GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Federacja Deluxe Ski Jump: Gry-Online [cz.27]

29.02.2004
06:47
smile
[1]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Federacja Deluxe Ski Jump: Gry-Online [cz.27]

...................::::::::::::::Federacja DELUXE SKI JUMP::::::::::::::...................
version 2.1

WSTĘPNIAK

Witam w oficjalnym wątku Federacji DELUXE SKI JUMP GRY-OnLine!
Deluxe Ski Jump to nowej generacji symulacja skoków narciarskich w trójwymiarowej grafice. Dzięki dokładnie odwzorowanym prawom fizyki, realizm DSJ jest jednym z najlepszych, jakie stworzono w grach sportowych. Dobrze zaprojektowana obsługa myszy daje ci pełną kontrolę nad animowanym w czasie rzeczywistym skoczkiem. Możesz balansować podczas wybicia, zmieniać nachylenie ciała podczas lotu, korzystać z wiatru i w końcu perfekcyjnie wylądować, by usatysfakcjonować sędziów. Skocznie są urozmaicone. Od malutkiej skoczni K50, aż do ogromnej K250. Każda z 32 skoczni daje ci unikalne doświadczenia. Możesz także wyzwać swych przyjaciół na pojedynek i organizować wielkie turnieje, gdyż DSJ może obsługiwać do 16 zawodników jednocześnie. Pełny puchar świata na 32 skoczniach, z udziałem 16 zawodników daje ekstremalną zabawę i wrażenia!
Miłej zabawy!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

CZŁONKOWIE

Szwaroc ========> pilnuje federacji noca :]
Sayet ==========> był pierwszy jako członek :)
cycu2003 =======> logoTwórca, stworzył logo federacji ;)
wolfen3741 ======> stworzył naszą stronkę, główny rankingowiec :)
ALEX2150 =======> główny rozsyłacz gry DSJ, drugi rankingowiec ;)
Mutant z Krainy OZ => gra bo mu się nudzi :]
Badzi ==========> po prostu wybija sie i leci :]
Devilll2 =========> nasz "diabełek" ;)
Skibi ==========> fajnie sie zglosil :)
bialy18 =========> fajny gość :)
hctkko=========> ma bardzo skomplikowany nick ;)
Bioreaktor =======> oczyszcza powietrze na forum :]
Sypki ============> Rozsypuje sie w locie :]
Buczo_cm =========>
Marbi ==> Skakał realnie na Veliskakance K2
p_e_p_s_i ========>i poooleciał... do sklepu po pepsi ;)
kajojo ========> w locie strzela gafy :]
xKx ===============> Don Polamane Narty :)
tchibo=============>

nowi członkowie ==> wszyscy forumowicze którzy spełniają warunki członkostwa [poniżej]

Prośba do członków: proszę o wpisanie w sygnaturce: należy do Federacji DELUXE SKI JUMP _ Gry OnLine

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

LINKI

do naszej stronki: https://www.federacjadsj.republika.pl
pozostałe z info o grze:
https://www.icpnet.pl/~mbm/ftp.html
https://www.dsj.prv.pl/
https://www.mediamond.fi/
https://www.dsj.cad.pl/
WAŻNE! Jeśli jesteś posiadaczem widnowsa XP i nie możesz robić screenów w DSJ, ściagnij DOSboxa. Znajdziesz go pod tym linkiem:
https://heanet.dl.sourceforge.net/sourceforge/dosbox/DOSBox0.61-win32-installer.exe

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

WYMAGANIA SPRZĘTOWE

* Pentium 166 lub szybszy
* Mysz z dwoma przyciskami
* Karta graficzna kompatybilna z trybem VGA
* 470 kb wolnej pamięci
* Dos 4.0 lub nowszy

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

WARUNKI CZŁONKOSTWA

* Musisz lubić grę DSJ
* Nie możesz pisać postów, które wywołają popłoch i zamieszanie w federacji
* NIE PROBOJ OSZUKIWAC!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

SPOSÓB ODBYWANIA SIĘ ZAWODÓW

Skaczemy jak w Pucharze Świata, po oddaniu dwóch skoków robimy screen z notą końcową i odległością i zamieszczamy go we wątku z konkursu.
Konkursy odbywaja sie w srody i w soboty!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

SKOCZNIE

1. Finlandia K105
2. Szwajcaria K170
3. Czechy K135
4. Białoruś K220
5. Austria K70
6. USA K130
7. Łotwa K165
8. Polska K80
9. Japonia K210
10. Belgia K95

11. Islandia K190
12. Anglia K50
13. Niemcy K120
14. Estonia K155
15.Norwegia K90
16. Australia K240
17. Irlandia K125
18. Ukraina K60
19. Węgry K180
20. Szwecja K140
21. Włochy K230
22. Dania K75
23. Słowacja K110
24. Kanada K185
25. Litwa K145
26. Kazachstan K85
27. Chiny K205
28. Francja K160
29. Holandia K100
30. Rosja K200
31. Korea K150
32. Słowenia K250
33. Zakopane1 K120
34. Zakopane2 K65
35. Karpacz K85
36. Wisła K105
37. Szczyrk K85

Skocznie napisane pochyloną czcionką to skocznie na których już skakaliśmy,
Skocznia napisana podkreślonąp czcionką to skocznia następna na której bedziemy skakać.

Wykreśliłem z listy członków tych którzy nie skakali od dłuższego czasu. Regisa też, chyba nie będziecie mieli mi tego za złe:)

Link do poprzedniej części:

29.02.2004
06:48
[2]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Cholera, zapomniałem o linku:P

29.02.2004
07:35
smile
[3]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

mutant ==> ty zawsze czegoś zapomnisz:D

29.02.2004
07:49
smile
[4]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Mutant => nie martw się ja też czasami zapominam wklejać screenów ze skokami:D:P

29.02.2004
07:51
smile
[5]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Alex---> Zawsze to +1 ;D No a jak Ci idzie w Islandi?

29.02.2004
07:55
smile
[6]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

mutant ===> narazie nie skakałem jeszcze:D bo wczoraj byłem tak zmęczony po treningu a dzisiaj jeszcze mam później mecz:D

29.02.2004
08:03
[7]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Aha;)
Mnie idzie mniej więcej tak ->

29.02.2004
08:03
smile
[8]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

mutant => bede troche później bo ide jeszcze sobie poskakać troche:D

29.02.2004
08:48
smile
[9]

xKx [ CLINIC ]

MOJE PIERWSZE PODIUM W BELGII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM SZCZĘSLIWY (tu aplaus) BRAVO YEAH SPOKO SUPER (aplaus end) !!!!!!!!!!!!! 3 MIEJSCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29.02.2004
09:16
[10]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Kiedy w poprzednim wątku pepsi napisał że nastepna jest Islandia nielubiana przez graczy (poza Buczem) to nie za bardzo wiedziałem o co mu chodzi ;)
Ale poskakałem trochę i... porownanie mam co prawda tylko do mutanta, ale idzie mi nieźle :))

29.02.2004
09:17
smile
[11]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Mutant ---> zapomniałeś o Pohu, Krzyśkuu i Skynecie we wstępniaku, a Buczo miał być bez cm :P. Na Islandii idzie mi bardzo simillar, ale jak na razie to tylko 2x skakałem.
Szwaroc ---> mój tysięczny post to była prośba do Soula o zmianę stopnia, ale jak mnie koledzy uświadomili, poczekam z 2 tygodnie, cholera. :P

29.02.2004
09:17
[12]

xKx [ CLINIC ]

Mutant ---> Widze że ładnie ci idzie,zwłaszcza ten skok na 210m zbudził mój podziw i strach przed tobą ;d u mnie narazie przekroczyłem note 390pkt. i idzie mi wmiare dobre :D

29.02.2004
09:18
smile
[13]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Buczo ---> Ty niekumaty człowieczku ;) przecież pisałeś, że lubisz wiatr we włosach i mamuty, nie?

29.02.2004
09:28
smile
[14]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

pepsi --> Tak własnie myslałem, ale chodziło mi po łbie czy przypadkiem kiedyś po pijaku jakiś głupot nie nagadałem :PP

29.02.2004
09:33
[15]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Buczo ---> lol. jak tam kac? :P

29.02.2004
09:43
smile
[16]

Forajter [ Centurion ]

jak poprawić grafike w ski jump de lux?

29.02.2004
09:44
[17]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

witam nowego członka (jak przypuszczam). po kiego Ci lepsza grafika w DSJ? DSJ jest piękny taki, jaki jest ;)

29.02.2004
09:46
smile
[18]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

pepsi --> Kac spoko. To JESZCZE nie te lata żeby kac trzymał kilka dni :P
Własciwie to już moge normalnie trenować w Islandii.

29.02.2004
09:47
[19]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

no to trenuj, trenuj, bo Mutant ma rekord 210, a ja nawet do K nie moge doskoczyć :(

29.02.2004
09:50
[20]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

CZeść p_e_p_s_i.


Hurra 17 Miejsce w Belgii hurra!!!

29.02.2004
09:51
[21]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Buczo ---> ale za ranking na stronce mógłbyś sie zabrać ;)

29.02.2004
09:52
smile
[22]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pepsi--> shit, zapomniałem całkiem o nowych członkach:) A Bucza już dwa razy dawałem bez cm ale Szwaroc ma swoją wersję wstępniaka i zawsze daje Bucza z cm i Marbiego z kropkami... ;)

xKx--> 210 metrów to nic, już mam 214:D

Forajter---> Jeśli dla Ciebie ważna jest graifka, to lepiej zakup sobie lepiej skoki narciarske 2004;) Głupie to jak but, ale przynajmniej grafe ma w miare dobrą. W dsj liczy się przyjemność a nie jakaś tam grafika:)

29.02.2004
09:52
[23]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

1. Finlandia K105
2. Szwajcaria K170
3. Czechy K135
4. Białoruś K220 (1)
5. Austria K70
6. USA K130 (1)
7. Łotwa K165
8. Polska K80 (1)
9. Japonia K210 (-1)
10. Belgia K95 (2)
11. Islandia K190
12. Anglia K50 (3)
13. Niemcy K120 (1)
14. Estonia K155 (-1)
15.Norwegia K90
16. Australia K240 (2)
17. Irlandia K125
18. Ukraina K60
19. Węgry K180
20. Szwecja K140
21. Włochy K230 (-1)
22. Dania K75
23. Słowacja K110 (1)
24. Kanada K185
25. Litwa K145
26. Kazachstan K85
27. Chiny K205
28. Francja K160 (1)
29. Holandia K100
30. Rosja K200
31. Korea K150
32. Słowenia K250 (1)
33. Zakopane1 K120 (1)
34. Zakopane2 K65
35. Karpacz K85
36. Wisła K105
37. Szczyrk K85
* Możesz oddać jeden głos na jedną skocznię a więc np. 16 oddajesz na - a 16 na +.
^^^ - Kopiujcie razem z gwiazdką

29.02.2004
09:52
[24]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Cze (kropki)Marbi(kropki) :P jak Ci idzie w Islandii? bo ja jak na razie ledwo do zielonych doskakuje :(

29.02.2004
09:54
[25]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

pepsi z podkreśleniami >>> Mnie pokonasz nie martw się. A teraz w środę będzie tak?

29.02.2004
09:54
[26]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

1. Finlandia K105
2. Szwajcaria K170
3. Czechy K135
4. Białoruś K220 (1)
5. Austria K70 (1)
6. USA K130 (1)
7. Łotwa K165
8. Polska K80 (1)
9. Japonia K210 (-1)
10. Belgia K95 (2)
11. Islandia K190 (-1)
12. Anglia K50 (3)
13. Niemcy K120 (1)
14. Estonia K155 (-1)
15.Norwegia K90
16. Australia K240 (2)
17. Irlandia K125
18. Ukraina K60
19. Węgry K180
20. Szwecja K140
21. Włochy K230 (-1)
22. Dania K75
23. Słowacja K110 (2)
24. Kanada K185
25. Litwa K145
26. Kazachstan K85
27. Chiny K205
28. Francja K160 (1)
29. Holandia K100
30. Rosja K200
31. Korea K150
32. Słowenia K250 (1)
33. Zakopane1 K120 (1)
34. Zakopane2 K65
35. Karpacz K85
36. Wisła K105
37. Szczyrk K85
* Możesz oddać jeden głos na jedną skocznię a więc np. 16 oddajesz na - a 16 na +.
^^^ - Kopiujcie razem z gwiazdką

29.02.2004
09:54
smile
[27]

Forajter [ Centurion ]

pepis jesteś

29.02.2004
09:54
smile
[28]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Marbi ---> lol ;) tak, w środę

29.02.2004
09:55
[29]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Forajter ---> jak widzisz

29.02.2004
09:55
[30]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Podaziękujmy pepsi [pomódlmy się dziś niedziela] że jako pirwszy dobrze przekopiował ranking!!! Brawo pepsi
!!!




Amen

29.02.2004
09:57
[31]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Ten ranking ze skoczniami został spieprzony. Zobaczcie sobie na mojego posta z [28.02.2004] 21:08 w poprzednim wątku i porównajcie to co teraz Marbi dał. Bezsens:/

29.02.2004
09:59
[32]

xKx [ CLINIC ]

Ja mam pytanie :D CO TO ULICHA ZA RANKING SKOCZNI ?????? :D

29.02.2004
09:59
[33]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Mutant >>> Trudno to już nie moja wina że ludzie nie umieją kopiować

29.02.2004
10:00
[34]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Amen ;)
Mutant ---> nie unoś się tak, skopiowałem ranking Marbiego sprzed posta, a ewentualne uchybienia da sie naprawić, nie? :P

29.02.2004
10:00
smile
[35]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Marbi---> W ogóle ten pomysł z rankingiem jakiś pogrzany jest. Ty to wymyśliłeś, więc teraz się pomęcz i zrób tak jak ma być;)

29.02.2004
10:01
[36]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pepsi---> Przy tamtym poście brakło mi uśmieszku po lewej stronie;)

29.02.2004
10:02
[37]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

hctkko <<< to jego inicjatywa

29.02.2004
10:04
[38]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

---------=========RANKING TYMCZASOWO ZAMKNIĘTY [AWARIA TECHNICZNA]=========---------

29.02.2004
10:05
[39]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Wykreśl z rankingu te dodatkowe polskie skocznie, bo nie każdy je ma;)

29.02.2004
10:07
[40]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Narazie ide do kościoła jak wróce poprawie

29.02.2004
10:08
[41]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

A to zrobię to za Ciebie, bo i tak nie mam nic lepszego do roboty;)

29.02.2004
10:15
smile
[42]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Chyba tak to powinno wyglądać. Jak nie to mnie poprawcie;P

1. Finlandia K105
2. Szwajcaria K170
3. Czechy K135
4. Białoruś K220 (1)
5. Austria K70 (1)
6. USA K130 (1)
7. Łotwa K165
8. Polska K80 (1)
9. Japonia K210 (-2)
10. Belgia K95 (3)
11. Islandia K190
12. Anglia K50 (3)
13. Niemcy K120 (1)
14. Estonia K155 (-1)
15.Norwegia K90
16. Australia K240 (3)
17. Irlandia K125
18. Ukraina K60
19. Węgry K180
20. Szwecja K140
21. Włochy K230 (-1)
22. Dania K75
23. Słowacja K110 (2)
24. Kanada K185
25. Litwa K145
26. Kazachstan K85
27. Chiny K205
28. Francja K160 (1)
29. Holandia K100
30. Rosja K200
31. Korea K150
32. Słowenia K250 (1)

29.02.2004
10:15
smile
[43]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

no, kto sie zajmie rankingiem na stronie?

29.02.2004
10:27
[44]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

pepsi --> Tylko wolfen może to zrobić, a jego nie ma.

29.02.2004
10:29
[45]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Powinien się z kimś podzielić pracą nad stronką.

29.02.2004
10:29
[46]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

szkoda, bo chciałem zobaczyć, ilu łyknąłem tym razem ;)

29.02.2004
10:31
[47]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Wolfen powinien się z kimś podzielić pracą nad stronką.

Pepsi--> Chyba dwóch wyprzedziłeś;)

29.02.2004
10:31
[48]

cycu2003 [ Senator ]

mozecie mi pokazac wyniki z konkursu w belgi

29.02.2004
10:33
[49]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

1. Snobi (Sayet) - 343.8
2. Mutant - 342.6
3. xKx - 335.5
4. Poh - 330.6
5. pepsi - 327.8
6. Tchibo - 327.3
7. Sypki - 325.3
8. Badzi - 324.8
9. Hctkko - 324.5
10. Kajojo - 322.8
11. Buczo - 322.0
12. Bioreaktor - 320.0
13. Szwaroc - 317.3
14. Alex - 317.0
15. Skibi - 316.2
16. Cycu - 312.0
17. (kropki)Marbi(kropki) - 311.6 (lol)
18. Krzysieek - 289.1
19. Skynet - 282.0

29.02.2004
10:36
smile
[50]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

No rzeczywiscie ktoś powinien mieć hasło do stronki... rozumiem Mutant że chcesz sie tym zająć.

29.02.2004
10:36
[51]

cycu2003 [ Senator ]

dzieki mutant
16 miejce-->to tu oczekiwac
czyli snobi to byl sayet, tak, ok

29.02.2004
10:40
[52]

krzysieek [ Centurion ]

hehhe 18 miejsce, dobrze ze nie ostatnie, ale tutaj bedzie o niebo lepiej :-)

29.02.2004
10:40
smile
[53]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Cycu--> I tak dobrze, że nie zająłeś ostatniego miejsca:)

Buczo---> jestem chyba ostatnią osobą która mogła by się tym zająć:) Nie dla mnie takie coś.

29.02.2004
10:41
[54]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

jak Wam idzie? ja ledwo do zielonych doskakuje :P chyba będę ostatni... :(

29.02.2004
10:43
smile
[55]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pepsi--> Mnie idzie całkiem ok, przekroczyłem jak na razie 400 pkt ale muszę jeszcze poskakać, bo nie mogę pozwolić, żeby Sayet znowu mnie wyprzedził:)

29.02.2004
10:47
[56]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

niech sie tym zajmie ktoś, kto nie ma żadnej fuchy. ja mam rankingi, Szwaroc wątki, Marbi ranking skoczni więc my odpadamy. chętni?

29.02.2004
10:50
[57]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pepsi--> Nie zapominaj o mnie, też zakładam wątki;P

29.02.2004
10:51
smile
[58]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

no fakt, przepraszam, zwróciłem uwagę tylko na wątki konkursowe :)

29.02.2004
10:52
[59]

krzysieek [ Centurion ]

yyyy a jaki jest adresik tej stronki :->? co do Islandi to teraz troche skaklesm izalalpalem note 388.1 wiec chyba 400 da sie przekroczyc na luzie :-)

29.02.2004
10:52
[60]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

pepsi --> Wow ! Przejme od ciebie rankingi (co zresztą robie) a Ty się zajmij stronką. To zupełnie inny kaliber.

29.02.2004
10:54
[61]

Skynet3000 [ Legionista ]

mutant--->dlaczego mnie nie dopisaes we wstepniaku

29.02.2004
10:56
smile
[62]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Buczo ---> nie! :P

29.02.2004
10:59
smile
[63]

Forajter [ Centurion ]

niema ktoś xp bo jak prubuje wklejić skrina do painta pisze że showek nie może otwożyć czy coś jak go wklejić??

29.02.2004
11:00
[64]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Forajter --> W XP nie wkleisz screenów z DSJ. Musisz mieć emulator DOSBOX.

29.02.2004
11:02
smile
[65]

Forajter [ Centurion ]

mam ten emulator ico jak go użyć czy coś??

29.02.2004
11:03
[66]

snobi [ Legionista ]

hehe:D sa wyniki na stronce??

29.02.2004
11:05
smile
[67]

Forajter [ Centurion ]

jakie wyniki oczym ty mówisz

29.02.2004
11:07
[68]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

snobi --> Nie ma bo nie ma wolfena. Ale nie bój żaby i tak mnie wyprzedzisz :P

29.02.2004
11:12
smile
[69]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Skynet--> Po prostu zapomniałem o Tobie i reszcie nowych zawodników. W następnym wątku już będziesz we wstępniaku;)

Forajter---> Luknij na stronkę, rozglądnij się a dopiero później zadawaj pytania:)

29.02.2004
11:52
smile
[70]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

mutant ===> chciałeświedziec jak mi idzie w Islandii. Jak oczywiście jużwiesz problem z wybiciem:D a narazie mam 377 pkt note łączną:D

29.02.2004
11:54
smile
[71]

Forajter [ Centurion ]

alex 2150 masz xp

29.02.2004
11:55
smile
[72]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Forajter ====> je przesiadam się na ten system wole WINDOWS 98 SE!

29.02.2004
12:31
[73]

krzysieek [ Centurion ]

a ja mam ME i jakos jade od 3 tygodni bez restartu :-)

29.02.2004
13:09
smile
[74]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

krzysieek ==> nie chcąc cie obrażać ale musze to powiedzieć jak wiem to ME jest jednym z najgorszych systemów WINDOWS!!!!

29.02.2004
14:10
smile
[75]

kajojo [ MU Online ]

O ile dobrze policzyłem ranking wygłąda teraz w ten sposób:

1 - Mutant - 800
2 - regis - 560
2 - Devill - 560
4 - Badzi - 412
5 - Sayet - 395
6 - Buczo - 363
7 - wolfen - 274
8 - Szwaroc - 243
9 - Alex - 239
10 - Hctkko - 235
11 - Pepsi - 225
12 - Bioreaktor - 214
13 - Cycu - 199
14 - Sypki - 197
15 - Skibi - 171
16 - Biały - 150
17 - Dacar - 104
18 - Pirix - 102
19 - Xkx - 101
20 - Poch - 90
21 - Kajojo - 86
22 - Hugo - 84
23 - Thrallik - 81
24 - Tchibo - 64
25 - Goldiop - 63
26 - Ejay - 46
27 - Tadekdu - 40
27 - Zgredek - 40
29 - Vien - 32
30 - Marbi - 27
31 - Krzysieek - 13
32 - Kiowas - 12
32 - Skynet - 12

I co wy byście bezemnie zrobili? :D

29.02.2004
14:14
smile
[76]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

No to teraz dwie wygrane i okrągły tysiąc:D

29.02.2004
14:17
smile
[77]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

kajojo===> To dobrze że chociażty dopilnowałes tego zaszczytu zrobienia głownego rankingu:P:D

29.02.2004
14:22
smile
[78]

xKx [ CLINIC ]

już 19 jupiiii pne sie w góre :P może zagróże czołowce :D

29.02.2004
14:23
smile
[79]

Forajter [ Centurion ]

jak na xp wkleić screna program mam ale nic niedaje pomóżcie

29.02.2004
14:28
smile
[80]

krzysieek [ Centurion ]

no i 31, fajnie ze przynajmniej nie ostatni :-)

29.02.2004
14:31
smile
[81]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

no to teraz mnie Bioreaktor łyknie (smacznego ;) a szkoda, bo planowałem atak na kolejnych dwóch ziomków ;) ale nie na Islandii...

29.02.2004
14:33
smile
[82]

Forajter [ Centurion ]

prosze was b łagam mam dwa fajne skoki a screna nie moge zrobić:(

29.02.2004
14:33
smile
[83]

cycu2003 [ Senator ]

lece w dol,ale poczekajcie na islandie che che che che

29.02.2004
14:34
smile
[84]

kajojo [ MU Online ]

W zamian za zrobienie głównego rankingu (przypominam, że nikt się tego nie chciał podjąć) domagam się przyznania dodatkowych 20 punktów :P

29.02.2004
14:35
smile
[85]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

xKx --> Ty chyba używasz DOSBOXa to może byś pomógł Forajterowi ??

29.02.2004
14:36
smile
[86]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Kajojo -->Zamiast 20 punktów masz naszą wdzięczność :PP

29.02.2004
14:37
smile
[87]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

kajojo ===> chciałbyś :D ale ich nie dostaniesz:D

29.02.2004
14:37
[88]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Hurra 30 jestem!!!!

29.02.2004
14:37
smile
[89]

cycu2003 [ Senator ]

a ja chce latać :)

29.02.2004
14:38
[90]

krzysieek [ Centurion ]

nasza wdziecznosc jest wazniejsza :-)

29.02.2004
14:39
smile
[91]

Forajter [ Centurion ]

przsze hłopaki pomużcie

29.02.2004
14:47
[92]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Forajter---> Poczekaj aż ktoś to tego używa pojawi się w tym temacie.

Cycu---> To wyskocz przez okno;P

Kajojo--> Możesz dostać te 20 punktów pod warunkiem, że każdy inny zawodnik dostanie ich 10x więcej:D

29.02.2004
14:47
[93]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Forajter ---> A mógłbyś dokładniej opisać problem ??

29.02.2004
14:47
[94]

krzysieek [ Centurion ]

Forajter -> sorki ale ja mam ME (btw: Alex -> on wcale nie jest taki zly, przynajmniej MI chodzi lepiej niz inne systemy, a ze mam patche to juz inna sprawa :-)) i nie mam jtego programu i tym bardziej nie wiem jak go obslugiwac...bo nawet go nie widzialem

29.02.2004
14:53
smile
[95]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Mutant ===> ja proponuje pozostawić kajojo tylko 20 punktów a reszte jego punktów podzielimy między siebie:D:P

29.02.2004
14:56
smile
[96]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Mutant ---> lol :D wyskocz przez okno, no nie moge...

29.02.2004
15:02
[97]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Głosujcie!!!

* Możesz oddać jeden głos na jedną skocznię a więc np. na 16 skoczni oddajesz 16 "-" a na drugie 16 "+".
^^^ - Kopiujcie razem z gwiazdką
1. Finlandia K105
2. Szwajcaria K170
3. Czechy K135
4. Białoruś K220 (1)
5. Austria K70 (1)
6. USA K130 (1)
7. Łotwa K165
8. Polska K80 (1)
9. Japonia K210 (-2)
10. Belgia K95 (3)
11. Islandia K190
12. Anglia K50 (3)
13. Niemcy K120 (1)
14. Estonia K155 (-1)
15.Norwegia K90
16. Australia K240 (3)
17. Irlandia K125
18. Ukraina K60
19. Węgry K180
20. Szwecja K140
21. Włochy K230 (-1)
22. Dania K75
23. Słowacja K110 (2)
24. Kanada K185
25. Litwa K145
26. Kazachstan K85
27. Chiny K205
28. Francja K160 (1)
29. Holandia K100
30. Rosja K200
31. Korea K150
32. Słowenia K250 (1)

29.02.2004
15:03
smile
[98]

Forajter [ Centurion ]

czasami wogule nie moge wkleić a czasami pisze showek nie może otwożyć pliku czy coś

29.02.2004
15:09
smile
[99]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Forajter ===> no ja ci nie pomoge bo nie mam XP a spróbuj na google poszukać??? Moze tam coś znajdziesz a jak nie to pogadaj z Bioreaktorem jak bedzie bo on kiedyś miał też taki problem jak ty!!

29.02.2004
15:09
[100]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Forajter >>> Napisz na kogo chcesz zagłosować

29.02.2004
15:12
[101]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Forajter >>> sorry nie byłem w temacie. Myślałem że o ranking co chodzi ;]

29.02.2004
15:31
smile
[102]

kajojo [ MU Online ]

No jak narazie na Islandii mi nawet przyzwoicie idzie: 189 pkt, a gdybym nie zepsuł dwóch ostatnich skoków to może bym i 400 przekroczył.

Forajter--> Link do programu, którym da się robić screeny na Win XP masz we wstępniaku, poniżej podaje link do poradnika, jeśli czegoś nie będziesz rozumiał to pytaj.

29.02.2004
15:33
smile
[103]

kajojo [ MU Online ]

No co jet podałem linka we wcześniejszym poście, ale go nie ma, więc daję jeszcze raz.

29.02.2004
15:50
smile
[104]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

kajojo ===> nie tylko ja jestem zapominalski :D

29.02.2004
15:53
smile
[105]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Skakanie chyba źle dziala na pamięć. Dużo osób zapomina dać sreena przy oddawaniu wyników, inni zapominają o dodaniu adresu do posta itd. Normalnie strach się bać:)

29.02.2004
15:56
smile
[106]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Mutant ---> ja bym raczej powiedział, że to ta bułka z bananem od Soula ;)

29.02.2004
16:10
[107]

krzysieek [ Centurion ]

398.1 !!!!! :-) i dzisiaj na tym skoncze :-)

29.02.2004
16:10
[108]

hctkko [ Firestarter ]

---->Forajter
Skontaktuj się ze mną na maila [email protected]

29.02.2004
16:16
smile
[109]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

oj Krzysieek, tym razem moge Ci tylko pozazdrościć...

29.02.2004
16:18
smile
[110]

hctkko [ Firestarter ]

brać się do roboty a nie zazdrościć, mam 2x po 204m

29.02.2004
16:20
[111]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

hctkko ---> ja do K nie doskakuje, a co dopiero 200... :/

29.02.2004
16:22
smile
[112]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

pepsi --> Jasne, jasne. A później jakieś dziwne olśnienie dostaniesz i 210m jak nic :P

29.02.2004
16:28
smile
[113]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Buczo ---> ale żeś nie rozszfrował :P

29.02.2004
16:29
[114]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

powinno być mnie. ale tak naprawde to nie idzie mi aż tak super. miałem piękny skok n1 211.5, ale myszka nie zaskoczyła i upadłem ;( na razie nie mam noty nawet 400...

29.02.2004
16:54
[115]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

hctkko---> Ja jak na razie mam 213 i 209:P

Pepsi--> Tutaj z wylądowaniem po 210 jest nie mały problem. Z telemarkiem jest trudno, a przy 213-215 to już się praktycznie nie da:/

29.02.2004
16:58
[116]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

a myślisz, że doskocze do 213? ;) bedę się cieszył, jak będę miał notę pow. 400

29.02.2004
17:00
[117]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

aha, i chciałem zwrócić uwagę na to, że na Włoszech też się nie da, tyle, że za 245m. ja mam rekord 249.5, ale bez telemarku, a nieustany nawet 250 :/ nie lubie Włoszech, nie lubie... ;)

29.02.2004
17:09
[118]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Heh, faktycznie:/ Przy 247 już nie wylądowałem:P Dobrze, że do tej skoczni jest jeszcze daleko:)

29.02.2004
18:08
smile
[119]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Witam po dwudniowej nieobecności

Z powodu małych probleow z siecią i nie tylko, zaktualizowanie wyników niestety nie odbędzie się w terminie :/.

Buczo, Pirix, Szwaroc ------> Niestety coś spieprzyło mi się z gg i kiedy próbuję przeczytać od kogolwiek wiadomość wyskakuje błąd 23 i żadnej wiadomości nie otrzymuję. Podobnie jest z wysyłaniem wyskakuje error 22 i wprawdzie ktoś moją wiadomość dostaje, ale ja nie widzę czy została ona wysłana, a kiedy ktoś próbuje na nią odpowiedzieć znów jest error 23 i nie mogę nic odczytać :/. Jeśli ktoś ma jakieś rady co można z tym począć to byłbym wdzięczny za pomoc. Zaznaczam że ściągnięcie i zainstalowanie nowej wersji gg nie pomogło :(.

29.02.2004
18:10
[120]

cycu2003 [ Senator ]

witam i o zdrowie pytam

29.02.2004
19:32
smile
[121]

BRUDNY_Harry [ Legionista ]

czesc

moglbym nalezec do waszej federacji??
i co mosialbym zrobic??

pozdr.

29.02.2004
19:45
[122]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

witaj. mógłbyś, w środę konkurs w Islandii, zrób screena z dwóch skoków (liczy się nota ogólna) i oddaj w środę w wątku konkursowym. poczytaj wstępniaka. dalekich lotów życzy sponsor zawodów - pepsi :P

29.02.2004
19:54
smile
[123]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pepsi--> Ja mam nowego sponsora:P

29.02.2004
19:55
smile
[124]

kajojo [ MU Online ]

Właśnie pepsi, tyle gadania o tym twoim sponorowaniu, a kiedy będą wypłaty lub jakiś sprzęt od sponsora ?? :>

29.02.2004
19:56
[125]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Mutant ---> nie dobijaj mnie, nie dzisiaj. żałosne takie zawody by były ;)

29.02.2004
19:57
[126]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Kajojo ---> ja jestem sponsor tytularny, czyli pojawiam się tylko w tytule ;)

29.02.2004
19:57
smile
[127]

kajojo [ MU Online ]

coca cola rulez! pepsi do śmietnika!!!

29.02.2004
19:58
smile
[128]

cycu2003 [ Senator ]

pepsi---->ale olewa

29.02.2004
19:59
smile
[129]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Kajojo ---> jesteś u mnie skreślony. nie żartuje w tym momencie. prosiłem, mówiłem, może być hotrex, denaturat, ustronianka, nawet hoop cole zdzierże, ale żyby mi ktoś powiedział, że coca cola rulez a pepsi do śmietnika to jest szczyt chamstwa. Boże odpuśc mu te grzechy, albowiem nie wie co czyni. idź i nie grzesz więcej

29.02.2004
20:01
smile
[130]

kajojo [ MU Online ]

pepsi--> !!!LOL!!!

29.02.2004
20:03
smile
[131]

kajojo [ MU Online ]

No dobra pocieszę Cię Pepsi Twist mi smakuje :)

29.02.2004
20:06
[132]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Kajojo ---> a pepsi twist to akurat gówno, tak samo jak light, max i cherry. tylko oryginalna pepsi jest boska, reszta to chłam, jakieś debile z coca-coli chyba im to zaproponowali...

29.02.2004
20:07
smile
[133]

matip [ Legionista ]

mógłbym sie do tej federacji zapisac?bo jesli tak to powiedzcie jak i gdzie

29.02.2004
20:19
smile
[134]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Pepsi--> Ehh, koncer coca coli zobaczył Twoje zdenerwowanie i uciekł z kraju:/ Wracam pod skrzyłda pepsi:P

matip---> Pewnie, że możesz. Nie chce mi się tłumaczyć, więc skopjuję Ci posta którego pare minut temu napisał Pepsi.

witaj. mógłbyś, w środę konkurs w Islandii, zrób screena z dwóch skoków (liczy się nota ogólna) i oddaj w środę w wątku konkursowym. poczytaj wstępniaka. dalekich lotów życzy sponsor zawodów - pepsi :P

29.02.2004
20:21
smile
[135]

cycu2003 [ Senator ]

pepsi --->nie zalamuj sie========>

29.02.2004
20:22
smile
[136]

kajojo [ MU Online ]

pepsi--> Jeśli się nie mylę to pepsi max od zwykłej różni się tylko średnicą gwintu. BTW Orginalna Pepsi też jest dobra, a z tym śmietnikiem to tylko żartowałem. <lizus mode on> pepsi to najlepszy napój na świecie, a to chwalenie KOKA Coli to była tylko ironia, przecież wszyscy wiedzą że nic nie przebije pepsi! <lizus mode off> Proszę nie skreślaj mnie :(
Nie lubię jak ktoś po mnie pisze długopisem, a co dopiero jak po mnie kreśli :P

29.02.2004
20:29
[137]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Kajojo---> rotfl:D

Ok skoro już robimy sobie sponsorów, to nie mogło zabraknąć hortexu!:D

29.02.2004
20:32
smile
[138]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Mutant ==> widze że robisz na złoś :) pepsi:P

29.02.2004
20:33
smile
[139]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Alex--> Po prostu nudzi mi się;) No a żeby nie było tak całkiem nie na temat, to zapytam jak Ci idzie skakanie?;)

29.02.2004
20:39
smile
[140]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Mutant => rano ci napisałem :) Nie skakałem bo dzisiaj miałem mecze na hali i nie miałem czasu narazie:)

29.02.2004
20:40
[141]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Alex--> Myślałem, że do teraz coś uskakałeś;)

29.02.2004
20:47
smile
[142]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

mutnat ===> nic zero skakania:D Jeszcze wiesz jaką miałem owacje na hali:D

29.02.2004
20:48
smile
[143]

kajojo [ MU Online ]

cycu--> mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, bo w ramach przeprosin dla pepsiego dodałem troszkę do twojego rysunku :P

29.02.2004
21:23
smile
[144]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

mutant ==> mówie ci jaka jazda:D chciałbyś też tak:D

29.02.2004
21:30
smile
[145]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Ludzie oszaleliście ??
Jak możecie lubić tą podróbkę i fałszerstwo jedynej prawdziwej koli czyli COCA-COLI !!!
Niepowtarzalny smak wywodzący się z tradycji. Pepsi to tak naprawdę rozpuszczona coca-cola z dodatkiem zdechłego psa !!!

29.02.2004
21:33
[146]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Buczo--> To się Pepsi wkurzy. :)

29.02.2004
21:37
smile
[147]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Że też nie macie się o co wykłucać :) A dla mnie i tak niedzielny kompocik rulezz :))

29.02.2004
21:47
[148]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

wolfen3741 ==> zamieściłeś juz moze wyniki na stronce?????

29.02.2004
22:01
smile
[149]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

bo narazie nie ma ich bo mi wyskakują błedy

29.02.2004
22:15
[150]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Jak wyniki znajdą się na stronce to Was o tym poinformuję, troszkę cierpliwości panowie :)

29.02.2004
22:20
smile
[151]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

wolfen3741 ===> oki:D

29.02.2004
22:50
smile
[152]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Teraz mój ulubiony tekst :)

Wyniki są już\dopiero na stronce

29.02.2004
22:59
smile
[153]

kajojo [ MU Online ]

Wyniki może i są, ale ranking nadal nie jest uaktualniony, więc jeśli chcesz skorzystaj z mojego posta z godziny 14:10

29.02.2004
23:05
[154]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Ranking też uaktualniłem tylko na tej pieprzonej republice nie zawsze wszystko od razu chwyta (już któryś raz się tak dzieje, a klasyfikację PŚ przesyłałem na serw 4 razy :/ ), chyba trzeba będzie rozejrzeć się za jakimś innym serwem.

29.02.2004
23:21
smile
[155]

kajojo [ MU Online ]

wolfen--> Polecam Lycos, a z polskich Piwko
BTW Moim zdaniem nasza stronka jest trochę kiepska graficznie, więc jeśli chcesz chętnie prześlę Ci szablon mojej stronki (niewypał, bo dzień po tym jak ukończyłem stronkę klan się rozpadł :D) Daję screena, oceniajcie. Aha jeśli jesteś zmęczony pełnioną rolą lub nie masz czasu, chętnie Cię zastępie.

29.02.2004
23:23
smile
[156]

kajojo [ MU Online ]

A oto screen :)
Ktoś kiedyś wspominał, że granie w dsj powoduje sklerozę, chyba coś w tym jest... :P

29.02.2004
23:28
smile
[157]

Szwaroc [ ]

kajojo jak juz to lepiej bys pomagal a nie zaraz zastepowal poza tym mutant nie narzeka na swoja role i nic nie moze poradzic na to ze nie smigal mu necior dzisja

btw. mi sie lepiej podoba moj layout (tj kumpla z ktorym wspoltworzymy stronke)

29.02.2004
23:52
[158]

kajojo [ MU Online ]

szwaroc--> stronki nie prowadzi mutant tylko wolfen, a co zastąpywania, mój błąd, ponieważ źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że jeśli nie będzie miał czasu to mogę mu pomagać, czyli inaczej mówiąc zastępować go chwilowo.
Twój layout, też jest spoko, ale nie lubię szarego koloru (moje życie jest wystarczająco szare).

29.02.2004
23:56
smile
[159]

kajojo [ MU Online ]

Może jeszcze inni zaprezentują swoje dzieła o ile ktoś jeszcze takowe posiada i zrobimy głosowanie nad nowym layoutem, oczywiście jeśli wolfen się zgodzi na zmianę.
PS. To tylko propozycja.

01.03.2004
00:20
[160]

Szwaroc [ ]

oczywiscie to nie chodzilo mi o mutanta tylko o wolfena a kolor nie jest wcale szary :D

a poza tym po co ci inny layout wazne zeby sie szybko wlaczalo

01.03.2004
07:03
[161]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Założyłem nowy wątek, bo do tego nie mogę się za bardzo dostać:/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.