GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Internetowy Klub Buraka <pole nr 75>

03.03.2004
19:23
[1]

Czamber [ Czamberka ]

Internetowy Klub Buraka <pole nr 75>

WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!
Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...

Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Banananan - pierwszy, prawdziwy buraczany banan!
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (w przlyszlosci byc moze minister transportu (lub jakis inny mafiosa)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)

Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki :-)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;-))
9. Qba19 (tak testowo ;-))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Soul Surfer (Podrywacz i kombinator :-D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :-P )
17. EwUnIa_kR (Wielbicielka Zabaw Z Butelką....i pchania :D)

link do poprzedniego pola:

03.03.2004
19:25
[2]

Czamber [ Czamberka ]

Nowe Pole, Kochane Buraczki :)
Witajcie, bawcie sie dobrze i takie tam.. :)

Szafa Gra [ by Brisk ]

:)

03.03.2004
19:26
smile
[3]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Witajcie w nowym i przegrywamy

03.03.2004
19:28
smile
[4]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR ano witam :D

Czamber :*

Mecz: jeeeeez tak jak mówiłem sparing :D Tak grac nie można :D No ale cóz widać dalej kontynuuja frajerską gre :D

03.03.2004
19:28
[5]

następny [ Rekrut ]

Witam :-)
Groclin przegrywa?

03.03.2004
19:30
smile
[6]

eJay [ Gladiator ]


Witam:) Groclin niezle dostaje:)

03.03.2004
19:31
smile
[7]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Znikam buraczki DOBRANOC

03.03.2004
19:36
[8]

maVes [ Konsul ]

Witam!!

03.03.2004
19:43
smile
[9]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czamber --> No to tak jak ja. W tym roku jeszcze nie gralem w zadna gre (oprocz pasjansa i pingwina :) ). Po prostu mi sie nie chce... a tyle fajnych gier czeka na dokonczenie :)

Czesc Ewunia :)

Dobranoc Zofia :)

Czesc maVes :)

0:2 - nie jest zle, jeszcze to wygramy :)

03.03.2004
19:46
[10]

następny [ Rekrut ]

papa Zofia :-) uu dostaje? nie przejdzie :P

03.03.2004
19:57
[11]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Mam dość tego meczu!!

Ewunia & Czamber (ja też chcę buziaka...) --->Dobry Wieczór...

03.03.2004
20:00
smile
[12]

gris [ Generaďż˝ ]

WItam kurna :D dawno mnie na polu nie bylo :)

03.03.2004
20:06
smile
[13]

Brisk. [ Chomik ]

Osiołek!! :D

Zofia papa :D

03.03.2004
20:08
smile
[14]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Witaj gris :)

Wiedzialem ze w koncu strzelimy gola... szkoda tylko ze samobója :)

03.03.2004
20:08
smile
[15]

eJay [ Gladiator ]


Zofia papa:)

Proponuje uczcic fantastyczna gre groclinu:)----------------->

03.03.2004
20:13
smile
[16]

Brisk. [ Chomik ]

Wisła przynajmniej w karnych przegrała :D

03.03.2004
20:14
smile
[17]

Brisk. [ Chomik ]

Czyzby 4:0? :D

03.03.2004
20:20
smile
[18]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> Waśnie...

03.03.2004
20:20
[19]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Właśnie...

03.03.2004
20:21
smile
[20]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć a tam spoko mają nauczke :D Zresztą jak na debiutanta to i tak zaszli bardzo daleko a wszystkiego za pierwszym razem sie nie dostaje :D A tak dostali surowa nauke :D

03.03.2004
20:23
[21]

eJay [ Gladiator ]


Groclin to jeszcze nie team. Oni potrzebuja jakiegos klasowego napadziora i defensywnego pomocnika.

03.03.2004
20:24
[22]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> coś tak dobrze dzisiaj nastawiony do życia??

03.03.2004
20:26
smile
[23]

Brisk. [ Chomik ]

eJay oni grali zawsze dalekimi piłkami na Rasiaka i zrzut na Niedzielana, Niedzielana brak a z nowymi muszą sie zgrać to raz a dwa to to że Rasiak odchodzi to i tak zmieni sie ich taktyka ataku, a obrone oni maja bdb i bym powiedział że o niebo lepsza od pomocy :D

Cicha śmierć eeeee zaskoczyłes mnie tym pytaniem :D

03.03.2004
20:28
smile
[24]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ---> po prostu jestem nieprzewidywalny...

03.03.2004
20:29
smile
[25]

...Soul Surfer... [ Legend ]

JOŁ :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 20:29:28]

03.03.2004
20:29
smile
[26]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć chciałbyś :D

ps.Teraz kibicujemy Bordo żeby zdobyli PU :D

03.03.2004
20:29
smile
[27]

Brisk. [ Chomik ]

Alluś Ty Pijaku :D

03.03.2004
20:33
smile
[28]

Brisk. [ Chomik ]

No Wieszczycki ratuje honor G i 4:1 jest :D JGS :D

03.03.2004
20:34
[29]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> tak jest... a nie "chciałbym"

03.03.2004
20:34
smile
[30]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Yoo SS :)

GOOOOOLLLL 4:1 - zaczynamy odrabiac straty :) jeszcze tylko 4 bramki :)

03.03.2004
20:36
smile
[31]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Yooo :D

Briś ---->> jaki pijaku?.. nic mi ne udowodnisz .. *raczki tutaj* :D

Hehe... chołeła znowu edycja :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 20:36:38]

03.03.2004
20:37
smile
[32]

Brisk. [ Chomik ]

buba buahahahaha :D OK <piwo> 4 U :D

Cicha smierć Ty Ty Ty popadasz w samouwielbienie :D

Alluś mam video XXX :D

03.03.2004
20:40
smile
[33]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]


Brisk ----> to już od dawna...

03.03.2004
20:42
smile
[34]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Brisk --> Tenx za <piwo> 4 me :)

03.03.2004
20:43
smile
[35]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Briś ---->> znaczy co? Ty z kłółikiem ? :D

03.03.2004
20:44
smile
[36]

Brisk. [ Chomik ]

No to lecimy z tym dalej :D

[02.03.2004] 19:03 Soulcatcher [ Prefekt ]

proszę wpisać się do tego wątku jeżeli masz abonament i tytuł spamera, to zmienię wam z powrotem
proszę podać jaki miałeś tytuł przed zmianą

abonament pozwala na więcej niż jego brak, ale to nie oznacza że człowiek posiadający abonament jest bezkarny, bardzo proszę o samokontrolę


Inaczej mówiąc ja już mam 100% tytuł spamera :D

03.03.2004
20:45
smile
[37]

Brisk. [ Chomik ]

^za OSZKI

03.03.2004
20:46
smile
[38]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Ellllllllllloł......znaczy eee czesc :)

03.03.2004
20:48
smile
[39]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Łeee to ja se ide postatsowac :D

Witam FF :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 20:48:43]

03.03.2004
20:54
smile
[40]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

SS ---> hej :D:D:D

03.03.2004
20:59
[41]

Czamber [ Czamberka ]

Brisk :* dlaczego mowisz, ze masz na 100% tytul spamera?
[ spamera ] dostaja Ci, ktorzy wpisuja sie do bezsensownych watkow, tak mi sie wydaje..
ehh, w ogole to jest troszke po*ebane :|
uwazam ze jest tylu kandytatow do takiego stopnia a dostali go Ci, ktorzy nie powinni :(
ale coz, Twoj post wyzej Brisk tez mowi za siebie.. czytalam tez o tym w Golmaxie.. niesprawiedliwe moim zdaniem, ze mimo wszystko posiadacze abonamentow maja lepiej.. no, ale podobno tak jest zawsze, ze kasa zalatwi wszystko..
ale i tak mozna zauwazyc pozytywne zmiany na forum, ludzie sie troszke przejeli, szczegolnie ci mlodsi.. no i dobrze, moze bedzie mniej bezsensownych watkow.. i dopisywania sie do nich..
kurde, nie chcialabym byc takim Soulem w sumie, cokolwiek nie zrobi ludzie i tak beda mieli do niego pretensje i zawsze sie znajdzie ktos komu sie bedzie cos nie podobac.. tak samo z moderatorami.. kazdemu sie wydaje ze lepiej by to robil.. ale przyszlo by co do czeo to okazaloby sie ze jednak nie..

ide sie kapac by zmyc stres codziennego dnia :P :)

03.03.2004
21:02
smile
[42]

Brisk. [ Chomik ]

Femme Witam :D

Czamber ja tam Soulcatcher'em nie chciałbym być tj nic złego tu nie mam na myśli :D A so do modków to hehe ja tam nic bym nie miał żebym otrzymał taką władze tutaj :D Alez by sie działo :D Zreszta na tamtym forum mnie lubili [chyba] i nie było zażaleń :D

*idzie podglądac Czamber w kąpieli*

*idzie SAM BEZ TOWARZYSTWA podgladać* :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 21:20:16]

03.03.2004
21:07
smile
[43]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czesc FemmeFatale :)

Czamber --> Jakie to jest troszke? :)

*śledzi Briska ktory poszedl sam podgladac Czamber* :)

03.03.2004
21:09
[44]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisk --> cześć:)
wiecie co?...nie mam zamiaru się dziś uczyć :P
codziennie tak mówie...eh....;P

03.03.2004
21:12
smile
[45]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

buba -----> hi :D
*śledzi Bube, który śledzi Briska ....itp....;P*

03.03.2004
21:13
smile
[46]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ----> dobry

Brisk ----> Gańba by ci bylo... *myśli* ja też chcę!!

03.03.2004
21:14
smile
[47]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*idzie za Femme*

03.03.2004
21:14
[48]

Czamber [ Czamberka ]

ej no!!! :D
nie ma żadnego podgladania :P :D
Brisk mi i tak kazał robić zdjecia niby :P :>
ja nie wiem co mu za mysli chodza po glowie :P :D

Brisk!! bo Allan mi dokucza na Golmaxie :P :D

buba ----> po*ebane :D a co? :P

ps: nikt mnie nie idzie podgladać !! :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 21:21:38]

03.03.2004
21:15
smile
[49]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

CŚ ---------> cześć:D

03.03.2004
21:17
smile
[50]

...Soul Surfer... [ Legend ]

*śledzi Bube śledzącego Brisa*... :D

Fakt to co mówi Czamber .. jest wiele ludzi ktorzy na taki stopien zaslugują i to permanętnie do nicka... dopóki sie poprawia. Ponad to ja nigdy nie marudziłem na mordki od pazdzirnika 2001 roku nie dostałem bana.. a tak szczerze obiektywnym wzrokiem to powinienem miec juz z 5 bananów :).. ale coż .. sa równi i równejsi :D...
A Soul i Mordki maja poprostu dosc niewdzięczną pracę ale ktos to musi robić.

Czamber ---->> ja Ci dokuczam?? gdzie?? ja nawet GOLMAXU nie mam :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 21:21:24]

03.03.2004
21:19
smile
[51]

Brisk. [ Chomik ]

Czamber ale zdjęcia obiecane mam :D Zreszta ja sie wywiąże ze swojej cześci a Ty ze swojej czesci umowy :D

03.03.2004
21:23
[52]

Czamber [ Czamberka ]

Allan ... nie no skądże nie masz Golmaxa, nie masz też edycji postów :D :P
ale Brisk juz sie tam Toba zajal :P :>

Brisk :* ale wiesz jak to jest, najpierw Ty sie musisz wywiazać z tej umowy.. co mialo nastapic z reszta juz dawno ... :> :P

ok, ide :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 21:23:33]

03.03.2004
21:25
smile
[53]

Brisk. [ Chomik ]

Czamber hiehiehie OK OK poćwicze z miskiem :D

03.03.2004
21:28
smile
[54]

buba [ Cuckoo For Caca ]

*patrzy za siebie i widzi kilka osob ktore go sledza* *mysli* A to śledzie, pewnie jakies tajniaki :)

03.03.2004
21:35
[55]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*zastanawia się czy buba JEGO też zauważył*

03.03.2004
21:36
smile
[56]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Dobra puchatki ja lece:)
miłej noczki :P
..

03.03.2004
21:42
smile
[57]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Eeeee.... co to ja chciałem :D *drapie sie*

Czamber ---->> chyba ja zająłem sie Brisiem.. albo nie Briś chciałby sie mną zając :D.. oo tak lepiej :D

03.03.2004
21:42
smile
[58]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ---> do następnego!!

03.03.2004
21:45
smile
[59]

buba [ Cuckoo For Caca ]

papa Femme :)

*zauwazyl Cichą śmierć ale zawrocil bo panna Czamber juz i tak skonczyla sie kąpać* :)

PS. Ta reklama juz mnie sra, to jest reklama pisma o grach czy nowych odcinkow Boba Budowniczego?

03.03.2004
21:45
[60]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

[obserwator mode off]

Czamber - za MU sie wzielas? :) ... czasu nie masz... to trzeba sobie zrobic wolne :)

*hmmm kto tu kogo sledzi ;) a ja musze isc, nikogo se nie posledze ... jakiejs polelficy troche wladzy sie dostalo i wystawila mnie na warte, teraz musze marznac i moknac :)* ok wracam na moj watek :)

[obserwator mode on]

03.03.2004
21:48
smile
[61]

Brisk. [ Chomik ]

Khe Witam i papa :D

Stuffman *z rozmazianym wzrokiem i łzach na policzkach* Ja kcie jakąś bajećke sobie ogladnąc buuuuuu :D

Mam nowe szafy Króla ale mam tez Lige Jakiś tam Dżentelmenów to se ją ogladne najpierw :D Muszem sie spieszyć bo kuzyn znów zarząda zwrotu :D

03.03.2004
21:51
[62]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

buba ----> wyłacz głos... lub MyIE... lub Opera... lub GOLMax..

03.03.2004
21:52
smile
[63]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Diler :) --> A lubiś Boba Budowniciego? To siobie klikaj ciały cias na taki guziciek odśfieś to bedzieś miał baje

03.03.2004
21:56
[64]

Czamber [ Czamberka ]

buba ... kurna Ty to masz wyczucie, hehe, aż się boje czy faktycznie mnie nie podglądaliście :P :D *boi się* :P

Allan ... a niby kto sie chce Toba zajmować? :D bo że Brisk sie Toba juz za bardzo nie chce to wiadomo :>
a poza tym to strasznie bełkoczesz cos ostatnio :]

Brisk ... nie ma żadnych zdjęc :P :D dopoki sie nie wywiazesz z umowy :P :) a poza tym aparat mi sie by zalał :> :P a miska mi nie maltretuj bo ma wrocic do mnie w calosci :> *grozi palcem* :D

Khe ... cześć :) nio nie ma wlasnie czasu, gra juz dawno zainstalowana, konto juz dawno zolozone a gralam 5 minut.. :( a poza tym tam takie wypasione postacie chodza ze az wstyd :P :D ale jeszcze sobie zagram.. na pewno.. :) co do wolnego to najblizsze wolne od 12 marca bo wtedy wyjezdzam :D
no i widzialam ze robicie sobie sesyjke na Golu.. :) pomysl ciekawy, trzeba przyznac, ale jednak nie to co na żywo :) ja juz bede miala okazje zagrac mam nadzieje na Pyrkonie :)
no i <papa> jesli sobie juz poszles :(

03.03.2004
22:01
smile
[65]

Brisk. [ Chomik ]

Czamber dobra dobra :D Misiek bedzie cały słowo :D A co do umowy to jeszcze przedyskutujemy ją hłehłehłe :D

03.03.2004
22:01
smile
[66]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Cicha śmierć --> Nie moge wylaczyc bo slucham mp3, MyIE lub Opera odpada bo z mojego komputera tez korzysta czasami siostra a ona jest zielona w tych sprawach i jakby sie miala zas na nowo uczyc to ja dziekuje :)
Teraz mi sie przypomnialo ze mam jeszcze niewykorzystany kod z Encyklopedii Gier... no tak tylko ze z wersji 2003 :) to juz chyba sie skonczyl termin waznosci :)

Czamber --> Czyli nie zauwazylas tych kamer? ... Uffffff :)

03.03.2004
22:11
smile
[67]

kocura [ kocurzasta ]

lalala.... :)))
lecicie pole za polem....
nie bede czytac bo mi sie nie chce - za duzo tego :D

mozecie mi strescic :)))
hihi


ps czesc wszystkim :)
co slychac?
komu jogurta?
znowu jakis mecz? a co chodzi.... hmmm

03.03.2004
22:11
smile
[68]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czesc kocura :)

03.03.2004
22:16
[69]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kocura -----> jest dobrze.. i ja chcę jogurta... mecz... nic ciekawego...

03.03.2004
22:18
smile
[70]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kotus ---->> witam :).. no nic ciekawego :)

03.03.2004
22:19
smile
[71]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

SS ----> Śledzisz mnie?? [by Brisk]

03.03.2004
22:21
smile
[72]

kocura [ kocurzasta ]

buba--> :))
a Ty jogurta nie????

CŚ--> :))
oki jaki smak jogurta chcesz? :))
a kto gra z kim?

03.03.2004
22:23
smile
[73]

kocura [ kocurzasta ]

i znow nie odswiezylam..grrr

SSku--> :)))

03.03.2004
22:24
[74]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kocura-----> truskawkowy!!

Groclin Gorzów Wlkp. - Girondins Bordeaux... i już się skończył..

03.03.2004
22:24
smile
[75]

K@mil [ Wirnik ]

O, Kocurka :)

*siada obok*

03.03.2004
22:25
smile
[76]

buba [ Cuckoo For Caca ]

kocura --> A chetnie. Dzisiaj Ty wybierz smak, tylko jakis dobry :)

Mecz juz sie skonczyl. Grał Groclin - Bordeaux i przegralismy 4:1 :)

03.03.2004
22:26
smile
[77]

kocura [ kocurzasta ]

CŚ--> wiesz co dobre...
*podaje jogurt truskawkowy* :)))

smacznego :))

i kto wygral?

ooo K@mil....
:)
czesc.... co tam?

03.03.2004
22:27
[78]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

buba----> hołduję zasadzie nie podawać wyniku póki dana osoba nie spyta... mogłeś komuś popsuć znacząco powtórkę...

03.03.2004
22:27
[79]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kocur----> odpowiedziano

i dziękuję... ;):D

03.03.2004
22:30
smile
[80]

kocura [ kocurzasta ]

*wali glowa w sciane*

nie piszcie tak szybko!!!

CŚ--> aha :))
prosze... :)))

buba--> hmm.... truskawkowy...
*podaje jogurcik bubie*

dzieki za wynik :D
i tak sie nie znam...nawet nie wiem w jakich koszulkach grali... (a moze grali bez...*diabelek*? ) :D

03.03.2004
22:32
smile
[81]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Cicha śmierć --> Ok. o tym nie pomyslalem, ale kociak chyba i tak nie byla zaintereoswana ogladaniem.
O, widzisa sama sie spytala o wynik tylko troche pozniej :)

kocura --> Dzieki. Bylo pycha *oblizuje sie* :)

03.03.2004
22:33
smile
[82]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Pfff... *i wszytko jasne* :D

ups... pomyliłem watki... :/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 22:34:16]

03.03.2004
22:35
[83]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

buba ----> to na przyszłość... nie przejmuj się

kocura ----> masz swojego kota??;-)

03.03.2004
22:35
smile
[84]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka, u mnie nic, robie niemiecki i ucze sie biologi, ale Ty ostatnio rzadko tu wpadasz :(

03.03.2004
22:40
smile
[85]

kocura [ kocurzasta ]

buba--> hihi... :))

CŚ--> nie mam kota...
a Ty / Wy?

K@mil--> przciez wiesz...ograniczenia... :(((((
milego kucia :D *diabelek*

SSku--> :)
wlasnie nie moglam wpasc do czego Twoja wypowiedz byla :D

03.03.2004
22:40
smile
[86]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hmmmmmm........hmmm...hmmmm.....cicha:*...buba:)) k@mil:))kocura:))

03.03.2004
22:44
smile
[87]

Brisk. [ Chomik ]

Ale ruch :D jeeeeeez normalnie az miejsca brak :D

*idzie do siebie pod łóżko*

03.03.2004
22:44
smile
[88]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka, wiem, ale i tak mi smutno :(

03.03.2004
22:45
smile
[89]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia---> dzięki... *rumieni się*

kocura ----> ciekawe czy wiesz co miałem na myśli...

03.03.2004
22:46
smile
[90]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Kotus --->> no widzisz :).. tak miało byc :D

Bris --->> *idzie za Brisiem pod łózko bo tu duzo nieznajomych ludzi*

03.03.2004
22:47
smile
[91]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brisk:*..ss:*...gdzie uciekacie?:>

03.03.2004
22:47
[92]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

SS & Brisk ----> co wy tam razem chcecie robić??:D:D:D:P:P

03.03.2004
22:48
[93]

Czamber [ Czamberka ]

pod łożko?!?! pod moje łózko? :P :D

Brisk :* :)

buba zauwazylam, ale jestem juz przyzwyczajona, juz w Trollu byly, w moim domu Brisk tez zamontowal :P :D wiec wiesz.. traktuje je jak powietrze :D

03.03.2004
22:49
smile
[94]

kocura [ kocurzasta ]

K@mil--> ojoj.... *glaszcze*

CŚ--> aaa czyli to bylo z jakims podtekstem tak? hmmmmm...... :P
no to zalozmy ze nie wiem co miales na mysli...wytlumacz mi :D


SSku--> "duzo nieznajomych ludzi*" jakto? buuu
ps na pewnoe ludzi?


ale sie czepiam dzisiaj *diabalek* :D

03.03.2004
22:50
smile
[95]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Ewuś --->> nigdzie nie uciekamy poprostu idziemy sobie :D... poza tym mozesz zawsze do nas dołączyć :D *macha na zachęte ręką* :D

Cś ---->> ja bede tylko siedział i popijał do konca szampana .. a Briś to ja nie wiem.. :D.. przynajmniej ja trzymam sie z dala od niego :D.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 22:52:13]

03.03.2004
22:51
[96]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kocura ----> to tu dużo tłumaczyć...

no wiesz kot (kocur) z kotką(kocurą) - razem... to mam na myśli...

03.03.2004
22:51
smile
[97]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka ==> *sie przytula* ;)

03.03.2004
22:52
smile
[98]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie podejrzewam żeby moje towarzystwo jakoś specjalnie was interesowało pod łóżkiem czamber:P:P:P

03.03.2004
22:54
smile
[99]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

SS ----> pod łóżkiem nie ma zbyt dużo miejsca... więc dużeuj odległości raczej nie zrobisz... ja bym się go obawiał...

03.03.2004
22:54
smile
[100]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Ewuś --->> jak juz mówiłem ja tam tylko ide dopic szampana i posiedziec z dala od tego zamieszanie.. wiesz takie przytulne.. .ciche miejsce :D.

Cś --->> ale ja mam przy sobie kija na wszelki wypadek :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 22:55:50]

03.03.2004
22:55
smile
[101]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czesc Ewuniu :)

Czamber --> Tak? to moze sie zglosisz do jakiegos Byg Bradera? :)

03.03.2004
22:56
smile
[102]

kocura [ kocurzasta ]

Czamber --> czesc... :)))

SSku, Briś--> zmiescicie sie tam?

K@mil--> *zaskoczona* *zarumieniona* :))

CŚ--> aaa...o to chodzi.... no tak..moglam sie domyslec :D
no wiec....hmm.... *posmutniala* ... powiedzmy ze moja slodka tajemnica....

Ewunia--> odwazna jestes :D

03.03.2004
22:58
smile
[103]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kocura...wiem..ale i tak nie ma się czego bać:P
buba:*

03.03.2004
22:58
smile
[104]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka ==> *zawstydzony* :)

Wiesz, Nastepny robi scianke... :)

03.03.2004
22:58
[105]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*zazdrosny o K@mila*

kocura -----> wygląda na to że nie...

SS ----> chcesz mu go wsadzić??

Ewunia ----> zostań tutaj oni się sobą sami zajmą...

03.03.2004
23:01
smile
[106]

kocura [ kocurzasta ]

K@mil--> wiem... :))
nawet ma juz polowe chwytow :)

CŚ--> ehh...rozglyzles mnie....

Ewunia--> czego nie...raczej kogo :D :P
zostan... chyba ze idziesz tylko po szampana i wracasz z z nim do nas :D

03.03.2004
23:01
smile
[107]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie mam zamiaru z nimi iść..wiem że tak naprawdę chcą zostać sami:)))...szukam sobie jakiegoś ładnego zachodu słońca:))

03.03.2004
23:02
smile
[108]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Cś --->> nie odganiać :D...

Kotus ---->> hmm no chyba tak :D.. tu jest całkiem przestronnie jak sie wywali te wszytkie maskotki :D

03.03.2004
23:03
smile
[109]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Ja nie chce nic mowic, ale jest 23... rozbierac sie :)

03.03.2004
23:04
smile
[110]

EwUnIa_kR [ Legend ]

brisk pewnie chce dać ss jakiś specjalny urodzinowy prezencik:P:P:P

03.03.2004
23:05
[111]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

buba ----> pierwszy nie będę... Brisk zawsze zaczynał
kocura ----> ;-)

03.03.2004
23:06
[112]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia i reszta (poza SS i Briskiem) ---> może powinniśmy zostawić ich samych??

03.03.2004
23:06
smile
[113]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka, co tam jeszcez mi powiesz :)

03.03.2004
23:07
smile
[114]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cicha a masz jakąś bazę?

03.03.2004
23:09
smile
[115]

kocura [ kocurzasta ]

SSku--> :D az tyle ich tam jest?
łał...

Ewunia--> :)))
idz po szampana :D

buba--> *zdziwiona* ...ja sie wstydze...nie chce pierwsza..

CŚ--> :)
hmm...to dokad idziemy?

K@mil---> u mnie w sszkole nudy :( na lekcjach..na przerwach lepiej :D smieszniasto :)))

03.03.2004
23:10
smile
[116]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Jaki prezencik?? :>

*patrzy sie na zachód słonca* :D

03.03.2004
23:10
smile
[117]

kocura [ kocurzasta ]

EDYCJA POSTU

CŚ--> :)
to dokad idziemy? (poza SSkiem i Briskiem) :)))

K@mil---> a Ty co mi powiesz? :P

03.03.2004
23:10
smile
[118]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka, ja w szkole nie mam czasu sie nudzic :) W nastepnym tygodniu mam wt-czw rekolekcje, a tydzien potem w poniedizlaek ustny egzamin z matmy :[

03.03.2004
23:12
smile
[119]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no dobra...idę:>....jakby ktoś miał puste butelki to zostawić ..przydadzą mi się:)))

03.03.2004
23:12
smile
[120]

K@mil [ Wirnik ]

Kocurka, mam dosc szkoly i ciaglego zmeczenia i jeszcze Cie na polu nie ma ;)

03.03.2004
23:13
[121]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

może na "bezsenność"??

03.03.2004
23:14
smile
[122]

Brisk. [ Chomik ]

Im sem film ogladnął :D No to teraz może next movie bo tu dalej tłok :D

03.03.2004
23:14
[123]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia----> na to z kamerą?? (swoją drogą: znalazłem ją!!)

03.03.2004
23:15
smile
[124]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Ewunia --> Ja mam puste butelki po Pepsi - takie 2,5 litrowe :)

03.03.2004
23:15
smile
[125]

K@mil [ Wirnik ]

Ide spac, dobranoc :)

03.03.2004
23:15
smile
[126]

kocura [ kocurzasta ]

K@mil--> ja nudze sie tylko na lekcjach :D
ale ciii.... hihi
" poniedizlaek ustny egzamin z matmy " ?? powodzenia.... :)

Ewunia--> papa.... :)
wracaj szybko...

K@mil--> no ale nie moge wczesniej wchodzic..ani na dluzej..nio nie moge.... :(((

CŚ--> hmmm... :)

03.03.2004
23:16
smile
[127]

K@mil [ Wirnik ]

Edit dla ubogich.

*Caluje Kocurke w raczke i mowi* to ja ide, papa :)

Wszystkich innych tez zegnam :-D

03.03.2004
23:18
smile
[128]

EwUnIa_kR [ Legend ]

K@mil papa....buba ja zbieram tylko szklane:))

03.03.2004
23:18
smile
[129]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cicha---> myślisz że się przyda?:))

03.03.2004
23:19
[130]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ----> branoc *czy on ze wszystkimi zaczyna?? czemu mnie to drażni??*

kocura ----> hmmmmmm...

03.03.2004
23:19
smile
[131]

kocura [ kocurzasta ]

K@mil--> a a a...a... ehhh....
papa :( kolorowych snow.... :))

Ewunia--> jaka wymagajaca :D

CŚ--> a powiecie mi o co chodzi z kamera i w ogole?

Bris-> a jaki film? :)

03.03.2004
23:20
[132]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia ----> Jestem tego pewny!!

03.03.2004
23:22
smile
[133]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kocura ----> kiedyś była ciekawa akcja ale zgubiłem kamerę i musiałem jej szukać... ktoś chciał coś odemnie pożyczyć ale nie dałem

Ewunia----> wytłumacz jej resztę...

03.03.2004
23:22
smile
[134]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no to dobra...*siada w kąciku i czeka aż się zrobi bardziej nastrojowa atmosfera*

03.03.2004
23:22
smile
[135]

Brisk. [ Chomik ]

omg ja dzis o suchym pysku jezdem :D A tak mi czegos brakowało :D

*gramoli sie pod łóżko w poszukiwaniu piwa*

kocura nie wiem własnie oblookuje co mam w biblioteczce :D

03.03.2004
23:22
smile
[136]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Branoc K@mil :)

Ewunia --> Ale lepiej takie po Kubusiu czy jakies XXL? :)

03.03.2004
23:25
smile
[137]

EwUnIa_kR [ Legend ]

buba---> najlepsze są te z szampana:)) sprawdzone:))

03.03.2004
23:25
[138]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

buba ----> przydają się wszystkie...

03.03.2004
23:25
smile
[139]

kocura [ kocurzasta ]

Bris--> mi tez mozesz przyniesc piwa :D hihi
duza musisz miec te biblioteczke... :D

CŚ--> hmmmmmmmmmm..... ja nie rebet kum kum *mysli*

Ewunia--> wytlumacz mi... plose...

03.03.2004
23:28
smile
[140]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kocurka--->17. EwUnIa_kR (Wielbicielka Zabaw Z Butelką....i pchania :D)
co ci jeszcze mam tłumaczyć?:D:D

03.03.2004
23:30
smile
[141]

buba [ Cuckoo For Caca ]

O jaki z Ewunii ekoludek :) najpierw oprozni zawartosc butelki a potem jeszcze wykorzysta opakowanie :)

03.03.2004
23:30
[142]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

patrzcie na to: (jak tu wejdzie soul to mi sie oberwie...)

tomirek --> usuwam cię z forum za publikowanie po kilka razy kasowanego watku i namawianie do działania na szkodę naszej firmy, mam nadzieję że znajdziesz sobie odpowiednie dla ciebie i spełniające wszystkie twoje wymagania miejsce w internecie.

03.03.2004
23:31
[143]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kocura ----> już wiesz??

03.03.2004
23:32
smile
[144]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:O:O:O:O:O....ostrrrrro

03.03.2004
23:33
smile
[145]

Brisk. [ Chomik ]

kocura ano duża i to zarówno filmów na VHS jak i na innych nośnikach :D A na piwo jesteś za młoda :D Ja tam wole kontakty Panią Prokurator utrzymywac na poziomie prywatnym a nie na jakimś innym :D

EwUnIa_kR pfffff a mi zarzuciła że ja jestem zboczek :D *obrażony*

03.03.2004
23:34
[146]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ---> już jedno wezwanie masz na karku... a ty jesteś zboczek...

03.03.2004
23:34
smile
[147]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Brisk..ja? kiedy? niemożliwe:D

03.03.2004
23:35
[148]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR tak Ty :D

ok przezywacie mnie to se ide gdzie indziej pffffffff
miłej zabawy :D

*sie zabiera i ląduje pod łóżkiem*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 23:43:36]

03.03.2004
23:37
smile
[149]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Brisk zboczku..ale ja cię nie przezywam:|:)))

03.03.2004
23:38
smile
[150]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Witam :D

I o zdrowie pytam :P

03.03.2004
23:43
smile
[151]

kocura [ kocurzasta ]

Ewunia--> ahaaaa... :)))
to ja popytam w szkole o jakies butelki dla Ciebie :D

CŚ--> juz wiem :)

Brisk--> ja mam tylko jeden film na DVD :D - jeden jedyny film :(((

kamil-> czesc :)


dobra buraczki ja sie zmywam...papa
interesujacych snow :D :P :)))

03.03.2004
23:46
[152]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kocura ----> papa... szkoda że już znikasz...

03.03.2004
23:46
smile
[153]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

kocura--> Pa :)

Ech...ja już weekend zaczełem :D

03.03.2004
23:47
smile
[154]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kocurka---> śpij słodko:)) kamil cześć;)

03.03.2004
23:52
smile
[155]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Czesc kamil :)

papa kocura :)

Ewunia --> do kogo to byl komentarz to "ostrrrrro"?

03.03.2004
23:53
smile
[156]

EwUnIa_kR [ Legend ]

o to jak soul potraktował tomirka:>

03.03.2004
23:54
smile
[157]

buba [ Cuckoo For Caca ]

To dobrze bo myslalem ze do mnie :)

03.03.2004
23:55
[158]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

rozebrał się już ktoś?? bo mi się nudzi...

03.03.2004
23:55
smile
[159]

Brisk. [ Chomik ]

EwUnIa_kR aha tak własnie widze :D

kocura a to kiedys może uzycze Ci czegoś z moich zbiorów :D

03.03.2004
23:56
smile
[160]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hihihi..ja już dawno rozebrana:)))

03.03.2004
23:58
smile
[161]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Brisk --> Myslisz ze kocure interesuja filmy XXX? :)

03.03.2004
23:58
smile
[162]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> Byłem prawie pewny że zmodyfikujesz post...

*rozbiera się*

03.03.2004
23:59
[163]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

buba ----> pewnie tak ale się nie przyzna...

03.03.2004
23:59
smile
[164]

Brisk. [ Chomik ]

buba nie odpowiem na to pytanie bez obecności mojego adwokata :D

04.03.2004
00:00
smile
[165]

...Soul Surfer... [ Legend ]

*zdziela kijem Brisia po zebrach...* :D.. nie pchaj sie tak pod tym łóżkiem :D

CŚ --->> a co ty tak z tym rozbieraniem? BO jeszcze pomyslimy ze ty jakis tentego jestes :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-04 00:00:31]

04.03.2004
00:03
smile
[166]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

SS ----> no bo... ten tego...

04.03.2004
00:05
smile
[167]

EwUnIa_kR [ Legend ]

o nieeeeee<rozpacz> znowu zle ulokowałam swoje uczucia..*zalewa się łzami*..cicha jest ten tego....buuuuuu....


p.s. a co to własciwie znaczy ten tego? może nie ma o co beczeć?:)):D

04.03.2004
00:05
smile
[168]

buba [ Cuckoo For Caca ]

Cicha śmierć --> Moze tak moze nie, hmmm ciekawe :)

Brisk --> Masz prawo zachowac milczenie :)

04.03.2004
00:06
smile
[169]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Tam tego :)

Wykonam spływ kontrolowany do kąpieli wodnej :P

04.03.2004
00:08
[170]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewa ---> nie martw się... nie lubie menszczyzn... wolę Ciebie...;-)

04.03.2004
00:10
smile
[171]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cicha...no uspokoiłeś mnie......uffffff......*zapala papieroska*

04.03.2004
00:13
smile
[172]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Cś --->> kogo? "menszczyzn" ?? :>

04.03.2004
00:15
smile
[173]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ocho..zazdrośnik:D

04.03.2004
00:16
smile
[174]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

SS ----> napisłem tak specjalnie... menszczyzno (mężczyzno - ver. popr.)

04.03.2004
00:22
smile
[175]

Aspazja [ Konsul ]

bry wieczór :))))))


a ja lubię duzie dzika menścizna:P

04.03.2004
00:22
smile
[176]

...Soul Surfer... [ Legend ]

SĆ ---->> acha czyli lubisz mężczyzn tak ?? :D.. to wszytko tłumaczy :D.. witaj *trzepocze rzesami* :D

No no... prosze kogo tu mamy...

Aspazyjka :D.. witam :).

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-04 00:23:37]

04.03.2004
00:26
smile
[177]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hej aspazja:))

04.03.2004
00:27
smile
[178]

Brisk. [ Chomik ]





NOWE POLE!!!!!!!!! :D

04.03.2004
00:28
smile
[179]

Aspazja [ Konsul ]

hej Ewunia:)
SS----> jaka Aspazyjka, co??? hę?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.