
Justa_ [ lady in blue ]
Bezsenność, czyli kto jeszcze nie śpi cz.151 witamy w piekle :P
otwarte od 23 do 7
bla bla bla tutaj jest wstępniak
kamil210 prosił o opis to ma:)
p.s. jak komuś nie pasuje to mógł sam założyć :P
poprzednia część:
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
first??

Brisk. [ Chomik ]
Wiecie co by było gdyby PPP przejeły władze? Tak dokładnie to :D

Justa_ [ lady in blue ]
dobra zboki, koniec żartów, na Banite nie można liczyć wiec sama się obronie :>

Brisk. [ Chomik ]
Justa Ty tracisz :D

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
Justa
ah tak? to dobranoc:P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ----> nas jest dwóch...

Brisk. [ Chomik ]
Flaczuś idx idź :D Ja sie nią zajme no i jeszcze Cicha śmierć :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Banita ---> bye bye
*zadowolony macha banicie ręką na pożegnanie*

Justa_ [ lady in blue ]
Cicha śmierć, tylko dwóch :P
Brisk zbierasz sobie, zbierasz :PP
Banitas no co ty, nie chcesz popatrzeć jak im dokopie? :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ----> nie masz takiej armii...

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
*gwizdze na swojego psa obronnego* a ty pilnuj pani

Brisk. [ Chomik ]
Justa zbieram? :D znaczków już nie :D monet tez nie :D hmmm no ja naprawde nie wiem co Ty mi proponujesz do zbierania:D Czyżbysmiała cos tak cennego żeby mnie zainteresowało? :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk trzymasz ją tam z tyłu??
Mam tu coś żeby cię trochę uwolnić... *podaje kajdanki* zawsze jestem przygotowany *głupio się uśmiecha*

Brisk. [ Chomik ]
Flaczus ten piesekjest bardziej nacpany j\niż ja teraz pijany :D
[rymło sie :d]

Justa_ [ lady in blue ]
zabawa zabawą, ale czas spać, raz dwa! :P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*obraca się* kurde, jakbym słyszał mamusię...

Brisk. [ Chomik ]
Cicha śmierć wydawało CI sie :D
Justa nie wierć sie no a przynajmniej jeszcze nie teraz :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Hmmm bry :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Shakka ----> łap za jedną nogę a ja złapię drugą!!

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś YoO :D
Ja jak zwykle okupuje tyły :D

Justa_ [ lady in blue ]
*drapie CŚ po twarzy i odpycha, z łokcia trafia Briska pod zebra, uwalnia się i odchodzi na bezpieczną odległość*
cześć Shakka
*usieka do pokoju i barykaduje drzwi*
dobranoc :P

Shakka [ Pogromca Chomików ]
CŚ >>> o nie ja za nogi nie łapie nie nie tylko nie nogi :D

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś hehe tak jak mówiłem od tyłu najlepiej :D
Justa pffff i takCie złapiemy :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ma ktoś bandaż?? Wiedzialem że to się tak skończy...

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ----> nie uciekniesz...

Justa_ [ lady in blue ]
*krzyczy przez drzwi*
pocałujcie mnie w nos :P dobranoc :>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu tyły zawsze najbezpieczniejsze :D co od tyłu to od tyłu :P
Justa ano cześć :P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*krzyczy z drugiej strony*
To tu przyjdź!!

Brisk. [ Chomik ]
Justa pocałowac? :D OK już ide :D hehe drzwi nie drzwi i tak przejde :D

pisz [ nihilista ]
dobry i branoc :)
btw co to za pokraka na pierwszym zdjęciu z murzynem za plecami? (czyżby Banita? :>)

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu a ciekawe jestem jak to zrobisz ? :D

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś --> *dziwnie sie usmiecha* :D
pisz Bry i Papa :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
*poznaje ten dziwny uśmiech, a może i nie* :P

bad_dream [ Pretorianin ]
pani poszła już spac, mozecie przestac sie slinic :P
pisz, pudło, moze ci podpowiem- widzisz sukienke? :>

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*pierwszy raz widzi ten uśmiech i się zastanawia: O co chosi*

Brisk. [ Chomik ]
pisz, pudło, moze ci podpowiem- widzisz sukienke? :>
Flaczuś!!!! Byłeś PPP!!!!!!!!!!!!!!! :D no nie powiedziałbym :D jeeeeeeeez a ja z Tobą.....brrrrr......fuj......za jakie grzechy :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
bad tiaaaa ta sukienka w sam raz pasuje do Ciebie :P

bad_dream [ Pretorianin ]
Justa was jutro zabije za nabijanie się z jej zdjęcia :>
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
bad ----> niech mnie najpierw złapie?;)

Brisk. [ Chomik ]
Flaczus nie zwalaj wszystkiego na ta Miła Młoda i zawsze Piekna Dame!!!!:D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisk >>> dobrze gada dać mu wódki :D
Ty niedobry badziku :D

bad_dream [ Pretorianin ]
niech bog bedzie z wami jutro :P

Shakka [ Pogromca Chomików ]
bog juz dawno nas opuścił także raczej nie bedzie i jutro :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
i nie powróci...

Brisk. [ Chomik ]
Wystarczy że Justa bedzie :D hehe

Shakka [ Pogromca Chomików ]
muehehehehehehe no właśnie :P

Brisk. [ Chomik ]
Sem idem :D
...........DobraNoc....

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
branoc
tak tak bardziej :P
Siwy4444 [ Senator ]
dobranoc
Immothep [ Errare humanum est. ]
Co to?? opera mi padła czy nikt nie napisał posta przez ostatnie 11min? :D
Immothep [ Errare humanum est. ]
eeee... nikt nie odpisuje :/ ide spać
Dobranoc :)
Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
No to do dna........

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Dobri wieczor!!
Brisk ----> wypijem, wypijem...

Siwy4444 [ Senator ]
dobry wieczór

juuusta [ malinka ]
*wchodzi Justa, siada na krześle, wyjmuje glocka i zaczyna go polerować*
witam panów :P

Brisk. [ Chomik ]
Witam [póki co :D] Panne Juste :D Której [póki co:D] blask jak zwykle rozświetla te mroczne zakamarki tej speluny :D
Siwy YoO :D

Brisk. [ Chomik ]
ps.Tak pije :D

juuusta [ malinka ]
Brisk znowu piłeś?

Brisk. [ Chomik ]
Justa widze ze nie tylko ja :D
[02.03.2004] 23:44
Brisk. [ Legend ] Gadu-Gadu: [DDdZ(ss)]Only PPP:D https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=65985 [ edytuj post ]
ps.Tak pije :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
pfffff joł meny and womeny :D

juuusta [ malinka ]
Brisk raz ci sie udało być pierszym :P
Shakka cześć
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ----> Witamy (mam nadzieję ze ten Glock nie jest naładowany bo ona sobie zrobi krzywdę...)

Brisk. [ Chomik ]
Justa zreszta so sie czepiasz? :D Teraz byś ze mnie wyciagneła szystko co być chciała :D A jakbys jeszcze polała to jeszcze więcej :D
Shakkuś sie rozbestwiłeś :D
guti [ Centurion ]
czeeeść

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu pffff :D
Justa HI :D

Fenris_ek [ Fen ]
Cze wszystkim :)

...Soul Surfer... [ Legend ]
Witam... :D
Ooo widze ze znwou ta czesc taka jaks... inna :P.

Brisk. [ Chomik ]
Fenris_ek ano czesc :D

juuusta [ malinka ]
Cicha śmierć, martw się o siebie lepiej, jest naładowany :P
Brisk nie mam zamiaru nic z ciebie wyciągać pijaczku :P

Fenris_ek [ Fen ]
Widze, że mnie ominęła wczoraj ciekawa dyskusja ;)
A teraz już (prawie) wszyscy śpią.
Siemano Brisk, siemano Soul.

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu czy Ty mnie ignorujesz ? :D *widać łzy w oczach*

Fenris_ek [ Fen ]
Juuuuuusta, niegrzeczna jesteś... z Glockiem na nas, Twoich Zawsze Wiernych Fanów? :D
Wiem, może chłopcow wczoraj trochę emocje poniosły, ale ... każdy chce się czasem rozerwać ... rzuć im granat.

Brisk. [ Chomik ]
Justa tTwoja strata skoro lubisz łatwe zdobycze [Banita] :D Widze że nie lubis zwyzwań i sie chowasz gdzies po kątach :D
Shakkuś łer ar ju? :D
Fenris_ek dysklusja ? wczorakj? :D Pamietam że Justa jedynie sie tego no :D

...Soul Surfer... [ Legend ]
Fenris ----> witam :)
Shakkus ---->> *podaje chusteczke :D*... i witam :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Fenris_ek ----> *szepcze* Nie martw się... nie czyści się naładowanej broni bo taka lubi wystrzelić podczas polerowania... to ona sobie krzywdę zrobi

Shakka [ Pogromca Chomików ]
*smarka w chusteczke po czym oddaje ją Soulusiowi* :D dzięki :D
Brisiu aj em hir :D *czuje jakis podstęp* :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*myśli* Brid cos kombinuje

Fenris_ek [ Fen ]
Cicha smierc - nie łudź się, jeśli znam Justę to ona tylko udaje czyszczenie, a w komorze czeka dum-dum, gotów rozerwać głowę pierwwszemu, który się wychyli. Więc lepiej... duck&cover

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*wychyla się* *myśli* jak to dum dum i trafi w głowę to i tak nic nie poczuję
*mówi*
Juuuuustaaaaa!!! Tu jestem!!

juuusta [ malinka ]
opuszczam was panowie na chwile, mam coś do załatwienia :>

Fenris_ek [ Fen ]
Uważaj, cicha śmierć.... Justa po ciebie idzie... chce to załatwić nożem, żeby bardziej bolało...

Siwy4444 [ Senator ]
Justa --> Hello!
Brisk --> Ta praca Cię kiedyś wykończy. Jak nie pracowałeś to nie piłeś.

Brisk. [ Chomik ]
Justa p[rzyszła do mnie i musze powiedzieć że tym razem widać musiała ćwiczyc po sie postarała....i posprzatała mój pokój na błysk :D Dobra dziewczynka *głaszcze Juste* :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Fenris_ek ---> ja się śmierci nie boję!!

Brisk. [ Chomik ]
Siwy normalnie to jest przyjete że przedstawiciele mojegop zawodu pija najwiecej :D I to w czasie pracyteż :D Ale ja nie pijem na służbie ale na praktykach jeeeeeez :D Strażak aż musi pomagać w trzymaniu pionu :D

Fenris_ek [ Fen ]
LOL, widzę że jedna karczma już nie wystarcza większości...
ja pozostanę wierny bezsenności :)

pisz [ nihilista ]
Witam patafianów! :>

Brisk. [ Chomik ]
Fenris_ek sie Ci rymło :D A ja zawsze siedziałem w paru karczmach :D

Brisk. [ Chomik ]
pisz YoO :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
ja też zawsze siedzę w kilku
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
pisz----> Doberek...

Fenris_ek [ Fen ]
he he, wiem, że siedzicie po różnych karczmach :D
Nie krytykuję, tylko statsuję.
I nie "rymło" mi się... to czysta poezja była :D

Siwy4444 [ Senator ]
Brisk --> Robisz jako grabarz na pogorzeliskach?
Pisz --> Hello!
Immothep [ Errare humanum est. ]
*pukanie* <knock><knock>??
:)

Fenris_ek [ Fen ]
Kto tam?
Ja nie otworzę, idę spać...
Życzę sobie słodkich słów :D

juuusta [ malinka ]
banita ma coś dla was:)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Fenris_ek ---> branoc
Ja też nie otworzę... nie umiem wstać... wszystko się kręci...
Immothep [ Errare humanum est. ]
jak to kto... hipcio :)

Brisk. [ Chomik ]
Justa Banita? :D A kto/co to jest Banita? :D A dlaczego tu nie ma okien? A dlaczego tu nie ma klamek?

Brisk. [ Chomik ]
- Nie możesz się podnieść i otworzyć?
- Ja przedwczoraj ściszałem telewizor...

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk ----> zapomniałeś zapytać czemu ściany są watą obklejone...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk ---> ja ostatnio telefon odbierałem... (wtorek... tak, to był wtorek)
Immothep [ Errare humanum est. ]
OK ja tylko na chwilke wpadłem, raz na rok trzeba iść wcześnie spać ;P
<papa>
Dobranoc, wszy na noc...
...a karaluchy pod poduchy :)

juuusta [ malinka ]
spać panowie, późno już a widać ze padacie ze zmęczenia, raz dwa!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
To na zjęciu to Ty?? No proszę, jaka mała słodka dziewczynka kiedyś była z tej Justynki ;>

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ---> ale to tobie oczka sie zamykają...
Brisk ----> ona znowu w chusteczce...

juuusta [ malinka ]
była i jest nadal :PPP

Brisk. [ Chomik ]
Paudyn buehehehe :D
Justa cos chcesz jeszcze dodac czy już możemy sie Toba zając z Cicha śmierć? :D

juuusta [ malinka ]
Cicha śmierć, Brisk zapraszam *odbezpiecza bron* który pierwszy? :P

Brisk. [ Chomik ]
*odbezpiecza bron* = ściaga ta jedyną malusieńka chusteczke :D
To ja moge pierwszy :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*myśli* kiedyś trzeba umrzeć...
Justa ----> Jaaaa!!
*wytrąca broń z ręki*

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa ::::>
Eeee... zdaje Ci się :>
Brisk ::::>
Dlaczego jedynie Twojego profilu nie mogę otworzyć, czyżbyś swoją średnią przeciążył jakiś serwer? :o)))

juuusta [ malinka ]
Brisk znowu źle sobie przetłumaczyłeś :P
*wyjmuje drugą zza pleców i celuje CŚ w krocze* słucham pana :P

Fenris_ek [ Fen ]
Jak ginąć, za słuszną sprawę...
ZA MNĄ, DO ATAKU, URAAAAAA
poczym zapadł w wieczny sen... do jutra ;)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
*zatrzymuje się i stoi nieruchomo*
Brisk *szepcze* ---> ratuj!! *dziwnie się uśmiecha*
Fenris_ek [ Fen ]
Jak ginąć, TO za słuszną sprawę (edit dla ubogich :])

Brisk. [ Chomik ]
Paudyn ano fakt :D Ale nie wiem czemu tak jest :D Przynajmniej mam świety spokój i sie nikt mnie nie czepia :D
Justynko :* Ja sobie zawsze dobrze wszystko tłumacze :D Tylko Ty czasem tego nie rozumiesz :D To ja Ci moze pokaze :D
Fenris_ek papa :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu statsiarz pfff :P
Paudyn ano święta racja On nie tylko swoją średnią przeciąża serwery :P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Fenris ---> pappa

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Brisk :::>
To ja idę, zanim moje łącze przeciąży i nie będę miał odwrotu...
Branoc :o)

juuusta [ malinka ]
*cofa się mierząc raz w jednego, raz w drugiego* miło było panowie, ale koniec zabawy :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Shakka ::::>
Yyy.... a czym jeszcze ;>

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Paudyn aaaa to już musisz sam sie domyślić :P
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kuźwa, muszę się położyć, może jutro rano umysł mi się rozjaśni... a tak w ogóle jutro na uczelni od 8 do 20... żyć nie umierać :oD Zwłaszcza, że pobudka o 6 ;>
Branoc raz jeszcze.

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś & Paudyn nie żebym tu bym i nie żebyście mnie bezszczelnie obgadywali "D
Justa nie badz taka skromna :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu nie żebym nie widział :D
Paudyn no to branoc :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ---> Branoc...
Więcej dzisiaj nie piję...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Paudyn ----> miłych snow

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś widzisz ?D: A to terapia Ci pomaga :D Niezle niezle jak bedziesz już całkowicie sprawny to sie zgłos do mnie na testy :D
Cicha smierć słabiak :D pfffffffff

juuusta [ malinka ]
Cicha śmierć dobranoc
Brisk, zabieraj się z nim jeśli ci życie miłe :P

Brisk. [ Chomik ]
Justynka mam do wyboru smierc lub Ciebie hmmm co by tu wybrać hmmmm hehe :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu ano widze, ale słabo widze to zgłoszenie do Ciebie na testy :D
Justa nie strasz panów :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ---> myślałem że idziesz.. na to mi wyglądało...
Brisk ----> Cicho siedz

juuusta [ malinka ]
Brisk, nie za bardzo się spoufalasz hmm? :P
Shakka po czyjej jesteś stronie? :>
Cicha śmierć, nigdzie sie nie wybieram :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ---> sugerowałem się tym:
*cofa się mierząc raz w jednego, raz w drugiego* miło było panowie, ale koniec zabawy :P

Brisk. [ Chomik ]
Cicha smierc tak jest ! :D
Justynka ja? :D To Ty mi tu i Cichej smierci w chusteczce kusej paradujesz przed nosem i sie schylasz co chwile :D
Shakkuś jestem najlepszym instruktorem :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Justa to zależy co masz do zaoferowania :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Brisiu acha już Ci wierze :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Shakka ----> z akcji z nami będziesz miał większ kożyści...
*zapatrzył się jak Justa podnosi coś z podłogi* *ślini się*

Siwy4444 [ Senator ]
Brisk --> Ponawiam pytanie. Chyba nie jesteś aż tak wrażliwy żeby na nie nie odpowiedzieć?

Shakka [ Pogromca Chomików ]
CŚ hmmm czy ja wiem czy bedą większe :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 01:14:58]

juuusta [ malinka ]
Cicha śmierć, to wy idziecie spać nie ja :P
Brisk, jestem opatulona jak muzułmanka, tylko oczy mi widać, nie wiem gdzie wy widzicie jakąś chusteczke :P
*mierzy w Shakke* przemyśl lepiej swoją odpowiedź :P

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Justa hmm a czym do mnie mierzysz ? :D to może i ja też czymś pomierze ? :D

Brisk. [ Chomik ]
Siwy Brisk --> Robisz jako grabarz na pogorzeliskach? ?? :D
odp. tak ale tylko w przerwach między posiłkami :D
Justynka i tak slicznie wyglądasz mniam :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk ---> ona jes naćpana?? - wydaje jej się że jest ubrana..

Brisk. [ Chomik ]
Cicha śmierć ona zawsze twierdziła że ma tfardą głowe :D pfffffff buahahahahehehehhhohoho.........alem sie uśmiał :D
Justynka moze jeszcze sobie czegoś łykniesz? :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ----> co to była za tabletka którą wódką popiłaś??

juuusta [ malinka ]
Shakka czymś co cię zaboli jak strzele :P
Brisk przecież wolisz chłopców, wiec nie udawaj :P
Cicha śmierć, nic nie piłam ani nie brałam, to wy za dużo się nawąchaliście kleju :P

Brisk. [ Chomik ]
Justynka co innego mówiłas wczoraj rano jak Flaczus jeszcze na balkonie spał :D No tak PPP zmienna jest :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Nic nie wąchałem!!

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Justa aaaa widzisz to tak jak z mojej strony też Cie zaboli jak strzele :P hmm a może już nie bedzie boleć ? :P

juuusta [ malinka ]
ok, doszłam do wniosku ze z takimi zboczeńcami którzy nie potrafią sie zachować odpowiednio przy damie :> nie będe rozmawiać, żegnam panów :P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Shakka ----> patrz jak jej się ręka trzęsie... musiala coś brać...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ---> a jak ładnie poprosimy?? *szczerzy się*

Brisk. [ Chomik ]
Justynka tez tak sądze :D *idzie razem z Justą* :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Justa już idziesz hmmm szkoda :D Jeden drink i szlus. Bez chamstwa. Wypijesz drink, raz, dwa. Powiesz: "Dobranoc" i do domciu. Widzisz... To sprawdzian twojej moralności, tego, czy umiesz być lojalny... Bo lojalność to ważna sprawa. Więc... Idź tam, powiedz: "Dobranoc. Miło mi było", wyjdź, wsiądź w samochód, w domu zwal gruchę. I wsio.

Brisk. [ Chomik ]
Shakkuś buehehehe :D
Justynka :*
............DobraNoc....

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Shakka ----> w domu zwal gruchę to było do Justy??
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ---> Good night!!

Shakka [ Pogromca Chomików ]
CŚ hmmm wiesz w sumie to zależy jak na to spojrzysz :D z jednej strony to mogło być do Niej bo jeżeli ma jakiegoś znajomego Gruche to sam wiesz, a z drugiej strony mogłem to do siebie powiedzieć :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Shakka ----> Fakt (A Grucha był w filmie "Chłopaki nie płaczą"...)

Shakka [ Pogromca Chomików ]
CŚ ano był :D
no to ja też ide do hmm domu :P branoc :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Shakka ----> branoc...

pisz [ nihilista ]
co - wszyscy u Briska pod kołderką? :>
w takim razie też pędze! :D
Siwy4444 [ Senator ]
dobranoc

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
Witam :]
Justa_ [ lady in blue ]
otwieramy

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
Justynka widze że sie nie mogłas doczekać naszego spotkania i pierwsza sie pojawiłaś :D

Fenris_ek [ Fen ]
Dzień odbry wieczór, otwiera jak zwyczaj jazdę bez trzymanki po 23, w rolach głównych prrrrrrrowokująca Juuuuuuuusta, niesamowity BRisk (JOŁ JOŁ JOŁ ju r da man), Banita - cham, kamil210, niezmorodowanie walczący o wzmiankę we wstępniaku, Cicha Smierć (ostatnio dość głośny:P), Soul Surfer, Pisz, iiiiiii cała reszta oszałałej z braku snu bandy, której w stanie obecnym nie jestem w stanie wymienić.
Rządzmy!
nie zwracajcie na mnie uwagę, kryzys :D

Brisk. [ Chomik ]
Fenris_ek ejejej Ty mi tu nie odbieraj roli kronikarza Bezsennosci :D Swoją droga dawno tego nie robiłem :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Dobry wieczór
Fenris-----> "ostatnio dość głośny" hehe
Justa_ [ lady in blue ]
Brisk opowiedz na o tym :P
Justa_ [ lady in blue ]
na=nam

Brisk. [ Chomik ]
Justynka oj to tylko dla wybranych jest :D

Siwy4444 [ Senator ]
cześć

Brisk. [ Chomik ]
Siwy czesc :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
joł

Fenris_ek [ Fen ]
joł all men and nie-men.
branoc, bo jestem wykończony. Postatsujcie za mnie.

Fenris_ek [ Fen ]
Cześć jeszcze raz, być moze jutro zajrzę już pod innym nickiem... ;)

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Witam :)
Hih, nareszcie we wstępniaku, dzięki Justa :P

Brisk. [ Chomik ]
Fenris_ek mi sie ten Twój obecny podoba :D Ale to tylko moje skromne zdanie z którym i tak niekt sie nie liczy :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk ----> ja się liczę (czasami)*wazelina aż spłyyyywa*
Justa_ [ lady in blue ]
Kamil nie ma za co :)
Brisk tere fere :P

Brisk. [ Chomik ]
Justynka piłas? :D
kamil YoO :D
Cicha śmierć taaaaaaaaaa zwłaszcza Ty buahahahehehehohoh.....alem sie usmiał :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 23:42:24]
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Brisk ----> no dobra... to nie było szczere...

Brisk. [ Chomik ]
Cicha śmierć to akurat wiem bo tu mało co jest szczere :D

Justa_ [ lady in blue ]
Brisk nie piłam nic :>
btw. dla ciebie pani Justyna :P

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa -----> a dla mnie??
Chwiejesz się czy mamy trzęsienie??

Brisk. [ Chomik ]
Justynka czyli piłas :D [kobiety nie potrafia mnie okłamywać a jak już próbuja to i tak to wyłapuje :D]

Justa_ [ lady in blue ]
Cicha śmierć, jak dla ciebie to pani Justyna :P
Brisk bla bla bla :P

Brisk. [ Chomik ]
Justynka tak piłaś :D wiesz powinnaś sie już położyć ja Cie odprowadze :D

Justa_ [ lady in blue ]
Brisk, mam juz kogoś od utulania do snu i to nie jesteś ty... :P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ----> a może Tysia??
Brisk ----> Taaaaaa... odprowadzisz... yhmmm... chyba co innego...

Brisk. [ Chomik ]
Justynka tak tak pamietam tutaj mam udawać że tak jest :D OK to ja nie jestem od utulania Ciebie :D ps.Poszedł już na balkon? :D

Justa_ [ lady in blue ]
o matko, Cicha śmierć tylko nie Tysia, to zdrobnienie okropnie mi sie nie podoba :/
Brisk nie udawać tylko to fakt i pogódź sie z tym :P

Siwy4444 [ Senator ]
Dajcie spokój. Nawet Banita mówi do niej per pani.

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
czemu nie Tysia... oczywiście się dostosuję, Justynko...

Brisk. [ Chomik ]
Siwy bo Banita to Banita :D
Tak Tak Justynko ofkorz :D

pisz [ nihilista ]
Jo!
Witam grzdyli, tym 200-tnym postem :>
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
pisz ----> cukierek z wisienką i niespodzianką??

pisz [ nihilista ]
Cicha--> po wisience, nie lubie niespodzianek :P
Siwy--> mocno sobie klneliście po nocy z Adrianem? :)

Siwy4444 [ Senator ]
Pisz --> Nie, pełna kultura. Byli gościowie z nVidia i Dreamcatcher. 800 chłopa na kanale!
settogo [ Vote 4 TUSK ]
Ja nie śpie :)
Może mi ktoś przybliżyć o co się rozchodzi::P??
Justa_ [ lady in blue ]
dobranoc zboki :P

Brisk. [ Chomik ]
Justynka przemilcze co sie mówi o Tobie :D
..............DobraNoc....
settogo [ Vote 4 TUSK ]
ok wszystko ok, ale czegos tutaj nie rozumiem:)
Justa__--> PAPA prosze pani

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Branoc :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justa ----> przygadał kocioł garnkowi...
Branoc

pisz [ nihilista ]
Siwy --> trzeba było tak "przy okazji" wspomnieć coś nVidi, o moim problemie z kartą graficzną..chyba by mi sknery nie pożałowały ? :)
BRAnoc :>

Siwy4444 [ Senator ]
Pisz -->Sami o tym pomyśleli. Bot losował nagrody. Ale Ty nieee... wolałeś śnić o pani Justynie.

Fenris_ek [ Fen ]
Heloł, misiaczki :D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Dobry wieczór!!
Justa_ [ lady in blue ]
witam, niech ktoś załozy watek :P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Justyna ----> Ja nie...
Justa_ [ lady in blue ]
ok, nikogo nie zmuszam

Fenris_ek [ Fen ]
No ja tym bardziej :D
Niech Brisiu założy, ja w zeszły wtorek wyłaczałem telewizor :P

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Witam :)
Gdzie sie podziewasz nowy wątku ?:>

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
kamil ----> wyskoczył do pubu... nie wiadomo kiedy wróci...

Brisk. [ Chomik ]
Zwyczajem Witam Banda :D
Ja przedwczoraj ściszałem telewizor... a teraz pije i nie mam czasu dla przyziemnych spraw :D
Justynka czeeEeeeść :D

Justa_ [ lady in blue ]
ja też nie założe, lenie :P
Brisk macho cię chyba o coś upomniał :P

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Jak nie wróci za 5 minut to czekamy dalej :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Czym brisk macho?? kijym?? jo niczym ni machom...

Brisk. [ Chomik ]
Justynko że tak zarzuce najgłupszym pytaniem na świecie: Hę? :D
maczo ? :D buahahahehehhohoho......alem sie usmiał :D

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Teraz serio: Mam założyć??

Justa_ [ lady in blue ]
Cicha śmierć zakładaj tlyko coś orginalnego :>
Brisk to ja ci zabraniam :P

Brisk. [ Chomik ]
Justynko dobrze obiecuje że nie bede sie już śmiał z Banity jak tak smiesznie mordke przykleja do szyby i podglada jak on na balkonie a my... :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Joł mens and womens :D

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Yoo Szejk :)
Gdzie ta nowa część ? :D

Siwy4444 [ Senator ]
cześć
Ale dzisiaj mróz! Myślałem że uświerknę.

Brisk. [ Chomik ]
Woźny zaspał i stąd opóźnienia :D

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Cicha śmierć zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ...................:)
Witam...

Brisk. [ Chomik ]
Mr.Bungle pfffffff aleś zrobił wejście :D

Shakka [ Pogromca Chomików ]
joł Kamil :P
Brisiu pfff :D

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Witaj Bungle :)
CŚ myśli nad orginalnością wątku :)

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Mam jakieś problemy natury technicznej... nie umiem założyć żadnego wątku...

Fenris_ek [ Fen ]
No jak to... tak jak posta, tylko nowy wątek...
Przyznaj sie, piłeś :D
Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Brisk. --> przepraszam....to pierwszy raz.....poprawię się (cały zarumieniony jak płyn w kieliszku obok)
PRZEPRASZAM.....(niech no już ten się skończy,a nowy się zacznie :)

kamil210 [ Generaďż˝ ]
CŚ--> Popsułeś :)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Klikłem już w to z 10 razy...

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Witaj kamil210 :)
Cicha śmierć nic się nie denerwuj ,dasz radę :) My poczekamy.........Na to kiedy będzie ? :)))))))))))))))))))))

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
W końcu...

KaGieBe [ !!! ]
DO-BRA-NOC

Brisk. [ Chomik ]
Wybaczcie mu on nowy :D
NOWA CZESC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KaGieBe [ !!! ]
Brisk :P
search uzyłem i nie zauwazylem nowego ;]
dobra juz nie pisac i watek spada.. o jak pieknie spada... mniam :P