
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Federacja Deluxe Ski Jump: Gry-Online [cz. 45]
UWAGA: ZANIM ZADASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIE PRZECZYTAJ WSTĘPNIAKA!
...................::::::::::::::Federacja DELUXE SKI JUMP::::::::::::::...................
version 2.1
WSTĘPNIAK
Witam w oficjalnym wątku Federacji DELUXE SKI JUMP GRY-OnLine!
Deluxe Ski Jump to nowej generacji symulacja skoków narciarskich. Dzięki dokładnie odwzorowanym prawom fizyki, realizm DSJ jest jednym z najlepszych, jakie stworzono w grach sportowych. Dobrze zaprojektowana obsługa myszy daje ci pełną kontrolę nad animowanym w czasie rzeczywistym skoczkiem. Możesz balansować podczas wybicia, zmieniać nachylenie ciała podczas lotu, korzystać z wiatru i w końcu perfekcyjnie wylądować, by usatysfakcjonować sędziów. Skocznie są urozmaicone. Od malutkiej skoczni K50, aż do ogromnej K250. Każda z 32 skoczni daje ci unikalne doświadczenia. Możesz także wyzwać swych przyjaciół na pojedynek i organizować wielkie turnieje, gdyż DSJ może obsługiwać do 16 zawodników jednocześnie. Pełny puchar świata na 32 skoczniach, z udziałem 16 zawodników daje ekstremalną zabawę i wrażenia!
Miłej zabawy!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
CZŁONKOWIE
Cycu2003(4) =======> logoTwórca, stworzył logo federacji ;)
Mutant z Krainy OZ => gra bo mu się nudzi :]
Badzi ==========> po prostu wybija sie i leci :]
Skibi ==========> fajnie sie zglosil :)
Hctkko=========> ma bardzo skomplikowany nick ;)
Pepsi ========>i poooleciał... do sklepu po pepsi, sponsor tytularny ;)
Kajojo ========> w locie strzela gafy :]
Buczo
PoH
Sayet
Sypki
Bambo
Tchibo
Szwaroc
Odeszli lub od jakiegoś czasu nie dają znaków życia
SzCzEsNy ====> Założył federację
wolfen3741
ALEX2150
Bioreaktor
Skynet3000
xkxtx
ehhh
Marbi
Devilll2
Regis
Krzysieek
nowi zawodnicy ==> wszyscy forumowicze którzy spełniają warunki członkostwa [poniżej]
Prośba do uczestników: proszę o wpisanie w sygnaturce: należy do Federacji DELUXE SKI JUMP _ Gry OnLine
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
LINKI
do naszej stronki: https://www.federacjadsj.prv.pl/
do kalkulatora przeliczającego punkty: https://skokinarciarskie.pl/punktacja/kalkulator.php
pozostałe z info o grze:
https://www.icpnet.pl/~mbm/ftp.html
https://www.dsj.prv.pl/
https://www.mediamond.fi/
https://www.dsj.cad.pl/
do poprzedniej części na samym dole
WAŻNE! Jeśli jesteś posiadaczem widnowsa XP i nie możesz robić screenów w DSJ
Ściagnij DOSboxa.
Znajdziesz go pod tym linkiem:
https://heanet.dl.sourceforge.net/sourceforge/dosbox/DOSBox0.61-win32-installer.exe
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
INSTRUKCJA OBSŁUGI DOSBOXA
Na początku umieść DSJ w katalogu C:\gry\DSJ
Potem włącz DosBOX i wpisuj po kolei:
mount c c:\gry <enter>
c: <enter>
cd dsj <enter>
dsj <enter>
Po wpisaniu tych poleceń w prawidłowej kolejnośći powinno się uruchomić DSJ.
Aby grać na pełnym ekranie musisz nacisnąć Alt + Enter.
Ctrl + F12 służy do przyśpieszania gry.
Oczywiście <enter> oznacza, że w tym momencie masz nacisnąć klawisz Enter.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
WYMAGANIA SPRZĘTOWE
* Pentium 166 lub szybszy
* Mysz z dwoma przyciskami
* Karta graficzna kompatybilna z trybem VGA
* 470 kb wolnej pamięci
* Dos 4.0 lub nowszy
* W przypadku posiadania windowsa XP potrzebny jest program DOSbox do robienia screenów (patrz wyżej)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
WARUNKI CZŁONKOSTWA
* Jeśli chcesz się zapisać to:
* Oddaj screena z wynikami z danej skoczni w dniu konkursu
* Kochaj grę DSJ ;)
* NIE PRÓBUJ OSZUKIWAC!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
SPOSÓB ODBYWANIA SIĘ ZAWODÓW
Skaczemy jak w Pucharze Świata, po oddaniu dwóch skoków robimy screen z notą końcową i odległością i zamieszczamy go we wątku z konkursu.
Konkursy odbywaja sie w srody i w soboty!
Jesli komus wyjdzie jakis wspanialy skok ktory wplynie na jego note w konkursie musi potwierdzic go powtorka, jesli nie bedzie jej posiadal nie zostanie sklasyfikowany.
Zaliczamy tylko PIERWSZEGO zamieszczonego screena, więc lepiej nie śpieszyć się z publikacją wyniku, bo zawsze można się poprawić.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
SKOCZNIE
1. Finlandia K105 - Regis 114m 136 pkt
2. Szwajcaria K170 - Regis 206 i 206m 440.3 pkt
3. Czechy K135 - Regis 155,5 i 154,5m 304.9 pkt
4. Białoruś K220 - Mutant 266 i 263m 452.2 pkt
5. Austria K70 - Regis 84 i 84m 292.5 pkt
6. USA K130 - Regis 168 i 168,5m 375.5pkt
7. Łotwa K165 - Mutant 194 i 193,5m 425.9pkt
8. Polska K80 - Devill 94 i 94m 291.5 pkt
9. Japonia K210 - Mutant 235 i 234,5m 415.3pkt
10. Belgia K95 - Mutant 124 i 125m 342.6 pkt
11. Islandia K190 - Mutant 211,5 i 211,5m 405.6pkt
12. Anglia K50 - Mutant 59 i 59,5m 273.5 pkt, Drużynówkę wygrała Drużyna 2 zdobywając 806.5pkt
13. Niemcy K120 - Mutant 133,5 i 134m 286 pkt
14. Estonia K155 - Mutant 185,5 i 186,5m 431.3 pkt, Drużynówkę wygrała Drużyna I zdobywając 1231.7pkt
15.Norwegia K90 - ex equo Kajojo i Poh z notą 278.5 pkt
16. Australia K240 - Mutant 294 i 296,5m 485.6 pkt
17. Irlandia K125 - Mutant 138 i 136,5m 279.6 pkt
18. Ukraina K60 - Kajojo 72 i 71m 282 pkt
19. Węgry K180 - Tchibo 222 i 222.5m 457.9 pkt
20. Szwecja K140
21. Włochy K230
22. Dania K75
23. Słowacja K110
24. Kanada K185
25. Litwa K145
26. Kazachstan K85
27. Chiny K205
28. Francja K160
29. Holandia K100
30. Rosja K200
31. Korea K150
32. Słowenia K250
33. Zakopane1 K120
34. Zakopane2 K65
35. Karpacz K85
36. Wisła K105
37. Szczyrk K85
Skocznie napisane pochyloną czcionką to skocznie na których już skakaliśmy,
Skocznia napisana podkreśloną czcionką to skocznia następna na której bedziemy skakać.

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Szwaroc ---> i w dodatku dyskwalifikujemy Cię na następne 3 konkursy ;D a nikt nie zareagowałna Twoją podpuchę, bo już nikogo nie było (lol) a przynajmniej mnie :P aha i thx, że chociaż raz mnie nazwałeś tak, jak należy :)
RANKING, PODUMOWUJĄCY TURNIEJ NA <FUCK MODE ON> WĘGRZECH <FUCK MODE OFF>:
1. Tchibo - 457.9
2. Mutant - 455.4
3. Kajojo - 452.3
4. Sypki - 450.8
5. Buczo - 441.2
6. pepsi - 440.2
7. Poh - 439.3
8. Szwaroc - 439.2
9. Hctkko - 439.1
10. Badzi - 424.6
11. Bambo - 417.2
12. Sayet - 415.8
13. Skibi - 403.2
14. Cycu - 395.1
Mutant ---> dzięki za tytuł wątku... rotfl tak się upominał i nie zamieścił

Szwaroc [ ]
pepszi -> no wlasnie ja tutaj wymyslam jakies zarciki zeby wesolo bylo a nikogo nie ma no
btw... moj zegarek pokazywal 25:58...

Poh [ Pretorianin ]
Upss, najgorsze miejsce z dotychczas rozegranych konkursów, no ale może w szwecji będzie lepiej. Mógłby ktoś chętny podać jak mu idzie, bo będe musiał już dzisiaj dać screena i chciałbym wiedzieć na co mnie stać z takim wynikiem.

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Poh ---> na razie 1 skok 158 drugi 159 ale nie składam broni :)
Szwaroc ---> lol z tym zegarkiem. prima aprillis Ci zrobił :)

Szwaroc [ ]
No a ja znowu jestem bardzo zadowolony :D Do poh'a 0,1 pkt (grrr...) a do smakusia tylko 1 pkt :D do bucza dwa :D
Szwaroc [ ]
lol z tym zegarkiem. prima aprillis Ci zrobił ROTFL :D hehe zegarek mi primaaprilisa zrobil :D ja tez mu zrobie...
Poh [ Pretorianin ]
Heh, jak tchibo z sypkim utrzymają formę to podium już nie powącham, no ale konkrety:
skok I: 160 m
skok II: 160 m
Nota: 308 pkt
Raczej nie jest to żadna rewelacja no ale brak czasu

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Jakoś wyleciał mi ten temat z głowy:P
Szwaroc---> Też chciałbym dobe na 26 godzin:D

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
ale lol. Soul jest autore, wszystkich wątkół :) niestety, nie mogę zrobić podsumowania, bo muszę robić ściągę na franca .
Poh ---> mam krótsze skoki, ale chyba lepsze noty, bo w tym momencie jestem przed Tobą :)
cycu2003 [ Senator ]
witam
dlaczego widze na forum autira soula
jestem w szkole

kajojo [ MU Online ]
Heh, Soul zrobił nam niekiepski żart prima aprilisowy :]
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Mógł wymyślić coś lepszego:)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Kto mnie juz skreślił z listy??? Mam problemy z netem przez to nie moge narazie brac udziału w konkursach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz pisze ze szkoły!!!!!!!!!!!!
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> Długo nic nie pisaleś, więc przeniosłem Cię na drugą listę.

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ==> mam nadzieje ze juz dzisiaj moze jutro najpóźniej bede miał spowrotem neta!!

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Bo od kilku dni nie moge sie skontaktowac z adminem mojej sieci. Wogóle nie odbiera telefonów
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Obyś do soboty do nas wrócił :)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ==> mam tez taką nadzieje
Los Galaktikos [ Konsul ]
kurde dopiero 12 miejsce....ale lipa...
Mutant>> wysłałes mi?? bo mi wyskakuje limit transferu wykorzystany i taka kłodka

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Nawet teraz trenuje na Szwecji:D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sayet---> Podaj maila, to Ci wyślę.
Alex--> Trenuj trenuj, bo musisz teraz odrobić sporą stratę:)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ==> jakbym jeszcze w sobote nie miał to i tak przesle swojego screena jedynie od kumpla:D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> Hm, wczoraj i w ostatnią sobotę nie mogłeś tego zrobić?

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ==> niestety nuie mogłem bo byłem zajęty a i tak kumpla w ciagu tygodnia nie mam z nim zabardzo kontaktu:(
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sayet--> Wysłałem, mam nadzieje, że dojdzie.

hctkko [ Firestarter ]
heh, myślałem, że będzie gorzej ;-P
ale w szwecji mam notę w okolicah Poha
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Hctkko ---> tylko tym razem bez forów ;)
Alex ---> no, żyjesz, już myślałem, że Cię straciliśmy... :)
właśnie wróciłem z Pasji. film jest naprawdę realistyczny, a najlepszą rolę odegrał IMHO odtwórca szatana

cycu2003 [ Senator ]
witam,wydaje mi sie ze bede zajmowal ostatnie miejsca bo wcale nie mam czasu do skakania,jak oddam screen to juz bedzie sukces

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
lol, jednak nie mam lepszego screena od Poha, coś mi się pomyliło... no ale w każdym razie jestem blisko i, jak mówiłem, broni nie składam :)
kajojo [ MU Online ]
Pepsi co z tobą, jak mam uaktualnić stronę bez twojego komentarza??
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Kajojo ---> o ja, zapomniałem zupełnie, zaraz napiszę
cycu2003 [ Senator ]
pepsi--->uwazam ze ten film jest troche przereklamowany,widzialem drastyczniejsze filmy oddane do normalnego urzytku

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Skocznia węgierska nie przypadła do gustu większości zaowdników. Wielu z nich narzekało na brak cierpliwości do tego obiektu, ale na szczęście zawody mamy już za sobą. Historyczne (bo pierwsze) zwycięstwo odniósł Tchibo, który z przewagą 3,5 punktu wyprzedził Mutanta. Na najniższym stopniu podium stanął Kajojo, który tym razem nie zastosował zasłony dymnej i nie wyskoczył z niespodziewanym wynikiem tuż przed końcem konkursu. Dobrą formą błysnął Sypki, który zajął najgorsze dla sportowca, 4. miejsce. Stawkę zamknął Cycu, który wciąż narzeka na brak czasu. Cieszy frekwencja, która już drugie zawody z rzędu wynosi 14 zawodników. W sobotę udamy siędo Szwecji na trzeci a zarazem ostatni turniej skandynawski. miejmy nadzieję, że tym razem skoczkowie wykarzą się większą cierpliwością i zdeterminowaniem i wyniki będą naprawdę imponujące.
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Cycu ---> no wiesz, zależy jak kto odbiera. ja na przykład podszedłem do tego bardzo emocjonalnie, poza tym Gibsonowi nie chodziło o to, żeby krew lała się litrami, tylko żeby ukazać ideę ukrzyżowania i uważam, że w pełni mu się to udało. fantastyczny klimat, fantastyczna muzyka no i kilka wzruszających scen (spotkanie Jezusa z Maryją czy postawa Szymona z Cyreny).
kajojo [ MU Online ]
Stronka zaktualizowana

cycu2003 [ Senator ]
ogolniie film mi sie podobal,
ale niedawno obejrzalem Matrix rewolucje i jest (dla mnie) o "niebo" lepszy
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Kajojo ---> mała propozycja - pousuwaj komentarze z dawniejszych skoczni i daj do jakiegoś archiwum czy coś... a na wierzchu niech zostaną 3-4 najświeższe komentarze

cycu2003 [ Senator ]
kajojo--->ALEX jest za wysoko w klasyfikacji,zobacz
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Cycu ---> zależy co kto lubi :)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu--> Hmm nie ma sensu porównywać Pasji z Szmatrixem (imho dwie ostatnie części to gówno), bo to tak jakbyś porównywał słowika z łodziom(ą) podwodną.
Ja Pasję oglądałem tylko na komputerze, miałem jechać do kina, ale jednak nie uśmiechało mi się tłuc 30 km do najbliższego w Krakowie. Porzyczyłem się od kuzyna na płytkach i oglądnąłem. Co prawda jakoś tragiczna, ale oglądnąć się dało.
Film potrafi wycisnąć łzy.
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Pasja to raczej średni film. Pomijając zupełnie brutalność, która jakoś mnie nie ruszyła, film ten nie posiada praktycznie wnętrza. Jest płyciutki jak Wetlinka w czasie suszy, a przecież z takiej historii można by zrobić naprawdę uniwersalne dzieło z przesłaniem. A Gibson zrobił IMHO film dokumentalny za 25 milionów dolarów, który dla nie chrześcijan jest pewnie zupełnie bez sensu. Tylko te retrospekcje ratują ten film przed całkowitą klęską w moich oczach.
Ogólna ocena : +3

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kajojo---> Popraw w tabeli błąd. Jest podane, że skoczyłem dwa razy 222 a tylko jeden skok był na tę odległość, drugi na 220:P

kajojo [ MU Online ]
Ehh cycu chciałem ALEXa zachęcić do skakania, a ty wczystko popsułeś :P
Archiwum - nie ma sprawy
kajojo [ MU Online ]
Mutant --> w tabeli to już nie mój błąd tylko bucza, wszelkie pretensje i pozwy o odszkodowanie do niego :)

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kajojo---> Ale mogłeś przeglądnąć przed dodaniem tego na stronkę:P
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Kajojo ---> cieszę się, że doszliśmy do konsensusu.
Buczo ---> Gibson nie chciał z tego filmu zrobić jakiegoś dokumentu z przesłaniem, tylko wiernie przekazać 12 ostatnich godzin życia Chrystusa. moim zdaniem, zrobił to, co do niego należało.
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Mutant --> Przepraszam rzeczywiście mój błąd. I nie czepiaj się Kajojo, bo sprawdzenie rankingu i przeglądnięcie wszystkich screenów zajmuje dość dużo czasu, więc po co miałby to robić jesli ja już to zrobiłem ?? Co prawda się pomyliłem ale chyba po raz pierwszy no i Ty jak zawsze stoisz na straży.
Pepsi --> Rozumiem co chciał zrobić Gibson i pod tym względem odniósł sukces (pod warunkiem że uznamy ewangelię za wiarygodne źródło wydarzeń ;)) ale jako film to raczej kiepsko mu to wyszło i bardzo się zdziwię jeśli ten film będzie zgarniał nagrody (a może właśnie wcale się nie zdziwie ;/) W porównaniu z dobrym kinem europejskim to film jest raczej nudny i do tego dochodzi średnia gra aktorska zupełnie nie nakreslająca rysu psychologicznego postaci (gdyby nie znajomość tej religii człowiek by się zastanawiał: po kiego ten Jezus to robi ??). No i te parę kiczowatych scen które pozostawiają niesmak w ustach. Ten film to mimo wszystko komercja, a nie ambitne dzieło filmowe.

Szwaroc [ ]
Wpadlem na niesamowity pomysl ;-)
Skaczemy juz tyle czasu ze soba... ale tak serio to jakos trudno mi sobie wyobrazic skaczacego mutanta :D dlatego:
POKAZCIE SIE... :D
Kto chce niech wrzuci jakies foto ew. link
Zeby nie bylo ja juz daje :D -> link u gory
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Bleee... nie mam skanera :(
Inacze dałbym zdjątko już w wątku powszechnym na GOLu :/
Ale pomysł dobry :)

Szwaroc [ ]
Buczo... nie spieszy sie :D
No przeciez mowilem ze pomysl niesamowity ;-)
Juz widze oczami wyobrazni... skaczacy mutant... az tu mu nagle narta zakantowala :D i... dup! Hoho :D a tak to co? Musze sie zadowolic mordka taka jak ta |
<----------------------------------------------
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Szwaroc---> Byłem jednym z pierwszych forumowiczów którzy dali swoją fotkę w ostatniej akcji ze zdjęciami ;)

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Aj, zapomniałem dopisać, że na tamtej fotce jestem w delegacji na tej waszej parszywej ziemi. Ubrałem się tak dla niepoznaki, żeby mnie czasem tajniaki nie zwinęły:D

Szwaroc [ ]
Mutant ale wiesz chcialem zeby wszystko bylo na miejscu :D
btw. hehehe teraz juz wiem jak sobie wyobrazac jak ci narta kantuje :D albo jak robisz koziolki :D szkoda ze cie tak slabo widac
Sypki [ Chor��y ]
Czwarte miejsce - niezle jak na moje zdolnosci :) Niestety jutro bedzie znacznie gorzej, ale moze ostatniego miejsca nie zajme.
Powodzenia.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sypki--> Chyba ponownie zajmiesz przyzwoitą lokatę.
heh, coś mi się zdaje, że wyniki kolejnego konkursu będą oddawane w niekonkursowej części :]

Szwaroc [ ]
a pamietacie te czasy jak w jeden dziej byly po 3 czesci :P a teraz przez 3-4 dni nie mozemy przeskoczyc :D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Wtedy to było statsowanie:P

Szwaroc [ ]
no :D jak cholera :D
hehe
Tchibo [ Centurion ]
Pierwsze miejsce? Ja z tymi skokami liczyłem na tradycyjną u mnie drugą piątkę, a tu taka niespodzianka. Już chyba wiem która skocznia jest moją ulubioną:) Daję screena na jutrzejszy konkurs i mykam. Wrócę w środę.
Pozdrawiam.

cycu2003 [ Senator ]
nie wiem czy jutro oddam screena(sie powtarza,sie powtarza)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
no, na razie jestem na podium, ale w sumie zależy mi na tym, żeby być przed Pohem, Buczem i Badzim, chociaż do Bucza i tak już pewnie nie odrobię. a do Poha blisko (mowa o Szwecji) :P
Szwaroc ---> stary dziad z Ciebie ;) ja niestety foty nie mam, a jak bede miał to się ujawnię, a tymczasem ------->
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Bardzo ładny jesteś:D
Tchibo--> Już się bałem, że Ty tak na stałe zająłeś sobie miejsce na podium;)
Cycu--> Oddasz i nie gadaj głupio:P

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> przecież mówiłeś, że preferujesz blondynki z dużym biustem ;)
Cycu ---> to niech się powtarza również ze screenami (zawsze oddajesz :P)
Poh ---> lol, właśnie skoczyłem tyle co Ty ( w obu skokach) i mam identyczną notę, co Ty :D

Skibi [ Konsul ]
daje screena na jutro:
156,5 m
155 m
292,6 p
taka ladna pogoda, szkoda tracić czas na skakanie :P

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Skibi ---> no fakt, pogodę trzeba wykorzystać, sam jutro idę na kosza do południa, później wracam na obiad, oglądam kosza w tv no i jeszcze trzeba lekcje zrobić, także teżza wiele czasu nie będę miał. najważniejsze, że wyrównałem wynik Poha i na razie jesteśmy ex-equo na 1. miejscu :)
Bambo16 [ Legionista ]
Znowu ostatni będe :)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
no nieźle, do rozpoczęcia konkursu jeszcze ponad 5 godzin a już mamy 5 screenów
Bambo ---> fajnie, że znowu oddajesz screena. i nie przejmuj się, może nie będziesz ostatni, zostali przecież jeszcze Cycu i Alex (sorki chłopaki :P), poza tym liczy się dobra zabawa, a nie zajmowane miejsca
Los Galaktikos [ Konsul ]
pepsi>> juz pare osob oddało screeny...zrob ranking:D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sayet--> Ranking przed rozpoczęciem zawodów? Jak to tak:)
Pepsi--> Oczami wyobraźni widzę na Twojej "fotce" taką blondyne:D
ps. Sayet dostałeś ode mnie tego dsj? Działa Ci?
Los Galaktikos [ Konsul ]
Mutant>>> co ty mi wysłałes?? trainer wiatru...:/
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sayet---> Co Ty mi chrzanisz? Sam pakowałem rarem, żeby Ci wysłać.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sayet-->A nie sorrki, faktycznie. Popieprzyły mi się pliki. Jeszcze raz Ci wyślę.

Los Galaktikos [ Konsul ]
przyszło mi od Hunter....dobrze?? patrze nazwa załacznika dsj21 zip włanczam a tu trainer wiatru
Los Galaktikos [ Konsul ]
a skad u ciebie trainer wiatru??:D zartowałem...
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kiedyś musiałem ściągnąć i został w folderze z pobranymi plikami. Lepiej będzie jak sam sobie ściągniesz bo teraz już nie pojawia się komunikat o przekroczeniu transferu :)
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> trainer wiatru? co to ma znaczyć? :P i nie jestem cycastą (bez aluzji ;) blondynką :P
Sayet ---> pierwszy ranking mogę zrobić o północy, nie wcześniej
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> A już sobie nadzieje robiłem, że jesteś:P
Los Galaktikos [ Konsul ]
dalej mi wyskakuje...
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
heh, ja wolę brunetki... i wcale nie aż takie cycaste :)
jak wam idzie? przeskoczyliście już Poha? ja jestem równo z nim :)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sayet--> To zaraz Ci wyślę.
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Sayet ---> może reinstalkę Windowsa (bez formatu) sobie zafunduj... bo już nie wiem, co się dzieje
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sayet---> Wysłałem. Mam nadzieję, że tym razem dobry plik, bo zdeka dużo ich mam o podobnej nazwie a nie chce mi sie wszystkich sprawdzać:P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sayet--> Doszedł do Ciebie ten dsj?

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Po prawie tygodniowej przerwie związanej z awariąneta wróciłem wkońcu do was a wy mnie skreśliliście juz z federacji:(
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Alex ---> nie pękaj, tylko mów, jak Ci na Szwecji idzie. proponuję, żebyś osobiście zbeształ Mutanta, powysyłaj mu jakie mydoomy na skrzynke, niech wie, co to znaczy skreślić ALEXA z listy :P a tak na serio to weź się za skakanie, bo musisz odrobić stracone punkty :)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> Nikt Cię nie skreślił;)
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> ale Alex zbulwersował się tym, że umieściłeś go w liście federowiczó w stanie śmierci klinicznej :P

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
pepsi ==> wróce do tematu Speedwaya i co a nie mówiłem że Unia rozjedzie Bydgoszcz:D

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> skreśl Alexa ;)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Jutro już go nie będzie:D
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> thx. sprawdź skrzynkę za 5 minut. dostawa będzie :)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Po tym co mi powiedziałeś, że jesteś w każdej butelce, puszcze czy beczce pepsi, nie mam za bardzo ochoty pić kolegi z forum:D Myślałem, że jesteś tylko jedną butelką a nie całą cieczą:P

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> spoko, codziennie miliony ludzi mnie piją i codziennie hektolitry mnie rozlewa się w rozlewniach :)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
pepsi ==> co wstydzisz sie że Bydgoszcz jest pierwsza do spadku:D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Ludzie to mogą Cię pić te miliony, ale mutanty nie są kanibalami:P
kurdę muszę wziąć się do roboty, bo wiele żem sobie nie poskakał, a już jutro konkurs :/

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
kurde miało być ludzi nie ludzie :)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Alex ---> Polonii nigdy się nie wstydzę. wiedziałem, że ten sezon bedzie survival horrorem, ale na szczęście dostaliśmy teraz baterię pieniedzy (500.000 PLN), to przynajmniej bedzie na renowację sprzętu i nowe silniki. mam nadzieję, że się utrzymamy, bo na nic więcej nie liczę...
btw. [`] dla Dadosa...
cycu2003 [ Senator ]
ALEX -->jak ci idzie ?
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
pewnie znowu wszyscy dziarsko skaczą. ja już idę na zasłużony spoczynek, rano zrobię ranking, później mnie nie będzie, także screena oddam gdzieś pod wieczór.
Mutant ---> mimo to nawet nie waż się tknąć rankingów ;-P
Badzi [ Konsul ]
Wiedziałem, że Szwedki są zimne i bezwzględne, ale żeby aż tak? ;) Niestety, po dzielnej, acz nierównej walce poległem. W sumie pewnie skończę jak zwykle: 8-10 miejsce.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Nieźle, już kilka screenów, a konkurs dopiero co się zaczął:)
Pepsi--> Jak powiedziałem, że nie będę już robił rankingów, to nie będę robił:P
Hm, zakładać nowy wątek, czy w tym będziemy oddawali wyniki?
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kurde, po tym co Pepsi powiedział do Poha gdy ten oddał screena, przeczuwam, że dziś zajmę jedną z gorszych lokat jakie do tej pory zajmowałem. Na razie jestem ledwo przed Pohem, a nie wiem czy dziś więcej poskaczę, bo zaganiają mnie do sprzątania koło domu :/
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że uważasz mnie za beznadziejnego zawodnika... po tym co Pepsi powiedział do Poha gdy ten oddał screena, przeczuwam, że dziś zajmę jedną z gorszych lokat jakie do tej pory zajmowałem.". no nie, myślisz, że 308 to słaby wynik? z mocarzy to jeszcze Buczo, Hctkko i Kajojo zostali, więc nie pękaj :)
RANKING:
1. Poh - 308.0
2. Sypki - 305.9
3. Tchibo - 296.7
4. Badzi - 294.6
5. Skibi - 292.6
6. Bambo - 290.6

Szwaroc [ ]
Czesc ja tylko z takim haslem
"Chcesz byc bardzo sexy, musisz pic od groma pepsi"

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Ja i tak bede miał ostatnie miejsce:D

Szwaroc [ ]
Panowie przechodzimy na bardziej atrakcyjne skoki :D
moj rekord cos ponad 284 :D

cycu2003 [ Senator ]
szwaroc-->moj tez tam jest

Szwaroc [ ]
Widzialem ale ja tak daleko nie potrafie :D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Nie załapałeś :) Mnie chodzi o to, że jeśli napisałeś, że masz lepszy wynik od Poha, to ja nie mam dziś tu czego szukać, bo sam mam minimalnie lepszy i raczej się nie poprawię. Myślałem, że wynik Poha będzie na miarę wyniku Tchibo z węgier (no trochę przesadziłem, ale niewiele:P) a tu jednak okazuje się, że to przeciętna nota. Jak Buczo i reszta wyprzedzą Poha, to będzie lipa:)

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
I o to chodziło :)) Byle zyskiwać parę punkcików więcej od rywali. Zobaczymy co jeszcze pokaże Pepsi :D
Oddaje już teraz bo znikam i będę dopiero późnym wieczorem, a wtedy mogę nie mieć neta :P
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Mutant --> No własnie wyprzedziłem Poha, czyli jest lipa ?? :)))))
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Buczo--> Nie, mam ciutkę więcej niż Ty, ale jeszcze trochę poskaczę, lecz wątpie, żeby udało mi się coś poprawić. Jeśli Pepsi ma więcej niż 310 pkt, to mogę najwyżej liczyć na ostatnie miejsce podium :)

cycu2003 [ Senator ]
ha ,nie bede ostatni,udalo mi sie skoczyc,co za fuks,oddaje teraz bo pozniej jade na dzialke a moim netem nigdy nic nie wiadomo
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
A, też oddam teraz screena. Nie mam już więcej czasu na skakanie :
Mam nadzieję, że dziś z podium nie spadnę:P

kajojo [ MU Online ]
mutant --> no taaa, my Ci wierzymy. Pewnie oddasz screena z notą 215 co najmniej :)
kajojo [ MU Online ]
no to się troszkę spóźniłem z moim komentarzem, ale i tak trudno będzie cię przeskoczyć
hctkko [ Firestarter ]
z moją notą jestem piąty, ale jeszcze potrenuję
mutamt--------> jak jeszcze jesteś to możesz mi przesłać powtórki
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Szwaroc ---> nawet nie wiesz, ile zyskałeś w moich oczach za to hasło :D
no to teraz biorę się ostro do pracy, stoję przed historyczną szansą wyprzedzenia Mutanta, tylko may the wind be with me ;)
RANKING:
1. Mutant - 309.8
2. Buczo - 308.7
3. Poh - 308.0
4. Sypki - 305.9
5. Tchibo - 296.7
6. Badzi - 294.6
- Cycu - 294.6
8. Skibi - 292.6
9. Bambo - 290.6
hctkko [ Firestarter ]
no dobra, daję
nota: 303 pkt
Los Galaktikos [ Konsul ]
Mutant>> dostałem:D ale mogłes pare powtorek i rekordow zostawic a nie wszystko wyczyscił....:P
1 skok i 150 m:D
Los Galaktikos [ Konsul ]
a co tu tak cicho?? juz mam rekord 155.5:D
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Sayet ---> cicho, bo wszyscy (Ci, którzy jeszcze nie oddali) trenują, a Ci co oddali, korzystają z pięknej pogody :)
Los Galaktikos [ Konsul ]
kurde....miałem dac screena z wiatrem 4.5 i mi sie wiesił:( mieliscie kiedys taki wiatr??
sorki za 3 posty pod rzad:D
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Sayet ---> nie poszło Ci z tymi trzema postami :P a wiatr 4.5 to co prawda rzadkość, ale miałem kilka razy. a na jednym filmiku widziałem nawet 5.0 (!!!)
ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Coś czuje że jestem dzisiaj ostatni i to na 100%
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Alex ---> a ja coś czuję, że jednak nie dam rady wyprzedzić Mutanta i Bucza, a to mogłoby mi dać 2. miejsce 9po raz pierwszy :P), oczywiście przy założeniu, że Kajojo pokaże nam jak się skacze ;-P
Los Galaktikos [ Konsul ]
Alex>>> jak w tym konkursie zdobede min.30 pkt to zamierzam cie wyprzedzic w generalce:D chyba mam szanse...

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
LG ==> mi to jużnie gra roli kto mnie weżnie bo i tak nie jestem wstanie nawet cyca wziaść:(
Los Galaktikos [ Konsul ]
czemu....jestes w stanie cyca wziasc...tylko trenuj:D wejdz do mnie na gg to ci cos powiem bo niewiem czy tak robisz...moze to ci pomoze....1292866
kajojo [ MU Online ]
LG --> ja raz miałem wiatr 4,8 :)

cycu2003 [ Senator ]
ALEX---> raz na wozie ,raz pod wozem
ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ==> tylko ze ja juz od dłuższego czasu jestem pod wozem:(
Los Galaktikos [ Konsul ]
ozesz kurde!!! w 1 serii miałem wiatr 4.3 a w 2 juz tylko 2.7 i lipa:( chyba niedam screena.....joke:D

cycu2003 [ Senator ]
LG--->ja nieraz spokojnie skacze przy 2.7
Los Galaktikos [ Konsul ]
cycu>>> i ile skaczesz??
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Sayet ---> dla mnie 2.7 to dobry wiatr, zwłaszcza teraz, kiedy muszę 15 minut się męczyć, żeby mieć chociaż wiatr 2.5 na twarz... :/
cycu2003 [ Senator ]
przy dobrym wybiciu w szwecji okolo 152,153 m
Skibi [ Konsul ]
Czy klasyfikacja PŚ na stronie jest wogóle uaktualniana ?
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Skibi--> Tak
Sayet--> Wysłałem Ci chyba wersje ściągnięta z neta, dlatego nie ma powtórek, ani rekordów.
ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ===> chyba cie zmartwie ale jestem przed tobą:D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> A tak się martwiłeś:)
Skibi--> Może wchodzisz na starą stronkę naszej federacji (o ile w ogóle jeszcze ona jest..) Zobacz ten adres, tutaj wszystko jest jak najbardziej aktualne.

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Oto mój wynik:
1.skok:159.0m
2.skok:156.0m
nota łączna: 297.4 pkt
Ten skok to wielki fuks:D
ALEX2150 [ Visca el Barça ]
aha i tu jest zguba czyli screen:D
ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ==> bo to był wielki fuks:D

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> Fuks czy nie, ważne, że dziś możesz zająć nawet siódme miejsce, co dla Ciebie powinno być dobrym osiągnięciem.
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> nie może :P już w tej chwili jest siódmy a jeszcze Kajojo :)

cycu2003 [ Senator ]
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Zapomniałem o Tobie:P Ale ósme miejsce też niezłe;)
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> dzięki. ja też o sobie zapomniałem :P ale jeszcze Kajojo, czyli 9. co najwyżej, bo nie wiadomo jak Szwaroc i Sayet :)
Sypki [ Chor��y ]
przyptarzcie się dokladnie, (bardzo dokladnie i najlepiej pod osimiokrotnym zoomem w paincie) odleglosciom uzyskanym przez cyca, a zobaczycie cos dziwnego
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Teraz w rankingu zajmuje szóste miejsce (chyba, że jestem ślepy albo źle widzę:P) Ty i Kajojo go wyprzedzicie, więc będzie ósmy, nie wiem dlaczego dajesz go na dziewiąte miejsce :)

kajojo [ MU Online ]
pepsi --> przekroczyłeś może 310 pkt, bo ja tak :)
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Sypki ---> ja tam nic nie widzę, ale może dlatego, że po browarku jestem ;)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Kajojo ---> jakbym to ujawnił to by nie było emocji :P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sypki --> czyżby chodzilo o to, że odległości między poszczególnymi cyframi są minimalnie różne? Hm.
Kajojo--> To dawaj screena, na co czekasz, wygraną masz już w kieszeni:)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Nieletnim nie wolno pić alkoholu:D

kajojo [ MU Online ]
No dobra nie chce już mi się skakać:
162m i 162,5m
Nota: 311,7
W najgorszym razie będę drugi, a pepsi odniesie swoje pierwsze histroryczne zwycięstwo.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kajojo--> Tego wyniku to nawet ja bym bez dosboxa nie przekroczył:D Pepsi najwyżej będzie drugi.. :P
kajojo [ MU Online ]
Eh pomyłka w odległościach:
162,5 i 161,5
mutant --> jeden skok miałem 163 i notę za niego 157
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> w domu i za zgodą rodziców wolno :)
RANKING:
1. Kajojo - 311.7
2. Mutant - 309.8
3. Buczo - 308.7
4. Poh - 308.0
5. Sypki - 305.9
6. Hctkko - 303.0
7. Alex - 297.4
8. Tchibo - 296.7
9. Badzi - 294.6
- Cycu - 294.6
11. Skibi - 292.6
12. Bambo - 290.6
kajojo [ MU Online ]
pepsi--> dawaj screena, przecież już teraz nikt nie ma szans Cię wyprzedzić

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> No ale ciekawi mnie jak Ty w ogóle pijesz skoro sam jesteś cieczą:P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kajojo---> Sayet może go wyprzedzić i nie wiadomo co tam Szwaroc przygotował;)
kajojo [ MU Online ]
mutant--> przecież pepsi ma wynik w moich okolicach i sądząc po wypowiedziach sayeta to raczej nie ma on szans się do nas zbliżyć, chociaż do końca nic nie jest pewne.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kajojo---> Ty ostatnio też mówiłeś, że idzie Ci do dupy, a tu nagle wygrałeś. Kto wie, czy Sayet nie stosuje teraz zasłony dymnej? U niego to częste zjawisko;)

cycu2003 [ Senator ]
sypki--->sugerujesz ze oszukuje , jak smiesz

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
chłpaki, tylko ja wiem, czy mam się śmaić, płakac, czy trenować. i zamierzam Was trzymać w tej niepewności jeszcze conajmniej 2 godziny :)
Mutant ---> my napoje, mamy swoje techniki :P spytaj Tchibo :D

kajojo [ MU Online ]
pepsi--> ale o 22 masz oddać screen, ZROZUMIANO!!!

cycu2003 [ Senator ]
niepewnosc od ostatniej minuty co
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Kajojo ---> jak bedziesz mnie popędzał, to oddam 3 minuty przed północą :)
kajojo [ MU Online ]
Dobra ide stąd i za to trzymanie w niepewności jutro nie będzie aktualizacji stronki. No chyba, że za chwilę oddasz screena.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kajojo--> Ale szantaż :)

cycu2003 [ Senator ]
Nie wiem czy widzielsice ale sa nowe screeny z DSJ 3
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu--> Widziałem wcześniej. Imho zapowiada się kiczowato, jakoś przyzwyczaiłem się do grafy z dsj 2.1 ;)
Los Galaktikos [ Konsul ]
powiem tyle: niemam jeszcze screena.... i bede ostatni....bo noty 290 + jeszcze wogole niemiałem na tej skoczni.....tyle sie moge wytłumaczyc ze dopiero dzisiaj zaczałem skakac:D tylko niesmiejcie sie ze mnie ze ostatni bede...
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sayet--> E tam, poskaczesz do 24 i spokojnie osiągniesz 290 i więcej, bo na tej skoczni jest to bajecznie proste (ulubiony tekst mojego matematyka :\), więc ostatni raczej nie powinieneś być;)
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Sayet ---> a czy my się kiedyś z kogoś śmialiśmy?
Kajojo ---> trudno, ja jakoś przeżyję. ranking zrobię, a jak komus będzie bardzo zależało na klasyfikacji generalnej, to sam se doda :)
poza tym, jakbym teraz oddał, to byłbym 13-tym zawodnikiem, który by to uczynił :P (co prawda 13 to moja szczęśliwa liczba, ale żyjcie w niepewności :)
kajojo [ MU Online ]
cycu--> thx za info, moim zdaniem wygląda całkiem spoko, bo 2.1 już się zaczyna powoli nudzić, a to będzie w końcu jakaś odmiana. Tylko, żeby zmianie nie uległa fizyka lotu i grywalniość.
pepsi--> co z tym screenem, cała federacja będzie miała jutro do ciebie pretensje ;P

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Kajojo ---> większe jednak do Ciebie :P

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kajojo--> Ty lepiej nie zaczynaj z naszym sponsorem, bo marnie skończysz:P
Pepsi--> Przez sześć lat miałem w podstawówce trzynasty numer w dzienniku i dla mnie ta liczba też jest szczęśliwa:P przesądy rulez :)

cycu2003 [ Senator ]
co sie sracie
,oficjalnie konkurs trwa do 0.00
Los Galaktikos [ Konsul ]
Mutant>>> watpie ze bede miał 290.0 chociaz...
kajojo [ MU Online ]
pepsi--> no dobra nie będę hamem, chciałem tym szantażem wymusić oddanie screena, bo muszę kompa wyłączać, a przez ciebie nie będę mógł usnąć, bo będę ciągle myślał o tym,czy mnie wyprzedzi napój z USA :)
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Kajojo ---> o wypraszam sobie, rozlewany w Polsce :P
Mutant ---> a jak, przesądy są ważne. oprócz 13, mam jeszcze jedną taką specyficzną liczbę - 3,5. otóż 3,5 wzięło się z takeij jednej mp3, w której dzwonią do gościa jakieś cfaniaki i się podają za pracowników ambasady amerykanskiej w Warszawie. zadają mu pytanie: ,,kot ma 30 cm długości. głowa kota waży pół kilo. ile waży kilogram kota?" a on na to: ,,3,5 kilo!" i później oni mu podpowiadają a on dalej nie wie, także lol niekiepski :D zresztą jak chcecie se posłuchać, to powiedzcie, wyślę Wam na krzynki :)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Ja poproszę;)
Los Galaktikos [ Konsul ]
a dobra niebede błaznował dam zaraz screena na jakies 275 pkt ....niemusze powtorek robic??
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sayet---> Przy takim wyniku raczej nie musisz ;)
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> wysłałem
Los Galaktikos [ Konsul ]
!!!!! mam 290.0 a miałem w 1 skoku lipna troche note 240.5 i niezrobiłem powtorki a w 2 skoku odległosc 157 i powtorke mam...jak cos to zaliczycie??
cycu2003 [ Senator ]
a prubowaliscie skakac we wloszech ,ja na moim kompie mam wyniki z moim tatą ktory kiedys skakal ,we wloszech ma 247 m ,nie wiem czy go przeskocze,bo to prawie na plaskim jest,
cycu2003 [ Senator ]
LG---->dawac screena
Los Galaktikos [ Konsul ]
kurde!!!!! wyłaczyło sie zanim zdazyłem zrobic powtorke!!!grr...jednak jeszcze sproboje i moze dam 280
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Sayet ---> ja mam we Włoszech rekord 250, ale bez telemarku, bo tam się nie da wylądować inaczej niż na 2 nogi :/

Bioreaktor [ Pretorianin ]
Żeby było śmieszniej to i ja oddam screena. I co z tego ze bede ostatni :) Może następnym razem bedzie lepiej.
Skok I 157,5 m
Skok II 155,5 m
Nota
289,3 pkt
Los Galaktikos [ Konsul ]
a w ***** mam ta skocznie....jakbym miał wiecej czasu ta trening to moze mialbym 9 miejsce... ehh...niesmiac sie!!:D

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Bio, gdzieś Ty się szwendał ?? fajnie, że jesteś. to bedzie rekordowa frekwencja od.. od dawna :) już 14 screenów, jeszcze Szwaroc i ja, więc będzie 16. i widzisz, wcale nie będziesz ostatni, tylko Sayet :)
cycu2003 [ Senator ]
cos szwaroc chyba sie nie zbiera z oddawaniem screena ,nie wiedzialem dzisiaj,wiec chyba bedzie 15 screenow
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Cycu ---> Szwaroc zawsze oddaje równo z zamknięciem konkursu, co zresztą sam czyni. ja soę o niego nie obawiam

cycu2003 [ Senator ]
pepsi---.pewnie teraz nas obserwuje

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Cycu ---> myślisz, że Big szwaroc patrzy? ;-P

cycu2003 [ Senator ]
pepsi--->skoro Big cyc patrzy to czemu nie big szwaroc

Szwaroc [ ]
hehe ale z was lolki sa no :D
pewnie ze Szwarou patrzy :P
A tak serio to wlasie sie zabieram za skakanie... trzeba cos uskakac :D
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Szwaroc ---> lepiej później niż wcześniej, nie? ;)

cycu2003 [ Senator ]
ciekawe dlaczego wolfena nie ma,widze ze jset zalogowany,obrazil sie czy co

Szwaroc [ ]
:D
1 skok na tej skoczni... 163m!!!!!!!!!!!!! niestety tak sie podjaralem i wyladowlem na dwie nogi :/
2 seria zaledwie 157 :/
ogolna nota 301 z groszem... mam nadzeje ze uda mi sie dwa razy po 163 metry skoczyc :D zartuje pewnie nie :D pewnie ten screen juz zostanie ale ide jeszcze na jedna serie :D
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
fakt, Wolfen odszedł bez słowa...
Szwaroc ---> nie chrzań, 2 razy skoczyłeś i taki dobry wynik od razu?!?!? Ty to jesteś zdolny :P

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
pepsi ----> A kto powiedział że odszedł, lubię się po prostu czasami pobawić w spectacora :)
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
dobra, oddaję. może was zawiodę, ale wpół do dwunastej nic już nie wykręcę... dałem dupy na całej linii, ale cóż takie życie.
Buczo ---> znowu ci się udało :P
Kajojo ---> widzisz, możesz (mogłeś?) spać spokojnie :)
Dobre czwarte miejsce nigdy nie jest złe, zwłaszcza gdy jest dobre. chyba, że Szwaroc mnie wyprzedzi :)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Wolfen ---> Ty draniu, nie było Cię, jak mieliśmy dramatycznie niską frekwencję, więc chociaż dziś oddaj, pobijemy rekord :P jak tak można sobie wakacje bez słowa zrobić, to ja nie wiem tego... ale fajnie, że jesteś :)
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
pepsi ----> Hehe frekwencję to mogę robić, ale na forum :) Ostatnio za cholerę nie mam czasu na skakanie, ale cieszę się że dziś sporo ludzi jest :)
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
skoknął byś teraz 3 razy i oddał cokolwiek :) zawsze jakieś punkty wpadną :)

Szwaroc [ ]
No niestety pepsi nie wyszlo mi cie pobic :/ skakale jeszcze raz ale zawalilem ostatni skok :/ a moglbym miec nawet 309 :D wyjatkowo mi ta skocznia lezy :D szkoda ze sie tak pozno zabralem do skaknia a tak to musze oddac
1. skok na nogi :/
2. skok zwalony i slaby wiatr
a wiec zaledwie 301 z groszem i bodajze 8 miejsce :/ o oczko wyzej i bylo by oka a tak to jestem w tym miejscu w ktorym bylem zawsze :/
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Niestety wpadłem w bagno pt. Win xp i nie mam czasu na ustawianie dos boxa.

Szwaroc [ ]
hehe a moze bysmy tak zrobili tym razem konkurs na najdluzszy skok? To bym wygral :P hie hie :D
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Wolfen ---> uuu, w takim razie [`] dla Ciebie
Szwaroc ---> nie w tym życiu :)
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
No ładnie starego kompana żywcem grzebać ;( chlip chlip
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Wolfen ---> no nie rozklejaj się :) świeczka była dla Twojego kompa, że musi znosić te katusze, jakimi jest win xp. no i w takim razie nie liczę na Twój rychły powrót na skocznie...

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
pepsi ----> Chyba że tak, biedaczek naprawdę cierpi, ale nie mam już siły wszystkiego przeinstalowywać od nowa :/

cycu2003 [ Senator ]
i tym pesymistycznym akcenem ide spac
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Szwaroc ---> it`s time... no dobra, wyręczę Cię
KONIEC KONKURSU

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
RANKING PODSUMOWUJĄCY TURNIEJ W SZWECJI:
1. Kajojo - 311.7
2. Mutant - 309.8
3. Buczo - 308.7
4. pepsi - 308.5
5. Poh - 308.0
6. Sypki - 305.9
7. Hctkko - 303.0
8. Szwaroc - 301.4
9. Alex - 297.4
10. Tchibo - 296.7
11. Badzi - 294.6
- Cycu - 294.6
13. Skibi - 292.6
14. Bambo - 290.6
15. Bioreaktor - 289.3
16. Los Galaktikos - 277.7
no takiej długiej listy to ja nie pamiętam. skoro Kajojo nie uaktualni strony, to ja na razie nie będę pisał komentarza :) dobranoc

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Konkurs w Szwecji miał dramatyczny przebieg, ponieważ niemal do samego końca nie było wiadomo, czym zaskoczy wszystkich pepsi. W końcu okazało się, że stać go jedynie na 4. miejsce, choć od podium dzieliła go różnica zaledwie 0.2 pkt. Wygrał Kajojo, który jest obecnie w niebywale wysokiej formie. Drugi był Mutant, a trzeci Buczo. Różnice pomiędzy pierwszą piątką były niewielkie, co świadczy o wielkiej determinacji zawodników. Znowu dobrze zaprezentował się Sypki, w pierwszej dzisiątce był także Alex, który wczorajszy występ zaliczy z pewnością do jednego z najbardziej udanych w swej karierze. Tym razem stawkę zamknął Los Galaktikos, który przyznaje, że za treningi wziął się bardzo późno i stąd tak słaby wynik. Na uwagę zasługuje rekordowa frekwencja - w konkursie wzięło udział aż 16 skoczków, co zwiastuje pomyślną przyszłość federacji. Po długiej przerwie powrócił Bioreaktor, jednak musi wyraźnie porpacowaćnad formą, gdyż przedostatnie miejsce z pewnością go nie zadowala. Wyjaśniła się też sprawa milczącego od dawna Wolfena. Minowicie, zawodnik wyjaśnił, iż po przesiadce na Windows XP nie ma on czasu na skoki przez dosbox. Mamy nadzieję, że Wolfen szybko zmieni system na bardziej przyjazny DSJ-owi i powróci w blasku fleszy. W środę kolejne emocje - turniej na skoczni mamuciej K250. Z konkursu we Włoszech rad jest zapewne Buczo, któy uwielbia ogromne obiekty. Może tym razem się prełamie i odniesie swoje pierwsze zwycięstwo. A może wygra któryś z gigantów federacji? odpowiedź poznamy w środę. Do zobaczenia!
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Włochy mają chyba 230 a nie 250m :P Zawiodłeś mnie, bo myślałem, że mnie wyprzedzisz a tu ledwie czwarta pozycja. Hm w sumie nie mam się już co starać o zwcięstwa, bo zajmując miejsca na podium i tak wygram w generalnej:)

Szwaroc [ ]
Mutant ty to nie jestes jak malysz... dla niego wazne bylo zeby oddac dwa dobre skoki a nie wygrac :/
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Szwaroc--> Bo jam jest 100% mutant a nie jakiś tam małysz:P
Link do następnej części: