GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Programy do miksowania muzyki itp.

16.01.2002
01:32
smile
[1]

anonimowy [ Legend ]

Programy do miksowania muzyki itp.

Chodzi mi o freeware i shereware. Niedawno spotkalem sie z...no wlasnie, tu bedzie problemik - programem z szarym pulpitem, nazwa "MJ DJ" czy cos takiego. Pozwalal na mix muzyki i plynne przechodzenie miedzy utworami.

Moze wiecie co to za prog, albo znacie inne warte uwagi?

16.01.2002
01:34
smile
[2]

Deser [ neurodeser ]

BPM Studio Free Polecam.

16.01.2002
01:35
smile
[3]

Deser [ neurodeser ]

Alzhaimer się odezwał ale to z racji wieku jest jeszcze fura innych ale niekoniecznie lepszych a do tego płatnych, a czasem nawet bardzo drogich :))) Tylko do mixowania szukasz ???

16.01.2002
01:43
[4]

anonimowy [ Legend ]

no, niekoniecznie. Chcialbym sie troche pobawic muzyczka, a nie wiem, co jest najlepsze. Wszelakie propozycje mile widziane:-)

16.01.2002
02:10
smile
[5]

Deser [ neurodeser ]

To proszę :))) TS404BETA1 - darmowy syntezatorek wzorowany na Rolandach - dobry do "kwaszenia brzmień". Drum Synth - darmowy, wiadomo do czego Hammer - perkusja :))) darmowa Stomper - generowanie brzmień perkusyjnych - tu chodzi o próbki i ich tworzenie, a nie robienie sekwencji ale bardzo się przydaje (free) SimSynth - do robienia próbek syntezatorów i nie tylko - darmowy albo sharewarek (chyba raczej darmowy) Amen - robi to samo co blebleble (zapomniałem:))) ale Steinberga czyli tnie pętle i układa w innej kolejości dobry do drum'n'bass i darmowy :))) Scratch - do "skreczowania" Vocode - taki mały darmowy vocoderek :))) Jak sobie jeszcze coś przypomnę to ju.... eee :))) dziś napisze ale w godzinach nocnych, musze poszukać na twardzielu. Acha, te programiki mają moim zdaniem jedną zaletetę :))) (oprócz darmowości) zostały stworzone konkretnie do tego co robią bez wodotrysków i ton megabajtów :))) Z komercyjnych używam Fruity Loops 3 (od niedawna ale trzeba było na licencję zarobić:))) i - proszę się nie śmiać Magixa 6 do skladania gotowych kawałków w całość na ścieżki :))) Wolałbym Acid 3.0 ale za dużo kosztuje :(

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.