GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 149 czyli:Justa nową szefową karczmy :P,a Brisk Jej nowym podnóżkiem :D

09.03.2004
16:15
[1]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 149 czyli:Justa nową szefową karczmy :P,a Brisk Jej nowym podnóżkiem :D

Wprowadzenie do naszego świata
Tak... każdy przybywający rozpoznaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nadzwyczaj przyjazna atmosfera, wspaniałe piwo i zakąski, a co najważniejsze wspaniałe towarzystwo. Tuż przy barze siedział zawsze elf Blood_x - legendy głoszą, że wraz ze swoją partnerką niejednego smoka położyli na łopatki, aczkolwiek jej w Karczmie nigdy nie widziano. Czasami jedynie można wyczuć w powietrzu jego obecność jego ducha.Tuż obok Orrin - najczęściej zamawiający; stały klient - ten mocną ma głowę. Tak go to przywiązało do tego miejsca, że postanowił tu zamieszkać (w tajemnicy powiem pięknym paniom, że mieszka na pierwszym piętrze w pokoju nr 13, ale ja nic nie mówiłem :)). Czasami bywa w Karczmie, mężny człowiek Sir Klesk, który zawsze tutaj szykuje się do kolejnych bitw wraz ze swymi najemnikami. Tam gdzie niegdyś siedział jeden z pierwszych podejmujących Karczmę, trochę nienormalny, Luty Tur pozostało tylko krzesło, pewnego dna zbzikował i po prostu podskoczył, a następnie wyparował. Jedni odchodzą, a inni przybywają tak też przybył właśnie Gris. Ten niziołek odbył w swojej dziedzinie wieloletnią praktykę, co można poznać po jego okrąglutkim kształcie. Łatwo z nim nawiązać rozmowę (pod warunkiem, że nie jesteś kobietą), więc z pewnością chętnie wyjawiłby Ci sekret wspaniałej potrawy. Pędź do kuchni to może go jeszcze zastaniesz zanim przyśnie pod piecem. Masz szczęście - nie zdążył jeszcze zasnąć, gdyż akurat coś pichci. Wróćmy jednak do głównej sali, bo nie mam zamiaru rozczulać się nad szczegółami. Kolejny stolik zajmuje Ehhh, o którym nie mogę dużo powiedzieć ze względu na jego tajemniczość (kiedyś mały i niepozorny, ale ostatnio zaczął dużo jeść i urósł do wzrostu prawie równego wyrosłemu trollowi - tym samym okazało się iż jest jednym z 3 naczelnych pół-demonów, z czego pozostałe 2 już dawno zaginęły). Bardzo ważnym miejscem w Karczmie jest jeszcze kominek, w którym zawsze pali się ogień podniecany przez szefa ochrony Karczmy - wielkiego Trolla Sulika, który jednocześnie jest swoistą maskotką Karczmy. Niektórzy wędrują po świecie, aż w końcu dowędrują do pewnego miejsca w którym zostają na stałe. Właśnie tak trafił tu Danley, który zawsze wędrował po świecie, niejedno widział i niejednego dokonał, jednak w Karczmie postanowił pozostać na stałe. Jest on człowiekiem, jako wojownik jest szlachetnym paladynem, wynajmuje pokój nr 9. Zawsze lubi sobie łyknąć piwka korzennego, które wcześniej lubi nalać sobie sam. Natomiast w najciemniejszym i najdalszym kącie Karczmy, przy jedynym stoliku z napisem "Rezerwacja", zawsze siedzi tajemnicza postać licząca cały czas pieniądze Karczmy i tym samym nie pozwalająca na bankructwo owej, a tą tajemniczą postacią jest nam dobrze znany BriskShoter uwielbiający wylegiwać się w łaźni i popijać tam piwo w spokoju zastanawiając się jaki numer wyciąć po wyjściu z łaźni, jest on też człowiekiem ubóstwiającym poruszać się w samym ręczniku po Karczmie tym bardziej im więcej niewiast jest w pobliżu. Na zapleczu pośród garnków czai się z mieczem wyszykowanym na Smoki i innych nie mniej groźnych przeciwników waleczny, acz czasem majaczący prze sen o wielkich bitwach z przeszłości: wojak a zarazem kucharz drogi M-Hunter, któremu czasem trzeba wylać kubeł zimnej wody na głowę, aby się trochę opamiętał. Wszystkim przynosił jedzenie i napoje kelner centaur o zacnym imieniu QQuel, który był jednym ze współzałożycieli Karczmy, ale ostatnio słuch po nim zaginął podobno widziano go daleko na wschodzie walczącego z gryfami - tak przynajmniej mówią plotki. Wróćmy jeszcze na chwilę do ochrony Karczmy, w której pracuje wiele osób, które to były już wymienione, ale oprócz nich są też iluzjonista Xelloss. Przejdź więc może na chwilę do jego stolika - tylko ostrożnie, lubi ten człowieczyna czasem znienacka rzucać na prawo i lewo zaklęciami oślepiania - ma on bardzo potężną moc magiczną, ale sam czasem nie wie jak jej użyć. W ochronie pracuje również bard i właściciel Karczmy Dubroles we własnej osobie, jest on elfem światła i znakomitym magiem oraz bardem - jego przemówień słuchają wszyscy z zapartym tchem, a natomiast jego magicznej mocy boją się nawet najpotężniejsze stworzenia i wysłannicy zła. Karczmę czasem też odwiedzają różni goście. Ostatnio w zaczęła przesiadywać tu przeurocza półelfka martusi_a, która w spokoju w kąciku przy stoliku popija sobie nektar i tak sobie popijając obserwuje poczynania gospodarzy - co prawda jest z konkurencji, ale jak sama powiada "Trzeba żyć w przyjaźni z sąsiadami". Ostatnio w Karczmie pojawił się ponownie zacny wojownik z morskiego rodu Sahaugin we własnej osobie 1michał, który to od czasu do czasu w obliczu zagrożenia chętnie pomaga. Do Karczmy wkraczał też czasem podobno bogaty Dwalin posiadacz wielu kopalni i ogromnego majątku, ale plotki głoszą iż co niedziele można go spotkać żebrającego pod pobliską kaplicą. A wszystkiego dopatruje z nikąd i zewsząd będąc wszystkim, a zarazem niczym trój osobowa postać Narratora, który to został stworzony do pilnowania porządku w Karczmie, ale tym samym spowodował wiele zamieszek. Ostatnio przybyli dwaj nowi karczmarze zwani: Word, który jest wszędobylskim wojownikiem i mimo swojego wieku i tego że się często potyka wpadając najczęściej na niczego niespodziewające sie niewiasty, dalej potrafi laską odganiać napastników, oraz Craven, który poszedł w ślady swojego dziadka i wyszedł z lasu "Trzech Elfów” w poszukiwaniu przygód. Wszyscy wiemy, że w Karczmie powinno się dużo dziać i tak też jest. W ostatnich dniach Karczma funkcjonuje jak nigdy dotąd, gdyż ciągle mamy nowych gości, którymi są arthemide, Rogue, Gambit, BiZkiT77 i madrico. Na razie są tylko gośćmi wiec nie znając ich zbyt dobrze, nie wiem co mógłbym o nich napisać, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Czasami przychodzi do nas także Justa, dziewczyna w niepoprawnie krótkiej szacie, która z wiadomego tylko jej powodu upodobała sobie naszą Karczme. Ostatnimi czasy po wszystkich imprezach sprząta nam Cradif, który zatrudnił się jako nowy sprzątacz, a od rana zwykle pije z Danley'em piwo schłodzone prosto z beczki, która w lodówce cierpliwie na nich czeka i nie ważne skąd się tam wzięła (chodzi mi o beczkę, nie lodówkę :D). Za Karczmą Hellcat prawie codziennie wieczorem parkuje swojego smoka, który nieposłusznie czeka, aż go ktoś zje, jednak nie może się doczekać ostatnio, gdyż prawie nikomu po trunku nie chce się wychodzić z Karczmy. Z Blendon'em wieczorami, a niekiedy nawet w ciągu dnia prowadzi się niezapomniane rozmowy - przy piwie oczywiście:D. Kto pije "od czasu do czasu... od przytomności do nieprzytomności i tak w kółko"?:D No cóż, odpowiedź jest jedna: krogulczas inaczej zwany Aschkerot'em, który oprócz picia lubi także napadać na karawany, oczywiście te nocne:D. Po takim napadzie jest zawsze najbogatszym człowiekiem w Karczmie, przez co ma dodatkowe obowiązki - stawianie piwa:D. Ku uciesze dotychczasowych mieszkańców Karczmy, pokój zaczęła wynajmować FemmeFatale. Ta Przedstawicielka Płci Pięknej wywołała tak duże zamieszanie i zaciekawienie swoim wprowadzeniem się, że Zarząd musiał specjalnie dostosować jej pokój oraz zabezpieczyć przed działaniem magii, aby reszta Bandy nie narzucała się jej. W myśl zasady, że skarby trzeba chronić wszystkimi dostępnymi środkami, pokój ten też jest dodatkowo potajemnie chroniony przez Trolla SULIK'a, BriskShoter'a i oczywiście Word'a, jedynego członka Bandy, który może wchodzić do tego pokoju :D W slady FemmeFatal poszła także Mroofka, która w najlepsze zadomowiła sie w Karczmie i dotrzymuje kroku w piciu reszcie Bandy. Swoją żywiołowością potrafi przekonac do siebie każdego, dzięki czemu także dostaje to co chce:) Na szczęście Mroofka nie zdobedzie tak łatwo wpływu na Zarząd Karczmy, ponieważ jest on tfardki a nie mientki i odporny nawet na uroki PPP :D Do Bandy dołaczyli także TrzyKawki i Hadriel. Ten ostatni to Archanioł (upadły nie upadły tego nie wiadomo, ale na pewno jeden z najwiekszych w Karczmie awanturników i łowców przygód:D, który aż strach pomyśleć dlaczego osiadł akurat w takim miejscu jak nasza Karczma. Jedno jest pewne, póki co jest mu tu dobrze, ponieważ Góra zawsze stawia piwo. W pobliżu Karczmy trzeba uważać na smoka który parkuje w okolicy a należy do Hellcat'a. Godnym zauważenia jest, że Hellcat bardzo lubi pokazywać swoje cudo innym tak więc chętnych zapraszamy do stajni lub za Karczme :D (Karczma nie ponosi odpowiedzialności za straty moralne po tym spotkaniu ;D Coraz częściej w Karczmie widywany jest także Banita, któremu baaardzo przypadło do gustu to miejsce. Niektóre żródła donoszą jednak, że prawdziwym celem wizyt Banity jest pilnowanie SULIK'a i BriskShoter, którzy ostatnio darzą wiekszym zainteresowaniem niejakiego Allana :D Ale bądżmy szczerzy, Pierwsza Dama Bezsenności Justa sie dowiedziała tak wiec z pieknej męskiej przyjażni nici :D (choć nigdy nic nie wiadomo :D A pozostaje miec nadzieje, że Ci wspaniali przedstawiciele płci meskiej wyjda zopresji cało :D Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kolejnej PPP, która ostatnio umila swoją obecnością oraz uśmiechem nudne życie Karczmiarzy a mianowicie o ZeTcE:D, która w nagrode za sprzątanie (do którego nikt jej nie zmuszał) dostała specjalny strój, jak najbadziej pasujący do jej pięknych oczu :D W Karczmie znalazł swoje miejsce także niejaki Torn. Powiadają, że nie ma ani takiej rzeczy ani takiego miejsca, którego ów wędrowiec w ostrzępionym, zakurzonym, czarnym płaszczu by nie widział. Niedawno pojawił się Krondar, osobnik z zapędami na Członka Zarządu Karczmy (i nie tylko :D Być może by mu sie to udało, gdyby nie jego działania na boku (jak choćby niezgodna z prawem karczmianym przebudowa pokoju). W ostatecznym rozrachunku zostało mu to zapomniane, bo w końcu to dzięki jego inicjatywie w Karczmie została (przynajmniej na razie) na dłużej kolejna PPP, Elfka Czamber, która uwielbia przesiadywać z wyciągniętymi nogami [ku uciesze Brisk'a :D]w swoim fotelu przy kominku popijając wino. Oboje zamieszkali w tym nieszczęsnym przebudowanym pokoju, który na szczęście tak jak i inne pokoje jest dżwiękoszczelny :D Do Elity Koneserów Złotego Trunku ostatnio próbuje dołączyć nowy mieszkaniec Solymr, który jednak musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby dorównać Orrinowi. Mówi o sobie, że jest Paladynem w co mało kto wierzy z powodu jego wiecznej chęci do walki z osobami mało co mu przeszkadzającymi i wręcz niewinnymi oraz dość częstego zaglądania do kufla, w którym to twierdzi, że ma sok jabłkowy :D Ostatnio Krondar ma nowego pupilka zwanego pieszczotliwie ze wzgledu na jego posture Maziem. I tak nasz Mazio cieszy sie beztroskim życiem, kąpielami w balii pełnej piwa i pląsami po całej Karczmie ku radości Karczmiarzy. W Karczmie od jakiegoś czasu pojawia się Elfka Eilane, która wnosi młodzieńcza świeżość w mury tego przybytku. Po okresie pozornego spokoju nasze progi stanęły ponownie otworem przed kolejnymi gośćmi i to nie byle jakimi. Najpierw zjawiła sie niezwykła łuczniczka Diamand a nastepnie Cicha śmierć. Sa to bardzo interesujące postacie. Diamand, co prawda nie sprawia kłopotów i jest wyjątkowo posłuszna zwłaszcza woli Członka Zarządu ale coś cały czas knuje :D Cicha śmierć natomiast im dłużej przesiaduje w Karczmie i zadaje się z Briskiem tym dziwniejsze zaczyna przejawiać zainteresowania :D
A dla wszystkich przygrywa autor i tylko czasem skoczy do kąta na partyjkę szachów...



W naszej Karczmie trzeba płacić za picie i jedzenie. Ceny nie są zbyt wygórowane, ale musimy cos zarabiać. Prosimy o przygotowanie sakw (każdy pracownik otrzymuje na dobry początek 200sz + Pensję, a odwiedzający 175sz), nie przeklinanie i miłą zabawę. Mamy także nadzieję, że przystosujecie się do tego wstępu.

Menu:

Potrawy:
Dzik w sosnach - 25sz
Guziec z Afryki - 30sz
Ogon smoka (wystarczy dla 4 osób) - 250sz
Cały smok (wystarczy dla wszystkich w karczmie) - 5000sz
Uszy smoka - 40sz
Potrawka Wołowa - 10sz
Cielęcina duszona - 15sz
Kurczak / potrawy drobiowe - 10sz
Carpe diem (ostre) - 5sz
Naleśniki - 15sz
Ogon pantery - 15sz
Pieczone zające - 15sz
Przepiórki - 15sz
Stek maga - 15sz
Przysmak elfa - 19sz
Karp pieczony - 15sz
Sum smażony - 15sz
Sum w sosie - 20sz
Specjalność Babki Sulika - 50sz
Smażona ryba - 35sz


Zupy:
Mleczna & Mussli - 9sz
Barszcz czerwony z wkładem (krwisty; z kaszanką) - 15sz
Fasolowa - 10sz
Ogonowa - 10sz
Barszcz krasnoludzki - 10 sz
Rosół drwala - 10 sz
Krem bazyliszkowy - 50sz

Podróżnym:
Kiełbasa zwykła - 5sz / porcja dzienna
Kaszanka - 10sz / porcja dzienna
Lembas - 40sz / porcja dwudzienna; sycąca

Alkohole (większość w przeliczeniu na dzbany):
Grzanie:10sz
Beczka piwa 20l. - 20sz
Beczka piwa 50l. - 75sz
Piwo zwykłe - 3sz
Duże piwo - 7sz
Piwo korzenne / ziołowe - 5sz
Piwo czarne - 8sz
Piwo "Zabójca smoków" - 29sz
Piwo wiedźmińskie spod Kaer Morhen - 25sz
Magiczne piwo Dwalina - 40sz
Wino białe / czerwone - 10sz
Wino Niziołkowe (mocne) - 15sz
Rum magiczny (długotrwały; wzmacniający; na mrozy; jeden zakup starczy na 3 dni) - 20sz
Woda Ognista 120% - 54sz
Miód pitny - 5sz
Kwas lodowy - 6sz
Kwas krasnoludzki - 15sz (bardzo mocne)
Napój pobudzający magicznie - 10sz
Herbata zielona - 10sz
Niezientyfikowany wyżeracz żołądków Xellossa - 28sz

Napoje abstynenckie:
Gorąca czekolada: 10sz
Mleko - 3sz
Soki warzywne / owocowe - 3sz
Herbata - 2sz
Woda - 1sz
Napój dziadka Hebrona (na razie nie uległ komercyjnej produkcji)
Kawa - 3sz
Mleko z miodem - 6sz
Herbata z miodem - 3sz
Kawa z mlekiem - 4sz
Nektar - tylko za pozwoleniem BriskShotera

Desery:
Sernik - 10sz
Ciasto babuni - 10sz
Oczy smoka - 40sz
Lody marszałków - 10sz
Lody królów - 15sz
Babeczki / taca na stolik - 15sz
Babki & Dziadki :) do ogólnego poczęstunku można udostępnić za - 10sz
Banany - 25sz (za kiść)


Pierwsze piwo gratis :)
Do każdego zamówienia ponad 100sz dodajemy magiczne zioło :)
Do każdego zamówienia ponad 500sz dodajemy darmowy trunek, potrawę & zupę
Do każdego zamówienia ponad 5000sz dodajemy 25% zniżkę!

Usługi:
Najem pokoi 10sz per night. Wolne pokoje:BRAK
Zamówione numery pokoi (Uklad wygląda tak: jak wchodzimy na pietro to po lewej pokoje: 1-8 a po prawej kolejno pokoje: 9-16):
0. Sulik
1. Dubroles
2. Krondar/Czamber
3. TrzyKawki
4. Rezerwacja: BriskShoter (hehe)
5. Solymr
6. Cradif
7. Xelloss
8. Sir Klesk
9. Danley
10. Gris
11. Hadriel
12. FemmeFatale
13. Orrin
14. Word
15.&16. BriskShoter[apartament :D]


Rozgramianie okolicznych rabusiów \ potworów - 100sz \ +dobrowolna ofiara (szczególnie wojakom) biednym za darmo :)
Ochrona podczas podróży: 20sz / dzień


Dotyczące pracowników:
- Nakazuje się decyzją Zarządu Karczmy czytanie wszystkich postów spod nieobecności pracowników pod groźbą wychłostania i zwolnienia z pracy (przewidywane są 2 upomnienia).
- Nakazuje się z decyzji Starszyzny Karczmy obradującej na chacie kulturalne zachowanie się Pracowników względem siebie jak i gości oraz przypadkowo tu trafiających osób.

Zasady: Nie wolno:
1. Niszczyć umeblowania w pokojach (w głównej izbie no wiadomo jak to w izbie po piciu czyli wolno ale bez przesady:D Jakby doszło do zniszczenia/uszkodzenia w pokoju to trudno jakoś to przebolejemy :D
2. Niszczyc ścian, przesuwać mebli, kopać tuneli, instalować podsłuchu, sprzetu audio-video mającego na celu naruszyc czyjąś prywatnośc, chodzić po dachu (jest w dobrym stanie i niech w takim na bogów zostanie:), włazic po drabinie na dach, czy tez pod okno nie swojego pokoju a także lewitować.
3. Kręcić się, zaglądac, podglądać oraz wchodzić do nie swojego pokoju.
4. Używać czarów w Karczmie oraz w obrebie 250m od niej. Można użyc tylko w celu samoobrony.

Zarząd Karczmy ma prawo zmieniać, dodawać, dowolnie interpretować zasady oraz wykroczenia Bandy :D


Rola Narratora:
Jak sam powiedział. cytat:
"Jestem operatorem zdarzeń losowych w Karczmie; stworzyło mnie szefostwo :) Jeżeli nie wiesz, co ile kosztuje na targu, napisz na forum, że idziesz na targ, a ja będę sprzedawcą i powiem jaka jest proponowana cena. Czasem wbiegnę w postaci jakiegoś niziołka i dam 1000sz za uratowanie mnie od sił zła, a czasem będę deszczem za oknem. Pomogę rozwiązać Wam wiele problemów związanych z Karczmą dążąc do sprawiedliwości. Będę tu 24 h na dobę więc od teraz możecie na mnie liczyć. To ja - wasze przeznaczenie, życzę miłego dnia."

Pensje:
Szef: 25% zarobków Karczmy
Barmani: 40sz na początek
Ochrona: 60sz na początek
Kelnerzy: 35sz na początek
Kucharz: 50sz na początek
Medyk / Szaman: 40 na początek
Pomywacz / sprzątaczka: 35sz na początek
Najemnicy: W celu wyższego zarobku zapraszamy na stanowisko ochrony 15sz + bonusy za ew. zdarzenia
Stolarz: 35sz

by Dubroles - Bard.
i jego pomocnicy :)

____
stan konta Karczmy: TO wie tylko BriskShoter (i nie tylko TO:)

==============================================================

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1

09.03.2004
16:23
smile
[2]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dziwne... pierwszy

09.03.2004
16:25
smile
[3]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

2nd. Piwo dla mnie? Gdzie free piwo dla pierwszych 3 gości?

09.03.2004
16:25
smile
[4]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Zarząd Karczmy zyczy wesolej zabawy blablabla ale to nudne :D

hmm Nowa wlascicielka pojawi sie lada chwila :P

Cicha
wcale nie dziwne , wcale nie dziwne..:P

09.03.2004
16:27
smile
[5]

Serina [ I'm not Angel ]

czwarta czy też cosik dostanę?:P:P

09.03.2004
16:31
smile
[6]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Banita ----> bardzo dziwne... wątek miał już całe 8 minut...

09.03.2004
16:34
smile
[7]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Cicha
no nie moja wina ze wszyscy sie mnie boją ;(

09.03.2004
16:35
smile
[8]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Jakbym chciał to bylbym pierwszy :D Ale dałem tą przyjemnosc CŚowi, gdyż wiem, ze bardzo go to jara ;D

Bry... :D

09.03.2004
16:36
smile
[9]

Serina [ I'm not Angel ]

już jestem albo znowu jak kto woli :P:P

09.03.2004
16:36
[10]

Justa_ [ lady in blue ]

BRISK WIEM ŻE MI NIE UWIERZYSZ ALE NIE MAM Z TYM NIC WSPÓLNEGO, DOPIERO PRZYSZŁAM I TO ZOBACZYŁAM








*co nie znaczy że nowy tytuł mi się nie podoba :P *


09.03.2004
16:37
[11]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Bregan ----> Doigrasz się...:D:D

Banita -----> hehe

09.03.2004
16:39
smile
[12]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

a witamy witamy nową szefową



*hmm Justa moze bys skonczyla z tą wazeliną do Briska , bo to sie niezbyt przyjemnie czyta ...:P*

i tak wszyscy wiedzą ze mnie do tego zmusilas :P

09.03.2004
16:39
smile
[13]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*kłania się przed nową właścicielką karczmy*

Witaj!!

Jak zabrałaś Briskowi majątek??

09.03.2004
16:40
smile
[14]

Serina [ I'm not Angel ]

Witaj Justa *chyli czoło*

09.03.2004
16:41
smile
[15]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Banita ----> nie lubię się powtarzać ale... Pantoflarz!!

09.03.2004
16:43
smile
[16]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Cicha

mowil Ci juz ktos ze sie powtarzasz?:)

aha zeby nie bylo Juscie sie nudzilo i wziela sie za sprzatanie, bedzie za chwilke :P

09.03.2004
16:46
[17]

Serina [ I'm not Angel ]

idę jej pomóc :)

09.03.2004
16:49
smile
[18]

gordian [ Pretorianin ]

gordian w milczeniu przemknal prze hol ...powiedzial tylko cicho ze musi pilnie rozmowic sie z Panem Word ...cos go trapilo ...udal sie do pokoju czym predzej

09.03.2004
16:51
smile
[19]

Serina [ I'm not Angel ]

no już, ale czy wogóle ktos tu jest? *rozejrzała się niespokojnie*

09.03.2004
16:55
smile
[20]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> ponoć poszłaś sprzątać...

09.03.2004
16:55
smile
[21]

Serina [ I'm not Angel ]

*głucha cisza odpowiedziała na jej pytanie, smutna usiadła i wzięła piwo*

09.03.2004
16:56
[22]

Serina [ I'm not Angel ]

a już mi się wróciło :):) czy może mam wracać? :P

09.03.2004
16:57
smile
[23]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

oo witam witam...

Brisk. robi wstęp z pogrubieniem :)

09.03.2004
16:58
smile
[24]

Serina [ I'm not Angel ]

hej!!!

09.03.2004
16:59
smile
[25]

Kaziu Wichura [ Chor��y ]

Czesc! To ja! Ten od małego członka!

09.03.2004
17:02
smile
[26]

Serina [ I'm not Angel ]

cześć,yyy nie znam

09.03.2004
17:05
smile
[27]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> nie ma co żałować... i tak ma małego...

Kazik ------> dzińdybry!!

09.03.2004
17:07
smile
[28]

Serina [ I'm not Angel ]

CS--->ależ nie żałuję wręcz się dziwię bo piewszy raz widzę takiego ludka:P

09.03.2004
17:10
smile
[29]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> Nie zapiął rozporka?? *odwraca się od Kazika plecami* nie chcę tego widzieć...

09.03.2004
17:11
smile
[30]

Serina [ I'm not Angel ]

Cicha śmierć----> przecież nie zobaczysz, ja tam nic nie widzę :):):)

09.03.2004
17:13
[31]

Orrin [ Najemnik ]


grrrrrr co to ma byc ??????
BANITA wez wyluzuj
nie chce widziec takich tytulow tozto zalosne !
pewnie powiecie co sie wymafrza
Ale mam tu cos do powiedzenia skoro jestem od 1 czesci !

09.03.2004
17:13
[32]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

A ja wolę nie patrzeć.
*odwraca się*

09.03.2004
17:14
smile
[33]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> ponoć jestem chamski... ale tego bym nie napisał... dobra jesteś!!

09.03.2004
17:15
smile
[34]

Serina [ I'm not Angel ]

to może sie przesiądzmy a nie odwracajmy??

09.03.2004
17:17
smile
[35]

Serina [ I'm not Angel ]

dziękuję to może podwójny awans?:P:P

Cicha śmierć----> narazie mogę sobie pozwalać :D

09.03.2004
17:18
smile
[36]

Justa_ [ lady in blue ]

czy już mówiłam ze to nie moja wina, ten tytuł?

09.03.2004
17:18
smile
[37]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina -------> oczywiście... proszę Pani...

09.03.2004
17:19
[38]

Serina [ I'm not Angel ]

coś wspominałaś :):)

09.03.2004
17:21
smile
[39]

Serina [ I'm not Angel ]

jakie Pani jakie Pani?? nie jestem aż tak dużo od ciebie starsza :P:P

09.03.2004
17:21
[40]

Orrin [ Najemnik ]


Justa nie mowie nic o tobie ale krew mnie zalewa gdy to widze
wszyscy pracuja nad opinia karczmy wyrabiamy juz sobie jakotaka az tu nagle dup i co widzimi ? BANITA sie cieszy ze zaklada watek
Grrrrrr

09.03.2004
17:22
[41]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Witam wszystkich serdecznie.

09.03.2004
17:23
smile
[42]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Orrin --> I jeszcze zakłada z błędami :)

09.03.2004
17:28
smile
[43]

Serina [ I'm not Angel ]

Martino_23----> witaj :):)

09.03.2004
17:30
[44]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Orrin
cos jescze? czy juz skonczyles?

09.03.2004
17:31
smile
[45]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Witaj Serina:):)

09.03.2004
17:32
[46]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Ludzie co tu się dzieje....Czyżby kolejna kłótnia.

09.03.2004
17:33
[47]

Serina [ I'm not Angel ]

*atmosfera się zagęszcza*

09.03.2004
17:33
[48]

Orrin [ Najemnik ]


Banita wiedzialem ze to do ciebie nie przemowi
jak to sie mowi ? jak groch o sciane ?

09.03.2004
17:34
[49]

Serina [ I'm not Angel ]

Martino_23 ---> na to mi wygląda :/

09.03.2004
17:36
[50]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Orrin

jesli nie masz poczucia humoru to juz nie moje zmartwienie.Jesli Brisk bedzie mial takie same pretensje do mnie o tytul karczmy to wtedy mozemy rozmawiac.na razie jest eot.

09.03.2004
17:37
[51]

Orrin [ Najemnik ]


czlowieku sam Brisk to nie jest karczma

09.03.2004
17:38
[52]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Chłopaki nie zachowujcie się jak dzieci.To ja wracam po ciężkim dniu pracy chcę się zrelaksawac wchodzę do karczmy a tu masz od drzwi już słyszę jak się sprzeczają.Oj chyba się napiję czy ktoś się przyłączy.

09.03.2004
17:38
smile
[53]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serrina ----> znowu awansik... co do "Pani" nie miałem na myśli wieku...

09.03.2004
17:41
smile
[54]

Serina [ I'm not Angel ]

Cicha śmierć ----> hehehe podziękować jak wczoraj? ;)

Martino_23 ----> ja chętnie sie przyłączę:):)

09.03.2004
17:41
[55]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

Orrin

karczme tworza ludzie ktorzy w niej pisuja, i to pisuja czesto. jedni przychodza inni odchodza. Ciebie nie bylo jak karczma miala 280 postow, nikt nie mial ochoty zakladac to zalozylem. tylko zebys nie mial problemow ze snem z powodu tytulu karczmy o ktorym juz jutro nikt nie bedzie pamietal

09.03.2004
17:42
[56]

gordian [ Pretorianin ]

sam nie wiem ...czyja zasluga jest ta atmosfera ..* zapalil fajke mruczac do siebie ...*

09.03.2004
17:43
[57]

Orrin [ Najemnik ]


i tu sie myslisz ze nikt nie bedzie pamietal
a ze zalozyles nnowa czesc spoko tylko rob to dobrze

09.03.2004
17:44
smile
[58]

gordian [ Pretorianin ]

hm ..i Pan Brisk nie oponuje ...wobec takiego obrotu sprawy ..doprawdy dziwne ...postrzegalem go zupelnie inaczej ...dziwny swiat ..dziwni ludzie ...*cmil dalej ziele ...ktorego pochodzenia postanowil nie zdradzac nikomu ..heh gotowi sie i to spierac *

09.03.2004
17:45
smile
[59]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina -----> możesz nawet baaadrdziej wylewnie *czegoś oczekuje...*

09.03.2004
17:46
[60]

Martino_23 [ Pretorianin ]

*Martino ruchem ręki zaprasza Serinę do stołu gdzie jusz na nią czeka kufel pysznego piwa:D*

09.03.2004
17:48
[61]

Justa_ [ lady in blue ]

Banita prosze cię

09.03.2004
17:48
smile
[62]

Serina [ I'm not Angel ]

nie tak szybko mój drogi *w drodze do stolika Martina całuje Cichą śmierć w .....policzek :P*

*siadając odbiera kufel piwa*

09.03.2004
17:53
smile
[63]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Coś dzisiaj atmosfera taka jakaś dziwna.Oj czuję żę coś niedobrego wisi w powietrzu.:(

09.03.2004
17:55
smile
[64]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*myśli* Ciekawe czy Banita znowu okaże się panto... nie nie będę się powtarzał trzeci raz...

Serina ----> Liczyłem na coś więcej...

09.03.2004
17:55
smile
[65]

Serina [ I'm not Angel ]

Martino_23 --->jeszcze coś gorszego, nie strasz??!!

09.03.2004
17:57
[66]

Martino_23 [ Pretorianin ]


Serina-->ja nie straszę tylko stwierdzam fakty

Cs-->oj chyba musisz się bardziej postarać aby zasł€żyć na coś więcej.A tak na marginesie będę zazdrosny

09.03.2004
17:58
smile
[67]

Serina [ I'm not Angel ]

Cicha śmierć---->umówmy się tak: jak zostanę konsulem to wtedy czego dusza zapragnie szanownego Pana :):)
zgadzasz się?

09.03.2004
17:59
smile
[68]

Serina [ I'm not Angel ]

oj źle się dzieje... zazdrosny??!!

09.03.2004
18:00
[69]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> może kompromis... Pretorianin??

Martino ----> takie jest życie...

09.03.2004
18:00
[70]

Martino_23 [ Pretorianin ]

No tak a taki chorąży to już nic nie może........

09.03.2004
18:00
smile
[71]

Serina [ I'm not Angel ]

Cicha śmierć-----> no może troche przesadziłam z tym czego dusza zapragnie :P:P:P

09.03.2004
18:01
smile
[72]

Justa_ [ lady in blue ]

Cichy nie prowokuj go :P

09.03.2004
18:02
[73]

Martino_23 [ Pretorianin ]


Cs-->wiem wiem. Niestety czasami brutalne,ale ogólnie to niemam co narzekać.

09.03.2004
18:03
smile
[74]

Serina [ I'm not Angel ]

Martino ----> może i to wiele jeśli tylko chce:):)

Cicha śmierć -----> Pretorianin?....no nie wiem...nie za szybko?

09.03.2004
18:05
[75]

Martino_23 [ Pretorianin ]



Serina-->Jeśli tego chce.:)ale tego to ja już nie wiem..Trzebaby spytać Cs

09.03.2004
18:05
smile
[76]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> Ale to jest trudne... aż się prosi...
Serina -----> Za szybko?? Gdzie tam... (jednak bym wolał z klauzulą: "czego dusza zapragnie")

09.03.2004
18:07
[77]

Martino_23 [ Pretorianin ]





Cs-->a kto i o co się prosi.

09.03.2004
18:08
smile
[78]

Serina [ I'm not Angel ]

Martino ----> a co ma do tego CS??

Cicha śmierć-----> ja właśnie się obawiam czego ta dusza może zapragnąć :P

09.03.2004
18:10
[79]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Ok Serina ja już nic nie mówię.Ale proszę cię o jedno bądz ostrożna..

09.03.2004
18:11
smile
[80]

gordian [ Pretorianin ]

gordian sluchajac tego co dzieje sie w karczmie ..dzwignal sie z przed kominka i polozyl topor u swoich stop ...niech lezy tutaj ...moze sie przydac -pomyslal

09.03.2004
18:11
[81]

Serina [ I'm not Angel ]

Martino----> czy ja o czymś nie wiem??

09.03.2004
18:12
[82]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Gordian kto to wie,ale możliwe ze ten topór będzie niestety musiał pójść w ruch....

09.03.2004
18:13
smile
[83]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Martino ----> a takie tam...
Serina ----> co Ty możesz wiedzieć o pragnieniach mojej duszy??
Martino -----> nie martw się ja się zabezpieczę...

09.03.2004
18:15
[84]

Martino_23 [ Pretorianin ]



Serina--> Ja niewiem co tam chodz po głowie Cs:D.Jak się orientuję to raczej wiesz wszystko,ale nigdy niewiadomo co się może wydażyć.I jeszcze na dodatek ta atmosfera w karczmie.

09.03.2004
18:15
[85]

gordian [ Pretorianin ]

hm ...nie czul sie pewnie wcale a wcale ...po tym co uslyszal u Zawarasa ...na kazdego patrzyl podejrzliwie ...nie mogl sie oprzec wrazeniu ze gdzies tutaj czai sie poslaniec ...przeciez Zawaras powiedzial ...ostatnim poslancem jest kobieta ...strzez sie jej ...i strzez sztyletu ktora Word nosi w okol pasa ...jednak sciac mozesz ja dopiero gdy wyciagnie reke po sztylet ...pamietaj mowil ...ze to zlo szuka sztyleta a nie na odwrot ..scisnal za rekojesc topora ..i mroczne mysli zajely jego glowe ..

09.03.2004
18:16
smile
[86]

Serina [ I'm not Angel ]

Cicha śmierć---->właśnie nic nie wiem i kto wie jaki jesteś wymagający
Martino ----> odpowiedz mi

09.03.2004
18:17
smile
[87]

Martino_23 [ Pretorianin ]



Cs-->Cieszę się że się zabezpieczysz:D.Teraz to już jestem spokojny.

09.03.2004
18:18
[88]

Serina [ I'm not Angel ]

gordian ---> zawsze jak coś nie tak to odrazu na kobietę

09.03.2004
18:19
smile
[89]

gordian [ Pretorianin ]

gdzie diabel nie moze ....dokoncz :)

09.03.2004
18:20
[90]

Serina [ I'm not Angel ]

Martino----> jednak nigdy nie ma tych 100% bezpieczeństwa:P:P

09.03.2004
18:21
smile
[91]

Serina [ I'm not Angel ]

hehehe ale diabeł jest facetem to on knuje :P:P

09.03.2004
18:22
[92]

Martino_23 [ Pretorianin ]



Serina-->Jako przedstawicielka płci pięknej jesteś obiektem zainteresowania,ale coś mi mówi ze jakbym miał konkurować z Cs o twoje względy to jestem na straconej pozycji...:d.Cóż jestem prostym żołnierzem a moim głównym zabaniem jast pomagać słabszym..

09.03.2004
18:23
smile
[93]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

gordian ----> babę pośle...

Serina ----> wolisz bardziej wymagających życzeń czy mniej??

09.03.2004
18:23
smile
[94]

gordian [ Pretorianin ]

nie ma pewnosci ze facet to diabel ...wrecz bardziej prawdopodobne ze to kobieta ...:D

09.03.2004
18:24
smile
[95]

Serina [ I'm not Angel ]

Martino----> nie wolno sie tak poddawać,nie daj się,może drzemie w tobie wielka siła tylko jeszcze o tym nie wiesz:):):)

09.03.2004
18:25
[96]

Martino_23 [ Pretorianin ]

No właśnie gdzie diabeł nie może tam babę pośle.Coś w tym musi być.Chociaż mówi się też ze z babą żle ;a bez baby jeszcze gożej.Podsumowując to jednak cieszę się że Bóg stworzył kobiety.

09.03.2004
18:25
smile
[97]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Martino ----> Coś nisko sie cenisz... a ja lubię wyzwania...

09.03.2004
18:27
smile
[98]

gordian [ Pretorianin ]

kobiety ...tez lubie wyzwania ...ale nader wszystko w tym momencie interesuje mnie gosciniec ..:) *zarzucil plaszcz i nie zegnajac sie szybko wyszedl z karczmy ..*

09.03.2004
18:27
smile
[99]

Serina [ I'm not Angel ]

gordian----> to tak samo jest z Bogiem kto powiedział że to facet??

Cicha śmierć----> tak żebyśmy z tego razem wyszli zadowoleni :P:P

09.03.2004
18:27
smile
[100]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Serina dziękuję za komplewment.Nie poddam się i będę walczył.Muszę to przemyśleć*i zamawia jeszcze jeden kufel piwa*

09.03.2004
18:28
smile
[101]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Martino ----> nie filozofuj o tym bo skończy sie na szowinistycznych i feministycznych kawałach... (co nie Justa??)

Serina ----> co za kobieta... walczy aby ją adorowano...

09.03.2004
18:29
smile
[102]

Brisk. [ Chomik ]

bez komentarza

09.03.2004
18:29
smile
[103]

Martino_23 [ Pretorianin ]



Cs-->o to fajnie ze lubisz wyzwania.Nie martw się ja tak łatwo się nie poddam.

09.03.2004
18:30
smile
[104]

Serina [ I'm not Angel ]

papapa *mimo wszystko pożegnała Gordiana tylko nie wiadomo czy usłyszał*

09.03.2004
18:30
smile
[105]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> Ja zdolny jestem... chyba da się zrobić...

09.03.2004
18:31
[106]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*patrzy na reakcję Briska*

Brisk ----> śledzisz mnie?? Coś nie tak??

09.03.2004
18:32
[107]

Orrin [ Najemnik ]


Brisk licze ze mnie poprzesz

09.03.2004
18:32
smile
[108]

Serina [ I'm not Angel ]

Cicha śmierć ----> gdzie ja ci walczę ja staram tylko się załatwić dogodne warunki * zamawia coś mocniejszego*

09.03.2004
18:33
smile
[109]

Brisk. [ Chomik ]

Banita & Justa ---> mój powyższy post nie był do Was :-)

09.03.2004
18:33
smile
[110]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Ok już nie filozofuję.Idę zobaczyć czy ktoś nie potrzebuje mojej pomocy.*Wstaje zakłada płaszcz i wychodzi na dziedziniec.Przed samymi drzwiami odwraca się i puszcza oczko do Seriny*

09.03.2004
18:34
smile
[111]

Serina [ I'm not Angel ]

Martino ---> tak dalej :):):):):):):):):):) < cmok >

09.03.2004
18:35
smile
[112]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> do mnie??

Serina ----> Taaa... wycisnąć ze mnie siódme poty...

09.03.2004
18:36
smile
[113]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> *zazdrosny... i coś bełkocze pod nosem*

09.03.2004
18:36
smile
[114]

Serina [ I'm not Angel ]

Cicha śmierć ----> jednak upieram sie przy konsulu :P:P:P
*uśmiecha sie na myśl o oczku od Martina*

09.03.2004
18:40
[115]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Whoaaaaaaaaa......co tam schodzi Word....wlecze sie po schodach podkrążone oczy..pije non stop.....ratujcie wyrywa mu sie z gardła

09.03.2004
18:43
smile
[116]

Serina [ I'm not Angel ]

Serina podbiega i pomaga Wordowi :):):)

09.03.2004
18:45
smile
[117]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Word ----> Wody czy wódy??

Serina----> *myśli* Coś nie tak... drażni mnie ten uśmieszek...

09.03.2004
18:47
smile
[118]

Serina [ I'm not Angel ]

Niestety muszę już iść (znowu te księgi ehhh) żegnam wszystkich Pa pa pa pa pa !!!!

09.03.2004
18:50
smile
[119]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> papapa... *planuje coś na Martino*

09.03.2004
18:54
smile
[120]

Nika ; ) [ Centurion ]

Witam!

09.03.2004
18:55
smile
[121]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk, rozumiem że nowy temat tobie też się podoba :P

09.03.2004
18:56
smile
[122]

Brisk. [ Chomik ]

Justa nie, nie podoba mi sie :D

09.03.2004
18:58
smile
[123]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ehhh * wychodzi z karczmy nie zauwarzona przez nikogo *

09.03.2004
18:59
smile
[124]

Justa_ [ lady in blue ]

cholera :>

EDIT: Brisk działają ci statystyki :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-09 19:01:06]

09.03.2004
19:03
smile
[125]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

*do Karczmy weszła cichutko na paluszkach zmarznięta łuczniczka, usiadła sobie na fotelu i powiedziała*
Witam :D

09.03.2004
19:05
[126]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Word opiera sie o ramie...Seriny...Wody Cs wody.....patrzy an Góre Brisk podnozkiem ...nie wierzy w to co widzi co za cymbał to napisał.....po czym do Briska...wybacz nie upilnowałem

09.03.2004
19:05
[127]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Już jestem spowrotem*Martino siada przy kominku i zaczyna pykać fajeczkę*

09.03.2004
19:08
smile
[128]

Brisk. [ Chomik ]

Justa tak wiem działaja :D Chcesz cos dodać/ skomentować? :D

Diamand Witam Witam :D hmmm ile to Cie nie było? :D

09.03.2004
19:11
[129]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Hello Diamnd po czym usmiecha sie......Wina Pani moze skostujesz niedługo bowiem owe ambrozjowe sie skończy

09.03.2004
19:11
smile
[130]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk no cały dzień kobietek :P i dzisiaj do godziny 19:03 :D
p.s. a jakieś zastrzeżenia...? ;D

09.03.2004
19:13
smile
[131]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*podaje wody Wordowi... i zastanawia na kim on się opiera skoro Serina poszła...*

Witaj Diamand...

09.03.2004
19:14
smile
[132]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Word z chęcią :D troche zmęczona jestem ;DD

09.03.2004
19:16
smile
[133]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand podpisałas umowe :D hehe a sie nie wywiązujesz z niej :D

09.03.2004
19:17
[134]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

.....ehehe Duchu Seriny...//??? prosze Diamond:D....

09.03.2004
19:19
[135]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

*po cichutkiu wchodzi i usadawia sie w miejscu, gdzie jej nie widac, biorac sobie szklanke wody*

09.03.2004
19:19
[136]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Diamand znaczy przekrecone troche imie Pani masz:D

09.03.2004
19:19
[137]

Nika ; ) [ Centurion ]

ehe *weszła wolnymj krokiem do karczmy ( poraz 2 ) * Witam 2 raz!

09.03.2004
19:20
smile
[138]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Word dziękuję :D
Brisk ale z dnia kobiet się mogę urwac chyba...? ;PPP:D

09.03.2004
19:21
smile
[139]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> Witaj!! Co nowego??

09.03.2004
19:23
smile
[140]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand no tak OK :D To wiesz uznajmy że to był mój prezent dla Ciebie w postaci wolnego dnia :D

09.03.2004
19:25
[141]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichy--> nowego nic... stare powraca... *choc jej nie widac, to ten co to uslyszal wie, ze w tym momenciejej oczy powoli zamknely sie...*

09.03.2004
19:27
smile
[142]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk no dobra uznaje :D ale będzie więcej takich prezezntów chyba :PPP
Witam wszystkich którzy weszli, przyszli, pojawili się :DD

09.03.2004
19:27
smile
[143]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand ano być pewnie bedzie ale to też zalezy od Twojego postepowania :D

09.03.2004
19:30
smile
[144]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

*przestawia fotele w Karczmie* pfff.... a teraz...? :PPP

09.03.2004
19:31
smile
[145]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

pfff...co to za tytuł ?;/ czyżby ktoś tu miał kompleksy ? :› no tak... Mr Bebe :P mogłam sie spodziewać....
witam serdecznie:D

09.03.2004
19:33
smile
[146]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ----> Wróciłaś!! *skacze z radości.. o mało nie wybija dziury w suficie*

Mam zadzieję że zabawisz na dłużej...

09.03.2004
19:34
[147]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nika--> a czemoz to weszlas 2 razy:>?

09.03.2004
19:35
smile
[148]

Brisk. [ Chomik ]

Femme Witam :D

Diamand no wiodze że sie starasz :D Byle tak dalej :D

09.03.2004
19:35
smile
[149]

Martino_23 [ Pretorianin ]

No witaj Famme

09.03.2004
19:36
smile
[150]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> poirytowała się (chyba) że nikt jej nie przywitał...

09.03.2004
19:36
[151]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Witaj femme...podchodzi całuje w policzek...

09.03.2004
19:37
smile
[152]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Cichy....cieszy mnie Twoj entuzjazm :) być moze bede dluzej...we will see:D

09.03.2004
19:39
[153]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichy--> ona, nie!!! jush mi przez gygy powiedziala...

Nika--> wiec jak siem czujesz po dzisiejszym dzionku?? bo ja jestem strasznie zmeczona... czasem mi sie wydaje, ze mis ie wszystkie kosci polamaly... aler tak nie jest :P:P...

09.03.2004
19:40
smile
[154]

Nika ; ) [ Centurion ]

Avi -----> ja czuję to samo bo miałam dłuższą droge do domciu.....

09.03.2004
19:42
[155]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

na co ja jeszcze dzis mam siłe....kobiet pod dostatkiem dzis jakie to swieto..?:D

09.03.2004
19:42
smile
[156]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*zastanawia sie co powiedziano Avi*

Femme ----> mój entuzjazm może być jeszcze większy...

09.03.2004
19:43
[157]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Word--> dzis dzien dobroci dla zwierzat, wiec ja przyzlam, bo myslalam, ze choc w moje swieto ktos cos dla mnie zrobi :P:P

09.03.2004
19:44
smile
[158]

Nika ; ) [ Centurion ]

Avi, stawiam Ci piwo bo mi sie nudzi.....

09.03.2004
19:44
[159]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Nika-> wspolczucie... ale trafilas:>:>?? :P:P

Cichy--> i tak Ci nie powiem...

*chowa sie jeszcze bardziej...*

09.03.2004
19:44
smile
[160]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk *maluje ściany na lazurowo* :PPP
Witam wszystkich przybyłych... ;DD

09.03.2004
19:45
smile
[161]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

dzień dobroci dla zwierzat... hmmm?:D mysłaęm że wczoraj był tak przynajmniej wszedzie mówiono ...usmiecha sie serdecznie:D

09.03.2004
19:46
smile
[162]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi -----> hmmmmm... i nie jesteś zwierzęciem...

09.03.2004
19:46
[163]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Nika--> thx... bierze pifko wyija, a nastepnie zaczyna wariowac i latyac po calej karczmie... cala ubrudzona i potargana kladzie sie na srodkowym stoliku...*

09.03.2004
19:47
smile
[164]

Nika ; ) [ Centurion ]

zaraz wracam * znika *

09.03.2004
19:48
[165]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Word--> nie wczoraj kobiet... *mamrocze pod nosem*

09.03.2004
19:49
[166]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

małe roztrzepane i ....złośliwe:D....Avi wstawaj wieczerze trza szykowac..:D

09.03.2004
19:50
smile
[167]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Idę zamówić kufel piwa

09.03.2004
19:50
[168]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Word--> dzie... co jak?... hyk... fgajnie masz... hyk... *zasypia na stole*

09.03.2004
19:50
smile
[169]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Cichy...ciekawa jestem co moze sprawić zeby był wiekszy...:D entuzjam oczywiscie bez niedomówień :P
Diamand...hej:)

09.03.2004
19:52
[170]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

hmmm podnosi mała zlośnice ze stoły...i "przekłada" na sofe stającą pod scianą

09.03.2004
19:54
smile
[171]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme -----> rozbroiłaś mnie... Długo by to wymieniać... baaardzo długo...

09.03.2004
19:56
[172]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisk hej hej...a za to na gygy to zaraz Ci coś zrobię grrr:P
Martino...witaj:)
Word......mmmmm..cześć Word...spuszcza wzrok...:)

09.03.2004
19:58
[173]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Word--> eyyy... *kladzie sie na innym stole*

09.03.2004
19:58
[174]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

mmmmm...unosi jej twarz i sie bardzo bardzo serdecznie usmiecha....

09.03.2004
19:58
smile
[175]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand hmmmmm :D

Femme no so? :D no so? :D Ja tylko stwierdziłem fakty :D

09.03.2004
19:59
[176]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

co za uparciuch

09.03.2004
20:00
[177]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Word--> czego zeby szczerzysz? :P:P *tesh sie usmiecha lecz nieprzytomnie... i znof zasypia*

09.03.2004
20:01
[178]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

ekhm Avi akurat nie do Ciebie....

09.03.2004
20:01
smile
[179]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk *wiesza na ścianie portret jakiegoś elfa* no i co? staram się i staram :PPP
Femme :D hieloł :D

09.03.2004
20:04
[180]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Word--> wiem, ale sie smieje, bo ostatnio byla mowa, ze nie lubsz szerokich usmiechow:P:P *zasypia*

09.03.2004
20:04
smile
[181]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand jakiegoś? elfa? :D A nie lepiej jakiejś elfki? :D

09.03.2004
20:06
smile
[182]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

To jest elf z "playelfki" :PPPPP

09.03.2004
20:06
smile
[183]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

CS....wiec jak bedzie ?:D:D eh....ten modem no...strona sie ładuje piekielnie wolno :<
Brisk...pff....takie tam fakty to wiesz...nie zgadzam sie :P to żadna prawda o mnie :D wytwór Twojej chorej wyobraźni ;D
Word....patrzy w oczy....ciekawe jak dużo z nich wyczyta...
hmm...to co napijemy sie?:)

09.03.2004
20:08
smile
[184]

Nika ; ) [ Centurion ]

już jestem * nagle pojawia sie niewiadomo skąd *

09.03.2004
20:10
smile
[185]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand a wiesz....on mi sie nawet podoba :D

Femme dobra dobra Ty nie bądź takie niewiniątko :D

09.03.2004
20:14
[186]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

.....bierze Femme za reke i idzie kawałek w strone ciemnego zakamrka karczmy...jakich zresztą jest tu pełno:P

09.03.2004
20:15
smile
[187]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisk...ja...? ależ Brisiu ...*robi minkę aniołka* :D

09.03.2004
20:16
smile
[188]

Brisk. [ Chomik ]

Femme tak tak Ty :D Nikt inny tylko Ty :D

09.03.2004
20:20
[189]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

czesc Mika!! *obudzila sie z krotkiego snu*

09.03.2004
20:22
[190]

Nika ; ) [ Centurion ]

Avi, ja jestem Nika a nie Mika...

09.03.2004
20:23
[191]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

trzyma Worda mocno za reke.... zalewa ją fala wspomnień tak silnych...zamyka oczy żeby powstrzymać zawrót głowy....i nagle zdaje sobie sprawe że wbija mu paznokcie w dłoń...

09.03.2004
20:24
[192]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Nika--> o... zoory... tak mnie ziem jagoź bomylilo... zorka...

09.03.2004
20:24
smile
[193]

Nika ; ) [ Centurion ]

suuuuuuuuper

09.03.2004
20:25
[194]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

struż krwi spływa po dloni...nie ma nic nad to ...usmiecha sie w lekkim bólu...i gdy nikt juz ich nie widzi...

09.03.2004
20:25
[195]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ej ej ej, Avi, co Ci jest??

09.03.2004
20:28
[196]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Nika--> eee... do brzez to Twoje pivo!! upilam sie!!! co to za pivo bylo?

09.03.2004
20:31
[197]

Nika ; ) [ Centurion ]

yyyy...Avi.... to było piwo bezalkoholowe * zmieszanym wzrokiem patrzy na poczochraną, zaspaną, leżącą na stole Avi*

09.03.2004
20:33
[198]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Femme...delikatnie otwiera zaciśnięta pięść Worda...a później..leciutko przesuwa językiem po wnętrzu dłoni...

09.03.2004
20:33
[199]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Nika--> ops... czeba bylo tak od razu... *wstaje poprawia plaszcz i kaptur na glowie, wyciaka z kieszeni sczotke, czesze sie i otrzepuje... siada najzwyczajniej w zyciu w swoim cieniu* i teraz bedzie... pfff... i co sobie inni pomysla o mnie?

09.03.2004
20:37
smile
[200]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ----> będzie dobrze:D:D

(cholerny śnieg... połączenie mi przerywa!!)

09.03.2004
20:38
smile
[201]

Nika ; ) [ Centurion ]

kurde... * cicho szepnęła i po chcili zniknęła *

09.03.2004
20:41
[202]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisk wysnuwając te oskarżenie...bo smiem własnie oskarżeniem to nazwać :P zachowujesz sie wręcz bezczelnie...:D
Cicha śmierć....ja mysle :) ( co u Was taka zamieć ?)

09.03.2004
20:42
[203]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Word ociera łze spływającą po poliku....femme....nie pozwoli juz nigdy by było jej zle....mocno przytula

09.03.2004
20:43
[204]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Nika--> papa :(:(:(

Femme--> u nas zamiec czy gdzie indziej?:>

09.03.2004
20:44
smile
[205]

Brisk. [ Chomik ]





**********************************


KONIEC CZĘŚCI 149 ZAPRASZAMY DO 150..............


**********************************************

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.