
SiBer [ Legionista ]
Bordeaux - Groclin 4:1
Hymx... mecz był mozna powiedzieć przykry... liczyłem na wiele więcej ale czy można wymagać aż tak wiele od polskich drużyn? Myśle że jeszcze poczekamy troszku na to by któras z naszych ligowych drużyn zawojowała europe... Zapraszam do wypowiedzi na temat meczu i przyszłości polskiej piłki... :-]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Eureka, rzeczywiście założyłeś taki temat jako pierwszy, gratuluję...
bekas86 [ Blaugranczyk ]
jak gdzies pokazuja inf o tym mecuz to przelaczam (o wlasnie sport na tvp2 sie zaczyna yy)

SirGoldi [ Gladiator ]
Jeśli tak ma wyglądać przyszłość polskiej piłki to ja nie chcę być polakiem :)
To po prostu była bida z nędza i tyle .... Obstawiałem 3:0 więc byłem całkiem blisko :)

gofer [ ]
Paszczak - > o co Ci chodzi? przecież skoro takiego samego topicu nie ma na pierwszej stronie forum, to znaczy ze nigdy takiego topicu nie było :))))

SiBer [ Legionista ]
SirGoldi <------- Aż tak źle? Nie widze tego różowo... ale jestem polakiem i będe... a co do wyniku to blisko byłeś w sumie... ja stawiałem na 4:0 ale przgrałem 30zł... :-(
peners [ SuperNova ]
Szkoda mi ich hhahhahahahahahha mam nadzieje ze to sie dobije tez na rozgrywkach ligowych
Immortal_Daemon [ Konsul ]
w typowaniach przed meczowych byłem blisko
ale mimo to trochę smutno że przegrali może za rok ktoś wreście dostranie się do LM albo wyżej w PUEFA

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
no coz... to bylo do przewidzenia ze przegramy ....

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
widzielem na wlasne oczy ta porazke i musialem zachalac pale zeby o niej zapomniec chociaz jestem z Lechem to mysle czasami o inych bliskich zespolach ae takiej rzenady jeszcze w zyciu nie widzialem

Ward [ Generaďż˝ ]
ja nie wiem czy trener tej polskiej drużyny poleci - pewnie nie , w głowę sobie pewnie nikt z rozpaczy też nie strzeli
ale byłem prawie(na szczęście tylko prawie) pierwszą ofiara tego meczu, jechaliśmy samochodem i kiedy w radiu powiedzieli że przegraliśmy to kierujący cisnął jakieś słowo brzydkie i nacisnął na hamulec , na drodze świeży śnieg - ślizgnęliśmy się kawałeczek, na szczęście droga prosta była , więcej nie jadę w dniu takich imprez sportowych z kibicem piłki
- teraz się śmieję trochę z tego ale do śmiechu mi nie było wieczorem.
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Drzymała już swój plan wykonał - sprzedał Niedzielana. Nic więcej mu do szczęścia nie trzeba, a jeszcze nie musi dopłacać do meczów pucharowych. Taka jest filozofia polskiej ligi, innych klubów też.
settogo [ Vote 4 TUSK ]
I koniec Groclinu to tak jak z Wisła:/
Czekam na awans Hutnika Kraków !!!