
następny [ Rekrut ]
"Pod Mroczną Gwiazdą" część 19
Gwiazdy na zawsze rozlane po całym niebie,
I wiesz, ze jedna świeci tylko dla Ciebie,
Prowadzi tam, gdzie szczęścia zaznasz,
Więc w drodze nieszczęście i trud naznacz,
Gdy zakręt się znajdzie na Twej drodze,
Nie poddaj się wtedy rozpaczy i trwodze.
Gdy nogi przyprowadzą Cię aż tutaj,
Podejdź do drzwi i nawet nie pukaj,
Wejdź i rozsiądź się wygodnie jak Ci pasuje,
Zjedz coś lub napij się, niewiele to kosztuje.
Tu wypocząć można po podróży przez czas dłuższy,
I w spokoju położyć na poduszkę swe uszy.
Cóż jeszcze tu można powiedzieć,
Bawcie się dobrze lecz proszę wiedzieć,
Że nie wolno nikomu grozić bronią
I wszystko co trzeba damy Waszym koniom,
Będziemy się o nie troszczyć jak o własne.
„Pod Mroczną Gwiazdą” zaprasza w dni ciemne i jasne!
Jest tu Avi_vampire, avianka ostatnia ze swej rasy,
Jest to pół- elfka, pół- wampirzyca. która lubi lasy,
Pani Noc - zwą ją obcy, jej oczy widzą niczym oczy kreta.
W jednym z pokoi jest Diamand, piękna kobieta,
Wciąż siedzi przy stole, gaworzy i drinki pije,
Gdyż z swym sławnym łukiem każdego pobije.
I Sayet z Teysa planety, nucąc w kuchni „Olanii”
Robi gościom przepyszne potrawy moi kochani.
Pirix siedzi i piwo sączy tu z wielką ochotą,
Ze swym mieczem gotów jest zająć się każdą robotą.
Zawsze wesoły Następny w dyskusje się często wdaje,
I każdemu nowemu wędrowcy chętnie ręce podaje.
Jest tu także BladE22, czarodziej co odpoczynek woli,
W pokoju swym przesiaduje, jednak nie stroni od swawoli.
HopkinZ wszystkiego co wokół się dzieje pilnie słucha,
Człowiek spokojny, nie w jego stylu silna zawierucha.
KmP to wędrowiec, dla którego ludzie są zawsze mili,
Woli z boku pozostawać, by to oni dyskusje wili.
Brisk jest gościem niezwykle tajemniczym,
Często się wydaje, że nie interesuje się niczym.
Bywa tu też cronotrigger, elf z dalekich krain,
Uwielbia wino i sok ze zlotych malin
Marcio co czarne rytualy propaguje
ostatnio nam troche wariuje
:Szczypek: magią zniszczy każdego wroga
I ma wielką ochotę na pieroga
Niech Was nogi do nas sprowadzą,
A potem na spoczynek się udadzą.
Spędzajcie tutaj bardzo miło chwile każdą.
Zaprasza serdecznie ekipa „Pod Mroczną Gwiazdą”!
MENU
Danie główne
Skrzydła smoka – 25 sz.
Pierś smoczycy – 25 sz.
Kotlety piwne – 15 sz.
Przysmak elfa – 18 sz.
Smażona ryba – 20 sz.
Danie dla głodomorów „Niespodzianka” – 30 sz.
Jajecznica – 5 sz.
Naleśniki – 9 sz.
Zupy
Krasnoludzka zupa „Moria” – 20 sz.
Zupa a’la Mordor – 25 sz.
Krem bazyliszkowy – 30 sz.
Ognista Saurona – 30sz.
Desery
Oko orka – 5 sz.
Ciasto a’la Uruk-hai – 4 sz.
Deser lodowy a’la Fangorn – 5 sz.
Gofry (cieple) z polewa – 3 sz.
Polewy – kawowa, śmietankowa, jajeczna, karmelowa
Napoje
Woda – 1 sz.
Kawa „Gandalf” (z cukrem)– 3 sz.
Kawa „ Saruman” (czarna bez cukru) – 3 sz.
Herbata z Rivendel – 2 sz.
Mleko – 2 sz.
Świeża krew – 5 sz.
Alkohole
Piwo zwykłe – 3 sz.
Piwo duże – 7 sz.
Piwo korzenne – 5 sz.
Beczka piwa 20l. – 20 sz.
Beczka piwa 50l. – 50 sz.
Vodka Gimlego 94,4% - 15 sz.
Wino białe / czerwone – 9 sz.
Wino 100% Minas Tirith – 10 sz.
Jad Pajęczycy – 10 sz.
Drink z Rivendel – 20 sz.
Drink regenerujący Ithilien – 20 sz.
Miód pitny – 4 sz.
Ocet Nazgulski – 10 sz.
Rum „Nashilern” – 20 sz.
Koniak a’la Bombadil – 10 sz.
Samogon z mandragory – 10 sz.
Dla podróżników
Lembasy (porcja sycąca dwudzienna/ jedna osoba) – 30 sz.
Chleb zwykły (porcja dzienna/ jedna osoba) – 15 sz.
Kiełbasa (porcja dzienna/ jedna osoba) – 10 sz.
Masło (porcja dzienna/ jedna osoba) – 5sz.
Pokoje do wynajęcia (jednoosobowe):
1 noc – 30 sz.
2 noce – 40 sz.
3 noce – 50 sz.
4 noce – 60 sz.
5 nocy – 70 sz.
6 nocy – 80 sz.
Tydzień – 90 sz.
Dłuższe okresy – do ustalenia
Pokoje do wynajęcia (dwuosobowe):
1 noc – 40 sz.
2 noce – 50 sz.
3 noce – 60 sz.
4 noce – 70 sz.
5 nocy – 80 sz.
6 nocy – 90 sz.
Tydzień – 100 sz.
Dłuższe okresy – do ustalenia
Inne
Ziele fajkowe – 16 sz.
Dla koni:
Owiec z Rohanu – 10 sz.
Wypożyczenie stajni – 30 sz.
Opieka (codzienne szczotkowanie) – 20 sz.
Link do części poprzedniej:
HopkinZ [ Senator ]
pierwszy =]
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
piyrszy??

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
HopkinZ ----> ulamki sekundy...

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cicha smierć z pierwszego *cieszy się* :DD
krąg podejrzanych... czy jak o kimś myślę to musi być podejrzany? :PP widać jakie masz o mnie zdanie pfffff... ;DDDD

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
podejrzanych o zajmowanie myśli Diamencika... to chyba nic złego... a zdania jeszcze sobie nie wyrobiłem...
nie mam się z kim wygłupiać... Briiiisk!! Gdzie jesteś??

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
a ja czwarty :(( poza podium :(((
następny [ Rekrut ]
piwo dla Hopka :-)
Królewno --> i jak Ci się podoba obrazek ;)

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cicha śmierć no z takiego punktu widzenia to rzeczywiście podejrzane hehe... :DDD
Misiek bjutiful :DD
HopkinZ [ Senator ]
Piwko calkiem niezle, zmrozone wiec gites =]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]
No i jest nowa część:)
Zbliża się kolejny jubileusz dwudziestoczęścia naszej karczmy:) W związku z tym proponuje uwzględnienie tego w tytule wątku przez osobę która następną część założy poprzez dodanie do tytułu słowa jubileusz.
następny [ Rekrut ]
Ups nie było mnie dość długo :P
jubileusz to będzie przy 100 :P

K@mil [ Wirnik ]
Dzien doberek...
Avi, nie trzeba, sma w nocy podgawedzilem ;)
Pirix, sam do tego doszlem :-D
Nastepny, witaj :)
Diamenciku, witaj bardzo serdecznie :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ----> Wszystcy mnie nie widzą??
Witaj!!

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Witam witam moi kochani :DD
K@mil [ Wirnik ]
Witaj Cicha Smierc.
O diabli, jestem spamerem !! :-/

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ----> ciekawe spostrzeżenie...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ----> /czepianie się mode:ON/ Wszystkich kochasz?? Miałem nadzieję że jesteś wierna jednej osobie... /czepianie się mode:OFF/

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cicha śmierć to było w sensie bliźnich :PPP
p.s. miało być bez czepiania!! :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
to nie było dopisane do tego postu
PS: Mnie kochasz bardziej, prawda??

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cicha śmierć *wymiguje się* ja już eeee muszę iść papapapapapapapa
K@mil :*:DDDD
Cicha śmierć :*:DDD
wszystkich kocham pfffffff........ ;DDDD
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Dobranoc diamenciku
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witam serdecznie!! nie ma jeszcze nikogo.... to nic... moge sama sobie posiedziec :-)
Pirix--> bylo tak wszedzie.... nie moja wina, ze taka jestem, ale ja bym wolala, zeby mnie wyganiali jak wejde niz zeby uciekali..... :( :(.... yhhhhh.... ale nie wiem czy mnie zrozumiesz, bo mnie sie nie da zrozumiec :( :( :(

K@mil [ Wirnik ]
Dzien dobry :)
Ludzie, strzelaja do mnie, co robic ? ;-P ===>

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
K@mil dzieńdoberek :DD
najlepiej rozmowa, spokojnie wytłumacz że Ty dobry i w celach pokojowych i na pewno przestaną... ;DDD
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Elo !
wkurzające są te dźwięki budowy :/ nie moge normalnie posłuchać muzyki...

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Siema !
Ale się zaniedbałem w goszczeniu w tej karczmie... ;)
Kamil
Broń się ! Albo z bazuki go ! :)
Next>
ooo widzę że juz ty wziąłeś się za zakładanie kolejnych części :)
Diamand
Kurczę...zazdrosny jestem !!! :D
Zupa a’la Mordor – 25 sz. x1 !!

K@mil [ Wirnik ]
Diamenciku, ale jest maly problem - wczesniej potraktowalem ich z paralizatora :-P
BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Marcio
Ja już też ledwo co wytrzymuję z tą reklamą... :(
Ej...a może mi ktoś wytłumaczyć co się stałlo na Forum ??
Jakieś [spamer]'y...pogrubione 2 nicki... :| Co jest... ??

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Blade a wiesz że jesteś w HP? bo ja dopiero teraz czytam? więc o mnie nie mozesz być zazdrosny, Ty, taka sława ;DDD
Marcio witaj :D
K@mil to eeeee powiedz że to były perfumy pfff.... :PPP:D
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
o K@mil spamerem :D
dobra, zwiększyłem głośność winampa, ściszyłem głośniki i już mniej słychać (ale nadal słychać).

K@mil [ Wirnik ]
Marcio, racja, kurde nie znosze nakladajacych sie dzwiekow !
Blade, jest maly problem - mam tylko paralizator, z ktorego nikogo nei mozna nikogo zatluc, w tej grze moge ograbis goscia z broni tylko po zabiciu go, a nei mam nawet pieprzonego widelca do zatluczenia :) Co do spamerow - byl pusty watek, i kazdy kto sie tam wpisal [aj sie pochwalilem ze udalo mi sie tam wejsc] jesli go nie zjechal ma spamera :-/
Diamand, wiesz, chyba nei przejdzie - to raczje gaz bojowy :-P No i nie znam ukrainskiego :-D

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
dziendobry!!!!
co porabiacie??

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
K@mil może słownik?? ja troche znam pff.... :PPPP:D
Bartol witaj :D zgaduj - masz trzy szanse... ;PPP;D

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Kamil
aaaha...hehehe dobre :)
KmP
Też chybajest spamerem... :) z tego co zauważyłem :D Skubany :)
Diamand
Heh...tak zazdrosny jestem... ;)
bartol hej !

K@mil [ Wirnik ]
Bartol, wlasnie, zgaduj :-D
Diamenciku, nei dizala - strzelaja i tak ;-(
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Ja próbuje zainstalować points-moda.

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Blade a o co? czy ja robię coś hmmm nieodpowioedneigo ;DDDD??
K@mil no to też w nich strzelaj.... innego wyjścia nie ma... ;D
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
ale cio mam zgadywac???

K@mil [ Wirnik ]
Diamenciku, wlasnei jest taki problem ze nie mam z czego ! Najwyzej z paralizatora, ale on sie z 15 sekund laduje a przez tyle 6 chlopa zarabie mnie 3 razy :-D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
K@mil dobra nie tłumacz..... ;PPP;DD
Blade poza tym ja też jestem zazdrosna ;DDDDDDDDD
Bartol no co my robimy??

K@mil [ Wirnik ]
Diamenciku, wlasnie sie nie tlumacze i probuje uciekac :)

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Sorki za małą przerwę w odpisywaniu... ;) Ale jadłem przepyszną zupkę... :)
Kamil
No to wychodzi na to że masz mała lipę... :) Jak uda ci sie to przejść to krzycz... :D:D
Bartol to zgaduj zgaduj !! :):):) :D:D
Diamand
Nom..ty też jestes zazdrosna... ?? pewnie o kogo to tajemnica... ;D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Blade smacznego... ;D chodziło mi o Ciebie pffff...... ;DDDD
K@mil ja z gier to nic nie kum kum więc... :DDDD

K@mil [ Wirnik ]
Blade, mam juz pomysl jak to zrobic :)
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
hmm chyba ktos tu sie strzela i ucieka ... co tu sie dzieje???
K@mil ---> ta gra na screenie z [03.03.2004] 15:03 to suma wszystkich strachow???

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Diamand
aha... :):):) ;-) :*
Kamil
No i widzisz... :) Ale miałes krzyczeć !! :D:D

K@mil [ Wirnik ]
Bartol, nie, to Gorky Zero.
Blade, jeszcze nie przeszlem :)

BLADE22 [ Krew Śmierci ]
A ja mam nie bardzo optymistyczną wiadomość... :( Możliwe że będę musiał iść do szpitala na operację zapalenia wyrostka... :(:(:( Właśnie w tej chwili napieprza mnie cały czas...ale kurcze nie chcę... :( Za 1h chyba pojde na pogotowie...#@$@# no nie mogę... :(

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Blade no bo tyle Cię nie ma, to wiadomo że coś kręcisz ;DDD z kimś ofkorz ;DDD ale o co Ty jesteś zazdrosny to ja naprawdę nie mam pojecia ;DDDD
Bartol i co?? ;DDD
k@mil no w każdym bądź razie powodzenia... ;DDDD

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
<===== Blade
K@mil [ Wirnik ]
Blade, kurde, wspolczuje :( Ale to na szczescie prosta, wrecz rutynowa operacja.
Diamenciku, dziekuje :-*
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
K@mil ---> gorky zero powiadasz?? podobne bardzo do TSoAF...
BLADE22 ---> nio to powodzenia w szpitalu. z tym co wyprawiaja w sluzbie zdrowia to dzisiaj nawet w szpitalu nie mozna byc bezpiecznym. lekarze sa dzis nieprzewidywalni... :PPP

K@mil [ Wirnik ]
Bartol, a jaka fabula jest w TSoAF ? To jest jakas gra szpiegowska czy co ? :-P
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
kamil ---> to jest cos podobnego do delta force, rainbow six itp. masz grupe antyteror i musisz niszczyc tych "zlych". misje wykonywane sa glownie w pomieszczeniach zamknietych takich jak budynki, magazyny itp. gralem w demko i bardzo mi sie spodobalo, glownie dlatego ze nie trzeba duzo planowac, tylko byc ostroznym i uwazac na to co sie robi. kurde nawet nie wiesz jak chcialbyym sobie pograc w ta gre ale niestety narazie mam pusty portfel wiec musze poczekac jeszcze troche :(((
BLADE22 [ Krew Śmierci ]
Diamand
Niestety nie mogłem tu witać cześciej...szkoła no i ten #@$@ wyrostek... :( Ale nie masz co się martwić i zazdrościć... :) :*
No zobaczymy czy tabletka pomoże... :( Narazie spadam...ale postaram się wrocić... ;)
Bartol
No pocieszyłeś mnie... ;)
Kamil
no... :)
Niedługo wrócę... ;)
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Blade nie postarasz się tylko wrócisz cały i zdrowy :DDDD :*:* i tak się martwię.... ;DDD
K@mil [ Wirnik ]
Blade, :)
Bartol, w Gorky 0 kierujemy jednym agentem i dizalamy glownie w zamknietych pomieszczniach :)
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
kamil wiem ale gorky 0 jest bardzo podobne to splinter cell, a tam trzeba dzialac cicho, duuuzo myslec nad taktyka i raczej baardzo malo sie strzela(to bylo o splinter cell a skoro G0 jest podobne to wyroznia ja to samo co w SC). to gra raczej nie dla mnie...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 16:17:20]
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
troche sie ludzi zebralo podczas moich rozmyslan...
*z ciemnego kacika dobiega wszystkich glos*
wiec witam tych ktorych dzisiaj nie witalam.... czyli wszystkich : )

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Dzieńdoberek!!
Avi Witaj!!
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
ccze avi!!!

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Hieloł :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Cicha śmierć hmmm czy ja coś miałam dziś zrobić? ;DD
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
to ja wszystkim z okazji mojego duchowego powrotu na ziemie proponuje darmowy napitek : ) -->
Cichutki--> (moze byc tak??) Witaj!
bartol--> czesc : )
Diamencik--> Siemka!!

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
*mysli - ups chyba sobie cos przypomnialemo o wczorajszym kuflu, byle cicho zeby ktos inny sobie nie przypomnial* :PPP

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Avi ----> może...
Diamand-----> Nie wiem, nie pamiętam... (albo nie chcę pamiętać...)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*myśli* Coś wczoraj było o kuflu... ale to chyba nie o mnie chodziło...

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Bartol o Tobie to pamiętam, nie martw się... ;DDDD *poleruje kufelek* :D
Cicha śmierć nie kcesz... :PPPP:D
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
O_o teraz zauwazylem ze nie mam juz spamera!!! jupi!!!!! diamand - juz sie poprawilem :PP nie musisz mnie bic kuflem ;))))
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
To mi przypomnij diamenciku...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
bartol--> ja pamietam : )
Cichutki--> to fajnie : )

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Avi ----> ciekawy blog:> *czeka na reakcję*
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
buuuuu a niechto chyba jednak reka sprawiedliwosci mnie dosiegnie :((((( :PPPP
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Witam, zainstalowałem już point-moda, zaczołem pajęcze podziały, więc teraz chwila relaksu (była by bez tego łomotania o tory // patrz. banner - przyp. Marcio) na golu:)
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
nio i juz po wszystkim oooo moja glowa :((((
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Cichutki--> offff... dziekuje : )... *patrzy na niego przyjaznie*
Marcio--> Witaj!

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Marcio ----> Gut myrning ("Allo, allo"):D:D

K@mil [ Wirnik ]
Ludzie, widzicie ze nie mam juz Spamera ? :-D
Teraz staram sie o pogrubienie stopnia :-]
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
K@mil--> teraz juz tak : )... a tak w ogole to Witaj!!...
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
K@mil --> głupi ma zawsze szczęście ;p
nie masz szans na pogrubienie jak miałeś spamera :/

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Kurde... dziwne.. .widzę K@mila...
K@mil ---> Cześć (jakby to nie były zwidy)
Prosiłeś o to soula czy obyło się bez tego??

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
kamil ---> ja tez nie mam. przybij grabe :PPP
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Cichutki--> zwidow nie masz :P:P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Avi ----> Dzięki... już myślałem...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Cichutki--> nie za ma co zawsze sluze pomoca : )
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
jest tutaj ktos oprocz mnie:>:>???
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Chyba Ja jestem ?

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Jaaaaaaaaaaaa :DD
Cicha śmierć nie kcesz żebym Ci przypomniała uwierz..... :PPP

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ----> chcę!!!
Avi ----> temat się skończył i siedzę cicho...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Cichutki--> to jakis wymysl... : )

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy ( o będzie lepiej!! :PPP chyba że nie kcesz...) nie chcesz!!
ja lecę papapapapapapapapa :DDDD

K@mil [ Wirnik ]
Avi, witaj :-D
Marcio, racja :-] A co do pogrubienia... ludzie sie zmianiaja, moze kiedys... ech :) A moze lepiej nie - musialbym byc grzeczny :-P
CS, to nie ja, to Matrix :-)
Bartol, widac to bylo tylko ostrzezenie :)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Diamencik--> tu tez mnie samej nie zostawiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
K@mil--> a witaj... witaj!

K@mil [ Wirnik ]
Avi, ja jestem :)
CS, nic nie prosilem, tylko w watku obiecalem poprawe ;)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
K@mil--> taaaa...?? nie zauwazylam... :P:P:P

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
kamil ---> nio cos w tym stylu... :)))
avi ---> nie jestes sama... :PPP
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
zaraz chyba nastepny wpadnie....
bartol--> teraz juz wiem : )

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Matrix?? *prubuje wypatrzyć agenta Smitha aka Elronda (ten to się wszędzie wciśnie, Mr.Anderson)*
następny [ Rekrut ]
Witam Mr. Anderson. Z radością będe patrzył na twoją śmierć.. :-)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
następny ----> ”wszystko co ma początek, ma koniec, Neo”.

K@mil [ Wirnik ]
Wypadam na czas nieokreslony...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
a nie mowilam, ze wpadnie :P:P : )
nastepny--> thx :*:*:*:*:*
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
nio to ja lece narQQQ

następny [ Rekrut ]
Avi --> dobrze wiesz że byłaś na mojej łasce :) wpadłem bo mnie poprosiłaś :-)
Tęskniliśmy.. Podoba ci się co zrobiłem z tym miejscem?
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
bartol--> zegnaj!!
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> dziekuje :*:* do kogo ten italic byl skierowany:>:>??
następny [ Rekrut ]
to był cytat do Śmierci :-)
wnerwia mnie ta reklama głosowa :// ja chce muzyki posłuchać!
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> aha.... mnie tez... pffffffff... jak sie taka reklame wywala??....ja jej nie scem!!!!!!!!!!!
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Avi ---> do mnie
"Tej nocy wszystko się skończy."
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Avi ------> GOLMax, MayClub ...
następny [ Rekrut ]
nie jestem specem od wywalania bannerów i reklam :| Soul coś tam wspominał o kimś kto tak sobie zrobił ale ja nie potrafie :|
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
nastepny--> tym bardziej ja...
następny [ Rekrut ]
Stałem tu, a ty leżałeś tam, właśnie to mówiłem...
Avi --> no tak GOL max to też dobra opcja ;)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
"Nie. To nie może być prawdą. Odejdź ode mnie!"
Avi ----> wyłącz głos...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Cichutki--> ale dobra muze mam tylko na kompie :P:P... : )
następny [ Rekrut ]
a ja z koleji chce sobie muzyki posłuchać...
Ziefff, poczekaj krawat mi się poluzował.. to jaka następna scena? ;)))

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
next ----> zaproponuj... ja się dostosuję
Avi ----> a ja mam odtwarzacz MP3 (ponoć na Operze można to wyłączyć)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
ja juz muszem leciec i nie wpadne wieczorkiem... wiec odrazu zycze milej nocy !! DOBRANOC!!!
*wchodzi szybko do swojego pokoju*
następny [ Rekrut ]
bo ja wiem ? :P
eh wyłączam forum i ide pooglądać matrixa :P
będe za pół godziny sprawdzić oecność ;)
następny [ Rekrut ]
papa Avi :-) :*

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
next ---> no to narka
Avi ---> papa :*:*:* (byle wiecej niż next) :-D
następny [ Rekrut ]
Śmierć --> ja stawiam na jakość nie na ilość :-) zresztą Avi tak mnie wycałowała że siły już nie mam :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
next ----> chcesz mnie sprowokować?? (mam takie dziwne wrażenie)
następny [ Rekrut ]
nie jestem prowokatorem :-) ale Ty mi nie wieżysz?

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Bad girl is back jeee :DD Witam Was!! :DD
widze że panowie się o buziaki kłócą łoł (Avi widziałaś to?? ;D)
następny [ Rekrut ]
Hi Diamand vel Królowa :-)
Ja się nie kłóce :-) Tylko przedstawiam sytłacje :P

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Misiek królewna, aż tak stara nie jestem... ;DD
ach więc tak się to teraz nazywa? ok :D przedstawiacie fakty hmm. ;DD
następny [ Rekrut ]
Królewna --> hyhy ;P nom ja tylko przedstawiam fakty bo Śmierć mi nie wieży :) a zreszto może się zapytać Avi :-)

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
oki oki przecież się nie czepiam hehe... ;DD też chyba zaraz komuś przedstawie fakty :PP:D
[Avi wracaj!!!!!! :D]

gris [ Generaďż˝ ]
No tutaj tez sie przywitam :D
WItam :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Gris witaj :DD
następny [ Rekrut ]
Cześc Salami.. ee Osiołku ;)
Królewno --> jakie ? :) :P
maVes [ Konsul ]
Witam!!

gris [ Generaďż˝ ]
nastepnyt czy mam z Ciebie zrobic rumsztyk ? :D

następny [ Rekrut ]
Gris --> przeciez wiesz że żartuje :-) a co do salami to może podasz tasak.. ee to też żart ;)

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Misiek takie które mu się nie spodobają... ktoś mnie tu ostro wku... wkurza ofkorz... ;DD
a ze mnie co będzie? kaszanka.... ja tam wole truskawki pfff..... ;DDDD
następny [ Rekrut ]
Królenwa --> a jakie fakty no :P
ee to ja Cie wkurzam? :(

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Misiek ciesz się że nie Ty :D ale jak zaczniesz to uuu... lepiej nie, dobrze radzę ;DD
faktów przedstawiać nie będę bo tu cenzura obowiązuje... ;DDD

gris [ Generaďż˝ ]
Ja tez zartuje, chyba... :) Nastpny, a chcialbys byc rumsztykiem ? :) zwiedzil bys kogos brzuszek :D
następny [ Rekrut ]
Królewna --> ee a jestem następnym celem? :P
przedstaw mi je może na gygy ok?
Gris --> nie dziękuje :)

gris [ Generaďż˝ ]
Ekchem :D kto tu jest misiek ? :D bo czegos tu nie rozumiem :P

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Gris Nastepny to Misiek, my sie tak "nazywamy" nawzajem ;D
następny [ Rekrut ]
Gris --> a dokładniej czego ;)
Królewna --> to ja mam iść czy nie :P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
next ----> ona miała zapewne mnie na myśli...
następny [ Rekrut ]
Śmierć --> ja znam inne fakty :P no ale możliwe że jednak o Ciebie :-)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
next ----> to streść te inne fakty (The Matrix has you...)

gris [ Generaďż˝ ]
aha rozumiem :D to prosze pamietac ze ja jestem osiolek :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Dla wyjaśnienia: tej osoby tu nie ma :PPPP i lepiej żeby nie było... ;DDD
Cichy czemu tak od razu sie podejrzewasz? ;DDD
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ----> bo jestem podejżliwy??
następny [ Rekrut ]
Papa all :-) idę :)
Diamand --> hyhy nio dobra Królowo :) pogadamy jutro :) papa :* :*

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Misiek :*:* papapa :D i tak kara będzie hehe... ;DD
Cichy to ja mam to wiedzieć? :DD ale chyba tak ;DD
:Szczypek: [ Chor��y ]
WItajcie wszyscy, sorki ze mnie nie bylo, ale mnie do kompa nie puscili...
nastepny -> papa :)

gris [ Generaďż˝ ]
nastepny --> Papa :D
WIecie co ... :) Nudzi mi sie :D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Szczypek witaj ;D
Gris uuuuu *boi się* ;D
:Szczypek: [ Chor��y ]
gris -> nIe ty jedna... :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ------> *powtórka z wczoraj* Masz jutro czas wieczorem?? *ładnie się uśmiecha*

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
szczypek ---> gris to on...
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy *zdziwiona* taaaaak..... a bo co?? :>>

gris [ Generaďż˝ ]
szczypek --> to jestem ja :D tylko On :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ----> no bo wiesz... *prosto z mostu* dasz się zaprosić na kino??
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy *totalnie zaskoczona* bardzo chętnie tylko gdzie i kiedy? ja nawet nie wiem gdzie Ty mieszkasz...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ----> i tu właśnie pojawia się problem...
:Szczypek: [ Chor��y ]
gris --> sorki :)

gris [ Generaďż˝ ]
Szczypek --> Nie za ma co :D
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Ja mam do kina blisko, nie wiem jak z Tobą i czy do tego samego...
więc skąd jesteś tak właściwie??

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand -----> z daleka... Radlin (ciekawe czy coś ci to powie...)
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Hehe to troche daleko ;D ale od czego są środki komunikacji międzymiastowej... ;D
Radlin to gdzieś na wyżynie śląskiej chyba taak??

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Na wyżynie... obok Rybnika...
:Szczypek: [ Chor��y ]
Nara wszystkim :) niestety musze juz isc... wpadnijcie na mego blogaska... blog.tenbit.pl/szczypek i cos comentnijcie :)
PAPA

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Szczypek baj baj :D
Cichy wiem wiem... ;DD

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand ----> znaczy że jesteś nieźle wyedukowana...

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Cichy no wiadomo w końcu coś tam się zapamiętuje z tego co nam do łepków wciskali... ;PPP;DDD

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
O nas uczą w LO... ciekawe...

K@mil [ Wirnik ]
Wrocilem, cieszycie sie ? :-P
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
K@mil taaaaaaaaaak!! :DDDDD

K@mil [ Wirnik ]
Diamenciku, cieszy mnie ze choc Ty sie cieszysz :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil nieeeeeeeeeeeeeeeeeee!! :DDDDDD [muszę mieć inne zdanie niż ta kobieta wyżej... nie wiem czemu..]

K@mil [ Wirnik ]
CS, jak dotad mamy 1:1 :-P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ---> co masz na myśli??

K@mil [ Wirnik ]
CS, jedna osoba sie cieszy i jedna nie.
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ---> zaraz będzie 1:0...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Diamand poszła i się nie pożegnała...

K@mil [ Wirnik ]
CS, no racja :-|

K@mil [ Wirnik ]
Ale ja bede grzeczny i sie pozegnam. Dobranoc !
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
K@mil ----> Do jutra!!
cronotrigger [ Rape Me ]
Hello!!!
eh ten groclin ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
otwieramy karczemke kawa na pocztek dnia >>>>>
cronotrigger [ Rape Me ]
..francuziki..
no i fajnie....
1-4...
EHHH JA CHCE MIEC NOWY KOMP I STALE LACZE!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaa
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Elo ludu :)
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Marcio witaj :D
ja tesz witam wszystkich :D
Crono (patrz Twój podpisik) jak się nie ma co się lubi to się lubi co sie ma... ;DD

K@mil [ Wirnik ]
Wpadam na momencik by wszystkich przywitac. Wracam za okolo 1.5 h :)

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
K@mil no to wracaj szybko :DD:*
następny [ Rekrut ]
Witam :)
Założyć nową część? :P

K@mil [ Wirnik ]
Nastepny, dawaj !
następny [ Rekrut ]
No dobra
mam nadzieje że ludki się zlecą :-)
następny [ Rekrut ]
Ponieważ się mnie czepiano to dodam teraz :P Do nowej częśći oczywiście :P