
buba [ Cuckoo For Caca ]
Internetowy Klub Buraka <pole nr 96>
WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!
Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...
Nasza ekipa:
Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
53. EwUnIa_kR
54. Zacker (burak nie z tej ziemi)
Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)
link do poprzedniego pola:
Los Galaktikos [ Konsul ]
czesc:p i spadam wpadne na 100 czesc:d
Zacker [ Stanley ]
Dzięki, że mnie zamieściliście w liście :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Witam Buraczki na Nowym Polu :) [by Czamber] :D Szafa Gra :D [by Brisiu] :D Have a nice stats :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Witam in da nju part :))
Bris ---->> pamietaj o Garfieldzie !! :))
bede pozniej :)

Los Galaktikos [ Konsul ]
a i bawcie sie w nowej czesci!!!!!

buba [ Cuckoo For Caca ]
Czesc Galaktikos :)
Zacker --> No problem, 1000 zl sie nalezy :)
SS --> Czesc i do pozniej :)
CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Hmmmm... nowej części sie nie spodziewałem...
EwUnIa_kR [ Legend ]
j atez się nie spodziewałam..coś czuję że mazio nie zdąży na 100:|
CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Ewunia ------------> Zdąży... przynajmniej powinien...

Khe [ terrorysta lodówkowy ]
witam tych ktorzy pozniej przybyli i papa tym ktorzy poszli :)
Czamber -> eee zebym to ja pamietal ;) - taka to ciekawa nazwa jak caly przedmiot :) - cos w stylu " urzadzenia elektryczne i elektroniczne w pojazdach samochodowych"
a tam ze niepodobna, nikt nie sprawdza przy wchodzeniu dowodow osobistych i legitymacji, do kartki na ktorej sie pisze zdjecia tez sie nie dolancza :D
no zdecydowanie nie jest to matematyka wiec moze nie tym razem ;)
... w sumie to razem z kumplem zdecydowalismy ze ja musze sie leczyc a on zeby nie bylo mi smutno to tez nie pojedzie :)

buba [ Cuckoo For Caca ]
CŚ, Ewunia --> Czemu nie? Zawsze po mniej wiecej 185 postach jest nowe pole, a jak mialo nie byc to trzeba bylo pisac
Pole 99 moze sie ciagnac tak dlugo az Mazio sie pojawi ewentualnie mozemy tam mniej pisac
Czesc Khe :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
Bubuś---> ale nie o to chodzi że nowa część..tak poprostu sobie pomyslałam o maziu..a z 99 masz rację..
p.s. mniej pisać;D
CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Khe ------> Witaj!!
buba ------> otwartym wątku nie wyglądało tego tak dużo...
Ewunia ------> nie wiem czy da sie zrobić...
"... w sumie to razem z kumplem zdecydowalismy ze ja musze sie leczyc a on zeby nie bylo mi smutno to tez nie pojedzie :)" - też tak kiedyś miałem... co to były za czasy...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-31 18:31:28]

buba [ Cuckoo For Caca ]
Ewunia --> Wiem ze czasami to jest bardzo trudne ale raz mozna sie poswiecic :)
CŚ --> Liczby nie klamia, jest napisane jak byk, 188 postow :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
buba--->:P to ja się poświęcę od dzisiaj:)
cichy---> wszystko się da...
khe----> cześć:*
CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Ewunia ----> przepraszam... da się zrobić tylko przy trzystu zaczną się modki czepiać...
EwUnIa_kR [ Legend ]
ech...zobaczymy jak będzie.....
cichy----> nie ma za co....
CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Ewunia ------> wiesz o co mi chodzi... (edited)... :*:* a będzie dobrze... powinno się udać... tylko jak ktoś ma jego tel. to dać mu znać niech do kawiareki skoczy albo cuś...
EwUnIa_kR [ Legend ]
mazio nie ma koma a jego domowy nr mi się wykasował :(:(:(...ale trzeba popytac może faktycznie ktos ma..

Zofia [ Generaďż˝ ]
Ewunia,,CŚ---witam ,a gdzie to Mazio się zgubił?
EwUnIa_kR [ Legend ]
zafia:*..mazio ma jakies problemy z netem...swoją drogą dziwi mnie że nie napisze chociaż kilku słów...nawet z kafejki..a może sobie robi odwyk?:)

Zofia [ Generaďż˝ ]
Ewunia-----przecież dzisiaj jest dużo kawiarenek ,i bez problemu mógł by się odezwać
EwUnIa_kR [ Legend ]
no własnie o to mi chodzi..tym bardziej że to warszawa...

Zofia [ Generaďż˝ ]
Ewunia ---chyba że tak jak mówisz ,się odzwyczaja

Zofia [ Generaďż˝ ]
Ewunia ---myślałam ,że w jakiejś dziurze mieszka ,ale w Warszawie
CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Zofia ------------> Witaj...
Ewunia ---------> też prawda... a komórki nie ma??

buba [ Cuckoo For Caca ]
Czesc Zofia :) Jak tam, przygotowana juz do meczu? .. Szalik reprezentacji, pomalowana twarz i te sprawy :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
cichy---> patrz post z 18.39:D
zofia---> teraz to nawet w dziurach są kaffe:)

Brisk. [ Chomik ]
YoO :D
To jak ma ktos cos na Mazia żeby sie z nim skontaktować czy nie? :D
Bo jak nie to pójde dzis do niego bo widze że przyjechał włąsnie z pracy............[joke :D pfffff:D]

Zofia [ Generaďż˝ ]
buba ---cześć wszysto przygotowane,tylko czekac jak się zacznie
Ewunia ---masz rację

buba [ Cuckoo For Caca ]
Yoo Brisiu :) .. ten jak cos powie to za cala rodzine :)
Zofia --> No to dobrze :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś *zaczyna sie obrażać* :D
Zofia czesc :D miłego ogladania :D hehe wreszcie dziewczyna co mecze toleruje :D
CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Ewunia-----> nie czytam ze zrozumieniem... moja wina..

Zofia [ Generaďż˝ ]
Brisk---jak go widzisz to rzuć kamieniem ,może się obejrzy i dasz mu znać
żeby się zjawił
EwUnIa_kR [ Legend ]
a ja to co:>:>:> przez 7 lat ni eopuściłam żadnego meczu wisły:>:>...od małego tata mnie ciągał na Reymonta:))..
*zaczyna się obrażac*:D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, [szantaż mode on] Jak sie obrazisz to dzisiaj przegramy mecz [szantaz mode off] :)

Zofia [ Generaďż˝ ]
Brisk --cześć lubię jak dobrze grają ,jestem ciekawa co zrobią z USA

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR ojojoj Ty moja w takim razie ulubiona Krakowianko! :D brawo brawo! :D Co za kobieta! :D i sie mi tu prosze nie obrażac bo od tego jestem ja :D *obraża sie na bubusia* :D no! :D
Zofia *szuka kamienia* :D
ps.A Czamber nie ma czasem kontaktu z nim? :D
CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Ewunia -----------> do twarzy Ci w tym...
EwUnIa_kR [ Legend ]
zofia---> podejrzewam że ma taki sam jak ja..ale można ją zapytać..
cichy---> w tym?:D:D:D..to to sląsk -wisła-lechia:]

Brisk. [ Chomik ]
bubuś & Zofia a ja sobie wreszcie Ebiego zobacze z Orełkiem *widac łzy w oczach* :D Choć istnieje obawa że nie da z siebie tyle co w ligowych meczach w Holandi ale i tak trzymam kciuki za niego :D
bubuś bo sie obraże za takie gadanie :D

Zofia [ Generaďż˝ ]
Ewunia----ale nie wiadomo kiedy Czamber się zjawi

Zofia [ Generaďż˝ ]
Brisk-----szczęściarz jeden

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu --> ja tam trzymam kciuki zeby wszyscy dobrze zagrali, a jak sie przy okazji powtorzy wynik z Korei to sie wcale nie obraze :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś a ja za Ebiego :D pfffff :D
Zofia szczesciarzy jest 11 + rezerwowi :D

Zofia [ Generaďż˝ ]
Brisk----co prawda to prawda

Brisk. [ Chomik ]
hmmm z moich danych wywiadowczych wynika że Mazio był on-line 28 marca hmmmm sa one mocno niepewne ale są :D
*szuka dalej* :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
ładna ściana?------------------------->
cichy...uśmiechnij się....

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
*uśmiecha się*
Świetna...

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR hehehe ładna ładna a teraz poprosimy o nieco odważniejsze Twoje zdjątka :D

Zofia [ Generaďż˝ ]
Ewunia---bardzo ładna
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie mam odważniejszych:D:D:D...mam może jedno ale stare i nie lubię go:P

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR no tak tak takich sie właśnie najbardziej nie lubi :D
ja nic nie pamiętam, ja żem był pijany hłehłehłe STOP fotografowaniu!! :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobra...opuszczam was...będę po meczu....buziaczki :*:*:* podzielcie się;P:P:P

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR pffff podzielcie akurat! rekwiruje szystkie :D <papapa> Miłego wieczoru :D
to co robimy? :D

Zofia [ Generaďż˝ ]
Ewunia Papa ja też idę przygotować się przygotować psychicznie do meczu Papa

Brisk. [ Chomik ]
nie no same chłopy zostały :D co za kraj! :D
Zofia miłego :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobra...dam jeszcze troche bo Briś wszystkie zabrał:D :*:*:*:*:*:*:*:*:* łapcie;D:P
zofia..pa:*

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR nie dam! :D *wyłapał wszystkie.....przy ostatnim nabił sobie guza* ale warto było! :D

Brisk. [ Chomik ]
hiehiehie ależ ja jestem wredny :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
no dobra Briś...masz------------------------->
spadam..ju ż mnie powinno tu nie być:D

Brisk. [ Chomik ]
yeaaaaah :D hłehłehłe :D
*zadowolony poszedł po TV żeby ustawić go na polu* :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Ewunia --> fajna sciana, tylko gdzie Ty na grzadce masz sciane? :) .. papa *wyrwal Brisiowi 3 buziaki od Ewunii* :)
papa Zofia

Brisk. [ Chomik ]
bubuś pffffffff ten ostatni był osobiście dla mnie wiec mnie nie nerwuj bo sie obraże :D był mój i tyle! :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu --> No dobra to mozemy sie wymienic, so dajesz za tego ostatniego? :)

Brisk. [ Chomik ]
bubus jak wymienić jak był dla mnie i se go odebrałem :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu --> Tak ci sie tylko wydaje ze go odebrales :) No ale dobra, masz, tylko sie nie rozplacz :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś Ty tyle kawy nie pij :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu --> Okej, jak sobie zyczysz. Jeszcze cos? :)

Brisk. [ Chomik ]
bubus tak idem na kolacjem a potem na mecz :D tak więc papa do połowy lub ostatniego gwizdka :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu --> No to se idz. Smacznego :)

buba [ Cuckoo For Caca ]
Dżiiiiizzzz, czym ten Kaziu Górski tam jeździ. Teraz cala Hameryka bedzie myslala ze u nas jeszcze dorożkami sie jezdzi :)

K@mil [ Wirnik ]
Witam, pamietacie mnie ?
CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
K@mil -----> Witaj!! ... nie nie pamiętam Cię...
Andrew_wojownik [ Centurion ]
Buraki terz jecie ??

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Andrew -------> buraki też jemy... jak treba... a tak wogule to cześć..

K@mil [ Wirnik ]
CS, widac musze czesciej tu wpadac :)
Andrew, tak :-D Witaj :)

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Khe -----> powrotu do zdrowia życzę... nie pytaj skąd wiem...
K@mil ------> ano fakt!!

Brisk. [ Chomik ]
YoO :D
mecz:
no cóz Wyspy Owcze to ja zbiore drużyne i pokonamy ale hAmerykanów raczej nie :D A tu wychodzi brak zgrania i staromodna taktyka piłka do przodu bo Rasiak je duzi to hAmyrykanów zawsze skacząc do piłki pokona :D zero sytuacji, zero strzałów z daleka, buuuuuuuuu a jeden Ebi wiosny nie czyni :D
film:
dla tych co nie trawią meczów to na TV(za przeproszeniem)Publicznej 1 leci film: Skryta namietność [Umtamed Heart] ze Slaterem [Imie Róży bdb rola] i Marisą Tomei. Dramat obyczajowy, ogladałem go już jakiś czas temu ale do dzis mam go wyraźnie wyrytego we łbie. Film smutny a takim płomykiem dającym nutke radosci jest własnie Caroline. Kolejna bdb rola Slatera. Kto nie widział polecam. Dla tych co tylko jedno we łbie to niech zachętom bedzie moment, w których Tomei schodzi z łóżka w takiej nocnej koszulce a potem siada przed choinką :D
ps.Film o niebo lepszy od meczu, a mówie to ja Brisk :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Czesc K@mil, Ktos Ty? :)
Brisiu --> daj znac jak bedzie ten moment bo nie chce mi sie ogladac calego filmu :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś ten momen tjuż był :D sexista!!!!!!!!!! :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu pffff to co glowe zawracasz :)

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Brisk ---------> "sexista" - a czego sie spodziewałeś??

Brisk. [ Chomik ]
A bo Wam tylko d.....pupy w głowie! :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Nie tylko Brisiu, nie tylko :)

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Brisiu --------> A Ty niby zym myślisz?? co?? przyznaj się!!

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
bubuś ------------> jeszcze napić sie i wyspać... nie??
EwUnIa_kR [ Legend ]
no to pograli........:|
:*:*:* dla tych którzy jeszcze dzisiaj nie dostali..

Brisk. [ Chomik ]
CS moje mysli są czyste jak vodka :D

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR mogło być gorzej :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
liczyłam na 2:1....:D

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Ewunia -----> ja też chcę buziaka...
Brisk -------> Ty masz inne priorytety jak widać...

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Yooo :D.. znaczy Witam :D... znaczy qrna :D.. Ave :D

Brisk. [ Chomik ]
Alluś pijak jestes :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
CŚ --> jasne :) A Brisiu to mysli chyba ino o jedzeniu :)
Ave SS :)

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
buba -------> Brisiu jest inny... (bez obrazy)
SS -------> Ave!!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-31 22:47:48]

Brisk. [ Chomik ]
Brisiu wie jak myśleć żeby nie dac poznac innym o czym myśli i czy wogole mysli :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Briś ---->> pfff co ty tam wiesz :D... ja nie piłem *raczki tutaj* :D
Duba , Cś --->> Ave ! :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
cichy--->:*:*:*
chce ktoś coś z kuchni? bo idę..

Brisk. [ Chomik ]
Zaraz Garfieldy beda rozprowadzane :D czy piendziesiąt sie nalezy :D

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Ewunia -----> to ja poproszę czekoladę... na gorąco...

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
buba^
cholera t przyszlym tygodniu musze wykuoic ten abonament :.

buba [ Cuckoo For Caca ]
CŚ --> Tak, pewnie jest jednym z NICH :)
Brisiu --> Znowu filozofujesz? :)
Ewunia --> ja prosze kanapki z szynka :)
SS --> nic sie nie stalo :)

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Cs ------->> ROTLF "jeśli jeszcze nie ma odpowiedniej ilości postów to za chwilę będzie) "
:D

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
SS ----------> ja za niedługo roczny biorę... ale nie na ten nick...

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
SS -------> nie wierzysz w moje siły??
EwUnIa_kR [ Legend ]
bubus----------------------------->
smacznego:)
EwUnIa_kR [ Legend ]
cichy--------------------------->
wystarczająco gorąca?
a tak pozatym to co ja z tego będę miała:>

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Ewunia --------> poczekaj aż wszystcy sobie pójdą... Dzięki...

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Cś ---->> nie chodziło mi o ten dopis ze za chwile nadrobisz ;).

buba [ Cuckoo For Caca ]
Ewunia --> :* dziekuje bardzo .. takie piekne, że aż szkoda tego jesc :)

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
SS -------> bo to nie jest proble... a jak juz nadrobię to i tak tam zostanie...;)

Brisk. [ Chomik ]
GArfieldowcy proszeni są o sprawdzenie poczty bo pierwsze Garfieldy powinny już pukać :D
ps.Pic piwo dziś? :D

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Brisk --------> a masz jakieś przeciwwskazania??

Brisk. [ Chomik ]
CS mam tylko jedno piwo :D

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Brisk ------> a monopolowy w okolicy jest?? jak tak to za chwilę może być więcej...

Brisk. [ Chomik ]
CS ja wiem z jakies 3-4 km dalej a nie raczej nie bo po 23 :]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Cś ---->> ale co dopykasz do 1k i zostawiasz tego nicka czy jak ?? :>
Bris ---->> *leci na pocztę* :D

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
SS ------> Dokładnie...

Brisk. [ Chomik ]
a jednak sie napije bo mnie cos trafi za chwile :D
CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Brisk -----------> to skocz teraz... samochodem....
992
EwUnIa_kR [ Legend ]
Briś---------> hahahaha.....niezły temat wiadomości:D:D:D....wielkie dzięki:*:*:*....jak już tak wygodnie się u mnie rozsiadłeś to może będę kobietą i podam ci piwo:D
SS------> no...w końcu mam coś na ciebie;D...w dodatku kompromitującego:D

Brisk. [ Chomik ]
CS u nas nie ma sklepu czynne po 23 :D [chyba] :D
EwUnIa_kR czekaj czekaj ja tam do Ciebie zaraz wracam :D a piwo jużmam :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Cs ---->> acha :D
Bris ---->> a co Cie trafi ?? :D
Ewa ----->> na mnie?? ... hmm *boi sie* a cóz to moze byc ?? :>

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Brisk -----------> monopolowy w sensie nocny... Gdzie Ty mieszkasz że nocnych nie ma??

Brisk. [ Chomik ]
CS no jak to gdzie?! :D tam gdzie po 1. Diabeł mówi dobranoc a po 2. tam gdzie nie ma monopolowych po 23 :D
Alluś a w twarz chcesz? :D
ok wysyłam druga partie :D

CŚ [ VL ] [ Cicha śmierć ]
Brisk --------> to pozostało Ci sie zadowolić jednym pifkiem...

Brisk. [ Chomik ]
CS zadowolić? jednym? :D jeszcze gdyby było w butelce to byc moze ale że w puszce to se krzywde tylko można zrobić :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
SS---> ja nic nie powiem..poczekam tylko na odpowiedni moment i wtedy opublikuję;D:D
Briś---> wracaj..fajnie było:P:P:P
cichy---> no to gratulacje z okazji 1000 posta...a raczej czasu ile potrzebowałes żeby go osiągnąć:D..nie ma co..szybki chłopczyk:P:P:P

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
To ja ide na poczte w konu bo jeszcze nie byłem :D

Brisk. [ Chomik ]
Ewunia już tam byłem chyba dwa razy ale nie było CIe :(
qłna pokiełbasiło mi sie co komu już wysłałem :]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Ewa ---->> ee tam ja tam się wszytkiego wyprę .. nikt nic na mnie nie ma :D... nikt nic o mnie nie wie.. nie imają mnie sie kule... eee to juz inna bajka ;D.. w koncu jestem Cieniem Burzy dzieckiem Huraganu :D...
PS. dobra juz nic nie pije dzis :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewunia --------> Dzięki... 9 dni...
SS ---------> szybszy byłem...
EwUnIa_kR [ Legend ]
Briś...potwierdzam:>:D

Brisk. [ Chomik ]
ekhem kto ile maili już dostał? :] bo nie moge sem przypomniec ile wysłałem ale teraz chyba Allusiowi mam :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja mam 4:]

Brisk. [ Chomik ]
Ewuniu jak sądze to potwierdzam było odnosnie mojego pytania :D *stara sie być domyslym* :D

Brisk. [ Chomik ]
Czyli Allus ma 3 :D Mosiek jeden :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
Briś--------> stara się i nawet niezle mu to wychodzi:D....a teraz wio do kuchni..ile mam czekać;D

Brisk. [ Chomik ]
Ewunia wiem wiem widziałem :D tak jest prosze Pani, prosze Szefa :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
muahahahahahhahahahaha
EwUnIa_kR [ Legend ]
słodkie...............
EwUnIa_kR [ Legend ]
o nie..;D:D a tego to nie widziałam:D:D dobrrrrrrre...

Brisk. [ Chomik ]
sie Briś pogubił :D
Galerie:
Bałwan - Dieta - Drzwi - Jon - Ubranie - Zakupy - Pooky - Sierść - Telefon - Poniedziałek - TV - Dziewczyna
Kto czego nie ma? :D

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
ROTFL :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie mam dżona i dziewczyny:>

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Bris ----->> pffffff kaleko jedna :D....
ja nie mam: Poniedziałek - TV - Dziewczyna - Jon - Ubranie

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
good night ya'll :)

Brisk. [ Chomik ]
OKidem spac:D jeszcze sobie poczytam Pratchetta Straż straz! :D
EwUnIa_kR dobranoc miłej Pani :D
Allus papa :D
co nie doszło to napisac za jakiś czas a poprawie pózniej ps. to ofkorz początek galerii D
a dzis 1 kwietnia więc może być "ciekawie" na golu, ja dzis nie czytam gazet, nie oglądam TV i nie słucham radio :D
papa :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobranoc panowie :*:*:*
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
SS & Brisk --> miłych kosmatków...
Ewunia --------> chyba zostaliśmy sami:>:>

buba [ Cuckoo For Caca ]
Cicha śmierć --> jeszcze nie, ale zaraz Was zostawiam :)
Brisiu --> a ja wlasnie bede ogladal tivi, ciekawe co znow wymysla na Teleexpresie :)
Branoc, papa, do dzisiaj :)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
EwUnIa_kR [ Legend ]
hahahahahahahahahahahaha.....kanon dobre:D:D:D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
buba -----> hmmm...
kanon ----------> That's Good...
Ewunia ----->... :*:*
EwUnIa_kR [ Legend ]
cichutku--------------> mam ochotę dac ci wyjątkowo namietnego...wilgotnego i słodkiego buziaczka...bierzesz?

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewunia -----> *bez zastanowienia* Chcę!!
*myśli* a może dostanę dwa...
EwUnIa_kR [ Legend ]
a dam....nawet dwa...:)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*znowu zadowolony z siebie - jego ego zostało dokarmione...*
EwUnIa_kR [ Legend ]
cichy-----------------> zagramy w coś?

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewunia -------> "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz??" :D:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
eeee nieeeeee...i tak byś nie uciekał...

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewunia ------> Czemu bym nie uciekał??:>:>
EwUnIa_kR [ Legend ]
bo byś się bał że jak cię będę gonić to upadnę i coś sobie zrobię...a wtedy już nic by się nie dało zrobić:P
EwUnIa_kR [ Legend ]
drugie zrobić= do niczego bym się nie nadawała;D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewunia[/]b -----> to też... ale miałem na myśli coś innego :*:*
EwUnIa_kR [ Legend ]
no to musisz mi wytłumaczyć dokładnie co miałes na mysli....ja strasznie niedomyslna dziewczynkak jestem:)
p.s.:*
EwUnIa_kR [ Legend ]
chodź tu do mnie chłopczyku...szkoda czasu na farmazony:]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewunia ---------> Domyślam się co planujesz mi zrobić... więc po co uciekać??

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
(kilka sekund)
*idzie do Ewuni*
EwUnIa_kR [ Legend ]
dobranoc.....dzieńdobry......:)....*szuka cichutka bo sama nie dojdzie do nyna*

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*gasi światełko, bierze Ewunię za rączkę i prowadzi do łóżeczka*
Dobranoc...

buba [ Cuckoo For Caca ]
Heja buraki :)
Jak zwykle wszyscy jeszcze spia :) ... Hmmmm, nie ma tak dobrze *mysli sobie i zaczyna bawic sie swiatlem.. wlacza, wylacza, wlacza, wylacza...*
Zapowiada sie ciekawy dzien, slonko swieci (chociaz zaraz skryje sie za ta wielka chmura), ptaszki spiewaja, dzieci klna radosnie w piaskownicy ... prima aprilis bo na hustawkach :)
Dobra, nooo ten tego, to ja se ide, ciao.
EwUnIa_kR [ Legend ]
buba...*zasłania oczy bo razi*..zgaś to światło:> środek nocy jest...
EwUnIa_kR [ Legend ]
*trafia czymś co znalazła pod ręką bubę...w głowę*..ups..sorki...przytula cichego i usypia......
dzieńdobry :*:*:*...i do zobaczenia pózniej...

Brisk. [ Chomik ]
YoO :D
znów wszyscy śpią :D
Zacker [ Stanley ]
Cze Buraczki.Co słychać ??

Brisk. [ Chomik ]
Zacker w tym problemże nic :D
ehhhh i znów sam tu siedze rano :D buuuuuuuuu
EwUnIa_kR [ Legend ]
no dobrze Brisk...opuszczę na chwilkę moje cieplutkie legowisko i posiedzę z tobą chwilę...:*:*:*
zacker---> hej buraku:D

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR !!! :D czesc :D *robi miłą minke* :D no ale nie moge Cie zmuszać do takich poświęceń :D pewnie jakbym nie musiał iśc do pracy to bym tez jeszcze leżał w łóżeczku :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie przjmuj się Brisiu...i tak bubuś mnie obudził:)..zresztą napisałam"chwilę"..a chwila to chwila i ani minuty dłużej:D

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR chwila w wykonaniu kobiety to dośc duży obszar czasowy :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
aaa briś..to zależy do czego ta chwila się odnosi:P:P:P

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR no tak fakt fakt :D ale chyba w kazdym przypadku jest to dośc duży przedział czasowy a już na pewno w niektórych przypadkach tak byście chciały :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie generalizuj Brisiu..:P:P:P
nie ma dwóch takich samych kobiet...co oznacza że wymagania każdej z nas są inne:P

Brisk. [ Chomik ]
taaa zaraz stanie na tym że jestem mss [męska szowinistyczna świnia :D] :D I wcale nie mówie że jestescie takie same w końcu byłoby to bardzo nudne :D
opada :/ stoi :| opada :/ stoi:| :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
no to pięknie Brisiu...wpędzasz mnie w komplexy teraz...jak to możliwe że przy mnie opada:|

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR ależ ja tylko ćwicze teraz :D zreszta o czym my tu mówimy :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
Briś..to miłego ćwiczenia:D:D:P:P:P....tylko monitora sobie nie pochlap:P:P:P

Brisk. [ Chomik ]
pfffffffff a ta zaraz takie skojarzenia :D o czym Ty myslisz :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
to ty wyzwalasz we mnie takie mysli:>:>...specjalnie to robisz:> a zaraz pójdziesz do pracy i zostanę z kłopotem od samego rana;D:P:P

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Witałka :|

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR hiehiehiehie a tak zgadza sie właśnie ide do pracy :D proponuje sobie wyobrazić cos w stylu hmmmm muła czy tez osła a kłopoty wtedy mijają :D i nie robie tego specjalnie.......pffffffff :D
papa
Allus Mosku jeden jestes mi winienen sesemesa bo miałes wczoraj mi wysłac a nie wysłałeś :D
ps.ok 16 bede :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
SS...:*:*...nie przejmuj się..nie odbijam ci brisia:D:D:D to taki prima aprilisowy żart:D
EwUnIa_kR [ Legend ]
papa brisu..i jeszcze raz miłego dnia:)

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR nie no Allusia możemy wrzucić gdzies do rowu :D Allus sio :D EwUnIa_kR czesc :D
Alluś btw VL nie no wiecej sie nie dało wykrzesac z tego 1 kwietnia? :D
papa

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
NOWE POLE !! :D
Pomidory nas wyganiają :D