GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 153

11.03.2004
00:30
smile
[1]

Brisk. [ Chomik ]

Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 153

Wprowadzenie do naszego świata
Tak... każdy przybywający rozpoznaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nadzwyczaj przyjazna atmosfera, wspaniałe piwo i zakąski, a co najważniejsze wspaniałe towarzystwo. Tuż przy barze siedział zawsze elf Blood_x - legendy głoszą, że wraz ze swoją partnerką niejednego smoka położyli na łopatki, aczkolwiek jej w Karczmie nigdy nie widziano. Czasami jedynie można wyczuć w powietrzu jego obecność jego ducha.Tuż obok Orrin - najczęściej zamawiający; stały klient - ten mocną ma głowę. Tak go to przywiązało do tego miejsca, że postanowił tu zamieszkać (w tajemnicy powiem pięknym paniom, że mieszka na pierwszym piętrze w pokoju nr 13, ale ja nic nie mówiłem :)). Czasami bywa w Karczmie, mężny człowiek Sir Klesk, który zawsze tutaj szykuje się do kolejnych bitw wraz ze swymi najemnikami. Tam gdzie niegdyś siedział jeden z pierwszych podejmujących Karczmę, trochę nienormalny, Luty Tur pozostało tylko krzesło, pewnego dna zbzikował i po prostu podskoczył, a następnie wyparował. Jedni odchodzą, a inni przybywają tak też przybył właśnie Gris. Ten niziołek odbył w swojej dziedzinie wieloletnią praktykę, co można poznać po jego okrąglutkim kształcie. Łatwo z nim nawiązać rozmowę (pod warunkiem, że nie jesteś kobietą), więc z pewnością chętnie wyjawiłby Ci sekret wspaniałej potrawy. Pędź do kuchni to może go jeszcze zastaniesz zanim przyśnie pod piecem. Masz szczęście - nie zdążył jeszcze zasnąć, gdyż akurat coś pichci. Wróćmy jednak do głównej sali, bo nie mam zamiaru rozczulać się nad szczegółami. Kolejny stolik zajmuje Ehhh, o którym nie mogę dużo powiedzieć ze względu na jego tajemniczość (kiedyś mały i niepozorny, ale ostatnio zaczął dużo jeść i urósł do wzrostu prawie równego wyrosłemu trollowi - tym samym okazało się iż jest jednym z 3 naczelnych pół-demonów, z czego pozostałe 2 już dawno zaginęły). Bardzo ważnym miejscem w Karczmie jest jeszcze kominek, w którym zawsze pali się ogień podniecany przez szefa ochrony Karczmy - wielkiego Trolla Sulika, który jednocześnie jest swoistą maskotką Karczmy. Niektórzy wędrują po świecie, aż w końcu dowędrują do pewnego miejsca w którym zostają na stałe. Właśnie tak trafił tu Danley, który zawsze wędrował po świecie, niejedno widział i niejednego dokonał, jednak w Karczmie postanowił pozostać na stałe. Jest on człowiekiem, jako wojownik jest szlachetnym paladynem, wynajmuje pokój nr 9. Zawsze lubi sobie łyknąć piwka korzennego, które wcześniej lubi nalać sobie sam. Natomiast w najciemniejszym i najdalszym kącie Karczmy, przy jedynym stoliku z napisem "Rezerwacja", zawsze siedzi tajemnicza postać licząca cały czas pieniądze Karczmy i tym samym nie pozwalająca na bankructwo owej, a tą tajemniczą postacią jest nam dobrze znany BriskShoter uwielbiający wylegiwać się w łaźni i popijać tam piwo w spokoju zastanawiając się jaki numer wyciąć po wyjściu z łaźni, jest on też człowiekiem ubóstwiającym poruszać się w samym ręczniku po Karczmie tym bardziej im więcej niewiast jest w pobliżu. Na zapleczu pośród garnków czai się z mieczem wyszykowanym na Smoki i innych nie mniej groźnych przeciwników waleczny, acz czasem majaczący prze sen o wielkich bitwach z przeszłości: wojak a zarazem kucharz drogi M-Hunter, któremu czasem trzeba wylać kubeł zimnej wody na głowę, aby się trochę opamiętał. Wszystkim przynosił jedzenie i napoje kelner centaur o zacnym imieniu QQuel, który był jednym ze współzałożycieli Karczmy, ale ostatnio słuch po nim zaginął podobno widziano go daleko na wschodzie walczącego z gryfami - tak przynajmniej mówią plotki. Wróćmy jeszcze na chwilę do ochrony Karczmy, w której pracuje wiele osób, które to były już wymienione, ale oprócz nich są też iluzjonista Xelloss. Przejdź więc może na chwilę do jego stolika - tylko ostrożnie, lubi ten człowieczyna czasem znienacka rzucać na prawo i lewo zaklęciami oślepiania - ma on bardzo potężną moc magiczną, ale sam czasem nie wie jak jej użyć. W ochronie pracuje również bard i właściciel Karczmy Dubroles we własnej osobie, jest on elfem światła i znakomitym magiem oraz bardem - jego przemówień słuchają wszyscy z zapartym tchem, a natomiast jego magicznej mocy boją się nawet najpotężniejsze stworzenia i wysłannicy zła. Karczmę czasem też odwiedzają różni goście. Ostatnio w zaczęła przesiadywać tu przeurocza półelfka martusi_a, która w spokoju w kąciku przy stoliku popija sobie nektar i tak sobie popijając obserwuje poczynania gospodarzy - co prawda jest z konkurencji, ale jak sama powiada "Trzeba żyć w przyjaźni z sąsiadami". Ostatnio w Karczmie pojawił się ponownie zacny wojownik z morskiego rodu Sahaugin we własnej osobie 1michał, który to od czasu do czasu w obliczu zagrożenia chętnie pomaga. Do Karczmy wkraczał też czasem podobno bogaty Dwalin posiadacz wielu kopalni i ogromnego majątku, ale plotki głoszą iż co niedziele można go spotkać żebrającego pod pobliską kaplicą. A wszystkiego dopatruje z nikąd i zewsząd będąc wszystkim, a zarazem niczym trój osobowa postać Narratora, który to został stworzony do pilnowania porządku w Karczmie, ale tym samym spowodował wiele zamieszek. Ostatnio przybyli dwaj nowi karczmarze zwani: Word, który jest wszędobylskim wojownikiem i mimo swojego wieku i tego że się często potyka wpadając najczęściej na niczego niespodziewające sie niewiasty, dalej potrafi laską odganiać napastników, oraz Craven, który poszedł w ślady swojego dziadka i wyszedł z lasu "Trzech Elfów” w poszukiwaniu przygód. Wszyscy wiemy, że w Karczmie powinno się dużo dziać i tak też jest. W ostatnich dniach Karczma funkcjonuje jak nigdy dotąd, gdyż ciągle mamy nowych gości, którymi są arthemide, Rogue, Gambit, BiZkiT77 i madrico. Na razie są tylko gośćmi wiec nie znając ich zbyt dobrze, nie wiem co mógłbym o nich napisać, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Czasami przychodzi do nas także Justa, dziewczyna w niepoprawnie krótkiej szacie, która z wiadomego tylko jej powodu upodobała sobie naszą Karczme. Ostatnimi czasy po wszystkich imprezach sprząta nam Cradif, który zatrudnił się jako nowy sprzątacz, a od rana zwykle pije z Danley'em piwo schłodzone prosto z beczki, która w lodówce cierpliwie na nich czeka i nie ważne skąd się tam wzięła (chodzi mi o beczkę, nie lodówkę :D). Za Karczmą Hellcat prawie codziennie wieczorem parkuje swojego smoka, który nieposłusznie czeka, aż go ktoś zje, jednak nie może się doczekać ostatnio, gdyż prawie nikomu po trunku nie chce się wychodzić z Karczmy. Z Blendon'em wieczorami, a niekiedy nawet w ciągu dnia prowadzi się niezapomniane rozmowy - przy piwie oczywiście:D. Kto pije "od czasu do czasu... od przytomności do nieprzytomności i tak w kółko"?:D No cóż, odpowiedź jest jedna: krogulczas inaczej zwany Aschkerot'em, który oprócz picia lubi także napadać na karawany, oczywiście te nocne:D. Po takim napadzie jest zawsze najbogatszym człowiekiem w Karczmie, przez co ma dodatkowe obowiązki - stawianie piwa:D. Ku uciesze dotychczasowych mieszkańców Karczmy, pokój zaczęła wynajmować FemmeFatale. Ta Przedstawicielka Płci Pięknej wywołała tak duże zamieszanie i zaciekawienie swoim wprowadzeniem się, że Zarząd musiał specjalnie dostosować jej pokój oraz zabezpieczyć przed działaniem magii, aby reszta Bandy nie narzucała się jej. W myśl zasady, że skarby trzeba chronić wszystkimi dostępnymi środkami, pokój ten też jest dodatkowo potajemnie chroniony przez Trolla SULIK'a, BriskShoter'a i oczywiście Word'a, jedynego członka Bandy, który może wchodzić do tego pokoju :D W slady FemmeFatal poszła także Mroofka, która w najlepsze zadomowiła sie w Karczmie i dotrzymuje kroku w piciu reszcie Bandy. Swoją żywiołowością potrafi przekonac do siebie każdego, dzięki czemu także dostaje to co chce:) Na szczęście Mroofka nie zdobedzie tak łatwo wpływu na Zarząd Karczmy, ponieważ jest on tfardki a nie mientki i odporny nawet na uroki PPP :D Do Bandy dołaczyli także TrzyKawki i Hadriel. Ten ostatni to Archanioł (upadły nie upadły tego nie wiadomo, ale na pewno jeden z najwiekszych w Karczmie awanturników i łowców przygód:D, który aż strach pomyśleć dlaczego osiadł akurat w takim miejscu jak nasza Karczma. Jedno jest pewne, póki co jest mu tu dobrze, ponieważ Góra zawsze stawia piwo. W pobliżu Karczmy trzeba uważać na smoka który parkuje w okolicy a należy do Hellcat'a. Godnym zauważenia jest, że Hellcat bardzo lubi pokazywać swoje cudo innym tak więc chętnych zapraszamy do stajni lub za Karczme :D (Karczma nie ponosi odpowiedzialności za straty moralne po tym spotkaniu ;D Coraz częściej w Karczmie widywany jest także Banita, któremu baaardzo przypadło do gustu to miejsce. Niektóre żródła donoszą jednak, że prawdziwym celem wizyt Banity jest pilnowanie SULIK'a i BriskShoter, którzy ostatnio darzą wiekszym zainteresowaniem niejakiego Allana :D Ale bądżmy szczerzy, Pierwsza Dama Bezsenności Justa sie dowiedziała tak wiec z pieknej męskiej przyjażni nici :D (choć nigdy nic nie wiadomo :D A pozostaje miec nadzieje, że Ci wspaniali przedstawiciele płci meskiej wyjda zopresji cało :D Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kolejnej PPP, która ostatnio umila swoją obecnością oraz uśmiechem nudne życie Karczmiarzy a mianowicie o ZeTcE:D, która w nagrode za sprzątanie (do którego nikt jej nie zmuszał) dostała specjalny strój, jak najbadziej pasujący do jej pięknych oczu :D W Karczmie znalazł swoje miejsce także niejaki Torn. Powiadają, że nie ma ani takiej rzeczy ani takiego miejsca, którego ów wędrowiec w ostrzępionym, zakurzonym, czarnym płaszczu by nie widział. Niedawno pojawił się Krondar, osobnik z zapędami na Członka Zarządu Karczmy (i nie tylko :D Być może by mu sie to udało, gdyby nie jego działania na boku (jak choćby niezgodna z prawem karczmianym przebudowa pokoju). W ostatecznym rozrachunku zostało mu to zapomniane, bo w końcu to dzięki jego inicjatywie w Karczmie została (przynajmniej na razie) na dłużej kolejna PPP, Elfka Czamber, która uwielbia przesiadywać z wyciągniętymi nogami [ku uciesze Brisk'a :D]w swoim fotelu przy kominku popijając wino. Oboje zamieszkali w tym nieszczęsnym przebudowanym pokoju, który na szczęście tak jak i inne pokoje jest dżwiękoszczelny :D Do Elity Koneserów Złotego Trunku ostatnio próbuje dołączyć nowy mieszkaniec Solymr, który jednak musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby dorównać Orrinowi. Mówi o sobie, że jest Paladynem w co mało kto wierzy z powodu jego wiecznej chęci do walki z osobami mało co mu przeszkadzającymi i wręcz niewinnymi oraz dość częstego zaglądania do kufla, w którym to twierdzi, że ma sok jabłkowy :D Ostatnio Krondar ma nowego pupilka zwanego pieszczotliwie ze wzgledu na jego posture Maziem. I tak nasz Mazio cieszy sie beztroskim życiem, kąpielami w balii pełnej piwa i pląsami po całej Karczmie ku radości Karczmiarzy. W Karczmie od jakiegoś czasu pojawia się Elfka Eilane, która wnosi młodzieńcza świeżość w mury tego przybytku. Po okresie pozornego spokoju nasze progi stanęły ponownie otworem przed kolejnymi gośćmi i to nie byle jakimi. Najpierw zjawiła sie niezwykła łuczniczka Diamand a nastepnie Cicha śmierć. Sa to bardzo interesujące postacie. Diamand, co prawda nie sprawia kłopotów i jest wyjątkowo posłuszna zwłaszcza woli Członka Zarządu ale coś cały czas knuje :D Cicha śmierć natomiast im dłużej przesiaduje w Karczmie i zadaje się z Briskiem tym dziwniejsze zaczyna przejawiać zainteresowania :D
A dla wszystkich przygrywa autor i tylko czasem skoczy do kąta na partyjkę szachów...



W naszej Karczmie trzeba płacić za picie i jedzenie. Ceny nie są zbyt wygórowane, ale musimy cos zarabiać. Prosimy o przygotowanie sakw (każdy pracownik otrzymuje na dobry początek 200sz + Pensję, a odwiedzający 175sz), nie przeklinanie i miłą zabawę. Mamy także nadzieję, że przystosujecie się do tego wstępu.

Menu:

Potrawy:
Dzik w sosnach - 25sz
Guziec z Afryki - 30sz
Ogon smoka (wystarczy dla 4 osób) - 250sz
Cały smok (wystarczy dla wszystkich w karczmie) - 5000sz
Uszy smoka - 40sz
Potrawka Wołowa - 10sz
Cielęcina duszona - 15sz
Kurczak / potrawy drobiowe - 10sz
Carpe diem (ostre) - 5sz
Naleśniki - 15sz
Ogon pantery - 15sz
Pieczone zające - 15sz
Przepiórki - 15sz
Stek maga - 15sz
Przysmak elfa - 19sz
Karp pieczony - 15sz
Sum smażony - 15sz
Sum w sosie - 20sz
Specjalność Babki Sulika - 50sz
Smażona ryba - 35sz


Zupy:
Mleczna & Mussli - 9sz
Barszcz czerwony z wkładem (krwisty; z kaszanką) - 15sz
Fasolowa - 10sz
Ogonowa - 10sz
Barszcz krasnoludzki - 10 sz
Rosół drwala - 10 sz
Krem bazyliszkowy - 50sz

Podróżnym:
Kiełbasa zwykła - 5sz / porcja dzienna
Kaszanka - 10sz / porcja dzienna
Lembas - 40sz / porcja dwudzienna; sycąca

Alkohole (większość w przeliczeniu na dzbany):
Grzanie:10sz
Beczka piwa 20l. - 20sz
Beczka piwa 50l. - 75sz
Piwo zwykłe - 3sz
Duże piwo - 7sz
Piwo korzenne / ziołowe - 5sz
Piwo czarne - 8sz
Piwo "Zabójca smoków" - 29sz
Piwo wiedźmińskie spod Kaer Morhen - 25sz
Magiczne piwo Dwalina - 40sz
Wino białe / czerwone - 10sz
Wino Niziołkowe (mocne) - 15sz
Rum magiczny (długotrwały; wzmacniający; na mrozy; jeden zakup starczy na 3 dni) - 20sz
Woda Ognista 120% - 54sz
Miód pitny - 5sz
Kwas lodowy - 6sz
Kwas krasnoludzki - 15sz (bardzo mocne)
Napój pobudzający magicznie - 10sz
Herbata zielona - 10sz
Niezientyfikowany wyżeracz żołądków Xellossa - 28sz

Napoje abstynenckie:
Gorąca czekolada: 10sz
Mleko - 3sz
Soki warzywne / owocowe - 3sz
Herbata - 2sz
Woda - 1sz
Napój dziadka Hebrona (na razie nie uległ komercyjnej produkcji)
Kawa - 3sz
Mleko z miodem - 6sz
Herbata z miodem - 3sz
Kawa z mlekiem - 4sz
Nektar - tylko za pozwoleniem BriskShotera

Desery:
Sernik - 10sz
Ciasto babuni - 10sz
Oczy smoka - 40sz
Lody marszałków - 10sz
Lody królów - 15sz
Babeczki / taca na stolik - 15sz
Babki & Dziadki :) do ogólnego poczęstunku można udostępnić za - 10sz
Banany - 25sz (za kiść)


Pierwsze piwo gratis :)
Do każdego zamówienia ponad 100sz dodajemy magiczne zioło :)
Do każdego zamówienia ponad 500sz dodajemy darmowy trunek, potrawę & zupę
Do każdego zamówienia ponad 5000sz dodajemy 25% zniżkę!

Usługi:
Najem pokoi 10sz per night. Wolne pokoje:BRAK
Zamówione numery pokoi (Uklad wygląda tak: jak wchodzimy na pietro to po lewej pokoje: 1-8 a po prawej kolejno pokoje: 9-16):
0. Sulik
1. Dubroles
2. Krondar/Czamber
3. TrzyKawki
4. Rezerwacja: BriskShoter (hehe)
5. Solymr
6. Cradif
7. Xelloss
8. Sir Klesk
9. Danley
10. Gris
11. Hadriel
12. FemmeFatale
13. Orrin
14. Word
15.&16. BriskShoter[apartament :D]


Rozgramianie okolicznych rabusiów \ potworów - 100sz \ +dobrowolna ofiara (szczególnie wojakom) biednym za darmo :)
Ochrona podczas podróży: 20sz / dzień


Dotyczące pracowników:
- Nakazuje się decyzją Zarządu Karczmy czytanie wszystkich postów spod nieobecności pracowników pod groźbą wychłostania i zwolnienia z pracy (przewidywane są 2 upomnienia).
- Nakazuje się z decyzji Starszyzny Karczmy obradującej na chacie kulturalne zachowanie się Pracowników względem siebie jak i gości oraz przypadkowo tu trafiających osób.

Zasady: Nie wolno:
1. Niszczyć umeblowania w pokojach (w głównej izbie no wiadomo jak to w izbie po piciu czyli wolno ale bez przesady:D Jakby doszło do zniszczenia/uszkodzenia w pokoju to trudno jakoś to przebolejemy :D
2. Niszczyc ścian, przesuwać mebli, kopać tuneli, instalować podsłuchu, sprzetu audio-video mającego na celu naruszyc czyjąś prywatnośc, chodzić po dachu (jest w dobrym stanie i niech w takim na bogów zostanie:), włazic po drabinie na dach, czy tez pod okno nie swojego pokoju a także lewitować.
3. Kręcić się, zaglądac, podglądać oraz wchodzić do nie swojego pokoju.
4. Używać czarów w Karczmie oraz w obrebie 250m od niej. Można użyc tylko w celu samoobrony.

Zarząd Karczmy ma prawo zmieniać, dodawać, dowolnie interpretować zasady oraz wykroczenia Bandy :D


Rola Narratora:
Jak sam powiedział. cytat:
"Jestem operatorem zdarzeń losowych w Karczmie; stworzyło mnie szefostwo :) Jeżeli nie wiesz, co ile kosztuje na targu, napisz na forum, że idziesz na targ, a ja będę sprzedawcą i powiem jaka jest proponowana cena. Czasem wbiegnę w postaci jakiegoś niziołka i dam 1000sz za uratowanie mnie od sił zła, a czasem będę deszczem za oknem. Pomogę rozwiązać Wam wiele problemów związanych z Karczmą dążąc do sprawiedliwości. Będę tu 24 h na dobę więc od teraz możecie na mnie liczyć. To ja - wasze przeznaczenie, życzę miłego dnia."

Pensje:
Szef: 25% zarobków Karczmy
Barmani: 40sz na początek
Ochrona: 60sz na początek
Kelnerzy: 35sz na początek
Kucharz: 50sz na początek
Medyk / Szaman: 40 na początek
Pomywacz / sprzątaczka: 35sz na początek
Najemnicy: W celu wyższego zarobku zapraszamy na stanowisko ochrony 15sz + bonusy za ew. zdarzenia
Stolarz: 35sz

by Dubroles - Bard.
i jego pomocnicy :)

____
stan konta Karczmy: TO wie tylko BriskShoter (i nie tylko TO:)

==============================================================

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1

Link do części poprzedniej:

11.03.2004
00:30
smile
[2]

Brisk. [ Chomik ]

Zarząd Karczmy Życzy Miłej Zabawy :D

11.03.2004
00:36
[3]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

zabawy....dzis w nocy nie bedzie zabawy:D

11.03.2004
00:40
[4]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

miało być..:(:(:(

11.03.2004
00:40
smile
[5]

Brisk. [ Chomik ]

*wstał pozamykał wszystko, pogasił światła, zabrał sobie cos do jedzenia i zniknął w swoim pokoju mówiąc* DobraNoc :D

11.03.2004
01:08
smile
[6]

Justa_ [ lady in blue ]

*otworzyła oczy* hmm czyżby wszyscy poszli już spać, wszedzie ciemno, chyba tak *uśmiecha się*
*wstaje, podchodzi do baru, "pozycza" :) butelke wina i dwa kieliszki, pakuje wszystko do torby i wychodzi*

11.03.2004
01:13
smile
[7]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


*do karczmy wchodzi zły trol*

udaje sie do kuchni......

.......zabiera jedzenie przygotowane na jutrzejsze śniadanie Briska.....

......udaje się na góre po cichu do pokoju Briska i wychodzi z kajdankami.......

......jak Justa mogła o tym zapomnieć - myśli schodzi cicho na dół i wychodzi z karczmy

11.03.2004
07:41
smile
[8]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Witam z rana :]

11.03.2004
07:42
smile
[9]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Oooo... dzis rocznica :D dwa latka na forum stuknelo :D

11.03.2004
07:55
smile
[10]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

witam!!! u mnie ladny dzionek :)) a u was jak??

11.03.2004
08:56
smile
[11]

Brisk. [ Chomik ]

*wychodzi z pokoju, patrzy na poobgryzana klamke mysli*Blondyn*schodzi na dół i widzi że ktoś grzebał w środkach do czyszczenia podłóg, mysli*Blondynka*Robi sobie śniadanie i idzie jeść :D

Danley YoO :D I gratulacje :D

11.03.2004
09:02
smile
[12]

Serina [ I'm not Angel ]

*wpada tylko na chwilę bo niestety wczoraj jej tu zabrakło, zostawia znak żeby było wiadomo że była tu dzisiaj*
Pozdrawiam wszystikch :*:*:*

Danley----> Gratuluje :):):)

11.03.2004
09:07
smile
[13]

Brisk. [ Chomik ]

Serina Witaj i papa :D

*zabiera sie za sniadanie*

11.03.2004
09:08
smile
[14]

Serina [ I'm not Angel ]

Brisk ----> Smacznego :D

11.03.2004
09:10
smile
[15]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Witam wszystkich serdecznie.Ja tak gratuluję Danley

11.03.2004
09:24
smile
[16]

Serina [ I'm not Angel ]

witaj Martino!! <cmok> ja tylko na chwilkę raczej mnie dzisiaj nie będzie :(:(

11.03.2004
09:26
smile
[17]

Brisk. [ Chomik ]

Serina dziekuje :D


*wstaje, ubiera sie i wychodzi z Karczmy mówiąc*

Ide do pracy a bede ok.15.30

papa Banda :D

11.03.2004
09:26
smile
[18]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Hej !

Co porabiacie ?? Miłego dnia życzę !! :D

11.03.2004
09:32
smile
[19]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Jedni się witają...drudzy odchodzą...jedni pracują drudzy się uczą...trzeci jedno i drugie...hm...to widze że chyba tylko ja tutaj sam poleniuchuje... :)

11.03.2004
11:03
smile
[20]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Ayeno lekko zdenerwowany wpada zdyszany do karczmy...kieruje się do karczmaża i daje mu cynk że pojawiło się nowe forum dotyczące serwisu Gry-Online na którym możecie wypowiadać się na różne temtaty z tym forum związane...

Oto link:dmcaffe.proboards3.com lub pszez strone kafejki D&M czyli www.dmcaffe.toya.net.pl

Blade22 ---> Witay :D jest ktoś jeszcze oprucz ciebie ????

11.03.2004
11:11
smile
[21]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

*do Karczmy weszła drobna postać, czmychnęła szybko w kątek i tam została mówiąc jedynie cichutkie*
Witam... ;)

11.03.2004
11:14
smile
[22]

następny [ Rekrut ]

Witam :))

11.03.2004
11:15
smile
[23]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Misiek hieloł ee znaczy się mężu... :PPP

11.03.2004
11:17
smile
[24]

następny [ Rekrut ]

cześć żona :)

11.03.2004
11:19
[25]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Ehhh mam dzisiaj zły dzień... :( buuu :( wszystko idzie nie tak :(

11.03.2004
11:22
[26]

następny [ Rekrut ]

uu :(
u mnie też średnio
:* :) :*

11.03.2004
11:26
smile
[27]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Ale jestem z lekka dziwna:
wszystko nie tak a ja się ciągle śmieje hehe :D:*:)
ehh zbyt poważna to ja nie jestem ;DD

11.03.2004
11:27
smile
[28]

następny [ Rekrut ]

mi jest nie do śmiechu :P
ale pewnie niedługo to się zmieni ;D
:* :*

11.03.2004
11:29
[29]

ZeTkA [ ]

dzien dobry ;)

kawusi moze komus ??

11.03.2004
11:30
[30]

następny [ Rekrut ]

Cześć Zetka :)))
kawa oczywiście mała i czarna? ;))

11.03.2004
11:30
smile
[31]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Mi jakoś dziwnym trafem tak, ale mam nadzieje że u Ciebie niedługo też :*:*:D
Zetka ja dziękuję ide już niestety :D
papapa :DD

11.03.2004
11:30
[32]

następny [ Rekrut ]

papa :) mam nadzieje że nidługo wrócisz :) :*

11.03.2004
11:35
[33]

ZeTkA [ ]

nastepny hehe no ba tylko naszczescie nei wredna kasuwie ;))

diamand milego dzionka kochana ;))

zaleglosci z poprzedniej karczmy :

martino dziekuje za cmoka i oczywiscie odwdzieczam sie tym samym ;))

cichy -- no to co jestesmy umowieni na miesiace letnie cio ?? ;))))

11.03.2004
11:52
smile
[34]

gordian [ Pretorianin ]

zaspanymi oczyma patrzy na zebranych na sniadaniu ...lub juz po ...bywalcow ... przeciaga sie ...i idzie do studni obmyc twarz ...

11.03.2004
11:59
[35]

następny [ Rekrut ]

Przerwe sobie zrobiłem :)
Zetka --> :))

11.03.2004
12:01
[36]

ZeTkA [ ]

gordian moze pomoc plecki umyc ?? ;))))

nastepny niio mordka ci sie cieszy i bardzoo dobrze ;))

masz posmiej sie wiecej ---- >
lekcja angielskiego ;)))

11.03.2004
12:02
smile
[37]

gordian [ Pretorianin ]

kobieca reka na plecach ...zawsze mile widziana :) ...

11.03.2004
12:19
[38]

następny [ Rekrut ]

Hyhy :) co tak pusto ;)

11.03.2004
12:30
[39]

ZeTkA [ ]

gordian no ja mysle ;)))


nastepny no coz czas do pracy szkoly
ja tez juz znikam pokaze sie jakos jutro

bo dzisiaj babski wieczor heheh oj bedzie sie dzialo ;)

11.03.2004
12:32
[40]

następny [ Rekrut ]

Zetka --> :) to papa ( zapomniałeś o fruuuu ;P )

11.03.2004
13:16
[41]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Hi Wszystkim....:)
schodzi z gory...mmmm...to sie dzis wyspalam .....mmm...
a word ma juz swioj pokoj:P

11.03.2004
13:19
[42]

następny [ Rekrut ]

cześć :)
chyba tylko ja jestem :)

11.03.2004
13:44
[43]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam!!

nastepny--> chyba tak...

*udaje sie do swojego cienia*

11.03.2004
13:48
[44]

następny [ Rekrut ]

Cześć Avi :)

11.03.2004
13:49
[45]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> siemka!...

11.03.2004
13:51
[46]

następny [ Rekrut ]

nio cześć, co tam porabiasz?

11.03.2004
13:54
[47]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Word przekreca....sie na dwywaniku przy kominku otwiera oczy...hmmm Witam alll....a nie chce juz swojego pokoju albo nr 12 albo bede sypiał przy kominku...:Pmoj dla Gordiana

11.03.2004
13:55
[48]

następny [ Rekrut ]

Word --> aa sypiaj sobie i tu, ale nie chrap ;)

11.03.2004
13:57
[49]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

ja nie chrapie o to sie nie bój sypiam dziko ale nie chrapie:D

11.03.2004
13:57
[50]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

uffff...właśnie wrciłęm ze szkoły (3 kilo do domu mam)
cześć
ale jestem zmenczony.....

11.03.2004
13:59
[51]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> zajadam sie cieplym ciasteczkiem...:P:P... a co mam robic?:>:>... :P:P... a i jeszcze na forum pisze i przez giegie gadam :P:P

Word--> mnie tam rybka gdzie Ty spisz, bo ja i tak tu nie mam pokoju... ale dzisiaj omalo bym sie o ciebie nie potknela :P:P... ;-)

11.03.2004
14:00
[52]

następny [ Rekrut ]

Avi --> ale nie ze mną i się nudze :P
Word --> aha :)

11.03.2004
14:01
[53]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Erazor--> witaj i wspolczucie :P:P...

11.03.2004
14:02
smile
[54]

Justa_ [ lady in blue ]

witam

Brisk znowu źle widzisz, biedaczek, weź pigułke :P
btw. tu tyle osób nie ma pokoi a ty sobie w trzech mieszkasz, nie wstyd ci? :P

11.03.2004
14:04
smile
[55]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Justa_ ==> By 2 pokoje odstąpił :) np. mnie i Tobie po jednym :)

11.03.2004
14:05
[56]

następny [ Rekrut ]

cześć Justa :)

11.03.2004
14:06
[57]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Justa--> witaj!!..

11.03.2004
14:08
smile
[58]

Justa_ [ lady in blue ]

Erazor juz z nim kiedyś rozmawialam, ty możesz spróbować, mi na pewno nie odstąpi :)

cześć wszystkim

11.03.2004
14:13
smile
[59]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Jeśli Tobie - stałemu bywalcowi nie odstąpi to mi tym bardziej :(

Ale możemy sprubować go siłą wygonić :)

11.03.2004
14:16
smile
[60]

Justa_ [ lady in blue ]

Erazor on to robi z czystej złośliwości i nie ma tu znaczenia ile jestem, ale spytaj go :)

z ta siłą to nie taki głupi pomysł *szepcze*

11.03.2004
14:39
smile
[61]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

*szept szept szept*

To pogadam z nim później :)

11.03.2004
14:51
[62]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Avi uwisie uwazaj musisz sie przyzwyczaic...Justa pani Witaj..:D

11.03.2004
17:48
smile
[63]

Brisk. [ Chomik ]

Witam Banda :D

*robi sobie cos do jedzenia i udaje sie do swojego kąta*

11.03.2004
18:06
smile
[64]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Witam wszystkich serdecznie obecnych w karczmie a w szczególności piękne panie

11.03.2004
18:14
[65]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Witaj Brisk:D

11.03.2004
18:16
smile
[66]

Brisk. [ Chomik ]

Martino_23 Witaj :D

ps.Plisssss nie witaj sie pare razy z tą samą osoba tym bardziej że mój post był z 17.48 i bez problemu mogłes ta sprawe w pierwszym swom poście załatwić ;D

11.03.2004
18:16
[67]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

tak Brisk do kata ale to juz:D

11.03.2004
18:35
smile
[68]

Serina [ I'm not Angel ]

*do karczmy wchodzi zadyszana lecz zawsze w dobrym humorze Serina*

Witam wszystkich a jednak udało mi się wyszperać trochę czasu ( dla was wszystko :D )

11.03.2004
18:47
smile
[69]

Serina [ I'm not Angel ]

nie ma nikogo??!! ( nie róbcie mi tego)

11.03.2004
18:49
[70]

Garbizaur [ CLS ]

Ale się tu nowych narobiło ostatnio!

Brisk ---> Jak zawsze jesteś! Witaj!

11.03.2004
18:54
[71]

Serina [ I'm not Angel ]

Garbizaur----> czy to ci przeszkadza ? :)

11.03.2004
18:59
[72]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Word--> no nie iwem czy sie przyzwyczaje... i co Ty z tym urwisem, mala zlosnica do mnie podskakujesz?? :P:P

11.03.2004
19:05
[73]

Garbizaur [ CLS ]

Serina ---> W sumie, to nie. Chociaż z drugiej strony wołałem starych dobrych znajomych, których jakoś ostatnio nie widzę.

11.03.2004
19:06
[74]

Serina [ I'm not Angel ]

*smutna usiadła w kącie, powoli sącząc piwo rozmyślała*

11.03.2004
19:09
smile
[75]

Serina [ I'm not Angel ]

ehhh to jeszcze sporo czasu minie ja będę się zaliczać do starych :DDD

11.03.2004
19:14
[76]

Orrin [ Najemnik ]


*Do karczmy wchodzi barczysty krasnolud*
Witam
Brisk mam taka propozycje moze by tak zredukowac wstepniakudzi ktorzy tu sie nie pojawiaja juz mozna by tylko napisac ze byli ale wyemogrowali albo umarli czy cus
bo taki dlugi ro raczej nie :>
A pozatym teraz znamy sie duzo bardziej niz na poczatku wiec mozna by napisac nieco inne rzeczy te bardziej prawdziwe :d

11.03.2004
19:18
[77]

Garbizaur [ CLS ]

Orrin --> cześć, taa wstępniak do wymiany :)

11.03.2004
19:18
smile
[78]

Serina [ I'm not Angel ]

witaj Orrin!!

11.03.2004
19:21
[79]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

avi----->>ehes

11.03.2004
19:21
[80]

Orrin [ Najemnik ]


*chodzi po karczmie zaglada w ciemne katy*
ciekawe gdzie sie ten Brisk schowal

11.03.2004
19:23
smile
[81]

Brisk. [ Chomik ]

Orrin Witaj :D Witam Banda :D

Orrin wstępniak może zostac zmieniony i bedzie zmieniony ale żadna z osob które teraz tam sa nie zostanie wyrzucona z niego :D

11.03.2004
19:26
[82]

Orrin [ Najemnik ]


Wiem ze myslisz ze jak sie kogos wykopie to zaraz wparuje tu i bedzie sadzil ze on tu byl od poczatku i musi byc itp

Ale mozna napisac ze byli ale juz nie ma i lista taka zeby to mniej zajmowalo

11.03.2004
19:28
smile
[83]

Brisk. [ Chomik ]

Orrin już dawno temu było mówione jak Fett wyleciał że ze wstepniaka wiecej nikogo nie wykopiemy ewentualne zmiany mogą dotknąc jedynie menu i usług :D

11.03.2004
19:31
smile
[84]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

wylazłeś z kąta..?:d marsz spowrotem:D

11.03.2004
19:34
smile
[85]

Brisk. [ Chomik ]

Przecie cały czas siedze :D *dalej siedzi w najciemniejszym i najdalszym kącie Karczmy*

11.03.2004
19:41
[86]

Serina [ I'm not Angel ]

*Serina sączy piwko nie zauważona*

11.03.2004
19:42
[87]

Garbizaur [ CLS ]

W sumie to cię trochę nie rozumiem Brisk, bo połowa osób we wstępniaku raczej się tu nie udziela. Więc ja w sumie nie widzę problemu.

11.03.2004
19:43
smile
[88]

Brisk. [ Chomik ]

Serina nie bądź juz taka niezauważona :D Jeszcze sobie pomysle że coś kombinujesz za moimi plecami :D

11.03.2004
19:43
smile
[89]

Klaczki [ Troublemaker ]

Witam Wszystkich =]

11.03.2004
19:43
[90]

Orrin [ Najemnik ]


Musze isc ale Brisk zauwaz ze oni nadal beda we wstepniaku tylko mniej rozzutnie :D
bywajcie
8wychodzi*

11.03.2004
19:44
[91]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Klaczki....:d aaaaaaaaaaaahahahah to miejscowosc czy młode końskie Kobitki?:D

11.03.2004
19:45
smile
[92]

Serina [ I'm not Angel ]

ja!! ja grzeczna jestem, zawsze :P:P

11.03.2004
19:45
smile
[93]

Klaczki [ Troublemaker ]

Word -----> Zawiesiles mnie w tym momecie... :|

11.03.2004
19:46
[94]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

oj...:( sorry tak wogóle to czesc dzis mam"dziwny" humor

11.03.2004
19:47
[95]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

ale wiesz...albo ja jestem mocno nie wtajemniczone....ale klaczki...hmmm klacz to zona ogiera.....

11.03.2004
19:49
smile
[96]

Brisk. [ Chomik ]

Orrin buehehe ano fakt :D Sie zobaczy przysiąde do tego to pokombinuje :D

Serina tak tak jasne :D Ok co kombinujesz? :D

11.03.2004
19:50
smile
[97]

Klaczki [ Troublemaker ]

Word ----> Akurat xsywa "Klakier" byla zajeta. Wiec wzialem Klaczki bo akurat kolega mnie wolal =] :P

11.03.2004
19:51
smile
[98]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Femme turla sie z góry :P...buuuu...powstrzymajcie mnie od jedzenia :P
witam..

11.03.2004
19:51
[99]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

hmmm rozumiem i sorry raz jeszcze

11.03.2004
19:52
[100]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

czesc Sun....podchodzi i przytula...

11.03.2004
19:52
smile
[101]

Serina [ I'm not Angel ]

ależ nic !!! * uśmiechnęła się jak najładniej to potrafiła*

11.03.2004
19:54
smile
[102]

Serina [ I'm not Angel ]

cześć Femme!!! ja ci nie pomogę no najwyżej w zjadaniu :D

11.03.2004
19:55
smile
[103]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

witaj Kocie...:*

11.03.2004
19:57
smile
[104]

Brisk. [ Chomik ]

Femme Cześć :D

Serina uśmiech ładny ale to co on ukrywa to inna sprawa :D

11.03.2004
19:59
smile
[105]

Serina [ I'm not Angel ]

a dziękuję i nie bój się nikomu nic tutaj ode mnie nie grozi :):)

11.03.2004
20:01
smile
[106]

Brisk. [ Chomik ]

Serina a to sie okaże z biegiem czasu co z Ciebie za ziółko :D

11.03.2004
20:03
[107]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisk Cześć :D
Serina hej hej .......nie ja sobie poradze sama :P

11.03.2004
20:03
smile
[108]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

*drzwi się otworzyły i spoglądając na wszystkich mała postać powiedziała cichutko*
Witam... :)

11.03.2004
20:03
[109]

Serina [ I'm not Angel ]

tak już wiele osób mi mówiło że ze mnie cicha woda brzegi rwie :P:P

11.03.2004
20:04
smile
[110]

Brisk. [ Chomik ]

Serina no własnie :D

Diamand no tak a Ty znów samowolke uprawiasz jak tak dalej pójdzie to mimo Twoich sprzeciwów pójdziesz do mnie do pokoju :D

11.03.2004
20:07
[111]

Serina [ I'm not Angel ]

hehehe:P:P pożyjemy zobaczymy:D

11.03.2004
20:08
smile
[112]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk tak tak a świstak siedzi bo sreberka były kradzione :PP *pokazuje Briskowi język* pffff...... :PPPPP

11.03.2004
20:08
smile
[113]

Brisk. [ Chomik ]

Serina hehe no na pewno :D w każdym razie czekam z niecierpliwością :D

11.03.2004
20:08
smile
[114]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand uwazaj z tym językiem bo ja to moge róznie odczytać :D no :D

11.03.2004
20:09
smile
[115]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Diamand szesc ;)

11.03.2004
20:10
smile
[116]

Serina [ I'm not Angel ]

to ja może powiem co mi potrzebne? :D

11.03.2004
20:11
smile
[117]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk czekolada się skończyła pffff..... *pokazuje język znufff* no i co? :PPPPP:D
Femme witaj :DDDDD

11.03.2004
20:11
smile
[118]

Brisk. [ Chomik ]

Serina mów mów :D Mamy tu prawie demokracje i prawie wolność słowa :D

11.03.2004
20:12
smile
[119]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand o patrzcie ją jak sie stawiac zaczeła :D No ja nie wiem co to bedzie z Tobą :D

11.03.2004
20:12
smile
[120]

Serina [ I'm not Angel ]

jak to prawie??

11.03.2004
20:14
smile
[121]

Brisk. [ Chomik ]

Serina no prawie czyli nie do końca :D

11.03.2004
20:14
[122]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Najwyższy czas napić się czegoś...Troszę zaschło mi w gardle

11.03.2004
20:16
smile
[123]

Serina [ I'm not Angel ]

tak wogóle to cześć Martino:):)

11.03.2004
20:17
smile
[124]

Brisk. [ Chomik ]

Martino_23 witam :D

Idem coś zjeść :D Moze Gris mnie nie dopadnie jak bede w kuchni :D

11.03.2004
20:18
smile
[125]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk jak to nie wiesz? a jaka umowa byłą? :PPPP
no trudno sama sobą pokieruje :DDD

11.03.2004
20:18
[126]

Serina [ I'm not Angel ]

smacznego jak zawsze Brisk:D

11.03.2004
20:21
smile
[127]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand chyba nie zdajesz sobie sprawy na co sie narażasz :D

Serina dziekuje pieknie :D

11.03.2004
20:22
[128]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Witaj Serina* i posłał w jej kierunku serdeczny uśmiech*

Brisk ciebie też witam:D

11.03.2004
20:26
smile
[129]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk dobrze wiem bo mi nic nie zrobisz :D
Martino ojej przepraszam: witam :DD

11.03.2004
20:27
smile
[130]

Serina [ I'm not Angel ]

Martino---> *uśmiechając się do Martino powiedziała* może się przysiądziesz?

11.03.2004
20:31
smile
[131]

Martino_23 [ Pretorianin ]


Diamant też cię witam:D:D

Serina z miłą chęcią się przysiądę:D:D

11.03.2004
20:32
smile
[132]

Serina [ I'm not Angel ]

*nie ukryła zadowolenia z tego faktu :):)*

11.03.2004
20:44
smile
[133]

Serina [ I'm not Angel ]

*długo sobie nie posiedziała z Martino gdyż musiała już iść*

do zobaczenia wszystkim!!!
Martino----> :*

11.03.2004
20:46
smile
[134]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Serina papa :D
to kto został?? pytam z ciekawości kto:
a) nie je
b) jest w stanie pisać
?? :PP

11.03.2004
20:57
smile
[135]

Brisk. [ Chomik ]

*je i cos pisze* :D

11.03.2004
21:01
[136]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Serina ja nigdzie nie poszedłem.....

11.03.2004
21:02
smile
[137]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Brisk. [ Legend ] Gadu-Gadu: [dod.pl]GG OnlyPPP:D https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=65985

Banita buehehe ten Twój text mnie rozwala :D


yy co miales na mysli bo spedzilem na mysleniu o tym caly dzien i nic nie wymyslilem ?:D

11.03.2004
21:03
smile
[138]

Serina [ I'm not Angel ]

Martino wiem to ja poszłam :P:P:P

11.03.2004
21:05
smile
[139]

Brisk. [ Chomik ]

Banita to ja Cie może jeszcze pomecze? :D Co bys był gotów zrobić za dowiedzenie sie o so choziło? :D hehe

11.03.2004
21:06
smile
[140]

Serina [ I'm not Angel ]

przy okazji gratuluje awansu :):) :*

11.03.2004
21:06
[141]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

ojej... na chwilke od forum odejsc i sie jush zgubic moshna... moge zostac wtajemniczona w sprawe?:>:>

11.03.2004
21:09
[142]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Nie no ja się chyba zaszczelę....Komp mi szwankuje

11.03.2004
21:09
smile
[143]

Nika ; ) [ Centurion ]

witam!!! *weszła rozpromieniona* przy okazji mnie też wtajemniczcie :D

11.03.2004
21:10
smile
[144]

Brisk. [ Chomik ]

Nika Witam :D

O so chozi z tym wtajeniczaniem? sekta jakaś czy co? :D

11.03.2004
21:12
[145]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Brisk--> chodzi o to, ze nie wiemy o czym gadacie i chcemy zebys nam powiedzial :P:P

11.03.2004
21:15
smile
[146]

Brisk. [ Chomik ]

Avi_vampire aha :D Ok to o czym gadacie? :D

11.03.2004
21:19
[147]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Brisk--> wlasnie Wy macie mnie wtajemniczyc :P:P...

ja jush papa i chyba nie przyjde... papa!!
*wychodzi z karczmy*

11.03.2004
21:19
smile
[148]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Brisk

dostaniesz buziaka od Chama Roku 2003- pasuje?:D

11.03.2004
21:22
smile
[149]

Brisk. [ Chomik ]

Banita od Chama Roku? :D eeeeeee nie jestem zainteresowany :D

Avi_vampire papa :D

11.03.2004
21:24
[150]

Nika ; ) [ Centurion ]

to.... to może ja też pójdę... pa * wychodzi z karczmy *

11.03.2004
21:27
[151]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Czas zapalić fajeczkę*siadam przy kominku nabijam fajkę i zaczynam pykać*



11.03.2004
21:36
[152]

Wiewióra_ [ Junior ]

Eeee ktoś jest?? :D

11.03.2004
21:42
[153]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Coś tu nagle cicho się zrobiło...Chyba przejdę się po swierzym powietrzu i przy okazji zobaczę czy jest ktoś na gościńcu.*wstaję i wychodzę na gościniec*

11.03.2004
22:05
smile
[154]

Brisk. [ Chomik ]

Wiewióra_ tak w czym moge służyć i kto Ty jestes? :D

Banita gdzieś jezd? :D ejjj :D

11.03.2004
22:07
[155]

Wiewióra_ [ Junior ]

Brisk zgaduj :D do trzech razy sztuka :D
a pomóc możesz w czym możesz :d ja tam nie wiem :d

11.03.2004
22:09
smile
[156]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Już jestem.....Dziwne ale na dziedzińcu nie ma żywej duszy....Pochowali się gdzieś czy co

11.03.2004
22:10
smile
[157]

Brisk. [ Chomik ]

Wiewióra potrafie zgadnąc kto sie kryje pod xywką ale nie po jednym poście :D ps.To w czym mam pomóc? :D

11.03.2004
22:13
[158]

Wiewióra_ [ Junior ]

Hmmm podpowiedzi....
1) jestem niełądna bo mam kite :P
2) jestem niezbyt rozgarnięta bo jem tylko orzeszki :P
3) lubie sie kłócić i kombinować :P
to ostatnie to dlatego że wszytskich o to oskarżasz to ja sie od razu przyznam :P
a pomóc możesz eeeee obojętnie :P

11.03.2004
22:14
smile
[159]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Brisk

:*
a teraz mow:D

ps wiewiora to nie ja ...

11.03.2004
22:14
smile
[160]

Brisk. [ Chomik ]

hehe ok to teraz już wiem kto :D

11.03.2004
22:16
smile
[161]

Brisk. [ Chomik ]

Banita wiem że nie Ty :*

hmm tylko sprawdzam czy bana nie mam:)

Jesli można bede to wykorzystywał przy róznych okazjach :D

11.03.2004
22:19
[162]

Wiewióra_ [ Junior ]

Brisk no kto...?

11.03.2004
22:22
[163]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

witam witam ponownie.....jest cuś do jedzenia ;D?
zartuje...nic nie jem juz :#
:)

11.03.2004
22:24
smile
[164]

Brisk. [ Chomik ]

Femme do jedzenia zawsze coś jest :D

Wiewióra_ hehe zachowam do dla siebie kto :D

11.03.2004
22:25
[165]

Martino_23 [ Pretorianin ]


Brisk----Tylko ostrożnie z tymi banami

Femme----Witaj słoneczko:D

11.03.2004
22:29
smile
[166]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisiu ja wiem że Ty nie pozwolisz żebym umarła z głodu :>:>.....
:D kto to wiewióra ?
WIEWIÓRa czesc :)

11.03.2004
22:32
[167]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Femme ja niewiem kto to jest....Brisk wie ale cytuję "zostawi to dla siebie i nie powie"

11.03.2004
22:33
smile
[168]

Brisk. [ Chomik ]

Tak i zostawie :D

Femme to podac coś? :D

11.03.2004
22:33
[169]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Martinq buźka :D

11.03.2004
22:37
[170]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Femme dziękuję za buziaczka...*odwzajemnia się tym samym*

11.03.2004
22:40
[171]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Martinku no tak to pewnie nowa zabawka Briska ekhm....biedactwo *patrzy na wiewiórkę ze współczuciem* ;P
Brisk..nie nie :D:D ja sie sama obsłuże :)

11.03.2004
22:41
smile
[172]

Brisk. [ Chomik ]

Femme propsze mi tu nie straszyć hmmm zwierzyny :D

11.03.2004
22:45
[173]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Martino :)
Brisiu....hiehie...a nie mowiłam :D:P jak Ty mozesz w ogóle...niewinne stworzenie...molestować;D
pijecie coś chłopcy ?:)

11.03.2004
22:46
smile
[174]

Brisk. [ Chomik ]

Femme alez jakie molestowanie, nawet o tym nie wspomniałem nawet nie pomyslałem :D Chyba to Ty masz jakies nieczyste mysli :D

Ja zaraz leze po piwo :D

11.03.2004
22:47
[175]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Femme nie może być....To ile on już ma tych zabawek......:D:D

Brisk---bez urazy nie obraź się ale widzę że cicha woda z ciebie to niejest...:D:D

11.03.2004
22:48
smile
[176]

Serina [ I'm not Angel ]

hej wam!!! ja tak na troszkę!!! za to brzegi rwie :D

11.03.2004
22:49
smile
[177]

Brisk. [ Chomik ]

Martino_23 zabawek? :D Ani jednej :D No jedynie Misia ale jego obiecałem już pewnej młodej damie :D

11.03.2004
22:50
smile
[178]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisk.....no wyszło na to, że głodnemuchleb na myśli :D:D:D ale ja mam very czyste myśli :D reeeeally....
<aniołek> :)
Martino...całą kolekcje :P

11.03.2004
22:51
[179]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Do karczmy wchodzi ze sapceru chory juz chyba bardzo...hmmm kto zgadnie?:P Word....brrr zimno apskudnie...rozgląda sie

11.03.2004
22:51
smile
[180]

Brisk. [ Chomik ]

Femme od pewnego czasu moje mysli sa bardzo czyste :D

11.03.2004
22:51
[181]

Martino_23 [ Pretorianin ]


Femme----ja bym się napił.A co proponujesz.

Serina---Witaj skarbie*i całuje ją w policzek*

11.03.2004
22:52
[182]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Brisk twoje..??hle hle

11.03.2004
22:52
[183]

Serina [ I'm not Angel ]

a co były w pralni? :D :P

11.03.2004
22:53
[184]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Serina...czesć :)
Brisk...aaaaahaaaaa....chcesz o tym porozmawiać ?:D

11.03.2004
22:54
smile
[185]

Serina [ I'm not Angel ]

Witaj Martino!!! *odwzajemnia całusa*

11.03.2004
22:55
smile
[186]

Serina [ I'm not Angel ]

hej Word!!

witaj Femme:)

11.03.2004
22:55
smile
[187]

Brisk. [ Chomik ]

Femme nie nie chce :D

Word moze nie do końca ale na pewno skupione na jednym hmmm obiekcie :D

11.03.2004
22:55
[188]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Hi Serina

11.03.2004
22:56
[189]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

o jasssne w Twoim wieku;P:D

11.03.2004
22:56
[190]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Panie Word a gdzie pana tak zawiało...

11.03.2004
22:57
smile
[191]

Brisk. [ Chomik ]

W moim wieku czy w Twoim? :D o so chozi? :D

*idzie po piwo*

[nowa cześc założe po 200 kilku postach]

11.03.2004
22:57
[192]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

bylem na łowach...o fuck jak zimno:D

11.03.2004
22:59
[193]

Serina [ I'm not Angel ]

a złowiłeś cosik? :D

11.03.2004
23:00
[194]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

kilka sztuk...hmmm sa ciekawe takie mam nadzieje

11.03.2004
23:01
[195]

Serina [ I'm not Angel ]

hehehe pokarzesz?

11.03.2004
23:02
smile
[196]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Word...czesc....chodz do kominka to bedzie Ci cieplej...mi sie juz gorąco zrobilo:)
Martino...hmm...na co masz tylko ochote...ja wezme martini chyba :D:D

11.03.2004
23:02
[197]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

kiedys byc moze:D

11.03.2004
23:03
[198]

Serina [ I'm not Angel ]

trzymam za słowo :P czy też mogę się przysiąść?

11.03.2004
23:04
smile
[199]

Brisk. [ Chomik ]





**********************************


KONIEC CZĘŚCI 153 ZAPRASZAMY DO 154..............


**********************************************

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.