GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[ Vandenberg's Legacy® | cz. 103 ]

30.03.2004
20:09
smile
[1]

Torn [ Merces Letifer ]

[ Vandenberg's Legacy® | cz. 103 ]

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Torn.

VNG Recruits Camp: Erazor_XX, Istota Wiekuista, Łowca Czarownic
Civilians: Brisk., Coy2K, FemmeFatale, Natasha, Mroofka

Troopers: Adamss, Bregan, Cicha śmierć, ZgReDeK
Task Force:
Ghost Recon: Fett
Snipers: Cuphay, Oszki
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Conroy, kamil210, Los Galaktikos, Vania
Medic First Class: ..KmP..

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis, Soul Surfer, Voorhees
Elite Troopers: Hellcat, [email protected], M'q, Raynor, Sulik


Missing In Action: [HNTR], ^Piotrek^, Szwaroc
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Hadriel, Paudyn, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN,

Nowe Funkcje:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokój. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)
Conroy: Mianowany tymczasowo na mechanika, dowództwo bacznie obserwuje jak w przypadku jego poprzednika czy osobnik ów w ogóle potrawi przykręcić śrubkę i wymienić spaloną żarówkę. Po wnikliwych obserwacjach jednoznacznie tego określić jak na razie się nie udalo... :D.
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
ZgReDeK: Zgredek znalazł w życiu swoją nową pasję - został plantatorem truskawek i jest naszym stałym dostarczycielem tegoż przepysznego oraz zabójczego ustrojstwa. :)
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...
Cuphay, Oszki: Snajperzy zwykle utaplani są w błocie, nad głową maja śmiesznie wyglądające niby prawdziwe roślinki.. wianuszki tudzież, plecionki :D. Ale stanowią skuteczną broń w rozwiązywaniu sporów przy grze w karty lub w przedłuzających sie negocjacjach dyplomatycznych.
FemmeFatale & Mroofka: Dwie siostry które przetrwały całą nuklearną katastrofę. Życie nauczyło ich wiele, ale nigdy się nie poddają i zawsze mogą liczyć na siebie :D. Swoiste Maskotki Vandenberga aka Sisters of Blood :D, ale trudno jest się nimi pobawić, nie narażając przy tym istotnych dla dobrego funkcjonowania organów.. męskich :D.

Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!


Vandenberg's Troopers

Nickname: Torn - Commander
Broń: SIG SG-551 + Sawed-Off (obrzyn) + Gerber Mark II Knife + Sig Sauer P228 + Katana, Persuadertron.
Wyposażenie dodatkowe: Kevlar Vest mk. III + kilkaset sztuk amunicji 7.62 mm NATO & 9 mm Parabellum & 0.12 Gauge Dum-Dum & 5.56 mm NATO.
Pojazdy: Hummer w/mounted M134 Minigun i Interceptor (out of fuel).

Nickname: Storm Shadow a.k.a Scandal - Commander
Broń: Techtronica M-40 Pulse Rifle wymiennie z Objective Individual Combat Weapon (OICW), Bennelli-Heckler&Koch XM1014 (Shotgun), Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Combat Heavy Suit SWAT version model: 2030, 3 x dodatkowe baterie fuzyjne do M-40, 2 x pasy na amunicję 60 sztuk 0.12 Gauge. Karty do gry w pokera co by się nie nudzić kiedy do mnie strzelają :).
Pojazdy: Ciapkuje farbkami swojego myśliwca Exosferycznego V\STOL XA-43 Raptor II, pieszczotliwie: Vandergriff.

Nickname: [email protected]
Broń: Uzi z tłumikiem i celownikiem laserowym, G36 [magazynek na 100 naboi], Miotacz Ognia [pojemnik z zapasem paliwa ukryty w plecaku].
Wyposażenie dodatkowe: Paralizator, dodatkowe magazynki do broni palnej, noktowizor, wojskowe ubranie i buty, latarka, lornetka z noktowizorem, ciężka kamizelka kuloodporna.
Pojazdy: Hummer w wersji Pickup z karabinem maszynowym Browning M2 HB zamontowanym za kierowcą oraz małokalibrowe karabinki zamontowane obok przednich reflektorów.

Nickname: M'q
Broń: Tytanowy wristblade, smart disc, shoulder cannon, spear gun, ceremonialna włócznia.
Wyposażenie dodatkowe: Podręczny komp na ręce, a w nim cloaking device; sprzęt medyczny; hełm z trybami: thermal, electical; autocelownik do shoulder cannona; ammo do spear gun'a.
Pojazdy: Brak.
Umiejętności dodatkowe: Skalpowanie (zbiera trofea), głośne ryczenie ;).

Nickname: Hellcat
Broń: Mk23 SOCOM, SIG 552 Seal 5.56mm, M40A3 Sniper Rifle 7.62mm, M82-A1 Barrett 12.7mm.
Wyposażenie dodatkowe: Pełne oprzyrządowanie oraz umundurowanie R6 Street [Light, Medium, Heavy],
Pojazdy: Yamaha YZF R1

Nickname: Raynor
Broń: Heckler&Koch "SOCOM" + LAM + Tłumik.
Wyposażenie dodatkowe: "Raynor's Full Mastah Power Plasma Armor", magazynki do SOCOM-a.
Pojazdy: Aktualnie brak.

Nickname: Shakka
Broń: Tulipan (chyba wiadomo o co chodzi), zęby, zawsze pod ladą dobrze sprawdzony AK-47.
Wyposażenie dodatkowe: Piersiówka (nie wiadomo kiedy się przyda), kilka granatów (co by sprawiedliwość była po mojej stronie :D).
Pojazdy: Latający - ja po zmiane w nietoperka :P oraz BTR-T2.

Nickname: Sulik
Broń: Dragunov SVD + Colt Cobra.
Wyposażenie dodatkowe: Elektroniczne oko, kewlar Mark III, bioniczny nadgarstek, skórzana kurtałka zrobiona z legwana, Glany z metalowymi okuciami i dospawanymi łańcuchami i kolcami, łańcuch na ramieniu, ciemne okularki.
Pojazdy: Yamaha z 2015.

Nickname: Fett
Broń: Desert Eagle .44 Magnum, Beretta 9000S.
Wyposażenie dodatkowe: Pancerz wspomagany, nóz, toporek strażacki.
Pojazdy: Zmodyfikowany MLRS.

Nickname: Conroy
Broń: Barrett M82 z powiększonym magazynkiem (10 naboi), Steyr AUG, granaty gazowe i dymne.
Wyposażenie dodatkowe: Naboje, nóż 12 cm, lornetka, kamizelka kuloodporna, skrzynka z narzędziami, łopata.
Pojazdy: Podrasowany radziecki czołg T-72 (armata gładolufowa 135 mm, km 7,62 mm PKT, km 12,7 mm przeciwlotniczy, 4 wyrzutnie granatów dymnych i gazowych, ulepszony pancerz) i lekki pojazd zwiadowczy Kubelwagen z zamontowanym działem 28 mm. i miotaczem ognia.

Nickname: Bregan a.k.a. Czapajew
Broń: M249 (w Europie znany jako FN Minimi) + dwójnóg, łopata Conroya, 2 x Desert Eagle + amunicja .44 Magnum (11.2x33R), nóż CQD mk.II "Stealth".
Wyposażenie dodatkowe: Kamizelka zewnętrzna ciężka JMD-650, Gogle UV, hełm kevlarowy, latarka.
Pojazdy: Zapożyczony od Allana motor Harley-Davidson, jeszcze sprzed wojny atomowej.

Nickname: Cicha śmierć
Broń: SPAS kal. 12 i 50 loftek do tego, Colt 1911 (stary ale jary...) z amunicją - na szybsze akcje.
Wyposażenie dodatkowe: Scyzoryk (50 funkcji).
Pojazdy: Fiat 126 P (antyk!, ale na chodzie:)).

Nickname: OSZKI
Broń: AI Arctic Warfare/Magnum .338 Lapua Magnum , 2 x Desert Eagle .50AE, nóż
Wyposażenie dodatkowe: magazynki do AWM & DE, ściereczka do wycierania kosy ;), kamizelka kuloodporna SPECTRA + wkładki ceramiczne + Składnik 18, hełm SPECTRA, getry SPECTRA, noktowizor, 2 x granat HE, 2 x flashbang, 2 x granat dymny
Pojazdy: Mustang z 1976 (732 KM) antyczny antyk :]

Nickname: Voorhees
Broń: Maczeta.
Wyposażenie dodatkowe: Hockey Mask.
Pojazdy: Brak.
Umiejętności dodatkowe: (Trait) Hard to kill.

Nickname: Vania
Broń: Vulcan 7.62.
Wyposażenie dodatkowe: Taśmy do vulcana, klucz francuski, elektryczny otwieracz zamków, śrubokręt, Zbroja (niby wspomagana :P ) zrobiona z blachy falistej i tytanu, wspomagana silniczkami z samochodzików sterowanych radiem.
Pojazdy: Stary Ford Mustang, obity blachą falistą, wzmocniony resztkami tytanu i irydu z domieszką rdzy, na przodzie działo 40mm przeciwlotniczo-czołgowe :).

Nickname: Natasha256
Broń: Steyr Aug z latarką taktyczną i zoomem z wbudowaną noktowizją.
Wyposażenie dodatkowe: Taca, przenośny dystrybutor piwa.
Pojazdy: Wrotki.


Pamiętaj: "Lejąc na otwartym terenie, zawsze miej ze sobą kij do odganiania się od postnuklearnych karaluchów"


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

30.03.2004
20:12
smile
[2]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]


@#@$$#@[email protected]!!!

Wątek poszedł!!

30.03.2004
20:13
smile
[3]

Torn [ Merces Letifer ]

Słuchajcie, to forum służy pewnym celom. Jednym z nich jest rozrywka.
Jeżeli komuś się coś nie podoba to ja go tu nie trzymam.

Ja nie mogę nikomu NIC kazać, mogę jedynie prosić...
zatem proszę o niewpisywanie się tutaj przynajmniej przez jakiś czas
Banity
oraz
Ewuni_Kr
Nie obchodzi mnie jak to się zaczęło, etc etc.. W d... to mam.
Nie piszcie tu i tyle.

Ewunia nie powinna pisać nic na temat konkretnej osoby (do tego Prefekta), chociaż sam nie widziałem nic niestosownego w tym. No, ale rozumiem decyzje Soulcatchera i szanuje. Tylko, że mógł wykasować jedynie ten post a nie całą część.

No a co z Banitą się dzieje, to nie wiem. Pokaż mi link, w którym to wszystko się zaczęło bo Cie nie poznaje.
Tyle z mojej strony. Dajcie troche na wstrzymanie. Wszyscy.
Peace.

30.03.2004
20:13
smile
[4]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Tak :/

Gumowe ucho czuwa... Ale przynajmniej mamy właściwą numerację ;)

:D

30.03.2004
20:19
[5]

Hellcat [ Legend ]

To może zrobimy z Vandenberga społeczność zamkniętą, tak jak w Poetyckim Smoku?

30.03.2004
20:21
[6]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Tyle dało się odzyskać:

Kartoteka nr 1510652

Imię: Ewa
Nazwisko: nieznane
Wiek: 28 lat
Data urodzenia: Odległa przeszłość, bodajże 1976 ;))
Dzieci: Córka, 7 lat
Miejsce zamieszkania: Kraków (śródmieście)
Partner: Cicha śmierć :D
Znaki szczegółne: Tatuaż na prawym ramieniu, krótkie włosy, duża inteligencja --> (o)(o) i oczytanie --> (Y),
Słabość do alkoholu, przystojnych mężczyzn (to do mnie ;P).
Cechy: Charyzmatyczna, spontaniczna, perwersyjna, łatwo nawiązuje kontakny.
Cel wykorzystania w VL: Inwiligilacja płci przeciwnej, zdobywanie poufnych inforamcji :)Kartoteka nr 00001561

Imię: Allan
Nazwisko: nieznane
Wiek: 25 lat
Data urodzenia: 1979-1980
Dzieci: Brak, przynajmniej mi o takowych nie wiadomo, ale znając skłonności Allana, bardzo prawdopodobne jest, iż ma gromadkę dzieci rozsianą po całym świcie :D
Miejsce zamieszkania: Wrocław - Dworzec Głowny ;)
Partner: Torn ;))
Znaki szczegółne: Opalony, lekki zarost, owłosione stopy, czarne okulary, shotgun zawieszony przez plecy ;)
Słabość do ładnych kobiet i Bregana :)
Cechy: Złośliwy, inteligenty (dosc tego slodzenia :P), upierdliwy ;)
Cel wykorzystania w VL: Kamikaze ;D


Kartoteka nr 0727211

Imię: Sylwester
Nazwisko: Męczywór
Wiek: Stary i zgrzybiały, nie posiadamy tak odległych danych ;-)
Data urodzenia: Kenozoik
Dzieci: 14
Miejsce zamieszkania: Radlina, ale nie wiem ktore pole ;D
Partner: Ewunia, Marlenia, Banita.
Znaki szczegółne: Włosy za ramiona, niski wzrost, włosy na klacie, obwieszony łancuchami buja się po dzielni ;)
Słabość do Ewunii i Marlenii :) (czasem do mnie :P)
Cechy: Elokwentny, inteligentny, złośliwy...itd :D
Cel wykorzystania w VL: Czyszczyenie kambuzów, tudzież kingstonów w bazie :DKartoteka nr 0837546

Imię: Bregan, Mateusz, Jorguś
Nazwisko: Czappi
Wiek: szkolny... bliżej nieokreślony
Data urodzenia: XX wiek
Dzieci: ?? (ponoć bezpłodny... ale ostatnie doniesienia mówią o dwójce)
Miejsce zamieszkania: Poznań... (taaaka wieś)
Partner: "najlepsza dziewica to jego prawica", Brisk... i inni spod prysznica
Znaki szczegółne: Wieeelki, barczysty, mało inteligentny uśmieszek
Słabość do Kompa, Anglików i alkoholu...
Cechy: Wyrafinowany, chamski (i tak go wszystcy lubią!!), inteligentny, złośliwy...itd :D
Cel wykorzystania w VL: Mop Driver, WC Kaczka...
Udział w nowopowstałej organizacji koalicyjnej (chwilowo brak informacji, ale nie chodzi o SLD!!)kartoteka nr 13438226
Imię: Lena, Marlenia, Magdalena (w zależności od sytuacji i pozycji ;D)
Nazwisko: Mąka - Ćwikła
Wiek: Młodzieńcze buntownicze lata dojrzewania, hormowy szaleją i biega za CSem :D
Data urodzenia: 1988
Dzieci: Chwilowy deficyt
Miejsce zamieszkania: Rybnik
Partner: Cicha śmierć
Znaki szczegółne: Zgrabna, nosi stringi :P
Słabość do Mnie, do Bregana, do Czapajewa i Mateusza (jeszcze do Gudugudu i Pendzia) :D
Cechy: Chętna...... do rozmów :D
Cel wykorzystania w VL: Umilanie życia żołnierzom :D

kartoteka nr 00456743

Imię: Łukasz, Sulik, Vania, Natasha256 (on tego miał mniej więcej tyle co CŚ... tylko że CŚ jest rozpoznawalny)
Nazwisko: ściśle tajne
Wiek: 20
Data urodzenia: 1984 (wydawałoby się że wcześniej)
Dzieci: brak danych (możliwość jednego - w drodze...)
Miejsce zamieszkania: Kraków (była stolica...)
Partner: Jego luba (Anna)
Znaki szczegółne: Pociągła twarz, szczupły, koński ogon, młodsza siostra...
Słabość: dziewczyna (nie tylko jego)
Cechy: hetero, niestatsiarz, chemik, miły, niechamski, da się lubić
Cel wykorzystania w VL: Zajmuje sie lekami... paliwem... kuchnią...
Udowodniony czynny udział w bojkotowaniu wątków statystycznych...

Dane wciąż niepełne... a konsultacje przeprowadzone bez mojej wiedzy...Reszta danych została utajniona...Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-30 21:22:11]

30.03.2004
20:22
[7]

Torn [ Merces Letifer ]

Hell - nie mam ochoty się aż tak bardzo obudowywać.. Niech ciągle świeża krew nadchodzi, no ale to troche wkurzające, że ktoś może wskoczyć i spier**** cały wątek ot tak.
Zreszta to tylko net...
<cool mode: on>
error.. cannot input mode...
:/

30.03.2004
20:24
smile
[8]

Mrooofka [ because I want it ]

Cześc :D

ps: pozdroo od Femmci :)

30.03.2004
20:24
[9]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Torn --------> zdarza się... co się stało to się nie odstanie...

30.03.2004
20:25
[10]

Hellcat [ Legend ]

Torn -> To może trzeba zmienić zasady rekrutacji?
[choć rekrutacja rekrutacją, a nikomu nie możemy zabronić tu pisać...]

30.03.2004
20:28
smile
[11]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Mroofka, Hell ---> Hej :)

Torn ---> Nie denerwuj się :) Dzisiaj przystatsimy i nowy wątek jak znalazł ;D

30.03.2004
20:28
[12]

Torn [ Merces Letifer ]

Hell - pewne osoby na 200% leją na to czy będą rekrutem czy nie. Przecież to tylko taka zabawa, otoczka.
Wątpie, żeby karą było "oj Ty, nie będziesz rekrutem!"..
Zresztą zasady rekrutacji są już zaostrzone..

30.03.2004
20:29
[13]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Jeszcze tylko to:

Kartoteka nr 5464693
Imię: KmP, Kompo, Kompoholik, Hannibal
Nazwisko: Lecter
Wiek: 64
Data urodzenia: 1940 (syn Oficera SS i Żydówki)
Dzieci: brak
Miejsce zamieszkania: przez kilka lat mieszkał w tajnym więzieniu w USA...
Partner: Clarice...
Znaki szczegółne: brak... nie wyróżnia się z tłumu...
Słabość do: ludzkiego mięsa... i komputera...
Cechy: Cichy, skryty, nikt nic pewnego o nim nie wie (wywiad wie...)
Cel wykorzystania w VL: Medyk, psychiatra,
Podejrzewany o: Zjedzenie kilku ludzi... nic mu nie udowodniono


Mroofka -----> Cześć...:* Femme daj buziaka odemnie...:*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-30 21:21:40]

30.03.2004
20:29
smile
[14]

Mrooofka [ because I want it ]

Breguś -- > yoł :*

30.03.2004
20:31
[15]

Hellcat [ Legend ]

Torn -> Masz rację...cholera, masz rację :)

Bregan -> Witaj :)

Mrooofka -> Witaj :)
Przekaż buziaczki zwrotne Agatce :)

30.03.2004
20:31
[16]

Torn [ Merces Letifer ]

Dobra, już spokojny jestem :]
Nie chodzi mi o statsy.. zresztą zapomniałem nawet, że 5000 już miałem.. kij z tym.

Przydałoby się obaczyć zarzewie konfliktu, ale w sumie mam ważniejsze sprawy na głowie.

30.03.2004
20:33
smile
[17]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

O, Mroofka mi buzi dała więc oddaję ;) :*

Torn --> Najważniejsze, ze nie posypaly sie bany. Watek stworzony i bawimy sie na nowo :D

30.03.2004
20:33
[18]

Torn [ Merces Letifer ]

5003 !
Juuu-huuu...

:(

30.03.2004
20:34
[19]

Promyk [ Konsul ]

Torn ---------> jak chcesz to mogę Ci VL z godzin nocnych w htmlu wysłać na @...

Test (w związku ze skasowanym wątkiem)

30.03.2004
20:35
smile
[20]

M'q [ Schattenjager ]

Widzę, że ominęło mnie coś wielkiego.... no cóż, ja zawsze umiem zniknąć w odpowiednim momencie.

30.03.2004
20:35
smile
[21]

Torn [ Merces Letifer ]

No, jeszcze by banów brakowało :)

30.03.2004
20:36
[22]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Breguś ----------> jeden ban jest... na "Fk"...

30.03.2004
20:37
[23]

Torn [ Merces Letifer ]

Promyk - hmm, a co tam wyślij.

M'q - nie martw się, ja też przegapiłem wszystko..

30.03.2004
20:37
[24]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Torn ---> to nie chodzi o pisanie o mnie tylko o to że większość z was to poważni ludzie i szkoda żeby takie "gówniarstwa" sie tu odbywały.

30.03.2004
20:39
smile
[25]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

CŚ --> Ale nie ma na IP na szczescie :)

M'q --> Mnie też to ominęło... zobacz sobie wątek "Pytania i prosby do admina".

30.03.2004
20:40
[26]

Torn [ Merces Letifer ]

Soulcatcher - podobnie uważam, ale co ja mogę... nie odpowiadam za wszystkich :|

30.03.2004
20:40
[27]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Witam Załogę :-)

Soulcatcher ===> co nie zmienia faktu że mogłeś wykasować tylko te które były 'gówniarskie' posty

30.03.2004
20:41
smile
[28]

Adamss [ -betting addiction- ]

Wchodzę na forum ok. 3-4 razy dziennie w przeciągu ok. 4h i za każdym razem do aktualnej części VL'a jest dodane nowe 70 postów lub jest już nowa część :). Nie nadążam! :]

30.03.2004
20:42
smile
[29]

M'q [ Schattenjager ]

Bregan --> Ok zobaczę, może wyciągnę jakieś szczątkowe info :P

30.03.2004
20:48
smile
[30]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Ray --> Hej gangsterze ;)

Adamss --> Bo tamtą usunęli ;)

M'q --> Tam jest cała esencja tej sprawy :D

30.03.2004
20:51
smile
[31]

M'q [ Schattenjager ]

Hmm chodzi o to, że Ginekolog poszedł napisać w wątku adminowskim, że tutaj coś się dzieje? Przecież Soul i tak tutaj zagląda :/

30.03.2004
20:52
[32]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Torn ------> poszło...

30.03.2004
20:52
smile
[33]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Bregan ===> Hej :-) I nie gangsterze tylko P.I.M.P !! :D:D

30.03.2004
20:56
[34]

Torn [ Merces Letifer ]

CŚ - got it, nawet 2x. :)

Dobra idę przeanalizować całek kilka..
I'll be back after Sopranos albo jakoś w trakcie może.

30.03.2004
20:56
smile
[35]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No widze, że sie niezła afera zrobiła mam tylko nadzieje, że bedzie już good :]

30.03.2004
20:57
[36]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Ok witam was wszystkich :)

jak z domu wylazlem o 7 rano tak wrucilem dopiero teraz - ale dzien byl swietny :)
nei ma jak wyklad na temat Cyber Punku w filmie prowadzony przez doktorantke wlasnie tego kierunku na UJ :)

CŚ - zamiast pisac: "Reszta danych została utracona..." - bylo trzeba napisac: "Reszta danych zostala utajniona" :D

Torn - po prostu gdy bedziemy ignorowac wypowiedzi na ktore odpowiedz moze byc tylko dosadna, a zarazem chamska - i nie odpowiemy nic - nie zacznie sie wojna na slowa, a tym samym jedynym usunietym postem bedzie post osoby zaczynajacej :)

30.03.2004
20:57
smile
[37]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Nie przekazujcie tego co dostaliscie na gg osobom trzecim (szczegolnie nie dawajcie tego na forum!). Chyba wiecie dlaczego... :)

30.03.2004
21:02
smile
[38]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

CNP --> Oki gangsterze... ;) Tzn. P.I.M.P :D

M'q --> Chodzi wlasnie o to. Byc moze nikt by na to nie zareagowal, ale skoro byla "oficjalna" skarga to trudno pozostac biernym :|

Vania --> Hej :)

30.03.2004
21:02
smile
[39]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Hehe - CŚ, dobrze że chociaż te akta zostały zachowane.
No i widzę, że ominęła mnie niezła afera.
Ale przynajmniej numeracja dobra.

30.03.2004
21:07
smile
[40]

M'q [ Schattenjager ]

KmP --> nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :D

30.03.2004
21:20
[41]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Bregan 0- do mnie zadna wiadomosc na GG nie doszla :)( (no ze chyba dosc nie miala :P )

30.03.2004
21:21
smile
[42]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Torn --------> Widocznie źle sie wysłało...
Vania ---------> (Where is Sulik??) Poprawiono...

30.03.2004
21:27
smile
[43]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Vanie --> Już dotarła :)

CŚ --> Co Ty taki niemrawy na gg dzisiaj? :)

30.03.2004
21:30
smile
[44]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Breguś -------------> nie wiem... tak jakoś... pozatym dowiedziałem się czegoś czego nie powinienem wiedzieć...

30.03.2004
21:37
[45]

Coy2K [ Veteran ]

witam
tak sobie czytam niektore posty, nie wiem co sie stalo, ale naprawde szkoda ze usuneli czesc...

30.03.2004
21:43
smile
[46]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Coy --> Hej, zobacz watek "Pytania i prosby do admina" :) Poza tym, wątek przed usunieciem zostal zapisany przez odpowiednią osobę... :>

30.03.2004
21:43
smile
[47]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Coy -------> Witaj!! Odezwij mi sie na gygy...

30.03.2004
21:48
smile
[48]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Lece :)

Wpadne za 2h jeszcze :D

Nara ;)

30.03.2004
21:56
smile
[49]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Bregan a.k.a. Czapajew ---> słuchaj zaczynasz mnie irytować, właściwie to nie zaczynasz bo irytowałeś mnie zawsze, o ile inne osoby mają duży margines tolerancji ty już swój wykorzystałeś dawno temu, radzę ci dobrze zastanawiać się nad tym co piszesz i na jaki temat. Tylko wydaje ci się że nikt tego nie czyta.

30.03.2004
21:57
[50]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Ja wam powiadam - 2 kreski Cyber Punkowe w tym roku zrobia naprawde miazge ogladaczom - a chodzi o:
Ghost in the Shell 2
oraz
AppleSeed

:>

30.03.2004
22:02
[51]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Soul - widze, ze nas bacznie obserwujesz :)

powiem wiecej - jestes tu czesciej niz niektorzy rekruci :D

30.03.2004
22:03
[52]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Vania ---------> aż sam się zdziwiłem...

30.03.2004
22:04
[53]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Patrzajcie co dostalem na gg --->

]:->

30.03.2004
22:11
smile
[54]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Vania -------> Miałeś to zachować dla siebie!! :D:D hehe...

30.03.2004
22:12
smile
[55]

Voorhees [ Centurion ]

hihi :D

30.03.2004
22:13
[56]

Vania [ VL ][ Engineer ]

wiedzialem, ze to byl blad dawac wam ten obrazek :P
teraz nic nie piszecie :P

dobra - ja ide spac - bo od wczoraj kimalem 2h. a dlugo mnie w chacie nie bylo i jeste,m padniety - a trzeba sie wyspac bo jutro 5h na labolatorium i wf :/

narkoza

30.03.2004
22:16
[57]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Vania ------------> To życzę miłych snów... i regularniejszego trybu życia...

30.03.2004
22:40
smile
[58]

...Soul Surfer... [ Legend ]

No ale jaja :)...

Soul ----->>ja wiem ze popełniłem błąd przy numeracji karczmy ale zeby odrazu kasowac cała?? Nie mogłes tylko zamienić numeracji/? :)

30.03.2004
23:01
smile
[59]

M'q [ Schattenjager ]

Alluś --> hiehie, widzisz, Twoje błędy prowadzą do destrukcji :P a tak btw to nie wiem czy pisałem, ale @ z wstępniakiem dopełznął, thnx :)

30.03.2004
23:33
smile
[60]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Mq ----->> ee tam mówiłes to juz z dwa dni temu :D

30.03.2004
23:38
smile
[61]

Hellcat [ Legend ]

Pozwolicie iż pozwolę sobie pozwolić sobie się Wam przypomnieć :)
Pozwolicie? :D

30.03.2004
23:47
smile
[62]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Ech... pozostawie to bez komentarza, nie chce bana dostac :|.

Poza tym to witam resztę...

30.03.2004
23:51
[63]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Hell -------------> Witaj!! To Ty jeszcze żyjesz??

Bregan ---------> ??

30.03.2004
23:51
smile
[64]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Hell ---->> yooo :D pffff.... to chyba z Toba na GG gadam nie??

Bregus ---->> sie nie stresuj :D.. .ja przyjąłem to z pełnym usmiechem na ustach patrz moja odp. do Soula :D. Poza tym czesciami teraz VL sie zgadza :D... a reszta jest bez znaczenia :D.. zycie na forum to tylko wirtualna zabawa :D.. choc nie dla wsytkich jak widze :D

30.03.2004
23:58
smile
[65]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Alluś --> Może przyjąłes to z usmiechem, ale nie dziwię Ci sie, przeciez wypowiedz nie byla kierowana do Ciebie :D

30.03.2004
23:59
smile
[66]

Cap'n Pimp [ Generał ]

*Ray idzie spać*

Dobranoc VL

*Ray poszedł spać*

Hell ===> Gnida! :D

31.03.2004
00:01
smile
[67]

Hellcat [ Legend ]

Alluś -> Ja nie wiem o so chozi...ja z Tobą na GG nie gadałem od tygodnia :]

-> Żyję. Lecz nie dla wszystkich...

C'n'P -> Piernik łysy... :D

31.03.2004
00:04
smile
[68]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Bregus ----->> hmmm.... VL to moej działo i Torna wiec tutaj w tym samysm stopniu jest do mnie jak i do Ciebie :)... no prawie :D

Rey ----->> Yooo :D... pffff... naczy branoc :D

31.03.2004
00:09
[69]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Ray ------> Branoc!!
Breguś --------> pffff... zbyt do siebie to bierzesz...
Hell --------> enigmatyczna odpowiedź... ale nie wnikam...

31.03.2004
00:12
smile
[70]

Hellcat [ Legend ]

-> Niee smuć :)
Żyję? Żyję...a w dodatku gadam, latam...peełny serwis :)

Myśleliście że się mnie z VL pozbędziecie...hehe...byliście w błędzie...zostawiliśce mnie słabym...now i am the Master :D

31.03.2004
00:16
smile
[71]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Hell ---->>"now i am the Master :D" ze jak?? :D

31.03.2004
00:17
smile
[72]

Hellcat [ Legend ]

Alluś -> Tyłem w zwisie na wspak przez most :]

31.03.2004
00:23
smile
[73]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Hell ---->> ale to nie wygodnie tak, mozna sobie krzywde tez i zrobic :D

31.03.2004
00:24
smile
[74]

Hellcat [ Legend ]

Alluś -> Ale jakie doznania... :>
To lepsiejsze niż wkładanie do gniazdka :]

31.03.2004
00:36
smile
[75]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Hmmm.... znam lepsze sposoby niz gniazdko :D ------>>>>>>

31.03.2004
00:37
smile
[76]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No i so słychać ? :D

31.03.2004
00:38
smile
[77]

M'q [ Schattenjager ]

Full Wypas & Luxus, że się tak wyrażę :]

31.03.2004
00:39
smile
[78]

Hellcat [ Legend ]

Allus -> Pfff...takie rzeczy to już we Strasznym Filmie praktykował Doofy :]

A póki co ja sobie wezmę i pójdę :)
[prosze wziąść pod uwagę to iż pojawie się ponownie rano :D]

Branoc VL :]

31.03.2004
00:48
smile
[79]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Shakkus ----->> z czym?? :D ze tak sie wyraze :D

Mq ---->> ano super duper :D.

Hell --->> branoc :D

31.03.2004
00:54
smile
[80]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Alluś a bo ja wiem a z czym by miało być ? :D

31.03.2004
00:56
smile
[81]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Jakie wątki na forum... :/

Nawet tam nie wchodzę, bo nie chce bana zarobić :D

Nie ma to jak przytulna karczma ;)

31.03.2004
00:59
[82]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Breguś -------> ja się nie boję...

31.03.2004
01:02
[83]

M'q [ Schattenjager ]

"Czy lubisz Soulcatchera" Wątek inspirowany pewnie jakimś banem, czy wywaleniem innego wątku... a przecież, gdyby nie on, to by było w cholere takich bzdurnych tematów....

31.03.2004
01:02
smile
[84]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Shakkus ---->> mówiłem Ci nie medrkuj :D

Bregus ----->> tym bardziej ze Soul sie troszke dis wrzurzył :D... Acha.. jak mozecie z CS to napiszcie wiecej takich kartotek... to dodaje klimatu a poza tym fajnie sie je czyta :D.

31.03.2004
01:02
smile
[85]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

CŚ --> Ale ja mam niższy margines tolerancji ;) Lepiej nie wchodzić, za bardzo lubie GOLa, zeby go "stracic" ;D

31.03.2004
01:02
smile
[86]

Torn [ Merces Letifer ]

Scary Movie 3 obejrzany. :]
Scena z kapturem wyrąbana.. reszta taka średniawa, no ale zdarzyło mi się zaśmiać tu i ówdzie. Ale ogólnie niedosyt. Powinni zostawić dobre gagi, te debilne wywalić i wydłużyć i by było ok.
Ale kaptur był boski :D
*dobranoc*

31.03.2004
01:04
smile
[87]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Alluś --> Spoko, znadję troche czasu, to jutro cos skrobnę :)

31.03.2004
01:05
smile
[88]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Alluś heh no przeca nie mędrkuje, bo nie lubie :]

A tak pozatym to coraz ciekawsze wątki powstają :D

31.03.2004
01:08
smile
[89]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

SS -------> tylko powiedz dla kogo... to jak się uspokoi to popiszę...

31.03.2004
01:10
smile
[90]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Torn -------> miłych snów!!
Shakka --------> Zaczyna robić się chaos... może być ciekawie...

31.03.2004
01:10
smile
[91]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Dobra, ja lece spac - jutro szkoła :(

Papa VL :D

31.03.2004
01:11
smile
[92]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Cś ---->> no najlepiej to najpierw naszego zespołu a przynajmniej tych co sa stale :D... wiecie. :D

PS. Jedna wielka LOLada w tych watkach.. ciekawych :).

Nic ja lece spac branoc VL :D

31.03.2004
01:15
smile
[93]

M'q [ Schattenjager ]

Alluś --> kiedy dostanę kubek z logiem? Hę? Obiecałeś :P

31.03.2004
01:16
[94]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

SS -----> zacznę jak się cisza zrobi... Branoc...
Breguś -----> Miłych snów...

31.03.2004
01:18
smile
[95]

M'q [ Schattenjager ]

CŚ --> no to pisz tylko o 'naszych'... wtedy nikt nie będzie miał pretensji, ani żadnych obiekcji :)

31.03.2004
01:24
[96]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

M'q --------> tylko o tych co się tu pojawili... a o Banicie - dałem sie sprowokować...

31.03.2004
01:45
smile
[97]

M'q [ Schattenjager ]

Idę sobie... dobranoc VL :]

31.03.2004
01:48
smile
[98]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

M'q ----------> Branoc!!

Zostałem sam?? no to rano sobie poczytacie...

31.03.2004
01:49
smile
[99]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

M'q branoc :D

31.03.2004
02:19
smile
[100]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Kartoteka nr 5112693
Imię: Shakka
Nazwisko: (i tak go nikt wypowiedzieć nie umie... więc po co mam pisać??)
Wiek: 23 (taki alkoholik że wygląda na 50) (dane poprawione)
Data urodzenia: 1981 (dane poprawione)
Dzieci: nie przyznaje się do żadnego... ale my wiemy swoje...
Miejsce zamieszkania: taki mały przytulny bar - tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Partner: Brisk (choć go zdradza)
Znaki szczegółne: czuć go zawsze alkoholem, chwiejny krok, rozbiegany wzrok...
Słabość do: alkoholu (ale to już wybitnie... nie to co reszta), nagich panien... na trzeźwo też
Cechy: mocny charakter (nie do alkoholu), da się z nim poważnie pogadać (i tak zapomni...)...
Cel wykorzystania w VL: Bimbrownik, Barman, zachęta dla Brisia
Podejrzewany o: yyyy... nic?? udowodnione nielegalne pędzenie bimbru... nic na niego nie mamy...


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-31 02:50:32]

31.03.2004
02:24
smile
[101]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

buehehehehehehe CŚ jedną rzecz trafiłeś i jedną pudło :D

pudło co do wieku :D

A trafiłeś co do nazwiska hiehiehie, bo magisterka od anglika u mnie na studiach nie umie wypowiedziec mojego nazwiska i zwraca sie do mnie po imieniu :] a powiem, że jest niczego sobie hmmm :>

31.03.2004
02:27
smile
[102]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Shakka -------> masz najwyżej 26, ale nie chce mi się zgadywać...

31.03.2004
02:29
smile
[103]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

CŚ hiehiehie no napewno kiedys tyle bede miał :D

31.03.2004
02:31
smile
[104]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

masz więcej jak 20 a mniej jak 26... (niedobrze... dałem się podpuścić... już zgaduję...)

23??

31.03.2004
02:39
smile
[105]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

CŚ no juz baaaaaaaaardzo blisko jestes :D

31.03.2004
02:42
smile
[106]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Shakka -------> czyli 22...

31.03.2004
02:44
smile
[107]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

brawo pifo dla Ciebie

31.03.2004
02:48
smile
[108]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

dobra ide spać :D branoc VL :D

31.03.2004
02:57
smile
[109]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Shakkuś -----> Dobranoc... a ja zrobię jeszcze coś...

*pije piwo*

31.03.2004
03:19
smile
[110]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]


Kartoteka nr 7832693
Imię: Hellcat, Shadowcat
Nazwisko: Daniel (coś mamy w papierach nakopane...)
Wiek: 17 (niesprawdzone...)
Data urodzenia: 1987
Dzieci: chwilowy brak... ale się z panną B. stara
Miejsce zamieszkania: nooo... tam gdzie jest sejm... taaa... Warszawa!! o!!
Partner: panna B (poufne)
Znaki szczegółne: nie posiada (jego główna zaleta - łatwo mu się zarówno ukryć w gęstwinie jak i wmieszać w tłum)
Słabość do: alkoholu, panny B. i mnie (ciekawe czemu??)
Cechy: mocny charakter, zawsze skupiony , spokojny, nic go nie rusza
Cel wykorzystania w VL: Snajper... najlepszy nawet pod ostrzałem z artylerii
Podejrzewany o: wiele rzeczy - trudno z niego cokolwiek wyciągnąć... i nie ma świadków, pracuje zazwyczaj sam...

(za logiczność nie odpowiadam - patrzcie na godzinę)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-31 03:23:41]

31.03.2004
03:30
smile
[111]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Ja znikam... Branoc VL!!

31.03.2004
10:34
smile
[112]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Dzieńdoberek!!

Co jest?? Wszystcy śpią?? Wstawać!! *włącza alarm*

31.03.2004
11:02
smile
[113]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Aaaaaa moje uszy :D.... *wyłacza alarm* :D

Yoooo:D... DOBRZE ZE 103 CZESC JESZCZE ISTNIEJE :>....

To jest moj 5999 na tej ksywce i jak obiecałem... o ile znowu nie skasuja VL :D... ten nick idzie do głebokiej hibernacji :D... z tej okaji chciałem podziękowac, mamie, babci, przyjaciołom i przyjaciółką, pani sasiadce Basi spod 3 za przyjemne cwile kiedy jej maz jest w pracy :D, sprzataczką, gosciowi od swiateł, organizacjom takim jak ONZ, Human Rights Watch, WTO, UE, :D antyglobalistom za to ze przez tych.. ch... nie raz musiałem czekac w korkach ulcznych :D, mojemu psu, zolnierzom z amerykanskiej bazy Guantanamo :D i ich wieźniom :D. Pozdrawaim tez naszych dzielnych wojaków w Iraku pomagajaących strzec pokoju i wprowadzajacych w barbarzyński kraj demokracje :D oraz całej Koalicji *macza łapką* :D.

Dziekuje naprawdę :D...

Podczas kręcenia tych scen nie ucierpiało ani jedno zwierze czy to domowe czy dzikie, nie były przeprowadzane na nich zadne eksperymenty bio-medyczne, tylko jeden piesek obsiusiał kamerzyscie noge :D.

31.03.2004
11:08
smile
[114]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

SS ------> So - rest in pieces...

31.03.2004
11:09
smile
[115]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yooo :D...

Torn ---->> moze na tym nicku bedizesz maił jakies szasne ze mna :D.. wiesz o co chodzi :D....

31.03.2004
11:31
smile
[116]

[email protected] [ Wirnik ]

Dzien dobry :)

Czy mi sie zdaje czy czesc poleciala ? ;)

A co do karkotek - pamietam swoja, moge przypomniec ? :)

31.03.2004
11:51
[117]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Kamil ----->> ano poleciała...

31.03.2004
12:12
smile
[118]

[email protected] [ Wirnik ]

Storm, to bedzie tak mniej wiecej...Kartoteka nr 0000ACVB

Imię: Kamil
Nazwisko: nieznane
Wiek: 16 lat
Data urodzenia: 1988
Dzieci: Z najnowszych danych brak narzadow do splodzenia takowych ;)
Miejsce zamieszkania: Warszawa - Bemowo
Partner: Brak
Znaki szczegółne: Mały, krępy, niewywrotny.
Cechy: Uwielbia szalec rowerem po warszawskich ulicach oraz latac po bazie obwieszony bronia
Cel wykorzystania w VL: Testy na rekrutach, glownodowodzacy wyprawami do krypty 13


Bylo bardzo podobnie, aczkolwiek nie jestem pewien ze identycznie.

31.03.2004
12:14
smile
[119]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Tutaj macie propozycje na nazwę wywiadu Vandenberga.... wypowiedzcie się jaki pomysł komu najbardziej się podoba. :)

VNG Special Operations Command (VNG SOC)
Vandenberg Intelligence Centrum (VIC)
Vandenburg Defence Intelligence (VDI)
Secret Vandenburg Service (SVS)
VNG Intelligence and Special Tasks (VNG IST)
Vandenburg Central Intelligence (VCI)

Tutaj jest link do strony z ktorej zabrałem nazwy :).

31.03.2004
12:22
smile
[120]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Mozna tez i dla zabawy zmontowac jakies loga :D

31.03.2004
12:23
smile
[121]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

2.

31.03.2004
12:37
smile
[122]

[email protected] [ Wirnik ]

Storm, mi sie podoba VNG Intelligence and Special Tasks (VNG IST)


:-P

31.03.2004
12:40
smile
[123]

Hellcat [ Legend ]

Vitam :)
Gdyby nie avaria netu to byłbym wczesniej :)

-> Zajefajnie mnie opisałeś...full respect :)

SS -> Jestem za VNG SOC :)

31.03.2004
12:47
smile
[124]

Hellcat [ Legend ]

-> Pozwolisz że poprawię :)

Kartoteka nr: 7832693
Imię: Daniel
Nazwisko: [też na D.]
Wiek: 17 (niesprawdzone...)
Data urodzenia: 1986
Dzieci: chwilowy brak... ale się z panną B. stara
Miejsce zamieszkania: nooo... tam gdzie jest sejm... taaa... Warszawa!! o!!
Partner: panna B (poufne)
Znaki szczegółne: nie posiada (jego główna zaleta - łatwo mu się zarówno ukryć w gęstwinie jak i wmieszać w tłum)
Słabość do: panny B.
Cechy: mocny charakter, zawsze skupiony , spokojny, nic go nie rusza
Cel wykorzystania w VL: Snajper... najlepszy nawet pod ostrzałem z artylerii
Podejrzewany o: wiele rzeczy - trudno z niego cokolwiek wyciągnąć... i nie ma świadków, pracuje zazwyczaj sam...

31.03.2004
12:50
smile
[125]

[email protected] [ Wirnik ]

Nudzi mi sie, ide zrobic masakre w Gorky Zero :)

*bierze do lapy Uzi, na plecach przewiesza snajperke i wychodzi*

31.03.2004
14:07
smile
[126]

[email protected] [ Wirnik ]

Wrocilem ! Poniewaz wczoraj skonczylem gre, gram od nowa na najwyzszym poziomie trudnosci. I oto jak mi idzie ==> :)

Tylko te ciche zabojstwa... Gra to tak idiotycznie odbiera ze musze zabic goscia nozem lub [chyba] cicha amunicja by zaliczyla. Niewazne ze zostal jeden koles na planszy i jak go zatluke nie bedzie kto mial go znalezc :-| Szkoda :(

31.03.2004
14:24
smile
[127]

M'q [ Schattenjager ]

Alluś ---> a może by tak: S.T.A.R.S.- Special Tactics And Rescue Service :) < inspiracja: Resident Evil :>

31.03.2004
14:39
[128]

Torn [ Merces Letifer ]

Ave.

SS - pewnie, że mam teraz szanse. To Ty nie masz :P

Co do wywiadu to oczywiście musze poprawić błedy :
VNG SOC - co ma wywiad do operacji specjalnych :P
VIC - raczej Center.. Poza tym do bani - kojarzy się z Viciem z F
VDI - lol
SVS - no nawet..
VNG IST - no nawet..
VCI - no nawet..
to no nawet to chodzi mi tylko o składnie, a które się wam podoba to już sami zdecydujcie.

31.03.2004
14:40
smile
[129]

Hellcat [ Legend ]

Fajne ogłoszenie znalazłem na Bazarze :D
Ja rozumiem patriotyzm lokalny, ale to to już przesada :]

31.03.2004
14:45
smile
[130]

Torn [ Merces Letifer ]

Patriotyzm lokalny to troche inne pojęcie, a tu to szaleństwo widze.. 150 za takie coś.. :]

Czas zjeść śniadanie, którego zapomniałem dziś wziąść :>

31.03.2004
14:48
smile
[131]

[email protected] [ Wirnik ]

Troche przydroga ta gra... :)

Smacznego Torn :)

Smiadanie o 14.45 ? ;)

31.03.2004
14:48
smile
[132]

Hellcat [ Legend ]

Torn -> Akurat dałem patriotyzm lokalny bośmy z kumplem nic innego wymyśleć nie mogli a chcieliśmy żeby mądrze zabrzmiało :D

Smacznego :)

31.03.2004
14:50
smile
[133]

Torn [ Merces Letifer ]

Dziękuje bardzo :)

[email protected] - a co zła godzina ? :P Obiadu jeszcze nie widze, to zjem to co jest :]

Hell - ;)

31.03.2004
15:30
[134]

Vania [ VL ][ Engineer ]


witam was kamraty :>

31.03.2004
15:31
smile
[135]

[email protected] [ Wirnik ]

Czesc Sulik :) Co tam u Ciebie ? :-)

31.03.2004
15:34
smile
[136]

[email protected] [ Wirnik ]

Zmykam na patrol.

31.03.2004
15:35
[137]

Vania [ VL ][ Engineer ]

[email protected] - jestem szczesliwym czowiekiem :D
i poki co zarzegnalem stres :) (ciekawe na jak dlugo :D)

31.03.2004
15:41
[138]

Fett [ Avatar ]

jestem, zyje, nie uciekłem :)

A wlasnie. Czyamcie mnie tu pod dachem, z jednej stołówki korzystami, a nic o mnie nie wiecie.. a to dlatego że spaliłem kartoteki :)

31.03.2004
15:54
smile
[139]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Witam :)

Co tam słychać w bazie? :P

31.03.2004
16:19
smile
[140]

M'q [ Schattenjager ]

W sumie nic nowego :>

31.03.2004
16:23
[141]

Torn [ Merces Letifer ]

stara bida... :)
No nic.. ja zwalniam posterunek. Będę później.

Postaram się zapodać dziś mega-statystyke z 11 lat gry w Borussi tu jak i w wątku o CM (albo tam tylko).
Zainicjowałem już Włochy, jadę na najnowszym stosunkowo CM Sorted. No, ale to zaczne grać może jutro.

31.03.2004
16:37
smile
[142]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Wróciłem!!
Hell ----------> nazwiskiem i imienie się nie przejmuj... jak nie znam to piszę takie coś... :D:D
Breguś ---------> Jeszcze Cię nie zbanowali??
Cichy --------> Ciebie też jeszcze nie zbanowali???

31.03.2004
16:48
smile
[143]

Hellcat [ Legend ]

-> Spoko :D
Tak czy siak...full respect :)

31.03.2004
16:58
[144]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]"Breguś ---------> Jeszcze Cię nie zbanowali??" - tyczyło się wypowiedzi Soula w tym wątku...

31.03.2004
17:00
smile
[145]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

CŚ --> Jak się nie łamie regulaminu to banów za darmo nie rozdawają ;D

Witam reszte :)

31.03.2004
17:02
[146]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Breguś -------> ale Ty już podpadłeś... ktoś już na pewno coś na Ciebie szuka...

31.03.2004
17:03
smile
[147]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

[edit]

rozdawają = rozdają

:P

31.03.2004
17:04
smile
[148]

Hellcat [ Legend ]

Spoko wątek :D [link]

Bregan -> Cześć Tobie :]
O czym ja nie wiem? :)

31.03.2004
17:05
smile
[149]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

CŚ --> Na tym nicku podpadłem chyba tylko raz (w tym wątku ;)). Więc nie ma się czego obawiać ;D

31.03.2004
17:08
[150]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Hell -------> Wiesz chyba o wszystkim...
Bregan -------> mam nadzieję że tylko raz...

31.03.2004
17:11
smile
[151]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Hell --> Pewnie włamał się Tobie ;)) Albo chłopak ma kompleksy i się chwali ;D

Czytaj całe VL to będziesz wiedział :)

31.03.2004
17:11
[152]

Hellcat [ Legend ]

-> W sumie to racja...zwłaszcza że powracam do aktywnego życia na Forum...będe wiedział więcej :]

31.03.2004
17:14
smile
[153]

Hellcat [ Legend ]

Bregan -> Dupa tam...nie mnie :P
A VL i tak czytam całe :)
[gorzej bo czasem nie rozumiem :P]

31.03.2004
17:14
smile
[154]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Hell ----------> to b. dobrze...
Breguś ------> użyj gygy...

31.03.2004
17:22
[155]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Hell ----------> długo się nie odzywałeś... co nowego??

31.03.2004
17:22
[156]

Vania [ VL ][ Engineer ]

dobra - przespalem sie - czas cos wszamac :>

31.03.2004
17:25
smile
[157]

Hellcat [ Legend ]

-> A dziękuje, wszyscy zdrowi, zawodowo też nie narzekam :)
A poza tym...wszystko po staremu :)

Widzę że na mój powrót 12/10 Vl się cieszy :]

31.03.2004
17:27
smile
[158]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Grr... jutro kupuje GOLMAXa, bo już mnie irytuje brak edycji :P

CŚ --> Ja również :D

Hell --> Żartowałem, to ktoś większego formatu :D (nie zeby ujmował coś twojej osobie ;)).

31.03.2004
17:30
smile
[159]

Hellcat [ Legend ]

Breguś -> Spoko...nie zabije Cię...tym razem... :]

31.03.2004
17:31
smile
[160]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Witam :D

Torn ----->> a co sie nie pasi w składni? To wszytko z amerykanskich stron zerznięte chyba oni wiedza jak sie pisze po angielsku. Fakt ze centrum spolszczyłem ale juz mi sie nie chciało poprawiac :).

Mq ----->> gwiazd nam zadnych tutaj nie trzeba :)

PS. dzis mojej mader ukradli porponetkę co za kraj :/... i to jeszcze jakis babsztyl... ja bym sie nie pieprzył gdyby mi ktos próbował cos ukrasc odrazu by w morde wyłapał obojętnie czy to kobieta czy mezczyzna.

I na koniec ponawiam swoje pytanie... jaka nazwa sie komu podoba najbardziej!!!.... bede pozniej.

31.03.2004
17:51
smile
[161]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

SS --------> nie mam zdania...
Breguś -------> ja też kupuję ale nia na ten nick...

31.03.2004
18:10
smile
[162]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

Czołem ;P
SS< Jak dla mnie to Vandenburg Defence Intelligence (VDI) jest najodpowiedniejszy :) Ale ja i tak nie mam tu nic do gadania :)

31.03.2004
18:35
[163]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Łowca - witka(cy)

Allan- Secret Vandenburg Service (SVS)

31.03.2004
18:40
smile
[164]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

SS -------> ja też jestem za SVS...
Łc -------> Witaj!!

31.03.2004
18:43
smile
[165]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

Secret Vandenburg Service jest lepszy ze względu na skrót od pierwszych liter - słów, które akurat pasują do tej instytucji jaką chcecie założyć ;) A VDI się lepiej wymawia.
SS< Zróbcie to na zasadzie selekcji - najpierw ustalmy jakie nazwy napewno są nieodpowiednie.

31.03.2004
19:34
[166]

Vania [ VL ][ Engineer ]

az sie jutro boje zaglafdac na forum z powodu 1 kwietnia :|
juz widze ten wysyp glupoty na forum :(

31.03.2004
19:37
[167]

Torn [ Merces Letifer ]

SS - no nie pasi mi i tyle. Głupio to brzmi :P
Jak dla mnie to najsensowniejsze jest ostatnie.
Czemu w ogóle -burg pisałeś gdzieniegdzie? Dobra, wiem.. piłeś.. :P
VDI jest bezsensowne tak btw... Defence z Intelligence pfff..
Znowu przerost formy nad treścią, zastanawiać się jak się wywiad ma zwać.
Napisz Wywiad po prostu :P
Dobra, ide bo mam ważne sprawy on my mind.
Ale zajrze tu jeszcze..

31.03.2004
20:13
smile
[168]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

To jak ta szpiegowska funkcja bedzie sie w koncu nazywac? :)

Hell ---> Pfff... ile Ty już razy mnie zabijałes? :P

CŚ ---> Kiedy nicka zmieniasz? I na jakiego?

31.03.2004
20:39
smile
[169]

[email protected] [ Wirnik ]

Dzien doberek :)

Fajna pogoda, nie ? :-D

31.03.2004
20:53
smile
[170]

Hellcat [ Legend ]

Bregan -> Nie więcej niż siebie :P

31.03.2004
20:57
[171]

Vania [ VL ][ Engineer ]

niech strace - przywitam was :P

Hej: Torn, Bregan, Hell, [email protected]

:D

31.03.2004
20:59
smile
[172]

Hellcat [ Legend ]

Hej Valik, hej Sunia :D

31.03.2004
20:59
smile
[173]

[email protected] [ Wirnik ]

Hej Vania :-D

31.03.2004
21:03
smile
[174]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

[email protected] --> Hej :)

Hell --> Nieskuteczny jesteś, powinni Cie wyslac na szkolenie ;D

Vania --> Zyskałeś tylko na tym :P (+1 ;))

pfff... statsiarze! ;D

31.03.2004
21:04
smile
[175]

Torn [ Merces Letifer ]

Hej wszyscy :) (ekonomiczniej :P)

Zaraz wkleje swój najdłuższy post w historii :> Ale nie tu, oszczędze wam tego.
Briska i KmP zapraszam natomiast do "Wieści z ławki trenerskiej..."
O właśnie nasi w dupe dostali 0:1
Dziady...

31.03.2004
21:11
[176]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Bregan - pfff

31.03.2004
21:14
smile
[177]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Logitech WingMan Formula Force GP - oto mój nowy nabytek: kierownica!

Teraz będę mógł poszusać sobie trochę ! ;D
Słyszeliście może coś o tym produkcie ? Bo sugerowałem się większością pozytywnych głosów przy zakupie. :)

31.03.2004
21:16
smile
[178]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Bregan -------------> Wracam do zwykłego - jak ten tylko osiągnie 1000 postów...
[email protected] ----------> Hej!!

31.03.2004
21:17
smile
[179]

[email protected] [ Wirnik ]

Bregan, CS, hej !

Kurcze, wszyscy mnie witaja ...

31.03.2004
21:23
smile
[180]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Siema, [email protected] !!!

:D

31.03.2004
21:24
smile
[181]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

[email protected] ------> to chyba niec złego... pozatym nie poszedł posta na samo powitanie...

31.03.2004
21:25
[182]

Vania [ VL ][ Engineer ]

OK zbywam ogladac Cabin Fever

31.03.2004
21:25
smile
[183]

[email protected] [ Wirnik ]

Siema Kmp :-D

Cs, no ale mnie to dziwi, ze az tyle ludzi mnie zauwaza :)


Wybiera sie ktos do krypty 13 ? :->

31.03.2004
21:31
smile
[184]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Dobra panowie (i nieliczne panie :))

Ja już na dzisiaj kończe i idę spać :D

Trzeba za cały tydzień nadrobić :)

Więc żegnam.

31.03.2004
21:32
smile
[185]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

[email protected] -------> taki jakiś dziwny nastrój panuje... mnie też się udziela jak widać...
Breguś --------> o tej porze?? Branoc... więc...
I nie jadę do żadnej krypty... co najwyzej mogę info wywiadu zrobić...


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-31 21:36:44]

31.03.2004
21:43
smile
[186]

Coy2K [ Veteran ]

ja na chwile ( czyt. pare postow sobie nabic ;-) witam wszystkich

31.03.2004
21:44
smile
[187]

[email protected] [ Wirnik ]

CS, moze to wiosna ? :->

Bregan, dobranoc ! :-D

31.03.2004
21:48
smile
[188]

..KmP.. [ Designed by AI ]

siemka, Coy2K. :)

Mam dla Was taką zagadkę - Jak daleko w głąb lasu może wbiec pies ??? :D

idę spać :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-31 21:52:47]

31.03.2004
21:51
smile
[189]

Coy2K [ Veteran ]

eeej idzesz spac a odpowiedz na zagadke ? :-)

31.03.2004
22:01
[190]

Coy2K [ Veteran ]

zyje tu ktos jeszcze ? :-)

31.03.2004
22:04
smile
[191]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Coy -------> Ja jestem...

KmP -------> aaa.. nie wiem...

[email protected] -----> Pewnie tak...

31.03.2004
22:07
[192]

Coy2K [ Veteran ]

CS >>> nie ma to jak krotkie i tresciwe odpowiedzi ;-)

31.03.2004
22:10
smile
[193]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Coy -------> Jestem troszeczkę wkurzony... tak jakoś wychodzi... przynajmniej jeszcze literówek nie robię...

31.03.2004
22:12
smile
[194]

Coy2K [ Veteran ]

sen dobrze dziala ...silownia tez :-)

31.03.2004
22:16
smile
[195]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Coy -----> na siłowni jestem raz na jakiś czas i przed chwilą jeszcze drzemałem...

31.03.2004
22:18
[196]

Coy2K [ Veteran ]

CS >>> raz na jaki czas ? :-) a z tym drzemaniem to tez tak mam...po silce ;-)
z tego co piszesz to ty nocny marek jestes :-)

31.03.2004
22:23
smile
[197]

[ VL ] [ Cicha śmierć ]

Coy -------> lubię noc... jest taka spokojna... majestatyczna... piękna...

A co do siłowni - średnio dwa razy na tydzień...

31.03.2004
22:29
smile
[198]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]


=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================

.....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................

31.03.2004
22:50
[199]

Vania [ VL ][ Engineer ]

Cabin Fever - ogladniety - taki sobie, jedynie koncowka naprawde zarabista :>

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.