GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Federacja Deluxe Ski Jump: Gry-Online [cz. 29 - Iceland]

03.03.2004
00:00
smile
[1]

Szwaroc [ ]

Federacja Deluxe Ski Jump: Gry-Online [cz. 29 - Iceland]

...................::::::::::::::Federacja DELUXE SKI JUMP::::::::::::::...................
version 2.1

WSTĘPNIAK

Witam w oficjalnym wątku Federacji DELUXE SKI JUMP GRY-OnLine!
Deluxe Ski Jump to nowej generacji symulacja skoków narciarskich w trójwymiarowej grafice. Dzięki dokładnie odwzorowanym prawom fizyki, realizm DSJ jest jednym z najlepszych, jakie stworzono w grach sportowych. Dobrze zaprojektowana obsługa myszy daje ci pełną kontrolę nad animowanym w czasie rzeczywistym skoczkiem. Możesz balansować podczas wybicia, zmieniać nachylenie ciała podczas lotu, korzystać z wiatru i w końcu perfekcyjnie wylądować, by usatysfakcjonować sędziów. Skocznie są urozmaicone. Od malutkiej skoczni K50, aż do ogromnej K250. Każda z 32 skoczni daje ci unikalne doświadczenia. Możesz także wyzwać swych przyjaciół na pojedynek i organizować wielkie turnieje, gdyż DSJ może obsługiwać do 16 zawodników jednocześnie. Pełny puchar świata na 32 skoczniach, z udziałem 16 zawodników daje ekstremalną zabawę i wrażenia!
Miłej zabawy!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

CZŁONKOWIE

SzCzEsNy =======> założył federacje :)
Szwaroc ========> pilnuje federacji noca :]
Sayet ==========> był pierwszy jako członek :)
cycu2003(4) =======> logoTwórca, stworzył logo federacji ;)
wolfen3741 ======> stworzył naszą stronkę, główny rankingowiec :)
ALEX2150 =======> główny rozsyłacz gry DSJ, drugi rankingowiec ;)
Mutant z Krainy OZ => gra bo mu się nudzi :]
Regis =========> wszedł w to i nie chce wyjść [narazie], ale jednak wyszedl :(
Badzi ==========> po prostu wybija sie i leci :]
Devilll2 =========> nasz "diabełek" ;)
Skibi ==========> fajnie sie zglosil :)
hctkko=========> ma bardzo skomplikowany nick ;)
Bioreaktor =======> oczyszcza powietrze na forum :]
Sypki ============> Rozsypuje sie w locie :]
Buczo. =========>
..:::Marbi:::.. ==> Skakał realnie na Veliskakance K2
p_e_p_s_i ========>i poooleciał... do sklepu po pepsi, sponsor tytularny ;)
kajojo ========> w locie strzela gafy :]
xKx ===============> Don Polamane Narty :)
tchibo=============>
PoH ========>
Skynet==========>
Krzysieek =====>
Przewodnik Syriusza ======>

nowi członkowie ==> wszyscy forumowicze którzy spełniają warunki członkostwa [poniżej]

Prośba do członków: proszę o wpisanie w sygnaturce: należy do Federacji DELUXE SKI JUMP _ Gry OnLine

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

LINKI

do naszej stronki: https://www.federacjadsj.republika.pl
pozostałe z info o grze:
https://www.icpnet.pl/~mbm/ftp.html
https://www.dsj.prv.pl/
https://www.mediamond.fi/
https://www.dsj.cad.pl/
do poprzedniej części na samym dole
WAŻNE! Jeśli jesteś posiadaczem widnowsa XP i nie możesz robić screenów w DSJ
Ściagnij DOSboxa. Znajdziesz go pod tym linkiem: https://heanet.dl.sourceforge.net/sourceforge/dosbox/DOSBox0.61-win32-installer.exe
instrukcja obslugi do DOSBox'a: https://www.ks-ekspert.pl/archiwum/0104/inne/DOSBox/048-050_KSE_06_01.pdf

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

WYMAGANIA SPRZĘTOWE

* Pentium 166 lub szybszy
* Mysz z dwoma przyciskami
* Karta graficzna kompatybilna z trybem VGA
* 470 kb wolnej pamięci
* Dos 4.0 lub nowszy

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

WARUNKI CZŁONKOSTWA

* Musisz lubić grę DSJ
* Nie możesz pisać postów, które wywołają popłoch i zamieszanie w federacji
* NIE PROBOJ OSZUKIWAC!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

SPOSÓB ODBYWANIA SIĘ ZAWODÓW

Skaczemy jak w Pucharze Świata, po oddaniu dwóch skoków robimy screen z notą końcową i odległością i zamieszczamy go we wątku z konkursu.
Konkursy odbywaja sie w srody i w soboty!

Jesli komus wyjdzie jakis wspanialy skok ktory wplynie na jego note w konkursie musi potwierdzic go powtorka, jesli nie bedzie jej posiadal nie zostanie sklasyfikowany!!!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

SKOCZNIE

1. Finlandia K105
2. Szwajcaria K170
3. Czechy K135
4. Białoruś K220
5. Austria K70
6. USA K130
7. Łotwa K165
8. Polska K80
9. Japonia K210
10. Belgia K95

11. Islandia K190
12. Anglia K50
13. Niemcy K120
14. Estonia K155
15.Norwegia K90
16. Australia K240
17. Irlandia K125
18. Ukraina K60
19. Węgry K180
20. Szwecja K140
21. Włochy K230
22. Dania K75
23. Słowacja K110
24. Kanada K185
25. Litwa K145
26. Kazachstan K85
27. Chiny K205
28. Francja K160
29. Holandia K100
30. Rosja K200
31. Korea K150
32. Słowenia K250
33. Zakopane1 K120
34. Zakopane2 K65
35. Karpacz K85
36. Wisła K105
37. Szczyrk K85

Skocznie napisane pochyloną czcionką to skocznie na których już skakaliśmy,
Skocznia napisana podkreśloną czcionką to skocznia następna na której bedziemy skakać.

Logo ktore widac :D mialo byc juz wklejone w czesci zaraz po 10 konkursie z okazji zakonczenia 10 konkursu, ale nie moglem sie doczekac zalozenia watku wiec pojawia sie dopiero teraz (m.in. dlatego bylem lekko poddenerwowany), i tak jak 1 logo to stworzyl Cycu2003(4)

03.03.2004
06:35
smile
[2]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Szwaroc ---> dzięki. btw. fajne logo

03.03.2004
07:00
smile
[3]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Fajne logo:)

Oddaje screena tak jak zapowiadałem.

211.5m
211.5m

405.6

03.03.2004
07:18
smile
[4]

Poh [ Pretorianin ]

A co mi tam, też zapodam swojego wcześniej.
Faktem jest że jest to jedna z najgorszych skoczni do skakania, btw ten screen jest chyba z piątku, a od tamtej pory próbuje się zmusić żeby jeszcze się poprawić ale nie udało mi się :)
Zresztą z tego co wypowiadali się niektórzy np. pepsi to mają wynik gdzieś w tej okolicy więc może ich to zdopinguje:)

03.03.2004
07:42
smile
[5]

Skynet3000 [ Legionista ]

fajne logo
oddaje teraz------>

03.03.2004
08:45
smile
[6]

krzysieek [ Centurion ]

jak juz 2 to ja tez, moze ostatni nie bede :P ale watpie w to...

03.03.2004
09:04
[7]

xKx [ CLINIC ]

To ja też !

------------------------------------>

PS.Wyprzedziłem Poh'a o 0.4pkt. :)

03.03.2004
09:05
[8]

xKx [ CLINIC ]

Sory :)

------------------->

03.03.2004
09:08
[9]

Sypki [ Chor��y ]

Ok to ja tez teraz oddam.

03.03.2004
09:13
smile
[10]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Dziś jakoś wyjątkowo wcześnie wszyscy oddają wyniki:)

Tak z nudów zrobię sobie ranking;)

1. Mutant - 405.6
2. xKx - 397.6
3. Poh - 397.2
4. Sypki - 388.6
5. Tchibo - 387.7
6. Krzysiek - 385.1
7. Skynet3000 - 360.2

03.03.2004
09:25
smile
[11]

Poh [ Pretorianin ]

xKx----> przypuszczałem że coś takiego może się stać, zresztą sam tak wyprzedziłem parę osób na Japonii
btw, spróbowałem przed chwilą estonię i mimo iż nie przepadam za dużymi skoczniami to akurat na tej skacze się całkiem fajnie.
Zresztą podejrzewam iż ten wynik zostanie już na konkurs.

03.03.2004
09:28
[12]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

mutant ==> ja narazie nie oddaje bo jakbym oddał teraz to byłbym 7 :) Więc jeszcze troche potrenuje:P

03.03.2004
09:31
smile
[13]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pox--> Co tam Estonia, teraz trzeba się martwić Anglią i Niemcami;) Do Estonii zostało jeszcze dużo czasu.

Alex--> Przydałoby się, żebyś dziś zajął miejsce w pobliżu pierwszej piątki. Musisz wrócić do formy przed konkursem druzynowym:)

03.03.2004
09:39
smile
[14]

Poh [ Pretorianin ]

mutant----> Anglia już czeka na konkurs, Niemcy jeszcze do poprawki

03.03.2004
09:43
smile
[15]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

mutant ===> mało realne żebym zajął miejsce wokół pierwszej 5

03.03.2004
10:46
smile
[16]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Ja dopiero mój screen dam wieczorem bo teraz trenuje jeszcze a potem do szkoły

03.03.2004
10:48
[17]

snobi [ Legionista ]

mutant>>> co tak cienko....ja mam narazie 0.5 pkt mniej...

03.03.2004
10:50
smile
[18]

Szwaroc [ ]

Ja dopiero jak wroce z budy (ok.22) to sobie zaczne skakac, ale slysze ze skocznia trudna wiec nie wiem jak to bedzie... ale mam nadzieje ze bede wyzej niz wolfen

btw. mi sie tez logo podoba... pewnie sie cycu ucieszy :P bo juz sie nie mogl doczekac kiedy je dam...

Jak tam w ogole humory dopisuja? Bo ja wlasnie w pracy znalazlem chwilke czasu i czaje sie przed kompem zeby mnie ktos nie nakryl :P

03.03.2004
10:55
smile
[19]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Szwaroc ==> nie przejmuj sie mi tez ta skocznia nie leży:(

03.03.2004
11:01
smile
[20]

Poh [ Pretorianin ]

ehh skleroza, właśnie się zastanawiałem co to za asior ten Snobi i dlaczego nie skacze od początku :) we wstępniaku też go nie ma :) ale po chwili olśnienie

03.03.2004
11:04
[21]

snobi [ Legionista ]

hehe;D tajny agent Sayeta:D

03.03.2004
11:59
smile
[22]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Snobi---> Cienko? Człowieku jak wylądujesz w dwóch skokach dalej z telemarkiem, to będziesz moim idolem. Trzeba chyba cudu, żeby udało się dwa razy z rzędu wylądować powiedzmy 2x 213. A bez telemarku się nie opłaca.

03.03.2004
12:01
smile
[23]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

eh mały błąd mi się tam wkradł:/
Jest Trzeba chyba cudu, żeby udało się dwa razy z rzędu wylądować powiedzmy 2x 213 a powinno być bez tego 2x ;)

03.03.2004
12:23
[24]

xKx [ CLINIC ]

logo piekne :P małysz rox ! ;d

jestem narazie 2 yeeeeeah udało się chociaż tej skoczni nieeeeeeeeee nawidze !!!!!!!!!!!!!!

dzis GROCLIN go go go go go go ;p GOLAAAAAA !!

na czym skaczemy w sobote i niedziele ?? :D

i czy snobi bedzie znów Sayetem czy Sayet stanie sie snobim :D ?

03.03.2004
12:26
[25]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Nie masz co się tak z tego drugiego miejsca cieszyć, bo pewnie jeszcze mocno spadniesz:P
Grociln przegra 2-0 a w weekend skaczemy w anglii.

03.03.2004
12:29
[26]

xKx [ CLINIC ]

Mutant ---> Tylko Snobi mnie prześcignie i Devill jak bedzie skakał :)No chyba że jakaś niespodzianka bedzie :D ale miejsce w 5 mi wystarczy :)

03.03.2004
12:30
smile
[27]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

xKx--> Pamiętaj o reszcie, Pepsi, Buczo, Szwaroc i reszta mogą Cię wyprzedzić. Nie bądź taki pewny;P

03.03.2004
12:31
[28]

xKx [ CLINIC ]

Mutant ---> Ja poprostu ciesze się życiem i jestem optymistą :P Wierze że mnie nie prześcigną :D Taaaakie mam nastawienie :P:P

03.03.2004
13:44
smile
[29]

Szwaroc [ ]

no nie wiem czy ja go przeskocze ;P ale kto wie :D zycie jest pelne niespodzianek

03.03.2004
14:00
smile
[30]

cycu2003 [ Senator ]

witam i daje screena,widze ze wyprzedam krzyska o 0,6 pkt

03.03.2004
14:23
smile
[31]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Mutant ---> zabije Cie za ranking :P
reszta ---> widze, że mam szanse na podium, tylko sie musze minimalnie poprawić :)

03.03.2004
14:24
smile
[32]

xKx [ CLINIC ]

Pepsi ---> A konkretnie jak blisko jestes podium :) ??

03.03.2004
14:25
smile
[33]

Szwaroc [ ]

denaturat na pewno jest blizej podium niz ja... ale nie zapominaj ze jeszcze m.in. devilll nie oddal swojego skoku, ze o say... snoobim nie wspomne

03.03.2004
14:27
[34]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

xKx ---> oczywiście liczę na to, że łyknę Was obu naraz (Ciebie i Poha). a odopwiadając na Twoje pytanie: niewiele, niewiele... :)

03.03.2004
14:27
[35]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Szwaroc ---> chodzi mi o podium na stan teraźniejszy :)

03.03.2004
14:33
[36]

Szwaroc [ ]

No to zmienia postac rzeczy, ale nadal niebezpiecznie zblizasz sie do mnie wiec trzeba by bylo sie troszke odbic,

wolfen bierzesz udzial w tym konkursie? Jak tak to bede musial powalczyc zeby ciebie lyknac (jak to mowi bobo fruit) a jak nie to pewnie bedzie mi latwiej :D

03.03.2004
14:36
smile
[37]

Szwaroc [ ]

ALEX gratuluje generala :D

to juz kolejny w naszych progach :D

03.03.2004
15:21
smile
[38]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

ta skocznia wnerwia mnie do tego stopnia, że myszke rozwaliłem :[ naprawde! teraz już chyba wyniku nie poprawie, co prawda mam zapasową, ale z kolei u niej nie działa przesuwanie kursora w bok. a w sobote Anglia ;(

03.03.2004
15:25
[39]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

ale na szczęście mam 3 myszke, która działa... ale nie ma scrolla ;(

03.03.2004
15:41
smile
[40]

kajojo [ MU Online ]

pepsi--> LOL, załóż sobie skup myszek :)

03.03.2004
15:44
smile
[41]

kajojo [ MU Online ]

Mutant--> Jak Ci się udaje lądować w okolicach 210m z notami 19-19,5 ?! Ja przy takich odległościach osiągam najwyżej po 18.

03.03.2004
15:45
[42]

kajojo [ MU Online ]

Dodam, że zawsze próbuje lądować telemarkiem.

03.03.2004
15:46
[43]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Kajojo--> Każdy mój skok w tych okolicach zakończony telemarkiem jest oceniany po 19-20 pkt.

03.03.2004
16:10
smile
[44]

kajojo [ MU Online ]

mutant--> przesłałem Ci powtórkę, proszę powiedz jakie błędy popełniam, mistrzu :)

03.03.2004
16:14
[45]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Kajojo-->Jakbym jeszcze te powtórki mógł odtwarzać:) Wyślij do Snobiego, bo jemu idzie podobnie jak mi.

03.03.2004
16:44
[46]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Mutant ---> cholera, upiekło Ci się z tym spamerem, hehe. a mnie Soul nie zrozumiał, bo miało być [generał] [ask for more] (dokładnie 24 znaki) :(

03.03.2004
16:54
smile
[47]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Lol, nawet nie zauważyłem:P Ciekawy jestem czy innym też zdjęli to zaszczytne miano:)

03.03.2004
17:02
[48]

Skibi [ Konsul ]

199 m
206 m

nota ; 384

ni mam czasu ;/

03.03.2004
17:17
smile
[49]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

z przyczyn ode mnie niezależynych nie będzie mnie przez jakiś czas. gdybym nie mógł wystąpić w konkursie drużynowym, przepraszam. a oto mój nieudany screen

03.03.2004
17:57
smile
[50]

Badzi [ Konsul ]

A co ja się będę niepotrzebnie denerwował. Obrazek wrzucam i spadam, bo mnie krew zaleje...

03.03.2004
17:58
smile
[51]

Badzi [ Konsul ]

Bum! Szlag mnie trafił! Przepraszam, to był oczywiście stary screen z Japonii...

03.03.2004
18:18
[52]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

BUNT nie skacze na tej skoczni. Nie lubię jej jak japonii. Ja wole mniejsze skocznie. Teraz Anglia ;]

03.03.2004
18:23
[53]

snobi [ Legionista ]

jee!!!! 2 raz wygrałem!!! tylko o 0.2 pkt!!!! kuurde jak sie ciesze!!!ide na meczyk:Dwygraja 2-0 groclin:D

03.03.2004
18:30
[54]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pepsi---> Współczuje.

1. Mutant - 405.6
2. xKx - 397.6
3. Poh - 397.2
4. Pepsi-- 394.7
5. Sypki - 388.6
6. Tchibo - 387.7
7. Cycu - 385.7
8. Krzysiek - 385.1
9. Skibi - 384
10. Badzi - 380.5
11. Skynet3000 - 360.2
12. Marbi - 334


Co do Sayeta mam wątpliwości. Nie wiem czy na tej skoczni może być różnica 0.2 punktów. Niech ktoś to obliczy;)

03.03.2004
18:34
smile
[55]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

A i niech komuś prześle powtórkę;)

03.03.2004
18:48
[56]

Sypki [ Chor��y ]

Snobi wyślij mi powtórkę

[email protected]

03.03.2004
18:53
smile
[57]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Sypki--> Jak coś to zdaj relajce;)

Groclin przegra przynajmniej 2-0.

03.03.2004
19:13
smile
[58]

hctkko [ Firestarter ]

1. 206.5m
2. 208m
nota: 394.3 pkt

Nie to trzeba mieć farta, najpierw przegrywałem z Sypkim o 0.1, a teraz z Pepsim o 0.4
Ale liczy się udział :-)

03.03.2004
19:18
[59]

Sypki [ Chor��y ]

moze jestem upierdlwy ale apeluje o nieprzyjmowanie wyniku snobiego dopoki nie przesle komus powtorki jako dowodu

03.03.2004
19:36
smile
[60]

krzysieek [ Centurion ]

a ja mam takie pytanie :P otoz wyslalem rano screena i wrazie gdybym mial lepszy wynik to moge wyslac jeszcze raz czy tez jak juz sie wysle to zmieniac nie mozna...?

03.03.2004
19:37
[61]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Krzysiek---> Niestety nie można.

03.03.2004
19:44
[62]

krzysieek [ Centurion ]

szkoda :-) aaa co tam trudno sie mowi - przynajmniej bede miec lepsze miejsce niz ostatnio :-) bo ostatnio bylem przedostatni hehe

03.03.2004
19:48
[63]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Krzysiek--> W sumie to nie wiem jak to teraz jest. Kiedyś we wstępniaku była informacja, że pierwszy screen jest tym ostatecznym i lepiej się wstrzymać z publikacją, ale teraz tego nie ma, a przynajmniej ja tego nie widzę. Może coś się zmieniło, poczekaj na resztę;)

03.03.2004
20:25
smile
[64]

kajojo [ MU Online ]

pepsi--> LOL mam dokładnie taką samą notę jak ty, jak się nie poprawie to chyba będzie pierwszy przypadek remisu w tej federacji :) BTW. Przecież to nie jest wcale zły wynik, starcza na 5 miejsce jak narazie.

03.03.2004
20:26
[65]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Kajojo---> Remisów było sporo, nawet w pierwszym konkursie było kilka:)

03.03.2004
20:37
smile
[66]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Nie mam czasu na treningi. Rano mnie odcięli i już pogodziłem się z tym że niewezmę udziału w konkursie, ale na szczęscie już jestem w sieci :))

03.03.2004
20:42
smile
[67]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Ej no jakim cudem macie tak wysokie noty przy takich skokach :|

03.03.2004
20:43
[68]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Buczo--> Nawet nie wiesz ile się naskakałem, żeby przy takiej odległości wylądować telemarkiem.

03.03.2004
21:03
[69]

xKx [ CLINIC ]

super narazie jestem 3 :D czyżby znowu pudło :D:D oby !!!!!!!!! :)

03.03.2004
21:13
[70]

krzysieek [ Centurion ]

a kto jeszcze nie oddal screena :>?

03.03.2004
21:41
smile
[71]

cycu2003 [ Senator ]

mutant--->widze ze ci zabrali tego spamera

03.03.2004
21:58
smile
[72]

krzysieek [ Centurion ]

a ja z nudow zaczelem na Angli skakac narazie nota 261 :-) ale na tym napewno nie spoczne hehehe

03.03.2004
22:14
smile
[73]

kajojo [ MU Online ]

No troszeczkę się poprawiłem (prawie o 10 punktów) :D
Odległości dokładnie takie same jak mutant, ale jak on do ch***ry osiąga takie noty!!!!!!!!!!!

2x 211,5m
Nota: 403,6pkt :)

xKx jeśli podtrzymamy formę do niedzieli to mamy szanse powalczyć o zwycięstwo w drużynówce!

03.03.2004
23:00
smile
[74]

kajojo [ MU Online ]

No co tak cicho, czyżby się wszyscy moich skoków przestraszyli? :P
To, że mam życiową forę i powoli doganiam mutanta i sayeta to nie powód, żeby przestawać tu pisać :DD

03.03.2004
23:02
[75]

cycu2003 [ Senator ]

wszyscy poszli spac ,ja zaraz tez

03.03.2004
23:05
smile
[76]

Bioreaktor [ Pretorianin ]

Co za ulga. Od dwóch dni nie miałem internetu.... Ciesze sie ze moge zamiescic swój wynik. Szkoda ze nie poszło najlepiej. Miałem ogromne problemy z wylądowaniem i bylem zmuszony w jednym skoku wyladowac na dwie nogi co mi obnizyło notę ogólną.

I skok 205,0 m
II skok 210,0 m

Nota ogólna 388,5 pkt

03.03.2004
23:11
smile
[77]

Szwaroc [ ]

Siemanko wszystkim... co tak cicho dzisiaj :D To pewnie przez ta skocznie, faktycznie dziadowsko sie na niej skacze, ale jestem zadowolony z mojego wyniku :D Nic specjalnego i ciagle sie zastanawiam jak oni to robia ze skacza dobrze ponad 400 pkt :/

2x206m
nota: 292,9

Pozdro @ll

03.03.2004
23:13
smile
[78]

Szwaroc [ ]

Oczywiscie 392,9 :P

03.03.2004
23:26
[79]

kajojo [ MU Online ]

Ciekawe czemu Sayet czeka ze screenem do ostatniej minuty. Są dwie możliwości, albo szykuje coś specjalnego, albo zapomniał i nie odda screena, co by oznaczało drugie miejsce dla mnie (demoniczny śmiech), ale raczej w to nie wierze.

03.03.2004
23:27
[80]

Szwaroc [ ]

hm przeciez Sayet (snoobi) juz oddal skok :P

03.03.2004
23:32
smile
[81]

kajojo [ MU Online ]

O lol patrzyłem na jego wypowiedź, ale screen nie był jeszcze załadowany i myślałem, że tylko się chwali jaki narazie ma wynik... :P

Chyba powoli mogę się zacząć cieszyć z drugiego podium (yachoo!) :)

03.03.2004
23:34
[82]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Skocznia rzeczywiście niezbyt ciekawa, na szczęście następna jest Anglia :)

Skok I: 207,5
Skok II: 203

Nota: 386,6

Sayet, Mutant ------> Mam nadzieję, że macie przyszykowane replaye z najlepszymi skokami.

03.03.2004
23:37
smile
[83]

kajojo [ MU Online ]

Aha, co robimy ze sprawą nowego layoutu, bo jakoś nikt nowy nie zgłasza swoich propozycji. Proponuje ustalić czas zgłaszania swoich dzieł do końca drużynówki, a w poniedziałek odbyłoby się głosowanie, na najlepszą pracę.

03.03.2004
23:38
smile
[84]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Albo inaczej kto uważa, że Sayet i Mutant powinni potwierdzić swoje skoki powtórkami?

03.03.2004
23:39
[85]

Szwaroc [ ]

Ja poprosze chetnie o kopie powtorki do mnie, sam jestem ciekawy tych wynikow... kajojo twoj replay tez chcialbym zobaczyc

03.03.2004
23:49
[86]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Ja bym chciał żeby Kajojo dał powtórkę, bo można daleko tu skoczyć, ale żeby identycznie jak Mutant...hmmm...

03.03.2004
23:50
smile
[87]

kajojo [ MU Online ]

wolfen--> już wysłałem Ci swoją powtórkę z pierwszego skoku (drugiego niestety nie zapisałem), proponuje również, aby skoki zwycięzcy były umieszczane na stronce (żeby Ci najsłabsi mięli się z czego uczyć).

03.03.2004
23:52
smile
[88]

kajojo [ MU Online ]

Dla niedowiarków umieść na stronie również moją powtórkę.

03.03.2004
23:55
smile
[89]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

kajojo -----> Zdołałeś wyjść z tej konfrontacji obronną ręką :)

04.03.2004
00:02
[90]

Szwaroc [ ]

Dobra koniec tego dobrego

*** Koniec konkursu ***

Widzialem twoja powtorke kajojo... wszystko jest ok, gratuluje dobrego skoku...
czekamy na reszte

04.03.2004
06:33
smile
[91]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Sponsora nie ma to rankingu nie ma komu zrobić :) ale oto jestem rano niezmiernie szczęśliwy z wyników konkursu i wklejam ranking:

1. Snobi (Sayet, co za fart) - 405.8
2. Mutant - 405.6
3. Kajojo - 403.6
4. xKx - 397.6
5. Poh - 397.2
6. pepsi - 394.7
7. hctkko - 394.3
8. Buczo - 393.0
9. Szwaroc - 392.9
10. Sypki - 388.6
11. Bioreaktor - 388.5
12. Tchibo - 387.7
13. Wolfen - 386.6
14. Cycu - 385.7
15. Krzysieek - 385.1
16. Skibi - 384.0
17. Badzi - 380.5
18. Skynet - 360.2
19. Marbi - 334.0

na komentarz niestety nie mam czasu, napisze w szkole na informatyce. tk jak już wcześniej pisałem, może mnie nie być na drużynówce jak i w sobotę, za co serdecznie przepraszam (Mutanta i Alexa).

Szwaroc ---> zbliżam się <demoniczny śmiech> :P

04.03.2004
07:04
[92]

Devilll2 [ Pretorianin ]

Chyba już niebęde brał udziału w konkursie, mam za dużo nauki

04.03.2004
07:04
smile
[93]

Sypki [ Chor��y ]

jesli snobi nie przesle powtorki, to ja podziekuje za zabawe. nie chce skakac razem z oszustem a jestem pewny, ze snobi oszukuje.

04.03.2004
07:05
[94]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Devill ---> co za szkoda, tracimy kolejnego świetnego skoczka... :(
btw. ja mam kare właśnie za nauke... ale póki jestem sam to korzystam :)

04.03.2004
07:07
[95]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Sypki ---> a ja nie. niby dlaczego? wiem, wielokrotnie z jego wypowiedzi ożna było wywnioskować, jak bardzo zależy mu na zwycięstwie, ale czego tu wymagać od 14-latka :P ;) ja myśle, że nie oszukuje a z drugiej strony nie chcę, żebyś odchodził. co też się robi...

04.03.2004
07:07
[96]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Wolfen--> Hm nie wiem dlaczego chcesz ode mnie powtórkę. Nie skoczyłem wcale daleko, jak widać inni nawet mnie przeskoczyli. Poza tym wiesz, że nie mogę zapisać powtórki:(

Sypki--> Kurde, nawet mnie nie wkurzaj. Najpier Devill odchodzi a teraz Ty chcesz przez Snobiego:/

04.03.2004
07:09
[97]

Sypki [ Chor��y ]

p_e_p_s_i-> juz kiedys bylo tak ze sayet chwalil sie, ze skoczyl iles tam metrow, jak sie okazalo, ze wyrownal rekord swiata, to odrazu ktos mu powtorke i screena skasowal. dla mnie oczywiste jest ze oszukuje

04.03.2004
07:12
[98]

Sypki [ Chor��y ]

poza tym zauwazcie ze nikt inny nie ma wyniku z osemka na koncu i ze zaden inny wynik nie rozni sie tylko 0,2 punktami.

04.03.2004
07:14
[99]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Hm z tymi wynikami Sypki ma rację. Też zaczyna mi tu coś nie pasować.

04.03.2004
07:21
smile
[100]

Poh [ Pretorianin ]

Wynik za styl Sayeta to 111,8 pkt.
Zetknąłem się z tym że występują różnice o 0,1 pkt na ale tutaj ta różnica jest większa.
Nie ma co ferować wyroków trzeba zobaczyć powtórkę.

04.03.2004
07:23
[101]

Sypki [ Chor��y ]

poh--> powtorki sie pewnie nie doczekamy bo snobi jak zwykle teraz nie bedzie udzielal sie na forum do czasu az sprawa przycichnie.

04.03.2004
07:27
[102]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Ok to poczekajmy aż Sayet prześle powtórkę i na razie nie męczmy tego tematu.
Mam pytanie, będziemy rozmawiać w tym konkursowym wątku aż dojdzie do 200 postów, czy założyć nową część?
Pytam, bo nie chcę, żeby Szwaroc znowu się na mnie wkurzył;)

04.03.2004
07:27
smile
[103]

Poh [ Pretorianin ]

Proponuje umieścić we wstępniaku iż każdy zawodnik zobowiązany jest do przeliczenia swojego skoku.
A w przypadku niezgodności nie będą one uznane do klasyfikacji.

04.03.2004
07:33
[104]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Poh--> Tyle, że ja nie bardzo wiem jak się przelicza:D Próbowałem u siebie przeliczyć, ale po obliczeniach wychodzi mi ledwie 300 pare punktów, więc albo o czymś zapominam, albo coś źle robię:/

04.03.2004
07:40
[105]

Poh [ Pretorianin ]

W przypadku dużej skoczmi: 120 pkt za punkt K + 1,2 pkt* ilość metrów powyżej punktu K + noty za styl.
Końcówka w notach za styl musi wynikać z not za styl czyli 0 lub 0,5.
Jak mówiłem czsami zdarzają się odchyłki o 0,1 ale rzadko (u siebie jeszcze się nie zetknąłem)

04.03.2004
07:43
smile
[106]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Mutant -----> Przeliczenia są bardzo proste.

Poh ------> Takie cuś jest raczej bez sensu bo:

Primo: Nikomu nie będzie się chciało tego robić, tutaj mamy skakać a nie bawić się w matematykę.
Secundo: Ponieważ gra przelicza skoki z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, a nie do 0,5 metra, więc wyniki mogą się czasem niezgadzać, jednak nota sayeta i tak wydaje się podejrzana i bez powtórki wyniku nie zaliczę.

04.03.2004
07:45
[107]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Jeszcze jedno tutaj nie chodzi o samo zaliczenie ale o dalsze występy Sayeta w federacji, dobrze pamiętamy jak kończą oszuści vide Marcio czy jak on tam miał.

04.03.2004
07:48
[108]

Poh [ Pretorianin ]

wolfen---> nie przesadzajmy to kwestia 30 s, przy każdej skoczni można by opisać ile pkt jest za każdy metr powyżej pkt K i jest to wystarczające.
btw skąd masz tą informacje o dwóch miejscach po przecinku? ja czegoś takiego nie zaobserwowałem np w oddanym przeze mnie skoku gdzie był rekord skoczni to i tak zaliczony wynik jest niższy i wynosi 209,5 m

04.03.2004
07:50
[109]

Poh [ Pretorianin ]

A poza tym nikt nie każe przeliczać wszystkich skoków tylko ten który ma być opublikowany na forum

04.03.2004
07:53
[110]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Poh ----> Podczas rekordowych skokó pojawia się wynik z 2 miejscami po przecinku i wg mnie ałaśnie ta dokładność gry wpływa w jakimś stopniu na wyniki. Co do przeliczania punktów, skoro jesteś tak uparty to może zadamy pytanie czy zawodnicy się na to zgadzają?

04.03.2004
07:57
smile
[111]

Poh [ Pretorianin ]

Wcale się nie upieram, ponieważ ja traktuje to jako zabawę i wcale nie mam zamiaru wygrywać za wszelką cenę.
Natomiast jak przytoczyłem Ci w powyższym przykładzie to również w przypadku rekordowych skoków do noty brana jest odległość zaokrąglona do połowy lub całego metra.

04.03.2004
08:00
[112]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

OK więc niech decyzję o przeliczaniu podejmą zawodnicy. Co do not to ja już w takim razie nie wiem skąd biorą się te różnice.

04.03.2004
08:26
smile
[113]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Wyniki są na stronce. Nie zakwalifikowałem Sayeta, który nie przysłał powtórki, oczywiście jeśli ją prześle to zmienię ranking, natomiast jeśli nie to należy się zastanowić nad dalszym udziałem tego zawodnika w konkursach. Takie jest przynajmniej moje zdanie czekam na wasze.

04.03.2004
08:49
[114]

Sypki [ Chor��y ]

wolfen--> jestes tu chyba jedynym gosciem z jajami. ciesze sie, ze poki co nie przyjales wyniku snobiego. jesli nie przesle to bede za skresleniem go z listy bo nie lubie jak ktos robi w jajo reszte uczestnikow zabawy.

04.03.2004
08:54
[115]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Poh ---> Heh, ale ze mnie idiota. Dawałem 60 pkt za punkt K a nie 120:P Teraz wszystko jasne;)

04.03.2004
09:15
[116]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

przeliczanie jest bez sensu. co najwyżej możemy podawać odległość i noty za pierwszy skok, bo nie widać ich na screenie.

04.03.2004
10:03
smile
[117]

Poh [ Pretorianin ]

pepsi---> mi tam nie robi różnicy, w każdym razie sam nie wiem co jest gorsze: przeliczenie na końcu czy zapisywanie po każdym dobrym pierwszym skoku not .
Ale coś trzeba wymyślić żeby nie było wątpliwości że wszystko jest fair.

04.03.2004
11:04
[118]

Poh [ Pretorianin ]

Miałem chwilkę czasu i przeglądnąłem pare screenów z innymi skokami niż te opublikowane i faktycznie znalazłem dwa gdzie nota różni się o 0,1 pkt.
Większej różnicy nie miałem na żadnym.

04.03.2004
12:29
[119]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Czyli Sayet coś jednak ściemnia. :/

04.03.2004
12:48
[120]

Goldi11 [ Legionista ]

sam sciemniasz mutant

04.03.2004
13:03
smile
[121]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Dobra nie ma co dalej tego ciągnąć, teraz pozostaje tylko pytanie czy Sayet ma zostać w federacji czy nie?

04.03.2004
13:11
[122]

Sypki [ Chor��y ]

ja jestem za skresleniem go z listy zawodnikow

04.03.2004
13:33
smile
[123]

Tchibo [ Centurion ]

Jeden oszust już poleciał, drugi też powinien polecieć. Nie możemy jednych karać a drugim pobłażać.

04.03.2004
13:35
smile
[124]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Ja pozostanę neutralny...

04.03.2004
14:03
smile
[125]

xKx [ CLINIC ]

Moim zdaniem nie mamy dowodów że Sayet vel Snobi oszukiwał :) Oczywiście powinnien przesłac powtórke jeśli na to nalegacie.

04.03.2004
14:08
[126]

cycu2003 [ Senator ]

widze ze ktos prubuje oszukiwac

04.03.2004
14:20
[127]

krzysieek [ Centurion ]

sprawa jest prosta: skreslcie go dopoki nie przysle powtorki :-)

04.03.2004
14:21
[128]

Poh [ Pretorianin ]

W każdym razie i tak trzeba poczekać co Snobi (Sayet) na to powie.
Przecież nie można go wyrzucić nie dawszy szans na obronę.

04.03.2004
14:45
[129]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Zanim spalicie go na stosie poczekajcie aż się wypowie. A dopóki się nie wypowie nie może startować w konkursach.

04.03.2004
14:55
smile
[130]

kajojo [ MU Online ]

Niestety jestem już niemal pewien, że Sayet oszukuje, ponieważ po przeliczeniu wyszło mi, że za pierwszy skok musiałby osiągnąć notę za styl 55,8 pkt, a przecież taka nota jest niemożliwa... :(

04.03.2004
15:08
[131]

snobi [ Legionista ]

ej niewiem jak mam oszukiwwac...skoczyłem i dostałem taka note....a wtedy rekord polski PRAWIE wyrownałem...jakies15 cm mi chyba brakowało...powtorki niemam bo przeciez nikt niemowił ze trzeba...

04.03.2004
15:13
[132]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Snobi---> Wolfen pare razy już pisał, że bez powtórki się nie obejdzie, poza tym powinieneś mieć powtórkę z tego drugiego skoku. W końcu powtórki z rekordowych skoków są autoamtycznie zapisywane.

04.03.2004
15:13
[133]

kajojo [ MU Online ]

Prześlij wolfenowi powtórkę o nazwie REC-ISL.RPL, powtórka o tej nazwie jest zapisywana automatycznie, gdy tylko się pobije rekord skoczni, więc masz ją napewno.

04.03.2004
15:17
[134]

snobi [ Legionista ]

wiec jej niemam....a jak wolfen mowił to widocznie nieprzeczytałem...trudno....robcie jak uwazacie...

04.03.2004
15:19
[135]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Dlaczego jej nie masz?

04.03.2004
15:26
[136]

snobi [ Legionista ]

no niewiem....ona jest w głownym oknie jak włanczam folder dsj.....a tam mam tylko pare plikow i nic wiecej...

04.03.2004
15:29
[137]

Sypki [ Chor��y ]

heh, najpierw regis, pozniej mutant i devill a teraz ty nie masz powtorek. to jest chore:/

04.03.2004
15:32
[138]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Hej a kto ma DSJ'ta z dzwiękiem?

04.03.2004
15:33
[139]

xKx [ CLINIC ]

jeśli to kogoś pocieszy to ja zauważyłem że też nie mam wszystkich powtórek z kilku skoczni :D

04.03.2004
15:35
[140]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Każdy dsj jest z dźwiękiem, tylko trzeba mieć do niego odpowiednią kartę. Lepiej juz zapuścić muze z winampa niż słuchać tych brzdęków;)

04.03.2004
15:35
[141]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

xKx---> Bo może nie na wszystkich jeszcze skakałeś.

04.03.2004
15:36
smile
[142]

kajojo [ MU Online ]

Ja tam proponuje, żeby wyniki snobiego ze wczorajszego konkursu nie zostały zaliczone. Wówczas na pewno nie zapomni o powtórkach w następnych konkursach. Jeśli na Angli Sayet osiągnie tak samo dobry wynik jak wczoraj i potwierdzi go powtórką, wówczas przyznamy mu punkty za konkurs na Isladii. Jeśli w ciągu trzech najbliższych konkursów, ani razu nie osiągnie wyniku choć troszkę zblionego do dotychczasowych (ani razu nie wejdzie do pierwszej trójki), wówczas proponuję wyrzucić go z federacji za oszukiwanie.
To chyba tyle, nadal mam nadzieję, że to my się mylimy i że snobi nam to udowodni swoimi pięknymi skokami na angli, potwierdzonymi powtórką.

04.03.2004
15:36
[143]

snobi [ Legionista ]

nieno dobra...ja was rozumiem...jezeli tak to trudno...miło było ...bede wpadał czasem...

04.03.2004
15:37
[144]

xKx [ CLINIC ]

kajojo ---> ale przecież nie każdy jest dobry na każdej skoczni ,czasem bedziesz 1 a czasem 10 albo 11 !

04.03.2004
15:37
[145]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Mutant z Krainy OZ >>> Ale ja nie moge w ogóle wączyć dzwieki po przeinstalowaniu winda 98 na 2000

04.03.2004
15:39
[146]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Marbi---> Jeśli w win 98 miałeś dźwięk to po co się pytasz o wersję z dźwiękiem...
Kajojo--> Może być.
Snobi--> Przemyśl to co Kajojo napisał a nie rezygnuj odrazu.

04.03.2004
15:41
[147]

duRin13 [ Centurion ]

Skad moge sciagnac pelnego DSJ'a i jak sie dostac do federacji
Jak robic powtorki i screeny

04.03.2004
15:44
[148]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

duRin13---> We wstępniaku (pierwszy post w wątku jakbyś czasem nie wiedział...;) ) masz adres naszej stronki, tam ściągniesz dsj. Masz też tam adres do programu którym można robic screeny w dsj jeśli masz win XP (a podejrzewam, że tego właśnie masz) i odrazu instrukcję obłsugi tego programu.

xKx---> Jak na razie Sayet skakał bdb. na każdej skoczni, więc nie sądzę, żeby w Anglii nagle mu coś nie wyszło.

04.03.2004
15:44
[149]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

duRin13 >>> Pełnego DSJ prześle jak =dasz maila

04.03.2004
15:45
[150]

kajojo [ MU Online ]

No to powiedzmy jeśli nie wejdzie ani razu do pierwszej trójiki w ciągu pięciu najbliższych konkursów.
Chyba tyle czasu mu wystarczy biorąc pod uwagę, że jak do tej pory przegrywał tylko z devillem regisem i mutantem z pośród których został już tylko jeden przeciwnik.

04.03.2004
15:45
[151]

snobi [ Legionista ]

mutant>>> jak juz powiedziałem fajnie było:D bede was odwiedzał...
kajojo>>> dobry pomysł:D

niechce sie dodatkowo denerwowac....niedosc ze szkoła to jeszcze tutaj....

PROSZE O WYKRESLENIE MNIE Z LISTY.!!

04.03.2004
15:46
[152]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Mutant>>> walfen wrzucił beznadziejną wersję DSJ tam ja mu moge przesłać tę z komputer śwaita. Dostałem od kajojo ;]

04.03.2004
15:46
[153]

duRin13 [ Centurion ]

..:::Marbi:::..==> [email protected]

04.03.2004
15:50
[154]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Marbi---> To prześlij też tą wersję do Wolfena.
Snobi--> Odchodząc przyznajesz się do oszukiwania...

btw co z tym layoutem?:)

04.03.2004
15:53
[155]

snobi [ Legionista ]

NIECH WAM BEDZIE.....jak odchodzac przyznaje sie do oszukiwania trudno....

04.03.2004
15:54
[156]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

duRin13 >>>wysyłam
Mutant z Krainy OZ >>> Ja mógłbym zrobić stronę i nią zarządzać bo mam serwer z prędkością 1 Mbit i nieograniczone miejsce

04.03.2004
15:56
[157]

kajojo [ MU Online ]

mutant-->W swoim poście z [03.03.2004] 23:37 napisałem:
Aha, co robimy ze sprawą nowego layoutu, bo jakoś nikt nowy nie zgłasza swoich propozycji. Proponuje ustalić czas zgłaszania swoich dzieł do końca drużynówki, a w poniedziałek odbyłoby się głosowanie, na najlepszą pracę.

Myślę, że takie rozwiązanie będzie najlepsze.

sayet--> szkoda, że się przyznałeś do oszukaństwa, no cóż myślałem, że choć spróbójesz udowodnić, że jesteś w stanie zajmować dobre miejsca bez oszukiwania.

04.03.2004
15:58
[158]

kajojo [ MU Online ]

marbi--> ile ci zajmie robienie layoutu?

04.03.2004
15:58
[159]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Mutant ----> w najbliższym czasie nie bede bo nie mam w domu narazie neta. Wiec znajdz narazie osobe która by mnie zastąpiła w drużynówce na Anglii

04.03.2004
15:58
smile
[160]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

snobi -->Z mojej strony mogę powiedzieć: Jesteś tu niemile widziany... oszuście

04.03.2004
15:59
smile
[161]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

mutant ===> bo od wczoraj nie mam neta w chacie ale tylko na tą jedną skocznie

04.03.2004
15:59
[162]

snobi [ Legionista ]

ehh....kajojo ja sie nieprzyznaje...ale jezeli musze to zrobic zeby idejsc to trudnotzn. mowie ze oszukiwałem tylko po to zeby odejsc..

04.03.2004
16:00
[163]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

jeżeli chodzi o prosty to moge zrobić w weekend [taki żeby nie wyglądał jak ten teraz], ale na coś porządniejszego to musze mieć pomysła. Ostatnio zrobiłem coś takeigo: www.marbi.piwko.pl/xxx [to nie ten serwer ;]]

04.03.2004
16:00
[164]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Kajojo---> Jakoś pominąłem tamtego posta:) Na razie chyba tylko dwie osoby dały swoje propozycje co do layoutu:/

Marbi--> Po co nowa strona, wystarczy, że zrobisz dla niej jakiś fajny wygląd;)

Wolfen współczuję Ci pracy przy rankingach...

04.03.2004
16:00
[165]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

przez to wczoraj tez nie mogłem wziąść udziału w konkursie:(

04.03.2004
16:01
smile
[166]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Musimy się teraz zastanowić co robić z drużynkówką. Czy ma ona jeszcze sens skoro drużyny tak bardzo zmieniły się od ostatniego konkursu ?? Właściwie to musimy wybrać druzyny od nowa.

04.03.2004
16:02
[167]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Alex---> Szkoda:( To zdaje mi się, że zostałem bez drużyny, bo możliwe, że Pepsi też nie weźmie udziału w drużynówce.

04.03.2004
16:02
[168]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Mutant z Krainy OZ >>> Ale fajny loy więcej zajmuje a na republice to jest beznadzieja. A by się założyło domenę na prv i byłoby git

04.03.2004
16:02
[169]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

mutant ===> tylko wiem narazie ze na tym jednym konkursie nie bede chyba ze sie przesunie

04.03.2004
16:03
smile
[170]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

mutant ==> to nie jest moja wina że nie mam w domu neta :(

04.03.2004
16:05
[171]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Buczo--> Można zrobić nowe drużyny, ale myślę, że lepiej dać sobie z tym spokój. Sayet odszedł, Pepsi i Alex raczej teraz nie wezmą udziału, więc teraz zrobiło by się drużyny na jeden konkurs. Chyba nic z tych drużynówek nie będzie:/

Alex--> Spoko, rozumiem:)

Marbi--> Pogadaj z Wolfenem, bo on jest odpowiedzialny za naszą stronkę.

04.03.2004
16:06
[172]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

dobra wracam do C++ do jestem w szkole

04.03.2004
16:40
[173]

duRin13 [ Centurion ]

Gralem w DSJ'a dawno temu wiec sie pytam czy jest do tego multiplayer
i jak robic powtorki

04.03.2004
16:41
[174]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Durin--> Multiplaya nie ma, ma być w nowej wersji.

Link do następnej części:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.