GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Pod Mroczną Gwiazdą" część 19

02.03.2004
20:53
smile
[1]

następny [ Rekrut ]

"Pod Mroczną Gwiazdą" część 19

Gwiazdy na zawsze rozlane po całym niebie,
I wiesz, ze jedna świeci tylko dla Ciebie,
Prowadzi tam, gdzie szczęścia zaznasz,
Więc w drodze nieszczęście i trud naznacz,
Gdy zakręt się znajdzie na Twej drodze,
Nie poddaj się wtedy rozpaczy i trwodze.

Gdy nogi przyprowadzą Cię aż tutaj,
Podejdź do drzwi i nawet nie pukaj,
Wejdź i rozsiądź się wygodnie jak Ci pasuje,
Zjedz coś lub napij się, niewiele to kosztuje.
Tu wypocząć można po podróży przez czas dłuższy,
I w spokoju położyć na poduszkę swe uszy.

Cóż jeszcze tu można powiedzieć,
Bawcie się dobrze lecz proszę wiedzieć,
Że nie wolno nikomu grozić bronią
I wszystko co trzeba damy Waszym koniom,
Będziemy się o nie troszczyć jak o własne.
„Pod Mroczną Gwiazdą” zaprasza w dni ciemne i jasne!

Jest tu Avi_vampire, avianka ostatnia ze swej rasy,
Jest to pół- elfka, pół- wampirzyca. która lubi lasy,
Pani Noc - zwą ją obcy, jej oczy widzą niczym oczy kreta.
W jednym z pokoi jest Diamand, piękna kobieta,
Wciąż siedzi przy stole, gaworzy i drinki pije,
Gdyż z swym sławnym łukiem każdego pobije.

I Sayet z Teysa planety, nucąc w kuchni „Olanii”
Robi gościom przepyszne potrawy moi kochani.
Pirix siedzi i piwo sączy tu z wielką ochotą,
Ze swym mieczem gotów jest zająć się każdą robotą.
Zawsze wesoły Następny w dyskusje się często wdaje,
I każdemu nowemu wędrowcy chętnie ręce podaje.

Jest tu także BladE22, czarodziej co odpoczynek woli,
W pokoju swym przesiaduje, jednak nie stroni od swawoli.
HopkinZ wszystkiego co wokół się dzieje pilnie słucha,
Człowiek spokojny, nie w jego stylu silna zawierucha.
KmP to wędrowiec, dla którego ludzie są zawsze mili,
Woli z boku pozostawać, by to oni dyskusje wili.

Brisk jest gościem niezwykle tajemniczym,
Często się wydaje, że nie interesuje się niczym.
Bywa tu też cronotrigger, elf z dalekich krain,
Uwielbia wino i sok ze zlotych malin
Marcio co czarne rytualy propaguje
ostatnio nam troche wariuje

:Szczypek: magią zniszczy każdego wroga
I ma wielką ochotę na pieroga
Niech Was nogi do nas sprowadzą,
A potem na spoczynek się udadzą.
Spędzajcie tutaj bardzo miło chwile każdą.
Zaprasza serdecznie ekipa „Pod Mroczną Gwiazdą”!

MENU

Danie główne


Skrzydła smoka – 25 sz.
Pierś smoczycy – 25 sz.
Kotlety piwne – 15 sz.
Przysmak elfa – 18 sz.
Smażona ryba – 20 sz.
Danie dla głodomorów „Niespodzianka” – 30 sz.
Jajecznica – 5 sz.
Naleśniki – 9 sz.

Zupy

Krasnoludzka zupa „Moria” – 20 sz.
Zupa a’la Mordor – 25 sz.
Krem bazyliszkowy – 30 sz.
Ognista Saurona – 30sz.

Desery

Oko orka – 5 sz.
Ciasto a’la Uruk-hai – 4 sz.
Deser lodowy a’la Fangorn – 5 sz.
Gofry (cieple) z polewa – 3 sz.
Polewy – kawowa, śmietankowa, jajeczna, karmelowa

Napoje

Woda – 1 sz.
Kawa „Gandalf” (z cukrem)– 3 sz.
Kawa „ Saruman” (czarna bez cukru) – 3 sz.
Herbata z Rivendel – 2 sz.
Mleko – 2 sz.
Świeża krew – 5 sz.

Alkohole

Piwo zwykłe – 3 sz.
Piwo duże – 7 sz.
Piwo korzenne – 5 sz.
Beczka piwa 20l. – 20 sz.
Beczka piwa 50l. – 50 sz.
Vodka Gimlego 94,4% - 15 sz.
Wino białe / czerwone – 9 sz.
Wino 100% Minas Tirith – 10 sz.
Jad Pajęczycy – 10 sz.
Drink z Rivendel – 20 sz.
Drink regenerujący Ithilien – 20 sz.
Miód pitny – 4 sz.
Ocet Nazgulski – 10 sz.
Rum „Nashilern” – 20 sz.
Koniak a’la Bombadil – 10 sz.
Samogon z mandragory – 10 sz.

Dla podróżników

Lembasy (porcja sycąca dwudzienna/ jedna osoba) – 30 sz.
Chleb zwykły (porcja dzienna/ jedna osoba) – 15 sz.
Kiełbasa (porcja dzienna/ jedna osoba) – 10 sz.
Masło (porcja dzienna/ jedna osoba) – 5sz.

Pokoje do wynajęcia (jednoosobowe):
1 noc – 30 sz.
2 noce – 40 sz.
3 noce – 50 sz.
4 noce – 60 sz.
5 nocy – 70 sz.
6 nocy – 80 sz.
Tydzień – 90 sz.
Dłuższe okresy – do ustalenia
Pokoje do wynajęcia (dwuosobowe):
1 noc – 40 sz.
2 noce – 50 sz.
3 noce – 60 sz.
4 noce – 70 sz.
5 nocy – 80 sz.
6 nocy – 90 sz.
Tydzień – 100 sz.
Dłuższe okresy – do ustalenia

Inne

Ziele fajkowe – 16 sz.

Dla koni:
Owiec z Rohanu – 10 sz.
Wypożyczenie stajni – 30 sz.
Opieka (codzienne szczotkowanie) – 20 sz.

Link do części poprzedniej:

02.03.2004
20:56
[2]

HopkinZ [ Senator ]

pierwszy =]

02.03.2004
20:56
[3]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

piyrszy??

02.03.2004
20:56
smile
[4]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

HopkinZ ----> ulamki sekundy...

02.03.2004
20:57
smile
[5]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cicha smierć z pierwszego *cieszy się* :DD
krąg podejrzanych... czy jak o kimś myślę to musi być podejrzany? :PP widać jakie masz o mnie zdanie pfffff... ;DDDD

02.03.2004
20:59
smile
[6]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

podejrzanych o zajmowanie myśli Diamencika... to chyba nic złego... a zdania jeszcze sobie nie wyrobiłem...

nie mam się z kim wygłupiać... Briiiisk!! Gdzie jesteś??

02.03.2004
20:59
smile
[7]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

a ja czwarty :(( poza podium :(((

02.03.2004
20:59
[8]

następny [ Rekrut ]

piwo dla Hopka :-)
Królewno --> i jak Ci się podoba obrazek ;)

02.03.2004
21:01
smile
[9]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cicha śmierć no z takiego punktu widzenia to rzeczywiście podejrzane hehe... :DDD
Misiek bjutiful :DD

02.03.2004
21:04
[10]

HopkinZ [ Senator ]

Piwko calkiem niezle, zmrozone wiec gites =]

02.03.2004
21:05
smile
[11]

Pirix [ ! KB ! Góry górą ]

No i jest nowa część:)
Zbliża się kolejny jubileusz dwudziestoczęścia naszej karczmy:) W związku z tym proponuje uwzględnienie tego w tytule wątku przez osobę która następną część założy poprzez dodanie do tytułu słowa jubileusz.

02.03.2004
22:08
[12]

następny [ Rekrut ]

Ups nie było mnie dość długo :P
jubileusz to będzie przy 100 :P

02.03.2004
22:19
smile
[13]

K@mil [ Wirnik ]

Dzien doberek...

Avi, nie trzeba, sma w nocy podgawedzilem ;)

Pirix, sam do tego doszlem :-D

Nastepny, witaj :)

Diamenciku, witaj bardzo serdecznie :)

02.03.2004
22:23
[14]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ----> Wszystcy mnie nie widzą??
Witaj!!

02.03.2004
22:24
smile
[15]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Witam witam moi kochani :DD

02.03.2004
22:24
[16]

K@mil [ Wirnik ]

Witaj Cicha Smierc.

O diabli, jestem spamerem !! :-/

02.03.2004
22:26
smile
[17]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ----> ciekawe spostrzeżenie...

02.03.2004
22:27
[18]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ----> /czepianie się mode:ON/ Wszystkich kochasz?? Miałem nadzieję że jesteś wierna jednej osobie... /czepianie się mode:OFF/

02.03.2004
22:30
smile
[19]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cicha śmierć to było w sensie bliźnich :PPP
p.s. miało być bez czepiania!! :D

02.03.2004
22:32
smile
[20]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

to nie było dopisane do tego postu
PS: Mnie kochasz bardziej, prawda??

02.03.2004
22:33
smile
[21]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cicha śmierć *wymiguje się* ja już eeee muszę iść papapapapapapapa
K@mil :*:DDDD
Cicha śmierć :*:DDD
wszystkich kocham pfffffff........ ;DDDD

02.03.2004
22:34
[22]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobranoc diamenciku

03.03.2004
11:35
[23]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Witam serdecznie!! nie ma jeszcze nikogo.... to nic... moge sama sobie posiedziec :-)

Pirix--> bylo tak wszedzie.... nie moja wina, ze taka jestem, ale ja bym wolala, zeby mnie wyganiali jak wejde niz zeby uciekali..... :( :(.... yhhhhh.... ale nie wiem czy mnie zrozumiesz, bo mnie sie nie da zrozumiec :( :( :(

03.03.2004
15:03
smile
[24]

K@mil [ Wirnik ]

Dzien dobry :)

Ludzie, strzelaja do mnie, co robic ? ;-P ===>

03.03.2004
15:12
smile
[25]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

K@mil dzieńdoberek :DD
najlepiej rozmowa, spokojnie wytłumacz że Ty dobry i w celach pokojowych i na pewno przestaną... ;DDD

03.03.2004
15:15
[26]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Elo !
wkurzające są te dźwięki budowy :/ nie moge normalnie posłuchać muzyki...

03.03.2004
15:15
smile
[27]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Siema !

Ale się zaniedbałem w goszczeniu w tej karczmie... ;)

Kamil
Broń się ! Albo z bazuki go ! :)

Next>
ooo widzę że juz ty wziąłeś się za zakładanie kolejnych części :)

Diamand
Kurczę...zazdrosny jestem !!! :D


Zupa a’la Mordor – 25 sz. x1 !!

03.03.2004
15:15
smile
[28]

K@mil [ Wirnik ]

Diamenciku, ale jest maly problem - wczesniej potraktowalem ich z paralizatora :-P

03.03.2004
15:17
[29]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Marcio
Ja już też ledwo co wytrzymuję z tą reklamą... :(

Ej...a może mi ktoś wytłumaczyć co się stałlo na Forum ??

Jakieś [spamer]'y...pogrubione 2 nicki... :| Co jest... ??

03.03.2004
15:18
smile
[30]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Blade a wiesz że jesteś w HP? bo ja dopiero teraz czytam? więc o mnie nie mozesz być zazdrosny, Ty, taka sława ;DDD
Marcio witaj :D
K@mil to eeeee powiedz że to były perfumy pfff.... :PPP:D

03.03.2004
15:20
[31]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

o K@mil spamerem :D
dobra, zwiększyłem głośność winampa, ściszyłem głośniki i już mniej słychać (ale nadal słychać).

03.03.2004
15:20
smile
[32]

K@mil [ Wirnik ]

Marcio, racja, kurde nie znosze nakladajacych sie dzwiekow !

Blade, jest maly problem - mam tylko paralizator, z ktorego nikogo nei mozna nikogo zatluc, w tej grze moge ograbis goscia z broni tylko po zabiciu go, a nei mam nawet pieprzonego widelca do zatluczenia :) Co do spamerow - byl pusty watek, i kazdy kto sie tam wpisal [aj sie pochwalilem ze udalo mi sie tam wejsc] jesli go nie zjechal ma spamera :-/

Diamand, wiesz, chyba nei przejdzie - to raczje gaz bojowy :-P No i nie znam ukrainskiego :-D

03.03.2004
15:23
smile
[33]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

dziendobry!!!!

co porabiacie??

03.03.2004
15:24
smile
[34]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

K@mil może słownik?? ja troche znam pff.... :PPPP:D
Bartol witaj :D zgaduj - masz trzy szanse... ;PPP;D

03.03.2004
15:26
smile
[35]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Kamil
aaaha...hehehe dobre :)

KmP
Też chybajest spamerem... :) z tego co zauważyłem :D Skubany :)

Diamand
Heh...tak zazdrosny jestem... ;)

bartol hej !

03.03.2004
15:26
smile
[36]

K@mil [ Wirnik ]

Bartol, wlasnie, zgaduj :-D

Diamenciku, nei dizala - strzelaja i tak ;-(

03.03.2004
15:27
[37]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Ja próbuje zainstalować points-moda.

03.03.2004
15:27
smile
[38]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Blade a o co? czy ja robię coś hmmm nieodpowioedneigo ;DDDD??
K@mil no to też w nich strzelaj.... innego wyjścia nie ma... ;D

03.03.2004
15:30
[39]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

ale cio mam zgadywac???

03.03.2004
15:30
smile
[40]

K@mil [ Wirnik ]

Diamenciku, wlasnei jest taki problem ze nie mam z czego ! Najwyzej z paralizatora, ale on sie z 15 sekund laduje a przez tyle 6 chlopa zarabie mnie 3 razy :-D

03.03.2004
15:35
smile
[41]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

K@mil dobra nie tłumacz..... ;PPP;DD
Blade poza tym ja też jestem zazdrosna ;DDDDDDDDD
Bartol no co my robimy??

03.03.2004
15:38
smile
[42]

K@mil [ Wirnik ]

Diamenciku, wlasnie sie nie tlumacze i probuje uciekac :)

03.03.2004
15:40
smile
[43]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Sorki za małą przerwę w odpisywaniu... ;) Ale jadłem przepyszną zupkę... :)

Kamil
No to wychodzi na to że masz mała lipę... :) Jak uda ci sie to przejść to krzycz... :D:D

Bartol to zgaduj zgaduj !! :):):) :D:D

Diamand
Nom..ty też jestes zazdrosna... ?? pewnie o kogo to tajemnica... ;D

03.03.2004
15:41
smile
[44]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Blade smacznego... ;D chodziło mi o Ciebie pffff...... ;DDDD
K@mil ja z gier to nic nie kum kum więc... :DDDD

03.03.2004
15:41
smile
[45]

K@mil [ Wirnik ]

Blade, mam juz pomysl jak to zrobic :)

03.03.2004
15:44
[46]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

hmm chyba ktos tu sie strzela i ucieka ... co tu sie dzieje???

K@mil ---> ta gra na screenie z [03.03.2004] 15:03 to suma wszystkich strachow???

03.03.2004
15:45
smile
[47]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Diamand
aha... :):):) ;-) :*

Kamil
No i widzisz... :) Ale miałes krzyczeć !! :D:D

03.03.2004
15:48
smile
[48]

K@mil [ Wirnik ]

Bartol, nie, to Gorky Zero.

Blade, jeszcze nie przeszlem :)

03.03.2004
15:48
smile
[49]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

A ja mam nie bardzo optymistyczną wiadomość... :( Możliwe że będę musiał iść do szpitala na operację zapalenia wyrostka... :(:(:( Właśnie w tej chwili napieprza mnie cały czas...ale kurcze nie chcę... :( Za 1h chyba pojde na pogotowie...#@$@# no nie mogę... :(

03.03.2004
15:49
smile
[50]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Blade no bo tyle Cię nie ma, to wiadomo że coś kręcisz ;DDD z kimś ofkorz ;DDD ale o co Ty jesteś zazdrosny to ja naprawdę nie mam pojecia ;DDDD
Bartol i co?? ;DDD
k@mil no w każdym bądź razie powodzenia... ;DDDD

03.03.2004
15:50
smile
[51]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

<===== Blade

03.03.2004
15:50
[52]

K@mil [ Wirnik ]

Blade, kurde, wspolczuje :( Ale to na szczescie prosta, wrecz rutynowa operacja.

Diamenciku, dziekuje :-*

03.03.2004
15:52
[53]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

K@mil ---> gorky zero powiadasz?? podobne bardzo do TSoAF...

BLADE22 ---> nio to powodzenia w szpitalu. z tym co wyprawiaja w sluzbie zdrowia to dzisiaj nawet w szpitalu nie mozna byc bezpiecznym. lekarze sa dzis nieprzewidywalni... :PPP

03.03.2004
15:53
smile
[54]

K@mil [ Wirnik ]

Bartol, a jaka fabula jest w TSoAF ? To jest jakas gra szpiegowska czy co ? :-P

03.03.2004
15:58
[55]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

kamil ---> to jest cos podobnego do delta force, rainbow six itp. masz grupe antyteror i musisz niszczyc tych "zlych". misje wykonywane sa glownie w pomieszczeniach zamknietych takich jak budynki, magazyny itp. gralem w demko i bardzo mi sie spodobalo, glownie dlatego ze nie trzeba duzo planowac, tylko byc ostroznym i uwazac na to co sie robi. kurde nawet nie wiesz jak chcialbyym sobie pograc w ta gre ale niestety narazie mam pusty portfel wiec musze poczekac jeszcze troche :(((

03.03.2004
16:00
[56]

BLADE22 [ Krew Śmierci ]

Diamand
Niestety nie mogłem tu witać cześciej...szkoła no i ten #@$@ wyrostek... :( Ale nie masz co się martwić i zazdrościć... :) :*

No zobaczymy czy tabletka pomoże... :( Narazie spadam...ale postaram się wrocić... ;)

Bartol
No pocieszyłeś mnie... ;)

Kamil
no... :)

Niedługo wrócę... ;)

03.03.2004
16:01
[57]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Blade nie postarasz się tylko wrócisz cały i zdrowy :DDDD :*:* i tak się martwię.... ;DDD

03.03.2004
16:11
[58]

K@mil [ Wirnik ]

Blade, :)

Bartol, w Gorky 0 kierujemy jednym agentem i dizalamy glownie w zamknietych pomieszczniach :)

03.03.2004
16:16
[59]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

kamil wiem ale gorky 0 jest bardzo podobne to splinter cell, a tam trzeba dzialac cicho, duuuzo myslec nad taktyka i raczej baardzo malo sie strzela(to bylo o splinter cell a skoro G0 jest podobne to wyroznia ja to samo co w SC). to gra raczej nie dla mnie...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 16:17:20]

03.03.2004
16:45
[60]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

troche sie ludzi zebralo podczas moich rozmyslan...
*z ciemnego kacika dobiega wszystkich glos*
wiec witam tych ktorych dzisiaj nie witalam.... czyli wszystkich : )

03.03.2004
16:46
smile
[61]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dzieńdoberek!!

Avi Witaj!!

03.03.2004
16:48
[62]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

ccze avi!!!

03.03.2004
16:49
smile
[63]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Hieloł :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Cicha śmierć hmmm czy ja coś miałam dziś zrobić? ;DD

03.03.2004
16:51
[64]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

to ja wszystkim z okazji mojego duchowego powrotu na ziemie proponuje darmowy napitek : ) -->
Cichutki--> (moze byc tak??) Witaj!
bartol--> czesc : )
Diamencik--> Siemka!!

03.03.2004
16:52
smile
[65]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

*mysli - ups chyba sobie cos przypomnialemo o wczorajszym kuflu, byle cicho zeby ktos inny sobie nie przypomnial* :PPP

03.03.2004
16:54
smile
[66]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> może...

Diamand-----> Nie wiem, nie pamiętam... (albo nie chcę pamiętać...)

03.03.2004
16:54
smile
[67]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*myśli* Coś wczoraj było o kuflu... ale to chyba nie o mnie chodziło...

03.03.2004
16:54
smile
[68]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Bartol o Tobie to pamiętam, nie martw się... ;DDDD *poleruje kufelek* :D
Cicha śmierć nie kcesz... :PPPP:D

03.03.2004
16:56
[69]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

O_o teraz zauwazylem ze nie mam juz spamera!!! jupi!!!!! diamand - juz sie poprawilem :PP nie musisz mnie bic kuflem ;))))

03.03.2004
16:56
[70]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

To mi przypomnij diamenciku...

03.03.2004
16:57
[71]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

bartol--> ja pamietam : )

Cichutki--> to fajnie : )

03.03.2004
17:00
smile
[72]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> ciekawy blog:> *czeka na reakcję*

03.03.2004
17:01
[73]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

buuuuu a niechto chyba jednak reka sprawiedliwosci mnie dosiegnie :((((( :PPPP

03.03.2004
17:01
[74]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Witam, zainstalowałem już point-moda, zaczołem pajęcze podziały, więc teraz chwila relaksu (była by bez tego łomotania o tory // patrz. banner - przyp. Marcio) na golu:)

03.03.2004
17:02
[75]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

nio i juz po wszystkim oooo moja glowa :((((

03.03.2004
17:05
[76]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichutki--> offff... dziekuje : )... *patrzy na niego przyjaznie*

Marcio--> Witaj!

03.03.2004
17:07
smile
[77]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Marcio ----> Gut myrning ("Allo, allo"):D:D

03.03.2004
17:07
smile
[78]

K@mil [ Wirnik ]

Ludzie, widzicie ze nie mam juz Spamera ? :-D

Teraz staram sie o pogrubienie stopnia :-]

03.03.2004
17:09
[79]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

K@mil--> teraz juz tak : )... a tak w ogole to Witaj!!...

03.03.2004
17:09
[80]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

K@mil --> głupi ma zawsze szczęście ;p
nie masz szans na pogrubienie jak miałeś spamera :/

03.03.2004
17:11
smile
[81]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Kurde... dziwne.. .widzę K@mila...

K@mil ---> Cześć (jakby to nie były zwidy)

Prosiłeś o to soula czy obyło się bez tego??

03.03.2004
17:12
smile
[82]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

kamil ---> ja tez nie mam. przybij grabe :PPP

03.03.2004
17:19
[83]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichutki--> zwidow nie masz :P:P

03.03.2004
17:22
[84]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ----> Dzięki... już myślałem...

03.03.2004
17:24
[85]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichutki--> nie za ma co zawsze sluze pomoca : )

03.03.2004
17:33
[86]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

jest tutaj ktos oprocz mnie:>:>???

03.03.2004
17:34
[87]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Chyba Ja jestem ?

03.03.2004
17:35
smile
[88]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Jaaaaaaaaaaaa :DD
Cicha śmierć nie kcesz żebym Ci przypomniała uwierz..... :PPP

03.03.2004
17:36
smile
[89]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ----> chcę!!!

Avi ----> temat się skończył i siedzę cicho...

03.03.2004
17:37
[90]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichutki--> to jakis wymysl... : )

03.03.2004
17:38
smile
[91]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy ( o będzie lepiej!! :PPP chyba że nie kcesz...) nie chcesz!!
ja lecę papapapapapapapapa :DDDD

03.03.2004
17:39
smile
[92]

K@mil [ Wirnik ]

Avi, witaj :-D

Marcio, racja :-] A co do pogrubienia... ludzie sie zmianiaja, moze kiedys... ech :) A moze lepiej nie - musialbym byc grzeczny :-P

CS, to nie ja, to Matrix :-)

Bartol, widac to bylo tylko ostrzezenie :)

03.03.2004
17:41
[93]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Diamencik--> tu tez mnie samej nie zostawiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.03.2004
17:42
[94]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

K@mil--> a witaj... witaj!

03.03.2004
17:42
smile
[95]

K@mil [ Wirnik ]

Avi, ja jestem :)

CS, nic nie prosilem, tylko w watku obiecalem poprawe ;)

03.03.2004
17:43
[96]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

K@mil--> taaaa...?? nie zauwazylam... :P:P:P

03.03.2004
17:44
smile
[97]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

kamil ---> nio cos w tym stylu... :)))

avi ---> nie jestes sama... :PPP

03.03.2004
17:46
[98]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

zaraz chyba nastepny wpadnie....

bartol--> teraz juz wiem : )

03.03.2004
17:51
smile
[99]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Matrix?? *prubuje wypatrzyć agenta Smitha aka Elronda (ten to się wszędzie wciśnie, Mr.Anderson)*

03.03.2004
17:57
[100]

następny [ Rekrut ]

Witam Mr. Anderson. Z radością będe patrzył na twoją śmierć.. :-)

03.03.2004
18:01
smile
[101]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

następny ----> ”wszystko co ma początek, ma koniec, Neo”.

03.03.2004
18:02
smile
[102]

K@mil [ Wirnik ]

Wypadam na czas nieokreslony...

03.03.2004
18:03
[103]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

a nie mowilam, ze wpadnie :P:P : )

nastepny--> thx :*:*:*:*:*

03.03.2004
18:12
[104]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

nio to ja lece narQQQ

03.03.2004
18:14
smile
[105]

następny [ Rekrut ]

Avi --> dobrze wiesz że byłaś na mojej łasce :) wpadłem bo mnie poprosiłaś :-)
Tęskniliśmy.. Podoba ci się co zrobiłem z tym miejscem?

03.03.2004
18:15
[106]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

bartol--> zegnaj!!

03.03.2004
18:16
[107]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> dziekuje :*:* do kogo ten italic byl skierowany:>:>??

03.03.2004
18:18
[108]

następny [ Rekrut ]

to był cytat do Śmierci :-)
wnerwia mnie ta reklama głosowa :// ja chce muzyki posłuchać!

03.03.2004
18:19
[109]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> aha.... mnie tez... pffffffff... jak sie taka reklame wywala??....ja jej nie scem!!!!!!!!!!!

03.03.2004
18:20
[110]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ---> do mnie

"Tej nocy wszystko się skończy."

03.03.2004
18:21
[111]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Avi ------> GOLMax, MayClub ...

03.03.2004
18:21
[112]

następny [ Rekrut ]

nie jestem specem od wywalania bannerów i reklam :| Soul coś tam wspominał o kimś kto tak sobie zrobił ale ja nie potrafie :|

03.03.2004
18:23
[113]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

nastepny--> tym bardziej ja...

03.03.2004
18:25
[114]

następny [ Rekrut ]

Stałem tu, a ty leżałeś tam, właśnie to mówiłem...
Avi --> no tak GOL max to też dobra opcja ;)

03.03.2004
18:28
smile
[115]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

"Nie. To nie może być prawdą. Odejdź ode mnie!"

Avi ----> wyłącz głos...

03.03.2004
18:30
[116]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

Cichutki--> ale dobra muze mam tylko na kompie :P:P... : )

03.03.2004
18:30
[117]

następny [ Rekrut ]

a ja z koleji chce sobie muzyki posłuchać...
Ziefff, poczekaj krawat mi się poluzował.. to jaka następna scena? ;)))

03.03.2004
18:37
smile
[118]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

next ----> zaproponuj... ja się dostosuję

Avi ----> a ja mam odtwarzacz MP3 (ponoć na Operze można to wyłączyć)

03.03.2004
18:37
[119]

Avi_vampire [ Cień Nocy ]

ja juz muszem leciec i nie wpadne wieczorkiem... wiec odrazu zycze milej nocy !! DOBRANOC!!!
*wchodzi szybko do swojego pokoju*

03.03.2004
18:38
[120]

następny [ Rekrut ]

bo ja wiem ? :P
eh wyłączam forum i ide pooglądać matrixa :P
będe za pół godziny sprawdzić oecność ;)

03.03.2004
18:39
[121]

następny [ Rekrut ]

papa Avi :-) :*

03.03.2004
18:44
smile
[122]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

next ---> no to narka
Avi ---> papa :*:*:* (byle wiecej niż next) :-D

03.03.2004
18:54
[123]

następny [ Rekrut ]

Śmierć --> ja stawiam na jakość nie na ilość :-) zresztą Avi tak mnie wycałowała że siły już nie mam :D

03.03.2004
19:10
smile
[124]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

next ----> chcesz mnie sprowokować?? (mam takie dziwne wrażenie)

03.03.2004
19:15
[125]

następny [ Rekrut ]

nie jestem prowokatorem :-) ale Ty mi nie wieżysz?

03.03.2004
19:24
smile
[126]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Bad girl is back jeee :DD Witam Was!! :DD
widze że panowie się o buziaki kłócą łoł (Avi widziałaś to?? ;D)

03.03.2004
19:26
[127]

następny [ Rekrut ]

Hi Diamand vel Królowa :-)
Ja się nie kłóce :-) Tylko przedstawiam sytłacje :P

03.03.2004
19:28
smile
[128]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Misiek królewna, aż tak stara nie jestem... ;DD
ach więc tak się to teraz nazywa? ok :D przedstawiacie fakty hmm. ;DD

03.03.2004
19:32
[129]

następny [ Rekrut ]

Królewna --> hyhy ;P nom ja tylko przedstawiam fakty bo Śmierć mi nie wieży :) a zreszto może się zapytać Avi :-)

03.03.2004
19:34
smile
[130]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

oki oki przecież się nie czepiam hehe... ;DD też chyba zaraz komuś przedstawie fakty :PP:D
[Avi wracaj!!!!!! :D]

03.03.2004
19:34
smile
[131]

gris [ Generaďż˝ ]

No tutaj tez sie przywitam :D
WItam :D

03.03.2004
19:35
smile
[132]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Gris witaj :DD

03.03.2004
19:42
[133]

następny [ Rekrut ]

Cześc Salami.. ee Osiołku ;)
Królewno --> jakie ? :) :P

03.03.2004
19:42
[134]

maVes [ Konsul ]

Witam!!

03.03.2004
19:44
smile
[135]

gris [ Generaďż˝ ]

nastepnyt czy mam z Ciebie zrobic rumsztyk ? :D

03.03.2004
19:45
smile
[136]

następny [ Rekrut ]

Gris --> przeciez wiesz że żartuje :-) a co do salami to może podasz tasak.. ee to też żart ;)

03.03.2004
19:45
smile
[137]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Misiek takie które mu się nie spodobają... ktoś mnie tu ostro wku... wkurza ofkorz... ;DD
a ze mnie co będzie? kaszanka.... ja tam wole truskawki pfff..... ;DDDD

03.03.2004
19:47
[138]

następny [ Rekrut ]

Królenwa --> a jakie fakty no :P
ee to ja Cie wkurzam? :(

03.03.2004
19:48
smile
[139]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Misiek ciesz się że nie Ty :D ale jak zaczniesz to uuu... lepiej nie, dobrze radzę ;DD
faktów przedstawiać nie będę bo tu cenzura obowiązuje... ;DDD

03.03.2004
19:49
smile
[140]

gris [ Generaďż˝ ]

Ja tez zartuje, chyba... :) Nastpny, a chcialbys byc rumsztykiem ? :) zwiedzil bys kogos brzuszek :D

03.03.2004
19:51
[141]

następny [ Rekrut ]

Królewna --> ee a jestem następnym celem? :P
przedstaw mi je może na gygy ok?
Gris --> nie dziękuje :)

03.03.2004
19:54
smile
[142]

gris [ Generaďż˝ ]

Ekchem :D kto tu jest misiek ? :D bo czegos tu nie rozumiem :P

03.03.2004
19:56
smile
[143]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Gris Nastepny to Misiek, my sie tak "nazywamy" nawzajem ;D

03.03.2004
19:56
[144]

następny [ Rekrut ]

Gris --> a dokładniej czego ;)
Królewna --> to ja mam iść czy nie :P

03.03.2004
20:02
[145]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

next ----> ona miała zapewne mnie na myśli...

03.03.2004
20:04
[146]

następny [ Rekrut ]

Śmierć --> ja znam inne fakty :P no ale możliwe że jednak o Ciebie :-)

03.03.2004
20:05
smile
[147]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

next ----> to streść te inne fakty (The Matrix has you...)

03.03.2004
20:06
smile
[148]

gris [ Generaďż˝ ]

aha rozumiem :D to prosze pamietac ze ja jestem osiolek :D

03.03.2004
20:09
smile
[149]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Dla wyjaśnienia: tej osoby tu nie ma :PPPP i lepiej żeby nie było... ;DDD
Cichy czemu tak od razu sie podejrzewasz? ;DDD

03.03.2004
20:10
[150]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ----> bo jestem podejżliwy??

03.03.2004
20:12
[151]

następny [ Rekrut ]

Papa all :-) idę :)
Diamand --> hyhy nio dobra Królowo :) pogadamy jutro :) papa :* :*

03.03.2004
20:13
smile
[152]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Misiek :*:* papapa :D i tak kara będzie hehe... ;DD
Cichy to ja mam to wiedzieć? :DD ale chyba tak ;DD

03.03.2004
20:14
[153]

:Szczypek: [ Chor��y ]

WItajcie wszyscy, sorki ze mnie nie bylo, ale mnie do kompa nie puscili...

nastepny -> papa :)

03.03.2004
20:16
smile
[154]

gris [ Generaďż˝ ]

nastepny --> Papa :D
WIecie co ... :) Nudzi mi sie :D

03.03.2004
20:17
smile
[155]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Szczypek witaj ;D
Gris uuuuu *boi się* ;D

03.03.2004
20:17
[156]

:Szczypek: [ Chor��y ]

gris -> nIe ty jedna... :)

03.03.2004
20:22
[157]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ------> *powtórka z wczoraj* Masz jutro czas wieczorem?? *ładnie się uśmiecha*

03.03.2004
20:23
smile
[158]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

szczypek ---> gris to on...

03.03.2004
20:23
[159]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy *zdziwiona* taaaaak..... a bo co?? :>>

03.03.2004
20:26
smile
[160]

gris [ Generaďż˝ ]

szczypek --> to jestem ja :D tylko On :)

03.03.2004
20:26
[161]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ----> no bo wiesz... *prosto z mostu* dasz się zaprosić na kino??

03.03.2004
20:29
[162]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy *totalnie zaskoczona* bardzo chętnie tylko gdzie i kiedy? ja nawet nie wiem gdzie Ty mieszkasz...

03.03.2004
20:30
[163]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ----> i tu właśnie pojawia się problem...

03.03.2004
20:32
[164]

:Szczypek: [ Chor��y ]

gris --> sorki :)

03.03.2004
20:32
smile
[165]

gris [ Generaďż˝ ]

Szczypek --> Nie za ma co :D

03.03.2004
20:34
[166]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Ja mam do kina blisko, nie wiem jak z Tobą i czy do tego samego...
więc skąd jesteś tak właściwie??

03.03.2004
20:36
smile
[167]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand -----> z daleka... Radlin (ciekawe czy coś ci to powie...)

03.03.2004
20:38
[168]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Hehe to troche daleko ;D ale od czego są środki komunikacji międzymiastowej... ;D
Radlin to gdzieś na wyżynie śląskiej chyba taak??

03.03.2004
20:42
smile
[169]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Na wyżynie... obok Rybnika...

03.03.2004
20:46
[170]

:Szczypek: [ Chor��y ]

Nara wszystkim :) niestety musze juz isc... wpadnijcie na mego blogaska... blog.tenbit.pl/szczypek i cos comentnijcie :)

PAPA

03.03.2004
20:48
smile
[171]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Szczypek baj baj :D
Cichy wiem wiem... ;DD

03.03.2004
20:53
smile
[172]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ----> znaczy że jesteś nieźle wyedukowana...

03.03.2004
20:55
smile
[173]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cichy no wiadomo w końcu coś tam się zapamiętuje z tego co nam do łepków wciskali... ;PPP;DDD

03.03.2004
20:57
smile
[174]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

O nas uczą w LO... ciekawe...

03.03.2004
21:47
smile
[175]

K@mil [ Wirnik ]

Wrocilem, cieszycie sie ? :-P

03.03.2004
21:51
[176]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

K@mil taaaaaaaaaak!! :DDDDD

03.03.2004
21:54
smile
[177]

K@mil [ Wirnik ]

Diamenciku, cieszy mnie ze choc Ty sie cieszysz :)

03.03.2004
21:55
[178]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil nieeeeeeeeeeeeeeeeeee!! :DDDDDD [muszę mieć inne zdanie niż ta kobieta wyżej... nie wiem czemu..]

03.03.2004
21:57
smile
[179]

K@mil [ Wirnik ]

CS, jak dotad mamy 1:1 :-P

03.03.2004
22:01
[180]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ---> co masz na myśli??

03.03.2004
22:02
smile
[181]

K@mil [ Wirnik ]

CS, jedna osoba sie cieszy i jedna nie.

03.03.2004
22:04
[182]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ---> zaraz będzie 1:0...

03.03.2004
22:05
[183]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand poszła i się nie pożegnała...

03.03.2004
22:29
smile
[184]

K@mil [ Wirnik ]

CS, no racja :-|

03.03.2004
23:11
smile
[185]

K@mil [ Wirnik ]

Ale ja bede grzeczny i sie pozegnam. Dobranoc !

03.03.2004
23:13
[186]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

K@mil ----> Do jutra!!

04.03.2004
09:13
[187]

cronotrigger [ Rape Me ]

Hello!!!

eh ten groclin ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

otwieramy karczemke kawa na pocztek dnia >>>>>

04.03.2004
09:22
[188]

cronotrigger [ Rape Me ]

..francuziki..

no i fajnie....
1-4...

EHHH JA CHCE MIEC NOWY KOMP I STALE LACZE!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaa

04.03.2004
14:15
[189]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Elo ludu :)

04.03.2004
14:26
[190]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Marcio witaj :D
ja tesz witam wszystkich :D
Crono (patrz Twój podpisik) jak się nie ma co się lubi to się lubi co sie ma... ;DD

04.03.2004
14:28
smile
[191]

K@mil [ Wirnik ]

Wpadam na momencik by wszystkich przywitac. Wracam za okolo 1.5 h :)

04.03.2004
14:30
smile
[192]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

K@mil no to wracaj szybko :DD:*

04.03.2004
15:59
[193]

następny [ Rekrut ]

Witam :)
Założyć nową część? :P

04.03.2004
16:27
smile
[194]

K@mil [ Wirnik ]

Nastepny, dawaj !

04.03.2004
16:31
[195]

następny [ Rekrut ]

No dobra
mam nadzieje że ludki się zlecą :-)

04.03.2004
17:15
[196]

następny [ Rekrut ]

Ponieważ się mnie czepiano to dodam teraz :P Do nowej częśći oczywiście :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.