GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DOPISZ SIĘ TUTAJ - a twój nick będzie w NOWYM programie - masz to jak w banQ :)

07.03.2004
01:57
smile
[1]

Cracko [ Gladiator ]

DOPISZ SIĘ TUTAJ - a twój nick będzie w NOWYM programie - masz to jak w banQ :)

Jak zwykle wpadł mi pomysł na dobry programik który będzie "ważył" parę kilo tylko ( takie są plany)

Szczegółów nie zdradzam na razie ale mogę powiedzieć że będzie przydatny.

A zatem. Każdy kto się tu wpisze - znajdzie się na ZAWSZE w podziękowaniach dla beta - testerów.

Program udostępnimy jutro wieczorem więc LIMIT WPISYWANIA/ZAMKNIĘCIE zabawy w niedzielę 7.03.04r. o godzinie 20:00 - potem się nie wpisujemy - bo to i tak nic nie da.

Żeby nikt nie mówił że wątek statsiarski to może pobawimy się w kotka i myszkę i będziecie zgadywać jaki to jest progz.Niech to będzie wątek - zagadka ( buhaha ale wymyśliłem :) )

Nie ma mnie do jutra ( okolice 23:xx ) gdzie zapodam linQ do programu.

No chyba że wcześniej będziecie nalegać to coś "puszczę" późnym popołudniem.


Zatem... kto pierwszy?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 02:14:43]

07.03.2004
02:00
smile
[2]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ja pierwszy!

Przeglądarka??

07.03.2004
02:00
smile
[3]

Quicky [ Senator ]

Ja! :D

Nie zdazylem :P OK wiec... bedzie to wyszukiwarka watkow na GOLu? ;))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 02:04:37]

07.03.2004
02:01
smile
[4]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

1st?

Szczerze mówiąc nie podoba mnie się to :> Coś knujesz.... :)

07.03.2004
02:03
smile
[5]

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]

Ja chce być :)
nie mam pojecia co to za program moze byc :/ zrzera Mnie ciekawisc :D

07.03.2004
02:05
smile
[6]

snowman [ Konsul ]

pamiętam że już był kiedyś taki progz - sharemeter - i też była akcja z nickami - ci co się dopisali są w greetzach w najnowszym nawet wydaniu - więc MÓWI PRAWDĘ :)

07.03.2004
02:06
smile
[7]

zmudix [ palnik ]

Quicky ==> a może postów? :) chociaż do tego Ctrl+f służy :P A kit, zobaczymy :) Dopisuje się tu tylko dla profitów :P (i tam już mam spamera:PPP)

07.03.2004
02:07
smile
[8]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

Jak zwykle wpadł pomysł - kto?
będzie przydatny - do czego? :P
Każdy kto się tu wpisze - znajdzie się na ZAWSZE w podziękowaniach dla beta - testerów - eee czy to wirus, program spamujący, bluzgający? czy będzie tylko wyświetlał napis "beta-testerzy to spamerzy z GOLa" :)
wątek statsiarski - masz to jak w banku :) a moje typy są powyżej ;)

ps.
plz nie róbcie instalki :)

ps2.
nie jestem pierwszy :(

07.03.2004
02:14
smile
[9]

Father Michael [ Padre ]

A gdzie jest haczyk?? :)

07.03.2004
02:19
smile
[10]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

Ja też chce byc ;) stawiam na cos zwiazanego z GOLem ;)

07.03.2004
02:20
smile
[11]

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]

Father Michael -----------> musisz dać piątaka :)

sry za drugi post :)

07.03.2004
02:32
[12]

Vein [ Sannin ]

hmm co to za probram ? jak kilka kb to raczej virus albo jakas pokazowka...

07.03.2004
02:32
smile
[13]

Szwaroc [ ]

Ja tez chce :D

btw. jak to dziwnie wyglada ze juz tylu chetnych do pozdrowien dla beta testerow a nikt z was (nas) nie widzial tego na oczy i nie testowal :D

a moze to siakis dialer :D

07.03.2004
02:57
[14]

ShadowNET [ SNC WS1 ]

Wewnetrzny korporacyjny komuniaktor z szyfrowanym polaczeniem nie zjadajcy wiecej niz 64 kb pamieci ? :)

07.03.2004
03:14
[15]

temp2 [ Konsul ]

Cracko --> Uwzglednij tez uzytkownikow Windows'a 98 (SE). W koncu support przedluzyl sie o ~2 lata.

07.03.2004
06:52
smile
[16]

arthe[16] [ breakdance ]

To i mnie dopisz:D
============
Edwin »» Będziesz wpisany dwa razy w podziękowaniach:-)))
============
Swoją drogą ja nic w banQu nie mam:-)))
============
Pozdro dla Autora programu i reszty:)

07.03.2004
07:13
smile
[17]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

E to ja też chcę;)

07.03.2004
07:31
smile
[18]

Septi [ Starszy Generał ]

Eeee me wanna too.

07.03.2004
07:54
smile
[19]

Morbus [ - TRAKER - ]

hehhe moze przy moim nicku odrazu stronke www ?:D taka mala reklama ;)

07.03.2004
08:10
smile
[20]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Myślę, że to może być program do sprawdzania błędów w postach (przed dodaniem do wątku).:)

Jestem beta testerem!

07.03.2004
08:15
[21]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

Jak to jakis spam to komus urwe leb :D

07.03.2004
08:17
smile
[22]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Ja także się wpisuję :)
I bardzo jestem ciekaw co to za program :)

07.03.2004
08:24
[23]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

:U p2p? nieee... a może... może coś a la winamp?

07.03.2004
08:25
smile
[24]

M'q [ Schattenjager ]

Sing me in ;)

Zobacyzmy co to będzie :]

07.03.2004
08:25
smile
[25]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

zobaczymy co kombinujesz :)

07.03.2004
08:26
smile
[26]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

NAstępny pomysł!.. NAstępny pomysł!... iiiiiii... e-dysk!!!:D

07.03.2004
08:52
[27]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Ja chce być w podziękowaniach!!! ;]

Może wyłączacz komputera? ;P

07.03.2004
08:53
[28]

bukers [ Konsul ]

tez mozesz i mnie wpisac!

07.03.2004
08:54
smile
[29]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

to moze byc ciekawe... moze to jakis nowy player do divxa?

07.03.2004
08:57
[30]

Dessloch [ Senator ]

ja proponowalbym bana dla tego pana to na pewno progs do usuwania banerow z GOLa :)


a tak na serio to pewnie cos a la dodawator postow z wewn programu :>
"wygodne i szybkie spamowanie" :>

07.03.2004
09:02
smile
[31]

Kijano [ Konsul ]

Ja tez chce :)
A co do programu to pewnie bedzie nikomu nie potrzebny :D

07.03.2004
09:08
[32]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Dopisz mnie

07.03.2004
09:08
smile
[33]

Qa3 [ Legionista ]

Jak dziekuja to ja tez chetnie :P

07.03.2004
09:12
[34]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Pisze sie

Bregan a.k.a. Czapajew -----> tu jednak nic nie śmierdzi - Cracko to [ Gladiator ]

07.03.2004
09:13
smile
[35]

davis [ ]

A co mi tam. Też chcę :)

07.03.2004
09:19
[36]

Kune [ TYCHY ]

No to ja tez chce :P
Pozdrowienia

07.03.2004
09:21
[37]

iNfiNity! [ Senator ]

No to ja tez moge...

07.03.2004
09:26
smile
[38]

fifalk [ fifalkowiec ]

ja tez chce :-D

a program bedzie taki: wcisnij przycisk, a zobaczysz liste debili, ktorzy bardzo chce byc na info jakiegos programu, ktorego i ak nikt nie czyta ;-D

07.03.2004
09:30
smile
[39]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

hej ho hej ho do programu by się szło :]

07.03.2004
09:32
smile
[40]

The LasT Child [ GoorkA ]

nie chce byc dopisany
a ja sie tutaj nei wpisze moim prawdziwym nickiem, gdyz uwazm ze to jest jakis podstep!!!


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 10:20:49]

07.03.2004
09:32
[41]

Sybaris [ Pretorianin ]

ja też :)

07.03.2004
09:34
smile
[42]

Jose Mendoza [ Legionista ]


a ja sie tutaj nei wpisze moim prawdziwym nickiem, gdyz uwazm ze to jest jakis podstep!!!

cholera mial byc ten nick ;)

07.03.2004
09:35
smile
[43]

Pvt. Creak [ Criav ]

ja też chce, ja też ! :D

a program to będzie: "Multimedialna Przeglądarka Idiotów" :D

07.03.2004
09:35
smile
[44]

eJay [ Gladiator ]


I ja tez chce:) Co to za program??? Moze jakis maly trojan:P

07.03.2004
09:36
smile
[45]

Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]

Ja tez, ja tez...

Nie mam pojecia co to moze byc za program, ale jestem bardzo tego ciekaw:D

07.03.2004
09:36
smile
[46]

Cracko [ Gladiator ]

PIERWSZA BETA JUŻ JEST - I DZIAŁA.... IDEALNIE :) - KWESTIA KILKU DROBNYCH POPRAWEK ---> oczywiście zamazane specjalnie niektóre info :)


nie będzie żadnych instalacji - PURE EXE - czyli czysty exe - jak się podoba to fajnie - jak nie to zawsze można del.

07.03.2004
09:40
smile
[47]

Raynor [ Big Man ]

Ja też chce, Raynor :D A co to moze być... hmmm... coś związaengo z profalami w xp ?

07.03.2004
09:40
[48]

tsunami [ PS3 ]

Ja tez Ja tez. :-). Zwiazane to jest chyba z p2p ?

07.03.2004
09:44
[49]

Szwaroc [ ]

profilu

... to cos jakby z golem...

moze zliczacz czasu spedzonego w golu + masa statystyk

07.03.2004
09:44
[50]

Riperek [ Pretorianin ]

JA też :) tylko ja niewiem co to moze byc;(

07.03.2004
09:46
[51]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Ja też się doałączam :)

07.03.2004
09:46
smile
[52]

MAN5ON [ Konsul ]

nie mam pojęcia o co chodzi ale chce się dopisać :)

07.03.2004
09:46
[53]

jozi [ Legionista ]

Je chcę.

A to pewnie bedzie super program to wyprodukowania wyższej rasy za pomocą której chcesz zawładnać ziemią :>?

07.03.2004
09:51
smile
[54]

.:[ Kocioł ]:. [ Konsul ]

Mnie tez dopisz :)

07.03.2004
09:57
[55]

M'Rek [ Konsul ]

Dopiszę się. Ciekawe, co z tego wyjdzie...

07.03.2004
09:59
[56]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

Ja tez chcem...

07.03.2004
10:00
[57]

cycu2003 [ Senator ]

moze ja tez sie dopisze(ale jak cos to nie chce spamera)

07.03.2004
10:00
smile
[58]

tygrysek [ behemot ]

nie chcę być dopisany, ale tak sobie pomyślałem, że wszyscy chcecie grzecznie być zapisani w info wirusa albo jakiegoś trojana :)

07.03.2004
10:01
smile
[59]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Ja tesh...jak królik doświadczalny...ciekawe... :D

Nie mam zielonkawego pojęcia co to może być...może jakiś generator :P

07.03.2004
10:06
[60]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Ja chce, ale nie jako Marcio tylko jako Nilhir !

07.03.2004
10:09
[61]

Szwaroc [ ]

marcio -> a moze wolal bys jako oszust?

07.03.2004
10:09
smile
[62]

jojko999 [ Konsul ]

to ja też się dopisze, a moje typy to:

1. Jakiś prosty "pingometer"
2. Program do łamania haseł do logina GOLa metodoą BruteForce

07.03.2004
10:11
[63]

taurus_pl [ Legionista ]

mozna mnie dopisac :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 10:16:12]

07.03.2004
10:12
[64]

Anarki [ Demon zła ]

ja tez chce :)

07.03.2004
10:15
[65]

Okruch [ Liverpool FC ]

Jesli to ma w czyms pomoc to sie dopisuje :P

07.03.2004
10:16
[66]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Szwaroc--> idź do lekarza.

07.03.2004
10:16
[67]

Bili [ Generaďż˝ ]


hm... powiedzmy ze moze jeszcze ja :]

07.03.2004
10:20
smile
[68]

davhend [ Garrett ]

Wpisuje się ! Może filmik do kręcenia filmików ? Czemu bo jest mi potrzebny - nie zna ktoś ?

07.03.2004
10:21
smile
[69]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

ja też kcem, ja też !!! mimo ze nie mam pojecia do czego programik moze sluzyc, jakiś pingometer może?

07.03.2004
10:39
[70]

bone_man [ Powered by ATI ]

Na pewno jakas ciekawa przegladarka, ale do czego? :P

07.03.2004
10:40
[71]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


WYPISUJE SIE

07.03.2004
10:46
[72]

sMOOker [ Konsul ]

ok, ja tez sprobuje :)

07.03.2004
10:46
smile
[73]

Rellik [ Kuciland seeker ]

Jakk ini mogą to ja też ;) A zgaduję ze będzie to sumulacja drylowniy do czerwonych porzeczek z własnym akumulatorem i brzęczykiem ;)

07.03.2004
10:46
smile
[74]

Cracko [ Gladiator ]

Ostatni screen na dzisiaj gdyż wychodzę na egzamin x2 - programik - ładuje się do traya i startuje z windowsem ( należy to zrobić ręcznie - wrzucić go do autostartu )
I zajmuje 0.5 MB RAM ->



p.s. od razu uspokoję ciężko przestraszonych - nie jest to żaden wirus ani tronaj ani inne ścierwo :)

07.03.2004
10:48
[75]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Screen dużo nie mówi, ale może to będzie coś w stylu Qexeca ?

07.03.2004
10:48
[76]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


to gadaj co to jest

07.03.2004
11:02
smile
[77]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]

No to jeszcze ja się skuszę...

07.03.2004
11:07
[78]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Jaaaaaaaaaa!
:)

07.03.2004
11:09
[79]

snopek9 [ Legend ]

To ja też chcę się dopisać.

07.03.2004
11:12
smile
[80]

HopkinZ [ Senator ]

dopisuje sie...
ale to i tak pewnie bedzie cos w stylu "lamusy ktorzy robili sobie nadzieje: ..." :P

07.03.2004
11:14
smile
[81]

Regis [ ]

Mnie tez dopisz - trzeba sie promowac ;)

07.03.2004
11:36
[82]

MGS BigBoss [ Konsul ]

ja ja ja ja ja ale jaja

07.03.2004
11:36
[83]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Czy to jest wyszukiwarka postów napisanych przez ostatniech xx minuty/sekundy ?? (czy jakt to tam nazwać) :)

07.03.2004
11:36
[84]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

I ja...

fajny pwenie bedzie

07.03.2004
11:38
smile
[85]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

No to i ja się zgłaszam:)

07.03.2004
11:39
smile
[86]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Cracko wieesz po co sie wpisalem :)

07.03.2004
11:39
[87]

hubs [ Stand UP Speak UP ]


nie wiem co to bedzie...

07.03.2004
11:44
smile
[88]

@d@m [ ]

Ja tez sie zglosze :)

07.03.2004
11:47
[89]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Zawsze chciałem być sławny.

07.03.2004
11:48
[90]

wiesław2 [ Konsul ]

Ja też chcę być!

07.03.2004
11:49
smile
[91]

Coy2K [ Veteran ]

jeeej :-) to czekamy na programik :-)

07.03.2004
11:51
smile
[92]

Darek21 [ gupek ]

a co mi tam i mnie dopisz będe sławny ;-))

07.03.2004
11:51
smile
[93]

Hellcat [ Legend ]

Count me in! :D

07.03.2004
11:52
smile
[94]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

" Dopisz się tutaj, a Twój nick będzie w..." ogólnopolskim banku nicków skradzionych :)

07.03.2004
11:52
[95]

AMDD [ Dwory Unia ]

Programik jakiś biorytm?? Czy jakiś do powitać ?? może otwarzać mp3 ?? a może nowy p2p :P

07.03.2004
11:53
smile
[96]

MasterDD [ :-D ]

Spox, popieram kazdej masci programistow. I nawet zaluje ,ze to nie jest trojan, bo z checia bym go obcykal :D

Cracko => Masz moje blogoslawienstwo =]

Co do progsa to jest zabawka na GOLa ,ktora przy okazji otwiera Ci pare portow, dzieki ktorym Cracko i wszyscy inny co nie maja server'a tylko klienta beda siedziec sobie u nas na kompie :D

Mnie sie podoba, ale chce klienta i Wasze IP :D

07.03.2004
11:54
smile
[97]

guzol [ LEXUS ]

Nie wiem co to za progs:P

ALE DOPISZ MNIE

07.03.2004
11:55
smile
[98]

Vinny [ Konsul ]

ja chce ja chce

07.03.2004
11:56
smile
[99]

bebzoon [ bucydonna ]

mnie nie dopisuj :)

07.03.2004
11:58
[100]

Sanchin [ Konsul ]

Kolejny?
Ciężko powiedzieć co to może być za program, bo to może być wszystko.

07.03.2004
12:01
[101]

Rintintin [ Konsul ]

ja tez chce

07.03.2004
12:01
smile
[102]

Father Michael [ Padre ]

Edwin -> to jest jakas zorganizowana akcja??

07.03.2004
12:10
[103]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

tajemniczo brzmi ale może być ;)

wpisz mnei

07.03.2004
12:13
smile
[104]

Bajt [ ]

Dopiszcie mnie jako Ariakan :)

PS. Czy na tym pierwszym obrazku jest: "czas w sekundach, w ktorym korzystales z Twojego profilu" ? :)

07.03.2004
12:14
[105]

coolkids [ Chor��y ]

jak wszyscy to i ja

07.03.2004
12:21
smile
[106]

Rendar [ Senator ]

To i ja, a co mi tam.

07.03.2004
12:31
smile
[107]

Hebron [ _)V(_CaRboN ]

Jak wszyscy to i babcia też :)

07.03.2004
12:32
smile
[108]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

ja tez chce !! :)

07.03.2004
12:41
[109]

-imperator- [ spamer ]

kwak! ja tyż ;)

07.03.2004
12:56
smile
[110]

Valtor [ Lost In Fantasy ]

Jeśli można, to ja też poproszę.

07.03.2004
13:00
smile
[111]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]


mEEEE i ja :)

07.03.2004
13:00
[112]

moussad [ la kretino maximale ]

heh, zobaczymy co to jest :-0

07.03.2004
13:01
smile
[113]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

A mnie trochę niepokoi ostatni wyraz w tytule wątku :)

07.03.2004
13:03
smile
[114]

bone_man [ Powered by ATI ]

We wstepie jest napisane, ze kazdy kto sie wpisze. Ja sie juz wpisalem, ale zeby nie bylo niejasnosci - ja tez chce tam byc! :))

07.03.2004
13:07
[115]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

JA

07.03.2004
13:10
smile
[116]

Entreri [ Pretorianin ]

i JA!!!!!!!

07.03.2004
13:11
smile
[117]

snoopi [ Generaďż˝ ]

no jak wszyscy to i ja:)

07.03.2004
13:12
[118]

DarkStelix [ Padawan ]

ja tez

07.03.2004
13:12
smile
[119]

vien [ łowca pip ]

mnie, wybierz mnie!! :D

07.03.2004
13:14
smile
[120]

Hellcat [ Legend ]

Wolfen -> Gdyby to była prawda to byłyby niezłe czystki etniczne na Forum :]
A do wieczora jeszcze daleko :>

07.03.2004
13:15
[121]

Narmo [ Youkai ]

To i ja kcem :P

07.03.2004
13:15
smile
[122]

Orlando [ Reservoir Dog ]

i ja!!!

07.03.2004
13:16
[123]

Narmo [ Youkai ]

To i ja kcem :P

07.03.2004
13:17
smile
[124]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

ja tez chce:)

07.03.2004
13:17
[125]

Narmo [ Youkai ]

To i ja kcem :P
Będę sławny ;)

07.03.2004
13:18
[126]

amoreg1234 [ użytkownik ]

m2 m2 !!! :]

07.03.2004
13:30
smile
[127]

Dohrun [ Centurion ]

to ja tez raz poprosze!:)

07.03.2004
13:30
smile
[128]

snoopi [ Generaďż˝ ]

jak tak dalej pojdzie to caly program bedzie wazyc mniej od tej listy osob;))

07.03.2004
13:31
[129]

lez [ Konsul ]

Ja sie dopisuje.

07.03.2004
13:35
[130]

gacek [ Litzmannstadt ]

To ja tez pprosze mimo że nie czytałem całego wątku

07.03.2004
13:35
smile
[131]

Zacker [ Stanley ]

Ja też chcę być !

07.03.2004
13:36
smile
[132]

Weakando [ Senator ]

No dobra to ja też chcę mieć ten zaszczyt i znaleść się na liście :P

07.03.2004
13:39
[133]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

Ja chce!!
Ja ja ja :D

Pozdrófka

07.03.2004
13:42
smile
[134]

SoulHunter [ Bad Boy ]

pisze się na to i zobaczymy coś ty takiego wymyślił

07.03.2004
13:47
[135]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Ja chce być ale jako Syriusz a nie Przewodnik Syriusza :D

07.03.2004
13:52
[136]

Kozzie [ Konsul ]

jestem wpisany

07.03.2004
13:55
smile
[137]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

No to ja tez bym chciał.

07.03.2004
13:57
smile
[138]

ronn [ moralizator ]

Wpisuje sie i ....hm..... ten program......jesli to jakis dialer porno, to jednak nie chce byc wpisany :)

07.03.2004
13:58
[139]

dzidol [ Konsul ]

a mnie wpisz jako radir_gumir :)

07.03.2004
13:58
smile
[140]

red_baron [ pVd ]

dopisuje sie i tez chce!!!
wyczekujemy na linka...

07.03.2004
13:58
smile
[141]

Thrallik [ Pretorianin ]

Jak wszyscy to wszyscy :]

07.03.2004
14:03
smile
[142]

Kajkes [ Vegetan ]

No to ja też moge sie wpisać :P

07.03.2004
14:13
[143]

Kencik [ Konsul ]

ja też chce :D

07.03.2004
14:18
smile
[144]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

no to ja tez :]

07.03.2004
14:27
smile
[145]

gresek [ Pretorianin ]

Ten program szuka wszystkich nielegalnych plików i liste wysyła Policji:] Nie potrzebuje nawet dostępu do netu. 5 min po wysłaniu masz gości:D............. Zgadłem:P
PS mnie też dopisz

07.03.2004
14:28
[146]

Kencik [ Konsul ]

Moze bedzie to tylko zwykła baza danych z naszymi nickami :D:D

07.03.2004
14:29
[147]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

pozdrawiam
i stawiam na jakas wyszukiwarke

07.03.2004
14:36
[148]

Anoneem [ Melodramatic Fool ]

A co mi tam :)))

07.03.2004
14:38
[149]

KingSize_ [ Pretorianin ]

ja tez ja tez

kalkulator?

07.03.2004
14:44
smile
[150]

col. Kilgore [ Konsul ]

Ja też! :]
Napewno jest to proram który łamie zabezpieczenia GOL'a i automatycznie loguje użytkownika jako Soulcatcher :] Automatycznie dając spamera wszystim którzy się tutaj nie wpisali.
Zgadłem?

07.03.2004
14:45
[151]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

Ja sie dopisuje, ale jak to bedzie jakis podstep, to prosze o wypisanie :D

07.03.2004
14:49
[152]

Fett [ Avatar ]

nie ma to jak darmowa reklama :D

07.03.2004
14:49
smile
[153]

Greedoo [ Konsul ]

Też się dopisuję będę w programie:P

07.03.2004
14:52
smile
[154]

Drendron [ Legionista ]

Wiem że to podpucha, ale co się będę wstydził :P
Ja też się wpisuję :D

07.03.2004
14:53
smile
[155]

meli [ Pretorianin ]

to ja też się załapię :>
może programik do szybkiego logowania się na wybrane forum itp......

07.03.2004
14:56
smile
[156]

Khelben [ PointGuard ]

Ja sie dopisuje

07.03.2004
14:57
smile
[157]

Banananan [ Dezerter ]

Wpisuję się! :D

07.03.2004
14:59
[158]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

jak wszyscy to wszyscy... ja też, ale jak to bedzie jakiś "robal" to bedziesz miał nieprzyjemności...

07.03.2004
15:02
smile
[159]

Erazor [ Legionista ]

Ja też chcę...

ps. czy nie minął już termin zgłoszeń???
ps2. byle to nie był vir z naszym podpisem :)

07.03.2004
15:05
[160]

tomaszgora [ Konsul ]

no to ja tez !!!

07.03.2004
15:06
smile
[161]

m_ax [ Pretorianin ]

I ja tez sie dopisuje!

07.03.2004
15:10
smile
[162]

blood_x [ Skinhead oi! ]

Pisze sie na to :)

07.03.2004
15:27
[163]

vult-q3 [ Konsul ]

nie dopisuj mnie ;P
moze bedzie to program który bedzie automatycznie wylogowywał po okreslonym czasie jak nie bedzie sie ruszac myszka :O

07.03.2004
15:36
smile
[164]

SEW [ Generaďż˝ ]

Jak wszyscy to wszyscy, babcia tez ( w tym wypadku ja tez ) :)



<---------

07.03.2004
15:39
smile
[165]

iNkogNitO [ Pretorianin ]

jak wszyscy to i ja tesh .....:>

07.03.2004
16:02
[166]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Ja tez chce byc, w sumie co mi szkodzi pod warunkiem ze program nie bedzie dzialac na moja szkode ani szkode mojej xyfki !!!

Mnie to smierdzi wyszukiwarka do gola albo czyms takim podobnym napewno nie bedzie to ambitna produkcja skoro ma kilka kilo :)))

ale milego kodowania tak czy owak :)

07.03.2004
16:05
[167]

następny [ Rekrut ]

to ja też jestem chętny ;)

07.03.2004
16:14
smile
[168]

eXcuseMe [ Pretorianin ]

No to ja tez sie wpisze :]

07.03.2004
16:16
[169]

nope [ Huggy Bear ]

wpiszę się aczkolwiek nie barzdo przeczytałam o co chodzi ;)

07.03.2004
16:22
[170]

soldador [ Centurion ]

Jeszcze nigdy nic nie testowalem wiec wpisuje sie mam nadziej ze ten program to nie bedzie trojan :)

07.03.2004
16:23
smile
[171]

Miloszek_16 [ Kiślawa ]

To ja tez chce

07.03.2004
16:33
smile
[172]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]

Nie jestem pierwszy ale dobre i to. Ostatni będą pierwszymi.

07.03.2004
16:36
[173]

grzesiek16 [ Feluś ]

no to ja tez moge sie dopisac, ale co to ma byc?

07.03.2004
16:40
[174]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Ja chcę! Dopisz mnie! Mnie!

07.03.2004
17:01
[175]

mysiek [ @#mysieks@# ]

dobra moze sie to skonczy formatem c ale trudno ;p

07.03.2004
17:02
[176]

mysiek [ @#mysieks@# ]

zapomnialem napisac ze sie zapisuje

07.03.2004
18:11
[177]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Może w końcu ktoś wyjaśni nam królikom doświadczalnym o co chodzi :)

07.03.2004
18:14
[178]

LucK666 [ Legionista ]

a to ja tez chce :P

07.03.2004
18:30
[179]

gietas [ Pretorianin ]

Ciężko coś powiedzieć - nie mam pojęcia co to ma być ,ale spróbuje zgadnąć szybkie wyłaczanie durnych wątków.

07.03.2004
18:38
[180]

Skoter [ Junior ]

OTO JESTEM :-)

07.03.2004
18:48
smile
[181]

kwiatu1 [ Centurion ]

ja też się mogę załapać :-D
Może to być program do włamywania się na strony rządowe itp, a jak będą chcieli zobaczyć kto się włamał to będą tam nasze ksywki :-D

07.03.2004
18:50
[182]

donzoolo [ Senator ]

me 2

07.03.2004
18:52
[183]

Orrin [ Najemnik ]


eeee jesli bedzie mialo cos z Orrinem to bedzie dobre :D

07.03.2004
18:56
smile
[184]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Jestem przekonany, że będzie to inteligentny programik antystatsiarski :-)))

07.03.2004
19:00
[185]

SDSW [ Centurion ]

Ja tez chceM.

07.03.2004
19:05
smile
[186]

Drag [ Pretorianin ]

Program będzie odcinał końcówki z kont na całym świecie i przesyłał je do mnie, to przecież jasna sprawa! ;-)
Jest przewidziany jakiś bonus za rozwiązanie zagadki?

Pamięta mnie pan jeszcze, panie Cracko?

07.03.2004
19:09
smile
[187]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Daj już ten program, przecież to tylko beta, a i tak mówisz że działa OK.

Jak pomyslę że mam czekać do jutra do północy to aż mnie skręca...

A może już pojechał?

07.03.2004
19:10
smile
[188]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Wiem to będzie programik , który :

-automatycznie wszystkich którzy się tu wpiszą przemianuje na stopień spamera

-automatycznie przestawi im stronę główną na gry-online

-oczyści konta bankowe golasów do 33 procentowego debetu

- przewróci im skarpetki w szufladzie na lewą stronę

07.03.2004
19:20
smile
[189]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

to ja tez sie dopisze;)

07.03.2004
19:27
[190]

Hadriel [ Screener's ]

to bedzie generator imion do forów dyskusyjnych :D lol
nei mam pojecia co tu jest kombinejszon, ale jak sie wsyzcy wpisza to watek bedzie bardzo dlugasny :D

07.03.2004
19:33
smile
[191]

Weakando [ Senator ]

Cracko dawaj to bo mnie ciekawość zżera :/

07.03.2004
19:39
[192]

scigall [ Konsul ]

wow bedem w monitorze:)

07.03.2004
19:40
smile
[193]

Conroy [ Dwie Szopy ]

To ja, rzutem na taśmę, też się na to piszę :).

07.03.2004
19:43
[194]

Pvt. Creak [ Criav ]

hehe... no mam nadzieje, ze nie bede musial czekac do 23.00 tylko bedzie wczesniej...

07.03.2004
19:44
[195]

mDoro [ Chor��y ]

Mnie też dopisz.

07.03.2004
19:49
smile
[196]

rneo20 [ Junior ]

Jestem tu po raz pierwszy. Napewno twoj program bedzie SUPER !!!!

07.03.2004
20:14
smile
[197]

Suka [ Centurion ]

Jo tyz chca!!!!

07.03.2004
20:18
[198]

col. Kilgore [ Konsul ]

Suka, trochę za późno :]

07.03.2004
20:34
smile
[199]

El_CormaC`us [ Pretorianin ]

Spóźniłem się ale to u mnie nie nowość :PPP :)))

07.03.2004
20:37
[200]

HopkinZ [ Senator ]

200

dowiem sie chyba jutro bo zaraz sapdam =]

07.03.2004
22:49
smile
[201]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]

No i co z tym programem? Miał być chyba dzisiaj, prawda?

07.03.2004
22:51
[202]

AMDD [ Dwory Unia ]

w niedziele wieczorem czytaj dokładnie. to będzie za chwile LOL

07.03.2004
22:53
[203]

jozi [ Legionista ]

Program którey dziei wyświetlaniu na monitorze fikuśnych wzorków ma nas zachipnotyzować żębyśmy ci służyli po kres twego istnienia??

ps. Dopisz i mnie

ps. 2 mozę to magnez do lodówki?

07.03.2004
23:15
smile
[204]

Cracko [ Gladiator ]

O rany boskie ile się was namnożyło :)

Ok kompiluje teraz wersję final więc nawet jak ktoś się dopisze to już go nie będzie :) ( w nast odsłonie dopiero )

proszę czekać.... :)

07.03.2004
23:17
[205]

Szwaroc [ ]

hehe zaraz wszyscy bedziemy go testowac :P

07.03.2004
23:17
[206]

AMDD [ Dwory Unia ]

będzie dzisiaj ten prgram bo nie wiem czy czekać :)

07.03.2004
23:29
smile
[207]

Cracko [ Gladiator ]

będzie do 30 MINUT

07.03.2004
23:30
[208]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Nio właśnie o której będzie sprawca całego zamieszania, bo już mi się oczka przymykają :)

08.03.2004
00:00
[209]

Szwaroc [ ]

no i gdzie ten program?

08.03.2004
00:01
[210]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Nio i? Pół godziny już minęło.

08.03.2004
00:08
smile
[211]

Cracko [ Gladiator ]

Ein moment bitte

Cicha śmierć,Quicky,Bregan a.k.a. Czapajew,Pszczoła,snowman,zmudix,Qbaa,Father Michael,Edwin,Vein,Szwaroc,
ShadowNET,temp2,arthe[16],Mutant z Krainy OZ,Septi,Morbus,Alerik,-+==SeBuL==+-,..KmP..,Vistorante,M'q,
PROSZATAN,Alerik,..:::Marbi:::..,bukers,Luremaster,Dessloch,Kijano,Qa3,Mentor12,
davis,Kune,iNfiNity!,fifalk,Macu,Sybaris,Pvt. Creak,eJay,Jam Jest Pawian,Raynor,tsunami,Szwaroc,Riperek,
wolfen3741,MAN5ON,jozi,.:[ Kocioł ]:.,M'Rek,diabelek1,cycu2003,kamil210,Marcio,Szwaroc,jojko999,taurus_pl,Anarki,Okruch,Marcio,Bili,
davhend,^Piotrek^,bone_man,sMOOker,Rellik,trueZoLtaN,Andrewlee,snopek9,HopkinZ,Regis,MGS BigBoss,Immothep,Zax_Na_Max,wich3r,Kuzi2,hubs,@d@m,reksio,wiesław2,Coy2K,Darek21,Hellcat,kamil210,
AMDD,MasterDD,guzol,Vinny,bebzoon,Sanchin,Rintintin,Father Michael,Grzybiarz,Bajt,coolkids,Rendar,Hebron,CrazyMan,-imperator-,Valtor,OSZKI,moussad,wolfen3741,Michlos,Entreri,snoopi,DarkStelix,vien,Hellcat,Narmo,Orlando,LuCaZ15,
amoreg1234,Dohrun,snoopi,lez,gacek,Zacker,Weakando,Szef Nazguli,SoulHunter,Przewodnik Syriusza,Kozzie,
Stinger,ronn,dzidol,red_baron,Thrallik,Kajkes,Kencik,bekas86,gresek,N_U_N,Anoneem,
KingSize_,col. Kilgore,settogo,Fett,Greedoo,Drendron,meli,Khelben,Banananan,Click-Tom,Erazor,tomaszgora,
m_ax,blood_x,SEW,iNkogNitO,Dayton,następny,eXcuseMe,nope,soldador,Miloszek_16,Dragon The Next Episode,grzesiek16,Artur20LucK666,mysiek,LucK666,gietas,Skoter,kwiatu1,donzoolo,Orrin,TrzyKawki,SDSW,
Drag,Alerik,Lupus,..::Tr0yAn::..,Hadriel,Weakando,scigall,Conroy,Pvt. Creak,mDoro,rneo20,Suka,El_CormaC`us,HopkinZ,jozi

dajcie nam jeszcze 15min

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-08 00:50:35]

08.03.2004
00:26
smile
[212]

zmudix [ palnik ]

Błagam, szybciej, chce już iść spać.

08.03.2004
00:30
smile
[213]

Cracko [ Gladiator ]

idź spać - link będzie czekał rano :)

08.03.2004
00:32
smile
[214]

zmudix [ palnik ]

Cracko ==> dzięki, że podzieliłeś się ze mną tą informacją ;), a teraz, dobranoc państwu

08.03.2004
00:32
[215]

ShadowNET [ SNC WS1 ]

nieeeee to poco ja tyle czekalem zeby sie dowiedziec ze link bedzie dostarczony za pare godzin?:P

08.03.2004
00:39
[216]

Immothep [ Errare humanum est. ]

No nie no... znowu przesunięte :/
Oby nie było tak jak z HL2 - premiera za pół roku albo później :D

POZDRo

08.03.2004
00:40
[217]

ShadowNET [ SNC WS1 ]

moze ktos im kod wykradl i teraz poprawiaja zabezpieczenia;))

08.03.2004
00:42
smile
[218]

tekino [ Chor��y ]

jak wszyscy to wszyscy wiec i ja sie dopisuje...:D :D hehehe

08.03.2004
00:43
[219]

Immothep [ Errare humanum est. ]

tekino ---> hehehe... za późno... hehehhe :D

08.03.2004
00:54
smile
[220]

Cracko [ Gladiator ]

Program Qucik Cookie Killer - jak sama nazwa wskazuje służy do pozbywania się paskudnych plików cookie a głównie szpiegów które znajdują się najczęściej w właśnie w/w pliczkach.
Po co taki program skoro jest ADAWARE ktoś mógł by spytać.
Program AdAware jest znakomity i o tym nie trzeba przekonywać nikogo. Jednakże ma pewien ból. Ile razy go odpalimy - zawsze znajduje szpiegów - sens w ochronie jest gdy PRZECIWDZIAŁAMY a nie zwalczamy - bo zanim raz na kilka dni odpalimy AAware to szpieguś już doniesie co i jak. ;)
W skład AdAware wchodzi też Adwatch ale jego zalet - nawet po miesiącach stosowania nie mogłem odkryć - ciągle po uruchomieniu adaware były szpieguski:)

QCK jest programem rezydentnym - siedzi sobie w trayu - najlepiej jak się uruchamia z WIN XP ( sami sobie go tam wrzucamy - nie robiliśmy instalek ani innego kiczu ). Co pewien czas sam usuwa szpiegów ( nawet co sekundę !!! ) więc nie ma szans na jakąkolwiek komunikację taki szpieg. Oczywiście częstotliwość usuwania, ustalamy sami.

Jak przeprowadzić test....

1. Uruchom ADAWARE->Puść scan - tzw "smart system scan"
2. Po odnalezieniu szpiegów - NIE USUWAJ ICH!!!
3. Uruchom QCK - poczekaj parę sekund
4. Następnie powtórz przeszukanie adawarem.....




TO JEST BETA - wszystkie komentarze mile widzianie
Testowane TYLKO na XP.






PLIK WAŻY 41 KILO !! :)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-08 01:16:38]

08.03.2004
01:00
[221]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

pierwszy :)
ale ja mam win98 :(

08.03.2004
01:01
[222]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Testing 1... 2... 3... ... 1... 2... 3...
... no cos tam mieli :)

Nice Job
POZDRo

08.03.2004
01:12
smile
[223]

Cracko [ Gladiator ]

LAST INFO


PROGRAM DO POBRANIA TYLKO ZE STRONKI

QCK.ATH.CX


neostrada.pl się wyłożyła z transferkami :/

08.03.2004
01:21
smile
[224]

Hakim [ Konsul ]

Cracko ---> zrobiłem tak jak napisałeś.
Ad-aware znalazł mi 13 plików.
Potem odpaliłem QCK. Program wyświetlił mi "1 plików znalezionych".
Po kilku sekundach znowu skan Ad-awarem i zero plików znalezionych.
Tak więc to działa :)
Mam tylko pytanie: o co chodzi z tymi "plikami znalezionymi" ?
Aha - pojawił mi się na pulpicie (czyli w katalogu z którego odpalałem program) plik CFG.CFG. W treści miał "1000". Nie jestem pewien czy to miało związek z uruchomieniem programu, ale pojawił się właśnie w czasie w którym testowałem ;) Kilera.
Pozdrawiam.

08.03.2004
01:24
[225]

Hakim [ Konsul ]

[edit]
Działa aż nadto :)
Zniknęły mi podwieszone wątki z GOLa, na forum CDProjekt wylogowało mnie czyli wykasowało mi nawet te pozytywne ciasteczka.

08.03.2004
01:26
smile
[226]

Cracko [ Gladiator ]

Wersja 1.3 już z lekkimi poprawkami -
Hakim - QCK jest bezwzględny - kasuje ALL jak leci więc ustawienia jakiś kolorków na stronkach/forach/też.

08.03.2004
01:32
smile
[227]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Program działa prawidłowo... wszystkie szpiegi pooooszły...

08.03.2004
01:33
[228]

Cracko [ Gladiator ]

1.3 posiada fix błędnego zamykania

08.03.2004
01:35
smile
[229]

Cracko [ Gladiator ]

HAKIM-> następna wersja będzie posiadała LISTĘ DOZWOLONYCH COOKIES - tam wrzucisz cookiesy z FORUM GOLA i CDPROJEKTU :)

08.03.2004
01:45
[230]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

ten program usuwa chyba wszystko z cookie.. zmienił mi skórkę na standardową i odwiesił wątki...echhh

08.03.2004
01:47
smile
[231]

Hakim [ Konsul ]

Cracko ---> uprzedziłeś moją propozycję :)
A sam programik działa jak burza. Kilka minut i 35 usuniętych plików.
Zajmuje mi dokładnie 888K pamięci.
Dzięki i pozdrawiam.

08.03.2004
01:51
smile
[232]

snowman [ Konsul ]

przy ustawieniu 5sekund dla wersji 1.4 zajmuje 388KILO pamięci :) -

08.03.2004
01:53
smile
[233]

Cracko [ Gladiator ]

POLECAM LINQ

https://qck.ath.cx/history.txt



p.s. pamiętajmy że to jest jeszcze beta - co należy zmienić zależy od Waszych komentarzy :)


ok. do spanka :)

08.03.2004
05:06
[234]

temp2 [ Konsul ]

Pod W98SE dziala ale przy wyjsciu wiesza sie zarowno wersja 1.3 jak i 1.4

08.03.2004
06:27
smile
[235]

SEW [ Generaďż˝ ]

dwa pytanka.
Oco chodzi z ta czestotliwoscia?Zmienilem na 0 a on nadal usuwa
Oco chodzi z tym znalezionymi plikami, znalazl 3 a usunol juz ponad 200 :)

08.03.2004
06:27
[236]

Drendron [ Legionista ]

Nadgorliwy ten program. Teraz muszę się zalogować na jakieś 7 forów :(.

08.03.2004
07:32
smile
[237]

Raynor [ Big Man ]

no i git ;]

08.03.2004
07:41
smile
[238]

Raynor [ Big Man ]

no i nie git ;] Za cene ciągłego podwieszania wątków na nowo to ja podziękuję.

08.03.2004
08:02
smile
[239]

Hellcat [ Legend ]

Programik spełnia swoją funkcję aż nadto :]
Z utęsknieniem czekam opcji Listy Dozwolonych Cookies :)

A poza tym git :)

08.03.2004
08:17
[240]

jozi [ Legionista ]

nie wiem czy tak to powinno być ale mi się wyswietliła informacja:: "2 plików znalezionych w sumie 629 usunietych" :P:P

08.03.2004
08:35
[241]

Shirue [ Pretorianin ]

ja chce jeszcze sie dopisac moze zdarze ale wczoraj kompa mialem nie sprawnego

08.03.2004
08:37
smile
[242]

NightBlade [ Pretorianin ]

Ja też ... Ja też...
he he :)

08.03.2004
08:38
smile
[243]

Hellcat [ Legend ]

Shirue -> A czytałes może co pisze na samej górze tego wątku? :)
Ludzie no, moze nie trzeba czytać całego wątku[bo w przypadku tego troche by to trwało], ale początek to już wypadałoby przeczytać choćby dlatego aby wiedziec o co chodzi :)
Trudne to nie jest, naprawde :)

08.03.2004
15:07
smile
[244]

guzol [ LEXUS ]

czekamy na nową wersję z listą dozwolonych cookies:)

08.03.2004
15:41
[245]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

LOLE PRZECIEŻ TO TRWA DO NIEDZIELI!!! CZYLI WCZORAJ SIE ZABAWA SKOŃCZYŁA!

08.03.2004
15:56
smile
[246]

Kijano [ Konsul ]

Program dziala tylko moja propozycja zrob zeby byla opcja do pokazywania jakie pliki usuwa i z zapytaniem czy je usunac :)
Albo mozesz dodac opcje ich unieszkodliwiania i kopiowania do wybranego katalogu jesli userowi to spasuje to pozniej je skasuje :)

08.03.2004
16:05
[247]

red_baron [ pVd ]

e tam to mi niepotrzebne...
i tak codziennie czyszcze to nortonem...
a zadnych szpiegow nie mam i jak skanuje po miechu to dalej nie mam...
ale fajnie ze cos robicie, zycze szczescia i powodzenia...

08.03.2004
23:20
smile
[248]

Cracko [ Gladiator ]

SPECJALNIE DLA WAS :)

WERSJA Z LISTĄ DOZWOLONYCH COOKIES!!!!

WPISUJESZ GRY I NIE KASUJE *GRY*

WPISUJESZ GRY-ONLINE I NIE KASUJE *GRY-ONLINE*

Program wymiata - ale to wszystko dzięęęki ........ beta - testerom :)

Proszę o testy i o commentsy :)

08.03.2004
23:23
smile
[249]

Hellcat [ Legend ]

Nooo...teraz to pełna rura :D

Cracko -> Good Job Soldier :D

08.03.2004
23:28
smile
[250]

guzol [ LEXUS ]

wow,Cacko --> super programik teraz jest:)

08.03.2004
23:31
smile
[251]

Quicky [ Senator ]

Nazwa programu bardzo mi sie podoba :))

09.03.2004
09:32
smile
[252]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Niezły progs, tego mi było trzeba! :)

09.03.2004
21:30
[253]

col. Kilgore [ Konsul ]

Program naprawde bardzo przydatny. Gdyby tylko działał także na innych niż xp systemach (na jednym kompie mam xp więc miód), ale na drugim mam win 2000 i pojawiają się błędy przy dodawaniu czegokolwiek :(

09.03.2004
21:44
smile
[254]

arthe[16] [ breakdance ]

Człoooowieku program wymiata, miałem takie powalone cookie co się usunąć nie chciały a twój program zrobil to w chwile, cracko dzięęęęęęęki:-)))
POLECAM TEN PROGRAM WSZYSTKIM FORUMOWICZOM

09.03.2004
21:47
[255]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

Moze mi ktos wytlumacyzc co sie dzieje ? zapislame sie tu ale nie czytlame watka i nie wiem co i jak :D

09.03.2004
22:20
[256]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

Niech mi ktos powie czy robie wszystko dobrze :)

wlaczam Ad-aware on mi robi scana ----------------->

09.03.2004
22:21
smile
[257]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

wyswietla mi te pliki ja mam je usunac ??

09.03.2004
22:26
smile
[258]

axel1 [ Pretorianin ]

Wierzycie mu ?! To idzie tak :
-podajecie mu nicka_ zna was i ma was na oku
-gada z wami (pod przykrywką omówienia szczegółów)_ wyciąga od was dane
-pozyskuje wasze pieniądze programem prze banery

10.03.2004
22:19
[259]

HopkinZ [ Senator ]

hmm.. najpierw to ja sie musze zaopatrzyc w AD-Ware :P

10.03.2004
22:54
[260]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

proponuje założyć nowy wątek bo ten juz zaczyna mulić i zaraz soul to wparuje

programik jest świetny DZIĘKI!!

10.03.2004
23:37
[261]

Cracko [ Gladiator ]

Nie ma sensu zakładać NOWEGO WĄTKU - PROGRAM JEST I Z GREETZAMI KONIEC

Można wątek założyć o QCK ale nie o dopisywaniu ksyw- jak będzie powstawał nowy progz - damy znać :)

10.03.2004
23:48
[262]

HopkinZ [ Senator ]

btw, moj nick na liscie jest 2 razy =]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.