GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

......klub spamera.........

02.03.2004
19:29
smile
[1]

EwUnIa_kR [ Legend ]

......klub spamera.........

no witam szanownych spamerków.....

02.03.2004
19:30
smile
[2]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Każdy bał się załozyc taki wątek :)
A tu proszę kobieta z jajami:D

02.03.2004
19:31
smile
[3]

Lechiander [ Wardancer ]

Ewcia ---> No co Ty? LOL :-) Pierwsza jesteś? :-))) Gratulować? ;-)

02.03.2004
19:31
smile
[4]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunnia ----> może kiedyś dołączę (niepewnie jest wpisywać się na tym wątku... ale co mi tam)

Na razie posiedzę jako outsider...

02.03.2004
19:31
smile
[5]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Ale nas skrzywdzili;( powiem mamie:(

02.03.2004
19:32
smile
[6]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Lechiander -----> ich jest już całkiem sporo... po pewnym wątku...

02.03.2004
19:32
smile
[7]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cicha śmierć...nie życzę ci tego...czuję się jak kretynka z tym dopiskiem spamer...ale skoro już tak jest...

02.03.2004
19:35
[8]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

"Spamer jest traktowany z granicą zerowej tolerancji"

Myślę, że tym klubem ta tolerancja została przekroczona...

02.03.2004
19:35
smile
[9]

Lechiander [ Wardancer ]

Was tu więcej jest! ROTFL ;-)))

Cicha ---> Jakim? :-]

Sorry, ale nie mogę się powstzymac. :-P :-)))

02.03.2004
19:38
smile
[10]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Wiedziałem że znajdzie się paru takich dla których będzie to powodem do dumy. Bo jest się z czego cieszyć i czym chwalić.

02.03.2004
19:38
[11]

Kłosiu [ Senator ]

Lechiander, lepiej nie wiedziec za duzo ;D

02.03.2004
19:38
[12]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Lechiander ..nie widziałes tego watka?..jakiś junior założył zrobił spację i nie było tematu...

02.03.2004
19:38
smile
[13]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Lechiander ----> Już usunięty... sam go nie miałem okazji widzieć...

02.03.2004
19:41
[14]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Buczo--> Dla mnie nie jest powód do dumy. Wisi mi ten stopień;)

02.03.2004
19:41
smile
[15]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


no to czekamy az sie bany posypią

02.03.2004
19:42
[16]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

ja go widzialem mialem klopoty z dosatniem sie na niego a pozniej jak go zobaczylem to zapomnialem zbesztac tego mlodego i widac ze tym razem to zbesztanie by mi zaszkodzilo a swoja droga to [spamer] to chwilowe zobacza ze sie dobrze zachowujecie tzn wg przepisow i nakazów FAQ i Wielkiego Soula i wam zdejma pietno :)

02.03.2004
19:42
smile
[17]

Lechiander [ Wardancer ]

Rozumiem! :-))) Widziałem i czytałem nawet, ale jakoś nie miałem ochoty się wpisać. ;-)))
A teraz pozwolcie, że Was opuszczę. ;-) Czas znikać. :-P
Pozdr! :-)))

02.03.2004
19:42
smile
[18]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a za co bany??? za karczmę? czy za napisanie własnego zdania? bo nie rozumiem teraz...

02.03.2004
19:44
smile
[19]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ewunia ----> Banita ma skłonności do siania paniki...

02.03.2004
19:49
smile
[20]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

BANITA --> co jest z Toba nie tak, podpisales cyrograf z Soulcatcherem czy tak bez powodu postanowiles porobic za wazeline?

02.03.2004
19:50
smile
[21]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

I ma rację bo trzeba siać siać siać...

02.03.2004
19:51
[22]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


brzydki potworek

oj widze ze nadepnalem na odcisk potworka ktory sie nazywa ewunia...przepraszam potworku poprawie sie...;(

02.03.2004
19:52
smile
[23]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

BANITA wali mnie to, nie lubie hipokrytow po prostu.. tak tylko dla przypomnienia

ksywka: Banita_bb
stopień: [ Legend ]

email: zastrzeżony
komunikator: -
napisał postów: 7253
średnio postów dziennie: 19,87

02.03.2004
19:54
[24]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


brzydki potworek

widzisz roznice we wpisywaniu sie do karczm, a wpisywniu sto razy w tygodniu- cytat- zalosne:|:|:|? to jest typowe spamowanie w wydaniu ewuni i mi tez wali twoje zdanie

02.03.2004
19:55
smile
[25]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Brzydki Potworek

Sorry, ale zachowujesz się agresywnie...właściwie bez powodu. I nie tu nic do tego stopień Banity...Jak sam twierdził "ten dla którego liczy się stopień jest głupi" lub coś takiego :) ostatniego wyrazu nie jestem pewien...

Dlatego uspokój się.

Kto dostał [spamera] ten dostał, i zadne lamenty nie pomogą.
Widać zasłużył.

Z mojej strony to tyle...

[Tak, teraz możesz mówić że jestem wazeliniarzem. Jesli ci to przyniesie ulgę, to proszę bardzo]

02.03.2004
19:56
smile
[26]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jakie moje spamowanie? moje spamowanie polegało na tym że wklejałam zdjęcia do wątku o militariach czy na postach w karczmie?

02.03.2004
19:59
[27]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

BANITA --> jest takie powiedzenie

zapomniał wół jak cielęciem był

Kilka miesiecy temu robiles DOKLADNIE TO SAMO, co Ci wszyscy spamerzy, jezdziles sobie po idiotycznych watkach juniorow <niby za co dostales tytul chama roiku razem z goferkiem :>>...karczmy pomijam, bo to temat na inna rozmowe.
Nie komentuj, bo to zalosnie brzmi w Twoich ustach...

Tyle, bo generalnie nie ma to dla mnie znaczenia. Dziwnie sie czuje widzac obecnego Banite,nijak sie on ma do poprzedniego :|
Trzymaj sie.

PS --> daruj sobie, to sprawamiedzy mna a nim :)

02.03.2004
19:59
[28]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Ewunia --> A to za wklejanie zdjęć do wątku o militariach czy za posty w karczmach dostałaś taki stopień ??

02.03.2004
20:00
smile
[29]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nigdy mi nie zależało na stopniu i nadal mi nie zależy:)))

02.03.2004
20:06
[30]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

witam pobratymcow :)

02.03.2004
20:06
smile
[31]

EwUnIa_kR [ Legend ]

buczo-----> a co jeszcze chcesz wiedzieć? może ci podać numer stanika?

02.03.2004
20:06
smile
[32]

koksboks [ Chor��y ]

Klosiu, ahahaha, jak ty wygladasz z tym spamerem:DDDDD Ja Cie teraz beda postrzegali na forum CM nowi gracze? :D

02.03.2004
20:06
[33]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


brzydki potworek

co do cyrografu to chyba wiesz ze to nieprawdopodobne :>
nie punktow sobie tez nie nabijam bo juz mam ustaloną renomę na forum.
jeszce raz powtorze- przepraszam ze padlo na ewunie ktora bardzo lubisz- i akurat zacytuje Ciebie z dzisiaj nawet- uderz w stol a nozyce...:> znasz to?
Tyle, bo generalnie nie ma to dla mnie znaczenia. Dziwnie sie czuje widzac obecnego Banite,nijak sie on ma do poprzedniego :|
tego troszke nie rozumiem- mam wiecej dymic , prowokowac , czy co robic?

02.03.2004
20:09
smile
[34]

Kłosiu [ Senator ]

koxbox --> beda mnie postrzegali jako spamera to oczywiste :D Od razu posypia sie oskarzenia o oszustwa w grach ligowych, nikt nie bedzie sie z moim zdaniem liczyl i zaczne wszystkie bitwy przegrywac ;)

02.03.2004
20:11
[35]

Chacal [ ? ]

Długo sie wahałem czy się tu wpisać bo kolejna wpadka będzie się pewnie równać z banem ale widze że wątek istnieje już ponad 30 minut i jeszcze nie został usunięty i nie posypały sie kary więc myśle że tak już zostanie.

Banita powiem Ci tyle: uważaj na to co piszesz. Bardzo uważaj bo gdyby wpadł tu jakiś moderator i uznał wątek za bezsensowny i przydzielił kolejne stopnie [ spamer ] to jako ciągle sie tu wpisujący niechybnie byś go dostał i narobił sobie tyle wstydu że pamiętano by to długie lata.

Co do słynnego wątku. Imho mimo braku treści temat sam się narzucił. Co z niego wyniosłem ? Dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy na temat radzenia sobie np bez myszy lub gdy linkiem jest spacja...

02.03.2004
20:12
smile
[36]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Chacal-----> dzięki że jednak się tu pojawiłes..pozdrawiam:))

02.03.2004
20:12
[37]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

BANITA --> nie ma znaczenia na kogo padlo, widziales zebym ja wspomnial gdzies o kimkolwiek poza Toba? chyba nie ;)
slowo przepraszam tez do Ciebie nie pasuje, strasznie nie Twoje :/
a co masz robic? co chcesz, jako obserwator mowie tylko, ze nie wyglada to zbyt ciekawie...jeszcze zaraz pomysle, ze kupiles abonament :>
przemysl to sobie, moze sie odezwe niedlugo na GG, zeby Ci to wytlumaczyc, teraz wychodze :)

02.03.2004
20:14
smile
[38]

Qba19 [ Junior WRC ]

Ech... no trudno...wydaje mi się że wiem za co... fakt należało się... witajcie w klubie ;)

02.03.2004
20:17
smile
[39]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

nio tak stalo sie i ja jestem spamer :))))) jestem dumny ze dostalem tak wazne wyroznienie :PPP to najpiekniejszy dzien w moim zyciu *placze z radosci* :PPP

02.03.2004
20:21
[40]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


brzydki potworek
slowo przepraszam tez do Ciebie nie pasuje, strasznie nie Twoje :/

buhehehe no to zes mmnie rozwalil tym zdaniem :DD
nie abonamentu nie kupilem , chociaz nosilem sie z zamiarem, ale jak zobaczylem watek kompoholika ktory sobie liczyl do 50 czy 100 po jednym poscie , to mi sie odechcialo:>
ookej czekam na rozmowe :*

chacal
jestem pżerażony wizją stopnia spamer :)

02.03.2004
20:22
smile
[41]

Regis [ ]

Do tej pory zwyklem sie chamowac przed spamowaniem, ale teraz jak juz mam taki stopien, to czuje sie wolny :P Zaraz sobie pospamuje ;)

02.03.2004
20:23
smile
[42]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

A to dlaczego bany? To jest wątek dla spamerów więc nikomu wadzić nie powinien.

Tak jak większość, dostałem za wątek Ignasia. Szkoda mi trochę mojego starego stopnia, miałem go bardzo długo... Ale cóż, taki los spamera :> Nie ma to jak dostać spamera za jedną notkę, podczas gdy inni walą statsami gdzie popadnie :)

To o czym będziemy gadać, moi spamerzy? Bo oczywiście, już nie spamować!

02.03.2004
20:24
[43]

Chacal [ ? ]

może jeszcze jedno dodam: widzę na forum opinie "nareszcie ktoś się wziął za spamerów". I myśle sobie: zawsze starałem się pisać sensownie. Zawsze na temat. Nikt nigdy mi nie zarzucił pisania dla podbicia statystyk. Nikt nigdy mi nie zarzucił że piszę bez sensu i niepotrzebnie. RAZ się wpisałem podając sposób w jaki dostałem sie na tamten wątek. Efekt ? Teraz jestem spamerem, wywrotowcem, zaśmiecaczem forum i czytam że to dobrze ze ktos się za mnie wziął.

Ktoś gdzieś napisał: Nie stopień czyni człowieka.

Aha i co uważam za na prawdę żałosne ? Wywlekanie tu czyichś brudów. "Ty w wątku (takim) napisałeś (to) i masz teraz za swoje!"

Banita śmiej się śmiej ale nicka pewnie zmienisz jeśli dostaniesz [spamera]

02.03.2004
20:25
[44]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

moze o tych co nam dali te piekne stopnie???

02.03.2004
20:25
smile
[45]

EwUnIa_kR [ Legend ]

reksio....jak już tu jesteś może wiesz jak się nazywa kapela Slasha z gunsów?

02.03.2004
20:25
smile
[46]

BukE [ Majster ]

Ale dupki jestescie :-)
Szef BukE_Majster nigdy nie zostanie osmieszony.. :-)))))))))

02.03.2004
20:30
smile
[47]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Chwilę mnie nie było na forum...raptem jeden dzień...no i faktycznie są jednak spamerzy.

Plan wdrożono w życie.

02.03.2004
20:31
[48]

EwUnIa_kR [ Legend ]

buke-----> spamer mi wystarczy..nie musisz mnie wyzywac od dupków:D:P

02.03.2004
20:31
smile
[49]

kwiatu1 [ Centurion ]


Ciekawe czy ja mam spamera ??

02.03.2004
20:32
smile
[50]

BukE [ Majster ]

Ewunia :
Trza być twardym nie mientkim.. :-)))))

02.03.2004
20:33
[51]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

kwiatu1 ---> dziwne pytanie... ;))

02.03.2004
20:34
[52]

Soll [ Senator ]

Ja mam to co mam i tyle . A co poniektórzy niech się lepiej nei odzywają jesli nie więdzą w jakich okolicznościach żeśmy ten tytuł dostali.

02.03.2004
20:35
smile
[53]

Skibi [ Konsul ]

I co teraz ? kaplica !

02.03.2004
20:35
[54]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Chacal-> A najśmieśniejsze jest to, że ta uwaga padła z ust (z klawiatury) którego 3/4 postów to wazeliniarskie-statsiarstwo. Boże, ty widzisz i nie grzmisz? :D Zresztą, wiesz... spamerzy mają pełną olewkę :> nadejdzie czas, kiedy Soul będzie musiał zmienić nam stopnie na np. Lamer bo spamerzy będą już bardzo powszechni.

BAN!TA-> Nie wpisałeś się do tamtego wątku bo nie potrafiłeś :)

02.03.2004
20:35
smile
[55]

Qba19 [ Junior WRC ]

Wiecie co w sumie... ja się nawet ciesze... może teraz zostane dostrzegany na forum... w inny sposób ;)
W sumie to mogliśmy za to bany dostać i też by było.

02.03.2004
20:37
smile
[56]

Kentril [ fechmistrz ]

witam spamerzy....he, ja nie dostałem i sie chyba nawet ciesze..

02.03.2004
20:39
[57]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

Quba19 --->
może teraz zostane dostrzegany na forum... w inny sposób ;)
dobreeeee LOL

a tak na marginesie ciekawe czy ignas dostal tez spamera albo bana(raczej watpie) za swoj watek...

02.03.2004
20:43
[58]

Soll [ Senator ]

A może to Soul wpadł na błyskotliwy pomysł aby nam udowodnić jakież to forum jest niesprawiedliwe , można tak sądzić wpisalismy się w jednym wątku przypadkowo i mamy spamera i powiem wam że mi to wisi i powiewa . Wcale nie czuje się pokrzywdzony i urażony a i jestem pewien że rozsądni ludzie na forum nie mniej szacunku będą mi poświecać niż wcześniej a to dla tego że ja ich szanuje i tyle .

02.03.2004
20:44
[59]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Banita----->wszystkie osoby w tym wątku otrzyały tytuł spamer (chyba ze się pomyliłem) i było to działanie pokazowe. Ten wątek był esencją spamu, bez tytułu, bez treści, po to żeby psuć. Wyciągać na górę forum śmieci.

Jak wszyscy to wszyscy. Co do postów ewuni_kr to ich nie czytam bo wiem ze nie muszę.


nie dostałam spama za całokształt...dostałam go tylko za wpisanie się do tego wątku..(cyt soula)

02.03.2004
20:44
[60]

EwUnIa_kR [ Legend ]

wszystkie osoby w tym wątku otrzyały tytuł spamer (chyba ze się pomyliłem) i było to działanie pokazowe. Ten wątek był esencją spamu, bez tytułu, bez treści, po to żeby psuć. Wyciągać na górę forum śmieci.

Jak wszyscy to wszyscy. Co do postów ewuni_kr to ich nie czytam bo wiem ze nie muszę.




to jest dokładnie cytat..żeby nie było nieporozumień..

02.03.2004
20:45
[61]

Kłosiu [ Senator ]

Reksio-->
"BAN!TA-> Nie wpisałeś się do tamtego wątku bo nie potrafiłeś :)"

LOL :D

02.03.2004
20:51
smile
[62]

MiniWm [ Yoshinkan ]

Witam wszytkich nieudciwie skazanych na stopien "spamer" a tak :) no wiec chialem powiedziec :) ze nie ma czegos takiego jak sprawiedliwosc :) (nie w tym swiecie) morze i byliscie dobrymi userami forum :) pomagaliscie itp. ale to samo moge powiedziec o jakims zlodzieju :P co sie tlumaczy ze zyl dobrze wedugl przykazan , ale raz go zaswedziala reka i wpadl :] a jaki z tego morall (Robcie spamy jak was nie widza :) ) pokuta pokuta

02.03.2004
20:53
[63]

EwUnIa_kR [ Legend ]

MiniWm----> ja nie mówię że jestem skazana nieuczciwie.......:))......ale pierwszy raz mogliśmy dostać jakieś ostrzeżenie czy coś..:|

02.03.2004
20:54
[64]

Qba19 [ Junior WRC ]

EwuniaKr -> kiedyś za coś takiego prawie się bany posypały... więc mamy szczęście w nieszczęściu.

02.03.2004
20:58
[65]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

a ja zgadzam sie z ewunia. ostrzezenie powinno byc jakies...

02.03.2004
20:59
[66]

MiniWm [ Yoshinkan ]

EwUnIa_kR ------> W sumie to masz racje :) mozna by wprowadzic wyroki w "Zawieszeniu" albo prace spoleczne :) no i oczywiscie kazdemu z was powinno sie kuratora przydzielic :]

02.03.2004
21:01
smile
[67]

Soll [ Senator ]

MiniWm ---> Powiem ci że nei specjalnei mnei ten stopień boli. ;D

02.03.2004
21:02
[68]

EwUnIa_kR [ Legend ]

MiniWm ..ironisto..ciekawe co byś powiedział gdybyś się tam dopisał ....

02.03.2004
21:02
smile
[69]

Maxwell [ ]

ewunia: nie od dzis wiadomo, ze na tym forum ostrzezenia malo do kogo trafiaja.
i nareszcie zaczelo dziac sie cos, co moze przyniesc jakikolwiek efekt.

02.03.2004
21:03
smile
[70]

Istota Wiekuista [ Chor��y ]

ja tez chce :)

02.03.2004
21:04
[71]

Chacal [ ? ]

oto wytłumaczenie które nie podlega imho żadnej dyskusji: Ostrzegam że nie zamierzam być sprawiedliwy, będę złośliwy i stronniczy (by: Soul). Zostaliśmy ukarani na pokaz aby udowodnić że modki nie żartują. Kara pewnie zostanie zniesiona za kilka dni/tygodni ale zostanie zapamiętana przez wszystkich na GOLu (i takie było założenie).

Ale specjalnie dla tych co chcą mnie teraz gnębić:

ilość postów za które zostałem ukarany: 1
napisany w wątku: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2099594&N=1

ilość postów w których się żalę: 9
napisane w wątkach: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2099645&N=1 i https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2100121&N=1

EOT drodzy państwo

02.03.2004
21:04
[72]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

istota -->> to SPAMUJ!!!! :PPP

02.03.2004
21:04
smile
[73]

Soll [ Senator ]

EwUnIa_kR --> Mam wrażenie że najdotkliwiej przeżyłaś zmianę stopnia .. Wiesz co jestem gotów się poświęcic i złożyc jakiś wniosek u Soula żeby ci ten stopien usunął ;] Może inni też złozą i jako jedynej kobiecie ci Wybaczą ;D

02.03.2004
21:06
[74]

Soll [ Senator ]

No no no jak przystało na spamera chyba wypada mi nadgonić średnią postów dla tegoż osobnika czyż nie ? 2,35 posta dziennie to chyba za mało ;D

02.03.2004
21:06
smile
[75]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Soll..już nie chcę...dobrze mi z tym:)) w końcu trzeba poniesc konsekwencje.....:):):) (hihihi)..ale dziekuję za troskę...znowu jestem jedyna kobietą...hehe huligan ze mnie;D

02.03.2004
21:08
smile
[76]

MiniWm [ Yoshinkan ]

EwUnIa_kRv---> Alez droga ewunio :] juz raz dotknela mnie niesprawiedliwosc na forum :] (Juniora dostalem) ale byla krotka rozmowa :) i wszystko sie wyjasnilo :]

ps. Przynam sie :) nie jestem na forum dla stopnia :] a nawet jesli dostal bym stopien [spamer] raczej bym sie nie przejol zbytnio gdyz wazne jest co ja wiem :) (znaczy sie ze nie spamujme a to ja wiem :))

a wiec zeby bylo zabawnie gdyz nie jest to uszczerbiem na moim Honorze zglosze prosbe do Adminow o przyznanie mi stopnia [spamer]

ironista fajnie brzmi :]

02.03.2004
21:09
smile
[77]

Soll [ Senator ]

Fakt ;] Huligan z Krakowa , Huligan jakich mało ;D

02.03.2004
21:09
[78]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

ewunia nie ma co plakac wogole co ty tam mialas lady of chaos czy cosik podobnego teraz masz krocej spamer mowie wam to jest na pokaz i wroci do normy tylko przestancie plakac nad ta krzywda co was spotkala z tego co zauwazylem ci co tutaj rzadza robia duzo rzeczy na pokaz i pozniej maja radoche z tego powodu przestancie plakac przeyzwac i wroci do normy SPAMAERZY :))))

02.03.2004
21:10
smile
[79]

Soll [ Senator ]

MiniWm ---> Ze średnią postów 1,47 nie masz ŻADNYCH szans ;]] Ale już my ci pomożemy podciągnać się nieco .. biedaku ;] ...

02.03.2004
21:11
smile
[80]

Istota Wiekuista [ Chor��y ]

bartol --> bede :P

02.03.2004
21:11
smile
[81]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ależ ja nie płaczę...fajnie jest być jedyną kobietą tak"pokrzywdzoną" przez los(czyt.przez soula)....i jak przystało na prawdziwą spamerkę staram się udzielać w moim watku:D

02.03.2004
21:12
smile
[82]

Soll [ Senator ]

To będzie wątek cykliczny? ;D Założe się że tearz siedzi przed kompem pół redakcji Gola i czytają co tu ich trędowaci piszą ;D

02.03.2004
21:14
[83]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Mam pomysł. Niech ta karczma będzie tylko dla spamerów. Będziemy ignorowani wtedy :>>> I tutaj będziemy sobie spamować legalnie, jak robi reszta "true" golowców.

02.03.2004
21:14
smile
[84]

EwUnIa_kR [ Legend ]

więc pozdrowienia dla redakcji GOLa.....od spamerki z krakowa:))

02.03.2004
21:16
smile
[85]

Soll [ Senator ]

reksio ---> mhmm hmmhm może być ;] Nawet mi się to podoba założymy sobie karczme tylko jak ją ochrzścimy?

02.03.2004
21:18
smile
[86]

EwUnIa_kR [ Legend ]

soll..karczma już jest jakbyś nie zauważył...:>:>:>

02.03.2004
21:18
smile
[87]

MiniWm [ Yoshinkan ]

Soll ---> Tredowaci :) jak to poetycko ujeles :)

ps. Nie widze powodow dlaczego dyskusja miala by sie zakonczyc

cos ostatnio jakas madra ksiazke przeczytalem no i tam byl pewien cytat ktory mi sie spodobal :) co prawda nie pamietam go ale mniej wiecej :
"Jezeli nie potrafimy dojsc do porozumienia poprzez slowa nie jesteswy w pelni istotami ludzkimi" to tak hamsko uprosczone :)

ps2. zalozenie karczmy mija sie z celem ;]

02.03.2004
21:22
smile
[88]

Soll [ Senator ]

EwUnIa_kR --> Tak ale to maiła być taka Only for Spamers ale co tam nei róbmy z tego nei wiadomo jakeigo znowusz Cudu ;] Jajca się porobiły i tyle ;]

02.03.2004
21:22
[89]

gofer [ ]

o, tempora, o, mores...żebym musiał się z banitą w co drugim wątku zgadzać...

PS
do spamerów - gratuluję, naprawdę jest się czym chwalić...

02.03.2004
21:26
smile
[90]

Soll [ Senator ]

gofer ---> Może to głupio wygląda ale my się poprostu pocieszamy ;] Staramy się nie mysleć o tym jakei to nas szczęście spotkało .

02.03.2004
21:29
smile
[91]

EwUnIa_kR [ Legend ]

soll-----> :D

02.03.2004
21:33
[92]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

gofer-> Jak zwykle nie poinformowany.

02.03.2004
21:34
[93]

Istota Wiekuista [ Chor��y ]

gofer
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1110408

...

02.03.2004
21:35
smile
[94]

Soll [ Senator ]

HeHeHe a to dobre A TO dobre ;D

02.03.2004
21:39
smile
[95]

EwUnIa_kR [ Legend ]

gofer<hahaha>

02.03.2004
21:42
smile
[96]

MiniWm [ Yoshinkan ]

Gofer ---> :) ty realisto :P kazdego musisz przybic do podloza :P "Kto mieczem wojuje...." :)

02.03.2004
21:50
smile
[97]

gofer [ ]

Istota Wiekuista - > lepiej? myślisz, że się się wstydzę moich dawnych wątków? Grubo się mylisz. Jeśli sprawa Dulcynei byłaby aktualna, to założyłbym ten wątek jeszcze raz. Poza tym - patrzcie i uczcie się, jak się kiedyś na Forum bawiło. PS. - może podaj swoją prawdziwą ksywkę, cwaniaczku, też coś poszukamy.

Reksio - > czemu 'niepoinformowany' ?

02.03.2004
21:53
[98]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

gofer-> Lejesz się z nas, a nie wiesz czemu tu trafiliśmy :>

02.03.2004
21:57
[99]

gofer [ ]

reksio - > chodzi o wątek pt. " " ?

nie myślisz chyba, że skoro się nie dopisałem, to nie przeczytałem całości... :)

02.03.2004
22:00
smile
[100]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

dang!
gofer
lepiej sie nie przyznawaj do mnie, to juz jest demode ...:)

02.03.2004
22:04
smile
[101]

gofer [ ]

banita - > to było chamskie...

02.03.2004
22:08
[102]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


gofer
no ! cholera dla kogos musze byc chamski, bo znowu brzydki potworek aka [...],wedlug ktorego forum jest miejscem promowania siebie, dbania o swoj image, powie ze za bardzo wazeliniarski jestem :), tak jakby nie mogl zrozumiec ze dla kogos forum to forum i nic wiecej, on woli sobie dorabiac jakies ideologie o dobrych , zlych , itd :)

02.03.2004
22:09
smile
[103]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


ups - zapomnialem usmieszku :)
<---

02.03.2004
22:12
smile
[104]

gofer [ ]

z nazwaniem chama roku wazeliniarzem przesadzili *śmieje się*

02.03.2004
22:14
[105]

EwUnIa_kR [ Legend ]

banita...kłuje cie to co powiedział brzydki potworek??????

02.03.2004
22:20
[106]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


EwUnIa_kR
nie kluje, bo ja zdrowo podchodze do forum , w przeciwienstwie do potworka, ktory dorabia sobie jakies ideologie z kim mozna rozmawiac , z kim nie mozna, ktore karczmy sa elitarne a ktore nie .itd.
i jesli ja widze sto razy dziennie wpisane - byylo to ja juz tym rzygam, i ciesze sie jak ktos dostanie za to spamera.
tak samo jak widze totalne chamstwo ququocha ( tu pisze do potworka) -
to napisze mu co o nim mysle- chocby wygladalo na to ze jestem wazeliniarzem.i nie wazne ze on sie tak zwracal do Soulcatchera akurat.
chyba koniec tematu

02.03.2004
22:21
smile
[107]

gofer [ ]

Ewunia - > no pewnie, że go ukłuło...przecież on wcale nie traktuje "forum jako forum i nic więcej", pomimo, że tak napisał i na pewno bardzo przejmuje się internetowymi krytykami...*śmieje się*

02.03.2004
22:25
smile
[108]

EwUnIa_kR [ Legend ]

co wolisz? chama roku czy wazeliniarza?

02.03.2004
22:29
[109]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

EwUnIa_kR
moze byc i to , i to , to jest TYLKO forum dyskusyjne, jest jesscze cos takiego jak zycie realne , i tam jest troszke (przynajmniej dla mnie) wazniejsze jak mnie nazywają.ale jak widac wielu ludzi przezywa wszystko co sie dzieje na forum jak mrowka okres i spac po nocach nie moze bo dostalo stopien spamera

gofer
kurde , zawstydzasz mnie :)

02.03.2004
22:29
smile
[110]

Soll [ Senator ]

wazeliniarz lepiej brzmi ;]

02.03.2004
22:34
smile
[111]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ciekawe jak cię nazywają w "życiu realnym"....z tego co wiem to dużo czasu spędzasz w necie:)))))))

02.03.2004
22:38
smile
[112]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Ewunia-> No, kiedyś z kobietą siedział, ale dziś jakoś mało o niej słuchać. Strange...

Żegnajcie moje kochane spamy :) Idę spać.

02.03.2004
22:40
smile
[113]

EwUnIa_kR [ Legend ]

reksio.....dobranoc:)

02.03.2004
22:41
smile
[114]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


reksio
nic sie nie zmienilo :)

02.03.2004
22:41
smile
[115]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Banita --> widze, ze nie domysliles sie kim jestem :) starzejesz sie chlopcze...no dobra, rowiesniku :>

skoro bawimy sie w ciecie tekstu...

"jest jesscze cos takiego jak zycie realne"

bogdan_bb
https://czat.onet.pl/client/index.html?N=43gv_vbcvb&CH=Bielsko__Bia%B3a&P=5015

czy moze o J.....

02.03.2004
22:45
smile
[116]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

no i mnie się też dostało :), widać zasłużenie czego dowodem jest chociażby dopisanie się do tego wątku :P

02.03.2004
22:45
[117]

Syxa [ Connecting people ]

Nie wiem o co tu w tym wszystkim chodzi.. dawno nie zaglądałam, ech Ci "odgórni" znów coś powymyślali, mogę i ja mieć stopień spamera- wisi mi to koło d.... :)))

Pozdrawiam wszystkich spamerków- w zasadzie to dobry spamer nie jest zły :)))

02.03.2004
22:48
smile
[118]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


brzydki potworek
doskonale wiem kim jestes , bez obaw:)
co do czata- nie jarze totalnie o co chodzi....?

02.03.2004
22:49
smile
[119]

EwUnIa_kR [ Legend ]

taaaaaa.onet czat.....= życie realne<hahaha>

02.03.2004
22:49
[120]

Syxa [ Connecting people ]

Pewnie za chwilkę i mi walną taki ładny stopień- lepsze to niż konsul- bo ten mi się już znudził :)))

Ewunia- za co właściwie Cię potraktowali "spamerem"?? proszę też innych aby napisali skąd te stopnie koło ich ksywek zwane spamerami :) To bardzo ciekawe :))

02.03.2004
22:50
smile
[121]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

banita --> hyhy :>

dobranoc? :)

02.03.2004
22:51
smile
[122]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


a , i masz pozdrowienia od Justy :)
branoc

02.03.2004
22:54
smile
[123]

EwUnIa_kR [ Legend ]

syxa....ok 50 osób dostało spamera za dopisanie się do wątku juniora...zrobił watek bez tyt..i soul sie wkurzył...(cyt.soula)wszystkie osoby w tym wątku otrzyały tytuł spamer (chyba ze się pomyliłem) i było to działanie pokazowe. Ten wątek był esencją spamu, bez tytułu, bez treści, po to żeby psuć. Wyciągać na górę forum śmieci.

02.03.2004
22:56
smile
[124]

Syxa [ Connecting people ]

a gdzie ten wątek chętnie bym go ujrzała ;)

A tak poważnie to po prostu brak mi słów... Soul górą!! :[

02.03.2004
23:00
smile
[125]

EwUnIa_kR [ Legend ]

skasowany...ciężko się domysleć...

02.03.2004
23:03
smile
[126]

Syxa [ Connecting people ]

No fakt... :)

Straszny burdel tu się ostatnio robi na forum i kwasy jakieś... Niby ma to wszystko sprowadzać porządek, lecz faktycznie sprowadza tylko coraz więcej zbuntowanych. Pozdrawiam wszystkich i bądźcie dumni ze swoich spamerków- w końcu dobry spamer nie jest zły :)))

02.03.2004
23:04
smile
[127]

Soll [ Senator ]

Syxa ---> Dobre Hasło ;]

02.03.2004
23:32
[128]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

parę godzinek nie było mnie na forum, a tutaj proszę... takie rzeczy się porobiły :)

tylko przez jeden wątek wszyscy jesteście spamerami?
czy ktoś jest oryginalny i ma za coś innego? ;)

ps
co wyście w tamtym wątku pisali? :P

02.03.2004
23:48
[129]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ignaś fiu się pewnie cieszy......

03.03.2004
09:17
[130]

Soll [ Senator ]

Nie byłbym tego taki pewien . Dostał bana i już . Chyba że to byla prowokacja adminów i taka podpucha żeby rozdać nowe nominacje ;)

03.03.2004
09:21
[131]

EwUnIa_kR [ Legend ]

soll..nie wiem ale niewiele mnie to interesuje...stało się i pa...

03.03.2004
09:34
[132]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Mam pytanie - po cholerę się tak tym spamerem chwalicie? Wiecie, że wydłużacie sobie czas posiadania "piętna"? Ja co prawda nie wpadam w kompleksy i "zwisa i powiewa" mi mój stopień, jednak nie obnoszę się nim. Wiem, że mogłem tam nie pisać (co nie zmienia faktu, że ludzi piszących "dobrze wam tam", "powinni ich zbanować" a nie znających sytuacji uznaję za zero... panie pośle :)). Mam nadzieję, że nie będę przez innych ignorowany.

Dziękuję za wysłuchanie mnie i proszę o szybkie zdjęcie kary :).

03.03.2004
09:47
smile
[133]

EwUnIa_kR [ Legend ]

Conroy ---> proś sobie...ale nie w tym watku...

03.03.2004
10:43
[134]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Ewunia a co mam zrobic aby tez byc spamerem:D

03.03.2004
11:00
smile
[135]

EwUnIa_kR [ Legend ]

szagrad ------> spamuj.......

03.03.2004
11:00
smile
[136]

EwUnIa_kR [ Legend ]

spamuj..........

03.03.2004
11:03
smile
[137]

thanatos [ ]

Witam spamerów !!!! :))))

Nareszcie jakiś porządny stopień .:)

03.03.2004
11:05
smile
[138]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

Thanatos :)

03.03.2004
15:32
smile
[139]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Witam drugiego dnia moi spamerzy. Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam - cięzkie jest nasze życie. Stykamy się z jawną nietolerancja, ludzką ksenofobią i rasizmem.

Każdy spamer inny
Wszyscy równi! :>>

03.03.2004
15:46
smile
[140]

Darek21 [ gupek ]

Witam :)) pozdrawiam wszystkich szanownych spamerów ;-))

03.03.2004
15:48
[141]

Darek21 [ gupek ]

w sumie można się zacząć zastanawiać moi drodzy spamerzy lepiej być juniorem czy spanerem ??? :-)
ja bym wolał mieć spamer niż junior a wy??? (kurde jeszcze zostae spamerem bo sie dopisuje do takiego wątku... mam nadzieje że nie...)

03.03.2004
15:53
smile
[142]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Darek21-> No jak na razie gadasz o pierdołach i to w karczmie dla spamerów, a stąd prosta droga.

03.03.2004
16:10
[143]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Ewunia-> Straciłaś prawo do pisania w tym wątku, zobacz obok swojej xywy :)

03.03.2004
16:21
smile
[144]

Morbus [ - TRAKER - ]

ehm nienawdzie spamerow i karczm w ktorych sie oni rodza ....

03.03.2004
16:25
[145]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Morbus-> Nienawidzisz? Hmm, a chcesz o tym porozmawiać?


Ja też straciłem prawo do wypowiadania się w tym wątku. Kończę więc, seya :)

04.03.2004
10:13
smile
[146]

ronn [ moralizator ]

Z tego co zaobserwowalem, to lepiej miec spamera, niz miec spamera z powrotem zmienionego na subnick, niektorzy wtedy dziwne rzeczy wypisuja....

c'ya

04.03.2004
13:49
[147]

thanatos [ ]

ronn--->
Neofici-najgorsza plaga :(

04.03.2004
13:59
smile
[148]

EwUnIa_kR [ Legend ]

to co że nie mam już spamera....i tak będę tu pisać...przynajmniej bezpiecznie:D...teraz nie wiadomo gdzie się można dopisać...co to się porobiło..jakieś znikające wątki....i ta sprawa z tomirkiem...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.