GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mu online - opinie, pytania, porady.... cz.21 (po jubileuszowa:)

09.03.2004
19:30
smile
[1]

SirGoldi [ Gladiator ]

Mu online - opinie, pytania, porady.... cz.21 (po jubileuszowa:)

No witam w kolejnej już 21 częsci. Bardzo bym prosil o ogranicznie sie
w pisaniu do mnie na gg o problemach z mu bo nie nadazam! Od tego jest forum!
Aha sorki ale jest zero aktualizacji jak coś to pytajcie :)
No to zapraszam to kolejnej czesci wstepniaka!! Dodalem troche informacji o prywatnych serwerach:

MuOnline wersja bezpłatna (BETA)

Na wstępie jak rozpocząć grę w MUonline na GLOBALU

1. Wejść na stronę www.muonline.com
2. Zarejestrować się
3. Ściągnąć klienta:

ftp://muonline.nefficient.co.kr/pub/muonline/Global/MU0_95d_full(Eng).exe
https://www.ultrahaha.per.sg/muonline/MU0_95d_full(Eng).exe

4. Zainstalować grę
5. Pozwolić by gra dokonała autoudpate'u
6. Uruchomić grę
7. Wybrać serwer Maya lub Wiggle (nie mozna przenosic rzeczy z jednego na drugi!!) Najwiecej polakow gra na
Maya 2 a jesli chodzi o Wiggle to nie za bardzo sie orientuje. :)
8. Stworzyć postać
9. Grać ile wlezie :)

====================================================================
Jak zaczac grac na prywatnym serwerze:

żeby grac musisz zrobic tak: ściągasz nowego klienta 96u full i patcha 96y z tych stron:

Klient versja 96:

>> https://download.muchina.com/MU0_96y_full(Chs).exe

Patch:

>> https://download.muchina.com/MU0_96y_patch(Chs).exe

później instalujesz klienta i patcha, później musisz w pliku Partition usunąć wszystkie serwery koreańskie i napisać swoje serwery, ja ci napisze najpopularniejsze:

fobia 80.164.75.13 44405
NightMU 219.118.176.139 44405
MUStorm 24.1.63.167 44405
MuServ 219.150.229.105 44405
BedlamiteMu 24.28.29.9 44405

Oczwiscie musisz sie do danego serwera najpierw zarejestrowac, zazwyczaj linki do rejestracji sa podane przy danych serwera.

Teraz pozostaje ci jeszcze ściągnąć pliki które zmieniają język z koreana na angielski:

https://www.fobia.dk/mueng.zip

Rozpakuj te pliki i wrzuc do Data/Local, teraz uruchom main.exe i wybierz zakladke po lewej, pojawia sie serwery, wybierz serwer a potem ten srodkowy, powodzenia, jak cos nie wychodzi napisz: gg 4041164

Opisy serwerow prywatnych:

1- MUstorm (info by slog)
rejestracja https://24.1.63.167:90/Mu_reg/default.asp
wpisac do partition MUStorm 24.1.63.167 44405
forum https://mustorm.cjb.net/

2- Fobia(info by simon15)

rejestracja www.fobia.dk (tylko uzywajcie IE bo otwierajac ta stronke w operze nie uda sie rejestracja:( Trza najechac na ACCOUNT i stworzyc nowe konto
wpisac do partition fobia 80.164.75.13 44405

3- Unknow serwer.

Podam info na temat fajnego serva, sa tam boxy do +4 i pare fajnych itemkow, a co bede pisal sami se zobaczcie

MuServ 219.150.229.105 44405

https://219.150.229.105/reg/register.asp?action=reg rejestracja
https://219.150.229.105/reg/userzs.asp Reset postaci trzeba miec 100mlnow i powyzej 300 lvla
https://219.150.229.105/reg/clearpk.asp utaj na wykasowanie murdera trzeba miec chyba 1mln (raczej tak)

server jest na wersje 0.96y

4- Pwn serwer

Server IP: 62.194.20.117
Port: 44405
Website:https://62.194.20.117:80
Discussion Board: https://www.pwnmu.cjb.net

Chwilowo od paru dni nie dziala rejestracja ale moze na forum sie cos dowiesz.

5- BedlamiteMu

24.28.29.9 44405
Version: .96y
1500x exp rate
60% drop rate
Custom items in shops

Signup: https://24.28.29.9/reguser.asp?action=reg

====================================================================
F.A.Q czyli najczesciej zadawane pytania:

1)Jak zdobyć szkrzydła (nie do gaczy) i co one dają?
2)Jak zdobyć stworka na ramię (Mi to się tylko z "impem" kojarzy) i co on daje?
3)Czy na tym serwie jest lepsza broń od "chaos dragon axe"?
4)Co to jest devil square i jak się tam dostać?
5)Co to jest blood castle i jak się tam dostać?
6)Jaka jest najleprza zbroja w grze i gdzie ją zdobyć?
7)Jaki jest max. lvl?
8)Co to są extra pointy i co one dają?
9)Do czego służy stamina?
10)W jaki sposób dostać się do lost tower ("move lost tower" nie działa)?
11)Jaka jest najlepsza broń w grze i gdzie ją zdobyć?
12)Gdzie znaleźć stworki odpowiednie dla DK poziom 150+?
13)Do czego służy: Fury of light (Oczywiśćie jak tego użyć), Chaos jevel (Czy jakoś tak) i taki inny diamencik, blood scrool, devil eye, devuil keye i inne devile?

A oto odpowiedziŁ

1) Skrzydla na niektorzch serwerach mozesz kupic w barze w lorencii a jak chcesz zrobic to potrzebujesz chaos itema +bles +soul chyba tak:)
2) stworek na ramieniu to jest satan i mozesz go kupic w barze w lorenci zwieksza on o 30% zadawane przez ciebie obrazenia.
3) co do broni to nie jestem pewien ale chyba jest lepsza od cda
4)blood castle to bonusowa lokacja aby do niej wejsc potrrzebujesz invisibility cloak chyba w sklepie z bronia w davias jest a jak nie to musisz kupic blood key +blood fang+ chaos oczywiscie wszystko odpowiedniego poziomu dla 150lvl to chyba bedzie +3. A no i wchodzisz tam w davias w kosciele jest aniol.
5)devil square to tez bonusowa lokacja jak blood castle ale wejscie jest w nori kolo chaos machine stoi taki niby mag. Potrzebujesz devil invitation zeby wejsc aby go zrobic musisz miec devil key + devil scroll czy jakos tak i 1 chaosa. a no i robisz to w chaos machine
6) Najlepsza zbroja dla dk to Phenix, przed niom jest black dragon i zwykly dragon. Zwyklego dragona mozesz kupic w barze w davias ale tylko zbroje.
7) max level to 350lvl potem mozesz postac zresetowac do poziomu 1 ale zachowujesz statystyki swoje wiec jest spox tylko nie wiem co trzeba dac GM na bedlemitu
8) extra pointsy sam nie wiem
9) stamine sie zuzywa gdy urzywasz jakiegos skilla ktory jej wymaga.
10) wpisz /move losttower a jak chcesz na inny poziom to np /move losttower7 a wejsc mozesz na nie parzyste poziomy (1,3,5,7)
11) nie wiem Sword of destrtuction jest dobry bo jednoreczny wypada w tarkanie
12) mysle ze w losttower7 jak masz slaba zbroje a jak nie to tarkan bedzie dobry
13)fury of light to jest skill prawym przyciskiem na niego i go zapamietasz ale zeby go urzyc musisz miec horn of unilia to taki maly konik niby:) chaos jest potrzbny do kombinowania itemow w chaos machine, ten inny diamencik to bless podnosi poziom przedmiotow do +6 ze 100% skutecznoscia. Jest jeszcze soul podnosi poziom itemow do +7,+8,+9 ale masz 50% szans na powodzenie. No a te blood i devil itemy to potrzbne ci sa zeby zrobic bilecik do blood castle i devil square.

NARAZIEJ ZOSTAWIAM TE PYTANIA ALE ZASTANOWIE SIE CZY ICH NIE USUNAC!

Podstawowe komendy w grze to:
/trade + trzymanie kursora na postaci z którą chce się handlować (by rozpocząć handlowanie)
/party + trzymanie kursora na postaci którą chce się dołączyć do drużyny (założenie drużyny)

Tu kilka uwag dla początkujacych graczy!
1 .JESLI KTOS WAS BEDZIE PROSIL O DAWANIE KILKA RAZY TRADE BEZ CELU NIE ROBCIE TEGO NAWET JAK COS BEDA ZA TO OFEROWALI!
2 .Dawajcie trudne do odszyfrowania hasła i ID i za nic w swiecie nie podawajcie swojego ID bo wtedy gdy wejdziecie nastepny raz do gry bedziecie mieli prawdopodobnie gola postac!
3. Na rynku rozni hackerzy daja strony do hackow z MU np. na stronie www.hackers.tk (czy jakos tak:) to podpucha ! Gdy klikniecie na connect wysle sie do nich e-mail z twoim ID i haslem!
4. Patrzcie uwaznie co kupujecie! Złodzieje pierw pokazuja rzecz i daja niska cene a juz przed samym zakupem podmieniaja na duzo gorsza a my podjarani dajemy OK!
5. Nic mi sie wiecej do glowy nie przychodzi :)

Zwroty używane przy handlu, które rozumieją gracze z całego świata:
S> [nazwa przedmiotu] (gdy chce się coś sprzedać)
B> [nazwa przedmiotu] (gdy chce się coś kupić)

Jak robić skróty klawiszowe do komend i tekstów:
Włączamy okno rozmowy i wpisujemy /1 [tutaj tekst lub komendę] np. /1 /trade
Aby użyć tak przygotowanego skrótu należy wcisnąc podczas gry alt+1
I tak możemy przypisywać kolejnym cyfrą inne komendy lub teksty.

Jak przypisać daną litere do itemów:
Wchodzimy do inventory wzkazujemy na potion lub item kursorem i naciskamy Ctrl + q,w,e

Jaki trzeba mieć lvl by dostać się do poszczególnych miast:
15 lvl do Devias
10 lvl do Lorencji (dla elfek)
10 lvl do Norii (dla magów i wojowników)
20 lvl na pierwszy poziom podziemi, 40 na drugi i 60 na trzeci
80 lvl Lost Tower
(byc moze wkrotce i Tarkan chyba od 160lvl!)

Aby założyć gildie należy mieć 100 lvl (gildie mają siedzibę w Devias)
Aby odblokować dodatkową postać gladiatora (mix maga i wojownika), należy osiągnąć 220 lvl

====================================================================

Ceny żadkich przedmiotow (obowiazujace na GLOBALU)
Jewel Of Chaos - okolo 850k (mozna utargowac 800k)
Jewel Of Bless - Jakies 11,12 Jewel Of Chaos
Jewel Of Soul - 5 + 800k lub 6 Jewel of Chaos

Arfetakty:
Safeguard Angel - Absorbuje 30% obrazen.
Satan - Dodaje 30% zadawanych obrazen.
Jewel of Chaos - Sluzy do tworzenia najlepszych broni dla denej profesji ( ELF - Chaos Nature Bow, DW - Chaos Thunder Staff, DK - Chaos Dragon Axe)
Box Of Luck - Wypada z Gold Budge Dragon, moze z niego wypasc albo jakas cenna rzecz, kasa albo... NIC ;)
Box Of Khundun - Co jakis czas pojawiaja sie złote potwory (gobliny i takie tam:) i wypada z nich wlasnie Box of Khundun +1,+2,+3. Za +2 juz mozna wołac Blessy....
Horn Of Uniria - Kura ;)
Horn Of Dinorate - Ptaszek :)
Orb Of Twisting Slash - Skill dostepny od 80 lvl, tnie wszystko na okolo.
W wersji korenskiej sa roznego rodzaju Orby ale nie bede sie o nich wiecej rozpisywał :)

Pierścienie:
Ring of Ice+1,2,3 itd. - ochrania przed mrozem
Ring of Poison - ochrania przed trucizną
W wersji koreanskiej sa pierscienie dzieki ktorym mozna przemieniac sie w rozne potwory. (nie zauwazylem zeby to cos dawalo poza wygladem..)

Amulety:
Pendant of fire+1,2,3 itd. - ochrania przed ogniem
Pednant of Lighting+1,2,3 itd. - ochrania przed błyskawicami

Wings:
HeavenˇŻs Wings
SatanˇŻs Wings
FairyˇŻs Wings
O co chodzi z tymi skrzydłami poczytajcie na stronie ;)
Nie pisalem o wszystkich rzeczach tylko o tych naistotniejszych o reszcie poczytajcie na
https://www.muonline.com/s02/s04_09.asp

Na prywatnych serwerach sa jeszcze inne itemy ktore nie sa oisane mozna je znalezc na https://www.muspirit.com/item.html

====================================================================

LINKI:
https://homepage.eircom.net/%7Eaiki/MU/index.html - Polskie opisy wszystkich itemow w muonlineŁ

Linki do ciekawych miejsc na oficjalnej stronie MuOnline:
https://www.muonline.com/s02/s05.asp - Profesje (domyślnie Dark Knight) można tu sprawdzic np. jakie czary ma mag.
https://www.muonline.com/s02/s07.asp - Mapy (Lorencja, Davias, Noria, Dungeon)
https://www.muonline.com/s06/s01.asp - FAQ MuOnline

Link do ostatniej czesci! https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2066202&N=1

Prawdopodobnie nie wszytskie wymienione wyzej serwery dzialaja . Nie mam czasu tego sprawdzic ale jesli ktos wie to plis niech napisze!
Miłej gry i dobrych dropow!

====================================================================

10.03.2004
15:18
smile
[2]

Shirue [ Pretorianin ]

ktos moze wiem jak mozna sie zarejestrowac na PWN mu bo ta rejestracja nie dziala i niedziala tez server darkieMU ??

10.03.2004
16:09
smile
[3]

hum4ncry [ Konsul ]

Icee MU !!!!Zapraszam wszystkich do grania na tym servie bo jest zajebisty. Moj nick w grze to : K0nopia_pl . Jak zagladniecie na server to piszcie . Poszukuje ludzi do Blood Castle ok 120 lvl. Ja jestem e elfem wiec pomoge jakby co. Piszcie tez jak macie wolne konta na Icee MU bo kumple chca grac a nie moga sie zarejstrowac. Moj e-mail: [email protected].

10.03.2004
16:13
smile
[4]

hum4ncry [ Konsul ]

Z tego co wiem to nie mozna sie zarejstrowac na PWN MU bo admin to ograniczyl. A propos teraz PWN dziala na patchu 0.97 ale o rejestraccji chyba nie ma juz co marzyc

10.03.2004
16:21
smile
[5]

Shirue [ Pretorianin ]

hum4ncry -----> czy moglbys podac wszystkie potrzebne informacje do grania na Ice MU stronke z rejestracja Partysiona itp. ??

10.03.2004
16:41
[6]

Mr.KNIGHT [ Pretorianin ]

na icee mu juz nie rejestruja od dawna

10.03.2004
19:19
smile
[7]

VmacV [ Konsul ]

Ej czy stormacz zyje ??

10.03.2004
21:41
smile
[8]

3lm0 [ Pretorianin ]

A ja zaczalem grac na Globalu z mala pomoca :P i mam juz 20 lvl EE :) Moze zalozymy jakas gildie na Globalu ??

10.03.2004
21:43
smile
[9]

SirGoldi [ Gladiator ]

3lmo ---> Może pierw dojdziesz do 100 lvl i zaczniesz się modlić żeby ci konta nie schacowali? :)
VmacV ----> Żyje żyje ale zapewnie wkrótce zaś padnie serwer i wszystko sie pokasuje.... Więc to nie ma większego sensu...

10.03.2004
21:46
smile
[10]

3lm0 [ Pretorianin ]

A o to sie nie boje :P Najwyzej nowa postac :) EE gram 3 dzien i 20 lvl :P

10.03.2004
23:10
smile
[11]

Shirue [ Pretorianin ]

Hej kolejny server juz chyba padl na dobr DarkieMU padlo nie oszukujmy sie to poczatek konca prywatnych serverow ( OBY NIE)

10.03.2004
23:51
smile
[12]

SoulHunter [ Bad Boy ]

ja się zdenerwowałem bo mi sprzęt ukradli i do tego jeszcze polacy :(

11.03.2004
03:28
[13]

voroshmitov [ Pretorianin ]

Link do POLSKIEGO serwera muonline:

11.03.2004
08:28
smile
[14]

Gibonus [ Pretorianin ]

Ja tu dopieru sciagam klijeta do prv serverow a wy juz mi oglaszacie ich rychly koniec????
zycie jest straszne ide sie powiesic:)

11.03.2004
08:50
smile
[15]

Angel of Death. [ Junior ]

Siema podajcie linka do nowego pacha na PwnMu

11.03.2004
09:26
smile
[16]

Gibonus [ Pretorianin ]

podajcie prosze linki do DZIAŁAJĄCYCH rejestratorów prvMU bo te co sa tu nie trybią.
dzieki wielkie.

11.03.2004
11:32
smile
[17]

Aga_K_ [ Legionista ]

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnic jak podnieśc level itemu z np +6 do +7 ?

11.03.2004
12:11
smile
[18]

Angel of Death. [ Junior ]

Ja moge ci powiedziec Soulem robisz +7+8+9 ale masz 50%szans ze ci sie uda, chyba ze masz item z luckiem to masz 75% szans a w pralce w nori robisz +10 i +11 do +10 wkladasz soula+blesa+ chaosa i masz +10 a jak chcesz do +11 to 2 blesy 2 loule i 1 chaos

11.03.2004
14:33
smile
[19]

3lm0 [ Pretorianin ]

Mamy plan razem z VmacV'iem zeby zalozyc gildie na Globalu (wigle) lvl beda szybko szly :P Poniewaz bedziemy korzystac z niewielkiej pomocy:P i co wy na to ?? (post przeznczony jest dla: voroshmitova, SirGoldiego, Mr.KNIGHTa i do Madcata o ile on jeszcze gra

11.03.2004
14:36
[20]

voroshmitov [ Pretorianin ]

Ja mam lepszy plan, żeby założyć gildie na polskim serwerze MuMania, Link poniżej:


IP:234.878.545.090
PORT: 11101

https://212.244.55.213/

11.03.2004
14:41
smile
[21]

VmacV [ Konsul ]

Ten polski serv nawet fajny tylklo "malo" =P xp jest a sklepiki nie powiem bogate... tylko siana malo =((

11.03.2004
14:43
[22]

Angel of Death. [ Junior ]

voroshmitov-ale ta rejestracja chyba niedziala

11.03.2004
14:43
smile
[23]

VmacV [ Konsul ]

jestem za pomyslem vorosh-a tylko kurde siana malooooooooo !!!!!!!

11.03.2004
14:43
smile
[24]

VmacV [ Konsul ]

dziala dzialaa ja sie zarejestrowalem..

11.03.2004
14:43
[25]

SirGoldi [ Gladiator ]

Coraz bardziej podziwiam tych ludzi co grają na Globalu... Nie wiem jak im się chce wiedząc na dodatek że mogą kiedyś zobaczyć swoją postać gołą...

11.03.2004
14:47
smile
[26]

3lm0 [ Pretorianin ]

Ja tam bede grac na globalu bo zamiast robic penerska postac w 4 miesiace to ja ja zrobie w 1 miesiac :) i bede gnebic ludzi z calego swiata :P

11.03.2004
14:50
smile
[27]

3lm0 [ Pretorianin ]

Aha i jeszcze jedno na potwierdzenie :P skonczylem lekcje o 13.30, przyszedlem zjadlem obiad, chwilke pogralem i nabilem 2 lvl :P

11.03.2004
15:02
smile
[28]

VmacV [ Konsul ]

Chlopaki/Panowie (jak wolicie) (oczywiscie Vorosh, Goldi, KNIGHT i MAD) mozemy pograc na globalu (sa nowe zabezpieczenia ale i tak wlamania beda sie zdazac) i zalozyc gildie a lvl 80-90 w miesiac zdobedziemy (dzieki pomocy).
A wiec..."Mialem sen. Piekny sen.... . " hehe. Mogli bysmy zalozyc ta gildie wymieniac sie przedmiotami i tak na 110 wszyscy juz by mieli chaos bronie dragon/legend/guardian sety itd. A ze w kupie tkwi sila (nie w takiej kupie :| ) nawet jak kogos obrobia to przeciez kumple z gildii pomoga no nie jedno wyjscie 8 osob do losttower= kompletne sety dla kazdej rasy =) i bronie przemyslcie to i odezwijcie sie do mnie lub 3lmA wszysko omowimy...

11.03.2004
15:47
smile
[29]

*kryss* [ Legionista ]

oczywiscie tempy mac by sie nie kapnal ze mozna na globie grac z pomoca wiec madry kryss na to wpadl
a wiec podsumowujac WRACAMY DO STAREGO DOBREGO M U !!!!!!!!!!!!!!!!! i gramy z "pomoca" :P:P:P:P:P:P

11.03.2004
15:56
[30]

Angel of Death. [ Junior ]

Czemu PwnMU nie dziala? Jest jakis nowy pach?

11.03.2004
15:59
[31]

Ishap [ Junior ]

O co chodzi w grze "z pomocą"? Tak czy siak ja chyba też sobie pogram na globalu, skoro tak teraz polecacie (No wiecie, prv serwy padają jak muchy) to sobie pogram na globalu, tylko o co chodzi z tą pomocą?

11.03.2004
16:02
smile
[32]

dziku86 [ The Cure ]

to moze jak chcecie grac na globalu to moze na maya bo juz mam tam 35lvl DK ??:P

11.03.2004
16:06
smile
[33]

SirGoldi [ Gladiator ]

dziku86 ----> Ja też mam DK ale na 99 lvl tylko że bez rzeczy :) I nie ma sensu grać... Chyba że bym poszedł gdzieś i od razu znalazł Soula albo Blessa :P

11.03.2004
16:10
smile
[34]

3lm0 [ Pretorianin ]

na wiglach jest mniej ludu i mamy *kryss* na 80 lvlu ktory zalozy gildie :) a nie tylko ty berdziesz na wiglach zaczynac..chociazby taki VmacV :)

11.03.2004
16:16
smile
[35]

VmacV [ Konsul ]

Goldi przeczytaj mojego posta mowilem ze jak cos sie wydazy to wszyscy robia zrzutke (gramy na wiglach) ludzie !!

11.03.2004
16:19
[36]

SirGoldi [ Gladiator ]

Hehehe VmacV tylko że jest taki problem że oni mają moje hasło i ID więc jaki to ma sens? Musiałbym robić nową postac na Wiggle a mi się nie chce...

11.03.2004
16:23
[37]

dziku86 [ The Cure ]

no to niejest zle , a co sadzicie o tym polskim Mu co pisal vorosh?

11.03.2004
17:13
smile
[38]

3lm0 [ Pretorianin ]

Ej SirGoldi juz voroschmitova przekabacilismy na nasz strone :) I on tez zaczyna od nowa, ale to pojdzie dosc szybko ( nabijanie lvl :)

11.03.2004
18:07
[39]

dziku86 [ The Cure ]

czyli wigle ??

11.03.2004
18:14
smile
[40]

3lm0 [ Pretorianin ]

Tak my bedziemy grac na wiglach

11.03.2004
18:20
smile
[41]

Aga_K_ [ Legionista ]

Angel of Death ----> dzieki, przedmioty+10+11 robi sie w Norii w pralce to wiem, a te niższe jak dokładnie ?

11.03.2004
19:04
[42]

Angel of Death. [ Junior ]

Aga_K_----------->na gorzem masz wsztstko napisane. a dokladnie to jak masz item +6 i chcesz miec +7+8+9 to biezwsz soula i wkladasz do itemu ale musisz go miec w inwentory i oplaca sie tylko w rzeczy z luckiem

11.03.2004
19:23
[43]

Aga_K_ [ Legionista ]

Dzieki bardzo :)

11.03.2004
19:31
[44]

Mr.KNIGHT [ Pretorianin ]

ja mam na maya DK na 87 lvl i raczej jak juz cos to maya ale na razie gram na Mu Mania

11.03.2004
20:22
[45]

dziku86 [ The Cure ]

no kurde chlopaki nie wiem czy beda gral na wigle bo Mumania jest zajebiste - polecam !!!

11.03.2004
20:58
smile
[46]

3lm0 [ Pretorianin ]

Stary nie musisz grac na wiglach :) My sobie jakos poradzimy :) hihihi

11.03.2004
21:24
[47]

Geenel [ Centurion ]

Hmm mam maly problem z rejestracja na Mumania. Wszystkie dane wprowadzam prawidlowo a pokazuje mi blad:your personal id isnt correct. Hmmm nie wiem co robie nie tak....

11.03.2004
21:27
smile
[48]

VmacV [ Konsul ]

Powiem tak:

lvl-e prawie tak szybko jak na tym servie MUmania

11.03.2004
21:27
[49]

Geenel [ Centurion ]

O ja glupi, nie zauwazylem ze numer mam miec 15 albo 18 cyferek :D Juz wszystko dziala :)

11.03.2004
21:28
smile
[50]

VmacV [ Konsul ]

moze masz za duzo liter/liczb lub jest juz uzywany taki login...

poprzedni moj post troche bez sensu chodzi tu oczywiscie o GLOBAL

11.03.2004
22:11
smile
[51]

GornPL [ Chor��y ]


ej ludziska jaką trza mieć wersje żeby grać na mumania ?????

11.03.2004
22:17
[52]

Geenel [ Centurion ]

Hmm no wlasnie, sciagnalem ta wersje co jest na ich stronie a twierdzi ze potrzebuje nowszej ?!?

11.03.2004
23:22
smile
[53]

voroshmitov [ Pretorianin ]

Pomóżcie, pomoc mi nie działa a na dodatek teraz nie widzi mi w ogóle serwer [nie chce do gry wejść] Help

12.03.2004
00:48
[54]

voroshmitov [ Pretorianin ]

OK Poradziłem sobie tylko teraz mam pytanie do was, no bo lipa jest POMOC nie działa u maga, tzn przy czarach, jak leje z piąchy to jest spoko, tylko dlaczego potwory nic nie dropują, pomóżcie.

12.03.2004
08:52
smile
[55]

VmacV [ Konsul ]

E Vorosh takie problemy to na gg dawaj a dropow nie ma bo im wieksza "pomoc" tym mniejszy drop napisz mi na gg ile masz tej "pomocy" ustawione.

12.03.2004
08:54
smile
[56]

3lm0 [ Pretorianin ]

Jak nawalasz z piachy to mozesz dostac DC z serva :) Bo masz moze nastawione na zbyt duza pomoc :) Ja mam 150 i to jest duzo, a nie wyzuca mi dlatego, ze zbyt szybko rozwalasz potwory i serv nie nadaza za toba :P

12.03.2004
08:57
smile
[57]

VmacV [ Konsul ]

ja mam 15 ustawione i wypadaja itemki i sianko :P

12.03.2004
10:01
smile
[58]

Gibonus [ Pretorianin ]

witam
skad sciagnac i jak zainstalowac "pomoc" 1 hit hack? pogram z tym na wiglach (mam tam DK 43lvl). potrzebuje tez TradeHacka bo to juz mnie wkur.... jak oddam 600k za chaosa ktorego nie dostane.
Teraz sciagam 96y i lacza sie z MUMania.
Ten prv Server musi przetrwac, grajcie tam a wszystko bedzie dobrze. Nie trzeba gigantycznej ilosci userow, tylko znani sobie zapalency.

12.03.2004
10:06
[59]

voroshmitov [ Pretorianin ]

Ej a na którym gracie chłopaki dokładniej wigle ? ja przeważnie albo drugi od góry albo przedostatni.

12.03.2004
10:30
[60]

Geenel [ Centurion ]

Ja tez z paroma qmlami gram na wiglach (roznych). Czy sa jeszcze jakies pomoce oprocz speed hacka? Najgorsze to ze mam syfne itemy i malo kasy :(((

12.03.2004
10:31
smile
[61]

Gibonus [ Pretorianin ]

Ja gram zazwyczaj na 1 albo 15. ale to nie problem wejcs gdzie indziej.
Mam pewien pomysl na hekerow oprozniajacych konta highlvl graczy.
Trzeba miec dwie postacie i zaufanego kumpla.
Jedna postacia grasz w grugiej trzymasz sprzet. wchodzisz na swojego gracza, kumpel na twojego "przetrzymywacza". Odbierasz sprzety, logout i zmiana. jestescie juz obaj ubrani i zalogowani na swoich killerow. Na koniec kolejna zmiana.
Zabiera to troszke czasu ale mysle ze moze zadzialac (chyba ze hakuja nawet 1lvl postacie).

12.03.2004
10:33
[62]

Gibonus [ Pretorianin ]

moj nick na wiglach to Gibonus oczywiscie

12.03.2004
11:42
[63]

zarowka [ ]

hmmmmmmmmm...... napisz mi ktos na gg o tej pomocy 1000065 (vorosh np ty mi napisz), moze sie do was przylacze...prosze o odp

12.03.2004
11:53
[64]

voroshmitov [ Pretorianin ]

To chyba mój obowiązek przekazać pałeczke dalej :d Ale tak poważnie to ten hack raczej tylko dla DK bo biegając z pięściami Dw to podejrzane troche, dzisiaj sie spotkajmy na wigle nr. 2 w barze w lorencii o godzinie 19-30 albo 20.00

12.03.2004
12:06
[65]

voroshmitov [ Pretorianin ]

Y cholera nie moge grać ! wejde do gry, 20 secund i disconnect, póxniej musze uruchomić kompa ponownie żeby grać, co jest ?

12.03.2004
13:59
smile
[66]

GornPL [ Chor��y ]


ej ludzie to powiedzcie mi jaką musze mieć wersje żeby grać na serwerze mumania

12.03.2004
13:59
smile
[67]

Gibonus [ Pretorianin ]

hehe
ja to chyba nie mam co robic:) i wpisuje rozne rzeczy
poprostu nie moge grac w MU w pracy.
co do spotkania to moze pozniej ok 21?
czy macie nicki w grze takie jak tu na forum??

12.03.2004
14:03
smile
[68]

SirGoldi [ Gladiator ]

Tak większość z nas ma podobne albo takie same nicki jak na forum np. ja mam identyczny. Kiedyś była lista graczy ale za bardzo się rozrosła :>

12.03.2004
14:08
smile
[69]

3lm0 [ Pretorianin ]

Ok Ja gram pod nickiem 3lmO na wiglach 3, razem z VmacV i kryssem (barby:) hihihi

12.03.2004
14:14
[70]

VmacV [ Konsul ]

Ja mam 3vil gramy na W3 goldi ty masz ta postac shackowana na maya czy Wigle ??

12.03.2004
14:17
[71]

VmacV [ Konsul ]

UWAGA !!!!

tworzymy liste graczy z globala jestem ciekaw ile osob gra na globalu


VmacV=3vil=DK=Wigle 3

12.03.2004
14:26
[72]

HaldiRR [ Legionista ]

CO daje chaos ja sie go z czyms zmiksuje???
Ile moze kosztowac Lightning swotd?
;)

12.03.2004
14:30
smile
[73]

3lm0 [ Pretorianin ]

ja :) 3lm0=3lmO=EE=wigle 3

12.03.2004
14:37
smile
[74]

Gibonus [ Pretorianin ]

ja w sprawie listy Wigle: gracz Gibonus DK lvl 43

12.03.2004
14:57
[75]

Gibonus [ Pretorianin ]

HaldiRR >>>>> light sword kupisz od 80k ale bez niczego..... a za +4+12+skill+luck mozesz oddac 3 wioski wraz z chlopstwem

12.03.2004
15:25
smile
[76]

VmacV [ Konsul ]

ale sieka pod miastem na W2 heroa sobie nabilem :) i helical +1 zdobylem :P

12.03.2004
15:26
[77]

VmacV [ Konsul ]

chaosem tworzysz haos bronie chaos dragon axe; chaos nature bow; chaos lightning staff

12.03.2004
15:42
[78]

voroshmitov [ Pretorianin ]

3lm0=3lmO=EE=wigle 3
VmacV=3vil=DK=Wigle 3
Voroshmitov=vorosh_pl=DK=Wigle 3

12.03.2004
15:46
smile
[79]

3lm0 [ Pretorianin ]

VmacV ----> i w jego przypadku sprawdza sie powiedzenie "glupi ma zawsze szczescie" :P hihihi

12.03.2004
16:45
smile
[80]

VmacV [ Konsul ]

3lm0 --->ha ha ha..... burak

12.03.2004
17:02
smile
[81]

zarowka [ ]

3lmo -> napisz do mnie na gg 1000065, i wyjasnij co z ta pomoca, bo niestety wieczorem nie bedzie mnie ;( a juz teraz chcialem sobie ponabijac lvl

12.03.2004
17:32
[82]

voroshmitov [ Pretorianin ]

SirGoldi jak masz to konto mam pomysł, zrobimy postać jakąś i z hackiem mu zrobimy pharanomie i będziemy go zabijali, i Hero gotowe :D

12.03.2004
17:34
smile
[83]

Gibonus [ Pretorianin ]

dopieru teraz na to wpadliscie???? ja uzywam tego juz dawno.... oj chlopaki chlopaki

12.03.2004
17:37
smile
[84]

VmacV [ Konsul ]

To czemu nic nie powiedzioales skoro juz dawno to uzywasz ????

12.03.2004
17:40
smile
[85]

VmacV [ Konsul ]

eeeeee.... sorki ale .... mu opanowalo moje cialo i umysl i nie kontroluje juz swoich wypowiedzi...

BTW 6 paskow z 27 lvl na 28 w 10 min udalo mi sie nabic :)))))

12.03.2004
18:08
[86]

Senth [ Junior ]

Witam. Grałem trochę w mu na globalu, jednak mizernie idzie exp. Słyszę tu o jakiejś "pomocy". O co chodzi?

12.03.2004
18:55
[87]

Geenel [ Centurion ]

No wlasnie powiedzcie jakie macie dokladnie wartosci i jaka taktyke stosujecie? Bo mi cos cienko idzie...

12.03.2004
19:08
smile
[88]

Angel of Death. [ Junior ]

No wlasnie powiedzcie krok po kroku co z ta pomoca jest grane

12.03.2004
20:36
[89]

voroshmitov [ Pretorianin ]

Ja niestety nie moge być o 21.00 przełóżmy spotkanie na godz. 22.00 na wigle 2 w barze w lorencii.

12.03.2004
21:00
[90]

Daark [ Konsul ]


3lm0=3lmO=EE=wigle 3
VmacV=3vil=DK=Wigle 3
Voroshmitov=vorosh_pl=DK=Wigle 3
Daark0=Daark0=DW=Wigle3

12.03.2004
21:15
smile
[91]

3lm0 [ Pretorianin ]

ok voroshmitov ja bede o 22 w barze :P

12.03.2004
21:21
[92]

Gibonus [ Pretorianin ]

3lm0=3lmO=EE=wigle 3
VmacV=3vil=DK=Wigle 3
Voroshmitov=vorosh_pl=DK=Wigle 3
Daark0=Daark0=DW=Wigle3
Gibonus=Gibonus=DK=Wigle (all)

12.03.2004
21:50
smile
[93]

zarowka [ ]

3lm0/3lmO/EE/wigle 3
VmacV/3vil/DK/Wigle 3
Voroshmitov/vorosh_pl/DK/Wigle 3
Daark0/Daark0/DW/Wigle3
Gibonus/Gibonus/DK/Wigle (all)
Zarowka/Dxe-PL/AgiElf/Wigle 3


zrobilem czytelniej :D

12.03.2004
22:19
smile
[94]

HaldiRR [ Legionista ]

O co biega kiedy kolesie prosze zeby nie naciskac trade kiedy proponuja???????????????????????????

12.03.2004
22:21
[95]

zarowka [ ]

VOROSH- plz wyslij mi te pliki (+rozmowa z gg instrukcja) bo to co mi elmo wyslal ma jakis blad ;/ czekam [email protected]

12.03.2004
22:23
smile
[96]

GornPL [ Chor��y ]


Ej ludzie pomużcie mi zalogowałem sie na serwie mumania a tu ni huja mój id ma 15 liczb a w grze da sie tylko
wpisać 10 a ten id musi mieć 15 liczb.
CO ROBIć ??????

12.03.2004
23:01
[97]

dziku86 [ The Cure ]

zmien haslo lub zaloguj sie odnowa !

13.03.2004
08:40
[98]

Geenel [ Centurion ]

Hmmm gdzie wy sie wszyscy podziewacie?? Nikt nie pisze... Moze w koncu ktos odpowie na nasze pytania :)

13.03.2004
09:16
[99]

mateuszsiema [ Legionista ]

HaldiRR--->chodzi o to, że koleś "robi" buga , który jest w grze no i potem prędkość jego ataku jest taka sama jak byś nawalał z pięści...

tak propo jestem tu nowy.... a co do tego globala.... to

mateuszsiema/Siema/DW/Wigle 3

mam jeszcze prośbe czy moglibyście podać inne linki do rejestracji na privach... bo te co są podane nie działają.....

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-13 09:25:33]

13.03.2004
11:06
[100]

zarowka [ ]

kurde, zrobilem wszystko jak w instrukcji i jak wlanczam main.exe to w muproxy.bat powinno cos sie zmieniac a mi nic sie nie dzieje ;/ wchodze do gry i jest jak bylo dawniej P O M O C Y ! ! !

13.03.2004
11:07
[101]

zarowka [ ]

moje gg to 1000065 czekam na pomoc

13.03.2004
12:11
[102]

3lm0 [ Pretorianin ]

zarowka ----> Jak bedziesz to sie odezwij. VmacV zyjesz ??

13.03.2004
12:27
smile
[103]

voroshmitov [ Pretorianin ]

Heja wczoraj na zbiurce było nawet sporo osób, oby tak dalej, tylko potrzeba jak cholera tą gildie, proponujcie nazwy:

Moja propozycja:

GD-CLAN -wkrutce przekonacie się co znaczy skrót. :D

Gdzie jest ten *kryss* ?? Grrr...

13.03.2004
12:31
[104]

Geenel [ Centurion ]

Czy dzisiaj tez sie spotykacie? Jakby co to dajce jakies namiary

13.03.2004
12:35
smile
[105]

3lm0 [ Pretorianin ]

Moja propozycja to : [PL]
*kryss* bedzie dopiero w poniedzialek lub wtorek bo jest parowka i biosa zje... i ma kompa w naprawie :P

13.03.2004
13:57
[106]

voroshmitov [ Pretorianin ]

właśnie dzisiaj też sie spotykamy ? Jak coś podajcie o której wam pasuje -mi tak gdzie około 22.00 lub nawet 23.00

13.03.2004
14:08
[107]

3lm0 [ Pretorianin ]

hmmm mi tez by pasowala 23 ale nie wiem czy na 100% bede

13.03.2004
14:40
smile
[108]

VmacV [ Konsul ]

moja propozycja to [PK_killers] maslo maslane ale co tam ewentualnie [ąśżźćół] lub [SoLiDaRnOśĆ] jeden wielki LOL

lepsz by byla 22 bo wiem ze na 100% bede a z 23 to nie wiadomo

13.03.2004
14:45
[109]

Geenel [ Centurion ]

Hmm to moze kompromis i 22.30? :D Bo mi obie godziny pasuja....

13.03.2004
16:02
[110]

voroshmitov [ Pretorianin ]

godzina 22.30 Lorencia,Bar,Wigle3 !!!!

13.03.2004
16:23
smile
[111]

Gibonus [ Pretorianin ]

Witam
Sprobuje byc na "zlocie":)
Mam brata co gra i jest na 85lvl mamy propozycje na Gildie PunishmenT z logiem PunisheR'a :)
On chyba najszybciej bedzie mogl ja zalozyc.

13.03.2004
17:46
smile
[112]

3lm0 [ Pretorianin ]

Czy wie ktos moze cos o czyms takim jak "TRADE HACK" ??

13.03.2004
17:54
smile
[113]

voroshmitov [ Pretorianin ]

„Klan Złotego Smoka”
Opowiadanie na podstawie gry mmorpg „mu-online”


Rozdział I: Inicjacja klanu


-Witajcie na XXIV zebraniu klanu złotego smoka- powiedział mężczyzna siedzący na starym, poczerniałym krześle na którym widać było wiele śladów wykazujących że jest ono już wysłużonym i miejącym swoją historię meblem. Mężczyzna był ubrany w bardzo starą, można rzec że legendarna zbroję, miał zasłonięte usta i kaptur na głowie, niegdy nie ściągał go nawet przy swoich przyjaciołach w barze.
-Witaj Vorotlizie- odparło sześć osób siedzących przy tym samym stole na takich samych starych krzesłach.
Persony te znajdowały się w barze, był on niewielki, zaledwie 4 stoły i lada a za nią czyściła różne naczynia wysoka i powabna blondynka w czerwonym ubraniu.
-Chelsi podaj jeszcze cztery piwa-powiedział niski, barczysty człowiek odziany w zbroję zrobioną z bardzo twardego metalu, zbroja ta składała się z płatów i miała lekki niebieski odcień.
-Borhan jak znowu się upijesz to ja cię niebęde wynosiła-odparła piękna elfka ubrana w piękną zdobioną zbroje, zbroja ta nazywała się zbroją dusz i wręcz pulsowała jarzącym się zielonym światłem. Efka ta nazywała się Nadline, człowiek który witał się z wszystkimi na początku był magiem, przywódcą klanu, nazywał się Vorotliz. Oprucz tych osób w klanie było jeszcze czterech członków tak że razem siedem osób: Mag Vorotliz, Elfka Nadline, Elf: Morah, oraz pięciu wojowników: Borhan, Husar, Obuch i Sordth. Ten ostatni dostał się do klanu dopiero dzień wcześniej i właśnie dzisiaj Vorotliz zwołał wszystkich żeby świętować powiększenie się klanu, jedna to niebył jedyny cel tego zebrania.
-Jak wiecie mamy nowego członka, Sordth przywitaj się żołnierzu!
-Ykhmm. ..No witajcie wszyscy… No więc jest mi bardzo miło, że mogę was….
-Przestań, też mi miło-przerwał mu Borhan Boran podsunął nowemu piwo-Napij się…
-Jest jeszcze jeden powód dla którego was tu wezwałem-Żekł Vorotliz, w tym momencie wszedł do baru jakiś nieznany mężczyzna, bez wątpienia mag w zbroi podobnej do tej którą nosił Vorotliz, podszedł do baru i zaczął pić jakiś trunek.
-Więc stary Murlock powiedził mi dzisiaj, że ma dla nas zadanie, podobno w najgłębszych poziomach podziemi jest ukryta księga, jeśli ją zdobędziemy Murlock nauczy nas nowych umiejętności ! Wyruszamy już jutro więc dobrze się przygotujcie, dzisiaj będziemy się bawić.
W powietrzu uniosła się woń mocnego chmielowego piwa, już po chwili barmanka Chelsi położyła na stole jeszcze 3 duże kufle piwa. Zabawa trwała do późna, po dłuższej chwili przy stole zostały już tylko cztery osoby a właściwie to 3 bowiem Borhan leżał obok swojego krzesła i mamrotał coś do niewiadomo kogo, przy stole zostali już tylko Vorotliz, Nadline i Nowy Sordth.
-Będę musiał już pędzieć-powiedział Vorotliz-ale jeszcze wyskocze poza mury oddychnąć od tego kurzu i od zapachu piwa.
-więc chodźmy-odparła Nadline i chwyciła Borhana za noge ciągnąć go za sobą, Sordth złapał go za druga i poczeli ciągnąć go do drzwi baru. Gdy wyszli z budynku zobaczyli że miasto, a właściwie Fort, bowiem Lorencia była Fortem na trasie pomiędzy stolicą Elfów Norią a miastem na dalekiej północy Devias, więc Fort już opustoszał. Borhan zdołał już podnieść się na własne nogi i poszedł o własnych siłach do swojej kwatery. Trójka pozostałych skierowała się do Północnej bramy i wyszła poza mury miasta, stali teraz pośród gęstych wysokich traw, W powietrzu unosiły się pyłki najróżniejszych roślin, i w lecie było od tych pyłków aż duszno na łąkach otaczających Lorencie. Wiał silny wschodni wiatr i robiło się trochę chłodno.
-Vorotlizie, właściwie jak powstał wasz klan, opowiedz mi. -Powiedział trochę nieśmiale Sordth
Vorotliz odwrócił spokojnie głowę, popatrzył chwilę na Sordtha i zaczął opowiadać historię która wydarzył się około 2 lata wcześniej. Podczas polowania Vorotliza i Nadliny (tych dwoje znało się już od dawna) na Byczych wojowników na południe od Lorencii towarzysze nie zdążyli powrócić na noc do Fartu, postanowili, więc spędzić noc pod gołym niebem, rozbili obóz, jednak nie zasnęli, niebo powiem rozświetlił złoto-czerwony blask, po chwili spostrzegli złote sylwetki w oddali, wiedzieli co to jest, były to złote smoki, regularnie przelatujące na Fortem i okolicznymi ziemiami, Były to stworzenia bardzo potężne i niedoświadczeni wojownicy często ginęli próbując ich atakować. Vorotliz wraz z Nadline postanowili ja najszybciej wrócić do Fortu mino ponujących ciemności, nie doszli jednach chwili gdy drogę zagradził im wielki złoty smok, był trocę jakby skulony i pił wodę z tutejszej małej żeczki, Nadline wyciągnęła szybkim ruchem strzałę i wycelowała w stworzenie, Vorotliz był już gotowy do żucenia swojego najpotężniejszego czaru, złoty smok najwyraźniej zorientował się że ma towarzystwo i odwrócił łep w strone towarzyszy. Vorotliz nagle poczuł ogramny ból w jege czaszce i usłyszał głos –Zaczekaj- ułamek sekundy potem domyślił się z kąd ten głos pochodził, złota bestia przemawiała do niego.
-Zaczekaj- rzekł Vorotliz do Nadline, ta popatrzyła na niego zdumiona- opuść broń- niewiadomo dlaczego Nadline wykonała polecenie maga sama w to niewierząc.
-On do mnie mówi
-Co?
-Ty nie słyszysz?
-O kurde- Nadline złapała się za głowe jakby poczuła ból, i poczuła!
-On chyba nam nie chce nic zrobić Nadline- powiedział Vorotliz i na wszelki wypadek zrobił krok w tył ciągnąc za sobą swoją towarzyszkę.
Smok rozmawiał z nimi a to co pomyśleli słyszał. Powiedział im że nazywa się Smogeal i jest z rodu Navonirów. Powiedział im że jest to ich odwieczny szlak i że przelatywali tędy na długo przed narodzeniem się rasy ludzkiej. Powiedział też że ludzki strach skłania ich do atakowania złotych smoków, a smoki są zmuszone są bronić się, zgineło już wielu ludzi i wiele smoków i złote smoki potrzebują kogoś kto był by ich przyjaciółmi po stronie ludzkiej. Dlatego Vorotliz postanowił założyć zgromadzenie, klan do którego mogą wstąpywac przyjaciele tych stworzeń. I tak też się stało, po dwóch latach klan liczy już 7 osób, Vorotliz i Nadline przybyło sporo umiejętności i doświadczenia a jutro czeka ich ciężka wyprawa do najgłębszych poziomów podziemi pod Lorencią.

CDN………

Teraz już wiecie dlaczego GD-CLAN [to skrut od GOLD DRAGON CLAN]
Napiszcie co myślicie, planuje dalsze części, ta jest troche pszypałowa bo to początek.
Zebranie dzisiał o 22.30 pamiętajcie, i weźcie dużo itemów dla mnie :D jestem DK na 9 lvl i przydałby się bronce secik już i jakiś Falchion.
Tylko z tym opowiadanie to nie żucajcie od razu błota w twarz to początki :)

13.03.2004
18:03
smile
[114]

SirGoldi [ Gladiator ]

Czy to ma związek z moim statusem? :)

13.03.2004
18:27
smile
[115]

VmacV [ Konsul ]

OOO demn ale niezla powiesc mozna by to zamiescic na stronce klanu. jednym slowem Boskie 3lm0 tez tak twierzdi bo jest wlasnie u mnie i razem to przeczytalismy. 3lm0 pyta czy Nadline ma cos wspolnego z nim...ta zielona aura....

13.03.2004
19:23
smile
[116]

mateuszsiema [ Legionista ]

Tak propo czy jest "pomoc" dla magów.... ?? ;/

13.03.2004
20:02
smile
[117]

3lm0 [ Pretorianin ]

Jak kolejne czesci maja byc lepsze to beda extra :P Glosuje za nazwa gildii GD-CLAN

13.03.2004
20:06
smile
[118]

3lm0 [ Pretorianin ]

voroshmitov ---> Za ta opowiesc to dostaniesz tego bronze seta i falchiona :P Ok teraz spadam zarobic na to sianko :)

13.03.2004
20:35
smile
[119]

Shirue [ Pretorianin ]

Slyszalem ze jest nowa rejestracja do DarkieMU moze ktos podac jaka plz ?? i jezeli cos sie zmienilo np partytion to te z byl bym wdzieczny :-)

13.03.2004
20:45
[120]

voroshmitov [ Pretorianin ]

Shirue>> :O Pierwsze słysze, ale jak musze sprawdzić, zapowiada się poszukiwanie po necie linka do DarkierMu

13.03.2004
22:58
smile
[121]

3lm0 [ Pretorianin ]

Dzisiaj bylo duzoooo ludzi na zbiorce :) wymiana sie udala :P

13.03.2004
22:59
smile
[122]

Gibonus [ Pretorianin ]

szukam TRADE HACK'a pilnie

13.03.2004
23:02
[123]

Geenel [ Centurion ]

Gibonus odezwij sie do mnie jutro.

13.03.2004
23:11
[124]

Geenel [ Centurion ]

Buu, zle przeczytalem :) Myslalem ze chodzi ci o speed hacka :) No ja tez sie przylaczam do poszukiwan...

13.03.2004
23:48
[125]

voroshmitov [ Pretorianin ]

To forum to sie hackerskie robi :D Mam tu ciekawego screena, elfa z kosą, niewiem czy to normalne, jest juz 12 lvl jeszcze 3 i do devias wyjazd, zajebalem jakiegos pk i mi wypadly leather bots +4 :D

Ponadto gram sobie też na MuManii bo ten drugii polski serwer to niewiem jak sie zarejestrować ? Jak ktoś może to niech mi zarejestruje konta plz.

14.03.2004
10:18
smile
[126]

VmacV [ Konsul ]

Kurde a ja caly dzien grania w MU mam z glowy bo na dzialke jade :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Powodzenia i dobrych dropow (0,000001%) :P

14.03.2004
11:34
[127]

Geenel [ Centurion ]

To jak dzis tez sie spotykamy? Chetnie bym pohandlowal. Szukam min. butow do biegania, a do sprzedania mam serpent borg +2, elven axe +2 i battle axe +1.

14.03.2004
13:33
[128]

Ofieczka [ Junior ]

Hej jestem nowa gram na Wiglu jako Orienna DK aktualnie 26 LVL
Ja proponuje 22 Godzinke na spotkanie

14.03.2004
14:11
smile
[129]

VmacV [ Konsul ]

hehe powrocil ale nie gram bo mi pk musi zejsc (cholerne nooby) na gg tez mnie nie ma

Mysle ze lepiej robic spotkania nie co dzien a co np tydzien co wy na to ??

14.03.2004
14:52
smile
[130]

Geenel [ Centurion ]

A moze codziennie o 22.30 np i czekamy 10 min w barze, kto bedzie chcial przyjdzie. Jak nikogo nie ma rozchodzimy sie i nie ma sprawy.

14.03.2004
15:04
smile
[131]

3lm0 [ Pretorianin ]

Geenel ---> Ma racje tak bedzie najlepiej :P

14.03.2004
16:21
smile
[132]

Gibonus [ Pretorianin ]

ZNOW MNIE WYRUCH..... TRADE HACK PILNIE POSZUKIWANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

14.03.2004
17:10
[133]

Geenel [ Centurion ]

No przydalby sie.. Narazie jeszcze mnie nikt w ch*** nie zrobil, ale mam 43 lvl a ciuszki jak jakis leszcz :/

14.03.2004
17:11
[134]

Geenel [ Centurion ]

Pozatym podobnbo jest trick, ze mozna lac piesciami z duza sila... Orietnuje sie ktos?

14.03.2004
18:07
smile
[135]

Cebulka [ Junior ]

Dopiero dziś znalazłam to forum, (tak tak jestem dziewczyną), mam (wspólnie z bratem) dk na 78lvlu (nazywa się Lord_Vader) i również chętnie przyłącze się do powstającego klanu, gramy na wigle ,właściwie na wszystkich (1-15)...
Będę się za wami rozglądać...

14.03.2004
18:10
smile
[136]

Cebulka [ Junior ]

dodam również że chętnie skorzystałabym z możliwości "pomocy"... bo strasznie mozolnie ostatnio mi idzie...

14.03.2004
18:42
smile
[137]

dziku86 [ The Cure ]

ma ktos odstapic konto na MuMania (potrzebuje dla kumpla) , jezeli TAK to prosze o kontakt GG:3483860

14.03.2004
18:56
smile
[138]

GornPL [ Chor��y ]


Po co przecierz mumania dalej rejestruje. Załóż se konto.
Naciśnij se na linka.

14.03.2004
19:14
[139]

Geenel [ Centurion ]

A mozecie zdradzi tajemnice jaka wersja wymagana do gry na Mumanii?

14.03.2004
19:23
smile
[140]

VmacV [ Konsul ]

Jakie jest to nowe ip na storm ?? (bylo juz podawane ale nie moge znalezc) i na jaka wersje jest

14.03.2004
19:26
smile
[141]

VmacV [ Konsul ]

UWAGA LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZNALAZLEM TRADE HACK-A !!!!!!!!!!!!!!!!


(jesli nie dziala to prosze na mnie nie wieszac psow jeszce tego nie wyprobowalem)

14.03.2004
19:28
smile
[142]

VmacV [ Konsul ]

Uwaga prosze elitke :) GOL-a o kontakt na gg mam wazna zecz a niechce jej tu zamieszczac

14.03.2004
19:39
[143]

Geenel [ Centurion ]

Chyba nic z tego :/

14.03.2004
19:54
smile
[144]

Aga_K_ [ Legionista ]

Mu Mania działa na wersji 0.97.

IP serwera Mu Storm - 67.162.190.240 (serwer nie daje znaku życia od dwóch dni)

14.03.2004
20:12
smile
[145]

GornPL [ Chor��y ]


Hujnia ten trade hack niedziała.
poprubujcie ale mi nie idzie

14.03.2004
21:04
smile
[146]

zarowka [ ]

ci co instalowali tego trade hacka juz nie maja kont :D, ten progs wysyla do kogos wasz login i haslo na mu, powodzenia :DDDDDDDDD

14.03.2004
21:21
smile
[147]

VmacV [ Konsul ]

Masz juz dosyc bycia oszukiwanym na trade hack to cos dla ciebie wejdz i pocztaj

14.03.2004
22:11
[148]

dziku86 [ The Cure ]

GornPL <------ wiem ze tam sie mozna rejestrowac ale pisze ze: niemozna znalesc server'a :/

14.03.2004
22:27
smile
[149]

tomasz_14 [ Legionista ]

Cze od 2 dni czytam wasze forum z kilka dni temu powstal polski serwer to jego namiary a propo jak zalogowac sie na legionie

Register
https://www.mumania.kommax.one.pl/

Partition
mumania 212.244.55.213

14.03.2004
22:34
smile
[150]

TheLastSamurai [ Junior ]

Pytanie techniczne. Czy klient MU może tylko pracować w interlace?
Chodzi mi o odświerzanie ekranu, u mnie jest 87Hz z przeplotem czyli 43 w rzeczywistości i mnie to powoli zaczyna wk.... bo oczki bolą po 2h grania. jeśli chodzi o system to robiłem już wszystko i nic nie pomaga.
Radeon 9500, catalyst 3.9, XP.
Może ktoś coś wie, sprawdźcie jak jest u was bo mnie to dobija, mam monitorek który spokojnie leci w 120Hz w 1024 a muszę sie meczyć na tragicznym 43 :(

15.03.2004
00:28
[151]

Gibonus [ Pretorianin ]

PIERD0LE WSZYSTKIE HACKI ANYHACKI I INNE SCIERWA

15.03.2004
12:25
smile
[152]

hum4ncry [ Konsul ]

jestescie lole ze uzywacie trade i hit hacow . A global to gowno i tam sie nie oplaca grac .

15.03.2004
12:26
[153]

Gibonus [ Pretorianin ]

mam problemy z instalacja klienta do prv serverow.
robie wszystko tak jak podane jest nw gorze tej stronki ale mam caly czas koreanskie krzaczki zamiast ludzkich liter.
prosze o pomoc.

15.03.2004
15:25
[154]

GornPL [ Chor��y ]


hum4cry ma racje golbal to jedno wielkie guwno!!!!!!!!

15.03.2004
17:17
[155]

voroshmitov [ Pretorianin ]

Wow, a znasz jakies działające serwery prywatne, bo ja tylko RedSun, na globalu fakt że lipa i wczoraj mi sie keylogger wpierdolił więc już pewnie moje hasło znają, zmieniłem niby ale czy to coś da ????????? Gram teraz na RedSun jak ktoś chce zagrać to na gg po info i jak chcecie do gildii -trzech polaków :D serwer prawie pusty, zero laga. Fajnie sie gr, bez bless bugów ale bless kosztuje 400k, soul 200k life 3kk i creation chyba 9kk [??] Zapraszam !!

15.03.2004
18:08
smile
[156]

VmacV [ Konsul ]

Witam mam pytanhkio vorosh. ile xp za pajaczka na 1 lvlu idzie ??

15.03.2004
18:10
smile
[157]

Aga_K_ [ Legionista ]

Voroshmitov ja tez gram na Red Sun, jak sie nazywa wasza gildia ?

15.03.2004
18:15
smile
[158]

3lm0 [ Pretorianin ]

Kto jest lol ten jest lol. Bravo GornPL gowno pisze sie jednak przez ó :) Powiedz ile wytrzymal najdluzej prv serv na ktorym grales ?? Tutaj jestes przynajmniej pewien, ze jutro jak bedziesz chcial pograc to serv nadal bedzie zyl :)

15.03.2004
18:21
[159]

Geenel [ Centurion ]

Ok udalo mi sie zagrac na mumanii, 1,5 h gry i 22 lvl :D

15.03.2004
18:35
smile
[160]

SirGoldi [ Gladiator ]

Zapraszam do nowej częsci i proszę przeczytajcie pierwsze linijki wstępniaka! Dajcie znać czy się zgadzacie! Chciałbym zaznaczyć że powodem takiego pomysło jest ciągłe dopytywanie się mnie przez gg a tego nie lubię....
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2159018&N=1

PS. Wszystkie pytania z tego wątku wklejcie do nowej częsci! (najlepiej w jednym poście!)

15.03.2004
19:10
smile
[161]

GornPL [ Chor��y ]


3lmo, Może niekture nie wytrzymują zbyt długo ale są takie co idą już dłóższy czas.
A tak pozatym lepiej jest stracić całe konto i mieć to z głowy niż wejść na globala a tu ni huja jesteś goły i
wesoły.
Na privie grasz 2 dni i masz już fajny lev
a na globalu byś musiał grać co najmniej tydzień.
Tak apropo gówno sie pisze przez "ó" a nie "o".

16.03.2004
10:32
[162]

catca [ Junior ]

Tak, na privach exp leci 10x szybciej -> to taki uklon w strone lamerow co nie potrafia w pocie czola zdobywac doswiadczenia i dla pozerow, ktorzy psuja innym gre biegajac jak pawie w zblesowanych black dragonach...

na Globalu hackuja tylko tych co sami chcieli byc za sprytni i instalowali jakies smieci i tych co nie uwazaja myslac, ze jak maja w2k to sa bezpieczni...

Jak jestescie twardziele to zagrajcie w MU JAPAN - tam sie popiszecie bez narzekania na bezpieczenstwo serwera bo jest pilnowany...

bless 400k?... pieknie - a gdzie jest radocha z tego co ci z monstera wypada? po kiego wtedy grac? chyba tylko dla szpanu jak ci sie zbroja swieci... bez sensu -> w zycieu na taki ser nie pojde bo to dla LAMEROW !!!

16.03.2004
11:06
smile
[163]

Ray13 [ Junior ]

Witam wszystkich !!!!!!!!!!!!! Mam problem ja gram w Icee MU i jak nieraz chce właczyc to mi wyskakuje Faield Conection Wy tez tak ie raz macie ?????


A tak po za tym to Icee Mu to najlepszy serwer bardzo duzo polakow wogule jest swietny polaecam
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16.03.2004
13:21
[164]

Jacek633 [ Junior ]

Cze mam do was sprawe. Skąd można sciagnac wersje 0.97???? Plssssssssssssssssss

16.03.2004
14:26
smile
[165]

TheLastSamurai [ Junior ]

Ponawiam pytanie bo bez odpowiedzi.
Pytanie techniczne. Czy klient MU może tylko pracować w interlace?
Chodzi mi o odświerzanie ekranu, u mnie jest 87Hz z przeplotem czyli 43 w rzeczywistości i mnie to powoli zaczyna wk.... bo oczki bolą po 2h grania. jeśli chodzi o system to robiłem już wszystko i nic nie pomaga.
Radeon 9500, catalyst 3.9, Win XP. Catalyst 4.3 nie pomaga.
Robiłem już wymuszanie odświerzania i nic. To znaczy w innych grach jest OK, 100 Hz.
Może ktoś coś wie, sprawdźcie jak jest u was bo mnie to dobija, mam monitorek który spokojnie leci w 120Hz w 1024 a muszę sie meczyć na tragicznym 43 :(

16.03.2004
21:11
[166]

M@r(0 [ Junior ]

Witam jestem nowy na tym forum i mam pytanie; Jak zarejestrowac sie na prywatnym sererze mu skyhome wymagana wersja 97b. Chodzi mi o to ze niemoge znalesc rejestracji w tych krzaczkach; gra mi juz dziala,a kiedy kumpel podal mi bezposredni link do rejestracji to pokzuje blad Url:dostem zastrzezony a u niego niczego takiego nie bylo moze mi ktos pomoc podaje ten link

https://www.skyhome.cn:88/register.htm
spurbujcie moze wy dojdziecie jak sie zarejestrowac
z gory dzieki za odpowiedz

19.03.2004
00:35
smile
[167]

MickDick [ Junior ]

Padajcie jakieś polskie serwery>dokładnie<

19.03.2004
09:51
smile
[168]

squ1b [ Junior ]

Witam :)
Co do MuMania - skąd wziąść wersję 0.97? Bo 96 to ogólnie dostępna hińska którą wystarczy sobie potem zangielszczyć, ale 97 jeszcze nigdzie nie widziałem... jakiś patch jest gdzieś czy jak?

19.03.2004
09:56
[169]

squ1b [ Junior ]

A co do SkyMu, wejdz sobie na www.muonline.pl, na forum masz dokładny opis jak się zarejestrować (tłumaczenia krzaczków :P)
Powiem Ci że nawet z tłumaczeniem miałem problemy i rejestrowałem się z 10 razy zanim wyszło... i... no właśnie, na SkyMu zrobiłem 40 lvl w 10 minut i ... qrna to chyba jakaś pomyłka, zdecydowanie najlepiej wyważony expa i kasa jest na Globalu jak dla mnie. A co do hackow, to każdy łoś którego wyciukali na koncie muisał sam próbowac użyć jakiegoś hack'a - wszystkie hacki to keyloggery (no może poza jednym starym chińskim programem który już na globalu nie działa) które zapamiętują klawisze wciskane na klawiatce i wysyłają swoje logi hen hen do pseudo - hackera który w ten sposób ma dostęp do waszych kont. Dajcie sobie luzu z tymi hackami bo jak czytam to forum to co 2-gi post był o hackach.

19.03.2004
10:36
smile
[170]

SirGoldi [ Gladiator ]

Nie pisać tu https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2171496&N=1

19.03.2004
13:48
[171]

hujzksywka [ Junior ]

Osobiscie do was nic nie mam, ale jak czytam te bzdety to mi sie was zal robi. Jestescie po prostu lamerami i niczym wiecej. Gracie jak pipy i szpanujecie kim gracie, LOL. Forum pomyslowe ale na zadne pytanie nie ma konkretnej odpowiedzi, tylko hack bug i cheat, lameriada w h*j. Ten post jeszcze na bank nie zostanie dlugo no bo lamerzy musza byc chronieni ale i tak mam to gdzies bo takich z one kill shotem zabijam na strzala i to bez niego.
PS frajerow tutaj pelno , graczy malo albo wcale , lamerow jeszcze wiecej LOL.
PS2 milo was zabijac na MU a cwaniaczek ktory nazywa noobami ludzi ktorzy niehackuja niech trzyma ryj zamkniety bo jakos mi sie wydaje ze takich wlasnie lamerow powinno sie bardziej tepic.

22.03.2004
23:05
smile
[172]

Kuba437 [ Chor��y ]

Mam pytanko podajcie mi namiary prywatnych darmowych serwerów bo ja nigdzie nie moge znależć bo na globalu ten lvl leci i jakoś nie chce urosnąć ja doszedłem do 42 lvl i nudno troche Namiary serwerów prosze podajcie mi na E Mail [email protected]

23.03.2004
18:17
smile
[173]

Maksus [ Chor��y ]

Niom ziomki! Pytanko! Ile brać (cena w zenach) za:
Satana
Guarding Angel
Kura
Są jakieś miejsca gdzie NA PEWNO będzie złoty smok lub złoty goblin (Noria, Lorencia). Jednego smoka zabilem ale kaska z box of luck wyskoczyła (malo ;( ). Gram na Maya 5 nick: Maksus_PL_

24.03.2004
12:50
[174]

Ciokum [ Junior ]

HeY ziomale prosba i to wielka podajcie jakis zaje... serwer moj nr gg to 5087728 Mail : [email protected]
Bardzo wielka prosba bo sie tak nudze ze.....

24.03.2004
19:19
smile
[175]

GornPL [ Chor��y ]

Ludzie K***A no podajcie mi ip do iceemu
plzz

24.03.2004
19:29
smile
[176]

SirGoldi [ Gladiator ]

Pod rzadnym pozorem radzę się tu już nie wpisywać!!! Link: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2194113&N=1

24.03.2004
22:21
smile
[177]

AdisPl [ Junior ]

Ludzie pomocy na żadną stronkę prywatnego serva do rejestracji co zostało podane na tym forum mi niewchodzi "niemożna wyświetlić strony" i tak sie powtaża jakie sa jeszcze inne servery prywatne z szybszym exp-em od globala prosze piszcie na gg lub na forum narazie

26.03.2004
13:02
[178]

.loomp. [ Junior ]

Witam jestem nowy u was i chcialbym sie do was przylaczyc. moj nick "loomp" gram na wigle zazwyczaj 15 (mozna to zmienic =D)

27.03.2004
23:01
[179]

fairing [ Junior ]

aha jestem lvl 72 (jak na dzisiaj) DK nick: fairing
chętnie dolącze do gildi:D
i jak ktos chce jakąs pomoc finansową czy cos to mowic:D

28.03.2004
22:20
smile
[180]

LolasPL [ Junior ]

MAM PYTANKO JESTEM TU NOWY.... CZY KTOS GRA NA WIGGLE???? MOJA KSYWKA lolasPL

28.03.2004
22:21
smile
[181]

LolasPL [ Junior ]

fairring a na jakim serverze grasz??????????.........i ladny lvl:)

29.03.2004
08:58
[182]

fairing [ Junior ]

gram na wigle 2

01.04.2004
10:19
[183]

smolek [ Junior ]

ja juz nie moge kumpel powiedzial ty dawaj masa polakow, zajebiste xp i dropy ze hohoho a ja glupi no a co i polazl w jego slady posciagalem jakies tam instalki inne dziwne rzeczy i sie zaczela jazda. Jakies serwery padaja czy ktos jest w stanie mi napisac o serwerze ktory nie padnie, nie ma lagow , nie ma hakerow i nie ma za pajaczka 1500xp tylko normalnie. I nadal nie wiem na czym polega roznica miedzy Mu i Muice czy jakos tak widze piszecie o PWN ( encyklopedia ?? ) jestem totalnym noobem w tym Mumania tez nie kminie kurcze pomozcie mi plsss

01.04.2004
10:33
[184]

smolek [ Junior ]

cos mi ise zdaje ze nikt tu nie odpowie jak macie tylko gadac na zasadzie kto ile jak po co i jaka gildia to chyba mozecie konferencje na tlenie zrobic albo cus pozdrawiam

03.04.2004
13:07
smile
[185]

Sabek_pl [ Junior ]

GDZIE MOGE SCIĄGNĄC 1hit hack DO MU PROSZE PODAJCIE STRONKE? MÓj nr gg 1221309

03.04.2004
14:39
smile
[186]

fairing [ Junior ]

zycze ci aby 1 hit hack sciągnol ci sie z keyloggerem ;]

04.04.2004
00:23
[187]

smolek [ Junior ]

nie nawidze takich losi jak sabek wyrabalbym ich i zablokowal a pozniej skasowal konto kretyn, idiota graj normalnie a nie 1hit hack - parszywi cheaterzy
szlak by was trafil

04.04.2004
02:33
[188]

Allen3 [ Legionista ]

Czy ktos mi powie jaka jest recepta na zrobienie cda ze skilem lub +x+x? a najlepiej +x+x+skill ;-]

18.04.2004
17:24
smile
[189]

Goranmaster [ Junior ]

Witam Was wszystkich!!!Mam bardzo ważną sprawę przynajmniej dla mnie .Chodzi o problem z zainstalowaniem i dzialaniem gry mu na globalu ;/.Bardzo prosze odezwijcie sie !!!BŁAGAM!!! gg3223930 pisać o każdej poże dnia i nocy plzz.Ja nie moge żyć bez mu!!!...no chyba że nikt nie umie mi pomóc to niech poda jakis fajny link na prywatny serwer (link na sciągnięcie gry +potrzebny patch)Gram na mu juz okolo 2 miechy to extra giera mam 50 lvl dk mam gildie extra i przez tego powalonego patcha nie moge grać !!!!!!!!! My "MU"minki musimy sobie pomagać...=] Czekam na odzew...(zniecierpliwiony fanatyk mu).

15.12.2004
14:43
[190]

jive [ Junior ]

Skąd można ściągnąć 1 hit hack prosze niech ktoś mi napisze

15.12.2004
18:46
[191]

3lm0 [ Pretorianin ]

Ty d....u hacki to sa oszustwa, nikt ci nie poda i wogole piszesz w watku ktory jest niewazny juz pol roku !!!!!!!!

18.12.2004
14:35
smile
[192]

Ravallos [ Legionista ]

Siamka
Juz kidys pisalem na tym forum przerwalem na jakis czas alle teraz wracam z powarznym pytaniem :/
Podajcie jakis dobry prywatny serv ze stronką i rejestrację na nią ??

29.12.2004
16:59
[193]

Smolux [ Legionista ]

Najlepiej grać na globalu.

30.12.2004
10:09
smile
[194]

Wlados [ Pretorianin ]

dobra wiec tak:
w lutym bede mial do dyspozycji wywalony serwer firmy dystrybujacej neta w moim miescie, wiaze sie to z postawieniem serwera w MU ;]
lecz jest jeden chaczyk: oni dzialaja na linuxach a ja nie wime jak postawic na tym czyms serwa.
Wiec jezeli ktos sie zna mozna by wywalic niezlego serwerka!! ;]
prosze o odp na gg: 2122623

02.01.2005
19:06
smile
[195]

Fokus25 [ Pretorianin ]

Siema wszystkim jak by ktoś mógł pomóc w robieniu serwa niestety iskra niewiem...
mam zrobiony serw i wszystko ustawione tez konta ale inni nie mogą sie połączyć choć mam chello

02.01.2005
19:51
[196]

VmacV [ Konsul ]

sprubuj tu :) https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1 https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1 https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1 https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1 https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1 https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1 https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1 https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1 https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1 https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1 https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1 https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1 https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3178727&N=1

03.01.2005
16:18
[197]

gregoriusek [ Pretorianin ]

zrobilem wszystko tak jak jest napisane we wstepniaku, zainstalowalem co trzeba, a gdy chce uruchomic gre pojawia sie napis Failed receiving list information #2 .
Hmmm , wiecie co na to poradzic ?

03.01.2005
16:39
[198]

gregoriusek [ Pretorianin ]

ah juz nieaktualne, norton security i wszystko jasne ;]

03.01.2005
16:48
[199]

Raziel [ Action Boy ]

to wy w to jeszcze gracie? :D:D:D:D

dosyc tej żenady, zapraszam do gry:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.