Kurdt [ Kocham Olkę ]
Karczma "Pod Pijanym Smokiem" - otwieramy!
Witajcie, moja zacna braci, w nowóż otwartej karczmie "Pod Pijanym Smokiem' zwanej. Za równą ręką ciętą ladą stoję ja. Stoły od kreski przycheblowane, nowe, śliczne, na glanc wypucowane. Z prawej strony od wejścia mała scena, dla tancerek chędożnych równo, co żwawych i muzykantów przymilnych dla wybrednego nawet ucha. Piwo tu li napotkasz najprzedniejsze w całej okolicy, a i rozmowy o różnych ważnych sprawach się trafiają. Jednakowoż stwierdzić muszę, iż karczmę tę otwierałem z myślą raczej o rozmowach o tematach gierek "Rol-plejin" toczonych. Karczmarz zaklina się, iż prędzej szczeźnie, niźli pozwoli, by w jego karczmie goście źle się zabawiali. Pokoje dla tych co na umór piją potem ni krzty ochody nie mają do chaty swej wracać znajdują się na górze. Tam również pomieszczenia z przestronnymi posłaniami dla zabaw we dwoje. Tyleż rzekłem ile mogłem słowem wstępu. Co bardziej zachęcam do częstego zagladania do Pijanego Smoka, bowiem wieczorami zabawa tu zapewne będzie wspaniała. Za dnia natomiast, przez witraże w oknach zawsze panuje tu przyjemny dla oka półmrok.
TRUNKI
Piwo "Smok" - 2 skomy
Piwo "Arka" - 3 sk.
Piwo "Czeskie" - 2,5 sk.
Piwo "Karaś" - 4 sk.
Piwo "Domowe" - 1 sk.
Wino czerwone "Maskarada" - 5 sk.
Wino czerwone "Tańcza" - 5 sk.
Wino białe "Zalewajka" - 5 sk.
Wino domowej roboty - 4 sk.
Woda czysta - 0,5 sk.
Woda z dolewką - 1 sk.
Wywar z ziółek - 3 sk.
POTRAWY
Kaczka pieczona - 10 sk.
Udziec barani - 15 sk.
Dzik z rusztu - 12 sk.
Świniak pieczony - 25 sk.
Chleb świeży - 3 sk.
Chleb stary - 1 sk.
USŁUGI
POKÓJ - 30 sk./noc
DZIEWCZYNA - 50 sk./noc
POKÓJ Z DZIEWCZYNĄ - 60 sk./noc
MUZYKA NA ŻYCZENIE - 2 sk./utwór
DANIA SPECJALNE [na życzenie] - 40 sk.
Mimo, iż wybór skromny, zwiększy się zapewne. Zapraszam!
Zainteresowani pracą w karczmie proszeni są o kontakt z karczmarzem.
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Pierwsze piwo "Smok" dla pierwszego gościa --->

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Witam. Dzięki za piwo, ale mam coś lepszego.
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witam serdecznie!!
coz to za nowa karczemka?? czy mozna tu zagladac:>:>??
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Erazor--> offff... Ty tutaj tesh:>:>.....:P:P

Conroy [ Dwie Szopy ]
Ło cholera, jaka nazwa :).

Coy2K [ Veteran ]
hehehe sprytnie...bedac czlonkiem karczmy mozecie postatsowac bez obaw ze bedziecie upiekszeni stosownym stopniem :-)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
no nie.... pffffffffffff... znof to..... yhhhhhhhhhhhh...

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
zapomniałeś czegoś dokleić:
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Witam i poproszę "SMoka" :D
maVes [ Konsul ]
Witam!!

techi [ Legend ]
ja sie z checią na to pisze:)
Poprosze o udziec barani :)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
maVes--> a do gwiazdy wpadniesz;>:>??
maVes [ Konsul ]
Aha jestem zainteresowany pracą w karczmie!!
maVes [ Konsul ]
vampire --->Ta karczma od razu mi przypasiła bo jest stworzona raczej do rozmów o grach RPG
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
maVes--> ta.... ale ja sie pytam czy Twoj jeden "wpad" do gwiazdy liczy sie jako tylko 1 czy bedziesz zagladal wiecej razy:>:>?? i po pomylce siem nic nie odezwales :(:(:(
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Co to są te skomy?

maVes [ Konsul ]
Jasne że jeszcze tam wpadne!! Nie bój żaby vampire!! :D
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
maVes--> zaby nie boje... ale czy moglbys mowic na mnie albo Vampirku, albo Avi, albo Avi_vampire... plizzzz... : )
maVes [ Konsul ]
Dobrze Vampirku :D
To jest mój 500 post!!!!!!!!!!! Może to przyciągnie ludzi do tej karczmy :D
Piwo SARS dla wszystkich!!!!!!!!! :D
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
maVes--> juz lepiej... no to toascik : ) :P:P
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
dzieńdobrywieczór
Avi ----> Jesteś wszędzie?? zaskakujesz mnie...
maVes [ Konsul ]
Kurdt ----> ja zmieniłbym te twoje skomy na Dolary albo Euro :D
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Cicha smierc--> ja Cie dopuero moge zaskoczyc
tym czasem spadammm.. papa!
maVes [ Konsul ]
Papa!! <papapa>
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
avi ----> do zobaczenia w terminie późniejszym...
Kurdt [ Kocham Olkę ]
maves ----> przełamujmy stereotypy! :P I nowy batonik ----->
MOŻNA SIĘ WYGŁUPIAĆ!!! ;)
I znów maves ---> a w jakich godzinach bywasz a forum?
Kurdt [ Kocham Olkę ]
MArbi ---> zgadnij :). Jest tego dużo. Są albo zielone i szeleszczą, albo złotawe i brzęczą. Chcesz mieć tego dużo. :)

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
No to statsiarska jazda się zaczęła :D
Witam :)
(+1)
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Marbi ----> szczęścia nie daje, ale może pomóc w jego osiągnięciu...
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Kolejna karczma ?
Jak widze ta część jest poświęcona integracji karczmiarzy :>
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Eee tego eee można?? :P bo ja coś niezorientowana ;P
aaa właśnie, na początek chyba powinnam powiedzieć witam...: no to witam ;D
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Kto sprubuje wyrzucić Diamand... tego... tego kuflem obiję:D
Diamand ----> Witaj

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Witam. Jestem zainteresowany jakąś pracą w karczmie?:> Znajdzie sie coś? Co w ofercie ?:D

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Hehe jak na razie głosów protestu nie słychać :DD więc zostaje :DD nie ma co ;D
a tak wogóle to tu tylko o rpg? czy tak sobie bzdurać też można?? ;DD:PP

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Kolejna karczma i znowu Ci sami ludzie. To się robi nudne.

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Buczo no hmm przecież nikt Cię nie zmusza? :D stwórz własną sobie z zastrzeżeniem tylko bez tych samych ludzi i jusz... proste :PP:D
Gambit [ le Diable Blanc ]
[Drzwi otworzyły się cicho skrzypiąc. Do Karczmy wszedł wysoki mężczyzna kryjąc się w mroku. Przystanął przy stoliku w kącie. W pewnym momencie jego twarz rozświetlił blask z trzymanej w ręku karty. Mężczyzna odpalił od niej papierosa i uśmiechnął się szeroko]
Witam...
Przychodzę do Was z niewielką prośbą. *wkazuje na szyld przybytku* Czy moglibyście zmienić stworzenie, które macie w swojej nazwie? Moi przyjaciele i ja bylibyśmy niezwykle radzi, gdybyście wymienili tego Smoka, na coś innego, co również pochodzi z fantastycznego universum...na ten przykład Goblin, albo Ork. Co Wy na to?
następny [ Rekrut ]
To jakaś parodia Poetyckeigo Smoka? popieram Gambita i proszę o zmiane nazwy...
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Ich weiB nicht... prosze sie mnie nie pytać ja nie wiem kto to zakładał nie mam z tym nic wspólnego jestem niewinna ale zgadzam się warto by zmienić.........
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Pod prosba Gambita i ja sie podpisze. Karczmy karczmami, moze ich byc ile forum jest w stanie wytrzymac, a gawiedz splodzic, ale smok... Smok byl jeden i zalezy nam na by to uszanowac i utrzymac. To prosba o drobny gest w nasza strone.

Gambit [ le Diable Blanc ]
-=Diamand=- --> Ależ nikt nikogo nie próbuje obwiniać. Nikt też niczego nie żąda. To co napisałem wyżej jest po prostu prośbą z mojej (naszej) strony. Nie chcemy, aby nasze Karczmy myliły się wędrowcom...
-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]
Gambit ok... (jakby co to bez myslniczków plz...) Kurdta nawet nie znam ale rzeczywiście mi się z lekka pomyliło z tym smokiem ....
Deser [ neurodeser ]
Grzecznie dołączam się do Gambita, następnego i rothona.
Prosimy o drobną korektę.
cronotrigger [ Rape Me ]
buuuuuuuuu PLAGIAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moge sie przylaczyc....

jojko999 [ Konsul ]
Wtem wpadł jegomość zacnej postury. Z Z kształtów jego wynika, że z nie jedą już kwartą piwa miał w życiu do czynienia. Ow gość spojrzał na mężczyznę z papierosem. Uśmiechnął się. Ale jakoś dziwnie, z błyskiem w oku. Mężczyzna drgnął, jakby go poznał, choć nie spojrzał już więcej na jegomościa.
-Haaa karczma nowa w okolicy jest, kmiotkowie mi powiadali, hę? Nie uwierze, puki nie zobaczę mówiłem im i oto jestem.
Ale kogo ja tu widzę, GAMBIT we własnej osobie. Ten co to ze smokami trzyma i w nie jednej już karczmie na ich korzyść spiskował, hę.Nazwa adekwatna jest. Do tych izb przystoi. Jużem nie jednego smoka na pal nadział, nie jednemu skrzydeł przyciął. Nie dalej jak dwa dni temu jednego żem przegonił (acz nie zabił o czym Cicha Śmierć może zaświadczyć).
Nazwa bardzo dobra i pod tym szyldem z chęcią się z Wami zacnego trunku napiję.
Siadł ów rubaszny jegomość na środku ławy i w piwie "Smoczym" swe sumiaste wąsiska uraczył.
Gambit [ le Diable Blanc ]
*mężczyzna zaciągnął sięgłęboko i wypuścił kłąb aromatycznego dymu. Uśmiechnął się słysząc słowa nowoprzybyłego*
Nie wątpię, że kładłeś pokotem smoki, ale pamiętaj o jednym. My spod "Poetyckiego Smoka" umiemy walczyć o swoje. Jedno o co prosimy, to uszanowanie naszej tradycji. Jak zauważyłeś wiele Karczm powstało, ale założyciele każdej z nich uszanowali nasze istnienie i to, że byliśmy pierwsi na tej ziemi. Niektórzy co prawda nie chcieli tego pojąć i musieli poczuć na swej skórze jak straszny bywa nasz gniew. Nie lubimy wojen...nie o to nam chodzi...Prosimy tylko o szcunek i zrozumienia, a ze swojej strony oferujemy to samo...

jojko999 [ Konsul ]
Gambit->Fakt nazwa podobna, a szkoda, bo chciałem się przyłączyć do dobrej karczmy, ale wszystkie dla mnie młodziana Golowego są jakby tu powiedzieć "za stare"
Kurdt--------> A gdyby zamiast smoka dać pod Pijanym Smoczyskiem??? Wtedy na pewno nikt chociaż w wyszukiwarce sie nie pomyli, a charakter zostanie. Jeści oczywiście "poeci" się zgodzą
cronotrigger [ Rape Me ]
TO PRAWDA ONI MAJA WTYKI U WSZYSTKICH MODERATOROW I ADMINOW TEGO FORUM..ja bym sie bal... serio
kiedys jak byla mala wojna to sie zemscili i nam SMIERDZACEGO KNEDLA ROZWALILI..

jojko999 [ Konsul ]
errata- Jeści=Jeśli

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
O_o nowa karczma jak widze.. :))
dziendobry dziendobry :)))
cronotrigger [ Rape Me ]
eghm.. sory za obraze majestatu.. to oczywiscie
RIP Ohydny Knedel..
Szaman [ Legend ]
Gambit: Nie ma co sie produkowac. Albo ktos prosby poslucha, albo nie. Napisales o co Ci chodzi i na tym poprzestan, bo jezei ktos nie ma zamiaru posluchac o co sie prosi o to, co sie pisze na poczatku, to dalsze prosby i grozby sa najzwyczajniej bezcelowe... a gawiedz ma tylko radosc, jak to sie "smoki" miotaja, a watek rosnie...

KaGieBe [ !!! ]
ale się tych karczm porobiło ;]
no ale witam witam
cronotrigger [ Rape Me ]
oj porobilo sie.... az za duzo... kiedys byly dwie... i bylo dobrze ( ci ze smoka powiedzieliby byla jedna i bylo dobrze)...
Gambit [ le Diable Blanc ]
*Mężczyzna zaciągnął się jeszcze raz, spojrazł na półmaterialną postać Licha i skinął głową*
Mądre słowa Szamanie...Prośba przedstawiona, więc czas na mnie. Ale zostawię tu coś na pamiątkę...
*To mówiąc wykonał szybki ruch ręką. Przez salę przeleciało kilka świecących obiektów. Karty do gry. Cztery asy wbiły się jeden obok drugiego w bar. Gdy oczy zebranych przeniosły się spowrotem w miejsce gdzie stał mężczyzna, już go tam nie było, a drzwi właśnie się domykały. W powietrzu rozchodził się jedynie aromatyczny dym z jego papierosa*

Kurdt [ Kocham Olkę ]
OK. Sory. Nie chodziło mi o podobieństwo do "Poetyckiego Smoka". Ja po prostu lubię smoki i chciałem je mieć w nazwie swojej karczmy. Ale nic...
Tak więc, od nowa:
POD PIJANYM BALROGIEM - otwieramy!
Witajcie, moja zacna braci, w nowóż otwartej karczmie "Pod Pijanym Barlogiem' zwanej. Za równą ręką ciętą ladą stoję ja. Stoły od kreski przycheblowane, nowe, śliczne, na glanc wypucowane. Z prawej strony od wejścia mała scena, dla tancerek chędożnych równo, co żwawych i muzykantów przymilnych dla wybrednego nawet ucha. Piwo tu li napotkasz najprzedniejsze w całej okolicy, a i rozmowy o różnych ważnych sprawach się trafiają. Jednakowoż stwierdzić muszę, iż karczmę tę otwierałem z myślą raczej o rozmowach o tematach gierek "Rol-plejin" toczonych. Karczmarz zaklina się, iż prędzej szczeźnie, niźli pozwoli, by w jego karczmie goście źle się zabawiali. Pokoje dla tych co na umór piją potem ni krzty ochody nie mają do chaty swej wracać znajdują się na górze. Tam również pomieszczenia z przestronnymi posłaniami dla zabaw we dwoje. Tyleż rzekłem ile mogłem słowem wstępu. Co bardziej zachęcam do częstego zagladania do Pijanego Balroga, bowiem wieczorami zabawa tu zapewne będzie wspaniała. Za dnia natomiast, przez witraże w oknach zawsze panuje tu przyjemny dla oka półmrok.
TRUNKI
Piwo "Smok" - 2 skomy
Piwo "Balrog" - 5 sk.
Piwo "Arka" - 3 sk.
Piwo "Czeskie" - 2,5 sk.
Piwo "Karaś" - 4 sk.
Piwo "Domowe" - 1 sk.
Wino czerwone "Maskarada" - 5 sk.
Wino czerwone "Tańcza" - 5 sk.
Wino białe "Zalewajka" - 5 sk.
Wino domowej roboty - 4 sk.
Woda czysta - 0,5 sk.
Woda z dolewką - 1 sk.
Wywar z ziółek - 3 sk.
POTRAWY
Kaczka pieczona - 10 sk.
Udziec barani - 15 sk.
Dzik z rusztu - 12 sk.
Świniak pieczony - 25 sk.
Chleb świeży - 3 sk.
Chleb stary - 1 sk.
USŁUGI
POKÓJ - 30 sk./noc
DZIEWCZYNA - 50 sk./noc
POKÓJ Z DZIEWCZYNĄ - 60 sk./noc
MUZYKA NA ŻYCZENIE - 2 sk./utwór
DANIA SPECJALNE [na życzenie] - 40 sk.
Mimo, iż wybór skromny, zwiększy się zapewne. Zapraszam!
Zainteresowani pracą w karczmie proszeni są o kontakt z karczmarzem.
rothon [ Malleus Maleficarum ]
cronotrigger--> Tu nie idzie o to, kto, gdzie 'wtyki' jak mowisz ma lub ich nie ma. Z prosba i dobrym slowem przyszlismy. Nic wiecej i nic mniej. Bywaj! :-)
Dzieki Kurdt! Pozdrawiam :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-01 21:17:42]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Diamand --> Ale jaki sens ma istnienie tej karczmy ?? Nic nowego nie wnosi, oprocz okazji do postatsowania.
Kurdt [ Kocham Olkę ]
I jednocześnie młodociany karczmarz pragnie wyrazić swą dumę, iż tak zacny bywalec karczm wszelakich, jakim zacnym pan Gambit jest zaszczycił jego małą karczemkę, nawet w tak nieprzyjemnej sprawie.
Coy2K [ Veteran ]
Buczo >>> no ale wlasnie o to im chodzi nie :-)

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Coy2K --> A mnie to właśnie wkurza. Gdzie ta idea starych karczm, które wbrew opinii massci były perełką tego forum. Tyle tych podrób z Tajwanu sprowadzają :P
cronotrigger [ Rape Me ]
rothon --> tu byc moze tak..ale tam to bylo starcie..eh... lezka sie w oku kreci..
no to ci???
JA BYC BARMAN!!!!!!!!!!!!!!!!! <>>>>>>>>>>>>>dla wszystkich

Gambit [ le Diable Blanc ]
*Mężczyzna spojrzał na nowy szyld i uśmiechnął się. Pchnął drzwi do Karczmy i wszedł do środka pewnym krokiem*
Dziękuję Kurdt za wysłuchanie prośby, nie była to zadna nieprzyjemna sprawa według mnie. Mam nadzieję, że ta Karczma oprze się złym językom, jakich niestety wiele na tym świecie. Życzę Ci, oraz Twoim współpracownikom i gościom wielu sensownych postów i wielu kolejnych części...
Pozdrawiam...
cronotrigger [ Rape Me ]
GAMBIT --> coz za blogoslawienstwo... to wiec wypij z nami za powodzenie wszystkich karczm
gofer [ ]
nie pamietam niestety, kto to tak ładnie ujął, więc przytoczę tylko sens cytatu (byłbym wdzięczny, jakby ktoś podał link do wątku, w którym padła ta wypowiedz) ...
Idea karczm upadła, bo kiedyś karczmy zakładała grupa ludzi, która miała wspólny temat, chciała o czymś porozmawiać...a teraz nowych bywalców karczm zdobywa się poprzez łapanki...

Gambit [ le Diable Blanc ]
cronotrigger --> A i owszem...za to chętnie wypiję...
cronotrigger [ Rape Me ]
<-- ciekawe kto to powiedzial ;))))))
... nie chce mi sie gadac..ale to jest temat na dluzsza rozmowe...

cronotrigger [ Rape Me ]
no to browar jeezcze raz >>>

rothon [ Malleus Maleficarum ]
gofer--> Ja sie tak teraz zastanawiam, czy ja nie musialbym tej tezy bronic. Chyba cos podobnego przydarzylo mi sie popelnic :-))

gofer [ ]
rothon - > no widzisz :)
jojko999 [ Konsul ]
witam w dniu nowym, ale co ja tu widzę; kilka godzin trwania a już zmiany, zmiany, jak ten świat pędzi
kurdt--->Balrog? któż to taki?
gofer-------> jeśli ideą karczmy były dyskusje wśród ludzi o wspólnym temacie do dyskusji to chyba logiczne jest, że ktoś zakłada nową jeśli w starej nie znalazł wspólnych tematów.
do wszystkich---->Ostatnimi czasy na forum szerzy się, moim zdaniem błędny punkt widzenia, że jeśli ktoś wypowie się w sposób nie do końca przemyślany, a raczej pod wpływem impulsu-emocji, zwłaszcza Golowiec z niższym stopniem to już jest STATS.
Forum dyskusyjne to forum DYSKUSYJNE, a ostatnio wychodzi, że nim mniej ktoś napisze tym lepiej. Jest w tym ziarenko prawdy, ale nie do przesady.
Kurdt [ Kocham Olkę ]
W karczmie panował przyjemny dla ucha gwar. W pewnym momencie ktoś krzyknął
- A możeby Bajarz, w swej pamięci poszukał jakiejś opowieści?
Wszyscy spojrzeli na siedzącą w kącie karczmy ciemną postać, ćmiącą fajkę. Postać puściła jeszcze dwa kółka dymu, po czym zaintonowała:
Tam, gdzie wzrok nie sięga, za góra, za rzeką,
Tam żyła raz kobieta, w domku swym pod strzechą,
i żyła tam samotnie, śród jeno zwierząt żyła,
i o tym co w świecie się działo, ze zwierzętami gawędziła.
Raz wilk jej doniósł, co tam, za górami się dzieje,
Raz lis, co chytry wielce, z poczynań ludzi się śmieje.
I żyła tak kobieta, ze zwierzętami jeno gawędząc,
i nagle coś się zmieniło, dotychczas niezmiennym będąc,
Samotny chłopiec, przybłęda, przybłąkał się do kobiety.
I przygarnęła go, na swoje, nieszczęście, niestety.
Karmiła chłopca, poiła, rzemiosła go przyuczała.
Bo uczona była i mądra, wiedzieli to wszyscy bez mała.
I wyszystko byłoby dobrze, gdyby dnia pewnego,
chłopiec nie spostrzegł czegoś, czegoś nadzwyczajnego.
Otóż kobieta, pod łożem, chowała magiczne sprzęty.
I chłopiec tak ich zapragnął, jakoby był zaklęty.
Lecz stara kobieta, nie chciała mu ich pokazać.
I od tego czasu chłopiec rozmyślał, jakby ją z podołu zmazać.
I zakradł się do niej po nocy, nożem do chleba dźgnął w serce.
Zajrzał potym pod łóżko, i ukradł magiczne sprzęty.
I biegł on z nimi przez las, choć noc ciemna i głucha,
Do rowu wpadł i skręcił kark, w piekle żałował, iż kobiety nie posłuchał.
W karczmie zapadła cisza. Bajarz puścił trzy kółka z dymu. Rozpłynęły się w powietrzu...
Wtem karczmarz zawołał:
-Dzik! Dla wszystkich dzik! I kolejka!
Na stół wjechał przygotowany uprzednio upieczony dziki świniak w ziołach. Goście wyraźili entuzjazm...

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
gofer --> idea karczm upadla, kiedy "wielka elyta" stracila na nie wylacznosc. Fajnie bylo uwazac sie za lepszych w swietle jupiterow <gdybys mial pytania, zastanow sie czemu wiekszosc karczmiarzy odeszla po stworzeniu nowej kategorii>, ale na szczescie te czasy mamy juz za soba :).
A w smoku nie bylo nigdy wspolnych tematow <poza pierwszymi 10 postami :)>, to bylo kolko....sam sobie dokoncz :)
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
brzydki ---------> pieprzysz głupoty.
brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Piotrasq --> alez oczywiscie, jakbym smial polemizowac z przedstawicielem tak zacnej spolecznosci :*
Kurdt [ Kocham Olkę ]
jojko999 -----> balrog? ano taki ognisty jegomość, gorący chłopak rzekłbym.... :)
Lechiander [ Wardancer ]
brzydki ----> Skoro nie śmiesz, to trzymaj się swych własnych słów i bądź konsekwentny. A przede wszystkim przemyśl to, co chcesz napisac. Piotrasq ujął to delikatnie, za bardzo delikatnie.

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Lechiander,Piotrasq --> "uderz w stol, a nozyce sie odezwa"...znacie to?:>
tyle z mojej strony, pa :)
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Aj, aj. Drugi dzień istnienia karczmy, a już takie spory mają miejsce przy stolikach. Niedobrze. NIe chodzi o to by na forum była jedna trzęsąca wszystkimi karczma. Fakt, za du.żo tez nie dobrze, ale konkurencja jest zdrowa (dla klientów). Słabsze karczmy upadają (ta pewnie też juz wkrótce), silniejsze zostają, zyskuja klienci :). Nie chodzi o to, żeby się klienci różnych karczm ze soba żarli, jak wielbiciele Pokemonów i DragonBalla. Nie, moi zacni panowie.
Lechiander [ Wardancer ]
Jakos musisz sobie pewne rzeczy wytłumaczyć, jak widzę.

jojko999 [ Konsul ]
Kurdt------->wszystkie wielkie przedsięwzięcia powstają w zamęcie, tak to już w życiu bywa.
-Ja zostaję- rzekł jegomość z błyskiem w oku-skoro takie tu trunki i dzika podają, zostaję i basta. Poczym pięścią w stół udeżył, aż się kufle na innych stołach zatrzęsły.

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
brzydki potworek ---->:))
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Niemniej dalej szukam karczmarzy, którzy mogliby pracować w karczmie w nocy.
Kontakt z właścicielem: najszybsza poczta konna w królestwie, adres - [email protected].

jojko999 [ Konsul ]
kurdt----->szukajcie mości dobrodzieju, bo i w nocy czasem gardło trzeba przepłukać przednim ,złocistym napojem-i w te słowy zaśmiał się jegomość rubasznie

Kurdt [ Kocham Olkę ]
Karczmarz przeciągnął białą jeszcze wczoraj ścierką po blacie jednego ze stołów. Wtem zwraca się do gości tymi słowy: a może zacni goście wymyślą dla zabicia czasu, jakie drinki mozna by podawać w "Pijanym Balrogu"?
maVes [ Konsul ]
Kurdt -----> Na forum siedze bardzo często, pon-piątek od ok. 14
Nazwę karczmy zmieniłbym cośbardziej w RPGowym klimacie ale jak tam uważasz
Kurdt [ Kocham Olkę ]
maVes -----> ok, to by mi nawet pasowało, bo w tych godzinach prawie nigdy mnie nie ma. Nad nazwą pomyślę. W końcu do następnej części zostało jeszcze 60 postów :).
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witam serdecznie!!
co tu slychusiac:>:>??
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Karczmarz przeciągnął się, stojąc za ladą.
- A nic, nadobna pani. Jakoś pusto tym razem. Konkurencja nie śpi.
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
dziendobry!!! :))
jak leci??? ;))
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Kurdt--> nie smutkaj siem... wszystko bedzie dobrze : )... *podchodzi do niego i klepie go po glowie*
bartol--> witaj!
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Witam szanownego gościa.
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
ja sie juz muszem zmywac.... pfffff... papa!!
*avianka okryta czarnym plaszczew prawie wybiegla z karczmy trzasakajac za soba drzwiami*

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
cos tu cicho...:(((

jojko999 [ Konsul ]
a cóż to za nadobna pani była tu przed chwilą?? ( Ja już ją gdzieś widziałem)

Kurdt [ Kocham Olkę ]
Ankieta:
Jak w końcu powinna się nazywać karczma:
a. Pod Pijanym Smoczyskiem
b. Pod Pijanym Balrogiem
c. inaczej (podaj jak)
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
raczej C ale nie mam pomyslu jak... :(((
Kurdt [ Kocham Olkę ]
No widzisz? Nie tak prosto wymyślić nazwę dla karczmy. Jeczsze myślałem nad "Pod Pijanym Upiorem".
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
z upiorem to juz lepiej ale zeby nie bylo tego pijanego bo to mi jakos tak nie pasuje (oczywiscie to moje zdanie , nie musisz sie z nim zgadzac)... cos zastap tym pijanym..
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-03-02 20:31:47]
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Nieeee. Pijany musi być. To będzie wizytówka karczmy! :)
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
nio dobra . skoro tak ci zalezy nad tym pijanym to nich ci bedzie (ale mi to i tak dalej nie pasi) . Niech sie stanie : KARCZMA POD PIJANYM UPIOREM!!!!
czy sprawy organizacyjne juz skonczone??? jesli tak to moze zaloz nowy watek o nazwie oczywiscie POD PIJANYM UPIOREM cz. 2??
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Dopiero jak będzie 150 wątków :)
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Tfu - postów.

jojko999 [ Konsul ]
Wtem z izb gościnnych wytoczył się jegomość dziarskim krokiem, choć widać po nim było znak ucztowania w godzinach południowych. Podszedł do drzemiącego karczmarza w kącie izby rozglądając się niepewnie po pustych stołach:
- karczmarzuu?
-KARCZMARZUUUUU
Karczmarz zerwał się znienacka, gdy tymczasem jegomość podszedł do kontuaru i przygląda się baczne na poplamiony kawałek pergaminu przybity gwoździem do blatu.
- Toż mówiłem przecież, u kaduka, że jak już nazwę zmieniać to na smoczysko, czyli się znaczy A ma być i BASTAAA

jojko999 [ Konsul ]
-a tak na marginesie karczmarzu??
Jegomość pochylił się nad kontuarem konfidencjonalnie
- A miodu u was w menu nie ma, ja rozumiem, że na trójniaka niewiele zasobnych kieszeni jest, a dwujniak dla niewiast przeznaczonym raczej jest i kto portki nosi od takich nalewek stroni, ale czwórniaczka żołnierskiego baryłeczka by się przydała, o oooo albo nawet dwie, hę

jojko999 [ Konsul ]
jegomość poderwał się nagle ze stołu. Porozlewane piwo nie do końca jeszcze wsiąkło w blat. Rozejrzał się dookoła:
"Co zamknięte jeszcze?? Hmmmm. Co to ja ten tego."
Zatoczył się i zniknął w przejściu do pokoi gościnnych. Słychać było jeszcze przez chwilę jakieś rumory i chałas, a potem już CISZA
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witam serdecznie!
*drzwi karczmy otwiaraja sie, a w nich staje dosc wysoka avianka, ktora powoli weszla do srodka rozgladajac sie po katach. W koncu skierowala sie do tego najciemniejszego i tam usieadla prawie nie widoczna w cieniu*
jojko--> karczmy powinny byc otwarte przez cala dobe : )
Kurdt--> a moze " Pod Skarconym Orkiem".... nawet fajna nazwa... ale nie wiem czy Ci pasuje : )
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Drzwi gospody otworzyły się znienacka. Wpadł przezeń karczmarz zdyszany, tłumacząc się naprędce:
- Drogi zablokowane. Dojazdu ni krztyny (Prądu nie było). Przepraszam szlachetnych gości.
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Kurdt--> spoxik : ).... nic sie nie stalo : ) ale czy moge poprosic wino domowej roboty?? a tak w ogole... to jak zaproponowana przeze mnie nazwa??:>:> ( przyp. "Pod Skarconym Orkiem")

Kurdt [ Kocham Olkę ]
Jedno wino --->
A jeżeli chodzi o nazwę, to jak już pisałem chcę, żeby było "Pijany" w nazwie, więc.... Pod Pijanym Orkiem?
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Aj, nie weszło ----->
A oto i napitek.
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Kurdt--> dziekuje : )... "Pod Pijanym Orkiem"?? hmmmmm.... moze byc : ).... a wiesz.... *daj Kurdt'owi kilka dziwnych monet* sorrry...ale nie wiem co to sa te skomy.... wybacz....
tygrysek [ behemot ]
karczmiarze spod Poetyckiego Smoka uprzejmie nalegają o nie kultywowanie tej pijackiej alternatywy i o "wciśnięcie" innego zwierzaczka w tutule
osobiście też proszę
dziękuję :)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
tygrysek--> to powiedz tam, ze nie bedzie juz smoka, tylko Ork, albo Barlog :-)
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Tygrysek ---> nazwę już zmieniliśmy na "Pijenego Balroga" (dyskusja na ten temat jest gdzieś w polowie tego wątku), ale ponieważ jest to wątek organizacyjny, czekam na propozycje jeszcze innych nazw.
I piwo na mój koszt. :)

Gilmar [ Easy Rider ]
Do Karczmy weszła wysmukła postać w pięknej zbroi płytowej, na którą narzucona była granatowa peleryna, przyozdobiona srebrnymi gwiazdami. U boku wisiał długi miecz, a w lewej ręce spoczywała tarcza z wizerunkiem srebrnego smoka. Głowę okrywał kaptur, spod którego sterczały ogromne wąsiska i czasami błyskały zielonym, spokojnym blaskiem – oczy.
Witajcie Karczmarzu Kurdt - widzę, że nowa karczmę Waść otworzyłeś i jeszcze nie wiesz jak ja nazwać, ale nie w tym rzecz jak zwać a w tym, aby była inna niz te wszystkie, które rosnąc jak grzyby po deszczu nie wnoszą nic nowego, nie maja klimatu i służą tylko do statsowania i to w stylu...eeeehhh...
Zapytam więc wprost, jakie cele do osiagnięcia i zadania stawiasz przed nowa karczmą...???
A co do nazwy to moze " Pod chaotycznym Druidem", żaden sie nie obrazi bo takowych nie ma...
Ps. Chętnie się dołączę, o ile będzie to miało jakiś sens...???
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Karczmarz przestał na moment polerować szmatką ladę usianą lepkimi plamami piwa i wina. Spojrzał na przybyłego gościa:
Mam nadzieje w przyszłości (gdy gorno stałych klintów nam sie rozmnoży) przeprowadzać może nawet sesje RPG w karczmie. Chętnie też zbierałbym opowiadanka, które będzie opowiadał Bajarz - dyżurna postać zawsze przesiadująca w karczmie. A poza tym jest to karczma taka jak wszystkie, z tym, że nowa i nowe osoby na forum mogą do nas wpaść nie czując się zagubione.
Podać coś?
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar--> witam Cie serdecznie!! karczmarz Kurdt nastawil sie napijanego osobnika i nie wiem czy mu to bedzie pasowalo : )... nio coz.... kazdy ma swoj styl... lubisz pivo:>?? jesli tak to ja Ci jedno stawiam : )

Gilmar [ Easy Rider ]
Chętnie, a Calvados tu macie...???
Sesje RPG powiadasz, trenowaliśmy... problemy techniczne sa ogromne nawet na czacie a co dopiero na forum, ale próbować warto... Moj poprzedni post nie niósł ani odrobiny zlośliwości, a tylko duą dozę nieśmialości z mojej strony i obawę, ze trafie znów pod dach przybytku gdzie króluje pijacki bełkot bez jakiejkolwiek mysli przewodniej, a dowcip lata niczym jaskółki przed deszczem... ot co...
Avi ----------->Witaj, witaj, widzę, ze posiadasz nadprzyrodzone możliwości przebywania w wielu karczmach jednocześnie, albo tfuuuu... latasz na miotle...???
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar--> a to Ty wiesz w kotrych ja karczmach przebywam:>:>??? ekhm.... nie.... nei latam na miotle... avianie prredzej lataja bez zadnych przedmiotow ktore sa uwazane za magiczne.... juz maja takie zdolnosci choc nie maja skrzydel : ).... ale ja nie latam bez potrzeby... raszej to pierwsze.... mam nadprzyrodzone zdolnosci.... :P:P... to jak.... chcesz to pifko:>:>??

jojko999 [ Konsul ]
-haaaa- a toż ja tą panią żeczywiście wczoraj widziałem.
Wtem palnął na całe gargło jedomość, który noc przy stole całą przespał a jeszcze do siebie po wczorajszych napitkach do końca nie doszedł.
- a jużem myślał, że jakowe urojenia na mnie Kurdtowe napitki wczoraj na mnie zesłały.
Zatoczył się przy barze, porwał kufel naprędce nalanego piwa i przysiadł się do avianki w ciemnym kącie:
Avi_vampire---------> cużeś Pani tak w kącie przysiadła i wdzięki swoje przed rycerzami skrywasz, hę??
Karczmarzu!!!! Dajcie tu no może jakiej strawy, bo mnie coś kiszki spokoju dać nie mogą, w moim wieku niepodobna tak się torturować
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
jojko--> alez ja lubie siedziec katach i spogladac na tych wszystkich jegomosci co sie w dyskusje bardzo entuzjastycznie wdaja... ależ bardzo Wam dziekuje zescie zechcieli sie do mnie dosiasc...

Gilmar [ Easy Rider ]
Avi ------------> z pieknych rączek Waćpanny (a może wampira), to i cykute bym wypil a co dopiero piwo...???
Nie dziw się, że wiem co nieco o Karczmach i forum, wszak juz dość leciwy jestem a moim ulubionym zajęciem jest obserwacja, której to zdolności nauczył mnie bardzo stary Beholder w zamian za pomoc w bardzo intymnej sprawie, ale o tym sza.... nie zwykłem zdradzać tajemnic, zwłaszcza cudzych....
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar--> hehe...z moze i do mojej Karczemki zagladasz?? ( "Pod Mroczna Gwiazda") alez ja nie chce znac cudzych tajemnic, jezeli ich wlasciciele pragna ich nie zdradzac : )... nie jestem wampirem lecz avianka... ostatnia ze swego rodu : ) aviani sa to pol-elfy pol-wampiry : )
Karczmarzu!! prosze piwo dla mosci Gilmara na moje koszty!!
jojko999 [ Konsul ]
-takem coś se miarkował Pani że w twych żyłąch niejedna miarka krwi elfiej płynąć musi
Po czy schylił sie szybko w stronę przechodzącego karcznarza i ze zmrużonym lewym okiem szepnął (Konkurencja - uważaj)
Przyrzał się jeszcze raz rycerzowi co to siebie Gilmar przezwał i z kpiarską nutą w głosie powiedział:
- A to panie szanowny po zbroi miarkuję, tak zacnej i błyszczącej że jej właściciel bardziej się w Calvadosach lubuje niźli w wojackim rzemiośle, hę. To może byś nas pan uraczył jakąś przygodą zuchwacką jakążeś przeżył ostatnimi czasy to i ja kwarty miodu dla Waszeci nie poskąpię
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
jojoko--> ale po czym Wyscie to poznali... nie ma we mnie nic takiego niezwyklego...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Ja juz musze wychodzic na Wasze szczescie, bo bym tu Wszystkich zanudzila na smierc, a na zespol wokalny wole sie nie spozniac...
*podeszla do drzwi, otworzyla ja i z tamtad powiedziala do wyszystkim z lekkim ugieciem kolan, co chyba mialo znaczyc uklon:* zycze wszystkim milego dzionka i moze wpadne jeszcze pozniej.... ale kto przewidzi co sie jeszcze moze zdarzyc : ) * po czym wyszla lekko trzaskajac za soba drzwiami*

Gilmar [ Easy Rider ]
jojko999 -----------> miarkuj sie Waść, bom porywczy jest... a mych czynów na rzecz dobra Faerunu nie spisałby i na bawolej skórze, choć i w innych sferach zdarzyło sie bywać... tyle, ze ostatnio gnuśnieje nieco w Twierdzy Najemników Faerunu, a o oręż i zbroje zawsze dbałem, w myśl zasady... jak cię widza, tak cię piszą....
Ostatnio szukam przygód w Greyhawk, szukam tam pierwotnego zła, co by stosowną pomstę na nim wywrzeć...

jojko999 [ Konsul ]
Uspokujcież się mości rycerzu, bo i ja szabelką wywijać potrafię o czym się nie jeden szlachetka dowiedział. Swiadczą o tym zbiur głowic mieczy zebrany w kuferku w pokoju jaki mi urzyczył mości gospodarz Kurdt i tylko ze względu na niego i bajeczny smak trunków jego usiec waszeci nie chcę

jojko999 [ Konsul ]
choć Gilmar nie zdążył odpowiedzieć na zaczepkę jegomość wstał, jednym chałstem dopił kwartę piwa i z dziwnym błyskiem w oku ruszył w stronę wyjścia. Ani się wszyscy obejrzeli a już go nie było.
- Dokończymy tą dysputę mości Golmar, dokończymy
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Spokójta, panowie i mości pani. Wadzicie się już, a tużci dopiero pierwsze piwa przelane. :)

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
i tutaj dziendoberek!!!!
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Witam. Czym mogę służyć?
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
jesli mozesz to daj jakies pifko.. :))
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Witam wszystkich ponownie!!
mosci karczmazu, a moze by tak do menu dodac swiezej krefki he??
a teraz poprosze cos do picia, co Pan, mosci Kurdtcie proponuje : )
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
cze avi jeszcze raz :PPP

Gilmar [ Easy Rider ]
Ach, gdziez to jest ten warchoł, niejaki jojko999, co to mnie chcial poszczerbić...???
Przekazcie mu pozdrowienia a rowniez i to, ze jam zwady nie szukal i z jego uszu trofeum mieć nie chcialem...
Przelewanie krwi, zwłaszcza w nowej karczmie nie leży w moim przyjaznym skąd inad usposobieniu, a w dowód, ze urazy nijakiej nie chowam zostawiam mu maly prezencik, co by nie myślał żem cham i prostak...
Polubilem Cię jojko999,.... charakterny jesteś....
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
bartol--> a witaj, witaj!!

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
heh alez to szlechetne *wzruszyl sie* :PPPP
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar--> ooo... to wyscie tu jeszcze?? hehe... nie widzialam Was : )

Gilmar [ Easy Rider ]
Avi -----------> widzisz, ja tak mam, że pojawiam sie i znikam a czasem... siedzę w kąciku i myślę, albo tylko siedzę...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar--> hehe... to tak jak ja : )... a moze chcesz sie ze mna napic:>:>?? *pokazuje posty fotel obok niej przy stoliku w kacie* nie mam dzisiaj ochoty siedziec sama...

Gilmar [ Easy Rider ]
Avi -------------> cała przyjemność po mojej stronie...*uśmiecha się i zajmuje fotel obok Avi*
Karczmarzu!!! Wina!!!
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar--> offff.... dziekuje : )... ehhhh.... ale ostrzegam... moje nerwy dzisiaj moga szybko puscic... pffff... *zabiera sie za malowanie pazurkow czarnym lakierem, po czym sobie przypomina, ze jest w towarzystwie... patrzy na Gilmara i pyta:* pozwolisz, ze bede sobie pazurki malowala?
Gilmar [ Easy Rider ]
Alez prosze, och, musze cos zrobić, przepraszam na chwilke, zaraz wracam.... * zerwał sie i wybiegl z karczmy*
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar--> dziekuje... wracaj szybko... nie chce byc znof na samotnosc skazana...
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
co mu sie stalo???
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
bartol--> pytaj sie mnie a ja Ciebie :P:P
Gilmar [ Easy Rider ]
Wybacz Wacpanna, juz jestem, musialem zalatwić pewne sprawy nie cierpiace zwłoki, a to na przeprosiny ----->
* W wyciągnietej dloni podaje jej kwiatek, jednoczesnie mrugajac znacząco do bartola..*
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar--> och... nie trzeba przepraszac *bierze kwiatek do reki, wacha go i oglada* ale dziekuje : )...

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
hehe *tez mruga do gilmara*
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar, bartol--> ekhm... ja tu jestem : ) ( :P:P )
Gilmar [ Easy Rider ]
Avi ----------> nie chcialem przeszkadzac w tak ważnej czynności jak malowanie pazurków... Jedno mnie jednak nurtuje, dlaczego czarny kolor, no chyba,ze tam beda jeszcze jakies gwiazdki, księżyce...???
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar--> hehe... czarny... bo taki lubie : )... ale na Twoje zyczenie na kciukach moge zrobic zlote kciezyce... : )
Gilmar [ Easy Rider ]
Ooooo, tak poprosze te półksiężyce, to będzie taki mily gest w moja stronę...
Znalem kiedyś pewna miłą osóbke, tez lubiła czarny kolor, ale paznokcie ....??? Nie, chyba nie.
Mam ze soba pzrypadkowo jej konterfekt.......
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar--> ehhhh... ta osoba mi sie nie podoba ;-) *gdzy czarny lakier wyschnal, avianka zrobila na pazurkach na kciukach zlote ksiezyca... poruszala trochereka, zeby wysechl lakier, a nastepnie pokazala pazurki Gilmarowi* moze byc?? :>:> ;-)
bartol1414 [ ignoruj mnie ]
cio to jest konterfekt???
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Jak już tu tak jesteśmy to może ustalmu: Pijanu Upiór czy Pijany Ork? Bo jak ustalimy to zakładam next czesć.
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Kurdt--> pijany upior... : )
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Mi się bardziej podoba ten "pijany Ork" ;)
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Kurdt--> to wez pijany ork : )

Gilmar [ Easy Rider ]
Avi ---------> pięknie!!!
Bartol -----------> o ile niczego nie przeinaczylem to konterfektami nazywano dawniej małe malowidla oprawione w przerózne materialy np drewno, kość słoniowa, zloto itp a przedstawiajace wizerunki, portrety ludzi...
Czy aby Wasze zdrowie psychiczne jest bezpieczne, bo mam wrazenie, ze oboje cierpicie na rozdwojenie jaźni..???
Kurdt -----------> te określenie pijany...??? To musi być...???????????
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Gilmar--> dziekuje.. kto jest ten oboje:>:>??

Gilmar [ Easy Rider ]
Oczywiście miałem na myśli Ciebie i Bartola, oboje piszecie w dwóch karczmach na raz i stąd moja obawa o zdrowie psychiczne i podejrzenie o rozdwojenie jaźni... heheheh, ale to tak tylko na marginesie...
Avi_vampire [ Cień Nocy ]
Ja juz musze leciec i nie fpadne wieczorkiem, wiec powiem juz DOBRANOC!!!
*avianka wybiega z karczmy trzaskjajac za soba drzwiami*
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Musi!

Klaczki [ Troublemaker ]
Witam ludzi w nowej karczmie =]
maVes [ Konsul ]
*Wchodzi*
Witam wszystkich!!
Klaczki [ Troublemaker ]
Witam maVes =] Cos pusciutko... :|
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Link do następnej cześci:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2105365&N=1