GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Glodnym Trollem" Czesc 143

07.03.2004
18:41
[1]

Brisk. [ Chomik ]

Karczma "Pod Glodnym Trollem" Czesc 143

Wprowadzenie do naszego świata
Tak... każdy przybywający rozpoznaje niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nadzwyczaj przyjazna atmosfera, wspaniałe piwo i zakąski, a co najważniejsze wspaniałe towarzystwo. Tuż przy barze siedział zawsze elf Blood_x - legendy głoszą, że wraz ze swoją partnerką niejednego smoka położyli na łopatki, aczkolwiek jej w Karczmie nigdy nie widziano. Czasami jedynie można wyczuć w powietrzu jego obecność jego ducha.Tuż obok Orrin - najczęściej zamawiający; stały klient - ten mocną ma głowę. Tak go to przywiązało do tego miejsca, że postanowił tu zamieszkać (w tajemnicy powiem pięknym paniom, że mieszka na pierwszym piętrze w pokoju nr 13, ale ja nic nie mówiłem :)). Czasami bywa w Karczmie, mężny człowiek Sir Klesk, który zawsze tutaj szykuje się do kolejnych bitw wraz ze swymi najemnikami. Tam gdzie niegdyś siedział jeden z pierwszych podejmujących Karczmę, trochę nienormalny, Luty Tur pozostało tylko krzesło, pewnego dna zbzikował i po prostu podskoczył, a następnie wyparował. Jedni odchodzą, a inni przybywają tak też przybył właśnie Gris. Ten niziołek odbył w swojej dziedzinie wieloletnią praktykę, co można poznać po jego okrąglutkim kształcie. Łatwo z nim nawiązać rozmowę (pod warunkiem, że nie jesteś kobietą), więc z pewnością chętnie wyjawiłby Ci sekret wspaniałej potrawy. Pędź do kuchni to może go jeszcze zastaniesz zanim przyśnie pod piecem. Masz szczęście - nie zdążył jeszcze zasnąć, gdyż akurat coś pichci. Wróćmy jednak do głównej sali, bo nie mam zamiaru rozczulać się nad szczegółami. Kolejny stolik zajmuje Ehhh, o którym nie mogę dużo powiedzieć ze względu na jego tajemniczość (kiedyś mały i niepozorny, ale ostatnio zaczął dużo jeść i urósł do wzrostu prawie równego wyrosłemu trollowi - tym samym okazało się iż jest jednym z 3 naczelnych pół-demonów, z czego pozostałe 2 już dawno zaginęły). Bardzo ważnym miejscem w Karczmie jest jeszcze kominek, w którym zawsze pali się ogień podniecany przez szefa ochrony Karczmy - wielkiego Trolla Sulika, który jednocześnie jest swoistą maskotką Karczmy. Niektórzy wędrują po świecie, aż w końcu dowędrują do pewnego miejsca w którym zostają na stałe. Właśnie tak trafił tu Danley, który zawsze wędrował po świecie, niejedno widział i niejednego dokonał, jednak w Karczmie postanowił pozostać na stałe. Jest on człowiekiem, jako wojownik jest szlachetnym paladynem, wynajmuje pokój nr 9. Zawsze lubi sobie łyknąć piwka korzennego, które wcześniej lubi nalać sobie sam. Natomiast w najciemniejszym i najdalszym kącie Karczmy, przy jedynym stoliku z napisem "Rezerwacja", zawsze siedzi tajemnicza postać licząca cały czas pieniądze Karczmy i tym samym nie pozwalająca na bankructwo owej, a tą tajemniczą postacią jest nam dobrze znany BriskShoter uwielbiający wylegiwać się w łaźni i popijać tam piwo w spokoju zastanawiając się jaki numer wyciąć po wyjściu z łaźni, jest on też człowiekiem ubóstwiającym poruszać się w samym ręczniku po Karczmie tym bardziej im więcej niewiast jest w pobliżu. Na zapleczu pośród garnków czai się z mieczem wyszykowanym na Smoki i innych nie mniej groźnych przeciwników waleczny, acz czasem majaczący prze sen o wielkich bitwach z przeszłości: wojak a zarazem kucharz drogi M-Hunter, któremu czasem trzeba wylać kubeł zimnej wody na głowę, aby się trochę opamiętał. Wszystkim przynosił jedzenie i napoje kelner centaur o zacnym imieniu QQuel, który był jednym ze współzałożycieli Karczmy, ale ostatnio słuch po nim zaginął podobno widziano go daleko na wschodzie walczącego z gryfami - tak przynajmniej mówią plotki. Wróćmy jeszcze na chwilę do ochrony Karczmy, w której pracuje wiele osób, które to były już wymienione, ale oprócz nich są też iluzjonista Xelloss. Przejdź więc może na chwilę do jego stolika - tylko ostrożnie, lubi ten człowieczyna czasem znienacka rzucać na prawo i lewo zaklęciami oślepiania - ma on bardzo potężną moc magiczną, ale sam czasem nie wie jak jej użyć. W ochronie pracuje również bard i właściciel Karczmy Dubroles we własnej osobie, jest on elfem światła i znakomitym magiem oraz bardem - jego przemówień słuchają wszyscy z zapartym tchem, a natomiast jego magicznej mocy boją się nawet najpotężniejsze stworzenia i wysłannicy zła. Karczmę czasem też odwiedzają różni goście. Ostatnio w zaczęła przesiadywać tu przeurocza półelfka martusi_a, która w spokoju w kąciku przy stoliku popija sobie nektar i tak sobie popijając obserwuje poczynania gospodarzy - co prawda jest z konkurencji, ale jak sama powiada "Trzeba żyć w przyjaźni z sąsiadami". Ostatnio w Karczmie pojawił się ponownie zacny wojownik z morskiego rodu Sahaugin we własnej osobie 1michał, który to od czasu do czasu w obliczu zagrożenia chętnie pomaga. Do Karczmy wkraczał też czasem podobno bogaty Dwalin posiadacz wielu kopalni i ogromnego majątku, ale plotki głoszą iż co niedziele można go spotkać żebrającego pod pobliską kaplicą. A wszystkiego dopatruje z nikąd i zewsząd będąc wszystkim, a zarazem niczym trój osobowa postać Narratora, który to został stworzony do pilnowania porządku w Karczmie, ale tym samym spowodował wiele zamieszek. Ostatnio przybyli dwaj nowi karczmarze zwani: Word, który jest wszędobylskim wojownikiem i mimo swojego wieku i tego że się często potyka wpadając najczęściej na niczego niespodziewające sie niewiasty, dalej potrafi laską odganiać napastników, oraz Craven, który poszedł w ślady swojego dziadka i wyszedł z lasu "Trzech Elfów” w poszukiwaniu przygód. Wszyscy wiemy, że w Karczmie powinno się dużo dziać i tak też jest. W ostatnich dniach Karczma funkcjonuje jak nigdy dotąd, gdyż ciągle mamy nowych gości, którymi są arthemide, Rogue, Gambit, BiZkiT77 i madrico. Na razie są tylko gośćmi wiec nie znając ich zbyt dobrze, nie wiem co mógłbym o nich napisać, ale w przyszłości na pewno się to zmieni. Czasami przychodzi do nas także Justa, dziewczyna w niepoprawnie krótkiej szacie, która z wiadomego tylko jej powodu upodobała sobie naszą Karczme. Ostatnimi czasy po wszystkich imprezach sprząta nam Cradif, który zatrudnił się jako nowy sprzątacz, a od rana zwykle pije z Danley'em piwo schłodzone prosto z beczki, która w lodówce cierpliwie na nich czeka i nie ważne skąd się tam wzięła (chodzi mi o beczkę, nie lodówkę :D). Za Karczmą Hellcat prawie codziennie wieczorem parkuje swojego smoka, który nieposłusznie czeka, aż go ktoś zje, jednak nie może się doczekać ostatnio, gdyż prawie nikomu po trunku nie chce się wychodzić z Karczmy. Z Blendon'em wieczorami, a niekiedy nawet w ciągu dnia prowadzi się niezapomniane rozmowy - przy piwie oczywiście:D. Kto pije "od czasu do czasu... od przytomności do nieprzytomności i tak w kółko"?:D No cóż, odpowiedź jest jedna: krogulczas inaczej zwany Aschkerot'em, który oprócz picia lubi także napadać na karawany, oczywiście te nocne:D. Po takim napadzie jest zawsze najbogatszym człowiekiem w Karczmie, przez co ma dodatkowe obowiązki - stawianie piwa:D. Ku uciesze dotychczasowych mieszkańców Karczmy, pokój zaczęła wynajmować FemmeFatale. Ta Przedstawicielka Płci Pięknej wywołała tak duże zamieszanie i zaciekawienie swoim wprowadzeniem się, że Zarząd musiał specjalnie dostosować jej pokój oraz zabezpieczyć przed działaniem magii, aby reszta Bandy nie narzucała się jej. W myśl zasady, że skarby trzeba chronić wszystkimi dostępnymi środkami, pokój ten też jest dodatkowo potajemnie chroniony przez Trolla SULIK'a, BriskShoter'a i oczywiście Word'a, jedynego członka Bandy, który może wchodzić do tego pokoju :D W slady FemmeFatal poszła także Mroofka, która w najlepsze zadomowiła sie w Karczmie i dotrzymuje kroku w piciu reszcie Bandy. Swoją żywiołowością potrafi przekonac do siebie każdego, dzięki czemu także dostaje to co chce:) Na szczęście Mroofka nie zdobedzie tak łatwo wpływu na Zarząd Karczmy, ponieważ jest on tfardki a nie mientki i odporny nawet na uroki PPP :D Do Bandy dołaczyli także TrzyKawki i Hadriel. Ten ostatni to Archanioł (upadły nie upadły tego nie wiadomo, ale na pewno jeden z najwiekszych w Karczmie awanturników i łowców przygód:D, który aż strach pomyśleć dlaczego osiadł akurat w takim miejscu jak nasza Karczma. Jedno jest pewne, póki co jest mu tu dobrze, ponieważ Góra zawsze stawia piwo. W pobliżu Karczmy trzeba uważać na smoka który parkuje w okolicy a należy do Hellcat'a. Godnym zauważenia jest, że Hellcat bardzo lubi pokazywać swoje cudo innym tak więc chętnych zapraszamy do stajni lub za Karczme :D (Karczma nie ponosi odpowiedzialności za straty moralne po tym spotkaniu ;D Coraz częściej w Karczmie widywany jest także Banita, któremu baaardzo przypadło do gustu to miejsce. Niektóre żródła donoszą jednak, że prawdziwym celem wizyt Banity jest pilnowanie SULIK'a i BriskShoter, którzy ostatnio darzą wiekszym zainteresowaniem niejakiego Allana :D Ale bądżmy szczerzy, Pierwsza Dama Bezsenności Justa sie dowiedziała tak wiec z pieknej męskiej przyjażni nici :D (choć nigdy nic nie wiadomo :D A pozostaje miec nadzieje, że Ci wspaniali przedstawiciele płci meskiej wyjda zopresji cało :D Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o kolejnej PPP, która ostatnio umila swoją obecnością oraz uśmiechem nudne życie Karczmiarzy a mianowicie o ZeTcE:D, która w nagrode za sprzątanie (do którego nikt jej nie zmuszał) dostała specjalny strój, jak najbadziej pasujący do jej pięknych oczu :D W Karczmie znalazł swoje miejsce także niejaki Torn. Powiadają, że nie ma ani takiej rzeczy ani takiego miejsca, którego ów wędrowiec w ostrzępionym, zakurzonym, czarnym płaszczu by nie widział. Niedawno pojawił się Krondar, osobnik z zapędami na Członka Zarządu Karczmy (i nie tylko :D Być może by mu sie to udało, gdyby nie jego działania na boku (jak choćby niezgodna z prawem karczmianym przebudowa pokoju). W ostatecznym rozrachunku zostało mu to zapomniane, bo w końcu to dzięki jego inicjatywie w Karczmie została (przynajmniej na razie) na dłużej kolejna PPP, Elfka Czamber, która uwielbia przesiadywać z wyciągniętymi nogami [ku uciesze Brisk'a :D]w swoim fotelu przy kominku popijając wino. Oboje zamieszkali w tym nieszczęsnym przebudowanym pokoju, który na szczęście tak jak i inne pokoje jest dżwiękoszczelny :D Do Elity Koneserów Złotego Trunku ostatnio próbuje dołączyć nowy mieszkaniec Solymr, który jednak musi jeszcze dużo ćwiczyć żeby dorównać Orrinowi. Mówi o sobie, że jest Paladynem w co mało kto wierzy z powodu jego wiecznej chęci do walki z osobami mało co mu przeszkadzającymi i wręcz niewinnymi oraz dość częstego zaglądania do kufla, w którym to twierdzi, że ma sok jabłkowy :D Ostatnio Krondar ma nowego pupilka zwanego pieszczotliwie ze wzgledu na jego posture Maziem. I tak nasz Mazio cieszy sie beztroskim życiem, kąpielami w balii pełnej piwa i pląsami po całej Karczmie ku radości Karczmiarzy. W Karczmie od jakiegoś czasu pojawia się Elfka Eilane, która wnosi młodzieńcza świeżość w mury tego przybytku. Po okresie pozornego spokoju nasze progi stanęły ponownie otworem przed kolejnymi gośćmi i to nie byle jakimi. Najpierw zjawiła sie niezwykła łuczniczka Diamand a nastepnie Cicha śmierć. Sa to bardzo interesujące postacie. Diamand, co prawda nie sprawia kłopotów i jest wyjątkowo posłuszna zwłaszcza woli Członka Zarządu ale coś cały czas knuje :D Cicha śmierć natomiast im dłużej przesiaduje w Karczmie i zadaje się z Briskiem tym dziwniejsze zaczyna przejawiać zainteresowania :D
A dla wszystkich przygrywa autor i tylko czasem skoczy do kąta na partyjkę szachów...



W naszej Karczmie trzeba płacić za picie i jedzenie. Ceny nie są zbyt wygórowane, ale musimy cos zarabiać. Prosimy o przygotowanie sakw (każdy pracownik otrzymuje na dobry początek 200sz + Pensję, a odwiedzający 175sz), nie przeklinanie i miłą zabawę. Mamy także nadzieję, że przystosujecie się do tego wstępu.

Menu:

Potrawy:
Dzik w sosnach - 25sz
Guziec z Afryki - 30sz
Ogon smoka (wystarczy dla 4 osób) - 250sz
Cały smok (wystarczy dla wszystkich w karczmie) - 5000sz
Uszy smoka - 40sz
Potrawka Wołowa - 10sz
Cielęcina duszona - 15sz
Kurczak / potrawy drobiowe - 10sz
Carpe diem (ostre) - 5sz
Naleśniki - 15sz
Ogon pantery - 15sz
Pieczone zające - 15sz
Przepiórki - 15sz
Stek maga - 15sz
Przysmak elfa - 19sz
Karp pieczony - 15sz
Sum smażony - 15sz
Sum w sosie - 20sz
Specjalność Babki Sulika - 50sz
Smażona ryba - 35sz


Zupy:
Mleczna & Mussli - 9sz
Barszcz czerwony z wkładem (krwisty; z kaszanką) - 15sz
Fasolowa - 10sz
Ogonowa - 10sz
Barszcz krasnoludzki - 10 sz
Rosół drwala - 10 sz
Krem bazyliszkowy - 50sz

Podróżnym:
Kiełbasa zwykła - 5sz / porcja dzienna
Kaszanka - 10sz / porcja dzienna
Lembas - 40sz / porcja dwudzienna; sycąca

Alkohole (większość w przeliczeniu na dzbany):
Grzanie:10sz
Beczka piwa 20l. - 20sz
Beczka piwa 50l. - 75sz
Piwo zwykłe - 3sz
Duże piwo - 7sz
Piwo korzenne / ziołowe - 5sz
Piwo czarne - 8sz
Piwo "Zabójca smoków" - 29sz
Piwo wiedźmińskie spod Kaer Morhen - 25sz
Magiczne piwo Dwalina - 40sz
Wino białe / czerwone - 10sz
Wino Niziołkowe (mocne) - 15sz
Rum magiczny (długotrwały; wzmacniający; na mrozy; jeden zakup starczy na 3 dni) - 20sz
Woda Ognista 120% - 54sz
Miód pitny - 5sz
Kwas lodowy - 6sz
Kwas krasnoludzki - 15sz (bardzo mocne)
Napój pobudzający magicznie - 10sz
Herbata zielona - 10sz
Niezientyfikowany wyżeracz żołądków Xellossa - 28sz

Napoje abstynenckie:
Gorąca czekolada: 10sz
Mleko - 3sz
Soki warzywne / owocowe - 3sz
Herbata - 2sz
Woda - 1sz
Napój dziadka Hebrona (na razie nie uległ komercyjnej produkcji)
Kawa - 3sz
Mleko z miodem - 6sz
Herbata z miodem - 3sz
Kawa z mlekiem - 4sz
Nektar - tylko za pozwoleniem BriskShotera

Desery:
Sernik - 10sz
Ciasto babuni - 10sz
Oczy smoka - 40sz
Lody marszałków - 10sz
Lody królów - 15sz
Babeczki / taca na stolik - 15sz
Babki & Dziadki :) do ogólnego poczęstunku można udostępnić za - 10sz
Banany - 25sz (za kiść)


Pierwsze piwo gratis :)
Do każdego zamówienia ponad 100sz dodajemy magiczne zioło :)
Do każdego zamówienia ponad 500sz dodajemy darmowy trunek, potrawę & zupę
Do każdego zamówienia ponad 5000sz dodajemy 25% zniżkę!

Usługi:
Najem pokoi 10sz per night. Wolne pokoje:BRAK
Zamówione numery pokoi (Uklad wygląda tak: jak wchodzimy na pietro to po lewej pokoje: 1-8 a po prawej kolejno pokoje: 9-16):
0. Sulik
1. Dubroles
2. Krondar/Czamber
3. TrzyKawki
4. Rezerwacja: BriskShoter (hehe)
5. Solymr
6. Cradif
7. Xelloss
8. Sir Klesk
9. Danley
10. Gris
11. Hadriel
12. FemmeFatale
13. Orrin
14. Word
15.&16. BriskShoter[apartament :D]


Rozgramianie okolicznych rabusiów \ potworów - 100sz \ +dobrowolna ofiara (szczególnie wojakom) biednym za darmo :)
Ochrona podczas podróży: 20sz / dzień


Dotyczące pracowników:
- Nakazuje się decyzją Zarządu Karczmy czytanie wszystkich postów spod nieobecności pracowników pod groźbą wychłostania i zwolnienia z pracy (przewidywane są 2 upomnienia).
- Nakazuje się z decyzji Starszyzny Karczmy obradującej na chacie kulturalne zachowanie się Pracowników względem siebie jak i gości oraz przypadkowo tu trafiających osób.

Zasady: Nie wolno:
1. Niszczyć umeblowania w pokojach (w głównej izbie no wiadomo jak to w izbie po piciu czyli wolno ale bez przesady:D Jakby doszło do zniszczenia/uszkodzenia w pokoju to trudno jakoś to przebolejemy :D
2. Niszczyc ścian, przesuwać mebli, kopać tuneli, instalować podsłuchu, sprzetu audio-video mającego na celu naruszyc czyjąś prywatnośc, chodzić po dachu (jest w dobrym stanie i niech w takim na bogów zostanie:), włazic po drabinie na dach, czy tez pod okno nie swojego pokoju a także lewitować.
3. Kręcić się, zaglądac, podglądać oraz wchodzić do nie swojego pokoju.
4. Używać czarów w Karczmie oraz w obrebie 250m od niej. Można użyc tylko w celu samoobrony.

Zarząd Karczmy ma prawo zmieniać, dodawać, dowolnie interpretować zasady oraz wykroczenia Bandy :D


Rola Narratora:
Jak sam powiedział. cytat:
"Jestem operatorem zdarzeń losowych w Karczmie; stworzyło mnie szefostwo :) Jeżeli nie wiesz, co ile kosztuje na targu, napisz na forum, że idziesz na targ, a ja będę sprzedawcą i powiem jaka jest proponowana cena. Czasem wbiegnę w postaci jakiegoś niziołka i dam 1000sz za uratowanie mnie od sił zła, a czasem będę deszczem za oknem. Pomogę rozwiązać Wam wiele problemów związanych z Karczmą dążąc do sprawiedliwości. Będę tu 24 h na dobę więc od teraz możecie na mnie liczyć. To ja - wasze przeznaczenie, życzę miłego dnia."

Pensje:
Szef: 25% zarobków Karczmy
Barmani: 40sz na początek
Ochrona: 60sz na początek
Kelnerzy: 35sz na początek
Kucharz: 50sz na początek
Medyk / Szaman: 40 na początek
Pomywacz / sprzątaczka: 35sz na początek
Najemnicy: W celu wyższego zarobku zapraszamy na stanowisko ochrony 15sz + bonusy za ew. zdarzenia
Stolarz: 35sz

by Dubroles - Bard.
i jego pomocnicy :)

____
stan konta Karczmy: TO wie tylko BriskShoter (i nie tylko TO:)

==============================================================

[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1

Link do części poprzedniej:

07.03.2004
18:41
smile
[2]

Brisk. [ Chomik ]

Zarząd Karczmy Życzy Miłej Zabawy :D

hehe nie ten obrazek dałem co chciałem :]

07.03.2004
18:44
[3]

Orrin [ Najemnik ]


*otwiera beczke z ktorej najpierw wylatuje szary dym po czym wszystko jest po staremu*
hmm a mowili przetrzymywac w ciemnym miejscu

07.03.2004
18:44
[4]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Brisku Swintuchu.....Piwa nam trzeba a Ty zes zbłądził gdzies czy co...??

07.03.2004
18:44
smile
[5]

Brisk. [ Chomik ]

Miał być ten :D

07.03.2004
18:45
[6]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

mmmmmmniam slicznie...pieknie widok cieszy oczy bardzo.....zaczynajmy

07.03.2004
18:45
smile
[7]

Brisk. [ Chomik ]

Orrin piwa już przyniósł :D

07.03.2004
18:47
[8]

Justa_ [ lady in blue ]

ja podziękuje za piwo, nalewajcie sobie panowie

Word nie wiem jak jest teraz, Brisk nie chce mi żadnego wynająć :)

07.03.2004
18:47
[9]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

to mało dzis wszystko mało...dziś swiat jest nasz trzeba to wykorzystac

07.03.2004
18:47
[10]

Orrin [ Najemnik ]


*patrzy - mysli*
gdzies juz ja kurna widzialem

07.03.2004
18:48
[11]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Brisku Okrutny Ty czemuż to Pani owej nie chcesz żadnego pokoju wynająć....Justa...no ja tez nie wiem ja teraz tu jest...hmmmmm Brisk zapros na s na pokoje:P:D

07.03.2004
18:50
[12]

Orrin [ Najemnik ]


*mysli- ostatnio jak komus proponowalem komurke w moim pokoju to sie troche wsciekl. Lepiej sie nie wtracac*

07.03.2004
18:51
[13]

Justa_ [ lady in blue ]

Orrin czemu mi się tak przyglądasz?

Word spokojnie, mam zapasowe klucze (Brisk myśli że nie wiec cicho.. :) )

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 19:02:23]

07.03.2004
18:54
smile
[14]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> od kiedy to jest we wstępniaku??:

Cicha śmierć natomiast im dłużej przesiaduje w Karczmie i zadaje się z Briskiem tym dziwniejsze zaczyna przejawiać zainteresowania :D

07.03.2004
18:56
[15]

Orrin [ Najemnik ]


ja ? nie nic takie pierdoly mi po glowie chodza nie warto gadac naprawde
*pije*

07.03.2004
18:56
smile
[16]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć od dosć długiego czasu :D Tak jak Diamand :D Tyle było krzyku a jak dodałem to i tak nie zauwazyliście :D Zreszta za chwile bede nowe zmiany :D Tutaj przytne tam dodam :D

07.03.2004
18:57
[17]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

hmmm
idziemy zobaczyc...zatem ...albo...moze ...a czego droga Justo bys sie napila?

07.03.2004
18:58
smile
[18]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> po prostu nie czytam wstępniaka...

07.03.2004
19:00
[19]

Justa_ [ lady in blue ]

Orrin ok, najwyraźniej wydawało mi się

Word, czerwonego wina, ale wczoraj zostało wypite i chyba zadowole się herbatką

07.03.2004
19:01
smile
[20]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

CS Ty tu ...hmmmm kłaniam Ci sie nisko bowiem gosciem tej karczmy jestes

07.03.2004
19:01
[21]

Orrin [ Najemnik ]


najwyrazniej tak
*mysli - kiedy ja tam ostatnio sprzatalem moze to przez to ?*

07.03.2004
19:02
smile
[22]

Erazor [ Legionista ]

Bry wszystkim. O czym teraz rozprawiacie?

07.03.2004
19:02
[23]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

cos zawsze sie zorganizuje....hmmm tak sie sklada ze mam wielka słabosc do wina.....idzie do zakamarka pod schodami...:D

07.03.2004
19:03
[24]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Word ----> nie kłaniaj się - szkoda kręgosłupa...

07.03.2004
19:03
smile
[25]

Erazor [ Legionista ]

Word ==> Nie musisz nigdzie iść. Ja zawsze mam coś przy sobie :)

07.03.2004
19:03
[26]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Era--> rozprawiamy oooooooo o zyciu rozprawiamy:D

07.03.2004
19:04
[27]

Justa_ [ lady in blue ]

czy wy wszyscy macie tutaj coś pochowane pod deskami? :)

07.03.2004
19:05
[28]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Word wraca z zakurzoną mocno flaszeczka winka...o i Ty era...-..?? masz cos z sobą...widze nie bedzie zle....napoczyna butelczyne nalewa Justcie kieliszek ...prosze Pani Twoje zyczenie.....mówisz i masz

07.03.2004
19:06
[29]

Orrin [ Najemnik ]


mi sie wydawalo ze tylko ja tu cos chowalem a jednak
*mysli - trzeba przeszukac w nocy karczme*

07.03.2004
19:08
smile
[30]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

dziendobry choc teraz to juz wlasciwie dobrywieczor!!!

o czym gawedzicie???

07.03.2004
19:09
smile
[31]

Erazor [ Legionista ]

Orrin ==> Pomogę Ci, ok?

ps. ale połowa łupów będzie moja :)

07.03.2004
19:10
smile
[32]

Erazor [ Legionista ]

bartol ==> Word: rozprawiamy oooooooo o zyciu rozprawiamy:D :)

07.03.2004
19:10
[33]

Justa_ [ lady in blue ]

*bierze kieliszek od Worda* dziekuje, za co wypijemy?

sporo się ludzi pojawiło, witam

Brisk znowu nas tylko obserwujesz? :P

07.03.2004
19:13
[34]

Orrin [ Najemnik ]


Erazor chcesz mnie zrujnowac ? dam ci 20 %

07.03.2004
19:14
smile
[35]

Erazor [ Legionista ]

*liczy coś intensywnie...*

Orrin => No dobra 25,5425675645% ?

07.03.2004
19:16
[36]

Orrin [ Najemnik ]


*patrzy na liczbe *
No ale ja bede polewal

07.03.2004
19:16
[37]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

hmmm no wlasnie ...tylko do pełni szczescia potrzeba kobiet na stołach ...bierze swoj kieliszek i delikatnmie stuka nim w kieliszek Justtty za szczescie szepcze

07.03.2004
19:18
[38]

Orrin [ Najemnik ]


kiedys chcialem tu sprawdzic kobiety z gor ale wy nie po co
teraz macie swoje

07.03.2004
19:18
smile
[39]

Erazor [ Legionista ]

W takim razie zgoda!?! Yupi!

Ta karczma ma jakieś piwnice / ew. podziemia? Może i tam poszukamy?

07.03.2004
19:19
[40]

Justa_ [ lady in blue ]

za szczęście *wypija łyk* wybacz Word ale mi kobiet na stołach nie brakuje a jeśli chciałeś coś zasugerować to odp brzmi nie, nie wejde na stół :)

07.03.2004
19:19
smile
[41]

Erazor [ Legionista ]

A ładne były te kobiety z gór?

ps. Ja i tak wole Diamand :)

07.03.2004
19:20
smile
[42]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

word zauwazyles ze jeszcze jeden post i bedziesz mial tysiaczka!!! :PPP zmienisz sobie tytul tak jak np orrin czy pozostaniesz przy generale???

07.03.2004
19:23
[43]

Orrin [ Najemnik ]


erazor pytasz czy ladno ? czlowieku takich to jeszcze pieknosci dawno nie widzialem
A co piwnic to dlatego ja biore wieksza dole
jest tu piwnica ba jest jaskinia ale oposzczona Troll tam mieszkal

07.03.2004
19:26
smile
[44]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

nie ...Justa rozmowa z Toba jest na tyle przyjemna iz nie tesknie z oglądaniem twojego wijącego sie ciałą na stole....---->>bartol 1000 hmm cóż to zmienie z generała.....brzmi ...jakos nie tak:d wiec oblewamy Heavens Got a Hitman:D

07.03.2004
19:28
smile
[45]

Justa_ [ lady in blue ]

poprawna odpowiedź jak przystało na dżentelmena

panowie chyba nie macie zamiaru rozebrać całej karczmy :P

07.03.2004
19:28
smile
[46]

Erazor [ Legionista ]

Orrin ==> A na pewno już go nie ma? Bo jak by nas zastał..to wolę nie mówić....:)

07.03.2004
19:29
[47]

Orrin [ Najemnik ]


Justa ciiiiii Brisk moze sie tu krecic wiesz co on mysli o akcji w karczmie :D

07.03.2004
19:31
[48]

Orrin [ Najemnik ]


Erazor na wszleki wypadek wezmiemy troche sernika i cherbany z pewnych zrodel wiem ze sie lubuje w tym :>

07.03.2004
19:31
smile
[49]

Brisk. [ Chomik ]

i Troll [SULIK] tam dalej mieszka :D Prosze nie rozkradac mi karczmy zwłaszcza Ty Orrin w końcu masz tu piwa do woli za darmoche :D Wystarczy zejść do piwnicy i sobie wziąść beczke, dwie lub trzy :D

07.03.2004
19:31
[50]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

teraz drodzy moi powiedzcie mi gdzie mam leciec z ttym stopniem by ten generał znikł
czy to jest tak jak dawniej prosby o zmiane stopnia

07.03.2004
19:33
[51]

Orrin [ Najemnik ]


zawsze mowie nie wywoluj wilka z lasu
Brisk co to za przyjemnosc isc zabrac wypic
tu chodzi o adrenaline !

07.03.2004
19:34
smile
[52]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Witam :D

Poproszę o pozwolenie stałych czytelników na wygłupianie się :D

07.03.2004
19:36
smile
[53]

Erazor [ Legionista ]

Orrin ==> Tak chodzi o adrenalinę...a Sulik nie lubuje się przypadkiem w surowym mięsie? :)

07.03.2004
19:36
smile
[54]

Brisk. [ Chomik ]

Orrin ok :D To w podziemiach Karczmy schowam Ci beczki z wiedźmińskim :D I macie całonocne szukanie jak nic gwarantowane :D

Bregan a flaszke masz? :D

07.03.2004
19:36
smile
[55]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

argh?? hmmmm masz i sie ciesz:D

07.03.2004
19:36
smile
[56]

Erazor [ Legionista ]

Bregan a.k.a. Czapajew ==> Ja pozwalam, nie wiem jak inni :)

07.03.2004
19:37
smile
[57]

Nika ; ) [ Centurion ]

Witam!

07.03.2004
19:37
smile
[58]

Brisk. [ Chomik ]

Nika WItam :D Tak własnie sie zastanawiałem kiedy i tu zajrzysz :D

07.03.2004
19:38
smile
[59]

Justa_ [ lady in blue ]

Word masz tutaj link do prośby o zmiane stopnia

Bregan witamy, jakie pozwolenie? :P

07.03.2004
19:38
[60]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

a czy ktos mi powie gdzie sie to załatwia sprawe zmiany stopnia...bo sie wkurze znow dzis:P

07.03.2004
19:39
smile
[61]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ja tu tylko na chwilę... już sobie idę.. do zobaczenia!Jeszcze tu wpadnę kiedyś ;)

07.03.2004
19:40
smile
[62]

Justa_ [ lady in blue ]

Word przecież ci powiedziałam, nie pij już więcej

07.03.2004
19:40
[63]

Erazor [ Legionista ]

Nika ==> cześć i zarazem papa

Word:

07.03.2004
19:41
[64]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Nika mniam Witam......istoto:D:D

07.03.2004
19:41
smile
[65]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Mam flaszunie...*wyciąga Finalndie 0,7 i prezentuje*

To mam rozumieć, ze dostałem pozowlenie? Jesli nie, to bede smiertenlnie poważny :D

07.03.2004
19:41
smile
[66]

Brisk. [ Chomik ]

Nika papa :D Było miło choć krótko :D

Ale zawsze coś :D

Breguś pozwolenie masz tak długo jak długo bede widywał tu rózne trunki :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 19:45:42]

07.03.2004
19:42
[67]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

dzieki....wszystkim złożylem już zamówienie na...nicka:D Justa moze jeszcze po kieliszeczku:D

07.03.2004
19:43
[68]

Orrin [ Najemnik ]


oo to moze byc ciekawe Brisk :>
*mysli - trzeba wziasc pochodnie tak ale ile ? hmm dwie moga nie wystarczyc. I kilof tak bez kilofa to nie ma sensu sie ruszac no i nie zapominajmy o toporze nie wiadomo co sie w tej karczmie uleglo przez caly ten czas.Prowiant ? no jasne przeciez nie bede usychal w tej piwnicy.*

07.03.2004
19:43
smile
[69]

Erazor [ Legionista ]

Brisk. ==> Chyba będzie miał pozwolenie dopóki się nie skończy trunek (przypominam : Finlandia 0,7, a to troche mało :))

07.03.2004
19:44
smile
[70]

Brisk. [ Chomik ]

Orrin jako dodatkowe atrakcje moge tam wpuścić stado baranów i przebiore je za jakies strzaszydła, strzygi czy cós :D

Erazor dlatego dopinguje Bregusia żeby już załatwiał kolejna flaszke :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 19:48:44]

07.03.2004
19:44
[71]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Bregaan Finlandie zmien na cos stosowniejszego i dawaj

07.03.2004
19:44
[72]

Justa_ [ lady in blue ]

chętnie, jakbyś mógl nalać... ehh zaraz się zbieram, troche mam do zrobienia a już dzien się skończył

07.03.2004
19:45
[73]

Orrin [ Najemnik ]


a czemu nie jak sie bawic to w najlepsze
*mysli- kusza i hmm ze 40 beltow nie mniej barany to barany a strzygi to strzygi*

07.03.2004
19:47
smile
[74]

Erazor [ Legionista ]

Ale zeby walczyc z baranami to musimy sie porzadnie upic zeby miec zabawe:)

07.03.2004
19:49
smile
[75]

Brisk. [ Chomik ]

Erazor spoko w nocy i w podziemiach to nawet baran straszny :D

07.03.2004
19:49
smile
[76]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

*chowa Finlandie spowrotem za pazuchę i wyciąga Smirnoffa* :D

*polewa każdemu setke po czym wyciąga słoik ogórów na zagrychę* :D

To samo pisałem przed chwilą w VL ;)

07.03.2004
19:53
[77]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

szkoda Justa tak szybko:(

07.03.2004
19:53
smile
[78]

Erazor [ Legionista ]

Bregnan ==> ale w vl dałeś bolsa :)

07.03.2004
19:58
[79]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Bregan:D mała zmiana
popatrz:D

chowa ten jeszcze nie przegryziony trunek i wyciaga prawdziwą krosnoludzką sake(:D )
nalewa kazemu po szklanicy

07.03.2004
19:58
smile
[80]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Erazor ---> Bo jak wchodzę na teren bazy i mam puste łapki to wypuszczają na mnie psy... :D Ostatnio nawet zaczęli wypuszczać zgłodniałe Brisie jak nie miałem Bolsa w łapkach, więc wole nie ryzykować :D

07.03.2004
19:58
[81]

Justa_ [ lady in blue ]

troche już gadamy :) może wpadne w nocy, teraz musze już iść, do zobaczenia

panowie mam nadzieje ze nic nie rozwalicie jak mnie nie będzie :P

07.03.2004
19:59
smile
[82]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

O! Jeszcze straszą mnie worem!

Czesc Justa... :)

07.03.2004
20:01
smile
[83]

Erazor [ Legionista ]

Bregnan ==> Czytałem wstępniak w VL, zajefajny :)

przyjmują tam jeszcze rekrutów? :)

07.03.2004
20:05
smile
[84]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Erazor ---> Przyjmują, ale dzisiaj wyjątkowo z flaszeczką :D

07.03.2004
20:07
smile
[85]

Erazor [ Legionista ]

A jutro? :)

07.03.2004
20:10
smile
[86]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Jutro z dwoma, pojutrze z trzema itd. :D Dzisiaj promocja :D Ja jak wstępowałem, to musiałem cysternę metanolu załatwic :D

07.03.2004
20:14
smile
[87]

Erazor [ Legionista ]

Dziś niestety nie mam czasu...jutro przyjde z 2 x 0,7 l BOls :)

07.03.2004
20:16
smile
[88]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Witam...witam wszystkich.....*rozgląda się ciekawie*
ooo widzę sporo znajomych twarzy :) i jakaś impreza.....?
Yeee...czuje sie zaproszona....;P

07.03.2004
20:16
smile
[89]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Ayeno po długiej psherwie spowodowanej pogonią za pewną nimfą powraca do swej ulubionej karczmy i prosi o piwo

07.03.2004
20:20
smile
[90]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

FF ---> No wiesz ja się pojawiłem, z trunkiem ukrytm skrzętnie w wewnętrznej kieszeni mojej marynarki, to impreza od razu się rozkręca :D

Ayeno ----> *polewa browarka i dolewa do niego niezidentyfikowaną substancję* ;>

07.03.2004
20:21
smile
[91]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Bry ponownie...

Chyba się wrzoda dorobiłem... trzeba odkazić... kto mi poleje??

07.03.2004
20:22
smile
[92]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Bregan ---> no i o to chodzi ;D ja wciąż męczę mojego drina......eh....dziś umrę....;p
Ayeno ---------> zdrówko :)

07.03.2004
20:25
smile
[93]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

CŚ ------------> witam ponownie Pana Counter Strike'a ;P

07.03.2004
20:26
smile
[94]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No bergan tak jush lepiej ale widzi mi się że chcesh mnie otruć :D :D :D

07.03.2004
20:28
[95]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme -----> Dobry wieczór... coś o łóżku mi się wspomniało... to kiedy??

07.03.2004
20:29
smile
[96]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Ayeno ---> Pij spokojnie, toż to lekki wspomagacz :>

Cześć CŚ :D

07.03.2004
20:32
smile
[97]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Breguś ----> masz działkę??

07.03.2004
20:32
smile
[98]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

ech bergan chyba sprawdze najpierw skład tego piwka :D :D :D na słowo ci nie uwierze :D :D

07.03.2004
20:34
[99]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

Witam femme...podchodzi...sataje dosc blisko usmiecha sie i spoglada głęboko w oczy...:)

07.03.2004
20:34
smile
[100]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ayeno ------> masz to zestaw małego chemika??

07.03.2004
20:36
smile
[101]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

CŚ ---> Mam kilka działek, zależy czy chodzi Ci o działkę budowlaną, działkę warzywną czy działke mojego wspomagacza? :D

07.03.2004
20:37
smile
[102]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

No word word nie wpatruj się tak w jej oczy bo......bo nie wiem co ale to nie jest takie bezpieczne można się szybko zauroczyć :D :D

A co do tego zestawu chemika to mam dużego chemika a nie małego

07.03.2004
20:37
smile
[103]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

CŚ ------> nie wiem co z tym łóżkiem...? he ?:D
Word----> witaj....

07.03.2004
20:39
smile
[104]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Bregan ----> wspomagacz!!
*patrzy wzrokiem narkotycznego głodu*

07.03.2004
20:40
smile
[105]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ----> miałem iść z Tobą ale nie mogłem, powiedziałaś że kiedy indziej...

07.03.2004
20:42
smile
[106]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

CŚ ---> *Rzuca Cichej śmierci wspomagacz* - Niech Ci służy żołnierzu! :D

07.03.2004
20:44
smile
[107]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

Bregan mam nadzieje że dałeś mu coś innego :D :D :D niech zdycha w konwulsjach żołądkowych :D :D :D znaczy niech mu idzie na zdrowie :D :D :D

07.03.2004
20:45
smile
[108]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

CŚ-------------------> do łóżka mieliśmy iść ?!?!?!?!.......kiedy o tym była mowa:>??

07.03.2004
20:50
smile
[109]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ----> na VL jak poszłaś się położyć...

07.03.2004
20:52
smile
[110]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme -----> raczej niż poszłaś się położyć...

07.03.2004
20:53
smile
[111]

AyenoKanno [ Pretorianin ]

CŚ a co ty ją tak napastujesz co ??????? jako legionista muszę wlepić ci mandat za molestowanie na forum :D :D :D

07.03.2004
20:54
smile
[112]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

No i co taka cisza....hmmmmmmmmm.........niepojąca:P
CŚ------------------> tak? nie przypominam sobie...:P ale to może i dobrze...a myślałam przez chwilkę że chodzi o buraczane pole...tylko tam coś było o grządkach :P

07.03.2004
20:58
smile
[113]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ayeno --------> Jako Generał każę Cię wychłostać, więc się pilnuj!!

07.03.2004
21:00
smile
[114]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ----> to sprawdź na VLu...

07.03.2004
21:02
[115]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

ojej... *z ciemnego kacika dochodzi wszystkich szept* na chwile sie zamysliuc i jush taki tlum...

07.03.2004
21:06
smile
[116]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Avi ------> złotko witaj:)
CŚ -------> jakoś mi się nie chce teraz tam zaglądać:D

07.03.2004
21:07
[117]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Femme--> a witaj, witaj... co tam u Ciebie slychusiac?

07.03.2004
21:09
smile
[118]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Po długich podróżach postanowiłem odwiedzić tak słynną karczmę.W szczególności witam Ayeno oraz Femme.:D i innych

07.03.2004
21:11
smile
[119]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ------> więc ta propozycja nie jest już aktualna?? szkoda...

Martino ------> co jest?? zgrupowanie znajomych Femme?? Witaj!!

Avi ----> chowasz mi się??

07.03.2004
21:11
[120]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Avi -----------> nie chciałam przeszkodzić w zadumie hmm....eh...co słychać? sama nie wiem....żyje w różnych światach...gubię się trochę....

07.03.2004
21:12
[121]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Martino--> (moge tak?) Witaj!! *Martina doszedl szepcik niewiadomo skad*

07.03.2004
21:13
[122]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichy--> nie tylko Tobie :P:P

Femme--> niedlugo Ci sie to skonczy... ja jush to przezylam.. ale teraz mi za to odbija... czesto... nie wiem czemu... i wole Ci przykladow nie podawac...

07.03.2004
21:14
smile
[123]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Martinku hej :* :)
CŚ -----------> przykro mi...

07.03.2004
21:15
smile
[124]

Brisk. [ Chomik ]

Martino Witam :D

07.03.2004
21:17
smile
[125]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Avi możesz ja się nie obrażę:D:D:D.Ja ciebie tez witam serdecznie

07.03.2004
21:17
smile
[126]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> komu jeszcze??

Femme ----> Więc już na nic nie mogę liczyć?? *załamany psychicznie*

07.03.2004
21:18
[127]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Martino--> hehe... ciesze sie...

07.03.2004
21:18
smile
[128]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Wszyscy mnie witają...Bo się zaczerwienię.To oczym podyskutujemy.

07.03.2004
21:19
[129]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichy--> hmmm... Tobie, Tobie, Tobie, Tobie, Tobie, Tobie, Tobie, wszystkim i Tobie :P:P

07.03.2004
21:21
[130]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Avi ------> obyś miała racje....znaczy żeby się skończyło....mi odbija od dawna..i niestety nie tylko ja to zauważyłam:(

07.03.2004
21:21
smile
[131]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> a już myślałem że tylko mnie...

07.03.2004
21:22
smile
[132]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Ludziska a może napijemy się czegoś,ja stawiam.

07.03.2004
21:24
[133]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Femme--> ale bedzie jeszcze gorzej.. mowie Ci...

Cichy--> nu baaaaaa....

Martino--> ja krefffki.... a... zapomnialam... tu nie ma...

07.03.2004
21:24
smile
[134]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Oj Femme nie przesadzaj nie odbija ci......Jesteś normalną istotą

07.03.2004
21:26
smile
[135]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

CŚ-------------------> hmmm.......*przytula* don't be sad....

07.03.2004
21:26
smile
[136]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Martino ----> chciałeś do niej powiedzieć diewczyną... (mam nadzieję), bo istotą to ni się z Obcym kojaży...

07.03.2004
21:28
smile
[137]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Avi ja wcinam cielęcinę duszoną i popijam to kwasem krasnoludzkim.

07.03.2004
21:29
smile
[138]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ----> Zastanowie się nad tą propozycją... ;)

07.03.2004
21:29
[139]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Avi --------> hmm...dzieki :D pocieszyłaś mnie....ale wiesz co...masz racje pewnie...
Martino---------> normalna ? gdzie ? *rozgląda sie uważnie*
i ja juz lece...bede wieczorem poooznym...
nie chyba nie bede....
milej nocy wszystkim :*

07.03.2004
21:30
smile
[140]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Cicha śmierć oczywiście ze miałem na myśli dziewczyną:D:D

07.03.2004
21:33
[141]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Martino--> fajnie masz...

Femme--> nu baaaaa.... zy ja iedy kolwiek sie mylilam?? * robi niewinna minke*

ja jush muszem leciec... dwa dni tu przesiedzialam i mi to wystarczy :P:P

*avianka wybiega cicho z karczmy trzaskajac za soba drzwiami*

07.03.2004
21:35
smile
[142]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ---> no to miłych snów!!

07.03.2004
21:36
smile
[143]

Brisk. [ Chomik ]

Femme & Avi_vampire Spokojnej Nocy :D BraNoc :D

07.03.2004
21:37
[144]

ZeTkA [ ]

bry ja tylko wpadlam sie powchawli cichej smierci ;))

dzis mnie porownano z Toba ;)) jakos moj znajomy an moj widok krzyknal jejqu wygladasz jak smierc heheh ;))

nio zostawiam ciumki i ciumkaski ;_))

07.03.2004
21:38
smile
[145]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA Witam i papatki za jednym razem :D

07.03.2004
21:39
[146]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> miłych

Zetka ---> dobrze wiedzieć...

07.03.2004
21:40
smile
[147]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Avi wiem.Zegnam cię<i już jej niema>

07.03.2004
21:41
[148]

ZeTkA [ ]

cicha heheh wystarczy miec tylko lekko sino pod oczkami hehehe ;))

briskus duza buzka ;))

07.03.2004
21:49
[149]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Zetka ----> od czego??

07.03.2004
22:01
smile
[150]

Brisk. [ Chomik ]

ZeTkA hehe dziękuje :D I nawzajem :D I pamietaj głowa zawsze wysoko w chmurach :D

07.03.2004
22:04
[151]

Garbizaur [ CLS ]

Siema!

I w sumie papa, bo idę sobie!

07.03.2004
22:07
smile
[152]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Czegoś tu nie rozumiem.....Ktoś wpadnie i odrazu zmyka.......No tak niedziela wieczur.

07.03.2004
22:10
smile
[153]

Martino_23 [ Pretorianin ]

No nieżle ja też już jestem trochę zmęczony.Jak ja napisałem wieczór.Z góry przepraszam za błąd.

07.03.2004
22:18
smile
[154]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

*do Karczmy szybciutko wślizgnęła się przez szparkę w drzwiach postać, śmignęła szybko do fotela w przelocie mówiąc*
Witam
*i usiadła tak jakby chciała się skryć przed całym światem* :DD

07.03.2004
22:20
smile
[155]

Brisk. [ Chomik ]

*zlazł na dół* A witam witam Diamand :D no pieknie znów gdzies sie włóczyłas :D Nawet nie zadzwoniłaś tfu znaczy sie posłańca nie wysłałaś :D No ja nie wiem so to bedzie :D

07.03.2004
22:22
smile
[156]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Witamy cię Diamand serdecznie.

07.03.2004
22:23
smile
[157]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk pff i tak sie Ciebie nie boje :PP
p.s. nie mam Twojego numeru... znaczy na który sie wysyłą posłańca ;DD
a nie było mnie bo nie było :PP byłam u pana D. :PPP;DD

07.03.2004
22:23
smile
[158]

Brisk. [ Chomik ]

*se robi jedzenie, zabiera piwo i oddale sie do swojego pokoju gdzie i bezpiecznie i spokojniej, a gadać sie i tak da* :D
Diamand nie? :D A kto ostatnio krzyczał w moim pokoju? :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 22:29:10]

07.03.2004
22:33
smile
[159]

Justa_ [ lady in blue ]

wow, sporo dzisiaj ludzi tutaj

07.03.2004
22:38
[160]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ---> a mnie boisz się??

07.03.2004
22:38
smile
[161]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk ja nie wiem kogo Ty zabierasz do swego pokoju pffff.. nie pij tyle to będziesz pamiętał ;PPP;DD
Justa witaj :D no sporo sporo :D
ja chyba zaraz lece ale nie jestem pewna na 100 procent.. ;D

07.03.2004
22:45
smile
[162]

Martino_23 [ Pretorianin ]

Justa masz apsolutną rację.Jak na tą porę jest sporo osób

07.03.2004
22:46
smile
[163]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Martino ----> skąd Ty to możesz wiedzieć??

Justa -----> kto posprzątał??

07.03.2004
22:46
smile
[164]

Serina [ I'm not Angel ]

Witam!!! *wszedł ktoś nowy*

jestem pierwszy raz w tej karczmie

07.03.2004
22:49
smile
[165]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand pamietac zawsze pamietam niezaleznie od tego ile wypiłem :D

Justa Witam :D

Serina a Witamy w naszych progach :D Brisk sie kłania :D Do usług :d

07.03.2004
22:49
smile
[166]

Serina [ I'm not Angel ]

stawia ktoś tu piwo??

07.03.2004
22:52
smile
[167]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ---> tak właściwie to wróciłem... myślałem że już poszłaś...

07.03.2004
22:52
smile
[168]

Serina [ I'm not Angel ]

oj tylko teraz tak dla rozluźnienia :P:P:P

07.03.2004
22:53
[169]

Serina [ I'm not Angel ]

CS----> hehehe jestem jestem :D

07.03.2004
22:54
smile
[170]

Brisk. [ Chomik ]

Serina prze bardzo :D

[se idzie pic]

07.03.2004
22:56
smile
[171]

Serina [ I'm not Angel ]

Brisk ----> idę z tobą :P:P

07.03.2004
22:57
smile
[172]

Brisk. [ Chomik ]

Serina prosze bardzo :D

07.03.2004
22:59
smile
[173]

Serina [ I'm not Angel ]

Brisk----->co mi możesz powiedzieć o tutejszych? * zasiada obok i popija*

07.03.2004
23:01
smile
[174]

Serina [ I'm not Angel ]

CS-----> czy ty jesteś , czy cię nie ma? gdzie się schowałeś? *rozgląda się i zagląda pod stół*

07.03.2004
23:01
smile
[175]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> to tylko banda nienormalnych ludzi - alkoholików, narkomanów, pedałów i takie tam (Brisk przyznaj się co z Banitą robisz!!)

07.03.2004
23:01
smile
[176]

Brisk. [ Chomik ]

Serina pytasz o piwa czy o ludzi? :D

07.03.2004
23:02
smile
[177]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Sirina ----> jestem i pod stołem się nie chowam!!

07.03.2004
23:04
[178]

Serina [ I'm not Angel ]

Brisk ---> o ludziach mi już powiedział CS *lekki uśmiech* to zostało o piwach :)

CS---->a ty do których się zaliczasz? :P

07.03.2004
23:05
[179]

Serina [ I'm not Angel ]

CS----> bo mi cos po nogach zamiziało myślałam że to ty :P

07.03.2004
23:06
smile
[180]

Brisk. [ Chomik ]

Serina to ja nic nie powiem o Cichej śmierci :D A piwa najlepsze :D

*zabiera piwo i idzie do swojego pokoju wziąść kapiel* Bedem za chwilem....

07.03.2004
23:06
smile
[181]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

tych trochę nie normalnych (kto normalny sypia po 4 godziny na dzień?? i czasami zapić lubię)

07.03.2004
23:07
[182]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ---> gadaj!!

07.03.2004
23:08
smile
[183]

Justa_ [ lady in blue ]

no cześć cześć wszystkim

Cicha śmierć, ja

07.03.2004
23:09
[184]

Serina [ I'm not Angel ]

Brisk----> dobrze to ja tu poczekam i zakosztuję jeszcze piwa jeśli pozwolisz:D

CS----> a ja się zaliczę do piwoszy a reszta moich zboczeń później wyjdzie na jaw :P

07.03.2004
23:09
smile
[185]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierc nat nał :D Ide seim wykąpac :D

*pije piwo i se idzie*

Serina oczywiscie prosze bardzo :D Co do zboczeń to ja bardzo ciekawym bo mnie w tamtą strone zawsze ciagnie tj zboczen :D

[nowa czesc bedzie za chwile]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 23:15:46]

07.03.2004
23:11
smile
[186]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ---> mogłaś Briska zatrudnić...

07.03.2004
23:12
[187]

Serina [ I'm not Angel ]

Brisk ----> nie wszystko naraz pozostane na pewien czas tajemnicza , lubię tak :P:P

07.03.2004
23:13
smile
[188]

Brisk. [ Chomik ]

Serina nie tylko Ty nie tylko Ty :D

07.03.2004
23:13
smile
[189]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Serina ----> nic nie pozostaje zbyt długo tajemniecą... ludzie są zbyt domyślni...

07.03.2004
23:14
smile
[190]

Justa_ [ lady in blue ]

Cicha śmierć, Brisk się garnął do tego tak samo jak ty..

07.03.2004
23:18
smile
[191]

Serina [ I'm not Angel ]

Brisk -----> nie czuję sie sama ale CS uważa że nie uda mi się zbyt długo to utrzymać

CS----->ale może aj umiem się dobrze maskować?

07.03.2004
23:19
smile
[192]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> nie dziwię mu się...

07.03.2004
23:21
smile
[193]

Serina [ I'm not Angel ]

jaki tu jest najmocniejszy alkohol??

07.03.2004
23:22
smile
[194]

Justa_ [ lady in blue ]

Cichy nie myśl sobie że po dzisiejszym też będe sprzątać :P

07.03.2004
23:24
smile
[195]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Dobra jestem jeszcze na niedługo :)
małe piwko przed snem :)

07.03.2004
23:27
[196]

Serina [ I'm not Angel ]

to ja poprosze piwo ''Zabójca smoków", próbował to ktoś?

07.03.2004
23:28
smile
[197]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Bry :D

To znowu ja... :>

07.03.2004
23:28
smile
[198]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ---> znowu się spotykamy...
Justa ----> teraaz posprząta Brisk...

07.03.2004
23:31
[199]

Serina [ I'm not Angel ]

Bregan a.k.a. Czapajew---> witaj :)

07.03.2004
23:33
smile
[200]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Serina-------> o nowa :P nice to meet ya:)
CS -------------> tak....:)
Bregan----> hello:D

07.03.2004
23:35
smile
[201]

Serina [ I'm not Angel ]

Femme ----> you 2 :)

07.03.2004
23:35
[202]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

karczma zyje no jk miło:D

07.03.2004
23:37
smile
[203]

Word [ Heavens Got A Hitman ]

re alll and hi Serina najmocniejszy alkochol....ojojoj

07.03.2004
23:38
smile
[204]

Brisk. [ Chomik ]





**********************************


KONIEC CZĘŚCI 143 ZAPRASZAMY DO 144..............


**********************************************

07.03.2004
23:39
smile
[205]

Serina [ I'm not Angel ]

Word----> hello tak najmocniejszy bo ja wymagająca jestem no i cos na dobrą noc bo zaraz idę :))

07.03.2004
23:41
[206]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ----> szczęśliwy zbieg okoliczności czy nieszczęśliwy?? jak uważasz??

07.03.2004
23:42
smile
[207]

Brisk. [ Chomik ]





**********************************


KONIEC CZĘŚCI 143 ZAPRASZAMY DO 144..............


**********************************************

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.