GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność, czyli kto jeszcze nie śpi cz.151 witamy w piekle :P

02.03.2004
00:41
smile
[1]

Justa_ [ lady in blue ]

Bezsenność, czyli kto jeszcze nie śpi cz.151 witamy w piekle :P

otwarte od 23 do 7

bla bla bla tutaj jest wstępniak

kamil210 prosił o opis to ma:)

p.s. jak komuś nie pasuje to mógł sam założyć :P


poprzednia część:

02.03.2004
00:43
[2]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

first??

02.03.2004
00:43
smile
[3]

Brisk. [ Chomik ]

Wiecie co by było gdyby PPP przejeły władze? Tak dokładnie to :D

02.03.2004
00:44
smile
[4]

Justa_ [ lady in blue ]

dobra zboki, koniec żartów, na Banite nie można liczyć wiec sama się obronie :>

02.03.2004
00:44
smile
[5]

Brisk. [ Chomik ]

Justa Ty tracisz :D

02.03.2004
00:45
smile
[6]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa
ah tak? to dobranoc:P

02.03.2004
00:45
smile
[7]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> nas jest dwóch...

02.03.2004
00:46
smile
[8]

Brisk. [ Chomik ]

Flaczuś idx idź :D Ja sie nią zajme no i jeszcze Cicha śmierć :D

02.03.2004
00:46
smile
[9]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Banita ---> bye bye

*zadowolony macha banicie ręką na pożegnanie*

02.03.2004
00:48
smile
[10]

Justa_ [ lady in blue ]

Cicha śmierć, tylko dwóch :P

Brisk zbierasz sobie, zbierasz :PP

Banitas no co ty, nie chcesz popatrzeć jak im dokopie? :)

02.03.2004
00:49
[11]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> nie masz takiej armii...

02.03.2004
00:49
smile
[12]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

*gwizdze na swojego psa obronnego* a ty pilnuj pani

02.03.2004
00:50
smile
[13]

Brisk. [ Chomik ]

Justa zbieram? :D znaczków już nie :D monet tez nie :D hmmm no ja naprawde nie wiem co Ty mi proponujesz do zbierania:D Czyżbysmiała cos tak cennego żeby mnie zainteresowało? :D

02.03.2004
00:50
[14]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk trzymasz ją tam z tyłu??
Mam tu coś żeby cię trochę uwolnić... *podaje kajdanki* zawsze jestem przygotowany *głupio się uśmiecha*

02.03.2004
00:51
smile
[15]

Brisk. [ Chomik ]

Flaczus ten piesekjest bardziej nacpany j\niż ja teraz pijany :D

[rymło sie :d]

02.03.2004
00:52
smile
[16]

Justa_ [ lady in blue ]

zabawa zabawą, ale czas spać, raz dwa! :P

02.03.2004
00:52
smile
[17]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*obraca się* kurde, jakbym słyszał mamusię...

02.03.2004
00:53
smile
[18]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć wydawało CI sie :D

Justa nie wierć sie no a przynajmniej jeszcze nie teraz :D

02.03.2004
00:54
smile
[19]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmmm bry :D

02.03.2004
00:56
smile
[20]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Shakka ----> łap za jedną nogę a ja złapię drugą!!

02.03.2004
00:57
smile
[21]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś YoO :D

Ja jak zwykle okupuje tyły :D

02.03.2004
00:57
smile
[22]

Justa_ [ lady in blue ]

*drapie CŚ po twarzy i odpycha, z łokcia trafia Briska pod zebra, uwalnia się i odchodzi na bezpieczną odległość*
cześć Shakka
*usieka do pokoju i barykaduje drzwi*
dobranoc :P

02.03.2004
00:58
smile
[23]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

CŚ >>> o nie ja za nogi nie łapie nie nie tylko nie nogi :D

02.03.2004
00:58
smile
[24]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś hehe tak jak mówiłem od tyłu najlepiej :D

Justa pffff i takCie złapiemy :D

02.03.2004
00:59
smile
[25]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ma ktoś bandaż?? Wiedzialem że to się tak skończy...

02.03.2004
00:59
smile
[26]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> nie uciekniesz...

02.03.2004
01:01
smile
[27]

Justa_ [ lady in blue ]

*krzyczy przez drzwi*
pocałujcie mnie w nos :P dobranoc :>

02.03.2004
01:01
smile
[28]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu tyły zawsze najbezpieczniejsze :D co od tyłu to od tyłu :P

Justa ano cześć :P

02.03.2004
01:02
smile
[29]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*krzyczy z drugiej strony*

To tu przyjdź!!

02.03.2004
01:02
smile
[30]

Brisk. [ Chomik ]

Justa pocałowac? :D OK już ide :D hehe drzwi nie drzwi i tak przejde :D

02.03.2004
01:03
smile
[31]

pisz [ nihilista ]

dobry i branoc :)

btw co to za pokraka na pierwszym zdjęciu z murzynem za plecami? (czyżby Banita? :>)

02.03.2004
01:04
smile
[32]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu a ciekawe jestem jak to zrobisz ? :D

02.03.2004
01:04
smile
[33]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś --> *dziwnie sie usmiecha* :D

pisz Bry i Papa :D

02.03.2004
01:06
smile
[34]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*poznaje ten dziwny uśmiech, a może i nie* :P

02.03.2004
01:07
smile
[35]

bad_dream [ Pretorianin ]

pani poszła już spac, mozecie przestac sie slinic :P

pisz, pudło, moze ci podpowiem- widzisz sukienke? :>

02.03.2004
01:08
smile
[36]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]


*pierwszy raz widzi ten uśmiech i się zastanawia: O co chosi*

02.03.2004
01:09
smile
[37]

Brisk. [ Chomik ]

pisz, pudło, moze ci podpowiem- widzisz sukienke? :>

Flaczuś!!!! Byłeś PPP!!!!!!!!!!!!!!! :D no nie powiedziałbym :D jeeeeeeeez a ja z Tobą.....brrrrr......fuj......za jakie grzechy :D

02.03.2004
01:10
smile
[38]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

bad tiaaaa ta sukienka w sam raz pasuje do Ciebie :P

02.03.2004
01:10
smile
[39]

bad_dream [ Pretorianin ]

Justa was jutro zabije za nabijanie się z jej zdjęcia :>

02.03.2004
01:11
[40]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

bad ----> niech mnie najpierw złapie?;)

02.03.2004
01:11
smile
[41]

Brisk. [ Chomik ]

Flaczus nie zwalaj wszystkiego na ta Miła Młoda i zawsze Piekna Dame!!!!:D

02.03.2004
01:13
smile
[42]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisk >>> dobrze gada dać mu wódki :D

Ty niedobry badziku :D

02.03.2004
01:14
smile
[43]

bad_dream [ Pretorianin ]

niech bog bedzie z wami jutro :P

02.03.2004
01:16
smile
[44]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

bog juz dawno nas opuścił także raczej nie bedzie i jutro :D

02.03.2004
01:17
[45]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

i nie powróci...

02.03.2004
01:18
smile
[46]

Brisk. [ Chomik ]

Wystarczy że Justa bedzie :D hehe

02.03.2004
01:20
smile
[47]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

muehehehehehehe no właśnie :P

02.03.2004
01:38
smile
[48]

Brisk. [ Chomik ]

Sem idem :D


...........DobraNoc....

02.03.2004
02:07
smile
[49]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


branoc

tak tak bardziej :P

02.03.2004
02:12
[50]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

02.03.2004
02:22
[51]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Co to?? opera mi padła czy nikt nie napisał posta przez ostatnie 11min? :D

02.03.2004
02:31
[52]

Immothep [ Errare humanum est. ]

eeee... nikt nie odpisuje :/ ide spać

Dobranoc :)

02.03.2004
23:01
[53]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

No to do dna........

02.03.2004
23:03
smile
[54]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobri wieczor!!

Brisk ----> wypijem, wypijem...

02.03.2004
23:04
smile
[55]

Siwy4444 [ Senator ]

dobry wieczór

02.03.2004
23:35
smile
[56]

juuusta [ malinka ]

*wchodzi Justa, siada na krześle, wyjmuje glocka i zaczyna go polerować*

witam panów :P

02.03.2004
23:44
smile
[57]

Brisk. [ Chomik ]

Witam [póki co :D] Panne Juste :D Której [póki co:D] blask jak zwykle rozświetla te mroczne zakamarki tej speluny :D

Siwy YoO :D

02.03.2004
23:44
smile
[58]

Brisk. [ Chomik ]

ps.Tak pije :D

02.03.2004
23:45
smile
[59]

juuusta [ malinka ]

Brisk znowu piłeś?

02.03.2004
23:46
smile
[60]

Brisk. [ Chomik ]

Justa widze ze nie tylko ja :D

[02.03.2004] 23:44

Brisk. [ Legend ] Gadu-Gadu: [DDdZ(ss)]Only PPP:D https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=65985 [ edytuj post ]

ps.Tak pije :D

02.03.2004
23:46
smile
[61]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

pfffff joł meny and womeny :D

02.03.2004
23:46
smile
[62]

juuusta [ malinka ]

Brisk raz ci sie udało być pierszym :P

Shakka cześć

02.03.2004
23:46
[63]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> Witamy (mam nadzieję ze ten Glock nie jest naładowany bo ona sobie zrobi krzywdę...)

02.03.2004
23:47
smile
[64]

Brisk. [ Chomik ]

Justa zreszta so sie czepiasz? :D Teraz byś ze mnie wyciagneła szystko co być chciała :D A jakbys jeszcze polała to jeszcze więcej :D

Shakkuś sie rozbestwiłeś :D

02.03.2004
23:47
[65]

guti [ Centurion ]

czeeeść

02.03.2004
23:48
smile
[66]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu pffff :D

Justa HI :D

02.03.2004
23:50
smile
[67]

Fenris_ek [ Fen ]

Cze wszystkim :)

02.03.2004
23:53
smile
[68]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Witam... :D

Ooo widze ze znwou ta czesc taka jaks... inna :P.

02.03.2004
23:56
smile
[69]

Brisk. [ Chomik ]

Fenris_ek ano czesc :D

02.03.2004
23:58
smile
[70]

juuusta [ malinka ]

Cicha śmierć, martw się o siebie lepiej, jest naładowany :P

Brisk nie mam zamiaru nic z ciebie wyciągać pijaczku :P

02.03.2004
23:58
smile
[71]

Fenris_ek [ Fen ]

Widze, że mnie ominęła wczoraj ciekawa dyskusja ;)
A teraz już (prawie) wszyscy śpią.
Siemano Brisk, siemano Soul.

02.03.2004
23:58
smile
[72]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu czy Ty mnie ignorujesz ? :D *widać łzy w oczach*

03.03.2004
00:00
smile
[73]

Fenris_ek [ Fen ]

Juuuuuusta, niegrzeczna jesteś... z Glockiem na nas, Twoich Zawsze Wiernych Fanów? :D
Wiem, może chłopcow wczoraj trochę emocje poniosły, ale ... każdy chce się czasem rozerwać ... rzuć im granat.

03.03.2004
00:00
smile
[74]

Brisk. [ Chomik ]

Justa tTwoja strata skoro lubisz łatwe zdobycze [Banita] :D Widze że nie lubis zwyzwań i sie chowasz gdzies po kątach :D

Shakkuś łer ar ju? :D

Fenris_ek dysklusja ? wczorakj? :D Pamietam że Justa jedynie sie tego no :D

03.03.2004
00:01
smile
[75]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Fenris ----> witam :)

Shakkus ---->> *podaje chusteczke :D*... i witam :)

03.03.2004
00:02
[76]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenris_ek ----> *szepcze* Nie martw się... nie czyści się naładowanej broni bo taka lubi wystrzelić podczas polerowania... to ona sobie krzywdę zrobi

03.03.2004
00:04
smile
[77]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*smarka w chusteczke po czym oddaje ją Soulusiowi* :D dzięki :D

Brisiu aj em hir :D *czuje jakis podstęp* :D

03.03.2004
00:06
[78]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*myśli* Brid cos kombinuje

03.03.2004
00:06
smile
[79]

Fenris_ek [ Fen ]

Cicha smierc - nie łudź się, jeśli znam Justę to ona tylko udaje czyszczenie, a w komorze czeka dum-dum, gotów rozerwać głowę pierwwszemu, który się wychyli. Więc lepiej... duck&cover

03.03.2004
00:07
smile
[80]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*wychyla się* *myśli* jak to dum dum i trafi w głowę to i tak nic nie poczuję

*mówi*

Juuuuustaaaaa!!! Tu jestem!!

03.03.2004
00:08
smile
[81]

juuusta [ malinka ]

opuszczam was panowie na chwile, mam coś do załatwienia :>

03.03.2004
00:09
smile
[82]

Fenris_ek [ Fen ]

Uważaj, cicha śmierć.... Justa po ciebie idzie... chce to załatwić nożem, żeby bardziej bolało...

03.03.2004
00:10
smile
[83]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Hello!

Brisk --> Ta praca Cię kiedyś wykończy. Jak nie pracowałeś to nie piłeś.

03.03.2004
00:11
smile
[84]

Brisk. [ Chomik ]

Justa p[rzyszła do mnie i musze powiedzieć że tym razem widać musiała ćwiczyc po sie postarała....i posprzatała mój pokój na błysk :D Dobra dziewczynka *głaszcze Juste* :D

03.03.2004
00:12
smile
[85]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenris_ek ---> ja się śmierci nie boję!!

03.03.2004
00:12
smile
[86]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy normalnie to jest przyjete że przedstawiciele mojegop zawodu pija najwiecej :D I to w czasie pracyteż :D Ale ja nie pijem na służbie ale na praktykach jeeeeeez :D Strażak aż musi pomagać w trzymaniu pionu :D

03.03.2004
00:18
smile
[87]

Fenris_ek [ Fen ]

LOL, widzę że jedna karczma już nie wystarcza większości...
ja pozostanę wierny bezsenności :)

03.03.2004
00:19
smile
[88]

pisz [ nihilista ]

Witam patafianów! :>

03.03.2004
00:19
smile
[89]

Brisk. [ Chomik ]

Fenris_ek sie Ci rymło :D A ja zawsze siedziałem w paru karczmach :D

03.03.2004
00:19
smile
[90]

Brisk. [ Chomik ]

pisz YoO :D

03.03.2004
00:21
[91]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

ja też zawsze siedzę w kilku

03.03.2004
00:22
[92]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

pisz----> Doberek...

03.03.2004
00:23
smile
[93]

Fenris_ek [ Fen ]

he he, wiem, że siedzicie po różnych karczmach :D
Nie krytykuję, tylko statsuję.
I nie "rymło" mi się... to czysta poezja była :D

03.03.2004
00:25
smile
[94]

Siwy4444 [ Senator ]

Brisk --> Robisz jako grabarz na pogorzeliskach?

Pisz --> Hello!

03.03.2004
00:31
[95]

Immothep [ Errare humanum est. ]

*pukanie* <knock><knock>??

:)

03.03.2004
00:33
smile
[96]

Fenris_ek [ Fen ]

Kto tam?

Ja nie otworzę, idę spać...
Życzę sobie słodkich słów :D

03.03.2004
00:34
smile
[97]

juuusta [ malinka ]

banita ma coś dla was:)

03.03.2004
00:35
smile
[98]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenris_ek ---> branoc

Ja też nie otworzę... nie umiem wstać... wszystko się kręci...

03.03.2004
00:35
[99]

Immothep [ Errare humanum est. ]

jak to kto... hipcio :)

03.03.2004
00:38
smile
[100]

Brisk. [ Chomik ]

Justa Banita? :D A kto/co to jest Banita? :D A dlaczego tu nie ma okien? A dlaczego tu nie ma klamek?

03.03.2004
00:39
smile
[101]

Brisk. [ Chomik ]

- Nie możesz się podnieść i otworzyć?
- Ja przedwczoraj ściszałem telewizor...

03.03.2004
00:40
smile
[102]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> zapomniałeś zapytać czemu ściany są watą obklejone...

03.03.2004
00:41
[103]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ---> ja ostatnio telefon odbierałem... (wtorek... tak, to był wtorek)

03.03.2004
00:42
[104]

Immothep [ Errare humanum est. ]

OK ja tylko na chwilke wpadłem, raz na rok trzeba iść wcześnie spać ;P

<papa>
Dobranoc, wszy na noc...
...a karaluchy pod poduchy :)

03.03.2004
00:43
smile
[105]

juuusta [ malinka ]

spać panowie, późno już a widać ze padacie ze zmęczenia, raz dwa!

03.03.2004
00:46
smile
[106]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To na zjęciu to Ty?? No proszę, jaka mała słodka dziewczynka kiedyś była z tej Justynki ;>

03.03.2004
00:46
smile
[107]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ---> ale to tobie oczka sie zamykają...

Brisk ----> ona znowu w chusteczce...

03.03.2004
00:46
smile
[108]

juuusta [ malinka ]

była i jest nadal :PPP

03.03.2004
00:47
smile
[109]

Brisk. [ Chomik ]

Paudyn buehehehe :D

Justa cos chcesz jeszcze dodac czy już możemy sie Toba zając z Cicha śmierć? :D

03.03.2004
00:48
smile
[110]

juuusta [ malinka ]

Cicha śmierć, Brisk zapraszam *odbezpiecza bron* który pierwszy? :P

03.03.2004
00:49
smile
[111]

Brisk. [ Chomik ]

*odbezpiecza bron* = ściaga ta jedyną malusieńka chusteczke :D

To ja moge pierwszy :D

03.03.2004
00:50
[112]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*myśli* kiedyś trzeba umrzeć...

Justa ----> Jaaaa!!

*wytrąca broń z ręki*

03.03.2004
00:51
smile
[113]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa ::::>
Eeee... zdaje Ci się :>

Brisk ::::>
Dlaczego jedynie Twojego profilu nie mogę otworzyć, czyżbyś swoją średnią przeciążył jakiś serwer? :o)))

03.03.2004
00:51
smile
[114]

juuusta [ malinka ]

Brisk znowu źle sobie przetłumaczyłeś :P

*wyjmuje drugą zza pleców i celuje CŚ w krocze* słucham pana :P

03.03.2004
00:52
smile
[115]

Fenris_ek [ Fen ]

Jak ginąć, za słuszną sprawę...

ZA MNĄ, DO ATAKU, URAAAAAA

poczym zapadł w wieczny sen... do jutra ;)

03.03.2004
00:53
[116]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*zatrzymuje się i stoi nieruchomo*

Brisk *szepcze* ---> ratuj!! *dziwnie się uśmiecha*

03.03.2004
00:53
[117]

Fenris_ek [ Fen ]

Jak ginąć, TO za słuszną sprawę (edit dla ubogich :])

03.03.2004
00:54
smile
[118]

Brisk. [ Chomik ]

Paudyn ano fakt :D Ale nie wiem czemu tak jest :D Przynajmniej mam świety spokój i sie nikt mnie nie czepia :D

Justynko :* Ja sobie zawsze dobrze wszystko tłumacze :D Tylko Ty czasem tego nie rozumiesz :D To ja Ci moze pokaze :D

Fenris_ek papa :D

03.03.2004
00:55
smile
[119]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu statsiarz pfff :P

Paudyn ano święta racja On nie tylko swoją średnią przeciąża serwery :P

03.03.2004
00:55
[120]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenris ---> pappa

03.03.2004
00:55
smile
[121]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Brisk :::>
To ja idę, zanim moje łącze przeciąży i nie będę miał odwrotu...

Branoc :o)

03.03.2004
00:56
smile
[122]

juuusta [ malinka ]

*cofa się mierząc raz w jednego, raz w drugiego* miło było panowie, ale koniec zabawy :P

03.03.2004
00:56
smile
[123]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shakka ::::>
Yyy.... a czym jeszcze ;>

03.03.2004
00:57
smile
[124]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Paudyn aaaa to już musisz sam sie domyślić :P

03.03.2004
00:59
[125]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kuźwa, muszę się położyć, może jutro rano umysł mi się rozjaśni... a tak w ogóle jutro na uczelni od 8 do 20... żyć nie umierać :oD Zwłaszcza, że pobudka o 6 ;>

Branoc raz jeszcze.

03.03.2004
01:00
smile
[126]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś & Paudyn nie żebym tu bym i nie żebyście mnie bezszczelnie obgadywali "D

Justa nie badz taka skromna :D

03.03.2004
01:01
smile
[127]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu nie żebym nie widział :D

Paudyn no to branoc :D

03.03.2004
01:03
[128]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ---> Branoc...

Więcej dzisiaj nie piję...

03.03.2004
01:03
[129]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Paudyn ----> miłych snow

03.03.2004
01:04
smile
[130]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś widzisz ?D: A to terapia Ci pomaga :D Niezle niezle jak bedziesz już całkowicie sprawny to sie zgłos do mnie na testy :D

Cicha smierć słabiak :D pfffffffff

03.03.2004
01:04
smile
[131]

juuusta [ malinka ]

Cicha śmierć dobranoc

Brisk, zabieraj się z nim jeśli ci życie miłe :P

03.03.2004
01:05
smile
[132]

Brisk. [ Chomik ]

Justynka mam do wyboru smierc lub Ciebie hmmm co by tu wybrać hmmmm hehe :D

03.03.2004
01:06
smile
[133]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu ano widze, ale słabo widze to zgłoszenie do Ciebie na testy :D

Justa nie strasz panów :D

03.03.2004
01:07
smile
[134]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ---> myślałem że idziesz.. na to mi wyglądało...

Brisk ----> Cicho siedz

03.03.2004
01:08
smile
[135]

juuusta [ malinka ]

Brisk, nie za bardzo się spoufalasz hmm? :P

Shakka po czyjej jesteś stronie? :>

Cicha śmierć, nigdzie sie nie wybieram :)

03.03.2004
01:10
[136]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ---> sugerowałem się tym:

*cofa się mierząc raz w jednego, raz w drugiego* miło było panowie, ale koniec zabawy :P

03.03.2004
01:10
smile
[137]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha smierc tak jest ! :D

Justynka ja? :D To Ty mi tu i Cichej smierci w chusteczce kusej paradujesz przed nosem i sie schylasz co chwile :D

Shakkuś jestem najlepszym instruktorem :D

03.03.2004
01:11
smile
[138]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Justa to zależy co masz do zaoferowania :D

03.03.2004
01:12
smile
[139]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Brisiu acha już Ci wierze :D

03.03.2004
01:12
[140]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Shakka ----> z akcji z nami będziesz miał większ kożyści...

*zapatrzył się jak Justa podnosi coś z podłogi* *ślini się*

03.03.2004
01:13
smile
[141]

Siwy4444 [ Senator ]

Brisk --> Ponawiam pytanie. Chyba nie jesteś aż tak wrażliwy żeby na nie nie odpowiedzieć?

03.03.2004
01:14
smile
[142]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

CŚ hmmm czy ja wiem czy bedą większe :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 01:14:58]

03.03.2004
01:14
smile
[143]

juuusta [ malinka ]

Cicha śmierć, to wy idziecie spać nie ja :P

Brisk, jestem opatulona jak muzułmanka, tylko oczy mi widać, nie wiem gdzie wy widzicie jakąś chusteczke :P

*mierzy w Shakke* przemyśl lepiej swoją odpowiedź :P

03.03.2004
01:16
smile
[144]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Justa hmm a czym do mnie mierzysz ? :D to może i ja też czymś pomierze ? :D

03.03.2004
01:16
smile
[145]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy Brisk --> Robisz jako grabarz na pogorzeliskach? ?? :D
odp. tak ale tylko w przerwach między posiłkami :D

Justynka i tak slicznie wyglądasz mniam :D

03.03.2004
01:18
smile
[146]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ---> ona jes naćpana?? - wydaje jej się że jest ubrana..

03.03.2004
01:19
smile
[147]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć ona zawsze twierdziła że ma tfardą głowe :D pfffffff buahahahahehehehhhohoho.........alem sie uśmiał :D

Justynka moze jeszcze sobie czegoś łykniesz? :D

03.03.2004
01:21
smile
[148]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> co to była za tabletka którą wódką popiłaś??

03.03.2004
01:22
smile
[149]

juuusta [ malinka ]

Shakka czymś co cię zaboli jak strzele :P

Brisk przecież wolisz chłopców, wiec nie udawaj :P

Cicha śmierć, nic nie piłam ani nie brałam, to wy za dużo się nawąchaliście kleju :P

03.03.2004
01:23
smile
[150]

Brisk. [ Chomik ]

Justynka co innego mówiłas wczoraj rano jak Flaczus jeszcze na balkonie spał :D No tak PPP zmienna jest :D

03.03.2004
01:25
smile
[151]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Nic nie wąchałem!!

03.03.2004
01:25
smile
[152]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Justa aaaa widzisz to tak jak z mojej strony też Cie zaboli jak strzele :P hmm a może już nie bedzie boleć ? :P

03.03.2004
01:27
smile
[153]

juuusta [ malinka ]

ok, doszłam do wniosku ze z takimi zboczeńcami którzy nie potrafią sie zachować odpowiednio przy damie :> nie będe rozmawiać, żegnam panów :P

03.03.2004
01:27
[154]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Shakka ----> patrz jak jej się ręka trzęsie... musiala coś brać...

03.03.2004
01:28
[155]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ---> a jak ładnie poprosimy?? *szczerzy się*

03.03.2004
01:29
smile
[156]

Brisk. [ Chomik ]

Justynka tez tak sądze :D *idzie razem z Justą* :D

03.03.2004
01:31
smile
[157]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Justa już idziesz hmmm szkoda :D Jeden drink i szlus. Bez chamstwa. Wypijesz drink, raz, dwa. Powiesz: "Dobranoc" i do domciu. Widzisz... To sprawdzian twojej moralności, tego, czy umiesz być lojalny... Bo lojalność to ważna sprawa. Więc... Idź tam, powiedz: "Dobranoc. Miło mi było", wyjdź, wsiądź w samochód, w domu zwal gruchę. I wsio.


03.03.2004
01:32
smile
[158]

Brisk. [ Chomik ]

Shakkuś buehehehe :D

Justynka :*

............DobraNoc....

03.03.2004
01:33
smile
[159]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Shakka ----> w domu zwal gruchę to było do Justy??

03.03.2004
01:33
[160]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ---> Good night!!

03.03.2004
01:35
smile
[161]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

CŚ hmmm wiesz w sumie to zależy jak na to spojrzysz :D z jednej strony to mogło być do Niej bo jeżeli ma jakiegoś znajomego Gruche to sam wiesz, a z drugiej strony mogłem to do siebie powiedzieć :D

03.03.2004
01:37
[162]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Shakka ----> Fakt (A Grucha był w filmie "Chłopaki nie płaczą"...)

03.03.2004
01:38
smile
[163]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

CŚ ano był :D

no to ja też ide do hmm domu :P branoc :D

03.03.2004
01:45
[164]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Shakka ----> branoc...

03.03.2004
02:47
smile
[165]

pisz [ nihilista ]

co - wszyscy u Briska pod kołderką? :>

w takim razie też pędze! :D

03.03.2004
05:29
[166]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

03.03.2004
05:45
smile
[167]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

Witam :]

03.03.2004
23:12
[168]

Justa_ [ lady in blue ]

otwieramy

03.03.2004
23:15
smile
[169]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

Justynka widze że sie nie mogłas doczekać naszego spotkania i pierwsza sie pojawiłaś :D

03.03.2004
23:15
smile
[170]

Fenris_ek [ Fen ]

Dzień odbry wieczór, otwiera jak zwyczaj jazdę bez trzymanki po 23, w rolach głównych prrrrrrrowokująca Juuuuuuuusta, niesamowity BRisk (JOŁ JOŁ JOŁ ju r da man), Banita - cham, kamil210, niezmorodowanie walczący o wzmiankę we wstępniaku, Cicha Smierć (ostatnio dość głośny:P), Soul Surfer, Pisz, iiiiiii cała reszta oszałałej z braku snu bandy, której w stanie obecnym nie jestem w stanie wymienić.

Rządzmy!

nie zwracajcie na mnie uwagę, kryzys :D

03.03.2004
23:16
smile
[171]

Brisk. [ Chomik ]

Fenris_ek ejejej Ty mi tu nie odbieraj roli kronikarza Bezsennosci :D Swoją droga dawno tego nie robiłem :D

03.03.2004
23:17
[172]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobry wieczór
Fenris-----> "ostatnio dość głośny" hehe

03.03.2004
23:17
[173]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk opowiedz na o tym :P

03.03.2004
23:19
[174]

Justa_ [ lady in blue ]

na=nam

03.03.2004
23:19
smile
[175]

Brisk. [ Chomik ]

Justynka oj to tylko dla wybranych jest :D

03.03.2004
23:22
smile
[176]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć

03.03.2004
23:23
smile
[177]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy czesc :D

03.03.2004
23:25
smile
[178]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

joł

03.03.2004
23:27
smile
[179]

Fenris_ek [ Fen ]

joł all men and nie-men.
branoc, bo jestem wykończony. Postatsujcie za mnie.

03.03.2004
23:36
smile
[180]

Fenris_ek [ Fen ]

Cześć jeszcze raz, być moze jutro zajrzę już pod innym nickiem... ;)

03.03.2004
23:37
smile
[181]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Witam :)

Hih, nareszcie we wstępniaku, dzięki Justa :P

03.03.2004
23:38
smile
[182]

Brisk. [ Chomik ]

Fenris_ek mi sie ten Twój obecny podoba :D Ale to tylko moje skromne zdanie z którym i tak niekt sie nie liczy :D

03.03.2004
23:40
[183]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> ja się liczę (czasami)*wazelina aż spłyyyywa*

03.03.2004
23:41
[184]

Justa_ [ lady in blue ]

Kamil nie ma za co :)

Brisk tere fere :P

03.03.2004
23:41
smile
[185]

Brisk. [ Chomik ]

Justynka piłas? :D

kamil YoO :D

Cicha śmierć taaaaaaaaaa zwłaszcza Ty buahahahehehehohoh.....alem sie usmiał :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-03 23:42:24]

03.03.2004
23:43
[186]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> no dobra... to nie było szczere...

03.03.2004
23:44
smile
[187]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć to akurat wiem bo tu mało co jest szczere :D

03.03.2004
23:47
smile
[188]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk nie piłam nic :>
btw. dla ciebie pani Justyna :P

03.03.2004
23:49
smile
[189]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa -----> a dla mnie??

Chwiejesz się czy mamy trzęsienie??

03.03.2004
23:52
smile
[190]

Brisk. [ Chomik ]

Justynka czyli piłas :D [kobiety nie potrafia mnie okłamywać a jak już próbuja to i tak to wyłapuje :D]

03.03.2004
23:56
smile
[191]

Justa_ [ lady in blue ]

Cicha śmierć, jak dla ciebie to pani Justyna :P

Brisk bla bla bla :P

03.03.2004
23:58
smile
[192]

Brisk. [ Chomik ]

Justynka tak piłaś :D wiesz powinnaś sie już położyć ja Cie odprowadze :D

04.03.2004
00:00
smile
[193]

Justa_ [ lady in blue ]

Brisk, mam juz kogoś od utulania do snu i to nie jesteś ty... :P

04.03.2004
00:01
[194]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> a może Tysia??

Brisk ----> Taaaaaa... odprowadzisz... yhmmm... chyba co innego...

04.03.2004
00:03
smile
[195]

Brisk. [ Chomik ]

Justynka tak tak pamietam tutaj mam udawać że tak jest :D OK to ja nie jestem od utulania Ciebie :D ps.Poszedł już na balkon? :D

04.03.2004
00:10
smile
[196]

Justa_ [ lady in blue ]

o matko, Cicha śmierć tylko nie Tysia, to zdrobnienie okropnie mi sie nie podoba :/

Brisk nie udawać tylko to fakt i pogódź sie z tym :P

04.03.2004
00:10
smile
[197]

Siwy4444 [ Senator ]

Dajcie spokój. Nawet Banita mówi do niej per pani.

04.03.2004
00:12
smile
[198]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

czemu nie Tysia... oczywiście się dostosuję, Justynko...

04.03.2004
00:22
smile
[199]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy bo Banita to Banita :D

Tak Tak Justynko ofkorz :D

04.03.2004
00:46
smile
[200]

pisz [ nihilista ]

Jo!

Witam grzdyli, tym 200-tnym postem :>

04.03.2004
00:48
[201]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

pisz ----> cukierek z wisienką i niespodzianką??

04.03.2004
00:56
smile
[202]

pisz [ nihilista ]

Cicha--> po wisience, nie lubie niespodzianek :P

Siwy--> mocno sobie klneliście po nocy z Adrianem? :)

04.03.2004
00:58
smile
[203]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz --> Nie, pełna kultura. Byli gościowie z nVidia i Dreamcatcher. 800 chłopa na kanale!

04.03.2004
01:12
[204]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

Ja nie śpie :)

Może mi ktoś przybliżyć o co się rozchodzi::P??

04.03.2004
01:14
[205]

Justa_ [ lady in blue ]

dobranoc zboki :P

04.03.2004
01:20
smile
[206]

Brisk. [ Chomik ]

Justynka przemilcze co sie mówi o Tobie :D

..............DobraNoc....

04.03.2004
01:20
[207]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

ok wszystko ok, ale czegos tutaj nie rozumiem:)
Justa__--> PAPA prosze pani

04.03.2004
01:23
smile
[208]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Branoc :)

04.03.2004
01:25
[209]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> przygadał kocioł garnkowi...
Branoc

04.03.2004
01:58
smile
[210]

pisz [ nihilista ]

Siwy --> trzeba było tak "przy okazji" wspomnieć coś nVidi, o moim problemie z kartą graficzną..chyba by mi sknery nie pożałowały ? :)

BRAnoc :>

04.03.2004
02:54
smile
[211]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz -->Sami o tym pomyśleli. Bot losował nagrody. Ale Ty nieee... wolałeś śnić o pani Justynie.

04.03.2004
23:06
smile
[212]

Fenris_ek [ Fen ]

Heloł, misiaczki :D

04.03.2004
23:08
[213]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobry wieczór!!

04.03.2004
23:09
[214]

Justa_ [ lady in blue ]

witam, niech ktoś załozy watek :P

04.03.2004
23:10
[215]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justyna ----> Ja nie...

04.03.2004
23:12
[216]

Justa_ [ lady in blue ]

ok, nikogo nie zmuszam

04.03.2004
23:12
smile
[217]

Fenris_ek [ Fen ]

No ja tym bardziej :D

Niech Brisiu założy, ja w zeszły wtorek wyłaczałem telewizor :P

04.03.2004
23:13
smile
[218]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Witam :)

Gdzie sie podziewasz nowy wątku ?:>

04.03.2004
23:16
smile
[219]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kamil ----> wyskoczył do pubu... nie wiadomo kiedy wróci...

04.03.2004
23:17
smile
[220]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

Ja przedwczoraj ściszałem telewizor... a teraz pije i nie mam czasu dla przyziemnych spraw :D

Justynka czeeEeeeść :D

04.03.2004
23:19
smile
[221]

Justa_ [ lady in blue ]

ja też nie założe, lenie :P

Brisk macho cię chyba o coś upomniał :P

04.03.2004
23:20
smile
[222]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Jak nie wróci za 5 minut to czekamy dalej :)

04.03.2004
23:20
[223]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Czym brisk macho?? kijym?? jo niczym ni machom...

04.03.2004
23:20
smile
[224]

Brisk. [ Chomik ]

Justynko że tak zarzuce najgłupszym pytaniem na świecie: Hę? :D

maczo ? :D buahahahehehhohoho......alem sie usmiał :D

04.03.2004
23:21
smile
[225]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Teraz serio: Mam założyć??

04.03.2004
23:27
smile
[226]

Justa_ [ lady in blue ]

Cicha śmierć zakładaj tlyko coś orginalnego :>

Brisk to ja ci zabraniam :P

04.03.2004
23:28
smile
[227]

Brisk. [ Chomik ]

Justynko dobrze obiecuje że nie bede sie już śmiał z Banity jak tak smiesznie mordke przykleja do szyby i podglada jak on na balkonie a my... :D

04.03.2004
23:35
smile
[228]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Joł mens and womens :D

04.03.2004
23:47
smile
[229]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Yoo Szejk :)

Gdzie ta nowa część ? :D

04.03.2004
23:48
smile
[230]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć

Ale dzisiaj mróz! Myślałem że uświerknę.

04.03.2004
23:48
smile
[231]

Brisk. [ Chomik ]

Woźny zaspał i stąd opóźnienia :D

04.03.2004
23:52
smile
[232]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Cicha śmierć zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ..zakłada ...................:)




Witam...

04.03.2004
23:54
smile
[233]

Brisk. [ Chomik ]

Mr.Bungle pfffffff aleś zrobił wejście :D

04.03.2004
23:56
smile
[234]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

joł Kamil :P

Brisiu pfff :D

04.03.2004
23:57
smile
[235]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Witaj Bungle :)

CŚ myśli nad orginalnością wątku :)

04.03.2004
23:58
smile
[236]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Mam jakieś problemy natury technicznej... nie umiem założyć żadnego wątku...

04.03.2004
23:59
smile
[237]

Fenris_ek [ Fen ]

No jak to... tak jak posta, tylko nowy wątek...

Przyznaj sie, piłeś :D

05.03.2004
00:00
[238]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Brisk. --> przepraszam....to pierwszy raz.....poprawię się (cały zarumieniony jak płyn w kieliszku obok)



PRZEPRASZAM.....(niech no już ten się skończy,a nowy się zacznie :)

05.03.2004
00:02
smile
[239]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

CŚ--> Popsułeś :)

05.03.2004
00:03
[240]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Klikłem już w to z 10 razy...

05.03.2004
00:03
smile
[241]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Witaj kamil210 :)
Cicha śmierć nic się nie denerwuj ,dasz radę :) My poczekamy.........Na to kiedy będzie ? :)))))))))))))))))))))

05.03.2004
00:07
smile
[242]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

W końcu...

09.03.2004
00:54
smile
[243]

KaGieBe [ !!! ]

DO-BRA-NOC

09.03.2004
00:56
smile
[244]

Brisk. [ Chomik ]

Wybaczcie mu on nowy :D







NOWA CZESC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

09.03.2004
00:57
smile
[245]

KaGieBe [ !!! ]

Brisk :P
search uzyłem i nie zauwazylem nowego ;]

dobra juz nie pisac i watek spada.. o jak pieknie spada... mniam :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.