GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bordeaux - Groclin 4:1

03.03.2004
22:18
smile
[1]

SiBer [ Legionista ]

Bordeaux - Groclin 4:1

Hymx... mecz był mozna powiedzieć przykry... liczyłem na wiele więcej ale czy można wymagać aż tak wiele od polskich drużyn? Myśle że jeszcze poczekamy troszku na to by któras z naszych ligowych drużyn zawojowała europe... Zapraszam do wypowiedzi na temat meczu i przyszłości polskiej piłki... :-]

03.03.2004
22:22
smile
[2]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Eureka, rzeczywiście założyłeś taki temat jako pierwszy, gratuluję...

03.03.2004
22:23
[3]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

jak gdzies pokazuja inf o tym mecuz to przelaczam (o wlasnie sport na tvp2 sie zaczyna yy)

03.03.2004
22:23
smile
[4]

SirGoldi [ Gladiator ]

Jeśli tak ma wyglądać przyszłość polskiej piłki to ja nie chcę być polakiem :)
To po prostu była bida z nędza i tyle .... Obstawiałem 3:0 więc byłem całkiem blisko :)

03.03.2004
22:28
smile
[5]

gofer [ ]

Paszczak - > o co Ci chodzi? przecież skoro takiego samego topicu nie ma na pierwszej stronie forum, to znaczy ze nigdy takiego topicu nie było :))))

03.03.2004
22:30
smile
[6]

SiBer [ Legionista ]

SirGoldi <------- Aż tak źle? Nie widze tego różowo... ale jestem polakiem i będe... a co do wyniku to blisko byłeś w sumie... ja stawiałem na 4:0 ale przgrałem 30zł... :-(

03.03.2004
22:31
[7]

peners [ SuperNova ]

Szkoda mi ich hhahhahahahahahha mam nadzieje ze to sie dobije tez na rozgrywkach ligowych

03.03.2004
23:28
[8]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

w typowaniach przed meczowych byłem blisko
ale mimo to trochę smutno że przegrali może za rok ktoś wreście dostranie się do LM albo wyżej w PUEFA

04.03.2004
00:05
smile
[9]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

no coz... to bylo do przewidzenia ze przegramy ....

04.03.2004
00:09
smile
[10]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

widzielem na wlasne oczy ta porazke i musialem zachalac pale zeby o niej zapomniec chociaz jestem z Lechem to mysle czasami o inych bliskich zespolach ae takiej rzenady jeszcze w zyciu nie widzialem

04.03.2004
00:30
smile
[11]

Ward [ Generaďż˝ ]

ja nie wiem czy trener tej polskiej drużyny poleci - pewnie nie , w głowę sobie pewnie nikt z rozpaczy też nie strzeli
ale byłem prawie(na szczęście tylko prawie) pierwszą ofiara tego meczu, jechaliśmy samochodem i kiedy w radiu powiedzieli że przegraliśmy to kierujący cisnął jakieś słowo brzydkie i nacisnął na hamulec , na drodze świeży śnieg - ślizgnęliśmy się kawałeczek, na szczęście droga prosta była , więcej nie jadę w dniu takich imprez sportowych z kibicem piłki
- teraz się śmieję trochę z tego ale do śmiechu mi nie było wieczorem.

04.03.2004
00:34
[12]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Drzymała już swój plan wykonał - sprzedał Niedzielana. Nic więcej mu do szczęścia nie trzeba, a jeszcze nie musi dopłacać do meczów pucharowych. Taka jest filozofia polskiej ligi, innych klubów też.

04.03.2004
01:09
[13]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

I koniec Groclinu to tak jak z Wisła:/
Czekam na awans Hutnika Kraków !!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.