GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Pod Mroczną Gwiazdą" rozmowa 22

06.03.2004
16:42
[1]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

"Pod Mroczną Gwiazdą" rozmowa 22

Gwiazdy na zawsze rozlane po całym niebie,
I wiesz, ze jedna świeci tylko dla Ciebie,
Prowadzi tam, gdzie szczęścia zaznasz,
Więc w drodze nieszczęście i trud naznacz,
Gdy zakręt się znajdzie na Twej drodze,
Nie poddaj się wtedy rozpaczy i trwodze.

Gdy nogi przyprowadzą Cię aż tutaj,
Podejdź do drzwi i nawet nie pukaj,
Wejdź i rozsiądź się wygodnie jak Ci pasuje,
Zjedz coś lub napij się, niewiele to kosztuje.
Tu wypocząć można po podróży przez czas dłuższy,
I w spokoju położyć na poduszkę swe uszy.

Cóż jeszcze tu można powiedzieć,
Bawcie się dobrze lecz proszę wiedzieć,
Że nie wolno nikomu grozić bronią
I wszystko co trzeba damy Waszym koniom,
Będziemy się o nie troszczyć jak o własne.
„Pod Mroczną Gwiazdą” zaprasza w dni ciemne i jasne!

Jest tu Avi_vampire, avianka ostatnia ze swej rasy,
Jest to pół- elfka, pół- wampirzyca. która lubi lasy,
Pani Noc - zwą ją obcy, jej oczy widzą niczym oczy kreta.
W jednym z pokoi jest Diamand, piękna kobieta,
Wciąż siedzi przy stole, gaworzy i drinki pije,
Gdyż z swym sławnym łukiem każdego pobije.

I Sayet z Teysa planety, nucąc w kuchni „Olanii”
Robi gościom przepyszne potrawy moi kochani.
Pirix siedzi i piwo sączy tu z wielką ochotą,
Ze swym mieczem gotów jest zająć się każdą robotą.
Zawsze wesoły Następny w dyskusje się często wdaje,
I każdemu nowemu wędrowcy chętnie ręce podaje.

Jest tu także BladE22, czarodziej co odpoczynek woli,
W pokoju swym przesiaduje, jednak nie stroni od swawoli.
HopkinZ wszystkiego co wokół się dzieje pilnie słucha,
Człowiek spokojny, nie w jego stylu silna zawierucha.
KmP to wędrowiec, dla którego ludzie są zawsze mili,
Woli z boku pozostawać, by to oni dyskusje wili.

Brisk jest gościem niezwykle tajemniczym,
Często się wydaje, że nie interesuje się niczym.
Bywa tu też cronotrigger z dalekich krain,
Uwielbia wino i sok ze zlotych malin
Marcio co czarne rytualy propaguje
ostatnio nam troche wariuje

:Szczypek: magią zniszczy każdego wroga
I ma wielką ochotę na pieroga
Niech Was nogi do nas sprowadzą,
A potem na spoczynek się udadzą.
Spędzajcie tutaj bardzo miło chwile każdą.
Zaprasza serdecznie ekipa „Pod Mroczną Gwiazdą”!

MENU

Danie główne


Skrzydła smoka – 25 sz.
Pierś smoczycy – 25 sz.
Kotlety piwne – 15 sz.
Przysmak elfa – 18 sz.
Smażona ryba – 20 sz.
Danie dla głodomorów „Niespodzianka” – 30 sz.
Jajecznica – 5 sz.
Naleśniki – 9 sz.

Zupy

Krasnoludzka zupa „Moria” – 20 sz.
Zupa a’la Mordor – 25 sz.
Krem bazyliszkowy – 30 sz.
Ognista Saurona – 30sz.

Desery

Oko orka – 5 sz.
Ciasto a’la Uruk-hai – 4 sz.
Deser lodowy a’la Fangorn – 5 sz.
Gofry (cieple) z polewa – 3 sz.
Polewy – kawowa, śmietankowa, jajeczna, karmelowa

Napoje

Woda – 1 sz.
Kawa „Gandalf” (z cukrem)– 3 sz.
Kawa „ Saruman” (czarna bez cukru) – 3 sz.
Herbata z Rivendel – 2 sz.
Mleko – 2 sz.
Świeża krew – 5 sz.

Alkohole

Piwo zwykłe – 3 sz.
Piwo duże – 7 sz.
Piwo korzenne – 5 sz.
Beczka piwa 20l. – 20 sz.
Beczka piwa 50l. – 50 sz.
Vodka Gimlego 94,4% - 15 sz.
Wino białe / czerwone – 9 sz.
Wino 100% Minas Tirith – 10 sz.
Jad Pajęczycy – 10 sz.
Drink z Rivendel – 20 sz.
Drink regenerujący Ithilien – 20 sz.
Miód pitny – 4 sz.
Ocet Nazgulski – 10 sz.
Rum „Nashilern” – 20 sz.
Koniak a’la Bombadil – 10 sz.
Samogon z mandragory – 10 sz.

Dla podróżników

Lembasy (porcja sycąca dwudzienna/ jedna osoba) – 30 sz.
Chleb zwykły (porcja dzienna/ jedna osoba) – 15 sz.
Kiełbasa (porcja dzienna/ jedna osoba) – 10 sz.
Masło (porcja dzienna/ jedna osoba) – 5sz.

Pokoje do wynajęcia (jednoosobowe):
1 noc – 30 sz.
2 noce – 40 sz.
3 noce – 50 sz.
4 noce – 60 sz.
5 nocy – 70 sz.
6 nocy – 80 sz.
Tydzień – 90 sz.
Dłuższe okresy – do ustalenia
Pokoje do wynajęcia (dwuosobowe):
1 noc – 40 sz.
2 noce – 50 sz.
3 noce – 60 sz.
4 noce – 70 sz.
5 nocy – 80 sz.
6 nocy – 90 sz.
Tydzień – 100 sz.
Dłuższe okresy – do ustalenia

Inne

Ziele fajkowe – 16 sz.

Dla koni:
Owiec z Rohanu – 10 sz.
Wypożyczenie stajni – 30 sz.
Opieka (codzienne szczotkowanie) – 20 sz.

Link do części poprzedniej:

06.03.2004
16:42
smile
[2]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

Pierwszy??? :)
A tak wogole to witam!!!

06.03.2004
16:42
smile
[3]

K@mil [ Wirnik ]

Pierwszy :-D Piwo dla wszystkich ==>

06.03.2004
16:43
[4]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

zarzad zyczy milej zabawy a dla 1st goscia darmow pifko... --->

06.03.2004
16:43
[5]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

łeeee.... 3??

06.03.2004
16:44
smile
[6]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

heh, no i pifko sie darmo wypije.... :))))

06.03.2004
16:45
[7]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ---->CS, Marcio... "nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka..." ;) Chcesz nas zjeść??

06.03.2004
16:48
[8]

K@mil [ Wirnik ]

CS, nie, ale w koncu moze ktos sprobowac...

06.03.2004
16:50
[9]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Wszystcy ----> mówcie mi Lecter... Hannibal Lecter...

K@mil ----> ciekawe kto by chciał... jestem kościasty i żylasty... nic smacznego...

06.03.2004
16:51
[10]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichy--> ja wole stosowac nazwe " Cichy" :P:P

bartol--> smacznego...

czy mozemy temat zmienic?? ja nie wymyslem!!

06.03.2004
16:53
[11]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> to była aluzja... ;)

06.03.2004
16:55
smile
[12]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

Avi --> dziekuje :)))

Lecter/Cichy --> ja tam wole pisac cichy. a wogole to kto to ten lepper pfu lecter :PPP

06.03.2004
16:55
smile
[13]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Witaaaaaam :)
na co warto iść dziś do kina mm??
bo mam ochotę ale nie mam pojęcia na co :P
oprócz Pasji...na to nie mam humorku today :]

06.03.2004
16:57
[14]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

cze Femme ja to bym na psaje ale skoro niechcesz na to isc to ja nie wiem...

06.03.2004
16:58
[15]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ----> a jaki typ filmu preferujesz?? albo lepiej powiedz z jakiego miasta to zaraz sprawdzę

bartol ----> ten kanibal z: "Milczenia Owiec", "Hannibala" i "Czerwonego smoka"

06.03.2004
16:59
[16]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femma (oczywiście zapomniałem się przywitać) ---> Witaj!!

06.03.2004
17:01
[17]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

K@mil--> powiedz mi... jak zmieniales stopien to ile czasu czekales na niego?

Femme--> Witaj!!

Cichy--> wiesz... nie domyslilabym sie... pffff...

bartol--> nie za ma co... : )

06.03.2004
17:02
[18]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> do dwóch tygodni... chyba że sie prefektowi nie podoba...

06.03.2004
17:03
[19]

K@mil [ Wirnik ]

Avi, jak 1 raz zmienialem stopien to sie tak szczesliwie zlozylo ze 1 dzien :) Jak drugi raz zmienialem - z 4 dni. Jak trzeci raz zmnienialem - okolo tygodnia :)

06.03.2004
17:03
[20]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichy--> aha... thx...

06.03.2004
17:05
[21]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

K@mil--> aha... Tobie tesh thx :P:P

06.03.2004
17:05
[22]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Cicha Śmierć ---------> hej:) hmm....mi to naprawde obojętne..
Avi ---------> hej hej :)
bartol --> hi...na PASJĘ ide w czw

06.03.2004
17:06
[23]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Femme--> co tam u Ciebie slychusiac??:>:>

06.03.2004
17:06
smile
[24]

K@mil [ Wirnik ]

Cholera, zapomnailem przywitac Femme :( Ale juz sie poprawiam...

Witaj Femme :-D

06.03.2004
17:09
smile
[25]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Avi -----------> a jakoś powoli...nie narzekam chyba:P chcę się dziś z dmoq wyrwać, bo tak mnie nosi eh...a u Ciebie ?:)
K@mil -------> no wiesz :( cześć:D

06.03.2004
17:10
[26]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

femme --> to moze piotrus pan??? :PP

06.03.2004
17:10
[27]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

No to jest "Nigdy w życiu" - nie dla mnie... wynudziłem się jak nigdy... ale osobie z którą tam byłem to się podobało... u nas leci jeszcze "Gothika" - jedni zachwalają inni wręcz przeciwnie - sam nie byłem... ide w jutro... Mój brat niedźwiedź" - kreskówka Disney (bez zdania... bo też nie widziałem...)

06.03.2004
17:13
[28]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Femme--> a jeszcze chyba zyje :P:P... to idz na Kubusia Puchatka :P:P... zhatuje... Pitrus Pan i Moj brat niedzwiec, tesh chyba nie jest zle.,..

06.03.2004
17:15
smile
[29]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

bartol -----> pfff.....:P
Cicha Śmierć --------> Gothice widziałam....musze powiedzieć że coś w sobie ma..trzyma w napięciu (ja oglądałam przez palce:P) i Halle Berry świetnie gra. IMHO warto zobaczyć:)
Animowane odpadają...bo idę wieczorem to już nie są wyświetlane :) Nigdy w życiu hm....jakoś przekonana nie jestem do tego filmu :/ Opinie baaardzo podzielone są.

06.03.2004
17:17
[30]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

a na powrocie krola bylas???

06.03.2004
17:22
smile
[31]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Własnie nie byłam..czego niezmiernie żałuję :(:(:( ale osoba z ktorą idę...hmmm:) nie za bardzo Tolkiena kocha:P

06.03.2004
17:22
smile
[32]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

No tzo zaczynam wklejaćze strony:

"MALI AGENCI 3D. TRÓJWYMIAROWY ODJAZD" - prod. USA, reż. Robert Rodriguez.
wyk.: Antonio Banderas, Salma Hayek, Sylvester Stallone, George Clooney i in.

Film przygodowy. Carmen i Juni Cartez powracają jako tajni agenci w nowej trójwymiarowej misji.

"DZIEWCZYNY Z KALENDARZA" - wyk.: Hellen Mirren, Julie Walters, Penelope Wilton, Annette Crosbie, Celia Imrie, Linda Bassett, Georgia Glen.

Komedia. Kiedy mąż Anie umiera na białaczkę, jej przyjaciółka Chris wpada na pomysł, by miejscowe koło gospodyń przygotowało kalendarz, a z pozyskanych ze sprzedaży funduszy wsparło miejscowy szpital. Ponieważ kalendarze ze zdjęciami okolicznych kościołów nie cieszyły się dużym powodzeniem, panie postanowiły pozować do nowego kalendarza nago.


"NIGDZIE W AFRYCE" - prod. Niemcy, reż. Caroline Link
wyk.: Juliane Kohler, Regine Zimmermann, Merab Ninidze i in.

Dramat. Akcja filmu rozgrywa się w Afryce. W Kenii schroniła się przed nazistami w 1938 roku rodzina Redlich, która nie umie przyzwyczaić do nowych warunków, porozumieć z tubylcami. Dopiero kucharz rodziny powoli wprowadza małą Reginę w krąg swojej kultury. Film otrzymał Oscara w 2003 za najlepszy film zagraniczny.


Na temat tych fimów niw mam zdania...

Jest jeszcz "Wzgórze nadzieji"...

06.03.2004
17:27
[33]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Femme--> nie jestem filmomaniakiem, wiec wiele Ci nie doradze...

06.03.2004
17:41
[34]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Avi ---> a ja owszem :):):)
CŚ ----> :D
idę w końcu na MIĘDZY SŁOWAMI :D
dzięki wszystkim za rady:)
idem na obiadek i sie szykowac *papa*

06.03.2004
17:42
[35]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femma ----> papa... do następnego razu...

06.03.2004
17:42
[36]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

papa femme....

06.03.2004
18:23
[37]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi poszła... kazała przekazać że nie może się pożegnać...

06.03.2004
19:59
[38]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy abrdzo abrdzo nie tak bo ktoś mnie abrdzo bardzo wkurzył :|

06.03.2004
20:00
smile
[39]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Ch******* robie nie to co trzeba jestem wkurzona i wogóle rany :||||||

06.03.2004
20:32
smile
[40]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witam!!

Jest tu ktoś? Jak ktoś jest to stawiam piwo---->
Mam chwilę wolną - sprawozdanie skończone - to mogę chwilę posiedzieć w karczmie.

06.03.2004
20:34
[41]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Pirix witaj ja jestem... z lekka zdenerwowana ale przechodzi..

06.03.2004
20:40
[42]

K@mil [ Wirnik ]

Ja jestem tez.

06.03.2004
20:44
[43]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Damand, k@mil--->witam

Diamand--->póść sobie jakąś uspokajającą muzykę, albo zrób coś przyjemnego - zdenerwowanie przejdzie.

06.03.2004
20:46
[44]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Pirix uspokajającą to nie, wole coś ciężkiego to lepiej przechodzi...

06.03.2004
20:47
[45]

..KmP.. [ Designed by AI ]

JA jestem. :)
Ale zaraz będę znikał. :/

06.03.2004
20:49
[46]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Diamand---->źle mnie zrozumiałaś - uspokajająca miało oznaczać taką muzykę, która Ciebie uspokaja. W moim przypadku byłyby to stare przeboje rokowe lub muzyka klasyczna - zależnie od stopnia zdenerwowania:)

K@mil--->sorki za ksywke z małej litery w moim poprzednim poście.

06.03.2004
20:54
[47]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ja już też tu jestem... Diamand -----> Everything will be o'key!!

06.03.2004
20:55
[48]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Pirix no w moim przypadku coś innego ale słucham słucham :) już mi troche lepiej :)
Cichy będzie będzie :) już jest z lekka :)

06.03.2004
21:03
[49]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Diamand--->słuchaj dokładnie tego co Ci się podoba - najlepiej pomaga:)

06.03.2004
21:06
smile
[50]

K@mil [ Wirnik ]

Pirix, wspanialomyslnie wybaczam ;)

Diamenciku, ciesze sie ze jestes w lepszym humorze :)

06.03.2004
21:08
smile
[51]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

K@mil---->dzięki Ci łaskawcze:) W podzięce dla Ciebie----->

06.03.2004
21:13
smile
[52]

K@mil [ Wirnik ]

Pirix, wielkie dzieki :)

06.03.2004
21:22
smile
[53]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

K@mil--->LOL

06.03.2004
21:27
smile
[54]

K@mil [ Wirnik ]

Pirix, smutno wyglada to puste piwo... skocz po browar, ok ? :)

06.03.2004
21:36
smile
[55]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

K@mil---->już się robi----->

06.03.2004
21:44
[56]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Ja znikam, zostawiam trochę piwa, co by wam nie zabrakło:)--->

Dobranoc wszystkim

06.03.2004
21:45
smile
[57]

K@mil [ Wirnik ]

Dobranoc Pirix.

06.03.2004
21:53
[58]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Branoc Pirix

Jest już lepiej Diamenciku??:)

06.03.2004
21:54
[59]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy o tak.. :DDD o wiele :D
teraz jestem już nawet z lekka zrelaksowana.. ;DDD

06.03.2004
21:56
[60]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Elo
gdzie te nogi ???

06.03.2004
21:57
[61]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*odbija mu się*
Marcio ----> jakie nogi??:):)

Diamand ----> To bardzo dobrze... tak trzymać!!

06.03.2004
22:01
[62]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy i Ty mnie o alkoholizm oskarżasz... nieładnie ;D
Marcio właśnie jakie nogi??

06.03.2004
22:01
[63]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Cicha śmierć --> ej miełeś coś zostawić !!! *wkurzony się obraża* :]

06.03.2004
22:02
[64]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Diamand --> Z CŚ jedliśmy taką jedną co tu przyszła, ale musiałem iść i miał mi zostawić nogi :]

06.03.2004
22:05
[65]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Marcio ----> yyyyy... zapomniałem... wiesz jak to jest... skleroza... smaczna była swoją drogą...
Diamand -----> jezdem czeźwy:):)

06.03.2004
22:07
[66]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

*chowa się w najdalszy kąt* aha... a co ona takiego zrobiła...? ;D

06.03.2004
22:09
[67]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Diamand --> odwarzyła się przyjść.. i wogóle...

06.03.2004
22:10
[68]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ---> Była juniorem i nazwała nas potworami... i smacznie wyglądała *uśmiecha się pod nocem*

06.03.2004
22:11
[69]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

*myśli sobie "dobrze że nie jestem juniorem"* :D
odważyła się przyjść? ech odstraszacie ludzi... ;DD

06.03.2004
22:13
smile
[70]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Myyyy?? *zdziwiony* Kiedy?? Gdzie?? Jak?? Żądam adwokata!!

06.03.2004
22:18
[71]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy nie jaaaa..... ;DDD
p.s. moge być Twoim adwokatem? :P

06.03.2004
22:21
smile
[72]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ----> możesz.... ile bierzesz za godzinę??

06.03.2004
22:24
[73]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

zalezy w czym płacisz :PP;DD

06.03.2004
22:27
smile
[74]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

ekhem... w naturze... sobą (jeśli wiesz co mam na myśli...)

06.03.2004
22:28
[75]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

wiem no a ile jesteś w stanie zaoferować? ;PP;)

06.03.2004
22:30
smile
[76]

K@mil [ Wirnik ]

Ja moge byc oskarzycielem :)

06.03.2004
22:30
smile
[77]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Codziennie po wiele razy...

06.03.2004
22:31
[78]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ----> jak mam płacić w naturze to mają to być mocne oskarżenia aby proces dłuuuuugo trwał..

06.03.2004
22:32
[79]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy wiele wiele ja konkretów kce ;):PP
K@mil no dawaj ;DDD

06.03.2004
22:34
smile
[80]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

tak z 120 na dzień powinno mi się udać wyrobić... i to każdy po kilkanaście minut...

06.03.2004
22:36
[81]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

aaa no trzeba było tak od razu... ;D dobra biore ;DD
K@mil co z tymi oskarżeniami...? :D

06.03.2004
22:38
[82]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ----> Tylko wymyśl coś sensownego...

06.03.2004
22:39
smile
[83]

K@mil [ Wirnik ]

CS, Diamand ==> Proces bedzie krotki i surowy !

06.03.2004
22:40
smile
[84]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand -----> to może jakaś praca poza procesem??

K@mil ----> jak mają mnie zamknąć to tylko z nią!!

06.03.2004
22:42
[85]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy czemu nie ;DD
K@mil ja nie chce do więzienia! ;DD

06.03.2004
22:42
smile
[86]

K@mil [ Wirnik ]

CS, prawo zabrania zamykanie oskarzonych razem z obroncami !

06.03.2004
22:43
smile
[87]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ----> ale mój obrońca jest zamieszany we wszystkie moje przestępstwa!!

06.03.2004
22:44
smile
[88]

K@mil [ Wirnik ]

CS, a niby co zrobil ?

06.03.2004
22:45
smile
[89]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ---> Wiesz o moich przekrętach podatkowych?? To ona prowadziła moje księgi!! i o wszystkim wiedziała!!

06.03.2004
22:46
smile
[90]

K@mil [ Wirnik ]

Swaidku Diamand, czy swiadek potwierdza to co mowi oskarzony ?

06.03.2004
22:47
[91]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

ja o niczym nie wiedziałam! te podatki to same się tak napisały ;D to na pewno ktoś chciał mnie wkręcić :D nawet wiem kto *patrzy podejrzliwie na Cichego* ;DDD

06.03.2004
22:49
smile
[92]

K@mil [ Wirnik ]

Rozumiem. Mamy 2 odmienne zdania. Jednak poniewaz oskarzony jest malo wiarygodny, sad zmuszony jest uwierzyc swiadkowi.

Czy oskarzony CS i nieobecny oskarzony Marcio przyznaja sie do zjedzenia goscia ?

06.03.2004
22:49
smile
[93]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ----> *szepcze* miałaś się przyznać... wylądowalibyśmy w jednej celi...*uśmiecha się*

06.03.2004
22:50
smile
[94]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil -----> yyyyy.... nie!! nie!! i nie!! nikogo nie zjadłem (jeszcze jest w lodówce)

06.03.2004
22:50
[95]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy ale ja nie chce do kicia! chociaż z Tobą...
*zastanawia się czy się przyznać* ;DD

06.03.2004
22:51
smile
[96]

K@mil [ Wirnik ]

*Zaglada do lodowki*

Owszem, stwierdzam obecnosc ludzkiego miesa. Jestem zmuszony uznac oskarzonego za winnego !

Sad przypomina, ze prawo zabrania urzywanie innych cel niz jednoosobowcyh, wiec zdradzieckie plany oskarzonego sa niemozliwe do wykonania.

06.03.2004
22:52
[97]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ----> *szepcze* cała cela dla nas...

06.03.2004
22:52
smile
[98]

K@mil [ Wirnik ]

Sad udaje sie na narade z wlasnym poczuciem sprawiawiedliwosci.

06.03.2004
22:54
smile
[99]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ----> Czy to nie jest strata pieniędzy?? w tym kraju nie ma jednoosobowych cel!!

06.03.2004
22:55
smile
[100]

K@mil [ Wirnik ]

Sad przypomina, ze piwice na wegiel zostaly przerobione na cele !

06.03.2004
22:57
smile
[101]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ----> ups... wpadka... uciekamy??

06.03.2004
22:58
[102]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy zwiewamy! ;DD

06.03.2004
22:59
[103]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*uciekli*

06.03.2004
23:04
smile
[104]

K@mil [ Wirnik ]

Sad oglasza wyrok !

Oskarzony CS zostaje uznany winnym zarzucanych mu czynow. Za zjedzenie goscia zostaje ukarany grzywna 60 sz, 60 dni w ciemnej celi bez jakiegokolwiek kontaktu ze swiatem pilnowanej przez wielkich, straznikow oraz 30 biczow. Z powodu jednak niepowaznego zachowania oskarzonego i wysylania oszczerstw oraz niemoralnych propozycji w kierunku swiadka sad dadaje gratisowo 30 dni aresztu, 20 sztuk grzywny oraz 20 biczow. W sumie daje to to 80 sztuk zl grzywny, 90 dni aresztu bez jakiegokolwiek kontaktu ze swiatem bez prawa odwiedzin kogokolwiek oraz 50 biczow mokrymi zeglarskimi sznurami na gole plecy. Stazicy, lapac askarzonego !


Swiadek Diamand, za dzielne opieranie sie niemoralnym propozycjom oskarzonego zostaje uchonorowany 10 sztukami. Jednak za ucieczke odejmujemy 5 sztuk. Swiadek otrzyuje tez nagane. Nadmieniem, ze jesli swiadek zaraz stawi sie przed sadem kara zostanie umorzona.

Oskazrozy Marcio zostaje skazany na 10 biczow i 10 sztuk grzywny za niestawienie sie przed sadem. Porces oskarzonego odbedzie sie jak sad bedzie mial czas.

06.03.2004
23:05
smile
[105]

K@mil [ Wirnik ]

Stazicy = Straznicy

Oskazrozy = Oskarzony

*straznicy gania CS*

06.03.2004
23:06
[106]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

*boi się K@mila i nie stawia się przed sądem; myśli: co oni ze mną zrobią??* :DD

06.03.2004
23:08
smile
[107]

K@mil [ Wirnik ]

Mowi:

Swiadku Diamand, sa przysiega ze jesli swiadek zaraz stawi sie przed sadem sad anuluje wszystkie jej kary. Slowo sadziego !

Chyba mi wierzysz ? :)

06.03.2004
23:10
smile
[108]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*ucieka przed strażnikami*
K@mil -----> bierzesz łapówki?? jaka jest Twoja cenaaaa??

06.03.2004
23:11
[109]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

*nie wie czy wierzyć ale widząc baty podchodzi do sądu* :DD

06.03.2004
23:11
smile
[110]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*jeszcze goni się ze strażnikami*
Diamand ----> Ja bym mu nie wierzył!!

06.03.2004
23:12
smile
[111]

K@mil [ Wirnik ]

Cs, za wysoka :)

*straznicy lapia CS i wtracaja wyrywajacego sie oskarzonego do celi*

*straznicy lapia Diamand*

No, swiadku... bardzo mnie rozczarowalas... Zostajesz skazana na grzywne. Przy okazji otrzymejesz 5 sztuk.

Sad udaje sie na spoczynek !


*glos za drzwi*

Aha, CS, nie proboj sie kontaktowac z nikim lub uciekac - za to prawo doklada cele z pedalami ! :)

06.03.2004
23:13
smile
[112]

K@mil [ Wirnik ]

Sad zmienia decyzja !

Swiadek Diamand zostaje uniewinniony ze wszystkich zarzucanych mu czymow. Otrzymuj 10 sztuk zlota. Jednoczesnie sad przypomina o kategorycznym zakazje kontaktowania sie ze skazanym.

06.03.2004
23:15
smile
[113]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ----> Sadysta!! Będę apelować!! nie było żadnych dowodów!! Ani świadków!!

06.03.2004
23:17
smile
[114]

K@mil [ Wirnik ]

Sad dorzuca oskarzonemu kare za namawianie swidka do ucieczki i obraze sadu. W sumie oskarzony zostaje skazany na 110 sztuk grzywny, 110 dni aresztu oraz 70 biczow mokrymi rzemieniami na gole plecy.

Sad idzie spac !

06.03.2004
23:18
smile
[115]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy a ja to co...? *zakrada się i próbuje uwolnić Cichego* :DD

06.03.2004
23:19
smile
[116]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil -----> Dobranoc

*wyrwał się z rąk strażnikom przed smą celą i znikł w cieniu*

*szept* i tak mnie nie złapią, a jeśli nawet to znowu ucieknę!!

06.03.2004
23:19
smile
[117]

K@mil [ Wirnik ]

*straznicy lapia Diamand*

Niestety, swiadek bardzo rozczarowal sedziego. Zostaje skazany na 10 sztuk grzywny oraz publiczna nagane. Przykro mi.

06.03.2004
23:19
smile
[118]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*wraca i bierze Diamand ze sobą*

06.03.2004
23:20
smile
[119]

K@mil [ Wirnik ]

*Straznicy lapia CS i wrzucaja do celi bez lampy i okna, po czym rykluja drzwi*

06.03.2004
23:22
smile
[120]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*myśli* już raz tu byłem i usiekłem... pod tamtym kamieniem jest tunel

*odsuwa kamień i wychodzi*

07.03.2004
11:01
[121]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

*Avi cichutko wchodzi do karczmy i siada w swoim kaciku gdzie jest niewidoczna....*

07.03.2004
11:03
[122]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Witaj niewidoczna Avi :-)

07.03.2004
11:06
[123]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Marcio--> to nie jest smiesszne... *z kacika dobiega Marcia szept avianki*

07.03.2004
11:21
[124]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Witajcie!!

Że się tak spytam - dlaczego sąd odbył się bez sędziego?? Przecież K@mil nie mógł być sędzią skoro był oskarżycielem.

07.03.2004
11:24
[125]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> Witam... a ja w ogole nie wiem o co chodzi i nie wiem kto jest sedzia... :P:P *Pirixa dobiega szepcik ledwo doslyszalny*

07.03.2004
11:30
[126]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi--->Cicha śmierć, Marcio i Diamand zostali skazani za coś - za co za bardzo nie wiem. K@mil był oskarżycielem i jednocześnie sędzią co nie jest zbytnio zgodne z prawem. *myśli, że Avi mogłaby szeptać głośniej, ale nic nie mówi*
*przesiada się tuż koło Avi aby mógł ją słyszeć*

07.03.2004
11:32
[127]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> pfff... a po co rozprawa... przeciez normalnie to sie od razu powinno linczowac... :P:P... a tak powaznie to K@mil jest nie uczciwy... *szepta jeszcze ciszej myslac, ze Pirix ja doslyszy*

07.03.2004
11:39
[128]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

przyjde moze poozniej, ale na razie sie zmywam... papa...

07.03.2004
11:40
[129]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

Avi--->ja tam do uczciwości K@mila nic nie mam:) A co do linczu - czy to nie są zbyt ostre metody naprawcze rodem ze średniowiecza? Nie przesadzasz? Żyjemy w końcu w cywilizowanym kraju - chyba:P * również szepsze*

07.03.2004
11:43
[130]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

papa Avi

07.03.2004
11:46
[131]

następny [ Rekrut ]

Witam :-)
no wreszcie moge się odprężyć przy NWN wiec ide grać :)

07.03.2004
12:06
[132]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

ja narazie znikam - może się pojawię wieczorem

07.03.2004
12:45
[133]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Pirix--> etam... nie sa zbyt ostre... papa

nastepny--> witaj i papa...

dla chetnych na National Geographik ( :P:P) leci wlasnie program o Tolkienie, a raczej porownanie Wladcy Pierscieni do realnego swiata.... :P:P ide ogladac...

07.03.2004
12:52
[134]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

jush sie skonczylo, a ja lece chyba na dluzej...papa!

07.03.2004
13:58
smile
[135]

Nika ; ) [ Centurion ]

Witam!

07.03.2004
14:48
smile
[136]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dzieńdoberek!!
Nika ---> Czy ja Cię wczoraj przypadkiem nie zjadłem??

07.03.2004
14:51
[137]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

*jedynie szuranie oznajmiło wszystkim że ktoś zszedł... łuczniczka z lekka zaspana usadowiła się w fotelu mówiąc cichutko* Witam :D

07.03.2004
14:54
smile
[138]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*siada odok Diamencika* Cześć
Jak tam??

07.03.2004
14:56
[139]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy ech tak sobie.. :/ ale zawze może być gorzej ;D
a u Ciebie? ;DD

07.03.2004
14:58
smile
[140]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Bywało lepiej... nie wyspałem się, o mało ze schodów nie spadłem i takie tam... po co mam sobie humor psuć jeszcze bardziej i się wyżalać...

07.03.2004
15:00
[141]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy to ja targałam 50 kilogramową paczkę... (nie sama ofkorz :P) ale później były zakupki no to od razu lepiej hehe :PPP;DD
p.s. też się nie wyspałam... :D

07.03.2004
15:02
smile
[142]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Jaka 50 kilogramowa paczka?? z czym??

07.03.2004
15:04
[143]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Części komputerowe i takie tam :PP;DD

07.03.2004
15:14
smile
[144]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*szepcze* Wiesz że uciekłem wczoraj z celi??

07.03.2004
15:15
[145]

następny [ Rekrut ]

Cześć :) bry ranek :)

07.03.2004
15:16
[146]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

wiem wiem :D
ciężko było... a mnie grzywne dali ;(

07.03.2004
15:16
smile
[147]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

next -----> Witaj!! Wcześnie wstałeś...

07.03.2004
15:17
[148]

następny [ Rekrut ]

no troche wcześnie zamierzałem o godzinke później :)

07.03.2004
15:18
smile
[149]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*przytula Diamand* nie smutkaj się...

07.03.2004
15:21
[150]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Misiek witaj :D:*
Cichy dziękuję.... :)))

07.03.2004
15:22
[151]

następny [ Rekrut ]

Hello Królewno :) :*
no właśnei nie smutkaj sie :)

07.03.2004
15:26
[152]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Ech z Wami to nie da rady się smucić :))
niedługo się wybieram do MacD hehe ;DD tu ostatnio dyskusja była ;DD

07.03.2004
15:27
[153]

następny [ Rekrut ]

hyhy :)
ja znowu ide sobie :P ale wracam zaraz :)

07.03.2004
15:29
smile
[154]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ----> uznam to za komplement i dziękuję... lepiej poszukaj w okolicy McGasia... jedzonko większe tańsze i smaczniejsze...

07.03.2004
15:31
[155]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy hehe już jestem umówiona u pana MacD nie da rady :PP;D (i tak nie lubie tam chodzić... ;PP) :D

07.03.2004
15:32
smile
[156]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand -----> A macie w okolicy McGasia??

07.03.2004
15:34
[157]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Ech gdzieś tam jest ;PP;DD
a Ty? ;D

07.03.2004
15:38
[158]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Dobra to ja lece do Pana MacD papa :D
Cichy, Misiek baj baj :D:*

07.03.2004
15:38
smile
[159]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

My mamy, jadam tam regularnie... najlepszy lokal żeby coś zjeść jaki znam...

07.03.2004
15:39
smile
[160]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ----. no to na razie...

07.03.2004
15:39
[161]

następny [ Rekrut ]

papa Diamencik :)

07.03.2004
16:44
[162]

K@mil [ Wirnik ]

Dzien dobry.

07.03.2004
16:50
smile
[163]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*widząc K@mila chowa się w cieniu niezawuażony*

07.03.2004
16:55
[164]

Nika ; ) [ Centurion ]

Witam!

07.03.2004
16:59
[165]

:Szczypek: [ Chor��y ]

Witajcie, sorki, że mnie wczora nie był ale nie mogłem :(

07.03.2004
17:00
[166]

Nika ; ) [ Centurion ]

:)

07.03.2004
17:01
smile
[167]

K@mil [ Wirnik ]

*Wskazuje na CS i krzyczy*

Straznicy, lapac go !

Nika, jakby co Ty nie zyjesz :-P

07.03.2004
17:03
[168]

Nika ; ) [ Centurion ]

K@mil--> A czemu ja nie żuję?? bo jakos na martwą sie nie czuję

07.03.2004
17:06
smile
[169]

K@mil [ Wirnik ]

Nika, bo jako sad najwyzszy skazajem CS za zjedzenie Ciebie, a z uniewinnieniami jest masa problemu :-P

07.03.2004
17:07
[170]

Nika ; ) [ Centurion ]

K@mil --> AHA

07.03.2004
17:10
smile
[171]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*wskazuje palcem na Nikę*

ONA żyje!!

Żądam uniewinnienia!! I rekompensaty za otrzymane baty!!

07.03.2004
17:11
smile
[172]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Szczypek -----> Ratuj oni mnie chcą zamnknąć za coś czego nie zrobiłem!!

07.03.2004
17:12
[173]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ups

07.03.2004
17:13
smile
[174]

K@mil [ Wirnik ]

CS, rekompensat nie udzielamy - i tak nie daruje Ci kary za obraze sadu, ucieczke, i niemorolne propozycje dla swiadka :]

07.03.2004
17:15
smile
[175]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ja zaraz wracam... * wybiega z karczmy *

07.03.2004
17:16
smile
[176]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*Łapie K@mila za gardło i podnosi*

Nie darujesz??

07.03.2004
17:23
[177]

Nika ; ) [ Centurion ]

Już jestem :)

07.03.2004
17:27
[178]

Nika ; ) [ Centurion ]

CS --> zostaw go!

07.03.2004
17:27
smile
[179]

K@mil [ Wirnik ]

*Kopie z calej sily CS w krocze*

NIE ! Moze bym darowal, ale teraz dorzuca kilka batow za agresje ! Straznicy, brac go !

*straznicy dopadaja CS, oszolamiaja i wtracaja do celi*

07.03.2004
17:31
smile
[180]

Nika ; ) [ Centurion ]

* klaszce w ręce * Piękna akcja...

07.03.2004
17:33
smile
[181]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*wychodzi z celi tak jak ostatnio*

Nika ----> to niech on zostawi mnie...

07.03.2004
17:33
smile
[182]

K@mil [ Wirnik ]

Nika, oczywiscie zapomnimy o tym ze CS Cie nie zjadl ale tylko grozil zjedzeniem, prawda ? ;)

07.03.2004
17:34
smile
[183]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*uderza kamila w łeb i znika*

07.03.2004
17:34
smile
[184]

K@mil [ Wirnik ]

Straznicy, lapac zbiega, wlepic mu 80 batow i dajcie mu spokoj bo mnie wkurza :)

*straznicy lapia CS, przykuwaja do sciany i zaczynaja biczowac*

07.03.2004
17:35
[185]

Nika ; ) [ Centurion ]

K@mil--> prawda, prawda :)

07.03.2004
17:36
smile
[186]

K@mil [ Wirnik ]

Czekajcie, poczekajcie !

*straznicy przerywaja biczowanie, K@mil podchodzi do CS i kopie go po raz kolejny w krocze orz w brzuch*

OK, konczcie robote !

07.03.2004
17:38
[187]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*po biczowaniu nie umie wstać z podłogi*

07.03.2004
17:40
[188]

K@mil [ Wirnik ]

*mowi*

Spokojnie CS, to po pewnym czasie minie. Musi bolec byxs mial nauczke na przyszlosc.

07.03.2004
17:41
smile
[189]

Nika ; ) [ Centurion ]

Ja już ide, do zobaczenia!.. I spodziewajcie się mojego brata ;) * powoli wstaje i kieruje się w stronę wyjścia *

07.03.2004
17:44
smile
[190]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*z podłogi*

Nika ----> narka!!

07.03.2004
17:51
smile
[191]

K@mil [ Wirnik ]

Nika, o kto jest Twoim bratem ? Papa !

Ja tez ide, papa :-)

07.03.2004
17:53
[192]

:Szczypek: [ Chor��y ]

PA PA

07.03.2004
17:54
[193]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*wstaje z podłogi i idzie się napić*

K@mil ----. do następnego!!

07.03.2004
18:04
smile
[194]

Moonstar [ Centurion ]

Witam Serdecznie Wszystkich :)

* Do karczmy wszedł dość wysoki elf o błękitnych krótkich włosach , któremu z pod płascza wystaje średni miecz z dziwnymi symbolami w języku elfickim *

07.03.2004
18:07
smile
[195]

Moonstar [ Centurion ]

Jestem bratem Niki , mam nadzieje że uprzedziła was o moim przyjściu??

* uśmiechnął sie serdecznie i zamówił kufel piwa *

07.03.2004
18:11
[196]

Moonstar [ Centurion ]

Jakoś dziwnie tu cicho

07.03.2004
18:13
smile
[197]

Moonstar [ Centurion ]

to może ja odwiedze jakąś inną karczme ale jeszce tu wpadne

07.03.2004
18:13
smile
[198]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Moonstar -----> Witaj!! Bo nikomu się gadać nie chce...

07.03.2004
18:18
smile
[199]

Moonstar [ Centurion ]

CS---> Nareszcie sie ktoś odezwał

07.03.2004
18:20
smile
[200]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Moonstar ---> Co nie zmienia faktu że nie ma o czym gadać...

07.03.2004
18:21
smile
[201]

Moonstar [ Centurion ]

CS----> więc rozwińmy jakiś temacik

07.03.2004
18:28
[202]

Moonstar [ Centurion ]

To może ja coś do jedzenia wezme , może tak "przysmak elfa" poprosze

07.03.2004
18:28
smile
[203]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Moonstar -----> to wymyśl coś... bo ja dzisiaj nie mam glowy do tego...

07.03.2004
18:29
[204]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Karczmarza nie ma - samoobsługa...

07.03.2004
18:32
[205]

Moonstar [ Centurion ]

CS----> Co tam u Ciebie słychać??

*powiedział popijając piwo*

07.03.2004
18:40
smile
[206]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Jakoś leci... bywalo lepiej, bywało gorzej... nic ciekawego sie nie dzieje... a u Ciebie??

07.03.2004
18:42
smile
[207]

Moonstar [ Centurion ]

u mnie też jakoś leci chociaż są cięszkie czasy.... o bezpieczeństwo trzeba się martwić

07.03.2004
18:56
[208]

Moonstar [ Centurion ]

EJJ JEST TU KTO ??????????

*spytał sie rozglądając po pustej karczmie *

07.03.2004
19:10
smile
[209]

Nika ; ) [ Centurion ]

Witam!

* wykrzyknęła z uśmiechem na twarzy *

07.03.2004
19:11
smile
[210]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

Witam!

* wykrzyknął z uśmiechem na twarzy * :))))

07.03.2004
19:11
smile
[211]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

moonstar ------> jesteś tu jeszcze??

Znasz Avi osobiście??

07.03.2004
19:12
[212]

Nika ; ) [ Centurion ]

bartol1414--> mało osób o tej porze jest..

07.03.2004
19:13
[213]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

zalezy gdzie... :)))

07.03.2004
19:13
[214]

Nika ; ) [ Centurion ]

CS --> Moonstar to mój brat i go już tu nie ma, zna on Avi osobiście tak jak ja :P

07.03.2004
19:15
smile
[215]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Wpadka... nie zdążyłem... takie życie... zaczęło mi się nudzić więc zaczynam...

Bartol ----> Witaj!!

Nika ----> Osób jest zazwyczaj o tej porze sporo tylko dzisiaj jest niedziela i pewnie w gościnę pojechali...

07.03.2004
19:17
[216]

Nika ; ) [ Centurion ]

Więc jest samoobsługa??

07.03.2004
19:19
smile
[217]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Nika ----> zgadza się...

07.03.2004
19:21
[218]

Nika ; ) [ Centurion ]

CS--->to fajnie :)

07.03.2004
19:23
smile
[219]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

no to wszystkim stawiam po pifku!!!

07.03.2004
19:24
[220]

Nika ; ) [ Centurion ]

bartol1414 ---> dzięki :P

07.03.2004
19:25
[221]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

nie ma za co!!! :)))

07.03.2004
19:27
smile
[222]

Nika ; ) [ Centurion ]

No to skorzystam z tej samoobsługi ... i nie zaszkodzi trochę zjeść :P

07.03.2004
19:31
[223]

Nika ; ) [ Centurion ]

To o czym pogadamy??

07.03.2004
19:34
[224]

Nika ; ) [ Centurion ]

ja zaraz wracam

07.03.2004
19:42
[225]

Nika ; ) [ Centurion ]

Już jestem. A tak wogóle to jest tu ktoś??

07.03.2004
19:45
smile
[226]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

niio ja jestem caly czas... a pogadac mozemy o wszystkim i o niczym :)))

07.03.2004
19:46
[227]

Nika ; ) [ Centurion ]

Dobra ide sobie

07.03.2004
19:50
[228]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

to se pogadalismy. ehh to ja tez ide... papa

07.03.2004
20:11
[229]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam serdecznie!! ja na 5 min, bo nie moge dluzej...

zaraz zaloze nowa czesc...

07.03.2004
20:33
[230]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

next czesc:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.