GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zdominuj Wszechswiat !!! KOLONY - online cz.7

11.03.2004
19:41
smile
[1]

miranda [ Centurion ]

Zdominuj Wszechswiat !!! KOLONY - online cz.7

...Planety były różnej wielkości, jedna zaś z nich rokowała duże nadzieje jako siedlisko życia organicznego. Wiele dziesiatków lat oczekiwano na wyniki badań dokonanych przez całą serię próbników i automatów badawczych, które udało sie osadzić na jej powierzchni. Rezultaty okazały się tak rewelacyjne, że nie zwlekając przystąpiono do organizowania ekspedycji na wielka skalę.
Pomysł z osadnikami nie wzbudził większych sprzeciwów wśród fachowców. Jeśliby miało okazać się, że zaszła jakaś pomyłka - co było prawie zupełnie niemożliwe w świetle uzyskanych danych - to zawsze można było wrócić natychmiast do Układu Słonecznego z całym bagażem hibernowanych. Trwałoby to wprawdzie znacznie dłużej niz podróż w tamta stronę, bo statki nie mogły zabrać zbyt dużo paliwa i nie osiągnęłyby w swym powrocie pełnej prędkości podróżnej.
Dla osadników czas nie miał jednakże znaczenia - i tak zdecydowali sie przecież na zerwanie ze swą współczesnością.


Oto przed nami wciąż nowa i jeszcze wspanialsza gra!!! KOLONY!!! ONLINE!!!

Spotkajmy się w bezkresnych przestrzeniach wszechświata i podzielmy go pomiedzy siebie.

Adres gry: https://www.kolony.ires.pl

Ponizej link do poprzedniej czesci

11.03.2004
19:55
smile
[2]

miranda [ Centurion ]

No to z okazji nastania nowej ery, pozwoliłam sobie załozyc nowy wątek :)))

Przekopiuję jeszcze statystykę:

1. Saurus -- Almech
2. Antic -- ANTIC
3. miranda -- Qintarra
4. Fritz Haber -- ZYKLON_B
5. Gambit -- Usurra
6. xanat0s -- Sotanax
7. Rakes -- RejXlandia
8. TrzyKawki -- ?


Jednocześnie dyskusję z końcówki poprzedniego wątku uważam za zamkniętą...sprawa sama się rozwiązała i po krótkim namyśle, do jedynki ECOINCUBUSA zdecydowała dołączyć się RejXlandia. :)

12.03.2004
01:22
smile
[3]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Po bardzo krótkim :-p

12.03.2004
13:33
smile
[4]

TrzyKawki [ smok trojański ]

ECOINCUBUS strzeż się. Znakomicie wyszkoleni komandosi przybyli przez otchłań kosmosu na swoich niewykrywalnych łupinach z orgiastyczą rozkoszą podrzynają gardła waszym wartownikom i dostają się do wnętrza waszych siłowni, by wysadzić generatory. Młode pokolenie wyśmienitych hackerów łamie wasze kody dostępu i hoduje miliardy nowych, nieznanych do tej pory wirusów. Rakiety z bronią biologiczną czekają. Chemiczne głowice międzyplanetarnych pocisków zawierają substancje, których na czas nie zdąży zanalizować nawet Fritz Haber do spółki z Boschem.Główne siły desantowe czekaja w skupieniu, zabijając nudę strzelaniem do podobizn waszych przywódców. Nadchodzi zagłada.

12.03.2004
13:44
[5]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Kurde...coś mi chyba start nie wyszedł...
Kwitnę na granicy 120 - 130 tysięcy i nie mogę się wygrzebać...

12.03.2004
14:24
[6]

xanat0s [ Wind of Change ]

Gambit --> pociesze cie, ja zaczalem jeszcze gorzej... :)

Ehh, ale mialem robote. Tlumaczylem 3 kolegom jak gra sie w Kolony :) Ale byly tego plusy - jak myslicie, od kogo kupowali jak pokazywalem im Gielde? ;]

12.03.2004
17:58
smile
[7]

xanat0s [ Wind of Change ]

Kurde, jednak sie oplacalo troche si pomeczyc i ich pouczyc :) Teraz nie musze kupowac tyle krzemu, mam z paktow, hehehe...

12.03.2004
20:26
smile
[8]

miranda [ Centurion ]

TrzyKawki --> to jakiś senny koszmar ? :P strrrrrrasznie krwawy.. normalnie zaczynam się bać!!! ;)))))

Gambit --> czyzby przychody z papierów nie pokrywały twoich kosztów? w zasadzie wszystko ponad to powinno juz stanowić czysty zysk...może przyjrzyj sie bliżej kosztom i trochę nimi pomanipuluj :)))

xanat0s --> dobra robota!! szykuj kolejnych członków Ecoincubusa :)))) oby tylko byli pojętnymi uczniami :))

13.03.2004
01:47
smile
[9]

Fritz Haber [ Centurion ]

Ale Devil nieźle dzisiaj pociągnął. Chyba się podwoił.

13.03.2004
02:24
smile
[10]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Byle się tylko nie rozdwajał :)))

13.03.2004
08:16
[11]

Gambit [ le Diable Blanc ]

miranda --> Ano nie pokrywają, ale to wyłącznie moja wina. Przypadkowo rozpocząłem badania nad drugim poziomem Obrotu Papierami i żeby trochę to przyspieszyć, dorzuciłem naukowców...teraz muszę się tylko wytaraskać na taki poziom finansowy, który pozwoli mi osiągać przychody z papierów...myślę, że dam radę to zrobić...

13.03.2004
11:13
[12]

xanat0s [ Wind of Change ]

Gambit --> Popelnilem ten sam blad co ty, na szczescie w pore sie skapnalem, bo juz bym byl banrutem :)

miranda --> tez mam nadzieje, zwlaszcza, ze czerpie z nich duzy dochod :p

14.03.2004
00:07
smile
[13]

miranda [ Centurion ]

xanat0s --> napisałeś że mas zprzychody z paktÓW..to dlaczego wna liscie kolonii wykazuje że masz tylko jeden? szkoda tracić kazdego dnia bezpaktowego. Można ich zawrzeć dwa..więc im szybciej tym lepiej :))

Gambit --> a ja tym razem...jak nigdy...wykorzystuję kalkulator. Zazwyczaj stosowałam metodę "zerkającą" :) aktualnie staram się aby jednak zerkac na sumy na kalkulatorze. Opłaca się...mam juz ponad 1,3 mln kasy :))

14.03.2004
10:47
[14]

xanat0s [ Wind of Change ]

miranda --> bo go zerwalem, bo juz nie potrzebowalem takich malych ilosci krzemu, jakie on mi dawal. A sam zarabial duze kwoty na moim uranie :)

16.03.2004
12:54
smile
[15]

TrzyKawki [ smok trojański ]

A to łobuz :-DDD

Co dobrego w Ecoincubus? :-D

16.03.2004
19:18
smile
[16]

miranda [ Centurion ]

TrzyKawki --> Ecoincubus w pełnym rozkwicie :)) kosmiczne wiatry omijają nasze planety a skarbiec pęka w szwach ;)

16.03.2004
19:44
[17]

xanat0s [ Wind of Change ]

No, ceny uranu poszly w gore, zaczynam pokaznie zarabiac :) Wlasnie zarobilem 264 tys, zaszaleje na gieldzie :D

16.03.2004
22:02
[18]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Jestem jednym z tyvh kolegów co ich xana wyszkolił. Kolony rlz ale nie o tym chcialem. Dzisiaj rano ceny skoczyły strasznie do góry. Tak sie złożyło, ze nie byłem na W-F i miałem chwilke na kolony. Wymiotlem magazyn z krzemu sprzedajac go za 4-krotna wartość co zwykle:-)) Jakbym przyszedł po szkole to już by takich cen nie było. Szacuje ze zarobiłem dzisiaj ok 400-500 tys

16.03.2004
22:05
[19]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

"Jakbym przyszedł po szkole to już by takich cen nie było" troche dziwnie sforumlowalem- jak luknąłem na giełde to były już tylko 3 razy wieksze ceny:-)

16.03.2004
22:07
[20]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

sorki za statsiarstwo- moja kolonia to "kozieboby"(nieprawdaż ze romantyczna i piekna nazwa;-) 0

18.03.2004
12:31
smile
[21]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Jaki pan - taki kram :-)))

18.03.2004
15:13
[22]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

LOL:-)

18.03.2004
16:57
smile
[23]

xanat0s [ Wind of Change ]

Kur..., zresetowali jeden dzien :/ Te wspaniale transakcje, inwestycje itp. poszly sie... :(

18.03.2004
18:29
[24]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

A mi to wlasnie wszylo na dobre- odewolalo mi pare zlych inwestycji i badan, i zrobilem 4 razy wiecej niz wtedy:-)

18.03.2004
20:25
[25]

xanat0s [ Wind of Change ]

Jak sie pozniej okazalo mi tez - z gieldy zarobilem o wiele wiecej, kupilem wiele rzeczy, wiec ogolnie dobrze, ze tak sie stalo. Ale oby takich wpadek bylo jak najmniej - to zabija gre :/

19.03.2004
04:42
smile
[26]

TrzyKawki [ smok trojański ]

1. Saurus -- Almech i nie tylko
2. Antic -- ANTIC
3. miranda -- Qintarra i nie tylko
4. Fritz Haber -- ZYKLON_B
5. Gambit -- Usurra
6. xanat0s -- Sotanax
7. Rakes -- RejXlandia
8. TrzyKawki -- Trzecia i nie tylko

19.03.2004
04:44
smile
[27]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Uuups!

Filevandrel - (przepraszam za określenie) kozieboby

19.03.2004
23:34
[28]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

:-) właśnie sie dzisaj dowiedziałem, że mnie przenoszą do trzeciej ligi(ecoincubusa_3) :-((( no ale ja mam małą kolonię jeszcze a reszta juz strasznie wielkie..

21.03.2004
19:10
smile
[29]

miranda [ Centurion ]

Hmmmm...jednak zmienię tę statystykę :)


1. Saurus -- Almech
2. Antic -- ANTIC
3. miranda -- Qintarra
4. Fritz Haber -- ZYKLON_B
5. Gambit -- Usurra
6. xanat0s -- Sotanax
7. Rakes -- RejXlandia
8. TrzyKawki -- Trzecia i wcześniejsze :)
9. Filevandrel -- kozieboby

Filevandrel --> ECOINCUBUS_3 to wcale nie jest 3 liga :) jest utworzony po to aby małe kolonie mogły sie spokojnie rozwijać i aby nie dostały się w jakąs zawieruchę wojenną. Składaj tam podanie, przynajmniej będziesz chroniony pod szyldem eco, co skutecznie powstrzyma najazdy na twoja kolonię. Samotne kolonie to dobre kąski na ataki rabunkowe.

21.03.2004
22:09
smile
[30]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Hmmmm...jednak zmienię tę statystykę :)


1. Saurus -- Almech i późniejsza, patrząc na nazwę - prawie opuszczona ;-)
2. Antic -- ANTIC
3. miranda -- Qintarra i jedna z (wbrew wszelkim pozorom) blondynkowatych
4. Fritz Haber -- ZYKLON_B
5. Gambit -- Usurra
6. xanat0s -- Sotanax
7. Rakes -- RejXlandia
8. TrzyKawki -- Trzecia :)
9. Filevandrel -- kozieboby

23.03.2004
18:33
smile
[31]

miranda [ Centurion ]

TrzyKawki --> proszę mi tu nie wprowadzac zamieszania do statystyki :) poniżej przedstawiam wersję oficjalną, zatwierdzoną przez Głównego Statystyka Kolony :)))

1. Saurus -- Almech
2. Antic -- ANTIC
3. miranda -- Qintarra
4. Fritz Haber -- ZYKLON_B
5. Gambit -- Usurra
6. xanat0s -- Sotanax
7. Rakes -- RejXlandia
8. TrzyKawki -- Trzecia
9. Filevandrel -- kozieboby

23.03.2004
20:39
smile
[32]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Niestety majka, żadnej litości. Takie sa moje zasady.

1. Saurus -- Almech , Abbadon
2. Antic -- ANTIC
3. miranda -- Qintarra , Platinum
4. Fritz Haber -- ZYKLON_B
5. Gambit -- Usurra
6. xanat0s -- Sotanax
7. Rakes -- RejXlandia
8. TrzyKawki -- Trzecia
9. Filevandrel -- kozieboby

24.03.2004
17:09
[33]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Poza tym tak stwierdzam, ze wcale nieprawda ze duze klonie zarabiają więcej- przykład mójk kolega z duża klonią, który teraz zarabia dwa razy mniej ode mnie:-) a ja z mała klonia dobrze wyszedłem:-) niskie koszta utrzymania niskie koszta uranu do generatora:-)

24.03.2004
20:34
[34]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

I prosiłbym o pisanie nazwy mojej kolonii z wielkiej litery:-)

25.03.2004
15:22
[35]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Sam napisałes z małej. Tak urosła od tego czasu?


Filevandrel [ Pretorianin ] Gadu-Gadu: 3284366

sorki za statsiarstwo- moja kolonia to "kozieboby"(nieprawdaż ze romantyczna i piekna nazwa;-) 0

25.03.2004
18:26
[36]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Błąd:-) Wyjaśniam- Kozieboby sie z dużej pisze:-)

25.03.2004
20:41
smile
[37]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Skoro błąd, to nie wyjasniaj tylko przeproś :-p :-DDD

25.03.2004
20:46
[38]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Przepraszam :-)))

26.03.2004
00:03
[39]

madcat [ Konsul ]


Wlasnie sobie zalozylem konto. Ale nie wiem co budowac na poczatku i w jakich ilosciach mam kolonie uranu.

26.03.2004
10:55
[40]

madcat [ Konsul ]


Dalby mi ktos jakis pakcik albo cos??

26.03.2004
17:28
smile
[41]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Polecam lekture poprzednich watkow to sie wiecej dowiesz:-)a jak sie twoja kolonia nazywa?

27.03.2004
01:05
smile
[42]

Fritz Haber [ Centurion ]

Skoro temat nazw kolonii został juz poruszony, to moja nazywa się Zyklon_B.
ZYKLON_B był tylko w jednej edycji dawno temu :-)

27.03.2004
03:03
smile
[43]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Gra nie rozróżnia wielkich i małych liter z tego co widziałem. Jesli ktoś wpisze wielkimi to i tak cię znajdzie :-DDD

27.03.2004
10:20
[44]

madcat [ Konsul ]

Mam dwie kolonie :) narazie jako tako mi idzie:)

27.03.2004
10:37
[45]

madcat [ Konsul ]


Wlasnie zauwazylem ze to wy tworzycie ten wypasiony sojusz na 1 miejscu:) moze jakies porady??

27.03.2004
10:54
[46]

Awarage [ Legionista ]

Zobaczę sobie co to takiego, ale może moglibyście zarzucić paroma poradami na początek?

27.03.2004
10:57
[47]

Awarage [ Legionista ]

No i pierwszy problem, jak się zaloguje i tam gdzie jest to forum dam dalej to mnie wylogowuje... Co jest?

27.03.2004
12:12
smile
[48]

Antic [ Legionista ]

Po utworzeniu kolonii, mailem dostałeś kod aktywacyjny. Wpisz go w polu na samej górze strony kolony.
Co do porad, to najpierw poczytaj info o grze i FAQ, dostępne z lewej strony w górnym rogu. Pograj trochę i wtedy pytaj o konkretne rzeczy z którymi masz problem.
Powodzenia :-)

pozdrawiam, Antic.

27.03.2004
12:36
smile
[49]

Antic [ Legionista ]

U was też dzisiaj kolony.ires.pl nawet się nie pinguje? :-(

27.03.2004
12:48
[50]

madcat [ Konsul ]


Ja pare razy mialem zerwane polaczenie ze strona. FAQ juz przeczytalem i jak narazie wiem to co trzeba nie znam jeszcze aspektow wojennych ale to mi jeszcze nie jest potrzebne:) Tzn jedno pytanie czy przysluguje jakis prot po zalozeniu koloni i sojuszu ???

27.03.2004
13:55
[51]

Antic [ Legionista ]

madcat -> jeśli masz na myśli jakieś fory lub okres ochronny, to nie, nie ma.
Ale ogólnie w grze nie można zaatakować kolonii o sile różniącej się więcej niż 4 razy od Twojej. Tak więc utrzymywanie małej armii może byc częścią strategii. Dodatkowo pamiętaj że siła, która widzisz w rankingu, to stan z ostatniego przeliczenia o północy. Od tego czasu mogło się zmienić. Zwłaszcza jeżeli patrezysz na duże i bogate kolonie, które szybko moga wyprodukować lub kupić roboty i najać wojo.

Kilka razy proponowałem Tiemanowi wpropwadzenie zamiast ograniczenia (x4) protektoratu Imerium dla nowych kolonii, ale na razie bezkutecznie.
Antic.

27.03.2004
16:08
smile
[52]

xanat0s [ Wind of Change ]

Cholera, taki pech :( Wreszcie komp zaczal mi dzialac, juz mysle, ze sobie wreszcie w domu w Kolony pogram a nie po kolegach/w szkole a tu dupa, strona sie nie laduje :/ Mam nadzieje, ze szybko to naprawia...

27.03.2004
16:29
[53]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Cholera faktycznie sie nie laduje:-(((

27.03.2004
19:23
smile
[54]

jurand_smok [ Legionista ]

Czołem wszystkim!
Dostałem się tutaj desperacko próbując dowiedzieć się co z Kolony???
Może wy coś wiecie???
Howgh(?)!

27.03.2004
19:24
[55]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

WIemy tyle ze nie dziala:-(((

27.03.2004
19:40
smile
[56]

Antic [ Legionista ]

Juz się pinguje, ale po http ładuje się tylko czysta, pusta strona.. Obu tylko z grą nic się stało..

27.03.2004
19:55
[57]

xanat0s [ Wind of Change ]

No wlasnie, mam nadzieje, ze cala baza danych sie nie zwali. To juz by byla katastrofa :/

27.03.2004
21:16
smile
[58]

[OW]Seba [ Legionista ]

Witam wszystkich !

1) Gram od 2 dni w kolony i mam problem z wynalazkami, nie wiem za bardzo jak ustawic p-kty nauki i jaki to ma wpływ na poszczegolne dziedziny. Czy mozna pracować nad kilkoma wynalazkami ?
2) Od kiedy zaczyna sie nowa era bo w tej to juz raczej nie wygram. Czy jest to odgornie ustalone ?

Mam nadzieje, ze ktos mi odpowie.
Pozdrawiam

27.03.2004
21:18
smile
[59]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Padło

27.03.2004
21:21
[60]

madcat [ Konsul ]


To juz druga gra online w ktora ostatnio zaczalem dzialac i sie zaczela psuc:( wczesniej gralem w legend of green dragon i po paru dniach zepsol sie potem wprowadzili wersje platna:( a teraz kolony po 2 dniach gry problemy mam nadzieje ze bedzie dobrze.

27.03.2004
21:38
[61]

jurand_smok [ Legionista ]

Niefart akurat na weekend :-(
Era się kończy gdy ktoś zbuduje CIRCLE
NA POCZĄTKU ustaw punkty nauk:i 100% badania,to moim zdaniem najbardziej optymalne. później możesz dać trochę na badania wojskowe (potrzebne gdybyś chciał się bawić wirusami :-))))
...jej, płatne Kolony??? ZGROZA!!!
nie wyobrażam sobie.

Jestem nowy na tym forum. Chłopaki jesteście z ECOINCUBUSA? Nieźle ciągniecie. Moje coongratulacje.

27.03.2004
21:41
smile
[62]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Też

27.03.2004
21:49
[63]

madcat [ Konsul ]

no dobrzy sa:)

27.03.2004
22:32
[64]

xanat0s [ Wind of Change ]

No nie, akurat na weekend, kiedy czlowiek ma duzo czasu na pracowanie nad kolonia :/

27.03.2004
22:38
[65]

Antic [ Legionista ]

jurand_smok -> akurat jak ostatnio patrzyłem w ranking to najlepsza z nas była dziewczyna :-))

A tak w ogóle to ranking sojuszy jest dziwny, pokazuje w kolejności ilości planet w sojuszu, a nie w kolejności siły całego sojuszu. Są większe sojusze niż ECOINCUBUS.

Co tu robić do poniedziałku bez kolony? Chyba książkę sobie poczytam :-)
pozdrawiam, Antic.

27.03.2004
22:49
[66]

madcat [ Konsul ]

Jeju ja chyba nie wytrzymam do poniedzialku:( w hattricka caly czas nie da rady sie wpatrywac:)

28.03.2004
00:11
[67]

jurand_smok [ Legionista ]

Dziewczyno----->Chylę czoła i proszę o wybaczenie.

28.03.2004
00:56
[68]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/kolony/public_html/dzialy/kolonia.php on line 65

28.03.2004
09:20
[69]

madcat [ Konsul ]


Ten blad MYSQL nie dobrze wrozy ale miejmy nadzieje ze baza danych nie przepadnie.

28.03.2004
10:38
[70]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

ja sie zachlastam chyba... mam nadzieje ze nie pojda sie przy okazjii wszystkie kolonie pierd.....ić i nie trzeba będzie wszystkiego od początku zaczynać:-(((

28.03.2004
10:41
[71]

jurand_smok [ Legionista ]

DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chlłopaki, DZIEWCZYNY, działa!!!!!!!!!!!

28.03.2004
11:18
smile
[72]

jurand_smok [ Legionista ]

NIe dział...a snfi...snif...

28.03.2004
11:18
smile
[73]

Fritz Haber [ Centurion ]

A mi nie działa. Nie znajduje strony.

28.03.2004
11:20
[74]

Fritz Haber [ Centurion ]

jurand_smok--> A jak działało, to co było? Nowe przeliczenie, czy jakieś głupoty?

Pewnie i tak Tieman wróci do wczorajszego, co wyjątkowo byłoby mi na rękę ;)

28.03.2004
11:21
smile
[75]

madcat [ Konsul ]

Mi dziala ale tylko do momentu forum potem jak wezme dalej to mi wyskakuje masa bledow o podobnej tresci:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/kolony/public_html/lib/dane.php on line 4

28.03.2004
11:32
smile
[76]

Fritz Haber [ Centurion ]

To chyba jakaś grubsza sprawa. Pod tymi ostrzeżeniami o błędach jest najlepsze: 0!, 0 tur, 0 wydajności, 0 nauki, nic nie buduję i nie badam i wogóle nic nie ma, tylko generator zużywa 1/0 kW.
Trzeba poczekać na przywrócenie wczorajszego zapisu bazy.

28.03.2004
14:29
[77]

xanat0s [ Wind of Change ]

Na stronie pisalo, ze przenosza serwer, wiec moze teraz wszystko ustawiaja na nowym servie i dlatego tyle bledow i gra nie dziala? Nie wiem, wazne, zeby dzialala i zeby nie stracic kolonii :/

28.03.2004
22:08
smile
[78]

[OW]Seba [ Legionista ]

Witam !

Napisane było, ze do poniedzialku wiec poczekajmy do poniedzialku (to juz za 2 godziny :) )
I moze bede podly ale nie zalezy mi zeby baza nie padala :). Ja gram dopiero 3 dni wiec mi wszystko jedno. Niemoge sie tylko nowej ery doczekac .... Wtedy wam pokaze :)

Pozdrowienia dla wszystkich .

28.03.2004
23:32
smile
[79]

Antic [ Legionista ]

[OW]Seba -> Podły jesteś ;-))
Antic.

29.03.2004
00:08
[80]

madcat [ Konsul ]


Ta bardzo podly ja gram 2 dni ale i tak nie chce stracic swoich koloni:)

29.03.2004
12:22
smile
[81]

[OW]Seba [ Legionista ]

Witajcie !

1) Nie myślalem ze tak bardzo wezmiecie sobie moje slowa do serca. Naprawde nie ma czego zalowac bo jeden z graczy ma chyba tylko 12 tur do konca circle. A w nowej erze chyba wystartuje z planetą "Podły Seba" :) .Raczej nie bo z szacunku dla pewnej starej gry, jeszcze z amigi, moja kolonia to K240. Ktoś to pamięta ?
2) Juz poniedzialek a w kolony nie mozna pograc :( I co bedzie dalej ?
3) Dostalem za malo wyjasnien co do nauki jesli ktos to rozpracowal do konca to prosze o szczegolowe wyjasnienie co i jak. Z gory dzieki.

29.03.2004
13:52
[82]

xanat0s [ Wind of Change ]

No nie, juz poniedzialek a tu nadal dupa :/

[OW]Seba --> witam :)

29.03.2004
20:56
[83]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Super kolony dziala ale cos mi sie strasznie wlecze:-(

29.03.2004
22:38
[84]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Ju zjest wszystko git i działa bardzo dobrze:-) tylko ranking jeszcze nie teges chodzi:-)

29.03.2004
23:16
[85]

madcat [ Konsul ]

Kolonia Bakarnia buduje CIRCLE
przewidywany termin ukończenia: 696 mc

LOL :)

30.03.2004
15:15
[86]

xanat0s [ Wind of Change ]

Heh, 696 : 12 to 58, wiec mamy jeszcze 58 dni grania :)

30.03.2004
15:40
smile
[87]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Nie liczyłbym na tyle, optymiści :-)))

30.03.2004
15:41
smile
[88]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

xanat0s ->>> Jak już to przez 14 :) a więc wychodzi 49 dni :)
Ale ta edycja i tak skończy się wcześniej... :)

30.03.2004
18:21
[89]

xanat0s [ Wind of Change ]

No tak, zapomnialem, ze moze ma zbudowany generator zakrzywienia czaspoprzestrzeni. Ale i tak zaraz nam ktos wyskoczy z 10 miesiacami i bedzie po grze :/

30.03.2004
20:38
smile
[90]

madcat [ Konsul ]

Skoro mowa o zakonczenu ery to moze by jakis sojusz ulepic??? przecierz nie wszyscy z gola sa chyba w ecoincubus. Co wy na to??

30.03.2004
21:31
smile
[91]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

madcat ->>> Ecoincubus jest własnie tworem koloni "golowskich", więc po co mielibyśmy tworzyć nowy sojusz? To że rozrósł się poza obszar Gola, tylko dobrze o nim świadczy (i tworzy jego potęgę ;)))))) )
A tak w ogóle to może zdradzisz pod jaką nazwą ukrywa się twoja kolonia? :))))

30.03.2004
21:37
[92]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Cholera gra sie skonczy jak aj sie zaczynam rozkrecać:-((((((((((((((((((((((

31.03.2004
00:39
[93]

madcat [ Konsul ]

Chodzilo mi o to ze w ecoincubus wszystkie miejsca sa juz obsadzone wiec moze by zrobic nowy sojusz dla tych co go nie maja np moze byc nawet i ecoincubus 3 ;]

EE wole nie zdradzac nazwy koloni po co mam sciagac na siebie ataki:) zreszta nie ma co atakowac:) a pozatym juz kiedys podalem nazwe koloni:)

31.03.2004
02:03
smile
[94]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Jeszcze się doczekasz niespodzianki, saurus :- P Tyle a propos "potęgi" :-P

31.03.2004
03:22
[95]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Ty skurwysynu!!!

31.03.2004
03:44
smile
[96]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Dziwi mnie tylko to , że jeszcze nie dostałem bana . Niniejszym przepraszam wszystkich forumowiczów. I proszę o usunięcie dwóch oprzednich postów.

31.03.2004
16:36
[97]

xanat0s [ Wind of Change ]

hehe, jak bym budowal circle to za 422 miesiace bym skonczyl :P Moze zaczne, zalapie sie do listy "zaczeli budowac :))))"

01.04.2004
00:18
smile
[98]

madcat [ Konsul ]


No nie jakis mlotek mnie napadl a tak sie fajnie simowalo a teraz trzeba go dojechac i odebrac co swoje:) pierwsza moja wojna:)

01.04.2004
21:05
[99]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

:-))) Dzisaj zbudowałem generator zakrzywiania czasoprzestrzeni- FAJOWA RZECZ!

01.04.2004
23:22
[100]

madcat [ Konsul ]


Potrzebna mi pomoc moj sojusz nazywa sie --==PEACE==-- zostalem zaatakowany przez jedna kolonie ale po wypowiedzeniu wojny do jego sojuszu doszla kolonia ktora jes wielokrotnie wieksza od moich. Moglby ktos mi pomuc i ich pojechac please.

01.04.2004
23:30
[101]

madcat [ Konsul ]


Dodam tylko ze agresorem jest panstwo #dzooma#

02.04.2004
00:02
[102]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Ecorangers- Pomożemy madcatowi???????? ja osobiście służe zapleczem naukowym i jestem gotow z miejsca wyslac satelite na gnojka:)

02.04.2004
12:38
[103]

madcat [ Konsul ]


Moze wystarczyloby jakby Wiekszy sojusz napisal do niego posta zeby sie odstosunkowal ode mnie wczoraj wyslalem na niego 2 ataki sam dostalem 1+ wirusy 1,2,3 na kazde panstwo. Z gory dzieki za wsparcie.

02.04.2004
22:11
[104]

madcat [ Konsul ]


To co z tym wsparciem??? z tego co zauwazylem to ta slabsza kolonia co poczatkowo mnie zatakowala juz nie jest w tym sojusz pozostala tylko ta wieksza i silniejsza. Pomoze mi ktos??

02.04.2004
22:27
[105]

madcat [ Konsul ]


Mam pytanie prubujac wyslac atak zobaczylem komunikat ze nie moge zaatakowac koloni 4 razy wiekszej od mojej pytanie brzmi czy on tez nie moze zaatakowac koloni 4 razy mniejszej niz jego??

03.04.2004
00:49
[106]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Tak

03.04.2004
01:43
[107]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

NIe moze 4 razy mniejszej. A ja proponuje zebys Madcat jeslio nie jestes w zadnym Eco- incubusie/spectrumie/rangers to zebys sie do ktoregos przeniosl to bedziesz mial ochorone:)

03.04.2004
10:14
[108]

madcat [ Konsul ]

Bardzo chetnie tylko powiedzcie do ktorego mam sie zglosic jesli wam to nie przeszkadza to mam 2 kolonie uranu i zelaza, ta zelaza jest lepsza bo od poczatku lepiej prowadzona:)

03.04.2004
11:03
[109]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

ano jak jest jeszcze ecoincubus 3 to chyba do niego:) ale to z tym to do MIrandy czy innych szyk z Ecospectrum

03.04.2004
11:05
[110]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Chuj- po grze:-(
Kolonia Telfa buduje CIRCLE
przewidywany termin ukonczenia: 47 mc
:-((((((((((((((((((((((((( a moze by ja tak upitolic?????;-)

03.04.2004
11:41
[111]

madcat [ Konsul ]


Cos nie widze w rankingu ecoincubus 3 napisze do ecospectrum moze mnie przyjma;]

03.04.2004
17:03
[112]

madcat [ Konsul ]


Odpowiedzi jeszcze nie dostalem a tamten nadal chce walczyc moglby ktos poslac satelite i wirusy na niego plisss bo to jego wieksze panstwo rzuca na mnie wiry.

03.04.2004
18:19
[113]

xanat0s [ Wind of Change ]

Filev --> no nie tak po grze, teraz kazdy wysyla na niego wirusy, wiec mamy jeszcze kilka dni :)

Oby jak najdluzej, bo jestem na 114 pozycji, a chce wejsc do pierwszej setki. Oby sie udalo :)

03.04.2004
19:26
[114]

madcat [ Konsul ]


Jaki jest najlepszy sposob na zrzucenie z siebie wirusow??? chociarz tyle mi pomozcie jak nei chcecie wesprzec wojskiem.

03.04.2004
19:43
[115]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

MadCat- twoj kolega dzooma wklasnie dostaje satelitą ss3 i i 300 p wirusa( nie za dużo ale zawsze)

03.04.2004
19:48
[116]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Po namysle zrezygnowalem z wirusa a poprzestalem na ostrzezeniu slownym i satelicie. Mam nadzieje ze nie naraziel,m sie gorze(ECOSPECTRUM I ECOINCUBUS 1) tym nie skonsultowanym z wami ruchem;-)

03.04.2004
20:00
[117]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

MadCat- porozmawialem z ta dzooma. Nie chce przestac Wyslalem na niego troche wirusa tak zeby mu nic nie zrobilo ale zeby wiedzial ze nie ujdzi mu ta wojna bezkarnie. A jakby dalej sie czepial to pisz na forum a ja mu wysle tak z 60 rakiet wszystkich trzech typow plus rajd na budynki:) bylbym zapom,nial o wirusie paralizujacym systemy obronne:)

03.04.2004
20:04
[118]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Grozi mi cham jeden. chyba wywolalem wojne;-)

03.04.2004
20:06
[119]

miranda [ Centurion ]

madcat --> oki...napisz wyraźnie kto cię atakuje...i z jakiego jest sojuszu. Dostanie jakąs porcyjkę wirusów. Atakować nie możemy jezeli to jakaś maleńka kolonia. No i podaj wreszcie nazwę swojej kolonii :)) możesz również zgłosić sie do ECOINCUBUSA na przechowanie:)))
Pisałeś ze złożyłeś podanie do ecospectrum...nic takiego nie dostałam, więc chyba niepoprawnie wpisałeś nazwę.

Filevandrel --> satelita chcesz atakować? chyba ci sie to nie uda:))) i możesz robic sobie zamieszanie na tyłach...nikt nie będzie miał ci za złe brak konsultacji :)))

03.04.2004
20:19
[120]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Ja nie chce satelita atakować. Ja chce zobaczyc jak ona działa:D a po tym jak mnie nazwał Kozimbobkiem :D to wysle na niego cały zapas wirusow:) z #dzooma# w sojuszu sa jeszcze piraci. Ja mam kolonie ktora moge ew. zaatakować piratów. I dzieki ze moge sobie "robic zamieszanie na tylach":-)

03.04.2004
22:30
[121]

madcat [ Konsul ]

1) Mam dwie kolonie: Nowa_Ziemia i New_world w sojuszu --==PEACE==-- zaatkowala mnie ta dzuma i po tym jak wypowiedzialem mu wojne sprowadzil sobie do sojuszu tych piratow calych. I teraz tak z dzooma daje sobie rade ale piraci mnie wirusami atakuja to moja pierwsza wojna i nie znam zadnego efektywnego sposobu zrzucenia tych wirusow z siebie robie jedynie turki. Mile widziane obrzucenie wirusami piratow i dzoome a jak kto moze to atak na piratow tez by sie przydal.

Co do tego podania do ecospectrum to ja wyslalem maila do pierwszej koloni w sojuszu i nazwe skopiowalem wiec nie moglem sie pomylic.

03.04.2004
22:39
[122]

madcat [ Konsul ]


Zobaczcie co mi ta #dzooma# napisala;]

takie z was leszcze ze sie ECOMOSKAMI zaslaniacie?
nie chce mi sie z wami gadac.
p.s.
wojna to wojna


Dobry koles jest sam atakuje bezbronne kolonie a potem jak jest akcja odwetowa to sprowadza sobie do sojuszu swoja duzo wieksza kolonie i kto tu sie zaslania;]

03.04.2004
23:05
[123]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Zajme sie piratami.

03.04.2004
23:09
[124]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

a za tych ecomoscow to dzooma bedzie miala wirusy dzien w dzien miesiac w miesiac tura w ture:-)

03.04.2004
23:10
[125]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

cholera zaraz ktos mnie posadzi o spamerstwo ale mi mysli przychodza tak co jakis czas:-))) Wirusow pozbedziesz sie dajac czesc naukowcow do DZiałań wojhennych

03.04.2004
23:18
[126]

miranda [ Centurion ]

madcat --> żeby wejsc do sojuszu nie pisze się maila do pierwszej kolonii , bo to wcale nie ona może byc jego administratorem. Musisz pisać albo do Qintarry w Ecospectrum albo do Platinum w Ecoincubusie albo do Abbadona z Ecorangers albo do reno z Ecorangers_II. I ustaliłam właśnie, że w tym osttnim sojuszu masz się schować. Reno dostanie info aby cię przyjąć. Musisz rozwiązać swój sojusz i złożyć oficjalne podania. :))

Trochę namieszamy tym twoim agresorom:)

03.04.2004
23:37
[127]

madcat [ Konsul ]

Oki dzieki to zaraz zloze podanie do rangersow II. Co do naukowcow to 50% robi dla wojska ale to chyba i tak troche malo.

03.04.2004
23:52
smile
[128]

madcat [ Konsul ]


Podania juz zlozylem do ecorangersow_II.

Zobaczcie kto sie u mnie zaopatruje:)

Kolonia BUCIK kupiła od ciebie Uran: 1500 t po cenie 96!
Lączna wartość transakcji 144,000!

Kolonia BUCIK kupiła od ciebie Uran: 1000 t po cenie 96!
Lączna wartość transakcji 96,000!

04.04.2004
00:12
[129]

miranda [ Centurion ]

madcat --> żeby wirusy mogły sie produkowac ..musiasz najpierw je wynaleźć...:)) dopiero potem narastaja one co turę. Twoje podanie zostanie przyjete, jak tylko reno pojawi sie w kolony. A to troche może potrwać. Gdybyś jutro chciał robić tury a podanie jeszcze by nie zostało przyjete, to załóż chwilowo jakiś sojusz kupiecki aby nie tracic profitów jakie daje taka przynależnośc. A potem znowu złóż podanie :)))

04.04.2004
00:20
[130]

madcat [ Konsul ]


Tyle to wiem ale mi chodzilo o zrzucene ich z siebie ich neutralizowanie. znowu mnie wirami pojechali i dotego 1 atak wojskowy na surowce wszedl a moj na niego nie wszedl:(

04.04.2004
11:05
[131]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Mowie zebys przekazal troche naukowcow do dzialan wojskowych. a tak wlasciwie to teraz jestesmy w jednym sojuszu wiec mam juz jawny powod zeby zaatakowac piratow:))))))

04.04.2004
12:31
[132]

Bogdan S. [ Pretorianin ]

witam wszystkich. probuje dolaczac do was , ale wciaz niedostaje kodu do aktywacji, czy dlugo trzeba czekac? moze sa jakies ograniczenia?

04.04.2004
13:49
[133]

xanat0s [ Wind of Change ]

Bogdan S. --> ja czekalem dosc dlugo, wiec czekaj cierpliwie. BTW: moj pierwszy post o Kolony wygladal identycznie :)

No nie, Telfa - 36 miesiecy :/ Ale jestem na 100 pozycji, wiec plan wykonany (bylbym wyzej, ale za pozno poprosilem Antica o pomoc). Juz sie nie moge doczekac kolejnej ery

04.04.2004
15:30
[134]

madcat [ Konsul ]


No ale ja mam naukowcow przeznaczonych do dzialan wojskowych caly czas tylko ze troche malo ich chyba mam

04.04.2004
15:55
[135]

Bogdan S. [ Pretorianin ]

No fajnie zaczalem gre.
Ale mam pytanko jak to jest z tymi sojuszmi?Czy taki "bidak" jak ja i moja planetka moga sie przylaczyc kogo sie pyta i co mam zaoferowac a co zyskac?

04.04.2004
16:16
[136]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Mamyy jeszcze miejsca gdzieś dla niego? ja myśle, że do końca tej ery mógłby być w Ecorangers II zeby go nikt nie atakował. a w nowej sie zobaczy:-)

04.04.2004
17:04
[137]

Bogdan S. [ Pretorianin ]

zlozylem podanie i ...
uprzejmie prosze o pozytywne rozpatrzenie kwestionariusza.
:)

04.04.2004
18:11
[138]

xanat0s [ Wind of Change ]

Teraz ci sie nie oplaca, gdyz koniec ery juz na dniach (moze nawet dzis?), wiec lepiej poczekaj z tym do nowej ery. I rada na poczatek: przeczytaj wszystkie FAQ i inne info ktore sa na stronie. Bardzo ci sie to przyda

04.04.2004
19:54
[139]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

male pytanko- czym sie roznia roboty bx1 od bx2????????

04.04.2004
20:28
smile
[140]

madcat [ Konsul ]

bx-1 daja 2 punkty produkcji a bx-2 daja 5 pkt produkcji i to wszystko;]

05.04.2004
14:40
[141]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Dzieki:)

05.04.2004
14:50
[142]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

OOOps walsnie wywolalem wojne z blackraiders 1:))) no bo ta dzooma byla pod protektatem cornholio z balck raiders 1 i to cornholio mnie zaatakowało. Nie to żeby cos poważnego ale nie iwem czy mieliście pakt o nieagresjii z cornholio wiec na wszelki wyadek kasujekolonie i zakładam nową, zebym dalej mógł byc w którejś z filii ecoincubusa:-)

05.04.2004
17:52
[143]

madcat [ Konsul ]


Wszystko przeze mnie:( rozpetalem wojne:(

05.04.2004
18:17
[144]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

wpędziałem chłopaka w komplexy:-( ej wszystko bedzie dobrze(mam nadzieję) wg mnie teraz są dwie możliwości- albo będziemy prowadzić wojne z blackraiders albo po prostu nic nie zrobimy bo zmienilem nazwe kolonii i wlascwie nie ma powodu żeby prowadzić wojne bo już nie ma MOziebob w Ecoincubus ale jak sie już przyszłej eraze rozwine to #dzooma# mnie zapamięta na długo oj tak zapamięta zapamięta.

05.04.2004
19:06
smile
[145]

madcat [ Konsul ]

Mnie rownierz zapamieta cwaniaczek jeb*ny. A koniec ery tuz tuz;]

05.04.2004
21:09
[146]

xanat0s [ Wind of Change ]

Post z forum kolonii Ecoincubus 1 (czyli szefostwo :P), moze was zainsteresowac

--------------------------------------------------------------------------
Pakt o nieagresji z Black Riders 1 i 2 Platinum 16:52 [17-03]

W wyniku działań dyplomatycznych Abbadona z Ecoincubus 2,
dzis w nocy zawarty został pakt o nieagresji z BR1 i BR2.
Sądzę że to dzialanie pozwoli nam na razie przynajmniej
ustrzec sie przed agresja połączonych sojuszy BR i USA.
Oczywiście zagrożenie nadal może istnieć, ale samo USA już
nie jest tak silne.
Myślę tez, że i oni widzieli zagrożenie jakie mogłoby
wypłynąc z naszej strony, ostatecznie nie jestesmy jakims
zapyziałym sojuszem:)

Poniżej info od Detorum skierowane do Abbadona:

Abbadon Pakt o nieagresji z BR :)
00:14 [17-03]
Szefem bezsprzecznie jestem ja pakt o nieagresji
oczywiscie bedzie obejmowal wszystkie wasze sojusze to samo
z naszym Br-1 i 2 ktorymi obecnie zarzadzam co do wspolnej
akcji z chcecia skorzystam obecnie mam pakt o nieagresji i
zawieszenie broni z USA wiec takze staramy sie utrzymac
neutralnosc ale juz pierwszy ruch usa na nas bedzie
potraktowany jako zerwanie sojuszu

pozdrawiam

===========================

Trochę to Detorum jakos tak dziwnie formułuje zdania i można
się w tej tresci pogubić. :) ale najważniejszy jest efekt
:)

Platinum

05.04.2004
22:12
[147]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

hmm no to troche sie pogmatwalo:-)) dobra zmienilem juz nazwe kolonii i nikt sie mnie mam nadzieje nie bedzie czepiał:-)

05.04.2004
23:03
[148]

miranda [ Centurion ]

Filevandrel --> nie było potrzebyy aby kasowac kolonie...pakt był z ecoincubusami a nie z rangersami. Między innym własnie dlatego powstali;)))) Jeżeli będziesz miał kiedykolwiek watpliwości co zrobić...to pisz do mnie na poczte kolonialna oki? :)))
Z tego co mi wiadomo , to mistral posłał porcję wirusów na to cornholio :)))

To samo tyczy madcata :)
Zresztą nie wiem czy sledzicie forum głowne kolony...tam juz od dawna jest info że mamy teraz wojne z Black Ridersami :)

xanat0s >> prosze cię abyś nie kopiował tutaj postów z forum sojuszowego...zaglada tu wiele osób z innych sojuszy...nawet jak nic nie piszą. :)

06.04.2004
09:55
[149]

madcat [ Konsul ]


Ta dzooma mnie wpienia znowu mnie zaatakowala ale obronilem sie:)

06.04.2004
14:51
[150]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

miranda----> ok ale tak sobie pomyślałem, ze jednak Kozieboby mi sie nie podobają i zmieniłem na jakieś ładniejsze. . I dobrze, i dzieki mistralowi:-) jak tylko dostane kod żeby się zarejestrować;-) to wyślę znowu podanie o przyjęcie od jakiejś filii Eco:-)

06.04.2004
15:09
[151]

xanat0s [ Wind of Change ]

miranda --> OK, OK, zapomnialem, ze szpiedzy patrza :)

06.04.2004
17:33
[152]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Jak wy dlugo czekaliscie na swoj kod do kolony bo ja czekam juz drugi dzien i mi az kolonie skasowalo bo za dlugo nie zarejestrowny bylem:-(

06.04.2004
18:00
smile
[153]

madcat [ Konsul ]


Ja czekalem jakies 5minut;]

06.04.2004
18:28
[154]

xanat0s [ Wind of Change ]

Za pierwszym razem bardzo dlugo (tez mi kolonie skaskowalo), a za drugim to ok. 15 minut

06.04.2004
19:45
[155]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

JA JUZ CHYBA 4 i ciagle mi nie przychodzi:-(

06.04.2004
19:50
[156]

Bogdan S. [ Pretorianin ]

na niektore serwey np onet to mozna czekac w nieskonczonosc, zaloz sobie inne konto np w gazeta.pl
A ja mam inne pytanie czy jak bedzie nowa era to te cale szopki z rejestracja i ID na nowa trzeba robic czy wystarczy starsza rejestracja?

06.04.2004
20:07
smile
[157]

miranda [ Centurion ]

Wątek juz nam się lekko przydługi robi, ale nowy założymy chyba wówczas , kiedy zacznie się nowa era. Teraz juz bez sensu...

Bogdan S. --> w każdej kolejnej erze, rejestracja odbywa sie od nowa. :)

xanat0s --> czy jak będziesz grał w przyszłej edycji, tyo możemy ci powierzyć pewne zadanie specjalne? :))))

06.04.2004
20:26
[158]

xanat0s [ Wind of Change ]

miranda --> bede gral i z checia przyjme to zadanie specjalne :) To bedzie dla mnie zaszczyt (przynajmniej mam taka nadzieje, nie wiem co wy tam wymyslicie :D)

06.04.2004
20:58
smile
[159]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

xanat0s -->>> Nic się nie martw :) Na pewno nie bedzie to cos strasznego... jak już to tylko waznego :))))

06.04.2004
21:00
smile
[160]

SZPIEGU [ Legionista ]

Do wszystkich ktorzy nie chca jeszcze konca ery: JEDZIEMY DZIS TELFE!!!

06.04.2004
21:02
[161]

xanat0s [ Wind of Change ]

Saurus --> mam nadzieje :) hehe, strasznie mnie interesuje, o co chodzi :)

SZPIEGU --> ale to i tak za bardzo nie pomoze :( I tak era juz skonczona, a Telfa ma praktycznie 100% szanse na zwyciestwo. Szkoda :(

06.04.2004
21:11
smile
[162]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

xanat0s ->>> Musisz cierpliwie poczekać na info od mirandy ;))))

SZIPEGU ->>> Czy mógłby Pan zdradzić dla kogo "pracuje" ? ;)))))))))))))))))

06.04.2004
21:26
smile
[163]

miranda [ Centurion ]

xanat0s --> na razie jeszcze za wcześnie na przekazywanie szczegółow, ale jeżeli zgodziłeś się na formę zadania soecjalnego to podpowiem ci tylko, abys wykorzystał przerwe między erami na teoretyczne przygotowywanie się w zakresie... zarządzania :)))))

SZPIEGU --> skoro tu sie dopisałeś, to pewnie wiesz, że sojusze ECO juz dawno walczą o przedłużenie tej ery:))) a jestes teraz przecież w ich Kwaterze Głównej ;))))

06.04.2004
21:27
[164]

madcat [ Konsul ]


pewnie KGB:)

06.04.2004
21:36
[165]

xanat0s [ Wind of Change ]

miranda --> no to widze, ze czas wybrac sie do biblioteki po ksiazki w stylu "Zarzadzanie" itp. :)

06.04.2004
21:40
smile
[166]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

xanat0s ->> Koniecznie.. bo miranda napewno przeprowadzi "egzamin wstepny"... ;)))))))))))

madcat ->>> Sugerujesz, że nasz SZPIEGU to założyciel i jedyny członek Z_S_R_R? ;))))))

06.04.2004
22:11
smile
[167]

madcat [ Konsul ]


Nie tak sobie tylko powiedzialem wiedzialem ze jest zsrr ale z tym kgb tak tylko powiedzialem jedyne co mi przyszlo do glowy ewentualnie moze byc z CIA:)

06.04.2004
23:13
[168]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

a ja wam mówię, ze to kros z blackraiders;-) ej jak od nowej ery rejestracja jest od pocztaku to ja w tej sie juz nie bede rejestrował. szkoda tylko, ze nowa era przypada na święta jak mnie nie będzoe:-((( Marek w nowej erze może znowu jakiś pakcik???;-) dalej bedziesz grał uranową?

06.04.2004
23:47
[169]

Bogdan S. [ Pretorianin ]

A przerwa miedzy erami dluggga jest?
:) juz widze te tlumy walace do serwra gry, oj niektorzy dopiero teraz moga poczekac na ID

06.04.2004
23:53
[170]

Bogdan S. [ Pretorianin ]

jeszcze jedna pytanie do "starych wyjadaczy" jaki potencjal udalo wam sie max uzyskac po pierwszym dniu, czyli po pierwszych 22 turach, ciekawi mnie kiedy jets dobrze.

07.04.2004
10:29
[171]

madcat [ Konsul ]

hahah jeszcze jeden miesiac zostal:)

07.04.2004
11:37
smile
[172]

miranda [ Centurion ]

Bogdan S. --> przerwy trwaja zazwyczaj parę dni...to zalezy od Tiemana , czy ma czas oraz ile ewentualnie musi wprowadzic poprawek.
A pierwsze kroki u kazdego są trudne...jak bedziesz miał czas...to poczytaj wcześniejsze wątki kolony. Tam jest sporo sugestii i uwag dla początkujących. :) Zreszta zawsze mozesz pytać...od tego tu jestesmy aby o tym rozmawiac :)


No to dzis jeszcze pogramy....dla czystej przyjemności lub poeksperymentowania jakis rozwiązań na przyszłą erę :)
A stało się tak dlatego, że dzis Rangersi rozwalili Telfie generator zakrzywienia czasoprzestrzemi, przez co nie mógł dzis zakończyc tej rozgrywki :))))) zabrakło mu tych dwóch tur :))

07.04.2004
14:32
[173]

Bogdan S. [ Pretorianin ]

Mysle, ze nieco juz rozgryzlem zasady gry, ale oczywiscie "diabel tkwi w szczegolach". Zauwazylem spory spadek cen na gieldzie, nadprodukcja? czesto cos takiego wystepuje?
no i czy zelazo jest naprawde takim chodliwym towarem, prawie wogole nie ma go na giledzie, rozumiem ze to podstawowy budulec?

07.04.2004
16:21
[174]

Bogdan S. [ Pretorianin ]

co oznaczaje te rozne kolory moich towarow na gieldzie?

07.04.2004
17:03
[175]

xanat0s [ Wind of Change ]

Bogdan S. --> co do kolorow, uran jest innym kolorem, zelazo innym itp.
Co do zelaza, hehe, ja kiedy siedze na forum mam wlaczone kolony na gieldzie, i jak tylk sie pojawi zelazo to kupuje. Bo potrzebuje do niwelowania zanieszyszczen

Ta Telfa to ma pecha, akurat generator :D Ale i tak gra juz skonczona :(

07.04.2004
17:44
[176]

Bogdan S. [ Pretorianin ]

no tak moze, ale ja ma pokzany np uran w kilku kolorach?

07.04.2004
17:49
[177]

xanat0s [ Wind of Change ]

To nie wiem, byc moze sie pomylilem z tymi kolorami.

Hehe, ciekawe komu sie teraz uda kupic zelazo albo krzem. Juz wydalem 30mln i dalej kupuje :D

07.04.2004
18:08
[178]

miranda [ Centurion ]

Bogdan S. --> trafiłeś akurat na dosc specyficzną sytuację jeżeli chodzi o giełdę. Normalnie rządzi się ona zasadami popytu i podaży. Na początku rozgrywki , kiedy wszyscy handlują czym się da aby przeżyć...to ceny na giełdzie są niewielkie a towaru zatrzęsienie. Teraz jednak nastał czas wojen . Kolonie są olbrzymie, zuzywaja ogromne ilości surowców do produkcji i na inwestycje...stąd też popyt znacznie przewyzsza podaż. I zaczyna się polowanie na surowce a ceny rosna maksymalnie.:)
A brak żelaza spowodowany jest tym, iz stanowi on podstawowy surowiec do produkcji Xwingów , regeneratorów atmosfery, wiezyczek obronnych i innych tego rodzaju inwestycji..:))

A co do kolorystyki towarów: jezeli wystawiasz je na giełdę...to są one w kolorze czerwonym. Towar nie wchodzi bezpośrednio do obrotu, czas oczekiwania to 1-4 godzin. Wszystko co zmieni kolor na zielony oznacza, że twój towar juz jest na giełdzie.:))

xanat0s --> a po ci ci jeszcze tyle żelaza? :))

07.04.2004
18:29
[179]

Bogdan S. [ Pretorianin ]

dzieki

07.04.2004
20:28
[180]

xanat0s [ Wind of Change ]

miranda --> sam sobie odpowiedziales. "A brak żelaza spowodowany jest tym, iz stanowi on podstawowy surowiec do produkcji Xwingów , regeneratorów atmosfery, wiezyczek obronnych i innych tego rodzaju inwestycji..:))"
A poniewaz nie chce, zeby mnie wygrzyli z pierwszej setki (prawie niemozliwe, ale lepiej chuchac na znimne) to kupuje jak najwiecej robotow BX-1 (+ kolonisci of kors :)), a one robia zanieczyszczenia, ktorych musialem sie pozbyc. Pozatym budowalem ile sie da laboratoriow (+ naukowcy, czyli jeszcze mieszkania :)). Wiec po to mi bylo tyle zelaza.

07.04.2004
21:32
[181]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

hmm miranda to chłopak???? bo chyba mic oś xana w twojim poście nie pasuje;-)

08.04.2004
00:06
[182]

murad [ Legionista ]

witam wszystkim wlasnie sie zalogowalem... dla wiadomosci gram kolonia Hedon moj nick batonik byl juz zajety wiec musialem wymyslic cos innego... pozdrawiam wszystkich. czasem bede tu zagladal

08.04.2004
00:23
smile
[183]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

hehehehe... witam batonika, alias murad w kwaterze głownej graczy GOLowskich :))))

08.04.2004
00:24
[184]

SZPIEGU [ Legionista ]

Cze, ja to Zmutowane_Warchlaki ;)

08.04.2004
00:49
smile
[185]

Antic [ Legionista ]

Chyba będę pierwszy. Gratulacje dla Telfy! Kolejny raz pokazał klasę i tym razem dopiął swego, szkoda że gra w niewłaściwym sojuszu ;-))

Gorące podziękowania dla sojuszów ECO.. dzięki dla Saurusa za przygotowanie strategii, która okazała się w wielu punktach słuszna, dzięki dla Platinum za pakt, dzięki któremu ANTIC rozwijał się w pierwszej fazie, dzięki Mirandzie za pakt, który nabijał mi kasę w środkowej fazie :-) dzięki Platinum i innym za jechanie moich najeźdźców, tuż przed i w czasie budowy Circle, dziękuję Akademi za... eee nie, to nie to nie ta uroczystość ;-)))

Nie zabrakło nam dużo, zaledwie 1-2 dni. Gdyby nie pech z trzęsieniami niszczącymi regeneratory...

pozdrawiam, Antic.

P.S. W najbliższej erze nie będe jednak grał, może wdepnę czasem na GOLa, a do gry wrócę ok. czerwca po egzaminie FCE :-)

08.04.2004
00:55
[186]

Bogdan S. [ Pretorianin ]

no fajnie, czyli rozumiem, ze rejestracja ponowna po restarcie srwera?

08.04.2004
10:25
[187]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Przy okazjii parę spostrzeżeń- suma koloni przy zakończeniu zmalała w stosunku do poprzedniej ery o 200. suma sojuszuow wzrosła dwukrotnie. Szkoda tylko, ze w piątek wyjeżdżam i ni będe mógł grać o samego początku ale i tak nie jeste takim dobrym graczem, zeby te pare dni cos zmienilo;-) W tej erze będe grał raczej z nastawieniem na wojnę, zeby zajebać pewną kolonię( chyba wszyscy wiedzą, o kogo chodzi;-) ) W dupie mam ekonomię- #dzooma# zginie z waszą pomocą czy samemu ale ta kolonia nie będzie miała, zycia w tej erze!( ale to pompatycznie zabrzmiało:) ). Pytanie- pomozecie mi zgnębić #dzoome#?

08.04.2004
12:40
[188]

xanat0s [ Wind of Change ]

Bogdan S. --> tak, kolonie rejestrujemy po restarcie serva

A ja chcialbym podziekowac Antic'owi za obejrzenie mojej kolonii i cenne rady, jak grac :) Dzieki tobie wykonalem swoj plan (pierwsza setke), a bez ciebie bylbym gdzies w odmetach :) BIG THX!

08.04.2004
15:10
[189]

Bogdan S. [ Pretorianin ]

xanat0s ----------> a ile dni /mc grales,
o ile sie niemyle to znalazlem sie powyzej 200 mieejsca, ale tylko po dwoch dniach grania kolonia.

08.04.2004
15:49
[190]

murad [ Legionista ]

hmm... mam jedno pytanie o co biega z tym juniorem?? stary jeszcze nie jestem ale na juniora to na pewno nie wygladam...

08.04.2004
15:53
[191]

murad [ Legionista ]

Filevandrel a tak z ciekawosci o jaka kolonia chodzi?

08.04.2004
15:56
[192]

Antic [ Legionista ]

xanat0s -> nie ma sprawy, trzeba uczyć nowych adeptów, przecież nie jestem wieczny :-) A skoro się uczyć to już od najlepszych, co nie? :-)))))

Filevandrel -> nie wyrażaj sie tutaj. Każdy ma swoje frustracje, ale panuj się. To tylko gra :-) poza tym era się skończyła i czas schować urazy. Z tego co wyczytałem wyżej o Twoim konflikcie, wynika że też nie byłeś święty. Daj już spokój, myśl o wpływie swoich decyzji na cały sojusz (oczywiście jeżeli nadal chcesz być członkiem ECO). Akurat ja nie "mam w dupie ekonomii", przeciwnie. Natomiast mało mi zależy na Twojej osobistej zemście.
A przy okazji, to co napisałeś DLA MNIE wcale nie zabrzmiało pompatycznie :-))
Bez obrazy, po prostu piszę co myślę.

pozdrawiam, Antic.

08.04.2004
16:01
smile
[193]

miranda [ Centurion ]

murad --> witaj na forum Gola :))) skoro tak cie niepokoja te stopnie przy nicku, to poniżej masz wyciąg z regulaminu form:

Oto zasady przyznawania stopni na Forum Dyskusyjnym Gry-OnLine:
[Junior] 1-9 postów
[Legionista] 10-49 postów
[Chorąży] 50-99 postów
[Centurion] 100-199 postów
[Pretorianin] 200-499 postów
[Konsul] 500-999 postów
[Generał] 1000-2999 postów
[Senator] 3000-5999 postów
[Legend] 6000+ postów (stopień pogrubiony)

Posiadając stopień [Generał] lub wyższy, można prosić o zmianę treści stopnia (pomiędzy nawiasami: []) na wybraną przez siebie.

SZPIEGU --> witamy również przedstawiciela zmienionej genetycznie trzody :PPPPPP:)))

Miłej zabawy na forum i całym portalu Gry-Online :))

08.04.2004
16:06
[194]

murad [ Legionista ]

dzieki bardzo miranda ze wyjasnienie... jakos regulamin ominalem...:-)) widze ze niektorzy tutaj to niezli weterani... a co do trzody to jestem przeciwnikiem zywnosci modyfikowanej genetycznie (moze nam to kiedys wyjsc bokiem)... bez urazy szpiegu :-)))
pozdrawiam wszystkich baton

08.04.2004
16:14
[195]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

DObra Antic może masz racje więc zrobimy inaczej- bede miał moja normalną kolonię w Eco a bedę przy okazjii prowadził druga bazsojuszową, którą ponaprzykrzam się #dzoomie# za to ze mnie obrazila a nie za to ze zaatakowala. Pasuje tak szefom Eco???;-)

08.04.2004
16:15
smile
[196]

miranda [ Centurion ]

Antic --> podtrzymujesz swoją decyzję o tym że od jutra nie grasz? czy może coś się zmieniło? szkoda byłoby wypaść z rytmu...przecież tak niewiele ci brakowało:)) A poza tym ...no wiesz...te rzęski ...i ich niedoczekanie ;)))) :PPPPP

murad --> faktycznie sporo tu weteranów gola :))) jak będziesz miał ochote , to poczytaj wcześniejsze wątki...cóż to działo się w kolony w zamierzchłych czasach :)))))

08.04.2004
16:22
smile
[197]

miranda [ Centurion ]

Filevandrel --> zapomniałam ci powiedzieć , że wczoraj poszukiwało cie niejakie "cornholio "...stęskniło sie za toba i nie mogło przeboleć że cię juz nie ma ;)))
Podobno przeniosło ten stan zagubienia na Mistrala i obiło sobie przy tym cztery litery :)))

08.04.2004
16:58
[198]

murad [ Legionista ]

Filevandrel ekonomia to podstawa... bez niej nie bedziesz mial silnej armii... jak myslisz za co kupowalem sprzet i zolnierzy?.... wiec jak bedziesz pieprzyl ekonomie to Twoja kolonia za daleko nie zajdzie

08.04.2004
17:14
smile
[199]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

murad ->> Jak bedzie pieprzył ekonomie to bedzie miał pikantną kolonię... ;)))))))))))))))))))

08.04.2004
17:21
[200]

murad [ Legionista ]

zdecydowanie od pieprzu preferuje bardziej pikantne przyprawy :-))... jakies chili lub cos w tym stylu... a jesli juz o tym mowa to lece przyprawic sobie zarcie:-)))))

08.04.2004
18:10
[201]

Antic [ Legionista ]

Filevander -> nie wiem czym Cię #dzooma# obraził.. czy przekręcając (celowo) nazwę poprzedniej koloni? No to co z tego? Nie lepiej być ponad to? No ale to Twoja sprawa, oby tylko Twoja prywata nie rozciągnęła się na Sojusz. Dla mnie koniec tematu.

Miranda -> Twoje rzęski trzepoczą jak zwykle uroczo i zachęcająco :-) niestety, muszę teraz wieczory poświęcić na inne sprawy. Ale jak obiecałem wracam w najbliższej erze, która ropocznie się po połowie czerwca. tymczasem kolonia ANTIC przechodzi chwilowo w stan hibernacji.
Za to wprowadzam nowego zawodnika do gry :-) A ponieważ nie może on zagrać od jutra ze względu na wyjazd świąteczny, to jutro i w sobotę rano rozpocznę za niego JA, w niedzielę też będę offline, a w poniedziałek lub wtorek przekazuje mu kolonię. Mam nadzieję że przyjmiecie go za poim polceniem do sojuszu? Startujemy jak ostatnio, czy zmieniamy strategię? Oczywiście bez szczegółów tutaj, tylko krótkie info. Nowa kolonia będzie nazywała się Antkowo i będzie żelazna. Może są już chętni na pakt? Chciałbym uranowy i żywnościowy.

Tak więc jeszcze przez kilka dni będę z Wami choć pod inną nazwą :-)

pozdrawiam, Antic.

08.04.2004
18:32
smile
[202]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Antic ->>> Będzie zmiana taktyki... przeciwników trzeba wciąż czyms zaskakiwac ;))))))))

08.04.2004
18:42
[203]

xanat0s [ Wind of Change ]

murad --> ja rowniez cie witam na forum GOL-u :)

Antic --> "nie wiem czym Cię #dzooma# obraził.. czy przekręcając (celowo) nazwę poprzedniej koloni?" hehehe, i kto to mowi? Tyleze ty przekreciles chyba nie celowo :)

08.04.2004
18:48
[204]

madcat [ Konsul ]

Ja bede gral kolonia żelaza i chcialbym byc znowu w ecorangersach_II albo jakims innym sojuszu ECO- ;] Moze mi ktos przy okazji powiedziec czemu kolonie zywnosci sa takie dobre??? bo jak sie przylaczalem do gry to w rankingu w czolowce byly kolonie ecoincubusa zywnosciowe.

08.04.2004
20:24
[205]

xanat0s [ Wind of Change ]

Madcat --> masz ochote zrobic pakt surowcowy z kolonia uranowa? Bo krzem mam od Filevadrela, to zelazo moge miec od ciebie :) Co ty na to?

08.04.2004
21:38
[206]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

:) Po kolejii
miranda---> a raczej do mistrala- sorry że przeze mnie masz nieprzyjemności
Antic---> nie przejmuj się mną- moja kolonia z sojuszu będzie miała siłe bojową zawsze zero i bedę grał pokojowo
W takim razie sprawę z #dzoomą# i cornholio załatwie sam tą drugą kolonią
to tyle i nie będe wam robił wrogó co do sojuszu Eco

08.04.2004
21:50
[207]

madcat [ Konsul ]

Potrzebuje paktu z kolonia krzemowa najlepiej

08.04.2004
23:33
[208]

miranda [ Centurion ]

Filevandrel --> alez zapewniam cię że Mistral tylko ubawił się tą utarczką...i nawet dał klapsa "cornholio" :))) tak wiec nie ma mowy o żadnych nieprzyjemnościach:)) poza tym , nawet nie wiesz czy te kolonie które zamierzasz rozjechać pojawią się pod dotychczasową nazwą :)) no i sojusze ECO wcale nie oczekują że będziesz miał 0 siły bojowej...raczej wrecz przeciwnie :))

xanat0s --> gotowy do nowego wyzwania? :)) jutro początek nowej ery...tak więc jak tylko pojawisz się na serwerze kolony daj znać...przekażę ci wówczas szczegóły :)))

Antic --> no cóż...rzęski będa musiały przejsc do poczekalni lub....renowacji i jak wrócisz będą jeszcze bardziej trzepotliwe ;))))) Oczywistym jest że zaopiekujemy się kolonią Antkowo...powiedz tylko czy to ktoś kto juz grał w kolony? czy nowicjusz..:)

madcat --> Golowcy zawsze mają zapewnione miejsce w którymś sojuszu ECO...tak wiec bez obaw miejsce się znajdzie:)))

08.04.2004
23:33
[209]

murad [ Legionista ]

xanat0s witaj rowniez :-)) a co do kolonii zywnosciowych... faktycznie dobrze sie na niej gra ale w zeszlej erze mialem kolonie uranowa i rowniez gralo mi sie rewelacyjnie... w zaleznosci od rodzaju kolonii masz rozne priorytety. uranowka od poczatku ustawilem sie na produkcje, zywnosciowka natomiast na gieldzie nie sprzedawalem praktycznie nic... nie liczac drobnych spekulacji z cenami::-)))))
pozdrawiam baton (kolonia Hedon)

08.04.2004
23:37
[210]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Miranda- wiesz ja chce miec zero sily bojowej no bo wtedy chba nikt nie moze mnie zaatakowac i po prostu żeby mnie nie kusiło zeby kogoś pojechać:) a na piratów to jakiś sposópb się znajdzie:) no ale i tak dostosuje sie do tego co Ecoszefowstwo bedzie kazało( chyba nie mam innego wyboru;-) )

08.04.2004
23:39
smile
[211]

HaldiRR [ Legionista ]

LOL nudzi mi sie :)

08.04.2004
23:43
[212]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

a jeżeli źle rozumuje z tym, że jak mam zero siły bojowej to mnie nikt nie zaatakuje to trzeba sie bedzie jednak uzbrojic w obu koloniach:-(

08.04.2004
23:55
[213]

murad [ Legionista ]

zle rozumujesz to ze ktos nie moze Cie zaatakowac nie zalezy od ilosci wojska tylko od wielkosci Towjej kolonii... miales teraz przyklad kolonii BUCIK ktory zostawil sobie 0 zoilnierzy i jego kolonia po prostu przestala istniec.
pozdrawiam batonik

09.04.2004
08:23
[214]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Ok dzieki

09.04.2004
09:28
smile
[215]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Powstała kolejna część :)))) Podązajcie za adresem ;)))))) :

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.