
??? [ tomi_boss ]
FEDERACJA GRY ONLINE COLIN MCRAE RALLY 2.0 [cz.10] - pisk opon i palenie gumy, czyli - witamy we Francji!
UWAGA: ZANIM ZADASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIE PRZECZYTAJ WSTĘPNIAKA!
……………..:::::::::::::Federacja Colin McRae Rally 2.0 : Gry-Online::::::::::……………………
Obowiązkowy tytuł dla fanatyków rajdów samochodowych! Nowe fury, jeszcze lepszy model jazdy ! Gra tak dobra, że nie musisz lubić wyścigów żeby wpaść w wir rajdów na całego.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Członkowie:
cycu2003 - współzałożyciel,wielki fan marki Peugeot
shogo_S - współzałożyciel(narzie obrażony:)
yazz_aka_maish - zapalony rajdowiec
kune - zwiększył naszą popularność
Emil - zapalony rajdowiec
ALEX2150- Fan Peugeota 206
rvc - główny skarbnik
??? - jeździ od drzewa do drzewa :D
Goozys[DEA]- "mihubihi" always & forever !!
Dexter666 - zapalony rajdowiec
Bioreaktor - lubi jeździć na ręcznym
Przewodnik Syriusza – zapalony dyskutant
Weakando - zapalony rajdowiec
Macu - pomiędzy cs'em a cm'em :)
Qba19 - zapalony rajdowiec
ILEK - zapalony rajdowiec
Anima Vilis - pierwsza dama federacji
DarkStelix-kolega skarbnika rvc:)
Chodorek - zapalony rajdowiec
alan09 - zapalony rajdowiec
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Warunki członkostwa:
·Oddajesz screen w dniu konkursu z danego rajdu
·Lubisz grę Colin 2
·Nie oszukujesz!!!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jak się robi screen :
Chyba każdy wie ,ale przypomnę, po skończonym rajdzie w ekranie wyniku lub w rekordach rajdu, wciskamy Print Screen na klawiaturze po czym wchodzimy do painta i wklejamy tam screen
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kategoria: PC
Gatunek: wyścigi
Wydawca: Codemasters
Wymagania: minimalne: Windows 95/98/ME/2000 z Direct X 7.0; Pentium II 233 MHz; 32 MB RAM; 5 MB wolnego miejsca na dysku twardym; napęd CD ROM X 8
Wersja językowa: wersja polska
Kategoria wiekowa: bez ograniczeń
Oryginał kosztuje 19,19 zł
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nowe pomysły linki i inne będą mile widziane.Wklejać można również śmieszne zdjęcia i screeny itd.
Jak masz zamiar dodawać jakieś głupie posty to lepiej wcale się nie odzywaj.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Linki:
https://felzi.m4driving.sm/index1.html
https://www.freewebs.com/colin_mcrae_rally_2/
Peugeot SPORT Team:
Syriusz - /
ALEX2150 - /
Bioreaktor - AT/
alan09 -AT/KLAW
Ford M-Sport Rally Team:
Macu - / AT/KLAW
Qba19 - MA/KIER
Team Subaru:
shogo_S - AT/KLAW
ILEK - AT/KLAW
Dexter666 - AT/KLAW
Kune - AT/KLAW
Chodorek - At/KLAW
Mitsubishi RALLIART Team:
Emill -AT/KLAW
Goozys - AT/KLAW
neon_one
Sport Team SEAT
yazz_aka_maish - AT/KLAW
Weakando
Kaszalot
Leohnard Eulera
Toyota Rally Team
Anima VIlis AT/KLAW
rvc AT/PAD
DarkStelix AT/KLAW
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
INDYWIDUALNA PUNKTACJA PUCHARU ŚWIATA:
1 - 10 pkt.
2 - 8 pkt.
3 - 6 pkt.
4 - 5 pkt.
5 - 4 pkt.
6 - 3 pkt.
7 - 2 pkt.
8 - 1 pkt.
9 i dalsze - 0 pkt.
+1 pkt. dla zwycięzcy największej liczby OS
PUNKTACJA TEAMÓW WRC:
1 - 10 pkt.
2 - 8 pkt.
3 - 6 pkt.
4 - 5 pkt.
5 - 4 pkt.
6 - 3 pkt.
punktują 2 najlepsi kierowcy danego teamu
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Oddajemy screen z wszystkimi OS jakie są w rajdzie w dni konkursu (niedziela)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
GENERALNA INDYWIDULANA KLASYFIKACJA WRC PO RAJDZIE FINLANDII I GRECJI:
1.Goozys[DEA]---17
2.Anima Vilis---12
3.Leonhard------11
4.rvc-----------9
5.Kaszalot------8
6.Macu----------6
7.neon_one------5
8.Qba19---------3
9.chodorek------2
9.Dexter666-----2
10.EMILL--------1
12.Bioreaktor---0
13.shogo_S------0
GENERALNA DRUŻYNOWA KLASYFIKACJA WRC PO RAJDZIE FINLANDII I GRECJI:
1.Toyota Rally Team-------------18
2.Sport Team SEAT---------------14
2.Mitsubishi RALLIART Team------14
3.Team Subaru-------------------10
3.Ford M-Sport Rally Team-------10
4.Peugeot SPORT Team------------0
Rajdy :
Rajd Finlandii(20-21 03 2004)-wygrał Goozys [DEA]
Rajd Grecji(27-28 03 2004)-wygrał Leonhard Eulera
Rajd Francji(3-4.04.2004)
Poprzednia część: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2210347&N=1 [cz.9]
??? [ tomi_boss ]
nio chyba jest wsyztko ok i nic nieupsulem :D
nio to dajemy wyniki! chwalcie sie :D

??? [ tomi_boss ]
kurcze znowu zepsolem :D juz poprawiam
GENERALNA INDYWIDULANA KLASYFIKACJA WRC PO RAJDZIE FINLANDII I GRECJI:
1.Goozys[DEA]---17
2.Anima Vilis---12
3.Leonhard------11
4.rvc-----------9
5.yazz_aka_m----8
5.Kaszalot------8
6.Macu----------6
7.neon_one------5
8.Qba19---------3
9.chodorek------2
9.Dexter666-----2
10.EMILL--------1
11.madcat-------0
12.Bioreaktor---0
13.shogo_S------0
14.weakando-----0
GENERALNA DRUŻYNOWA KLASYFIKACJA WRC PO RAJDZIE FINLANDII I GRECJI:
1.Toyota Rally Team-------------18
2.Sport Team SEAT---------------14
2.Mitsubishi RALLIART Team------14
3.Team Subaru-------------------10
3.Ford M-Sport Rally Team-------10
4.Peugeot SPORT Team------------0
yo

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
a gdzie w członkach neon_one ? :-/

neon_one [ Pretorianin ]
Dzieki Dexter :P
??? -- ten sam blad zrobiles juz 2 raz, teraz czuje sie odrzucony :( ( nie no zartuje ) Zrob cos z tym!! Zdaje sobie sprawe ze masz duzo z tym roboty ale chcialbym tez widniec na liscie uczestnikow :)
cycu2003 [ Senator ]
cos mi sie wydaje ze ta federacja dlugo nie pociagnie,
w pierwszym tygiodniu byl prawie watek na dzien
a teraz jeden watek na caly tydzien
prawie nikt nie rozmiawia
byc moze jest to tylko pierwszy maly kryzys(a moze nie)

rvc [ Konsul ]
to ci sie zle wydaje o dupie marynie gada sie na czacie lub twoich wątkach

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
cycek --> my nie jestesmy statsiarzami tak jak Ty(joke) :-P wazne ze ludzie wyniki wklejają,to się liczy...więc federejszon nie powinien zginąć :) nie przejmuj się nami, zadbamy o siebie!

cycu2003 [ Senator ]
mam nadzieje

rvc [ Konsul ]
no to moje czasy heh choć przez chwile bede na podium :-)
os1-02:27.63
os2-02:34.05
os3-02:46.48
os4-02:48.16
os5-02:49.68
os6-02:47.63
os7-02:55.98
os8-01:13.24

??? [ tomi_boss ]
neon_one ---> ale jest jusz coraz lepiej:D przedtem cie niebylo ani w czlonkach ani w teamach teraz jestes w teamach :D :D pewnie w 11 czescie bedzie wszytko dograne jusz ::P:P:P:D
dawac dawac wyniki narzie rcv tylko oddal co z wami :>
ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Oto mój pierwszy występ w moim zespole chociaż i tak nie wyszedł okazale ale zawsze cos jest:D

??? [ tomi_boss ]
juz zaniedlugo rusza puchar colina wiec jak opadnie dym po spalonych oponach to sie szykujcie :D

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
??? ==> jest mały problem:( Jak spojżysz to na 1 OS jest samochód FORD FOCUS 1 karoseria. I mam teraz pytanie. To nie wyszło z mojej winy i czy zaliczycie mi ten czas czy musze powtórzyc 1 OS?????
??? [ tomi_boss ]
pewnie ze zaliczymy ! co by nie
wiec nic niebuj i zabieraj sie za szwecje :D

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
??? ===> dzieki:D

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
???===> mam jeszcze jedno pytanie?? O co chodzi z tym pucharem?????

rvc [ Konsul ]
to taki wielki kieliszek
EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
...ufundowany dla najlepszego na POS'ach w Colinie (chyba) :P

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
RVC ==> to ja wiem co to jest puchar i jak wygląda:D Ale chodzi mi oto tak jak mówi EMILL ty bedziemy jeździć na POS czy w czymśinnym????
??? [ tomi_boss ]
niedlugo pwoiem co i jak ale zapewniam ze bedzie fajnie :D
Bioreaktor [ Pretorianin ]
co tak mało screenów ??? wszyscy doją ile sie da czy jak
EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
ja dosle poznym wieczorem :P

Bioreaktor [ Pretorianin ]
Aż się boje normalnie pomyslec co to będą za czasy

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
moje jak zwykle mierne :D
Bioreaktor [ Pretorianin ]
EMIL =====> moje pewnie tez jak zwykle cieńkie, a myslałem ze we Francji mi pojdzie lepiej

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
Witam, mam sprawę, przez ostatnich kilka dni miałem bardzo dużo obowiązków związanych międyz innymi ze szkołą (no wiecie klasa maturalna i te sprawy) i mogę się dzisiaj nie wyrobić (jutro sprawdzian z polaka) liczę na to, że w razie czego mógłbym oddać czasy jutro w godzinach popołudniowych. Co o tym myslicie?
idę dalej uczyć się... :|

Bioreaktor [ Pretorianin ]
A nie ma na co czekać. Oto i moje czasy
os1-02:36.04
os2-02:41.99
os3-03:00.54
os4-03:00.95
os5-02:58.46
os6-02:58.06
os7-03:12.18
os8-01:15.73
Pozdrawiam.
Bioreaktor [ Pretorianin ]
Dexter666 =====> jesli chodzi o mnie to nie ma sprawy

??? [ tomi_boss ]
pewnie ze mozesz jutro zreszta goozys tesz ma oddac jutro
Kaszalot [ Pretorianin ]
Czasy z Francji zawodnika Kaszigo von Stąd:
1 2:16.78
2 2:23.08
3 2:33.24
4 2:38.32
5 2:38.00
6 2:36.29
7 2:40.57
8 1:08.71
suma: 18:54.99
Kaszalot [ Pretorianin ]
Wyniki z Francji zawodnika Hiv:
1 2:18.87
2 2:21.61
3 2:32.18
4 2:34.96
5 2:35.03
6 2:35.83
7 2:40.80
8 1:07.83
suma: 18:47.11
Kaszalot [ Pretorianin ]
Czasy z Francji zawodnika Leohnard Euler:
1 2:15.69
2 2:20.76
3 2:31.55
4 2:34.42
5 2:35.49
6 2:34.13
7 2:39.77
8 1:07.65
suma: 18:39.46

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
Kaszalot --> aaaaaa co już Was jest trzech?!?!?!?! może w szwecji będzie pięciu? taaak a za miesiąc będzie Was dziesięciu i my już nie będziemy mieli po co grać... dajcie se spokój, poszukajcie sobie kogoś godnego rywalizacji :/ co Wam da takie granie?!?! poszukajcie na innych forach dobrych ludzi ktorzy w colin2 grają i potrafią to robić tak jak celować do sedesu podczas załatwiania się... Najlepszym sposobem na Was jest po prostu nie zwracanie uwagi,kto z Nas będzie trzeci ten będzie pierwszy ponieważ JA nie widzę powodu,żebyście mieli grac razem z nami. Jesteście tacy wspaniali, gracie wręcz idealnie PERFEKT, piszecie swoje posty tak chocbyście mieli obok mózgu procesory do powielania myśli i twierdzeń, nie rozumiem Was kompletnie na co Wy to robicie?!?!
Kaszalot, nie widze w tym wątku żadnego Twojego wypracowania, może napiszesz coś?

??? [ tomi_boss ]
w sumie to popieram dextera pojawai sie raz na 10 lat wrzuca screeny i tyle go widzieli nic niewiadomo co jak i dlaczego :P jakis hiv co to ma byc :P

rvc [ Konsul ]
dexter-heheeh zes sie spienil hiv to taki wirus ,ja nawet popelnilem w kajecie taka małą poprwke bez asów i wyglada to inaczej jak w watku chłopcy (ze uzyje ich okreslenia) zjebali nam zabawe
Bioreaktor [ Pretorianin ]
Jakby nie było popieram
cycu2003 [ Senator ]
ja tez popieram,co sie dzieje,albo jestescie albo was nie ma,ja takich zawodnikow nigdy nie widzialem

rvc [ Konsul ]
widzialem duchy tych zawodnikow i dla mnie sa nieprawdopodobni co nie zmienia ze popi.. nam zabawe to tak jak by do ligi pol. dac milan .real i men totek by padł. 3 pierwsze miejsca sa juz rozdane a my bedziemy pkt. jakies grosze

??? [ tomi_boss ]
kurde nawet polowa czasow neioddala :> mama ndzjeje ze jak jutro wstane to bedzie co liczyc :D
aha i co robimy ze swietami!!!
szecje oddajemy w przyszla niedziele czy za 2 tygodnie?
pisze to ze wzgledu na to ze ktos moze wyjechac na swieta i po ptakach
niech kazdy sie wypowie i zobaczymy na jaki wariant sie zdecydujemy :D

rvc [ Konsul ]
ja czasy oddam chyba ze sila wyzsza .swieta mam w domu wyjme choinke z lodówki i po robocie

Qba19 [ Junior WRC ]
Ehhh... oddaje czasy... ale zrobione pugiem.... nie jestem w stanie grać ale niestety dopadła mnie choroba i w łózku leże... przykro mi :(
Acha... no i święta opuszczamy.

??? [ tomi_boss ]
no wiec ok
na szwajcarie bedzie 2 tygodnie :D
ale narazie FRANCJA!

neon_one [ Pretorianin ]
podpisuje sie pod tym co napisane wyzej :) nikt z nas nawet nie moze sobie pomarzyc o 1 miejscu
A tak poza tym to ja i Dex chodzimy do jednej klasy a co sie z tym laczy i ja jutro pisze ten pieprzony sprawdzian, wiec jakby Wam to nie sprawilo klopotu a zwlaszcza tobie drogi ??? oddam razem z goozysem i Dexterem jutro czasy co ???? Please :)

chodorek [ Centurion ]
Siema. Oto zamieszczam czasy yazz aka maish bo on nie ma netu. A ja mam problem z zamieszczeniem screena wiec tylko czasy wpisuje.
1 - 2:32:77
2 - 2:34:72
3 - 2:47:74
4 - 2:59:21
5 - 2:56:23
6 - 2:56:77
7 - 2:58:23
8 - 1:13:12

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
swoje czasy oddam max. do 2:00, cos mi wypadlo, sorka, ale to juz ostateczny termin
Weakando [ Senator ]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
nie mam nawet sily tego podliczac :P

??? [ tomi_boss ]
ciesze sie ze wekando sie pojawil :D
jak pozostali dadza wyniki to zaczne podliczac

rvc [ Konsul ]
ta teraz widze ze kaszalot WONT STĄD celowo dal casy hiva by nie postał za dlugo na podium
rvc [ Konsul ]
1. Osoba wyrażająca chęć zgłoszenia się do rywalizacji w "czystej" lidze Colin McRae Rally 2.0 powinna na adres [email protected] przysłać swój PPS oraz replay do każdej zaliczonej w profilu trasy podając koniecznie swój nick. Pliki w miarę możliwości powinny być spakowane w archiwum zip.
2. Nick nie może zawierać nazwy obraźliwej ani uwłaczającej godności człowieka.
3. Czas zapisany w PPS'ie nie poparty odpowiadającym mu replay'em nie będzie brany pod uwagę. Należy więc zaliczać czasy w trybie Time Trial (próba czasowa), bo tylko z niej gra zapisuje powtórki, które możecie znaleźć w katalogu ../Replays.
4. W lidze biorą udział TYLKO samochody klasy WRC, tj. Ford Focus, Peugeot 206, Toyota Corolla, Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer i Seat Cordoba. Dopuszczalne są też alternatywne wersje Focus’a oraz Lancer’a.
5. Podczas jazdy nie używamy skrótów polegających na ominięciu twardej przeszkody po stronie zewnętrznej od trasy powodującej wymierne korzyści czasowe oraz spowodowanie kolizji, która powoduje przeniesienie (tzw. teleport) w inne miejsce niż została ona spowodowana. UWAGA! Cięcia przez trawę są w naszej lidze dopuszczalne (o ile nie omijana jest w ten sposób jakaś przeszkoda), sam Colin McRae dopuszczał się już "gorszych" czynów podczas rajdów. Nie obowiązuje więc zasada "zawsze przynajmniej jedno koło na czarnym" klubu Virtual Drivers, co pozwoli na większą swobodę zawodników i ułatwi sprawdzanie nam Waszych przejazdów. Dokładnie takie same reguły obowiązywały podczas I Otwartych Mistrzostw Polski CMR2 w Łodzi, więc nikogo nie powinny dziwić.
6. Każdy nadesłany replay będzie wnikliwie sprawdzany.
7. W razie stwierdzenia nieprawidłowości podczas przejazdu zawodnik zostanie zdyskwalifikowany na odcinku, na którym nie zastosował się do niniejszego regulaminu.
8. Wszystkie replay'e z prawidłowo pokonanym odcinkiem będzie można ściągnąć na stronie.
9. Czasy pojedynczych odcinków będą sumowane. Po pokonaniu całego (wystarczy jednego) państwa suma czasów zostanie opublikowana jako czas przejazdu całego rajdu. Za każdy rajd określony zawodnik otrzymuje punkty, które składają się na generalną klasyfikację.
10. Punktacja wygląda następująco: patrząc od pierwszego miejsca - 10, 8, 6, 5, 4, 3, 2 i 1 punkt w każdym państwie.
znalazlem to i mysle ze mozna dodac do wstepniaka po niewielkich przerobach ,jest znakomocie napisane na temat czystosci przejazdów

??? [ tomi_boss ]
cos sie wymodzi z tego

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
rvc ==> co to jest za wypracowanie??:D
Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
os1-02:31.76
os2-02:41.19
os3-02:42.29
os4-02:45.93
os5-02:55.13
os6-02:50.63
os7-02:55.72
os8-01:19.71
beznadziejne wyniki ale jak już mówiłem, nie mam za bardzo czasu, a nie chcę zwlekać z czasami zbyt długo. Jeszcze raz przepraszam ze dzisiaj oddaję.

rvc [ Konsul ]
alex- wiesz jak jest jak sie tak siedzi i mysli to glupoty do głowy przychodzą a powaznie znalazlem stronke z liga c 2)))

neon_one [ Pretorianin ]
Hey Wam wszystkim!!! Wybaczcie ze tak dlugo ale nie mam normalnie czasu ( zreszta widac po moich czasach :/ ) Chcialbym je jeszcze troche podkrecic ale nie mam kiedy.
OS 1 - 2:27:58
OS 2 - 2:35:19
OS 3 - 2:46:96
OS 4 - 2:48:69
OS 5 - 2:50:05
OS 6 - 2:48:48
OS 7 - 2:56:34
OS 8 - 1:13:31
Mam nadzieje ze nie bede ostatni z tymi czasami :)
neon_one [ Pretorianin ]
Ups sorrki za screena, ale juz go daje :P --->
??? [ tomi_boss ]
czekmay teraz na liderow goozysa i anime mam nadzieje ze oddadza jak najszybciej

rvc [ Konsul ]
no i maisha chodor troche namieszał nie wiem czyje to czasy ???
??? [ tomi_boss ]
chodorek namiezlaes lekoo i neiwdomo wkoncu czyje sa te czasy :D popraw jak najszybciej!!

rvc [ Konsul ]
po konsultacji z maishem są to czasy chodora niestety czasy maisha sa u chodora na kompie a ten w szkole

neon_one [ Pretorianin ]
nie no.wiecie co ?!?! ta Szwecja to juz przegiecie :/ Przejechalem sobie dzisiaj pierwszy OS i kurcze kapa :( Teraz znowu musze sie przestawiac z predkoscia, a najgorsze w tym wszystkim jest to ze nie umiem sie jakos nauczyc brac tych zakretow. Chyba bede jezdzil tak jak mnie uczyli na prawku tzn ograniczenie 60 km/h i styknie wtedy bynajmniej normalnie bede mogl krecic te zakrety :P Moj czas na pierw. OSie byl chyba 3:18.xx nie wiem czy to dobrze czy zle ale wydaje mi sie ze raczej makabrycznie :) no ale teraz mam 2 tyg na 8 OSow wiec moze cos wykombinuje :P

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Ja mam zamiar we Szwecji wypróbować nowy wóz czyli Peugeot 206 WRC model 2003:D

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
ALEX2150 --> robisz operacje na plikach czy jakimiś programami obrabiasz textury aut? :>

rvc [ Konsul ]
a oto czasy maisha chodorek zapodał swoje

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Mam nadzieje ze spisze sie dobrze bo jak nie to juz tylko wchodzi w rachube przejscie do innego teamu:D
??? [ tomi_boss ]
jeszce goozys,anima i macu
yazz_aka_maish [ Legend ]
Czasy podane przez chodorka i rvc to to samo tylko chodorek pomylił się o jedną setną w czasie z OS2 :)
Nadal nie mam netu, ale kontynuuje rajdy. Teraz Szwecja?

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
tak maish, i masz na to prawie dwa tygodnie :-) przez święta robimy przerwe

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Dexter666 ==> wsumie zgadzam sie z toba:D

??? [ tomi_boss ]
niewiecie co z pozostalymi?
podliczac jusz wyniki czy nie:D
poczekam do jutra rana
cycu2003 [ Senator ]
widze ze konkurs teraz trwa wiecej dni

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
??? --> po pierwsze nie dają znaku życia i wydaje mi się,że nie chca hamować federacji...myślę,że możesz podliczyć i podać wyniki, a najwyzej się ich dopisze...ten weekend dla wielu okazał się problemem :) goozys dalej ma status
"wymiana starego szaraka na nowego, do zobaczyska w niedzielę wieczorem :-)"
jak wiemy niedziela była dwa dni temu :-D

neon_one [ Pretorianin ]
??? --- jak bede dzisiaj chodzil z psem to wpadne do goozysa i dowiem sie co i jak. Pod wieczor dam znac czy bedzie oddawal czasy czy nie, wiec don`t worry :D. Tymczasem mozez juz przeciez liczyc czasy a pozniej najwyzej zrobi sie tak jak Dexter mowi ;)

??? [ tomi_boss ]
neon to wez psa i wez od goozyska wyniki i zamiec je tu :D
pasuje podliczyc i zamnkac jusz wkoncu pierwsza czesc sezonu!
??? [ tomi_boss ]
przed swietami !

neon_one [ Pretorianin ]
??? -- Wlasnie wrucilem i niestety nie bylo go w domu :( najwyzej jeszcze pozniej zadzwonie zeby tylko sie dowiedziec co jest grane, bo isc do niego juz dzisiaj nie mam czasu.

Bioreaktor [ Pretorianin ]
koledzy do jutra podliczcie te wyniki bo ile mozna czekac. Jakies zasady wkoncu musza obowiazywac
pozdro

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Bioreaktor ==> tylko spokojnie bo ci ciśnienie podskoczy nie denerwuj sie:D

??? [ tomi_boss ]
co racja to racja zreszta goozys czy anima i tak maja duza przewage wiec im to nizaszkodzi :D albo sie odkuja potem
no ale bioreaktor ma poniekad racje
wiec oglaszam oficjalnie ze maja czas do środy w czawrtek rano jak wstane zakladam nowy watek z wynikami kture beda ostatecznymi bez pozniejszego dopisywania chcoby newiem kto jak prosil :D oraz info o pucharze!!
podyktowane jest to tym ze czeba zamknac 1 czesc sezonu przed swietami a teakze oglosi zasady pucharu zanim sie wszyscy rozjada do rodzin czy na wypoczynek itp.
rzekłem :D
yo

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
??? --> oczywiscie czaśów hiv`a nie liczysz, a najlepiej to zeby ekipa kaszalotów odeszła w pokoju...jest tyle federacji, lig, w których popisała by się swoją zawodową grą :/
??? [ tomi_boss ]
co by nie :D

??? [ tomi_boss ]
odmłodzona punkatcja :D a jutro punkatcja po 3 rajdach !
GENERALNA INDYWIDULANA KLASYFIKACJA WRC PO RAJDZIE FINLANDII I GRECJI:
1.Goozys[DEA]----22
2.yazz_aka_m-----12
3.Anima Vilis----12
4.rvc-------------9
5.neon_one--------6
6.Macu------------6
7.Qba19-----------3
8.Dexter666-------2
9.chodorek--------2
10.EMILL----------1
11.Bioreaktor-----0
12.shogo_S--------0
13.madcat---------0
14.weakando-------0
DRUŻYNOWA PUNKTACJA WRC PO RAJDZIE FINLANDII:
1.Mitsubishi RALLIART Team-------18
2.Toyota Rally Team--------------18
3.Sport Team SEAT----------------12
4.Team Subaru--------------------11
5.Ford M-Sport Rally Team--------11
6.Peugeot SPORT Team--------------0
Gdy występowała taka sam liczba punktów decydował wynik ostaniego rajdu (w tym przypadku Grecji)
powinno byc dobrze ;)

rvc [ Konsul ]
no ta rywalizacja wyglada obiecująco )))

Bioreaktor [ Pretorianin ]
Nie ma to jak studia przy komputerach
Bioreaktor [ Pretorianin ]
Kurde nie wiem czy wytrzymam tak długa przerwe :P Ale mały odpoczynek przez święta się przyda. Bedzie czas zeby troche pokręcic czasy
??? [ tomi_boss ]
goozysa tesz wywalic :D:D:D:D;)
nio jakby nieoddal czasow to by sie jescze bardziej ciekawiej zrobilo :D

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
To przez świeta nie rozgrywamy rajdu we Szwecji???

??? [ tomi_boss ]
WYNIKI Z 8 OSóW RAJDU SZWECJI ODDAJEMY 18 KWIETNIA!!!

Bioreaktor [ Pretorianin ]
ALEX2150 trenuj trenuj bo znowu bedziemy na końcu :P Wpadnij do mnie to ci podam ustawienia tuningowe na Szwecje. A tylko narazie mam problemy z płytą od Colina :P Kurde moja oryginalna płyta :D !!!!!!

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
bioreaktor ===> jak ty masz orginał to nie powinienes miec żadnych problemów. A jeśli chodzi o rajd Szwecji to na tym dobrze i mam nadzieje ze jakies punkty zgarne:D

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
A co ze stronką która miała sie juz pojawic dawno????

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
??? ---> bardzo ładnie ;-)

rvc [ Konsul ]
neon - co z goozysem i aminka????

Bioreaktor [ Pretorianin ]
niech tu sie ktos odezwie. Co taka cisza. Jak tak dalej pojdzie to bede musiał kopać zeby ten wątek odszukać :D

neon_one [ Pretorianin ]
rvc -- stary nie mam zielonego pojecia goozysa w ogole nie umiem na chacie zastac :( a jesli chodzi o Animke to tez niestety nie wiem ( obydwoje maja caly czas stare statusy na tlenie )
Bioreaktor -- mam rozwiazanie na twoj problem |:) wystarczy jak sobie zaznaczysz ten watek i juz go bedziesz mial caly czas na pierwszym miejscu ;)

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
yoyoyo!!
rozmawiałem z guzikiem i co Wam powiem to to, że on nie oddaje czasów z Francji, może dzisiaj w nocy wejdzie na kompa...musi na niego dlugo czekac...a co do Animki to Ona ma gorzej bo może nawet Szwecji nie będzie zaliczać... Także, chłopaki, podliczamy czasy (tzn ??? podlicza czasy---za to mu płacą :D ) no i czekamy niecierpliwi na Goozysa i Anime.
pisss
ps. właśnie zassałem album Kool Savas idę słuchać :-P
Bioreaktor [ Pretorianin ]
neon_one -----> dobry pomysł :)

rvc [ Konsul ]
a ja wam powiem ze poniedziałku ( to taki pesymistyczny termin) bede miał cmr4

Goozys[DEA] [ Virus ]
Panowie, wróciłem!! Już komputerek stoi nowiusieńki. Chyba coś mnie wyjebali na procku, ale jutro będę rozmawiał z kolesiem, który to wszystko składał i mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia :) Przede mną Franclandia, więc mam osobistą prośbę do ??? - podlicz czasy ok. 15.00. Ja teraz zarywam nockę by wstawić czasy, a nie chcę mieć rajdu w plecy, jakoś to pierwsze miejsce bardzo mi się podoba :D Dlatego trzymajcie za mnie sutki...ekhmm.. tzn. kciuki :P
... i pobiegł grać w CMR2.0

Goozys[DEA] [ Virus ]
TADADAM!!! No i się wyrobiłem... :D
OS1 - 02:25.60
OS2 - 02:32.63
OS3 - 02:49.34
OS4 - 02:52.88
OS5 - 02:51.74
OS6 - 02:51.54
OS7 - 03:00.07
OS8 - 01:12.56
Patrząc na Wasze czasy, stwierdzam, że powinienem uplasować się gdzieś na 3 lub 4 miejscu, ale nie chciało mi sie tego wszystkiego dokładnie przeliczac i może być +\- jedno miejsce. Czy ja już pisałem, ze nie przepadam za asfaltowymi odcinkami? :P Teraz Szweclandia... :-\ Dacie mi ostro popalić.
??? --> Możesz podliczyć czasy. Anima Vilis niestety z Franclandii czasów nie odda :(
Goozys[DEA] [ Virus ]
Właśnie sobie troszkę pograłem w CMR04 i błeeee... :( Panowie z Code' robili chyba tę grę z myślą o graczach posiadających kierownice, bo na klawiaturze niestety cieżko cokolwiek sensownego zwojować. Graficznie wygląda bardzo fajnie, choć gdyby czepiać się na siłę, to w oczy kole makabryczne rozmazanie textur (nawierzchnia w Japonii wygląda okropnie :-\). Fizyka jazdy mocno poprawiona względem CMR3, ale daleko jej do tej, jaką prezentuje CMR2.0 :) Oczywiście na dzień dzisiejszy nie ma lepiej wyglądającej gry rajdowej na PieCu (z małymi bublami), ale jest znacznie więcej bardziej grywalnych. Na stronie BHMotorspots, od jakiegoś czasu można zassać filmik z gry Richard Burns Rally i póki co właśnie na nią skupiam swoje ślepia :D Zobaczymy jak będzie się prezentować w wersji finalnej.

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
Goozys[DEA] --> i co się chwalisz ze Ci ta gra chodzi? :-P cieszę się, że oddałeś czasy....teraz będziesz spał do wieczora przez tą zarwaną nockę :-D ......is good to see you! (czy jakoś tak :P)

??? [ tomi_boss ]
kurcze niech sie ktos odezwie do mnei na gg bo neimoge zalozyc nowego watku dlugi jest i jakos neimoe mi go zlaozyc
neich ktos sie odezwie to mu przesle co ma byc i zlaozy
thx

rvc [ Konsul ]
???-sie odzywam zapodaj do mnie

Goozys[DEA] [ Virus ]
eiP --> Chwalę się, bo mam już większe pole manewru... :D

rvc [ Konsul ]
goozys -lepiej ostroznie bo cie jeszcze odesla do wyzszej ligi

neon_one [ Pretorianin ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2244501&N=1 nowy watek ;)

zielikcmr [ Junior ]
jakie uzyskujecie czasy w Grecji 10 tak mniej wiecej bo chce zobaczyc jak stoje i czy jestem dno hehe