GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Uuups, pisanto-znikanto

28.02.2001
09:09
smile
[1]

Misiek [ Pretorianin ]

Uuups, pisanto-znikanto

Czytalem ze poprzedni byl problem z forum polegajacy na tym ze tekst w okienku znikal jezeli ktos we freworze dyskusji zapomnial wpisac hasla...uooch.... teraz juz sie tak nie dzieje i chwala wam za to bo nic tak nie doluje jak to, ze napisany w mekach tekst idzie do /dev/null.

ALE, wczoraj cos tam sie upisalem odnosnie planetscapa, wciskam "odpowiedz", a tu bach, komunikat "Wpisane haslo jest niepoprawne" ... a po tekscie ani sladu... drugi raz nie pisalem i poszedlem spac :( (no chyba ze to jest metoda zapobiegania kiepskim postom :)))
Teraz na wszelki wypadek, jezeli akurat mi sie nie zapomni, robie copy tekstu do clipboardu... tylko na wszelki wypadek... ;)

28.02.2001
10:18
smile
[2]

Adamus [ Gladiator ]

Misiek, nie martw się ja to przerabiałem już dwa razy. Z pierwszym to myslalem ze pogryze klawiature, bo mialem obszerny tekst nad ktorym siedziałem z pol godziny. Teraz co wieksze pisze w Wordzie i wstawiam :-), ale ostatnio przy mniejszym znow mi się to stało :-((((.

28.02.2001
22:28
smile
[3]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Panowie, wystarczy przed wysłaniem zaznaczyć tekst i CTRL+C załatwia sprawę :) Mi się to zdarzyło już nie raz, bo w pracy się serwer zapycha i często timeouty wyskakują :( Dlatego opcję CRTL+C i CTRL+V mam opanowaną do perfekcji. Do Worda zapisuję wtedy, gdy kilka razy nie mogę się połączyć. Dlatego moje posty dochodzą czasem z jednodniowym opóźnieniem.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.