Avi_vampire [ Cień Nocy ]
"Pod Mroczną Gwiazdą" rozmowa 22
Gwiazdy na zawsze rozlane po całym niebie,
I wiesz, ze jedna świeci tylko dla Ciebie,
Prowadzi tam, gdzie szczęścia zaznasz,
Więc w drodze nieszczęście i trud naznacz,
Gdy zakręt się znajdzie na Twej drodze,
Nie poddaj się wtedy rozpaczy i trwodze.
Gdy nogi przyprowadzą Cię aż tutaj,
Podejdź do drzwi i nawet nie pukaj,
Wejdź i rozsiądź się wygodnie jak Ci pasuje,
Zjedz coś lub napij się, niewiele to kosztuje.
Tu wypocząć można po podróży przez czas dłuższy,
I w spokoju położyć na poduszkę swe uszy.
Cóż jeszcze tu można powiedzieć,
Bawcie się dobrze lecz proszę wiedzieć,
Że nie wolno nikomu grozić bronią
I wszystko co trzeba damy Waszym koniom,
Będziemy się o nie troszczyć jak o własne.
„Pod Mroczną Gwiazdą” zaprasza w dni ciemne i jasne!
Jest tu Avi_vampire, avianka ostatnia ze swej rasy,
Jest to pół- elfka, pół- wampirzyca. która lubi lasy,
Pani Noc - zwą ją obcy, jej oczy widzą niczym oczy kreta.
W jednym z pokoi jest Diamand, piękna kobieta,
Wciąż siedzi przy stole, gaworzy i drinki pije,
Gdyż z swym sławnym łukiem każdego pobije.
I Sayet z Teysa planety, nucąc w kuchni „Olanii”
Robi gościom przepyszne potrawy moi kochani.
Pirix siedzi i piwo sączy tu z wielką ochotą,
Ze swym mieczem gotów jest zająć się każdą robotą.
Zawsze wesoły Następny w dyskusje się często wdaje,
I każdemu nowemu wędrowcy chętnie ręce podaje.
Jest tu także BladE22, czarodziej co odpoczynek woli,
W pokoju swym przesiaduje, jednak nie stroni od swawoli.
HopkinZ wszystkiego co wokół się dzieje pilnie słucha,
Człowiek spokojny, nie w jego stylu silna zawierucha.
KmP to wędrowiec, dla którego ludzie są zawsze mili,
Woli z boku pozostawać, by to oni dyskusje wili.
Brisk jest gościem niezwykle tajemniczym,
Często się wydaje, że nie interesuje się niczym.
Bywa tu też cronotrigger z dalekich krain,
Uwielbia wino i sok ze zlotych malin
Marcio co czarne rytualy propaguje
ostatnio nam troche wariuje
:Szczypek: magią zniszczy każdego wroga
I ma wielką ochotę na pieroga
Niech Was nogi do nas sprowadzą,
A potem na spoczynek się udadzą.
Spędzajcie tutaj bardzo miło chwile każdą.
Zaprasza serdecznie ekipa „Pod Mroczną Gwiazdą”!
MENU
Danie główne
Skrzydła smoka – 25 sz.
Pierś smoczycy – 25 sz.
Kotlety piwne – 15 sz.
Przysmak elfa – 18 sz.
Smażona ryba – 20 sz.
Danie dla głodomorów „Niespodzianka” – 30 sz.
Jajecznica – 5 sz.
Naleśniki – 9 sz.
Zupy
Krasnoludzka zupa „Moria” – 20 sz.
Zupa a’la Mordor – 25 sz.
Krem bazyliszkowy – 30 sz.
Ognista Saurona – 30sz.
Desery
Oko orka – 5 sz.
Ciasto a’la Uruk-hai – 4 sz.
Deser lodowy a’la Fangorn – 5 sz.
Gofry (cieple) z polewa – 3 sz.
Polewy – kawowa, śmietankowa, jajeczna, karmelowa
Napoje
Woda – 1 sz.
Kawa „Gandalf” (z cukrem)– 3 sz.
Kawa „ Saruman” (czarna bez cukru) – 3 sz.
Herbata z Rivendel – 2 sz.
Mleko – 2 sz.
Świeża krew – 5 sz.
Alkohole
Piwo zwykłe – 3 sz.
Piwo duże – 7 sz.
Piwo korzenne – 5 sz.
Beczka piwa 20l. – 20 sz.
Beczka piwa 50l. – 50 sz.
Vodka Gimlego 94,4% - 15 sz.
Wino białe / czerwone – 9 sz.
Wino 100% Minas Tirith – 10 sz.
Jad Pajęczycy – 10 sz.
Drink z Rivendel – 20 sz.
Drink regenerujący Ithilien – 20 sz.
Miód pitny – 4 sz.
Ocet Nazgulski – 10 sz.
Rum „Nashilern” – 20 sz.
Koniak a’la Bombadil – 10 sz.
Samogon z mandragory – 10 sz.
Dla podróżników
Lembasy (porcja sycąca dwudzienna/ jedna osoba) – 30 sz.
Chleb zwykły (porcja dzienna/ jedna osoba) – 15 sz.
Kiełbasa (porcja dzienna/ jedna osoba) – 10 sz.
Masło (porcja dzienna/ jedna osoba) – 5sz.
Pokoje do wynajęcia (jednoosobowe):
1 noc – 30 sz.
2 noce – 40 sz.
3 noce – 50 sz.
4 noce – 60 sz.
5 nocy – 70 sz.
6 nocy – 80 sz.
Tydzień – 90 sz.
Dłuższe okresy – do ustalenia
Pokoje do wynajęcia (dwuosobowe):
1 noc – 40 sz.
2 noce – 50 sz.
3 noce – 60 sz.
4 noce – 70 sz.
5 nocy – 80 sz.
6 nocy – 90 sz.
Tydzień – 100 sz.
Dłuższe okresy – do ustalenia
Inne
Ziele fajkowe – 16 sz.
Dla koni:
Owiec z Rohanu – 10 sz.
Wypożyczenie stajni – 30 sz.
Opieka (codzienne szczotkowanie) – 20 sz.
Link do części poprzedniej:

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
Pierwszy??? :)
A tak wogole to witam!!!

K@mil [ Wirnik ]
Pierwszy :-D Piwo dla wszystkich ==>
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
zarzad zyczy milej zabawy a dla 1st goscia darmow pifko... --->
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
łeeee.... 3??

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
heh, no i pifko sie darmo wypije.... :))))
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ---->CS, Marcio... "nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka..." ;) Chcesz nas zjeść??
K@mil [ Wirnik ]
CS, nie, ale w koncu moze ktos sprobowac...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Wszystcy ----> mówcie mi Lecter... Hannibal Lecter...
K@mil ----> ciekawe kto by chciał... jestem kościasty i żylasty... nic smacznego...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Cichy--> ja wole stosowac nazwe " Cichy" :P:P
bartol--> smacznego...
czy mozemy temat zmienic?? ja nie wymyslem!!
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Avi ----> to była aluzja... ;)

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
Avi --> dziekuje :)))
Lecter/Cichy --> ja tam wole pisac cichy. a wogole to kto to ten lepper pfu lecter :PPP

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Witaaaaaam :)
na co warto iść dziś do kina mm??
bo mam ochotę ale nie mam pojęcia na co :P
oprócz Pasji...na to nie mam humorku today :]
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
cze Femme ja to bym na psaje ale skoro niechcesz na to isc to ja nie wiem...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Femme ----> a jaki typ filmu preferujesz?? albo lepiej powiedz z jakiego miasta to zaraz sprawdzę
bartol ----> ten kanibal z: "Milczenia Owiec", "Hannibala" i "Czerwonego smoka"
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Femma (oczywiście zapomniałem się przywitać) ---> Witaj!!
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
K@mil--> powiedz mi... jak zmieniales stopien to ile czasu czekales na niego?
Femme--> Witaj!!
Cichy--> wiesz... nie domyslilabym sie... pffff...
bartol--> nie za ma co... : )
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Avi ----> do dwóch tygodni... chyba że sie prefektowi nie podoba...
K@mil [ Wirnik ]
Avi, jak 1 raz zmienialem stopien to sie tak szczesliwie zlozylo ze 1 dzien :) Jak drugi raz zmienialem - z 4 dni. Jak trzeci raz zmnienialem - okolo tygodnia :)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Cichy--> aha... thx...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
K@mil--> aha... Tobie tesh thx :P:P
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Cicha Śmierć ---------> hej:) hmm....mi to naprawde obojętne..
Avi ---------> hej hej :)
bartol --> hi...na PASJĘ ide w czw
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Femme--> co tam u Ciebie slychusiac??:>:>

K@mil [ Wirnik ]
Cholera, zapomnailem przywitac Femme :( Ale juz sie poprawiam...
Witaj Femme :-D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Avi -----------> a jakoś powoli...nie narzekam chyba:P chcę się dziś z dmoq wyrwać, bo tak mnie nosi eh...a u Ciebie ?:)
K@mil -------> no wiesz :( cześć:D
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
femme --> to moze piotrus pan??? :PP
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
No to jest "Nigdy w życiu" - nie dla mnie... wynudziłem się jak nigdy... ale osobie z którą tam byłem to się podobało... u nas leci jeszcze "Gothika" - jedni zachwalają inni wręcz przeciwnie - sam nie byłem... ide w jutro... Mój brat niedźwiedź" - kreskówka Disney (bez zdania... bo też nie widziałem...)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Femme--> a jeszcze chyba zyje :P:P... to idz na Kubusia Puchatka :P:P... zhatuje... Pitrus Pan i Moj brat niedzwiec, tesh chyba nie jest zle.,..

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
bartol -----> pfff.....:P
Cicha Śmierć --------> Gothice widziałam....musze powiedzieć że coś w sobie ma..trzyma w napięciu (ja oglądałam przez palce:P) i Halle Berry świetnie gra. IMHO warto zobaczyć:)
Animowane odpadają...bo idę wieczorem to już nie są wyświetlane :) Nigdy w życiu hm....jakoś przekonana nie jestem do tego filmu :/ Opinie baaardzo podzielone są.
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
a na powrocie krola bylas???

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Własnie nie byłam..czego niezmiernie żałuję :(:(:( ale osoba z ktorą idę...hmmm:) nie za bardzo Tolkiena kocha:P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
No tzo zaczynam wklejaćze strony:
"MALI AGENCI 3D. TRÓJWYMIAROWY ODJAZD" - prod. USA, reż. Robert Rodriguez.
wyk.: Antonio Banderas, Salma Hayek, Sylvester Stallone, George Clooney i in.
Film przygodowy. Carmen i Juni Cartez powracają jako tajni agenci w nowej trójwymiarowej misji.
"DZIEWCZYNY Z KALENDARZA" - wyk.: Hellen Mirren, Julie Walters, Penelope Wilton, Annette Crosbie, Celia Imrie, Linda Bassett, Georgia Glen.
Komedia. Kiedy mąż Anie umiera na białaczkę, jej przyjaciółka Chris wpada na pomysł, by miejscowe koło gospodyń przygotowało kalendarz, a z pozyskanych ze sprzedaży funduszy wsparło miejscowy szpital. Ponieważ kalendarze ze zdjęciami okolicznych kościołów nie cieszyły się dużym powodzeniem, panie postanowiły pozować do nowego kalendarza nago.
"NIGDZIE W AFRYCE" - prod. Niemcy, reż. Caroline Link
wyk.: Juliane Kohler, Regine Zimmermann, Merab Ninidze i in.
Dramat. Akcja filmu rozgrywa się w Afryce. W Kenii schroniła się przed nazistami w 1938 roku rodzina Redlich, która nie umie przyzwyczaić do nowych warunków, porozumieć z tubylcami. Dopiero kucharz rodziny powoli wprowadza małą Reginę w krąg swojej kultury. Film otrzymał Oscara w 2003 za najlepszy film zagraniczny.
Na temat tych fimów niw mam zdania...
Jest jeszcz "Wzgórze nadzieji"...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Femme--> nie jestem filmomaniakiem, wiec wiele Ci nie doradze...
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Avi ---> a ja owszem :):):)
CŚ ----> :D
idę w końcu na MIĘDZY SŁOWAMI :D
dzięki wszystkim za rady:)
idem na obiadek i sie szykowac *papa*
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Femma ----> papa... do następnego razu...
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
papa femme....
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Avi poszła... kazała przekazać że nie może się pożegnać...
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy abrdzo abrdzo nie tak bo ktoś mnie abrdzo bardzo wkurzył :|

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Ch******* robie nie to co trzeba jestem wkurzona i wogóle rany :||||||

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Witam!!
Jest tu ktoś? Jak ktoś jest to stawiam piwo---->
Mam chwilę wolną - sprawozdanie skończone - to mogę chwilę posiedzieć w karczmie.
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Pirix witaj ja jestem... z lekka zdenerwowana ale przechodzi..
K@mil [ Wirnik ]
Ja jestem tez.
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Damand, k@mil--->witam
Diamand--->póść sobie jakąś uspokajającą muzykę, albo zrób coś przyjemnego - zdenerwowanie przejdzie.
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Pirix uspokajającą to nie, wole coś ciężkiego to lepiej przechodzi...
..KmP.. [ Designed by AI ]
JA jestem. :)
Ale zaraz będę znikał. :/
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Diamand---->źle mnie zrozumiałaś - uspokajająca miało oznaczać taką muzykę, która Ciebie uspokaja. W moim przypadku byłyby to stare przeboje rokowe lub muzyka klasyczna - zależnie od stopnia zdenerwowania:)
K@mil--->sorki za ksywke z małej litery w moim poprzednim poście.
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ja już też tu jestem... Diamand -----> Everything will be o'key!!
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Pirix no w moim przypadku coś innego ale słucham słucham :) już mi troche lepiej :)
Cichy będzie będzie :) już jest z lekka :)
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Diamand--->słuchaj dokładnie tego co Ci się podoba - najlepiej pomaga:)

K@mil [ Wirnik ]
Pirix, wspanialomyslnie wybaczam ;)
Diamenciku, ciesze sie ze jestes w lepszym humorze :)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
K@mil---->dzięki Ci łaskawcze:) W podzięce dla Ciebie----->

K@mil [ Wirnik ]
Pirix, wielkie dzieki :)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
K@mil--->LOL

K@mil [ Wirnik ]
Pirix, smutno wyglada to puste piwo... skocz po browar, ok ? :)

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
K@mil---->już się robi----->
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Ja znikam, zostawiam trochę piwa, co by wam nie zabrakło:)--->
Dobranoc wszystkim

K@mil [ Wirnik ]
Dobranoc Pirix.
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Branoc Pirix
Jest już lepiej Diamenciku??:)
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy o tak.. :DDD o wiele :D
teraz jestem już nawet z lekka zrelaksowana.. ;DDD
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Elo
gdzie te nogi ???
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*odbija mu się*
Marcio ----> jakie nogi??:):)
Diamand ----> To bardzo dobrze... tak trzymać!!
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy i Ty mnie o alkoholizm oskarżasz... nieładnie ;D
Marcio właśnie jakie nogi??
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Cicha śmierć --> ej miełeś coś zostawić !!! *wkurzony się obraża* :]
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Diamand --> Z CŚ jedliśmy taką jedną co tu przyszła, ale musiałem iść i miał mi zostawić nogi :]
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Marcio ----> yyyyy... zapomniałem... wiesz jak to jest... skleroza... smaczna była swoją drogą...
Diamand -----> jezdem czeźwy:):)
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
*chowa się w najdalszy kąt* aha... a co ona takiego zrobiła...? ;D
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Diamand --> odwarzyła się przyjść.. i wogóle...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ---> Była juniorem i nazwała nas potworami... i smacznie wyglądała *uśmiecha się pod nocem*
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
*myśli sobie "dobrze że nie jestem juniorem"* :D
odważyła się przyjść? ech odstraszacie ludzi... ;DD

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Myyyy?? *zdziwiony* Kiedy?? Gdzie?? Jak?? Żądam adwokata!!
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy nie jaaaa..... ;DDD
p.s. moge być Twoim adwokatem? :P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ----> możesz.... ile bierzesz za godzinę??
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
zalezy w czym płacisz :PP;DD

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
ekhem... w naturze... sobą (jeśli wiesz co mam na myśli...)
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
wiem no a ile jesteś w stanie zaoferować? ;PP;)

K@mil [ Wirnik ]
Ja moge byc oskarzycielem :)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Codziennie po wiele razy...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ----> jak mam płacić w naturze to mają to być mocne oskarżenia aby proces dłuuuuugo trwał..
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy wiele wiele ja konkretów kce ;):PP
K@mil no dawaj ;DDD

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
tak z 120 na dzień powinno mi się udać wyrobić... i to każdy po kilkanaście minut...
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
aaa no trzeba było tak od razu... ;D dobra biore ;DD
K@mil co z tymi oskarżeniami...? :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ----> Tylko wymyśl coś sensownego...

K@mil [ Wirnik ]
CS, Diamand ==> Proces bedzie krotki i surowy !

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand -----> to może jakaś praca poza procesem??
K@mil ----> jak mają mnie zamknąć to tylko z nią!!
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy czemu nie ;DD
K@mil ja nie chce do więzienia! ;DD

K@mil [ Wirnik ]
CS, prawo zabrania zamykanie oskarzonych razem z obroncami !

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ----> ale mój obrońca jest zamieszany we wszystkie moje przestępstwa!!

K@mil [ Wirnik ]
CS, a niby co zrobil ?

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ---> Wiesz o moich przekrętach podatkowych?? To ona prowadziła moje księgi!! i o wszystkim wiedziała!!

K@mil [ Wirnik ]
Swaidku Diamand, czy swiadek potwierdza to co mowi oskarzony ?
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
ja o niczym nie wiedziałam! te podatki to same się tak napisały ;D to na pewno ktoś chciał mnie wkręcić :D nawet wiem kto *patrzy podejrzliwie na Cichego* ;DDD

K@mil [ Wirnik ]
Rozumiem. Mamy 2 odmienne zdania. Jednak poniewaz oskarzony jest malo wiarygodny, sad zmuszony jest uwierzyc swiadkowi.
Czy oskarzony CS i nieobecny oskarzony Marcio przyznaja sie do zjedzenia goscia ?

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ----> *szepcze* miałaś się przyznać... wylądowalibyśmy w jednej celi...*uśmiecha się*

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil -----> yyyyy.... nie!! nie!! i nie!! nikogo nie zjadłem (jeszcze jest w lodówce)
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy ale ja nie chce do kicia! chociaż z Tobą...
*zastanawia się czy się przyznać* ;DD

K@mil [ Wirnik ]
*Zaglada do lodowki*
Owszem, stwierdzam obecnosc ludzkiego miesa. Jestem zmuszony uznac oskarzonego za winnego !
Sad przypomina, ze prawo zabrania urzywanie innych cel niz jednoosobowcyh, wiec zdradzieckie plany oskarzonego sa niemozliwe do wykonania.
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ----> *szepcze* cała cela dla nas...

K@mil [ Wirnik ]
Sad udaje sie na narade z wlasnym poczuciem sprawiawiedliwosci.

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ----> Czy to nie jest strata pieniędzy?? w tym kraju nie ma jednoosobowych cel!!

K@mil [ Wirnik ]
Sad przypomina, ze piwice na wegiel zostaly przerobione na cele !

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ----> ups... wpadka... uciekamy??
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy zwiewamy! ;DD
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*uciekli*

K@mil [ Wirnik ]
Sad oglasza wyrok !
Oskarzony CS zostaje uznany winnym zarzucanych mu czynow. Za zjedzenie goscia zostaje ukarany grzywna 60 sz, 60 dni w ciemnej celi bez jakiegokolwiek kontaktu ze swiatem pilnowanej przez wielkich, straznikow oraz 30 biczow. Z powodu jednak niepowaznego zachowania oskarzonego i wysylania oszczerstw oraz niemoralnych propozycji w kierunku swiadka sad dadaje gratisowo 30 dni aresztu, 20 sztuk grzywny oraz 20 biczow. W sumie daje to to 80 sztuk zl grzywny, 90 dni aresztu bez jakiegokolwiek kontaktu ze swiatem bez prawa odwiedzin kogokolwiek oraz 50 biczow mokrymi zeglarskimi sznurami na gole plecy. Stazicy, lapac askarzonego !
Swiadek Diamand, za dzielne opieranie sie niemoralnym propozycjom oskarzonego zostaje uchonorowany 10 sztukami. Jednak za ucieczke odejmujemy 5 sztuk. Swiadek otrzyuje tez nagane. Nadmieniem, ze jesli swiadek zaraz stawi sie przed sadem kara zostanie umorzona.
Oskazrozy Marcio zostaje skazany na 10 biczow i 10 sztuk grzywny za niestawienie sie przed sadem. Porces oskarzonego odbedzie sie jak sad bedzie mial czas.

K@mil [ Wirnik ]
Stazicy = Straznicy
Oskazrozy = Oskarzony
*straznicy gania CS*
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
*boi się K@mila i nie stawia się przed sądem; myśli: co oni ze mną zrobią??* :DD

K@mil [ Wirnik ]
Mowi:
Swiadku Diamand, sa przysiega ze jesli swiadek zaraz stawi sie przed sadem sad anuluje wszystkie jej kary. Slowo sadziego !
Chyba mi wierzysz ? :)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*ucieka przed strażnikami*
K@mil -----> bierzesz łapówki?? jaka jest Twoja cenaaaa??
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
*nie wie czy wierzyć ale widząc baty podchodzi do sądu* :DD

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*jeszcze goni się ze strażnikami*
Diamand ----> Ja bym mu nie wierzył!!

K@mil [ Wirnik ]
Cs, za wysoka :)
*straznicy lapia CS i wtracaja wyrywajacego sie oskarzonego do celi*
*straznicy lapia Diamand*
No, swiadku... bardzo mnie rozczarowalas... Zostajesz skazana na grzywne. Przy okazji otrzymejesz 5 sztuk.
Sad udaje sie na spoczynek !
*glos za drzwi*
Aha, CS, nie proboj sie kontaktowac z nikim lub uciekac - za to prawo doklada cele z pedalami ! :)

K@mil [ Wirnik ]
Sad zmienia decyzja !
Swiadek Diamand zostaje uniewinniony ze wszystkich zarzucanych mu czymow. Otrzymuj 10 sztuk zlota. Jednoczesnie sad przypomina o kategorycznym zakazje kontaktowania sie ze skazanym.

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ----> Sadysta!! Będę apelować!! nie było żadnych dowodów!! Ani świadków!!

K@mil [ Wirnik ]
Sad dorzuca oskarzonemu kare za namawianie swidka do ucieczki i obraze sadu. W sumie oskarzony zostaje skazany na 110 sztuk grzywny, 110 dni aresztu oraz 70 biczow mokrymi rzemieniami na gole plecy.
Sad idzie spac !

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy a ja to co...? *zakrada się i próbuje uwolnić Cichego* :DD

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil -----> Dobranoc
*wyrwał się z rąk strażnikom przed smą celą i znikł w cieniu*
*szept* i tak mnie nie złapią, a jeśli nawet to znowu ucieknę!!

K@mil [ Wirnik ]
*straznicy lapia Diamand*
Niestety, swiadek bardzo rozczarowal sedziego. Zostaje skazany na 10 sztuk grzywny oraz publiczna nagane. Przykro mi.

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*wraca i bierze Diamand ze sobą*

K@mil [ Wirnik ]
*Straznicy lapia CS i wrzucaja do celi bez lampy i okna, po czym rykluja drzwi*

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*myśli* już raz tu byłem i usiekłem... pod tamtym kamieniem jest tunel
*odsuwa kamień i wychodzi*
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
*Avi cichutko wchodzi do karczmy i siada w swoim kaciku gdzie jest niewidoczna....*
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Witaj niewidoczna Avi :-)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Marcio--> to nie jest smiesszne... *z kacika dobiega Marcia szept avianki*
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Witajcie!!
Że się tak spytam - dlaczego sąd odbył się bez sędziego?? Przecież K@mil nie mógł być sędzią skoro był oskarżycielem.
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> Witam... a ja w ogole nie wiem o co chodzi i nie wiem kto jest sedzia... :P:P *Pirixa dobiega szepcik ledwo doslyszalny*
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi--->Cicha śmierć, Marcio i Diamand zostali skazani za coś - za co za bardzo nie wiem. K@mil był oskarżycielem i jednocześnie sędzią co nie jest zbytnio zgodne z prawem. *myśli, że Avi mogłaby szeptać głośniej, ale nic nie mówi*
*przesiada się tuż koło Avi aby mógł ją słyszeć*
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> pfff... a po co rozprawa... przeciez normalnie to sie od razu powinno linczowac... :P:P... a tak powaznie to K@mil jest nie uczciwy... *szepta jeszcze ciszej myslac, ze Pirix ja doslyszy*
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
przyjde moze poozniej, ale na razie sie zmywam... papa...
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
Avi--->ja tam do uczciwości K@mila nic nie mam:) A co do linczu - czy to nie są zbyt ostre metody naprawcze rodem ze średniowiecza? Nie przesadzasz? Żyjemy w końcu w cywilizowanym kraju - chyba:P * również szepsze*
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
papa Avi
następny [ Rekrut ]
Witam :-)
no wreszcie moge się odprężyć przy NWN wiec ide grać :)
Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
ja narazie znikam - może się pojawię wieczorem
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Pirix--> etam... nie sa zbyt ostre... papa
nastepny--> witaj i papa...
dla chetnych na National Geographik ( :P:P) leci wlasnie program o Tolkienie, a raczej porownanie Wladcy Pierscieni do realnego swiata.... :P:P ide ogladac...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
jush sie skonczylo, a ja lece chyba na dluzej...papa!

Nika ; ) [ Centurion ]
Witam!

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Dzieńdoberek!!
Nika ---> Czy ja Cię wczoraj przypadkiem nie zjadłem??
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
*jedynie szuranie oznajmiło wszystkim że ktoś zszedł... łuczniczka z lekka zaspana usadowiła się w fotelu mówiąc cichutko* Witam :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*siada odok Diamencika* Cześć
Jak tam??
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy ech tak sobie.. :/ ale zawze może być gorzej ;D
a u Ciebie? ;DD

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Bywało lepiej... nie wyspałem się, o mało ze schodów nie spadłem i takie tam... po co mam sobie humor psuć jeszcze bardziej i się wyżalać...
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy to ja targałam 50 kilogramową paczkę... (nie sama ofkorz :P) ale później były zakupki no to od razu lepiej hehe :PPP;DD
p.s. też się nie wyspałam... :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Jaka 50 kilogramowa paczka?? z czym??
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Części komputerowe i takie tam :PP;DD

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*szepcze* Wiesz że uciekłem wczoraj z celi??
następny [ Rekrut ]
Cześć :) bry ranek :)
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
wiem wiem :D
ciężko było... a mnie grzywne dali ;(

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
next -----> Witaj!! Wcześnie wstałeś...
następny [ Rekrut ]
no troche wcześnie zamierzałem o godzinke później :)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*przytula Diamand* nie smutkaj się...
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Misiek witaj :D:*
Cichy dziękuję.... :)))
następny [ Rekrut ]
Hello Królewno :) :*
no właśnei nie smutkaj sie :)
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Ech z Wami to nie da rady się smucić :))
niedługo się wybieram do MacD hehe ;DD tu ostatnio dyskusja była ;DD
następny [ Rekrut ]
hyhy :)
ja znowu ide sobie :P ale wracam zaraz :)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ----> uznam to za komplement i dziękuję... lepiej poszukaj w okolicy McGasia... jedzonko większe tańsze i smaczniejsze...
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy hehe już jestem umówiona u pana MacD nie da rady :PP;D (i tak nie lubie tam chodzić... ;PP) :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand -----> A macie w okolicy McGasia??
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Ech gdzieś tam jest ;PP;DD
a Ty? ;D
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Dobra to ja lece do Pana MacD papa :D
Cichy, Misiek baj baj :D:*

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
My mamy, jadam tam regularnie... najlepszy lokal żeby coś zjeść jaki znam...

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ----. no to na razie...
następny [ Rekrut ]
papa Diamencik :)
K@mil [ Wirnik ]
Dzien dobry.

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*widząc K@mila chowa się w cieniu niezawuażony*
Nika ; ) [ Centurion ]
Witam!
:Szczypek: [ Chor��y ]
Witajcie, sorki, że mnie wczora nie był ale nie mogłem :(
Nika ; ) [ Centurion ]
:)

K@mil [ Wirnik ]
*Wskazuje na CS i krzyczy*
Straznicy, lapac go !
Nika, jakby co Ty nie zyjesz :-P
Nika ; ) [ Centurion ]
K@mil--> A czemu ja nie żuję?? bo jakos na martwą sie nie czuję

K@mil [ Wirnik ]
Nika, bo jako sad najwyzszy skazajem CS za zjedzenie Ciebie, a z uniewinnieniami jest masa problemu :-P
Nika ; ) [ Centurion ]
K@mil --> AHA

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*wskazuje palcem na Nikę*
ONA żyje!!
Żądam uniewinnienia!! I rekompensaty za otrzymane baty!!

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Szczypek -----> Ratuj oni mnie chcą zamnknąć za coś czego nie zrobiłem!!
Nika ; ) [ Centurion ]
Ups

K@mil [ Wirnik ]
CS, rekompensat nie udzielamy - i tak nie daruje Ci kary za obraze sadu, ucieczke, i niemorolne propozycje dla swiadka :]

Nika ; ) [ Centurion ]
Ja zaraz wracam... * wybiega z karczmy *

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*Łapie K@mila za gardło i podnosi*
Nie darujesz??
Nika ; ) [ Centurion ]
Już jestem :)
Nika ; ) [ Centurion ]
CS --> zostaw go!

K@mil [ Wirnik ]
*Kopie z calej sily CS w krocze*
NIE ! Moze bym darowal, ale teraz dorzuca kilka batow za agresje ! Straznicy, brac go !
*straznicy dopadaja CS, oszolamiaja i wtracaja do celi*

Nika ; ) [ Centurion ]
* klaszce w ręce * Piękna akcja...

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*wychodzi z celi tak jak ostatnio*
Nika ----> to niech on zostawi mnie...

K@mil [ Wirnik ]
Nika, oczywiscie zapomnimy o tym ze CS Cie nie zjadl ale tylko grozil zjedzeniem, prawda ? ;)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*uderza kamila w łeb i znika*

K@mil [ Wirnik ]
Straznicy, lapac zbiega, wlepic mu 80 batow i dajcie mu spokoj bo mnie wkurza :)
*straznicy lapia CS, przykuwaja do sciany i zaczynaja biczowac*
Nika ; ) [ Centurion ]
K@mil--> prawda, prawda :)

K@mil [ Wirnik ]
Czekajcie, poczekajcie !
*straznicy przerywaja biczowanie, K@mil podchodzi do CS i kopie go po raz kolejny w krocze orz w brzuch*
OK, konczcie robote !
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*po biczowaniu nie umie wstać z podłogi*
K@mil [ Wirnik ]
*mowi*
Spokojnie CS, to po pewnym czasie minie. Musi bolec byxs mial nauczke na przyszlosc.

Nika ; ) [ Centurion ]
Ja już ide, do zobaczenia!.. I spodziewajcie się mojego brata ;) * powoli wstaje i kieruje się w stronę wyjścia *

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*z podłogi*
Nika ----> narka!!

K@mil [ Wirnik ]
Nika, o kto jest Twoim bratem ? Papa !
Ja tez ide, papa :-)
:Szczypek: [ Chor��y ]
PA PA
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*wstaje z podłogi i idzie się napić*
K@mil ----. do następnego!!

Moonstar [ Centurion ]
Witam Serdecznie Wszystkich :)
* Do karczmy wszedł dość wysoki elf o błękitnych krótkich włosach , któremu z pod płascza wystaje średni miecz z dziwnymi symbolami w języku elfickim *

Moonstar [ Centurion ]
Jestem bratem Niki , mam nadzieje że uprzedziła was o moim przyjściu??
* uśmiechnął sie serdecznie i zamówił kufel piwa *
Moonstar [ Centurion ]
Jakoś dziwnie tu cicho

Moonstar [ Centurion ]
to może ja odwiedze jakąś inną karczme ale jeszce tu wpadne

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Moonstar -----> Witaj!! Bo nikomu się gadać nie chce...

Moonstar [ Centurion ]
CS---> Nareszcie sie ktoś odezwał

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Moonstar ---> Co nie zmienia faktu że nie ma o czym gadać...

Moonstar [ Centurion ]
CS----> więc rozwińmy jakiś temacik
Moonstar [ Centurion ]
To może ja coś do jedzenia wezme , może tak "przysmak elfa" poprosze

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Moonstar -----> to wymyśl coś... bo ja dzisiaj nie mam glowy do tego...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Karczmarza nie ma - samoobsługa...
Moonstar [ Centurion ]
CS----> Co tam u Ciebie słychać??
*powiedział popijając piwo*

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Jakoś leci... bywalo lepiej, bywało gorzej... nic ciekawego sie nie dzieje... a u Ciebie??

Moonstar [ Centurion ]
u mnie też jakoś leci chociaż są cięszkie czasy.... o bezpieczeństwo trzeba się martwić
Moonstar [ Centurion ]
EJJ JEST TU KTO ??????????
*spytał sie rozglądając po pustej karczmie *

Nika ; ) [ Centurion ]
Witam!
* wykrzyknęła z uśmiechem na twarzy *

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
Witam!
* wykrzyknął z uśmiechem na twarzy * :))))

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
moonstar ------> jesteś tu jeszcze??
Znasz Avi osobiście??
Nika ; ) [ Centurion ]
bartol1414--> mało osób o tej porze jest..
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
zalezy gdzie... :)))
Nika ; ) [ Centurion ]
CS --> Moonstar to mój brat i go już tu nie ma, zna on Avi osobiście tak jak ja :P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Wpadka... nie zdążyłem... takie życie... zaczęło mi się nudzić więc zaczynam...
Bartol ----> Witaj!!
Nika ----> Osób jest zazwyczaj o tej porze sporo tylko dzisiaj jest niedziela i pewnie w gościnę pojechali...
Nika ; ) [ Centurion ]
Więc jest samoobsługa??

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Nika ----> zgadza się...
Nika ; ) [ Centurion ]
CS--->to fajnie :)

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
no to wszystkim stawiam po pifku!!!
Nika ; ) [ Centurion ]
bartol1414 ---> dzięki :P
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
nie ma za co!!! :)))

Nika ; ) [ Centurion ]
No to skorzystam z tej samoobsługi ... i nie zaszkodzi trochę zjeść :P
Nika ; ) [ Centurion ]
To o czym pogadamy??
Nika ; ) [ Centurion ]
ja zaraz wracam
Nika ; ) [ Centurion ]
Już jestem. A tak wogóle to jest tu ktoś??

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
niio ja jestem caly czas... a pogadac mozemy o wszystkim i o niczym :)))
Nika ; ) [ Centurion ]
Dobra ide sobie
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
to se pogadalismy. ehh to ja tez ide... papa
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witam serdecznie!! ja na 5 min, bo nie moge dluzej...
zaraz zaloze nowa czesc...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
next czesc: