
Kentril [ fechmistrz ]
...Czytanie podczas siedzenia na klopie...:)
niby niemożliwe, a jednak...mój ojciec, jak czasem pójdzie strzelić klopsa, to...zabiera ze sobą gazetę:))(dotyczącą polityki)..bleeee...wyobraźcie sobie:) ze wszystkich sił starasz się wycisnąć gówienko;a tu nagle: BUM!
"Lepper blokuje tory!"!!! "Rywin Gate!!!"!!!"Jakubowska czyści dane z dysku"!!! posrać się od tego można, no nie??
pod wpływem tak szokujących informacji, kupa wypuszczona z tyłka z impetem wali w wode w kiblu, powodując rozbryzgnięcie się wody na TWÓJ ZAD!!!!!! SZOK!
stanson_ [ sta-N-son ]
eeee...?

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
buahahah powinienes dac tytul watku : jesli jecie to mam cos dla was....
;DDD

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Tak, śmiejcie się, ale powiem, ze nigdzie nie czyta się tak dobrze, jak na klopie :) W 5 klasie podstawówki umiałem wymienić wszystkie państwa wraz ze stolicami i położeniem, bo zawsze na klopa brałem sobie atlas Świata...z kolei kiedyś brałem na kibel Encyklopedie Kosmosu i moja wiedza o Wszechświecie baaaardzo się powiększyła. Reasumując, kibel to najlepsze miejsce na lekturę! I wcale nie żartuje! :)

zmudix [ palnik ]
Ja akurat jadłem.. i mało nie poplułem monitora ze śmiechu :)
ze wszystkich sił starasz się wycisnąć gówienko;a tu nagle: BUM!
"Lepper blokuje tory!"!!! "Rywin Gate!!!"!!!"Jakubowska czyści dane z dysku"!!! posrać się od tego można, no nie??
to mnie najbardziej rozwaliło :)
Ja sam na klopie nie czytam, prędzej rozmyślam :)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
A ja też lubię sobie gazetkę w sraczu poczytać... i mam półeczkę a nie stok więc mokra d*** mi nie grozi...

Kentril [ fechmistrz ]
Bregan a.k.a. Czapajew >>>hahaha...."encyklopedie najlepiej czyta sie na nocniku"...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
znowu o CDA...
Fett [ Avatar ]
sie wrzuca najpierw kulke z papieru to nie chlapie LOL
ja ostatnio nawet płatki z mlekiem jadłem w srocu :D

Kentril [ fechmistrz ]
UWAGA! Jeśli ktoś je lub nie je może spokojnie czytać dalej!!!
jeśli to czytasz, to pewnie jesz lub nie jesz, no nie?? Więc zadam zagadkę? Co to jest: robi BUM! podczas czytania kiedy siedzisz na klopie??
Odp:GÓWNO:)))>>>>>>>>>>

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
Lubię czytać na klopie najlepsze polskie czasopismo o grach na rynku... To wszystko wyjaśnia, nie?:)
I to wcale nie są żarty! Najlepiej w tym ustronnym miejscu czyta się AR... Chyba żadnych przemytników nie obraziłem?:)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Fett-----> Kurde... wszystko mogę ale żeby jeść - to mi do głowy nie przyszło...

Weakando [ Senator ]
Ja na kiblu myślę, czasami tylko czytam najczęściej CDA
Cicha śmierć ---> obrotową półeczke i widok 360 stopni ? :P

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
ja tam zawzse biore gazetke :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Fett ----> hahaha :D Aleś mnie rozbawił.... :D
Zaraz własnie idę, wezmę sobię...hmm....Gazetę Wyborczą! :>

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Weakando półeczkę w muszli - niektóre mają stok - grozi ochlapanie, inne półeczkę trzeba spłukać żeby spadło i wyczyścić szczotką...
Kentril [ fechmistrz ]
Bregan a.k.a. Czapajew>>>uważaj żeby pod wpływem ciężąru i szybkości twoja kupa nie rozbryzgnęła wody, bo wtedy sie zmoczysz:))))....

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
Ja też chyba zaraz sie gdzieś wybiorę:)

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
A to przez to, że wy tu o takich rzeczach gadacie!!!:)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Kentril ---> robię tak jak Fett, czyli, cytat: "sie wrzuca najpierw kulke z papieru to nie chlapie" :)
CŚ ---> Musisz czyścić szczotką? :D Hehehe, masz co robić...mam nadzieję, ze kazdy domownik czyści po sobie...a może ktoś czyści za wszyskich? ;D

Weakando [ Senator ]
Cicha śmierć ---> wiem jaką półeczkę miałem okazje korzystać z takiego klopa :D wtedy można obejrzeć dzieło i porównać z poprzednim :P ja mam taki stok gdzie moje dzieło najpierw sie odbija od ściany a potem nurkuje w lodowatej wodzie...

kamil210 [ Generaďż˝ ]
LoL...co za wątek :D
cycu2003 [ Senator ]
che che,tylko tw screeny za male są
Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
weakando >> mhmm ale zes opisal ;D
Anarki [ Demon zła ]
fajny obrazek ;]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Bregan ----> każdy po sobie... najgorzej to jest po imprezie...

jojko999 [ Konsul ]
śmiej się śmiej, a to że twój stary na klopie czyta to tylko źle świadczy o TWOJEJ rodzinie.Dlaczego?? Bo to jest JEDYNE spokojne miejsce gdzie można poczytać ot co. Dorośniesz to uszanujesz to sanktuarium.

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
jojko ----> po co tracić czas na samo sranie jeśli można sobie poczytać do tego?? ...i do tego lżej to wtedy idzie...
Kozia [ Generał Krokiecik ]
A co w tym dziwnego, ze sie czyta na kibelku ;] Trzeba czyms wypelnic ten czas =) Znakomita wiekszosc z nas tak robi ;>

Qbaa [ Generaďż˝ ]

Kuzi2 [ akaDoktor ]
no moj stary tez tak robi :)
Kiedys sam probowalem ale nie moglem sie skupic ani na sraniu ani na czytaniu :D

amoreg1234 [ użytkownik ]
qbaa --> uwiodla ??? LOL (miales na mysli urzekla....) poczytaj slownik
Qbaa [ Generaďż˝ ]
amoreg1234 ---> sprawdź stronkę Kentrila
Kentril [ Konsul ] https://www.uwiodłamnietwojahistoria.pl

KaGieBe [ !!! ]
Kuzi2 >> a ja potrafię ;], to nie jest trudna sztuka.. wystarczy chciec :P
Kentril >> coz sie stało z karczmą sławiacą imie Andrzeja ??

KaGieBe [ !!! ]
Qbaa >> ale Kentrila uwiodła po prostu :P ciebie urzeka jego uwodzi, co za problem ;]

Kentril [ fechmistrz ]
heh...uwiodła mnie wasza historia...hehehe:))
KaGieBe>>>nikt w niej nie pisał to <the end>..

KaGieBe [ !!! ]
Kentril >> :( szkoda... fajna nabita byla