GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 148 "mmm"

09.03.2004
11:38
[1]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Karczma "Pod Głodnym Trollem" czesc 148 "mmm"

Wprowadzenie do naszego świata
Tak... każdy przybywający rozpoznaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nadzwyczaj przyjazna atmosfera, wspaniałe piwo i zakąski, a co najważniejsze wspaniałe towarzystwo. Tuż przy barze siedział zawsze elf Blood_x - legendy głoszą, że wraz ze swoją partnerką niejednego smoka położyli na łopatki, aczkolwiek jej w Karczmie nigdy nie widziano. Czasami jedynie można wyczuć w powietrzu jego obecność jego ducha.Tuż obok Orrin - najczęściej zamawiający; stały klient - ten mocną ma głowę. Tak go to przywiązało do tego miejsca, że postanowił tu zamieszkać (w tajemnicy powiem pięknym paniom, że mieszka na pierwszym piętrze w pokoju nr 13, ale ja nic nie mówiłem :)). Czasami bywa w Karczmie, mężny człowiek Sir Klesk, który zawsze tutaj szykuje się do kolejnych bitw wraz ze swymi najemnikami. Tam gdzie niegdyś siedział jeden z pierwszych podejmujących Karczmę, trochę nienormalny, Luty Tur pozostało tylko krzesło, pewnego dna zbzikował i po prostu podskoczył, a następnie wyparował. Jedni odchodzą, a inni przybywają tak też przybył właśnie Gris. Ten niziołek odbył w swojej dziedzinie wieloletnią praktykę, co można poznać po jego okrąglutkim kształcie. Łatwo z nim nawiązać rozmowę (pod warunkiem, że nie jesteś kobietą), więc z pewnością chętnie wyjawiłby Ci sekret wspaniałej potrawy. Pędź do kuchni to może go jeszcze zastaniesz zanim przyśnie pod piecem. Masz szczęście - nie zdążył jeszcze zasnąć, gdyż akurat coś pichci. Wróćmy jednak do głównej sali, bo nie mam zamiaru rozczulać się nad szczegółami. Kolejny stolik zajmuje Ehhh, o którym nie mogę dużo powiedzieć ze względu na jego tajemniczość (kiedyś mały i niepozorny, ale ostatnio zaczął dużo jeść i urósł do wzrostu prawie równego wyrosłemu trollowi - tym samym okazało się iż jest jednym z 3 naczelnych pół-demonów, z czego pozostałe 2 już dawno zaginęły). Bardzo ważnym miejscem w Karczmie jest jeszcze kominek, w którym zawsze pali się ogień podniecany przez szefa ochrony Karczmy - wielkiego Trolla Sulika, który jednocześnie jest swoistą maskotką Karczmy. Niektórzy wędrują po świecie, aż w końcu dowędrują do pewnego miejsca w którym zostają na stałe. Właśnie tak trafił tu Danley, który zawsze wędrował po świecie, niejedno widział i niejednego dokonał, jednak w Karczmie postanowił pozostać na stałe. Jest on człowiekiem, jako wojownik jest szlachetnym paladynem, wynajmuje pokój nr 9. Zawsze lubi sobie łyknąć piwka korzennego, które wcześniej lubi nalać sobie sam. Natomiast w najciemniejszym i najdalszym kącie Karczmy, przy jedynym stoliku z napisem "Rezerwacja", zawsze siedzi tajemnicza postać licząca cały czas pieniądze Karczmy i tym samym nie pozwalająca na bankructwo owej, a tą tajemniczą postacią jest nam dobrze znany BriskShoter uwielbiający wylegiwać się w łaźni i popijać tam piwo w spokoju zastanawiając się jaki numer wyciąć po wyjściu z łaźni, jest on też człowiekiem ubóstwiającym poruszać się w samym ręczniku po Karczmie tym bardziej im więcej niewiast jest w pobliżu. Na zapleczu pośród garnków czai się z mieczem wyszykowanym na Smoki i innych nie mniej groźnych przeciwników waleczny, acz czasem majaczący prze sen o wielkich bitwach z przeszłości: wojak a zarazem kucharz drogi M-Hunter, któremu czasem trzeba wylać kubeł zimnej wody na głowę, aby się trochę opamiętał. Wszystkim przynosił jedzenie i napoje kelner centaur o zacnym imieniu QQuel, który był jednym ze współzałożycieli Karczmy, ale ostatnio słuch po nim zaginął podobno widziano go daleko na wschodzie walczącego z gryfami - tak przynajmniej mówią plotki. Wróćmy jeszcze na chwilę do ochrony Karczmy, w której pracuje wiele osób, które to były już wymienione, ale oprócz nich są też iluzjonista Xelloss. Przejdź więc może na chwilę do jego stolika - tylko ostrożnie, lubi ten człowieczyna czasem znienacka rzucać na prawo i lewo zaklęciami oślepiania - ma on bardzo potężną moc magiczną, ale sam czasem nie wie jak jej użyć. W ochronie pracuje również bard i właściciel Karczmy Dubroles we własnej osobie, jest on elfem światła i znakomitym magiem oraz bardem - jego przemówień słuchają wszyscy z zapartym tchem, a natomiast jego magicznej mocy boją się nawet najpotężniejsze stworzenia i wysłannicy zła. Karczmę czasem też odwiedzają różni goście. Ostatnio w zaczęła przesiadywać tu przeurocza półelfka martusi_a, która w spokoju w kąciku przy stoliku popija sobie nektar i tak sobie popijając obserwuje poczynania gospodarzy - co prawda jest z konkurencji, ale jak sama powiada "Trzeba żyć w przyjaźni z sąsiadami". Ostatnio w Karczmie pojawił się ponownie zacny wojownik z morskiego rodu Sahaugin we własnej osobie 1michał, który to od czasu do czasu w obliczu zagrożenia chętnie pomaga. Do Karczmy wkraczał też czasem podobno bogaty Dwalin posiadacz wielu kopalni i ogromnego majątku, ale plotki głoszą iż co niedziele można go spotkać żebrającego pod pobliską kaplicą. A wszystkiego dopatruje z nikąd i zewsząd będąc wszystkim, a zarazem niczym trój osobowa postać Narratora, który to został stworzony do pilnowania porządku w Karczmie, ale tym samym spowodował wiele zamieszek. Ostatnio przybyli dwaj nowi karczmarze zwani: Word, który jest wszędobylskim wojownikiem i mimo swojego wieku i tego że się często potyka wpadając najczęściej na niczego niespodziewające sie niewiasty, dalej potrafi laską odganiać napastników, oraz Craven, który poszedł w ślady swojego dziadka i wyszedł z lasu "Trzech Elfów” w poszukiwaniu przygód. Wszyscy wiemy, że w Karczmie powinno się dużo dziać i tak też jest. W ostatnich dniach Karczma funkcjonuje jak nigdy dotąd, gdyż ciągle mamy nowych gości, którymi są arthemide, Rogue, Gambit, BiZkiT77 i madrico. Na razie są tylko gośćmi wiec nie znając ich zbyt dobrze, nie wiem co mógłbym o nich napisać, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Czasami przychodzi do nas także Justa, dziewczyna w niepoprawnie krótkiej szacie, która z wiadomego tylko jej powodu upodobała sobie naszą Karczme. Ostatnimi czasy po wszystkich imprezach sprząta nam Cradif, który zatrudnił się jako nowy sprzątacz, a od rana zwykle pije z Danley'em piwo schłodzone prosto z beczki, która w lodówce cierpliwie na nich czeka i nie ważne skąd się tam wzięła (chodzi mi o beczkę, nie lodówkę :D). Za Karczmą Hellcat prawie codziennie wieczorem parkuje swojego smoka, który nieposłusznie czeka, aż go ktoś zje, jednak nie może się doczekać ostatnio, gdyż prawie nikomu po trunku nie chce się wychodzić z Karczmy. Z Blendon'em wieczorami, a niekiedy nawet w ciągu dnia prowadzi się niezapomniane rozmowy - przy piwie oczywiście:D. Kto pije "od czasu do czasu... od przytomności do nieprzytomności i tak w kółko"?:D No cóż, odpowiedź jest jedna: krogulczas inaczej zwany Aschkerot'em, który oprócz picia lubi także napadać na karawany, oczywiście te nocne:D. Po takim napadzie jest zawsze najbogatszym człowiekiem w Karczmie, przez co ma dodatkowe obowiązki - stawianie piwa:D. Ku uciesze dotychczasowych mieszkańców Karczmy, pokój zaczęła wynajmować FemmeFatale. Ta Przedstawicielka Płci Pięknej wywołała tak duże zamieszanie i zaciekawienie swoim wprowadzeniem się, że Zarząd musiał specjalnie dostosować jej pokój oraz zabezpieczyć przed działaniem magii, aby reszta Bandy nie narzucała się jej. W myśl zasady, że skarby trzeba chronić wszystkimi dostępnymi środkami, pokój ten też jest dodatkowo potajemnie chroniony przez Trolla SULIK'a, BriskShoter'a i oczywiście Word'a, jedynego członka Bandy, który może wchodzić do tego pokoju :D W slady FemmeFatal poszła także Mroofka, która w najlepsze zadomowiła sie w Karczmie i dotrzymuje kroku w piciu reszcie Bandy. Swoją żywiołowością potrafi przekonac do siebie każdego, dzięki czemu także dostaje to co chce:) Na szczęście Mroofka nie zdobedzie tak łatwo wpływu na Zarząd Karczmy, ponieważ jest on tfardki a nie mientki i odporny nawet na uroki PPP :D Do Bandy dołaczyli także TrzyKawki i Hadriel. Ten ostatni to Archanioł (upadły nie upadły tego nie wiadomo, ale na pewno jeden z najwiekszych w Karczmie awanturników i łowców przygód:D, który aż strach pomyśleć dlaczego osiadł akurat w takim miejscu jak nasza Karczma. Jedno jest pewne, póki co jest mu tu dobrze, ponieważ Góra zawsze stawia piwo. W pobliżu Karczmy trzeba uważać na smoka który parkuje w okolicy a należy do Hellcat'a. Godnym zauważenia jest, że Hellcat bardzo lubi pokazywać swoje cudo innym tak więc chętnych zapraszamy do stajni lub za Karczme :D (Karczma nie ponosi odpowiedzialności za straty moralne po tym spotkaniu ;D Coraz częściej w Karczmie widywany jest także Banita, któremu baaardzo przypadło do gustu to miejsce. Niektóre żródła donoszą jednak, że prawdziwym celem wizyt Banity jest pilnowanie SULIK'a i BriskShoter, którzy ostatnio darzą wiekszym zainteresowaniem niejakiego Allana :D Ale bądżmy szczerzy, Pierwsza Dama Bezsenności Justa sie dowiedziała tak wiec z pieknej męskiej przyjażni nici :D (choć nigdy nic nie wiadomo :D A pozostaje miec nadzieje, że Ci wspaniali przedstawiciele płci meskiej wyjda zopresji cało :D Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kolejnej PPP, która ostatnio umila swoją obecnością oraz uśmiechem nudne życie Karczmiarzy a mianowicie o ZeTcE:D, która w nagrode za sprzątanie (do którego nikt jej nie zmuszał) dostała specjalny strój, jak najbadziej pasujący do jej pięknych oczu :D W Karczmie znalazł swoje miejsce także niejaki Torn. Powiadają, że nie ma ani takiej rzeczy ani takiego miejsca, którego ów wędrowiec w ostrzępionym, zakurzonym, czarnym płaszczu by nie widział. Niedawno pojawił się Krondar, osobnik z zapędami na Członka Zarządu Karczmy (i nie tylko :D Być może by mu sie to udało, gdyby nie jego działania na boku (jak choćby niezgodna z prawem karczmianym przebudowa pokoju). W ostatecznym rozrachunku zostało mu to zapomniane, bo w końcu to dzięki jego inicjatywie w Karczmie została (przynajmniej na razie) na dłużej kolejna PPP, Elfka Czamber, która uwielbia przesiadywać z wyciągniętymi nogami [ku uciesze Brisk'a :D]w swoim fotelu przy kominku popijając wino. Oboje zamieszkali w tym nieszczęsnym przebudowanym pokoju, który na szczęście tak jak i inne pokoje jest dżwiękoszczelny :D Do Elity Koneserów Złotego Trunku ostatnio próbuje dołączyć nowy mieszkaniec Solymr, który jednak musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby dorównać Orrinowi. Mówi o sobie, że jest Paladynem w co mało kto wierzy z powodu jego wiecznej chęci do walki z osobami mało co mu przeszkadzającymi i wręcz niewinnymi oraz dość częstego zaglądania do kufla, w którym to twierdzi, że ma sok jabłkowy :D Ostatnio Krondar ma nowego pupilka zwanego pieszczotliwie ze wzgledu na jego posture Maziem. I tak nasz Mazio cieszy sie beztroskim życiem, kąpielami w balii pełnej piwa i pląsami po całej Karczmie ku radości Karczmiarzy. W Karczmie od jakiegoś czasu pojawia się Elfka Eilane, która wnosi młodzieńcza świeżość w mury tego przybytku. Po okresie pozornego spokoju nasze progi stanęły ponownie otworem przed kolejnymi gośćmi i to nie byle jakimi. Najpierw zjawiła sie niezwykła łuczniczka Diamand a nastepnie Cicha śmierć. Sa to bardzo interesujące postacie. Diamand, co prawda nie sprawia kłopotów i jest wyjątkowo posłuszna zwłaszcza woli Członka Zarządu ale coś cały czas knuje :D Cicha śmierć natomiast im dłużej przesiaduje w Karczmie i zadaje się z Briskiem tym dziwniejsze zaczyna przejawiać zainteresowania :D
A dla wszystkich przygrywa autor i tylko czasem skoczy do kąta na partyjkę szachów...



W naszej Karczmie trzeba płacić za picie i jedzenie. Ceny nie są zbyt wygórowane, ale musimy cos zarabiać. Prosimy o przygotowanie sakw (każdy pracownik otrzymuje na dobry początek 200sz + Pensję, a odwiedzający 175sz), nie przeklinanie i miłą zabawę. Mamy także nadzieję, że przystosujecie się do tego wstępu.

Menu:

Potrawy:
Dzik w sosnach - 25sz
Guziec z Afryki - 30sz
Ogon smoka (wystarczy dla 4 osób) - 250sz
Cały smok (wystarczy dla wszystkich w karczmie) - 5000sz
Uszy smoka - 40sz
Potrawka Wołowa - 10sz
Cielęcina duszona - 15sz
Kurczak / potrawy drobiowe - 10sz
Carpe diem (ostre) - 5sz
Naleśniki - 15sz
Ogon pantery - 15sz
Pieczone zające - 15sz
Przepiórki - 15sz
Stek maga - 15sz
Przysmak elfa - 19sz
Karp pieczony - 15sz
Sum smażony - 15sz
Sum w sosie - 20sz
Specjalność Babki Sulika - 50sz
Smażona ryba - 35sz


Zupy:
Mleczna & Mussli - 9sz
Barszcz czerwony z wkładem (krwisty; z kaszanką) - 15sz
Fasolowa - 10sz
Ogonowa - 10sz
Barszcz krasnoludzki - 10 sz
Rosół drwala - 10 sz
Krem bazyliszkowy - 50sz

Podróżnym:
Kiełbasa zwykła - 5sz / porcja dzienna
Kaszanka - 10sz / porcja dzienna
Lembas - 40sz / porcja dwudzienna; sycąca

Alkohole (większość w przeliczeniu na dzbany):
Grzanie:10sz
Beczka piwa 20l. - 20sz
Beczka piwa 50l. - 75sz
Piwo zwykłe - 3sz
Duże piwo - 7sz
Piwo korzenne / ziołowe - 5sz
Piwo czarne - 8sz
Piwo "Zabójca smoków" - 29sz
Piwo wiedźmińskie spod Kaer Morhen - 25sz
Magiczne piwo Dwalina - 40sz
Wino białe / czerwone - 10sz
Wino Niziołkowe (mocne) - 15sz
Rum magiczny (długotrwały; wzmacniający; na mrozy; jeden zakup starczy na 3 dni) - 20sz
Woda Ognista 120% - 54sz
Miód pitny - 5sz
Kwas lodowy - 6sz
Kwas krasnoludzki - 15sz (bardzo mocne)
Napój pobudzający magicznie - 10sz
Herbata zielona - 10sz
Niezientyfikowany wyżeracz żołądków Xellossa - 28sz

Napoje abstynenckie:
Gorąca czekolada: 10sz
Mleko - 3sz
Soki warzywne / owocowe - 3sz
Herbata - 2sz
Woda - 1sz
Napój dziadka Hebrona (na razie nie uległ komercyjnej produkcji)
Kawa - 3sz
Mleko z miodem - 6sz
Herbata z miodem - 3sz
Kawa z mlekiem - 4sz
Nektar - tylko za pozwoleniem BriskShotera

Desery:
Sernik - 10sz
Ciasto babuni - 10sz
Oczy smoka - 40sz
Lody marszałków - 10sz
Lody królów - 15sz
Babeczki / taca na stolik - 15sz
Babki & Dziadki :) do ogólnego poczęstunku można udostępnić za - 10sz
Banany - 25sz (za kiść)


Pierwsze piwo gratis :)
Do każdego zamówienia ponad 100sz dodajemy magiczne zioło :)
Do każdego zamówienia ponad 500sz dodajemy darmowy trunek, potrawę & zupę
Do każdego zamówienia ponad 5000sz dodajemy 25% zniżkę!

Usługi:
Najem pokoi 10sz per night. Wolne pokoje:BRAK
Zamówione numery pokoi (Uklad wygląda tak: jak wchodzimy na pietro to po lewej pokoje: 1-8 a po prawej kolejno pokoje: 9-16):
0. Sulik
1. Dubroles
2. Krondar/Czamber
3. TrzyKawki
4. Rezerwacja: BriskShoter (hehe)
5. Solymr
6. Cradif
7. Xelloss
8. Sir Klesk
9. Danley
10. Gris
11. Hadriel
12. FemmeFatale
13. Orrin
14. Word
15.&16. BriskShoter[apartament :D]


Rozgramianie okolicznych rabusiów \ potworów - 100sz \ +dobrowolna ofiara (szczególnie wojakom) biednym za darmo :)
Ochrona podczas podróży: 20sz / dzień


Dotyczące pracowników:
- Nakazuje się decyzją Zarządu Karczmy czytanie wszystkich postów spod nieobecności pracowników pod groźbą wychłostania i zwolnienia z pracy (przewidywane są 2 upomnienia).
- Nakazuje się z decyzji Starszyzny Karczmy obradującej na chacie kulturalne zachowanie się Pracowników względem siebie jak i gości oraz przypadkowo tu trafiających osób.

Zasady: Nie wolno:
1. Niszczyć umeblowania w pokojach (w głównej izbie no wiadomo jak to w izbie po piciu czyli wolno ale bez przesady:D Jakby doszło do zniszczenia/uszkodzenia w pokoju to trudno jakoś to przebolejemy :D
2. Niszczyc ścian, przesuwać mebli, kopać tuneli, instalować podsłuchu, sprzetu audio-video mającego na celu naruszyc czyjąś prywatnośc, chodzić po dachu (jest w dobrym stanie i niech w takim na bogów zostanie:), włazic po drabinie na dach, czy tez pod okno nie swojego pokoju a także lewitować.
3. Kręcić się, zaglądac, podglądać oraz wchodzić do nie swojego pokoju.
4. Używać czarów w Karczmie oraz w obrebie 250m od niej. Można użyc tylko w celu samoobrony.

Zarząd Karczmy ma prawo zmieniać, dodawać, dowolnie interpretować zasady oraz wykroczenia Bandy :D


Rola Narratora:
Jak sam powiedział. cytat:
"Jestem operatorem zdarzeń losowych w Karczmie; stworzyło mnie szefostwo :) Jeżeli nie wiesz, co ile kosztuje na targu, napisz na forum, że idziesz na targ, a ja będę sprzedawcą i powiem jaka jest proponowana cena. Czasem wbiegnę w postaci jakiegoś niziołka i dam 1000sz za uratowanie mnie od sił zła, a czasem będę deszczem za oknem. Pomogę rozwiązać Wam wiele problemów związanych z Karczmą dążąc do sprawiedliwości. Będę tu 24 h na dobę więc od teraz możecie na mnie liczyć. To ja - wasze przeznaczenie, życzę miłego dnia."

Pensje:
Szef: 25% zarobków Karczmy
Barmani: 40sz na początek
Ochrona: 60sz na początek
Kelnerzy: 35sz na początek
Kucharz: 50sz na początek
Medyk / Szaman: 40 na początek
Pomywacz / sprzątaczka: 35sz na początek
Najemnicy: W celu wyższego zarobku zapraszamy na stanowisko ochrony 15sz + bonusy za ew. zdarzenia
Stolarz: 35sz

by Dubroles - Bard.
i jego pomocnicy :)

____
stan konta Karczmy: TO wie tylko BriskShoter (i nie tylko TO:)

==============================================================

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1

Link do części poprzedniej:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2130465&N=1

09.03.2004
11:41
[2]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

1?

09.03.2004
11:42
smile
[3]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

jak zawsze we wszystkim ?:P

09.03.2004
11:43
smile
[4]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

hehheeh jestem druuuugi jak to fajnie z drugiej strony troche mi wstyd że wyprzedziła mnie kobieta...eeeeee tam kto by o to dbał :D :D

09.03.2004
11:44
[5]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

dałem po prostu szanse Pani rzycac miłej zabawy dopiero teraz:D

09.03.2004
11:45
smile
[6]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No tak Word w końcu masz klase:D:D:D

09.03.2004
11:45
[7]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Word....tak tak :-)

09.03.2004
11:47
smile
[8]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Martino...moge...*pochyla sie nad martino..* no pokaż...to znowu tylko pyłek...o so chodzi ?:>

09.03.2004
11:48
[9]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

no wlasnie tak tak:D

09.03.2004
11:49
smile
[10]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No dobra Z okazji nowego wontku kolejka dla wszystkich bo tak wypada :D :D :D Ale Barman tym razem tylko kolejka....nic więcej :D :D :D

09.03.2004
11:50
smile
[11]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Ayeno ty jesteś dzentelmenem uwierz mi, ale do pewnych rzeczy trzeba dorosnać.Zobaczysz zmieni się to z wiekiem.Wszak jesteś jeszcze młody nie to co ja:D:D:D

09.03.2004
11:52
[12]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Ayeno...każdy powod dobry nie?:P
Jestem taka senna że aż.........ehh....* opiera głowe o fotel..*
pilnujcie mnie zebym nie zamknela oczu...:)

09.03.2004
11:52
smile
[13]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Martino do jakich rzeczy ????? ja już wiele rzeczy w swoim życiu przeżyłem a nawet takie rzeczy których ty ni chciał byś pszeżyć więc ..........

09.03.2004
11:53
[14]

Martino_23 [ Pretorianin ]

to ja stawiam drugą kolerjkę.....Jak się bawić to się bawić....O fuck zapomniałem kupić drożdzy to produkcji wina

09.03.2004
11:55
[15]

Martino_23 [ Pretorianin ]

No tak Ayeno wybacz...Ale nie widzieliśmy się tak dawno....to człowiek nie wie co tam u ciebie się dzieje..

09.03.2004
11:55
smile
[16]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Femme...Femme Tu Automatyczny budzik firmy Ice&Co.Przypominamy o prośbie aby Ci przypomnić abyś nie zamykała oczu...Dziękujemy i Polecamy sie na pzyshłość.....

09.03.2004
11:56
[17]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Word siada koło Femme...pilnowac Cie Pani żebys nie usneła..?? mysle ze dobrze Ci on zrobi

09.03.2004
11:57
smile
[18]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Ayeno aaaaaaahahhahaah......dobre..ale juz spie prawie ^^

09.03.2004
11:59
[19]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Word...jeśli tylko potrafisz mnie upilnować...
hmm...walczyc wszak ze samym sobą ciężko jest niezwykle....*przymyka oczy*
nie spie nie spie :D:D

09.03.2004
12:03
[20]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

pilnowac Cie...nie moge ingerowac.....moge robic tylko to czego Ty sama pragniesz..

09.03.2004
12:05
smile
[21]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

pragne....hmm...nie chce zasnąć..ale ta nierówna walka ze snem...ehhh...
poza tym nie wiem w jaki sposób miałbyś mi pomóc w niezaśnięciu..:P

09.03.2004
12:06
smile
[22]

Nika ; ) [ Centurion ]

Witam!

09.03.2004
12:06
smile
[23]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Mój boże word nie proshe nie odpisuj na tego posta błagam cie nie narażaj mojego wrażliwego i podatnego na sugestie mózgu takimi rzeczami proshe :D :D :D : DD :D :D

09.03.2004
12:07
smile
[24]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Witay Nika :D :D :D my sie jeshcze nie znamy...chyba....:P

09.03.2004
12:08
[25]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Nika hej hej...:) co tam ? :D mam nadzieje ze zostaniesz troche..bom ja sama tu :P

09.03.2004
12:08
smile
[26]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ayeno ---> raczej nie :)

09.03.2004
12:09
smile
[27]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Nika ---> Tak też myślałem :D
W takim razie czego sie napijesh???? :D

09.03.2004
12:10
[28]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

hmm nie zasniesz...towarzystwo doborowe masz

09.03.2004
12:10
smile
[29]

Nika ; ) [ Centurion ]

Femme ---> nie martw się posiedze tu z Tobą :P

09.03.2004
12:11
smile
[30]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Nika dzieki ...:D nareszcie jakas babka....miła odmiana po tych wszystkich...:P
jesteś podobnież siostrą Seriny ?:)

09.03.2004
12:11
[31]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ayeno --> to ja mleko poprosze :)


09.03.2004
12:13
smile
[32]

Nika ; ) [ Centurion ]

Femme --> tak jestem siostrą Seriny :)

09.03.2004
12:14
smile
[33]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Nika ---> Jak sobie życzysz ale nie jesteś jush za duża na mleko ????? :D :D :D :D

09.03.2004
12:15
smile
[34]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ayeno --> nikt nie jest na duży na mleko :)

09.03.2004
12:15
smile
[35]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Nika...też mam siostre tu na forum... :)

09.03.2004
12:16
smile
[36]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Nika ---> Pewnie mash racje
hmmm...Trzeba to sprawdzic :D :D :D
Karczmaż Mleko 2 razy poproszę :D :D

09.03.2004
12:18
smile
[37]

Nika ; ) [ Centurion ]

Femme ---> mam i brata.... :P


Ayeno ---> ja tak o mleko poprosiłam bo dopiero nie dawno wstałam .... ale nie zabraniam ci go pić

09.03.2004
12:20
smile
[38]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Nika...brata zawsze chciałam miec....podzielisz sie ?:P i tez jest tu na forum....? :)

09.03.2004
12:21
smile
[39]

Nika ; ) [ Centurion ]

Femme ---> brata moge Ci załego dać bo mi dokucza ale teraz go nie ma... jakby co to jest pod ksywą Moonstar :P

09.03.2004
12:22
smile
[40]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Nika --->a fuuuujjjjj ale okropieństwo...A nie mówiłem że z mleka się wyrast...boshe jak niemowlaki mogą to pic...jeshcze z takich obisłych piersi swoich matek...to conajmniej nie smaczne :D :D :D :D

09.03.2004
12:22
smile
[41]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

a był wczoraj...pieknie..rodzinka cała hehehe :D:D:D a Ty co nie w szkole ??:)

09.03.2004
12:24
smile
[42]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ayeno ---> to mleko żeczywiście jest nie dobre ale są lepsze ;P


Femme ---> ja nie w szkole bo rekolekcje mam ;P

09.03.2004
12:26
smile
[43]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Nika ---> Hmm...co mash na mysli gdyz nie bardzo rozumiem aluzji..o ile to jakaś aluzja :D :D :D

09.03.2004
12:26
smile
[44]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Nika..ja za 2 tyg :D

Ayeno....nie wiesz co mowisz...albo przynajmniej nie myslisz...:P jak byłes mały to tak piłes aż Ci sie uszy trzęsły....:D

09.03.2004
12:31
[45]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ayeno ----> to może zmieńmy temat.....


mleko nie dobre... to ja coś innego poproszę ...może herbate z miodem

09.03.2004
12:32
[46]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

w ogóle co akie puchy :<....senna atmosfera nie sprzyja mi....jakos dzis:(
musze sie upic chyba....:(

09.03.2004
12:33
smile
[47]

Nika ; ) [ Centurion ]

ja zaraz wróce * zniknęła *

09.03.2004
12:33
smile
[48]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Nika ---> a więc jednak jakas aluzja sie za tym mlekiem kryła :D :D
Taka nagła zmiana tematu na to właśnie wskazuje :D :D :D....no chyba że się nie znam :D :D :D
A co do tej cherbaty to osobiście wole z rumem :D :D

09.03.2004
12:36
smile
[49]

gris [ Generaďż˝ ]

Witam :D tormom com

09.03.2004
12:37
smile
[50]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

bierze butelke rumu....o tak...ja pic % to cos porządnego...dobry rocznik...z piwnicy Brisia...
kładzie sie na dywanie....mmm
let me forget..

09.03.2004
12:37
smile
[51]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No gris nareshcie żeś się zjawił...Te buraki z wybżeża ci nie służą chyba co ??? :D :D :D Stawiam ci piffko co ty na to ?? ::D :D

09.03.2004
12:38
smile
[52]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Grisvold...witam witam :D

09.03.2004
12:38
smile
[53]

Nika ; ) [ Centurion ]

* pojawiła się nagle * już jestem !

09.03.2004
12:40
smile
[54]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Nika ---> No dobra powiedzmy że jush się wstępnie poznaliśmy
No to w czyim pokoiku dzis zgłebimy znajomość :D :D :D ???????

09.03.2004
12:41
smile
[55]

gris [ Generaďż˝ ]

AyenoKanno --> Piwka nie chce :P Wiesz... nudzi mi sie :) zajmij mnie czyms, bo sam mnie tu przyprowadziles :D

09.03.2004
12:42
smile
[56]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Wiesh co...Sprowadziłem cie tu z nadzieja że rozrushash atmosfere ale widze że nic z tego....:( :( :(

09.03.2004
12:43
smile
[57]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ayeno ----> * troche się zmieszała * a co chcesz robić w czymś pokoiku ??

09.03.2004
12:44
smile
[58]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Ayeno....a fuj...:P
Nika..nie martw sie..on jest niegroźny :P

09.03.2004
12:44
smile
[59]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Nika ---> Nie wiem jestem otwarty na propozycje :D:D :D
A tak wogóle to pomyślałem że czas zacieśnic troche znajomość jeśli wiesh ci mam na mysli :D :D :D

09.03.2004
12:45
smile
[60]

Nika ; ) [ Centurion ]

Femme ----> dobrze wiedzieć :)

09.03.2004
12:46
smile
[61]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ja zaraz wracam.... musze wejść do innej karczmy na chwilkę ;P

09.03.2004
12:47
smile
[62]

gris [ Generaďż˝ ]

AYeno --> Atmosfera jest juz rozruszana :D No czekam... zajmij mnie czyms :P

09.03.2004
12:48
[63]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Word an dywanik do Femme ok no to sie upijmy

09.03.2004
12:48
smile
[64]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Nika --->Nika..nie martw sie..on jest niegroźny :P
Niegroźny owshem ale lekko nawiedzony na punkcie pewnych rzeczy i osób owshem :D :D :D

09.03.2004
12:49
smile
[65]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Nika....pytaj o co chcesz:D:D
Word...:)

09.03.2004
12:50
smile
[66]

Nika ; ) [ Centurion ]

już jestem!

09.03.2004
12:50
[67]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

też chcesz.....rum z lodem?

09.03.2004
12:50
smile
[68]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

gris ---> Jakie ty mi propozycje składasz...Chcesz dołączyć do grona Briskopodobnych >>>??????
Nie wydaje mi się :D :D :D...
A zająć to ja mogę ale stolik albo jakąś miłą i porządna kobitkę a nie ciebie :D :D :D

09.03.2004
12:51
[69]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Femme nie usmiechaj sie tylko trzeba im powiedziec zeby po odtraansportowali nas do pokoi....

09.03.2004
12:51
smile
[70]

Nika ; ) [ Centurion ]

O suuper.. jestem Centurionem :)

09.03.2004
12:51
smile
[71]

gris [ Generaďż˝ ]

Ayeno --> "Briskopodobnych" ? a co to ? :D

09.03.2004
12:52
[72]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Chce rum z lodem no bardzo..mmm a i wiesz co sypiam w Twoim pokoju jak Cie nie mam mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko..??

09.03.2004
12:52
smile
[73]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No wiesh Brisk jest posądzany o nieczyste kontakty seksualne z chłopcami :D :D :D
Tak słyszałem na VL :D :D

09.03.2004
12:53
[74]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Nika...gratulacje :) wiesz...za to tez wypijemy z Wordem :D:D:D...

09.03.2004
12:54
smile
[75]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Nika ---> Gratulacje...
A Gris nadal jest tylko osłem :D :D :D :D
To się nazywa samokrytyka :D :D

09.03.2004
12:54
smile
[76]

Nika ; ) [ Centurion ]

Femme ----> dzieki! * uśmiechnęła sie szeroko *

09.03.2004
12:55
[77]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Word...chyba..nie mam nic przeciwko..nie było mnie tu troche..nocowałam poza karczmą...ale dzis chyba wroce..tak mi si wydaje..sprzataes chociaz troche?:P

09.03.2004
12:55
smile
[78]

gris [ Generaďż˝ ]

Ayeno --> To mial byc komplement :D ? ? A Gris nadal jest tylko osłem :D :D :D :D

09.03.2004
12:57
smile
[79]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Gris--->Komplementy to mama może ci prawic

09.03.2004
12:57
smile
[80]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ja już ide.. pa pa... teraz mój brat przyjdzie ... papa * znika *

09.03.2004
12:57
smile
[81]

gris [ Generaďż˝ ]

Ayeno --> NO dobra, dobra:D nie cfaniakuj juz :D

09.03.2004
12:58
[82]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Nika....wymiana...eh..skąd ja to znam :P
cześć :)

09.03.2004
12:58
smile
[83]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Nika ---> Papa Do kolejnego miłego spotkania :D

09.03.2004
13:00
[84]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

sprzątałem alez oczywiście:D aaaa i.....jego wzrok bardziej metny ...wno wróć...znow bedziemy rozmawiac godzinami...o yeah....pic wino...wspaniale całymi nocvami

09.03.2004
13:01
[85]

Moonstar [ Centurion ]

Witam wszystkich

09.03.2004
13:03
[86]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Word...no to pieknie...zalezy jeszcze co rozumiesz przez slowo sprzatanie..bo faceci zazwyczaj maja z tym problem :P

09.03.2004
13:03
smile
[87]

gris [ Generaďż˝ ]

Monstar ---> Withaaajj :D

09.03.2004
13:03
smile
[88]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Moonstar ----> witay :D

09.03.2004
13:04
smile
[89]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Moonstar ---> Witay tak przy okazji ile twoja siostra ma lat bo nie zdązyłem spytać:D :D

09.03.2004
13:06
[90]

Moonstar [ Centurion ]

AyenoKanno--->Niestety siostra niehce ujawnić wieku

09.03.2004
13:07
[91]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

moonstar pfff....jak to nie chce :P mow tu po cichu na ucho :D:D:D

09.03.2004
13:07
smile
[92]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Moonstar --->No nieee...a zapowiadało sie tak miło ....
Pewnie mash na nia jakis wpływ zadziałaj to kolejeczkke ci postawie :D :D

09.03.2004
13:09
smile
[93]

Moonstar [ Centurion ]

aha i niejestem taki wredny jak siostra tu pisze tylko czasami ona wytrąca mnie z równowagi psychicznej i są konflikty(ale tylko z nią :) )

09.03.2004
13:09
smile
[94]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Moonstar ---> powiedz chociash w jakim pshedziale się mieści

09.03.2004
13:10
smile
[95]

Moonstar [ Centurion ]

nie podam bo niechce mieć kłopotów(powiedziała że ma tyle ile ma)

09.03.2004
13:11
[96]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

moonstar....rodzenstwo...tak jest zawsze :/ dobra pije zdrowie Mroofki wiec :P
Word ?....no niee..nie mówcie że on zasnął:P

09.03.2004
13:11
smile
[97]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Moonstar ---> Ja tesh mam siostre w dodatku młodsha :(:( :( :( więc znam ten ból

09.03.2004
13:12
smile
[98]

Moonstar [ Centurion ]

AyenoKanno--->w przedziale od 1 do 100;)

09.03.2004
13:13
[99]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

ekhm nie spie ejszcz....oj jezyk sie plącze...Femme do łóżka...chce juz... ekhm...a sprzątałem najsliczniej na swiecie

09.03.2004
13:13
[100]

Moonstar [ Centurion ]

tyle powiem że jest odemnie młodsza o rok :)

09.03.2004
13:13
smile
[101]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Moonstar ---> No to powiedz ile ty masz...a potem powiedz o ile lat jest młodsza/starsza...
To proste:D :D

09.03.2004
13:15
[102]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

nie spij prosze....:(.....ze sprzątaniem wierze...ale na wszelki wypadek zaraz pojde sprawdzic ::D
zaprowadzic sie do łóżka...czy zamierzasz pozostać na tym slicznym dywaniku:D?

09.03.2004
13:18
[103]

Moonstar [ Centurion ]

Napewno moge powiedzieć że mamy powyżej 10 roku życia:D

09.03.2004
13:19
[104]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Moonstar co Wy qrde tacy tajemniczy....przewiduje ze ponizej 20-stki ...am i right?:P

09.03.2004
13:19
[105]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

moge zostac tylko zeby mnie nikt nie zdeptał

09.03.2004
13:19
smile
[106]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Moon ---> co tak umilkłeś...siostra cie pobiła czy co ??? :D :D :D nie wyglądała mi na brutalna :D :D

09.03.2004
13:21
[107]

Moonstar [ Centurion ]

ty jej jeszcze nie widziałeś a jak bym podał jej wiek to by była taka awantura że hohohooo i bym miał przechlapane

09.03.2004
13:21
smile
[108]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Femme ustawia tabliczke koło kominka..Uwaga śliska podłoga ?:P nieee......sama Cie popilnuje :)

09.03.2004
13:22
[109]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

no ok....bvlisko przyjaciela lepiej sie spi...wtula sie w kolana Femme

09.03.2004
13:23
[110]

Moonstar [ Centurion ]

mam dwie siostry :starszą i młodzszą (moge tyle powiedzieć że moja siostra starsza "Serina" ma 18 lat)

09.03.2004
13:24
[111]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Moonstar...ehh...Ty pozwalasz siostrze sie obijać ....:P

09.03.2004
13:27
[112]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Word hmm....miałes nie spac...mowi szeptem...delikatnie kladzie mu pod glowe poduszke zdjętą z fotela...usmiecha sie delikatnie...

09.03.2004
13:29
smile
[113]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Tak więc panowie i panie nastał czas na pożegnanie

CHYBA :D :D :D :D

09.03.2004
13:32
smile
[114]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No niech mnie ktoś chociash zatrzyma a nie ....Wshystkim tak pasóje że sobie ide....
?????????????????????????????????????????

09.03.2004
13:33
[115]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Word usmiecha sie mimochodem...:D

09.03.2004
13:33
smile
[116]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Ayeno...z Bogiem:P

09.03.2004
13:34
[117]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Ayeno....nie zatrzymuje Cie bo wiem ze i tak nie pojdziesz:P

09.03.2004
13:35
smile
[118]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No to w takim razie zostaje ot co ...Nazłość wshystkim po prostu zostane :D :D :D :D :D

09.03.2004
13:36
smile
[119]

Justa_ [ lady in blue ]

witam wszystkich, widze że zabawa trwa od rana

09.03.2004
13:36
smile
[120]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Ayeno....buhahaha .....niedługo bedzie okazja do picia...wiesz o czym mowie ??:>:>

09.03.2004
13:37
[121]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

eee Ayeno zostaN?:D

09.03.2004
13:37
smile
[122]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Justa....witaj :)

09.03.2004
13:38
smile
[123]

Moonstar [ Centurion ]

Witaj Justa :D *odrazu poprawił mu sie chumor*

09.03.2004
13:40
smile
[124]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Word....obudziłeś sie ?:) :D....jak drzemka...?

09.03.2004
13:41
smile
[125]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Witay justa...Zabawa trwa jush od wczoraj :D: D :D :D

09.03.2004
13:41
smile
[126]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Hi Justa...kłania ....sie...Femmme mmm pierwszy raz od kilku dni spokojna...:D

09.03.2004
13:43
smile
[127]

Justa_ [ lady in blue ]

jestem strasznie glodna, czy komuś coś przynieść? *idzie do kuchni*

09.03.2004
13:44
smile
[128]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

*Ayeno siedząc samotnie pshy barze czeka az ktoś postawi mu kolejeczke bo jego sakwa zaczyna sie robic pusta*

09.03.2004
13:45
smile
[129]

Moonstar [ Centurion ]

MI mi ... ja chce przysmak elfa :)

09.03.2004
13:46
smile
[130]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Justa ---> dla mnie podwójny barszcz krasnoludzki

09.03.2004
13:46
smile
[131]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Justa...akbyś znalazła jakieś ciastka...to byłabym wdzieczna..ostatnio opycham sie slodyczami...:P
ale pewnie Brisk wszystko zeżarł wiec nic z tego :P:P

09.03.2004
13:47
smile
[132]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Mam małe pytanko...Wordziu co musze zrobić aby zostać dodanym do wstepniaka ??????/

09.03.2004
13:47
smile
[133]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Kurde...idę jej pomóc *idzie do kuchni * :)
to nie bar....pffff:P

09.03.2004
13:48
[134]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

a ja chce z wami idzie do kobiet dwoch pieknych....kobiet:D

09.03.2004
13:49
smile
[135]

Justa_ [ lady in blue ]

*podaje Femme ciasteczka, które wcześniej schowała przed Briskiem i krzyczy z kuchni*

Moonstar nie podajemy kobiet :P

AyenoKanno zaraz przyniose, odgrzewa się

09.03.2004
13:50
smile
[136]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No proshe ...Moon za kobitkami sie ugania....pshysmak elfa...hmm...o brzmi perwersyjnie :D :D :D :D

09.03.2004
13:51
smile
[137]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Justa dzieki :) o coś sie udało zachować....:D
Zrobić komuś czekoladę...mmm??

09.03.2004
13:52
smile
[138]

Moonstar [ Centurion ]

ehh... to poprosze Pieczone Zające

09.03.2004
13:52
smile
[139]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Word raczył byś odpowiedziec ????....Czy twoja wyższość intelektualna ci nie pozwala....i nie bież tego do siebie bo to nie jest wrzuta

09.03.2004
13:53
[140]

Moonstar [ Centurion ]

Ja nie miałem żadnych kobitek na myśli(no może troche)

09.03.2004
13:53
smile
[141]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

O qrcze mam Centuriona....Yuupiiii Stawiam kolejeczke czego tam sobie kto życzy z tej okazji :D

09.03.2004
13:54
[142]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Wordziu..?? o fuj...toleruje ale nie przypadam za...:D

09.03.2004
13:55
[143]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Hmm.....chyba nie będzie mi dane wypić tą czekoladę bo zaraz ja na kogoś wyleje :> *patrzy złowrogo na ayeno* :P

09.03.2004
13:56
[144]

Moonstar [ Centurion ]

ja zkorzystma i prosiłbym małe piwko

09.03.2004
13:56
smile
[145]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No wiem spoufalam sie troshke ale teraz chociaz nie będziesh mnie traktować jak jakiegoś "juniora"....hehehehe jush mnie nie będziesz napastował czy to było świadome czy nie :D :D :D :D :D

09.03.2004
13:57
smile
[146]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

yupi....cieszymy sie z Ayeno....:D:D

09.03.2004
13:57
smile
[147]

Justa_ [ lady in blue ]

Femme ledwie się udało,nie można panom mówić gdzie chowamy słodycze bo nic nie zostanie *szepcze do niej*

*wychodzi z kuchni i stawia na stole barszcz dla AK*

Moonstar już się nie tłumacz, zające beda jak upolujesz, może chcesz ciasteczko? *uśmiecha się*

09.03.2004
13:57
[148]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

a ja moge ...chciec....albo Ci to nie moralne

09.03.2004
13:58
smile
[149]

Moonstar [ Centurion ]

Wypijmy więc toast za nowy stopień ayeno

09.03.2004
13:59
[150]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

ok do dna

09.03.2004
14:00
[151]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Ayeno----->>> musisz bywac czesciej

09.03.2004
14:00
[152]

Moonstar [ Centurion ]

nich będzie i ciasteczko a z jakimś daniem konkretnym dam sobie spokuj

09.03.2004
14:00
smile
[153]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Wordziu gorzej ci czy za duzo wypileś ???????.....Język ci się jush plącze i gadasz troche niezrozumiałe rzeczy...

09.03.2004
14:00
smile
[154]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

taaa...wypijmy....:P
Justa...alez oczywiście że nie można, choc obawiam sie ze stanowie teraz rownie duze zagrożenie dla zapasow :D pycha ciastka...mniam :)

09.03.2004
14:02
[155]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

plącze sie bo Kobiety mnie dekoncentrują:D

09.03.2004
14:03
smile
[156]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Word ---> Powiem Ci w sekrecie że nie tylko ciebie a jedną z nich to znam nawet osobiście :D

09.03.2004
14:03
[157]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

no tym bardziej kobiety takiej urody

09.03.2004
14:03
[158]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

tak...hmmm no masz...pecha ja je obie:D

09.03.2004
14:05
smile
[159]

Justa_ [ lady in blue ]

*podaje Moonstarowi ciastko* żartowałam, zaraz dostaniesz swoje zające :)

Femme ty możesz, oni nie :)

09.03.2004
14:05
[160]

Moonstar [ Centurion ]

a ja żadną :((( (i mam większego pecha)

09.03.2004
14:07
[161]

Moonstar [ Centurion ]

Dzięki justa;)

09.03.2004
14:07
smile
[162]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Justa....:)

09.03.2004
14:08
smile
[163]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Word ---> No nie wydaje mi sie...Chyba ze mamy na mysli różne osoby :D :D

09.03.2004
14:09
[164]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

hmmm jedna to wysoka blondynka druga srednia szatynka:D

09.03.2004
14:10
[165]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

w zasadzie ta wysoka to tez szatynka:D

09.03.2004
14:12
smile
[166]

Justa_ [ lady in blue ]

ciekawe która to ja :>

09.03.2004
14:13
smile
[167]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Word hmm.....:)

09.03.2004
14:14
smile
[168]

Moonstar [ Centurion ]

też jestem ciekawy

09.03.2004
14:15
smile
[169]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Word --->
wiesh no ona mogła ci to sama powiedziec ....A ja ją po prostu znam :D :D :D i jej sister tesh

09.03.2004
14:15
[170]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

:D

09.03.2004
14:16
smile
[171]

Moonstar [ Centurion ]

czuje tu powoli konflikt więc zmnieńmy temat:)

09.03.2004
14:16
smile
[172]

Justa_ [ lady in blue ]

ehh, żadna

09.03.2004
14:17
[173]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

zadaj pytanie ....a odpowiem Ci na kazde...:D

09.03.2004
14:17
[174]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Moonstar....ja nic nie czuje :P
ale mam katar..to moze dlatego...;D

09.03.2004
14:19
[175]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

jak to żadna...:D

09.03.2004
14:19
[176]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

no Ayeno.... zadaj pytanie jak mam Ci udowodnic:D

09.03.2004
14:21
[177]

Moonstar [ Centurion ]

Ja już nie wiem o co im chodzi

09.03.2004
14:22
smile
[178]

Justa_ [ lady in blue ]

podać wam broń? maczugi czy wystarczy jak się za włosy pociągacie? :P

09.03.2004
14:22
smile
[179]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Moonstar...u r not alone...ok...czas coś zjesc :P
żartuje dla odmiany sie napije :D

09.03.2004
14:23
smile
[180]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Word nie ma sensu zadawać ci pytań skoro ty i tak wiesh wshystko....chociaż ....jest jedna rzecz....Na jakiej ulicy mieshkają ?????????????????

09.03.2004
14:25
[181]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

tego zdradzic na forum nie moge ale to Łódź Ruda...prawda?:D

09.03.2004
14:25
[182]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam!!...
* w drzwiach karczmny pojawila sie postac w czarnym plaszczu, ktora nie rozejrzaa sie po karczmie choc zawsze tak robi. Skierowala sie w miejsce, w ktorym cien ukryje ja zaupełnie...*

Femme--> dobry pomysl... pic...

09.03.2004
14:27
[183]

Moonstar [ Centurion ]

Witam avi

09.03.2004
14:27
smile
[184]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Avi....witaj spragniona towarzyszko :D czegoż sobie życzysz...? ja jestem wciąż na etapie rumu 80 % :D ale jak chcesz...:)

09.03.2004
14:28
smile
[185]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No wiesh
Wordziu.......
ja tesh to wiedziałem zanim poznałem ją osobiście....ja to poprostu wiedziałem
nawet ci którzy jej osobiście nie znaja to wiedza ........
Więc jak jush mówiłem to nie ma sensu

09.03.2004
14:30
smile
[186]

Moonstar [ Centurion ]

dobra ayeno zmieńmy już temat

09.03.2004
14:31
[187]

Justa_ [ lady in blue ]

wiecie, to głupie, zachowujecie się jak dzieci, Word ustąp prosze jesteś starszy, powinieneś mądrzejszy być :>
AyenoKanno przecież nie będzie na forum pisał jej danych, pomyśl troszke
przestańcie już

Avi cześć

09.03.2004
14:32
[188]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Justa....szkoda gadać :P

09.03.2004
14:32
[189]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

wlasnie:D nie ma sensu...podchodzi do femm....Pani..moze wypijemy jakies zdrowie...??

09.03.2004
14:33
smile
[190]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Word...dla odmiany tak ?:D

09.03.2004
14:34
smile
[191]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No cush Justa...Nie ładnie wtrącać sie w nie swoje sprawy wiesh...Wordzik twierdz że zna ją OSOBIŚCIE co jest sprzeczne z tym to co wiem od osoby o której mówimy i z tym co wiem ja więc jak word tak bardzo chce się skompromitować to daj mu wolna ręke...To chyba proste prawda

09.03.2004
14:36
[192]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

hmmm nazywaj to jak chcesz:D

09.03.2004
14:38
smile
[193]

Moonstar [ Centurion ]

Zmieńmy wreszcie temat np. ale dzisiaj ładna pogoda(choiarz troche chłodno)

09.03.2004
14:39
smile
[194]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Akurat zgodze sie tu z Justą i sprawy które psuja atmosfere w karczmie sa nie tylko Twoje w tym momencie bo wplywaja na kazdego....wiec..przystopuj..qrde mowie Ci to po raz enty dzisiejszego dnia :(

Dobra word...chodź tu do mnie..:) za co pijemy?

09.03.2004
14:40
[195]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

qrde.... jush 3 raz to samo pisze, bo mi sie kasuje...

Femme--> chetnie bym sie krefki napila, ale tu nie ma, a ta co sobie wczoraj przynioslam (*tu wyciaga spod stolu kieliszek krffffi*) to troche sie przezroczysta zrobila... --->
wiec poprosze wino niziolkowe, bo mam ochote troche poexperymentowac...

Moonstar--> witaj, a i mam prosbe!! jak wiesz Avi to moje tutejsze wlasniutkie imionko, a imionka sie pisze z DUZEJ (!!) literki... wiec czy mozesz pisac tak o--> Avi... a nie tak -->avi??

pfff...

09.03.2004
14:40
smile
[196]

Justa_ [ lady in blue ]

AyenoKanno nie ładnie to jest robić niemiłą atmosfere, ponieważ "bawicie" sie na forum to się wtrącam bo to czytam i przeszkadza mi to, jak nie chcesz zebym coś mówiła załatw to z nim na gg dobrze? *ociekający słodyczą uśmiech*

Moonstar bardzo ładna :)

EDIT: Femme ubiegłaś mnie :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-09 14:44:49]

09.03.2004
14:40
smile
[197]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Bo widzish Wordziu ty mash chyba taką zaczepną naturę...niby taki ach i och a tylko tematy mnie podrzucash i jush zaczynasz dyskusje ktora od poczatku nie ma najmniejszego sensu ot co :D

09.03.2004
14:40
[198]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Moonstar....pogoda..nie zauważylam nic szczegolnego....pochmurno..zimno...zupełna nicość..jak moje zycie ostatnio :P

09.03.2004
14:42
[199]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

chodz tu do mnie...brzmi fajnie..:D:D:D

09.03.2004
14:44
smile
[200]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

A co do ciebie Justysiu to cieszy mnie bardzo twoja opinia chiciash sie z nia nie zgadzam to wezmę twój postulat pod uwage i postaram sie nie poddawac się złemu wpływowi worda ktory nie wiem czy zauważyłaś na swój sposób mnie prowokuje....i pozwole sobie zauwazyc pani wszechwiedząca,że on nie ma GG tutaj podanego
Dziekuje

09.03.2004
14:44
smile
[201]

Moonstar [ Centurion ]

Avi--->Przepraszam bardzo , ostatnio jakoś tak dziwnie mi sie pisze(albo zgubiłem gdzieś Shift)

09.03.2004
14:49
[202]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Moonstar--> daj mi jakis powod, to Ci wybacze ;-) :P:P

09.03.2004
14:50
smile
[203]

Justa_ [ lady in blue ]

bedziemy dalej wymieniali uprzejmości? nudno się zrobi, ze strony pani wszechwiedzącej koniec tematu

Moonstar pogode omówiliśmy, co teraz? :)

09.03.2004
14:50
[204]

Banita_bb [ bo był za miły ]

*do karczmy wchodzi wredny troll*

*wchodzi, kłania się nisko* miłe panie *kiwa w strone panów* panowie

AyenoKanno

jesli Ci wszyscy zwracają uwage ze ich denerwujesz, to wez sobie to do serca moze cio?*trzepocze rzesami*

09.03.2004
14:51
smile
[205]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Wordziu co task zaniemówiłeś czyżbyś zrozumiał swój błąd i boisz sie do tego przyznać ????????

09.03.2004
14:52
[206]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Kanno nudzisz po prostu z Toba nie gadam to nie miejsce na takie rozmowy

09.03.2004
14:52
smile
[207]

Moonstar [ Centurion ]

czekaj czekaj zaraz coś wymyśle hmmm....*drapiąc się po głowie*napewno nie z powodu braku szacunku do ciebie

myśle że z powodu pośpiechu pisania(nie miałem co wymyślić to powiedziałem prawde:) )

09.03.2004
14:52
smile
[208]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Avi...rozumiem ze wtedy Bloody Mary nabiera zgoła innego znaczenia :D
Banita witam...:)

09.03.2004
14:53
[209]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No wiesh Banita ja biorę sobie do serca każdą ich uwagę ale to powoli staje sie monotonne...
Ale postaram sie jakoś załagodzic ten mały konflikt między mną a Wordem ......

09.03.2004
14:53
[210]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Banita--> Witaj!!;];]

Justa--> sorry... nie bac taka jak ja i wybacz mi, ze nie zauzwazylam, ze mnie witasz!! plizzzzzzzz... a tak na prawde to Ci WITAM!! of korz...

09.03.2004
14:54
[211]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Tu nie ma zadnego konfliktu...zabierzcie go prosze

09.03.2004
14:55
[212]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Moonastar--> cos jeszcze:>:>??

Femme--> yyy... tak....

09.03.2004
14:55
smile
[213]

Moonstar [ Centurion ]

Banita-->Witaj chociarz niezabardzo się znamy:)

09.03.2004
14:56
[214]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

eh.....nudno sie robi :(

09.03.2004
14:56
[215]

Moonstar [ Centurion ]

Avi --> no raczej nie (bo nie mam co wymyśleć)

09.03.2004
14:56
smile
[216]

Justa_ [ lady in blue ]

*patrzy na Banite* jeszcze tego awanturnika tu brakowało-myśli*
może się przejdziemy na spacer, co pan o tym myśli? *bierze go pod ramię i ciągnie w kierunku drzwi* żegnam wszystkich, zajrze tu wieczorkiem

Avi nie przejmuj się :)

09.03.2004
14:57
smile
[217]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Justa & Banita-----> cya :)

09.03.2004
14:58
[218]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Femme--> to moze uzadzimy bal??...

Moonstar--> nio widzisz... :P:P

Justa--> thx!!

09.03.2004
14:59
[219]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Avi...hmm...bal..mniam..ale warunkow raczej nie ma :/

09.03.2004
14:59
[220]

Moonstar [ Centurion ]

Papa Justa

09.03.2004
15:01
smile
[221]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

*zamyślił się patrząc na Juste i zanim zdążył odpowiedzieć zdecydowała za niego, pożegnali się i wyszedl za nią *



*

09.03.2004
15:02
[222]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Femme--> jakto?? hmmm... to je tu wsadzimy i beda siedziec... i sie nie rusza!!! dopuki sie bal nie skonczy of korz!!

09.03.2004
15:02
[223]

Moonstar [ Centurion ]

Avi, Wybaczysz mi ??????????????Prosze plis plissssss

09.03.2004
15:03
[224]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Moonstar---> pffff... czego ja nie robie, dla... kogos...

09.03.2004
15:05
[225]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Avi no nie wiem...bal to musi być klimat fajny...stól uginający sie pod ciężarem jedzenia (tak wiem ja jak zwykle o jednym:P)...muzyczka..i masa fajnych osob... :)

09.03.2004
15:05
smile
[226]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

ni no word mushe ci podac linka na pewne forum które sam stworzyłem bo ci kretyni mnie dobijaja :D :D: D :D

09.03.2004
15:06
smile
[227]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Femmem hmmmbedziesz o Pani wieczorem....gramy w kosci...moze szczescie przyniesiesz...

09.03.2004
15:06
smile
[228]

Moonstar [ Centurion ]

A ja mam okazija na zrobienie toastu(i bal też może być).Z okazij mojego nowego awansu stawiam wszystkim kolejke czegoś do picia:)

09.03.2004
15:06
[229]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Femme--> pfff... jak mi moj zwierzak przestanie klawiature zaslaniac to Ci oomoge to urzadzic :P:p...

09.03.2004
15:08
[230]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

widziałem..i nadal nie rozumiem czemu Cie tak wkurzam:D

09.03.2004
15:10
[231]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

mówienie o nicj kretyni chyba nie ejst najbardziej Eleganckie...nie mieli prawa wiedziec o co Ci chodi
naprawde zamknijmy ta dyskusje juz

09.03.2004
15:10
[232]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Moonstar--> czeba bylo wczesniej awansowac... ja jush swoje picie mam... :P:P

Word--> Femme... ona przyniesie take szczecho jakiego w zyciu nie mieliscie!! a czy kiedykolwiek mozna bylo faceta zrozumiec?? :P:P

09.03.2004
15:12
[233]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Word...chyba nie bede...:(
Avi :D moze by sie cos kiedys udalo skombinować :P
Moonstar ....:)^^

09.03.2004
15:13
[234]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

w to nie wątpie nie raz juz przynosiła...:D

09.03.2004
15:13
[235]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Femme--> nio ale czeba Briska siem o zdanie zapytac... bo on tu jest gospodarzem... ni ja...

09.03.2004
15:15
smile
[236]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

hmmmmm...wiec...Brisk juz sie zgodził :P jakiś wieczór żeby wszystkim pasowało..i moze byc fajnie? Nieprawdaż :D:D:D:D?
:)
Word...:)

09.03.2004
15:20
[237]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Femme--> hymmm... niechno pomyslem... moshe... mnie tam nie przeszkadza... ale kiedy?:>:>

09.03.2004
15:20
smile
[238]

Moonstar [ Centurion ]

Ja niestety musze lećeć w dalszą podróż ale zaraz wpadnie tu moja siostra SERINA wpadnie tu i jak zwykle będzie ciekawie i może przy okazij jakas zadyma bedzibo przy niej zawsze tak jest(oczywiście nie przez nią) ;)

09.03.2004
15:22
[239]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Moonstar--> ale smieszne...

09.03.2004
15:23
[240]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Wiesh Word Mash chyba racje...Niepotrzebnie sie tak unosze i w ogóle jutro pewnie bedzie lepiej :D :D :D :D :D

09.03.2004
15:23
smile
[241]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Moonstar....hehe i zmiana :D jakie to słodkie :) papapapapa
Avi no by było trzeba ustalić...:)

09.03.2004
15:26
[242]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Femme--> a czeba, czeba... i wcale nie slodkie... bo ja tesh mam brata... starszego... i jak mowi, zebym jush powoli odchodzila to musze go sluchac, bo potem mnie po prostu brutalnie spycha... pffff...

09.03.2004
15:26
smile
[243]

Serina [ I'm not Angel ]

witam i o piwo pytam :P:P

09.03.2004
15:28
[244]

Serina [ I'm not Angel ]

ja mam argumentacje on był tu za długo :D

09.03.2004
15:29
smile
[245]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Serina hej hej...piwko 4 u:)

09.03.2004
15:29
[246]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Serina--> skad ja to znam :P:p ;-)

09.03.2004
15:31
smile
[247]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Avi.....pffff...rzeczywiście tak to jest ze starszym rodzeństwem..ja mam młodszego potwora za to :P i tez wieczne wojny o neta :D

09.03.2004
15:34
[248]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Femme--> ekhm... ja tesh jestem takim potworem mlodszym...

09.03.2004
15:35
smile
[249]

Serina [ I'm not Angel ]

ja mam jeszcze siostre i oni się wiecznie kłocą :/

Femme----> dzieki ! tego mi trzeba :)

09.03.2004
15:37
[250]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

przyjmij kondolencje :) i piwko przy okazji...:D
a gdzie wszyscy...Ayeno gdzies w kącie siedzi i pokutuje :P a Word śpi albo udaje ze spi......:D....

09.03.2004
15:39
[251]

Serina [ I'm not Angel ]

piwoko bardzo chetnie a kondolencje przy okazji:P:P

właśnie gdzie oni są??

09.03.2004
15:40
smile
[252]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Serina.....troche juz znamy Twoje rodzeństwo :) i prosze bardzo :)

09.03.2004
15:41
[253]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

8Ayeno siedzac w kacie zastanawia się nad słusznością swych wypowiedzi,które mogły wpłynąć na jego jak dotąd nie poszlakowaną opinią*

09.03.2004
15:44
[254]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

hmmm....jakos mnie Do Ciebie Femme...czemu mm..?:D lubie Twoją obecnośc.... Kto ma pragnienie dobrego wina zapraszam...Boszeee jakie tu pijaństwo

09.03.2004
15:44
smile
[255]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Ayeno..nie przejmuj sie...bądź grzeczny to wszystko sie jakoś ułoży :D
a w ogole to jestem ciekawa...a gdzie avi...pewnie poszla się ekhm..napic :>

09.03.2004
15:46
[256]

Serina [ I'm not Angel ]

to tylko niewinne jedno piwo :P:P

09.03.2004
15:46
[257]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

no wstałeś wreszcie....:) ej...jestem ciekawa tego Gordiona ? tak go chyba zwą......kiedy przybędzie ów jegomość ?:)

09.03.2004
15:48
smile
[258]

Serina [ I'm not Angel ]

Avi żegna was przeze mnie bo nie może osobiście

09.03.2004
15:49
smile
[259]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

daj Avi buziaka ode mnie :)

09.03.2004
15:51
smile
[260]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobry dzionek!!


(po jaką cholerę mi śnieg??)

09.03.2004
15:51
smile
[261]

Serina [ I'm not Angel ]

dobrze przekaże:D a ja zaraz wrócę ide cos przekąsić:P

09.03.2004
15:53
[262]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Serina smacznego...
Cicha ----> hej hej :D

09.03.2004
15:55
smile
[263]

Serina [ I'm not Angel ]

CS----> też ostatnio zaczęłam się zastanawiać a tak wogóle to witaj *i uśmiecha się miło żeby poprawic mu humor*

09.03.2004
15:55
[264]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

bedzie wieczorem jak zwykle w dzien ma dużo pracy ....pracuje .....w "sieci" pajeczej:D

09.03.2004
15:55
smile
[265]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme -----> Widzę że jesteś w lepszym nastroju niż ja... podziel się dobrym humorem...:*:D

09.03.2004
15:57
[266]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

re CS co tam upolowales cos czemu nochal spuszczony??

09.03.2004
15:58
[267]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Z chęcią sie podziele....tylko nie mam go niestety zbyt dużo...pozory bywaja mylące...

09.03.2004
15:58
[268]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> *odwzajemnia miły uśmiech* Pada i pada... a Ty odśnieżaj jak głupi... coś mnie po prostu bierze...

09.03.2004
16:00
smile
[269]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Word...aha..wątpie zebym zawitała tu wieczorem wiec...no coz moze innym razem :)
To jeszcze jedna kolejka CZEGOŚ i ja zmykam..:)

09.03.2004
16:00
smile
[270]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Word ----> nie, nie zaliczyłem gleby, po prostu mi się to nie podoba... nigdzie nie można zdążyć, wszystko wolno jedzie, same korki, drzwi to domu przysypane, a ty musisz otworzyć i ich nie połamać...

09.03.2004
16:04
smile
[271]

Serina [ I'm not Angel ]

Cicha śmierć----> już nie długo napewno się to skończy (najgorszy etap to odwilż nie lubie tej chlupy)


i tak wogóle to ludzie gława do góry:):):)

09.03.2004
16:05
[272]

Serina [ I'm not Angel ]

Femme ----> już zmykasz?!

09.03.2004
16:05
smile
[273]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> Dziekuję za zrozumienie... ;);)

Femme ----> już chcesz znikać?? szkoda...

09.03.2004
16:07
[274]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Dobra juz nikt nie chce ze mna..pić:P to ide....czas do domku..:)
miłego...dnia i wieczoru....życia ?:D
do nastepnego..trzymajcie sie..
aha...na razie wychodze..Word pokoj wolny jak cos :)

09.03.2004
16:08
[275]

Serina [ I'm not Angel ]

ależ nie ma sprawy to zrozumiałe:):)


chyba zaraz będę musiała wyjść z moją czarnulką :/

09.03.2004
16:09
smile
[276]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ----> Do zobaczenia (mam nadzieję że rychłego...)

09.03.2004
16:09
[277]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

CŚ...tak wyszlo.....*wychodzi* i zegna Was tez Ayeno..skruszony i w ogole :P .....papapa zabieram go ;D

09.03.2004
16:09
[278]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

e samemu tam to nie jest to

09.03.2004
16:11
smile
[279]

Serina [ I'm not Angel ]

Femme----> papapa do zobaczenia :):):)

09.03.2004
16:12
[280]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

ok zaloze nową czesc

09.03.2004
16:12
[281]

Serina [ I'm not Angel ]

papapa Ayeno, którego nie zdąrzyłam poznać ( mam nadzieję że jeszcze mi sie to uda :)

09.03.2004
16:13
[282]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

cztałes najlepej ja ma to zrobic..:)

09.03.2004
16:13
smile
[283]

Serina [ I'm not Angel ]

cześć Ban!ta

09.03.2004
16:17
smile
[284]

Serina [ I'm not Angel ]

i znowu idę na chwilke tym razem ide na spacerek z moją czarnulką :P:P

zaraz wrócę:):)

09.03.2004
16:17
smile
[285]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

czesc Serina
nowy watek zapraszamy wszystkich oprocz AyenoKanno

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.