzedza myślą?

06.04.2004
21:23
smile
[11]

Szenk [ Master of Blaster ]

Kurde, kiedy oni wreszcie coś strzelą?
Jak tak dalej pójdzie, to mi strasznie średnia postów wzrośnie :)

06.04.2004
21:31
smile
[12]

Szenk [ Master of Blaster ]

GOOOOOL - chociaż nie wiem, komu kibicuję ;P

06.04.2004
23:42
[13]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

dżizus, ale skurcz w łydce

07.04.2004
00:12
smile
[14]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

up,
a żeby nie był pusty post, to nastał nowy dzień, można znowu kliknąć:

07.04.2004
00:16
smile
[15]

Quicky [ Senator ]

07.04.2004
00:18
smile
[16]

gofer [ ]

:)

07.04.2004
00:20
smile
[17]

Quicky [ Senator ]

i jeszcze jeden...

07.04.2004
00:20
[18]

Quicky [ Senator ]

btw jak sie robilo pogrubione linki? ;P

07.04.2004
00:22
smile
[19]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Otwierasz tag z boldem na koniec i go nie zamykasz.

07.04.2004
00:28
[20]

Quicky [ Senator ]

test

07.04.2004
00:28
smile
[21]

Quicky [ Senator ]

Ops sorry, zle zrozumialem :)

07.04.2004
00:29
[22]

gofer [ ]

Quicky - > napisz coś w poście i na sam koniec daj <B> w kwadratowych nawiasach i potem link

[edit]
ślicznie

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-07 00:29:36]

07.04.2004
00:31
smile
[23]

zarith [ ]

07.04.2004
00:38
smile
[24]

Quicky [ Senator ]

Nobody is perfect but I'm pretty fucking close
and I'm here to give you all a heavy heavenly dose
I think you better listen 'cos i know who you are
and i think that you should treat me like a superstar
because i'm more than just a human I'm a gift to all of you
and I'm here to make sure that my message gets through
I wonder if you're really all as dumb as you look
or are you smart enough to learn the rules in my book
I hope you understand that the knowledge i bring
puts me in the position of a god or a king
'cos I'm blessed with the gift of the magic touch
and I wouldn't say that I'm asking for too much
all you have to do is get down on your knees and prey
and I promise you the remedy is on its way
but you can never be like me so don't waste your time
because i reign supreme and my position is divine

What's wrong with being self possessed?
nobody's satisfied with being second best
I've got the gift and i know that I'm blessed
and I've got to get it off my chest

I'm the biggest the best better than the rest,better than the rest

07.04.2004
02:01
smile
[25]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

minęła druga, dobranoc :)

07.04.2004
03:22
smile
[26]

Quicky [ Senator ]

To teraz moja kolej: dobranoc...

07.04.2004
07:39
smile
[27]

zarith [ ]

i moja: dzień dobry

07.04.2004
08:47
smile
[28]

Szenk [ Master of Blaster ]

czy dobry, to się okaże :)

07.04.2004
14:24
smile
[29]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Jak nie poniedziałek, to dobry. ;)

07.04.2004
14:36
smile
[30]

zarith [ ]

<zły>

07.04.2004
15:04
[31]

gofer [ ]

kurwa, uczę się w szkole cudów...na szczęście teraz tydzień przerwy...

07.04.2004
15:18
smile
[32]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

w szkole cudów?
Harry Goffer? :PPPP

07.04.2004
15:23
smile
[33]

gofer [ ]

a.i.n... - > tak, w szkole, w której np.

- 3 osoby mające tego samego gotowca na fizę dostają kolejno 5, 2, 1
- polonistka sprawdza prace tylko wtedy, kiedy ja nie mam
- nie bylo mnie na 6 ostatnich historiach, nie pozwolono mi zgłosić nieprzygotowania, mimo że mam do tego psie prawo i na dodatek dostałem 1 i opierdol
- na miesiąc przed wyborami wiadomo, kto będzie przewodniczącym
- nauczyciel na zachętę wstawia 1 nawet nie czytając pracy

itp., itd.

07.04.2004
15:50
[34]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

polskie piekiełko...
żal mi tych nauczycieli, pewnie to zgorzkniali, smutni ludzie... swoje frustracje wyładowują na gof... uczniach.

07.04.2004
15:50
smile
[35]

Szenk [ Master of Blaster ]

uffff - a ja miałem dziś pracowity dzień... ale za to szybciej mi zleciał :)
Idę do domu delektować się airkoniakiem, który dostałem od prezesa :)

07.04.2004
15:51
[36]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Co takiego ładnego w pracy zrobiłeś???

P.S. Cześć

07.04.2004
15:53
smile
[37]

Szenk [ Master of Blaster ]

u mnie w pracy trudno coś ładnego zrobić :)
To co mnie się podoba, niekoniecznie podoba się moim przełożonym :)

A airkoniak w ramach świątecznego jaja :)

07.04.2004
15:54
[38]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Prędzej Lanego Poniedziałku :D

07.04.2004
15:55
[39]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Przecież lany poniedziałek trzeba oblać ;P

07.04.2004
16:42
smile
[40]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Szenk -->> nawet sekcje można ładnie zrobić, pochówek można zrobić też ładnie, więc co ?

Gofer -->> na 6 ostatnich historiach ? i zgłosić nieprzygotowanie ? Za moich czasów nie do pomyślenia.
A co do gotowców to jest proste, pierwsza ocena za pracę, druga za plagiat a trzecia za gotowca i żadnych cudów nie ma.

a.i.n.. -->> mnie też żal nauczycieli, to co się wyprawia w szkołach to czysty obłęd, uczniom pomyliły się role, kto za co odpowiada.

07.04.2004
16:46
smile
[41]

Quicky [ Senator ]

Harry Goffer buahaha rofl :))) dzieki ain, niezle mnie to rozbawilo :P

07.04.2004
16:46
[42]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Widzący - to też, ale mi chodziło o to, że zbyt wielu nauczycieli to ludzie, którzy nie powinni uprawiać tego zawodu...

07.04.2004
16:51
smile
[43]

Szenk [ Master of Blaster ]

Widzący ---> Zajmuję się łamaniem kolumn wchodzących w skład czasopism i książek.
Taką kolumnę można połamać ładnie albo brzydko. Nie wiem czemu redakcjom podoba się zazwyczaj ta druga opcja :)

07.04.2004
16:52
[44]

gofer [ ]

Widzący - >

Historia - najpierw wymiana międzynarodowa, potem choroba, następnie targi edukacyjne. A co do tego nieprzygotowania, to w kodeksie praw i obowiązków ucznia jest jasno napisane, że uczeń ma prawo zgłosić nieprzygotowanie 1 raz w semestrze, jeśli ma 1h danego przedmiotu w tygodniu i 2 razy w semestrze, jeśli ma 2 lub więcej h danego przedmiotu w tygodniu. Widać na histori nie można. Cóż, nauczycielka jest radną - nie do ruszenia.

Fizyka - pomijając to, że 80% klasy miało gotowce, tyle że każdy z trochę innego źródła, to nauczycielka nie wiedziała, kto od kogo spisał i to chyba "trochę" niesprawiedliwe dawać 3 osobom mającym rozwiązane poprawnie te same zadania 3 bardzo różne oceny bez uzasadnienia. Imho są jeszcze nauczyciele, którzy oceniają pracę patrząc tylko na nazwisko. Cóż, cuda się zdarzają...

a.i.n... - > ja się nie chcę żalić, że się nauczyciele na mnie uwzięli, bo byłbym nie w porządku. Nie przykładam się specjalnie do nauki, co zresztą widać, ale niektórzy nauczyciele przeginają.

07.04.2004
17:08
smile
[45]

Widzący [ Generaďż˝ ]

a.i.n..-> społeczny status nauczycieli doprowadzono do poziomu gdzieś pomiędzy śmieciarzem a wysokokwalifikowanym robotnikiem, ot i cały problem.

Szenk -->> kiedyś takiego łamacza ( typografa ?) uznawano za rzemieślnika-twórcę, to zawód wymagający talentu i wiedzy. U nas rzadko wydaje się książki będące popisem tej sztuki, a szkoda.:-))

gofer-->> to nic osobistego, ale jestem wrogiem bezstresowego procesu nauczania. Uczeń powinien dostawać maksymalne wpier....., bez dyskusji i bez możliwości zgłoszenia nieprzygotowania. Pierwsza rzecz do zmiany to właśnie takie durne regulaminy, uczeń ma prawo do zdobywania wiedzy na wysokim poziomie i na tym jego prawa się wyczerpują.

07.04.2004
17:13
[46]

Szenk [ Master of Blaster ]

Widzący ---> Teraz to się nazywa Operator DTP - i z rzemieślnika ten zawód jeszcze coś ma, ale z twórcy niewiele (przynajmniej u mnie w firmie).
Już nawet nie mówię o regułach poligrafii - których mnie kiedyś uczono, a których teraz mało kto zna i przestrzega; ale najwięcej pomysłów i najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy się na tym guzik znają. Dość powiedzieć, że w żadnej redakcji, z którymi współpracuję, nie ma redaktora technicznego.

07.04.2004
17:15
[47]

gofer [ ]

Widzący - > w sumie się mogę z Tobą zgodzić, ale...skoro jest jak jest, a nie inaczej, to dlaczego moje prawa (słuszne czy niesłuszne, ale prawa) są łamane?

07.04.2004
17:20
smile
[48]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Szenk -> kiedyś Panie było inaczej, jak Pan Zenon powiedział że to nie będzie dobrze wyglądało to to naprawdę wyglądało jak w skrypcie. Zasady typografii się nie zmieniły, inne są tylko narzędzia więc gdzie problem ?
Pewnie jak zwykle w nieukach nierozumiejących że inni często wiedzą lepiej, czy taki szef jeden z drugim pisze te teksty ? Nie ale i tak pewnie jest przekonany że napisał by lepiej.;-)

07.04.2004
17:21
smile
[49]

Widzący [ Generaďż˝ ]

gofer -->> święta racja, walcz o te prawa.

07.04.2004
17:26
[50]

Szenk [ Master of Blaster ]

Widzący ---> Duża wina tkwi w oszczędności. Oszczędza się na etatach, więc pozbywa się zbędnych - w mniemaniu pewnych osób - redaktorów technicznych a ich obowiązki spadają na ludzi, którzy mają pojęcie o stronie merytorycznej, ale o technicznej żadne.
A później np. nikt w redakcjach nikt nie umie policzyć, ile miejsca zajmuje np. tekst liczący sobie 10.000 znaków i dopiero zaczyna się zabawa, jak taką kolumnę, której połamanie (normalne połamanie) zajmuje 5-10 minut, łamie się parę razy i drugie tyle przerabia - a efekt końcowy jaki jest, każdy widzi :)

[edytka: jeden błądzik ]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-07 17:27:38]

07.04.2004
17:29
smile
[51]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Szenk--> Czyli zostaje tylko powiedzieć "Stare, dobre czasy!" :)

07.04.2004
17:30
smile
[52]

Szenk [ Master of Blaster ]

Widzący ---> To jest (prawie) zawsze prawdziwe :)

Choć z drugiej strony nie zamieniłbym czystej pracy przy komputerze na "brudną" pracę przy kasztach zecerskich :)

[edytka: jedna mała literóweczka :)]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-07 17:30:27]

07.04.2004
17:35
smile
[53]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Szenk --> ale prawdziwe cudeńka powstają jednak w prawie ręczny sposób. Ogłądałem takie wydawnictwa w Paryżu w zwykłej ( no może niecałkiem) księgarni, poezja i mistrzostwo wykonania wręcz powalające, tekst opływający nieregularne ilustracje, bez zauważalnych dziur w światłach, niestety dla mnie za drogie. :-)

07.04.2004
17:35
[54]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Dzieńdoberek! Suma sumarum to w sumie myślę iż, aczkolwiek bodajże gdyż, że fajny dziś dzionek. Siara Wam i wszystko jak by inaczej się zjawiło! :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-07 17:35:50]

07.04.2004
18:07
[55]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

pump up the wątek :)

07.04.2004
18:11
[56]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


trzeba ładniej upować :P

07.04.2004
18:21
smile
[57]

Big Money [ Senator ]


Dawno tu nie zaglądałem, ale widze ze statsujecie jak dawniej :))))))))))))))))

07.04.2004
18:22
[58]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


stare rzeczy nie rdzewieją.....

07.04.2004
18:22
smile
[59]

zarith [ ]

ploink

07.04.2004
18:23
[60]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

statsują, statsują :P

07.04.2004
18:45
smile
[61]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

No cześć everyone :)

07.04.2004
18:47
[62]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Cześć

07.04.2004
18:48
smile
[63]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Jako że nastała pora powitań :

Witajcie Małpy Moje Kochane !!!

07.04.2004
18:57
smile
[64]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

No i znowu zostałem małpą :-)

07.04.2004
18:58
smile
[65]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Ale Kochaną !!

07.04.2004
19:02
smile
[66]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Ale ja nie narzekam :-)

07.04.2004
19:06
[67]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Ciekawi mnie co Anno sądzisz o coraz częstszym narzekaniu na niski poziom dyskusji forumowych ?
Najczęściej, wydaje mi się biadolą osoby, delikatnie mówiąc, nie grzeszące nadmiarem erudycji.

07.04.2004
19:27
smile
[68]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ależ ostatnio spadł poziom dyskusji forumowych!

07.04.2004
19:30
smile
[69]

Widzący [ Generaďż˝ ]

a.i.n.. Ty też !? :-)))

07.04.2004
19:30
smile
[70]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Trudno mi odpowiedzieć, jako że ostatnimi czasy nie odwiedzam GOLa zbyt często :) Co prawda, gdy już tu zajrzę to mam podczepionych parę wątków, które czytam z nieskrywaną przyjemnością (jak chociażby niniejszy Ddw Cwtwwszdnk, którego poziom merytoryczny... jest jaki jest, ale wypowiedzi piszących tu forumowiczów są - zasadniczo i pobieżnie - optymistycznie nastrajające, vide Twoje Małpy Kochane:)

07.04.2004
19:33
smile
[71]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Widzący ;)
Nie, no ja... ale o co chodzi ;)

07.04.2004
19:37
smile
[72]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Żeby było merytorycznie to zawieszam swój udział na dzień dzisiejszy, udaję się bowiem na spacer połączony z dyskretnym spożyciem. Głównie jednak w celu przemyślenia refleksji jakie mnię najszły na temat dyskursów forumowych.

Pa, pa MMK !!

07.04.2004
19:38
smile
[73]

Widzący [ Generaďż˝ ]

a.i.n... - narzekasz ;-)

07.04.2004
19:43
smile
[74]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Spacer :)

07.04.2004
19:55
smile
[75]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Deszcz, nie spacer... a tak w ogóle to cześć a.i.n... :)

07.04.2004
19:56
smile
[76]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Cześć AnnataR :)

07.04.2004
19:59
smile
[77]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Offtopic*: finalny trailer do Kill Billa Vol II :)


--
* Czy na Ddw Cwtwwszdnk. istnieje w ogóle coś takiego jak offtopic? :)

07.04.2004
20:05
smile
[78]

Szenk [ Master of Blaster ]

AnnataR ---> niniejszy Ddw Cwtwwszdnk, którego poziom merytoryczny... jest jaki jest

Nie powiało optymizmem :)

07.04.2004
20:09
[79]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

a w kinach pokazują inny trailer...


---
Ddw Cwtwwszdnk to Jerozolima i Mekka wszelkiego off-topizmu ;)

07.04.2004
20:12
smile
[80]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Szenk --> oj czepiasz się, tam na końcu miał być " :) "

07.04.2004
20:13
smile
[81]

Szenk [ Master of Blaster ]

AnnataR ---> My się jeszcze nie znamy :)
Czepialski starej daty jestem - bardzo mi miło :)

07.04.2004
20:20
smile
[82]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Szenk ---> I wzajemnie, How Do You Do :)

07.04.2004
20:22
[83]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Do you how how :)

07.04.2004
20:25
smile
[84]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

I'm sorry, I overreacted.

07.04.2004
20:32
smile
[85]

Szenk [ Master of Blaster ]

Kurde - znowu łacina w użyciu ;P

AnnataR ---> Dziękuję bardzo mam się dobrze - mam nadzieję jeszcze nieraz złapać Cię za słówko ;P

07.04.2004
21:12
[86]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


jeszcze 4 posty i będe Generałem...

07.04.2004
22:00
smile
[87]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Teraz już wiem jak de Gaulle został Generałem :)

07.04.2004
22:31
smile
[88]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

To mój ostatni wpis w tej kategorii.
Trzymajcie się GOLMAXOWCY.

07.04.2004
22:32
[89]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

dobra, dobra - wyjmuj kartę i wykupuj następną turę :P

07.04.2004
22:34
smile
[90]

zarith [ ]

trzymaj się piotrasq :)

07.04.2004
23:00
smile
[91]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

CU :))

08.04.2004
00:59
smile
[92]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

"Jak on zamierza czytać gazetę zwiniętą w ten sposób? O k...!"

- mucha

08.04.2004
01:01
smile
[93]

Quicky [ Senator ]

cya Piotrasq!

Sorry za OT: Painkiller r0x :)

08.04.2004
01:42
[94]

gofer [ ]

odstresowałem się w MoHAA...lepiej...idę w pizdu, spać...narciarz

08.04.2004
03:25
[95]

Quicky [ Senator ]

gofer ---> Jak Ci idzie? :) Ja przechodzilem MoH:AA niecaly miesiac temu i ukonczenie gry zajelo mi 10h :))

08.04.2004
03:25
smile
[96]

Quicky [ Senator ]

Ach bylbym zapomnial - dobranoc :D

08.04.2004
04:35
smile
[97]

Quicky [ Senator ]

Teraz juz naprawde ide spac... ech ten Internet...

08.04.2004
07:26
smile
[98]

zarith [ ]

a ja wstaję... ach ten dzień pracy :(

08.04.2004
08:45
smile
[99]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ach, jaka piękna pogoda dzisiaj :D

08.04.2004
09:31
smile
[100]

zarith [ ]

śliczna... idę na plażę...:P

08.04.2004
09:32
smile
[101]

Szenk [ Master of Blaster ]

weź ze sobą kapok, bo po drodze możesz się utopić :)

08.04.2004
09:33
[102]

Father Michael [ Padre ]

Pogoda w sam raz na wedzenie kielbasy ;)

08.04.2004
09:35
smile
[103]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Witajcie Małpy Moje Kochane !!!

Dzień piękny zaiste się zapowiada, deszcz łagodnie nawadnia uprawy, kaca po wieczornym spacerze nie mam nijakiego - jest ślicznie.

08.04.2004
09:36
smile
[104]

zarith [ ]

ja pierdolę co za jebana dzicz!!! przeczytajcie sobie... wziąłbym skurwysynów i skopał na śmierć

08.04.2004
09:42
smile
[105]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

A jednak witam ponownie. Nie wiedzialem, ze mam jeszcze 5 dni do wygasniecia uslug :))

08.04.2004
09:56
[106]

Widzący [ Generaďż˝ ]

zarith -->> to dzieci postępu, nie denerwuj się tak bardzo, przestępstwo pospolite na całym rozwiniętym świecie.

08.04.2004
10:03
smile
[107]

Szenk [ Master of Blaster ]

Inaczej się reaguje na takie wiadomości, gdy dotykają one ludzi zupełnie nam obcych - a inaczej gdy dotyczą kogoś znanego nam albo osobiście albo ze słyszenia.
Ta wiadomość dotyczy kogoś znanego i jednocześnie "mocno" starszego i bezbronnego, dlatego nie dziwię się reakcji zaritha - sam tak zareagowałem po lekturze tej wiadomości.

08.04.2004
10:44
[108]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Szenk -> prawo ma bezwzględny obowiązek oddzielać subiektywne emocje od oceny czynu. Uważam za wstrętne wyrywanie torebek komukolwiek a słabszym i bezbronnym w szczególności, lecz pomimo tego nie jest to zbrodnia tylko przestępstwo. Nie można nikogo za coś takiego wziąść i skopać na śmierć.

08.04.2004
10:46
smile
[109]

zarith [ ]

widzący --> 'prawo ma bezwzględny obowiązek oddzielać subiektywne emocje od oceny czynu' prawo, być może. nie znam się na nim. ale jeśli złapałbym tych gostków w moje ręce, to albo oni by nie wyszli przez rok ze szpitala albo ja. howgh, powiedziałem:)

08.04.2004
10:48
[110]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Cześć

08.04.2004
10:51
smile
[111]

Widzący [ Generaďż˝ ]

zarith - wiesz ja jestem w jakiejś części za, ale zdecydowanie bardziej na nie. Broń nas Panie Boże od ludowej sprawiedliwości wymierzanej na poczekaniu, że o Twoim pobycie w zaciszu więzienia nie wspomnę.

08.04.2004
10:53
smile
[112]

Szenk [ Master of Blaster ]

Widzący ---> Ja nie jestem prawo, więc reaguję po ludzku ;)

08.04.2004
10:54
smile
[113]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Szenk, a co to znaczy ?

08.04.2004
10:55
smile
[114]

Szenk [ Master of Blaster ]

Widzący ---> Znaczy to, że w znacznej częsci targają mną emocje, a nie trzeźwa i bezduszna ocena sytuacji ;)

08.04.2004
10:56
smile
[115]

zarith [ ]

bo widzisz, widzący, ja w sumie jestem anarchistą, i jedynym prawem jakie mnie interesuje jest 'prawo moralne we mnioe a niebo gwiaździste nade mną', za wszystkimi z tego zdania wypływającymi konsekwencjami... fakt, do pierdla mi się nie śpieszy, co prawda dotąd siedziałem tylko w areszcie w holandii i nawet mi się podobało :P, ale ja jestem takim typem gościa że jeśli coś mi się wydaje słuszne to to robię nie oglądając się na innych...

08.04.2004
11:01
smile
[116]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Szenk -->> z emocji właśnie najwięcej płynie błędów.

zarith-->> Kant z całą pewnością nie był anarchistą, a refleksja na tym, czy to co nam wydaje się słuszne takim jest w rzeczywistości, często zmienia jej ogłąd.

08.04.2004
11:02
smile
[117]

Szenk [ Master of Blaster ]

Widzący ---> Błądzić jest rzeczą ludzką :)

08.04.2004
11:03
smile
[118]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Szenk -->> i ludzką rzeczą jest płacić za błądzenie:)

08.04.2004
11:05
smile
[119]

Szenk [ Master of Blaster ]

Widzący ---> Eeee? Musiałem się urwać z tej lekcji ;P

08.04.2004
11:05
smile
[120]

zarith [ ]

widzący --> nie był anarchistą, ale to zdanie jest mottem anarchizmu w moim wydaniu. a co do oceny rzeczywistości... wiesz... mam głowę i z niej korzystam. jak się okaże, że się na czymś przejechałem - to trudno, przecierpię jakieś tam konsekwencje:). ale na pewno nie oddam oceny mojej rzeczywistości w ręce pierdzących w stołki prawników, którzy na tyle gówno na temat życia wiedzą że muszą sobie stworzyć własną wersję logiki, żeby to co robioą miało sens :\

08.04.2004
11:10
smile
[121]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Szenk-->> no ładnie, ładnie......:)


zarith -->> to jest złożony problem, jak być anarchistą w zgodzie z zewnętrznym systemem społecznym. Dyskusja przekracza dostępny mi w tej chwili czas, chętnie do niej wrócę, teraz niestety muszę skończyć bo obowiązki wzywają.

08.04.2004
13:39
smile
[122]

zarith [ ]

jakby mi ktoś powiedział, że na piosenkę dnia wybiorę brygidę dzidę czyli britney spears, nie uwierzyłbym:). a jednak... ten kawałek ciągle gdzieś mi w głowie gra...

Baby, can’t you see
I’m calling
A guy like you
Should wear a warning
It’s dangerous
I’m fallin’

There’s no escape
I can’t hide
I need a hit
Baby, give me it
You’re dangerous
I’m lovin’ it

Too high
Can’t come down
Losing my head
Spinning ‘round and ‘round
Do you feel me now

With a taste of your lips
I’m on a ride
You’re toxic
I’m slipping under
With a taste of poison paradise
I’m addicted to you
Don’t you know that you’re toxic
And I love what you do
Don’t you know that you’re toxic

It’s getting late
To give you up
I took a sip
From my devil cup
Slowly
It’s taking over me

Too high
Can’t come down
It’s in the air
And it’s all around
Can you feel me now

With a taste of your lips
I’m on a ride
You’re toxic
I’m slipping under
With a taste of poison paradise
I’m addicted to you
Don’t you know that you’re toxic
And I love what you do
Don’t you know that you’re toxic

Don't you know that you're toxic

With a tast of your lips
I'm on a ride
You're toxic
I'm slipping under
With a taste of poison paradise
I'm addicted to you
Don't you know that you're toxic

Intoxicate me now
With your lovin' now
I think I'm ready now
I think I'm ready now
Intoxicate me now
With your lovin' now
I'm ready now

08.04.2004
14:26
smile
[123]

Szenk [ Master of Blaster ]

Buuuuu - zostałem pobity przez kobiete :(

Dzisiaj w pracy kobitki szykują wyżerkę i chciałem im pomóc odkręcać słoiki.
Jednego nie mogłem odkręcić - podeszła jedna z kobitek i nawet nie wytężając się za mocno - odkręciła go :(

Taki wstyd :)))

08.04.2004
14:32
[124]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

QpalaQpaQp i basta!

08.04.2004
14:37
[125]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Mędrzec mówi...??

08.04.2004
15:18
smile
[126]

zarith [ ]

ploink

08.04.2004
15:24
[127]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

nie nie nie..nie mówi PLOINK!

Mędczec mówi...??

08.04.2004
15:37
smile
[128]

Quicky [ Senator ]

up

08.04.2004
16:05
[129]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

...a ja mam jeszcze dziś zajęcia i ćwiczenia i niedługo wybywam.

TAK, najwyraźniej lubię być w ostatniej grupie na zajęciach :)

08.04.2004
17:55
smile
[130]

Szenk [ Master of Blaster ]

Znowu mędrzec z jakąś łaciną wyskakuje? :)

A ja mam już dłuuuuugi weekend świąteczny ;P

08.04.2004
18:05
[131]

zarith [ ]

farciarz

08.04.2004
18:05
smile
[132]

Szenk [ Master of Blaster ]

I myślałem, ze w ten weekend pogram sobie w Knight of the Old Republic - ale w "moim" empiku jeszcze nie mieli. Trudno, pogram sobie dalej w EU2 :)

08.04.2004
18:07
smile
[133]

zarith [ ]

ooo grasz w grę mojego zycia:)

08.04.2004
18:10
smile
[134]

Szenk [ Master of Blaster ]

i to już od paru lat :)
Nie jestem w niej może najmocniejszy - np. QPM w ostatniej wersji jest nie dla mnie, ale lubię sobie w to popykać, jak nie mam na nic ochoty :)

08.04.2004
18:11
smile
[135]

zarith [ ]

qpm??

08.04.2004
18:12
smile
[136]

Szenk [ Master of Blaster ]

Quendi Poland Mod :)

08.04.2004
18:14
smile
[137]

zarith [ ]

aa, ja tylko w podstawkę tłukę:) i w improved grand campaign czy jakoś tak:)

08.04.2004
18:17
smile
[138]

Szenk [ Master of Blaster ]

QPM jest modem zrobiony przez kolesia, którego zdaniem EU2 jest za mało historyczne, więc na siłę trochę uskutecznie różne wydarzenia i podmody :)
QPM jest właściwie nakładką na najnowszą łatkę 1.8 i najnowszego EEP-a - nakładką spolszczającą, poprawiającą błędy z EEP-a, dodającą masy eventów (ostatnio doszedł np. "Brutus", wojny komp vs gracz i inne), biografie królów i dowódców, a także zawierającą masę przydatnych informacji w formie FAQ pojawiających się w trakcie gry :)
Ale trudność jest mocno wyśrubowana.:)

08.04.2004
18:19
smile
[139]

zarith [ ]

hmmm... rzucisz jakąś linką? wyśrubowany poziom trudności... nie powiem, to mnie rusza:)

08.04.2004
18:21
smile
[140]

Szenk [ Master of Blaster ]

Mam nadzieję, że mnie nie zbanują ;D

Podaję Ci linka do dyskusji na temat tego moda na innym forum, w tamtym temacie jest też link do ostatniej wersji QPM :)

08.04.2004
18:22
smile
[141]

zarith [ ]

bońba, dzięki:)

08.04.2004
18:22
smile
[142]

Szenk [ Master of Blaster ]

drobiażdżek - have a fun ;D

08.04.2004
20:45
smile
[143]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Nooooo!!!
Jak tak można Małpy Moje Kochane ???
Taki wątek a nikt go nie lubi?

08.04.2004
22:25
smile
[144]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

kocha, lubi, szanuje, ...

08.04.2004
22:25
smile
[145]

zarith [ ]

ja lubię, ja!

08.04.2004
22:42
smile
[146]

Quicky [ Senator ]

08.04.2004
22:45
smile
[147]

tygrysek [ behemot ]

zastanawiałem się od tygodnia, kto pierwszy moim obrazkiem pojedzie tutaj :)

08.04.2004
22:45
smile
[148]

gofer [ ]

łojezu, jakim najebany............kocham was :D

08.04.2004
22:46
[149]

tygrysek [ behemot ]

tylko nie żygaj :)

08.04.2004
22:51
smile
[150]

gofer [ ]

tygrys - > ee, nie dzisiaj...3 winka dziadunia i holender...staczam się...a tak ładnie se obiecywalem, ze nie bede palił *smieje sie*

08.04.2004
23:01
smile
[151]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

nie męcz ptaka - puść pawia

08.04.2004
23:36
smile
[152]

zarith [ ]

mista uppa uppa

ja się jutro szykuję na świąteczny zakup holendra:)

08.04.2004
23:37
smile
[153]

..KmP.. [ Designed by AI ]

ja się szykuję "na za tydzień" :D

08.04.2004
23:40
[154]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

a ja nic nie mam, nawet nie mam od kogo kupić :/


A friend in need is a friend indeed, But a friend with weed is better.

08.04.2004
23:53
smile
[155]

..KmP.. [ Designed by AI ]

dobranoc, GOLMAXowcy. :D

08.04.2004
23:56
[156]

zarith [ ]

heheh niezły wierszyk ain :)

branoc all:)

09.04.2004
01:53
smile
[157]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

DOBRA... NOC :P

Forecast for tonight: Dark.

09.04.2004
04:39
[158]

Quicky [ Senator ]

Wpadlem zeby powiedziec... dobranoc :)

09.04.2004
09:16
[159]

gofer [ ]

a.i.n... - > rotfl...

woda mineralna mi się kończy :/

09.04.2004
09:17
smile
[160]

zarith [ ]

wstaaaaawaaaać!!!!!!

09.04.2004
09:22
[161]

Szenk [ Master of Blaster ]

nie śpię, nie śpie :)
zastanawiam się co zrobić z resztą dopiero co zaczętego dnia :)

09.04.2004
09:24
smile
[162]

zarith [ ]

ja mam zamiar dzień święty święcić - jakieś piwko może, może ziółko albo - kto wie? wódencja??

09.04.2004
09:29
smile
[163]

Szenk [ Master of Blaster ]

widzę że propagujesz jak najbardziej zdrowy tryb życia :)

09.04.2004
09:30
smile
[164]

gofer [ ]

zarith - > może winko? *śmieje się*

09.04.2004
09:35
smile
[165]

zarith [ ]

hmmm winko.... nieee, bo nawalic się tym nie mogę, no chyba żebym pił 'czar sieradza' ale lubię swoją wątrobę:)

09.04.2004
09:38
[166]

gofer [ ]

zarith - > no co Ty, w ten jeden dzień nawet księża wino piją...co będziesz gorszy?

09.04.2004
09:39
smile
[167]

zarith [ ]

będę lepszy i napiję się wódki

09.04.2004
09:41
smile
[168]

gofer [ ]

zarith - > inny nie zawsze znaczy lepszy...ja będę dzisiaj pił po bożemu, tj. winka...

09.04.2004
09:43
smile
[169]

zarith [ ]

ale będziesz miał kaca:) winka + fajki = <trupia czaszka>

09.04.2004
09:45
smile
[170]

Szenk [ Master of Blaster ]

pijusy - nie macie o czym innym z samego rańca gadać? :)

09.04.2004
09:46
smile
[171]

zarith [ ]

ja jeszcze o dupach mogę:P

09.04.2004
09:47
smile
[172]

Szenk [ Master of Blaster ]

ooo, to rozumiem :D

09.04.2004
10:17
smile
[173]

zarith [ ]

albowiem zaprawdę powiadam wam: upnięcie wątku to czyn godny, szlachetny i sprawiedliwy!

09.04.2004
10:20
smile
[174]

gofer [ ]

zarith - > a dupa, bo mój organizm jest tak zbudowany, że nie ważne ile i czego wypiję, wszystkie objawy kaca przechodzą po wypiciu paru łyków maślanki...cóż, mamusia kochana mi przed chwilą jedną przyniosła i jest dobrze :)

09.04.2004
10:23
smile
[175]

zarith [ ]

gofer --> to zajebiście a nie dupa:). też mam taki antykacowy system:)

09.04.2004
10:26
smile
[176]

gofer [ ]

no ja wiem, że zajebiście...niestety, odkryłem to o parę kaców za późno *śmieje się*

09.04.2004
10:28
smile
[177]

gofer [ ]

btw. zarith, statsiarzu, niedługo będzie średnia dwucyfrowa :)

09.04.2004
10:48
smile
[178]

zarith [ ]

9.99... nieźle nieźle:)

09.04.2004
10:49
smile
[179]

zarith [ ]

ale czuje twój oddech na plecach - 9.14 to też nie tak mało... statsiarzu :P

09.04.2004
10:55
smile
[180]

gofer [ ]

zarith - > jakbym się dopisywał do wątku z prośbami do adminów, to też bym miał 9,99 :)

btw. mieszkasz na Bałutach?

09.04.2004
10:57
smile
[181]

zarith [ ]

gofer --> dokładnie


a z wątku dla adminów kasują posty, więc się nie liczy:)

09.04.2004
11:07
smile
[182]

eJay [ Gladiator ]


Witam statsiarzy:) Od dzisiaj dolaczam do waszego grona:P

09.04.2004
11:07
smile
[183]

zarith [ ]

no to


+1

dla ciebie, ejay:)

09.04.2004
11:09
smile
[184]

eJay [ Gladiator ]


Teraz juz wiem co trzeba zrobic aby miec stopien legend...:)

Czeba:P miec GOLMAX

09.04.2004
11:20
smile
[185]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Siema wszystkim.

09.04.2004
11:21
smile
[186]

eJay [ Gladiator ]


Witamy:)

09.04.2004
11:22
smile
[187]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

nie lubię piątków i poniedziałków

09.04.2004
11:23
smile
[188]

zarith [ ]

vin, jak można nie lubić piątków? przecież piątek, jak śpiewał liroj, to tygodnia koniec i początek:)

09.04.2004
11:25
smile
[189]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

oki - piątki są dobre ale po 17..

09.04.2004
11:27
smile
[190]

zarith [ ]

a, i tu się zgadzam w całej rozciągłości tego słowa znaczeniu:)

09.04.2004
11:31
smile
[191]

eJay [ Gladiator ]


VinEze----------------->Piatki to esencja naszego zycia, nie mozna ich marnowac:D

09.04.2004
12:01
smile
[192]

zarith [ ]

a oto piosenka dnia, 'get low'

[Chorus]
3,6,9 standing real fine move it to you sing it to me one mo time
Get low, Get low 6x
To the window, to the wall, (to dat wall)
To the sweat drip down my balls (MY BALLS)
To all these bitches crawl (crawl)
To all skit skit motherfucker (motherfucker!) all skit skit got dam (Got dam)
To all skit skit motherfucker (motherfucker!) all skit skit got dam (Got dam)

Shortie crunk so fresh so clean can she fuck that
Question been harassing me in the mind this bitch is fine
I done came to the club about 50th 11 times now can I play with yo
Paine line club owner said I need to calm down security guard go to sweating
Me now nigga drunk then a motherfucker threaten me now

She getting crunk in the club I mine she work
Then I like to see the female twerking taking the clothes off BUCKEY naked
ATL. Hoe don’t disrespect it
Pa pop yo pussy like this cause yin yang twins in this bitch
Lil Jon and the East side boys wit me and we all like to see Ass and tities
Now bring yo ass over here hoe and let me see you get low if you want this Thug
Now take it to the floor (to the floor) and if yo ass wanta act you can keep yo ass where you at

3,6,9 standing real fine move it to you sing it to me one mo time
Get low, Get low [6x]
To the window, to the wall, (to dat wall)
To the sweat drip down my balls (MY BALLS)
To all these bitches crawl (crawl)
To all skit skit motherfucker (motherfucker!) all skit skit got dam (Got dam)
To all skit skit motherfucker (motherfucker!) all skit skit got dam (Got dam)

Let me see you get low you scared you, scared you
Drop dat ass to the floor you scared you, scared you
Let me see you get low you scared you, scared you
Drop dat ass to the floor you scared you, scared you
Drop dat ass ya shake it fast ya
Pop dat ass to the left and the right ya
Drop dat ass ya shake it fast ya
Pop dat ass to the left and the right ya
Now back,back,back it up
a back,back,back it up
a back,back,back it up
a back,back,back it up
Now stop ( O) then wiggle wit ya
Now stop ( O) then wiggle wit ya
Now stop ( O) then wiggle wit ya
Now stop ( O) then wiggle wit ya

3,6,9 standing real fine move it to you sing it to me one mo time
Get low, Get low [6x]
To the window, to the wall, (to dat wall)
To the sweat drip down my balls (MY BALLS)
To all these bitches crawl (crawl)
To all skit skit motherfucker (motherfucker!) all skit skit got dam (Got dam)
To all skit skit motherfucker (motherfucker!) all skit skit got dam (Got dam)

Now give me my doe back and go get ya friend
Stupid bitch standing there while I’m drinking my hen
Steady looking at me Still asking questions
Times up nigga pass me another contestant
Hoe move to the left if you ain’t bout 50th
Done talk through 3 or 4 songs already
looking at a nigga with yo palm all out bitch I ain’t even seen you dance
Twerk something baby work something baby
Pop yo pussy on the pole do yo thang baby
Slide down dat bitch
wit yo little bit then stop
Get back on the floor catch yo balance then drop
Now bring it back up clap yo ass like hands
I just wanna see yo ass drity dance yin yang we done again
And put it on the map like annnnn

3,6,9 standing real fine move it to you sing it to me one mo time
Get low, Get low [6x]
To the window, to the wall, (to dat wall)
To the sweat drip down my balls (MY BALLS)
To all these bitches crawl (crawl)
To all skit skit motherfucker (motherfucker!) all skit skit got dam (Got dam)
To all skit skit motherfucker (motherfucker!) all skit skit got dam (Got dam)

Got dam (Got dam) ya ya’ll twreking alittle bit ladies
But ya got to twrek alittle bit harder then dat
now right now I need all the ladies dat know they look good tonite
(where my sexy ladies) we want ya’ll to do this shit like this
Bend over to the front touch toes back dat ass up and down and get low (get low)
Bend over to the front touch toes back dat ass up and down and get low (get low)
Bend over to the front touch toes back dat ass up and down and get low (get low)
Bend over to the front touch toes back dat ass up and down and get low (get low)

3,6,9 standing real fine move it to you sing it to me one mo time
Get low, Get low [6x]
To the window, to the wall, (to dat wall)
To the sweat drip down my balls (MY BALLS)
To all these bitches crawl (crawl)
To all skit skit motherfucker (motherfucker!) all skit skit got dam (Got dam)
To all skit skit motherfucker (motherfucker!) all skit skit got dam (Got dam)


baaardzo fajny, nfs:undergroundowy kawałek:)

09.04.2004
12:02
smile
[193]

..KmP.. [ Designed by AI ]

zarith, skąd bierzesz teksty piosenek. :D

09.04.2004
12:03
smile
[194]

zarith [ ]

nie uwierzysz... z internetu:)

09.04.2004
12:04
smile
[195]

..KmP.. [ Designed by AI ]

wierzę :)
bardziej chodzi mi o to, czy google, czy masz jakąś stronkę, którą odwiedzasz jak chcesz jakiś tekst.

09.04.2004
12:06
smile
[196]

zarith [ ]

google, pytanie w postaci ' /tytuł piosenki/ lyrics'

09.04.2004
12:07
smile
[197]

zarith [ ]

walniesz kolejnego parta??

09.04.2004
12:07
smile
[198]

..KmP.. [ Designed by AI ]

<-- rozumiem :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-04-09 12:15:59]

09.04.2004
12:13
smile
[199]

..KmP.. [ Designed by AI ]

jasne, że walnę. :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.