GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Internetowy Klub Buraka <pole nr 96>

31.03.2004
17:32
smile
[1]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Internetowy Klub Buraka <pole nr 96>

WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!

Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...

Nasza ekipa:

Buraki:

1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
53. EwUnIa_kR
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)


Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)


link do poprzedniego pola:

31.03.2004
17:33
[2]

Los Galaktikos [ Konsul ]

czesc:p i spadam wpadne na 100 czesc:d

31.03.2004
17:33
[3]

Zacker [ Stanley ]

Dzięki, że mnie zamieściliście w liście :D

31.03.2004
17:33
smile
[4]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Witam Buraczki na Nowym Polu :) [by Czamber] :D Szafa Gra :D [by Brisiu] :D Have a nice stats :)

31.03.2004
17:34
smile
[5]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Witam in da nju part :))

Bris ---->> pamietaj o Garfieldzie !! :))

bede pozniej :)

31.03.2004
17:34
smile
[6]

Los Galaktikos [ Konsul ]

a i bawcie sie w nowej czesci!!!!!

31.03.2004
17:41
smile
[7]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czesc Galaktikos :)

Zacker --> No problem, 1000 zl sie nalezy :)

SS --> Czesc i do pozniej :)

31.03.2004
17:54
[8]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Hmmmm... nowej części sie nie spodziewałem...

31.03.2004
17:55
[9]

EwUnIa_kR [ Legend ]

j atez się nie spodziewałam..coś czuję że mazio nie zdąży na 100:|

31.03.2004
17:59
[10]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Ewunia ------------> Zdąży... przynajmniej powinien...

31.03.2004
18:04
smile
[11]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

witam tych ktorzy pozniej przybyli i papa tym ktorzy poszli :)

Czamber -> eee zebym to ja pamietal ;) - taka to ciekawa nazwa jak caly przedmiot :) - cos w stylu " urzadzenia elektryczne i elektroniczne w pojazdach samochodowych"
a tam ze niepodobna, nikt nie sprawdza przy wchodzeniu dowodow osobistych i legitymacji, do kartki na ktorej sie pisze zdjecia tez sie nie dolancza :D
no zdecydowanie nie jest to matematyka wiec moze nie tym razem ;)
... w sumie to razem z kumplem zdecydowalismy ze ja musze sie leczyc a on zeby nie bylo mi smutno to tez nie pojedzie :)

31.03.2004
18:09
smile
[12]

buba [ Cuckoo For Caca ]

CŚ, Ewunia --> Czemu nie? Zawsze po mniej wiecej 185 postach jest nowe pole, a jak mialo nie byc to trzeba bylo pisac
Pole 99 moze sie ciagnac tak dlugo az Mazio sie pojawi ewentualnie mozemy tam mniej pisac

Czesc Khe :)

31.03.2004
18:13
[13]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Bubuś---> ale nie o to chodzi że nowa część..tak poprostu sobie pomyslałam o maziu..a z 99 masz rację..

p.s. mniej pisać;D

31.03.2004
18:13
[14]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Khe ------> Witaj!!
buba ------> otwartym wątku nie wyglądało tego tak dużo...
Ewunia ------> nie wiem czy da sie zrobić...

"... w sumie to razem z kumplem zdecydowalismy ze ja musze sie leczyc a on zeby nie bylo mi smutno to tez nie pojedzie :)" - też tak kiedyś miałem... co to były za czasy...


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-31 18:31:28]

31.03.2004
18:24
smile
[15]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Ewunia --> Wiem ze czasami to jest bardzo trudne ale raz mozna sie poswiecic :)

CŚ --> Liczby nie klamia, jest napisane jak byk, 188 postow :)

31.03.2004
18:26
[16]

EwUnIa_kR [ Legend ]

buba--->:P to ja się poświęcę od dzisiaj:)

cichy---> wszystko się da...

khe----> cześć:*

31.03.2004
18:29
[17]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Ewunia ----> przepraszam... da się zrobić tylko przy trzystu zaczną się modki czepiać...

31.03.2004
18:32
[18]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ech...zobaczymy jak będzie.....
cichy----> nie ma za co....

31.03.2004
18:37
[19]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Ewunia ------> wiesz o co mi chodzi... (edited)... :*:* a będzie dobrze... powinno się udać... tylko jak ktoś ma jego tel. to dać mu znać niech do kawiareki skoczy albo cuś...

31.03.2004
18:39
[20]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mazio nie ma koma a jego domowy nr mi się wykasował :(:(:(...ale trzeba popytac może faktycznie ktos ma..

31.03.2004
18:41
smile
[21]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Ewunia,,CŚ---witam ,a gdzie to Mazio się zgubił?

31.03.2004
18:43
[22]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zafia:*..mazio ma jakies problemy z netem...swoją drogą dziwi mnie że nie napisze chociaż kilku słów...nawet z kafejki..a może sobie robi odwyk?:)

31.03.2004
18:45
smile
[23]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Ewunia-----przecież dzisiaj jest dużo kawiarenek ,i bez problemu mógł by się odezwać

31.03.2004
18:45
[24]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no własnie o to mi chodzi..tym bardziej że to warszawa...

31.03.2004
18:46
smile
[25]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Ewunia ---chyba że tak jak mówisz ,się odzwyczaja

31.03.2004
18:47
smile
[26]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Ewunia ---myślałam ,że w jakiejś dziurze mieszka ,ale w Warszawie

31.03.2004
18:52
[27]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Zofia ------------> Witaj...
Ewunia ---------> też prawda... a komórki nie ma??

31.03.2004
18:52
smile
[28]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czesc Zofia :) Jak tam, przygotowana juz do meczu? .. Szalik reprezentacji, pomalowana twarz i te sprawy :)

31.03.2004
18:53
[29]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cichy---> patrz post z 18.39:D

zofia---> teraz to nawet w dziurach są kaffe:)

31.03.2004
18:55
smile
[30]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D

To jak ma ktos cos na Mazia żeby sie z nim skontaktować czy nie? :D

Bo jak nie to pójde dzis do niego bo widze że przyjechał włąsnie z pracy............[joke :D pfffff:D]

31.03.2004
18:56
smile
[31]

Zofia [ Generaďż˝ ]

buba ---cześć wszysto przygotowane,tylko czekac jak się zacznie
Ewunia ---masz rację

31.03.2004
18:59
smile
[32]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Yoo Brisiu :) .. ten jak cos powie to za cala rodzine :)

Zofia --> No to dobrze :)

31.03.2004
19:01
smile
[33]

Brisk. [ Chomik ]

bubuś *zaczyna sie obrażać* :D

Zofia czesc :D miłego ogladania :D hehe wreszcie dziewczyna co mecze toleruje :D

31.03.2004
19:02
[34]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Ewunia-----> nie czytam ze zrozumieniem... moja wina..

31.03.2004
19:02
smile
[35]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Brisk---jak go widzisz to rzuć kamieniem ,może się obejrzy i dasz mu znać
żeby się zjawił

31.03.2004
19:03
[36]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a ja to co:>:>:> przez 7 lat ni eopuściłam żadnego meczu wisły:>:>...od małego tata mnie ciągał na Reymonta:))..
*zaczyna się obrażac*:D

31.03.2004
19:04
smile
[37]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Brisiu, [szantaż mode on] Jak sie obrazisz to dzisiaj przegramy mecz [szantaz mode off] :)

31.03.2004
19:04
smile
[38]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Brisk --cześć lubię jak dobrze grają ,jestem ciekawa co zrobią z USA

31.03.2004
19:06
smile
[39]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR ojojoj Ty moja w takim razie ulubiona Krakowianko! :D brawo brawo! :D Co za kobieta! :D i sie mi tu prosze nie obrażac bo od tego jestem ja :D *obraża sie na bubusia* :D no! :D

Zofia *szuka kamienia* :D

ps.A Czamber nie ma czasem kontaktu z nim? :D

31.03.2004
19:06
[40]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Ewunia -----------> do twarzy Ci w tym...

31.03.2004
19:07
[41]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zofia---> podejrzewam że ma taki sam jak ja..ale można ją zapytać..
cichy---> w tym?:D:D:D..to to sląsk -wisła-lechia:]

31.03.2004
19:08
smile
[42]

Brisk. [ Chomik ]

bubuś & Zofia a ja sobie wreszcie Ebiego zobacze z Orełkiem *widac łzy w oczach* :D Choć istnieje obawa że nie da z siebie tyle co w ligowych meczach w Holandi ale i tak trzymam kciuki za niego :D

bubuś bo sie obraże za takie gadanie :D

31.03.2004
19:09
smile
[43]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Ewunia----ale nie wiadomo kiedy Czamber się zjawi

31.03.2004
19:10
smile
[44]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Brisk-----szczęściarz jeden

31.03.2004
19:13
smile
[45]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Brisiu --> ja tam trzymam kciuki zeby wszyscy dobrze zagrali, a jak sie przy okazji powtorzy wynik z Korei to sie wcale nie obraze :)

31.03.2004
19:14
smile
[46]

Brisk. [ Chomik ]

bubuś a ja za Ebiego :D pfffff :D

Zofia szczesciarzy jest 11 + rezerwowi :D

31.03.2004
19:15
smile
[47]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Brisk----co prawda to prawda

31.03.2004
19:21
smile
[48]

Brisk. [ Chomik ]

hmmm z moich danych wywiadowczych wynika że Mazio był on-line 28 marca hmmmm sa one mocno niepewne ale są :D

*szuka dalej* :D

31.03.2004
19:22
smile
[49]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ładna ściana?------------------------->

cichy...uśmiechnij się....

31.03.2004
19:25
smile
[50]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

*uśmiecha się*

Świetna...

31.03.2004
19:25
smile
[51]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR hehehe ładna ładna a teraz poprosimy o nieco odważniejsze Twoje zdjątka :D

31.03.2004
19:25
smile
[52]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Ewunia---bardzo ładna

31.03.2004
19:28
[53]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie mam odważniejszych:D:D:D...mam może jedno ale stare i nie lubię go:P

31.03.2004
19:30
smile
[54]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR no tak tak takich sie właśnie najbardziej nie lubi :D


ja nic nie pamiętam, ja żem był pijany hłehłehłe STOP fotografowaniu!! :D

31.03.2004
19:35
[55]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobra...opuszczam was...będę po meczu....buziaczki :*:*:* podzielcie się;P:P:P

31.03.2004
19:36
smile
[56]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR pffff podzielcie akurat! rekwiruje szystkie :D <papapa> Miłego wieczoru :D

to co robimy? :D

31.03.2004
19:37
smile
[57]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Ewunia Papa ja też idę przygotować się przygotować psychicznie do meczu Papa

31.03.2004
19:38
smile
[58]

Brisk. [ Chomik ]

nie no same chłopy zostały :D co za kraj! :D

Zofia miłego :D

31.03.2004
19:39
[59]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobra...dam jeszcze troche bo Briś wszystkie zabrał:D :*:*:*:*:*:*:*:*:* łapcie;D:P

zofia..pa:*

31.03.2004
19:40
smile
[60]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR nie dam! :D *wyłapał wszystkie.....przy ostatnim nabił sobie guza* ale warto było! :D

31.03.2004
19:40
smile
[61]

Brisk. [ Chomik ]

hiehiehie ależ ja jestem wredny :D

31.03.2004
19:44
smile
[62]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no dobra Briś...masz------------------------->

spadam..ju ż mnie powinno tu nie być:D

31.03.2004
19:45
smile
[63]

Brisk. [ Chomik ]

yeaaaaah :D hłehłehłe :D

*zadowolony poszedł po TV żeby ustawić go na polu* :D

31.03.2004
19:46
smile
[64]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Ewunia --> fajna sciana, tylko gdzie Ty na grzadce masz sciane? :) .. papa *wyrwal Brisiowi 3 buziaki od Ewunii* :)

papa Zofia

31.03.2004
19:47
smile
[65]

Brisk. [ Chomik ]

bubuś pffffffff ten ostatni był osobiście dla mnie wiec mnie nie nerwuj bo sie obraże :D był mój i tyle! :D

31.03.2004
19:49
smile
[66]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Brisiu --> No dobra to mozemy sie wymienic, so dajesz za tego ostatniego? :)

31.03.2004
19:51
smile
[67]

Brisk. [ Chomik ]

bubus jak wymienić jak był dla mnie i se go odebrałem :D

31.03.2004
19:53
smile
[68]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Brisiu --> Tak ci sie tylko wydaje ze go odebrales :) No ale dobra, masz, tylko sie nie rozplacz :)

31.03.2004
19:55
smile
[69]

Brisk. [ Chomik ]

bubuś Ty tyle kawy nie pij :D

31.03.2004
19:59
smile
[70]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Brisiu --> Okej, jak sobie zyczysz. Jeszcze cos? :)

31.03.2004
20:00
smile
[71]

Brisk. [ Chomik ]

bubus tak idem na kolacjem a potem na mecz :D tak więc papa do połowy lub ostatniego gwizdka :D

31.03.2004
20:02
smile
[72]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Brisiu --> No to se idz. Smacznego :)

31.03.2004
20:22
smile
[73]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Dżiiiiizzzz, czym ten Kaziu Górski tam jeździ. Teraz cala Hameryka bedzie myslala ze u nas jeszcze dorożkami sie jezdzi :)

31.03.2004
20:42
smile
[74]

K@mil [ Wirnik ]

Witam, pamietacie mnie ?

31.03.2004
21:18
[75]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

K@mil -----> Witaj!! ... nie nie pamiętam Cię...

31.03.2004
21:23
[76]

Andrew_wojownik [ Centurion ]

Buraki terz jecie ??

31.03.2004
21:25
smile
[77]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Andrew -------> buraki też jemy... jak treba... a tak wogule to cześć..

31.03.2004
21:27
smile
[78]

K@mil [ Wirnik ]

CS, widac musze czesciej tu wpadac :)

Andrew, tak :-D Witaj :)

31.03.2004
21:29
smile
[79]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Khe -----> powrotu do zdrowia życzę... nie pytaj skąd wiem...
K@mil ------> ano fakt!!

31.03.2004
21:39
smile
[80]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D

mecz:
no cóz Wyspy Owcze to ja zbiore drużyne i pokonamy ale hAmerykanów raczej nie :D A tu wychodzi brak zgrania i staromodna taktyka piłka do przodu bo Rasiak je duzi to hAmyrykanów zawsze skacząc do piłki pokona :D zero sytuacji, zero strzałów z daleka, buuuuuuuuu a jeden Ebi wiosny nie czyni :D

film:
dla tych co nie trawią meczów to na TV(za przeproszeniem)Publicznej 1 leci film: Skryta namietność [Umtamed Heart] ze Slaterem [Imie Róży bdb rola] i Marisą Tomei. Dramat obyczajowy, ogladałem go już jakiś czas temu ale do dzis mam go wyraźnie wyrytego we łbie. Film smutny a takim płomykiem dającym nutke radosci jest własnie Caroline. Kolejna bdb rola Slatera. Kto nie widział polecam. Dla tych co tylko jedno we łbie to niech zachętom bedzie moment, w których Tomei schodzi z łóżka w takiej nocnej koszulce a potem siada przed choinką :D
ps.Film o niebo lepszy od meczu, a mówie to ja Brisk :D

31.03.2004
21:44
smile
[81]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czesc K@mil, Ktos Ty? :)

Brisiu --> daj znac jak bedzie ten moment bo nie chce mi sie ogladac calego filmu :)

31.03.2004
21:45
smile
[82]

Brisk. [ Chomik ]

bubuś ten momen tjuż był :D sexista!!!!!!!!!! :D

31.03.2004
21:46
smile
[83]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Brisiu pffff to co glowe zawracasz :)

31.03.2004
22:09
smile
[84]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Brisk ---------> "sexista" - a czego sie spodziewałeś??

31.03.2004
22:34
smile
[85]

Brisk. [ Chomik ]

A bo Wam tylko d.....pupy w głowie! :D

31.03.2004
22:35
smile
[86]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Nie tylko Brisiu, nie tylko :)

31.03.2004
22:36
smile
[87]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Brisiu --------> A Ty niby zym myślisz?? co?? przyznaj się!!

31.03.2004
22:37
smile
[88]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

bubuś ------------> jeszcze napić sie i wyspać... nie??

31.03.2004
22:37
[89]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no to pograli........:|


:*:*:* dla tych którzy jeszcze dzisiaj nie dostali..

31.03.2004
22:37
smile
[90]

Brisk. [ Chomik ]

CS moje mysli są czyste jak vodka :D

31.03.2004
22:39
smile
[91]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR mogło być gorzej :D

31.03.2004
22:39
[92]

EwUnIa_kR [ Legend ]

liczyłam na 2:1....:D

31.03.2004
22:40
smile
[93]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Ewunia -----> ja też chcę buziaka...
Brisk -------> Ty masz inne priorytety jak widać...

31.03.2004
22:40
smile
[94]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yooo :D.. znaczy Witam :D... znaczy qrna :D.. Ave :D

31.03.2004
22:41
smile
[95]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś pijak jestes :D

31.03.2004
22:42
smile
[96]

buba [ Cuckoo For Caca ]

CŚ --> jasne :) A Brisiu to mysli chyba ino o jedzeniu :)

Ave SS :)

31.03.2004
22:43
smile
[97]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

buba -------> Brisiu jest inny... (bez obrazy)

SS -------> Ave!!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-31 22:47:48]

31.03.2004
22:44
smile
[98]

Brisk. [ Chomik ]

Brisiu wie jak myśleć żeby nie dac poznac innym o czym myśli i czy wogole mysli :D

31.03.2004
22:47
smile
[99]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś ---->> pfff co ty tam wiesz :D... ja nie piłem *raczki tutaj* :D

Duba , Cś --->> Ave ! :D

31.03.2004
22:48
[100]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cichy--->:*:*:*

chce ktoś coś z kuchni? bo idę..

31.03.2004
22:50
smile
[101]

Brisk. [ Chomik ]

Zaraz Garfieldy beda rozprowadzane :D czy piendziesiąt sie nalezy :D

31.03.2004
22:50
smile
[102]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Ewunia -----> to ja poproszę czekoladę... na gorąco...

31.03.2004
22:52
smile
[103]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

buba^

cholera t przyszlym tygodniu musze wykuoic ten abonament :.

31.03.2004
22:54
smile
[104]

buba [ Cuckoo For Caca ]

CŚ --> Tak, pewnie jest jednym z NICH :)

Brisiu --> Znowu filozofujesz? :)

Ewunia --> ja prosze kanapki z szynka :)

SS --> nic sie nie stalo :)

31.03.2004
22:55
smile
[105]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Cs ------->> ROTLF "jeśli jeszcze nie ma odpowiedniej ilości postów to za chwilę będzie) "

:D

31.03.2004
22:55
smile
[106]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

SS ----------> ja za niedługo roczny biorę... ale nie na ten nick...

31.03.2004
22:56
smile
[107]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

SS -------> nie wierzysz w moje siły??

31.03.2004
22:59
[108]

EwUnIa_kR [ Legend ]

bubus----------------------------->

smacznego:)

31.03.2004
23:00
[109]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cichy--------------------------->

wystarczająco gorąca?

a tak pozatym to co ja z tego będę miała:>

31.03.2004
23:01
smile
[110]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Ewunia --------> poczekaj aż wszystcy sobie pójdą... Dzięki...

31.03.2004
23:02
smile
[111]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Cś ---->> nie chodziło mi o ten dopis ze za chwile nadrobisz ;).

31.03.2004
23:02
smile
[112]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Ewunia --> :* dziekuje bardzo .. takie piekne, że aż szkoda tego jesc :)

31.03.2004
23:04
smile
[113]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

SS -------> bo to nie jest proble... a jak juz nadrobię to i tak tam zostanie...;)

31.03.2004
23:07
smile
[114]

Brisk. [ Chomik ]

GArfieldowcy proszeni są o sprawdzenie poczty bo pierwsze Garfieldy powinny już pukać :D

ps.Pic piwo dziś? :D

31.03.2004
23:08
smile
[115]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Brisk --------> a masz jakieś przeciwwskazania??

31.03.2004
23:09
smile
[116]

Brisk. [ Chomik ]

CS mam tylko jedno piwo :D

31.03.2004
23:11
smile
[117]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Brisk ------> a monopolowy w okolicy jest?? jak tak to za chwilę może być więcej...

31.03.2004
23:12
smile
[118]

Brisk. [ Chomik ]

CS ja wiem z jakies 3-4 km dalej a nie raczej nie bo po 23 :]

31.03.2004
23:12
smile
[119]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Cś ---->> ale co dopykasz do 1k i zostawiasz tego nicka czy jak ?? :>

Bris ---->> *leci na pocztę* :D

31.03.2004
23:13
smile
[120]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

SS ------> Dokładnie...

31.03.2004
23:14
smile
[121]

Brisk. [ Chomik ]

a jednak sie napije bo mnie cos trafi za chwile :D

31.03.2004
23:15
[122]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Brisk -----------> to skocz teraz... samochodem....


992

31.03.2004
23:16
[123]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Briś---------> hahahaha.....niezły temat wiadomości:D:D:D....wielkie dzięki:*:*:*....jak już tak wygodnie się u mnie rozsiadłeś to może będę kobietą i podam ci piwo:D



SS------> no...w końcu mam coś na ciebie;D...w dodatku kompromitującego:D

31.03.2004
23:20
smile
[124]

Brisk. [ Chomik ]

CS u nas nie ma sklepu czynne po 23 :D [chyba] :D

EwUnIa_kR czekaj czekaj ja tam do Ciebie zaraz wracam :D a piwo jużmam :D

31.03.2004
23:22
smile
[125]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Cs ---->> acha :D

Bris ---->> a co Cie trafi ?? :D

Ewa ----->> na mnie?? ... hmm *boi sie* a cóz to moze byc ?? :>

31.03.2004
23:22
smile
[126]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Brisk -----------> monopolowy w sensie nocny... Gdzie Ty mieszkasz że nocnych nie ma??

31.03.2004
23:25
smile
[127]

Brisk. [ Chomik ]

CS no jak to gdzie?! :D tam gdzie po 1. Diabeł mówi dobranoc a po 2. tam gdzie nie ma monopolowych po 23 :D

Alluś a w twarz chcesz? :D

ok wysyłam druga partie :D

31.03.2004
23:27
smile
[128]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Brisk --------> to pozostało Ci sie zadowolić jednym pifkiem...

31.03.2004
23:30
smile
[129]

Brisk. [ Chomik ]

CS zadowolić? jednym? :D jeszcze gdyby było w butelce to byc moze ale że w puszce to se krzywde tylko można zrobić :D

31.03.2004
23:31
[130]

EwUnIa_kR [ Legend ]

SS---> ja nic nie powiem..poczekam tylko na odpowiedni moment i wtedy opublikuję;D:D

Briś---> wracaj..fajnie było:P:P:P

cichy---> no to gratulacje z okazji 1000 posta...a raczej czasu ile potrzebowałes żeby go osiągnąć:D..nie ma co..szybki chłopczyk:P:P:P

31.03.2004
23:33
smile
[131]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

To ja ide na poczte w konu bo jeszcze nie byłem :D

31.03.2004
23:33
smile
[132]

Brisk. [ Chomik ]

Ewunia już tam byłem chyba dwa razy ale nie było CIe :(

qłna pokiełbasiło mi sie co komu już wysłałem :]

31.03.2004
23:36
smile
[133]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ewa ---->> ee tam ja tam się wszytkiego wyprę .. nikt nic na mnie nie ma :D... nikt nic o mnie nie wie.. nie imają mnie sie kule... eee to juz inna bajka ;D.. w koncu jestem Cieniem Burzy dzieckiem Huraganu :D...

PS. dobra juz nic nie pije dzis :D

31.03.2004
23:37
smile
[134]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia --------> Dzięki... 9 dni...
SS ---------> szybszy byłem...

31.03.2004
23:38
[135]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Briś...potwierdzam:>:D

31.03.2004
23:40
smile
[136]

Brisk. [ Chomik ]

ekhem kto ile maili już dostał? :] bo nie moge sem przypomniec ile wysłałem ale teraz chyba Allusiowi mam :D

31.03.2004
23:41
[137]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja mam 4:]

31.03.2004
23:41
smile
[138]

Brisk. [ Chomik ]

Ewuniu jak sądze to potwierdzam było odnosnie mojego pytania :D *stara sie być domyslym* :D

31.03.2004
23:42
smile
[139]

Brisk. [ Chomik ]

Czyli Allus ma 3 :D Mosiek jeden :D

31.03.2004
23:42
[140]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Briś--------> stara się i nawet niezle mu to wychodzi:D....a teraz wio do kuchni..ile mam czekać;D

31.03.2004
23:46
smile
[141]

Brisk. [ Chomik ]

Ewunia wiem wiem widziałem :D tak jest prosze Pani, prosze Szefa :D

31.03.2004
23:47
smile
[142]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

muahahahahahhahahahaha

31.03.2004
23:52
[143]

EwUnIa_kR [ Legend ]

słodkie...............

31.03.2004
23:58
[144]

EwUnIa_kR [ Legend ]

o nie..;D:D a tego to nie widziałam:D:D dobrrrrrrre...

01.04.2004
00:00
smile
[145]

Brisk. [ Chomik ]

sie Briś pogubił :D

Galerie:
Bałwan - Dieta - Drzwi - Jon - Ubranie - Zakupy - Pooky - Sierść - Telefon - Poniedziałek - TV - Dziewczyna

Kto czego nie ma? :D

01.04.2004
00:00
smile
[146]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

ROTFL :D

01.04.2004
00:02
[147]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie mam dżona i dziewczyny:>

01.04.2004
00:03
smile
[148]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris ----->> pffffff kaleko jedna :D....

ja nie mam: Poniedziałek - TV - Dziewczyna - Jon - Ubranie

01.04.2004
00:17
smile
[149]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

good night ya'll :)

01.04.2004
00:18
smile
[150]

Brisk. [ Chomik ]

OKidem spac:D jeszcze sobie poczytam Pratchetta Straż straz! :D

EwUnIa_kR dobranoc miłej Pani :D
Allus papa :D

co nie doszło to napisac za jakiś czas a poprawie pózniej ps. to ofkorz początek galerii D

a dzis 1 kwietnia więc może być "ciekawie" na golu, ja dzis nie czytam gazet, nie oglądam TV i nie słucham radio :D

papa :D

01.04.2004
00:21
[151]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobranoc panowie :*:*:*

01.04.2004
00:25
[152]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

SS & Brisk --> miłych kosmatków...
Ewunia --------> chyba zostaliśmy sami:>:>

01.04.2004
00:34
smile
[153]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Cicha śmierć --> jeszcze nie, ale zaraz Was zostawiam :)

Brisiu --> a ja wlasnie bede ogladal tivi, ciekawe co znow wymysla na Teleexpresie :)

Branoc, papa, do dzisiaj :)

01.04.2004
00:35
smile
[154]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

01.04.2004
00:40
[155]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hahahahahahahahahahahaha.....kanon dobre:D:D:D

01.04.2004
00:46
smile
[156]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

buba -----> hmmm...
kanon ----------> That's Good...
Ewunia ----->... :*:*

01.04.2004
01:01
[157]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cichutku--------------> mam ochotę dac ci wyjątkowo namietnego...wilgotnego i słodkiego buziaczka...bierzesz?

01.04.2004
01:05
smile
[158]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia -----> *bez zastanowienia* Chcę!!
*myśli* a może dostanę dwa...

01.04.2004
01:21
[159]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a dam....nawet dwa...:)

01.04.2004
01:23
smile
[160]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*znowu zadowolony z siebie - jego ego zostało dokarmione...*

01.04.2004
02:02
[161]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cichy-----------------> zagramy w coś?

01.04.2004
02:18
smile
[162]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia -------> "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz??" :D:D

01.04.2004
02:23
[163]

EwUnIa_kR [ Legend ]

eeee nieeeeee...i tak byś nie uciekał...

01.04.2004
02:26
smile
[164]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia ------> Czemu bym nie uciekał??:>:>

01.04.2004
02:34
[165]

EwUnIa_kR [ Legend ]

bo byś się bał że jak cię będę gonić to upadnę i coś sobie zrobię...a wtedy już nic by się nie dało zrobić:P

01.04.2004
02:35
[166]

EwUnIa_kR [ Legend ]

drugie zrobić= do niczego bym się nie nadawała;D

01.04.2004
02:39
smile
[167]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia[/]b -----> to też... ale miałem na myśli coś innego :*:*

01.04.2004
02:45
[168]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no to musisz mi wytłumaczyć dokładnie co miałes na mysli....ja strasznie niedomyslna dziewczynkak jestem:)

p.s.:*

01.04.2004
02:52
[169]

EwUnIa_kR [ Legend ]

chodź tu do mnie chłopczyku...szkoda czasu na farmazony:]

01.04.2004
02:53
smile
[170]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia ---------> Domyślam się co planujesz mi zrobić... więc po co uciekać??

01.04.2004
02:54
smile
[171]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

(kilka sekund)
*idzie do Ewuni*

01.04.2004
03:56
[172]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dobranoc.....dzieńdobry......:)....*szuka cichutka bo sama nie dojdzie do nyna*

01.04.2004
03:58
smile
[173]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*gasi światełko, bierze Ewunię za rączkę i prowadzi do łóżeczka*

Dobranoc...

01.04.2004
07:17
smile
[174]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Heja buraki :)

Jak zwykle wszyscy jeszcze spia :) ... Hmmmm, nie ma tak dobrze *mysli sobie i zaczyna bawic sie swiatlem.. wlacza, wylacza, wlacza, wylacza...*
Zapowiada sie ciekawy dzien, slonko swieci (chociaz zaraz skryje sie za ta wielka chmura), ptaszki spiewaja, dzieci klna radosnie w piaskownicy ... prima aprilis bo na hustawkach :)

Dobra, nooo ten tego, to ja se ide, ciao.

01.04.2004
07:43
[175]

EwUnIa_kR [ Legend ]

buba...*zasłania oczy bo razi*..zgaś to światło:> środek nocy jest...

01.04.2004
07:49
[176]

EwUnIa_kR [ Legend ]

*trafia czymś co znalazła pod ręką bubę...w głowę*..ups..sorki...przytula cichego i usypia......

dzieńdobry :*:*:*...i do zobaczenia pózniej...

01.04.2004
08:04
smile
[177]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D

znów wszyscy śpią :D

01.04.2004
08:18
[178]

Zacker [ Stanley ]

Cze Buraczki.Co słychać ??

01.04.2004
09:04
smile
[179]

Brisk. [ Chomik ]

Zacker w tym problemże nic :D

ehhhh i znów sam tu siedze rano :D buuuuuuuuu

01.04.2004
09:19
[180]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no dobrze Brisk...opuszczę na chwilkę moje cieplutkie legowisko i posiedzę z tobą chwilę...:*:*:*

zacker---> hej buraku:D

01.04.2004
09:21
smile
[181]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR !!! :D czesc :D *robi miłą minke* :D no ale nie moge Cie zmuszać do takich poświęceń :D pewnie jakbym nie musiał iśc do pracy to bym tez jeszcze leżał w łóżeczku :D

01.04.2004
09:24
[182]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie przjmuj się Brisiu...i tak bubuś mnie obudził:)..zresztą napisałam"chwilę"..a chwila to chwila i ani minuty dłużej:D

01.04.2004
09:26
smile
[183]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR chwila w wykonaniu kobiety to dośc duży obszar czasowy :D

01.04.2004
09:26
[184]

EwUnIa_kR [ Legend ]

aaa briś..to zależy do czego ta chwila się odnosi:P:P:P

01.04.2004
09:41
smile
[185]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR no tak fakt fakt :D ale chyba w kazdym przypadku jest to dośc duży przedział czasowy a już na pewno w niektórych przypadkach tak byście chciały :D

01.04.2004
09:44
[186]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie generalizuj Brisiu..:P:P:P
nie ma dwóch takich samych kobiet...co oznacza że wymagania każdej z nas są inne:P

01.04.2004
09:46
smile
[187]

Brisk. [ Chomik ]

taaa zaraz stanie na tym że jestem mss [męska szowinistyczna świnia :D] :D I wcale nie mówie że jestescie takie same w końcu byłoby to bardzo nudne :D


opada :/ stoi :| opada :/ stoi:| :D

01.04.2004
09:51
[188]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no to pięknie Brisiu...wpędzasz mnie w komplexy teraz...jak to możliwe że przy mnie opada:|

01.04.2004
09:53
smile
[189]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR ależ ja tylko ćwicze teraz :D zreszta o czym my tu mówimy :D

01.04.2004
09:59
smile
[190]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Briś..to miłego ćwiczenia:D:D:P:P:P....tylko monitora sobie nie pochlap:P:P:P

01.04.2004
10:00
smile
[191]

Brisk. [ Chomik ]

pfffffffff a ta zaraz takie skojarzenia :D o czym Ty myslisz :D

01.04.2004
10:04
[192]

EwUnIa_kR [ Legend ]

to ty wyzwalasz we mnie takie mysli:>:>...specjalnie to robisz:> a zaraz pójdziesz do pracy i zostanę z kłopotem od samego rana;D:P:P

01.04.2004
10:07
smile
[193]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Witałka :|

01.04.2004
10:07
smile
[194]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR hiehiehiehie a tak zgadza sie właśnie ide do pracy :D proponuje sobie wyobrazić cos w stylu hmmmm muła czy tez osła a kłopoty wtedy mijają :D i nie robie tego specjalnie.......pffffffff :D

papa

Allus Mosku jeden jestes mi winienen sesemesa bo miałes wczoraj mi wysłac a nie wysłałeś :D

ps.ok 16 bede :D

01.04.2004
10:08
[195]

EwUnIa_kR [ Legend ]

SS...:*:*...nie przejmuj się..nie odbijam ci brisia:D:D:D to taki prima aprilisowy żart:D

01.04.2004
10:09
[196]

EwUnIa_kR [ Legend ]

papa brisu..i jeszcze raz miłego dnia:)

01.04.2004
10:09
smile
[197]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR nie no Allusia możemy wrzucić gdzies do rowu :D Allus sio :D EwUnIa_kR czesc :D

Alluś btw VL nie no wiecej sie nie dało wykrzesac z tego 1 kwietnia? :D

papa

01.04.2004
10:34
smile
[198]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

NOWE POLE !! :D

Pomidory nas wyganiają :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.