
następny [ Rekrut ]
"Dziurawy Kocioł" część 37
W tym miejscu niegdyś można było ujrzeć opowiadanie o Benie. Bohaterze z wyobraźni Jake’a.
...A teraz powróćmy na chwil parę do karczmy zwanej przez magów "Dziurawym Kotłem". Dzieje wniej się wiele nadzwyczajnych i niewyjaśnionych rzeczy ( tak mówią o niej mugole ). Zaczarowane stoły tańczą, a kufle same ciągną do ust.
Karczma ta niezwykła od dawien dawna jest schronieniem dla wielkich magów, czarodzieji, czarnoksiężników i czarownic. Spoczywają tu po dalekich podróżach wymieniają się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami z innymi...
W cichym kącie karczmy siedzi mag Jake i spisuje wielkie przygody Bena jednego z wybrańców. Niegdyś słynął z zadziwiajacej siły magii, którą z niezwykłą precyzją władał. Teraz spoczywa w kaczrczmie którą po pierwszym kuflu wywaru Servus'a nazwał wybraną. Barem i kuflami włada czarodziej Marcio zwany Mistrzem Czarnej Magii, nikt jak on sam nie umie tak nadzwyczajnie podawać soku z dyni. Wielkim arcymagiem z otchłani Ziemi Ognia oraz duszą towarzystwa jest BLADE22, zwany Morgul. Jego wierny towarzysz znany w okolicy jako mag Mysiek o nadzwyczajnych umiejętnościach w zakresie magii rozweselającej, odwiedzając „Kocioł” rozbawia towarzystwo. To oni najczęściej bywają rozbawieni po uszy, często nie wiedząc kiedy używają magii, aby zabawić się z miłym gronem czarownic, lub aby rozbić parę latających kufli i stołów. Często w karczmie gości spokojny nauczyciel Paściak z niewymownej szkoły magii, zwany dowcipnie ludziem. Najczęściej siedzi spokojnie przeglądsając szkolne notatki i przysłuchując się rozmową innych gości.
Często w "kotle" spotkać można tajemniczą, zakapturzoną postać, a mianowicie KmP. Ów istota zwana ze strachem Dementorem, przybyła niegdyś z dalekich odchłani przeszłości. Nie znana jest jego przeszłość, lecz w karczmie jest szanowany i każdy liczy się z jego mądrym zdaniem. W najciemniejszym kącie "Dziurawego Kotła" siedzi zawszę 3 wysokich czarnoksiężników Memex2 , cronotrigger zwany Master of Vane Magic Guild i Syriusz, wspólnie rozmyslają nad czymś całymi dniami i nocami. Nikt nie zna momętu wktórym nagle wstaną i znikną. Następuje wtedy olbrzymi huk połączony błyskiem oślepiającego światła. Znikają na pewien czas, aby w nieznanym nikomu czasie znów się pojawić i ponownie rozmyślać przy kuflu wywaru Servus'a. Niekiedy w karczmie można spodkać niezbyt słynnego, lecz niezwykle zdolnego czarodzieja Następnego biorącego często udział w słynnych pojedynkach czarodziejów. Nigdy nie może usiedzieć nawet chwili przy stoliku, trenując najrozmaitsze czary na kuflu z sokiem. Ostatnimi czasy do naszej karczmy zawitała słynna ze swych zbrodni na zlecenie X-Cody zwana Trującym Bluszczem. Gdy stanęła po raz pierwszy u progu karczmy wszyscy zdrętwieli jak zaczarowani, lecz gdy zapytała kto postawi jej otłumaniacz wszyscy zlecieli się do niej jak stado dzikich antylop, gdyż nikt nie umiał oprzeć się jej urokowi. Dość niedawno w naszej karczmie zawitał przystojny arcymag Tailerekk, nazywany przez przyjaciół Kapłanem. Od czasu gdy opuściła go jego luba nie opuszcza karczmy. Siedzi cicho upijając się Otłumiaczem "Tylko dla Twardzieli" nikomu nie mówiąc o swych problemach. Ku zdziwieniu wielkich magów, stałym bywalcem "Dziurawego Kotła" dość niedawno stał się mugol Bremen, słynny w Świecie Mugoli jako wybitny rysownik, Władca Śmierciożerców. Gdy tylko zasiadł do stolika spojrzał chwile na wszystkich i w mgnienu oka zaczął sprawnie poruszać swym magicznym pędzlem. Od tamtej pory w karczmie jest nadzwyczaj kolorowo i pięknie, lecz nikt nie może pogodzić się z nieczarodziejskim pochodzeniem talentu. Martusi_a wielka czarownica, która niegdyś zdezerterowała z Krainy Snów, jak nigdy zaczęła coraz częściej witać w naszej gospodzie. Szaleje tu beztrosko z arcymagami do białego rana, nie zważając na pęd niedoścignionego czasu. Od czasu gdy przybyła do "kotła" po raz pierwszy minęło już dużo czasu, lecz nadal w karczmie jest ogromną konkurencją dla innych czarownic.
Karczma tętniła życiem. Radość, przyjaźń i wszech obecna magia, emitowała daleko po za karczmę, przywołując coraz to nowych zwolenników magii i czarodziejstwa. Powoli karczma zaczęła stawać się bractwem. Wspólnotą wielkich arcymagów, magów oraz czarodziejów i czarownic.
Niestety nadszedł czas niebytu, przed wiekami przepowiedziany i zachowany w przepowiedni. Zła siła odrodziła się. Rozdzieliła braci i siostry. Karczma została opuszczona i zapomniana na wiele miesięcy. Z biegiem czasu karczma coraz bardziej niszczała, jęczała z zaniedbania. Wydawało się że wszyscy o niej zapomnieli.
Jednak pewnej nocy do jej drzwi roztrzaskały się pod wpływem olbrzymiej mocy zaklęcia. Próg karczmy po raz pierwszy od bardzo dawna przekroczyli wielcy ludzie ze świata magii. Jeden z nich rozsiadł się przy pierwszym lepszym stoliku i spojrzał na resztę z wielkim smutkiem. Razem z nim przybyła grupę arcymagów, magów, czarodziei i czarownic. Byli to starzy stali bywalcy "Dziurawego Kotła". Nikt nie mógł uwierzyć w to co zobaczył, jaki i również w to, że uda im się przezwyciężyć złe moce i powrócić całym i zdrowym do miejsca, gdzie niegdyś tak beztrosko patrzyli na pełen niespodzianek świat. Rozglądali się wokół siebie z minami pełnymi żalu i z wielkimi łzami w oczach. Arcymag stojący przy barze spojrzał na wszystkich z wielkim uśmiechem na swej okrągłej rozpromienionej twarzy i oznajmił wszem i wobec, że karczma odżyła. Wielkie iskry ze wszystkich różdżek przeniknęły przez zadaszenie "Kotła" ( nie niszcząc go przy tym ) i rozbłysnęły na ciemnym niebie. Tak że było je widać wiele mil od karczmy. Znak ten oznaczył cel innym magicznym ludziom.
Karczma ponownie rozbłysła swym blaskiem z przeszłości. Nadszedł czas wielkich porządków i renowacji karczmy. Wybitny mag [HNTR] jeden z pierwszych nowo przybyłych bywalców, przekraczając świeżo odnowiony próg karczmy, wiedział już że to miejsce jest stworzone dla takich jak on. Zasiadł szybko przy ostatnim stoliku przy samym kącie karczmy i zaczął naśmiewać się z każdego kto tylko nawinął mu się na oko. I w ten sposób zasłynął z bardzo dziwnego poczucia humoru. Po dziś dzień często wysiaduje na swoim bardzo wyszukanym miejscu ( z którego widać całą karczmę ) i rysuje karykatury wszelkich znanych mu osób. Często pomaga w kuchni przy ratowaniu przypalonych potraw, które za jednym machnięciem różdżki zamienia w wykwintne potrawy. Niestety po krótkim czasie gwałtownie ożywają i najczęściej w popłochu uciekają z karczmy. Nowym skrzatem w naszej karczmie jest Potforek. Wspaniały i wdzięczny sługa, który potrafi zrobić wszystko dla dobra swojego pana. Karczma jest jego domem więc dba o nią jak nikt inny z nowo przybyłych. Po reaktywacji „Dziurawego Kotła” w nasze skromne progi ściąga coraz to więcej nowych gości. Jednym z świeżo przybyłych jest vampirzyca Avi ostatnia ze swej rasy, która chętnie w Dziurawym Kotle przesiaduje i szuka schronienia przed słońcem.
Lista Stałych Bywalców karczmy ( spis prowadzony z uwagi na budowę treści w powyższym opowiadaniu ):
BLADE22
Jake
Następny
X-Cody
KmP
Przewodnik Syriusza
[HNTR]
Potforek
cronotrigger
Avi_vampire
Niestety, niektórzy z nas trafili do więzienia w Azkabanie. Ogarnięty mrokiem i władzą Lorda Voldemort'a zamek jest teraz więzieniem dla wszystkich, którzy walczyli po stronie dobra i...dali się złapać :)
MENU
Napoje, dania, desery:
1. Kremowe Piwo.
2. Sok z Dyni.
3. Wywar Servus'a.
4. Paszteciki z dyni.
5. Zestaw obiadowy "Palące Gardło" codzienie inny.
6. Otłumiacz "Tylko dla Twardzieli"
7. Drink "A la akdów" ;-)
8. Krew "Nie bój się"
9. Drink Łajnobombera.
10. Specjalność "Wprost z Kociołka"
11. Wino "Menel"
12. Szampan "2004"
13. Pierogi "Dewastacja"
14. Sok z Truskawek "Bella"
15. Szponder "Zjedz się sam"
16. Deser Śnieżny "Alaska"
17. Zimny Mors "Na gorąco"
18. Felek "Wafelek z Krainy OZ"
19. Lody na patyku "Pal się z Nami"
20. Mąciaki "Ciągaki"
21. Lody "Fest Fud"
22. Herbatka "Babuni"
23. PiFFko "Siuśki"
24. Stary kapeć „W 80 dni do koła Świata”
25. Whisky „Zalej dynię”
Kącik Palaczy:
1. Ziela "Z Doliny Anduiny"
2. Mocna trawa "Z Południowej Ćwiartki"
3. Trawsko Valdemorda.
4. Ziele "Z lochów Hogwartu "
5. Jedziemy po zioło... "Zawijane na pośladkach Kubanek "
6. Cygarety "Malporo"
7. Zboże "Suszone"
8. Fajka Pokoju "Omen"
QUIDDITCH
Niedawno w naszej karczmie zagościł zwariowany pomysł stworzenia pierwszej w Polsce drużyny quidditcha.Ponieważ pomysł był niedorzeczny stali bywalcy karczmy odrazu wprowadzili go w życie :D I tym sposobem mamy pierwszą w dziejach reprezentacje Polski w jakże pięknym sporcie! Drużyna przyjęła nazwe Śmigaczy z Gry-Online znanych równierz jako "Śmigający Golowcy". Herbem naszej drużyny jest srebrny tygrys na czarnym tle! Hymnu jeszcze niema ale napewno będzie! Poniewarz nie dostajemy dotacji ze skarbu państwa zapraszamy do sklepiku w którym można kupić gadżety z herbem Śmigaczy.
A oto cennik:
1.Czapeczka --- 2 galeony
2.Szalik --- 2 galeony
3.Koszulka z herbem --- 3 galeony
4.Koszulka z ruszającym sie herbem --- 4 galeony
5.Proporczyk --- 50 sykli
6.Trabka --- 50 sykli
7.Pluszowy tygrys ryczacy na widok przeciwnika --- 5 galeonów
8.Zestaw kibica (wszystko co powyżej + kafel zpodpisami zawodnikow) --- 25 galeonów
W karczmie uchonorowani zostali:
BLADE22 za listę stałych bywalców w pierwszym poście Orderem Merlina 3 klasy.
Bremen za wspaniałe logo naszej karczmy i nie tylko Orderem Merlina 3 klasy.
Następny za pozytywne udzielanie się w rozwoju karczmy.
Jake jako załozyciel karczmy.
Jeśli pojawią się błędy z góry przepraszam.
Link do poprzedniej części:
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
FIRST

następny [ Rekrut ]
Życze dobrej zabawy i daję piwo dla pierwszego gościa :)

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Haha, wygrałem :-)

następny [ Rekrut ]
no wygrałeś ale niestety chyba jako jedyny startowałeś :P

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Cicho :) Poprostu inny ulękli się mojego wspaniałego refleksu :D

następny [ Rekrut ]
Pffff :P ;)
to o czym gadamy? :D czytnąłes V tom? :P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witam!! *do karczmy weszla avianka, rozejrzala sie po karczmie, a nastepnie szybko udala sie do swojego ciemnego kacika, gdzie zniknela w cieniu*
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Jasne, w dwa dni po ukazaniu się :)
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Cześć Avianka :)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Przewodnik--> (moge tak?) witaj! my sie chyba jszcze nie znamy! jestem Avi, avianka ostatnia ze swej rasy... avianie to pol- elfy pol- wampiry... obcy mowia na mnie Pani noc, poniewaz jestem jej pania strazniczka i opiekunka? *mowiac do probowala sie do niego usmiechnac, ale jej to nie wyszlo z powodu bolu brzucha* a Ty kim jestes?

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Suprajs !! :)
Wrociłem !! Po tygodniu ciężkich zmagań w szpitalu powróciłem !! Wyrostek usunięty :) !!
Tyle czasu męki...fajnie po takiej przerwie od monitora i klawiszy zasiąść spowrotem do pisania... :)
Pozdrawiam wszystkich !! Miejcie w opiece swoje wyrostki !! :D
Jake
Czy możesz wkońcu poprawić "rz" w wyrazie ponieważ na "ż" ??
A może ktoś inny wkońcu to zauważy ?? :)
A, i co z tą dróżyną Quidditch'a ??

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
A i tak szybko tylko dodam że...Jake coś ci się dzionki pokićkały... :) W środe wieczorem skierowali mniw natychmias na operacje z powpdu zapalenia...ale nie wiem czy słyszałeś ( w co wątpie ) w wieczorem miał miejsce wybuch gazu w naszym mieście...chłopaka i jego ojca przywieciono do naszego szpitala. Chłopiec ( 8 lat ) Z 50 % popazeniem ciała, szybko operowany był nma tym oddziale gdziue byłęm ja...co spowodowało że musieli przesunąć moj zabieg na kolejny dzień ( czwartek ) :( Póżniej musieli jak najszybciej przetransportować chłopaka do Krakowa bo było z nimnaprawde źle...No więc ja sobie spędziłem noc w bulach i w czwartek operacja...no ale już po wszystkim...jestem w domciu i siedze przy kompie....no elegancko :D
P.S
Ojciec chłopca...z mniejszymi obrażeniami leży jeszcze do dziś na oddziale dla dorosłych...jeśli się nie mylę. :(
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Avianko! Jestem Syriusz, przedstawiciel ludów z dalekiej północy...moje nietypowe imię, zawdzięczam najjaśniejszej gwieździe - Syriuszowi, psiej gwieździe...*to mówiąc uśmiecha się tajemniczo*

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Blade - wspolczucia :(
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
BladE--> osh Ty... (co do gygy...) jak mogles...
Przewodnik--> mozesz mi mowic Avi, bo tak me imie brzmi, a i milo mi Cie poznac : ) *podaje mu reke*
następny [ Rekrut ]
Witam :)
Avi --> dodałem Cie do wstępniaka, może być tak?
Blade --> witaj znów :)

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Avi -> a ty do mnie Syriusz nie Przewodnik :-)
Jake [ R.I.P. ]
Siema!!
BLADE----> No moze troszke cosik mi sie zamotało... Ale good ze jestes!!!

B@pi [ Legionista ]
"Powróciwszy z Jaskini Wiecznych Jęków mag udał się do karczmy zwanej potocznie Dziurawym kotłem i rzekł:Ohayo ludzie!!!"
B@pi [ Legionista ]
Coś jakos tak cicho...czy ja przeszkadzam w medytacji ? :P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> raczej nie moze byc, bo ja nie jestem vampirzyca tylko avianka ostatnia ze swego rodu :P:P ... we wstepniaku wole pelna nazwe czyli Avi_vampire... :P:P popraw!! jush!!!
Syriusz--> hehe... topsze... :P:P
B@pi--> Witaj!!

B@pi [ Legionista ]
Avi_vampire>>>I żegnaj zarazem bo lece narqa!!!!"Mag przeteleportował się do domu kuć na jutrzejsze 2 sprawdziany :P"
NARQA
/
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
B@pi--> papa... no coz sama mnie zostawiles...
*wziela kufelek pifka i usiadla w swoim kaciku malujac sobie pazurki czarnym lakierem...*
Jake [ R.I.P. ]
Witam.
Przepraszam ze tak sporadycznie wskakuje ale wiagnolem sie w swiat zmutowanych DNA i szalonych naukowcow...
A wiec co u was?
następny [ Rekrut ]
Witam
Avi --> no dobra, ale trzeba było mówić wcześniej :D
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> ale ja mowilam... i we wstpniaku w Gwiazdce mozesz przezytac jeszcze ze mnie obcy nazywala Pani Noc, bo jestem jej strazniczka, pania i opiekunka...
Jake--> nio nie wiem czy Ci wybaczyc :P:P
Jake [ R.I.P. ]
Wreszcie sobie pogadam...
NEXT----> Po pierwsze wielkie dzieki ze new czesc zalozyles :D No a pozatym to o ciekawego? Nadal nowych odstraszasz?
następny [ Rekrut ]
Avi --> ale mnie wtedy pewnie nie było :P a skargi przyjmuje.. *zerka do kalendarza* w poniedziałki od 10 do 13 :)
Jake -> :)
Jake [ R.I.P. ]
Avi-----> Mi nie wybaczysz *puszcza oko*... A swoja droga dlaczego jeszcze nie wykonalas zlecenia na nastepnego ktore zlozylem dosc dawno? No ale w sumie dobrze, odwoluje je...
Next----> Co do ego zlecenia to sie nie obrazaj :D
następny [ Rekrut ]
Jake --> u mnie masz wyrok śmierci od urodzenia ;) ale jeszcze wtedy Cody nie przyjmowała zleceń :)
eh wszyscy chcą mnie zabić i nikt mnie nie lubi :( buuu
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Jake--> hymmm... to mialo znaczyc, ze chcresz zebym Ci wybaczyla, czy ze nie chcesz?:>:>... jakie zlecenie?:>:>... nie pamietam.. *drapie sie po glowie*.. powiedz mi... plizzzzz...
nastepny--> jeszcze mam Ci dac podanie i cztery zdjecia moze co?:>... nie mof tak... Ty poprostu jestes fajny na inny sposob... nie mowie, ze zly...
Jake [ R.I.P. ]
NEXT--> Ja cofnolem zlecenie, ostatecznie ty tez masz prawo do zycia, no i kto by mnie denerwowal??
Jake [ R.I.P. ]
Avi-----> Noooo nie musisz pamietac (mialas kill nastepnego)... No a to mialo znaczyc ze mam nadzieje ze mi wybaczysz
Ps.sry za 2 posty...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Jake--> nio topsze... hymmm... wybaczyc, czy nie wybaczyc... hymmm... WYBACZYC!! *przytula Jake'a i wraca do swojego kacika dalej malowac pazurki* ale pamietaj: ostatni raz :P:P...
następny [ Rekrut ]
Avi -> jeszcze pieczątka sądowa
Jake --> a czemu sam byś mnie nie zabił? :D
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> ha ha ha.... ale smieszne... :/:/:/...
następny [ Rekrut ]
Avi --> to nie miało być śmieszne, zwykle dostaje papiery z pieczątką
Jake [ R.I.P. ]
Avi---->No to sie ciesze.... :D
Next------->Ja nie zabijam... To nie w moim stylu...
następny [ Rekrut ]
Pff :P no dobra niech Ci będzie :)
Jake [ R.I.P. ]
Eeeee... A powiedzcie bo nigdy nie mam okazji pogadac z tym nowym B@pi... Co to za jeden???
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> w to nie watpie, ale pamietaj, ze ja jestem "inna"...
Jake--> nie za ma co... polecam sie na przyszlosc... zaraz... to mial byc ostatni raz.. :P:P
następny [ Rekrut ]
Jake --> ja tam nie wiem kto to..
Avi --> tzn jaka?
Jake [ R.I.P. ]
Avi----> Nie przejmuj sie tym... ja tez czesto mowie ostatni raz i nie dotrzymuje oietnicy wiec ty tez nie musisz...
ALL-----> Nie zebym mial cos przeciw ale zauwazyliscie ze ostatnio bardzo duzo nowych karczm sie tworzy?
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Jake--> nie wiem... ale da sie z nim pogadac...
nastepny--> dziwna, inna, glupia, niedorozwinieta, rabnieta, walnieta, wartiatka, idiotka, debilka i inne tego typu : )
następny [ Rekrut ]
Jake --> te wszystkie karczmy marbiego są w większośći dobijające, i faktycznie sporo tych karczm
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Jake--> ekhm... ja to jush mowilam tyle razy, ze hoho... ja zauwazylam... normalnie zyc sie nie da... pfff....
następny [ Rekrut ]
Avi --> aha nie wiedziałem
Jake [ R.I.P. ]
Avi----> No troche to denerwuje...
Next---->Sporo??? no widzialem pijanego smoka i pijanego orka... co jeszcze? jak dla mnie 2 karczmy na tydzien to sporo
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> ale teraz jush wiesz :P:P
następny [ Rekrut ]
Jake --> ten niby smok to ork ale z ekipą prawdziwego Smok apelowalismy o zmiane nazwy :)
Avi -->no już wiem
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> nie wiesz, wiesz... :P:P
następny [ Rekrut ]
Avi --> wiem wiem ( ile jeszcze mamy wiemać? :D )
Jake [ R.I.P. ]
Next----> Wiec bylem niedoinformowany....
Avi-----> Eeee teraz do mnie dotarlo ale ten twoj post:
"nastepny--> dziwna, inna, glupia, niedorozwinieta, rabnieta, walnieta, wartiatka, idiotka, debilka i inne tego typu : )"
On jes niezgodny z prawda...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> wiesz, wiesz... (dopuki nie skonczysz :P:P)
Jake--> jest... a czemu tak twierdzisz i jakie masz dowody?:>:>
następny [ Rekrut ]
Jake --> nie WIEMAJ!! :D
Jake [ R.I.P. ]
Avi-----> Wiem i tyle :D Ty jestes jak roza, piekna ale masz kolce :D
Next---> O co ci chodzi??
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Jake--> to fakt... mam kolce... ale ze jestem piekna to nie powiedzialabym... :/:/:/
Jake [ R.I.P. ]
Avi----> W tych czasach kazdy patrzy na piekno zewnetrzne podczas gdy najwazniejsze jest piekno wewnetrzne, ktore ja potrafie dostrzec...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Jake--> offf... dziekuje!!
topra... ja jush lece... papa...
*Avi wyszla po cichu z karczmy*
Jake [ R.I.P. ]
Pa Avi mam nadzieje ze niedlugo porazmawiamy znowu...
następny [ Rekrut ]
papa Avi :)
Jake [ R.I.P. ]
Next---> Myslalem ze cie nie ma :D Powiedz liczysz na pogrubiony stopien? czy moze na spamera?
następny [ Rekrut ]
Jake --> ja tu liczę jak się wymigać od podatków :)
na nic nie licze sądze że zostanie tak jak jest bo narazie nie mam siły się starać o bolda
Jake [ R.I.P. ]
No ale o [spamer]'a mozesz sie ubiegac :D a od podatkow sie nie wymigasz, nie ma tak dobrze...
następny [ Rekrut ]
Jake --> a jaka jest Twoja ambicja? :)
Jake [ R.I.P. ]
Ja licze ze mi [Mini Moderator] dadza ale to marzenia...
następny [ Rekrut ]
Zostań Mordką ;)
eh ja bym chciał być odznaczony aler jeszcze sporo czasu minie... :)
Jake [ R.I.P. ]
ehhhh mialbys przechlapane gdybym byl mordka... Oczywiscie bym cie nie zbanowal ani nie dal ci spamera ale i tak bys mial przechlapane:P
następny [ Rekrut ]
1. Czemu?
2. To jak bym miał? :D
Jake [ R.I.P. ]
No cóz pilnowałbym żebyś regulaminu nie łamał i upominal za kazdym razem, a posty nie takie jak trzeba usuwał :P Miałbyś poprostu dyscypilne...
następny [ Rekrut ]
byś się zmęczym tym czuwaniem :)
ja jestem bardzo grzeczny :)
może zaraz KmP wpadnie..
Jake [ R.I.P. ]
Next----> Ty grzeczny??? no nie powiedzialbym... No ale ty masz kontakty z Tigerem :P A z KmP to masz prze gg kontakt?
następny [ Rekrut ]
Jake --> żeby tylko z tygrysiastym :) ...
a KmP wypatrzyłem w 20 ostatnio zalogowanych :D
Jake [ R.I.P. ]
Aha chyba ze tak...
Ps. Widziales ze soula 2 tygodnie nie bedize?
następny [ Rekrut ]
Wiem :)
a przez ten czas ja tu moderuję :) ;)

..KmP.. [ Designed by AI ]
witam :)
Jake [ R.I.P. ]
W takim razie z forunic nie zostanie... Musze spadac...
BYE
następny [ Rekrut ]
Cześć KmP :)
papa Jake :)
następny [ Rekrut ]
Idę :) papa :)

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Hej !
Reaktywacja !! Ludzie pisać...ładny dzionek wkońcu przespana noc w swoim łóżku !! Mmmm... :)
Pisać pisać magiczny ludu !! :D
Po raz kolejny witam wszystkich !!
Jake [ R.I.P. ]
SIema...
Oj oj, teraz docenisznoc we wlasnym domku :D Oj docenisz...

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
No...teraz nabrao się szacunku do każdej rzeczy która się w nim znajduje...no i po za nim...wszystko jest piękne...i optymistycznie nastawia człowieka do funkcjonowania na tej ziemi...mmm :D
Jake [ R.I.P. ]
Heh... Jescze gdyby ten snieg stopnial byloby pieknie...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witam serdecznie!!...
następny [ Rekrut ]
Hyhy powitania nadszedł czas ;)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> heyka!
następny [ Rekrut ]
Avi --> w ilu jeszcze karczmach mamy się witać? :P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> nie wiem... ja jestem w trzech, ale moze jeszze w nazgulu?:> :P:P...
następny [ Rekrut ]
pff :D podbije go bo dawno nikt nie odwiedza :(
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> jednak tam nie zajrze, bo nie ma po co :P
następny [ Rekrut ]
aha to będe tam sam ;)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> nie bedziesz :P:P
następny [ Rekrut ]
phii! no jak tak można :P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> o jak mozna:>??
następny [ Rekrut ]
phi! :P takie czatowanie :P w 4 karczmach :P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> nikt Ci nie kaze siedziec w 4 kaczmach :P:P...
następny [ Rekrut ]
Nio co Ty tak na mnie naskakujesz? :> ja tylko stwierdzam >:-)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> ja na Ciebie nie naskakuje :P:P...
następny [ Rekrut ]
A właśnie że tak!

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Hełol ! :D
No nie co ja widze znowu 2 małe statserki atakują !!
I am antystats !

następny [ Rekrut ]
Witam :)
Jake [ R.I.P. ]
Witam statserków i BLADE!!!
Co tam ciekwego naskrobiecie?
następny [ Rekrut ]
Cześć Jake :)
i nie zdziwcie się jak niespodziewanie zniknę..
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Jake, BladE--> ja Wam dam... statserki... male... pfffff...
następny [ Rekrut ]
No tak Avi jest duuuża ;) /żart/
my wcale nie statsujemy tylko rozmawiamy :)
Jake [ R.I.P. ]
Avi & Next----> No OK nie jestescie statsiarze, ale przznacie ze te wasze posty nie byly zbyt rozbudowane...
następny [ Rekrut ]
Jake --> no racja to był stats
Jake [ R.I.P. ]
Next----> A widzisz? I co głupio Ci? przyznaj sie głupio Ci co? tak myslalem... Glupio ci...
następny [ Rekrut ]
tak, chlip ( mam płakać? ;)
co porabiacie?

Jake [ R.I.P. ]
Ja właśnie spadam... Mam fajny horror na DVD wiec ide ogladnać...
BYE
następny [ Rekrut ]
Jake --> pozazdrościć.. hyjka
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Jake-->papa...
nastepny--> niop... :P:P
następny [ Rekrut ]
Avi --> ];-> tylko tu nie statsujmy ;)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> okey... :P:P
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
ja jush papa!! papa!!
*wychodzi z karczmy*
następny [ Rekrut ]
papa :)
ja też zaraz idę..

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Avi
Jesli powiesz mi że nie statsowałaś w swoich powyższych pstach to...nie uwierze :D
Next>
Dobrze że chociaż ty probujesz nawrócić Avi :)
Jake
uuu tesh by sie horror'a ogladnęło...mmmm

następny [ Rekrut ]
Cześć Blade :)

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Cześć ziomale-robale :P

następny [ Rekrut ]
Cześć Syriusz :)
hym ile jeszcze osób mam tak witać? ;)

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Next>
Decyzja zależy od ciebie :D
Suriusz
Czy ja wyglądam na robala...?? :D
Witajmy się !! Wszyscy po kolei... :)
BLADE22 [ Krew Śmierci ]
A zapytam sie tak... czy czytaliscie Władcę Pierścieni ??
Albo może słyszeliście coś nowego o 6 części HP ??
następny [ Rekrut ]
Blade --> WP znam na pamięć :)
a 6 tom to będzie HP i Pochodnai Zielonych Płomieni :) dużą rolę odegra Lupi i Glizdogon odwdzięczy się Harremu.. itp. itd resztu już nie pamiętam :P
następny [ Rekrut ]
[edit dla ubogich]
hym literówki.. Płomieni i Lupin miało być
Jake [ R.I.P. ]
Witam.Co to wszyscy spią??? Pobudka!!!
Zerknijcie tu i powiedzcie coo sadzicie...
PS.Ludu forum sie rozbrykal gdy Soula nie ma...
cronotrigger [ Rape Me ]
Hejka :)))))) musze isc wrreszcie na ta wystawe tolkienowska bo sie wybiream i wybieram i nie moge wyjsc ehh
jutro na pasje ide ;)))
Jake [ R.I.P. ]
Ojjj... Pasja... To sie moze do horrorów zaliczać...
Ja spadam... BYE...
Ps. Zerknijcie na mojego new bloga :D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all:)
Jestem juz po maturkach, wiec jakos łaytwiej mi sie zyje :))
Widze, ze zadnych zmian nie wprowadziliscie. Szkoda.
A prosiłam tylko o malutką zmiane tresci we wstępnaiku i dodanie mojej Krwi. Ale jak chcecie:)
aa, spoźniione thX za wszytskie zyczenia z 8 marca ;)
Jake [ R.I.P. ]
Witka.
Pomyślałem ze swoj 2500 post napisze wlasnie tutaj...
Pewnie nikogo nie ma ale....

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Hełol !
Narodie Zdraswusje !! Aaaa co tu tak świeci pustkami...uuu... :D
crono
Oooo na pasję czekam...od 17.03.04 w moim kinie...wiem że warto... ;)
A o wystawie tolkienowskiej słyszałem sporo...no ale tylko słyszałem :( szkoda żę nie ma jak się tam wybrać... :|

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
X-Cody --> A jak Ci w ogóle poszło ?? Załamana czy wyluzowana ??
Ja z polaka nawet nie starałem się pisać na temat, więc pewnie pozytywanej oceny nie bedzie ;) ale z histroi fajny temacik był to się rozpisałem. Zresztą po polskim poczułem się jakoś dziwnie i zupełnie absurdalnie spokojny. Może pogodziłem się ze swoim losem w Wojsku Polskim ?? ;))
P.S. Smutne że jak się w karczmie nie statsuje to zdycha. A o statsiarskich to się mówi że się "rozwijają" :/
Jake [ R.I.P. ]
Buczo--->Ta karczma nie zdycha... Mysię poprostu mijamy i nie mamy czasu pogadac...
następny [ Rekrut ]
Witam
:)
Proponuje ustalić pore na gadanie :) np w poniedziałek o 18 czy jakoś tak i będzie git ;)
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Jake --> Jak widać rzeczywiście coś w tym jest.
następny --> Ja jestem cały czas, no chyba że mnie akurat nie ma.

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
No to widze że spodkanie o 18.00 doszło do skutku...ehhh... :|
No ale karczma ni zdycha..."czas zrzera nas"... :D
Jake [ R.I.P. ]
No ja moge byc dzis o 18 :/ Chyba ze gdzies pojade ale raczej nie...
No to pogadamy o 18 a narazie BYE
następny [ Rekrut ]
Witam
no to ustalone :)

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Next>
No....taaaa pewnie...wczoraj jak widziałem też miało być ustalone...i nic z tego nie wyszło...
No ale zobaczymy... ;)
następny [ Rekrut ]
zobaczymy, zobaczymy :)
mam nadzieje że zapisze się 2 częśći ;)
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
No to mamy cztery osoby ;P
No ale w brzydża to ja nie umiem grać :))
następny [ Rekrut ]
To może zagramy w "Wybuchowego" Durnia :D
Jake [ R.I.P. ]
Zawsze można popykać w szachy czarodziejów...
następny [ Rekrut ]
*szept* albo w rozbrajanie Jake'a ;)
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Jake --> To jest dopiero pomysł na statsiarski wątek. Gra w szachy na forum. Jeden post to jeden ruch w stylu pionek a1 na a2 :)))
Jake [ R.I.P. ]
*lekki krzyk* Next co ty tam szepczesz? Pewnie znowu jakieś głupie pomysły...
Jake [ R.I.P. ]
Buczo. ----> No to by było statsiarskie :D
następny [ Rekrut ]
*rozsiada się na fotelu* nic Jake.. nic..
Buczo -> :) dlatego mój pomysł jest lepszy... ;)
Jake [ R.I.P. ]
Piwo dla wszystkich :D
A z grami o moze dajmy sobie spokój... Lepiej poprostu pogadać :P
następny [ Rekrut ]
hehe :)
ja tam piwa nie chce dziś :) chyba że jakieś dobre... :)
Jake [ R.I.P. ]
Do wyboru kremowe lub "siuśki" :D (z MENU)
Ps. Co to za stronka pezy twoim nick'u next? nie chce wchodzic bo mi net wolno chodzi....
następny [ Rekrut ]
mój stary klan z q3.. jeden z 2 w których byłem eh.. łezka się w oku kręci.. bo ja juz obecnie nie gram :( a w klanie jest coraz gorzej jak odszedłem :(
ja już ide do zobaczenia o 18..
Jake [ R.I.P. ]
Ehhh... Co tu dużo mówic... Narazie i tyle...

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
No i 18 się zbliża. Jest tu kto ??

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Chciałeś powiedzieć...jest jusz po 18.00 Buczo...
Hahahaha wiedziałem żę będę sam...wiedziałem... :)
Jake [ R.I.P. ]
Tylko nie sam. Mialem drobne przejscia ze starszymi ale zalamalem haslo i jestem :D
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Jak to sam ?? Przecież ja tu jestem cały czas :))

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
No pewnie teraz jest nas 3 :) I jest fajnie to co robimy toważysze... ??

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
No narobiliśmy się... :)
Jake [ R.I.P. ]
Heh Blade... Wydaje mi sie ze SRAMY!!!

następny [ Rekrut ]
Eh necik mi padł :( ale widze że i tak wiele się nie nagadało..

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Problem jeszcze polega na tym, że nie za bardzo mamy o czym gadać :P
następny [ Rekrut ]
No tak.. teraz jest tak na całym forum..
cronotrigger [ Rape Me ]
o pasja nie taka zla jak myslalem ;))) czekam na usterke.......ehh....
następny [ Rekrut ]
crono --> ja też czekam :D to pokazuje prawdziwy obraz polskich robotników :)

cronotrigger [ Rape Me ]
tja... chwila prawdy mnie juz nudzi... a jutro the best detektyw heh ;))

następny [ Rekrut ]
detektywa nie oglądam :D za to słucham detektywa.. inwektywa :D ]:->
cronotrigger [ Rape Me ]
obejrzyj sobie beka jest.. co do usterki
to bronek i marian z poprzedniego odcinka rzadza ;)))))
następny [ Rekrut ]
to było to z mątażem tej szafki na suficie? :D hehe jeśli to ci to faktycznie :D
cronotrigger [ Rape Me ]
nastepny --. tak pawlacz montowali ;)))))) big lol ;)))
Jake [ R.I.P. ]
Ehhh USTERKA THE BEST!!! A co do detektywa to oglądałem tylko 1 odcinek...

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
dobrze że mi przypomnieliście o usterce, chwila rozrywki w nudny poniedziałkowy wieczór :)
następny [ Rekrut ]
haha ta! ten Bronek to był jakis brat minista czy kogoś tam :D lol :D
Jake [ R.I.P. ]
Widzicie jakie zgranie. Jak tak to nie piszemy a jak zaczniemy to 4 w tej samej minucie :D
następny [ Rekrut ]
ale po chwili wszyscy milkną.. piszcie byle co a podtrzymamy dyskusje :)
cronotrigger [ Rape Me ]
hehe... nuuuuudna ta chwila prawdy... jescze camera cafe dzisiaj.. potem Shinchan ( moze odcinek ktorego nie ogladalem) i w kimono...
Jake [ R.I.P. ]
Heh wy tu juz o filmach mowicie a ja tym czasem dopiero bede sie bral za puszczanie przelewow zeby jutro rano poszly :P
cronotrigger [ Rape Me ]
Jake --> nie kumam ;((( ????
Jake [ R.I.P. ]
Crono---- Co tu do kumania? Wy przygotowujecie sie do snu, a ja zaczynam wysylac pieniazki na konta innych, aby potem na tym zarobic :D
cronotrigger [ Rape Me ]
Jake --> no to kumam ;))), za chwile usterka ;)))
Jake [ R.I.P. ]
Czyli za chwile mnie nie ma :D
następny [ Rekrut ]
to zaraz wszyscy znikamy :D a ja się pewnie troche spóźnie na program..
cronotrigger [ Rape Me ]
no widzicie ;))) a ja moge ogladac i pisac ;))
zdziero..
Jake [ R.I.P. ]
Własnie zobaczyłem wątek "Wiosna" i szlag mnie chyba trafi. Nie zaglądałem nawet do środka wystarczył mi tutuł. Zgadzam się wreszcie wiosna, u nasz w Tarnobrzegu juz mozna sobie na rowerku pojezdzic. No tak mozna... Właśnie wczoraj tak pomyślałem, wyjołem rower, przeczyscilem, dokręciłem i w droge. Pojeździłem moze 2 h i... Urwał sie pedał!!! aaaa szlag mnie traf... Dokrecilem jade dalej do domu ostroznie zeby nie urac znowu, mysle "w domu naprawie" a tu jeb... Kapcia zlapalem!!! aaaa... Juz do domu nie ma co prowadzc... Trza do garażu naprawić... Tylko kiedy znajde czas... Ehhh takie zycie...

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Helol !!
No Jake, masz przechlapane...ja i tak mam gorzej...nie mogę jeździć na rowerku do 31.05.04... :D heh zwolnienie po szpitalu... No ale i tak postaram się je jakoś naciagnąć... :) Narazie pozostał tylko motorek...tylko najpierw tzreba go mieć... :)

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Ta sory zapomniałem dopisać do poprzedniego mojego posta...
Dzisiejszy dzionek zaczął sie katastrofalnie...net został opanbowany przez Kazowców z mojej sieci...a więc często nie będę tu witał... :(
Jake [ R.I.P. ]
Blade----> No własnie został mtorek ale musisz go miec :D nie martw sie zawsze mozemy cie na taczkach wozic :D

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Jake
heh...taaa
Hm...jak by co to ja założe kolejna część...ok ?? Dojdzie do 200 postów tylko... ;)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witam serdecznie!!
*do karczmy wchodzi Avi cala zmeczona i obolala... (oprucz szyi :P:P ;-) )*
dawno mnie tu nie bylo... co tu slychac:>??
BladE--> okey... ale mam prosbe... we wstepniaku: zmien moja nazwe (Avi) na pelna czyli Avi_vampire i jeszcze napisz, ze jestem avianka (pol- elfka pol- wampirrzyca) i ze jestem opiekunka , strazniczka i pania Nocy :P:P... ;-)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all:)
Na reszice moge posiedziec przy kompoie, a wszytko przez to, ze znow jestem chora :/ damnit, ale te chroby sie na cos czasem przydają :P
Buczo. --> ani jedno, ani drugie;) jestem po prostu...taka jak zawsze, tyle, ze mniej sie boje prawdziwej(i to dduuuzo mniej :))ba! nawet uwierzyłam, ze ją zdam:P Polski poszedł mi dobrze:) licze na miedzy 3/4. Moglo byc lepiej. Temat mi podszedł, ale nie byl w moim stylu. Z biologia juz gorzej, bo test byl trudny i w dodatku zrzeczy, ktorzych jeszcze nie bralismy (caly ewolucjonizm i genetyka- ale jakos poszlo, 2 bedzie na pewno). Licze na to, ze prawdziwa bedzie latwiejsza, bo zawsze (ponoc) tak jest:) (I hope so;))
Ale wpadłam tylko na chwilke, zeby Krew zostawic i, chyba juz 100 raz, zapytac czy bedzicie w koncu aktualizowac wstepniak? Bo jesli tak to mam 2 prosby :)
A poki co pijmy za moje ofiary;)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Cody--> oooo... heyka!!

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Witam !!
Witam drogie panie... ;)
Ostatnie części nie tworzyłem ja więc jeśli sa błędy, albo z czymś się tam nie zgadzacie to możecie mi o tym powiedzieć postaram się tym zająć...
Avi
Się zrobi... ;)
X-Cody
Zdrowiej ;) i zdradz swoje 2 proźby... ;)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
BladE--> thx :-)

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Tak naprawdę to nie myślę o samych uleprzeniach ale o stworzeniu czegoś nowego...lepszego...pracuję nad tym ;) I mam nadzieje że kiedys uda mi się zakończyć tą pracę...
Dodam Avi że to nie ja dopisałem to zdanie o tobie...więc wszelkie zarzalenia kieruj do jego autora...( sam nie wiem kto nim jest... :) )
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
BladE--> to jest nastepny... jush sie zalilam :P:P
Jake [ R.I.P. ]
Witam :D
Widze ze niedlugo new czesc trzeba bedzie zalozyc, a ja BLADE nowa gierke zanioslem i penie mu sie nie bedzie chcialo :P
następny [ Rekrut ]
Witam
to mam założyc nową część ?
Avi, Blade --> tak to moja wina :( moja wina, moja wina, bardzo wielka wina.. ale swoją droga to Avi mi nie powiedziała jak ma być dodana :)
Jake [ R.I.P. ]
Next-----> Zaczekajmy, moze zjawi sie BLADE...
następny [ Rekrut ]
No dobra to czekamy :) tylko do kiedy? ;)
Jake [ R.I.P. ]
Eeee... Spytaj się BLADE'a... Chociarz nie wiem jak...
Słuchaj Soul to chyba dla świtego spokoju dał teu Goozys czy jak mu tam tego jego browara... Nie wiem jaki on jest ale za sam ten watek dalbym mu spamera...
następny [ Rekrut ]
Jake --> Goozys już prosił Soula o to kilka razy ale ten najwyraźniej tego nie przeczytał. Faktycznie mógł poprosić mejlem
Jake [ R.I.P. ]
Next---> Mógł... Takie wątki jak ten zasmiecają forum... Przy okazji złamał FAQ bo nie wolno chyba zakladac watkow z tematem WIELKIMI LITERAMI
następny [ Rekrut ]
yhym
to zakładać?
Jake [ R.I.P. ]
Next----> Załóż tylko uwzględnij prośbe Avi... Ja spadam
BYE
następny [ Rekrut ]
yhym wiem
to papa
ale narazie nie będe zakładać skoro sam jestem..

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
O w mordę...zapomniałem... Jake to przez ciebie !! :)
Przyniusł mi nową gre i tak mnie wciągneła że zapomniałem o wszystkim innym....grrrrr....
No cóż to niech juz kolejną część założy następny...ja jak skończe nowy wstępniak to zrobię kolejną część...
Next>
Tylko mam proźbe...zajmij się tymi błędami ok ?? ;)
następny [ Rekrut ]
Blade --> cośmi się nie chce :P

..KmP.. [ Designed by AI ]
haha, jestem tu :P
ale zaraz sobie znikam :
następny [ Rekrut ]
:o cześc KmP :D to i papa :D

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Next>
Wiedziałem...i dlatego przyznam szczerze nie lubie kiedy to ty zakładasz wątki... ;)
KmP
Hey ! Bye ! :D
następny [ Rekrut ]
hehe
dziś nic mi się nie chce :D
Los Galaktikos [ Konsul ]
eee no jak to tak....wykasowaliscie mnie z wstepniaka!!! co to ma znaczyc??:D

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Los
Eeee ło ciapciak... :) Co...a kim żeś ty niegdyś był że wyszukujesz się swej ksywy w pierwszym wątku naszej karczmy ?? - rzekł BladE :D Jakiś 2 nick ?? :)
Los Galaktikos [ Konsul ]
no sayet jestem...tylko ze banana dostałem od tygryska:D

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Los
Ahaaaa no wiesz...było głosowanie...ja sam z tego co pamiętam nie byłem za ale reszta się uparła...więc zostałeś usunięty... ;)
Ale miałes historie... :) Skubaniec... :)
Los Galaktikos [ Konsul ]
no to ja chce z powrtem byc!!! od dzisiaj bede regularnie was odwiedzał i mam nadzieje ze na nowo wskocze do wstepniaka:D

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
No to staraj się... :) No, i nie statsuj... :)
Los Galaktikos [ Konsul ]
no dobra:D
cronotrigger [ Rape Me ]
Hello!
ale kurde goraco dzisiaj ;))) 20 stopni a ja w puchowej kutreczce popierdala;lem
ehhh.. jutro kangaroo ;0
Jake [ R.I.P. ]
Widze ze powrocił eks sayet... Witamy zpowrotem :D
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> woow... odkiedy to sie przyznajesz do winy??
Los--> ooo... witaj!!...
Jake [ R.I.P. ]
Hejo Avianko :D Długo nie pogadamy ale jak chcesz mozesz wpasc pod link UP^ :D Ja u ciebie dos czestobywam :D
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Jake--> gdzie u mnie?:>
cronotrigger [ Rape Me ]
aahh.. chyba spac ide \... ale musze rutkowskego obejrzec ;)))
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
crono--> to Ty tu jestes?:>
Jake [ R.I.P. ]
Avi---> U ciebie na blogu :D Ps. Popatrz jaka zbieznosc, ty miałas Sar i ja tez miałem Sare :D
Crono---> BYE
cronotrigger [ Rape Me ]
Avi --> caly czas
jake --. jeszcze czekam na rutkowskiego ( 22.40)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Jake--> ;-)... ale komentarzy wcale ze nie mam :P:P ;-)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
crono--> a-ha!
cronotrigger [ Rape Me ]
No dobra.. jak przyjdze rachuek to rodzice mnie zabija.. wiec spadam z neta
NARAZIE!!!!!! milych snow
Detektyw gora
Jake [ R.I.P. ]
Avi----> Wiesz z regóły albo nie mam czasu albo sie nie pokazuje... No ale teraz dałem XD
Crono----> No to sobie czekaj :P
Ps. Jakbym zniknol to znaczy ze zostalem odciagniety sila od kompa :D
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Jake--> jush... sprawdz czy Ci sie podoba ;-) i thx!!
Jake [ R.I.P. ]
Avi----> Wilkie dzieki :D Wiesz ja tez nie wierze w "szczescie" i "pech"... Poprostu nie wiedzialem jak to nazwac... Czasem sa takie dni ze zaczyna sie wierzyc... Ale juz jest good... Pedalo pospawane, kolo posklejane :D Juz dzis jezdzilem na nim :D Blade potwierdzi...
Ps. Jesli nikt nie zalozy watku do wieczora to ja postaram sie to zrobic ale dopiero o 18;30 bede w domu ...
następny [ Rekrut ]
Witam
Avi --> ja od zawsze się przyznaje
Jake [ R.I.P. ]
OOOO Next co ty tu robsz o tej porze?? Jak masz chwile czasu to zaloz ta nowa czesc !!!
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all:)
ok. Moje dwie prosby sa proste :
Wiec 1) to prosze o umieszczenie mojej Krwi w menu :) (moze byc podoisana tak jak na kieliszku:)
2) trosze bym zniemiła opis we wstepniaku:) na cos takiego
"Ostatnimi czasy do naszej karczmy zawitała słynna ze swych zabójstw na zlecenie X-Cody zwana 'Zabójcą z Liberty City'. Gdy stanęła po raz pierwszy u progu karczmy wszyscy zdrętwieli jak zaczarowani, lecz gdy zapytała kto postawi jej kieliszek świeżej Krwi wszyscy zlecieli się do niej jak stado dzikich antylop, gdyż nikt nie umiał oprzeć się jej urokowi."
Byłabym wdzieczna za upgrade tego tekstu:)
następny [ Rekrut ]
dobra będzie za 2 minuty..
następny [ Rekrut ]
Cody -> Witaj :) zaraz się to poprawi..
Los Galaktikos [ Konsul ]
hehe:D ale jestem szczesliwy:D super pogoda....4 lekcje odwołane:D nic tylko zyc:D

następny [ Rekrut ]
:P bold mi się nie zdją :P eh idiotycznie to wygląda :D