
_kronos_ [ Pretorianin ]
Ktory z tych samochodów najbardziej wam się podoba
Zamieszczajcie swoje zdjęcia .

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
ale bym się woził jak bym miał taką fure :)
pomarzyć sobie można :P
Kune [ TYCHY ]
Mogles z Tym pojsc do oficjalnego watku motoryzacyjnego na GOL'u !!!!!!!!!!!!
PROSZATAN [ Apokalipsa ]
---------->
_kronos_ [ Pretorianin ]
może ten ???

Qba19 [ Junior WRC ]
Ten ->

wysiu [ ]
Qba19 --> A co toto ma na dachu?:) Wentylacje? Czy tez ktos nie wiedzial gdzie umocowac wlot powietrza do doladowania?:)
Chejron [ Rammstein and Tool ]
No baaa, pytanie...

Qba19 [ Junior WRC ]
wysiu -> to jest wlot powietrza :> taki jaki stosuje się w profesjonalnych rajdówkach... a to takie wydanie pół-pro ;)
tsunami [ PS3 ]
_kronos_ - > ten nowy mustang jest totalnie wypasiony !! :-)
W mojim sercu zawsze bedzie miejsce tylko dla jednego samochodu -->
(nie moj ale chcialbym ;-) )

Qba19 [ Junior WRC ]
Ostatnie foto ->
_kronos_ [ Pretorianin ]
a co powiesz na tego GT- 40 ???

Goozys[DEA] [ Virus ]
Kolejny wątek z serii "Pokarz całą zawartość swojego HDD!!" ??

Qba19 [ Junior WRC ]
Gooz -> to by nie mogło być możliwe :>

wysiu [ ]
Qba19 --> No ale przynajmniej pochwal sie jakie sensowne przerobki - poza wlotem powietrza na dachu - ma ten Peugeot...:)
Garbizaur [ CLS ]
Mi się podoba to --->

Goozys[DEA] [ Virus ]
Qba19 --> Wierz mi, że już byli tacy, co próbowali tego dokonać... :D

Qba19 [ Junior WRC ]
Wysiu -> jako że "Peżo" nie jest mój tylko znajomego to: wiem że zmieniony zawias, silnik seria czyli 1,6, odchudzone wnętrze, naba kierownicza i takie tam cuda. Auto za małe pieniądze do KJS'ów i do normalnej eksploatacji gdyż silnik nie pożera litrów benzyny. A dlaczego Peugeot 205 GTi... dlatego że Peugeot 205 T16 E2. :)
Misato [ tajemnicza gejsza ]
A oto i moje wymarzone cudeńko ---------------->
_kronos_ [ Pretorianin ]
a mi się to podoba

Big Money [ Senator ]
A mnie to... >>
Young Werner [ Legionista ]
To jest po prostu piękne ------------->

Qba19 [ Junior WRC ]
O tak... Octavia Kopecky'ego wyglądała mega po tym dzwonie. Aż się nie chce wierzyć że załoga wyszła cało z tego wypadku. Ma chłopak fantazje.
Kune [ TYCHY ]
Orginalny chromowany lakier!!! To nie jest przerobka komputerowa!!!!!!!
_kronos_ [ Pretorianin ]
fajnie by było mieć takiego ????

Big Money [ Senator ]
Young Werner << to jest lepsze...
Ferrari Enzo :)

Big Money [ Senator ]
:)
_kronos_ [ Pretorianin ]
a co powiecie nato ?
tsunami [ PS3 ]
kune --> spoooko, ciekaw jestem czemu ludzie sobie tak nie maluja samochodow ?? :-)
_kronos_ --> gt40 wypas, F-350 łe ;p
Misato [ tajemnicza gejsza ]
no no Kune! W sam raz dla kobiety.. cudo!

_kronos_ [ Pretorianin ]
to jest dopiero monstrum
Misato [ tajemnicza gejsza ]
juz o Lamborgini Diablo nie wspomnę -->
Misato [ tajemnicza gejsza ]
i już ostatni - dziecko Italdesign: BMW mazca

Big Money [ Senator ]
Wyszedłem szybko ciachnąc fotke do na mój parking przed domem >>

settogo [ Vote 4 TUSK ]
Bugatti Veyron i wszystko jasne !
Misato [ tajemnicza gejsza ]
BMW ->

_kronos_ [ Pretorianin ]
co wy na to ???
settogo [ Vote 4 TUSK ]
aha a dane tego przecudnego samochodu jakim niewatpliwie jest Bugatti Veyron (14 sek do 300 km/h) znajdziecie w linku
_kronos_ [ Pretorianin ]
może ten?

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
AC Cobra....
ten samochód sie nie starzeje...

_kronos_ [ Pretorianin ]
ten też

Tyrone [ Generaďż˝ ]
w sytuacji gdy nie mam auta podoba mi sie kazde jezdzace:)

vien [ łowca pip ]
Lamborghini Diablo VT marzenie............
_kronos_ [ Pretorianin ]
TO AUTKO JEST NIE DO WYJEBANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->_kronos_
nie wiem czy dobrzre pozanję..
ta sama stajania czyli:
Shelby
model:
GT 500
ta pierwsza w watku to
Mustang BOSS
ale mage sie mylić (puźno juz jest)
_kronos_ [ Pretorianin ]
nie to jest NISSAN SKILER
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
mówie o tym co dokleileś pod moim postem...

MasterDD [ :-D ]
Piekne fury, naprawde :D
Ja zawsze bylem milosnikiem Corvette'y - kocham ta furke.
Poza tym Diablo, Ferrari, stare dobre tzw. "American muscle" ,lata 70 i 80 tam byly fuuury :>
_kronos_ [ Pretorianin ]
to pierwsze to tak mustang gt -500
_kronos_ [ Pretorianin ]
masz jeszcze jednego
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
twój piewszy post to BOSS (nawet ma emblematy boss'a)
a ten co wkailes pod moim to gt 500

kocura [ kocurzasta ]
a ja uwielbaim maluszki :)))
i terenowki ...modeli raczej nie znam.... :)))
:))

_kronos_ [ Pretorianin ]
:):):):):D:D:D:D
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
tego zóltego nie kojarze (ale linia też mustanga)

bartek [ ]
Nie mam wygorowanych wymagan.
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
ten na piasku znowu boss :)
_kronos_ [ Pretorianin ]
to jest gt - 350

_kronos_ [ Pretorianin ]
ale to też jest sprzęt

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->_kronos_
nalepke to i ja widze :)

Coy2K [ Veteran ]
ten Mustang ( w pierwszym poscie ) wgniata konkurencje...po prostu dzielo sztuki

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->_kronos_
fakty
zaprojektował: Shelby (Carl... chyba)
wyprodukawał: Ford
marka: mustang
mdele:
1 - BOSS
2 - GT500 (ten co wkleiles pod moim postem)
_kronos_ [ Pretorianin ]
:D
-+==SeBuL==+- [ spamer ]
bartek - takiego hummera ma moj qmpel :D jak przed blokiem stoi to sa wycieczki wokol niego :D
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
to samo co Big Money, ew. LD, jak Vien
_kronos_ [ Pretorianin ]
:D

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->_kronos_
te dwie czerwone...
dwie piekne Corvetty :)
(daj więcej)

Andrewlee [ BFXXJ ]
Nissan Z350
snopek9 [ Legend ]
vien ---> ja wybieram ten samochód, kiedy mi go kupicie?
_kronos_ [ Pretorianin ]
czy wiecie co to jest ??
zobaczymy kto zgadnie ??

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
kronos---> Bugatti ??:0 jestem na 80% p[ewny

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
ja to bym, chcial taka furke LOL:D ----->

_kronos_ [ Pretorianin ]
:D:D:D:):):)
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
:"D
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
:)
_kronos_ [ Pretorianin ]
:D
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
:] to jest to :P

_kronos_ [ Pretorianin ]
może ten ??
Weakando [ Senator ]
BMW Z8 :P

qLa [ oLd GaMeS FaN ]
Jak ktos mi tu jeszcze da fotke Mustanda- po mordzie! :(
Uwielbiam to auto! Chce je miec!! Jest to najpiekniejszy samochod jaki kiedykolwiek powstal i obiecalem sobie jedno-jezeli kiedykolwiek zarobie tyle, aby to auto kupic-kupie je.
Nie wiem, przerobie na gaz, bede jezdzil raz na tydzien, ale BEDE je mial!
Pozdrawiam Sulika, z tego co pamietam tez maniakujesz na punkcie tego autka ;)
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
a moe ten :P?

qLa [ oLd GaMeS FaN ]
Errata:
Forda Mustanga, nie Mustanda ;)
_kronos_ [ Pretorianin ]
moasz jeszcze jedno :):):):):):):D:D:D:D:D;p;p;p;p;p
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
a moze to ??:P
_kronos_ [ Pretorianin ]
:):D
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
to jest pikne autko :>

qLa [ oLd GaMeS FaN ]
kronos
Nowe Mustangi tez Ci sie podobaja? Bo ja mam raczej sentyment (bardzo duzy) do tych modeli z lat 60-80

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
qla --> stare modole sa bardzo ladne i stylowe ale te nowe :) hmm.. co ja bym dal za takie autko

_kronos_ [ Pretorianin ]
bardziej mi się podoba ten co dałem jako 1 i o takim maże i napewno go będe miał żebym miał ze srotu wziąść mustanga to go zrobie .D:

qLa [ oLd GaMeS FaN ]
Jak obok mojego !#*!*# Seicento takie cacko z 7x roku przemknelo w Rybniku to myslalem, ze sie poplacze :)

qLa [ oLd GaMeS FaN ]
Cena takiego Mustanga to jakies 50tys. zl wiec jeszcze jako tako przystepna, ale w dwa miesiace drugie tyle wyklada sie na paliwo :(
_kronos_ [ Pretorianin ]
kto powie mi co to jest ??

Weakando [ Senator ]
Mustangi to są najfajniejsze wozy ! mój wujek miał forda mustanga chyba z 91 roku albo wcześniejszego :)

Weakando [ Senator ]
qLa ---> wejdz sobie na link niżej i pooglądaj mustangi :) tam jest bardzo dużo tapet fajnych samochodów bardzo różnych :)
Fett [ Avatar ]
takie male nie pozorne a kosztuje tyle co nowy ford Mustang :D

_kronos_ [ Pretorianin ]
:D

Weakando [ Senator ]
jeszcze jeden fajny link z mustangami :) Wejdzcie w Kuvagalleria

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Capri...

_kronos_ [ Pretorianin ]
:D
Kalten [ Centurion ]
Od dawna obiektoem mojego porzadania sa dwie fury. Ta... --->
Kalten [ Centurion ]
...i ta --->
Kalten [ Centurion ]
Ostatnio choruje tez na cos bardziej przyziemnego :] --------->
_kronos_ [ Pretorianin ]
1982 Westfield SEI
żul_z_norwida [ teraz EXCALIBUR[ak] ]
A ja mam samochod na polskie drogi :) >>>>>>>>>>>>>

ruutek [ Pretorianin ]
A co powiecie na to ?? :)
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
>>>>>>>>>>>>

Mr.KNIGHT [ Pretorianin ]
------------------->
fanlegii79 [ Konsul ]
Mi ostatnio najbardziej podoba sie mustang 2005, chyba 2 zdjecie watku, jak uslyszalem ze kosztuje od 18,000 dolkow to pozalowalem ze nie zyje w usa, ale od razu sprawdzielm i paszport wazny ;)

Łowca Czarownic [ Konsul ]
Żadnego screena nie załącze i nie podam konkretnego modelu ale moge określić jaki typ :) Otóż podobają mi sie stare kabriolety lub auta coupe. Szczególnie małe autka nie koniecznie z wypasionym silnikiem (oczywiście na tamte czasy to było dużo :) Gdyby ktos znał strony (polskie/zagraniczne) z informacjami i zdjęciami takich aut to proszę o ich zamieszczenie :)
_kronos_ [ Pretorianin ]
2001 Tiger Z100 Mk1
Mam jeszcze takich pare
Autko wupas dlamnie pod wzglendem cabrio
a dlawas ???
_kronos_ [ Pretorianin ]
2001 Tiger Z100 Mk1
tekino [ Chor��y ]
to jest najlepsze..:D

_kronos_ [ Pretorianin ]
poco zamieszczasz coś co już jest
to bezzsens !!!!!!!!!

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->_kronos_
to żółte (ten 2001 Tiger Z100 Mk1) podobnie jak 1982 Westfield SEI
to kit car wzorowany na lotusie 7
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->FAJEK
z ferrarynek najładniejszy jest 250 GTO z '62
_kronos_ [ Pretorianin ]
a który bardziej podoba ci się ten żółty czy ten z 1982 . ??
FAJEK [ CD Projekt ]
mysle ze Ferrari 360 Modena do mnie pasuje :)

Snorty [ Raszyński Wariat ]
Moje serce bije tylko dla niej

Septi [ Starszy Generał ]
FAJEK cieżko powiedzieć czy pasuje czy też nie,lecz jedno jest pewne,z pewnościa to Ferrari nie pasuje do twojej kieszeni.Btw trzeba było zbic szybke,zapakować sie do furasa i długa.

Septi [ Starszy Generał ]
Snorty hry hry dla niej ? mówisz o tej pieknej furce czy może o tej pieknej pani koło niej ? a może on jednym i drugim,tzw promocja "two in one".
FAJEK [ CD Projekt ]
Septi ---> tego nie wiesz czy pasuje do mojej kieszeni czy tez nie - nie znasz mnie.
natomiast ja mam inne podejscie... jesli na czyms mi zalezy i cos chce osiagnac to do tego daze, wiec nie podchodze do pewnych spraw tak jak 99% spoleczenstwa - "po co sie zachwycac, skoro i tak nigdy nie bedzie mnie stac"
co do zbijania szybek i wsiadani do samochodu... tego wlasnie sie obawiam, ze zrobiloby to sporo polakow... dlatego wlasnie mamy taka a nie inna opinie. zreszta, wcale nie trzeba nic "rozbijac" bo 2m dalej stala czarna Modena Cabrio z kluczykami w stacyjce... a 2 metry dalej kolejne kilka Ferrari, Porsche, czy Lamborgini... conajmniej polowa nawet nie zamknieta... w tym kraju po prostu nikomu nie przychodzi do glowy, ze mozna np. ukrasc samochod z ulicy.
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->FAJEK
eee niektóre mażenia da sie spełnić :
replika AC COBRA jest dostępna w polsce już od 40000 (25 jaśli sam składasz go go kupy)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
40 k (18 do jesli sam składasz)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
tfu
8k (14 k jak sam go złożysz )
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
ten jest ------->
40 k (18 do jesli sam składasz)
w poprzednim mialo być ..
14k (8 k jak sam go złożysz )
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
20k (50 k jak sam go złożysz )
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
i znów na odwrót cena
poinno być
50k (20 k jak sam go złożysz )
Rezor [ Defibrylator ]
Trzy ciekawe autka...
3 in 1 ;-)

Septi [ Starszy Generał ]
FAJEK musze przyznać że ładnie to powiedziałeś,być może kiedyś kupisz taką fure,życze ci tego.

Septi [ Starszy Generał ]
Aaa sorry za drugiego posta.Fajek dążeniu do celu to dobra rzecz,ja też to mam,ale niestety ferrari to nie zbieranie kasy na nową część do kompa.

Predunio [ Chor��y ]
jeju jakie furki :
ten mustang 2004 jest poprostu cudowny... podstawowa wersja kosztuje cos kolo 10 duzych baniek... z groszami : totalny brak zasiegu...:
Lamborghini Diablo to juz wogole total. Ta furka ma wg mnie mocny charakter...styl. Moje marzenie. nie pragnal bym niczego innego jak tylko pokwitowanej pewnosci ze mam taki okaz w garazu i zaraz jade na popoludniowa przejazdzke :
Supra tez bardzo piekny okaz, chociaz jesli chodzi o nia a o Diablo to nie miala by szans... nie zastanawil bym sie ani chwili. hmm, nie wiem czy jest taka furka na swiecie przy ktorej bym sie zawachal... moze ten nowy mustang 2004 :l
ech...pomarzyc..

_kronos_ [ Pretorianin ]
1936 Mercedes-Benz W25 Record
CO jest samochody wam się skończyły czy co???
zamieszczajcie nowe wozy !!!!!!!!
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
:)
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
:0 jest ich jeszcze duuuzo:P
_kronos_ [ Pretorianin ]
Super Cas\1937 Mercedes-Benz W25 Avus Streamline
Ciesze się że macie jeszcze ich dużo !!!!!
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
:) piekne ferrari :P ahhhh

SULIK [ olewam zasady ]
:)
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
:)
Coy2K [ Veteran ]
takie pytanie: ile kosztuje taki Mustang Boss z pierwszego posta ?
SULIK [ olewam zasady ]
mam jeszcze cos ladnego :

_kronos_ [ Pretorianin ]
1938 Buick Y-Job Concept
Znacie jaką ś strone z pojazdami wojskowymi ??

_kronos_ [ Pretorianin ]
1938 Mercedes-Benz W125 Record
_kronos_ [ Pretorianin ]
1939 Mercedes-Benz W154 Record
_kronos_ [ Pretorianin ]
1956 GM Firebird II Concept
_kronos_ [ Pretorianin ]
1957 Chevrolet Corvette XP-64 SS Concept

Weakando [ Senator ]
Ten Cruiser mi się nawet podoba :D

Weakando [ Senator ]
Taki wóz też mi sie nawet podoba :D
Polecam strone Chryslera jest tam dużo takich tapetek ze starymi wozami :]

_kronos_ [ Pretorianin ]
1961 Chevrolet Corvette XP-755 Mako Shark Concept
mi się ten bardziej podoba

_kronos_ [ Pretorianin ]
1962 Aston Martin DP212 Concept
Coy2K [ Veteran ]
czyta ktos w ogole te posty czy wszyscy niczym w komiksach ogladaja ladne obrazki ?

Weakando [ Senator ]
Golfy są super... miałem taki theme do XP, ale po 10 minutach mi było nie dobrze... :/

Weakando [ Senator ]
Coy2K --> Raczej to drugie... w sumie to bym się cieszył gdyby na tym forum znikneły ilości postów i stopnie...

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Coy2K
nie odpowiedam bo nie wiem...
ale podstawowy problem to nie cena a ilośc tych samochodów...

_kronos_ [ Pretorianin ]
1962 Aston Martin DP212 Concept

_kronos_ [ Pretorianin ]
1963 Lamborghini 350 GTV Concept

_kronos_ [ Pretorianin ]
1962 Ford Mustang I Concept

_kronos_ [ Pretorianin ]
1964 Alfa Romeo Canguro Concept
Chyba samochody wam się pokończyły??
_kronos_ [ Pretorianin ]
1965 Chevrolet Corvette XP-830 Mako Shark II Concep
Dayton [ Generaďż˝ ]
Leee, no nie wiem :) to nei dla mnie raczej takie "cos" ja preferuje najbardziej wysokie jeepy - chyba poslkie drogi mnie do tego przyzwyczaily :) ale jak juz samochod to z naprawde bogatym wyposarzeniem :)

_kronos_ [ Pretorianin ]
1967 Ferrari Dino 206 Pininfarina Competizione Concept
kto by tego niechciał???
_kronos_ [ Pretorianin ]
1967 Ford GT40 Mk4

_kronos_ [ Pretorianin ]
1967 Lamborghini Marzal Concept
Zamieszczajcie nowe furki .
Pokończyły się już wam czy co ????

_kronos_ [ Pretorianin ]
1968 Bizzarrini Manta Concept
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
:P
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Weakando [ Senator ]

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Mi takie cudeńko wystarczy. Żadnych wieśniackich modyfikacji...
żeby nie było - Alfa Romeo 147 GTA (pseudonim ostra włoszka) :]

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Ups, nie to zdjęcie. Tamto była ładnie zmodyfikowana norormalna 147-emka. (ahh te felgi).
KingSize_ [ Pretorianin ]
--------->

Qba19 [ Junior WRC ]
Hmm... kupi ktoś?
Mitsubishi Lancer Evo VI, kolor czarny rocznik 1999, przyciemniane szyby, fotele recaro, felgi Technomagnesio, tuba basowa, radioodtwarzacz wysokiej klasy.
Cena ok. 90 tys zł.
Są zainteresowani? Jak tak to na priv'a prosze :>
Liczyrzepa [ Pretorianin ]
A ten jak Wam sie podoba?

_kronos_ [ Pretorianin ]
2001 Honda Unibox Concept
Widzieliście coś takiego !!!!!!!!!!!!
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
piekny Aston Martin :)
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
Porsche Cayenne turbo :D
_kronos_ [ Pretorianin ]
1969 Alfa Romeo 33-2 Pininfarina Concept
_kronos_ [ Pretorianin ]
1969 Alfa Romeo Iguana Concept
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
Mitsubishi Lancer Evo VII
_kronos_ [ Pretorianin ]
1970 Chevrolet Corvette XP-882 Concept
_kronos_ [ Pretorianin ]
1970 Ferrari 512 S Modulo Pininfarina Concept
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
Piekne Audi
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
Ferrari Enzo :D ahh....

_kronos_ [ Pretorianin ]
1985 Ferrari Koenig Competition Evolution
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
Mazda rx 8:]
_kronos_ [ Pretorianin ]
1972 Maserati Boomerang Concept
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
Volvo