GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

...Czytanie podczas siedzenia na klopie...:)

06.03.2004
20:23
smile
[1]

Kentril [ fechmistrz ]

...Czytanie podczas siedzenia na klopie...:)

niby niemożliwe, a jednak...mój ojciec, jak czasem pójdzie strzelić klopsa, to...zabiera ze sobą gazetę:))(dotyczącą polityki)..bleeee...wyobraźcie sobie:) ze wszystkich sił starasz się wycisnąć gówienko;a tu nagle: BUM!
"Lepper blokuje tory!"!!! "Rywin Gate!!!"!!!"Jakubowska czyści dane z dysku"!!! posrać się od tego można, no nie??
pod wpływem tak szokujących informacji, kupa wypuszczona z tyłka z impetem wali w wode w kiblu, powodując rozbryzgnięcie się wody na TWÓJ ZAD!!!!!! SZOK!

06.03.2004
20:26
[2]

stanson_ [ sta-N-son ]

eeee...?

06.03.2004
20:29
smile
[3]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

buahahah powinienes dac tytul watku : jesli jecie to mam cos dla was....

;DDD

06.03.2004
20:32
smile
[4]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Tak, śmiejcie się, ale powiem, ze nigdzie nie czyta się tak dobrze, jak na klopie :) W 5 klasie podstawówki umiałem wymienić wszystkie państwa wraz ze stolicami i położeniem, bo zawsze na klopa brałem sobie atlas Świata...z kolei kiedyś brałem na kibel Encyklopedie Kosmosu i moja wiedza o Wszechświecie baaaardzo się powiększyła. Reasumując, kibel to najlepsze miejsce na lekturę! I wcale nie żartuje! :)

06.03.2004
20:33
smile
[5]

zmudix [ palnik ]

Ja akurat jadłem.. i mało nie poplułem monitora ze śmiechu :)

ze wszystkich sił starasz się wycisnąć gówienko;a tu nagle: BUM!
"Lepper blokuje tory!"!!! "Rywin Gate!!!"!!!"Jakubowska czyści dane z dysku"!!! posrać się od tego można, no nie??


to mnie najbardziej rozwaliło :)

Ja sam na klopie nie czytam, prędzej rozmyślam :)

06.03.2004
20:33
smile
[6]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

A ja też lubię sobie gazetkę w sraczu poczytać... i mam półeczkę a nie stok więc mokra d*** mi nie grozi...

06.03.2004
20:34
smile
[7]

Kentril [ fechmistrz ]

Bregan a.k.a. Czapajew >>>hahaha...."encyklopedie najlepiej czyta sie na nocniku"...

06.03.2004
20:36
smile
[8]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

znowu o CDA...

06.03.2004
20:38
[9]

Fett [ Avatar ]

sie wrzuca najpierw kulke z papieru to nie chlapie LOL
ja ostatnio nawet płatki z mlekiem jadłem w srocu :D

06.03.2004
20:39
smile
[10]

Kentril [ fechmistrz ]

UWAGA! Jeśli ktoś je lub nie je może spokojnie czytać dalej!!!










jeśli to czytasz, to pewnie jesz lub nie jesz, no nie?? Więc zadam zagadkę? Co to jest: robi BUM! podczas czytania kiedy siedzisz na klopie??

Odp:GÓWNO:)))>>>>>>>>>>

06.03.2004
20:39
smile
[11]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Lubię czytać na klopie najlepsze polskie czasopismo o grach na rynku... To wszystko wyjaśnia, nie?:)
I to wcale nie są żarty! Najlepiej w tym ustronnym miejscu czyta się AR... Chyba żadnych przemytników nie obraziłem?:)

06.03.2004
20:40
[12]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fett-----> Kurde... wszystko mogę ale żeby jeść - to mi do głowy nie przyszło...

06.03.2004
20:45
smile
[13]

Weakando [ Senator ]

Ja na kiblu myślę, czasami tylko czytam najczęściej CDA
Cicha śmierć ---> obrotową półeczke i widok 360 stopni ? :P

06.03.2004
20:45
smile
[14]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

ja tam zawzse biore gazetke :)

06.03.2004
20:50
smile
[15]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Fett ----> hahaha :D Aleś mnie rozbawił.... :D

Zaraz własnie idę, wezmę sobię...hmm....Gazetę Wyborczą! :>

06.03.2004
20:51
smile
[16]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Weakando półeczkę w muszli - niektóre mają stok - grozi ochlapanie, inne półeczkę trzeba spłukać żeby spadło i wyczyścić szczotką...

06.03.2004
20:51
[17]

Kentril [ fechmistrz ]

Bregan a.k.a. Czapajew>>>uważaj żeby pod wpływem ciężąru i szybkości twoja kupa nie rozbryzgnęła wody, bo wtedy sie zmoczysz:))))....

06.03.2004
20:55
smile
[18]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Ja też chyba zaraz sie gdzieś wybiorę:)

06.03.2004
20:55
smile
[19]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

A to przez to, że wy tu o takich rzeczach gadacie!!!:)

06.03.2004
20:56
smile
[20]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Kentril ---> robię tak jak Fett, czyli, cytat: "sie wrzuca najpierw kulke z papieru to nie chlapie" :)

CŚ ---> Musisz czyścić szczotką? :D Hehehe, masz co robić...mam nadzieję, ze kazdy domownik czyści po sobie...a może ktoś czyści za wszyskich? ;D

06.03.2004
20:56
smile
[21]

Weakando [ Senator ]

Cicha śmierć ---> wiem jaką półeczkę miałem okazje korzystać z takiego klopa :D wtedy można obejrzeć dzieło i porównać z poprzednim :P ja mam taki stok gdzie moje dzieło najpierw sie odbija od ściany a potem nurkuje w lodowatej wodzie...

06.03.2004
21:14
smile
[22]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

LoL...co za wątek :D

06.03.2004
21:25
[23]

cycu2003 [ Senator ]

che che,tylko tw screeny za male są

06.03.2004
21:28
[24]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

weakando >> mhmm ale zes opisal ;D

06.03.2004
21:31
[25]

Anarki [ Demon zła ]

fajny obrazek ;]

06.03.2004
21:50
smile
[26]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Bregan ----> każdy po sobie... najgorzej to jest po imprezie...

06.03.2004
22:10
smile
[27]

jojko999 [ Konsul ]

śmiej się śmiej, a to że twój stary na klopie czyta to tylko źle świadczy o TWOJEJ rodzinie.Dlaczego?? Bo to jest JEDYNE spokojne miejsce gdzie można poczytać ot co. Dorośniesz to uszanujesz to sanktuarium.

06.03.2004
22:18
smile
[28]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

jojko ----> po co tracić czas na samo sranie jeśli można sobie poczytać do tego?? ...i do tego lżej to wtedy idzie...

06.03.2004
23:14
[29]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

A co w tym dziwnego, ze sie czyta na kibelku ;] Trzeba czyms wypelnic ten czas =) Znakomita wiekszosc z nas tak robi ;>

06.03.2004
23:18
smile
[30]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

06.03.2004
23:28
smile
[31]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


no moj stary tez tak robi :)
Kiedys sam probowalem ale nie moglem sie skupic ani na sraniu ani na czytaniu :D

06.03.2004
23:31
smile
[32]

amoreg1234 [ użytkownik ]

qbaa --> uwiodla ??? LOL (miales na mysli urzekla....) poczytaj slownik

07.03.2004
00:09
[33]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

amoreg1234 ---> sprawdź stronkę Kentrila

Kentril [ Konsul ] https://www.uwiodłamnietwojahistoria.pl

07.03.2004
00:14
smile
[34]

KaGieBe [ !!! ]

Kuzi2 >> a ja potrafię ;], to nie jest trudna sztuka.. wystarczy chciec :P

Kentril >> coz sie stało z karczmą sławiacą imie Andrzeja ??

07.03.2004
00:15
smile
[35]

KaGieBe [ !!! ]

Qbaa >> ale Kentrila uwiodła po prostu :P ciebie urzeka jego uwodzi, co za problem ;]

07.03.2004
09:39
smile
[36]

Kentril [ fechmistrz ]

heh...uwiodła mnie wasza historia...hehehe:))
KaGieBe>>>nikt w niej nie pisał to <the end>..

07.03.2004
14:24
smile
[37]

KaGieBe [ !!! ]

Kentril >> :( szkoda... fajna nabita byla

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.