
Cracko [ Gladiator ]
DOPISZ SIĘ TUTAJ - a twój nick będzie w NOWYM programie - masz to jak w banQ :)
Jak zwykle wpadł mi pomysł na dobry programik który będzie "ważył" parę kilo tylko ( takie są plany)
Szczegółów nie zdradzam na razie ale mogę powiedzieć że będzie przydatny.
A zatem. Każdy kto się tu wpisze - znajdzie się na ZAWSZE w podziękowaniach dla beta - testerów.
Program udostępnimy jutro wieczorem więc LIMIT WPISYWANIA/ZAMKNIĘCIE zabawy w niedzielę 7.03.04r. o godzinie 20:00 - potem się nie wpisujemy - bo to i tak nic nie da.
Żeby nikt nie mówił że wątek statsiarski to może pobawimy się w kotka i myszkę i będziecie zgadywać jaki to jest progz.Niech to będzie wątek - zagadka ( buhaha ale wymyśliłem :) )
Nie ma mnie do jutra ( okolice 23:xx ) gdzie zapodam linQ do programu.
No chyba że wcześniej będziecie nalegać to coś "puszczę" późnym popołudniem.
Zatem... kto pierwszy?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 02:14:43]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ja pierwszy!
Przeglądarka??

Quicky [ Senator ]
Ja! :D
Nie zdazylem :P OK wiec... bedzie to wyszukiwarka watkow na GOLu? ;))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 02:04:37]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
1st?
Szczerze mówiąc nie podoba mnie się to :> Coś knujesz.... :)

Pszczoła [ Wybrzeże Gdańsk 4ever ]
Ja chce być :)
nie mam pojecia co to za program moze byc :/ zrzera Mnie ciekawisc :D

snowman [ Konsul ]
pamiętam że już był kiedyś taki progz - sharemeter - i też była akcja z nickami - ci co się dopisali są w greetzach w najnowszym nawet wydaniu - więc MÓWI PRAWDĘ :)

zmudix [ palnik ]
Quicky ==> a może postów? :) chociaż do tego Ctrl+f służy :P A kit, zobaczymy :) Dopisuje się tu tylko dla profitów :P (i tam już mam spamera:PPP)

Qbaa [ Generaďż˝ ]
Jak zwykle wpadł pomysł - kto?
będzie przydatny - do czego? :P
Każdy kto się tu wpisze - znajdzie się na ZAWSZE w podziękowaniach dla beta - testerów - eee czy to wirus, program spamujący, bluzgający? czy będzie tylko wyświetlał napis "beta-testerzy to spamerzy z GOLa" :)
wątek statsiarski - masz to jak w banku :) a moje typy są powyżej ;)
ps.
plz nie róbcie instalki :)
ps2.
nie jestem pierwszy :(

Father Michael [ Padre ]
A gdzie jest haczyk?? :)

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]
Ja też chce byc ;) stawiam na cos zwiazanego z GOLem ;)

Edwin [ Final Fantasy XI Player ]
Father Michael -----------> musisz dać piątaka :)
sry za drugi post :)
Vein [ Sannin ]
hmm co to za probram ? jak kilka kb to raczej virus albo jakas pokazowka...

Szwaroc [ ]
Ja tez chce :D
btw. jak to dziwnie wyglada ze juz tylu chetnych do pozdrowien dla beta testerow a nikt z was (nas) nie widzial tego na oczy i nie testowal :D
a moze to siakis dialer :D
ShadowNET [ SNC WS1 ]
Wewnetrzny korporacyjny komuniaktor z szyfrowanym polaczeniem nie zjadajcy wiecej niz 64 kb pamieci ? :)
temp2 [ Konsul ]
Cracko --> Uwzglednij tez uzytkownikow Windows'a 98 (SE). W koncu support przedluzyl sie o ~2 lata.

arthe[16] [ breakdance ]
To i mnie dopisz:D
============
Edwin »» Będziesz wpisany dwa razy w podziękowaniach:-)))
============
Swoją drogą ja nic w banQu nie mam:-)))
============
Pozdro dla Autora programu i reszty:)

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
E to ja też chcę;)

Septi [ Starszy Generał ]
Eeee me wanna too.

Morbus [ - TRAKER - ]
hehhe moze przy moim nicku odrazu stronke www ?:D taka mala reklama ;)

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
Myślę, że to może być program do sprawdzania błędów w postach (przed dodaniem do wątku).:)
Jestem beta testerem!
-+==SeBuL==+- [ spamer ]
Jak to jakis spam to komus urwe leb :D

..KmP.. [ Designed by AI ]
Ja także się wpisuję :)
I bardzo jestem ciekaw co to za program :)
Vistorante [ teh_pwnerer ]
:U p2p? nieee... a może... może coś a la winamp?

M'q [ Schattenjager ]
Sing me in ;)
Zobacyzmy co to będzie :]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
zobaczymy co kombinujesz :)

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
NAstępny pomysł!.. NAstępny pomysł!... iiiiiii... e-dysk!!!:D
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Ja chce być w podziękowaniach!!! ;]
Może wyłączacz komputera? ;P
bukers [ Konsul ]
tez mozesz i mnie wpisac!

Luremaster [ Siewca Zagłady ]
to moze byc ciekawe... moze to jakis nowy player do divxa?
Dessloch [ Senator ]
ja proponowalbym bana dla tego pana to na pewno progs do usuwania banerow z GOLa :)
a tak na serio to pewnie cos a la dodawator postow z wewn programu :>
"wygodne i szybkie spamowanie" :>

Kijano [ Konsul ]
Ja tez chce :)
A co do programu to pewnie bedzie nikomu nie potrzebny :D
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Dopisz mnie

Qa3 [ Legionista ]
Jak dziekuja to ja tez chetnie :P
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Pisze sie
Bregan a.k.a. Czapajew -----> tu jednak nic nie śmierdzi - Cracko to [ Gladiator ]

davis [ ]
A co mi tam. Też chcę :)
Kune [ TYCHY ]
No to ja tez chce :P
Pozdrowienia
iNfiNity! [ Senator ]
No to ja tez moge...

fifalk [ fifalkowiec ]
ja tez chce :-D
a program bedzie taki: wcisnij przycisk, a zobaczysz liste debili, ktorzy bardzo chce byc na info jakiegos programu, ktorego i ak nikt nie czyta ;-D

Macu [ Santiago Bernabeu ]
hej ho hej ho do programu by się szło :]

The LasT Child [ GoorkA ]
nie chce byc dopisany
a ja sie tutaj nei wpisze moim prawdziwym nickiem, gdyz uwazm ze to jest jakis podstep!!!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 10:20:49]
Sybaris [ Pretorianin ]
ja też :)

Jose Mendoza [ Legionista ]
a ja sie tutaj nei wpisze moim prawdziwym nickiem, gdyz uwazm ze to jest jakis podstep!!!
cholera mial byc ten nick ;)

Pvt. Creak [ Criav ]
ja też chce, ja też ! :D
a program to będzie: "Multimedialna Przeglądarka Idiotów" :D

eJay [ Gladiator ]
I ja tez chce:) Co to za program??? Moze jakis maly trojan:P

Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]
Ja tez, ja tez...
Nie mam pojecia co to moze byc za program, ale jestem bardzo tego ciekaw:D

Cracko [ Gladiator ]
PIERWSZA BETA JUŻ JEST - I DZIAŁA.... IDEALNIE :) - KWESTIA KILKU DROBNYCH POPRAWEK ---> oczywiście zamazane specjalnie niektóre info :)
nie będzie żadnych instalacji - PURE EXE - czyli czysty exe - jak się podoba to fajnie - jak nie to zawsze można del.

Raynor [ Big Man ]
Ja też chce, Raynor :D A co to moze być... hmmm... coś związaengo z profalami w xp ?
tsunami [ PS3 ]
Ja tez Ja tez. :-). Zwiazane to jest chyba z p2p ?
Szwaroc [ ]
profilu
... to cos jakby z golem...
moze zliczacz czasu spedzonego w golu + masa statystyk
Riperek [ Pretorianin ]
JA też :) tylko ja niewiem co to moze byc;(
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Ja też się doałączam :)

MAN5ON [ Konsul ]
nie mam pojęcia o co chodzi ale chce się dopisać :)
jozi [ Legionista ]
Je chcę.
A to pewnie bedzie super program to wyprodukowania wyższej rasy za pomocą której chcesz zawładnać ziemią :>?

.:[ Kocioł ]:. [ Konsul ]
Mnie tez dopisz :)
M'Rek [ Konsul ]
Dopiszę się. Ciekawe, co z tego wyjdzie...
diabelek1 [ szczęśliwy ]
Ja tez chcem...
cycu2003 [ Senator ]
moze ja tez sie dopisze(ale jak cos to nie chce spamera)

tygrysek [ behemot ]
nie chcę być dopisany, ale tak sobie pomyślałem, że wszyscy chcecie grzecznie być zapisani w info wirusa albo jakiegoś trojana :)

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Ja tesh...jak królik doświadczalny...ciekawe... :D
Nie mam zielonkawego pojęcia co to może być...może jakiś generator :P
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Ja chce, ale nie jako Marcio tylko jako Nilhir !
Szwaroc [ ]
marcio -> a moze wolal bys jako oszust?

jojko999 [ Konsul ]
to ja też się dopisze, a moje typy to:
1. Jakiś prosty "pingometer"
2. Program do łamania haseł do logina GOLa metodoą BruteForce
taurus_pl [ Legionista ]
mozna mnie dopisac :>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 10:16:12]
Anarki [ Demon zła ]
ja tez chce :)
Okruch [ Liverpool FC ]
Jesli to ma w czyms pomoc to sie dopisuje :P
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Szwaroc--> idź do lekarza.
Bili [ Generaďż˝ ]
hm... powiedzmy ze moze jeszcze ja :]

davhend [ Garrett ]
Wpisuje się ! Może filmik do kręcenia filmików ? Czemu bo jest mi potrzebny - nie zna ktoś ?

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
ja też kcem, ja też !!! mimo ze nie mam pojecia do czego programik moze sluzyc, jakiś pingometer może?
bone_man [ Powered by ATI ]
Na pewno jakas ciekawa przegladarka, ale do czego? :P
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
WYPISUJE SIE
sMOOker [ Konsul ]
ok, ja tez sprobuje :)

Rellik [ Kuciland seeker ]
Jakk ini mogą to ja też ;) A zgaduję ze będzie to sumulacja drylowniy do czerwonych porzeczek z własnym akumulatorem i brzęczykiem ;)

Cracko [ Gladiator ]
Ostatni screen na dzisiaj gdyż wychodzę na egzamin x2 - programik - ładuje się do traya i startuje z windowsem ( należy to zrobić ręcznie - wrzucić go do autostartu )
I zajmuje 0.5 MB RAM ->
p.s. od razu uspokoję ciężko przestraszonych - nie jest to żaden wirus ani tronaj ani inne ścierwo :)
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Screen dużo nie mówi, ale może to będzie coś w stylu Qexeca ?
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
to gadaj co to jest

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
No to jeszcze ja się skuszę...
Andrewlee [ BFXXJ ]
Jaaaaaaaaaa!
:)
snopek9 [ Legend ]
To ja też chcę się dopisać.

HopkinZ [ Senator ]
dopisuje sie...
ale to i tak pewnie bedzie cos w stylu "lamusy ktorzy robili sobie nadzieje: ..." :P

Regis [ ]
Mnie tez dopisz - trzeba sie promowac ;)
MGS BigBoss [ Konsul ]
ja ja ja ja ja ale jaja
Immothep [ Errare humanum est. ]
Czy to jest wyszukiwarka postów napisanych przez ostatniech xx minuty/sekundy ?? (czy jakt to tam nazwać) :)
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
I ja...
fajny pwenie bedzie

wich3r [ Sprzedam nerkę ]
No to i ja się zgłaszam:)

Kuzi2 [ akaDoktor ]
Cracko wieesz po co sie wpisalem :)
hubs [ Stand UP Speak UP ]
nie wiem co to bedzie...

@d@m [ ]
Ja tez sie zglosze :)
reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Zawsze chciałem być sławny.
wiesław2 [ Konsul ]
Ja też chcę być!

Coy2K [ Veteran ]
jeeej :-) to czekamy na programik :-)

Darek21 [ gupek ]
a co mi tam i mnie dopisz będe sławny ;-))

Hellcat [ Legend ]
Count me in! :D

kamil210 [ Generaďż˝ ]
" Dopisz się tutaj, a Twój nick będzie w..." ogólnopolskim banku nicków skradzionych :)
AMDD [ Dwory Unia ]
Programik jakiś biorytm?? Czy jakiś do powitać ?? może otwarzać mp3 ?? a może nowy p2p :P

MasterDD [ :-D ]
Spox, popieram kazdej masci programistow. I nawet zaluje ,ze to nie jest trojan, bo z checia bym go obcykal :D
Cracko => Masz moje blogoslawienstwo =]
Co do progsa to jest zabawka na GOLa ,ktora przy okazji otwiera Ci pare portow, dzieki ktorym Cracko i wszyscy inny co nie maja server'a tylko klienta beda siedziec sobie u nas na kompie :D
Mnie sie podoba, ale chce klienta i Wasze IP :D

guzol [ LEXUS ]
Nie wiem co to za progs:P
ALE DOPISZ MNIE

Vinny [ Konsul ]
ja chce ja chce

bebzoon [ bucydonna ]
mnie nie dopisuj :)
Sanchin [ Konsul ]
Kolejny?
Ciężko powiedzieć co to może być za program, bo to może być wszystko.
Rintintin [ Konsul ]
ja tez chce

Father Michael [ Padre ]
Edwin -> to jest jakas zorganizowana akcja??
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
tajemniczo brzmi ale może być ;)
wpisz mnei

Bajt [ ]
Dopiszcie mnie jako Ariakan :)
PS. Czy na tym pierwszym obrazku jest: "czas w sekundach, w ktorym korzystales z Twojego profilu" ? :)
coolkids [ Chor��y ]
jak wszyscy to i ja

Rendar [ Senator ]
To i ja, a co mi tam.

Hebron [ _)V(_CaRboN ]
Jak wszyscy to i babcia też :)

CrazyMan [ Ur-Shak ]
ja tez chce !! :)
-imperator- [ spamer ]
kwak! ja tyż ;)

Valtor [ Lost In Fantasy ]
Jeśli można, to ja też poproszę.

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
mEEEE i ja :)
moussad [ la kretino maximale ]
heh, zobaczymy co to jest :-0

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
A mnie trochę niepokoi ostatni wyraz w tytule wątku :)

bone_man [ Powered by ATI ]
We wstepie jest napisane, ze kazdy kto sie wpisze. Ja sie juz wpisalem, ale zeby nie bylo niejasnosci - ja tez chce tam byc! :))
Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
JA

Entreri [ Pretorianin ]
i JA!!!!!!!

snoopi [ Generaďż˝ ]
no jak wszyscy to i ja:)
DarkStelix [ Padawan ]
ja tez

vien [ łowca pip ]
mnie, wybierz mnie!! :D

Hellcat [ Legend ]
Wolfen -> Gdyby to była prawda to byłyby niezłe czystki etniczne na Forum :]
A do wieczora jeszcze daleko :>
Narmo [ Youkai ]
To i ja kcem :P

Orlando [ Reservoir Dog ]
i ja!!!
Narmo [ Youkai ]
To i ja kcem :P

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
ja tez chce:)
Narmo [ Youkai ]
To i ja kcem :P
Będę sławny ;)
amoreg1234 [ użytkownik ]
m2 m2 !!! :]

Dohrun [ Centurion ]
to ja tez raz poprosze!:)

snoopi [ Generaďż˝ ]
jak tak dalej pojdzie to caly program bedzie wazyc mniej od tej listy osob;))
lez [ Konsul ]
Ja sie dopisuje.
gacek [ Litzmannstadt ]
To ja tez pprosze mimo że nie czytałem całego wątku

Zacker [ Stanley ]
Ja też chcę być !

Weakando [ Senator ]
No dobra to ja też chcę mieć ten zaszczyt i znaleść się na liście :P
Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]
Ja chce!!
Ja ja ja :D
Pozdrófka

SoulHunter [ Bad Boy ]
pisze się na to i zobaczymy coś ty takiego wymyślił
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Ja chce być ale jako Syriusz a nie Przewodnik Syriusza :D
Kozzie [ Konsul ]
jestem wpisany

Stinger [ Warrior Of Havoc ]
No to ja tez bym chciał.

ronn [ moralizator ]
Wpisuje sie i ....hm..... ten program......jesli to jakis dialer porno, to jednak nie chce byc wpisany :)
dzidol [ Konsul ]
a mnie wpisz jako radir_gumir :)

red_baron [ pVd ]
dopisuje sie i tez chce!!!
wyczekujemy na linka...

Thrallik [ Pretorianin ]
Jak wszyscy to wszyscy :]

Kajkes [ Vegetan ]
No to ja też moge sie wpisać :P
Kencik [ Konsul ]
ja też chce :D

bekas86 [ Blaugranczyk ]
no to ja tez :]

gresek [ Pretorianin ]
Ten program szuka wszystkich nielegalnych plików i liste wysyła Policji:] Nie potrzebuje nawet dostępu do netu. 5 min po wysłaniu masz gości:D............. Zgadłem:P
PS mnie też dopisz
Kencik [ Konsul ]
Moze bedzie to tylko zwykła baza danych z naszymi nickami :D:D
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
pozdrawiam
i stawiam na jakas wyszukiwarke
Anoneem [ Melodramatic Fool ]
A co mi tam :)))
KingSize_ [ Pretorianin ]
ja tez ja tez
kalkulator?

col. Kilgore [ Konsul ]
Ja też! :]
Napewno jest to proram który łamie zabezpieczenia GOL'a i automatycznie loguje użytkownika jako Soulcatcher :] Automatycznie dając spamera wszystim którzy się tutaj nie wpisali.
Zgadłem?
settogo [ Vote 4 TUSK ]
Ja sie dopisuje, ale jak to bedzie jakis podstep, to prosze o wypisanie :D
Fett [ Avatar ]
nie ma to jak darmowa reklama :D

Greedoo [ Konsul ]
Też się dopisuję będę w programie:P

Drendron [ Legionista ]
Wiem że to podpucha, ale co się będę wstydził :P
Ja też się wpisuję :D

meli [ Pretorianin ]
to ja też się załapię :>
może programik do szybkiego logowania się na wybrane forum itp......

Khelben [ PointGuard ]
Ja sie dopisuje

Banananan [ Dezerter ]
Wpisuję się! :D
Click-Tom [ Orange Grove Families ]
jak wszyscy to wszyscy... ja też, ale jak to bedzie jakiś "robal" to bedziesz miał nieprzyjemności...

Erazor [ Legionista ]
Ja też chcę...
ps. czy nie minął już termin zgłoszeń???
ps2. byle to nie był vir z naszym podpisem :)
tomaszgora [ Konsul ]
no to ja tez !!!

m_ax [ Pretorianin ]
I ja tez sie dopisuje!

blood_x [ Skinhead oi! ]
Pisze sie na to :)
vult-q3 [ Konsul ]
nie dopisuj mnie ;P
moze bedzie to program który bedzie automatycznie wylogowywał po okreslonym czasie jak nie bedzie sie ruszac myszka :O

SEW [ Generaďż˝ ]
Jak wszyscy to wszyscy, babcia tez ( w tym wypadku ja tez ) :)
<---------

iNkogNitO [ Pretorianin ]
jak wszyscy to i ja tesh .....:>
Dayton [ Generaďż˝ ]
Ja tez chce byc, w sumie co mi szkodzi pod warunkiem ze program nie bedzie dzialac na moja szkode ani szkode mojej xyfki !!!
Mnie to smierdzi wyszukiwarka do gola albo czyms takim podobnym napewno nie bedzie to ambitna produkcja skoro ma kilka kilo :)))
ale milego kodowania tak czy owak :)
następny [ Rekrut ]
to ja też jestem chętny ;)

eXcuseMe [ Pretorianin ]
No to ja tez sie wpisze :]
nope [ Huggy Bear ]
wpiszę się aczkolwiek nie barzdo przeczytałam o co chodzi ;)
soldador [ Centurion ]
Jeszcze nigdy nic nie testowalem wiec wpisuje sie mam nadziej ze ten program to nie bedzie trojan :)

Miloszek_16 [ Kiślawa ]
To ja tez chce

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
Nie jestem pierwszy ale dobre i to. Ostatni będą pierwszymi.
grzesiek16 [ Feluś ]
no to ja tez moge sie dopisac, ale co to ma byc?
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Ja chcę! Dopisz mnie! Mnie!
mysiek [ @#mysieks@# ]
dobra moze sie to skonczy formatem c ale trudno ;p
mysiek [ @#mysieks@# ]
zapomnialem napisac ze sie zapisuje
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Może w końcu ktoś wyjaśni nam królikom doświadczalnym o co chodzi :)
LucK666 [ Legionista ]
a to ja tez chce :P
gietas [ Pretorianin ]
Ciężko coś powiedzieć - nie mam pojęcia co to ma być ,ale spróbuje zgadnąć szybkie wyłaczanie durnych wątków.
Skoter [ Junior ]
OTO JESTEM :-)

kwiatu1 [ Centurion ]
ja też się mogę załapać :-D
Może to być program do włamywania się na strony rządowe itp, a jak będą chcieli zobaczyć kto się włamał to będą tam nasze ksywki :-D
donzoolo [ Senator ]
me 2
Orrin [ Najemnik ]
eeee jesli bedzie mialo cos z Orrinem to bedzie dobre :D

TrzyKawki [ smok trojański ]
Jestem przekonany, że będzie to inteligentny programik antystatsiarski :-)))
SDSW [ Centurion ]
Ja tez chceM.

Drag [ Pretorianin ]
Program będzie odcinał końcówki z kont na całym świecie i przesyłał je do mnie, to przecież jasna sprawa! ;-)
Jest przewidziany jakiś bonus za rozwiązanie zagadki?
Pamięta mnie pan jeszcze, panie Cracko?

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
Daj już ten program, przecież to tylko beta, a i tak mówisz że działa OK.
Jak pomyslę że mam czekać do jutra do północy to aż mnie skręca...
A może już pojechał?

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Wiem to będzie programik , który :
-automatycznie wszystkich którzy się tu wpiszą przemianuje na stopień spamera
-automatycznie przestawi im stronę główną na gry-online
-oczyści konta bankowe golasów do 33 procentowego debetu
- przewróci im skarpetki w szufladzie na lewą stronę

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
to ja tez sie dopisze;)
Hadriel [ Screener's ]
to bedzie generator imion do forów dyskusyjnych :D lol
nei mam pojecia co tu jest kombinejszon, ale jak sie wsyzcy wpisza to watek bedzie bardzo dlugasny :D

Weakando [ Senator ]
Cracko dawaj to bo mnie ciekawość zżera :/
scigall [ Konsul ]
wow bedem w monitorze:)

Conroy [ Dwie Szopy ]
To ja, rzutem na taśmę, też się na to piszę :).
Pvt. Creak [ Criav ]
hehe... no mam nadzieje, ze nie bede musial czekac do 23.00 tylko bedzie wczesniej...
mDoro [ Chor��y ]
Mnie też dopisz.

rneo20 [ Junior ]
Jestem tu po raz pierwszy. Napewno twoj program bedzie SUPER !!!!

Suka [ Centurion ]
Jo tyz chca!!!!
col. Kilgore [ Konsul ]
Suka, trochę za późno :]

El_CormaC`us [ Pretorianin ]
Spóźniłem się ale to u mnie nie nowość :PPP :)))
HopkinZ [ Senator ]
200
dowiem sie chyba jutro bo zaraz sapdam =]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]
No i co z tym programem? Miał być chyba dzisiaj, prawda?
AMDD [ Dwory Unia ]
w niedziele wieczorem czytaj dokładnie. to będzie za chwile LOL
jozi [ Legionista ]
Program którey dziei wyświetlaniu na monitorze fikuśnych wzorków ma nas zachipnotyzować żębyśmy ci służyli po kres twego istnienia??
ps. Dopisz i mnie
ps. 2 mozę to magnez do lodówki?

Cracko [ Gladiator ]
O rany boskie ile się was namnożyło :)
Ok kompiluje teraz wersję final więc nawet jak ktoś się dopisze to już go nie będzie :) ( w nast odsłonie dopiero )
proszę czekać.... :)
Szwaroc [ ]
hehe zaraz wszyscy bedziemy go testowac :P
AMDD [ Dwory Unia ]
będzie dzisiaj ten prgram bo nie wiem czy czekać :)

Cracko [ Gladiator ]
będzie do 30 MINUT
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Nio właśnie o której będzie sprawca całego zamieszania, bo już mi się oczka przymykają :)
Szwaroc [ ]
no i gdzie ten program?
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Nio i? Pół godziny już minęło.

Cracko [ Gladiator ]
Ein moment bitte
Cicha śmierć,Quicky,Bregan a.k.a. Czapajew,Pszczoła,snowman,zmudix,Qbaa,Father Michael,Edwin,Vein,Szwaroc,
ShadowNET,temp2,arthe[16],Mutant z Krainy OZ,Septi,Morbus,Alerik,-+==SeBuL==+-,..KmP..,Vistorante,M'q,
PROSZATAN,Alerik,..:::Marbi:::..,bukers,Luremaster,Dessloch,Kijano,Qa3,Mentor12,
davis,Kune,iNfiNity!,fifalk,Macu,Sybaris,Pvt. Creak,eJay,Jam Jest Pawian,Raynor,tsunami,Szwaroc,Riperek,
wolfen3741,MAN5ON,jozi,.:[ Kocioł ]:.,M'Rek,diabelek1,cycu2003,kamil210,Marcio,Szwaroc,jojko999,taurus_pl,Anarki,Okruch,Marcio,Bili,
davhend,^Piotrek^,bone_man,sMOOker,Rellik,trueZoLtaN,Andrewlee,snopek9,HopkinZ,Regis,MGS BigBoss,Immothep,Zax_Na_Max,wich3r,Kuzi2,hubs,@d@m,reksio,wiesław2,Coy2K,Darek21,Hellcat,kamil210,
AMDD,MasterDD,guzol,Vinny,bebzoon,Sanchin,Rintintin,Father Michael,Grzybiarz,Bajt,coolkids,Rendar,Hebron,CrazyMan,-imperator-,Valtor,OSZKI,moussad,wolfen3741,Michlos,Entreri,snoopi,DarkStelix,vien,Hellcat,Narmo,Orlando,LuCaZ15,
amoreg1234,Dohrun,snoopi,lez,gacek,Zacker,Weakando,Szef Nazguli,SoulHunter,Przewodnik Syriusza,Kozzie,
Stinger,ronn,dzidol,red_baron,Thrallik,Kajkes,Kencik,bekas86,gresek,N_U_N,Anoneem,
KingSize_,col. Kilgore,settogo,Fett,Greedoo,Drendron,meli,Khelben,Banananan,Click-Tom,Erazor,tomaszgora,
m_ax,blood_x,SEW,iNkogNitO,Dayton,następny,eXcuseMe,nope,soldador,Miloszek_16,Dragon The Next Episode,grzesiek16,Artur20LucK666,mysiek,LucK666,gietas,Skoter,kwiatu1,donzoolo,Orrin,TrzyKawki,SDSW,
Drag,Alerik,Lupus,..::Tr0yAn::..,Hadriel,Weakando,scigall,Conroy,Pvt. Creak,mDoro,rneo20,Suka,El_CormaC`us,HopkinZ,jozi
dajcie nam jeszcze 15min
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-08 00:50:35]

zmudix [ palnik ]
Błagam, szybciej, chce już iść spać.

Cracko [ Gladiator ]
idź spać - link będzie czekał rano :)

zmudix [ palnik ]
Cracko ==> dzięki, że podzieliłeś się ze mną tą informacją ;), a teraz, dobranoc państwu
ShadowNET [ SNC WS1 ]
nieeeee to poco ja tyle czekalem zeby sie dowiedziec ze link bedzie dostarczony za pare godzin?:P
Immothep [ Errare humanum est. ]
No nie no... znowu przesunięte :/
Oby nie było tak jak z HL2 - premiera za pół roku albo później :D
POZDRo
ShadowNET [ SNC WS1 ]
moze ktos im kod wykradl i teraz poprawiaja zabezpieczenia;))

tekino [ Chor��y ]
jak wszyscy to wszyscy wiec i ja sie dopisuje...:D :D hehehe
Immothep [ Errare humanum est. ]
tekino ---> hehehe... za późno... hehehhe :D

Cracko [ Gladiator ]
Program Qucik Cookie Killer - jak sama nazwa wskazuje służy do pozbywania się paskudnych plików cookie a głównie szpiegów które znajdują się najczęściej w właśnie w/w pliczkach.
Po co taki program skoro jest ADAWARE ktoś mógł by spytać.
Program AdAware jest znakomity i o tym nie trzeba przekonywać nikogo. Jednakże ma pewien ból. Ile razy go odpalimy - zawsze znajduje szpiegów - sens w ochronie jest gdy PRZECIWDZIAŁAMY a nie zwalczamy - bo zanim raz na kilka dni odpalimy AAware to szpieguś już doniesie co i jak. ;)
W skład AdAware wchodzi też Adwatch ale jego zalet - nawet po miesiącach stosowania nie mogłem odkryć - ciągle po uruchomieniu adaware były szpieguski:)
QCK jest programem rezydentnym - siedzi sobie w trayu - najlepiej jak się uruchamia z WIN XP ( sami sobie go tam wrzucamy - nie robiliśmy instalek ani innego kiczu ). Co pewien czas sam usuwa szpiegów ( nawet co sekundę !!! ) więc nie ma szans na jakąkolwiek komunikację taki szpieg. Oczywiście częstotliwość usuwania, ustalamy sami.
Jak przeprowadzić test....
1. Uruchom ADAWARE->Puść scan - tzw "smart system scan"
2. Po odnalezieniu szpiegów - NIE USUWAJ ICH!!!
3. Uruchom QCK - poczekaj parę sekund
4. Następnie powtórz przeszukanie adawarem.....
TO JEST BETA - wszystkie komentarze mile widzianie
Testowane TYLKO na XP.
PLIK WAŻY 41 KILO !! :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-08 01:16:38]
Qbaa [ Generaďż˝ ]
pierwszy :)
ale ja mam win98 :(
Immothep [ Errare humanum est. ]
Testing 1... 2... 3... ... 1... 2... 3...
... no cos tam mieli :)
Nice Job
POZDRo

Cracko [ Gladiator ]
LAST INFO
PROGRAM DO POBRANIA TYLKO ZE STRONKI
QCK.ATH.CX
neostrada.pl się wyłożyła z transferkami :/

Hakim [ Konsul ]
Cracko ---> zrobiłem tak jak napisałeś.
Ad-aware znalazł mi 13 plików.
Potem odpaliłem QCK. Program wyświetlił mi "1 plików znalezionych".
Po kilku sekundach znowu skan Ad-awarem i zero plików znalezionych.
Tak więc to działa :)
Mam tylko pytanie: o co chodzi z tymi "plikami znalezionymi" ?
Aha - pojawił mi się na pulpicie (czyli w katalogu z którego odpalałem program) plik CFG.CFG. W treści miał "1000". Nie jestem pewien czy to miało związek z uruchomieniem programu, ale pojawił się właśnie w czasie w którym testowałem ;) Kilera.
Pozdrawiam.
Hakim [ Konsul ]
[edit]
Działa aż nadto :)
Zniknęły mi podwieszone wątki z GOLa, na forum CDProjekt wylogowało mnie czyli wykasowało mi nawet te pozytywne ciasteczka.

Cracko [ Gladiator ]
Wersja 1.3 już z lekkimi poprawkami -
Hakim - QCK jest bezwzględny - kasuje ALL jak leci więc ustawienia jakiś kolorków na stronkach/forach/też.

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Program działa prawidłowo... wszystkie szpiegi pooooszły...
Cracko [ Gladiator ]
1.3 posiada fix błędnego zamykania

Cracko [ Gladiator ]
HAKIM-> następna wersja będzie posiadała LISTĘ DOZWOLONYCH COOKIES - tam wrzucisz cookiesy z FORUM GOLA i CDPROJEKTU :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
ten program usuwa chyba wszystko z cookie.. zmienił mi skórkę na standardową i odwiesił wątki...echhh

Hakim [ Konsul ]
Cracko ---> uprzedziłeś moją propozycję :)
A sam programik działa jak burza. Kilka minut i 35 usuniętych plików.
Zajmuje mi dokładnie 888K pamięci.
Dzięki i pozdrawiam.

snowman [ Konsul ]
przy ustawieniu 5sekund dla wersji 1.4 zajmuje 388KILO pamięci :) -

Cracko [ Gladiator ]
POLECAM LINQ
https://qck.ath.cx/history.txt
p.s. pamiętajmy że to jest jeszcze beta - co należy zmienić zależy od Waszych komentarzy :)
ok. do spanka :)
temp2 [ Konsul ]
Pod W98SE dziala ale przy wyjsciu wiesza sie zarowno wersja 1.3 jak i 1.4

SEW [ Generaďż˝ ]
dwa pytanka.
Oco chodzi z ta czestotliwoscia?Zmienilem na 0 a on nadal usuwa
Oco chodzi z tym znalezionymi plikami, znalazl 3 a usunol juz ponad 200 :)
Drendron [ Legionista ]
Nadgorliwy ten program. Teraz muszę się zalogować na jakieś 7 forów :(.

Raynor [ Big Man ]
no i git ;]

Raynor [ Big Man ]
no i nie git ;] Za cene ciągłego podwieszania wątków na nowo to ja podziękuję.

Hellcat [ Legend ]
Programik spełnia swoją funkcję aż nadto :]
Z utęsknieniem czekam opcji Listy Dozwolonych Cookies :)
A poza tym git :)
jozi [ Legionista ]
nie wiem czy tak to powinno być ale mi się wyswietliła informacja:: "2 plików znalezionych w sumie 629 usunietych" :P:P
Shirue [ Pretorianin ]
ja chce jeszcze sie dopisac moze zdarze ale wczoraj kompa mialem nie sprawnego

NightBlade [ Pretorianin ]
Ja też ... Ja też...
he he :)

Hellcat [ Legend ]
Shirue -> A czytałes może co pisze na samej górze tego wątku? :)
Ludzie no, moze nie trzeba czytać całego wątku[bo w przypadku tego troche by to trwało], ale początek to już wypadałoby przeczytać choćby dlatego aby wiedziec o co chodzi :)
Trudne to nie jest, naprawde :)

guzol [ LEXUS ]
czekamy na nową wersję z listą dozwolonych cookies:)
Vistorante [ teh_pwnerer ]
LOLE PRZECIEŻ TO TRWA DO NIEDZIELI!!! CZYLI WCZORAJ SIE ZABAWA SKOŃCZYŁA!

Kijano [ Konsul ]
Program dziala tylko moja propozycja zrob zeby byla opcja do pokazywania jakie pliki usuwa i z zapytaniem czy je usunac :)
Albo mozesz dodac opcje ich unieszkodliwiania i kopiowania do wybranego katalogu jesli userowi to spasuje to pozniej je skasuje :)
red_baron [ pVd ]
e tam to mi niepotrzebne...
i tak codziennie czyszcze to nortonem...
a zadnych szpiegow nie mam i jak skanuje po miechu to dalej nie mam...
ale fajnie ze cos robicie, zycze szczescia i powodzenia...

Cracko [ Gladiator ]
SPECJALNIE DLA WAS :)
WERSJA Z LISTĄ DOZWOLONYCH COOKIES!!!!
WPISUJESZ GRY I NIE KASUJE *GRY*
WPISUJESZ GRY-ONLINE I NIE KASUJE *GRY-ONLINE*
Program wymiata - ale to wszystko dzięęęki ........ beta - testerom :)
Proszę o testy i o commentsy :)

Hellcat [ Legend ]
Nooo...teraz to pełna rura :D
Cracko -> Good Job Soldier :D

guzol [ LEXUS ]
wow,Cacko --> super programik teraz jest:)

Quicky [ Senator ]
Nazwa programu bardzo mi sie podoba :))

yazz_aka_maish [ Legend ]
Niezły progs, tego mi było trzeba! :)
col. Kilgore [ Konsul ]
Program naprawde bardzo przydatny. Gdyby tylko działał także na innych niż xp systemach (na jednym kompie mam xp więc miód), ale na drugim mam win 2000 i pojawiają się błędy przy dodawaniu czegokolwiek :(

arthe[16] [ breakdance ]
Człoooowieku program wymiata, miałem takie powalone cookie co się usunąć nie chciały a twój program zrobil to w chwile, cracko dzięęęęęęęki:-)))
POLECAM TEN PROGRAM WSZYSTKIM FORUMOWICZOM
-+==SeBuL==+- [ spamer ]
Moze mi ktos wytlumacyzc co sie dzieje ? zapislame sie tu ale nie czytlame watka i nie wiem co i jak :D
PROSZATAN [ Apokalipsa ]
Niech mi ktos powie czy robie wszystko dobrze :)
wlaczam Ad-aware on mi robi scana ----------------->

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
wyswietla mi te pliki ja mam je usunac ??

axel1 [ Pretorianin ]
Wierzycie mu ?! To idzie tak :
-podajecie mu nicka_ zna was i ma was na oku
-gada z wami (pod przykrywką omówienia szczegółów)_ wyciąga od was dane
-pozyskuje wasze pieniądze programem prze banery
HopkinZ [ Senator ]
hmm.. najpierw to ja sie musze zaopatrzyc w AD-Ware :P
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
proponuje założyć nowy wątek bo ten juz zaczyna mulić i zaraz soul to wparuje
programik jest świetny DZIĘKI!!
Cracko [ Gladiator ]
Nie ma sensu zakładać NOWEGO WĄTKU - PROGRAM JEST I Z GREETZAMI KONIEC
Można wątek założyć o QCK ale nie o dopisywaniu ksyw- jak będzie powstawał nowy progz - damy znać :)
HopkinZ [ Senator ]
btw, moj nick na liscie jest 2 razy =]