GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FEDERACJA GRY ONLINE COLIN MCRAE RALLY 2.0 [cz.10] - pisk opon i palenie gumy, czyli - witamy we Francji!

04.04.2004
08:03
smile
[1]

??? [ tomi_boss ]

FEDERACJA GRY ONLINE COLIN MCRAE RALLY 2.0 [cz.10] - pisk opon i palenie gumy, czyli - witamy we Francji!

UWAGA: ZANIM ZADASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIE PRZECZYTAJ WSTĘPNIAKA!

……………..:::::::::::::Federacja Colin McRae Rally 2.0 : Gry-Online::::::::::……………………

Obowiązkowy tytuł dla fanatyków rajdów samochodowych! Nowe fury, jeszcze lepszy model jazdy ! Gra tak dobra, że nie musisz lubić wyścigów żeby wpaść w wir rajdów na całego.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Członkowie:
cycu2003 - współzałożyciel,wielki fan marki Peugeot
shogo_S - współzałożyciel(narzie obrażony:)
yazz_aka_maish - zapalony rajdowiec
kune - zwiększył naszą popularność
Emil - zapalony rajdowiec
ALEX2150- Fan Peugeota 206
rvc - główny skarbnik
??? - jeździ od drzewa do drzewa :D
Goozys[DEA]- "mihubihi" always & forever !!
Dexter666 - zapalony rajdowiec
Bioreaktor - lubi jeździć na ręcznym
Przewodnik Syriusza – zapalony dyskutant
Weakando - zapalony rajdowiec
Macu - pomiędzy cs'em a cm'em :)
Qba19 - zapalony rajdowiec
ILEK - zapalony rajdowiec
Anima Vilis - pierwsza dama federacji
DarkStelix-kolega skarbnika rvc:)
Chodorek - zapalony rajdowiec
alan09 - zapalony rajdowiec
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Warunki członkostwa:
·Oddajesz screen w dniu konkursu z danego rajdu
·Lubisz grę Colin 2
·Nie oszukujesz!!!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jak się robi screen :
Chyba każdy wie ,ale przypomnę, po skończonym rajdzie w ekranie wyniku lub w rekordach rajdu, wciskamy Print Screen na klawiaturze po czym wchodzimy do painta i wklejamy tam screen
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategoria: PC
Gatunek: wyścigi
Wydawca: Codemasters
Wymagania: minimalne: Windows 95/98/ME/2000 z Direct X 7.0; Pentium II 233 MHz; 32 MB RAM; 5 MB wolnego miejsca na dysku twardym; napęd CD ROM X 8
Wersja językowa: wersja polska
Kategoria wiekowa: bez ograniczeń
Oryginał kosztuje 19,19 zł
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nowe pomysły linki i inne będą mile widziane.Wklejać można również śmieszne zdjęcia i screeny itd.
Jak masz zamiar dodawać jakieś głupie posty to lepiej wcale się nie odzywaj.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Linki:
https://felzi.m4driving.sm/index1.html
https://www.freewebs.com/colin_mcrae_rally_2/

Peugeot SPORT Team:
Syriusz - /
ALEX2150 - /
Bioreaktor - AT/
alan09 -AT/KLAW

Ford M-Sport Rally Team:
Macu - / AT/KLAW
Qba19 - MA/KIER

Team Subaru:
shogo_S - AT/KLAW
ILEK - AT/KLAW
Dexter666 - AT/KLAW
Kune - AT/KLAW
Chodorek - At/KLAW

Mitsubishi RALLIART Team:
Emill -AT/KLAW
Goozys - AT/KLAW
neon_one

Sport Team SEAT
yazz_aka_maish - AT/KLAW
Weakando
Kaszalot
Leohnard Eulera

Toyota Rally Team
Anima VIlis AT/KLAW
rvc AT/PAD
DarkStelix AT/KLAW
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

INDYWIDUALNA PUNKTACJA PUCHARU ŚWIATA:

1 - 10 pkt.
2 - 8 pkt.
3 - 6 pkt.
4 - 5 pkt.
5 - 4 pkt.
6 - 3 pkt.
7 - 2 pkt.
8 - 1 pkt.
9 i dalsze - 0 pkt.

+1 pkt. dla zwycięzcy największej liczby OS

PUNKTACJA TEAMÓW WRC:

1 - 10 pkt.
2 - 8 pkt.
3 - 6 pkt.
4 - 5 pkt.
5 - 4 pkt.
6 - 3 pkt.

punktują 2 najlepsi kierowcy danego teamu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Oddajemy screen z wszystkimi OS jakie są w rajdzie w dni konkursu (niedziela)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

GENERALNA INDYWIDULANA KLASYFIKACJA WRC PO RAJDZIE FINLANDII I GRECJI:

1.Goozys[DEA]---17
2.Anima Vilis---12
3.Leonhard------11
4.rvc-----------9
5.Kaszalot------8
6.Macu----------6
7.neon_one------5
8.Qba19---------3
9.chodorek------2
9.Dexter666-----2
10.EMILL--------1
12.Bioreaktor---0
13.shogo_S------0

GENERALNA DRUŻYNOWA KLASYFIKACJA WRC PO RAJDZIE FINLANDII I GRECJI:


1.Toyota Rally Team-------------18
2.Sport Team SEAT---------------14
2.Mitsubishi RALLIART Team------14
3.Team Subaru-------------------10
3.Ford M-Sport Rally Team-------10
4.Peugeot SPORT Team------------0

Rajdy :
Rajd Finlandii(20-21 03 2004)-wygrał Goozys [DEA]
Rajd Grecji(27-28 03 2004)-wygrał Leonhard Eulera
Rajd Francji(3-4.04.2004)

Poprzednia część: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2210347&N=1 [cz.9]

04.04.2004
08:06
[2]

??? [ tomi_boss ]

nio chyba jest wsyztko ok i nic nieupsulem :D

nio to dajemy wyniki! chwalcie sie :D

04.04.2004
08:11
smile
[3]

??? [ tomi_boss ]

kurcze znowu zepsolem :D juz poprawiam

GENERALNA INDYWIDULANA KLASYFIKACJA WRC PO RAJDZIE FINLANDII I GRECJI:

1.Goozys[DEA]---17
2.Anima Vilis---12
3.Leonhard------11
4.rvc-----------9
5.yazz_aka_m----8
5.Kaszalot------8
6.Macu----------6
7.neon_one------5
8.Qba19---------3
9.chodorek------2
9.Dexter666-----2
10.EMILL--------1
11.madcat-------0
12.Bioreaktor---0
13.shogo_S------0
14.weakando-----0

GENERALNA DRUŻYNOWA KLASYFIKACJA WRC PO RAJDZIE FINLANDII I GRECJI:

1.Toyota Rally Team-------------18
2.Sport Team SEAT---------------14
2.Mitsubishi RALLIART Team------14
3.Team Subaru-------------------10
3.Ford M-Sport Rally Team-------10
4.Peugeot SPORT Team------------0

yo

04.04.2004
12:08
smile
[4]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

a gdzie w członkach neon_one ? :-/

04.04.2004
12:20
smile
[5]

neon_one [ Pretorianin ]

Dzieki Dexter :P

??? -- ten sam blad zrobiles juz 2 raz, teraz czuje sie odrzucony :( ( nie no zartuje ) Zrob cos z tym!! Zdaje sobie sprawe ze masz duzo z tym roboty ale chcialbym tez widniec na liscie uczestnikow :)

04.04.2004
13:35
[6]

cycu2003 [ Senator ]

cos mi sie wydaje ze ta federacja dlugo nie pociagnie,
w pierwszym tygiodniu byl prawie watek na dzien
a teraz jeden watek na caly tydzien
prawie nikt nie rozmiawia
byc moze jest to tylko pierwszy maly kryzys(a moze nie)

04.04.2004
13:45
smile
[7]

rvc [ Konsul ]

to ci sie zle wydaje o dupie marynie gada sie na czacie lub twoich wątkach

04.04.2004
14:00
smile
[8]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

cycek --> my nie jestesmy statsiarzami tak jak Ty(joke) :-P wazne ze ludzie wyniki wklejają,to się liczy...więc federejszon nie powinien zginąć :) nie przejmuj się nami, zadbamy o siebie!

04.04.2004
14:00
smile
[9]

cycu2003 [ Senator ]

mam nadzieje

04.04.2004
15:44
smile
[10]

rvc [ Konsul ]

no to moje czasy heh choć przez chwile bede na podium :-)
os1-02:27.63
os2-02:34.05
os3-02:46.48
os4-02:48.16
os5-02:49.68
os6-02:47.63
os7-02:55.98
os8-01:13.24

04.04.2004
17:25
smile
[11]

??? [ tomi_boss ]

neon_one ---> ale jest jusz coraz lepiej:D przedtem cie niebylo ani w czlonkach ani w teamach teraz jestes w teamach :D :D pewnie w 11 czescie bedzie wszytko dograne jusz ::P:P:P:D

dawac dawac wyniki narzie rcv tylko oddal co z wami :>

04.04.2004
17:35
[12]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Oto mój pierwszy występ w moim zespole chociaż i tak nie wyszedł okazale ale zawsze cos jest:D

04.04.2004
17:44
smile
[13]

??? [ tomi_boss ]

juz zaniedlugo rusza puchar colina wiec jak opadnie dym po spalonych oponach to sie szykujcie :D

04.04.2004
17:55
smile
[14]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

??? ==> jest mały problem:( Jak spojżysz to na 1 OS jest samochód FORD FOCUS 1 karoseria. I mam teraz pytanie. To nie wyszło z mojej winy i czy zaliczycie mi ten czas czy musze powtórzyc 1 OS?????

04.04.2004
17:57
[15]

??? [ tomi_boss ]

pewnie ze zaliczymy ! co by nie

wiec nic niebuj i zabieraj sie za szwecje :D

04.04.2004
18:12
smile
[16]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

??? ===> dzieki:D

04.04.2004
18:17
smile
[17]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

???===> mam jeszcze jedno pytanie?? O co chodzi z tym pucharem?????

04.04.2004
18:30
smile
[18]

rvc [ Konsul ]

to taki wielki kieliszek

04.04.2004
18:39
[19]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]


...ufundowany dla najlepszego na POS'ach w Colinie (chyba) :P

04.04.2004
19:46
smile
[20]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

RVC ==> to ja wiem co to jest puchar i jak wygląda:D Ale chodzi mi oto tak jak mówi EMILL ty bedziemy jeździć na POS czy w czymśinnym????

04.04.2004
20:08
[21]

??? [ tomi_boss ]

niedlugo pwoiem co i jak ale zapewniam ze bedzie fajnie :D

04.04.2004
20:09
[22]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

co tak mało screenów ??? wszyscy doją ile sie da czy jak

04.04.2004
20:13
[23]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]


ja dosle poznym wieczorem :P

04.04.2004
20:16
smile
[24]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

Aż się boje normalnie pomyslec co to będą za czasy

04.04.2004
20:18
smile
[25]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]


moje jak zwykle mierne :D

04.04.2004
20:20
[26]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

EMIL =====> moje pewnie tez jak zwykle cieńkie, a myslałem ze we Francji mi pojdzie lepiej

04.04.2004
20:30
smile
[27]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

Witam, mam sprawę, przez ostatnich kilka dni miałem bardzo dużo obowiązków związanych międyz innymi ze szkołą (no wiecie klasa maturalna i te sprawy) i mogę się dzisiaj nie wyrobić (jutro sprawdzian z polaka) liczę na to, że w razie czego mógłbym oddać czasy jutro w godzinach popołudniowych. Co o tym myslicie?
idę dalej uczyć się... :|

04.04.2004
20:32
smile
[28]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

A nie ma na co czekać. Oto i moje czasy

os1-02:36.04
os2-02:41.99
os3-03:00.54
os4-03:00.95
os5-02:58.46
os6-02:58.06
os7-03:12.18
os8-01:15.73

Pozdrawiam.

04.04.2004
20:34
[29]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

Dexter666 =====> jesli chodzi o mnie to nie ma sprawy

04.04.2004
21:05
smile
[30]

??? [ tomi_boss ]

pewnie ze mozesz jutro zreszta goozys tesz ma oddac jutro

04.04.2004
21:10
[31]

Kaszalot [ Pretorianin ]

Czasy z Francji zawodnika Kaszigo von Stąd:

1 2:16.78
2 2:23.08
3 2:33.24
4 2:38.32
5 2:38.00
6 2:36.29
7 2:40.57
8 1:08.71

suma: 18:54.99

04.04.2004
21:11
[32]

Kaszalot [ Pretorianin ]

Wyniki z Francji zawodnika Hiv:

1 2:18.87
2 2:21.61
3 2:32.18
4 2:34.96
5 2:35.03
6 2:35.83
7 2:40.80
8 1:07.83

suma: 18:47.11

04.04.2004
21:13
[33]

Kaszalot [ Pretorianin ]

Czasy z Francji zawodnika Leohnard Euler:

1 2:15.69
2 2:20.76
3 2:31.55
4 2:34.42
5 2:35.49
6 2:34.13
7 2:39.77
8 1:07.65

suma: 18:39.46

04.04.2004
21:37
smile
[34]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

Kaszalot --> aaaaaa co już Was jest trzech?!?!?!?! może w szwecji będzie pięciu? taaak a za miesiąc będzie Was dziesięciu i my już nie będziemy mieli po co grać... dajcie se spokój, poszukajcie sobie kogoś godnego rywalizacji :/ co Wam da takie granie?!?! poszukajcie na innych forach dobrych ludzi ktorzy w colin2 grają i potrafią to robić tak jak celować do sedesu podczas załatwiania się... Najlepszym sposobem na Was jest po prostu nie zwracanie uwagi,kto z Nas będzie trzeci ten będzie pierwszy ponieważ JA nie widzę powodu,żebyście mieli grac razem z nami. Jesteście tacy wspaniali, gracie wręcz idealnie PERFEKT, piszecie swoje posty tak chocbyście mieli obok mózgu procesory do powielania myśli i twierdzeń, nie rozumiem Was kompletnie na co Wy to robicie?!?!
Kaszalot, nie widze w tym wątku żadnego Twojego wypracowania, może napiszesz coś?

04.04.2004
21:55
smile
[35]

??? [ tomi_boss ]

w sumie to popieram dextera pojawai sie raz na 10 lat wrzuca screeny i tyle go widzieli nic niewiadomo co jak i dlaczego :P jakis hiv co to ma byc :P

04.04.2004
22:01
smile
[36]

rvc [ Konsul ]

dexter-heheeh zes sie spienil hiv to taki wirus ,ja nawet popelnilem w kajecie taka małą poprwke bez asów i wyglada to inaczej jak w watku chłopcy (ze uzyje ich okreslenia) zjebali nam zabawe

04.04.2004
22:08
[37]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

Jakby nie było popieram

04.04.2004
22:10
[38]

cycu2003 [ Senator ]

ja tez popieram,co sie dzieje,albo jestescie albo was nie ma,ja takich zawodnikow nigdy nie widzialem

04.04.2004
22:13
smile
[39]

rvc [ Konsul ]

widzialem duchy tych zawodnikow i dla mnie sa nieprawdopodobni co nie zmienia ze popi.. nam zabawe to tak jak by do ligi pol. dac milan .real i men totek by padł. 3 pierwsze miejsca sa juz rozdane a my bedziemy pkt. jakies grosze

04.04.2004
22:14
smile
[40]

??? [ tomi_boss ]

kurde nawet polowa czasow neioddala :> mama ndzjeje ze jak jutro wstane to bedzie co liczyc :D

aha i co robimy ze swietami!!!

szecje oddajemy w przyszla niedziele czy za 2 tygodnie?

pisze to ze wzgledu na to ze ktos moze wyjechac na swieta i po ptakach

niech kazdy sie wypowie i zobaczymy na jaki wariant sie zdecydujemy :D

04.04.2004
22:23
smile
[41]

rvc [ Konsul ]

ja czasy oddam chyba ze sila wyzsza .swieta mam w domu wyjme choinke z lodówki i po robocie

04.04.2004
22:28
smile
[42]

Qba19 [ Junior WRC ]

Ehhh... oddaje czasy... ale zrobione pugiem.... nie jestem w stanie grać ale niestety dopadła mnie choroba i w łózku leże... przykro mi :(

Acha... no i święta opuszczamy.

04.04.2004
22:30
smile
[43]

??? [ tomi_boss ]

no wiec ok

na szwajcarie bedzie 2 tygodnie :D

ale narazie FRANCJA!

04.04.2004
22:39
smile
[44]

neon_one [ Pretorianin ]

podpisuje sie pod tym co napisane wyzej :) nikt z nas nawet nie moze sobie pomarzyc o 1 miejscu

A tak poza tym to ja i Dex chodzimy do jednej klasy a co sie z tym laczy i ja jutro pisze ten pieprzony sprawdzian, wiec jakby Wam to nie sprawilo klopotu a zwlaszcza tobie drogi ??? oddam razem z goozysem i Dexterem jutro czasy co ???? Please :)

04.04.2004
23:27
smile
[45]

chodorek [ Centurion ]

Siema. Oto zamieszczam czasy yazz aka maish bo on nie ma netu. A ja mam problem z zamieszczeniem screena wiec tylko czasy wpisuje.

1 - 2:32:77
2 - 2:34:72
3 - 2:47:74
4 - 2:59:21
5 - 2:56:23
6 - 2:56:77
7 - 2:58:23
8 - 1:13:12

04.04.2004
23:45
smile
[46]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]


swoje czasy oddam max. do 2:00, cos mi wypadlo, sorka, ale to juz ostateczny termin

05.04.2004
00:20
[47]

Weakando [ Senator ]


05.04.2004
02:55
smile
[48]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]


nie mam nawet sily tego podliczac :P

05.04.2004
07:58
smile
[49]

??? [ tomi_boss ]

ciesze sie ze wekando sie pojawil :D

jak pozostali dadza wyniki to zaczne podliczac

05.04.2004
10:54
smile
[50]

rvc [ Konsul ]

ta teraz widze ze kaszalot WONT STĄD celowo dal casy hiva by nie postał za dlugo na podium

05.04.2004
12:41
[51]

rvc [ Konsul ]

1. Osoba wyrażająca chęć zgłoszenia się do rywalizacji w "czystej" lidze Colin McRae Rally 2.0 powinna na adres [email protected] przysłać swój PPS oraz replay do każdej zaliczonej w profilu trasy podając koniecznie swój nick. Pliki w miarę możliwości powinny być spakowane w archiwum zip.
2. Nick nie może zawierać nazwy obraźliwej ani uwłaczającej godności człowieka.
3. Czas zapisany w PPS'ie nie poparty odpowiadającym mu replay'em nie będzie brany pod uwagę. Należy więc zaliczać czasy w trybie Time Trial (próba czasowa), bo tylko z niej gra zapisuje powtórki, które możecie znaleźć w katalogu ../Replays.
4. W lidze biorą udział TYLKO samochody klasy WRC, tj. Ford Focus, Peugeot 206, Toyota Corolla, Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer i Seat Cordoba. Dopuszczalne są też alternatywne wersje Focus’a oraz Lancer’a.
5. Podczas jazdy nie używamy skrótów polegających na ominięciu twardej przeszkody po stronie zewnętrznej od trasy powodującej wymierne korzyści czasowe oraz spowodowanie kolizji, która powoduje przeniesienie (tzw. teleport) w inne miejsce niż została ona spowodowana. UWAGA! Cięcia przez trawę są w naszej lidze dopuszczalne (o ile nie omijana jest w ten sposób jakaś przeszkoda), sam Colin McRae dopuszczał się już "gorszych" czynów podczas rajdów. Nie obowiązuje więc zasada "zawsze przynajmniej jedno koło na czarnym" klubu Virtual Drivers, co pozwoli na większą swobodę zawodników i ułatwi sprawdzanie nam Waszych przejazdów. Dokładnie takie same reguły obowiązywały podczas I Otwartych Mistrzostw Polski CMR2 w Łodzi, więc nikogo nie powinny dziwić.
6. Każdy nadesłany replay będzie wnikliwie sprawdzany.
7. W razie stwierdzenia nieprawidłowości podczas przejazdu zawodnik zostanie zdyskwalifikowany na odcinku, na którym nie zastosował się do niniejszego regulaminu.
8. Wszystkie replay'e z prawidłowo pokonanym odcinkiem będzie można ściągnąć na stronie.
9. Czasy pojedynczych odcinków będą sumowane. Po pokonaniu całego (wystarczy jednego) państwa suma czasów zostanie opublikowana jako czas przejazdu całego rajdu. Za każdy rajd określony zawodnik otrzymuje punkty, które składają się na generalną klasyfikację.
10. Punktacja wygląda następująco: patrząc od pierwszego miejsca - 10, 8, 6, 5, 4, 3, 2 i 1 punkt w każdym państwie.

znalazlem to i mysle ze mozna dodac do wstepniaka po niewielkich przerobach ,jest znakomocie napisane na temat czystosci przejazdów

05.04.2004
16:11
smile
[52]

??? [ tomi_boss ]

cos sie wymodzi z tego

05.04.2004
16:16
smile
[53]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

rvc ==> co to jest za wypracowanie??:D

05.04.2004
16:31
[54]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

os1-02:31.76
os2-02:41.19
os3-02:42.29
os4-02:45.93
os5-02:55.13
os6-02:50.63
os7-02:55.72
os8-01:19.71

beznadziejne wyniki ale jak już mówiłem, nie mam za bardzo czasu, a nie chcę zwlekać z czasami zbyt długo. Jeszcze raz przepraszam ze dzisiaj oddaję.

05.04.2004
17:27
smile
[55]

rvc [ Konsul ]

alex- wiesz jak jest jak sie tak siedzi i mysli to glupoty do głowy przychodzą a powaznie znalazlem stronke z liga c 2)))

05.04.2004
17:29
smile
[56]

neon_one [ Pretorianin ]

Hey Wam wszystkim!!! Wybaczcie ze tak dlugo ale nie mam normalnie czasu ( zreszta widac po moich czasach :/ ) Chcialbym je jeszcze troche podkrecic ale nie mam kiedy.

OS 1 - 2:27:58
OS 2 - 2:35:19
OS 3 - 2:46:96
OS 4 - 2:48:69
OS 5 - 2:50:05
OS 6 - 2:48:48
OS 7 - 2:56:34
OS 8 - 1:13:31

Mam nadzieje ze nie bede ostatni z tymi czasami :)

05.04.2004
17:30
[57]

neon_one [ Pretorianin ]

Ups sorrki za screena, ale juz go daje :P --->

05.04.2004
17:43
[58]

??? [ tomi_boss ]

czekmay teraz na liderow goozysa i anime mam nadzieje ze oddadza jak najszybciej



05.04.2004
18:17
smile
[59]

rvc [ Konsul ]

no i maisha chodor troche namieszał nie wiem czyje to czasy ???

05.04.2004
18:29
[60]

??? [ tomi_boss ]

chodorek namiezlaes lekoo i neiwdomo wkoncu czyje sa te czasy :D popraw jak najszybciej!!

05.04.2004
18:44
smile
[61]

rvc [ Konsul ]

po konsultacji z maishem są to czasy chodora niestety czasy maisha sa u chodora na kompie a ten w szkole

05.04.2004
21:09
smile
[62]

neon_one [ Pretorianin ]

nie no.wiecie co ?!?! ta Szwecja to juz przegiecie :/ Przejechalem sobie dzisiaj pierwszy OS i kurcze kapa :( Teraz znowu musze sie przestawiac z predkoscia, a najgorsze w tym wszystkim jest to ze nie umiem sie jakos nauczyc brac tych zakretow. Chyba bede jezdzil tak jak mnie uczyli na prawku tzn ograniczenie 60 km/h i styknie wtedy bynajmniej normalnie bede mogl krecic te zakrety :P Moj czas na pierw. OSie byl chyba 3:18.xx nie wiem czy to dobrze czy zle ale wydaje mi sie ze raczej makabrycznie :) no ale teraz mam 2 tyg na 8 OSow wiec moze cos wykombinuje :P

05.04.2004
21:38
smile
[63]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Ja mam zamiar we Szwecji wypróbować nowy wóz czyli Peugeot 206 WRC model 2003:D

05.04.2004
21:43
smile
[64]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

ALEX2150 --> robisz operacje na plikach czy jakimiś programami obrabiasz textury aut? :>

05.04.2004
22:16
smile
[65]

rvc [ Konsul ]

a oto czasy maisha chodorek zapodał swoje

05.04.2004
22:17
smile
[66]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Mam nadzieje ze spisze sie dobrze bo jak nie to juz tylko wchodzi w rachube przejscie do innego teamu:D

06.04.2004
10:33
[67]

??? [ tomi_boss ]

jeszce goozys,anima i macu

06.04.2004
10:44
[68]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Czasy podane przez chodorka i rvc to to samo tylko chodorek pomylił się o jedną setną w czasie z OS2 :)

Nadal nie mam netu, ale kontynuuje rajdy. Teraz Szwecja?

06.04.2004
12:26
smile
[69]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

tak maish, i masz na to prawie dwa tygodnie :-) przez święta robimy przerwe

06.04.2004
12:40
smile
[70]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Dexter666 ==> wsumie zgadzam sie z toba:D

06.04.2004
16:30
smile
[71]

??? [ tomi_boss ]

niewiecie co z pozostalymi?

podliczac jusz wyniki czy nie:D

poczekam do jutra rana

06.04.2004
16:51
[72]

cycu2003 [ Senator ]

widze ze konkurs teraz trwa wiecej dni

06.04.2004
16:57
smile
[73]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

??? --> po pierwsze nie dają znaku życia i wydaje mi się,że nie chca hamować federacji...myślę,że możesz podliczyć i podać wyniki, a najwyzej się ich dopisze...ten weekend dla wielu okazał się problemem :) goozys dalej ma status
"wymiana starego szaraka na nowego, do zobaczyska w niedzielę wieczorem :-)"
jak wiemy niedziela była dwa dni temu :-D

06.04.2004
17:38
smile
[74]

neon_one [ Pretorianin ]

??? --- jak bede dzisiaj chodzil z psem to wpadne do goozysa i dowiem sie co i jak. Pod wieczor dam znac czy bedzie oddawal czasy czy nie, wiec don`t worry :D. Tymczasem mozez juz przeciez liczyc czasy a pozniej najwyzej zrobi sie tak jak Dexter mowi ;)

06.04.2004
17:58
smile
[75]

??? [ tomi_boss ]

neon to wez psa i wez od goozyska wyniki i zamiec je tu :D

pasuje podliczyc i zamnkac jusz wkoncu pierwsza czesc sezonu!

06.04.2004
17:59
[76]

??? [ tomi_boss ]

przed swietami !

06.04.2004
19:23
smile
[77]

neon_one [ Pretorianin ]

??? -- Wlasnie wrucilem i niestety nie bylo go w domu :( najwyzej jeszcze pozniej zadzwonie zeby tylko sie dowiedziec co jest grane, bo isc do niego juz dzisiaj nie mam czasu.

06.04.2004
20:07
smile
[78]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

koledzy do jutra podliczcie te wyniki bo ile mozna czekac. Jakies zasady wkoncu musza obowiazywac
pozdro

06.04.2004
20:15
smile
[79]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Bioreaktor ==> tylko spokojnie bo ci ciśnienie podskoczy nie denerwuj sie:D

06.04.2004
21:41
smile
[80]

??? [ tomi_boss ]

co racja to racja zreszta goozys czy anima i tak maja duza przewage wiec im to nizaszkodzi :D albo sie odkuja potem

no ale bioreaktor ma poniekad racje

wiec oglaszam oficjalnie ze maja czas do środy w czawrtek rano jak wstane zakladam nowy watek z wynikami kture beda ostatecznymi bez pozniejszego dopisywania chcoby newiem kto jak prosil :D oraz info o pucharze!!

podyktowane jest to tym ze czeba zamknac 1 czesc sezonu przed swietami a teakze oglosi zasady pucharu zanim sie wszyscy rozjada do rodzin czy na wypoczynek itp.

rzekłem :D

yo

06.04.2004
22:34
smile
[81]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

??? --> oczywiscie czaśów hiv`a nie liczysz, a najlepiej to zeby ekipa kaszalotów odeszła w pokoju...jest tyle federacji, lig, w których popisała by się swoją zawodową grą :/

07.04.2004
06:24
[82]

??? [ tomi_boss ]

co by nie :D

07.04.2004
08:44
smile
[83]

??? [ tomi_boss ]

odmłodzona punkatcja :D a jutro punkatcja po 3 rajdach !

GENERALNA INDYWIDULANA KLASYFIKACJA WRC PO RAJDZIE FINLANDII I GRECJI:

1.Goozys[DEA]----22
2.yazz_aka_m-----12
3.Anima Vilis----12
4.rvc-------------9
5.neon_one--------6
6.Macu------------6
7.Qba19-----------3
8.Dexter666-------2
9.chodorek--------2
10.EMILL----------1
11.Bioreaktor-----0
12.shogo_S--------0
13.madcat---------0
14.weakando-------0

DRUŻYNOWA PUNKTACJA WRC PO RAJDZIE FINLANDII:

1.Mitsubishi RALLIART Team-------18
2.Toyota Rally Team--------------18
3.Sport Team SEAT----------------12
4.Team Subaru--------------------11
5.Ford M-Sport Rally Team--------11
6.Peugeot SPORT Team--------------0

Gdy występowała taka sam liczba punktów decydował wynik ostaniego rajdu (w tym przypadku Grecji)

powinno byc dobrze ;)

07.04.2004
08:56
smile
[84]

rvc [ Konsul ]

no ta rywalizacja wyglada obiecująco )))

07.04.2004
08:59
smile
[85]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

Nie ma to jak studia przy komputerach

07.04.2004
09:03
[86]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

Kurde nie wiem czy wytrzymam tak długa przerwe :P Ale mały odpoczynek przez święta się przyda. Bedzie czas zeby troche pokręcic czasy

07.04.2004
09:26
[87]

??? [ tomi_boss ]

goozysa tesz wywalic :D:D:D:D;)

nio jakby nieoddal czasow to by sie jescze bardziej ciekawiej zrobilo :D

07.04.2004
09:45
smile
[88]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

To przez świeta nie rozgrywamy rajdu we Szwecji???

07.04.2004
09:48
smile
[89]

??? [ tomi_boss ]

WYNIKI Z 8 OSóW RAJDU SZWECJI ODDAJEMY 18 KWIETNIA!!!

07.04.2004
09:50
smile
[90]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

ALEX2150 trenuj trenuj bo znowu bedziemy na końcu :P Wpadnij do mnie to ci podam ustawienia tuningowe na Szwecje. A tylko narazie mam problemy z płytą od Colina :P Kurde moja oryginalna płyta :D !!!!!!

07.04.2004
11:39
smile
[91]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

bioreaktor ===> jak ty masz orginał to nie powinienes miec żadnych problemów. A jeśli chodzi o rajd Szwecji to na tym dobrze i mam nadzieje ze jakies punkty zgarne:D

07.04.2004
12:06
smile
[92]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

A co ze stronką która miała sie juz pojawic dawno????

07.04.2004
14:22
smile
[93]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

??? ---> bardzo ładnie ;-)

07.04.2004
14:49
smile
[94]

rvc [ Konsul ]

neon - co z goozysem i aminka????

07.04.2004
19:13
smile
[95]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

niech tu sie ktos odezwie. Co taka cisza. Jak tak dalej pojdzie to bede musiał kopać zeby ten wątek odszukać :D

07.04.2004
19:36
smile
[96]

neon_one [ Pretorianin ]

rvc -- stary nie mam zielonego pojecia goozysa w ogole nie umiem na chacie zastac :( a jesli chodzi o Animke to tez niestety nie wiem ( obydwoje maja caly czas stare statusy na tlenie )

Bioreaktor -- mam rozwiazanie na twoj problem |:) wystarczy jak sobie zaznaczysz ten watek i juz go bedziesz mial caly czas na pierwszym miejscu ;)

07.04.2004
19:49
smile
[97]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

yoyoyo!!
rozmawiałem z guzikiem i co Wam powiem to to, że on nie oddaje czasów z Francji, może dzisiaj w nocy wejdzie na kompa...musi na niego dlugo czekac...a co do Animki to Ona ma gorzej bo może nawet Szwecji nie będzie zaliczać... Także, chłopaki, podliczamy czasy (tzn ??? podlicza czasy---za to mu płacą :D ) no i czekamy niecierpliwi na Goozysa i Anime.
pisss

ps. właśnie zassałem album Kool Savas idę słuchać :-P

07.04.2004
22:17
[98]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

neon_one -----> dobry pomysł :)

07.04.2004
22:58
smile
[99]

rvc [ Konsul ]

a ja wam powiem ze poniedziałku ( to taki pesymistyczny termin) bede miał cmr4

08.04.2004
00:43
smile
[100]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Panowie, wróciłem!! Już komputerek stoi nowiusieńki. Chyba coś mnie wyjebali na procku, ale jutro będę rozmawiał z kolesiem, który to wszystko składał i mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia :) Przede mną Franclandia, więc mam osobistą prośbę do ??? - podlicz czasy ok. 15.00. Ja teraz zarywam nockę by wstawić czasy, a nie chcę mieć rajdu w plecy, jakoś to pierwsze miejsce bardzo mi się podoba :D Dlatego trzymajcie za mnie sutki...ekhmm.. tzn. kciuki :P

... i pobiegł grać w CMR2.0

08.04.2004
03:28
smile
[101]

Goozys[DEA] [ Virus ]

TADADAM!!! No i się wyrobiłem... :D

OS1 - 02:25.60
OS2 - 02:32.63
OS3 - 02:49.34
OS4 - 02:52.88
OS5 - 02:51.74
OS6 - 02:51.54
OS7 - 03:00.07
OS8 - 01:12.56

Patrząc na Wasze czasy, stwierdzam, że powinienem uplasować się gdzieś na 3 lub 4 miejscu, ale nie chciało mi sie tego wszystkiego dokładnie przeliczac i może być +\- jedno miejsce. Czy ja już pisałem, ze nie przepadam za asfaltowymi odcinkami? :P Teraz Szweclandia... :-\ Dacie mi ostro popalić.

??? --> Możesz podliczyć czasy. Anima Vilis niestety z Franclandii czasów nie odda :(

08.04.2004
04:36
[102]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Właśnie sobie troszkę pograłem w CMR04 i błeeee... :( Panowie z Code' robili chyba tę grę z myślą o graczach posiadających kierownice, bo na klawiaturze niestety cieżko cokolwiek sensownego zwojować. Graficznie wygląda bardzo fajnie, choć gdyby czepiać się na siłę, to w oczy kole makabryczne rozmazanie textur (nawierzchnia w Japonii wygląda okropnie :-\). Fizyka jazdy mocno poprawiona względem CMR3, ale daleko jej do tej, jaką prezentuje CMR2.0 :) Oczywiście na dzień dzisiejszy nie ma lepiej wyglądającej gry rajdowej na PieCu (z małymi bublami), ale jest znacznie więcej bardziej grywalnych. Na stronie BHMotorspots, od jakiegoś czasu można zassać filmik z gry Richard Burns Rally i póki co właśnie na nią skupiam swoje ślepia :D Zobaczymy jak będzie się prezentować w wersji finalnej.

08.04.2004
09:58
smile
[103]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

Goozys[DEA] --> i co się chwalisz ze Ci ta gra chodzi? :-P cieszę się, że oddałeś czasy....teraz będziesz spał do wieczora przez tą zarwaną nockę :-D ......is good to see you! (czy jakoś tak :P)

08.04.2004
10:21
smile
[104]

??? [ tomi_boss ]

kurcze niech sie ktos odezwie do mnei na gg bo neimoge zalozyc nowego watku dlugi jest i jakos neimoe mi go zlaozyc

neich ktos sie odezwie to mu przesle co ma byc i zlaozy

thx

08.04.2004
11:01
smile
[105]

rvc [ Konsul ]

???-sie odzywam zapodaj do mnie

08.04.2004
11:16
smile
[106]

Goozys[DEA] [ Virus ]

eiP --> Chwalę się, bo mam już większe pole manewru... :D

08.04.2004
11:24
smile
[107]

rvc [ Konsul ]

goozys -lepiej ostroznie bo cie jeszcze odesla do wyzszej ligi

08.04.2004
11:29
smile
[108]

neon_one [ Pretorianin ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2244501&N=1 nowy watek ;)

01.05.2004
14:44
smile
[109]

zielikcmr [ Junior ]

jakie uzyskujecie czasy w Grecji 10 tak mniej wiecej bo chce zobaczyc jak stoje i czy jestem dno hehe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.