GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do admina chyba...?

07.03.2004
00:15
smile
[1]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Pytanie do admina chyba...?

Pytam tylko i wyłącznie z czystej ciekawości. Niejaki Todd Russel [spamer] pisze posty szarą czcionką, taką jak sygnaturki. JAK ON TO ROBI???

07.03.2004
00:17
[2]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

szara eminencja?

07.03.2004
00:18
[3]

Soulcatcher [ Prefekt ]

nie wiem, pewnie wpisuje jakiś kod, tak czy inaczej niedługo go zbanuję

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 00:23:45]

07.03.2004
00:20
smile
[4]

Big Money [ Senator ]


Chciałem zauwazyć, ze widziałem jeszcze jedna albo dwie osoby których posty są szare.. więc to chyba nie żaden kod tylko conajwyzej bug or something.

07.03.2004
00:22
[5]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

A ja myślałem, że to IE ma jakieś przekłamania.

07.03.2004
00:28
[6]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Czyli to sie klasyfikuje jako hakowanie? Czy po prostu jest nie zgodne z FAQ?

07.03.2004
00:29
smile
[7]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

ja nic takiego nie zauważyłem, możecie rzucić linkiem do wątku z takimi "szarymi" postami?

07.03.2004
00:41
[8]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

a.i.n.---> napisz todd w wyszkiwarce 'autor' i weź pierwszy...

W post się chyba nie wkleił, ale tu od gg chyba:
<b><a href="javascript:infu('66819');" class="wisnia2">Todd Rusell</a></b>&nbsp;&nbsp;<span class="szary"> [ spamer ] &nbsp;&nbsp;Gadu-Gadu: <A CO TAM MI2531500</span>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="https://members.lycos.co.uk/anihilation" class="szary" target="_blank">https://members.lycos.co.uk/anihilation</a>
<br><br>
<BR>
<BR>Jaka niespodzianka :)
<BR>Tworcy muzyki do : carmageddon, messiah, demolition racer,i troche jeszcze innych rzeczy nagrali
<BR>kiedy uslyszelismy ze FF juz nieistnieje wszscy sie zasucili-przynajmniej ci co ich sluchali-.ale...ale....oni po krotkiej przerwie powrocili z wielkim hukiem. Wszyscy mysleli, ze po odejsciu Dino Cazaresa kolejna plyta bedzie zalosna, delikatna i slodziutka,ale nie mnie omylnego. Najnowsza plyta wraca wprost do korzeni : slyszymy tu wyraznie szalejaca jak opetana stope z Demanufacture, czasem moc Soul of a new machine polaczona z Obsolete. Nalecialosci z Digimortal jest mniej. Ta plyta momentami naprawde wbija w ziemie.I piekne becki na perkusji..ojj ojj:) :)Jednoczesnie chlopcy nie stracili swojej melodyjnosci. Moze to stechnowacenie FF bylo wina Cazaresa ?
<BR>Juz pierwszy kawalek pokazuje czego mozemy sie spodziewac po plycie. Nie ma jakiegos gownianego intra tylko od razu jazda.
<BR>Od razu slychac ze to stare dobre Fear Factory.
<BR>
<BR> oficjalna data premiery krazka jest to 20 kwietnia 04. ale ja juz mam ten boski no niebiosa krazek. i musze poweidziec ze chlopaki sie postarali, i kawal dobrej roboty zrobili .choc graja juz bez Dino Cezaresa to album jest totalnie wykopany w czeluscie piekla. no czekam tylko jak bedzie pisac w &quot;Empik NEWS&quot; ze FF-archetype jest juz dostepne, to to 50zeta i lece.a niech ktos wtedy powie ze dostawa sie opuzni &gt;:#
<BR>
<BR>pozdrawiam
<BR>
<BR>
<BR>...CDN<br><br><span class="szaryc">For years men has look to sciences for answers.
<BR>But now sciences hes open the door to the unknown.
<BR>Only One men stands between hell and earth.
<BR>.:: KING OF MY CASTLE ::. </span>

07.03.2004
00:47
smile
[9]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

<a href="javascript:infu('66819');" class="wisnia2">Todd Rusell</a></b>&nbsp;&nbsp;<span class="szary"> [ spamer ] &nbsp;&nbsp;Gadu-Gadu: <A CO TAM MI2531500</span>&nbsp;&nbsp;&nbsp;<a href="https://members.lycos.co.uk/anihilation" class="szary" target="_blank">https://members.lycos.co.uk/anihilation</a>

<a href="https://members.lycos.co.uk/anihilation" class="szary" target="_blank">https://members.lycos.co.uk/anihilation</a>


to coś śmierdzi, zwłaszcza to "szary"...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-07 00:53:16]

07.03.2004
00:56
[10]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

to szary jest chyba klasa z css-a bo ggi strona są szare, ale czemuś nie wyłącza

07.03.2004
00:59
[11]

Soulcatcher [ Prefekt ]

nie chce mi sie o tej godzinie tego sprawdzać, załałatwię to jutro albo w poniedziałek, myślę ze wiem jaki jest problem

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.