Czamber [ Czamberka ]
Internetowy Klub Buraka <pole nr 75>
WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!
Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...
Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Banananan - pierwszy, prawdziwy buraczany banan!
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (w przlyszlosci byc moze minister transportu (lub jakis inny mafiosa)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki :-)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;-))
9. Qba19 (tak testowo ;-))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :-D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :-P )
17. EwUnIa_kR (Wielbicielka Zabaw Z Butelką....i pchania :D)
link do poprzedniego pola:
Czamber [ Czamberka ]
Nowe Pole, Kochane Buraczki :)
Witajcie, bawcie sie dobrze i takie tam.. :)
Szafa Gra [ by Brisk ]
:)

Zofia [ Generaďż˝ ]
Witajcie w nowym i przegrywamy

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR ano witam :D
Czamber :*
Mecz: jeeeeez tak jak mówiłem sparing :D Tak grac nie można :D No ale cóz widać dalej kontynuuja frajerską gre :D
następny [ Rekrut ]
Witam :-)
Groclin przegrywa?

eJay [ Gladiator ]
Witam:) Groclin niezle dostaje:)

Zofia [ Generaďż˝ ]
Znikam buraczki DOBRANOC
maVes [ Konsul ]
Witam!!

buba [ Cuckoo For Caca ]
Czamber --> No to tak jak ja. W tym roku jeszcze nie gralem w zadna gre (oprocz pasjansa i pingwina :) ). Po prostu mi sie nie chce... a tyle fajnych gier czeka na dokonczenie :)
Czesc Ewunia :)
Dobranoc Zofia :)
Czesc maVes :)
0:2 - nie jest zle, jeszcze to wygramy :)
następny [ Rekrut ]
papa Zofia :-) uu dostaje? nie przejdzie :P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Mam dość tego meczu!!
Ewunia & Czamber (ja też chcę buziaka...) --->Dobry Wieczór...

gris [ Generaďż˝ ]
WItam kurna :D dawno mnie na polu nie bylo :)

Brisk. [ Chomik ]
Osiołek!! :D
Zofia papa :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Witaj gris :)
Wiedzialem ze w koncu strzelimy gola... szkoda tylko ze samobója :)

eJay [ Gladiator ]
Zofia papa:)
Proponuje uczcic fantastyczna gre groclinu:)----------------->

Brisk. [ Chomik ]
Wisła przynajmniej w karnych przegrała :D

Brisk. [ Chomik ]
Czyzby 4:0? :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk ----> Waśnie...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Właśnie...

Brisk. [ Chomik ]
Cicha śmierć a tam spoko mają nauczke :D Zresztą jak na debiutanta to i tak zaszli bardzo daleko a wszystkiego za pierwszym razem sie nie dostaje :D A tak dostali surowa nauke :D
eJay [ Gladiator ]
Groclin to jeszcze nie team. Oni potrzebuja jakiegos klasowego napadziora i defensywnego pomocnika.
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk ----> coś tak dobrze dzisiaj nastawiony do życia??

Brisk. [ Chomik ]
eJay oni grali zawsze dalekimi piłkami na Rasiaka i zrzut na Niedzielana, Niedzielana brak a z nowymi muszą sie zgrać to raz a dwa to to że Rasiak odchodzi to i tak zmieni sie ich taktyka ataku, a obrone oni maja bdb i bym powiedział że o niebo lepsza od pomocy :D
Cicha śmierć eeeee zaskoczyłes mnie tym pytaniem :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk ---> po prostu jestem nieprzewidywalny...

...Soul Surfer... [ Legend ]
JOŁ :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 20:29:28]

Brisk. [ Chomik ]
Cicha śmierć chciałbyś :D
ps.Teraz kibicujemy Bordo żeby zdobyli PU :D

Brisk. [ Chomik ]
Alluś Ty Pijaku :D

Brisk. [ Chomik ]
No Wieszczycki ratuje honor G i 4:1 jest :D JGS :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk ----> tak jest... a nie "chciałbym"

buba [ Cuckoo For Caca ]
Yoo SS :)
GOOOOOLLLL 4:1 - zaczynamy odrabiac straty :) jeszcze tylko 4 bramki :)

...Soul Surfer... [ Legend ]
Yooo :D
Briś ---->> jaki pijaku?.. nic mi ne udowodnisz .. *raczki tutaj* :D
Hehe... chołeła znowu edycja :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 20:36:38]

Brisk. [ Chomik ]
buba buahahahaha :D OK <piwo> 4 U :D
Cicha smierć Ty Ty Ty popadasz w samouwielbienie :D
Alluś mam video XXX :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk ----> to już od dawna...

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisk --> Tenx za <piwo> 4 me :)

...Soul Surfer... [ Legend ]
Briś ---->> znaczy co? Ty z kłółikiem ? :D

Brisk. [ Chomik ]
No to lecimy z tym dalej :D
[02.03.2004] 19:03 Soulcatcher [ Prefekt ]
proszę wpisać się do tego wątku jeżeli masz abonament i tytuł spamera, to zmienię wam z powrotem
proszę podać jaki miałeś tytuł przed zmianą
abonament pozwala na więcej niż jego brak, ale to nie oznacza że człowiek posiadający abonament jest bezkarny, bardzo proszę o samokontrolę
Inaczej mówiąc ja już mam 100% tytuł spamera :D

Brisk. [ Chomik ]
^za OSZKI

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Ellllllllllloł......znaczy eee czesc :)

...Soul Surfer... [ Legend ]
Łeee to ja se ide postatsowac :D
Witam FF :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 20:48:43]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
SS ---> hej :D:D:D
Czamber [ Czamberka ]
Brisk :* dlaczego mowisz, ze masz na 100% tytul spamera?
[ spamera ] dostaja Ci, ktorzy wpisuja sie do bezsensownych watkow, tak mi sie wydaje..
ehh, w ogole to jest troszke po*ebane :|
uwazam ze jest tylu kandytatow do takiego stopnia a dostali go Ci, ktorzy nie powinni :(
ale coz, Twoj post wyzej Brisk tez mowi za siebie.. czytalam tez o tym w Golmaxie.. niesprawiedliwe moim zdaniem, ze mimo wszystko posiadacze abonamentow maja lepiej.. no, ale podobno tak jest zawsze, ze kasa zalatwi wszystko..
ale i tak mozna zauwazyc pozytywne zmiany na forum, ludzie sie troszke przejeli, szczegolnie ci mlodsi.. no i dobrze, moze bedzie mniej bezsensownych watkow.. i dopisywania sie do nich..
kurde, nie chcialabym byc takim Soulem w sumie, cokolwiek nie zrobi ludzie i tak beda mieli do niego pretensje i zawsze sie znajdzie ktos komu sie bedzie cos nie podobac.. tak samo z moderatorami.. kazdemu sie wydaje ze lepiej by to robil.. ale przyszlo by co do czeo to okazaloby sie ze jednak nie..
ide sie kapac by zmyc stres codziennego dnia :P :)

Brisk. [ Chomik ]
Femme Witam :D
Czamber ja tam Soulcatcher'em nie chciałbym być tj nic złego tu nie mam na myśli :D A so do modków to hehe ja tam nic bym nie miał żebym otrzymał taką władze tutaj :D Alez by sie działo :D Zreszta na tamtym forum mnie lubili [chyba] i nie było zażaleń :D
*idzie podglądac Czamber w kąpieli*
*idzie SAM BEZ TOWARZYSTWA podgladać* :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 21:20:16]

buba [ Cuckoo For Caca ]
Czesc FemmeFatale :)
Czamber --> Jakie to jest troszke? :)
*śledzi Briska ktory poszedl sam podgladac Czamber* :)
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk --> cześć:)
wiecie co?...nie mam zamiaru się dziś uczyć :P
codziennie tak mówie...eh....;P

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
buba -----> hi :D
*śledzi Bube, który śledzi Briska ....itp....;P*

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Femme ----> dobry
Brisk ----> Gańba by ci bylo... *myśli* ja też chcę!!

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*idzie za Femme*
Czamber [ Czamberka ]
ej no!!! :D
nie ma żadnego podgladania :P :D
Brisk mi i tak kazał robić zdjecia niby :P :>
ja nie wiem co mu za mysli chodza po glowie :P :D
Brisk!! bo Allan mi dokucza na Golmaxie :P :D
buba ----> po*ebane :D a co? :P
ps: nikt mnie nie idzie podgladać !! :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 21:21:38]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
CŚ ---------> cześć:D

...Soul Surfer... [ Legend ]
*śledzi Bube śledzącego Brisa*... :D
Fakt to co mówi Czamber .. jest wiele ludzi ktorzy na taki stopien zaslugują i to permanętnie do nicka... dopóki sie poprawia. Ponad to ja nigdy nie marudziłem na mordki od pazdzirnika 2001 roku nie dostałem bana.. a tak szczerze obiektywnym wzrokiem to powinienem miec juz z 5 bananów :).. ale coż .. sa równi i równejsi :D...
A Soul i Mordki maja poprostu dosc niewdzięczną pracę ale ktos to musi robić.
Czamber ---->> ja Ci dokuczam?? gdzie?? ja nawet GOLMAXU nie mam :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 21:21:24]

Brisk. [ Chomik ]
Czamber ale zdjęcia obiecane mam :D Zreszta ja sie wywiąże ze swojej cześci a Ty ze swojej czesci umowy :D
Czamber [ Czamberka ]
Allan ... nie no skądże nie masz Golmaxa, nie masz też edycji postów :D :P
ale Brisk juz sie tam Toba zajal :P :>
Brisk :* ale wiesz jak to jest, najpierw Ty sie musisz wywiazać z tej umowy.. co mialo nastapic z reszta juz dawno ... :> :P
ok, ide :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 21:23:33]

Brisk. [ Chomik ]
Czamber hiehiehie OK OK poćwicze z miskiem :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
*patrzy za siebie i widzi kilka osob ktore go sledza* *mysli* A to śledzie, pewnie jakies tajniaki :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*zastanawia się czy buba JEGO też zauważył*

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Dobra puchatki ja lece:)
miłej noczki :P
..

...Soul Surfer... [ Legend ]
Eeeee.... co to ja chciałem :D *drapie sie*
Czamber ---->> chyba ja zająłem sie Brisiem.. albo nie Briś chciałby sie mną zając :D.. oo tak lepiej :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Femme ---> do następnego!!

buba [ Cuckoo For Caca ]
papa Femme :)
*zauwazyl Cichą śmierć ale zawrocil bo panna Czamber juz i tak skonczyla sie kąpać* :)
PS. Ta reklama juz mnie sra, to jest reklama pisma o grach czy nowych odcinkow Boba Budowniczego?
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
[obserwator mode off]
Czamber - za MU sie wzielas? :) ... czasu nie masz... to trzeba sobie zrobic wolne :)
*hmmm kto tu kogo sledzi ;) a ja musze isc, nikogo se nie posledze ... jakiejs polelficy troche wladzy sie dostalo i wystawila mnie na warte, teraz musze marznac i moknac :)* ok wracam na moj watek :)
[obserwator mode on]

Brisk. [ Chomik ]
Khe Witam i papa :D
Stuffman *z rozmazianym wzrokiem i łzach na policzkach* Ja kcie jakąś bajećke sobie ogladnąc buuuuuu :D
Mam nowe szafy Króla ale mam tez Lige Jakiś tam Dżentelmenów to se ją ogladne najpierw :D Muszem sie spieszyć bo kuzyn znów zarząda zwrotu :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
buba ----> wyłacz głos... lub MyIE... lub Opera... lub GOLMax..

buba [ Cuckoo For Caca ]
Diler :) --> A lubiś Boba Budowniciego? To siobie klikaj ciały cias na taki guziciek odśfieś to bedzieś miał baje
Czamber [ Czamberka ]
buba ... kurna Ty to masz wyczucie, hehe, aż się boje czy faktycznie mnie nie podglądaliście :P :D *boi się* :P
Allan ... a niby kto sie chce Toba zajmować? :D bo że Brisk sie Toba juz za bardzo nie chce to wiadomo :>
a poza tym to strasznie bełkoczesz cos ostatnio :]
Brisk ... nie ma żadnych zdjęc :P :D dopoki sie nie wywiazesz z umowy :P :) a poza tym aparat mi sie by zalał :> :P a miska mi nie maltretuj bo ma wrocic do mnie w calosci :> *grozi palcem* :D
Khe ... cześć :) nio nie ma wlasnie czasu, gra juz dawno zainstalowana, konto juz dawno zolozone a gralam 5 minut.. :( a poza tym tam takie wypasione postacie chodza ze az wstyd :P :D ale jeszcze sobie zagram.. na pewno.. :) co do wolnego to najblizsze wolne od 12 marca bo wtedy wyjezdzam :D
no i widzialam ze robicie sobie sesyjke na Golu.. :) pomysl ciekawy, trzeba przyznac, ale jednak nie to co na żywo :) ja juz bede miala okazje zagrac mam nadzieje na Pyrkonie :)
no i <papa> jesli sobie juz poszles :(

Brisk. [ Chomik ]
Czamber dobra dobra :D Misiek bedzie cały słowo :D A co do umowy to jeszcze przedyskutujemy ją hłehłehłe :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Cicha śmierć --> Nie moge wylaczyc bo slucham mp3, MyIE lub Opera odpada bo z mojego komputera tez korzysta czasami siostra a ona jest zielona w tych sprawach i jakby sie miala zas na nowo uczyc to ja dziekuje :)
Teraz mi sie przypomnialo ze mam jeszcze niewykorzystany kod z Encyklopedii Gier... no tak tylko ze z wersji 2003 :) to juz chyba sie skonczyl termin waznosci :)
Czamber --> Czyli nie zauwazylas tych kamer? ... Uffffff :)

kocura [ kocurzasta ]
lalala.... :)))
lecicie pole za polem....
nie bede czytac bo mi sie nie chce - za duzo tego :D
mozecie mi strescic :)))
hihi
ps czesc wszystkim :)
co slychac?
komu jogurta?
znowu jakis mecz? a co chodzi.... hmmm

buba [ Cuckoo For Caca ]
Czesc kocura :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kocura -----> jest dobrze.. i ja chcę jogurta... mecz... nic ciekawego...

...Soul Surfer... [ Legend ]
Kotus ---->> witam :).. no nic ciekawego :)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
SS ----> Śledzisz mnie?? [by Brisk]

kocura [ kocurzasta ]
buba--> :))
a Ty jogurta nie????
CŚ--> :))
oki jaki smak jogurta chcesz? :))
a kto gra z kim?

kocura [ kocurzasta ]
i znow nie odswiezylam..grrr
SSku--> :)))
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kocura-----> truskawkowy!!
Groclin Gorzów Wlkp. - Girondins Bordeaux... i już się skończył..

K@mil [ Wirnik ]
O, Kocurka :)
*siada obok*

buba [ Cuckoo For Caca ]
kocura --> A chetnie. Dzisiaj Ty wybierz smak, tylko jakis dobry :)
Mecz juz sie skonczyl. Grał Groclin - Bordeaux i przegralismy 4:1 :)

kocura [ kocurzasta ]
CŚ--> wiesz co dobre...
*podaje jogurt truskawkowy* :)))
smacznego :))
i kto wygral?
ooo K@mil....
:)
czesc.... co tam?
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
buba----> hołduję zasadzie nie podawać wyniku póki dana osoba nie spyta... mogłeś komuś popsuć znacząco powtórkę...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kocur----> odpowiedziano
i dziękuję... ;):D

kocura [ kocurzasta ]
*wali glowa w sciane*
nie piszcie tak szybko!!!
CŚ--> aha :))
prosze... :)))
buba--> hmm.... truskawkowy...
*podaje jogurcik bubie*
dzieki za wynik :D
i tak sie nie znam...nawet nie wiem w jakich koszulkach grali... (a moze grali bez...*diabelek*? ) :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Cicha śmierć --> Ok. o tym nie pomyslalem, ale kociak chyba i tak nie byla zaintereoswana ogladaniem.
O, widzisa sama sie spytala o wynik tylko troche pozniej :)
kocura --> Dzieki. Bylo pycha *oblizuje sie* :)

...Soul Surfer... [ Legend ]
Pfff... *i wszytko jasne* :D
ups... pomyliłem watki... :/
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 22:34:16]
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
buba ----> to na przyszłość... nie przejmuj się
kocura ----> masz swojego kota??;-)

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka, u mnie nic, robie niemiecki i ucze sie biologi, ale Ty ostatnio rzadko tu wpadasz :(

kocura [ kocurzasta ]
buba--> hihi... :))
CŚ--> nie mam kota...
a Ty / Wy?
K@mil--> przciez wiesz...ograniczenia... :(((((
milego kucia :D *diabelek*
SSku--> :)
wlasnie nie moglam wpasc do czego Twoja wypowiedz byla :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
hmmmmmm........hmmm...hmmmm.....cicha:*...buba:)) k@mil:))kocura:))

Brisk. [ Chomik ]
Ale ruch :D jeeeeeez normalnie az miejsca brak :D
*idzie do siebie pod łóżko*

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka, wiem, ale i tak mi smutno :(

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewunia---> dzięki... *rumieni się*
kocura ----> ciekawe czy wiesz co miałem na myśli...

...Soul Surfer... [ Legend ]
Kotus --->> no widzisz :).. tak miało byc :D
Bris --->> *idzie za Brisiem pod łózko bo tu duzo nieznajomych ludzi*

EwUnIa_kR [ Legend ]
brisk:*..ss:*...gdzie uciekacie?:>
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
SS & Brisk ----> co wy tam razem chcecie robić??:D:D:D:P:P
Czamber [ Czamberka ]
pod łożko?!?! pod moje łózko? :P :D
Brisk :* :)
buba zauwazylam, ale jestem juz przyzwyczajona, juz w Trollu byly, w moim domu Brisk tez zamontowal :P :D wiec wiesz.. traktuje je jak powietrze :D

kocura [ kocurzasta ]
K@mil--> ojoj.... *glaszcze*
CŚ--> aaa czyli to bylo z jakims podtekstem tak? hmmmmm...... :P
no to zalozmy ze nie wiem co miales na mysli...wytlumacz mi :D
SSku--> "duzo nieznajomych ludzi*" jakto? buuu
ps na pewnoe ludzi?
ale sie czepiam dzisiaj *diabalek* :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Ewuś --->> nigdzie nie uciekamy poprostu idziemy sobie :D... poza tym mozesz zawsze do nas dołączyć :D *macha na zachęte ręką* :D
Cś ---->> ja bede tylko siedział i popijał do konca szampana .. a Briś to ja nie wiem.. :D.. przynajmniej ja trzymam sie z dala od niego :D.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 22:52:13]
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kocura ----> to tu dużo tłumaczyć...
no wiesz kot (kocur) z kotką(kocurą) - razem... to mam na myśli...

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka ==> *sie przytula* ;)

EwUnIa_kR [ Legend ]
nie podejrzewam żeby moje towarzystwo jakoś specjalnie was interesowało pod łóżkiem czamber:P:P:P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
SS ----> pod łóżkiem nie ma zbyt dużo miejsca... więc dużeuj odległości raczej nie zrobisz... ja bym się go obawiał...

...Soul Surfer... [ Legend ]
Ewuś --->> jak juz mówiłem ja tam tylko ide dopic szampana i posiedziec z dala od tego zamieszanie.. wiesz takie przytulne.. .ciche miejsce :D.
Cś --->> ale ja mam przy sobie kija na wszelki wypadek :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 22:55:50]

buba [ Cuckoo For Caca ]
Czesc Ewuniu :)
Czamber --> Tak? to moze sie zglosisz do jakiegos Byg Bradera? :)

kocura [ kocurzasta ]
Czamber --> czesc... :)))
SSku, Briś--> zmiescicie sie tam?
K@mil--> *zaskoczona* *zarumieniona* :))
CŚ--> aaa...o to chodzi.... no tak..moglam sie domyslec :D
no wiec....hmm.... *posmutniala* ... powiedzmy ze moja slodka tajemnica....
Ewunia--> odwazna jestes :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
kocura...wiem..ale i tak nie ma się czego bać:P
buba:*

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka ==> *zawstydzony* :)
Wiesz, Nastepny robi scianke... :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*zazdrosny o K@mila*
kocura -----> wygląda na to że nie...
SS ----> chcesz mu go wsadzić??
Ewunia ----> zostań tutaj oni się sobą sami zajmą...

kocura [ kocurzasta ]
K@mil--> wiem... :))
nawet ma juz polowe chwytow :)
CŚ--> ehh...rozglyzles mnie....
Ewunia--> czego nie...raczej kogo :D :P
zostan... chyba ze idziesz tylko po szampana i wracasz z z nim do nas :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
nie mam zamiaru z nimi iść..wiem że tak naprawdę chcą zostać sami:)))...szukam sobie jakiegoś ładnego zachodu słońca:))

...Soul Surfer... [ Legend ]
Cś --->> nie odganiać :D...
Kotus ---->> hmm no chyba tak :D.. tu jest całkiem przestronnie jak sie wywali te wszytkie maskotki :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Ja nie chce nic mowic, ale jest 23... rozbierac sie :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
brisk pewnie chce dać ss jakiś specjalny urodzinowy prezencik:P:P:P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
buba ----> pierwszy nie będę... Brisk zawsze zaczynał
kocura ----> ;-)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewunia i reszta (poza SS i Briskiem) ---> może powinniśmy zostawić ich samych??

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka, co tam jeszcez mi powiesz :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
cicha a masz jakąś bazę?

kocura [ kocurzasta ]
SSku--> :D az tyle ich tam jest?
łał...
Ewunia--> :)))
idz po szampana :D
buba--> *zdziwiona* ...ja sie wstydze...nie chce pierwsza..
CŚ--> :)
hmm...to dokad idziemy?
K@mil---> u mnie w sszkole nudy :( na lekcjach..na przerwach lepiej :D smieszniasto :)))

...Soul Surfer... [ Legend ]
Jaki prezencik?? :>
*patrzy sie na zachód słonca* :D

kocura [ kocurzasta ]
EDYCJA POSTU
CŚ--> :)
to dokad idziemy? (poza SSkiem i Briskiem) :)))
K@mil---> a Ty co mi powiesz? :P

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka, ja w szkole nie mam czasu sie nudzic :) W nastepnym tygodniu mam wt-czw rekolekcje, a tydzien potem w poniedizlaek ustny egzamin z matmy :[

EwUnIa_kR [ Legend ]
no dobra...idę:>....jakby ktoś miał puste butelki to zostawić ..przydadzą mi się:)))

K@mil [ Wirnik ]
Kocurka, mam dosc szkoly i ciaglego zmeczenia i jeszcze Cie na polu nie ma ;)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
może na "bezsenność"??

Brisk. [ Chomik ]
Im sem film ogladnął :D No to teraz może next movie bo tu dalej tłok :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewunia----> na to z kamerą?? (swoją drogą: znalazłem ją!!)

buba [ Cuckoo For Caca ]
Ewunia --> Ja mam puste butelki po Pepsi - takie 2,5 litrowe :)

K@mil [ Wirnik ]
Ide spac, dobranoc :)

kocura [ kocurzasta ]
K@mil--> ja nudze sie tylko na lekcjach :D
ale ciii.... hihi
" poniedizlaek ustny egzamin z matmy " ?? powodzenia.... :)
Ewunia--> papa.... :)
wracaj szybko...
K@mil--> no ale nie moge wczesniej wchodzic..ani na dluzej..nio nie moge.... :(((
CŚ--> hmmm... :)

K@mil [ Wirnik ]
Edit dla ubogich.
*Caluje Kocurke w raczke i mowi* to ja ide, papa :)
Wszystkich innych tez zegnam :-D

EwUnIa_kR [ Legend ]
K@mil papa....buba ja zbieram tylko szklane:))

EwUnIa_kR [ Legend ]
cicha---> myślisz że się przyda?:))
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ----> branoc *czy on ze wszystkimi zaczyna?? czemu mnie to drażni??*
kocura ----> hmmmmmm...

kocura [ kocurzasta ]
K@mil--> a a a...a... ehhh....
papa :( kolorowych snow.... :))
Ewunia--> jaka wymagajaca :D
CŚ--> a powiecie mi o co chodzi z kamera i w ogole?
Bris-> a jaki film? :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewunia ----> Jestem tego pewny!!

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kocura ----> kiedyś była ciekawa akcja ale zgubiłem kamerę i musiałem jej szukać... ktoś chciał coś odemnie pożyczyć ale nie dałem
Ewunia----> wytłumacz jej resztę...

EwUnIa_kR [ Legend ]
no to dobra...*siada w kąciku i czeka aż się zrobi bardziej nastrojowa atmosfera*

Brisk. [ Chomik ]
omg ja dzis o suchym pysku jezdem :D A tak mi czegos brakowało :D
*gramoli sie pod łóżko w poszukiwaniu piwa*
kocura nie wiem własnie oblookuje co mam w biblioteczce :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Branoc K@mil :)
Ewunia --> Ale lepiej takie po Kubusiu czy jakies XXL? :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
buba---> najlepsze są te z szampana:)) sprawdzone:))
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
buba ----> przydają się wszystkie...

kocura [ kocurzasta ]
Bris--> mi tez mozesz przyniesc piwa :D hihi
duza musisz miec te biblioteczke... :D
CŚ--> hmmmmmmmmmm..... ja nie rebet kum kum *mysli*
Ewunia--> wytlumacz mi... plose...

EwUnIa_kR [ Legend ]
kocurka--->17. EwUnIa_kR (Wielbicielka Zabaw Z Butelką....i pchania :D)
co ci jeszcze mam tłumaczyć?:D:D

buba [ Cuckoo For Caca ]
O jaki z Ewunii ekoludek :) najpierw oprozni zawartosc butelki a potem jeszcze wykorzysta opakowanie :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
patrzcie na to: (jak tu wejdzie soul to mi sie oberwie...)
tomirek --> usuwam cię z forum za publikowanie po kilka razy kasowanego watku i namawianie do działania na szkodę naszej firmy, mam nadzieję że znajdziesz sobie odpowiednie dla ciebie i spełniające wszystkie twoje wymagania miejsce w internecie.
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kocura ----> już wiesz??

EwUnIa_kR [ Legend ]
:O:O:O:O:O....ostrrrrro

Brisk. [ Chomik ]
kocura ano duża i to zarówno filmów na VHS jak i na innych nośnikach :D A na piwo jesteś za młoda :D Ja tam wole kontakty Panią Prokurator utrzymywac na poziomie prywatnym a nie na jakimś innym :D
EwUnIa_kR pfffff a mi zarzuciła że ja jestem zboczek :D *obrażony*
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk ---> już jedno wezwanie masz na karku... a ty jesteś zboczek...

EwUnIa_kR [ Legend ]
Brisk..ja? kiedy? niemożliwe:D
Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR tak Ty :D
ok przezywacie mnie to se ide gdzie indziej pffffffff
miłej zabawy :D
*sie zabiera i ląduje pod łóżkiem*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 23:43:36]

EwUnIa_kR [ Legend ]
Brisk zboczku..ale ja cię nie przezywam:|:)))

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Witam :D
I o zdrowie pytam :P

kocura [ kocurzasta ]
Ewunia--> ahaaaa... :)))
to ja popytam w szkole o jakies butelki dla Ciebie :D
CŚ--> juz wiem :)
Brisk--> ja mam tylko jeden film na DVD :D - jeden jedyny film :(((
kamil-> czesc :)
dobra buraczki ja sie zmywam...papa
interesujacych snow :D :P :)))
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kocura ----> papa... szkoda że już znikasz...

kamil210 [ Generaďż˝ ]
kocura--> Pa :)
Ech...ja już weekend zaczełem :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
kocurka---> śpij słodko:)) kamil cześć;)

buba [ Cuckoo For Caca ]
Czesc kamil :)
papa kocura :)
Ewunia --> do kogo to byl komentarz to "ostrrrrro"?

EwUnIa_kR [ Legend ]
o to jak soul potraktował tomirka:>

buba [ Cuckoo For Caca ]
To dobrze bo myslalem ze do mnie :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
rozebrał się już ktoś?? bo mi się nudzi...

Brisk. [ Chomik ]
EwUnIa_kR aha tak własnie widze :D
kocura a to kiedys może uzycze Ci czegoś z moich zbiorów :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
hihihi..ja już dawno rozebrana:)))

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisk --> Myslisz ze kocure interesuja filmy XXX? :)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk ----> Byłem prawie pewny że zmodyfikujesz post...
*rozbiera się*
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
buba ----> pewnie tak ale się nie przyzna...

Brisk. [ Chomik ]
buba nie odpowiem na to pytanie bez obecności mojego adwokata :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
*zdziela kijem Brisia po zebrach...* :D.. nie pchaj sie tak pod tym łóżkiem :D
CŚ --->> a co ty tak z tym rozbieraniem? BO jeszcze pomyslimy ze ty jakis tentego jestes :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-04 00:00:31]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
SS ----> no bo... ten tego...

EwUnIa_kR [ Legend ]
o nieeeeee<rozpacz> znowu zle ulokowałam swoje uczucia..*zalewa się łzami*..cicha jest ten tego....buuuuuu....
p.s. a co to własciwie znaczy ten tego? może nie ma o co beczeć?:)):D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Cicha śmierć --> Moze tak moze nie, hmmm ciekawe :)
Brisk --> Masz prawo zachowac milczenie :)

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Tam tego :)
Wykonam spływ kontrolowany do kąpieli wodnej :P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ewa ---> nie martw się... nie lubie menszczyzn... wolę Ciebie...;-)

EwUnIa_kR [ Legend ]
cicha...no uspokoiłeś mnie......uffffff......*zapala papieroska*

...Soul Surfer... [ Legend ]
Cś --->> kogo? "menszczyzn" ?? :>

EwUnIa_kR [ Legend ]
ocho..zazdrośnik:D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
SS ----> napisłem tak specjalnie... menszczyzno (mężczyzno - ver. popr.)

Aspazja [ Konsul ]
bry wieczór :))))))
a ja lubię duzie dzika menścizna:P

...Soul Surfer... [ Legend ]
SĆ ---->> acha czyli lubisz mężczyzn tak ?? :D.. to wszytko tłumaczy :D.. witaj *trzepocze rzesami* :D
No no... prosze kogo tu mamy...
Aspazyjka :D.. witam :).
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-04 00:23:37]

EwUnIa_kR [ Legend ]
hej aspazja:))

Brisk. [ Chomik ]
NOWE POLE!!!!!!!!! :D

Aspazja [ Konsul ]
hej Ewunia:)
SS----> jaka Aspazyjka, co??? hę?