GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność, czyli kto jeszcze nie śpi cz.152 oryginalny

05.03.2004
00:06
smile
[1]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Bezsenność, czyli kto jeszcze nie śpi cz.152 oryginalny

Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.

Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.


...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide

Otwarte od 23 do 7 rano.


Sir klesk --> od niego się wszystko zaczęło, ale uciekl na Sybierie pozucajac nawet Karczme Pod Glodnym Trollem i teraz pewnie tam popija spirytus prosto ze zródła :) Niestety nie zdazyl na setke :(

SULIK --> reanimator wątku, człowiek który nie sypia (o ludzkich porach), ostatnio coraz rzadziej nas odwiedza...Gdyby tak jeszcze czasami postawił coś na stół... mały prowokator , dziewczyny podobno same mu sie pchaja do lozka, albo pcha je sam :) lubi strzelić striptiz w męskim towarzystwie,podobno czasem biega takze nago po parku... i odkrywa swoje małe ale zawsze jakieś atuty :) co przewaznie powoduje usmiech politowania na twarzach przechodniow... ostatnio ma problemy z ciagnieciem :> Postanowił więc trenować i coraz rzadziej nas odwiedza. Lubi podrywać obieżyświatów w karczmach... obiezyswiatow plci obojga oczywiscie ... jego pokoj to przyklad idealnej harmonii i porzadku ,ostatnio w ramach obchodow dnia geja zalecal sie do kilku znajomych z bezsennosci ;) podobno łączy go coś z Banitą :) jeden i drugi mówi że to tylko przyjaźń..:) Swa wielko milosc okazuje Banicie na kazdym kroku i w kazdym watku w ktorym "przypadkiem" sie spotkaja, niesty nie dobrzy ludzie szykanuja ich za to- bo to meska milosc :) A męska miłość jest piękna bo nie ma w związku osoby dominującej. Zresztą jest to prawdziwie zwierzęcy związek (Banita, kotku !Tak pieseczku ?) szkoda że nie ma przyszłości gdyż Banita jest hetero, czego Sulik nie może zrozumieć :P Podczas jubileuszu tak sie zabawial z pannami i z Banita, ze az nam setna czesc skasowano :(

Justynka --> ma bardzo dobry refleks :) Prawdę mówiąc, to gorzej już być z nią nie może... jaki ma gust skopany, banita... :D Chodzą plotki że ma dziecko z księdzem(Paudyn?)... :)lubi się zajmować niepełnosprawnymi i tylko dlatego jeszcze tu wytrzymuje, wszyscy ją kochają :))) Zawsze kochająca, z chęcią z Tobą porozmawia. Za 4.22 + VAT ,a glos ma tak erotyczny , ze albo tylko rano albo wieczorem mozna do niej dzwonic... ale i tak was nie stać na nią :P Lata praktyki i cena wysoka...Przez nia wielu Golowiczow wlasnie ma bezsennosc-a i tak jak juz zasna to im spac nie daje w snach... takie mają koszmary :)Inni znowu maja marzenia senne z nia w roli glownej... . Ona marzy o mańku i Paszczaku (ten wysprząta dom kiedy justa z mańkiem...), uwielbia być całowana po szyji... i nie tylko , ale gdzie jeszcze wie tylko Banita ... przez tydzien umila czas wczasowiczom w lebie - stawka jak za zboze ;))...teraz wiemy, czemu produkt ten znika ostatnio masowo z elewatorow w niewyjasnionych okolicznosciach :) niedługo jedzie na wycieczke nauczyć się stawiać namiot:) przez kilka dni bedzie miala klopoty z pisaniem przez nadwyrezona reke :P,pilna z niej uczennica...ostatnio czesciej pisuje na warszawskiej wyspie... Teraz gdzies nad morzem probuje podrywac marynarzy i ratownikow na numer z topielcem,ale jakos jej nigdy nie idzie i dlatego ratuje ja w ostatnich chwili jej wierny owlosiony Owczarek Niemicki o imieniu Azor , czasem pisze z jakiejs kawiarenki internetowej w czasie miedzy opalaniem sie, a zdzieraniem z siebie spalonej na słonku skóry... Czyż ona nie jest urocza ? wróciła i znowu zaprowadzi tu porządek :) przespala setna czesc ,tzn robiła to co zawsze,ale mniejsza z tym :P 15:0 świetna z niej zawodniczka :)

Banita_bb --> jak marynarz, nie dlatego ze ma dziewczyne w kazdym porcie, ale dlatego, ze tyle razy go pobili w knajpie. Ciekawe co ta biedna Justa w nim widzi... on tez sie zastanawia czym zasluzyl sobie na takiego aniolka:) podobno to kara za grzechy, ma gorzej niz Syzyf... ale i tak wszyscy wiedza ze to najlepsza partia na bezsennosci-tzn jemu sie tak wydaje, a prawda jest taka... :) Jest najlepsza partia, ale tylko dla kochajacego inaczej. Pod warunkiem ze bedzie to partia szachów :)Ok jest najlepsza partia dla plci obojga-ale sam gustuje w dziewczynach.... zabawa z nim przypomina gre w bierki ugotowanym spagetti :P -ale ugotowane spaghetti jest dopiero za trzecim razem..... miał się nie pojawiać ale się pojawia, bo za bardzo lubi Justynke zeby ją zostawić:) dobrze kopie, w ogóle miły z niego chłopak, w nocy trzyma forme ponad norme...spytajcie Juste,ona juz go nie raz miala okazje "przetestowac "...wedlug Wielkiej Palki bezrozumny i dziecinny :> czego dowodem jest fakt, iz zlamal sobie najwiekszy z palcow podczas tygodniowego pobytu na poludniu kraju z jakas tajemnicza niewiasta ,i gdzie mu tam teraz do Pedra ktory moze 4 razy pod rzad :> fałszywie skromny, ma namiot... :) Tylko po co mu namiot jak i tak zawsze sypia nago w towazystwie kilku mniej zidentyfikowanych osob roznych plci, koloru skory, orientacji i wieku - ale On mowi ze wszyscy byli pelnoletni - ale czy na pewno ? Przestał tu pisać, szkoda chłopaka. Jego związek z Sulikiem pochłonął go do reszty, a jego brak wpisów w miejscu gdzie zrodziła się ich miłość jest tylko przykrywką. Tylko jaka to przykrywka skoro "kochają się" w każdym innym wątku...Planuje wstąpić wraz z Sulikiem do organizacji "Mężczyźni na falach" co nie przeszkadza mu spotykać się z pewną kobietą... :) Tylko on i Sulik mieli szanse ujzec na swiatlo nocne setna czesc Bezsennosci, reszta, albo przespala, albo sie zagalipila - teraz bewnie biedaczek leczy kaca i zastanawia sie ilu synow moze spotkac za 9 misiecy ,na impotencje stosuje korzeń zen-szenia(trzeba go tylko dobrze przywiązać:P)

Torn --> kozak z niego jakich mało, nadpobudliwy ale uleczalny przypadek:) Czas pokaze czy wstapi do klubu anonimowych alkoholikow- jak wszyscy tutaj... czy zoofili jak niektórzy :) Poszukuje prozacu w kazdej ilosci - jakby nie mogl zrozumiec ze nie ma lepszego lekarstwa niz 0,5... ostatnio bredzil cos o wprowadzeniu prohibicji... A teraz siedzi i oglada 5 filmow na noc z ktorych zdaje relacje, czasem cos pogra - przynajmiej on tak twierdzi, ale my wiemy, ze sie upija do nie przytomosci po tym jak mu pamiec zaczela w kompie fiksowac ... niby taki z niego Kozak a setke przespal

maniek_ --> wysoki, przystojny, wysportowany... kobiety go kochają, ale kiedy wytrzeźwieje sytucja obraca się o 180 stopni...:) stara się pomóc sobie i innym upośledzonym, tak poznał Paszczaka :) Podobni wieczorem zadowala starsze panie za drobną opłatą, ale za wieksza oplata panami tez nie pogardzi .Ostatnio częściej się "uczy" niewiadomo tylko czego...:) Wzór cnót i bastion moralności w tym wątku. Czasami jego narządy płciowe odmawiają mu posłuszestwa...wtedy idzie do ślepej Justy która nic nie zauważa :)albo na dworzec glowny- tam partnerzy obu plci tez nie maja zbyt duzych wymagan... dzisiaj moze go nie być gdyż szykuje koperty na jutrzejszą mature :)albo załatwi sprawe sam na sam z nauczycielka... maturkę już napisał, czeka go jeszcze część USTNA. CZego się nie dotknie to spartoli, wszystko przez błedne pojęcie honoru :/ teraz przez 3 miesiace opija swoje "kujonstwo" :> kraza pogloski, ze jest nieslubnym synem Paszczaka, choc on sam zarzeka sie, ze co najwyzej corka :) ostatnio zaniedbuje bezsenność :/ pojawi sie po wakacjach jak skonczy 3 miesieczna libacje. Teraz jest z niego prawdziwy chlop - no tak co ten Krakow robli z ludzi - taki spokojny chlopak byl, a teraz nawet nie wie gdzie sie kladze spac, zreszta co to za roznica jak budzi sie i tak w innym miejscu z innymi osobami na sobie. Przepadł bez wieści, aż strach pomyśleć jak ten biedny chłopak, który boi się sam przejść przez ulice poradzi sobie w innych warunkach niż sterylny pokój bez klamek... to ze nie bedzie go w setnej czesci - to bylo oczywiste, nawet na niego nie liczylismy :P

BriskShoter --> czasami wpada ze słowami na twarzy "Witam Banda", podniecają go wiewiórki i inne gryzonie z ogonami oraz konwersacje o mamutach :) Lubi mówić o przystojnych paniach i pięknych panach-do teraz jest zagadka dla nas ktora plec bardziej woli.... zapytane wiewiórki nic nie wiedzą :)Szczesciarz - czyli nie jest bez szans i u mańka i u Justy :> Podobno znalazł szczeście z jedną Tatianą. Zna ją każdy podróżujący trasą A-4. Podnieca go zakładanie nowych wątków i podrywanie obiezyswiatek plci zenskiej....
zawsze usmiechniety, czeka az mu ktos postawi kolejke...albo cos innego :> Paszczak zgłosil się na ochotnika :) ostatnio bawi sie w nadwornego kronikarza bezsennosci. Chetnie pobawil by sie z Sulikiem i Banita pod prysznicem w podnoszenie mydla spiewajac: "la la la... mydelko fa... la la la", anie niesty wstydzi sie podac adresu. Gdyby wszystko robił tak dobrze jak grał w Americasarmy to byłby dużo lepszym człowiekiem, a musicie wiedzieć że wynik wyższy od jednego fraga na rozgrywkę to u niego święto :) Jeden z botow to jest, ale jednak przy czesci setnej wyskoczyl mu error czy inny syf i sie nie zdolal dopisac .Człowiek nieśmiały, skromny, coolturalny oraz wszechstronnie uzdolniony :D Pozatym straszny Dziad z niego i strachajło, ale juz wszyscy sie do tego przyzwyczaili :D

emorg --> czasami jest często, a czasami nie ma go wcale - mieszka w odległej krainie, ale czasem wpada do Polski, a teraz w Bochni siedzi w nagrode za wywolanie miedzynarodowego skandalu dyplomatycznego w czasie pracy w ONZ .. byl tu jako pierwszy, ale jakos na jubileusz nie trafil - moze przy 200 czesci sobie o nas przypomni

pred4tor --> następny człowiek który rzadko śpi, ale tez rzadko sie tu wpisuje. zwykle poprzestajac na wydaniu jedynego slowa, jakie zdolal opanowac, zlowieszczego "BUM" ... jak powiedzial BUM tak wyparowal i go rozerwalo

arthemide --> zagląda tu czasem wymyślajac jakiś tekst, by zniknac na długo w odmętach gierek sieciowych. Drugi nick <Pani Imperator> pasuje do Red Dragona bo faktycznie nia jest. Zeby tego malo bylo zglebia tajemnice mudowego swiata Cygnusa odnajdujac tam swoja druga nature. Eh... kiedys virtual zabije ja... poki co na pohybel wrogom!!!

Paudyn --> sen z oczu spędzają mu cRPG'ki, lubi obciągnąć nalewkę, a czasami przy blasku księżyca obciąga coś innego...:) zabawia sie na Bahamach ze swoją przyjaciółką czarną mulatką zostawiając dziecko na pastwe losu:) Podobno parę dziwnie wyglądających owieczek to jego sprawka,jak każdy duchowny lubi kobiety w kisielu i doświadczenia na zakonnicach, wszystko dla dobra nauki... :) Pojawia się coraz rzadziej...Z braku dostepu do baranow czesto jezdzi do schronisk dla zwierzat...lepiej nie wiedziec po co... , lubi filmy przyrodnicze:)hmm zwal jak zwal wszyscy wiedza jakie to filmy... ostatno zajęty w seminariu, ponoć ma dyżur w szafie... ostatnio widziany byl na meczu K.S.GOL, gdzie degustowal najnowsze probki mszalnego wina, typ urody, który preferuje u kobiet to chaotyczna ładna ,ostatnio ma problemy z twardym....Tylko czekać aż mu pamięć zacznie wysiadać... jak na ksiedza przystao musial odprawic nocna msze wraz ze skladaniem ofiar z dziewic - ktorych malo juz jest po jego akcjach duszpasterskich

Shakka --> powoli i bez pospiechu wpada na watek od czasu do czasu, ale z pospiechem znika z niego, nieszczesliwy posiadacz radeona ;) ,lubi seks, wódke, seks samochody, seks, kobiety, seks,,,aha i jeszcze seks :) lubi sie podlizywac Juscie ,zamieszkuje w przytulnym pokoiku bez katow i klamek :P .. eeee... nie bylo go podczas jubileuszu :(

NecroCannibal --> przybywa późno i jeszcze później się oddala, ma problemy z wypróżnieniem i dlatego nie moze spac. a spi sobie smacznie pewnie w trumni i dlatego go nie bylo

Service Pack --> masta bitch, wieczny zwyciezca (przynajmniej on tak myśli), to jego brzydota nie pozwala mu spać, ostatnio nieobecny, kupił kominiarkę i chodzi na miasto... msci sie za Paszczaka na rowerach, podobno jego druga ksywa jest straszny pedro....ostatnio mu zeby mleczne wypadly.... kabelek z niego :)jedyny facet z jajami ktory nie boi sie dyskusji z panem m. ...czego nastepstwem byl ban na kilka nickow. Ale jest nadzieja ze sie ustatkuje- nie ma to jak bycie pantoflarzem :> ma problemy z samoocena, mysli ze wszystkie dziewczyny chca go poderwac...ostatnio udawal 64-letniego geya, za co zyskal wielka sympatie Paudyna...moze cztery razy pod rzad... chlip chlip-cytat z alternatywy 4- szkoda chlopa po prostu...dostal skierowanie na odwyk... ee nie tak mialo byc-dostal bana na ip :((( panie świeć nad jego duszą

Paszczak --> alkoholik... to malo powiedziane, przyszły degenerat, ale kobiety lgną do niego jak muchy do gówna, to ten wrodzony, kobiecy instynkt opieki nad upośledzonymi stąd też sympatia Justy do mańka... i Paszczaka, ma slabośc do gorsetow, sam czasami nosi :) Bardzo cierpi, stracił przyrodzenie w wypadku rowerowym... teraz jest czestym klientem sex shopow-szuka protezy idealnej i tak jest tym zajęty że ostatnio go tutaj nie widać, obejrzał American Pie i bawiś się teraz swoją nową protezą i odkurzaczem... Marzy o złotej protezie, ale taka się słabo wygina, a mu potrzebna nadzwyczaj elastyczna :)dlatego od miesiecy eksperymentuje nad wkladkami zelowymi- jak widac bez skutku... do końca życia pozostanie mężczyzną niepełnowartościowym :) Ale .... ma tez - o dziwo - jakies zalety, dobrze gra w warcaby... ale upiera się by przesuwać pionki swoją protezą... Nic nie dopisze-trzeba chlopcowi wspolczuc po prostu ... :> ostatnio robi z siebie intelektualiste, z zalosnym skutkiem...lubi ogladac muskularnych panow i pieski podczas akcji :) i nie tylko oglądać... :) przez antypatie do Banity nie pisuje juz na Bezsennosci ;P, ale jdnak sprawa diametralnie sie odmienila gdy na lamy forum powrocila Katrin20, o tym człowieku po prostu złego słowa nie można powiedzieć, „ miły, uczynny, inteligentny, błyskotliwy, cnotliwy :), przystojny, kawaler, bogaty, hojnie "wyposażony" przez naturę - ten chłopak to złoto, nie człowiek ! „- tak mówi o sobie, widać że chłopak ma wybujałą wyobraźnie :) , po winie mszalnym od znajomego proboszcza zreszta :P Tak sie spil ze tydzien spal w rowie kolo remizy po piatkowej imprezie - wiec teraz odsypia imprezke na detoksie z milimy paniami ktore uwielbiaja robic mu z rana lewatywe

Hellcat --> Czołgista. Lubi się bawić swoim małym czołgiem a w przypływie radości pokazuje go nawet innym :) poniewaz uwielbia, jak ludzie wokolo sie usmiechaja. Wsiadl w czolg i pojechal podbijac inne karczmy, albo i nie wsiadl... a kto by go tam wiedzial.. najwazniejsze ze na jubileuszu nie byl :(

Danley --> miejscowa zegarynka :) siedzi na wiezy czasu i i obserwuje co przez portal przelazi :DD po awarii zegara nie moze spac ze zgryzoty :> kupil wiec sobie kompas,swoja punktualnoscia moglby zawstydzic niejeden zegar atomowy.. niesty reaktor atomowy w jego zegarku stracil chlodzenie, a co za tym idzie troche nawalil i potwtorzyla sie sprawa z 86 z miasteczka Charnobyl.... niesty zwiazku z ta sprawa jubileusz musial odbyc sie i bez niego :(

Mr.Bungle --> jak każdy tutaj, ma małe problemy z alkoholem, ale przypadek do uratowania:),zdobywa kobiety na swoje porsche 911-szkoda ze ma je tylko na zdjeciu :P Jego z kolei kreca zieloni snajperzy .....

Soul --> dobry pasterz, sprawuje piecze nad zbłąkanymi bezrozumnymi owieczkami (Banita) z bezsenności, przez wszystkich lubiany i szanowany za ojcowska reke, ktorej cudowna moc okazuje zwlaszcza w kontaktach ze swoimi adopotowanymi synami :> A Soul jak to Soul - niby go nie ma, niby nic nie widzi, a bana dac lubi. I to własnie nie daje spokoju Banicie, który po pierwszym kontakcie mailowym spodziewał się czegoś więcej, a Soul jak to Soul... pewnie to on skasowal watek :(

Adamss --> Dobry Reddsik utrzyma go przy życiu. Czasami nie wytrzyma napięcia i walnie w kimę...cóż, nie ma jeszcze zbyt wytrzymałej psychiki, ale co tam..Całe życie przed nim! :) Poszukuje czegoś, lecz do końca nie wie co to takiego, więc błąka się po nocach i czasem trafi w to właśnie miejsce." "Ostatnio fascynuje się gwiazdami i szuka innych ciekawych stron nocy poza siedzeniem przed komputerem :). Jak to zwykł mówić po bezsennej nocy: Całe spanie psu w dupę."

katrin20 --> Zoofilka. Kręcą ją różowe mamuty i owłosieni faceci. Sni o mamutach,i chyba brakuje jej zebow bo pisze doblanoć i nie chce pokazac zdjecia, liczba postów ponad norme :) Marzy o orgietce. Tzn marzy o wogole czymkolwiek co kojarzy sie z orgietka.... ostatnio jej tu nie widać ... niestety wrocila ;( :PPPP

Req --> a tai koles co niby jest, a go ni ma - pewnie zabawia sie z Cenobionitami w pokoiku rozkosz i dlatego na niego tez nie mozna bylo liczyc podczas spijania setki :)

Z Lisciem na Glowie --> nie chcial wpisu ale.. -tez ma

Soul Surfer alias Scandal tez sie tu czasem pałęta ;) , mysli ze jak zmienil nicka to go nikt nie pozna. A poki co popija z nasza Gromada jak zaczal nazywac innych bezsennikow. "Mozna go nazwać: "Dobry gośc" bo wie kiedy ma wyjść, wychodzi akurat wtedy gdy jest jego kolej na postawienie na stół jakiegoś trunku. Kiedy zaś niepostrzeżenie wraca (choć tylko jemu się tak wydaje) tłumaczy sie mówiać że własnie miał pilnego fona od swoich fanek (tak, tak a świstak siedzi..., które podrywa tekstem: "Cześć maleńka, ja jestem dziennikarzem a ty masz śliczne oczy, i stanowisz wspaniały materiał na artykuł do napisania u mnie w domu". To by może wyjaśniało dlaczego nieraz skarży się na bóle zębów. Jedno stwierdzenie ciśnie sie na usta: "Nie dość że kłamca to jeszcze kobieciaż" Jedną z jego niewielu (!) dobrych cech to, to że lubi rozdawać kwiaty pięknym dziewczynom choć jak życie pokazuje zdarzają się przypadki że dziewczynie podaruje piwo, a facetowi kwiatka..."

Angelord --> "Zwykłą nocą, bez opoki, albo świtem niegłębokim, w poplątanych, mrocznych myślach - gram w Bezsenność... Sen ostatni - taki tylko bowiem został - na godzinę czarną zsyłam... Niech go diabli ! Razem ze mną ! Ale póki nie śpię jeszcze, no to w zwykłej, prostej nocy, życiem bardzo niegłębokim, w poplątanych, mrocznych myślach - gram w Bezsenność... <Zamknę oczy - widzę Ciemność i... browara - a nie lubię, gdy on mara...;-P>"

Goozys[DEA] --> Wpada bardzo rzadko i wciąż ubolewa nad tym, że wątek zmienił się w kolejną karczmę...

Ewelina_m --> czule sie zegna zawsze ze wszystkimi ....

Mysza --> może zacznie tu wreszcie pisac...

Zetka --> zwabiła swoją osoba tu Myszę ......

Siwy4444 --> dziwne , ale nawet on sie tu zaczal wpisywac;) Mówi o sobie, że jest sympatyczny ale kto go tam wie :D

3 Kawki --> biedak leczy tu swoje małe :> kompleksy

Pisz --> wielbiciel męskich "słoników" oraz wszystkiego co koszerne :>

Soldamn --> Pragnie aby wszystkie krówki miały duże wyymiona :D

Poza tym wpadają także: kamil210, Fenris_ek, Quicky, SamHaukneS, [HNTR], ..KmP.., następny, Mazio, Cicha śmierć i czekają, aż ktoś coś (nie)miłego o nich napisze do wstępniaka (:D)


poprzednia część:

05.03.2004
00:06
smile
[2]

Brisk. [ Chomik ]

Brawo!! Pierwszy raz za Toba!! :D

05.03.2004
00:07
smile
[3]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Miłej zabawy...

05.03.2004
00:07
smile
[4]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> nie pierwszy... poszukaj w wyszukiwarce...

05.03.2004
00:10
smile
[5]

Fenris_ek [ Fen ]

Melduję się w nowym wątku!

05.03.2004
00:11
smile
[6]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć choziło mi o Bezsennośc :D ps.Tys założył wiecej wątków ode mnie :D

05.03.2004
00:19
smile
[7]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Nie wspomnę że...eee... a co tam :P

Witam ponownie :)

05.03.2004
00:20
[8]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ---> to było dawno i nie było ich aż tak dużo...

05.03.2004
00:22
smile
[9]

DevNull [ Pretorianin ]

Test.

05.03.2004
00:23
[10]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

DevNull ----> czego test??

05.03.2004
00:24
smile
[11]

Fenris_ek [ Fen ]

Test zabytków z archiwum :D

05.03.2004
01:20
smile
[12]

Brisk. [ Chomik ]

Jaka cisza :D Nawet muchy nie słychać :D

05.03.2004
01:24
[13]

Fenris_ek [ Fen ]

Prowokator...

05.03.2004
01:27
[14]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

bzzzzzzzz *mucha*

05.03.2004
01:28
[15]

Fenris_ek [ Fen ]

PAC... zzzzz... dup.

Nie przeszkadzać, niektórzy pracują :/

05.03.2004
01:29
smile
[16]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Moja mucha!!;(;(

05.03.2004
01:30
smile
[17]

Brisk. [ Chomik ]

Fenris_ek kto ?:D

...........DobraNoc....

05.03.2004
01:33
smile
[18]

Fenris_ek [ Fen ]

Hehe, i wydajność roboczogodzinną diabli wzięli :D
Ładna pani, Birisu.

05.03.2004
01:36
smile
[19]

Brisk. [ Chomik ]

Fenris_ek nie jęcz tylko do roboty :D

..............DobraNoc....

05.03.2004
01:38
smile
[20]

Fenris_ek [ Fen ]

Ojej, mmmmm...
Dobrze, że moja pani tu nie zagląda, bo bym dostał po głowie...

Do pracy, skup się... (zezuje w prawo)

05.03.2004
01:41
[21]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenrisek ----> zrób se urlop... co Ci szkodzi??

05.03.2004
01:44
smile
[22]

Brisk. [ Chomik ]

No a moja okurat tu zerka [ :* ] :D Sie tłumaczyc muszem za kazdym razem a działam przecie dla wszystkich :D Ale nie przeginam już :D

..................DobraNoc....

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-05 01:46:03]

05.03.2004
01:45
smile
[23]

Fenris_ek [ Fen ]

Urlop? A co to takiego?

A tak poważnie to urlopik by sie przydał... ale niech sie zrobi troszkę cieplej i milej na świecie.
Dobre miejsce na urlop ---->

05.03.2004
01:46
[24]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenrisek ---> Gdzie to jest??

05.03.2004
01:47
[25]

Fenris_ek [ Fen ]

Praga. Nigdy nie byłem, ale chyba sie w tym roku zmobilizuję.

05.03.2004
01:58
smile
[26]

Fenris_ek [ Fen ]

Ech...

05.03.2004
01:59
smile
[27]

Fenris_ek [ Fen ]

Proszę, to się nazywa automotywacja :D

Z powrotem do klawiszy.

05.03.2004
02:15
smile
[28]

Siwy4444 [ Senator ]

Fenris --> Tak, mobilizacja w Pradze jest potrzebna. Pifko tak tanie, że człowiek cały czas chodzi zmęczony.
:)

05.03.2004
02:17
[29]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Siwy ---> nie uwierzysz jak blisko mam do czeskiej granicy...

z tym piwem i zmęczeniem to w całych Czechach...

05.03.2004
02:21
smile
[30]

Fenris_ek [ Fen ]

Też mam niedaleko do Czech (mniej niż 200 km). A nadmiar pivva mi raczej nie grozi... sam nie pojadę, wiec będzie mnie miał pilnować :D

05.03.2004
02:22
smile
[31]

Siwy4444 [ Senator ]

Cicha --> Być może, mnie wysadzili od razu w Pradze i po kilku dniach odebrali. Nie wiem jak za rogatkami ale w stolicy ubawiłem się setnie.

05.03.2004
02:23
[32]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenrisek ----> ja mam mniej niż 10...

05.03.2004
02:24
smile
[33]

Fenris_ek [ Fen ]

LOL, 10 km... to w sam raz na rowerek... no tak, ale jak z powrotem... chyba żeby się przytulić do rowerka ;)

05.03.2004
02:29
smile
[34]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Fenris_ek -->Te zdjęcia to Als?

05.03.2004
02:31
smile
[35]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Rowerkiem to się zdarza w lecie.... jak jest trochę cieplej...

Mam już dość na dzisiaj... znikam
Dobranoc

05.03.2004
02:33
smile
[36]

Fenris_ek [ Fen ]

Als, Mr.Bungle? Żebym to ja wiedział o co pytasz...

Dobranoc, Ticha Smiert'

05.03.2004
02:44
smile
[37]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Fenris_ek -->Wszystkie Panie...nic to ale te zdjęcia to Als :)

05.03.2004
02:49
smile
[38]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Dobranoc...........






DANGER DANGER
SULIK się czai........

05.03.2004
02:49
smile
[39]

Fenris_ek [ Fen ]

Eee, tak... (robi mądrą minę) chyba jednak pora sie położyć spać, bo nadal nie łapię...

::Dobranoc::

05.03.2004
03:40
smile
[40]

SULIK [ olewam zasady ]

Mr.Bungle -wyczules mnie :)

05.03.2004
04:54
smile
[41]

SULIK [ olewam zasady ]

NIe wiem jak wy, ale ja jeszcze mecze kompa :)

05.03.2004
05:21
smile
[42]

Siwy4444 [ Senator ]

Ja właśnie kończę. Dobranoc.

05.03.2004
05:50
smile
[43]

SULIK [ olewam zasady ]

no 40 stron pracka dyplomowa juz ma - jeszcze tak z 10-20 i bedzie koniec :)

05.03.2004
23:04
[44]

Justa_ [ lady in blue ]

pobudka! :P

05.03.2004
23:05
smile
[45]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

A ja nie śpię, tylko siedzę i bredzę, ale zaraz sobie pójdę...

05.03.2004
23:12
smile
[46]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

05.03.2004
23:14
[47]

Justa_ [ lady in blue ]

widzisz tu jakąś bande mały.. ? :P

05.03.2004
23:16
smile
[48]

Brisk. [ Chomik ]

Justynko póki co nie przejmuje sie Bandą i tym czy ja widze czy je jesli Ty jestes :D

05.03.2004
23:17
smile
[49]

Brisk. [ Chomik ]

Justynko jedno pytanie: pod jakim względem mały? :D

05.03.2004
23:18
[50]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk nie udawaj miłego :P
mały móżdżek w tym sensie :P

05.03.2004
23:19
smile
[51]

Fenris_ek [ Fen ]

Cze, nadpobudliwa bando.
Justę też witam.

05.03.2004
23:20
[52]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Zastatsuję na maxa sobie :))))

Dobrywieczór!

05.03.2004
23:21
smile
[53]

yazz_aka_maish [ Legend ]

OK, fajnie było...

Dobranoc!

<hłehłe>

05.03.2004
23:21
smile
[54]

Brisk. [ Chomik ]

Justynka OK to nie bede udawać skoro tak twierdzisz :D

yazz_aka_maish a jednak tu trafiłeś :D

Fenris_ek YoO :D

05.03.2004
23:22
smile
[55]

Justa_ [ lady in blue ]

Fenris_ek cześć

yazz prosze prosze kogo mu tu mamy :)

Maziu ładny obrazek

Brisk i dobrze :P

05.03.2004
23:23
smile
[56]

Siwy4444 [ Senator ]

hello!

05.03.2004
23:24
smile
[57]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy Cze :D

05.03.2004
23:27
smile
[58]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy cześć

wygadani dzisiaj jesteście, nie ma co :>

05.03.2004
23:28
smile
[59]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Nikt mnie tu nie lubi, dobranoc...

05.03.2004
23:29
smile
[60]

Brisk. [ Chomik ]

Alerik boś za krótko siedział :D Nawet nic nie postawiłeś D

05.03.2004
23:30
smile
[61]

Justa_ [ lady in blue ]

może on jest nie pijący, nie namawiaj go :P

05.03.2004
23:32
smile
[62]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Może jutro:)

</me myśli: tylko by kase na wódę wyciągali...>

05.03.2004
23:33
smile
[63]

...Soul Surfer... [ Legend ]

To i ja se statsne:

Witam :)

Cś ---->> heh widze ze Twój pierwsy raz masz juz za sobą... z zalozeniem Senności:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-05 23:35:46]

05.03.2004
23:34
smile
[64]

pisz [ nihilista ]

witam

Justa--> a czemu zakładasz, że Brisk mówił o alkoholu? :D

05.03.2004
23:35
smile
[65]

Justa_ [ lady in blue ]

Pisz bo w mojej niewinnej główce nie rodzą się takie brzydkie przypuszczenia jak w twojej :P

05.03.2004
23:36
smile
[66]

Brisk. [ Chomik ]

pisz YoO i nie medrkuj :D

Alerik jutro ja stawiam :D Tym bardziej że KrK zwiedzam :D

06.03.2004
00:40
[67]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobry wieczór wszystkim

SS ---> Zgadza się...

06.03.2004
00:42
[68]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Witam, i jednoczsnie dobranoc :)

06.03.2004
00:51
smile
[69]

pisz [ nihilista ]

Brisk--> a ja i tak uważam, że Justa ma bardziej włochate myśli, od Twoich nóg :P

*chwyta laptopa, soczek i ucieka do schronu* :)

06.03.2004
00:52
[70]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

pisz ----> to może być coś bardziej włochatego??
Justa ----> zawsze Cię o to podejrzewałem!!

*ucieka do schronu za piszem*

06.03.2004
00:56
smile
[71]

Brisk. [ Chomik ]

Banda tchórzy :D

pisz nie byłbym taki pewny tego :D

Spadam bo dzis KrK znow, normalnie sie Krakowianinem bede mógł tytułować :D

......................DobraNoc....

06.03.2004
00:56
[72]

Justa_ [ lady in blue ]

nigdy nie widziałam nóg Briska wiec nie potwierdze ani nie zaprzecze :P

*zanim zamkną się drzwi, wrzuca granat do schronu i udaje się na spoczynek*

06.03.2004
00:58
smile
[73]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> Dobranoc

*wyrzucił granat spowrotem*

Branoc Brisk...

06.03.2004
00:58
smile
[74]

pisz [ nihilista ]

Cicha śmierć---> może, może..ale to moja i Banity słodka tajemnica :P

Brisk---> znowu depilowałeś? ech.....:D

06.03.2004
00:59
smile
[75]

Brisk. [ Chomik ]

Justa i nie zobaczysz :D

Cicha śmierć Branoc :D

...............DobraNoc....

06.03.2004
01:00
smile
[76]

Brisk. [ Chomik ]

pisz mówiliśmy już o tym :D Nie przypisuj swoich zachowań innym :D To że Ty tak robisz nie znaczy że reszta też :D

................DobraNoc....

06.03.2004
01:01
[77]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> gańba by Ci było... depilować nogi...

06.03.2004
01:21
smile
[78]

Fenris_ek [ Fen ]

Ooo, jaki ładny granat ktoś upuścił...

Dobranoc :D

06.03.2004
02:10
smile
[79]

pisz [ nihilista ]

Brisk--> tak czy siak masz jakieś swoje sposoby na to, że jesteś (wg niektórych) zawsze gładziutki... :>

kobra noc :)

06.03.2004
02:12
smile
[80]

davhend [ Garrett ]

Ja jeszcze nie śpie , ale nie z powodu bezsenności , ale z powodu , że szkoda mi dn.... nocy . Tak na serio to już jestem zmęczony moja misja dobiegła końca i moge wracać do łóżka :P .

06.03.2004
02:14
[81]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

davhend & pisz ---> Branoc...

06.03.2004
03:30
[82]

SULIK [ olewam zasady ]

nie wiem po co, ale jeszcze jestem :)

06.03.2004
05:26
[83]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

06.03.2004
06:40
smile
[84]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Witam z rana :D

06.03.2004
23:01
smile
[85]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajme Witam Banda :D

Wiosna idzie bo jakos cieplo jest :D

06.03.2004
23:02
smile
[86]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk mów za siebie - minus 5 :D wiosna wiosna bo przedtem było minus 10. ;DD

06.03.2004
23:03
smile
[87]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand oooo jaka niespodzianka :D Witam Witam :D A mi i tak ciepło :D

06.03.2004
23:09
smile
[88]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk no cóż niespodzianki to moja specjalność :D zwłaszcza te robione z zaskoczenia ;DD
a mi zimno *drży* ;DD

06.03.2004
23:10
smile
[89]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand rozgrzać? :D

06.03.2004
23:11
smile
[90]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk taak (zależy jak odkorz :PP) :D

06.03.2004
23:18
smile
[91]

Fenris_ek [ Fen ]

Zieeew dobry...

Taaa, wiosna...

Dobranoc...

06.03.2004
23:18
smile
[92]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand menu? :D Wszystko ofkorz na koszt firmy :D

06.03.2004
23:19
smile
[93]

Justa_ [ lady in blue ]

witam, myśle co by tu popsuć w następnym wstępniaku :>

06.03.2004
23:21
smile
[94]

Brisk. [ Chomik ]

Fenris_ek YoO :D i papa :D

06.03.2004
23:23
smile
[95]

grzesiek16 [ Feluś ]

można się do Was przyłączyć? :]

06.03.2004
23:24
smile
[96]

Justa_ [ lady in blue ]

pewnie

06.03.2004
23:28
smile
[97]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk ofkorz.... to może wymień :D

06.03.2004
23:28
[98]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobry wieczór!!

Brisk ----> Śledzisz mnie?? [by Brisk]

06.03.2004
23:29
smile
[99]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand ale to zastrzezona listy :D

06.03.2004
23:30
smile
[100]

Brisk. [ Chomik ]

listy = lista

Cicha śmierć sledzisz mnie? :D

06.03.2004
23:30
smile
[101]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk ech :( a dla kogo zastrzeżona? ;DD

06.03.2004
23:34
smile
[102]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ---> ja nie... nie jestem śledziem... a Ty??
Diamand ----> ja Cię moge ogrzać... sobą...

06.03.2004
23:35
smile
[103]

Justa_ [ lady in blue ]

Diamand nie daj się tym podrywaczom :P

06.03.2004
23:36
smile
[104]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha smierć czasami :D

Diamand dla Panów :D

06.03.2004
23:37
smile
[105]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> to że wolisz mężczyzn to wszystcy wiedzą, ale nie musisz się z tym tak obnosić...
Justa ----> ciiii...

06.03.2004
23:39
smile
[106]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha smierć dodawanie: lista jest zastrzezona dla Panów :D

06.03.2004
23:40
smile
[107]

Justa_ [ lady in blue ]

Cicha śmierć, nie ma cii :P jestem zazdrosna :>

06.03.2004
23:40
[108]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> chyba że tak...

06.03.2004
23:42
smile
[109]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ---> mam cię ogrzać??*zdziwiony* bardzo chętnie...

06.03.2004
23:46
smile
[110]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Puk ..puk....(coraz bardziej głośno i natarczywie) hu? hu>enemy ....przy bramie....Jakiej bramie? W........ć ćpiuny..
ludzie "chcom" spać,sex ,chlanie i te sprawy.....Ale ..my Holywood....snajperki,bumm bumm może być fajnie...no kup nas.pliz......Nie....A nie bo nie......




Witam..............

06.03.2004
23:46
smile
[111]

Justa_ [ lady in blue ]

ogrzać to może nie, po co mr.B ma cię zabić :) ale chętnie pogadam

Mr.Bungle cześć

06.03.2004
23:47
smile
[112]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Witam i dobranoc jednoczesnie :)

06.03.2004
23:48
smile
[113]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> przecież na balkonie siedzi...

06.03.2004
23:51
smile
[114]

Brisk. [ Chomik ]

Mr.Bungle YoO :D No choc raz jestes trzeźwy :D

kamil YoO i papa :D

06.03.2004
23:51
smile
[115]

Justa_ [ lady in blue ]

Cicha smierć, przecież on mnie zabije jak to przeczyta...

kamil cześć

06.03.2004
23:53
smile
[116]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> przecież się nie dasz... to tylko Mr. B.

06.03.2004
23:55
smile
[117]

Justa_ [ lady in blue ]

oj nie mów tak, bo mu się przykro zrobi... musze udawać słabszą i głupszą, taka już rola kobiet :)

06.03.2004
23:58
smile
[118]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> Już dobrze... przestanę...;-)

07.03.2004
00:06
smile
[119]

Justa_ [ lady in blue ]

no teraz jestem spokojniejsza

07.03.2004
00:07
smile
[120]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Trze (jakie rzy ?)wośc.....?
wiem że pewinie było milion razy,ale to taki real :P




Justynko nawet nie mogę Ci powiedzieć nic miłego.....(No wiesz trzy B,sojusz plemników..:)


Pozdrawiam śpiących nieco inaczej :)

07.03.2004
00:09
smile
[121]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Mr. Bungle ----> jakiż ten obrazek prawdziwy...

07.03.2004
00:14
smile
[122]

Justa_ [ lady in blue ]

Mr.Bungle nie tłumacz się, wszyscy jesteście tacy sami :P

coś mi gol wolno chodzi :/

07.03.2004
00:16
smile
[123]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> mam to samo... chyba łącze siada...

07.03.2004
00:49
smile
[124]

Siwy4444 [ Senator ]

Cześć. Po dwóch imprezach ale jeszcze żywy.
:)

07.03.2004
00:49
smile
[125]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy a trzeźwy też? :D Czesc :D

07.03.2004
01:01
smile
[126]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Siwy -------> Witaj
Dołączam się do pytania Briska...

07.03.2004
01:01
smile
[127]

Brisk. [ Chomik ]

No Siwy chyba jednak nie trzeżwy bo nie odpowiedział :D

07.03.2004
01:05
smile
[128]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy cześć

trzeźwy bo się wpisał i to z polskimi znakami :)

07.03.2004
01:06
smile
[129]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> Pewnie leży na biurku i siłuje się z klawiaturą...

07.03.2004
01:07
smile
[130]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> pewnie z godzinę się nad tym męczył... albo ktoś mu pomógł i tego ktosia już tam nie ma...

07.03.2004
01:08
smile
[131]

Justa_ [ lady in blue ]

może zasnął?

07.03.2004
01:08
smile
[132]

Brisk. [ Chomik ]

Pewnie dopija :D

07.03.2004
01:11
smile
[133]

Siwy4444 [ Senator ]

Nie, po prostu zemdlałem ale już mi lepiej. Oczywiście że trzeźwy.

07.03.2004
01:11
[134]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

albo z ziemi rozlane wylizuje...

07.03.2004
01:13
smile
[135]

Justa_ [ lady in blue ]

mówiłam że trzeźwy :)

gol już dobrze chodzi

07.03.2004
01:13
smile
[136]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Za mocno się pospieszyłem... ale żyje... to już coś...

07.03.2004
01:14
smile
[137]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> zdążyłem to napisać przed tobą w "Trollu" ;-)

07.03.2004
01:16
smile
[138]

Justa_ [ lady in blue ]

no i co, to nie wyścigi :PP

07.03.2004
01:17
[139]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa --------> ale jednak zauważyłem to pierwszy

07.03.2004
01:18
smile
[140]

Justa_ [ lady in blue ]

typowy facet :P

07.03.2004
01:20
[141]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> bardzo typowy wszystko ma na miejscu...

07.03.2004
01:22
smile
[142]

Justa_ [ lady in blue ]

nie będe sprawdzać, wierze na slowo

07.03.2004
01:25
smile
[143]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> nie wiem czy panna J. by Ci na to pozwoliła:D:D

07.03.2004
01:26
smile
[144]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Cześć Brisk :>

Buahahahahaha :D Nie będe cham i sobie pójde :D

Kurna widze wszędzie ten sam kącik wzajemnej adoracji :D

Cześć Reszta :)

07.03.2004
01:26
smile
[145]

Justa_ [ lady in blue ]

wcale nie miałam zamiaru :)

07.03.2004
01:28
smile
[146]

Brisk. [ Chomik ]

Bregan a Tobie sie dzis strasznie nudzi i szukasz towarzystwa :D Ale widze że sie nie nauczyłes że z flaszka sie przychodzi :D

07.03.2004
01:31
smile
[147]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Brisk ---> Nie mogę spac - za duzo kaw :D O tej porze przeważnie leże w ciepłym wyrku :D

07.03.2004
01:32
smile
[148]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Bregan ----> czas najwyższy abyś się przyzwyczaił...

07.03.2004
01:32
smile
[149]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Bregan ----> taka pora... na karczmach tylko my siedzim..

07.03.2004
01:32
smile
[150]

Brisk. [ Chomik ]

Bregan nie widze objawów żadnej choroby u Ciebie :D Jest dobrze, tak trzymaj :D

07.03.2004
01:35
smile
[151]

Brisk. [ Chomik ]

Dzis ponoć niedziela to ja idem spac bo dzis tak do 12.oo musze spac wiec lepiejjuż zaczne :D


......................DobraNoc....

07.03.2004
01:36
smile
[152]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Bregan a.k.a. Czapajew -->Za dużo kaw?To ściągaj gołe baby....do znudzenia....

07.03.2004
01:37
smile
[153]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> Miłych snów!!

Justa ---> naresszcie sobie poszedł1!

07.03.2004
01:38
smile
[154]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Brisk. -->Niech Ci się poltrergeist przyśni......żartowałem see yaa

07.03.2004
01:39
smile
[155]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Brisk ---> Branoc :)

Mr.Bungle ---> Gołych bab Ci u mnie dostatek :D

CŚ ----> Zauważyłem, przez was Soul musi codziennie rano kupować nowy HDD :D

07.03.2004
01:39
[156]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Mr. Bungle ---> Ciiii.. tu są kobiety!!

07.03.2004
01:41
smile
[157]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk papa

Cicha smierć, kobietA :)
tylko ja was toleruje jeszcze :P

07.03.2004
01:41
smile
[158]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Cicha śmierć -->ale w ładnych pidżamakach :)

07.03.2004
01:42
smile
[159]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> jeszcze ktoś się czai... widzę na gg...

07.03.2004
01:44
smile
[160]

Justa_ [ lady in blue ]

ja tam nikogo nie widze :)

07.03.2004
01:51
[161]

KaGieBe [ !!! ]

a ja właśnie kładę sie spać
bye wszystkim

07.03.2004
01:53
smile
[162]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Pan z wywiadu ---> dobranoc!!

07.03.2004
02:06
smile
[163]

Brisk. [ Chomik ]

Panuje tutaj dziwna atmosfera psychozzzzzzzy :D buehehe

Banita -> Uznanie i Gratulazionen :D <piwo>

..............DobraNoc....

07.03.2004
02:08
[164]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ---> sam ją wprowadzasz... branoc...

07.03.2004
02:09
smile
[165]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk za co mu gratulujesz? :P

07.03.2004
02:10
smile
[166]

Brisk. [ Chomik ]

Justa jemu gratuluje nie Tobie i to sprawa miedzy mna a nim ale zachacza ostro o Ciebie :D


.................DobraNoc....

07.03.2004
02:10
smile
[167]

Justa_ [ lady in blue ]

dlatego pytam :P

07.03.2004
02:17
smile
[168]

Brisk. [ Chomik ]

A ja CI dlatego nie powiem :D

...............DobraNoc....

07.03.2004
02:18
smile
[169]

Justa_ [ lady in blue ]

to on mi powie :P

07.03.2004
02:20
smile
[170]

Brisk. [ Chomik ]

Justa o nie nie powie CI :D Bo sie pewnie nie domysli o somi chodzi a ja sobie to zachowam póki co dla siebie :D

...........DobraNoc....

07.03.2004
02:20
smile
[171]

Siwy4444 [ Senator ]

Dobry wieczór, policja religijna. Dlaczego ona jest naga?!?!

07.03.2004
02:21
smile
[172]

Justa_ [ lady in blue ]

nie powiesz mu za co gratulacje? ale jesteś sprytny :P dobranoc

07.03.2004
02:21
smile
[173]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy a spytaj się Briska czemu jest naga :P

07.03.2004
02:22
smile
[174]

Brisk. [ Chomik ]

Justa to sie nazywa instynkt samozachowawczy :D

Siwy a mówia że ja jestem zbok :D

............DobraNoc....

07.03.2004
02:22
smile
[175]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Siwy ---> przecież ma na sobie chusteczkę...

07.03.2004
02:23
smile
[176]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ---> idź już!! a sio!! Dobranoc!!

07.03.2004
02:27
smile
[177]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk ma na sobie chusteczke? to dlatego się tak trzesię z zimna, idź już idź :P

07.03.2004
02:27
smile
[178]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ---> *klaszcze w dlonie*

07.03.2004
02:32
smile
[179]

Justa_ [ lady in blue ]

nie wiem o co chodzi, ale dziękuje *ukłon* och te kwiaty to dla mnie? nie trzeba było *zabiera bukiet :P *

07.03.2004
04:28
smile
[180]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ze Wam to sie spac nigdy nie chce :P

ja to rozumiem.. popieprzona praca i przestawic sie nie moge.. ale Wy..? :)
nie macie jakiejs motywacji porobic czegos w lozku? :P

:P

ja niestety... *odwraca sie i patrzy* nie mam :(

07.03.2004
05:59
[181]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

07.03.2004
23:02
smile
[182]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

07.03.2004
23:15
smile
[183]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć

07.03.2004
23:17
smile
[184]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Witam... kolejna noc na buszowanie...

07.03.2004
23:20
[185]

grzesiek16 [ Feluś ]

no i kolejny dzień przeleciał, idę spać, a wszystkim osobom płci pięknej (czyt. Kobietom) życzę z okazji jutrzejszego (dzisiejszego za 40 min) Święta wszystkiego najlepszego i zapraszam do przeczytania reszty moich (i nie tylko) życzeń w wątku, do którego link poniżej:

:]

07.03.2004
23:23
smile
[186]

Justa_ [ lady in blue ]

witam

07.03.2004
23:41
smile
[187]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy YoO :D Qrna co z piszem?! :D Nie to żebym sie stęsknił za nim ale martwie sie o niego :D

08.03.2004
00:18
smile
[188]

Fenris_ek [ Fen ]

Yoo,womany i many :D
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich pięknych pan, które rozświetlają nam, głupim samcom, drogę przez życie ->

I'm a little stoned, not responsible for my actions :D

08.03.2004
00:21
smile
[189]

Justa_ [ lady in blue ]

Fenris_ek widze że umiesz się podlizać, dziekuje w imieniu pań

08.03.2004
00:25
smile
[190]

Fenris_ek [ Fen ]

Proszę bardzo, Justa_, wybierz sobie najpiękniejszy kwiat z tej wiazanki .

Ale najpięknięjszy bukiet szykuję na jutro dla kogoś innego, myślę, że to zrozumiesz :D

08.03.2004
00:29
smile
[191]

Justa_ [ lady in blue ]

rozumiem, rozumiem i nie złoszcze się bo ktoś dla mnie też szykuje :D

08.03.2004
00:36
smile
[192]

Fenris_ek [ Fen ]

Cieszę się :)

Wręczać kwiaty to chyba równie wielka przyjemnosć, jak je otrzymywać.

08.03.2004
00:41
smile
[193]

Fenris_ek [ Fen ]

A żeby nie było tak do końca miętko i romantycznie, cos dla panów, che che

08.03.2004
00:46
smile
[194]

Justa_ [ lady in blue ]

dobranoc

08.03.2004
00:48
smile
[195]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Heh, niby kto szykuje? Dobranoc.

08.03.2004
00:50
smile
[196]

Fenris_ek [ Fen ]

"Żeby jakoś dorobić ideologię do swojego braku wyobraźni mężczyźni wymyślili pojęcie honoru"
A ja usiłowałem być miły...
Nigdy więcej :P

::Dobranoc::

08.03.2004
00:50
smile
[197]

Justa_ [ lady in blue ]

Siwy, a jak myślisz? jak od ciebie dostane tez się nie obraże :P

Fenris_ek opis mam od dawna taki, prawda w oczy kole?:P

dobranoc

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-08 00:54:27]

08.03.2004
00:53
smile
[198]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Ode mnie napewno tylko czekam na porę odpowiedniejszą. Czyżbyś mówiła o pasożycie?

08.03.2004
00:53
smile
[199]

Fenris_ek [ Fen ]

Dobranoc, dobranoc, mphmmm...
Prawda? Wy nas jeszcze nie znacie!

Dobranoc noch einmal.

08.03.2004
00:54
smile
[200]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ---> i ludzi drażni... Branoc!!

08.03.2004
00:58
smile
[201]

Brisk. [ Chomik ]

Semsem idem :D

......................DobraNoc....

08.03.2004
01:01
smile
[202]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ---> do jutra!!

Został tu jeszcze ktoś??

08.03.2004
03:32
[203]

ewelina_m [ secret ]

raczej przyszedł ;)
pozdrawiam i życzę słodkich snów! ;)

08.03.2004
04:21
[204]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

08.03.2004
04:54
[205]

ewelina_m [ secret ]

dobranoc.

08.03.2004
23:01
smile
[206]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda:D

Alem dziś wymemłanym :D Wakacji potrzebuje :D

08.03.2004
23:07
[207]

Fenris_ek [ Fen ]

Joł, Brisk.

Wszyscy potrzebujemy wakacji :/

08.03.2004
23:08
[208]

Brisk. [ Chomik ]

Fenris_ek ano qrna szyscy.

YoO :D

08.03.2004
23:11
[209]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

ja nie spie

08.03.2004
23:13
smile
[210]

Fenris_ek [ Fen ]

Niemożliwe... Łowca się obudziła :D

Siemanko!

08.03.2004
23:15
smile
[211]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć

08.03.2004
23:18
smile
[212]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Witam wszystkich zgromadzonych!!

Brisk ----> Śledzisz mnie??

08.03.2004
23:21
smile
[213]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

...





i Zdrowie Pań...

08.03.2004
23:21
smile
[214]

Fenris_ek [ Fen ]

Ja zmykam, choć jeszcze nie spać.

Nie narozrabiajcie za bardzo...

08.03.2004
23:23
smile
[215]

Torn [ Merces Letifer ]

jest 23:25 a ja nie śpie!
*cieszy się i próbuje podskoczyć, ale to nie te lata. Osteoporoza daje w kość.. dosłownie*
*zmęczony jak nigdy tym podskokiem idzie spać*
ekhem, dobranoc. dziatki. zzzzZZzzzz

08.03.2004
23:27
[216]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Torn -----> miłych snów!!

08.03.2004
23:30
smile
[217]

Torn [ Merces Letifer ]

Marsz do nowej części :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.