GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Indiana

22.01.2002
17:25
[1]

Dewey [ Konsul ]

Indiana

Pojawiała się właśnie informacja , że Steven Spielberg ogłosił oficjalnie iż zaraz po premierze "Minority Report" z Cruisem w roli głównej oraz zakończeniu realizacji obrazu pod tyt. "Catch My If You Can" z Tomem Hanksem i Leo DiCaprio zabiera się ostro na Indiana Jones 4 !!! Wyznał , że film ma już tytuł ( którego na razie nie chce ujawniać ) a u boku Harrisona Forda zagra Kate Capshaw ( żona reżysera ) , która wystąpiła już w "Indiana Jones i Świątynia Zagłady" I co Wy na to ? Dla bomba i już nie mogę się doczekać.

22.01.2002
17:28
[2]

wolkov [ |Drummer| ]

No to milo ze strony Stefana, ze zabiera sie za kolejna czesc, zawsze lubilem te filmy, mam wszystkie :-)

22.01.2002
17:31
[3]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

indiana jest swietny. Problem w tym, że takie zapowiedzi są już od 2-3 lat. Główny problem to podobno forsa dla Forda. Bo chcą mu dać 10mln, a on bierze za rolę 20. tak na marginesie to oglądałem w zeszłym tygodniu Temple of Doom :-)) Fajne ale wole ostatnią krucjatę. Arka jest dla mnie najsłabsza.

22.01.2002
17:34
[4]

Ashura [ Generał ]

A dla mnie informacja ta brzmi jak wiele innych informacji z kwietniowych czasopism :P. Poza tym Harrison Ford już dawno temu miał proponowaną rolę w Fate of Atlantis... ale powiedział, że ten rozdział jego życia uważa za zamknięty i się nie zgodził... wyszła tylko gra. Obawiam się, że film nie wyjdzie z Fordem... a nawet jeśli powstanie to nie liczę na nic nadzwyczajnego... przerost formy nad treścią rządzi naszym światem... jeśli nie zabiją filmu efektami to fabuła będzie taka jak w większości dzisiejszych tzw filmów komercyjnych.

22.01.2002
17:35
[5]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Pewnie bedzie na poziomie tomb raidera :-(((

22.01.2002
17:48
[6]

maniek_ [ O_o ]

TR nie był taki zły, należy pamiętać, że powstał na podstawie gry. I tak był lepszy niż MK 1 i 2. I.J. 4 będzie (o ile będzie) kontynuacją i a nuż a widelec będzie lepszy niż poprzednie częśći, lub conajmnie równie dobry. BTW Pamiętacie jak w Arce przed Forda wyskakuje tan kolo w czarnej szacie i mieczem a on go po prostu zastrzelił? Początkowo miał walczyć z nim batem ale cała ekipa miała biegunkę (Tunezja w końcu...) i nie chciało się mu walczyć w upale i z bólem brzucha:)

22.01.2002
17:50
[7]

Dewey [ Konsul ]

Chyba się nie zrozumieliśmy. Jedziemy po kolei :) Ashura --> To nie jest żadna plotka krążącą gdzieś po sieci tylko OFICJALNA wypowiedź Steven Spielberga dla stacji Foxnews w której powiedział , że film powstanie po zakończeniu zdjęć do "Catch My If You Can" , a na dodatek ma już tytuł i wiadomo nawet , że u boku Forda wystąpi Kate Capshaw. Takich szczegółów i informacji nie podaje się publicznie po to aby później olać dany projekt , bo zwyczajnie wychodzi się wtedy na idiotę. Shadowmage --> Czy naprawdę sądzisz , że spółka Spielberg ( czy on kiedykolwiek zrealizował kiepski film ? :) ) , Lucas i Ford zrobiłaby słaby film , biorąc pod uwagę fakt , że ludzie czekali tyle lat ??? Przecież sam powiedziałeś , że uważasz za najlepszą część trzecią. Więc chyba od razu widać , że Spielberg umie doskonale realizować sequele. Mam nadzieję że dobrze się zrozumieliśmy :) Jakby co to wejdźcie sobie na www.stopklatka.pl lub www.film.onet.pl i przeczytajcie dokładnie o co chodzi.

22.01.2002
18:04
smile
[8]

Ashura [ Generał ]

Chyba się nie zrozumieliśmy. Jedziemy po kolei :) Owszem, myślałem, że to plotka, ale nie byłem pewien, dlatego dopisałem "a nawet jeśli powstanie to nie liczę na nic nadzwyczajnego". Oznacza to, że nie neguję całkowicie tej możliwości... to po pierwsze. Jeśli zaś chodzi o jakość filmów Spielberga to może są one nakręcone profesjonalnie, nie przeczę, ale stwierdzenie: "Czy naprawdę sądzisz , że spółka Spielberg ( czy on kiedykolwiek zrealizował kiepski film ? :) ) , Lucas i Ford zrobiłaby słaby film , biorąc pod uwagę fakt , że ludzie czekali tyle lat ???" jest nieco tendencyjne... o gustach się nie rozmawia Dewey... mnie się na przykład parę filmów Spiela nie podobało... Poza tym Harrison jest już starszy o 15 lat... może i jest jeszcze sprawny, ale w roli hardego i sprawnego fizycznie zawadiaki jakoś już go nie widzę... no chyba, że zrobią film pt "Przygody starego Indiany Jonesa" :PPP. Serial z 'Młodym Jonesem' już był... :)

22.01.2002
18:58
[9]

Dewey [ Konsul ]

Ashura wiem , że o gustach się nie dyskutuje i może rzeczywiście użyłem wtedy złego określenia ( Spielberg to mój ulubiony reżyser dlatego mnie poniosło :) ) Jeżeli zaś chodzi o Forda i to , że jest 15 lat starszy to myślę iż nie będzie tak źle. Odpowiednia charakteryzacja i po sprawie. Nie wiem czy widziałeś film z 1998 roku "Siedem dni , siedem nocy" właśnie z Fordem ? Jeżeli nie to powiem tylko iż jest to historia trochę podobna do przygód Indiego i Ford mimo swego wieku wyglądał w niej bardzo dobrze. P.S. Ja nie obawiam się , że zrobią zły film przepełniony komercją , bo wiem , że tak nie będzie , podobnie jak nie było przypadku poprzednich części , a przecież ostatnia z nich powstała w 1989 roku czyli już prawie w latach dziewięćdziesiątych - latach największej komercjalizacji kina.

22.01.2002
19:08
smile
[10]

Ashura [ Generał ]

Dewey, jak zwykle nasze zdania są rozbieżne, gdyż jesteśmy tylko ludźmi i mamy swoje własne wizje dotyczące różnych tematów :))) Ale zdaje się, że wystarczy wypośrodkować nasze skrajne wypowiedzi i wyjdzie całkiem prawdopodobny obraz :))) A więc nie mówmy już więcej o tym, tylko liczmy na to, że moje czarne wizje nie sprawdzą się w stu procentach, a Twoje nie są tylko próżnymi nadziejami :) Ja już zaczynam czekać na (oby) dobry film :))) Amen.

22.01.2002
19:10
[11]

L0B0 [ Pretorianin ]

Fajnie by było jakby z Fordem zagrała PAMELA :-)

22.01.2002
19:12
smile
[12]

Ashura [ Generał ]

.....i BOLO ostatni Czerniakowianin :)))))

22.01.2002
19:16
[13]

L0B0 [ Pretorianin ]

Ashura ====> o wtedy, naopeno Haly Potel mógłby się schować ze swoimi wynikami kasowymi :-)

22.01.2002
19:29
smile
[14]

Ashura [ Generał ]

Chyba chodziło Ci o Hairy Portera ?! :))) A ja dołożył bym jeszcze Lurę BanCroft i bohaterów Marvela i DC z chłopakami spod Czerwonej Latarni (a może to była Zielona Latarnia :PPP) na czele! Do tego dokładamy jeszcze do całego składu reżysera słynnego amerykańskiego serialu z lat sześćdziesiątych pod tytułem 'Invaders'. W rolach drugoplanowych obsadziłbym Żau Kloda Won Dummy'a i Stefana Se Galla (Anonima?), jako gwardię przyboczną Harrisona... no i potrzebna NieuDana Scully jako "pani pod telefonem" pomagająca Indyemu w najtrudniejszych sytuacjach... :))))) To by było na tyle... ktoś ma jeszcze jakieś propozycje? :)))

22.01.2002
19:33
[15]

L0B0 [ Pretorianin ]

Nie, chodziło mi o Halinę Poker :-) Może jeszcze by dorzucić Józefa Młynarczyka na bramkę ??? I Patmana jako obrońcę wdów i sierot :-))

22.01.2002
19:47
smile
[16]

Ashura [ Generał ]

No to ja daję jeszcze Brytfanę Spirz, chłopców z N'Cynk i Modern Talking do zrobienia OST. A gościnnie wcisnął bym tam naszych najlepszych wykonawców: Największą królową naszego polskiego disko, Shazzę... Kobolda Krawczyka - mistrza męskiego głosu... dla paru szybszych i 'luźniejszych' kawałków - Nerd... eee, znaczy Norbi... i oczywiście nasz najwspanialszy, cudowny, sławny na całą Polskę i nie tylko, zespół - Zwolenników Trójkątów i innych perwersji (pozdrawiam Masscę, który prawie został pomylony z ich cudownym liderem... Massca, gratuluję popularności, może wystąpisz w konkursie sobowtórów ?!? :)))

22.01.2002
19:57
[17]

L0B0 [ Pretorianin ]

Może jeszcze SpadajMena jako nieustraszonego herosa i Pana Słabeusza jako wieszcza-leszcza :-))

22.01.2002
20:14
[18]

Ashura [ Generał ]

A na statystów damy Dziadów :))) pasują do klimatu motłochu w jakim Indy ciągle się kręci :)

22.01.2002
20:17
[19]

L0B0 [ Pretorianin ]

Uderzaj z tym pomysłem do Stefka Spielberga, a ozłoci Ci za ten patent :-) REWELA !!!

22.01.2002
20:19
smile
[20]

Dewey [ Konsul ]

I dlatego właśnie nie lubię wypowiadać się na tym forum. Czy wy zawsze musiecie zejść z tematu i pieprzyć jakieś niepojęte bzdury ? Nie da się z Wami normalnie na dany temat porozmawiać dlużej niż przez 5 postów ? Ludzie zachowujcie się jak dorośli a nie jak dzieci.

22.01.2002
20:21
[21]

L0B0 [ Pretorianin ]

Dewey ====> nie wkurzaj się ale jakbyś siedział jeszcze w pracy, tak jak ja, to też by Ci palma odbijała. PS. A dorośli, to też dzieci tylko zramolałe i bez poczucia humoru.

22.01.2002
20:33
smile
[22]

Dewey [ Konsul ]

LOBO może i masz rację , ale tak jest prawie z każdym wątkiem na tym forum ( no chyba , że ten wątek ma tytuł "jakie masz dzisiaj majtki na sobie :) ) i dlatego trochę mnie poniosło.

22.01.2002
20:44
smile
[23]

Ashura [ Generał ]

Dewey... było miło dopóki nie wytoczyłeś ciężkiej artylerii... jeśli nie zauważyłeś, to ja zakończyłem dyskusję na "Amen"... to, że Twój wątek nieco się 'przekształcił' to inna sprawa... nie wiem, czemu od razu reagujesz tak aspontanicznie... nie podchodź do swoich wątków tak sztywno, zazwyczaj wykruszają się one bardzo szybko... po prostu temat realizacji 4 części Indyego wszyscy uznali za zamknięty... jak zauważyłeś, nie rozmawiał z nami dwoma nikt inny... ja również uznałem, że wystarczy, a że Lobo napisał swój tekst, to ja dodałem swój... proszę... tylko spokój może nas uratować... więcej luzu, to wszystko czego nam trzeba... A jeśli nie możesz nam wybaczyć tego, że sprowadziliśmy Twój wątek na boczny tor, to cóż, trudno... jeśli Ci to pomoże to mogę Cię nawet przeprosić za mą chorobliwą dziecinność i totalny brak powagi... cóż, chyba jeszcze nie dorosłem... pech...

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.