GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Pod Mroczną Gwiazdą" po raz 23

07.03.2004
20:32
[1]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

"Pod Mroczną Gwiazdą" po raz 23

Gwiazdy na zawsze rozlane po całym niebie,
I wiesz, ze jedna świeci tylko dla Ciebie,
Prowadzi tam, gdzie szczęścia zaznasz,
Więc w drodze nieszczęście i trud naznacz,
Gdy zakręt się znajdzie na Twej drodze,
Nie poddaj się wtedy rozpaczy i trwodze.

Gdy nogi przyprowadzą Cię aż tutaj,
Podejdź do drzwi i nawet nie pukaj,
Wejdź i rozsiądź się wygodnie jak Ci pasuje,
Zjedz coś lub napij się, niewiele to kosztuje.
Tu wypocząć można po podróży przez czas dłuższy,
I w spokoju położyć na poduszkę swe uszy.

Cóż jeszcze tu można powiedzieć,
Bawcie się dobrze lecz proszę wiedzieć,
Że nie wolno nikomu grozić bronią
I wszystko co trzeba damy Waszym koniom,
Będziemy się o nie troszczyć jak o własne.
„Pod Mroczną Gwiazdą” zaprasza w dni ciemne i jasne!

Jest tu Avi_vampire, avianka ostatnia ze swej rasy,
Jest to pół- elfka, pół- wampirzyca. która lubi lasy,
Pani Noc - zwą ją obcy, jej oczy widzą niczym oczy kreta.
W jednym z pokoi jest Diamand, piękna kobieta,
Wciąż siedzi przy stole, gaworzy i drinki pije,
Gdyż z swym sławnym łukiem każdego pobije.

I Sayet z Teysa planety, nucąc w kuchni „Olanii”
Robi gościom przepyszne potrawy moi kochani.
Pirix siedzi i piwo sączy tu z wielką ochotą,
Ze swym mieczem gotów jest zająć się każdą robotą.
Zawsze wesoły Następny w dyskusje się często wdaje,
I każdemu nowemu wędrowcy chętnie ręce podaje.

Jest tu także BladE22, czarodziej co odpoczynek woli,
W pokoju swym przesiaduje, jednak nie stroni od swawoli.
HopkinZ wszystkiego co wokół się dzieje pilnie słucha,
Człowiek spokojny, nie w jego stylu silna zawierucha.
KmP to wędrowiec, dla którego ludzie są zawsze mili,
Woli z boku pozostawać, by to oni dyskusje wili.

Brisk jest gościem niezwykle tajemniczym,
Często się wydaje, że nie interesuje się niczym.
Bywa tu też cronotrigger, elf z dalekich krain,
Uwielbia wino i sok ze zlotych malin.
Marcio co czarne rytualy propaguje,
ostatnio nam troche wariuje

:Szczypek: magią zniszczy każdego wroga
I ma wielką ochotę na pieroga
Elfka o włosach błekitnych - Nika,
Przychodzi czesto i w kołko bryka
Niech Was nogi do nas sprowadzą,
A potem na spoczynek się udadzą.
Spędzajcie tutaj bardzo miło chwile każdą.
Zaprasza serdecznie ekipa „Pod Mroczną Gwiazdą”!

MENU

Danie główne


Skrzydła smoka – 25 sz.
Pierś smoczycy – 25 sz.
Kotlety piwne – 15 sz.
Przysmak elfa – 18 sz.
Smażona ryba – 20 sz.
Danie dla głodomorów „Niespodzianka” – 30 sz.
Jajecznica – 5 sz.
Naleśniki – 9 sz.

Zupy

Krasnoludzka zupa „Moria” – 20 sz.
Zupa a’la Mordor – 25 sz.
Krem bazyliszkowy – 30 sz.
Ognista Saurona – 30sz.

Desery

Oko orka – 5 sz.
Ciasto a’la Uruk-hai – 4 sz.
Ciastka z płatków kwiatów - 5 sz.
Deser lodowy a’la Fangorn – 5 sz.
Gofry (cieple) z polewa – 3 sz.
Polewy – kawowa, śmietankowa, jajeczna, karmelowa

Napoje

Woda – 1 sz.
Kawa „Gandalf” (z cukrem)– 3 sz.
Kawa „ Saruman” (czarna bez cukru) – 3 sz.
Herbata z Rivendel – 2 sz.
Mleko – 2 sz.
Świeża krew – 5 sz.
Elfi naktar z konwali' - 8 sz.

Alkohole

Piwo zwykłe – 3 sz.
Piwo duże – 7 sz.
Piwo korzenne – 5 sz.
Beczka piwa 20l. – 20 sz.
Beczka piwa 50l. – 50 sz.
Vodka Gimlego 94,4% - 15 sz.
Wino białe / czerwone – 9 sz.
Wino 100% Minas Tirith – 10 sz.
Jad Pajęczycy – 10 sz.
Drink z Rivendel – 20 sz.
Drink regenerujący Ithilien – 20 sz.
Miód pitny – 4 sz.
Ocet Nazgulski – 10 sz.
Rum „Nashilern” – 20 sz.
Koniak a’la Bombadil – 10 sz.
Samogon z mandragory – 10 sz.

Dla podróżników

Lembasy (porcja sycąca dwudzienna/ jedna osoba) – 30 sz.
Chleb zwykły (porcja dzienna/ jedna osoba) – 15 sz.
Kiełbasa (porcja dzienna/ jedna osoba) – 10 sz.
Masło (porcja dzienna/ jedna osoba) – 5sz.

Pokoje do wynajęcia (jednoosobowe):
1 noc – 30 sz.
2 noce – 40 sz.
3 noce – 50 sz.
4 noce – 60 sz.
5 nocy – 70 sz.
6 nocy – 80 sz.
Tydzień – 90 sz.
Dłuższe okresy – do ustalenia
Pokoje do wynajęcia (dwuosobowe):
1 noc – 40 sz.
2 noce – 50 sz.
3 noce – 60 sz.
4 noce – 70 sz.
5 nocy – 80 sz.
6 nocy – 90 sz.
Tydzień – 100 sz.
Na stałe - 200 sz.
Dłuższe okresy – do ustalenia

Inne

Ziele fajkowe – 16 sz.

Dla koni:
Owiec z Rohanu – 10 sz.
Wypożyczenie stajni – 30 sz.
Opieka (codzienne szczotkowanie) – 20 sz.

Założycielka karczmy - Avi_vampire
Pomocnicy przy układaniu wiersza lub menu - HopkinZ, Nika

Link do części poprzedniej:

07.03.2004
20:33
smile
[2]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

I'm first!!

07.03.2004
20:34
[3]

Nika ; ) [ Centurion ]

dzieki Avi :)

07.03.2004
20:34
[4]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Zarzad zyczy milej zabawy!!

darmowe pifko dla first goscia-->

prosze zwrocic uwage na zmiane we wstepniaku!!

Nika--> nie za ma co!!

Cichy--> witaj!!

ja zaraz wracam...

07.03.2004
20:36
smile
[5]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Hieloł raz jeszcze. ;DD

uwaga:reklama
Udzielam lekcji "Jak zostać wariatem/wariatką" wykłądy bezpłatne zapraszam :PP

07.03.2004
20:36
[6]

Nika ; ) [ Centurion ]

CS --> dasz sie napić :)??

07.03.2004
20:38
smile
[7]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Nika ----> częstuj się...

07.03.2004
20:39
[8]

Nika ; ) [ Centurion ]

CS --> dziękuję :)

07.03.2004
20:50
[9]

Nika ; ) [ Centurion ]

ejjj jest tu ktoś * rozgląda się po karczmie *

07.03.2004
20:51
[10]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Nika ja jestem ;D

07.03.2004
20:52
smile
[11]

Nika ; ) [ Centurion ]

Diamand --> to dobrze

07.03.2004
20:56
[12]

Nika ; ) [ Centurion ]

zaraz wracam

07.03.2004
20:57
smile
[13]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

też jeszcze jestem, tylko forum coś wolno chodzi...

07.03.2004
21:00
[14]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

o bosh... normalnie na sekundke od kompa odeszlam, a jush wszystko mialam powylaczane... pffff... do tego kompa to nie mozna spokojnie usiasc... pfff...

Diamand--> Witaj!! na lekcje wariatow sie nie zapisuje, bo jush jestem na wyzszym stopniu idiotyzmu :P:P

07.03.2004
21:03
smile
[15]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Avi ja jestem w tym kierunku wykształcona... od najwiekszego wariata hehe.. ;DD i tak zapraszam :D zasady bardzo proste :D
Cichy mi cały net się poszedł szlajać przed chwilą... ;DD

07.03.2004
21:05
[16]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Diamand--> a Ty w jakiejs szkole sie uczylas? bo ja od urodzenia tak mam... pfff... ekhu, ekhu... ehm

07.03.2004
21:08
smile
[17]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Mnie chyba ktoś upuścił na głowe hehe... ;DD a uczyłam się od największego wariata świata - to była szkoła życia :PP

07.03.2004
21:09
[18]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Diamand--> ehehe... ekhu, ekhu... moglas przyjsc do mnie... to ja jestem najwieksza wariatrka swiata i wszystkim innym podobnym... a moze jeszcze wieksza... ehm, ehm...

07.03.2004
21:11
smile
[19]

Nika ; ) [ Centurion ]

juz jestem

07.03.2004
21:12
smile
[20]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Avi moze sie nawzajem doszkolimy? :PP

07.03.2004
21:12
[21]

Nika ; ) [ Centurion ]

i mnie już nie ma - pa! * wyszła *

07.03.2004
21:15
[22]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

i znowu się licytują. ach te baby...

07.03.2004
21:16
[23]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy nie baby.. i sie nie licytujemy

07.03.2004
21:16
[24]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Nikusia--> papa :*:*

Diamand--> ja juz bardziej nie moge... ale mozna poprobowac...

Cichy--> znoof cos nie pasuje??:>:>:P:P

07.03.2004
21:21
smile
[25]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> Mnie?? nic... wcale.... ja się nie odzywam...

07.03.2004
21:22
[26]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichy--> nio ja wlasnie widze...

07.03.2004
21:23
smile
[27]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> co widzisz?? kogo?? gdzie??

07.03.2004
21:25
[28]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichy--> no wlasnie problem w tym, ze nic nie widze, bo Ty mi zaslaniasz :P:P

07.03.2004
21:28
[29]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----. widziś jakim rosły chłopak i jak dobrze zbudowany *chwali się bicepsem*

07.03.2004
21:29
[30]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam ponownie!

Zrobiłem sobie dziś otwarcie sezonu rowerowego - chyba trochę przesadziłem z odległościa i zaczynają mnie wszystkie mięśnie nóg boleć - mam dziwne wrażenie, że jutro będzie mi się ciężko wstawało z łóżka:( A wstać będe musiał:(

Avi---->zmiana we wstępniaku została zauważona:)

07.03.2004
21:31
[31]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichy--> nie... brzuchem mi zaslaniasz :P:P...

Pirix--> hehe... to dobrze... (zaopiekuj sie nowym gosciem razem z Diamand, bo oprocz Was to same potwory tu sa) :P:P

Ja jush musze isc, bo mnie wyganiaja... a osobie, ktora przyjdzie niedlugo ( Serinie )... i prosze sie nia dobrze zaopiekowac... bo jak nie to sie o tym dowiem...papa

*avianka weszla do swojego pokoju i bylo jeszcze slychac jak nuci sliczna piesn*

07.03.2004
21:32
smile
[32]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Pirix -----> Musi to na Rusi... a w Polsce to kto chce... a z Twojej wypowiedzi wnioskuję że nie chcesz... poza tym: Witaj!!

07.03.2004
21:34
[33]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> nie mam brzucha!!... i papa... ach Serinię zjemy... co nie Pirix??

07.03.2004
21:36
[34]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi--->dzięki. Zaopiekujemy sie - prawda Diamand??? :D

CS---->...ale, że Polska leży koło Rusi to w Polsce też musi....a czy mi się chce, czy nie to wstać będe musiał.

07.03.2004
21:37
smile
[35]

Serina [ I'm not Angel ]

Witam Was wszystkich!!!

* do karczmy weszła elfka z tajemniczym uśmiechem na twarzy z włosami niebieskimi do pasa, na ręku ma świecącą bransoletkę (nikt nie zna jej mocy) *

07.03.2004
21:37
smile
[36]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

CS---->ja do tego ręki nie przyłożę *uśmiecha się szatańsko*

07.03.2004
21:38
smile
[37]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Serina---->w imieniu zarządu witam serdecznie w naszych skromnych progach:) Piwo dla Ciebie--->

07.03.2004
21:40
smile
[38]

Serina [ I'm not Angel ]

Pirix---> Dziekuję bardzo jak tu miło u was, czy później też tak będzie?? :P

07.03.2004
21:41
smile
[39]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> Witaj!!

Pirix ----> ostatnio nie miałeś oporów!!

07.03.2004
21:42
[40]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Serina---->jak będzie później to ja zagwarantować nie mogę - żartuję - u nas zawsze jest miło - prawda CS?

A teraz muszę wszystkich pożegnać

Dobranoc!

*udaje się do swojego pokoju*

07.03.2004
21:42
[41]

Serina [ I'm not Angel ]

tak apropo to jestem starszą siostrą Niki i Moonstara :P

07.03.2004
21:43
smile
[42]

Serina [ I'm not Angel ]

CS----> witam i o zdrowie pytam :D

07.03.2004
21:45
smile
[43]

Serina [ I'm not Angel ]

Pirix---> dobrej nocy życzę :)

07.03.2004
21:47
smile
[44]

Serina [ I'm not Angel ]

czy jest tu ktoś, bo ja tu pierwszy raz i chciałabym was poznać :))

07.03.2004
21:47
smile
[45]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Pirix ----> Prawda *oblizuje się*

Serina ----> zabwisz się ...

07.03.2004
21:48
[46]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> poznasz wszystkich nie martw się tym...

07.03.2004
21:50
[47]

Serina [ I'm not Angel ]

CS---> dzisiaj pełnia księżyca zabawa może być interesująca :P:P

07.03.2004
21:54
smile
[48]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ---> Jaką zabawę masz na myśli??]:->

07.03.2004
21:56
[49]

Serina [ I'm not Angel ]

CS---->może w kotka i myszkę?:P

07.03.2004
21:58
smile
[50]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina -----> a jak się w to bawi?? *głupia mina*

07.03.2004
22:00
[51]

Serina [ I'm not Angel ]

CS ----> to naprawdę nie wiesz? *zdziwienie*

07.03.2004
22:01
[52]

Serina [ I'm not Angel ]

CS---> to jakie ty znasz zabawy?może też znam

07.03.2004
22:15
[53]

Serina [ I'm not Angel ]

słyszałam że tu zjadają??

07.03.2004
22:22
smile
[54]

Serina [ I'm not Angel ]

do zobaczenia, miło tu u was*uśmiecha się i wychodzi*

08.03.2004
11:49
smile
[55]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam!!

Dziś otwarcie zrobie z kompa na uczelni w czasie zajęć z MK 1

Serina---->i jakie wrażenia po pierwszej wizycie u nas?

CS---->powtarzam, że ja nie miałem z tym nic wspólnego i do niczego takiego ręki nie przyłoże:)

08.03.2004
11:52
smile
[56]

K@mil [ Wirnik ]

*Do karczmy wszedl czlowiek w wojskowym ubraniu*

Witajcie ludzie, jak tam zyjecie ?

08.03.2004
12:01
smile
[57]

Moonstar [ Centurion ]

Witam wszytkich

08.03.2004
12:05
[58]

Moonstar [ Centurion ]

ehh .. czy zawsze kiedy tu wchodze musi być tu tak cichi i pusto???

08.03.2004
12:06
[59]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

A witam wszystkich nowoprzybyłych!

K@mil--->jak napisałem powyżej ciężko się ucze:)


A z okazji dzisiejszego święta naszych pań najserdeczniejsze życzenia dla przetstawicielek tej płci w naszej karczmie.
I dla was----->

08.03.2004
12:08
smile
[60]

K@mil [ Wirnik ]

Moonstar, witaj :-D

Pirix, widze :-)

08.03.2004
12:09
[61]

Moonstar [ Centurion ]

o ktoś jednak jest

08.03.2004
12:12
smile
[62]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Moonstar--->tu zawsze ktoś jest - tylko czasem siedzi w koncie i si ę nie odzywa:)

A swoją drogą to jednak się moge ruszać po wczorajszym:)

08.03.2004
12:12
[63]

K@mil [ Wirnik ]

Jestem, ale nie ciagle - zagladam do innych watkow, sprawdzam jak sie miewa odgrzewana zupa w kuchni, co pewien czas do WC wyskakuje - wiec nie dziw sie postom co kilka minut. I nie wal jednego za drugim - radze z dobrego serca. Czesto powoduje do odrzucenie brzez "wspolkarczmiarzy" no i mordki nie za bardzo to lubia. To taka mala rada :)

08.03.2004
12:16
smile
[64]

Moonstar [ Centurion ]

K@amil ---->Dzięki za radę , napewno skorzystam

08.03.2004
12:19
smile
[65]

następny [ Rekrut ]

Witam :-))
wszystkiego najlepszego kobietkom :) :* :* :* :)

08.03.2004
12:28
[66]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Kończą mi się zajęcia, więc spadam:) Wpadne wieczorkiem.

08.03.2004
12:29
smile
[67]

K@mil [ Wirnik ]

o cholera zapomnialem o zyczeniach...


Najserdeczniejsze zyczenia dla wszystkich kobiet :)

08.03.2004
12:31
smile
[68]

następny [ Rekrut ]

papa Pirix :-)
no i reszta całusków dla pań :) :* :* :* :* :)

08.03.2004
15:07
[69]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

WItam serdecznie wszystkich!!...
*rozglada sie po karczmie* cos tu malo osob...

08.03.2004
15:18
[70]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

dziendoberek!!!

08.03.2004
15:24
[71]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

bartol--> Witaj!!... mam ochote zrobic dobry uczynek, wiec moze pifko?

08.03.2004
15:26
smile
[72]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

ooo dziekuje... chociaz dzisiaj to ja powinienem uslugiwac paniom :))))

08.03.2004
15:32
[73]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

bartol--> nio wlasnie sie pytam.... moze pivo (?) mi podasz? P:P:P

08.03.2004
15:34
[74]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

oczywiscie!! wzniesmy toast za dzisiejszy dzien - DZIEN KOBIET!!! :)))

08.03.2004
15:37
smile
[75]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

Avi ---> a to z okazji dnia kobiet :))) ----->

08.03.2004
15:38
[76]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

brtol--> dziekuje!! :*:*

08.03.2004
15:41
[77]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

alez nie ma za co!! :DDD

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-08 15:44:49]

08.03.2004
15:47
[78]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

bartol--> wiem, ale mowie tajk zeby bylo..

08.03.2004
15:48
smile
[79]

następny [ Rekrut ]

Heloł :-)
:*

08.03.2004
15:48
[80]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

witam!!!

08.03.2004
15:50
[81]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> siem i papa!!

ja jush lece....!!! papa... koffam Was wszystkich!! :*:*:*

*avianka wybiega z karczmy tak, jakby cos knula... cos smieszneo...*

08.03.2004
15:50
[82]

następny [ Rekrut ]

papa
hyh ciekawe co knujesz :P

08.03.2004
15:51
[83]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

*mysli sobie... co ona knuje???*

08.03.2004
17:07
[84]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

halo... jest tu kto??

08.03.2004
17:08
smile
[85]

Serina [ I'm not Angel ]

ja jestem:)

08.03.2004
17:10
smile
[86]

następny [ Rekrut ]

ja jestem obecny duchem ;)

08.03.2004
17:11
smile
[87]

Serina [ I'm not Angel ]

następny--->a myślami też?

08.03.2004
17:13
smile
[88]

następny [ Rekrut ]

*pojawia się* no jestem teraz obecny wszystkim ;)

08.03.2004
17:14
smile
[89]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

ooo czyli ktos tu jest chocby nawet i duchem ale jest :DD

08.03.2004
17:17
smile
[90]

Serina [ I'm not Angel ]

następny---> jak miło cię widzieć w całości:)

08.03.2004
17:26
[91]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

cos tu cicho :(((

08.03.2004
17:29
[92]

następny [ Rekrut ]

Serina --> :-)
no faktycznie trochę pusto :-)

08.03.2004
18:00
smile
[93]

Nika ; ) [ Centurion ]

Witam! * rozgląda się po pustej karczmie * A tak wogóle to jest tu ktoś ??

08.03.2004
18:02
[94]

następny [ Rekrut ]

Ja, ja, ja, ja! Wybierz mnie!... :-)

08.03.2004
18:03
smile
[95]

Nika ; ) [ Centurion ]

następny---> :)

08.03.2004
18:09
smile
[96]

Nika ; ) [ Centurion ]

następny ---> jestem siostrą Seriny :P

08.03.2004
18:10
[97]

następny [ Rekrut ]

Co tak pusto? :)

08.03.2004
18:13
[98]

następny [ Rekrut ]

Nika --> :o nie wiedziałem :P

08.03.2004
18:14
smile
[99]

Nika ; ) [ Centurion ]

następny---> to teraz wiesz ;P

08.03.2004
18:16
[100]

następny [ Rekrut ]

no teraz już wiem :-) to o czym można teraz pogadać?

08.03.2004
18:18
smile
[101]

Nika ; ) [ Centurion ]

nie mam pojecia o czym możemy pogadać... a tak wogóle co tu tak malo ludzi ( no może nie wszyscy to ludzie np ja :P ) ??

08.03.2004
18:20
smile
[102]

następny [ Rekrut ]

*ziewa* ja chyba nie długo pójdę bo mam troche roboty...

08.03.2004
18:21
[103]

Nika ; ) [ Centurion ]

szkoda :(

08.03.2004
18:24
[104]

Nika ; ) [ Centurion ]

ja też w końcu niedługo musze iść bo dziadek miał mnie kilku czarów nauczyć :P

08.03.2004
18:25
smile
[105]

Nika ; ) [ Centurion ]

To aj ide ( jeżeli jeszcze jesteś), do zobaczenia! * i znika*

08.03.2004
18:26
[106]

następny [ Rekrut ]

Jakich czarów? :)

08.03.2004
18:27
[107]

następny [ Rekrut ]

baj :)

08.03.2004
18:28
smile
[108]

Nika ; ) [ Centurion ]

narazie na samoobronę:)

08.03.2004
18:28
smile
[109]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam ponownie!

Niedawno wróciłem z uczelni i tak sobie siedze i patrze co w karcmie sie działo od południa:)

08.03.2004
18:30
smile
[110]

Serina [ I'm not Angel ]

hehehe ja nic ci nie powiem bo sama dopiero weszłam *odpowiedziała zadyszana*

08.03.2004
18:33
[111]

następny [ Rekrut ]

Cześć Pirix i Serina :-)

08.03.2004
18:33
[112]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*zchodi z góry jakiś rozczochrany*

To już jest rano??

Dzieńdoberek wszystkim!!

Serina ----> najlepszego w Twoim (jakże wyjątkowym) Dniu!!

08.03.2004
18:39
[113]

Serina [ I'm not Angel ]

CS---->dziękuje bardzo za pamięć ( to bardzo wyjątkowe święto )

08.03.2004
18:40
[114]

Serina [ I'm not Angel ]

następny--->cześć

08.03.2004
18:42
[115]

następny [ Rekrut ]

kilka wątków powstało z życzeniami dla Pań :) ale jeśli nie czytyałyście to powiem raz jeszcze: Wszystkiego Naj naj najlepszego :) :* :* :)

08.03.2004
18:49
smile
[116]

Serina [ I'm not Angel ]

to może jakiś toast?:)

08.03.2004
18:50
smile
[117]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

next -----> (okazji (do napitki) i życzeń nigdy za wiele)

08.03.2004
18:51
smile
[118]

następny [ Rekrut ]

to wznieśmy toast i ja się zmywam :)
Więc za Panie :) *brzdęk*

08.03.2004
18:52
smile
[119]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

To jak ma być toast to ja już podaję szampana--->

08.03.2004
18:52
smile
[120]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> Twoje zdrowie!!

08.03.2004
18:59
smile
[121]

Serina [ I'm not Angel ]

i wasze !!!! *łyka i rozdwajając się idzie * hehehe wrócę tu :)

08.03.2004
19:04
smile
[122]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Chyba już za dużo wypiłem... przed chwilą widziałem jak ona się rozdwaja... *patrzy do kieliszka*

08.03.2004
19:09
smile
[123]

Serina [ I'm not Angel ]

nie nie wypiłeś za dużo to tylko aj w dwóch miejcach naraz:)

08.03.2004
19:12
smile
[124]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

A więc to jednak prawda - a już myślałem, że widzę podwójnie:)

08.03.2004
19:14
smile
[125]

Serina [ I'm not Angel ]

nie jest z wami źle to tylko ja (skromnie mówiąc;)

08.03.2004
19:14
smile
[126]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> za te slowa awansuję Cię na Chorążego!! Niech się stanie!!

08.03.2004
19:16
smile
[127]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

To może lepiej się nie rozdwajaj bo to źle na nas wpływa:) Nie wiemy z którą twoją częścią należy rozmawiać:)

08.03.2004
19:20
smile
[128]

Serina [ I'm not Angel ]

już juz scalam się *pyk, szszsz* teraz jestem cała w swej okazałości

CS----> ach och jestem zaszczycona <cmok>

08.03.2004
19:22
smile
[129]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Serina--->thx, gratulacje z okazji awansu:)

P.S. ostatnio cały czas buźkujemy:)

08.03.2004
19:23
smile
[130]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*zarumieniony i zawstydzony... zatkało Go*

Serina ----> Dz..Dzięki...

*znowu pije*

08.03.2004
19:26
smile
[131]

Serina [ I'm not Angel ]

och jeśli to źle na was wpływa moge zaprzestać :P

08.03.2004
19:28
smile
[132]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Serina--->jak chcesz - dziś możesz robić to co Ci się podoba:) Tylko jak się rozdwoisz to się zanadto od siebie nie oddalaj - dobrze?

08.03.2004
19:30
smile
[133]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> To wpływa b. dobrze *przestaje udawać zawstydzonego, farba zeszła natychmiast* Ja mogę wytrzymać duuuużo więcej...:D:D

08.03.2004
19:32
smile
[134]

Serina [ I'm not Angel ]

to w takiej sytuacj to ja naprawdę będe musiała sie rozdwoić ;);)

08.03.2004
19:34
smile
[135]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

(miał na myśli pewnnego buziaka, ale co mu tam...)

08.03.2004
19:35
smile
[136]

Serina [ I'm not Angel ]

przykro mi ale ksiegi mnie wzywają, ale nie omieszkam jeszce skorzystać :P:P:P

08.03.2004
19:37
smile
[137]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> no to do widzenia (rychłego)

08.03.2004
19:37
smile
[138]

Serina [ I'm not Angel ]

Pa,pa,pa,pa,pa,pa

CS----> <cmok>

Pirix-----> <cmok>

*po czym uśmiecha sie tajemniczo i znika*

08.03.2004
19:38
smile
[139]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Serina---dzięki *czuje się zawstydzony* i papa

08.03.2004
19:40
smile
[140]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Pirix ----> A ja dostałem dwa!! A Ty tylko jednego!! *robi z siebie błazna*

08.03.2004
19:47
smile
[141]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

CS---->robisz z siebie błazna:)

08.03.2004
19:50
[142]

cronotrigger [ Rape Me ]

EVRYTHING THE BEST FOR LADIES!!!!!!!!! o tak!!!!

Wszystkiego najlepszego :))))))

Witam!!!!!!!!!!!

08.03.2004
19:51
smile
[143]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

crono -----> Witaj!!

Pirix ----> Mówisz poważnie??

08.03.2004
19:53
[144]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

crono---->witam

08.03.2004
19:54
smile
[145]

Nika ; ) [ Centurion ]

Witam wszystkich!

08.03.2004
19:56
[146]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

CS---->jak najbardziej - czytam w twoich myślach:)

08.03.2004
19:57
[147]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Nika ----> Witaj !! *aż się ślini... i robi z siebie błazna*

08.03.2004
19:59
[148]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Nika--->witam

08.03.2004
19:59
[149]

Nika ; ) [ Centurion ]

:)

08.03.2004
20:01
smile
[150]

Nika ; ) [ Centurion ]

Cichy znowu dostałeś ślinotoku powinienieś iść z tym do lekarza :P:P*podaje mu chusteczkę*

08.03.2004
20:03
smile
[151]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*przestał się ślinić*

Nika ----> to tylko Twoja subiektywna opinia... nie potrzebuję lekarza... ostatnio przyjechqali w takich białych ubraniach... potem były pokoje bez klamek... nie!! do lekarza nie pójdę!!

08.03.2004
20:05
[152]

cronotrigger [ Rape Me ]

cichociemny --. kiedy masz urodzinki?? kupie ci sliniaczek :))))na kogo widok sie tak slinisz???

:0???

08.03.2004
20:07
smile
[153]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

crono ----> twój oczywiście!!(nie weź tego zbyt dosłownie) (uodzinki: 5 maj)

08.03.2004
20:08
smile
[154]

Nika ; ) [ Centurion ]

kto stawia piwo??

08.03.2004
20:11
smile
[155]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Nika ----> nie powinnaś pić... w tym wieku...

08.03.2004
20:12
smile
[156]

Nika ; ) [ Centurion ]

a czemu jeśli można wiedzieć ?? :P

08.03.2004
20:14
[157]

Nika ; ) [ Centurion ]

CS----> no to może odpowiednim pytaniem powinno być : kto stawia mleko??

08.03.2004
20:15
smile
[158]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Nika ----> A mam powiedzieć wszystkim ile masz lat?? Bo to szkodzi na rozwój...

08.03.2004
20:16
smile
[159]

Nika ; ) [ Centurion ]

CS--->yyy... a skąd wiesz ile mam lat?? * powiedziała z wielkim zdziwieniem *

08.03.2004
20:18
[160]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

CS--->powiedz:)

08.03.2004
20:20
[161]

Nika ; ) [ Centurion ]

Pirix---> ja się moge założyć że on nie wie ile mam lat :P:P * uśmiechnęła sie szeroko *

08.03.2004
20:21
smile
[162]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Nika ----> Bo podajesz dużo danych publicznie... domyśl się skąd...

08.03.2004
20:22
smile
[163]

K@mil [ Wirnik ]

Wszystkiego najlepszego dla wszyskich Kobiet tutaj !

:-D

08.03.2004
20:23
smile
[164]

Nika ; ) [ Centurion ]

CS---> domyślam sie już z kąd.... ale prosze.. nie mów nikomu * smutnym wzrokiem spojżała na CS *

08.03.2004
20:25
[165]

Nika ; ) [ Centurion ]

K@mil---> dzięki (jeżeli mnie też to się tyczy)

08.03.2004
20:25
smile
[166]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Nika ----> trzynaście, panno Olu (teraz będzie sie nadal zastanawiać skąd to wiem...)

08.03.2004
20:27
smile
[167]

Nika ; ) [ Centurion ]

DZIĘKI!!! * zniknęła oburzona *

08.03.2004
20:27
smile
[168]

K@mil [ Wirnik ]

Nika, a co, kobieta nie jestes ? :-P ;-) Oczywiscie ze to bylo tez do Ciebie ! :-D

08.03.2004
20:31
[169]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Nika ----> sorry, ale mnie sprowokowałaś... i nie przeczytałem wcześniejszego posta... odświerzanie mi trochę nawala... wybacz...

08.03.2004
20:35
[170]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

CS----> no wiesz co - tak w dniu kobiet ... jak mogłeś...

08.03.2004
20:37
smile
[171]

Nika ; ) [ Centurion ]

:)

08.03.2004
20:38
smile
[172]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Nika ----> Dziękuję za wybaczenie...

08.03.2004
20:38
smile
[173]

K@mil [ Wirnik ]

Pirix, witaj !

Nika, ja wiedzialem juz 2 dni temu ile masz lat :-P

08.03.2004
20:40
smile
[174]

Nika ; ) [ Centurion ]

CS---> nie ma za co ; P

08.03.2004
20:40
smile
[175]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ----> 2 dni temu to katalog nie działał...

08.03.2004
20:44
smile
[176]

Nika ; ) [ Centurion ]

* westchnęła *

08.03.2004
20:45
[177]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

muszę zrobić formata... będę później...

Nara tym których już nie trafię...

08.03.2004
20:47
[178]

K@mil [ Wirnik ]

CS, mi dzialal... dziwne.

08.03.2004
20:52
smile
[179]

Nika ; ) [ Centurion ]

To ja ide, pa wszystkim! Spodziewajcie się mojego brata Moona. * znika*

08.03.2004
20:56
[180]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Zaraz będzie nowa część!

08.03.2004
21:00
[181]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

I już jest nowa część

09.03.2004
12:01
smile
[182]

Nika ; ) [ Centurion ]

Dzień dobry wszystkim! * powoli zchodzi ze schodów lekko zaspana * uuu... co tu tak mało ludz... raczej czemu tu nikogo nie ma??

09.03.2004
12:03
smile
[183]

Nika ; ) [ Centurion ]

no to ide do innek karczmu... może tam kogoś zastam * wychodzi z karczmy ( nie znika ) *

09.03.2004
12:42
smile
[184]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Witam wszystkich :)

09.03.2004
12:43
smile
[185]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

czyli chyba nikogo....no cóz...maybe next time :)

09.03.2004
12:44
smile
[186]

gris [ Generaďż˝ ]

Ekchem :D tu tez sie przywitam :D

09.03.2004
19:14
smile
[187]

Nika ; ) [ Centurion ]

* powoli wchodzi * ale cicho.... * zdziwiona że nikogo nie ma wychodzi *

09.03.2004
19:23
smile
[188]

K@mil [ Wirnik ]

Jest juz nowa czesc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.