GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oto niepokonana Barbara Blade czyli reklamy jakie sa kazdy widzi!!!

02.03.2004
18:34
smile
[1]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Oto niepokonana Barbara Blade czyli reklamy jakie sa kazdy widzi!!!

No i wlasnie na codzien widzimy je w telewizji. Jakie sa kazdy widzi ale moze macie jakies swoje typy, reklamy ciekawe, smieszne czy tez idiotyczne po prostu glupie??

02.03.2004
18:37
[2]

techi [ Legend ]

Ja lubię np.reklamę batonikow Maciek "maciek lepszego batona nie trafisz"
jest duzo fajnych reklam ale nie pamiętam jakie produkty reklamowały
Oglądajcie "zakazane reklamy" na Polsacie(jesli jeszcze leci :P)
800 post :D

02.03.2004
18:39
smile
[3]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

Nienawidze Baśki Blejd

02.03.2004
18:41
[4]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Najlepsze:

1. Reklama "peżo 306" .
2. Reklama innego samochodu, nie pamiętam nazwy, gdy owy samochód przejeżdza obok dziewczyny, która okazuję się facetem.
3. Reklama telewizora Sony. (właściwie dwie).

Najgorsze to owa Basia Blade oraz najbardziej wkurzająca reklama z cyklu "Czekaj, zadzwonie z domowego. No czesc, opowiadaj jak bylo". jak widze ta reklame to mi sie krew gotuje.

Jest jeszcze wiele reklam past do zebów, proszków do prania itp. Ogólnie reklamy w Polsce to żenada.

02.03.2004
18:43
[5]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

No w sumie Barbara Blade jest wyjatkowo irytujaca:)

02.03.2004
18:43
smile
[6]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kiedyś..dawno temu widziałam świetną reklamę P.S....jak dotąd żadna bardziej mi się nie podobała..generalnie chodziło o to że lepiej zostać w domu i pogra ć niż wyjść gdzieś do miasta...

02.03.2004
18:44
[7]

snopek9 [ Legend ]

Reklama nagrywarki DVD.

02.03.2004
18:45
[8]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

EwUnIa_kR ->> Ty spamerko :D

02.03.2004
18:46
[9]

bartek [ ]

Obecnie w telewizorni nie siedze, ale swego czasu Durex niezle reklamy robil :)
Z tych ktore widzialem, gdy jeszcze przesiadywalem troszke przed telewizorem conajmniej wybijajace sie ponad przecietnosc byly: reklama Neostrady (ten patent z "wciskaniem" i Mannam w tle, aaa... ;)), reklama Peugota (gniecienie ;)), reklama Peugota czy Citroena - "zyjacy" samochod.

Tak generalnie to nie lubie schematycznych, prostych reklam typu proszki do prania, szampony, kremy i tym podobne. Jak wszyscy. A takich u nas, niestety - pelno. Byly juz watki na ten temat, pisalem podobnie, ale ktos kto wtedy mi odpisal mial zupelna racje - takie reklamy sa po prostu najlepiej przyswajane przez odbiorcow i - niestety - jeszcze dlugo nie zejda z afiszu.

02.03.2004
18:48
[10]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Chejron - powiedz, jak bardzo sie cieszysz, ze to napisales? jezu.. teraz bedzie wytykanie ludzia :/

02.03.2004
18:48
[11]

GROM Giwera [ Sołdat ]

haha :-) widze, ze takze jestem spamer.. zapewne wszyscy, ktorzy sie dopisali do watka pt. " " dostali taki stopien..

02.03.2004
18:54
[12]

childlike [ Konsul ]

najgorzej mnie denerwuja reklamy w stylu "to nie moze byc D***a (chodzi o proszek ale nie chce tu robic krypto reklamy) :P O a jednak to D****" poprostu mnie krew zalewa jak to widze

02.03.2004
18:54
[13]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

ja tam juz malo ogladam tv. glownie jakies filmy a jak sie reklamy zaczynaja to od razu przelaczam na inny program tak wiec nie moge okreslic jaka reklama jest dla mnie najlepsza.

02.03.2004
18:57
[14]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Mnie, osobiscie bardzo "zlosci" reklama jogurtu danone.. jest naprawde "chora", chodzi mi o reklame w ktorej ojciec mowi o nowym jogurcie, coreczka odpowiada "ja tam wole domowy kooktajl" - "niemow dopuki nie sprobujesz.."

ehh...

02.03.2004
19:00
[15]

felomon [ KaeM apel ]

Była kiedyśą reklama chyba Dzinsów Szaggy .spwiał piosenke BOmbastick. Spoko reklama [pamiętam do dzis dzienb a to hoho chyba więcej jak 8 lat temu uhu

02.03.2004
19:01
smile
[16]

LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]

Mnni denerwuja reklamy tpsa .. a sczegolnie ta .. zadzwonie z domowego. Glupie sa reklamu proszkow do prania ...
a natomiast bardzo fajne sa reklamy Peugeota 206 :)

02.03.2004
19:14
[17]

The LasT Child [ GoorkA ]

niestety nie rozumiem o co Wam chodzi a to dlaego ze nie ogladam telewizji :)

02.03.2004
19:21
[18]

Pvt. Creak [ Criav ]

Nie nawidze tej reklamy, ale cóż... jest jeszcze dużo podobnych reklam... większość o proszkach i płynach... no i te "lejdi spik stik inwizibil" :)

02.03.2004
19:23
smile
[19]

Xanthus [ Pretorianin ]

Moja ulubiona reklamy to te krecone dla adidas albo nike.

02.03.2004
19:24
smile
[20]

eeve [ Patrycjószka ]

Chejron ---> "To pułapka. Nigdy nie widziałem zepsutej Toyoty?" - ta
akurat widzialam, swietna jest

02.03.2004
19:24
smile
[21]

Trapez [ ND4SPD ]

Ja NIE-NA-WI-DZĘ reklamy kleju atlas, tej z "idzie Polak borem lasem". Autora tego "dzieła" chętnie bym dorwał w swoje łapki i torturował puszczaniem tego gówna na okrągło. Jak takie coś w ogóle mogło trafić na antenę???

02.03.2004
19:29
[22]

felomon [ KaeM apel ]

Trapez==> A mi tam dosc dobrze podoba się ta reklamówka i przytancowac se mozna;-)
Fajna była reklama kiedyś reklama Banku Bankowego z Cezarym Pazura: "A Bogdan mówi Bankowy"

02.03.2004
19:34
[23]

techi [ Legend ]

co to za reklama z Barbara Blade:|???? Denerwują mnie te zreklamy faktu :D

02.03.2004
19:47
[24]

MarcinRegin [ Konsul ]

Najlepsza reklama to Królewskiego "Trzy strzeliłem", ale już nie leci.

02.03.2004
19:50
[25]

cycu2003 [ Senator ]

Najglupsze sa:
"Skocz do biedronki!!!!!!!!!!!!"

02.03.2004
19:54
[26]

paściak [ z domu Do'Urden ]

Mnie sie krew gotuje na widok reklam z typu "jakosc firmy Henkel" O matko, jaka beznadzieja!

02.03.2004
20:04
[27]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

no co wy
barbara blade jest spoko ;)
przeciez niczego sie nie boi... oprocz podraznienia skory
buahaha ta reklama mnie rozbraja... ma w sobie to cos, jest nietypowa

02.03.2004
20:07
[28]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Ne wytrzymuje przy reklamach - po prostu nie wiem czy to one głupieją, czy ja mądrzeje...

takie wszystko sztuczne, niby śmieszne, hasełka itd - można się shaftować

02.03.2004
20:09
smile
[29]

Coy2K [ Veteran ]

najlepsze sa serie reklam serkow Hohland..." chyba zostane psycholozka" myslalem ze padne :-)

02.03.2004
20:09
smile
[30]

Coy2K [ Veteran ]

errata: Hochland

02.03.2004
20:11
[31]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Ja tam znam prawie wszystkie reklamy, bo przed TV więcej czasu sędzam niż przed kompem, ale jakoś nie mam swojej ulubionyej.

02.03.2004
21:10
[32]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Jak pierwszy raz zobaczyłem reklamę piwa "Żubr" w telewizji popłakałem się ze śmiechu. "Zubr występuje w puszczy..."

02.03.2004
21:18
[33]

Dark Elf [ Konsul ]

"zazdrosc ... straszna rzecz " peugot 206 :)))

02.03.2004
21:21
[34]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

Wszytkie reklamy Media Markt (powini tego zabronić! :P)

02.03.2004
21:25
smile
[35]

techi [ Legend ]

Przeróbkę reklam, żubra, Ramy "musi byc cos dobrego", i danio robiliśmy w szkole:)Kolega miał niezly dojazd :) Moze kiedyś to udosteponie w necie i wam wyslę :D

02.03.2004
22:01
smile
[36]

owoc_pomarańczy [ Konsul ]

dla mnie najlepsza jest reklama Toyoty

kolesie jada, i łapie ich na stopa zajebista laska,jeden chce się zatrzymać ale w końcu przejeżdzają, i koleś "to pułapka- nigdy nie widziałem zepsutej Toyoty" :):):)

02.03.2004
22:02
[37]

owoc_pomarańczy [ Konsul ]

aha, no własnie. po co opowiadam jak była:/

02.03.2004
22:03
smile
[38]

Qba19 [ Junior WRC ]

Hm... najlepsza... reklama Peugeota 306 Maxi z Żabą i Panizzim ];->

02.03.2004
22:17
[39]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

hehe baska blejd jest de best !!!

02.03.2004
22:20
smile
[40]

Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]

IMO reklama LAYS'ów z dziadkami wymiata :D Żubr też jest niezły!!!

Ale za to reklamy Biedronki sa nie do zniesienia!!!


P.S. Kto z Państwa kupuje w Biedronce???

02.03.2004
22:22
smile
[41]

Devastatin' Dave [ Legionista ]

Ostatnio zabija mnie reklama chyba producenta cukierków/bombonierek min. Merci, trwa tak z 3 minuty podczas których leci jakaś maksymalnie idiotyczna *wzruszająca* piosenka. Można po prostu 10 razy w jej trakcie zejść. W podobnym klimacie było też "monte dziecka czas". Trzeba być naprawdę wybitnym by stworzyć takie dzieła.

02.03.2004
22:51
[42]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Pamietam kiedys leciala w TV reklama jakiegos operatora GSM chyba Plusa. Mnie akurat strasznie sciskala za serce, nie wiem czy pamietacie byly tam rozne postaci wypowiadajace teksty m.in. "zadzwon do mamy" Swietna reklama!!!

02.03.2004
23:22
smile
[43]

głupia baba [ Pretorianin ]

Jeżeli chodzi o dobre reklamy to myślę, że przodują reklamy aut (np. wspomniana tu reklama toyoty). Sa dowcipne... a poza tym zazwyczaj zawierają dobrą muzykę. Fajne są też reklamy w których wystepuje jakaś gra słów (np. te kurczaki są popieprzone - reklama, która wzbudziła wiele kontrowersji..). taką fajna rklame polegającą na grze słów właśnie widziałam kiedyś na bilbordzie. tekst był taki : "New sofware for you hardware" - dość enigmatyczne? zastanawiasz sie o co chodzi... zaczynasz zachodzić w głowę co oni właściwie reklamują... i nagle zauważasz znaczek "Peppino" - prezerwatywy:):):)

Nie nawidzę reklam natomiast, które bazuja na stereotypie kobiety jako kury domowej oraz jej męża, z reguły nieudacznika i wiecznie brudnego potomstwa... dlatego denerwowały mnie reklamy piwa królewskie (które skąd inąd podobały sie wielu osobom bo niby dowcipne były). Oto pan domu w podartym podkoszulku i starej koszuli robi w konia swoja żonę bo z niej niby taka głupia baba jest:) a ten jej mąż to taki bystrzak wraz z kumplami menelami.


02.03.2004
23:27
[44]

Syxa [ Connecting people ]

faktycznie reklamy "leczą" szczególnie na polsacie czy TVNie gdy nagle w kulminacyjnym momencie zajebistego filmu wyskakuje basia blade <czy tam plate- juz sama nie wiem> wtedy mam ochote rzucić w telewizor czymś ciężkim....
Wszystkie co tu wypisujecie są faktycznie dennee- danonki, hohlandy, dosie, ramy, delmy, masmiksy, rexy itp itd.. jest jednak spora część reklam, które są fajne, śmieszne pomysłowe-- fajna jest np ta reklama z żubrami i tym ich "mmmm mmmmm mmmm mm mmmm" jest super :))

06.03.2004
10:59
[45]

...NathaN... [ The Godfather ]

Najgorsza reklama to Budyń Dr Oetker'a
Dzwonek gdzie jest dzwonek
Dzyń
A dyregant tak gały wytrzeszcza niewiadomo czego

Aż mnie odruch wymiotny bierze

Fajne sa reklamy Pepino na ulicach :
Zapewniamy bezpieczeństwo wszystkim członkom twojej partii :)

Barbara Blade nie jest jeszcze taka zła.
Toyota wymiata.

Widział ktoś reklame Pumy jak facet zmusza psa zeby skoczyl , a jak juz skoczy to mu z buta

06.03.2004
10:59
[46]

...NathaN... [ The Godfather ]

Najgorsza reklama to Budyń Dr Oetker'a
Dzwonek gdzie jest dzwonek
Dzyń
A dyregant tak gały wytrzeszcza niewiadomo czego

Aż mnie odruch wymiotny bierze

Fajne sa reklamy Pepino na ulicach :
Zapewniamy bezpieczeństwo wszystkim członkom twojej partii :)

Barbara Blade nie jest jeszcze taka zła.
Toyota wymiata.

Widział ktoś reklame Pumy jak facet zmusza psa zeby skoczyl , a jak juz skoczy to mu z buta

06.03.2004
11:03
[47]

bone_man [ Powered by ATI ]

Reklama Barbary Blade jest zajebiscie irytujaca, nie wiem kto takie konoty wymysla =/
Za to bardzo lubie reklame Zubrow, to chyba nie wymaga komentarza ;]

06.03.2004
11:06
smile
[48]

Suhoj [ Fochmistrz ]

przpraszam ja niedoinformowany CO ZA REKLAMA BARBARY BLEJD???????
CO REKLAMUJE????

06.03.2004
11:21
smile
[49]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

No wlasnie ... co to za Barbara Blejd ? Co za reklama ?

06.03.2004
11:40
[50]

...NathaN... [ The Godfather ]

Taki antyperspirant - Lady Speed Stick czy coś takiego

06.03.2004
11:43
[51]

iNkogNitO [ Pretorianin ]

Krew mnie zalewa kiedy w trakcie smacznego posiłku w telewizji reklamują ...." ta podpaska ...." bądź " te pieluszki......" fujjj jak można:-/
Żubry to wymiatacze :-]

06.03.2004
11:58
smile
[52]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Heh ... wlasnie przegladam sobie gazete i widze reklame kibli czy klozetow ... tekst reklamy : "Zrobisz ją tam gdzie chcesz ..." .. <lol2>

06.03.2004
12:03
smile
[53]

Hitmanio [ KG 21 ]

Jedynie jak,ą reklamę lubie to .... "Telepizza" LOL :D

06.03.2004
12:09
[54]

ehhh [ Angel of Death ]

nie ma glupszych reklam niz reklamy lejdi spik stik inwisibul :D to jest tak niesamowicie idiotyczne ze szczena wbija sie w podloge:/





ps. Pan smieszne buty

06.03.2004
12:24
smile
[55]

trueZoLtaN [ ::: Bob the Builder ::: ]

"Żubr występuje w puszczy" to jest świetne...

No i fajna była kiedyś reklama Pepsi - Real Madryt kontra Manchester United. Miała być podobno kolejna część ale coś ni ma.

06.03.2004
12:43
smile
[56]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

Ta z Atlasu mnie nie wnerwia ale Hochland'u ja nie cierpię. Jak widzac niektórzy inaczej obierają (czyt. na coś innego sie denerwują) Mi sie podoba ten gnębiony 306 :)

06.03.2004
12:50
smile
[57]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

Moja ulubiona to reklama adidasa albo nike co ten kolo wszystkich po ulicy goni :D.

Tych co nie lubię... szkoda wymieniać, za dużo.

06.03.2004
12:56
[58]

Suhoj [ Fochmistrz ]

no w tej chwili żubry rządzą ale wolałem tego kolesia z Nike
ale żubry to najlepsza polska reklama zdecydowanie

06.03.2004
13:45
[59]

Pablo Ramirez [ Centurion ]

Najlepsza rekleama jaką widziałem to reklama Pum, ta z rastamanem i dżinem z lampy: " Greetings Lion. I am Jenie from a lamp" :)

06.03.2004
13:50
smile
[60]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Rzeczywiście ta reklema B.B jest do ****. Kto takie coś wymyśla? I jeszcze jedno - co za debil wymyśli reklamę batona maciek (lepszego batona nie trafisz).

Żubr rulez :)

06.03.2004
14:00
[61]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

1. Reklamy piwa. Szczególnie Dębowe Mocne, Okocim, Warka Strong, Żubr. Bardzo ładnie zrealizowane.
2. Reklama Sony (właściwie dwie, gdy facet z mutantem w brzuchu przeychodzi do właściciela telewizora Sony i gdy panowie z bodajże udźwiękowienia przychodzą do właścicielki telewizora Sony.)
3. Reklama Toyoty.
4. Powracam do reklamy piwa. Najlepsza obecnie reklama piwa to owa reklama z Fjordem. Równie niezła jest reklama chyba Warki Strong "Mecz Szwecja - Polska dziś w Sztokholmie".
5. Kiedyś również była reklama telewizora, gdy mechaniczna pszczoła latała pomiędzy róznymi elektronicznymi rzeczami.
6. Reklama Pegoet'a 206 "Zazdrość. Straszna rzecz".
7. Reklama "Małtin Diu" w której człowiek zderza się z jeleniem (czy danielem, nie pamietam co to było za zwierze) głowami. Wyśmienicie zrealizowana.

06.03.2004
14:08
smile
[62]

SirGoldi [ Gladiator ]

Jeśli ktoś chce sobie oglądnąc teraz filmik z niepokonaną Barbarą Blade (Ostrze:) to mówić bo mam to nagrane na kamerze ;) Ja zdycham ze śmiechu jak to widzę, chociaż prowadzącej Najsłabszego Ogniwa nic nie pokona "Włodzimierzu przegrałes, dowidzenia" LOL :D

06.03.2004
14:17
smile
[63]

Regis [ ]

Mi siew podobaja te reklamy co Chejronowi + reklama "pies z odrobina kukulki, slon z odrobina balonika" ;)

06.03.2004
14:29
[64]

DarkStelix [ Padawan ]

najlepsza jest reklama TIP'a z muchami

06.03.2004
19:29
smile
[65]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

A i jeszcze dobre są te od Snikersa np. ten gosc z deską. Tez lubie się tak bawić ;)

06.03.2004
19:34
smile
[66]

felomon [ KaeM apel ]

Nie wiecie skąd można z neta reklamy zassać??

Fajna pod wzgledem zrobienia była Nike 100 goals

06.03.2004
20:20
[67]

nope [ Huggy Bear ]

beznadziejneee to jest
tak samo jak makulaturowy Heleno i fajf oklok Mieciu
bosheee

06.03.2004
20:33
[68]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

"Panie bobrze, skad ma pan takie białe zęby" to chyba blend a mend (niewiem jak to sie pisze :P)

Fajna jest Lecha - Should J stay or should J go

06.03.2004
23:31
[69]

Kozia [ Generał Krokiecik ]

Najglupsze reklamy ? Bez watpienia nic nie pobije Dove i Silana ;] Babka z tasma klejaca (Orbita) tez irytuje.

Za to "Bogdan mowi bankowy", baton Kit Kat i Nestea byly fajne ;)
Zapadla mi jeszcze w pamiec reklama tych cukierkow (Snickers, Bounty, Mars - nie pamietam jak sie nazywaly :P), z babka ogladajaca telenowele ... Jak moge ci ufac Antonio, zdradzales mnie z Konczita, Luz Maria, Dolores i Manuela ... Bomba :P

07.03.2004
11:50
[70]

snopek9 [ Legend ]

A widzieliście nową reklamę pepsii Tą na platformie -jest zajebista.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.