GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ktory z tych samochodów najbardziej wam się podoba

06.03.2004
22:18
smile
[1]

_kronos_ [ Pretorianin ]

Ktory z tych samochodów najbardziej wam się podoba

Zamieszczajcie swoje zdjęcia .

06.03.2004
22:20
smile
[2]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

ale bym się woził jak bym miał taką fure :)

pomarzyć sobie można :P

06.03.2004
22:23
[3]

Kune [ TYCHY ]

Mogles z Tym pojsc do oficjalnego watku motoryzacyjnego na GOL'u !!!!!!!!!!!!

06.03.2004
22:23
[4]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

---------->

06.03.2004
22:25
[5]

_kronos_ [ Pretorianin ]

może ten ???

06.03.2004
22:27
smile
[6]

Qba19 [ Junior WRC ]

Ten ->

06.03.2004
22:30
smile
[7]

wysiu [ ]

Qba19 --> A co toto ma na dachu?:) Wentylacje? Czy tez ktos nie wiedzial gdzie umocowac wlot powietrza do doladowania?:)

06.03.2004
22:31
[8]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

No baaa, pytanie...

06.03.2004
22:32
smile
[9]

Qba19 [ Junior WRC ]

wysiu -> to jest wlot powietrza :> taki jaki stosuje się w profesjonalnych rajdówkach... a to takie wydanie pół-pro ;)

06.03.2004
22:34
[10]

tsunami [ PS3 ]

_kronos_ - > ten nowy mustang jest totalnie wypasiony !! :-)

W mojim sercu zawsze bedzie miejsce tylko dla jednego samochodu -->
(nie moj ale chcialbym ;-) )

06.03.2004
22:36
smile
[11]

Qba19 [ Junior WRC ]

Ostatnie foto ->

06.03.2004
22:36
[12]

_kronos_ [ Pretorianin ]

a co powiesz na tego GT- 40 ???

06.03.2004
22:37
smile
[13]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Kolejny wątek z serii "Pokarz całą zawartość swojego HDD!!" ??

06.03.2004
22:38
smile
[14]

Qba19 [ Junior WRC ]

Gooz -> to by nie mogło być możliwe :>

06.03.2004
22:38
smile
[15]

wysiu [ ]

Qba19 --> No ale przynajmniej pochwal sie jakie sensowne przerobki - poza wlotem powietrza na dachu - ma ten Peugeot...:)

06.03.2004
22:38
[16]

Garbizaur [ CLS ]

Mi się podoba to --->

06.03.2004
22:39
smile
[17]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Qba19 --> Wierz mi, że już byli tacy, co próbowali tego dokonać... :D

06.03.2004
22:41
smile
[18]

Qba19 [ Junior WRC ]

Wysiu -> jako że "Peżo" nie jest mój tylko znajomego to: wiem że zmieniony zawias, silnik seria czyli 1,6, odchudzone wnętrze, naba kierownicza i takie tam cuda. Auto za małe pieniądze do KJS'ów i do normalnej eksploatacji gdyż silnik nie pożera litrów benzyny. A dlaczego Peugeot 205 GTi... dlatego że Peugeot 205 T16 E2. :)

06.03.2004
22:42
[19]

Misato [ tajemnicza gejsza ]

A oto i moje wymarzone cudeńko ---------------->

06.03.2004
22:43
[20]

_kronos_ [ Pretorianin ]

a mi się to podoba

06.03.2004
22:45
smile
[21]

Big Money [ Senator ]

A mnie to... >>

06.03.2004
22:45
[22]

Young Werner [ Legionista ]

To jest po prostu piękne ------------->

06.03.2004
22:48
smile
[23]

Qba19 [ Junior WRC ]

O tak... Octavia Kopecky'ego wyglądała mega po tym dzwonie. Aż się nie chce wierzyć że załoga wyszła cało z tego wypadku. Ma chłopak fantazje.

06.03.2004
22:49
[24]

Kune [ TYCHY ]

Orginalny chromowany lakier!!! To nie jest przerobka komputerowa!!!!!!!

06.03.2004
22:49
[25]

_kronos_ [ Pretorianin ]

fajnie by było mieć takiego ????

06.03.2004
22:51
smile
[26]

Big Money [ Senator ]


Young Werner << to jest lepsze...
Ferrari Enzo :)

06.03.2004
22:52
smile
[27]

Big Money [ Senator ]


:)

06.03.2004
22:52
[28]

_kronos_ [ Pretorianin ]

a co powiecie nato ?

06.03.2004
22:54
[29]

tsunami [ PS3 ]

kune --> spoooko, ciekaw jestem czemu ludzie sobie tak nie maluja samochodow ?? :-)

_kronos_ --> gt40 wypas, F-350 łe ;p

06.03.2004
22:54
[30]

Misato [ tajemnicza gejsza ]

no no Kune! W sam raz dla kobiety.. cudo!

06.03.2004
22:58
smile
[31]

_kronos_ [ Pretorianin ]

to jest dopiero monstrum

06.03.2004
22:59
[32]

Misato [ tajemnicza gejsza ]

juz o Lamborgini Diablo nie wspomnę -->

06.03.2004
23:01
[33]

Misato [ tajemnicza gejsza ]

i już ostatni - dziecko Italdesign: BMW mazca

06.03.2004
23:02
smile
[34]

Big Money [ Senator ]


Wyszedłem szybko ciachnąc fotke do na mój parking przed domem >>

06.03.2004
23:03
smile
[35]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

Bugatti Veyron i wszystko jasne !

06.03.2004
23:06
[36]

Misato [ tajemnicza gejsza ]

BMW ->

06.03.2004
23:07
smile
[37]

_kronos_ [ Pretorianin ]

co wy na to ???

06.03.2004
23:08
[38]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

aha a dane tego przecudnego samochodu jakim niewatpliwie jest Bugatti Veyron (14 sek do 300 km/h) znajdziecie w linku

06.03.2004
23:12
[39]

_kronos_ [ Pretorianin ]

może ten?

06.03.2004
23:15
smile
[40]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

AC Cobra....
ten samochód sie nie starzeje...

06.03.2004
23:17
smile
[41]

_kronos_ [ Pretorianin ]

ten też

06.03.2004
23:19
smile
[42]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

w sytuacji gdy nie mam auta podoba mi sie kazde jezdzace:)

06.03.2004
23:21
smile
[43]

vien [ łowca pip ]

Lamborghini Diablo VT marzenie............

06.03.2004
23:25
[44]

_kronos_ [ Pretorianin ]

TO AUTKO JEST NIE DO WYJEBANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06.03.2004
23:26
smile
[45]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->_kronos_
nie wiem czy dobrzre pozanję..
ta sama stajania czyli:
Shelby
model:
GT 500

ta pierwsza w watku to
Mustang BOSS

ale mage sie mylić (puźno juz jest)

06.03.2004
23:27
[46]

_kronos_ [ Pretorianin ]

nie to jest NISSAN SKILER

06.03.2004
23:29
[47]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

mówie o tym co dokleileś pod moim postem...

06.03.2004
23:30
smile
[48]

MasterDD [ :-D ]

Piekne fury, naprawde :D

Ja zawsze bylem milosnikiem Corvette'y - kocham ta furke.
Poza tym Diablo, Ferrari, stare dobre tzw. "American muscle" ,lata 70 i 80 tam byly fuuury :>

06.03.2004
23:30
[49]

_kronos_ [ Pretorianin ]

to pierwsze to tak mustang gt -500

06.03.2004
23:32
[50]

_kronos_ [ Pretorianin ]

masz jeszcze jednego

06.03.2004
23:33
[51]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

twój piewszy post to BOSS (nawet ma emblematy boss'a)
a ten co wkailes pod moim to gt 500

06.03.2004
23:33
smile
[52]

kocura [ kocurzasta ]

a ja uwielbaim maluszki :)))
i terenowki ...modeli raczej nie znam.... :)))

:))

06.03.2004
23:34
smile
[53]

_kronos_ [ Pretorianin ]

:):):):):D:D:D:D

06.03.2004
23:34
[54]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

tego zóltego nie kojarze (ale linia też mustanga)

06.03.2004
23:35
smile
[55]

bartek [ ]

Nie mam wygorowanych wymagan.

06.03.2004
23:36
[56]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

ten na piasku znowu boss :)

06.03.2004
23:38
[57]

_kronos_ [ Pretorianin ]

to jest gt - 350

06.03.2004
23:39
smile
[58]

_kronos_ [ Pretorianin ]

ale to też jest sprzęt

06.03.2004
23:39
smile
[59]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->_kronos_
nalepke to i ja widze :)

06.03.2004
23:41
smile
[60]

Coy2K [ Veteran ]

ten Mustang ( w pierwszym poscie ) wgniata konkurencje...po prostu dzielo sztuki

06.03.2004
23:51
smile
[61]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->_kronos_
fakty
zaprojektował: Shelby (Carl... chyba)
wyprodukawał: Ford
marka: mustang
mdele:
1 - BOSS
2 - GT500 (ten co wkleiles pod moim postem)

07.03.2004
07:36
[62]

_kronos_ [ Pretorianin ]

:D

07.03.2004
08:30
[63]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

bartek - takiego hummera ma moj qmpel :D jak przed blokiem stoi to sa wycieczki wokol niego :D

07.03.2004
09:11
[64]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

to samo co Big Money, ew. LD, jak Vien

07.03.2004
09:23
[65]

_kronos_ [ Pretorianin ]

:D

07.03.2004
11:14
smile
[66]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->_kronos_
te dwie czerwone...
dwie piekne Corvetty :)

(daj więcej)

07.03.2004
11:19
smile
[67]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Nissan Z350

07.03.2004
11:34
[68]

snopek9 [ Legend ]

vien ---> ja wybieram ten samochód, kiedy mi go kupicie?

07.03.2004
13:44
[69]

_kronos_ [ Pretorianin ]

czy wiecie co to jest ??
zobaczymy kto zgadnie ??

07.03.2004
13:46
smile
[70]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

kronos---> Bugatti ??:0 jestem na 80% p[ewny

07.03.2004
13:47
smile
[71]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

ja to bym, chcial taka furke LOL:D ----->

07.03.2004
13:50
smile
[72]

_kronos_ [ Pretorianin ]

:D:D:D:):):)

07.03.2004
13:53
[73]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

:"D

07.03.2004
13:57
[74]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

:)

07.03.2004
14:02
[75]

_kronos_ [ Pretorianin ]

:D

07.03.2004
14:03
[76]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

:] to jest to :P

07.03.2004
14:06
smile
[77]

_kronos_ [ Pretorianin ]

może ten ??

07.03.2004
14:06
[78]

Weakando [ Senator ]

BMW Z8 :P

07.03.2004
14:07
smile
[79]

qLa [ oLd GaMeS FaN ]

Jak ktos mi tu jeszcze da fotke Mustanda- po mordzie! :(
Uwielbiam to auto! Chce je miec!! Jest to najpiekniejszy samochod jaki kiedykolwiek powstal i obiecalem sobie jedno-jezeli kiedykolwiek zarobie tyle, aby to auto kupic-kupie je.
Nie wiem, przerobie na gaz, bede jezdzil raz na tydzien, ale BEDE je mial!
Pozdrawiam Sulika, z tego co pamietam tez maniakujesz na punkcie tego autka ;)

07.03.2004
14:08
[80]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

a moe ten :P?

07.03.2004
14:08
smile
[81]

qLa [ oLd GaMeS FaN ]

Errata:
Forda Mustanga, nie Mustanda ;)

07.03.2004
14:10
[82]

_kronos_ [ Pretorianin ]

moasz jeszcze jedno :):):):):):):D:D:D:D:D;p;p;p;p;p

07.03.2004
14:11
[83]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

a moze to ??:P

07.03.2004
14:13
[84]

_kronos_ [ Pretorianin ]

:):D

07.03.2004
14:14
[85]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

to jest pikne autko :>

07.03.2004
14:16
smile
[86]

qLa [ oLd GaMeS FaN ]

kronos
Nowe Mustangi tez Ci sie podobaja? Bo ja mam raczej sentyment (bardzo duzy) do tych modeli z lat 60-80

07.03.2004
14:18
smile
[87]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

qla --> stare modole sa bardzo ladne i stylowe ale te nowe :) hmm.. co ja bym dal za takie autko

07.03.2004
14:19
smile
[88]

_kronos_ [ Pretorianin ]

bardziej mi się podoba ten co dałem jako 1 i o takim maże i napewno go będe miał żebym miał ze srotu wziąść mustanga to go zrobie .D:

07.03.2004
14:21
smile
[89]

qLa [ oLd GaMeS FaN ]

Jak obok mojego !#*!*# Seicento takie cacko z 7x roku przemknelo w Rybniku to myslalem, ze sie poplacze :)

07.03.2004
14:24
smile
[90]

qLa [ oLd GaMeS FaN ]

Cena takiego Mustanga to jakies 50tys. zl wiec jeszcze jako tako przystepna, ale w dwa miesiace drugie tyle wyklada sie na paliwo :(

07.03.2004
14:25
[91]

_kronos_ [ Pretorianin ]

kto powie mi co to jest ??

07.03.2004
14:29
smile
[92]

Weakando [ Senator ]

Mustangi to są najfajniejsze wozy ! mój wujek miał forda mustanga chyba z 91 roku albo wcześniejszego :)

07.03.2004
14:35
smile
[93]

Weakando [ Senator ]

qLa ---> wejdz sobie na link niżej i pooglądaj mustangi :) tam jest bardzo dużo tapet fajnych samochodów bardzo różnych :)

07.03.2004
14:35
[94]

Fett [ Avatar ]

takie male nie pozorne a kosztuje tyle co nowy ford Mustang :D

07.03.2004
14:37
smile
[95]

_kronos_ [ Pretorianin ]

:D

07.03.2004
15:08
smile
[96]

Weakando [ Senator ]

jeszcze jeden fajny link z mustangami :) Wejdzcie w Kuvagalleria

07.03.2004
15:14
smile
[97]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Capri...

07.03.2004
15:57
smile
[98]

_kronos_ [ Pretorianin ]

:D

07.03.2004
16:49
[99]

Kalten [ Centurion ]

Od dawna obiektoem mojego porzadania sa dwie fury. Ta... --->

07.03.2004
16:50
[100]

Kalten [ Centurion ]

...i ta --->

07.03.2004
16:51
[101]

Kalten [ Centurion ]

Ostatnio choruje tez na cos bardziej przyziemnego :] --------->

07.03.2004
17:28
[102]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1982 Westfield SEI

07.03.2004
18:06
[103]

żul_z_norwida [ teraz EXCALIBUR[ak] ]

A ja mam samochod na polskie drogi :) >>>>>>>>>>>>>

07.03.2004
18:25
smile
[104]

ruutek [ Pretorianin ]

A co powiecie na to ?? :)

07.03.2004
18:43
[105]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

>>>>>>>>>>>>

07.03.2004
18:54
smile
[106]

Mr.KNIGHT [ Pretorianin ]

------------------->

07.03.2004
19:27
[107]

fanlegii79 [ Konsul ]

Mi ostatnio najbardziej podoba sie mustang 2005, chyba 2 zdjecie watku, jak uslyszalem ze kosztuje od 18,000 dolkow to pozalowalem ze nie zyje w usa, ale od razu sprawdzielm i paszport wazny ;)

07.03.2004
20:49
smile
[108]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

Żadnego screena nie załącze i nie podam konkretnego modelu ale moge określić jaki typ :) Otóż podobają mi sie stare kabriolety lub auta coupe. Szczególnie małe autka nie koniecznie z wypasionym silnikiem (oczywiście na tamte czasy to było dużo :) Gdyby ktos znał strony (polskie/zagraniczne) z informacjami i zdjęciami takich aut to proszę o ich zamieszczenie :)

07.03.2004
23:20
[109]

_kronos_ [ Pretorianin ]

2001 Tiger Z100 Mk1






Mam jeszcze takich pare
Autko wupas dlamnie pod wzglendem cabrio

a dlawas ???

07.03.2004
23:21
[110]

_kronos_ [ Pretorianin ]

2001 Tiger Z100 Mk1

07.03.2004
23:26
[111]

tekino [ Chor��y ]

to jest najlepsze..:D

07.03.2004
23:28
smile
[112]

_kronos_ [ Pretorianin ]

poco zamieszczasz coś co już jest
to bezzsens !!!!!!!!!

07.03.2004
23:29
smile
[113]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->_kronos_
to żółte (ten 2001 Tiger Z100 Mk1) podobnie jak 1982 Westfield SEI
to kit car wzorowany na lotusie 7

07.03.2004
23:32
[114]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->FAJEK
z ferrarynek najładniejszy jest 250 GTO z '62

07.03.2004
23:33
[115]

_kronos_ [ Pretorianin ]

a który bardziej podoba ci się ten żółty czy ten z 1982 . ??

07.03.2004
23:34
[116]

FAJEK [ CD Projekt ]

mysle ze Ferrari 360 Modena do mnie pasuje :)

07.03.2004
23:34
smile
[117]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Moje serce bije tylko dla niej

07.03.2004
23:45
smile
[118]

Septi [ Starszy Generał ]

FAJEK cieżko powiedzieć czy pasuje czy też nie,lecz jedno jest pewne,z pewnościa to Ferrari nie pasuje do twojej kieszeni.Btw trzeba było zbic szybke,zapakować sie do furasa i długa.

07.03.2004
23:47
smile
[119]

Septi [ Starszy Generał ]

Snorty hry hry dla niej ? mówisz o tej pieknej furce czy może o tej pieknej pani koło niej ? a może on jednym i drugim,tzw promocja "two in one".

07.03.2004
23:54
[120]

FAJEK [ CD Projekt ]

Septi ---> tego nie wiesz czy pasuje do mojej kieszeni czy tez nie - nie znasz mnie.
natomiast ja mam inne podejscie... jesli na czyms mi zalezy i cos chce osiagnac to do tego daze, wiec nie podchodze do pewnych spraw tak jak 99% spoleczenstwa - "po co sie zachwycac, skoro i tak nigdy nie bedzie mnie stac"

co do zbijania szybek i wsiadani do samochodu... tego wlasnie sie obawiam, ze zrobiloby to sporo polakow... dlatego wlasnie mamy taka a nie inna opinie. zreszta, wcale nie trzeba nic "rozbijac" bo 2m dalej stala czarna Modena Cabrio z kluczykami w stacyjce... a 2 metry dalej kolejne kilka Ferrari, Porsche, czy Lamborgini... conajmniej polowa nawet nie zamknieta... w tym kraju po prostu nikomu nie przychodzi do glowy, ze mozna np. ukrasc samochod z ulicy.

08.03.2004
00:00
[121]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->FAJEK
eee niektóre mażenia da sie spełnić :
replika AC COBRA jest dostępna w polsce już od 40000 (25 jaśli sam składasz go go kupy)

08.03.2004
00:07
[122]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

40 k (18 do jesli sam składasz)

08.03.2004
00:09
[123]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

tfu
8k (14 k jak sam go złożysz )

08.03.2004
00:11
[124]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

ten jest ------->
40 k (18 do jesli sam składasz)


w poprzednim mialo być ..
14k (8 k jak sam go złożysz )

08.03.2004
00:13
[125]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

20k (50 k jak sam go złożysz )

08.03.2004
00:16
[126]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

i znów na odwrót cena
poinno być
50k (20 k jak sam go złożysz )

08.03.2004
00:28
[127]

Rezor [ Defibrylator ]

Trzy ciekawe autka...
3 in 1 ;-)

08.03.2004
00:31
smile
[128]

Septi [ Starszy Generał ]

FAJEK musze przyznać że ładnie to powiedziałeś,być może kiedyś kupisz taką fure,życze ci tego.

08.03.2004
00:32
smile
[129]

Septi [ Starszy Generał ]

Aaa sorry za drugiego posta.Fajek dążeniu do celu to dobra rzecz,ja też to mam,ale niestety ferrari to nie zbieranie kasy na nową część do kompa.

08.03.2004
00:34
smile
[130]

Predunio [ Chor��y ]

jeju jakie furki :›

ten mustang 2004 jest poprostu cudowny... podstawowa wersja kosztuje cos kolo 10 duzych baniek... z groszami :› totalny brak zasiegu...:›

Lamborghini Diablo to juz wogole total. Ta furka ma wg mnie mocny charakter...styl. Moje marzenie. nie pragnal bym niczego innego jak tylko pokwitowanej pewnosci ze mam taki okaz w garazu i zaraz jade na popoludniowa przejazdzke :›

Supra tez bardzo piekny okaz, chociaz jesli chodzi o nia a o Diablo to nie miala by szans... nie zastanawil bym sie ani chwili. hmm, nie wiem czy jest taka furka na swiecie przy ktorej bym sie zawachal... moze ten nowy mustang 2004 :›l

ech...pomarzyc..

08.03.2004
14:43
smile
[131]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1936 Mercedes-Benz W25 Record


CO jest samochody wam się skończyły czy co???

zamieszczajcie nowe wozy !!!!!!!!

08.03.2004
14:51
[132]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

:)

08.03.2004
14:52
[133]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

:0 jest ich jeszcze duuuzo:P

08.03.2004
14:54
[134]

_kronos_ [ Pretorianin ]

Super Cas\1937 Mercedes-Benz W25 Avus Streamline


Ciesze się że macie jeszcze ich dużo !!!!!

08.03.2004
14:56
[135]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

:) piekne ferrari :P ahhhh

08.03.2004
15:07
smile
[136]

SULIK [ olewam zasady ]

:)

08.03.2004
15:19
[137]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

:)

08.03.2004
15:35
[138]

Coy2K [ Veteran ]

takie pytanie: ile kosztuje taki Mustang Boss z pierwszego posta ?

08.03.2004
17:30
[139]

SULIK [ olewam zasady ]

mam jeszcze cos ladnego :

08.03.2004
20:48
smile
[140]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1938 Buick Y-Job Concept



Znacie jaką ś strone z pojazdami wojskowymi ??

08.03.2004
20:59
smile
[141]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1938 Mercedes-Benz W125 Record

08.03.2004
20:59
[142]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1939 Mercedes-Benz W154 Record

08.03.2004
21:00
[143]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1956 GM Firebird II Concept

08.03.2004
21:00
[144]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1957 Chevrolet Corvette XP-64 SS Concept

08.03.2004
21:12
smile
[145]

Weakando [ Senator ]

Ten Cruiser mi się nawet podoba :D

08.03.2004
21:20
smile
[146]

Weakando [ Senator ]

Taki wóz też mi sie nawet podoba :D
Polecam strone Chryslera jest tam dużo takich tapetek ze starymi wozami :]

08.03.2004
21:20
smile
[147]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1961 Chevrolet Corvette XP-755 Mako Shark Concept

mi się ten bardziej podoba

08.03.2004
21:23
smile
[148]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1962 Aston Martin DP212 Concept

08.03.2004
21:29
[149]

Coy2K [ Veteran ]

czyta ktos w ogole te posty czy wszyscy niczym w komiksach ogladaja ladne obrazki ?

08.03.2004
21:30
smile
[150]

Weakando [ Senator ]

Golfy są super... miałem taki theme do XP, ale po 10 minutach mi było nie dobrze... :/

08.03.2004
21:36
smile
[151]

Weakando [ Senator ]

Coy2K --> Raczej to drugie... w sumie to bym się cieszył gdyby na tym forum znikneły ilości postów i stopnie...

08.03.2004
22:28
smile
[152]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Coy2K
nie odpowiedam bo nie wiem...
ale podstawowy problem to nie cena a ilośc tych samochodów...

08.03.2004
23:01
smile
[153]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1962 Aston Martin DP212 Concept

08.03.2004
23:01
smile
[154]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1963 Lamborghini 350 GTV Concept

08.03.2004
23:02
smile
[155]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1962 Ford Mustang I Concept

08.03.2004
23:07
smile
[156]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1964 Alfa Romeo Canguro Concept



Chyba samochody wam się pokończyły??

08.03.2004
23:08
[157]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1965 Chevrolet Corvette XP-830 Mako Shark II Concep

08.03.2004
23:13
[158]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Leee, no nie wiem :) to nei dla mnie raczej takie "cos" ja preferuje najbardziej wysokie jeepy - chyba poslkie drogi mnie do tego przyzwyczaily :) ale jak juz samochod to z naprawde bogatym wyposarzeniem :)

09.03.2004
08:02
smile
[159]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1967 Ferrari Dino 206 Pininfarina Competizione Concept

kto by tego niechciał???

09.03.2004
09:22
[160]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1967 Ford GT40 Mk4

09.03.2004
10:28
smile
[161]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1967 Lamborghini Marzal Concept


Zamieszczajcie nowe furki .
Pokończyły się już wam czy co ????

09.03.2004
13:46
smile
[162]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1968 Bizzarrini Manta Concept

09.03.2004
13:50
[163]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

:P

09.03.2004
13:51
[164]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

09.03.2004
13:55
smile
[165]

Weakando [ Senator ]


09.03.2004
14:04
smile
[166]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Mi takie cudeńko wystarczy. Żadnych wieśniackich modyfikacji...
żeby nie było - Alfa Romeo 147 GTA (pseudonim ostra włoszka) :]

09.03.2004
14:08
smile
[167]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Ups, nie to zdjęcie. Tamto była ładnie zmodyfikowana norormalna 147-emka. (ahh te felgi).

09.03.2004
14:12
[168]

KingSize_ [ Pretorianin ]

--------->

09.03.2004
14:15
smile
[169]

Qba19 [ Junior WRC ]

Hmm... kupi ktoś?
Mitsubishi Lancer Evo VI, kolor czarny rocznik 1999, przyciemniane szyby, fotele recaro, felgi Technomagnesio, tuba basowa, radioodtwarzacz wysokiej klasy.
Cena ok. 90 tys zł.
Są zainteresowani? Jak tak to na priv'a prosze :>

09.03.2004
14:16
[170]

Liczyrzepa [ Pretorianin ]

A ten jak Wam sie podoba?

09.03.2004
14:27
smile
[171]

_kronos_ [ Pretorianin ]

2001 Honda Unibox Concept


Widzieliście coś takiego !!!!!!!!!!!!

09.03.2004
14:30
[172]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

piekny Aston Martin :)

09.03.2004
14:31
[173]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Porsche Cayenne turbo :D

09.03.2004
14:32
[174]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1969 Alfa Romeo 33-2 Pininfarina Concept

09.03.2004
14:32
[175]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1969 Alfa Romeo Iguana Concept

09.03.2004
14:33
[176]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Mitsubishi Lancer Evo VII

09.03.2004
14:33
[177]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1970 Chevrolet Corvette XP-882 Concept

09.03.2004
14:34
[178]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1970 Ferrari 512 S Modulo Pininfarina Concept

09.03.2004
14:35
[179]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Piekne Audi

09.03.2004
14:36
[180]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Ferrari Enzo :D ahh....

09.03.2004
14:37
smile
[181]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1985 Ferrari Koenig Competition Evolution

09.03.2004
14:38
[182]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Mazda rx 8:]

09.03.2004
14:41
[183]

_kronos_ [ Pretorianin ]

1972 Maserati Boomerang Concept

09.03.2004
14:42
[184]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Volvo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.