
Soulcatcher [ Prefekt ]
[ spamer ] więcej informacji
Dostałem wiele zapytań na emaila w sprawie stopnia [ spamer ]. Wydaje mi się iż nie wszyscy rozumieją znaczenie tego stopnia.
Stopień [ spamer ] otrzymują osoby które łamią zasady tego forum. Być może samo słowo „spamer” nie jest w 100% adekwatne, ale wydało nam się najbliższe prawdy, a jednocześnie mało agresywne.
Stopień [ spamer ] możecie otrzymać za łamanie faq, a w szczególności dopisywanie się nie na temat do wątków, obrażanie innych czytelników (np. sławetna „wazelina”), działanie na szkodę tego forum (linki do konkurencyjnych materiałów, instrukcja do popup i baner killerów).
Stopień ten jest formą upomnienia, proszę nie traktować tego jako osobistej zniewagi. Jest albo sygnałem o zbliżającym się banie, albo zachętą do „poprawy”.
Stopień „spamer” zostanie usunięty jeżeli zauważymy znaczącą poprawę.
To jeszcze od razu w sprawie banów. Ban nie jest „karą” dla tego kto go dostaje. Tego również proszę nie traktować osobiście. Mamy prawo odmówić świadczenia usług jeżeli uważamy iż działalność danej osoby na forum jest szkodliwa. Układ jest prosty, taki jak zawsze, jeżeli przychodzisz na forum dla przyjemności, zabawy z problemem jest OK., jeżeli przychodzisz psuć krytykować, atakować itd. nie chcemy cię tu.
No żeby nie było tak bardzo poważnie to są również GOLe czyli nagrody dla ludzi którzy „wkładają w forum serce”, np. wczoraj premię GOLi dostało kilkanaście osób.

tygrysek [ behemot ]
Jaki stosunek powinien mieć moderator do forumowicza z [ spamer ] przy ksywce??
Soulcatcher [ Prefekt ]
może pomijać jego prośby i pytania (jest specjalny wątek w którym można zadawać pytania) a poza tym mniejsza tolerancja
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Myślę, że dobrze się stało że wyjaśniłeś...ostatnio było sporo z tym kłopotów.
Przynajmniej sytuacja będzie jasna i klarowna...Będzie się wiedziało za co się dostanie ten stopień...
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
proponuje podwiesic wątek coby się wszyscy dowiedzieli, i nie było pytań zbędnych potem.
o ile [spamera] wysłuchacie ;)
bebzoon [ bucydonna ]
można prosić o przyznanie stopnia [ spamer ]
pytam powaznie...
pozdrawiam
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Przewodnik Syriusza <<<
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
[edit]
już podwieszony, widać w złym momencie wpadłem :)

KaGieBe [ !!! ]
Soulcatcher >> ale jak to powiedziałeś sławetna "wazelina" nie ma na celu obrażenie jakiegoś uzytkownika! ale czasami na forum zdarzają się osoby które chcą sie podlizać elicie GOLa, a to jest no nie ukrywam denerwujące... ostatnio gdzięś użyłem takiego slowa i jakos wcale nie miałem na myśli obrażenie użytkownika! Poza tym osoby które chcą "podlizać się" dobrze wiedzą co robią i że innym to się nie spodoba...
Myslę, że stopień spamer za takie słowo nie jest sprawiedliwa! Chyba, że ktoś ciągle, wszędzie to wpisuję, i tylko to...
Ja osobiście zawsze rozwijam myśl nawet po ten pięknej "wazelinie"
...
;]
Soulcatcher [ Prefekt ]
bebzoon --> proszę bardzo
nie chciałem już o tym pisać by nie psuć wam humoru ale stopień spamer oznacza również to że jak cię złapię na łamaniu zasad ze stopniem spamer to cię usunę bez żadnej taryfy ulgowej z forum.

KaGieBe [ !!! ]
errata:
"Ja osobiście zawsze rozwijam myśl nawet po ten pięknej "wazelinie" = Ja osobiście zawsze rozwijam myśl nawet po tak pięknej "wazelinie"

thanatos [ ]
Soul--->
Stopień „spamer” zostanie usunięty jeżeli zauważymy znaczącą poprawę.
Dostąpiłem już zaszczytu "załapania się "na ten piękny stopień.
Zastosowałeś amnestię nadzwyczajną,ale mogło być inaczej-mogło zostać na dłużej.
W związku z tym mam pytanie.
Bardzo mało udzielam się na ogólnym forum-siedzę zazwyczaj w 1,2 wątkach seryjnych.
Raczej do nich nie zaglądasz,w jaki więc sposób stwierdziłbyś że się poprawiłem ?
bebzoon [ bucydonna ]
Soulcatcher:
1. Dziękuję
2. Przeżyję
pozdr

KaGieBe [ !!! ]
boże, nie wyspałem sie...
errata2 :
Myslę, że stopień spamer za takie słowo nie jest sprawiedliwa! = Myslę, że stopień spamer za takie słowo nie jest oceną sprawiedliwą!
bebzoon [ bucydonna ]
dlaczego wszyscy są tacy przejęci stopniami ?
czy to jakaś zbiorowa obsesja ???????????
ja uważam, że spamer dodaje dyskretnego uroku mojej tłustej osobie i zamierzam zachowywać się porządnie i NIE pisać postów głupszych niz normalnie - na 100%
pozdr
Soulcatcher [ Prefekt ]
KaGieBe ---> tak, nie jest sprawiedliwy
massca [ ]
np. wczoraj premię GOLi dostało kilkanaście osób.
opublikujcie to, niech bedzie przyklad, moze wiecej ciekawych wypowiedzi bedzie tutaj.
thanatos [ ]
bebzoon--->akurat ja za bardzo się nimi nie przejmuję.
Gdyby była możliwość całkowitego usunięcia stopnia chętnie bym skorzystał.
Zadałem pytanie bo wiem ,że takich osób jak ja jest na forum więcej.
To ma być odpowiedź dla nich-niektórych naprawdę boli ten stopień :)
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
sorry za 3x post ale teraz mnie naszło pytanie(tak na wszelki wypadek:))
czy ban za spamera (chodzi mi o banana spowodowanego zmniejszoną tolerancją) to ban na ksywke czy na ip??
mam nadzieje ze nie namieszałem zbytnio

KaGieBe [ !!! ]
bebzoon >> uroku ??!! ja bym powiedział "obrzydzenia", bo przecież nie takie zadanie ma spełniac ten stopień!
może i wyróżnia cię sposród tłumu ale wg mnie negatywnie!
a tak poza tym to tak jakby wyzywali cię koledzy jakimis wyzwiskami... tyle że tutaj na forum jest to w formie łagodniejszej i uzasadnionej...

Anima Vilis [ Konsul ]
Skoro [spamer] jest nadawanay w takich a nie innych okolicznościach, to ja z takim zapytaniem... Dlaczego user Goozys[DEA] dostał spamera ? Chłopak już od jakiegoś czasu ograniczył się w udzielaniu na GOLu, a jedynym miejscem gdzie można go faktycznie spotkać jest wątek "Metal Rox", a tam Gooz nie złamał ani razu FAQ. Wejdźcie sobie i poczytajcie co i jak. IMO nadajecie [spamera] ot tak sobie, by pokazać, że w ogóle taki stopień jest :\

Madtrackus [ spamer ]
Chcialbym cos wyjasnic. Stopien spamer dostalem za opublikowanie stronki ktora oferuje tanie piractwo ;/ Nie chodzilo mi o reklame a o wysmianie jej bo naprawde byla chora. W kazdym wyrazie gdzie sie da - blad ortograficzny. Nikt o zdrowych zmyslach nie potraktowalby tej strony powarze. Tam nie bylo nic do sciagniecia, trzeba bylo zamowic. A ze strona jak przypuszczam byla robiona przez jakis malolatow, nikt by nie odwazyl sie wyslac im pieniedzy za jakas gre. Wiem ze zlamalem FAQ ale nie do konca. Bo niby strona byla o piractwie ale nie mozna bylo nic z niej sciagnac. Na przyszlosc i takich stron bede unikal, i nie bede sie chwalil na forum jaki to spam mi przyszedl na skrzynke.
Anima Vilis [ Konsul ]
Oj... sorrki, ze ten tlusty teks, źle zmknęłam znacznik.

KaGieBe [ !!! ]
Soul >> no tak o sprawiedliwości juz kiedys mowiłeś, ale nie jest także obiektywną i uzasadnioną!

bebzoon [ bucydonna ]
KaGieBe ==> wyluzuj, napij się melisy...:)

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]
wszystko ok, nie spodobalo mi sie tylko jedno:
"jeżeli przychodzisz psuć, krytykować, atakować itd. nie chcemy cię tu"
ban za psucie - spoko, za ataki - tez ok (chociaz jesli poparte argumentami...), ale za krytyke??
thanatos [ ]
KaGieBe--->żal mi ludzi którzy oceniają innych po stopniu ,a nie po ich słowach.:(

KaGieBe [ !!! ]
Soul >> wiem ze nic nie wskóram, więc może nie będe już nic na ten temat mówił! Chciałbym jeszcze abys wyjasnił mi jedną rzecz, a mianowicie: Czy po otrzymaniu spamera, taka osoba nie ma szans na dosniatnie GOLi, bądź też wyrożnienia w formie pogrubionego stopnia ?
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Majac lat tyle ile trzeba chodzilem do podstawowki, ktora miala to nieszczescie, ze zostala wyznaczona jako szkola, do ktorej chodzic beda globusy z polowy miasta. Ci, ktorzy nie mogli zdac z klasy do klasy, a nie osiagneli jeszcze 6 niezdan by pojsc do uzawodowionej szkoly podstawowej (tylko np. 3) chodzili do mojej szkoly. Co poniedzialek organizowane byly apele szkolne, na ktorych przed oczy wszystkich uczniow wystawiani byli ostatnio podpadnieci, wraz z glosnym wyczytaniem ich grzechow. Milo to ich zawstydzic i zmienic ich postepowanie w przyszlosci. Efekt byl taki, ze globusy scigali sie, ktory wiecej razy wystapi przed innymi za podpalenie, zlapanie na papierosach, za przyjscie do szkoly w stanie nietrzezwym, za lykanie zyletek, za pobicie woznej, za pisanie brzydkich wyrazow w kiblu, za publiczne obnazanie sie itd. To byla nobilitacja dla globusa, bo jak inaczej mogl sie wyroznic skoro mu natura rozumu poskapila i wyobrazni?
Dobrowolny wniosek o stopien [spamer] to dla mnie cos identycznego. Nie dala bozia rozumu, to poprosze o zrobienie ze mnie bezwartosciowca na wlasne zyczenie. Predzej czy pozniej i tak bym to dostal, a tak, to zawsze moge powiedziec, ze sam chcialem. Beeee, szczyt prostactwa.
thanatos--> Dobrze ci KaGieBe mowi, stopien [spamer] jest za 'ich slowa'. Dzieki temu oszczedza mi sie meki przebijania sie przez glupoty, ktore taki jegomosc produkuje, by wiedziec z kim przyszlo siedziec na jednym forum
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-08 11:31:42]

Yans [ Więzień Wieczności ]
Przyłączam się do pytania Anima Vilis ====> czemu Goozys[DEA] dostał [spamer]a ?!

KaGieBe [ !!! ]
bebzoon >> byłem 100% pewny ze mi to powiesz ;] , miałem nawet napisać : "tylko mi tu nie mów abym wyloozował itd", dobra jestem spiety i nie wyspany ;]
thanatos >> stopień jest odwzorowaniem słów
Soulcatcher [ Prefekt ]
rothon ---> spamer nobilitacją nie jest zapewniam cię
Soulcatcher [ Prefekt ]
Yans ---> nie wiem, zapytajcie o to jego

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Soul--> O masz! Wiem. Mowie tylko, ze sa niestety tacy, ktorzy tak to traktuja. W ich blotku relacje sa odwrocone o 180 stopni. Tym lepszy im gorszy. Im glupszy, tym wart wiekszego 'szacunku'. To chcialem wskazac opisujac moje spojrzenie na prosby o [spamera].
To raczej bebzoonowi trzeba tlumaczyc, ze to zadna nobilitacja, bo on mysli pewnie ze to szpan, ze sie polowa ludzi wprost do niego nie bedzie zwracac :-))

Anima Vilis [ Konsul ]
Soulcatcher --> Swietna odpowiedż, naprawdę wszystko wyjaśniająca. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Gooz' wszedł sobie po prawie całodobowej przerwie na forum i co ? i otrzymał stopień [spamer]. Jeśli już takowe nadajecie, to moglibyście łąskawie informować za co, bo w jego przypadku nie on sam nie wie z jakiego to powodu. Coś ten wasz system oceniania userów "pracujących" na niekorzyść firmy, działa po prostu wadliwe.
Coy2K [ Veteran ]
no to teraz juz wszystko wiem. Dziekuje za wyjasnienie.

Bodziu [ Lord Ironfist ]
Anima Vilis --> Nie chce byc stronniczy, jak i nie znam sprawy Gooza, ale uogolnienie typu: Coś ten wasz system oceniania userów "pracujących" na niekorzyść firmy, działa po prostu wadliwe. jest co najmniej bezsensu ! Czytalas wstepniak tego watku ?? Czy mignął on Ci tylko w oczach ?? Powiem jeszcze inaczej, tak jak to powiedziala w pewnym watku inna osoba: pobłażać należy juniorom a starych wyjadaczy trzeba tłuc w łeb. aby zrozumieli o co w tym wszystkim chodzi :))
Oczywicie nie mam nic do Ciebie tak tez zycze powodzenia, a Gooz jak sie zmieni to na pewno mu tytul zostanie przywrocony, jest to kwestia czasu, wiec glowa do gory :))

Dbest [ Generaďż˝ ]
Soul ---> mam pytanie... czytałem właśnie FAQ (nie... nie pierwszy raz, tylo żeby sobie dokładnie przypomnieć) i mam w takim razie pytanie. Powiedziałeś że nie wolno publikować linków do konkurencyjnych materiałów... chodzi mi konkretnie o pliki (szczególnie po patche)... Tego typu pliki można znaleść min. na stronach wydawcy gry. Czy publikowanie linków z plikami udostępninymi przez wydawcę (patche, opisy... cokolwiek by tam nie było) też jest naruszeniem FAQ? Rozumiem że nie wolno publikować linków do serwisów konkurencyjnych... ale strona wydawcy... no właśnie... jak to jest?
p.s. przydało by się uaktualnić FAQ... choćby nawet o reguły przyznawania stopnia [spamer]

thanatos [ ]
ronn--->dobrze wiedzieć ,że ludzie tacy jak Kłosiu ,ronn ,elfik ,reksio są bezwartościowymi zerami(wg.Ciebie).:(
cytat z pamięci:
"jesteś gadem przez pomyłkę tylko nazywanym istotą ludzką"*
To z kolei wypowiedź jednego z "wytłuszczonych".
*-za Pejotl'em.
Soulcatcher [ Prefekt ]
Anima Vilis ---> nie notuję tego za co kto dostał jaki stopień, kryteria amsz napisane w pierwszym poście tego wątku
rothon ---> nie bedzie kolejnego upomnienia, dostanie bana

Yans [ Więzień Wieczności ]
Soulcatcher ====> Czyli co przypadkiem ??? Bo Wy nie wiecie ??? Zazwyczaj nie mam do Was pytań ale jak już mam, to czemu zostałem zignorowanym, bo tak odczytuję Twoją odpowiedź :-(
thanatos [ ]
<edit dla ubogich>
ronn=rothon
myślę jedno piszę drugie:(
sorry za pomyłkę.
Anima Vilis [ Konsul ]
Soulcatcher --> Czytałam te wasze "kryteria" i dlatego zastanawiam się nad decyzją nadania [spamera] dla Gooz'a.
Soulcatcher [ Prefekt ]
Jest sporo niezadowolonych osób na tym forum, niezadowolonych z różnych powodów. Nie będę się spierał co do słuszności ich zdań, mogę tylko po raz kolejny zachęcić do opuszczenia tego forum ludzi którzy nie bawią się tu dobrze.
Nie da się ztworzyć tak wielkiej społeczności która była by w 100% zgodna, nie ma takiej możliwości. To że ktoś nie zgadza się z naszymi opiniami nie oznacza że to my mamy racje, a on nie, być może to on ma rac, a my się mylimy, ale zasady są takie jak my ustalamy. Kazdy z was może się do nich dostosować albo nie. W wypadku gdy nie stosuje się do naszych zasad jest piętnowany lub wykluczany z grona forumowiczów i to jest nasze prawo. Jego prawem jest to że może wyrazić swoją dezparobatę nie pisząc tu i nie zaglądajac na to forum.
Zasady są bardzo proste, nie moge tłuamczyc każdje wpadki tym że ktoś się pomylił.
Soulcatcher [ Prefekt ]
Yans ---> daj mi spokój człowieku, nie podoba ci się, napisz to, opluj mnie i obiecaj że nigdy już nie zaglądniesz na to forum i dotrzymaj słowa, albo przestań męczyć i baw się dobrze.
Nigdy nigy nie było w planach że pojedynczy czytelnik, czy ich grupa będą ustalały zasady na tym forum, tak nie było i nie bedzie.

KaGieBe [ !!! ]
Anima >> a skąd wiesz, że Goozys siedzi tylko i jedynie w jednym wątku ?? może dostał za to, że założył dwa nicki ??
"My ze swojej strony będziemy karali czytelników forum, którzy celowo tworzą nowe ksywki, aby wprowadzić pozostałych uzytkowników w błąd (patrz: "Prowokacje")." cytat z FAQ ;]
Soulcatcher [ Prefekt ]
Anima Vilis ---> odsyłam cię do pierwsze go postu w tym wątku.
rothon [ Malleus Maleficarum ]
thanatos---> Aaaa, to do mnie. Posluchaj, jedyne co opisalem to moj stosunek do proszacych o stopien [spamer] Czy w teg grupie jest wspomniany ronn, elfik, reksio, Kłosiu? Prosze o odpowiedz na to pytanie rozstrzygniecia. Poza tym ja polowy nie znam. Wiec nie pisz prosze co jest wg. mnie.
I druga rzecz: o wytluszczonych tez nic nie napisalem, wiec mojego zdania na ich temat znac nie mozesz. Jedyne co opisalem to moj stosunek do proszacych o stopien [spamer]
Zreszta temat 'grubych' i 'spamerow' to calkiem odrebne watki, nie majace ze soba nic wspolnego.

Coy2K [ Veteran ]
ja dostalem bodajze za nazwanie Marcio "wazeliniarzem"...nie bezposrednio, ale podtekstem. No coz mowi sie trudno, ale czuje niechec i obrzydzenie do uzytkownikow ktorzy chca sie bawic w forumowego Pana Boga...

KaGieBe [ !!! ]
Coy2K >> nawet ciebie to spotkało ? hm, widać że Soul naprawdę poważnie wziął swoje ostrzeżenie! Nie spodziewałem się takiej reakcji... a tu tylu spamerów...!
no coż trudno, tylko czekać aż wszysyc wezmą to ostrzeżenie poważnie i przestaną robić sobie "jaja" ze spamera i udawać ze nic się nie stało, gdy juz go dostaną bo to IMO żałosne!
Koniec, wychodze...
Anima Vilis [ Konsul ]
KaGieBe --> Skończ proszę :\ Gooz' odkąd jest na tym forum korzystał z dwóch nicków (z czego jeden jest na stałe zbanowany) i mogę Cię zapewnić, że nie w głowie mu głupoty, czy coś innego działającego na niekorzyść GOLa. Znam go osobiście, więc ręczę za niego.
Soulcatcher --> Rozumiem Twoją aluzję do opuszczenia forum prze Gooz'a. Szkoda tylko tracą na tym naprawdę wartościowi userzy. Już wszystko mi wyjaśnileś, tak więc życzę miłego popołudnia...

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
No ja pierdzielę, ludzie - czemu wy nigdy nie możecie czegoś po prostu przyjąc do wiadomości, tylko prowadzicie jałowe dyskusje na 200 postów (bo tyle zapewne tutaj będzie ) ?
Przecież to bezcelowe. Soula nie zagadacie, a spamer i tak zginie w pomroce dziejów. Myślicie, że jak długo będzie im się chciało w to bawić ?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-08 12:11:54]
Soulcatcher [ Prefekt ]
Coy2K ---> ja, cała nasza redakcja i większość forumowiczów czuja niechęć i obrzydzenie dla ludzi którzy dopisuja się do wątku bezcelowo, całkowicie nie na temat tylko po to aby obrazić innego czytelnika i zrobic mu przykrość.
I nawet jeżeli wszystkie ich pozostałę wypwoedzi są OK to i tak im się należy spamer.

Madtrackus [ spamer ]
tomirek dostal bana, goozys dostal spamera...czemu, jak dlaczego, on nie powinien aaaa skandal... petycje, glosowania ja pier**** skonczcie ludzie z tym bo glowa boli....
Coy2K [ Veteran ]
Soul >>> nie wnikam..odpokutuje
Yans [ Więzień Wieczności ]
Soulcatcher ====> nie wiem skąd Twój agresywny ton i zachęta do opuszczenia forum czyżbym należał do wybitnie upierdliwych użytkowników tego forum ??? Nigdy nikogo nie opluwałem i nie obrażałem na tym forum i nie zamierzam, stosuję się też do Waszych zasad. Pojawiła się nowa zasada, która mimo Twoich wyjasnień, w dalszym ciągu pozostawia wiele wątpliwości, a że dotknęła kogoś z kim rozmawiam na tym forum próbuję dowiedzieć się na samej górze o co chodzi. Jeśli to jest tak denerwujące, to sorry, więcej się już o nic nie będę pytał.
Pozdrawiam, Y.
PS.Spróbuj trochę wyluzować.
Lowi [ Generaďż˝ ]
Trudno mi sie pogodzic z uzywaniem slowa Spamer jako kare da forumowiczow ktorzy lamia zasady w poscie 1.
To poprostu niezgadza sie ze znaczeniem tego slowa.
Sama zasada nadania takiego stopnia jako kare ok czemu nie ,napewno jest cos takiego potrzebne
Ale jesli juz to mozna chyba wymyslec jakies inne slowo

kiowas [ Legend ]
rothon ---> urzekla mnie twoja historia :)))
Co to za diabelska podstawowka mozna wiedziec?
thanatos [ ]
rothon-->pisałeś o osobach proszący o spamera ???
...stopien [spamer] jest za 'ich slowa'. Dzieki temu oszczedza mi sie meki przebijania sie przez glupoty, ktore taki jegomosc produkuje, by wiedziec z kim przyszlo siedziec na jednym forum
Mam coś chyba z oczami ,bo w tym zdaniu doczytałem się tylko o "ogólnych" spamerach.
Wymienieni przez mnie w większości nie mają już tego stopnia,nie zmienia to jednak niczego.
Osobiście uważam ich za wartościowych userów -ze spamerem czy też bez niego.
Według Twojej definicji teraz można z nimi rozmawiać,wcześniej byłoby to "męką przebijania się przez głupoty".
Tekst "wytłuszczonego" dałem po to aby pokazać ,że nikt nie jest święty.
ps1.przecież przeprosiłem.
ps2.Soul--->może odpowiesz mi na moje pytanie z 10.57. ??
Soulcatcher [ Prefekt ]
Yans ---> nie mam najmniejszego zamiaru wyluzować, mam zamiar do lata usunąć z tego forum wsystkich czytelników którzy przeczą ideii dobrej zabawy
Soulcatcher [ Prefekt ]
thanatos ---> mam do tego specjalne urządzenie, wygląda jak połączeni linijki i kompasu.

Madtrackus [ spamer ]
Soul - co powiesz na to, zeby osobie ktore dostaja bana zmienic stopien ma [ zbanowany ] ?

kiowas [ Legend ]
Soul --->nie mam najmniejszego zamiaru wyluzować, mam zamiar do lata usunąć z tego forum wsystkich czytelników którzy przeczą ideii dobrej zabawy
Tak jest - a dla reszty zrob popijawe :))))
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Nie mecz mnie thanatos. Pisalem o proszacych o stopien, a komentarz do ciebie jest o twoim odkrywczym 'powinno sie oceniac po slowach'. czy masz cos z kojarzeniem, z oczami, z inna czascia, nie wiem. Nie mecz mnie. Nie dalem zadnej definicji. Fajny z ciebie rycerz krzyzowy, ale ja nie mam z twoimi userami nic wspolnego. Powiedzialem co powiedzialem. Jasno i precyzyjnie. Szukasz drugiego, trzeciego, czy piatego dna, prosze. Ale mnie w to nie wciagaj. Zmeczony jestem.

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Soul ! 1. To moje odpowiedzi nie są głupie tylko zawsze piszę prawdę do głupich wątków, więc nie wiem dlaczego ukarałeś mnie tym stopniem...
2. Czy może za moje " Precz z komuną" w twoim wątku ? hmmm ?
xywex [ mlask mlask! ]
Mnie boli tylko jedno, mianowicie to, że nie wiedziałem za co jest spamer, a za co nie, ponieważ przed tym wyątkiem nie było nigdzie zaznaczone że spamera można otrzymać również za publikowanie linków do przeglądarek alternatywnych do IE. Czyje się ukrarany bez powodu, ponieważ nie były znane "czyny" za które można zostać ukaranym. Za nieskładność tekstu przepraszam, ale gorączka nie sprzyja moim zdolnością wypowiadania się.
Wyżaliłem się, dziękuje za uwage.
Mr_Baan [ Junior ]
Rozumiem ze dobra zabawa to oznacza:
a) tylko IE
b) maksimum reklam - najlepiej pelnoekranowych z dzwiekiem
Faktycznie, swietna zabawa - tylko kto tu sie dobrze bawi.
No daj mi spamera (chyba nawet nie wiesz co to slowo oznacza), Truskawkowy Krolu.
bebzoon [ bucydonna ]
rothon ==> dlaczego mnie obrażasz ? nie jestem głupi (przynajmniej w porównaniu do Ciebie jeśli istnieją obiektywne kryteria porównawcze...)
i w dodatku dlaczego uogólniasz ?! chyba byłem jedynym proszącym o stopień [ spamer-a]...:)
sofista z Ciebie i w dodatku kiepski...
rothon [ Malleus Maleficarum ]
bebzoon--> Nie byles jedynym. Poza tym wcale cie nie obrazam.
WolverineX [ Senator ]
no to dlaczego Todd rusell dostal pierw spamera? przecie niezlamal zadnego z punktow forum.a pare dni puzniej bana? (dla zabawy.dla jaj?)za co? no powiedz duszyczko za co?? za to ze nielamie faqu ze nieobraza innych nieszerzy piractwa ?? skandal !
Soulcatcher [ Prefekt ]
WolverineX ---> nie mam czasu tłumaczyć każdemu kto wchodzi na forum kto, co i dlaczego, nie mam na to czasu, wolę swój czas poświecic dla osób które budują to forum a nie tracić go dla szkodników.
Co jest czy Todd Rusell ma jakiś problem z emailem że sobie adwokata załatwił?
powiem to jeszcze raz, bo widzę że dalej to nie dociera do wielu z was. Był na forum luzik, moderatory nie banowali, była swoboda i efektem tego jest mega bydło które się tu odbywa, dlatego mam zamiar usunąć wszyskich którzy są "cwani", "wyszczekani", "sprytni" w negatywnym tych słów znaczeniu, działąja na szkodę teog forum i spamuja. Chcecie wojny to bedzie wojna. Jak będzie trzeba to zostanie 5 osób na forum i będzie dla mnie OK, ob będzie to 5 osób które doceniają to forum i nie tracą czasu na jego niszczenie.
Dodatkowo pragnę zapewnić te 90% naszych normalnych czytelników ze nie maja się czego obawiać, a reczej liczyć na bonusy

Conroy [ Dwie Szopy ]
Mam pytanie - czy to, że Todd Rusell przez jakiś czas pisał szarą czcionką (jak w stygnaturkach) było związane z jego stopniem "spamer"? Bo u innych (również ze spamerem) nie zauważyłem tego.

pisz [ nihilista ]
Nie lubię sie bezpodstawnie dopisywać do takich wątków, ale miejmy nadzieję, że te obietnice wejdą w życie - inne metody poniosły fiasko...:/
Pan_Ban [ Junior ]
Strach sie bac! LOL! 5 osob zostaje, czyli 90% z 5 osob to beda 4 osoby - dla 4 osob prowadzic forum - no, no, no - coz za charytatywna instytucja. Ale chyba troche bedzie malo otwarc adv'ow = malo $. Uu....
Co Ty myslisz ze jestes monopolista TPSA i wszystko Ci wolno? Sadzisz ze traktujac obecnych tutaj ludzi jak cytuje "bydlo" nie stracisz reklamodawcow? Chyba masz goraczke. Nie chce mi sie nawet pisac - szkoda czasu. EOT z mojej strony.
sirQwintus [ Generaďż˝ ]
robicie z igły widły
jesli mozna to poproszę o awans na "arcy spamera " :)
i like this -is only fun :)

Globus [ Generaďż˝ ]
Majac lat tyle ile trzeba chodzilem do podstawowki, ktora miala to nieszczescie, ze zostala wyznaczona jako szkola, do ktorej chodzic beda globusy z polowy miasta.
czy uzywajac slowa GLOBUSY miales na mysli mnie? tak sie jakos z ciekawosci pytam

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Soulcatcher - czyli np. dla mnie oznacza to, że jak nie znikne do lata to mam czyste konto ?
Globus - :))))

Dagger [ Legend ]
stopień [ spamer ] możecie otrzymać za łamanie faq, a w szczególności dopisywanie się nie na temat do wątków, obrażanie innych czytelników (np. sławetna „wazelina”), działanie na szkodę tego forum (linki do konkurencyjnych materiałów, instrukcja do popup i baner killerów).
Czy w takim razie dla równowagi za nadmiar prezentowanej nachalnie "wazeliny" też można otrzymać stopień [spamera] ?
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Globus--> Mimo, iz wpis byl nieswiadomy to przepraszam, za ten zbieg okolicznosci. Nie pisalem nic zlosliwie. Tak sie u mnie mawialo o niektorych elementach.
A tak ogolnie juz, to niedlugo wielu zwariuje chyba od tego ciaglego rozgladania sie na boki w poszukiwaniu kto ich czasem nie obraza. Luzik, ludzie.

eJay [ Gladiator ]
Mam pytanie dotyczace "amnestji" stopnia spamer. Jesli ktos go dostanie, nastepnie bedzie pokutowal i nie fikal przez dluzszy czas i zalozmy ze odzyska stary stopien, to czy przy drugim takim zajsciu zostaje automatycznie usuniety????

Soulcatcher [ Prefekt ]
Pan_Ban ---> a właśne że tak, będę dopłacał do interesu, nic to zresztą nowego, forum jest deficytowe od samego początku, ale wiesz jaką będę miał satysfakcję że nie będę musiał czytać postów takich niedowatrościowanych spamerów jak ty :)
Soulcatcher [ Prefekt ]
Dagger ---> coś co ty nazywasz wazeliną to w moich kręgach nazywa się kultura osobista i uprzejmość.
Dwalin [ Reggae ]
To może lepiej zmienić stopień na: 'napiętnowany' albo 'zdegradowany' ? Chyba lepiej oddawało by charakter tego stopnia.
Soulcatcher [ Prefekt ]
Dwalin ---> nie bo takie stopnie mogą być traktowane jako pozytywne wyróżnienie
Dagger [ Legend ]
==>Soulcatcher
Akurat wiem co nazywam "wazeliną" w dodatku nachalną i jak najbardziej odróżniam ją od uprzejmości.
I mówie tutaj przede wszystkim o wpisach "o tak świetnie", "popieram" itd x 100 postów w danym wątku.

SULIK [ olewam zasady ]
A jak ponad rok temu chcialem abyscie wprowadzili cos ala dzisiejszego [spamera] to dostalem od razu odpowiedz ze NIE
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1149585
Permament_Zban [ Junior ]
Mialo byc EOT ale... jezeli ja pisze do Ciebie duza litera to wypadalo by odpowiadac w tej samej formie. Zreszta czego ja wymagam.... Co do forum - to je zamknij skoro muszisz doplacac! LOL! Do kogo Ty piszesz takie teksty - myslisz ze masz co czynienia z dziecmi? Jezeli forum jest nieoplacalne to po co te reklamy? A skoro faktycznie jest nieplacalne a reklamy maja zmniejszyc strate to jednak to forum musi spelniac inne funkcje - np reklamowe. Tak czy inaczej - utrzymywanie forum sie oplaca.
Autentycznie, Twoje teksty sa ponadczasowe
Ps.
I masz rewelacyjna metode dyskusji - odpowiedasz a pozniej banujesz bo jeszcze przypadkiem Twoj adwersarz napisze cos z sensem. Gowniarstwo.
Definitywnie EOT.

Soulcatcher [ Prefekt ]
Permament_Zban ---> tak :) my będziemy sobie tu robili rzeczy bezmyślne i bezcelowe, ale ciebie tutaj nie bedzie i to być może stanie się sensem istnienia tego forum, miejsce w internecie bez takich ludzi jak ty.
Jake [ R.I.P. ]
Hmmm... Co do stopnia [spamer] ja zrozumiałem bez tych informacji co oznacza taki stopien...
Soul----> Ostatnoi przesadzasz z Banami a dawanie ich aby uciac dyskusje...

grzesiek16 [ Feluś ]
a pogrubionego spamera mozna dostac ? :]
[ spamer ] chyba nie.....
ale do rzeczy
jak ktos juz napisał - czemu za krytykę ? i co przez to rozumiesz Soul ?

grzesiek16 [ Feluś ]
" Jest albo sygnałem o zbliżającym się banie, albo zachętą do „poprawy”. "
moim zdaniem sygnal o zblizajacym sie banie, jest rownoznaczny z zacheta do poprawy, czyz nie?

Łowca Czarownic [ Konsul ]
Ale nie dawał bym ze zadne skraby stopnia [spamer] osobom które chcą, wręcz pragną i robią wszystko aby go dostać i tym spodobem śmiecą. Jak dla mnie im sie nalezy ban bo psują atmosfere forum. Ale takim gostkom którzy są otępieni statsowaniem to [spamer] i moze sie jeszcze opamiętają :)
bone_man [ Powered by ATI ]
Przeczytalem, przyjalem do wiadomosci. I tyle ode mnie w tym temacie.
Pozdro
Soulcatcher [ Prefekt ]
Jake ---> nie, nie przesadzam, uważam ze szkoda czasu na szodników i rozmowę z nimi, wolę ten czas poświęcić na rozwiązywanie problemów normalnych czytelników i robienie nowych rzeczy dla GOLa
peter.i [ spooki - pVd ]
jak dla mnie to ta cala sprawa z tymi spamerami i z tym pogrubionym stopniem to jest najwieksze GOWNO jakie moglo sie pojawic na tym forum.
nie wiem co chciano przez to osiagnac ale jak narazie jest tylko zamieszanie.
niby co? widze ze gosciu ma spamera i co? mam go ignorowac? albo jak ma pogrubiony stopien mam go ubostwiac?
jesli przez te stopnie maja byc ignorowani (spamerzy) przez adminow to nie lepiej by admini se to sami jakos zaznaczali (dla wlasnej informacji) ze dana osoba robi jakies zamieszanie niz polowie forum wystawiac stopien spamer?
RZEKLEM...
AMDD [ Dwory Unia ]
Ja uważam że zamiast stopnia [ spamer ] powinno być [ lamer ] bardziej dało by do myślenia
Jake [ R.I.P. ]
Soul--->Hmmm... W pewnym sensie masz racje ale powinieneś najpierw wysłuchać takiej osoby a potem kulturalnie napisać że dyskusje uważasz za skonczoną a dalsze kłutnie mogą doprowadzić do zbanowania konta...
-=Mayd=- [ Legionista ]
Hmmmmm... Czy ja wiem, czy to tak powinno wyglądać... Wielu ludziom nie zależy na tym, jaki mają stopień, a wręcz stopień "wyróżniający się" jest im mile widziany. Przykładem jest jeden z użytkowników forum, który poprosił tutaj o stopień spamer, przykładem osoby, której nie zależy na stopniu, a zależy na psuciu zabawy innym jest "Banita", który ciągle będąc juniorem (ah te nowe loginy czy tam konta) niszczy zabawę innym wieloma prowokacjami itp. i np. na takich spamery nie pomogą. Nie wiem szczerze co można jeszcze zrobić, ale to forum jest dziwne, a raczej jego użytkownicy:
-Siedzę na wielu forach i na innych nie ma czegoś takiego jak prowokacja, takie słowo nie istnieje, ludzie rozmawiają na temat, nie odchodząc od niego itp. A moderatorzy są tylko by sprawdzać czy forum działa, bo ludzie są kulturalni i nie zdarza się, że jeden wyzywa drugiego od debili, na takich forach nie ma kar za złe uczynki ani nagród za dobre, bo miłe przebywanie na forum nie jest jakimś cudem, to jest norma. No ale cóż, jacy użytkownicy - takie forum. Jednak żebyście mnie źle nie zrozumieli, do moderatorów nie mam nic - robią co mogą, a zrobić już wiele nie mogą, bo jest pewna elita forumowa, która zawzięcie odpycha nowych użytkowników, no ale cóż, żeby nie było tekstów typu "To czemu tu jeszcze siedzisz?!" to odpowiem już teraz - Bo są tu wątki na które wchodzę (legend of green dragon, knoght online, mu online) i raczej wchodzę tylko na te. Jednak, moje doświadczenia nie wzięły się znikąd, byłem tutaj już kiedyś jako zwykły "Mayd" bez tych znaczków, no ale cóż rzuciłem forum. Być może nawet dostałem bana, nie pamiętam, to nieważne. Co miałem powiedzieć to powiedziałem, wiem, że to nic nie zmieni, bo ludzi raczej się nie da zmienić, szczególnie tych niezbyt miłych powiedzmy. Ja osobiście przestaję próbować, bo to sensu nie ma, jeśli ktoś chce może walczyć, widzę zapał u moderatorów, szczególnie SoulCatchera (mam nadzieję że dobrze napisane), który robi wszystko by forum było normalne, tak jednak nie będzie i dobrze o tym wiemy... Wiem że zaraz przyjdzie elita i zaczną walić teksty typu idź sobie jak ci nie pasuje... Szczerze to nie interesuje mnie ich zdanie, ja po prostu musiałem napisać co o tym myślę, ale z forum nie odejdę, bo są tu ważne dla mnie tematy. Wybaczcie za to że się tak rozpisałem.
Jak to dawnym zwyczajem pisałem "Z poszanowaniem Mayd".

Valtor [ Lost In Fantasy ]
Mayd ---> Heh, na innych forach nie ma czegoś takiego jak stopień i w konsekwencji nie ma się o co kłócić.
Soul ---> Ciekawe jak forum wyglądałoby, gdyby owych stopni nie było, po prostu by zniknęły, ciekawe ilu członków zaprotestowałoby przeciwko temu.
Hmm, a może przyznawać stopnie tylko tym, co zasługują na wyróznienie, którzy są już długi czas i nie sprawiają większych problemów. Natomiast te negatywne wyróżnienia przyznawać osobom na nie zasługującym.
Ale to pewnie i tak nierealne, bo ideą tego forum są właśnie stopnie:)
Soulcatcher [ Prefekt ]
Valtor ---> na innych polskich forach jest średnio 50 000 postów u nas 2 000 000 właśnie dlateog że u nas są takie zasady a nie inne. Oczywiście liczy się jakość a nie ilość, ale jakość jest wtedy jak forum jest popularne i przyciąga wielu ludzi.
-=Mayd=- [ Legionista ]
Valtor > No, no, no ja znam i takie na których są stopnie, ale na nie nikt nie zwraca uwagi, nie ma takich tekstów "TY JUNIORZE!" itp. Po prostu na tym forum jest coś nie tak...

davis [ ]
Proszę o informację za co dostałem [spamer], bo ja żadnej swojej winy w tym nie widzę. Jeżeli złamałem jakiś regulamin to proszę mnie o tym poinformować. I po raz kolejny proszę o przywrócenie poprzedniego stopnia. A jeżeli chodzi o to że używam MyIE2 i mówię o tym publicznie to napiszcie w regulaminie że nie można o tym mówić, wtedy będę się stosował.
TheAnswer [ Quetzal ]
Davis___Przeczytaj wszystkie swoje wątki to zrozumiesz
peeyack [ Weekend Warrior ]
==>davis
Dobrze że ja nie powiedziałem. Czasami wydaje mi się, że robi sie troche za duzo tych rzeczy ktore wolno, a ktore nie wolno. Niedlugo sie juz biedny czlowiek w tym pogubi. Sam Faq od kiedy go czytalem ostatnio rozrosl sie trzykrotnie.Mysle, ze moze dlatego jest tyle niezrozumienia, kłótni i agresji na forum, bo sama obfitość zakazów zniecheca do wnikliwego czytania. A szkoda
davis [ ]
TheAnswer --> Właśnie za takie durne posty powinien być ten spamer. Bo po pierwsze nie pytałem się ciebie, jest to pytanie do moderatorów, a po drugie to wypadałoby uzasadnić co ci się nie podoba w moich wątkach.
Valtor [ Lost In Fantasy ]
Szczerze mówiąc, to nie bywam na innych forach, może to dlatego, że to akurat jest dla mnie najbardziej przejrzyste i popularne, a może to dlatego, że po prostu nie znam innych innych godnych uwagi.
Zresztą sam mało co się udzielam, od czasu do czasu tylko dopiszę się do jakiegoś wątku, który mnie interesuje.
Mayd ---> Jeżeli wszyscy juniorzy czytaliby FAQ, to nie byłoby problemów, lecz dobrze wiemy, że niestety większość albo nie czyta, albo nie przywiązuje do tego większej uwagi.
Soul ---> Jeżeli jest taka możliwość, to ja bym zasugerował informowanie członków GOLa, o ewentualnym przyznaniu stopnia [ spamer ], bo później są skargi itp., że dostało się dany stopień za niewadomo co.
Jedno upomnienie - jeżeli będzie poprawa to dobrze, jeśli nie do [ spam ] i tyle.
Jeżeli komuś zależy na kulturze, to weźmie sobie takie upomnienie do serca, a jeśli zlekceważy, to już jego problem...
Coy2K [ Veteran ]
Valtor >>> kiedys wlasnie na forum bylo tak jak piszesz...to znaczy wybrane przez siebie stopnie przyznawane byly tylko tym co na to zaslugiwali.
Soulcatcher [ Prefekt ]
Valtor ---> na forum pisze aktywnie kilkanaście tysiecy ludzi, nie ma fizycznej możliwości abyśmy prowadzili "negocjacje", jeżeli chcesz byc traktowany wyjatkowo wypup abonament poświęcę ci wtedy tyle czasu ile potrzebujesz

davis [ ]
No ekstra, teraz będą mnie moderatorzy olewać bo mam [spamer].
Valtor [ Lost In Fantasy ]
Soul ---> Nie zależy mi na szczególnym traktowaniu. Ale masz rację, rzeczywiście nie ma takiej możliwości, by kontrolować wszystkich...
Coy2K ---> Wtedy piętno położone byłoby na jakość, a nie ilość. I to byłoby ciekawe rozwiązanie.
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Mayd --> Siedzę na wielu forach i na innych nie ma czegoś takiego jak prowokacja, takie słowo nie istnieje, ludzie rozmawiają na temat, nie odchodząc od niego itp. A moderatorzy są tylko by sprawdzać czy forum działa
Pytanie tylko, co to za fora? Bo ja udzielam się jeszcze na jednym forum związanym z grami (ale nie tylko) i tam jest to samo. Wymaga się od moderatorów ludzkiej twarzy ale zbyt często kończy się to specjalnym wchodzeniem im w drogę i dążeniem do konfrontacji. Jeśli wchodzisz na dajmy na to forum czasopisma o budownictwie to ciężko oczekiwać, że spotkasz tam jakiegoś rozbrykanego nastolatka który chce innych poobrażać tanim prowokatorstwem. Ale jeśli tematem przewodnim są gry komputerowe? Nie da rady - zawsze znajdzie się jakiś rozkrzyczany dzieciak czy młodzieniec :) Zresztą niekoniecznie jest to kwestia wieku...
Jedyne co budzi moje wątpliwości to treść tytułu "ujemnego". Jak można zauważyć, dla niektórych słowo [spamer] nie tylko nie jest karą, wręcz chętnie sami się tym określeniem mianują. Dziwi mnie opinia Soulcatchera, że [napiętnowany] czy [zdegradowany] mogą być traktowane jako pozytywne wyróżnienie. Skoro nomenklatura jest generalnie wojskowa, to może [dezerter] - bo w sumie taki człowiek ucieka z grona społeczności forumowej i z zasadzki ją atakuje denerwując innych. Zresztą ja się na wojskowości nie znam, może ktoś coś lepszego wymyśli...

Mazzop [ spamer ]
Soulcatcher -> co mam zrobiic, zeby nie miec stopnia spamer? Jest wogole jakis sposob czy mam czekac na amnestie po smierci krola Soula I ;)?
ok, koniec zartow, postaram ise poprawic :)

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]
Ja uwazam ze stopnie powinny zniknac , wszystkie stopnie...
Pomyslcie ile wolnego czasu byscie zyskali gdybyscie nie prowadzili takich dyskusji na jalowym biegu ...
Bo stopien...
O stopien...
Ja chce stopien...
Ja mam w domu stopien i czasami sie o niego potykam =]

Valtor [ Lost In Fantasy ]
Seboos ---> W pełni popieram Twoją ideę.
Adamss [ -betting addiction- ]
Soulcatcher --> Thx za ten wątek, rozwiałeś moje wątpliwości :).
Seboos --> Jestem za, choć to nie przejdzie.. Za duż osób będzie chciało je mieć - w końcu to jakieś wyróżnienie :).

Łowca Czarownic [ Konsul ]
Szczelać banami wszystkim którym jest to potrzebne do nawrócenia i będzie spokój :) A Banita to Banita niech se dziwak robi co chce :P
Child of Bodom [ Real Madryt ]
Soul -----> Dobrze ze napislaes ten watek, przyda sie.

WOCIEH [ wojcieh ]
dobrze ze powstal ten watek, wszystko staje sie jasne
moze nie w moim przypadku bo ja tu raczej czytam niz pisze, ale przynajmniej wiem co myslec o kilku osobach (których za moich czasów :P tu nie bylo, a teraz maja po
Seboos -->az tak ci to przeszkadza? dla mnie to po prostu jest, czasem sobie zmienie ten stopien, ale nie przywiazuje do niego zbytniej uwagi :)
Novus [ Generaďż˝ ]
Soulcatcher - to jak mam sie niby porpawic, jezeli
1) przez calyc zas bylem dobrym uzytkownikiem, nie lamalem zasad, nie dopisywalem sie do glupich watkow etc
2) nagle zrobilem cos czego NIE MA W FAQ(napisalem"mam myie2" i wiadomo co dalej)
3) i co teraz? mam przez 3 miesiace/rok nie pisac tego zeby mi zdjeto spamera?

davis [ ]
Dołączam się do pytań Novusa, gdyż jestem w tej samej sytuacji co on.

KaGieBe [ !!! ]
Novus i davis >> To dziwne, każdy ze spamerów tak mówi! "ja jestem nie winny", "nic nie robiłem" - każdy winny się tłumaczy ;] tyle powiem, a teraz idź i to sobie przemyśl !!

eJay [ Gladiator ]
Soul--------------->Mam pomysl. Jako ze duzo ludzi zyskuje postow poprzez pisanie w karczmach oraz w watkach typu "znalezione w sieci" oraz "dowcipy" to proponuje aby posty zamieszczane tam nie byly zaliczane do sumy postow usera Forum. Mysle ze wtedy spamerom odechcialoby sie pisac tyle nieciekawych postow, a napewno zwiekszyloby to poziom. Wiadomoby bylo ze taki watek to tylko "raj dla dzikusow", ktorzy wyrzadzaja szkody. Mam jeszcze drugi pomysl (raczej Mission Impossible ale kto wie...). Posty w karczmach bylyby zaliczane osobno. Wtedy wyszlaby na jaw aktywnosc danego Forumowicza na Forum. Mysle ze stopien [spamer] jest dobrym pomyslem ale dziala to troche niesprawiedliwie. Wyglada to tak jak strzelanie do tarczy. Kogo sie ustrzeli \, temu daje sie spamera...

SirGoldi [ Gladiator ]
W zasadzie to dla mnie było już wcześniej jasne ale dobrze wiedzieć o kilku rzeczach o których nie wiedziałem...

KaGieBe [ !!! ]
eJay >> to drugie to raczej na pewno Mission Impossible ;] :P, a co do sprawiedliwości to wiesz mi, nic nie wskórasz!
[HNTR] [ Freak ]
Fajny pomysł. Widziałem już paru ludzi z tym stopniem ;) To coś jak "ostrzerzenie" na forah PHP BB.
Soulcatcher [ Prefekt ]
Novus i davis + inni spamerzy ---> oczywiście że jesteście dobrymi forumowaiczami, bo gdyny tak nie było to was by tu tez już nie było. Co robić? Być dalej dobrym forumowiczem
Novus [ Generaďż˝ ]
KaGieBe - niewynny piszemy razem:P to raz, dwa ze tlumacze sie z czegos o czym nie bylo mowi w faq. i nie mieszaj mnie z innymi spamerami!!! ;)
Soulcatcher - No w sumie masz racje, jakkowiek pragnę zauwazyc, iz pare osob prosilo o zdjecie im [spamer]'a, i zostalo to uczynione. Czuje sie pokrzywdzony.
Garbizaur [ CLS ]
OOOOO!!!!! Widzę, że mamy pierwszych spamerów. Gratuluję!!! :)

KaGieBe [ !!! ]
Novas >> racja racja , niewinny... zmęczony już jestem... ! nie było tego w FAQ, ale Soul nie raz o tym mówił, a powinienneś o tym wiedzieć bo widzę, że nie jesteś nowy na forum! no ale nie ja będe rozstrzygał o twojej winności i ułaskawieniu ;] ! więc nie będe kontynuował tematu... pozostawmy to Soulowi ;]

Lucky Luck [ Moderator ]
OK, rozumiem.
Garbizaur [ CLS ]
A nie myśleliście nad stopniem "STATSIARZ" dla wszystkich tych, którzy dopisują się do głupich wątków, tylko po to, żeby móc się pochwalić większą ilością postów? Tacy ludzie nie zakłócają działania forum (no może oprócz tego, że wątki do których się dopisują wędrują na górę listy wątków). Czekam na jakąś twórczą odpowiedź.

grzesiek16 [ Feluś ]
Garbizaur ---> jak to już Soul i nie tylko on powiedzial chyba, dla niektorych byloby to wyroznienie....
a co z tym pogrubionym spamerem? :] j/k

KaGieBe [ !!! ]
Garbizaur >> wątpie ze to przejdzie, bo i tak stopień [spamer] wywołał takie kontrowersje i sprzeciwy, ze to po prostu bedzie kolejna rzecz która spowoduje jakieś bunty, prowokacje itd. Wg mnie, nikt nie powinien mieć stopnia, prócz tych którzy się wyrozniaja pozytywnie lub negatywnie. Tak jak było kiedyś! Natomiast za notoryczne łamania regulaminu, jak i pisanie głupot to BAN bez pytania!! Wtedy byłby porządek i zapobiegło by to statsiarstwu, a zapewne większość userów odeszłoby z forum! Zrobiłoby się one wolne od iniotycznych wątków jak i postów. ale to też pewnie nie przejdzie :(, za dużo zamieszania!!
Speeed [ Gladiator ]
Rada na te wszystkie problemy jest bardzo prosta - USUNĄĆ STOPNIE . Skończy się pseudo wyścig szczurów i skończą się problemy ze "statściarzami" (ilość postów też trzeba by wyrzucić).
I mówię to całkiem serio. :)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Dobry pomysł z tym [ spamerem ]. Może pare osób się pohamuje przed głupimi komentarzami.
a tym co nie pasuje - won! :D hie hie
Bzyk [ Offensive ]
speeed >> wydaje mi sie ze to nie wypali : bo redkacji gola zalezy, zeby czytelnikow (nie wazna w tym momencie jakosc widocznie) mobilizowac, a mobilizowaniem jest m.in. stopien - oczywiscie Pan Soul napisze, ze to nie prawda, ale jestem pewien, ze mam racje :-P Poza tym stopnie umozliwiaja karanie.
Garbizaur [ CLS ]
KaGieBe, Speeed ---> Brak stopni??? W sumie ciekawa propozycja. Nie wiem, czy by się przyjęła, ale jest na pewno warta zastanowienia.
grzesiek16 ---> po co Ci pogrubiony spamer? Żeby się nim chwalić? Przecież pogrubienie, to wyróżnienie, a stopień spamer to odwrotność.
Speeed [ Gladiator ]
Stopień jest może mobilizacją, owszem - głównie jednak dla imbecyli bezsensownie postujących i zatruwających życie forumowiczom. Mobilizacją powinno być napisanie dobrego posta, założenie ciekawego wątku - za to można dostać przecież GOLE.
Stopnie umożliwiają karanie? Możesz powtórzyć jeszcze raz? :-) Dla mnie spamer Legend a spamer Junior to jedno i to samo.
Podsumowując. Stopnie są dla mnie czymś zupełnie niepotrzebnym - czymś, co tylko wprowadza chaos i zamieszanie na tym forum. Z doświadczenia wiem, że forum bez stopni nie przeżywa tego typu problemów. :-)
Zatem - stopniom mówimy stanowcze NIE! (czyżby mnie poniosło? ;-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-08 21:28:37]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Soul ! Jak zwykle nie odpowiadasz mi...

KaGieBe [ !!! ]
Speeed >> jak już pisałem wczesniej, mam takie samo zdanie !! może jako Gladiator, zakręcisz tam redkacje GOLa i uda się wprowiadzić tę zasadę ;] :P
ale nie wiem doc zego stopnie maja mobilizować ?? do statsowania ?? gdy ktoś chce pisać mądrze to stopnie nie są dla niego ważne...
Poza tym Soul mówił, nie wiem czy szczerze czy nie, że będzie BANował wszystkich którzy sie nie chcą podporządkować i piszą głupoty nawet jeśli miałoby zostac mała ilośc forumowiczów. Tak więc gdyby usunąć stopnie, ci co statsują i piszą głupio odeszli by z foru i byłby święty spokój ;] !!
Speeed [ Gladiator ]
Aaa... Byłbym zapomniał. Warto w profilu zostawić datę rejestracji użytkownika i - poza tym - chyba już nic więcej.
PS. KaGieBe - nie mam zwyczaju wykorzystywać swych gladiatorskich uroków. :) W życiu codziennym wyjątkiem jest, rzecz jasna, podryw. :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-08 21:37:57]
Bzyk [ Offensive ]
Dobrze, zalozmy ze stopnie nie sa mobilizacja. Poczekajmy zatem na argumenty Pana Soula, dlaczego stopnie nie będą zlikwidowane :)

Coy2K [ Veteran ]
ludzie czego wy nie rozumiecie ??? z takimi postami o usunieciu stopni itp. jest stosowny watek na forum...w kwestii spamera wszystko zostalo wyjasnione wiec dajcie sobie luz ok ?

Bzyk [ Offensive ]
coy2k >> spamer to stopien. Teraz rozumiesz? Przeczytaj uwaznie powyzsze posty...no i zostaw pouczanie moderatorom i Panu Soulowi :)

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Jeszcze jedno pytanie
Czy będzie możliwość poproszenia ze 100% tową gwarancją odpowiedzi moderatora, prefekta etc o wyjaśnieeśnienie czemu się dostało takowy stopień - tzn podanie przez moderatora przykładowej wypowiedzi i w ajkim to wątku się stalo

KaGieBe [ !!! ]
Lewy Krawiec >> ja osobiście mogę ci powiedzieć, że NIE ;] ! Poczytaj posty wyżej ;]
Speeed >> a szkoda :P, ale zaprzeczasz idei Gladiatorów ! poddajesz się bez walki :P <zart>
P.S. ide sobie ...
Lucky Luck [ Moderator ]
Lewy Krawiec(łoś) ---> Bardzo wątpie. Na razie taki stopień może przyznawać tylko Soulcatcher, a nie ma On tyle czasu, by zapisywać takiego spamera i wszystkie potrzebne mu informacje. Znając życie, to potem wynikają z tego niepotrzebne dyskusje, tłumaczenia itd.

Coy2K [ Veteran ]
Bzyk >>> ten watek jest INFORMACYJNY...teraz rozumiesz ? wyjasnia istote przyznawania stopnia spamer...nikt nie prosil Was o propozycje dotyczace usuniecia jakichkolwiek stopni...nienaliczania postow pisanych w karczmach i innych wynalazkow.
Pisze "Was" bo nie chce sie rozdrabniac

Bzyk [ Offensive ]
Coy2k >> no dobra, oł kej :) Peace.

Grzesiek [ Junior ]
Garbizaur ---> hehe i w tym cała rzecz ;) zresztą żartowałem :]
Soulcatcher --> to może zróbcie tak, że co jakiś czas (nie wiem jak często przyznajecie GoLe) będziecie podwieszać wątek, tylko do czytania (bez możliwości wpisywania się jeśli takowa istnieje) gdzie będzie publikować kto został nagrodzony GoLami - nie będziecie pisać iloma, bo każdy może sobie to sam sprawdzić, najwyżej napiszcie dlaczego podjęliście taką decyzję, niech inni mogą tylko patrzeć, że za coś dobrego (wiesz o czym mówie) można dostać lepsze nagrody niż sławne "+1" czy jakiś tam stopień....

grzesiek16 [ Feluś ]
ej a powiedzcie mi czy to jakiś Bug jest na tym forum ?!
bo u siebie widzę, że ten post powyżej nie ja napisałem, ale jakiś "Grzesiek [Junior]". nie wiem czym to jest spowodowane, ale ostatnio jak sie zalogowalem to patrze na dole a tam wlasnie widnieje "Grzesiek [Junior] - 1 post, juz mialem sie pytac co sie dzieje, ale zalogowalem sie i wszystko wrocilo do normy, myslalem ze jakies "przewidzenie", ale teraz zapomnialem w nicku wpisac na koncu "16" i wpisalem tylko "grzesiek" ale haslo to samo, no i patrzcie /\ rezultaty u gory, czy to tylko u mnie jakis brzydki bład jest, czy forum szwankuje?
Coy2K [ Veteran ]
moze stworzyles sobie 2 konta, a o jednym zapomniales i tyle
grzesiek16 [ Feluś ]
Coy2K pamietam,ze jak zakladalem to pierw chcialem miec taki nick, ale jak to zycie bywa, nic z tego nie wyszlo :(
a zreszta jakim cudem nagle sie wzielo na stronie glownej w prawym dolnym rogu to info ???
Coy2K [ Veteran ]
to pytanie kieruj juz do Soula :-)
cRaven [ Konsul ]
Ludzie!! Mam szczere pytanie . Czy Wy, w większości dorosli ludzie, przejmujecie się jakimiś głupimi stopniami?!?! Czy znaczą one aż tyle by takie debaty prowadzić? Bądźcie poważni.
Zastanawia mnie po co te słowa, że niektórzy są niezadowoleni? Przecież tu ma panować demokracja. To, że ktoś jest niezadowolony, a kto inny wręcz przeciwnie to rzecz normalna.
p.s:) skoro juz ktos wymyślił tak orginalny pomysł jak spamer dla tych "niegrzecznych"
to moze użytkownicy będą mieli prawo wyboru takich co dostana stopień Wazelina:)))
np. na wniosek 20 osób.

KaGieBe [ !!! ]
cRaven >> a w jaki sposób zorganizujesz wybory ?? a stopniem jasne ze nie ma sie co przejmować, ale trzeba po prostu sobie przemyśleć swoje zachowanie i tyle ;]

KaGieBe [ !!! ]
peteras >> częściowo masz może i racje! ale obrażanie innych (za co pewnie dostałes spamera) to też nic miłego! i tu jest pies pogrzebany...

KaGieBe [ !!! ]
peteras >> taaaa, no ale wiesz... siła wyższa... zasady to jednak zasady! można sie z nimi nie zgadzać ale nalezy sie liczyc z konsekwencjami, taka prawda niestety :( !
wg mnie jak wazelina to wazelina i już! nie mowie tak gdy ktoś chce byc kulturalny, tylko po prostu jak ewidentnie widać ze sie podlizuje ;]
Mazio [ Mr.Offtopic ]
obysmy tylko nie stworzyli forum potakiwaczy w jednolitych mundurkach