GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Dziurawy Kocioł" część 37

10.03.2004
11:59
smile
[1]

następny [ Rekrut ]

"Dziurawy Kocioł" część 37

W tym miejscu niegdyś można było ujrzeć opowiadanie o Benie. Bohaterze z wyobraźni Jake’a.

...A teraz powróćmy na chwil parę do karczmy zwanej przez magów "Dziurawym Kotłem". Dzieje wniej się wiele nadzwyczajnych i niewyjaśnionych rzeczy ( tak mówią o niej mugole ). Zaczarowane stoły tańczą, a kufle same ciągną do ust.
Karczma ta niezwykła od dawien dawna jest schronieniem dla wielkich magów, czarodzieji, czarnoksiężników i czarownic. Spoczywają tu po dalekich podróżach wymieniają się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami z innymi...
W cichym kącie karczmy siedzi mag Jake i spisuje wielkie przygody Bena jednego z wybrańców. Niegdyś słynął z zadziwiajacej siły magii, którą z niezwykłą precyzją władał. Teraz spoczywa w kaczrczmie którą po pierwszym kuflu wywaru Servus'a nazwał wybraną. Barem i kuflami włada czarodziej Marcio zwany Mistrzem Czarnej Magii, nikt jak on sam nie umie tak nadzwyczajnie podawać soku z dyni. Wielkim arcymagiem z otchłani Ziemi Ognia oraz duszą towarzystwa jest BLADE22, zwany Morgul. Jego wierny towarzysz znany w okolicy jako mag Mysiek o nadzwyczajnych umiejętnościach w zakresie magii rozweselającej, odwiedzając „Kocioł” rozbawia towarzystwo. To oni najczęściej bywają rozbawieni po uszy, często nie wiedząc kiedy używają magii, aby zabawić się z miłym gronem czarownic, lub aby rozbić parę latających kufli i stołów. Często w karczmie gości spokojny nauczyciel Paściak z niewymownej szkoły magii, zwany dowcipnie ludziem. Najczęściej siedzi spokojnie przeglądsając szkolne notatki i przysłuchując się rozmową innych gości.
Często w "kotle" spotkać można tajemniczą, zakapturzoną postać, a mianowicie KmP. Ów istota zwana ze strachem Dementorem, przybyła niegdyś z dalekich odchłani przeszłości. Nie znana jest jego przeszłość, lecz w karczmie jest szanowany i każdy liczy się z jego mądrym zdaniem. W najciemniejszym kącie "Dziurawego Kotła" siedzi zawszę 3 wysokich czarnoksiężników Memex2 , cronotrigger zwany Master of Vane Magic Guild i Syriusz, wspólnie rozmyslają nad czymś całymi dniami i nocami. Nikt nie zna momętu wktórym nagle wstaną i znikną. Następuje wtedy olbrzymi huk połączony błyskiem oślepiającego światła. Znikają na pewien czas, aby w nieznanym nikomu czasie znów się pojawić i ponownie rozmyślać przy kuflu wywaru Servus'a. Niekiedy w karczmie można spodkać niezbyt słynnego, lecz niezwykle zdolnego czarodzieja Następnego biorącego często udział w słynnych pojedynkach czarodziejów. Nigdy nie może usiedzieć nawet chwili przy stoliku, trenując najrozmaitsze czary na kuflu z sokiem. Ostatnimi czasy do naszej karczmy zawitała słynna ze swych zbrodni na zlecenie X-Cody zwana Trującym Bluszczem. Gdy stanęła po raz pierwszy u progu karczmy wszyscy zdrętwieli jak zaczarowani, lecz gdy zapytała kto postawi jej otłumaniacz wszyscy zlecieli się do niej jak stado dzikich antylop, gdyż nikt nie umiał oprzeć się jej urokowi. Dość niedawno w naszej karczmie zawitał przystojny arcymag Tailerekk, nazywany przez przyjaciół Kapłanem. Od czasu gdy opuściła go jego luba nie opuszcza karczmy. Siedzi cicho upijając się Otłumiaczem "Tylko dla Twardzieli" nikomu nie mówiąc o swych problemach. Ku zdziwieniu wielkich magów, stałym bywalcem "Dziurawego Kotła" dość niedawno stał się mugol Bremen, słynny w Świecie Mugoli jako wybitny rysownik, Władca Śmierciożerców. Gdy tylko zasiadł do stolika spojrzał chwile na wszystkich i w mgnienu oka zaczął sprawnie poruszać swym magicznym pędzlem. Od tamtej pory w karczmie jest nadzwyczaj kolorowo i pięknie, lecz nikt nie może pogodzić się z nieczarodziejskim pochodzeniem talentu. Martusi_a wielka czarownica, która niegdyś zdezerterowała z Krainy Snów, jak nigdy zaczęła coraz częściej witać w naszej gospodzie. Szaleje tu beztrosko z arcymagami do białego rana, nie zważając na pęd niedoścignionego czasu. Od czasu gdy przybyła do "kotła" po raz pierwszy minęło już dużo czasu, lecz nadal w karczmie jest ogromną konkurencją dla innych czarownic.
Karczma tętniła życiem. Radość, przyjaźń i wszech obecna magia, emitowała daleko po za karczmę, przywołując coraz to nowych zwolenników magii i czarodziejstwa. Powoli karczma zaczęła stawać się bractwem. Wspólnotą wielkich arcymagów, magów oraz czarodziejów i czarownic.
Niestety nadszedł czas niebytu, przed wiekami przepowiedziany i zachowany w przepowiedni. Zła siła odrodziła się. Rozdzieliła braci i siostry. Karczma została opuszczona i zapomniana na wiele miesięcy. Z biegiem czasu karczma coraz bardziej niszczała, jęczała z zaniedbania. Wydawało się że wszyscy o niej zapomnieli.
Jednak pewnej nocy do jej drzwi roztrzaskały się pod wpływem olbrzymiej mocy zaklęcia. Próg karczmy po raz pierwszy od bardzo dawna przekroczyli wielcy ludzie ze świata magii. Jeden z nich rozsiadł się przy pierwszym lepszym stoliku i spojrzał na resztę z wielkim smutkiem. Razem z nim przybyła grupę arcymagów, magów, czarodziei i czarownic. Byli to starzy stali bywalcy "Dziurawego Kotła". Nikt nie mógł uwierzyć w to co zobaczył, jaki i również w to, że uda im się przezwyciężyć złe moce i powrócić całym i zdrowym do miejsca, gdzie niegdyś tak beztrosko patrzyli na pełen niespodzianek świat. Rozglądali się wokół siebie z minami pełnymi żalu i z wielkimi łzami w oczach. Arcymag stojący przy barze spojrzał na wszystkich z wielkim uśmiechem na swej okrągłej rozpromienionej twarzy i oznajmił wszem i wobec, że karczma odżyła. Wielkie iskry ze wszystkich różdżek przeniknęły przez zadaszenie "Kotła" ( nie niszcząc go przy tym ) i rozbłysnęły na ciemnym niebie. Tak że było je widać wiele mil od karczmy. Znak ten oznaczył cel innym magicznym ludziom.
Karczma ponownie rozbłysła swym blaskiem z przeszłości. Nadszedł czas wielkich porządków i renowacji karczmy. Wybitny mag [HNTR] jeden z pierwszych nowo przybyłych bywalców, przekraczając świeżo odnowiony próg karczmy, wiedział już że to miejsce jest stworzone dla takich jak on. Zasiadł szybko przy ostatnim stoliku przy samym kącie karczmy i zaczął naśmiewać się z każdego kto tylko nawinął mu się na oko. I w ten sposób zasłynął z bardzo dziwnego poczucia humoru. Po dziś dzień często wysiaduje na swoim bardzo wyszukanym miejscu ( z którego widać całą karczmę ) i rysuje karykatury wszelkich znanych mu osób. Często pomaga w kuchni przy ratowaniu przypalonych potraw, które za jednym machnięciem różdżki zamienia w wykwintne potrawy. Niestety po krótkim czasie gwałtownie ożywają i najczęściej w popłochu uciekają z karczmy. Nowym skrzatem w naszej karczmie jest Potforek. Wspaniały i wdzięczny sługa, który potrafi zrobić wszystko dla dobra swojego pana. Karczma jest jego domem więc dba o nią jak nikt inny z nowo przybyłych. Po reaktywacji „Dziurawego Kotła” w nasze skromne progi ściąga coraz to więcej nowych gości. Jednym z świeżo przybyłych jest vampirzyca Avi ostatnia ze swej rasy, która chętnie w Dziurawym Kotle przesiaduje i szuka schronienia przed słońcem.


Lista Stałych Bywalców karczmy ( spis prowadzony z uwagi na budowę treści w powyższym opowiadaniu ):

BLADE22
Jake
Następny
X-Cody
KmP
Przewodnik Syriusza
[HNTR]
Potforek
cronotrigger
Avi_vampire

Niestety, niektórzy z nas trafili do więzienia w Azkabanie. Ogarnięty mrokiem i władzą Lorda Voldemort'a zamek jest teraz więzieniem dla wszystkich, którzy walczyli po stronie dobra i...dali się złapać :)


MENU

Napoje, dania, desery:

1. Kremowe Piwo.
2. Sok z Dyni.
3. Wywar Servus'a.
4. Paszteciki z dyni.
5. Zestaw obiadowy "Palące Gardło" codzienie inny.
6. Otłumiacz "Tylko dla Twardzieli"
7. Drink "A la akdów" ;-)
8. Krew "Nie bój się"
9. Drink Łajnobombera.
10. Specjalność "Wprost z Kociołka"
11. Wino "Menel"
12. Szampan "2004"
13. Pierogi "Dewastacja"
14. Sok z Truskawek "Bella"
15. Szponder "Zjedz się sam"
16. Deser Śnieżny "Alaska"
17. Zimny Mors "Na gorąco"
18. Felek "Wafelek z Krainy OZ"
19. Lody na patyku "Pal się z Nami"
20. Mąciaki "Ciągaki"
21. Lody "Fest Fud"
22. Herbatka "Babuni"
23. PiFFko "Siuśki"
24. Stary kapeć „W 80 dni do koła Świata”
25. Whisky „Zalej dynię”

Kącik Palaczy:

1. Ziela "Z Doliny Anduiny"
2. Mocna trawa "Z Południowej Ćwiartki"
3. Trawsko Valdemorda.
4. Ziele "Z lochów Hogwartu "
5. Jedziemy po zioło... "Zawijane na pośladkach Kubanek "
6. Cygarety "Malporo"
7. Zboże "Suszone"
8. Fajka Pokoju "Omen"

QUIDDITCH
Niedawno w naszej karczmie zagościł zwariowany pomysł stworzenia pierwszej w Polsce drużyny quidditcha.Ponieważ pomysł był niedorzeczny stali bywalcy karczmy odrazu wprowadzili go w życie :D I tym sposobem mamy pierwszą w dziejach reprezentacje Polski w jakże pięknym sporcie! Drużyna przyjęła nazwe Śmigaczy z Gry-Online znanych równierz jako "Śmigający Golowcy". Herbem naszej drużyny jest srebrny tygrys na czarnym tle! Hymnu jeszcze niema ale napewno będzie! Poniewarz nie dostajemy dotacji ze skarbu państwa zapraszamy do sklepiku w którym można kupić gadżety z herbem Śmigaczy.

A oto cennik:
1.Czapeczka --- 2 galeony
2.Szalik --- 2 galeony
3.Koszulka z herbem --- 3 galeony
4.Koszulka z ruszającym sie herbem --- 4 galeony
5.Proporczyk --- 50 sykli
6.Trabka --- 50 sykli
7.Pluszowy tygrys ryczacy na widok przeciwnika --- 5 galeonów
8.Zestaw kibica (wszystko co powyżej + kafel zpodpisami zawodnikow) --- 25 galeonów

W karczmie uchonorowani zostali:

BLADE22 za listę stałych bywalców w pierwszym poście Orderem Merlina 3 klasy.

Bremen za wspaniałe logo naszej karczmy i nie tylko Orderem Merlina 3 klasy.

Następny za pozytywne udzielanie się w rozwoju karczmy.

Jake jako załozyciel karczmy.

Jeśli pojawią się błędy z góry przepraszam.

Link do poprzedniej części:

10.03.2004
12:00
[2]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

FIRST

10.03.2004
12:01
smile
[3]

następny [ Rekrut ]

Życze dobrej zabawy i daję piwo dla pierwszego gościa :)

10.03.2004
12:01
smile
[4]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Haha, wygrałem :-)

10.03.2004
12:02
smile
[5]

następny [ Rekrut ]

no wygrałeś ale niestety chyba jako jedyny startowałeś :P

10.03.2004
12:03
smile
[6]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Cicho :) Poprostu inny ulękli się mojego wspaniałego refleksu :D

10.03.2004
12:06
smile
[7]

następny [ Rekrut ]

Pffff :P ;)
to o czym gadamy? :D czytnąłes V tom? :P

10.03.2004
12:26
[8]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam!! *do karczmy weszla avianka, rozejrzala sie po karczmie, a nastepnie szybko udala sie do swojego ciemnego kacika, gdzie zniknela w cieniu*

10.03.2004
12:29
[9]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Jasne, w dwa dni po ukazaniu się :)

10.03.2004
12:30
[10]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Cześć Avianka :)

10.03.2004
12:33
[11]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Przewodnik--> (moge tak?) witaj! my sie chyba jszcze nie znamy! jestem Avi, avianka ostatnia ze swej rasy... avianie to pol- elfy pol- wampiry... obcy mowia na mnie Pani noc, poniewaz jestem jej pania strazniczka i opiekunka? *mowiac do probowala sie do niego usmiechnac, ale jej to nie wyszlo z powodu bolu brzucha* a Ty kim jestes?

10.03.2004
13:15
smile
[12]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Suprajs !! :)

Wrociłem !! Po tygodniu ciężkich zmagań w szpitalu powróciłem !! Wyrostek usunięty :) !!
Tyle czasu męki...fajnie po takiej przerwie od monitora i klawiszy zasiąść spowrotem do pisania... :)
Pozdrawiam wszystkich !! Miejcie w opiece swoje wyrostki !! :D

Jake
Czy możesz wkońcu poprawić "rz" w wyrazie ponieważ na "ż" ??
A może ktoś inny wkońcu to zauważy ?? :)

A, i co z tą dróżyną Quidditch'a ??

10.03.2004
13:25
smile
[13]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

A i tak szybko tylko dodam że...Jake coś ci się dzionki pokićkały... :) W środe wieczorem skierowali mniw natychmias na operacje z powpdu zapalenia...ale nie wiem czy słyszałeś ( w co wątpie ) w wieczorem miał miejsce wybuch gazu w naszym mieście...chłopaka i jego ojca przywieciono do naszego szpitala. Chłopiec ( 8 lat ) Z 50 % popazeniem ciała, szybko operowany był nma tym oddziale gdziue byłęm ja...co spowodowało że musieli przesunąć moj zabieg na kolejny dzień ( czwartek ) :( Póżniej musieli jak najszybciej przetransportować chłopaka do Krakowa bo było z nimnaprawde źle...No więc ja sobie spędziłem noc w bulach i w czwartek operacja...no ale już po wszystkim...jestem w domciu i siedze przy kompie....no elegancko :D

P.S
Ojciec chłopca...z mniejszymi obrażeniami leży jeszcze do dziś na oddziale dla dorosłych...jeśli się nie mylę. :(

10.03.2004
13:32
[14]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Avianko! Jestem Syriusz, przedstawiciel ludów z dalekiej północy...moje nietypowe imię, zawdzięczam najjaśniejszej gwieździe - Syriuszowi, psiej gwieździe...*to mówiąc uśmiecha się tajemniczo*

10.03.2004
13:33
smile
[15]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Blade - wspolczucia :(

10.03.2004
13:37
[16]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

BladE--> osh Ty... (co do gygy...) jak mogles...

Przewodnik--> mozesz mi mowic Avi, bo tak me imie brzmi, a i milo mi Cie poznac : ) *podaje mu reke*

10.03.2004
14:57
[17]

następny [ Rekrut ]

Witam :)
Avi --> dodałem Cie do wstępniaka, może być tak?
Blade --> witaj znów :)

10.03.2004
15:14
smile
[18]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Avi -> a ty do mnie Syriusz nie Przewodnik :-)

10.03.2004
16:46
[19]

Jake [ R.I.P. ]

Siema!!

BLADE----> No moze troszke cosik mi sie zamotało... Ale good ze jestes!!!

10.03.2004
17:16
smile
[20]

B@pi [ Legionista ]

"Powróciwszy z Jaskini Wiecznych Jęków mag udał się do karczmy zwanej potocznie Dziurawym kotłem i rzekł:Ohayo ludzie!!!"

10.03.2004
17:44
[21]

B@pi [ Legionista ]

Coś jakos tak cicho...czy ja przeszkadzam w medytacji ? :P

10.03.2004
17:54
[22]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> raczej nie moze byc, bo ja nie jestem vampirzyca tylko avianka ostatnia ze swego rodu :P:P ... we wstepniaku wole pelna nazwe czyli Avi_vampire... :P:P popraw!! jush!!!

Syriusz--> hehe... topsze... :P:P

B@pi--> Witaj!!

10.03.2004
18:06
smile
[23]

B@pi [ Legionista ]

Avi_vampire>>>I żegnaj zarazem bo lece narqa!!!!"Mag przeteleportował się do domu kuć na jutrzejsze 2 sprawdziany :P"
NARQA


/
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

10.03.2004
18:16
[24]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

B@pi--> papa... no coz sama mnie zostawiles...

*wziela kufelek pifka i usiadla w swoim kaciku malujac sobie pazurki czarnym lakierem...*

10.03.2004
19:21
[25]

Jake [ R.I.P. ]

Witam.
Przepraszam ze tak sporadycznie wskakuje ale wiagnolem sie w swiat zmutowanych DNA i szalonych naukowcow...

A wiec co u was?

10.03.2004
19:23
[26]

następny [ Rekrut ]

Witam
Avi --> no dobra, ale trzeba było mówić wcześniej :D

10.03.2004
19:25
[27]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> ale ja mowilam... i we wstpniaku w Gwiazdce mozesz przezytac jeszcze ze mnie obcy nazywala Pani Noc, bo jestem jej strazniczka, pania i opiekunka...

Jake--> nio nie wiem czy Ci wybaczyc :P:P

10.03.2004
19:26
[28]

Jake [ R.I.P. ]

Wreszcie sobie pogadam...

NEXT----> Po pierwsze wielkie dzieki ze new czesc zalozyles :D No a pozatym to o ciekawego? Nadal nowych odstraszasz?

10.03.2004
19:27
[29]

następny [ Rekrut ]

Avi --> ale mnie wtedy pewnie nie było :P a skargi przyjmuje.. *zerka do kalendarza* w poniedziałki od 10 do 13 :)
Jake -> :)

10.03.2004
19:30
[30]

Jake [ R.I.P. ]

Avi-----> Mi nie wybaczysz *puszcza oko*... A swoja droga dlaczego jeszcze nie wykonalas zlecenia na nastepnego ktore zlozylem dosc dawno? No ale w sumie dobrze, odwoluje je...

Next----> Co do ego zlecenia to sie nie obrazaj :D

10.03.2004
19:32
[31]

następny [ Rekrut ]

Jake --> u mnie masz wyrok śmierci od urodzenia ;) ale jeszcze wtedy Cody nie przyjmowała zleceń :)
eh wszyscy chcą mnie zabić i nikt mnie nie lubi :( buuu

10.03.2004
19:35
[32]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake--> hymmm... to mialo znaczyc, ze chcresz zebym Ci wybaczyla, czy ze nie chcesz?:>:>... jakie zlecenie?:>:>... nie pamietam.. *drapie sie po glowie*.. powiedz mi... plizzzzz...

nastepny--> jeszcze mam Ci dac podanie i cztery zdjecia moze co?:>... nie mof tak... Ty poprostu jestes fajny na inny sposob... nie mowie, ze zly...

10.03.2004
19:36
[33]

Jake [ R.I.P. ]

NEXT--> Ja cofnolem zlecenie, ostatecznie ty tez masz prawo do zycia, no i kto by mnie denerwowal??

10.03.2004
19:37
[34]

Jake [ R.I.P. ]

Avi-----> Noooo nie musisz pamietac (mialas kill nastepnego)... No a to mialo znaczyc ze mam nadzieje ze mi wybaczysz

Ps.sry za 2 posty...

10.03.2004
19:39
[35]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake--> nio topsze... hymmm... wybaczyc, czy nie wybaczyc... hymmm... WYBACZYC!! *przytula Jake'a i wraca do swojego kacika dalej malowac pazurki* ale pamietaj: ostatni raz :P:P...

10.03.2004
19:39
[36]

następny [ Rekrut ]

Avi -> jeszcze pieczątka sądowa
Jake --> a czemu sam byś mnie nie zabił? :D

10.03.2004
19:41
[37]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> ha ha ha.... ale smieszne... :/:/:/...

10.03.2004
19:42
[38]

następny [ Rekrut ]

Avi --> to nie miało być śmieszne, zwykle dostaje papiery z pieczątką

10.03.2004
19:43
[39]

Jake [ R.I.P. ]

Avi---->No to sie ciesze.... :D

Next------->Ja nie zabijam... To nie w moim stylu...

10.03.2004
19:45
[40]

następny [ Rekrut ]

Pff :P no dobra niech Ci będzie :)

10.03.2004
19:49
[41]

Jake [ R.I.P. ]

Eeeee... A powiedzcie bo nigdy nie mam okazji pogadac z tym nowym B@pi... Co to za jeden???

10.03.2004
19:49
[42]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> w to nie watpie, ale pamietaj, ze ja jestem "inna"...

Jake--> nie za ma co... polecam sie na przyszlosc... zaraz... to mial byc ostatni raz.. :P:P

10.03.2004
19:51
[43]

następny [ Rekrut ]

Jake --> ja tam nie wiem kto to..
Avi --> tzn jaka?

10.03.2004
19:52
[44]

Jake [ R.I.P. ]

Avi----> Nie przejmuj sie tym... ja tez czesto mowie ostatni raz i nie dotrzymuje oietnicy wiec ty tez nie musisz...

ALL-----> Nie zebym mial cos przeciw ale zauwazyliscie ze ostatnio bardzo duzo nowych karczm sie tworzy?

10.03.2004
19:54
[45]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake--> nie wiem... ale da sie z nim pogadac...

nastepny--> dziwna, inna, glupia, niedorozwinieta, rabnieta, walnieta, wartiatka, idiotka, debilka i inne tego typu : )

10.03.2004
19:54
[46]

następny [ Rekrut ]

Jake --> te wszystkie karczmy marbiego są w większośći dobijające, i faktycznie sporo tych karczm

10.03.2004
19:55
[47]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake--> ekhm... ja to jush mowilam tyle razy, ze hoho... ja zauwazylam... normalnie zyc sie nie da... pfff....

10.03.2004
19:55
[48]

następny [ Rekrut ]

Avi --> aha nie wiedziałem

10.03.2004
19:58
[49]

Jake [ R.I.P. ]

Avi----> No troche to denerwuje...

Next---->Sporo??? no widzialem pijanego smoka i pijanego orka... co jeszcze? jak dla mnie 2 karczmy na tydzien to sporo

10.03.2004
19:58
[50]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> ale teraz jush wiesz :P:P

10.03.2004
20:00
[51]

następny [ Rekrut ]

Jake --> ten niby smok to ork ale z ekipą prawdziwego Smok apelowalismy o zmiane nazwy :)
Avi -->no już wiem

10.03.2004
20:01
[52]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> nie wiesz, wiesz... :P:P

10.03.2004
20:02
[53]

następny [ Rekrut ]

Avi --> wiem wiem ( ile jeszcze mamy wiemać? :D )

10.03.2004
20:03
[54]

Jake [ R.I.P. ]

Next----> Wiec bylem niedoinformowany....

Avi-----> Eeee teraz do mnie dotarlo ale ten twoj post:
"nastepny--> dziwna, inna, glupia, niedorozwinieta, rabnieta, walnieta, wartiatka, idiotka, debilka i inne tego typu : )"

On jes niezgodny z prawda...

10.03.2004
20:06
[55]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> wiesz, wiesz... (dopuki nie skonczysz :P:P)

Jake--> jest... a czemu tak twierdzisz i jakie masz dowody?:>:>

10.03.2004
20:06
[56]

następny [ Rekrut ]

Jake --> nie WIEMAJ!! :D

10.03.2004
20:11
[57]

Jake [ R.I.P. ]

Avi-----> Wiem i tyle :D Ty jestes jak roza, piekna ale masz kolce :D

Next---> O co ci chodzi??

10.03.2004
20:17
[58]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake--> to fakt... mam kolce... ale ze jestem piekna to nie powiedzialabym... :/:/:/

10.03.2004
20:22
[59]

Jake [ R.I.P. ]

Avi----> W tych czasach kazdy patrzy na piekno zewnetrzne podczas gdy najwazniejsze jest piekno wewnetrzne, ktore ja potrafie dostrzec...

10.03.2004
20:24
[60]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake--> offf... dziekuje!!

topra... ja jush lece... papa...

*Avi wyszla po cichu z karczmy*

10.03.2004
20:28
[61]

Jake [ R.I.P. ]

Pa Avi mam nadzieje ze niedlugo porazmawiamy znowu...

10.03.2004
20:28
[62]

następny [ Rekrut ]

papa Avi :)

10.03.2004
20:33
[63]

Jake [ R.I.P. ]

Next---> Myslalem ze cie nie ma :D Powiedz liczysz na pogrubiony stopien? czy moze na spamera?

10.03.2004
20:40
[64]

następny [ Rekrut ]

Jake --> ja tu liczę jak się wymigać od podatków :)
na nic nie licze sądze że zostanie tak jak jest bo narazie nie mam siły się starać o bolda

10.03.2004
20:45
[65]

Jake [ R.I.P. ]

No ale o [spamer]'a mozesz sie ubiegac :D a od podatkow sie nie wymigasz, nie ma tak dobrze...

10.03.2004
20:48
[66]

następny [ Rekrut ]

Jake --> a jaka jest Twoja ambicja? :)

10.03.2004
20:51
[67]

Jake [ R.I.P. ]

Ja licze ze mi [Mini Moderator] dadza ale to marzenia...

10.03.2004
20:55
[68]

następny [ Rekrut ]

Zostań Mordką ;)
eh ja bym chciał być odznaczony aler jeszcze sporo czasu minie... :)

10.03.2004
21:01
[69]

Jake [ R.I.P. ]

ehhhh mialbys przechlapane gdybym byl mordka... Oczywiscie bym cie nie zbanowal ani nie dal ci spamera ale i tak bys mial przechlapane:P

10.03.2004
21:03
[70]

następny [ Rekrut ]

1. Czemu?
2. To jak bym miał? :D

10.03.2004
21:06
[71]

Jake [ R.I.P. ]

No cóz pilnowałbym żebyś regulaminu nie łamał i upominal za kazdym razem, a posty nie takie jak trzeba usuwał :P Miałbyś poprostu dyscypilne...

10.03.2004
21:07
[72]

następny [ Rekrut ]

byś się zmęczym tym czuwaniem :)
ja jestem bardzo grzeczny :)
może zaraz KmP wpadnie..

10.03.2004
21:09
[73]

Jake [ R.I.P. ]

Next----> Ty grzeczny??? no nie powiedzialbym... No ale ty masz kontakty z Tigerem :P A z KmP to masz prze gg kontakt?

10.03.2004
21:11
[74]

następny [ Rekrut ]

Jake --> żeby tylko z tygrysiastym :) ...
a KmP wypatrzyłem w 20 ostatnio zalogowanych :D

10.03.2004
21:13
[75]

Jake [ R.I.P. ]

Aha chyba ze tak...

Ps. Widziales ze soula 2 tygodnie nie bedize?

10.03.2004
21:16
[76]

następny [ Rekrut ]

Wiem :)
a przez ten czas ja tu moderuję :) ;)

10.03.2004
21:18
smile
[77]

..KmP.. [ Designed by AI ]

witam :)

10.03.2004
21:19
[78]

Jake [ R.I.P. ]

W takim razie z forunic nie zostanie... Musze spadac...

BYE

10.03.2004
21:19
[79]

następny [ Rekrut ]

Cześć KmP :)
papa Jake :)

10.03.2004
21:28
[80]

następny [ Rekrut ]

Idę :) papa :)

11.03.2004
09:25
smile
[81]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Hej !

Reaktywacja !! Ludzie pisać...ładny dzionek wkońcu przespana noc w swoim łóżku !! Mmmm... :)

Pisać pisać magiczny ludu !! :D

Po raz kolejny witam wszystkich !!

11.03.2004
09:34
[82]

Jake [ R.I.P. ]

SIema...

Oj oj, teraz docenisznoc we wlasnym domku :D Oj docenisz...

11.03.2004
09:52
smile
[83]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

No...teraz nabrao się szacunku do każdej rzeczy która się w nim znajduje...no i po za nim...wszystko jest piękne...i optymistycznie nastawia człowieka do funkcjonowania na tej ziemi...mmm :D

11.03.2004
10:05
[84]

Jake [ R.I.P. ]

Heh... Jescze gdyby ten snieg stopnial byloby pieknie...

11.03.2004
13:51
[85]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam serdecznie!!...

11.03.2004
13:53
[86]

następny [ Rekrut ]

Hyhy powitania nadszedł czas ;)

11.03.2004
13:55
[87]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> heyka!

11.03.2004
13:57
[88]

następny [ Rekrut ]

Avi --> w ilu jeszcze karczmach mamy się witać? :P

11.03.2004
14:00
[89]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> nie wiem... ja jestem w trzech, ale moze jeszze w nazgulu?:> :P:P...

11.03.2004
14:01
[90]

następny [ Rekrut ]

pff :D podbije go bo dawno nikt nie odwiedza :(

11.03.2004
14:05
[91]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> jednak tam nie zajrze, bo nie ma po co :P

11.03.2004
14:06
[92]

następny [ Rekrut ]

aha to będe tam sam ;)

11.03.2004
14:09
[93]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> nie bedziesz :P:P

11.03.2004
14:10
[94]

następny [ Rekrut ]

phii! no jak tak można :P

11.03.2004
14:12
[95]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> o jak mozna:>??

11.03.2004
14:13
[96]

następny [ Rekrut ]

phi! :P takie czatowanie :P w 4 karczmach :P

11.03.2004
14:14
[97]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> nikt Ci nie kaze siedziec w 4 kaczmach :P:P...

11.03.2004
14:15
[98]

następny [ Rekrut ]

Nio co Ty tak na mnie naskakujesz? :> ja tylko stwierdzam >:-)

11.03.2004
14:17
[99]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> ja na Ciebie nie naskakuje :P:P...

11.03.2004
14:27
[100]

następny [ Rekrut ]

A właśnie że tak!

11.03.2004
14:56
smile
[101]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Hełol ! :D

No nie co ja widze znowu 2 małe statserki atakują !!

I am antystats !

11.03.2004
15:13
smile
[102]

następny [ Rekrut ]

Witam :)

11.03.2004
20:14
[103]

Jake [ R.I.P. ]

Witam statserków i BLADE!!!
Co tam ciekwego naskrobiecie?

11.03.2004
20:15
[104]

następny [ Rekrut ]

Cześć Jake :)
i nie zdziwcie się jak niespodziewanie zniknę..

11.03.2004
20:33
[105]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake, BladE--> ja Wam dam... statserki... male... pfffff...

11.03.2004
20:35
[106]

następny [ Rekrut ]

No tak Avi jest duuuża ;) /żart/
my wcale nie statsujemy tylko rozmawiamy :)

11.03.2004
20:38
[107]

Jake [ R.I.P. ]

Avi & Next----> No OK nie jestescie statsiarze, ale przznacie ze te wasze posty nie byly zbyt rozbudowane...

11.03.2004
20:42
[108]

następny [ Rekrut ]

Jake --> no racja to był stats

11.03.2004
20:49
[109]

Jake [ R.I.P. ]

Next----> A widzisz? I co głupio Ci? przyznaj sie głupio Ci co? tak myslalem... Glupio ci...

11.03.2004
20:53
[110]

następny [ Rekrut ]

tak, chlip ( mam płakać? ;)
co porabiacie?

11.03.2004
20:56
smile
[111]

Jake [ R.I.P. ]

Ja właśnie spadam... Mam fajny horror na DVD wiec ide ogladnać...


BYE

11.03.2004
20:57
[112]

następny [ Rekrut ]

Jake --> pozazdrościć.. hyjka

11.03.2004
21:05
[113]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake-->papa...

nastepny--> niop... :P:P

11.03.2004
21:07
[114]

następny [ Rekrut ]

Avi --> ];-> tylko tu nie statsujmy ;)

11.03.2004
21:09
[115]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> okey... :P:P

11.03.2004
21:18
[116]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

ja jush papa!! papa!!
*wychodzi z karczmy*

11.03.2004
21:21
[117]

następny [ Rekrut ]

papa :)
ja też zaraz idę..

12.03.2004
13:01
smile
[118]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Avi
Jesli powiesz mi że nie statsowałaś w swoich powyższych pstach to...nie uwierze :D

Next>
Dobrze że chociaż ty probujesz nawrócić Avi :)

Jake
uuu tesh by sie horror'a ogladnęło...mmmm

12.03.2004
13:02
smile
[119]

następny [ Rekrut ]

Cześć Blade :)

12.03.2004
13:07
smile
[120]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Cześć ziomale-robale :P

12.03.2004
13:09
smile
[121]

następny [ Rekrut ]

Cześć Syriusz :)
hym ile jeszcze osób mam tak witać? ;)

12.03.2004
13:44
smile
[122]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Next>
Decyzja zależy od ciebie :D

Suriusz
Czy ja wyglądam na robala...?? :D

Witajmy się !! Wszyscy po kolei... :)

12.03.2004
13:47
[123]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

A zapytam sie tak... czy czytaliscie Władcę Pierścieni ??

Albo może słyszeliście coś nowego o 6 części HP ??

12.03.2004
13:51
[124]

następny [ Rekrut ]

Blade --> WP znam na pamięć :)
a 6 tom to będzie HP i Pochodnai Zielonych Płomieni :) dużą rolę odegra Lupi i Glizdogon odwdzięczy się Harremu.. itp. itd resztu już nie pamiętam :P

12.03.2004
13:52
[125]

następny [ Rekrut ]

[edit dla ubogich]
hym literówki.. Płomieni i Lupin miało być

13.03.2004
07:31
[126]

Jake [ R.I.P. ]

Witam.Co to wszyscy spią??? Pobudka!!!
Zerknijcie tu i powiedzcie coo sadzicie...

PS.Ludu forum sie rozbrykal gdy Soula nie ma...

13.03.2004
09:18
[127]

cronotrigger [ Rape Me ]

Hejka :)))))) musze isc wrreszcie na ta wystawe tolkienowska bo sie wybiream i wybieram i nie moge wyjsc ehh

jutro na pasje ide ;)))

13.03.2004
09:42
[128]

Jake [ R.I.P. ]

Ojjj... Pasja... To sie moze do horrorów zaliczać...

Ja spadam... BYE...

Ps. Zerknijcie na mojego new bloga :D

13.03.2004
10:44
[129]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all:)
Jestem juz po maturkach, wiec jakos łaytwiej mi sie zyje :))
Widze, ze zadnych zmian nie wprowadziliscie. Szkoda.
A prosiłam tylko o malutką zmiane tresci we wstępnaiku i dodanie mojej Krwi. Ale jak chcecie:)

aa, spoźniione thX za wszytskie zyczenia z 8 marca ;)

13.03.2004
22:59
[130]

Jake [ R.I.P. ]

Witka.
Pomyślałem ze swoj 2500 post napisze wlasnie tutaj...
Pewnie nikogo nie ma ale....

14.03.2004
08:16
smile
[131]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Hełol !

Narodie Zdraswusje !! Aaaa co tu tak świeci pustkami...uuu... :D

crono
Oooo na pasję czekam...od 17.03.04 w moim kinie...wiem że warto... ;)

A o wystawie tolkienowskiej słyszałem sporo...no ale tylko słyszałem :( szkoda żę nie ma jak się tam wybrać... :|

14.03.2004
20:38
smile
[132]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

X-Cody --> A jak Ci w ogóle poszło ?? Załamana czy wyluzowana ??

Ja z polaka nawet nie starałem się pisać na temat, więc pewnie pozytywanej oceny nie bedzie ;) ale z histroi fajny temacik był to się rozpisałem. Zresztą po polskim poczułem się jakoś dziwnie i zupełnie absurdalnie spokojny. Może pogodziłem się ze swoim losem w Wojsku Polskim ?? ;))

P.S. Smutne że jak się w karczmie nie statsuje to zdycha. A o statsiarskich to się mówi że się "rozwijają" :/

14.03.2004
20:49
[133]

Jake [ R.I.P. ]

Buczo--->Ta karczma nie zdycha... Mysię poprostu mijamy i nie mamy czasu pogadac...

14.03.2004
20:50
[134]

następny [ Rekrut ]

Witam
:)
Proponuje ustalić pore na gadanie :) np w poniedziałek o 18 czy jakoś tak i będzie git ;)

14.03.2004
21:42
[135]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Jake --> Jak widać rzeczywiście coś w tym jest.

następny --> Ja jestem cały czas, no chyba że mnie akurat nie ma.

14.03.2004
22:15
smile
[136]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

No to widze że spodkanie o 18.00 doszło do skutku...ehhh... :|

No ale karczma ni zdycha..."czas zrzera nas"... :D

15.03.2004
13:12
[137]

Jake [ R.I.P. ]

No ja moge byc dzis o 18 :/ Chyba ze gdzies pojade ale raczej nie...
No to pogadamy o 18 a narazie BYE

15.03.2004
13:13
[138]

następny [ Rekrut ]

Witam
no to ustalone :)

15.03.2004
14:55
smile
[139]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Next>
No....taaaa pewnie...wczoraj jak widziałem też miało być ustalone...i nic z tego nie wyszło...
No ale zobaczymy... ;)

15.03.2004
14:57
[140]

następny [ Rekrut ]

zobaczymy, zobaczymy :)
mam nadzieje że zapisze się 2 częśći ;)

15.03.2004
15:46
[141]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

No to mamy cztery osoby ;P

No ale w brzydża to ja nie umiem grać :))

15.03.2004
15:47
[142]

następny [ Rekrut ]

To może zagramy w "Wybuchowego" Durnia :D

15.03.2004
15:58
[143]

Jake [ R.I.P. ]

Zawsze można popykać w szachy czarodziejów...

15.03.2004
16:00
[144]

następny [ Rekrut ]

*szept* albo w rozbrajanie Jake'a ;)

15.03.2004
16:01
[145]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Jake --> To jest dopiero pomysł na statsiarski wątek. Gra w szachy na forum. Jeden post to jeden ruch w stylu pionek a1 na a2 :)))

15.03.2004
16:02
[146]

Jake [ R.I.P. ]

*lekki krzyk* Next co ty tam szepczesz? Pewnie znowu jakieś głupie pomysły...

15.03.2004
16:03
[147]

Jake [ R.I.P. ]

Buczo. ----> No to by było statsiarskie :D

15.03.2004
16:04
[148]

następny [ Rekrut ]

*rozsiada się na fotelu* nic Jake.. nic..
Buczo -> :) dlatego mój pomysł jest lepszy... ;)

15.03.2004
16:06
[149]

Jake [ R.I.P. ]

Piwo dla wszystkich :D
A z grami o moze dajmy sobie spokój... Lepiej poprostu pogadać :P

15.03.2004
16:07
[150]

następny [ Rekrut ]

hehe :)
ja tam piwa nie chce dziś :) chyba że jakieś dobre... :)

15.03.2004
16:13
[151]

Jake [ R.I.P. ]

Do wyboru kremowe lub "siuśki" :D (z MENU)
Ps. Co to za stronka pezy twoim nick'u next? nie chce wchodzic bo mi net wolno chodzi....

15.03.2004
16:15
[152]

następny [ Rekrut ]

mój stary klan z q3.. jeden z 2 w których byłem eh.. łezka się w oku kręci.. bo ja juz obecnie nie gram :( a w klanie jest coraz gorzej jak odszedłem :(
ja już ide do zobaczenia o 18..

15.03.2004
16:20
[153]

Jake [ R.I.P. ]

Ehhh... Co tu dużo mówic... Narazie i tyle...

15.03.2004
17:56
smile
[154]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

No i 18 się zbliża. Jest tu kto ??

15.03.2004
18:09
smile
[155]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Chciałeś powiedzieć...jest jusz po 18.00 Buczo...

Hahahaha wiedziałem żę będę sam...wiedziałem... :)

15.03.2004
18:12
[156]

Jake [ R.I.P. ]

Tylko nie sam. Mialem drobne przejscia ze starszymi ale zalamalem haslo i jestem :D

15.03.2004
18:14
[157]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Jak to sam ?? Przecież ja tu jestem cały czas :))

15.03.2004
18:50
smile
[158]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

No pewnie teraz jest nas 3 :) I jest fajnie to co robimy toważysze... ??

15.03.2004
19:03
smile
[159]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

No narobiliśmy się... :)

15.03.2004
19:04
[160]

Jake [ R.I.P. ]

Heh Blade... Wydaje mi sie ze SRAMY!!!

15.03.2004
20:31
smile
[161]

następny [ Rekrut ]

Eh necik mi padł :( ale widze że i tak wiele się nie nagadało..

15.03.2004
20:36
smile
[162]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Problem jeszcze polega na tym, że nie za bardzo mamy o czym gadać :P

15.03.2004
20:38
[163]

następny [ Rekrut ]

No tak.. teraz jest tak na całym forum..

15.03.2004
21:07
[164]

cronotrigger [ Rape Me ]

o pasja nie taka zla jak myslalem ;))) czekam na usterke.......ehh....

15.03.2004
21:09
[165]

następny [ Rekrut ]

crono --> ja też czekam :D to pokazuje prawdziwy obraz polskich robotników :)

15.03.2004
21:16
smile
[166]

cronotrigger [ Rape Me ]

tja... chwila prawdy mnie juz nudzi... a jutro the best detektyw heh ;))

15.03.2004
21:18
smile
[167]

następny [ Rekrut ]

detektywa nie oglądam :D za to słucham detektywa.. inwektywa :D ]:->

15.03.2004
21:19
[168]

cronotrigger [ Rape Me ]

obejrzyj sobie beka jest.. co do usterki

to bronek i marian z poprzedniego odcinka rzadza ;)))))

15.03.2004
21:20
[169]

następny [ Rekrut ]

to było to z mątażem tej szafki na suficie? :D hehe jeśli to ci to faktycznie :D

15.03.2004
21:22
[170]

cronotrigger [ Rape Me ]

nastepny --. tak pawlacz montowali ;)))))) big lol ;)))

15.03.2004
21:22
[171]

Jake [ R.I.P. ]

Ehhh USTERKA THE BEST!!! A co do detektywa to oglądałem tylko 1 odcinek...

15.03.2004
21:22
smile
[172]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

dobrze że mi przypomnieliście o usterce, chwila rozrywki w nudny poniedziałkowy wieczór :)

15.03.2004
21:23
[173]

następny [ Rekrut ]

haha ta! ten Bronek to był jakis brat minista czy kogoś tam :D lol :D

15.03.2004
21:34
[174]

Jake [ R.I.P. ]

Widzicie jakie zgranie. Jak tak to nie piszemy a jak zaczniemy to 4 w tej samej minucie :D

15.03.2004
21:35
[175]

następny [ Rekrut ]

ale po chwili wszyscy milkną.. piszcie byle co a podtrzymamy dyskusje :)

15.03.2004
21:35
[176]

cronotrigger [ Rape Me ]

hehe... nuuuuudna ta chwila prawdy... jescze camera cafe dzisiaj.. potem Shinchan ( moze odcinek ktorego nie ogladalem) i w kimono...

15.03.2004
21:43
[177]

Jake [ R.I.P. ]

Heh wy tu juz o filmach mowicie a ja tym czasem dopiero bede sie bral za puszczanie przelewow zeby jutro rano poszly :P

15.03.2004
21:45
[178]

cronotrigger [ Rape Me ]

Jake --> nie kumam ;((( ????

15.03.2004
21:48
[179]

Jake [ R.I.P. ]

Crono---- Co tu do kumania? Wy przygotowujecie sie do snu, a ja zaczynam wysylac pieniazki na konta innych, aby potem na tym zarobic :D

15.03.2004
21:51
[180]

cronotrigger [ Rape Me ]

Jake --> no to kumam ;))), za chwile usterka ;)))

15.03.2004
21:52
[181]

Jake [ R.I.P. ]

Czyli za chwile mnie nie ma :D

15.03.2004
21:56
[182]

następny [ Rekrut ]

to zaraz wszyscy znikamy :D a ja się pewnie troche spóźnie na program..

15.03.2004
22:01
[183]

cronotrigger [ Rape Me ]

no widzicie ;))) a ja moge ogladac i pisac ;))

zdziero..

16.03.2004
09:27
[184]

Jake [ R.I.P. ]

Własnie zobaczyłem wątek "Wiosna" i szlag mnie chyba trafi. Nie zaglądałem nawet do środka wystarczył mi tutuł. Zgadzam się wreszcie wiosna, u nasz w Tarnobrzegu juz mozna sobie na rowerku pojezdzic. No tak mozna... Właśnie wczoraj tak pomyślałem, wyjołem rower, przeczyscilem, dokręciłem i w droge. Pojeździłem moze 2 h i... Urwał sie pedał!!! aaaa szlag mnie traf... Dokrecilem jade dalej do domu ostroznie zeby nie urac znowu, mysle "w domu naprawie" a tu jeb... Kapcia zlapalem!!! aaaa... Juz do domu nie ma co prowadzc... Trza do garażu naprawić... Tylko kiedy znajde czas... Ehhh takie zycie...

16.03.2004
09:48
smile
[185]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Helol !!

No Jake, masz przechlapane...ja i tak mam gorzej...nie mogę jeździć na rowerku do 31.05.04... :D heh zwolnienie po szpitalu... No ale i tak postaram się je jakoś naciagnąć... :) Narazie pozostał tylko motorek...tylko najpierw tzreba go mieć... :)

16.03.2004
09:51
smile
[186]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Ta sory zapomniałem dopisać do poprzedniego mojego posta...

Dzisiejszy dzionek zaczął sie katastrofalnie...net został opanbowany przez Kazowców z mojej sieci...a więc często nie będę tu witał... :(

16.03.2004
09:52
[187]

Jake [ R.I.P. ]

Blade----> No własnie został mtorek ale musisz go miec :D nie martw sie zawsze mozemy cie na taczkach wozic :D

16.03.2004
10:04
smile
[188]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Jake
heh...taaa

Hm...jak by co to ja założe kolejna część...ok ?? Dojdzie do 200 postów tylko... ;)

17.03.2004
11:15
[189]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam serdecznie!!
*do karczmy wchodzi Avi cala zmeczona i obolala... (oprucz szyi :P:P ;-) )*
dawno mnie tu nie bylo... co tu slychac:>??

BladE--> okey... ale mam prosbe... we wstepniaku: zmien moja nazwe (Avi) na pelna czyli Avi_vampire i jeszcze napisz, ze jestem avianka (pol- elfka pol- wampirrzyca) i ze jestem opiekunka , strazniczka i pania Nocy :P:P... ;-)

17.03.2004
11:54
[190]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all:)
Na reszice moge posiedziec przy kompoie, a wszytko przez to, ze znow jestem chora :/ damnit, ale te chroby sie na cos czasem przydają :P
Buczo. --> ani jedno, ani drugie;) jestem po prostu...taka jak zawsze, tyle, ze mniej sie boje prawdziwej(i to dduuuzo mniej :))ba! nawet uwierzyłam, ze ją zdam:P Polski poszedł mi dobrze:) licze na miedzy 3/4. Moglo byc lepiej. Temat mi podszedł, ale nie byl w moim stylu. Z biologia juz gorzej, bo test byl trudny i w dodatku zrzeczy, ktorzych jeszcze nie bralismy (caly ewolucjonizm i genetyka- ale jakos poszlo, 2 bedzie na pewno). Licze na to, ze prawdziwa bedzie latwiejsza, bo zawsze (ponoc) tak jest:) (I hope so;))
Ale wpadłam tylko na chwilke, zeby Krew zostawic i, chyba juz 100 raz, zapytac czy bedzicie w koncu aktualizowac wstepniak? Bo jesli tak to mam 2 prosby :)
A poki co pijmy za moje ofiary;)

17.03.2004
11:56
[191]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cody--> oooo... heyka!!

17.03.2004
13:25
smile
[192]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Witam !!

Witam drogie panie... ;)

Ostatnie części nie tworzyłem ja więc jeśli sa błędy, albo z czymś się tam nie zgadzacie to możecie mi o tym powiedzieć postaram się tym zająć...

Avi
Się zrobi... ;)

X-Cody
Zdrowiej ;) i zdradz swoje 2 proźby... ;)

17.03.2004
13:28
[193]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

BladE--> thx :-)

17.03.2004
13:44
smile
[194]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Tak naprawdę to nie myślę o samych uleprzeniach ale o stworzeniu czegoś nowego...lepszego...pracuję nad tym ;) I mam nadzieje że kiedys uda mi się zakończyć tą pracę...

Dodam Avi że to nie ja dopisałem to zdanie o tobie...więc wszelkie zarzalenia kieruj do jego autora...( sam nie wiem kto nim jest... :) )

17.03.2004
13:46
[195]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

BladE--> to jest nastepny... jush sie zalilam :P:P

17.03.2004
17:21
[196]

Jake [ R.I.P. ]

Witam :D
Widze ze niedlugo new czesc trzeba bedzie zalozyc, a ja BLADE nowa gierke zanioslem i penie mu sie nie bedzie chcialo :P

17.03.2004
17:25
[197]

następny [ Rekrut ]

Witam
to mam założyc nową część ?
Avi, Blade --> tak to moja wina :( moja wina, moja wina, bardzo wielka wina.. ale swoją droga to Avi mi nie powiedziała jak ma być dodana :)

17.03.2004
17:31
[198]

Jake [ R.I.P. ]

Next-----> Zaczekajmy, moze zjawi sie BLADE...

17.03.2004
17:36
[199]

następny [ Rekrut ]

No dobra to czekamy :) tylko do kiedy? ;)

17.03.2004
17:40
[200]

Jake [ R.I.P. ]

Eeee... Spytaj się BLADE'a... Chociarz nie wiem jak...
Słuchaj Soul to chyba dla świtego spokoju dał teu Goozys czy jak mu tam tego jego browara... Nie wiem jaki on jest ale za sam ten watek dalbym mu spamera...

17.03.2004
17:45
[201]

następny [ Rekrut ]

Jake --> Goozys już prosił Soula o to kilka razy ale ten najwyraźniej tego nie przeczytał. Faktycznie mógł poprosić mejlem

17.03.2004
17:50
[202]

Jake [ R.I.P. ]

Next---> Mógł... Takie wątki jak ten zasmiecają forum... Przy okazji złamał FAQ bo nie wolno chyba zakladac watkow z tematem WIELKIMI LITERAMI

17.03.2004
17:53
[203]

następny [ Rekrut ]

yhym
to zakładać?

17.03.2004
17:54
[204]

Jake [ R.I.P. ]

Next----> Załóż tylko uwzględnij prośbe Avi... Ja spadam

BYE

17.03.2004
17:58
[205]

następny [ Rekrut ]

yhym wiem
to papa
ale narazie nie będe zakładać skoro sam jestem..

17.03.2004
19:18
smile
[206]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

O w mordę...zapomniałem... Jake to przez ciebie !! :)
Przyniusł mi nową gre i tak mnie wciągneła że zapomniałem o wszystkim innym....grrrrr....
No cóż to niech juz kolejną część założy następny...ja jak skończe nowy wstępniak to zrobię kolejną część...

Next>
Tylko mam proźbe...zajmij się tymi błędami ok ?? ;)

17.03.2004
19:21
[207]

następny [ Rekrut ]

Blade --> cośmi się nie chce :P

17.03.2004
19:28
smile
[208]

..KmP.. [ Designed by AI ]

haha, jestem tu :P
ale zaraz sobie znikam :›

17.03.2004
19:33
[209]

następny [ Rekrut ]

:o cześc KmP :D to i papa :D

17.03.2004
19:36
smile
[210]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Next>
Wiedziałem...i dlatego przyznam szczerze nie lubie kiedy to ty zakładasz wątki... ;)

KmP
Hey ! Bye ! :D

17.03.2004
19:44
[211]

następny [ Rekrut ]

hehe
dziś nic mi się nie chce :D

17.03.2004
19:47
[212]

Los Galaktikos [ Konsul ]

eee no jak to tak....wykasowaliscie mnie z wstepniaka!!! co to ma znaczyc??:D

17.03.2004
19:50
smile
[213]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Los
Eeee ło ciapciak... :) Co...a kim żeś ty niegdyś był że wyszukujesz się swej ksywy w pierwszym wątku naszej karczmy ?? - rzekł BladE :D Jakiś 2 nick ?? :)

17.03.2004
19:52
[214]

Los Galaktikos [ Konsul ]

no sayet jestem...tylko ze banana dostałem od tygryska:D

17.03.2004
20:00
smile
[215]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Los
Ahaaaa no wiesz...było głosowanie...ja sam z tego co pamiętam nie byłem za ale reszta się uparła...więc zostałeś usunięty... ;)

Ale miałes historie... :) Skubaniec... :)

17.03.2004
20:03
[216]

Los Galaktikos [ Konsul ]

no to ja chce z powrtem byc!!! od dzisiaj bede regularnie was odwiedzał i mam nadzieje ze na nowo wskocze do wstepniaka:D

17.03.2004
20:07
smile
[217]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

No to staraj się... :) No, i nie statsuj... :)

17.03.2004
20:08
[218]

Los Galaktikos [ Konsul ]

no dobra:D

17.03.2004
21:19
[219]

cronotrigger [ Rape Me ]

Hello!
ale kurde goraco dzisiaj ;))) 20 stopni a ja w puchowej kutreczce popierdala;lem

ehhh.. jutro kangaroo ;0

17.03.2004
21:46
[220]

Jake [ R.I.P. ]

Widze ze powrocił eks sayet... Witamy zpowrotem :D

17.03.2004
22:11
[221]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> woow... odkiedy to sie przyznajesz do winy??

Los--> ooo... witaj!!...

17.03.2004
22:16
[222]

Jake [ R.I.P. ]

Hejo Avianko :D Długo nie pogadamy ale jak chcesz mozesz wpasc pod link UP^ :D Ja u ciebie dos czestobywam :D

17.03.2004
22:17
[223]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake--> gdzie u mnie?:>

17.03.2004
22:19
[224]

cronotrigger [ Rape Me ]

aahh.. chyba spac ide \... ale musze rutkowskego obejrzec ;)))

17.03.2004
22:21
[225]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

crono--> to Ty tu jestes?:>

17.03.2004
22:22
[226]

Jake [ R.I.P. ]

Avi---> U ciebie na blogu :D Ps. Popatrz jaka zbieznosc, ty miałas Sar i ja tez miałem Sare :D

Crono---> BYE

17.03.2004
22:23
[227]

cronotrigger [ Rape Me ]

Avi --> caly czas

jake --. jeszcze czekam na rutkowskiego ( 22.40)

17.03.2004
22:23
[228]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake--> ;-)... ale komentarzy wcale ze nie mam :P:P ;-)

17.03.2004
22:24
[229]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

crono--> a-ha!

17.03.2004
22:27
[230]

cronotrigger [ Rape Me ]

No dobra.. jak przyjdze rachuek to rodzice mnie zabija.. wiec spadam z neta

NARAZIE!!!!!! milych snow

Detektyw gora

17.03.2004
22:27
[231]

Jake [ R.I.P. ]

Avi----> Wiesz z regóły albo nie mam czasu albo sie nie pokazuje... No ale teraz dałem XD
Crono----> No to sobie czekaj :P

Ps. Jakbym zniknol to znaczy ze zostalem odciagniety sila od kompa :D

17.03.2004
22:30
[232]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Jake--> jush... sprawdz czy Ci sie podoba ;-) i thx!!

18.03.2004
14:11
[233]

Jake [ R.I.P. ]

Avi----> Wilkie dzieki :D Wiesz ja tez nie wierze w "szczescie" i "pech"... Poprostu nie wiedzialem jak to nazwac... Czasem sa takie dni ze zaczyna sie wierzyc... Ale juz jest good... Pedalo pospawane, kolo posklejane :D Juz dzis jezdzilem na nim :D Blade potwierdzi...

Ps. Jesli nikt nie zalozy watku do wieczora to ja postaram sie to zrobic ale dopiero o 18;30 bede w domu ...

18.03.2004
14:16
[234]

następny [ Rekrut ]

Witam
Avi --> ja od zawsze się przyznaje

18.03.2004
14:18
[235]

Jake [ R.I.P. ]

OOOO Next co ty tu robsz o tej porze?? Jak masz chwile czasu to zaloz ta nowa czesc !!!

18.03.2004
14:18
[236]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hi all:)
ok. Moje dwie prosby sa proste :
Wiec 1) to prosze o umieszczenie mojej Krwi w menu :) (moze byc podoisana tak jak na kieliszku:)
2) trosze bym zniemiła opis we wstepniaku:) na cos takiego
"Ostatnimi czasy do naszej karczmy zawitała słynna ze swych zabójstw na zlecenie X-Cody zwana 'Zabójcą z Liberty City'. Gdy stanęła po raz pierwszy u progu karczmy wszyscy zdrętwieli jak zaczarowani, lecz gdy zapytała kto postawi jej kieliszek świeżej Krwi wszyscy zlecieli się do niej jak stado dzikich antylop, gdyż nikt nie umiał oprzeć się jej urokowi."

Byłabym wdzieczna za upgrade tego tekstu:)

18.03.2004
14:19
[237]

następny [ Rekrut ]

dobra będzie za 2 minuty..

18.03.2004
14:20
[238]

następny [ Rekrut ]

Cody -> Witaj :) zaraz się to poprawi..

18.03.2004
14:21
[239]

Los Galaktikos [ Konsul ]

hehe:D ale jestem szczesliwy:D super pogoda....4 lekcje odwołane:D nic tylko zyc:D

18.03.2004
14:31
smile
[240]

następny [ Rekrut ]

:P bold mi się nie zdją :P eh idiotycznie to wygląda :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.