GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

http://www.teksty.org/ - poszukiwana alternatywa

16.03.2004
06:54
smile
[1]

tygrysek [ behemot ]

http://www.teksty.org/ - poszukiwana alternatywa

jeśli nie
https://www.teksty.org/
które umarło, to jaka stronka ??

16.03.2004
07:01
[2]

Sizalus [ Generaďż˝ ]


Np www.lyricsdir.com

A jesli chodzi o polskie to moze:
www.emuzyka.pl

16.03.2004
07:18
[3]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Ja zawsze korzystałem ze stronki poniżej, niestety ostatnio mają jakieś kłopoty i musieli zawiesić działalność, ale jak wszystko wróci do normy to będzie spox.

16.03.2004
08:01
smile
[4]

mysiek [ @#mysieks@# ]

ja ostatnio korzystam z www.teksty.com.pl maja mniej tekstow niz na pl i org ale dzialaja i maja to co chce :)

16.03.2004
09:36
[5]

tsunami [ PS3 ]

www.divx.pl

16.03.2004
09:38
smile
[6]

zarith [ ]

google:). tytuł piosenki +lyrics i znajduje:)

16.03.2004
09:44
[7]

nope [ Huggy Bear ]

jeżeli już potrzebuję to zazwyczaj tam jest! :)

17.03.2004
21:08
[8]

tygrysek [ behemot ]

dziękuję wszystkim

17.03.2004
21:15
smile
[9]

Coy2K [ Veteran ]

do zagranicznych bezkonkrencyjne

30.03.2004
14:50
smile
[10]

tygrysek [ behemot ]

co się dzieje ??

następna strona na której znalazłem takie coś:


Kochani Tekściarze!

Niestety zmuszeni jesteśmy zawiesić chwilowo działanie serwisu do momentu wyjaśnienia jego sytuacji w obliczu Prawa Autorskiego.
Mamy nadzieję, że lada moment będziemy mogli przywrócić pełną jego funkcjonalność.
Trzymajcie za nas kciuki.

Pozdrawiamy jak zawsze gorąco!




co jest nielegalnego w umieszczaniu tekstów piosenek na stronach ??

znacie jakieś skuteczne strony, z których można sobie ściągnąć teksty piosenek ?? (w szczególności polskich)

30.03.2004
14:56
[11]

Chacal [ ? ]

to już trwa pare tygodni... Nie wiem o co chodzi ale może Zaiks się obruszył że serwis zarabia na tekstach wykonawców (tzn pośrednio: serwis ma teksty wykonawców, ludzie z tego powodu na niego zaglądają i przy okazji oglądają bannery na których serwis zarabia)...

30.03.2004
15:05
[12]

felomon [ KaeM apel ]

przeciez ktos te teksty napisał a rozpowszechnianie ich bez zgody autora mimo wszytstko jest nielegalne (ale głupio wymysliłem:]

30.03.2004
15:54
[13]

Coy2K [ Veteran ]

tygrysek >>> wierz lub nie, ale tu tez obowiazuja prawa autorskie...po prostu niektorzy nie godza sie na umieszczanie slow piosenek ( masz przyklad na azlyrics.com gdzie niektore piosenki nie maja bezposrednio umieszczonych liryk na stronie tylko odnosniki do google i stamtad dopiero mozna poszukac tekstu )

30.03.2004
16:32
smile
[14]

zmudix [ palnik ]

Na www.chords.pl zarzadali 100PLN od jednego tekstu... zreszta mozecie poczytac sobie co im wyslali (jeszcze wisi na stronie glownej).

30.03.2004
16:37
[15]

Szwaroc [ ]

co teksty.org nie istnieje???

sorki za taki denny post ale chcialem sie szybko uwolnic bo mam 1313 postow :/ nie zebym byl przesadny ale przezorny zawsze ubezpieczony

30.03.2004
17:05
smile
[16]

TiAmo [ Pretorianin ]

To wg mnie najlepszy link:

30.03.2004
18:50
smile
[17]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

tygrysek --> Ja polecam albo dokładne w słuchanie się w treść śpiewaną albo wymyślenie własnej wersji :) Nie można tak na łatwiznę iść, jaka z tego radocha? :>

31.03.2004
09:52
smile
[18]

tygrysek [ behemot ]

Meghan --> haha :) własna interpretacja może być naprawdę ciekawa :)
no ale nie zawsze pamiętam to co chcę poczytać ... :(
chyba, że mogę Ciebie prosić o interpretacje :)


Coy2K --> to dla mnie lekka bzdura, bo nasówa mi się pytanie, czy jak w stopce mojego posta umieszczę kawałek tekstu Fisza powiedzmy, to może mnie koleś podać do sądu, bo wykorzystałem jego tekst ?? Czy śpiewanie czyiś piosenek jest też pogwałceniem praw autorskich ??

Wiem, że to absurdalne pytania, ale absurdalne dla mnie jest to, co spotkało polskie serwisy z tekstami ...

31.03.2004
11:10
smile
[19]

soze [ sick off it all ]

niema sie czemu dziwic...zawsze jest notka o zakazie rozpowszechniania m.in. w wersji elektronicznej bez zgody autora txt itd. ... co do wykorzystania czyjegos txt w swoim poscie to moze byc z tym roznie:))) jak nie podasz autora to cie o plagiat oskarzy ale raczej fantastyka:)))

generalnie te stronki zlamamły prawo autorskie i powinny płacic za rozpowszechnianie i zarabiane na cudzej własnosci teoretyczne zarabianie

04.05.2004
09:10
smile
[20]

tygrysek [ behemot ]

UWAGA UWAGA

www.teksty.org
POWRÓCIŁY DO ŻYCIA !!

04.05.2004
10:06
smile
[21]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

tylko i wyłacznie!! robię tak samo jak zarith, zawsze mi znajdzie :-)

04.05.2004
11:25
smile
[22]

piokos [ ]

czytałem ostatnio o programie '' EvilLiyrics ''

Niezły kombajn do wyświetlania napisów podczas odtwarzania mp3 w Winampie, Foobarze, WMP [odpowiednie pluginy]
Sam wyszukuje tekst do słuchanej piosenki (jeśli chcemy oczywiście).

Wpisujesz tylko artystę i tytuł ( lub fragment tekstu) i leci :-D.
POLECAM

ponadto działa jak karaoke-bar :-)

Tu do pobrania:

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-04 11:44:24]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.