
Brisk. [ Chomik ]
Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 153
Wprowadzenie do naszego świata
Tak... każdy przybywający rozpoznaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nadzwyczaj przyjazna atmosfera, wspaniałe piwo i zakąski, a co najważniejsze wspaniałe towarzystwo. Tuż przy barze siedział zawsze elf Blood_x - legendy głoszą, że wraz ze swoją partnerką niejednego smoka położyli na łopatki, aczkolwiek jej w Karczmie nigdy nie widziano. Czasami jedynie można wyczuć w powietrzu jego obecność jego ducha.Tuż obok Orrin - najczęściej zamawiający; stały klient - ten mocną ma głowę. Tak go to przywiązało do tego miejsca, że postanowił tu zamieszkać (w tajemnicy powiem pięknym paniom, że mieszka na pierwszym piętrze w pokoju nr 13, ale ja nic nie mówiłem :)). Czasami bywa w Karczmie, mężny człowiek Sir Klesk, który zawsze tutaj szykuje się do kolejnych bitw wraz ze swymi najemnikami. Tam gdzie niegdyś siedział jeden z pierwszych podejmujących Karczmę, trochę nienormalny, Luty Tur pozostało tylko krzesło, pewnego dna zbzikował i po prostu podskoczył, a następnie wyparował. Jedni odchodzą, a inni przybywają tak też przybył właśnie Gris. Ten niziołek odbył w swojej dziedzinie wieloletnią praktykę, co można poznać po jego okrąglutkim kształcie. Łatwo z nim nawiązać rozmowę (pod warunkiem, że nie jesteś kobietą), więc z pewnością chętnie wyjawiłby Ci sekret wspaniałej potrawy. Pędź do kuchni to może go jeszcze zastaniesz zanim przyśnie pod piecem. Masz szczęście - nie zdążył jeszcze zasnąć, gdyż akurat coś pichci. Wróćmy jednak do głównej sali, bo nie mam zamiaru rozczulać się nad szczegółami. Kolejny stolik zajmuje Ehhh, o którym nie mogę dużo powiedzieć ze względu na jego tajemniczość (kiedyś mały i niepozorny, ale ostatnio zaczął dużo jeść i urósł do wzrostu prawie równego wyrosłemu trollowi - tym samym okazało się iż jest jednym z 3 naczelnych pół-demonów, z czego pozostałe 2 już dawno zaginęły). Bardzo ważnym miejscem w Karczmie jest jeszcze kominek, w którym zawsze pali się ogień podniecany przez szefa ochrony Karczmy - wielkiego Trolla Sulika, który jednocześnie jest swoistą maskotką Karczmy. Niektórzy wędrują po świecie, aż w końcu dowędrują do pewnego miejsca w którym zostają na stałe. Właśnie tak trafił tu Danley, który zawsze wędrował po świecie, niejedno widział i niejednego dokonał, jednak w Karczmie postanowił pozostać na stałe. Jest on człowiekiem, jako wojownik jest szlachetnym paladynem, wynajmuje pokój nr 9. Zawsze lubi sobie łyknąć piwka korzennego, które wcześniej lubi nalać sobie sam. Natomiast w najciemniejszym i najdalszym kącie Karczmy, przy jedynym stoliku z napisem "Rezerwacja", zawsze siedzi tajemnicza postać licząca cały czas pieniądze Karczmy i tym samym nie pozwalająca na bankructwo owej, a tą tajemniczą postacią jest nam dobrze znany BriskShoter uwielbiający wylegiwać się w łaźni i popijać tam piwo w spokoju zastanawiając się jaki numer wyciąć po wyjściu z łaźni, jest on też człowiekiem ubóstwiającym poruszać się w samym ręczniku po Karczmie tym bardziej im więcej niewiast jest w pobliżu. Na zapleczu pośród garnków czai się z mieczem wyszykowanym na Smoki i innych nie mniej groźnych przeciwników waleczny, acz czasem majaczący prze sen o wielkich bitwach z przeszłości: wojak a zarazem kucharz drogi M-Hunter, któremu czasem trzeba wylać kubeł zimnej wody na głowę, aby się trochę opamiętał. Wszystkim przynosił jedzenie i napoje kelner centaur o zacnym imieniu QQuel, który był jednym ze współzałożycieli Karczmy, ale ostatnio słuch po nim zaginął podobno widziano go daleko na wschodzie walczącego z gryfami - tak przynajmniej mówią plotki. Wróćmy jeszcze na chwilę do ochrony Karczmy, w której pracuje wiele osób, które to były już wymienione, ale oprócz nich są też iluzjonista Xelloss. Przejdź więc może na chwilę do jego stolika - tylko ostrożnie, lubi ten człowieczyna czasem znienacka rzucać na prawo i lewo zaklęciami oślepiania - ma on bardzo potężną moc magiczną, ale sam czasem nie wie jak jej użyć. W ochronie pracuje również bard i właściciel Karczmy Dubroles we własnej osobie, jest on elfem światła i znakomitym magiem oraz bardem - jego przemówień słuchają wszyscy z zapartym tchem, a natomiast jego magicznej mocy boją się nawet najpotężniejsze stworzenia i wysłannicy zła. Karczmę czasem też odwiedzają różni goście. Ostatnio w zaczęła przesiadywać tu przeurocza półelfka martusi_a, która w spokoju w kąciku przy stoliku popija sobie nektar i tak sobie popijając obserwuje poczynania gospodarzy - co prawda jest z konkurencji, ale jak sama powiada "Trzeba żyć w przyjaźni z sąsiadami". Ostatnio w Karczmie pojawił się ponownie zacny wojownik z morskiego rodu Sahaugin we własnej osobie 1michał, który to od czasu do czasu w obliczu zagrożenia chętnie pomaga. Do Karczmy wkraczał też czasem podobno bogaty Dwalin posiadacz wielu kopalni i ogromnego majątku, ale plotki głoszą iż co niedziele można go spotkać żebrającego pod pobliską kaplicą. A wszystkiego dopatruje z nikąd i zewsząd będąc wszystkim, a zarazem niczym trój osobowa postać Narratora, który to został stworzony do pilnowania porządku w Karczmie, ale tym samym spowodował wiele zamieszek. Ostatnio przybyli dwaj nowi karczmarze zwani: Word, który jest wszędobylskim wojownikiem i mimo swojego wieku i tego że się często potyka wpadając najczęściej na niczego niespodziewające sie niewiasty, dalej potrafi laską odganiać napastników, oraz Craven, który poszedł w ślady swojego dziadka i wyszedł z lasu "Trzech Elfów” w poszukiwaniu przygód. Wszyscy wiemy, że w Karczmie powinno się dużo dziać i tak też jest. W ostatnich dniach Karczma funkcjonuje jak nigdy dotąd, gdyż ciągle mamy nowych gości, którymi są arthemide, Rogue, Gambit, BiZkiT77 i madrico. Na razie są tylko gośćmi wiec nie znając ich zbyt dobrze, nie wiem co mógłbym o nich napisać, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Czasami przychodzi do nas także Justa, dziewczyna w niepoprawnie krótkiej szacie, która z wiadomego tylko jej powodu upodobała sobie naszą Karczme. Ostatnimi czasy po wszystkich imprezach sprząta nam Cradif, który zatrudnił się jako nowy sprzątacz, a od rana zwykle pije z Danley'em piwo schłodzone prosto z beczki, która w lodówce cierpliwie na nich czeka i nie ważne skąd się tam wzięła (chodzi mi o beczkę, nie lodówkę :D). Za Karczmą Hellcat prawie codziennie wieczorem parkuje swojego smoka, który nieposłusznie czeka, aż go ktoś zje, jednak nie może się doczekać ostatnio, gdyż prawie nikomu po trunku nie chce się wychodzić z Karczmy. Z Blendon'em wieczorami, a niekiedy nawet w ciągu dnia prowadzi się niezapomniane rozmowy - przy piwie oczywiście:D. Kto pije "od czasu do czasu... od przytomności do nieprzytomności i tak w kółko"?:D No cóż, odpowiedź jest jedna: krogulczas inaczej zwany Aschkerot'em, który oprócz picia lubi także napadać na karawany, oczywiście te nocne:D. Po takim napadzie jest zawsze najbogatszym człowiekiem w Karczmie, przez co ma dodatkowe obowiązki - stawianie piwa:D. Ku uciesze dotychczasowych mieszkańców Karczmy, pokój zaczęła wynajmować FemmeFatale. Ta Przedstawicielka Płci Pięknej wywołała tak duże zamieszanie i zaciekawienie swoim wprowadzeniem się, że Zarząd musiał specjalnie dostosować jej pokój oraz zabezpieczyć przed działaniem magii, aby reszta Bandy nie narzucała się jej. W myśl zasady, że skarby trzeba chronić wszystkimi dostępnymi środkami, pokój ten też jest dodatkowo potajemnie chroniony przez Trolla SULIK'a, BriskShoter'a i oczywiście Word'a, jedynego członka Bandy, który może wchodzić do tego pokoju :D W slady FemmeFatal poszła także Mroofka, która w najlepsze zadomowiła sie w Karczmie i dotrzymuje kroku w piciu reszcie Bandy. Swoją żywiołowością potrafi przekonac do siebie każdego, dzięki czemu także dostaje to co chce:) Na szczęście Mroofka nie zdobedzie tak łatwo wpływu na Zarząd Karczmy, ponieważ jest on tfardki a nie mientki i odporny nawet na uroki PPP :D Do Bandy dołaczyli także TrzyKawki i Hadriel. Ten ostatni to Archanioł (upadły nie upadły tego nie wiadomo, ale na pewno jeden z najwiekszych w Karczmie awanturników i łowców przygód:D, który aż strach pomyśleć dlaczego osiadł akurat w takim miejscu jak nasza Karczma. Jedno jest pewne, póki co jest mu tu dobrze, ponieważ Góra zawsze stawia piwo. W pobliżu Karczmy trzeba uważać na smoka który parkuje w okolicy a należy do Hellcat'a. Godnym zauważenia jest, że Hellcat bardzo lubi pokazywać swoje cudo innym tak więc chętnych zapraszamy do stajni lub za Karczme :D (Karczma nie ponosi odpowiedzialności za straty moralne po tym spotkaniu ;D Coraz częściej w Karczmie widywany jest także Banita, któremu baaardzo przypadło do gustu to miejsce. Niektóre żródła donoszą jednak, że prawdziwym celem wizyt Banity jest pilnowanie SULIK'a i BriskShoter, którzy ostatnio darzą wiekszym zainteresowaniem niejakiego Allana :D Ale bądżmy szczerzy, Pierwsza Dama Bezsenności Justa sie dowiedziała tak wiec z pieknej męskiej przyjażni nici :D (choć nigdy nic nie wiadomo :D A pozostaje miec nadzieje, że Ci wspaniali przedstawiciele płci meskiej wyjda zopresji cało :D Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kolejnej PPP, która ostatnio umila swoją obecnością oraz uśmiechem nudne życie Karczmiarzy a mianowicie o ZeTcE:D, która w nagrode za sprzątanie (do którego nikt jej nie zmuszał) dostała specjalny strój, jak najbadziej pasujący do jej pięknych oczu :D W Karczmie znalazł swoje miejsce także niejaki Torn. Powiadają, że nie ma ani takiej rzeczy ani takiego miejsca, którego ów wędrowiec w ostrzępionym, zakurzonym, czarnym płaszczu by nie widział. Niedawno pojawił się Krondar, osobnik z zapędami na Członka Zarządu Karczmy (i nie tylko :D Być może by mu sie to udało, gdyby nie jego działania na boku (jak choćby niezgodna z prawem karczmianym przebudowa pokoju). W ostatecznym rozrachunku zostało mu to zapomniane, bo w końcu to dzięki jego inicjatywie w Karczmie została (przynajmniej na razie) na dłużej kolejna PPP, Elfka Czamber, która uwielbia przesiadywać z wyciągniętymi nogami [ku uciesze Brisk'a :D]w swoim fotelu przy kominku popijając wino. Oboje zamieszkali w tym nieszczęsnym przebudowanym pokoju, który na szczęście tak jak i inne pokoje jest dżwiękoszczelny :D Do Elity Koneserów Złotego Trunku ostatnio próbuje dołączyć nowy mieszkaniec Solymr, który jednak musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby dorównać Orrinowi. Mówi o sobie, że jest Paladynem w co mało kto wierzy z powodu jego wiecznej chęci do walki z osobami mało co mu przeszkadzającymi i wręcz niewinnymi oraz dość częstego zaglądania do kufla, w którym to twierdzi, że ma sok jabłkowy :D Ostatnio Krondar ma nowego pupilka zwanego pieszczotliwie ze wzgledu na jego posture Maziem. I tak nasz Mazio cieszy sie beztroskim życiem, kąpielami w balii pełnej piwa i pląsami po całej Karczmie ku radości Karczmiarzy. W Karczmie od jakiegoś czasu pojawia się Elfka Eilane, która wnosi młodzieńcza świeżość w mury tego przybytku. Po okresie pozornego spokoju nasze progi stanęły ponownie otworem przed kolejnymi gośćmi i to nie byle jakimi. Najpierw zjawiła sie niezwykła łuczniczka Diamand a nastepnie Cicha śmierć. Sa to bardzo interesujące postacie. Diamand, co prawda nie sprawia kłopotów i jest wyjątkowo posłuszna zwłaszcza woli Członka Zarządu ale coś cały czas knuje :D Cicha śmierć natomiast im dłużej przesiaduje w Karczmie i zadaje się z Briskiem tym dziwniejsze zaczyna przejawiać zainteresowania :D
A dla wszystkich przygrywa autor i tylko czasem skoczy do kąta na partyjkę szachów...
W naszej Karczmie trzeba płacić za picie i jedzenie. Ceny nie są zbyt wygórowane, ale musimy cos zarabiać. Prosimy o przygotowanie sakw (każdy pracownik otrzymuje na dobry początek 200sz + Pensję, a odwiedzający 175sz), nie przeklinanie i miłą zabawę. Mamy także nadzieję, że przystosujecie się do tego wstępu.
Menu:
Potrawy:
Dzik w sosnach - 25sz
Guziec z Afryki - 30sz
Ogon smoka (wystarczy dla 4 osób) - 250sz
Cały smok (wystarczy dla wszystkich w karczmie) - 5000sz
Uszy smoka - 40sz
Potrawka Wołowa - 10sz
Cielęcina duszona - 15sz
Kurczak / potrawy drobiowe - 10sz
Carpe diem (ostre) - 5sz
Naleśniki - 15sz
Ogon pantery - 15sz
Pieczone zające - 15sz
Przepiórki - 15sz
Stek maga - 15sz
Przysmak elfa - 19sz
Karp pieczony - 15sz
Sum smażony - 15sz
Sum w sosie - 20sz
Specjalność Babki Sulika - 50sz
Smażona ryba - 35sz
Zupy:
Mleczna & Mussli - 9sz
Barszcz czerwony z wkładem (krwisty; z kaszanką) - 15sz
Fasolowa - 10sz
Ogonowa - 10sz
Barszcz krasnoludzki - 10 sz
Rosół drwala - 10 sz
Krem bazyliszkowy - 50sz
Podróżnym:
Kiełbasa zwykła - 5sz / porcja dzienna
Kaszanka - 10sz / porcja dzienna
Lembas - 40sz / porcja dwudzienna; sycąca
Alkohole (większość w przeliczeniu na dzbany):
Grzanie:10sz
Beczka piwa 20l. - 20sz
Beczka piwa 50l. - 75sz
Piwo zwykłe - 3sz
Duże piwo - 7sz
Piwo korzenne / ziołowe - 5sz
Piwo czarne - 8sz
Piwo "Zabójca smoków" - 29sz
Piwo wiedźmińskie spod Kaer Morhen - 25sz
Magiczne piwo Dwalina - 40sz
Wino białe / czerwone - 10sz
Wino Niziołkowe (mocne) - 15sz
Rum magiczny (długotrwały; wzmacniający; na mrozy; jeden zakup starczy na 3 dni) - 20sz
Woda Ognista 120% - 54sz
Miód pitny - 5sz
Kwas lodowy - 6sz
Kwas krasnoludzki - 15sz (bardzo mocne)
Napój pobudzający magicznie - 10sz
Herbata zielona - 10sz
Niezientyfikowany wyżeracz żołądków Xellossa - 28sz
Napoje abstynenckie:
Gorąca czekolada: 10sz
Mleko - 3sz
Soki warzywne / owocowe - 3sz
Herbata - 2sz
Woda - 1sz
Napój dziadka Hebrona (na razie nie uległ komercyjnej produkcji)
Kawa - 3sz
Mleko z miodem - 6sz
Herbata z miodem - 3sz
Kawa z mlekiem - 4sz
Nektar - tylko za pozwoleniem BriskShotera
Desery:
Sernik - 10sz
Ciasto babuni - 10sz
Oczy smoka - 40sz
Lody marszałków - 10sz
Lody królów - 15sz
Babeczki / taca na stolik - 15sz
Babki & Dziadki :) do ogólnego poczęstunku można udostępnić za - 10sz
Banany - 25sz (za kiść)
Pierwsze piwo gratis :)
Do każdego zamówienia ponad 100sz dodajemy magiczne zioło :)
Do każdego zamówienia ponad 500sz dodajemy darmowy trunek, potrawę & zupę
Do każdego zamówienia ponad 5000sz dodajemy 25% zniżkę!
Usługi:
Najem pokoi 10sz per night. Wolne pokoje:BRAK
Zamówione numery pokoi (Uklad wygląda tak: jak wchodzimy na pietro to po lewej pokoje: 1-8 a po prawej kolejno pokoje: 9-16):
0. Sulik
1. Dubroles
2. Krondar/Czamber
3. TrzyKawki
4. Rezerwacja: BriskShoter (hehe)
5. Solymr
6. Cradif
7. Xelloss
8. Sir Klesk
9. Danley
10. Gris
11. Hadriel
12. FemmeFatale
13. Orrin
14. Word
15.&16. BriskShoter[apartament :D]
Rozgramianie okolicznych rabusiów \ potworów - 100sz \ +dobrowolna ofiara (szczególnie wojakom) biednym za darmo :)
Ochrona podczas podróży: 20sz / dzień
Dotyczące pracowników:
- Nakazuje się decyzją Zarządu Karczmy czytanie wszystkich postów spod nieobecności pracowników pod groźbą wychłostania i zwolnienia z pracy (przewidywane są 2 upomnienia).
- Nakazuje się z decyzji Starszyzny Karczmy obradującej na chacie kulturalne zachowanie się Pracowników względem siebie jak i gości oraz przypadkowo tu trafiających osób.
Zasady: Nie wolno:
1. Niszczyć umeblowania w pokojach (w głównej izbie no wiadomo jak to w izbie po piciu czyli wolno ale bez przesady:D Jakby doszło do zniszczenia/uszkodzenia w pokoju to trudno jakoś to przebolejemy :D
2. Niszczyc ścian, przesuwać mebli, kopać tuneli, instalować podsłuchu, sprzetu audio-video mającego na celu naruszyc czyjąś prywatnośc, chodzić po dachu (jest w dobrym stanie i niech w takim na bogów zostanie:), włazic po drabinie na dach, czy tez pod okno nie swojego pokoju a także lewitować.
3. Kręcić się, zaglądac, podglądać oraz wchodzić do nie swojego pokoju.
4. Używać czarów w Karczmie oraz w obrebie 250m od niej. Można użyc tylko w celu samoobrony.
Zarząd Karczmy ma prawo zmieniać, dodawać, dowolnie interpretować zasady oraz wykroczenia Bandy :D
Rola Narratora:
Jak sam powiedział. cytat:
"Jestem operatorem zdarzeń losowych w Karczmie; stworzyło mnie szefostwo :) Jeżeli nie wiesz, co ile kosztuje na targu, napisz na forum, że idziesz na targ, a ja będę sprzedawcą i powiem jaka jest proponowana cena. Czasem wbiegnę w postaci jakiegoś niziołka i dam 1000sz za uratowanie mnie od sił zła, a czasem będę deszczem za oknem. Pomogę rozwiązać Wam wiele problemów związanych z Karczmą dążąc do sprawiedliwości. Będę tu 24 h na dobę więc od teraz możecie na mnie liczyć. To ja - wasze przeznaczenie, życzę miłego dnia."
Pensje:
Szef: 25% zarobków Karczmy
Barmani: 40sz na początek
Ochrona: 60sz na początek
Kelnerzy: 35sz na początek
Kucharz: 50sz na początek
Medyk / Szaman: 40 na początek
Pomywacz / sprzątaczka: 35sz na początek
Najemnicy: W celu wyższego zarobku zapraszamy na stanowisko ochrony 15sz + bonusy za ew. zdarzenia
Stolarz: 35sz
by Dubroles - Bard.
i jego pomocnicy :)
____
stan konta Karczmy: TO wie tylko BriskShoter (i nie tylko TO:)
==============================================================
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1
Link do części poprzedniej:

Brisk. [ Chomik ]
Zarząd Karczmy Życzy Miłej Zabawy :D
Word [ Heavens Got A Hitman ]
zabawy....dzis w nocy nie bedzie zabawy:D
Word [ Heavens Got A Hitman ]
miało być..:(:(:(

Brisk. [ Chomik ]
*wstał pozamykał wszystko, pogasił światła, zabrał sobie cos do jedzenia i zniknął w swoim pokoju mówiąc* DobraNoc :D

Justa_ [ lady in blue ]
*otworzyła oczy* hmm czyżby wszyscy poszli już spać, wszedzie ciemno, chyba tak *uśmiecha się*
*wstaje, podchodzi do baru, "pozycza" :) butelke wina i dwa kieliszki, pakuje wszystko do torby i wychodzi*

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
*do karczmy wchodzi zły trol*
udaje sie do kuchni......
.......zabiera jedzenie przygotowane na jutrzejsze śniadanie Briska.....
......udaje się na góre po cichu do pokoju Briska i wychodzi z kajdankami.......
......jak Justa mogła o tym zapomnieć - myśli schodzi cicho na dół i wychodzi z karczmy

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Witam z rana :]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Oooo... dzis rocznica :D dwa latka na forum stuknelo :D

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
witam!!! u mnie ladny dzionek :)) a u was jak??

Brisk. [ Chomik ]
*wychodzi z pokoju, patrzy na poobgryzana klamke mysli*Blondyn*schodzi na dół i widzi że ktoś grzebał w środkach do czyszczenia podłóg, mysli*Blondynka*Robi sobie śniadanie i idzie jeść :D
Danley YoO :D I gratulacje :D

Serina [ I'm not Angel ]
*wpada tylko na chwilę bo niestety wczoraj jej tu zabrakło, zostawia znak żeby było wiadomo że była tu dzisiaj*
Pozdrawiam wszystikch :*:*:*
Danley----> Gratuluje :):):)

Brisk. [ Chomik ]
Serina Witaj i papa :D
*zabiera sie za sniadanie*

Serina [ I'm not Angel ]
Brisk ----> Smacznego :D

Martino_23 [ Pretorianin ]
Witam wszystkich serdecznie.Ja tak gratuluję Danley

Serina [ I'm not Angel ]
witaj Martino!! <cmok> ja tylko na chwilkę raczej mnie dzisiaj nie będzie :(:(

Brisk. [ Chomik ]
Serina dziekuje :D
*wstaje, ubiera sie i wychodzi z Karczmy mówiąc*
Ide do pracy a bede ok.15.30
papa Banda :D

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Hej !
Co porabiacie ?? Miłego dnia życzę !! :D

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Jedni się witają...drudzy odchodzą...jedni pracują drudzy się uczą...trzeci jedno i drugie...hm...to widze że chyba tylko ja tutaj sam poleniuchuje... :)

AyenoKanno [ Pretorianin ]
Ayeno lekko zdenerwowany wpada zdyszany do karczmy...kieruje się do karczmaża i daje mu cynk że pojawiło się nowe forum dotyczące serwisu Gry-Online na którym możecie wypowiadać się na różne temtaty z tym forum związane...
Oto link:dmcaffe.proboards3.com lub pszez strone kafejki D&M czyli www.dmcaffe.toya.net.pl
Blade22 ---> Witay :D jest ktoś jeszcze oprucz ciebie ????

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
*do Karczmy weszła drobna postać, czmychnęła szybko w kątek i tam została mówiąc jedynie cichutkie*
Witam... ;)

następny [ Rekrut ]
Witam :))

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Misiek hieloł ee znaczy się mężu... :PPP

następny [ Rekrut ]
cześć żona :)
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Ehhh mam dzisiaj zły dzień... :( buuu :( wszystko idzie nie tak :(
następny [ Rekrut ]
uu :(
u mnie też średnio
:* :) :*

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Ale jestem z lekka dziwna:
wszystko nie tak a ja się ciągle śmieje hehe :D:*:)
ehh zbyt poważna to ja nie jestem ;DD

następny [ Rekrut ]
mi jest nie do śmiechu :P
ale pewnie niedługo to się zmieni ;D
:* :*
ZeTkA [ ]
dzien dobry ;)
kawusi moze komus ??
następny [ Rekrut ]
Cześć Zetka :)))
kawa oczywiście mała i czarna? ;))

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Mi jakoś dziwnym trafem tak, ale mam nadzieje że u Ciebie niedługo też :*:*:D
Zetka ja dziękuję ide już niestety :D
papapa :DD
następny [ Rekrut ]
papa :) mam nadzieje że nidługo wrócisz :) :*
ZeTkA [ ]
nastepny hehe no ba tylko naszczescie nei wredna kasuwie ;))
diamand milego dzionka kochana ;))
zaleglosci z poprzedniej karczmy :
martino dziekuje za cmoka i oczywiscie odwdzieczam sie tym samym ;))
cichy -- no to co jestesmy umowieni na miesiace letnie cio ?? ;))))

gordian [ Pretorianin ]
zaspanymi oczyma patrzy na zebranych na sniadaniu ...lub juz po ...bywalcow ... przeciaga sie ...i idzie do studni obmyc twarz ...
następny [ Rekrut ]
Przerwe sobie zrobiłem :)
Zetka --> :))
ZeTkA [ ]
gordian moze pomoc plecki umyc ?? ;))))
nastepny niio mordka ci sie cieszy i bardzoo dobrze ;))
masz posmiej sie wiecej ---- >
lekcja angielskiego ;)))

gordian [ Pretorianin ]
kobieca reka na plecach ...zawsze mile widziana :) ...
następny [ Rekrut ]
Hyhy :) co tak pusto ;)
ZeTkA [ ]
gordian no ja mysle ;)))
nastepny no coz czas do pracy szkoly
ja tez juz znikam pokaze sie jakos jutro
bo dzisiaj babski wieczor heheh oj bedzie sie dzialo ;)
następny [ Rekrut ]
Zetka --> :) to papa ( zapomniałeś o fruuuu ;P )
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Hi Wszystkim....:)
schodzi z gory...mmmm...to sie dzis wyspalam .....mmm...
a word ma juz swioj pokoj:P
następny [ Rekrut ]
cześć :)
chyba tylko ja jestem :)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witam!!
nastepny--> chyba tak...
*udaje sie do swojego cienia*
następny [ Rekrut ]
Cześć Avi :)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> siemka!...
następny [ Rekrut ]
nio cześć, co tam porabiasz?
Word [ Heavens Got A Hitman ]
Word przekreca....sie na dwywaniku przy kominku otwiera oczy...hmmm Witam alll....a nie chce juz swojego pokoju albo nr 12 albo bede sypiał przy kominku...:Pmoj dla Gordiana
następny [ Rekrut ]
Word --> aa sypiaj sobie i tu, ale nie chrap ;)
Word [ Heavens Got A Hitman ]
ja nie chrapie o to sie nie bój sypiam dziko ale nie chrapie:D
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
uffff...właśnie wrciłęm ze szkoły (3 kilo do domu mam)
cześć
ale jestem zmenczony.....
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> zajadam sie cieplym ciasteczkiem...:P:P... a co mam robic?:>:>... :P:P... a i jeszcze na forum pisze i przez giegie gadam :P:P
Word--> mnie tam rybka gdzie Ty spisz, bo ja i tak tu nie mam pokoju... ale dzisiaj omalo bym sie o ciebie nie potknela :P:P... ;-)
następny [ Rekrut ]
Avi --> ale nie ze mną i się nudze :P
Word --> aha :)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Erazor--> witaj i wspolczucie :P:P...

Justa_ [ lady in blue ]
witam
Brisk znowu źle widzisz, biedaczek, weź pigułke :P
btw. tu tyle osób nie ma pokoi a ty sobie w trzech mieszkasz, nie wstyd ci? :P

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Justa_ ==> By 2 pokoje odstąpił :) np. mnie i Tobie po jednym :)
następny [ Rekrut ]
cześć Justa :)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Justa--> witaj!!..

Justa_ [ lady in blue ]
Erazor juz z nim kiedyś rozmawialam, ty możesz spróbować, mi na pewno nie odstąpi :)
cześć wszystkim

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Jeśli Tobie - stałemu bywalcowi nie odstąpi to mi tym bardziej :(
Ale możemy sprubować go siłą wygonić :)

Justa_ [ lady in blue ]
Erazor on to robi z czystej złośliwości i nie ma tu znaczenia ile jestem, ale spytaj go :)
z ta siłą to nie taki głupi pomysł *szepcze*

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
*szept szept szept*
To pogadam z nim później :)
Word [ Heavens Got A Hitman ]
Avi uwisie uwazaj musisz sie przyzwyczaic...Justa pani Witaj..:D

Brisk. [ Chomik ]
Witam Banda :D
*robi sobie cos do jedzenia i udaje sie do swojego kąta*

Martino_23 [ Pretorianin ]
Witam wszystkich serdecznie obecnych w karczmie a w szczególności piękne panie
Martino_23 [ Pretorianin ]
Witaj Brisk:D

Brisk. [ Chomik ]
Martino_23 Witaj :D
ps.Plisssss nie witaj sie pare razy z tą samą osoba tym bardziej że mój post był z 17.48 i bez problemu mogłes ta sprawe w pierwszym swom poście załatwić ;D
Word [ Heavens Got A Hitman ]
tak Brisk do kata ale to juz:D

Serina [ I'm not Angel ]
*do karczmy wchodzi zadyszana lecz zawsze w dobrym humorze Serina*
Witam wszystkich a jednak udało mi się wyszperać trochę czasu ( dla was wszystko :D )

Serina [ I'm not Angel ]
nie ma nikogo??!! ( nie róbcie mi tego)
Garbizaur [ CLS ]
Ale się tu nowych narobiło ostatnio!
Brisk ---> Jak zawsze jesteś! Witaj!
Serina [ I'm not Angel ]
Garbizaur----> czy to ci przeszkadza ? :)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Word--> no nie iwem czy sie przyzwyczaje... i co Ty z tym urwisem, mala zlosnica do mnie podskakujesz?? :P:P
Garbizaur [ CLS ]
Serina ---> W sumie, to nie. Chociaż z drugiej strony wołałem starych dobrych znajomych, których jakoś ostatnio nie widzę.
Serina [ I'm not Angel ]
*smutna usiadła w kącie, powoli sącząc piwo rozmyślała*

Serina [ I'm not Angel ]
ehhh to jeszcze sporo czasu minie ja będę się zaliczać do starych :DDD
Orrin [ Najemnik ]
*Do karczmy wchodzi barczysty krasnolud*
Witam
Brisk mam taka propozycje moze by tak zredukowac wstepniakudzi ktorzy tu sie nie pojawiaja juz mozna by tylko napisac ze byli ale wyemogrowali albo umarli czy cus
bo taki dlugi ro raczej nie :>
A pozatym teraz znamy sie duzo bardziej niz na poczatku wiec mozna by napisac nieco inne rzeczy te bardziej prawdziwe :d
Garbizaur [ CLS ]
Orrin --> cześć, taa wstępniak do wymiany :)

Serina [ I'm not Angel ]
witaj Orrin!!
Word [ Heavens Got A Hitman ]
avi----->>ehes
Orrin [ Najemnik ]
*chodzi po karczmie zaglada w ciemne katy*
ciekawe gdzie sie ten Brisk schowal

Brisk. [ Chomik ]
Orrin Witaj :D Witam Banda :D
Orrin wstępniak może zostac zmieniony i bedzie zmieniony ale żadna z osob które teraz tam sa nie zostanie wyrzucona z niego :D
Orrin [ Najemnik ]
Wiem ze myslisz ze jak sie kogos wykopie to zaraz wparuje tu i bedzie sadzil ze on tu byl od poczatku i musi byc itp
Ale mozna napisac ze byli ale juz nie ma i lista taka zeby to mniej zajmowalo

Brisk. [ Chomik ]
Orrin już dawno temu było mówione jak Fett wyleciał że ze wstepniaka wiecej nikogo nie wykopiemy ewentualne zmiany mogą dotknąc jedynie menu i usług :D

Word [ Heavens Got A Hitman ]
wylazłeś z kąta..?:d marsz spowrotem:D

Brisk. [ Chomik ]
Przecie cały czas siedze :D *dalej siedzi w najciemniejszym i najdalszym kącie Karczmy*
Serina [ I'm not Angel ]
*Serina sączy piwko nie zauważona*
Garbizaur [ CLS ]
W sumie to cię trochę nie rozumiem Brisk, bo połowa osób we wstępniaku raczej się tu nie udziela. Więc ja w sumie nie widzę problemu.

Brisk. [ Chomik ]
Serina nie bądź juz taka niezauważona :D Jeszcze sobie pomysle że coś kombinujesz za moimi plecami :D

Klaczki [ Troublemaker ]
Witam Wszystkich =]
Orrin [ Najemnik ]
Musze isc ale Brisk zauwaz ze oni nadal beda we wstepniaku tylko mniej rozzutnie :D
bywajcie
8wychodzi*
Word [ Heavens Got A Hitman ]
Klaczki....:d aaaaaaaaaaaahahahah to miejscowosc czy młode końskie Kobitki?:D

Serina [ I'm not Angel ]
ja!! ja grzeczna jestem, zawsze :P:P

Klaczki [ Troublemaker ]
Word -----> Zawiesiles mnie w tym momecie... :|
Word [ Heavens Got A Hitman ]
oj...:( sorry tak wogóle to czesc dzis mam"dziwny" humor
Word [ Heavens Got A Hitman ]
ale wiesz...albo ja jestem mocno nie wtajemniczone....ale klaczki...hmmm klacz to zona ogiera.....

Brisk. [ Chomik ]
Orrin buehehe ano fakt :D Sie zobaczy przysiąde do tego to pokombinuje :D
Serina tak tak jasne :D Ok co kombinujesz? :D

Klaczki [ Troublemaker ]
Word ----> Akurat xsywa "Klakier" byla zajeta. Wiec wzialem Klaczki bo akurat kolega mnie wolal =] :P

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Femme turla sie z góry :P...buuuu...powstrzymajcie mnie od jedzenia :P
witam..
Word [ Heavens Got A Hitman ]
hmmm rozumiem i sorry raz jeszcze
Word [ Heavens Got A Hitman ]
czesc Sun....podchodzi i przytula...

Serina [ I'm not Angel ]
ależ nic !!! * uśmiechnęła się jak najładniej to potrafiła*

Serina [ I'm not Angel ]
cześć Femme!!! ja ci nie pomogę no najwyżej w zjadaniu :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
witaj Kocie...:*

Brisk. [ Chomik ]
Femme Cześć :D
Serina uśmiech ładny ale to co on ukrywa to inna sprawa :D

Serina [ I'm not Angel ]
a dziękuję i nie bój się nikomu nic tutaj ode mnie nie grozi :):)

Brisk. [ Chomik ]
Serina a to sie okaże z biegiem czasu co z Ciebie za ziółko :D
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk Cześć :D
Serina hej hej .......nie ja sobie poradze sama :P

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
*drzwi się otworzyły i spoglądając na wszystkich mała postać powiedziała cichutko*
Witam... :)
Serina [ I'm not Angel ]
tak już wiele osób mi mówiło że ze mnie cicha woda brzegi rwie :P:P

Brisk. [ Chomik ]
Serina no własnie :D
Diamand no tak a Ty znów samowolke uprawiasz jak tak dalej pójdzie to mimo Twoich sprzeciwów pójdziesz do mnie do pokoju :D
Serina [ I'm not Angel ]
hehehe:P:P pożyjemy zobaczymy:D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk tak tak a świstak siedzi bo sreberka były kradzione :PP *pokazuje Briskowi język* pffff...... :PPPPP

Brisk. [ Chomik ]
Serina hehe no na pewno :D w każdym razie czekam z niecierpliwością :D

Brisk. [ Chomik ]
Diamand uwazaj z tym językiem bo ja to moge róznie odczytać :D no :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Diamand szesc ;)

Serina [ I'm not Angel ]
to ja może powiem co mi potrzebne? :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk czekolada się skończyła pffff..... *pokazuje język znufff* no i co? :PPPPP:D
Femme witaj :DDDDD

Brisk. [ Chomik ]
Serina mów mów :D Mamy tu prawie demokracje i prawie wolność słowa :D

Brisk. [ Chomik ]
Diamand o patrzcie ją jak sie stawiac zaczeła :D No ja nie wiem co to bedzie z Tobą :D

Serina [ I'm not Angel ]
jak to prawie??

Brisk. [ Chomik ]
Serina no prawie czyli nie do końca :D
Martino_23 [ Pretorianin ]
Najwyższy czas napić się czegoś...Troszę zaschło mi w gardle

Serina [ I'm not Angel ]
tak wogóle to cześć Martino:):)

Brisk. [ Chomik ]
Martino_23 witam :D
Idem coś zjeść :D Moze Gris mnie nie dopadnie jak bede w kuchni :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk jak to nie wiesz? a jaka umowa byłą? :PPPP
no trudno sama sobą pokieruje :DDD
Serina [ I'm not Angel ]
smacznego jak zawsze Brisk:D

Brisk. [ Chomik ]
Diamand chyba nie zdajesz sobie sprawy na co sie narażasz :D
Serina dziekuje pieknie :D
Martino_23 [ Pretorianin ]
Witaj Serina* i posłał w jej kierunku serdeczny uśmiech*
Brisk ciebie też witam:D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Brisk dobrze wiem bo mi nic nie zrobisz :D
Martino ojej przepraszam: witam :DD

Serina [ I'm not Angel ]
Martino---> *uśmiechając się do Martino powiedziała* może się przysiądziesz?

Martino_23 [ Pretorianin ]
Diamant też cię witam:D:D
Serina z miłą chęcią się przysiądę:D:D

Serina [ I'm not Angel ]
*nie ukryła zadowolenia z tego faktu :):)*

Serina [ I'm not Angel ]
*długo sobie nie posiedziała z Martino gdyż musiała już iść*
do zobaczenia wszystkim!!!
Martino----> :*

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Serina papa :D
to kto został?? pytam z ciekawości kto:
a) nie je
b) jest w stanie pisać
?? :PP

Brisk. [ Chomik ]
*je i cos pisze* :D
Martino_23 [ Pretorianin ]
Serina ja nigdzie nie poszedłem.....

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Brisk. [ Legend ] Gadu-Gadu: [dod.pl]GG OnlyPPP:D https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=65985
Banita buehehe ten Twój text mnie rozwala :D
yy co miales na mysli bo spedzilem na mysleniu o tym caly dzien i nic nie wymyslilem ?:D

Serina [ I'm not Angel ]
Martino wiem to ja poszłam :P:P:P

Brisk. [ Chomik ]
Banita to ja Cie może jeszcze pomecze? :D Co bys był gotów zrobić za dowiedzenie sie o so choziło? :D hehe

Serina [ I'm not Angel ]
przy okazji gratuluje awansu :):) :*
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
ojej... na chwilke od forum odejsc i sie jush zgubic moshna... moge zostac wtajemniczona w sprawe?:>:>
Martino_23 [ Pretorianin ]
Nie no ja się chyba zaszczelę....Komp mi szwankuje

Nika ; ) [ Centurion ]
witam!!! *weszła rozpromieniona* przy okazji mnie też wtajemniczcie :D

Brisk. [ Chomik ]
Nika Witam :D
O so chozi z tym wtajeniczaniem? sekta jakaś czy co? :D
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Brisk--> chodzi o to, ze nie wiemy o czym gadacie i chcemy zebys nam powiedzial :P:P

Brisk. [ Chomik ]
Avi_vampire aha :D Ok to o czym gadacie? :D
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Brisk--> wlasnie Wy macie mnie wtajemniczyc :P:P...
ja jush papa i chyba nie przyjde... papa!!
*wychodzi z karczmy*

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Brisk
dostaniesz buziaka od Chama Roku 2003- pasuje?:D

Brisk. [ Chomik ]
Banita od Chama Roku? :D eeeeeee nie jestem zainteresowany :D
Avi_vampire papa :D
Nika ; ) [ Centurion ]
to.... to może ja też pójdę... pa * wychodzi z karczmy *
Martino_23 [ Pretorianin ]
Czas zapalić fajeczkę*siadam przy kominku nabijam fajkę i zaczynam pykać*
Wiewióra_ [ Junior ]
Eeee ktoś jest?? :D
Martino_23 [ Pretorianin ]
Coś tu nagle cicho się zrobiło...Chyba przejdę się po swierzym powietrzu i przy okazji zobaczę czy jest ktoś na gościńcu.*wstaję i wychodzę na gościniec*

Brisk. [ Chomik ]
Wiewióra_ tak w czym moge służyć i kto Ty jestes? :D
Banita gdzieś jezd? :D ejjj :D
Wiewióra_ [ Junior ]
Brisk zgaduj :D do trzech razy sztuka :D
a pomóc możesz w czym możesz :d ja tam nie wiem :d

Martino_23 [ Pretorianin ]
Już jestem.....Dziwne ale na dziedzińcu nie ma żywej duszy....Pochowali się gdzieś czy co

Brisk. [ Chomik ]
Wiewióra potrafie zgadnąc kto sie kryje pod xywką ale nie po jednym poście :D ps.To w czym mam pomóc? :D
Wiewióra_ [ Junior ]
Hmmm podpowiedzi....
1) jestem niełądna bo mam kite :P
2) jestem niezbyt rozgarnięta bo jem tylko orzeszki :P
3) lubie sie kłócić i kombinować :P
to ostatnie to dlatego że wszytskich o to oskarżasz to ja sie od razu przyznam :P
a pomóc możesz eeeee obojętnie :P

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Brisk
:*
a teraz mow:D
ps wiewiora to nie ja ...

Brisk. [ Chomik ]
hehe ok to teraz już wiem kto :D

Brisk. [ Chomik ]
Banita wiem że nie Ty :*
hmm tylko sprawdzam czy bana nie mam:)
Jesli można bede to wykorzystywał przy róznych okazjach :D
Wiewióra_ [ Junior ]
Brisk no kto...?
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
witam witam ponownie.....jest cuś do jedzenia ;D?
zartuje...nic nie jem juz :#
:)

Brisk. [ Chomik ]
Femme do jedzenia zawsze coś jest :D
Wiewióra_ hehe zachowam do dla siebie kto :D
Martino_23 [ Pretorianin ]
Brisk----Tylko ostrożnie z tymi banami
Femme----Witaj słoneczko:D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisiu ja wiem że Ty nie pozwolisz żebym umarła z głodu :>:>.....
:D kto to wiewióra ?
WIEWIÓRa czesc :)
Martino_23 [ Pretorianin ]
Femme ja niewiem kto to jest....Brisk wie ale cytuję "zostawi to dla siebie i nie powie"

Brisk. [ Chomik ]
Tak i zostawie :D
Femme to podac coś? :D
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Martinq buźka :D
Martino_23 [ Pretorianin ]
Femme dziękuję za buziaczka...*odwzajemnia się tym samym*
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Martinku no tak to pewnie nowa zabawka Briska ekhm....biedactwo *patrzy na wiewiórkę ze współczuciem* ;P
Brisk..nie nie :D:D ja sie sama obsłuże :)

Brisk. [ Chomik ]
Femme propsze mi tu nie straszyć hmmm zwierzyny :D
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Martino :)
Brisiu....hiehie...a nie mowiłam :D:P jak Ty mozesz w ogóle...niewinne stworzenie...molestować;D
pijecie coś chłopcy ?:)

Brisk. [ Chomik ]
Femme alez jakie molestowanie, nawet o tym nie wspomniałem nawet nie pomyslałem :D Chyba to Ty masz jakies nieczyste mysli :D
Ja zaraz leze po piwo :D
Martino_23 [ Pretorianin ]
Femme nie może być....To ile on już ma tych zabawek......:D:D
Brisk---bez urazy nie obraź się ale widzę że cicha woda z ciebie to niejest...:D:D

Serina [ I'm not Angel ]
hej wam!!! ja tak na troszkę!!! za to brzegi rwie :D

Brisk. [ Chomik ]
Martino_23 zabawek? :D Ani jednej :D No jedynie Misia ale jego obiecałem już pewnej młodej damie :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk.....no wyszło na to, że głodnemuchleb na myśli :D:D:D ale ja mam very czyste myśli :D reeeeally....
<aniołek> :)
Martino...całą kolekcje :P
Word [ Heavens Got A Hitman ]
Do karczmy wchodzi ze sapceru chory juz chyba bardzo...hmmm kto zgadnie?:P Word....brrr zimno apskudnie...rozgląda sie

Brisk. [ Chomik ]
Femme od pewnego czasu moje mysli sa bardzo czyste :D
Martino_23 [ Pretorianin ]
Femme----ja bym się napił.A co proponujesz.
Serina---Witaj skarbie*i całuje ją w policzek*
Word [ Heavens Got A Hitman ]
Brisk twoje..??hle hle
Serina [ I'm not Angel ]
a co były w pralni? :D :P
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Serina...czesć :)
Brisk...aaaaahaaaaa....chcesz o tym porozmawiać ?:D

Serina [ I'm not Angel ]
Witaj Martino!!! *odwzajemnia całusa*

Serina [ I'm not Angel ]
hej Word!!
witaj Femme:)

Brisk. [ Chomik ]
Femme nie nie chce :D
Word moze nie do końca ale na pewno skupione na jednym hmmm obiekcie :D
Word [ Heavens Got A Hitman ]
Hi Serina
Word [ Heavens Got A Hitman ]
o jasssne w Twoim wieku;P:D
Martino_23 [ Pretorianin ]
Panie Word a gdzie pana tak zawiało...

Brisk. [ Chomik ]
W moim wieku czy w Twoim? :D o so chozi? :D
*idzie po piwo*
[nowa cześc założe po 200 kilku postach]
Word [ Heavens Got A Hitman ]
bylem na łowach...o fuck jak zimno:D
Serina [ I'm not Angel ]
a złowiłeś cosik? :D
Word [ Heavens Got A Hitman ]
kilka sztuk...hmmm sa ciekawe takie mam nadzieje
Serina [ I'm not Angel ]
hehehe pokarzesz?

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Word...czesc....chodz do kominka to bedzie Ci cieplej...mi sie juz gorąco zrobilo:)
Martino...hmm...na co masz tylko ochote...ja wezme martini chyba :D:D
Word [ Heavens Got A Hitman ]
kiedys byc moze:D
Serina [ I'm not Angel ]
trzymam za słowo :P czy też mogę się przysiąść?

Brisk. [ Chomik ]
**********************************
KONIEC CZĘŚCI 153 ZAPRASZAMY DO 154..............
**********************************************