Avi_vampire [ Cień Nocy ]
"Pod Mroczną Gwiazdą" po raz 23
Gwiazdy na zawsze rozlane po całym niebie,
I wiesz, ze jedna świeci tylko dla Ciebie,
Prowadzi tam, gdzie szczęścia zaznasz,
Więc w drodze nieszczęście i trud naznacz,
Gdy zakręt się znajdzie na Twej drodze,
Nie poddaj się wtedy rozpaczy i trwodze.
Gdy nogi przyprowadzą Cię aż tutaj,
Podejdź do drzwi i nawet nie pukaj,
Wejdź i rozsiądź się wygodnie jak Ci pasuje,
Zjedz coś lub napij się, niewiele to kosztuje.
Tu wypocząć można po podróży przez czas dłuższy,
I w spokoju położyć na poduszkę swe uszy.
Cóż jeszcze tu można powiedzieć,
Bawcie się dobrze lecz proszę wiedzieć,
Że nie wolno nikomu grozić bronią
I wszystko co trzeba damy Waszym koniom,
Będziemy się o nie troszczyć jak o własne.
„Pod Mroczną Gwiazdą” zaprasza w dni ciemne i jasne!
Jest tu Avi_vampire, avianka ostatnia ze swej rasy,
Jest to pół- elfka, pół- wampirzyca. która lubi lasy,
Pani Noc - zwą ją obcy, jej oczy widzą niczym oczy kreta.
W jednym z pokoi jest Diamand, piękna kobieta,
Wciąż siedzi przy stole, gaworzy i drinki pije,
Gdyż z swym sławnym łukiem każdego pobije.
I Sayet z Teysa planety, nucąc w kuchni „Olanii”
Robi gościom przepyszne potrawy moi kochani.
Pirix siedzi i piwo sączy tu z wielką ochotą,
Ze swym mieczem gotów jest zająć się każdą robotą.
Zawsze wesoły Następny w dyskusje się często wdaje,
I każdemu nowemu wędrowcy chętnie ręce podaje.
Jest tu także BladE22, czarodziej co odpoczynek woli,
W pokoju swym przesiaduje, jednak nie stroni od swawoli.
HopkinZ wszystkiego co wokół się dzieje pilnie słucha,
Człowiek spokojny, nie w jego stylu silna zawierucha.
KmP to wędrowiec, dla którego ludzie są zawsze mili,
Woli z boku pozostawać, by to oni dyskusje wili.
Brisk jest gościem niezwykle tajemniczym,
Często się wydaje, że nie interesuje się niczym.
Bywa tu też cronotrigger, elf z dalekich krain,
Uwielbia wino i sok ze zlotych malin.
Marcio co czarne rytualy propaguje,
ostatnio nam troche wariuje
:Szczypek: magią zniszczy każdego wroga
I ma wielką ochotę na pieroga
Elfka o włosach błekitnych - Nika,
Przychodzi czesto i w kołko bryka
Niech Was nogi do nas sprowadzą,
A potem na spoczynek się udadzą.
Spędzajcie tutaj bardzo miło chwile każdą.
Zaprasza serdecznie ekipa „Pod Mroczną Gwiazdą”!
MENU
Danie główne
Skrzydła smoka – 25 sz.
Pierś smoczycy – 25 sz.
Kotlety piwne – 15 sz.
Przysmak elfa – 18 sz.
Smażona ryba – 20 sz.
Danie dla głodomorów „Niespodzianka” – 30 sz.
Jajecznica – 5 sz.
Naleśniki – 9 sz.
Zupy
Krasnoludzka zupa „Moria” – 20 sz.
Zupa a’la Mordor – 25 sz.
Krem bazyliszkowy – 30 sz.
Ognista Saurona – 30sz.
Desery
Oko orka – 5 sz.
Ciasto a’la Uruk-hai – 4 sz.
Ciastka z płatków kwiatów - 5 sz.
Deser lodowy a’la Fangorn – 5 sz.
Gofry (cieple) z polewa – 3 sz.
Polewy – kawowa, śmietankowa, jajeczna, karmelowa
Napoje
Woda – 1 sz.
Kawa „Gandalf” (z cukrem)– 3 sz.
Kawa „ Saruman” (czarna bez cukru) – 3 sz.
Herbata z Rivendel – 2 sz.
Mleko – 2 sz.
Świeża krew – 5 sz.
Elfi naktar z konwali' - 8 sz.
Alkohole
Piwo zwykłe – 3 sz.
Piwo duże – 7 sz.
Piwo korzenne – 5 sz.
Beczka piwa 20l. – 20 sz.
Beczka piwa 50l. – 50 sz.
Vodka Gimlego 94,4% - 15 sz.
Wino białe / czerwone – 9 sz.
Wino 100% Minas Tirith – 10 sz.
Jad Pajęczycy – 10 sz.
Drink z Rivendel – 20 sz.
Drink regenerujący Ithilien – 20 sz.
Miód pitny – 4 sz.
Ocet Nazgulski – 10 sz.
Rum „Nashilern” – 20 sz.
Koniak a’la Bombadil – 10 sz.
Samogon z mandragory – 10 sz.
Dla podróżników
Lembasy (porcja sycąca dwudzienna/ jedna osoba) – 30 sz.
Chleb zwykły (porcja dzienna/ jedna osoba) – 15 sz.
Kiełbasa (porcja dzienna/ jedna osoba) – 10 sz.
Masło (porcja dzienna/ jedna osoba) – 5sz.
Pokoje do wynajęcia (jednoosobowe):
1 noc – 30 sz.
2 noce – 40 sz.
3 noce – 50 sz.
4 noce – 60 sz.
5 nocy – 70 sz.
6 nocy – 80 sz.
Tydzień – 90 sz.
Dłuższe okresy – do ustalenia
Pokoje do wynajęcia (dwuosobowe):
1 noc – 40 sz.
2 noce – 50 sz.
3 noce – 60 sz.
4 noce – 70 sz.
5 nocy – 80 sz.
6 nocy – 90 sz.
Tydzień – 100 sz.
Na stałe - 200 sz.
Dłuższe okresy – do ustalenia
Inne
Ziele fajkowe – 16 sz.
Dla koni:
Owiec z Rohanu – 10 sz.
Wypożyczenie stajni – 30 sz.
Opieka (codzienne szczotkowanie) – 20 sz.
Założycielka karczmy - Avi_vampire
Pomocnicy przy układaniu wiersza lub menu - HopkinZ, Nika
Link do części poprzedniej:

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
I'm first!!
Nika ; ) [ Centurion ]
dzieki Avi :)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Zarzad zyczy milej zabawy!!
darmowe pifko dla first goscia-->
prosze zwrocic uwage na zmiane we wstepniaku!!
Nika--> nie za ma co!!
Cichy--> witaj!!
ja zaraz wracam...

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Hieloł raz jeszcze. ;DD
uwaga:reklama
Udzielam lekcji "Jak zostać wariatem/wariatką" wykłądy bezpłatne zapraszam :PP
Nika ; ) [ Centurion ]
CS --> dasz sie napić :)??

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Nika ----> częstuj się...
Nika ; ) [ Centurion ]
CS --> dziękuję :)
Nika ; ) [ Centurion ]
ejjj jest tu ktoś * rozgląda się po karczmie *
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Nika ja jestem ;D

Nika ; ) [ Centurion ]
Diamand --> to dobrze
Nika ; ) [ Centurion ]
zaraz wracam

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
też jeszcze jestem, tylko forum coś wolno chodzi...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
o bosh... normalnie na sekundke od kompa odeszlam, a jush wszystko mialam powylaczane... pffff... do tego kompa to nie mozna spokojnie usiasc... pfff...
Diamand--> Witaj!! na lekcje wariatow sie nie zapisuje, bo jush jestem na wyzszym stopniu idiotyzmu :P:P

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Avi ja jestem w tym kierunku wykształcona... od najwiekszego wariata hehe.. ;DD i tak zapraszam :D zasady bardzo proste :D
Cichy mi cały net się poszedł szlajać przed chwilą... ;DD
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Diamand--> a Ty w jakiejs szkole sie uczylas? bo ja od urodzenia tak mam... pfff... ekhu, ekhu... ehm

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Mnie chyba ktoś upuścił na głowe hehe... ;DD a uczyłam się od największego wariata świata - to była szkoła życia :PP
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Diamand--> ehehe... ekhu, ekhu... moglas przyjsc do mnie... to ja jestem najwieksza wariatrka swiata i wszystkim innym podobnym... a moze jeszcze wieksza... ehm, ehm...

Nika ; ) [ Centurion ]
juz jestem

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Avi moze sie nawzajem doszkolimy? :PP
Nika ; ) [ Centurion ]
i mnie już nie ma - pa! * wyszła *
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
i znowu się licytują. ach te baby...
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy nie baby.. i sie nie licytujemy
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Nikusia--> papa :*:*
Diamand--> ja juz bardziej nie moge... ale mozna poprobowac...
Cichy--> znoof cos nie pasuje??:>:>:P:P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Avi ----> Mnie?? nic... wcale.... ja się nie odzywam...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Cichy--> nio ja wlasnie widze...

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Avi ----> co widzisz?? kogo?? gdzie??
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Cichy--> no wlasnie problem w tym, ze nic nie widze, bo Ty mi zaslaniasz :P:P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Avi ----. widziś jakim rosły chłopak i jak dobrze zbudowany *chwali się bicepsem*
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Witam ponownie!
Zrobiłem sobie dziś otwarcie sezonu rowerowego - chyba trochę przesadziłem z odległościa i zaczynają mnie wszystkie mięśnie nóg boleć - mam dziwne wrażenie, że jutro będzie mi się ciężko wstawało z łóżka:( A wstać będe musiał:(
Avi---->zmiana we wstępniaku została zauważona:)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Cichy--> nie... brzuchem mi zaslaniasz :P:P...
Pirix--> hehe... to dobrze... (zaopiekuj sie nowym gosciem razem z Diamand, bo oprocz Was to same potwory tu sa) :P:P
Ja jush musze isc, bo mnie wyganiaja... a osobie, ktora przyjdzie niedlugo ( Serinie )... i prosze sie nia dobrze zaopiekowac... bo jak nie to sie o tym dowiem...papa
*avianka weszla do swojego pokoju i bylo jeszcze slychac jak nuci sliczna piesn*

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Pirix -----> Musi to na Rusi... a w Polsce to kto chce... a z Twojej wypowiedzi wnioskuję że nie chcesz... poza tym: Witaj!!
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Avi ----> nie mam brzucha!!... i papa... ach Serinię zjemy... co nie Pirix??
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi--->dzięki. Zaopiekujemy sie - prawda Diamand??? :D
CS---->...ale, że Polska leży koło Rusi to w Polsce też musi....a czy mi się chce, czy nie to wstać będe musiał.

Serina [ I'm not Angel ]
Witam Was wszystkich!!!
* do karczmy weszła elfka z tajemniczym uśmiechem na twarzy z włosami niebieskimi do pasa, na ręku ma świecącą bransoletkę (nikt nie zna jej mocy) *

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
CS---->ja do tego ręki nie przyłożę *uśmiecha się szatańsko*

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Serina---->w imieniu zarządu witam serdecznie w naszych skromnych progach:) Piwo dla Ciebie--->

Serina [ I'm not Angel ]
Pirix---> Dziekuję bardzo jak tu miło u was, czy później też tak będzie?? :P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Serina ----> Witaj!!
Pirix ----> ostatnio nie miałeś oporów!!
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Serina---->jak będzie później to ja zagwarantować nie mogę - żartuję - u nas zawsze jest miło - prawda CS?
A teraz muszę wszystkich pożegnać
Dobranoc!
*udaje się do swojego pokoju*
Serina [ I'm not Angel ]
tak apropo to jestem starszą siostrą Niki i Moonstara :P

Serina [ I'm not Angel ]
CS----> witam i o zdrowie pytam :D

Serina [ I'm not Angel ]
Pirix---> dobrej nocy życzę :)

Serina [ I'm not Angel ]
czy jest tu ktoś, bo ja tu pierwszy raz i chciałabym was poznać :))

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Pirix ----> Prawda *oblizuje się*
Serina ----> zabwisz się ...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Serina ----> poznasz wszystkich nie martw się tym...
Serina [ I'm not Angel ]
CS---> dzisiaj pełnia księżyca zabawa może być interesująca :P:P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Serina ---> Jaką zabawę masz na myśli??]:->
Serina [ I'm not Angel ]
CS---->może w kotka i myszkę?:P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Serina -----> a jak się w to bawi?? *głupia mina*
Serina [ I'm not Angel ]
CS ----> to naprawdę nie wiesz? *zdziwienie*
Serina [ I'm not Angel ]
CS---> to jakie ty znasz zabawy?może też znam
Serina [ I'm not Angel ]
słyszałam że tu zjadają??

Serina [ I'm not Angel ]
do zobaczenia, miło tu u was*uśmiecha się i wychodzi*

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Witam!!
Dziś otwarcie zrobie z kompa na uczelni w czasie zajęć z MK 1
Serina---->i jakie wrażenia po pierwszej wizycie u nas?
CS---->powtarzam, że ja nie miałem z tym nic wspólnego i do niczego takiego ręki nie przyłoże:)

K@mil [ Wirnik ]
*Do karczmy wszedl czlowiek w wojskowym ubraniu*
Witajcie ludzie, jak tam zyjecie ?

Moonstar [ Centurion ]
Witam wszytkich
Moonstar [ Centurion ]
ehh .. czy zawsze kiedy tu wchodze musi być tu tak cichi i pusto???
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
A witam wszystkich nowoprzybyłych!
K@mil--->jak napisałem powyżej ciężko się ucze:)
A z okazji dzisiejszego święta naszych pań najserdeczniejsze życzenia dla przetstawicielek tej płci w naszej karczmie.
I dla was----->

K@mil [ Wirnik ]
Moonstar, witaj :-D
Pirix, widze :-)
Moonstar [ Centurion ]
o ktoś jednak jest

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Moonstar--->tu zawsze ktoś jest - tylko czasem siedzi w koncie i si ę nie odzywa:)
A swoją drogą to jednak się moge ruszać po wczorajszym:)
K@mil [ Wirnik ]
Jestem, ale nie ciagle - zagladam do innych watkow, sprawdzam jak sie miewa odgrzewana zupa w kuchni, co pewien czas do WC wyskakuje - wiec nie dziw sie postom co kilka minut. I nie wal jednego za drugim - radze z dobrego serca. Czesto powoduje do odrzucenie brzez "wspolkarczmiarzy" no i mordki nie za bardzo to lubia. To taka mala rada :)

Moonstar [ Centurion ]
K@amil ---->Dzięki za radę , napewno skorzystam

następny [ Rekrut ]
Witam :-))
wszystkiego najlepszego kobietkom :) :* :* :* :)
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Kończą mi się zajęcia, więc spadam:) Wpadne wieczorkiem.

K@mil [ Wirnik ]
o cholera zapomnialem o zyczeniach...
Najserdeczniejsze zyczenia dla wszystkich kobiet :)

następny [ Rekrut ]
papa Pirix :-)
no i reszta całusków dla pań :) :* :* :* :* :)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
WItam serdecznie wszystkich!!...
*rozglada sie po karczmie* cos tu malo osob...
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
dziendoberek!!!
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
bartol--> Witaj!!... mam ochote zrobic dobry uczynek, wiec moze pifko?

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
ooo dziekuje... chociaz dzisiaj to ja powinienem uslugiwac paniom :))))
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
bartol--> nio wlasnie sie pytam.... moze pivo (?) mi podasz? P:P:P
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
oczywiscie!! wzniesmy toast za dzisiejszy dzien - DZIEN KOBIET!!! :)))

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
Avi ---> a to z okazji dnia kobiet :))) ----->
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
brtol--> dziekuje!! :*:*
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
alez nie ma za co!! :DDD
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-08 15:44:49]
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
bartol--> wiem, ale mowie tajk zeby bylo..

następny [ Rekrut ]
Heloł :-)
:*
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
witam!!!
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> siem i papa!!
ja jush lece....!!! papa... koffam Was wszystkich!! :*:*:*
*avianka wybiega z karczmy tak, jakby cos knula... cos smieszneo...*
następny [ Rekrut ]
papa
hyh ciekawe co knujesz :P
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
*mysli sobie... co ona knuje???*
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
halo... jest tu kto??

Serina [ I'm not Angel ]
ja jestem:)

następny [ Rekrut ]
ja jestem obecny duchem ;)

Serina [ I'm not Angel ]
następny--->a myślami też?

następny [ Rekrut ]
*pojawia się* no jestem teraz obecny wszystkim ;)

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
ooo czyli ktos tu jest chocby nawet i duchem ale jest :DD

Serina [ I'm not Angel ]
następny---> jak miło cię widzieć w całości:)
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
cos tu cicho :(((
następny [ Rekrut ]
Serina --> :-)
no faktycznie trochę pusto :-)

Nika ; ) [ Centurion ]
Witam! * rozgląda się po pustej karczmie * A tak wogóle to jest tu ktoś ??
następny [ Rekrut ]
Ja, ja, ja, ja! Wybierz mnie!... :-)

Nika ; ) [ Centurion ]
następny---> :)

Nika ; ) [ Centurion ]
następny ---> jestem siostrą Seriny :P
następny [ Rekrut ]
Co tak pusto? :)
następny [ Rekrut ]
Nika --> :o nie wiedziałem :P

Nika ; ) [ Centurion ]
następny---> to teraz wiesz ;P
następny [ Rekrut ]
no teraz już wiem :-) to o czym można teraz pogadać?

Nika ; ) [ Centurion ]
nie mam pojecia o czym możemy pogadać... a tak wogóle co tu tak malo ludzi ( no może nie wszyscy to ludzie np ja :P ) ??

następny [ Rekrut ]
*ziewa* ja chyba nie długo pójdę bo mam troche roboty...
Nika ; ) [ Centurion ]
szkoda :(
Nika ; ) [ Centurion ]
ja też w końcu niedługo musze iść bo dziadek miał mnie kilku czarów nauczyć :P

Nika ; ) [ Centurion ]
To aj ide ( jeżeli jeszcze jesteś), do zobaczenia! * i znika*
następny [ Rekrut ]
Jakich czarów? :)
następny [ Rekrut ]
baj :)

Nika ; ) [ Centurion ]
narazie na samoobronę:)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Witam ponownie!
Niedawno wróciłem z uczelni i tak sobie siedze i patrze co w karcmie sie działo od południa:)

Serina [ I'm not Angel ]
hehehe ja nic ci nie powiem bo sama dopiero weszłam *odpowiedziała zadyszana*
następny [ Rekrut ]
Cześć Pirix i Serina :-)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*zchodi z góry jakiś rozczochrany*
To już jest rano??
Dzieńdoberek wszystkim!!
Serina ----> najlepszego w Twoim (jakże wyjątkowym) Dniu!!
Serina [ I'm not Angel ]
CS---->dziękuje bardzo za pamięć ( to bardzo wyjątkowe święto )
Serina [ I'm not Angel ]
następny--->cześć
następny [ Rekrut ]
kilka wątków powstało z życzeniami dla Pań :) ale jeśli nie czytyałyście to powiem raz jeszcze: Wszystkiego Naj naj najlepszego :) :* :* :)

Serina [ I'm not Angel ]
to może jakiś toast?:)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
next -----> (okazji (do napitki) i życzeń nigdy za wiele)

następny [ Rekrut ]
to wznieśmy toast i ja się zmywam :)
Więc za Panie :) *brzdęk*

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
To jak ma być toast to ja już podaję szampana--->

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Serina ----> Twoje zdrowie!!

Serina [ I'm not Angel ]
i wasze !!!! *łyka i rozdwajając się idzie * hehehe wrócę tu :)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Chyba już za dużo wypiłem... przed chwilą widziałem jak ona się rozdwaja... *patrzy do kieliszka*

Serina [ I'm not Angel ]
nie nie wypiłeś za dużo to tylko aj w dwóch miejcach naraz:)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
A więc to jednak prawda - a już myślałem, że widzę podwójnie:)

Serina [ I'm not Angel ]
nie jest z wami źle to tylko ja (skromnie mówiąc;)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Serina ----> za te slowa awansuję Cię na Chorążego!! Niech się stanie!!

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
To może lepiej się nie rozdwajaj bo to źle na nas wpływa:) Nie wiemy z którą twoją częścią należy rozmawiać:)

Serina [ I'm not Angel ]
już juz scalam się *pyk, szszsz* teraz jestem cała w swej okazałości
CS----> ach och jestem zaszczycona <cmok>

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Serina--->thx, gratulacje z okazji awansu:)
P.S. ostatnio cały czas buźkujemy:)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*zarumieniony i zawstydzony... zatkało Go*
Serina ----> Dz..Dzięki...
*znowu pije*

Serina [ I'm not Angel ]
och jeśli to źle na was wpływa moge zaprzestać :P

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Serina--->jak chcesz - dziś możesz robić to co Ci się podoba:) Tylko jak się rozdwoisz to się zanadto od siebie nie oddalaj - dobrze?

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Serina ----> To wpływa b. dobrze *przestaje udawać zawstydzonego, farba zeszła natychmiast* Ja mogę wytrzymać duuuużo więcej...:D:D

Serina [ I'm not Angel ]
to w takiej sytuacj to ja naprawdę będe musiała sie rozdwoić ;);)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
(miał na myśli pewnnego buziaka, ale co mu tam...)

Serina [ I'm not Angel ]
przykro mi ale ksiegi mnie wzywają, ale nie omieszkam jeszce skorzystać :P:P:P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Serina ----> no to do widzenia (rychłego)

Serina [ I'm not Angel ]
Pa,pa,pa,pa,pa,pa
CS----> <cmok>
Pirix-----> <cmok>
*po czym uśmiecha sie tajemniczo i znika*

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Serina---dzięki *czuje się zawstydzony* i papa

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Pirix ----> A ja dostałem dwa!! A Ty tylko jednego!! *robi z siebie błazna*

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
CS---->robisz z siebie błazna:)
cronotrigger [ Rape Me ]
EVRYTHING THE BEST FOR LADIES!!!!!!!!! o tak!!!!
Wszystkiego najlepszego :))))))
Witam!!!!!!!!!!!

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
crono -----> Witaj!!
Pirix ----> Mówisz poważnie??
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
crono---->witam

Nika ; ) [ Centurion ]
Witam wszystkich!
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
CS---->jak najbardziej - czytam w twoich myślach:)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Nika ----> Witaj !! *aż się ślini... i robi z siebie błazna*
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Nika--->witam
Nika ; ) [ Centurion ]
:)

Nika ; ) [ Centurion ]
Cichy znowu dostałeś ślinotoku powinienieś iść z tym do lekarza :P:P*podaje mu chusteczkę*

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*przestał się ślinić*
Nika ----> to tylko Twoja subiektywna opinia... nie potrzebuję lekarza... ostatnio przyjechqali w takich białych ubraniach... potem były pokoje bez klamek... nie!! do lekarza nie pójdę!!
cronotrigger [ Rape Me ]
cichociemny --. kiedy masz urodzinki?? kupie ci sliniaczek :))))na kogo widok sie tak slinisz???
:0???

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
crono ----> twój oczywiście!!(nie weź tego zbyt dosłownie) (uodzinki: 5 maj)

Nika ; ) [ Centurion ]
kto stawia piwo??

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Nika ----> nie powinnaś pić... w tym wieku...

Nika ; ) [ Centurion ]
a czemu jeśli można wiedzieć ?? :P
Nika ; ) [ Centurion ]
CS----> no to może odpowiednim pytaniem powinno być : kto stawia mleko??

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Nika ----> A mam powiedzieć wszystkim ile masz lat?? Bo to szkodzi na rozwój...

Nika ; ) [ Centurion ]
CS--->yyy... a skąd wiesz ile mam lat?? * powiedziała z wielkim zdziwieniem *
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
CS--->powiedz:)
Nika ; ) [ Centurion ]
Pirix---> ja się moge założyć że on nie wie ile mam lat :P:P * uśmiechnęła sie szeroko *

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Nika ----> Bo podajesz dużo danych publicznie... domyśl się skąd...

K@mil [ Wirnik ]
Wszystkiego najlepszego dla wszyskich Kobiet tutaj !
:-D

Nika ; ) [ Centurion ]
CS---> domyślam sie już z kąd.... ale prosze.. nie mów nikomu * smutnym wzrokiem spojżała na CS *
Nika ; ) [ Centurion ]
K@mil---> dzięki (jeżeli mnie też to się tyczy)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Nika ----> trzynaście, panno Olu (teraz będzie sie nadal zastanawiać skąd to wiem...)

Nika ; ) [ Centurion ]
DZIĘKI!!! * zniknęła oburzona *

K@mil [ Wirnik ]
Nika, a co, kobieta nie jestes ? :-P ;-) Oczywiscie ze to bylo tez do Ciebie ! :-D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Nika ----> sorry, ale mnie sprowokowałaś... i nie przeczytałem wcześniejszego posta... odświerzanie mi trochę nawala... wybacz...
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
CS----> no wiesz co - tak w dniu kobiet ... jak mogłeś...

Nika ; ) [ Centurion ]
:)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Nika ----> Dziękuję za wybaczenie...

K@mil [ Wirnik ]
Pirix, witaj !
Nika, ja wiedzialem juz 2 dni temu ile masz lat :-P

Nika ; ) [ Centurion ]
CS---> nie ma za co ; P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ----> 2 dni temu to katalog nie działał...

Nika ; ) [ Centurion ]
* westchnęła *
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
muszę zrobić formata... będę później...
Nara tym których już nie trafię...
K@mil [ Wirnik ]
CS, mi dzialal... dziwne.

Nika ; ) [ Centurion ]
To ja ide, pa wszystkim! Spodziewajcie się mojego brata Moona. * znika*
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Zaraz będzie nowa część!
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
I już jest nowa część

Nika ; ) [ Centurion ]
Dzień dobry wszystkim! * powoli zchodzi ze schodów lekko zaspana * uuu... co tu tak mało ludz... raczej czemu tu nikogo nie ma??

Nika ; ) [ Centurion ]
no to ide do innek karczmu... może tam kogoś zastam * wychodzi z karczmy ( nie znika ) *

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Witam wszystkich :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
czyli chyba nikogo....no cóz...maybe next time :)

gris [ Generaďż˝ ]
Ekchem :D tu tez sie przywitam :D

Nika ; ) [ Centurion ]
* powoli wchodzi * ale cicho.... * zdziwiona że nikogo nie ma wychodzi *

K@mil [ Wirnik ]
Jest juz nowa czesc