GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bezsenność, czyli kto jeszcze nie śpi cz. 150 !

28.02.2004
00:59
smile
[1]

Torn [ Merces Letifer ]

Bezsenność, czyli kto jeszcze nie śpi cz. 150 !

Kids do not try this at home !
Bezsenność, asomia, całkowity brak snu, częściej zaburzenia snu. Może polegać na trudności zasypiania, budzeniu się po krótkim śnie z niemożnością dalszego zaśnięcia lub na częstym budzeniu się, połączonym z niepokojem. Może być objawem choroby psychicznej lub somatycznej, np. skutkiem bólu.

Najczęściej bezsenność jest objawem nerwicy, czasem jest paradoksalnym następstwem długotrwałego nadużywania leków nasennych. Nawet początkowe objawy bezsenności wymagają leczenia, skuteczne są: psychoterapia, zmiana trybu życia, uregulowanie zajęć. Leki nasenne powinno się stosować w ostateczności.


...........gapiąc się już osiemnastą godzinę w monitor zastanawiam się jaki cud musiałby się zdarzyć, by mnie senność zmorzyła. Maniacko oczekując na kolejne posty myśle, że wirtualne życie przyniesie mi odpowiedź na pytanie: kto jeszcze nie śpi? Czyżby to był jedyny cel mojego życia? ---- arthemide


Otwarte od 23 do 7 rano.


Sir klesk --> od niego się wszystko zaczęło, ale uciekl na Sybierie pozucajac nawet Karczme Pod Glodnym Trollem i teraz pewnie tam popija spirytus prosto ze zródła :) Niestety nie zdazyl na setke :(

SULIK --> reanimator wątku, człowiek który nie sypia (o ludzkich porach), ostatnio coraz rzadziej nas odwiedza...Gdyby tak jeszcze czasami postawił coś na stół... mały prowokator , dziewczyny podobno same mu sie pchaja do lozka, albo pcha je sam :) lubi strzelić striptiz w męskim towarzystwie,podobno czasem biega takze nago po parku... i odkrywa swoje małe ale zawsze jakieś atuty :) co przewaznie powoduje usmiech politowania na twarzach przechodniow... ostatnio ma problemy z ciagnieciem :> Postanowił więc trenować i coraz rzadziej nas odwiedza. Lubi podrywać obieżyświatów w karczmach... obiezyswiatow plci obojga oczywiscie ... jego pokoj to przyklad idealnej harmonii i porzadku ,ostatnio w ramach obchodow dnia geja zalecal sie do kilku znajomych z bezsennosci ;) podobno łączy go coś z Banitą :) jeden i drugi mówi że to tylko przyjaźń..:) Swa wielko milosc okazuje Banicie na kazdym kroku i w kazdym watku w ktorym "przypadkiem" sie spotkaja, niesty nie dobrzy ludzie szykanuja ich za to- bo to meska milosc :) A męska miłość jest piękna bo nie ma w związku osoby dominującej. Zresztą jest to prawdziwie zwierzęcy związek (Banita, kotku !Tak pieseczku ?) szkoda że nie ma przyszłości gdyż Banita jest hetero, czego Sulik nie może zrozumieć :P Podczas jubileuszu tak sie zabawial z pannami i z Banita, ze az nam setna czesc skasowano :(

Justynka --> ma bardzo dobry refleks :) Prawdę mówiąc, to gorzej już być z nią nie może... jaki ma gust skopany, banita... :D Chodzą plotki że ma dziecko z księdzem(Paudyn?)... :)lubi się zajmować niepełnosprawnymi i tylko dlatego jeszcze tu wytrzymuje, wszyscy ją kochają :))) Zawsze kochająca, z chęcią z Tobą porozmawia. Za 4.22 + VAT ,a glos ma tak erotyczny , ze albo tylko rano albo wieczorem mozna do niej dzwonic... ale i tak was nie stać na nią :P Lata praktyki i cena wysoka...Przez nia wielu Golowiczow wlasnie ma bezsennosc-a i tak jak juz zasna to im spac nie daje w snach... takie mają koszmary :)Inni znowu maja marzenia senne z nia w roli glownej... . Ona marzy o mańku i Paszczaku (ten wysprząta dom kiedy justa z mańkiem...), uwielbia być całowana po szyji... i nie tylko , ale gdzie jeszcze wie tylko Banita ... przez tydzien umila czas wczasowiczom w lebie - stawka jak za zboze ;))...teraz wiemy, czemu produkt ten znika ostatnio masowo z elewatorow w niewyjasnionych okolicznosciach :) niedługo jedzie na wycieczke nauczyć się stawiać namiot:) przez kilka dni bedzie miala klopoty z pisaniem przez nadwyrezona reke :P,pilna z niej uczennica...ostatnio czesciej pisuje na warszawskiej wyspie... Teraz gdzies nad morzem probuje podrywac marynarzy i ratownikow na numer z topielcem,ale jakos jej nigdy nie idzie i dlatego ratuje ja w ostatnich chwili jej wierny owlosiony Owczarek Niemicki o imieniu Azor , czasem pisze z jakiejs kawiarenki internetowej w czasie miedzy opalaniem sie, a zdzieraniem z siebie spalonej na słonku skóry... Czyż ona nie jest urocza ? wróciła i znowu zaprowadzi tu porządek :) przespala setna czesc ,tzn robiła to co zawsze,ale mniejsza z tym :P 15:0 świetna z niej zawodniczka :)

Banita_bb --> jak marynarz, nie dlatego ze ma dziewczyne w kazdym porcie, ale dlatego, ze tyle razy go pobili w knajpie. Ciekawe co ta biedna Justa w nim widzi... on tez sie zastanawia czym zasluzyl sobie na takiego aniolka:) podobno to kara za grzechy, ma gorzej niz Syzyf... ale i tak wszyscy wiedza ze to najlepsza partia na bezsennosci-tzn jemu sie tak wydaje, a prawda jest taka... :) Jest najlepsza partia, ale tylko dla kochajacego inaczej. Pod warunkiem ze bedzie to partia szachów :)Ok jest najlepsza partia dla plci obojga-ale sam gustuje w dziewczynach.... zabawa z nim przypomina gre w bierki ugotowanym spagetti :P -ale ugotowane spaghetti jest dopiero za trzecim razem..... miał się nie pojawiać ale się pojawia, bo za bardzo lubi Justynke zeby ją zostawić:) dobrze kopie, w ogóle miły z niego chłopak, w nocy trzyma forme ponad norme...spytajcie Juste,ona juz go nie raz miala okazje "przetestowac "...wedlug Wielkiej Palki bezrozumny i dziecinny :> czego dowodem jest fakt, iz zlamal sobie najwiekszy z palcow podczas tygodniowego pobytu na poludniu kraju z jakas tajemnicza niewiasta ,i gdzie mu tam teraz do Pedra ktory moze 4 razy pod rzad :> fałszywie skromny, ma namiot... :) Tylko po co mu namiot jak i tak zawsze sypia nago w towazystwie kilku mniej zidentyfikowanych osob roznych plci, koloru skory, orientacji i wieku - ale On mowi ze wszyscy byli pelnoletni - ale czy na pewno ? Przestał tu pisać, szkoda chłopaka. Jego związek z Sulikiem pochłonął go do reszty, a jego brak wpisów w miejscu gdzie zrodziła się ich miłość jest tylko przykrywką. Tylko jaka to przykrywka skoro "kochają się" w każdym innym wątku...Planuje wstąpić wraz z Sulikiem do organizacji "Mężczyźni na falach" co nie przeszkadza mu spotykać się z pewną kobietą... :) Tylko on i Sulik mieli szanse ujzec na swiatlo nocne setna czesc Bezsennosci, reszta, albo przespala, albo sie zagalipila - teraz bewnie biedaczek leczy kaca i zastanawia sie ilu synow moze spotkac za 9 misiecy ,na impotencje stosuje korzeń zen-szenia(trzeba go tylko dobrze przywiązać:P)

Torn --> kozak z niego jakich mało, nadpobudliwy ale uleczalny przypadek:) Czas pokaze czy wstapi do klubu anonimowych alkoholikow- jak wszyscy tutaj... czy zoofili jak niektórzy :) Poszukuje prozacu w kazdej ilosci - jakby nie mogl zrozumiec ze nie ma lepszego lekarstwa niz 0,5... ostatnio bredzil cos o wprowadzeniu prohibicji... A teraz siedzi i oglada 5 filmow na noc z ktorych zdaje relacje, czasem cos pogra - przynajmiej on tak twierdzi, ale my wiemy, ze sie upija do nie przytomosci po tym jak mu pamiec zaczela w kompie fiksowac ... niby taki z niego Kozak a setke przespal

maniek_ --> wysoki, przystojny, wysportowany... kobiety go kochają, ale kiedy wytrzeźwieje sytucja obraca się o 180 stopni...:) stara się pomóc sobie i innym upośledzonym, tak poznał Paszczaka :) Podobni wieczorem zadowala starsze panie za drobną opłatą, ale za wieksza oplata panami tez nie pogardzi .Ostatnio częściej się "uczy" niewiadomo tylko czego...:) Wzór cnót i bastion moralności w tym wątku. Czasami jego narządy płciowe odmawiają mu posłuszestwa...wtedy idzie do ślepej Justy która nic nie zauważa :)albo na dworzec glowny- tam partnerzy obu plci tez nie maja zbyt duzych wymagan... dzisiaj moze go nie być gdyż szykuje koperty na jutrzejszą mature :)albo załatwi sprawe sam na sam z nauczycielka... maturkę już napisał, czeka go jeszcze część USTNA. CZego się nie dotknie to spartoli, wszystko przez błedne pojęcie honoru :/ teraz przez 3 miesiace opija swoje "kujonstwo" :> kraza pogloski, ze jest nieslubnym synem Paszczaka, choc on sam zarzeka sie, ze co najwyzej corka :) ostatnio zaniedbuje bezsenność :/ pojawi sie po wakacjach jak skonczy 3 miesieczna libacje. Teraz jest z niego prawdziwy chlop - no tak co ten Krakow robli z ludzi - taki spokojny chlopak byl, a teraz nawet nie wie gdzie sie kladze spac, zreszta co to za roznica jak budzi sie i tak w innym miejscu z innymi osobami na sobie. Przepadł bez wieści, aż strach pomyśleć jak ten biedny chłopak, który boi się sam przejść przez ulice poradzi sobie w innych warunkach niż sterylny pokój bez klamek... to ze nie bedzie go w setnej czesci - to bylo oczywiste, nawet na niego nie liczylismy :P

BriskShoter --> czasami wpada ze słowami na twarzy "Witam Banda", podniecają go wiewiórki i inne gryzonie z ogonami oraz konwersacje o mamutach :) Lubi mówić o przystojnych paniach i pięknych panach-do teraz jest zagadka dla nas ktora plec bardziej woli.... zapytane wiewiórki nic nie wiedzą :)Szczesciarz - czyli nie jest bez szans i u mańka i u Justy :> Podobno znalazł szczeście z jedną Tatianą. Zna ją każdy podróżujący trasą A-4. Podnieca go zakładanie nowych wątków i podrywanie obiezyswiatek plci zenskiej....
zawsze usmiechniety, czeka az mu ktos postawi kolejke...albo cos innego :> Paszczak zgłosil się na ochotnika :) ostatnio bawi sie w nadwornego kronikarza bezsennosci. Chetnie pobawil by sie z Sulikiem i Banita pod prysznicem w podnoszenie mydla spiewajac: "la la la... mydelko fa... la la la", anie niesty wstydzi sie podac adresu. Gdyby wszystko robił tak dobrze jak grał w Americasarmy to byłby dużo lepszym człowiekiem, a musicie wiedzieć że wynik wyższy od jednego fraga na rozgrywkę to u niego święto :) Jeden z botow to jest, ale jednak przy czesci setnej wyskoczyl mu error czy inny syf i sie nie zdolal dopisac .Człowiek nieśmiały, skromny, coolturalny oraz wszechstronnie uzdolniony :D Pozatym straszny Dziad z niego i strachajło, ale juz wszyscy sie do tego przyzwyczaili :D

emorg --> czasami jest często, a czasami nie ma go wcale - mieszka w odległej krainie, ale czasem wpada do Polski, a teraz w Bochni siedzi w nagrode za wywolanie miedzynarodowego skandalu dyplomatycznego w czasie pracy w ONZ .. byl tu jako pierwszy, ale jakos na jubileusz nie trafil - moze przy 200 czesci sobie o nas przypomni

pred4tor --> następny człowiek który rzadko śpi, ale tez rzadko sie tu wpisuje. zwykle poprzestajac na wydaniu jedynego slowa, jakie zdolal opanowac, zlowieszczego "BUM" ... jak powiedzial BUM tak wyparowal i go rozerwalo

arthemide --> zagląda tu czasem wymyślajac jakiś tekst, by zniknac na długo w odmętach gierek sieciowych. Drugi nick <Pani Imperator> pasuje do Red Dragona bo faktycznie nia jest. Zeby tego malo bylo zglebia tajemnice mudowego swiata Cygnusa odnajdujac tam swoja druga nature. Eh... kiedys virtual zabije ja... poki co na pohybel wrogom!!!

Paudyn --> sen z oczu spędzają mu cRPG'ki, lubi obciągnąć nalewkę, a czasami przy blasku księżyca obciąga coś innego...:) zabawia sie na Bahamach ze swoją przyjaciółką czarną mulatką zostawiając dziecko na pastwe losu:) Podobno parę dziwnie wyglądających owieczek to jego sprawka,jak każdy duchowny lubi kobiety w kisielu i doświadczenia na zakonnicach, wszystko dla dobra nauki... :) Pojawia się coraz rzadziej...Z braku dostepu do baranow czesto jezdzi do schronisk dla zwierzat...lepiej nie wiedziec po co... , lubi filmy przyrodnicze:)hmm zwal jak zwal wszyscy wiedza jakie to filmy... ostatno zajęty w seminariu, ponoć ma dyżur w szafie... ostatnio widziany byl na meczu K.S.GOL, gdzie degustowal najnowsze probki mszalnego wina, typ urody, który preferuje u kobiet to chaotyczna ładna ,ostatnio ma problemy z twardym....Tylko czekać aż mu pamięć zacznie wysiadać... jak na ksiedza przystao musial odprawic nocna msze wraz ze skladaniem ofiar z dziewic - ktorych malo juz jest po jego akcjach duszpasterskich

Shakka --> powoli i bez pospiechu wpada na watek od czasu do czasu, ale z pospiechem znika z niego, nieszczesliwy posiadacz radeona ;) ,lubi seks, wódke, seks samochody, seks, kobiety, seks,,,aha i jeszcze seks :) lubi sie podlizywac Juscie ,zamieszkuje w przytulnym pokoiku bez katow i klamek :P .. eeee... nie bylo go podczas jubileuszu :(

NecroCannibal --> przybywa późno i jeszcze później się oddala, ma problemy z wypróżnieniem i dlatego nie moze spac. a spi sobie smacznie pewnie w trumni i dlatego go nie bylo

Service Pack --> masta bitch, wieczny zwyciezca (przynajmniej on tak myśli), to jego brzydota nie pozwala mu spać, ostatnio nieobecny, kupił kominiarkę i chodzi na miasto... msci sie za Paszczaka na rowerach, podobno jego druga ksywa jest straszny pedro....ostatnio mu zeby mleczne wypadly.... kabelek z niego :)jedyny facet z jajami ktory nie boi sie dyskusji z panem m. ...czego nastepstwem byl ban na kilka nickow. Ale jest nadzieja ze sie ustatkuje- nie ma to jak bycie pantoflarzem :> ma problemy z samoocena, mysli ze wszystkie dziewczyny chca go poderwac...ostatnio udawal 64-letniego geya, za co zyskal wielka sympatie Paudyna...moze cztery razy pod rzad... chlip chlip-cytat z alternatywy 4- szkoda chlopa po prostu...dostal skierowanie na odwyk... ee nie tak mialo byc-dostal bana na ip :((( panie świeć nad jego duszą

Paszczak --> alkoholik... to malo powiedziane, przyszły degenerat, ale kobiety lgną do niego jak muchy do gówna, to ten wrodzony, kobiecy instynkt opieki nad upośledzonymi stąd też sympatia Justy do mańka... i Paszczaka, ma slabośc do gorsetow, sam czasami nosi :) Bardzo cierpi, stracił przyrodzenie w wypadku rowerowym... teraz jest czestym klientem sex shopow-szuka protezy idealnej i tak jest tym zajęty że ostatnio go tutaj nie widać, obejrzał American Pie i bawiś się teraz swoją nową protezą i odkurzaczem... Marzy o złotej protezie, ale taka się słabo wygina, a mu potrzebna nadzwyczaj elastyczna :)dlatego od miesiecy eksperymentuje nad wkladkami zelowymi- jak widac bez skutku... do końca życia pozostanie mężczyzną niepełnowartościowym :) Ale .... ma tez - o dziwo - jakies zalety, dobrze gra w warcaby... ale upiera się by przesuwać pionki swoją protezą... Nic nie dopisze-trzeba chlopcowi wspolczuc po prostu ... :> ostatnio robi z siebie intelektualiste, z zalosnym skutkiem...lubi ogladac muskularnych panow i pieski podczas akcji :) i nie tylko oglądać... :) przez antypatie do Banity nie pisuje juz na Bezsennosci ;P, ale jdnak sprawa diametralnie sie odmienila gdy na lamy forum powrocila Katrin20, o tym człowieku po prostu złego słowa nie można powiedzieć, „ miły, uczynny, inteligentny, błyskotliwy, cnotliwy :), przystojny, kawaler, bogaty, hojnie "wyposażony" przez naturę - ten chłopak to złoto, nie człowiek ! „- tak mówi o sobie, widać że chłopak ma wybujałą wyobraźnie :) , po winie mszalnym od znajomego proboszcza zreszta :P Tak sie spil ze tydzien spal w rowie kolo remizy po piatkowej imprezie - wiec teraz odsypia imprezke na detoksie z milimy paniami ktore uwielbiaja robic mu z rana lewatywe

Hellcat --> Czołgista. Lubi się bawić swoim małym czołgiem a w przypływie radości pokazuje go nawet innym :) poniewaz uwielbia, jak ludzie wokolo sie usmiechaja. Wsiadl w czolg i pojechal podbijac inne karczmy, albo i nie wsiadl... a kto by go tam wiedzial.. najwazniejsze ze na jubileuszu nie byl :(

Danley --> miejscowa zegarynka :) siedzi na wiezy czasu i i obserwuje co przez portal przelazi :DD po awarii zegara nie moze spac ze zgryzoty :> kupil wiec sobie kompas,swoja punktualnoscia moglby zawstydzic niejeden zegar atomowy.. niesty reaktor atomowy w jego zegarku stracil chlodzenie, a co za tym idzie troche nawalil i potwtorzyla sie sprawa z 86 z miasteczka Charnobyl.... niesty zwiazku z ta sprawa jubileusz musial odbyc sie i bez niego :(

Mr.Bungle --> jak każdy tutaj, ma małe problemy z alkoholem, ale przypadek do uratowania:),zdobywa kobiety na swoje porsche 911-szkoda ze ma je tylko na zdjeciu :P Jego z kolei kreca zieloni snajperzy .....

Soul --> dobry pasterz, sprawuje piecze nad zbłąkanymi bezrozumnymi owieczkami (Banita) z bezsenności, przez wszystkich lubiany i szanowany za ojcowska reke, ktorej cudowna moc okazuje zwlaszcza w kontaktach ze swoimi adopotowanymi synami :> A Soul jak to Soul - niby go nie ma, niby nic nie widzi, a bana dac lubi. I to własnie nie daje spokoju Banicie, który po pierwszym kontakcie mailowym spodziewał się czegoś więcej, a Soul jak to Soul... pewnie to on skasowal watek :(

Adamss --> Dobry Reddsik utrzyma go przy życiu. Czasami nie wytrzyma napięcia i walnie w kimę...cóż, nie ma jeszcze zbyt wytrzymałej psychiki, ale co tam..Całe życie przed nim! :) Poszukuje czegoś, lecz do końca nie wie co to takiego, więc błąka się po nocach i czasem trafi w to właśnie miejsce." "Ostatnio fascynuje się gwiazdami i szuka innych ciekawych stron nocy poza siedzeniem przed komputerem :). Jak to zwykł mówić po bezsennej nocy: Całe spanie psu w dupę."

katrin20 --> Zoofilka. Kręcą ją różowe mamuty i owłosieni faceci. Sni o mamutach,i chyba brakuje jej zebow bo pisze doblanoć i nie chce pokazac zdjecia, liczba postów ponad norme :) Marzy o orgietce. Tzn marzy o wogole czymkolwiek co kojarzy sie z orgietka.... ostatnio jej tu nie widać ... niestety wrocila ;( :PPPP

Req --> a tai koles co niby jest, a go ni ma - pewnie zabawia sie z Cenobionitami w pokoiku rozkosz i dlatego na niego tez nie mozna bylo liczyc podczas spijania setki :)

Z Lisciem na Glowie --> nie chcial wpisu ale.. -tez ma

Soul Surfer alias Scandal tez sie tu czasem pałęta ;) , mysli ze jak zmienil nicka to go nikt nie pozna. A poki co popija z nasza Gromada jak zaczal nazywac innych bezsennikow. "Mozna go nazwać: "Dobry gośc" bo wie kiedy ma wyjść, wychodzi akurat wtedy gdy jest jego kolej na postawienie na stół jakiegoś trunku. Kiedy zaś niepostrzeżenie wraca (choć tylko jemu się tak wydaje) tłumaczy sie mówiać że własnie miał pilnego fona od swoich fanek (tak, tak a świstak siedzi..., które podrywa tekstem: "Cześć maleńka, ja jestem dziennikarzem a ty masz śliczne oczy, i stanowisz wspaniały materiał na artykuł do napisania u mnie w domu". To by może wyjaśniało dlaczego nieraz skarży się na bóle zębów. Jedno stwierdzenie ciśnie sie na usta: "Nie dość że kłamca to jeszcze kobieciaż" Jedną z jego niewielu (!) dobrych cech to, to że lubi rozdawać kwiaty pięknym dziewczynom choć jak życie pokazuje zdarzają się przypadki że dziewczynie podaruje piwo, a facetowi kwiatka..."

Angelord --> "Zwykłą nocą, bez opoki, albo świtem niegłębokim, w poplątanych, mrocznych myślach - gram w Bezsenność... Sen ostatni - taki tylko bowiem został - na godzinę czarną zsyłam... Niech go diabli ! Razem ze mną ! Ale póki nie śpię jeszcze, no to w zwykłej, prostej nocy, życiem bardzo niegłębokim, w poplątanych, mrocznych myślach - gram w Bezsenność... <Zamknę oczy - widzę Ciemność i... browara - a nie lubię, gdy on mara...;-P>"

Goozys[DEA] --> Wpada bardzo rzadko i wciąż ubolewa nad tym, że wątek zmienił się w kolejną karczmę...

Ewelina_m --> czule sie zegna zawsze ze wszystkimi ....

Mysza --> może zacznie tu wreszcie pisac...

Zetka --> zwabiła swoją osoba tu Myszę ......

Siwy4444 --> dziwne , ale nawet on sie tu zaczal wpisywac;) Mówi o sobie, że jest sympatyczny ale kto go tam wie :D

3 Kawki --> biedak leczy tu swoje małe :> kompleksy

Pisz --> wielbiciel męskich "słoników" oraz wszystkiego co koszerne :>

Soldamn --> Pragnie aby wszystkie krówki miały duże wyymiona :D

Poza tym wpadają także: kamil210, Fenris_ek, Quicky, SamHaukneS, [HNTR], ..KmP.., następny, Mazio i czekają, aż ktoś coś (nie)miłego o nich napisze do wstępniaka (:D)


poprzednia część:

28.02.2004
00:59
[2]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

1wszy :)

28.02.2004
01:00
smile
[3]

Coy2K [ Veteran ]

drugi :P

28.02.2004
01:00
[4]

zarith [ ]

3?

28.02.2004
01:01
smile
[5]

Torn [ Merces Letifer ]

Powrót 'to da roots'...
w nagłówku obrazek pt. "Missing Link" :)
Miłego blabla-nia...
idę spać :]

28.02.2004
01:01
smile
[6]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

ma sie ten koci refleks;);) jestem 1wszy i to w Jubileuszuu :) jeej! :)

28.02.2004
01:01
smile
[7]

Siwy4444 [ Senator ]

Heh, mialo byc uroczyscie i na galowo.

28.02.2004
01:02
smile
[8]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

kurde... przegapiłem...

28.02.2004
01:02
smile
[9]

Torn [ Merces Letifer ]

Z okazji 150 części postawiłbym piwo, ale gdzieś mi jpega wcieło :>
Spooooro już części za mną.. nie wiem dokładnie ile, ale było tego troche...
Mam nadzieje, że do 300 dociągne :)
..logout..

28.02.2004
01:04
smile
[10]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy

no byc mialo, ale sie gospodyni nie zgodzila na przerobke i tak wyszlo ;(

28.02.2004
01:05
smile
[11]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

Torn -> ja bym na Twoim miejscu, *staruchu* :) , martwił sie czy dociągniesz do 200 :) najwyżej jako człowiek-roślina ;]

28.02.2004
01:06
smile
[12]

Coy2K [ Veteran ]

SamHaukneS >>> dostales fory :P

28.02.2004
01:07
smile
[13]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Coy2K

jako expert od photoshopa co powiesz o tym zdjeciu?:)

28.02.2004
01:08
smile
[14]

Coy2K [ Veteran ]

od paint shop pro :-) ...ktory to ty ? :-)) ten z owlosiona klata ? ;-)

28.02.2004
01:10
smile
[15]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Zgaduj- masz do wyboru- pisz, Siwy i ja :P

28.02.2004
01:10
smile
[16]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


edit dla ubogich- Pisz of korz...:>

28.02.2004
01:13
smile
[17]

pisz [ nihilista ]

łooo kurna
a ja taki stłamszony i wygnieciony!

Siwy--> gdzie mój najlepszy frak? Mam nadzieje, że nie siedzisz na nim?! :)

Banita--> ta owłosiona klata to jakiś sygnał dla mnie? :>

28.02.2004
01:15
smile
[18]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Witam...znów mnie nie ma w wstępniaku :/
Łech!

28.02.2004
01:17
smile
[19]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

dobra... uwaga, uwaga! szybki kuuułiiz !
1 ważne pytanie....robiebadania dla IZSBZCOLZPZ *'

- Co teraz (w tym momencie!!) robicie?!

tylko szczerze bo i tak nasz wykrywacz kłamstw i bluzg wszystko wyczuje!
zebyście nie myśleli, że to nie jakiś szfindel*'':) to powiem że ja ... ugniatam plasteline ;] :)

* Instytut Zajmujący Się Badaniem Zajęć Chwili Obecnej Ludzi Z Problemem Zasypiania
*'' szfindel [z ws. r. njk. przym.] - przekręt,szachrajstwo




:] powinienem sie położyć ;)

28.02.2004
01:18
[20]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Piszę list...bynajmniej nie motywacyjny :P

* myśli *

28.02.2004
01:18
smile
[21]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

SamHaukneS ----> Czytam wstępniaka... i co jakiś czas klikam F5

28.02.2004
01:19
smile
[22]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz
ta klata miala byc dla Justy, ale z wiadomych wzgledow ...nic z tego nie wyszlo...:>

28.02.2004
01:36
[23]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Taka cisza bo wszystcy są w trakcie "robótek ręcznych" czy tylko mi się tak wydaje:>

28.02.2004
01:38
smile
[24]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

yyyy...........ja gniote plasteline :)

28.02.2004
01:39
smile
[25]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

a ja.....stukam...w klawiature :)

28.02.2004
01:57
smile
[26]

Siwy4444 [ Senator ]

Ja chwale się swoim nowym zdjęciem kolegom.
:)

28.02.2004
02:01
smile
[27]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Siwy -----> Jaaaasne... chyba koledze... w późniejszej części dokumentu zwanym "prezesem"...

28.02.2004
02:03
smile
[28]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

dobra plastelina ma dość :) branoooc

28.02.2004
02:03
smile
[29]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy

uwazaj, bo dam inne , i bedzie obciach :)

28.02.2004
02:08
smile
[30]

Siwy4444 [ Senator ]

Czego się pieklicie? Wrzuciłem tylko na irc'a.

28.02.2004
02:15
smile
[31]

pisz [ nihilista ]

miałem świętowac do rana, ale nie wyrabiam...:/

jeszcze teraz ten nagi Siwy, już na wszystkich forach i czatach w necie, to za dużo - nawet jak na mnie :>

gutnacht!

28.02.2004
02:17
[32]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Branoc pisz

28.02.2004
02:17
smile
[33]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

BAN!TA ----> Daaawaj

28.02.2004
02:53
[34]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Dobranoc...

28.02.2004
03:13
[35]

Ptosio [ Legionista ]

Ja nie spie ale juz niedlugo ide spac ;)

28.02.2004
03:14
smile
[36]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

ptosio -----> no to dobranoc

28.02.2004
03:26
[37]

ewelina_m [ secret ]

ja nie śpię.

28.02.2004
03:27
[38]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

ja znikam...
dobranoc all...

28.02.2004
03:29
[39]

ewelina_m [ secret ]

słodkich snów Cicha Śmierć ;)

28.02.2004
04:58
[40]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

28.02.2004
05:07
smile
[41]

Brisk. [ Chomik ]

YoO sie znaczy Zwyczajem Witam Banda :D

KrK czeka :D

................DobryDzień [oby Dobry]....

28.02.2004
23:13
smile
[42]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

hehe pierwszym zamknął i pierwszym otwieram :D

28.02.2004
23:14
smile
[43]

Coy2K [ Veteran ]

:-)
Brisk mowilem ci juz zes moj idol ? ;-))

28.02.2004
23:20
[44]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Hieloł wszystkim :D
nie wiem czemu tu jestem (swoją drogą - ja nic nie wiem ;P) skusił mnie chyba tytuł: bezsenność: to coś dla mnie ;D

28.02.2004
23:22
smile
[45]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand tak jasne :D Dojdzie 0.oo i pójdziesz spac :D

Coy2K Cze :D

28.02.2004
23:23
smile
[46]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobry wieczór!!

28.02.2004
23:23
smile
[47]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk spać? owszem pójde ( w końcu jestem Twoją fanką - Twe życzenie mym rozkazem pfffff :PPP) ale na pewno nie spać ;DDD

28.02.2004
23:25
smile
[48]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć YoO :D

Diamand nie spac? :D Hmmm ciekawe ciekawe :D

28.02.2004
23:25
[49]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

Ehh Nudze się strasznie bo w domu net padł i jestme na wyjeździe (mniejsza o to gdzie) i siedzie na pseoudo cafe..
Wątki są jakby martwe oprócze tego :D
Więc napisze cos zeby się nie nudzić

Heh Dobry Wieczór póki co

28.02.2004
23:26
smile
[50]

Brisk. [ Chomik ]

Szef Nazguli ano Witam Pana :D

28.02.2004
23:28
smile
[51]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk no chyba mi nie powiesz że Twoizm zdaniem po północy można tylko spać pfff..... :PPPPPPPP;D
Cicha śmierć, Szef Nazguli - Zły wieczór, zmęczony wieczór.... ;D

28.02.2004
23:29
[52]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

o boże..pana..
To aż tak źle??
Już dzieci do mnie mówią prosze pana czy mógłby pan mi cośtam cośtam??
ehh i tu jeszcze na forum..zaraz się pochlastam..

28.02.2004
23:30
smile
[53]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

bry
hehe Brisk mnie tez bys mogl tak witac :DD

28.02.2004
23:30
smile
[54]

Fenris_ek [ Fen ]

Zieeew dobry, właśnie wróciłem i widzę że tu 150tka!

Cze wszystkim.

28.02.2004
23:31
smile
[55]

Brisk. [ Chomik ]

Szef Nazguli dzieci? :D qrna znów mi pewnie nie beda chciali sprzedac piwa :D Jakie qrna dzieci? :D

Diamand grzeczne dziewczynki po 0.oo spią :D

28.02.2004
23:32
smile
[56]

Brisk. [ Chomik ]

Fenris_ek YoO :D

Flaczus a niby jak Panie Dziadu :D

28.02.2004
23:33
[57]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> to ty masz więcej niż 17 lat?? (joke)

28.02.2004
23:34
smile
[58]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć nie :D

28.02.2004
23:35
[59]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

Hmm tu leci dobre 20 postów na minute..
Z nudów własnie przeczytałem wstępniak ;)
heheheh niektoe texty są powalające..
czyj hory umysł mógł to stworczyć??

heh nie mówie ze jesteś dzieckiem(no ale różnie to bywa ;P na forum tyle matashuf się pojawiło że ja dziękuje

Dobry (czy tam jakikolwiek mniesza o to) Wieczór tym którym jeszcze nie powiedziałem

28.02.2004
23:35
smile
[60]

Fenris_ek [ Fen ]

Che che, cze Szef Nazguli, ty zabytku :P
Nie załamuj sie, przed nami drugi młodość, a potem trzecia, czwarta... wiesz co najbardziej odmładza? ;)

28.02.2004
23:38
[61]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenris_ek ---> kobieta?? u boku??

28.02.2004
23:39
[62]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

Hehe nie wiem i coś mi mówi że będzi że bezpieczniej jeśli nie zapytam :D

28.02.2004
23:39
smile
[63]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk no wiesz... niby mówiłam..... ale doszłam do wniosku że i tak grzeczna nie jestem więc... :PP:D
aa i witam all... :D

28.02.2004
23:39
smile
[64]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Szef Nazguli
kazdy dopisywal czasem po jednym zdaniu, i tak po kilkudziesieciu watkach sie uzbieraly takie historie
Brisk
chociazby- dobry wieczor Szanownemu Panu?:D

28.02.2004
23:40
[65]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand -------> chodzisz za mną, czy ja za Tobą??

28.02.2004
23:41
smile
[66]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand kręcisz kolezanko a ja to wyczuwam na odległość :D

Flaczuś no no no nie spodziewałem sie że mnie zaczniesz tytułować dobry wieczor Szanownemu Panu :D Jestem pod wrażeniem :D Powinienes dostac nagrode od Justy :D

28.02.2004
23:42
smile
[67]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

hej all śpiochy:P

28.02.2004
23:42
smile
[68]

Siwy4444 [ Senator ]

!spice up your life!

28.02.2004
23:43
smile
[69]

Brisk. [ Chomik ]

Femme WItaj :D

Siwy YoO :D ps.Gdzie pisz? :D

28.02.2004
23:44
[70]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

Heh dobra za długo nie posiedziałem ale zaczne wątek częściej odwiedzać gdyż wpisują się tu bardzo interesujące .."osobniki"(to chyba odpowiednie słowo(?))

No cóż nie jestem senny ale już mnie z Cafe wyganiają ;)
Trudno narq
i miłch snóf(kiedykolwiek nastąpią :D )

28.02.2004
23:44
[71]

Fenris_ek [ Fen ]

Ten jak zwykle jak cos palnie... (siwy) :]

cicha śmierć - w nagrodę za poprawną odpowiedź zdobywasz talon na... eee, na cos tam ;)

28.02.2004
23:44
smile
[72]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisk-------> heeeeeeeeeeeeya :) znaczy dawno Cię nie widziałam:P

28.02.2004
23:44
[73]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

Heh dobra za długo nie posiedziałem ale zaczne wątek częściej odwiedzać gdyż wpisują się tu bardzo interesujące .."osobniki"(to chyba odpowiednie słowo(?))

No cóż nie jestem senny ale już mnie z Cafe wyganiają ;)
Trudno narq
i miłch snóf(kiedykolwiek nastąpią :D )

28.02.2004
23:45
smile
[74]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Cicha śmierć ja tu byłam pierfsza pff....... :PPPP;D
Brisk hmmmm a ja na razie nic nie czuje... zawsze miałam słaby węch.... ale kręcę się - racja - mam fotel obrotowy :P:D

28.02.2004
23:46
smile
[75]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Szef Nazguli
i utytulowani- pisze to posiadacz tutulu- cham roku 2003 :D

Brisk
tabletki...szybko bierz te tabletki ...:D


28.02.2004
23:46
smile
[76]

Brisk. [ Chomik ]

Femme no ja tez Cie dawno nie widziałem....czy ja CIe kiedykolwiek widziałem?! :D

Diamand Ty TyTy uważaj bo takie krecenie bywa niebezpieczne :D

28.02.2004
23:46
smile
[77]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Szef Nazguli ---> branoc:) a widzisz ja w mojej caffci jeszcze sobie moge siedzieć...chociaż na gralni jestem sama:P

28.02.2004
23:47
smile
[78]

Brisk. [ Chomik ]

Flaczuś te niebieskie czy te z cyjankiem? :D

28.02.2004
23:48
[79]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisk------> chodzi mi o Twojej niezwykle podniecające czarne literki na ekrania....oł yes :) tak wiem odbija mi ze zmęczenia:P do not comment :D

28.02.2004
23:49
smile
[80]

Brisk. [ Chomik ]

Femme o ja bym mógł to skomentować i to wyjatkowo dogłębnie :D Ale skoro nie to nie :D

28.02.2004
23:50
[81]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> te niebieskie wyglądają ciekawie... ciekawe czy to te o których myślę...

28.02.2004
23:50
smile
[82]

Fenris_ek [ Fen ]

Femme, jeśli przejrzysz poprzednie wątki to wyjdzie z nich jednoznacznie, że Brisk. woli chłopców... najlepiej młodych ;]

28.02.2004
23:52
smile
[83]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Brisk Ty Ty Ty... eeee.... Ty... hmmm krętaczu :PPPPPP :D w kółko coś kręcisz :PPPPP
a ja o siebie zadbam, nie bój żaby... ;P;D

28.02.2004
23:52
[84]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisk ----> dzieki :D

28.02.2004
23:54
[85]

HoWaRaNg [ Konsul ]

A ja nie moge spac bo mnie duchy ciągle budzą ja je lasterm i ide spac a te znowu, normalnie PARANOJA !!!!!!

28.02.2004
23:55
smile
[86]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Fenris -----> no wiesz....jestem rozczarowana :P chłopców hmm.....no to by wyjaśniało skąd się wzięło to "dogłebne skomentowanie" ;P

28.02.2004
23:55
smile
[87]

-=Diamand=- [ Generaďż˝ ]

Dobra lecem mam nadzieję że trafie na te północ Brisk hehe... jakby co to służe... pomocą ofkorz... ;D
Baj baj wszystkim ...... karmelkowych snuffff...... :DD

28.02.2004
23:56
smile
[88]

Brisk. [ Chomik ]

Diamand oj ja wiem że Ty zadbasz o siebie i to bardzo dobrze hehe :D

Fenris_ek nie przedstawiaj mnie w fałszywym świetle przed Femme którą troche juz znam i ona wie że wole zwierzatka :D

Femme do usług :D

28.02.2004
23:56
smile
[89]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Diamand ---> miłych snów

28.02.2004
23:57
smile
[90]

Brisk. [ Chomik ]

Femme ojojoj nie wiesz skad i nie chciej wiedzieć :D

Diamand a nie mówiłem :D

Cicha śmierć no nie wiem :D Po niebieskich zawsze sie dziwnie czułem :D

28.02.2004
23:58
smile
[91]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisk -----> ah zwierzątka...zawsze lubiłeś męczyć :> np. ptaszki :P eee....od tej strony jednak Cie nie znałam :)
Diamand ----> sweet dreams:)

28.02.2004
23:59
smile
[92]

Fenris_ek [ Fen ]

Ok, Brisk.
Sprostowanie: Brisk. lubi wszystko, co da się złapać i na drzewo nie ucieka.
Bliższe prawdy? :P

Dobranoc, Diamand

29.02.2004
00:00
[93]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ------> robiło ci się ciasno??:>:P

29.02.2004
00:00
[94]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

Brisk ---->ok ja już o nic nie pytam....hehe i tak Cię lubie :-)
a w ogóle to zmykam all bo caffe zaraz zamkną :P
dobranocka i w ogóle do łóżek:P

29.02.2004
00:02
[95]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Femme ----> papa;-)

29.02.2004
00:03
smile
[96]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć nie :D spodnie mi spadają :D

Femme dobra dobra :D Lubisz pffff to ja czekam cotez Ty takiego chcesz ode mnie że tak słodzisz :D ps. Tak wszyscy czekaja na ta Twoją 18 z utesknieniem no ja nie wiem so to bedzie :D

Fenris_ek tylko bez podziałów :D Fruwa, lata pływa nie ważne :D To sa szczegóły :D

29.02.2004
00:08
smile
[97]

Fenris_ek [ Fen ]

Sie też chyba zaraz położę... powyję jeszcze trochę do księżyca i spróbuję zasnąć.

ZZZzzzzzz.....

29.02.2004
00:13
smile
[98]

Siwy4444 [ Senator ]

Brisk --> Nie wiem gdzie on jest. Ja od 16ej do przed chwilą spółkowałem. Aktualnie jestem cieniem człowieka.
:)

29.02.2004
00:14
smile
[99]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy no to on pewnie w takim razie też cieniem jest :D
Fenris_ek papa :D

29.02.2004
00:27
smile
[100]

Brisk. [ Chomik ]

Wpedzacie mnie w senność :D

29.02.2004
00:30
[101]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenris_ek ---> papa

Brisk ----> kto (jest cieniem)?? nie jestem w temacie

29.02.2004
00:30
smile
[102]

Siwy4444 [ Senator ]

Brisk --> On zdaje się z tych szczuplejszych.

29.02.2004
00:32
smile
[103]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy oszczędź mi szczegółów :D Flaczuś mi da potem kasete to se lookne so i jak było :D

Cicha śmierć i niech tak zostanie :D

29.02.2004
00:35
[104]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

aaaa!! pisz!!

29.02.2004
00:36
smile
[105]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy no to on pewnie w takim razie też cieniem jest :D

text miesiaca:)buhahahaha

29.02.2004
00:37
smile
[106]

Siwy4444 [ Senator ]

Brisk --> Echhhh. A Ty widzę nadal w świecie spisków i knowań. Malwinka nie lubi ani kamer, ani podsłuchów. Nawet Banita nie wie co tu się działo.

29.02.2004
00:38
smile
[107]

Brisk. [ Chomik ]

flaczus ja i tak sie hamuje w tym momencie :D

29.02.2004
00:40
smile
[108]

Brisk. [ Chomik ]

Flaczuś :D

Siwy ponoć wyobrażanie sobie kogoś pomaga czasami ale jest niesprawiedliwe wzgledem partnera więc nie rób tego piszowi :D

29.02.2004
00:45
smile
[109]

Siwy4444 [ Senator ]

Brisk --> Nie uciekam się do forteli w Twoim stylu. BTW: Przyłączam się do głosu Banity. Natychmiast weź pigułkę.

29.02.2004
00:48
smile
[110]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy jesteś nieprzekonywujący :D Nie robisz na mnie wrażania :D Ucz sie od Flaczusia lepiej :D

29.02.2004
00:50
smile
[111]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


pigulki?yyy nie widzial ktos moich pigulek?zawsze je ze soba mam, gozdzik tfu..Justa miala racje sa mi bardzo potrzebne :)

29.02.2004
00:51
smile
[112]

Brisk. [ Chomik ]

Flaczus uuu Ty bidulku :D

29.02.2004
00:51
smile
[113]

Siwy4444 [ Senator ]

Brisk --> Czego niby mam się od niego uczyć? Od czasu jak się nabawiłeś niekontrolowanej zmiany płci osobliwie ku wieczorowi i tak niewiele do Ciebie dociera.

29.02.2004
00:53
smile
[114]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy --> nie piłem, nie brałem, a jakoś nie lapie tego :D ....czyli wszystko w normie :D ufff a już sie wystraszyłem że cos nie tak ze mną :D

29.02.2004
00:54
[115]

techi [ Legend ]

Moi drodzy forumowicze, nie rozumiem za bardzo idei tego watku, lecz rozumienie nie nalezy do cech człowieka :)
Niestety tym oto postem żegnam zgromadzonych i idę odpocząć bo dniu sobotnim :)

29.02.2004
00:54
smile
[116]

Siwy4444 [ Senator ]

Brisk --> No właśnie, znowu nie dotarło.
:)

29.02.2004
00:58
smile
[117]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy ale nie tylko nie do mnie :D

29.02.2004
01:01
smile
[118]

Siwy4444 [ Senator ]

Brisk --> Nieważne, mówiłem do Ciebie. Okey, dzisiaj bierz te niebieskie, może jutro będzie lepiej.
:)

29.02.2004
01:03
smile
[119]

pisz [ nihilista ]

joł

Brisk---> jestem, jestem...musiałem przeczekać, by uśpić podejrzenia :>

Widzę, że znowu szalejecie.... bierzcie w koncu te pastylki i tabletki, bo znowu wylądujecie w pokoju bez klamek

29.02.2004
01:05
smile
[120]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy nie wiem czemu ale mam wrażenie że chcesz mnie czyms nafaszerowac a potem wykorzystać :D

29.02.2004
01:06
smile
[121]

Brisk. [ Chomik ]

pisz!! *cieszy sie* co ten Bydlak CI zrobił ? :D

29.02.2004
01:10
smile
[122]

pisz [ nihilista ]

Brisk--> który? <trzepocze rzęsami> :P

29.02.2004
01:10
smile
[123]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


ej no zostaw Pisza, biedak teraz musi pisac posty na STOJĄCO :D

29.02.2004
01:11
smile
[124]

Brisk. [ Chomik ]

pisz ja chciałem iśc spać!!! :D

Flaczus leżeć :D

............DobraNoc....

29.02.2004
01:14
smile
[125]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz
doigrasz sie, doigrasz :>

29.02.2004
01:15
smile
[126]

Brisk. [ Chomik ]

Flaczus mi nigdy takich obietnic nie składałeś :(

...........DobraNoc....

29.02.2004
01:19
smile
[127]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Brisk ---> Tobie nie skladalem, bo Justa jest o Ciebie bardziej zazdrosna niz o Pisza, ale jako ze jej nie ma, to masz tu na dobranoc <cmok> i jescze....a nie...za to by mnie zabila...:>

29.02.2004
01:23
smile
[128]

Brisk. [ Chomik ]

Flaczus i tak twierdze że mnie zaniedbujesz :D Dlatego sie sam ze soba spotkasz na nastepnym spotkaniu pffffff :D

Ostatni raz......

......................DobraNoc....

29.02.2004
01:30
smile
[129]

pisz [ nihilista ]

Banita--> faktem jest, że ja jeszcze mam tą wspaniałą możliwość siusiania na stojąco :P

ale może sie doigram...jakies propozycje? zobaczę kiedy mam wolne :>

a w ogóle Brisk już poszwedł to nie musimy sie krępować...

29.02.2004
01:31
smile
[130]

Brisk. [ Chomik ]

pisz ja wszystko widze, ja wszystkie wiem, ja wszystko słysze :D

..............DobraNoc....

29.02.2004
01:33
smile
[131]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Pisz
jak mi sie tylko bedzie chcialo poswiecic godzinke czy dwie na przerobki to tylko bedziecie kwiczec wszyscy- musze miec znowu natchnienie..:>
btw- buhahaha ale Soulcatcher zjebal Piotrasqa na watku o nowej ksywce :>>>

29.02.2004
01:35
[132]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

dobry-wieczorson. Tu ja.

29.02.2004
01:36
[133]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

BAN!TA ----> fakt, telekomunikacja....

29.02.2004
01:37
smile
[134]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

kurde juz to tak fajnie nie wyglada, bo zmodyfikowal ja 2 razy ;(
SamHaukneS
hi

29.02.2004
01:37
smile
[135]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

właśnie siedze na nowo-nabytym fotelu dyrektorsko-prezesowkim :D całym w skórze i jest wygodny :) nie powiem :) tylko cygara w buzi potrzeba do imidżu prawdziwego biżmeszmena
:-)

29.02.2004
01:40
smile
[136]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]

SamHaukneS
aaa to gratuluje, ja od jakiegos roku fundnalem sobie prezesowskie biurko- duuuze, ladne i ciezkie, takze znam to uczucie :)

btw jak myslicie- mam chyba duze szanse na tego seniora nie?:>

29.02.2004
01:41
smile
[137]

Coy2K [ Veteran ]

ja zbijam.
trzymajcie sie cieplo :-)

29.02.2004
01:42
smile
[138]

pisz [ nihilista ]

Banita--> jak wreszcie ten Brisk ze swoimi długimi uszami i łypiącymi oczkami pojdzie paszoł, to też będe kwiczał :P

Soul ostatnio wziął się troche za porządki które nawiasem mówiąc nic nie zmienią (jak moje porządki w pokoju ;)

A Piotrasq to ostatnio daje tylko takie jednoznacznie nacechowane posty, wiec nie wiem czym sobie miał by zasłużyć....ja tam swojego kandytata na pogrubienia mam :>

29.02.2004
01:44
smile
[139]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

Taa :) to połączmy fotel i biurko i już będziemy dobrze prosperującą firmą na rynku :-) tylko trzeba uzgodnij kto, kiedy i gdzie siedzi :) reszte zrobią sekretarki :-) *prosze mnie nie łączyć pani Basiu* :-)

^
|
Banita

29.02.2004
01:46
smile
[140]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz --> Niesamowite zdjęcie.
:)

Banita --> A ile takie biurko kosztuje i jak duże jest?

29.02.2004
01:47
smile
[141]

Banita_bb [ bo był za miły ]


SamHaukneS
tiaaa. ale lepiej nie Pisz tego tak publicznie, bo Brisk i inni moga byc zazdrosni...aaa i nie wspominaj o naszej pani Basi bo Justa mi oczy wydrapie :>

Pisz
o mnie mowisz?:P

29.02.2004
01:50
smile
[142]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

psst Banita *szepcze* ... z tej Basi naszej to niezła dupcia jest :) niewykształcona i ładniutka :) :)

nikt nic nie słyszał, nikt nic nie przeczytał.. nikt nie widział i nikt nie wie :-)

29.02.2004
01:57
smile
[143]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

pssst *znów szepcze do Banity* a słyszałeś że podobno pochodzi z Chin? albo z Korei płd. .. nie słuchałem jej bo wolałem patrzeć :-) --->

29.02.2004
01:59
smile
[144]

pisz [ nihilista ]

hehe, wystarczyło wspomnieć o dużym, ładnym i ciężkim to Siwy od razu się pojawił :>

ja też mam duże i ładne, ale tak się nie chwalę :)

29.02.2004
02:00
smile
[145]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy
hmm trudna sprawa , bo ja chodzilem za takim biurkiem kilka miesiecy bo mialem strasznie duze/glupie wymagania tzn duza polka na komputer- wysoka szeroka itd, nastepnie zeby sie spokojnie 2 a w extremalnych warunkach i 3 monitory na nim zmiescily, itd itp, i zeby jescze jakos po ludzku wygladalo, a nie typowo szkolne biurko,no i byl problem, ale wreszcie po kilku miesiacach/tygodniach dorwalem takie jakie chcialem w o dziwo- makro .
kosztowalo jak dla mnie duuzo;( chyba kolo 300, albo i 350 pln.
no ale zawsze juz tak jest ze za jakosc sie placi .
to nie jest takie typowo dyrektorskie biurko, bo od strony sciany nie ejst wykonczone tak jak byc powinno-tzn elegancko- ale niewiele mu do tego brakuje..:)

SamHaukneS
shhit siarap, bo Justa jutro wroci i bedzie przej*ane ..;(
loool teraz zdjecie widze- a od kiedy mamy nową sekretarke? a co sie z Basienka stalo?:)

29.02.2004
02:06
smile
[146]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

Basia to po prostu jej odpowiednik imienia z Chin :-) normalnie to brzmiało coś jak Basiuukcha ! :)

29.02.2004
02:27
smile
[147]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> 350 PLN to chyba niedużo. BTW: I co? Teraz na to biurko Baśka się mieści czy mówi że niewygodnie?

29.02.2004
02:29
smile
[148]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

Baśka twierdzi, że zrobi wszystko by pozostać w tej pracy :) nie skomle, że jej niewygodnie :) jest zadowolona i usatysfakcjonowana ;]

29.02.2004
02:32
[149]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobranoc, Panowie...

29.02.2004
02:35
smile
[150]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Baska miala fajny biust...yeee co ja to chcialem powiedziec- Justa nie mamy zadnej Baski, nie znam zadnej Baski,to fszystko klamstwa i nieprawda, oni chca mnie po prostu wrobic ...:)

Siwy
i duzo i nieduzo, jesli normalne biurko male mozna kupic juz za 100,150 pln.a zreszta nie ma co porownywac cen z wawy i bielska, u was jest wszystko 3 razy sdrozsze na dzien dobry :P
hmm wstepne dobranoc

29.02.2004
02:53
smile
[151]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Oo, ktoś wreszcie zauważył że w Wwie jest drożej. Zrób zdjęcie tego cacka i spisz numer modelu a potem mi je zarzuć. Jak Baśka je chwali to zobaczę co to takiego.
:)

29.02.2004
02:57
smile
[152]

pisz [ nihilista ]

hehe..ale dziś ze mnie madafaker - gdyby nie ten ping to bym wszystkich pozmiatał :>

Banita--> prawda że droższe, ale za to jaki towar... :>

Siwy--> nie mów, że wszystkie te problemy co masz to wina biurka - na każdym da się...grać :P

29.02.2004
03:04
smile
[153]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Banita--> prawda że droższe, ale za to jaki towar... :>

jesli miales na mysli Juste to dobrze prawisz ...:>
hmm chodzilo mi raczej o drugą czesc zdania , a nie pierwszą....chociaz w sumie.....jak sobie przypomne ten wisiorek za 800 pln....:P

branoc

29.02.2004
03:13
smile
[154]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

ide gadać przez sen :-) narazie, żegnam :) Banita nie wiem kiedy wpadne więc zajmij sie biurem, transakcjami, finansami i Basią rzecz jasna :D chodź może czasem wpadne po nią do biura :D nie zniszcz jej :) dobranoc

29.02.2004
03:13
smile
[155]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz --> Będzie w RP na dvd za jakieś 140 PLN podobno. Kupujesz?

Banita --> Przecież jak Justa to jutro przeczyta to Ci gentalia poprzetrąca.
:)

29.02.2004
03:26
smile
[156]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy
akurat genitaliow chyba byloby Jej za bardzo zal....chociaz.....z tą cholerą to nigdy nic nie wiadomo....:>
:)))))))))))))))))))))))))))))))))

o kuurde nie wiem czy mnie nawet ten usmieszek uratuje przed ....ekstrakcją....:>
branoc

29.02.2004
03:27
smile
[157]

pisz [ nihilista ]

Siwy---> o tą jedynkę za dużo....co prawda wczoraj wzbogaciłem sie nieco, ale i bierzących wydatków nie brakuje :/
Zresztą nic nowego nie ma do zaoferowania - nie potrzebuję 100 map ani innych bzdetów

Justa--> znaczy, że ten wisior za 5 stów mozesz gdzieś spylić :>

29.02.2004
03:43
smile
[158]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> To się kastracja nazywa.
:)

Pisz --> Wzbogaciłeś się mówisz. Czyżbyś zaczął te dzieci z którymi masz zajęcia powoli przesuwać do przemysłu porno?
:)

29.02.2004
03:55
smile
[159]

pisz [ nihilista ]

Banicie się chyba pomyliło z extraction point :>

Siwy--> pssst! jeszcze się dowiedzą i...też będą chceili :)
one same chcą nic tylko mocniej jakieś paski, kajdanki, latexy...

kasa chyba tez pojdzie na porno

29.02.2004
04:03
smile
[160]

Siwy4444 [ Senator ]

Pisz --> Nic mu się nie pomyliło. Naczytał się co to są genitalia i porównał ze stanem faktycznym. Po prostu spędza zbyt wiele czasu z głową między damskimi nogami. Myślisz że od czego ma takie zakola. Kasa na porno? Mam nadzieję że chociaż wspierasz rodzimą produkcję a nie jakieś "Zwei lesben und elektrishe orgasmus".
:)

29.02.2004
04:31
[161]

ewelina_m [ secret ]

chciał czy nie chciał, trzeba iść spać, by rano wstać :/
słodkich snów!
papa!

29.02.2004
04:47
smile
[162]

pisz [ nihilista ]

Siwy--> ja tam nie wiem gdzie tą głowe wsadza....jutro Briska spytam :P
a w ogole to myślałem raczej o produkcji holenderskiej z rodziny zoologii :>

ech...poszedłem się ogolić, by być elegancki, a tu Ewelina zwiała...trudno, poszukam jakiś stron :D

29.02.2004
05:30
smile
[163]

pisz [ nihilista ]

no dobra...starczy czuwania - i tak hołota śpi :>
i głodny sie zrobiłem...chyba pojde sobie jajecznice na kurkach upichcić :P

dbrnoc

29.02.2004
05:46
smile
[164]

Siwy4444 [ Senator ]

!pump up the jam!

29.02.2004
23:05
smile
[165]

Fenris_ek [ Fen ]

Cze wszystkim, powitajmy razem marzec :D

29.02.2004
23:14
smile
[166]

Fenris_ek [ Fen ]

ha ha, widzę że cały wątek dzisiaj dla mnie.
To sobie zaraz pogadamy, fenris :P

29.02.2004
23:15
[167]

Justynk@ [ Chor��y ]

nie dla ciebie, ja też jestem :P

29.02.2004
23:15
smile
[168]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Yoo... :)

Marzec---> yoo :DDD

29.02.2004
23:15
smile
[169]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobry wieczór

Jest tu ktoś??

29.02.2004
23:16
smile
[170]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Jak piszą to wszystcy na raz... myślałem że tylko Fanris_ek....

29.02.2004
23:17
smile
[171]

Fenris_ek [ Fen ]

ooo, zatem dobry wieczór Justynk@, kamil210, Cicha śmierć
Jakoś tak dziwnie bez Briska ...

29.02.2004
23:17
smile
[172]

Siwy4444 [ Senator ]

witam

29.02.2004
23:20
smile
[173]

pisz [ nihilista ]

witam

29.02.2004
23:22
smile
[174]

guti [ Centurion ]

cześć i czołem witam na moment

29.02.2004
23:22
[175]

Justynk@ [ Chor��y ]

ehh, nie obrażajcie się panowie ale przydałaby się tu jeszcze jakaś kobieta zebym miała z kim gadać :P

29.02.2004
23:23
smile
[176]

Fenris_ek [ Fen ]

jak znam to forum, to pewnie się zaraz jakaś zarejestruje i zaloguje... ;)

29.02.2004
23:23
smile
[177]

guti [ Centurion ]

Justynka --->dobrze prawisz,ja też bym chciał zobaczyć tu więcej kobiet:D:D:D

29.02.2004
23:24
smile
[178]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justynk@ ----> Moją trudno do kompa zaciągnąć...

29.02.2004
23:29
[179]

Justynk@ [ Chor��y ]

nie zrozumcie mnie źle, ale dzisiaj mnie jeden wkurzył i wolałabym pogadać z kobietą :>

29.02.2004
23:32
[180]

Fenris_ek [ Fen ]

Aaaa, no tak... rozumie się... mój żart był więc nie na miejscu.

Podobno ciepłe kakao pomaga, albo coś słodkiego ;)

29.02.2004
23:34
smile
[181]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Zawijam kiece i lece :)

Dobranoc alles :D

29.02.2004
23:36
[182]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenris_ek ---> zdążyłeś założyć nową ksywkę czy jeszcze nie??

Czekolada w dużych ilościach, pocięcie zdjęcia ponoć też (ktoś mi tu podpowiada... tylko co ona u mnie jeszcze o tej porze robi:D)

29.02.2004
23:37
smile
[183]

blądynka [ Legionista ]


witam!:)
Justa------>ale my kobiety tez jestesmy czasem nie do zniesienia, a jak na dodatek mamy bse to juz uchowaj Boze ...

29.02.2004
23:37
smile
[184]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

Cicha śmierć sledzisz mnie? :D

Justa WItam :D

Siwy jakie dzis wyobrazenia? :D

pisz YoO :D

Fenris_ek ---> :* :D

Flaczuś? :D

29.02.2004
23:39
smile
[185]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> chyba ty mnie... tu byłem pierwszy...

29.02.2004
23:40
smile
[186]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć a świstak siedzi :D

29.02.2004
23:42
smile
[187]

Siwy4444 [ Senator ]

Brisk --> Haha. Pod wpływem postu blądynki wyobraziłem sobie kobietę z bse.

29.02.2004
23:42
smile
[188]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

... bo sreberka były kradzione...

29.02.2004
23:44
[189]

Justynk@ [ Chor��y ]

Fenris_ek żart był ok :) kakao nie mam ale herbatke pije

Cicha śmierć to nie jest aż tak poważne zebym zdjęcia cieła, po prostu czasem zapominam ze wy(bez obrazy oczywiście) jesteście troszke hmm jakby to powiedzieć głupsi i trzba do wam wszystko tłumaczyć dwa razy :)

Brisk cześć

blądynka witam, widze że kolor włosów nie przeszkadza w układaniu długich zdań, masz bse? radze się skremować, słyszałam że wtedy cała przypadłość idzie z dymem

29.02.2004
23:46
[190]

Justynk@ [ Chor��y ]

trzba=trzeba

do wam= wam :)

29.02.2004
23:47
smile
[191]

Brisk. [ Chomik ]

trzba do wam wszystko tłumaczyć dwa razy :)
I pokazywać i dać pomacać i najlepiej nie dwa a wiecej razy :D

Siwy OK :D Już Cie nie bede pytał o skojarzenia :D

Cicha śmierć też tak skończysz :D

29.02.2004
23:49
[192]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> Prędzej w grobie...

Justa ---> Właśnie usłyszałem że na mnie czasami potrzeba więcej niż 2 razy... ach te ba... kobiety:D

29.02.2004
23:50
[193]

blądynka [ Legionista ]


Justynk@ --widze ze pomimo tego ze jestes kobietą potrafisz napisac kilka poprawnych zdan, brawo. to juz sukces.
maly bledzik- cięła sie pisze
a po twojej sugnaturce to zaczynam sie jednak wstydzic ze jestes kobietą

29.02.2004
23:52
smile
[194]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


dang!
mam nadzieje ze Justy tu nie ma?

29.02.2004
23:53
smile
[195]

Siwy4444 [ Senator ]

Brisk --> Nie pytaj, to się źle kojarzy.

Justa --> Wytłumacz mi jeszcze raz bo nie kapuję.

29.02.2004
23:54
[196]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

BAN!TA ----> Witaj i jest...

29.02.2004
23:55
smile
[197]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy jesteś niepoprawny :D

Flaczuś Witam Pana Frajera :D

29.02.2004
23:55
smile
[198]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


o shit!
czesc Cicha śmierć ,Siwy4444 ,Brisk. , Fenris_ek ,guti ,bladynka...chyba nikogo nie pominalem? aaa i czesc Justynka...:P

29.02.2004
23:55
[199]

Justynk@ [ Chor��y ]

blądynka nie zrozumiałaś czegoś?
aha, i żeby nie było że jestem niemiła dla kobiet,szanowna pani/pan blądynka jest transwestytą (może wreszcie przyzna się pan który pisze pod tą ksywką :PPP)

Brisk ty nic nie dostaniesz :P

Cicha śmier, mądrą masz dziewczyne :)

Siwy usiądź z Banitą i Piszem i może razem coś wykombinujecie w końcu co trzy głowy to nie jedna :P

29.02.2004
23:58
smile
[200]

Brisk. [ Chomik ]

Justa no aaale czemu ? za so? za so? :D Przeciez nic złego nie zrobiłem nawet na Flaczusia donosiłem a Ty tak mnie traktujesz :D

29.02.2004
23:58
smile
[201]

Fenris_ek [ Fen ]

My to proste chłopy jesteśmy, aluzje nie docierają, najlepiej prosto z mostu i powtórzyć ze dwa razy... to fakt :)
Acha, w trakcie meczu/popijawy/gry/oglądania filmu/czytania gazety czasem nawet powtarzanie nie skutkuje. Wtedy najlepiej pacnąc w łeb w celu zwrócenia uwagi albo odczekać :)

01.03.2004
00:01
smile
[202]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa
transfestytą , albo czyms gorszym jest Siwy, zobacz tylko co w necie znalazlem....

01.03.2004
00:02
smile
[203]

Torn [ Merces Letifer ]

cześć wszystkim, zakładać nową część czy ktoś już się tym zajął?

01.03.2004
00:03
smile
[204]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Witam i zarazem się żegnam. Już 0.00 a ja jutro do szkółki ide na 8. Dobranoc....

01.03.2004
00:06
smile
[205]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenris_ek ----> na mnie wystarcza: wyłączenie TV, zabranie gazety bądź trunku... (o reakcję nie pytać),

01.03.2004
00:06
smile
[206]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> What a crap? Z formy wypadasz czy cóś? Tego blura dookoła mojej głowy to chyba ja bym lepiej zrobił. Miałem dtrżeć a się zawiadłem się. Max 2/10.

Justa --> Nie myśl że jestem taki głupi. To miał być pretekst do spotkania. ;)

01.03.2004
00:08
[207]

Torn [ Merces Letifer ]

Dobra, jak tam chcecie..

01.03.2004
00:08
smile
[208]

Fenris_ek [ Fen ]

Che che, Cicha śmierć, jasne... domyślam się reakcji... ale co potem? Po zbyt ostrej reakcji zemsta bywa niewesoła... ech...

01.03.2004
00:09
[209]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


ok zakladam nowa czesc

01.03.2004
00:09
[210]

Justynk@ [ Chor��y ]

Banita co ty tu robisz? cholera, tak myślalam że ten łańcuch jest za długi :>

Torn zostaw, dojdziemy do 300 to się założy

Siwy jesteś facetem, to mówi wszystko :)

01.03.2004
00:10
[211]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenris_ek----> po ostrej reakcji to się w nocy nudzi....

01.03.2004
00:12
[212]

Torn [ Merces Letifer ]

Justa - dojdziecie, ja już doapdam,. jutro po 6 musze wstać :(

01.03.2004
00:12
smile
[213]

Fenris_ek [ Fen ]

A to akurat niekoniecznie... czasem moze być gorzej.

01.03.2004
00:12
[214]

Torn [ Merces Letifer ]

tamta paplanina to było "odpadam" :)

01.03.2004
00:13
smile
[215]

Fenris_ek [ Fen ]

Biedny Torn, rozdarty miedzy obowiązek, a bezssenność :)
Nie daj się pożreć obowiązkom :D

01.03.2004
00:14
[216]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Fenris_ek ----> to wiem, ale aż tak ostrej reakcji wolę nie zrobić... wolę jej nie podpaść

01.03.2004
00:26
smile
[217]

Brisk. [ Chomik ]

Idem spać :D jezdem wymeczony ziwdzaniem KrK a dzis do pracy wśród śniegu trzeba iść :D

..........DobraNoc....

01.03.2004
00:48
smile
[218]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> Co znaczy to wszystko mówi? To że jestem facetem jak on nie znaczy, że też zgodzę się na makijaż i tym podobne.

Banita --> No i co z nową częścią?
:)

01.03.2004
00:48
smile
[219]

pisz [ nihilista ]

Crimson Rivers obejrzane..całkiem niezłe :)

a gdzie wszyscy?

01.03.2004
00:55
smile
[220]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

koledzy i kolezanki! lisc w potrzebie.

01.03.2004
01:05
[221]

Justynk@ [ Chor��y ]

Siwy makijaż później, najpierw Banita sprawdzi jak u ciebie sprawy stoją :)

btw. nowej częsci nie ma bo Banitas jest zajęty czymś innym teraz :>
dobranoc

01.03.2004
01:09
[222]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


niczym nie jestem zajety, Justa napisala ze nie ma nowej czesci to sie musze sluchac ;(

01.03.2004
01:09
[223]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> chyba kimś...;D
dobranoc jak znikasz...

01.03.2004
01:10
[224]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

BAN!TA ----> Pantoflarz!!

01.03.2004
01:11
smile
[225]

Siwy4444 [ Senator ]

Justa --> O nie! Nie dam mu się dotknąć. Dobranoc.

01.03.2004
01:12
[226]

Justynk@ [ Chor��y ]

weź koc, na balkonie jest chłodno

dobranoc

01.03.2004
01:13
smile
[227]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa
chcesz to teraz na balkonie robic!?<ke> ?! :P

01.03.2004
01:57
smile
[228]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


hmm dobranoc

Cicha śmierć [ Konsul ] Gadu-Gadu: 3399875

BAN!TA ----> Pantoflarz!!


cholera, z Briskiem rozmawiales, czy to AZ tak widac?:)

01.03.2004
02:06
smile
[229]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Haha. Niestety widać. I to zarówno to że jesteś pantoflarzem, jak i to że jesteś daltonistą.
:)

01.03.2004
02:11
[230]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

BAN!TA ----> Widać...

01.03.2004
02:13
smile
[231]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Siwy4444

sory, jak pan Bog rozdawal talenty , to juz Ty dostales malarskie wszystkie :)))
jak wystaje polowa glowy czy wlosy czy cos to mi sie nie chce pol godziny retuszowac tego zeby bylo lux kanada, bo czasem po prostu sie nie da :)
i na jednych mozna spokojnie wyretuszowac wszystko, na innych jest beznadziejnie- nawet sobie nie wyobrazasz ile czasem na tych przerobkach jest bawienia sie z takimi wlasnie szczegolikami- najlepiej bylo to widac jak Pisz (omg!) zrobil kilka przerobek:>

branoc

01.03.2004
02:16
[232]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

BAN!TA ---> (nie)miłych snów

01.03.2004
02:17
smile
[233]

Siwy4444 [ Senator ]

Banita --> Ale ja się lojalnie pytałem czy mam przestać, a Ty pigułki mylisz bez pytania. Ta druga fotografia wyszła Ci o wiele lepiej. Tylko dlaczego Pisz jest znowu rudy?

01.03.2004
02:26
smile
[234]

pisz [ nihilista ]

Banita--> niech Ci sie nie wydaje, że jak sie nie wpisuje to znaczy, że nie nie wiedzę tego jadu co tam wylewasz :>
gdzies sie pracka zakopsałą, a wolę oglądać aktorki niż jakieś dziady na forum :P

01.03.2004
04:00
[235]

Siwy4444 [ Senator ]

dobranoc

01.03.2004
06:13
smile
[236]

pisz [ nihilista ]

hehe..niespodzianka!
jeszcze nie śpie :>

Jackson zgarnął oscary, a mnie oczy bolą....no i jasno już, to nie wiem co ze soba zrobić :I


branoc i bry! :)

01.03.2004
06:57
smile
[237]

guti [ Centurion ]

No tak tak.Właśnie.

01.03.2004
23:06
smile
[238]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Witam :)

Przydała by się nowa część...no i może wreszcie będzie szersza wzmianka o mnie we wstępniaku :P

01.03.2004
23:13
smile
[239]

Brisk. [ Chomik ]

Zwyczajem Witam Banda :D

01.03.2004
23:13
smile
[240]

Siwy4444 [ Senator ]

cześć

01.03.2004
23:18
smile
[241]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Dobry Wieczór!!
Brisk ----> Zaś Ty?? :D:D

01.03.2004
23:18
[242]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


bry :)

01.03.2004
23:29
smile
[243]

Brisk. [ Chomik ]

Flaczuś :*

Siwy YoO :D OK dzis nie pytam o pisza :D

Cicha śmierć wiem wiem jestem jak zaraza :D

01.03.2004
23:31
smile
[244]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> gorzej... wchodzę do VL - Brisk
Buraki - Brisk
Troll - Brisk


Wieczorem - boję się otworzyć konserwę..

01.03.2004
23:33
[245]

Justa_ [ lady in blue ]

witam panów :*

01.03.2004
23:34
smile
[246]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć uwazaj na lodówke :D

Justa Witam Pierwsza Dame Bezsennosci w co nikt poza Flaczusiem nie watpi :D

01.03.2004
23:36
smile
[247]

Justa_ [ lady in blue ]

w co nie wątpi?

01.03.2004
23:36
smile
[248]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> Witam imienniczke mojej...

Brisk ----> chcesz ich skłócić??

01.03.2004
23:41
smile
[249]

Brisk. [ Chomik ]

Justa czy ja coś mówie? :D

Cicha śmierć czy to pytanie jest podchwytliwe? :D

01.03.2004
23:44
smile
[250]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Nie są tylko 2 możliwe odpowiedzi i z tego jedna prawdziwa...

01.03.2004
23:47
smile
[251]

Justa_ [ lady in blue ]

nie macie o czym gadać? :P

01.03.2004
23:47
smile
[252]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć to mam mówić prawde czy zataić ją? :D

01.03.2004
23:47
smile
[253]

Brisk. [ Chomik ]

Justa mamy ale byś sie wtedy obraziła :D

01.03.2004
23:48
smile
[254]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> to jest pytanie retoryczne??

01.03.2004
23:48
smile
[255]

Justa_ [ lady in blue ]

ja nie z takich :>

01.03.2004
23:50
smile
[256]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> mów prawdę
Justa ----> Fakt... bardzo byś się obraziła...

01.03.2004
23:50
smile
[257]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> moja też tak mówiła... na początku...

01.03.2004
23:51
smile
[258]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć tzn znaczy sie nie kłamać? :D

Justa nie prowokuj :D

01.03.2004
23:52
smile
[259]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Dobranoc :)

01.03.2004
23:52
smile
[260]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk -----> dokładnie... i do tego być szczerym...

01.03.2004
23:56
smile
[261]

Justa_ [ lady in blue ]

a gadajcie sobie :P

01.03.2004
23:58
smile
[262]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć no ale że niby ja szczery? :D Nie no Banita Ci znów bajek naopowiadał :D ALe fakt faktem ja nigdy nie kłamie :D

Justa ha! widzisz nie możesz nic poradzić na tak zmasowany atak argumentujący dlaczego ...dlaczego...e....o czym to ja mówiłem? :D

02.03.2004
00:00
smile
[263]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> wlaśnie... o czym to mówiliśmy??
przez te pytania straciłem wątek!!

02.03.2004
00:01
smile
[264]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierc a bo Justa tu przyłazi kreci co poniektórymi cześciami ciała i myśl tu w takich warunkach :D

02.03.2004
00:03
smile
[265]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> przeszkadzasz w kulturalnej rozmowie - jak tak możesz??

Brisk ----> Że co?? sorry, ale się zapatrzyłem...

02.03.2004
00:05
smile
[266]

Justa_ [ lady in blue ]

niczym nie kręcę, jestem opatulona od stóp do głowy
świntuchy :P

02.03.2004
00:06
smile
[267]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć najlepiej jakby dla kontrastu przylazło cos brzydkiego np. Flaczuś :D

02.03.2004
00:06
smile
[268]

Brisk. [ Chomik ]

Justa od stóp do głów? :D tym reczniczkiem?! :D no no no :D

02.03.2004
00:07
smile
[269]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

to jest zbyt małe na ręcznik...

02.03.2004
00:11
smile
[270]

Justa_ [ lady in blue ]

pomarzyć sobie mozecie :P

02.03.2004
00:13
smile
[271]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć tez tak sadze :D husteczka? :D

Justa nie musimy bo widzimy :D

02.03.2004
00:13
smile
[272]

Brisk. [ Chomik ]

chusteczka

02.03.2004
00:14
smile
[273]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*próbuje zabrać Juście ostatnie okrycie*

Brisk ----> Pomóż mi!! Bo mi oczy wydrapie nim spojrzę...

02.03.2004
00:15
smile
[274]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


ekhm ...panowie liczczie sie ze slowami !:)

02.03.2004
00:17
smile
[275]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ---> skąd Flaczusia tu przytargało?? dzwoniłeś po niego??

02.03.2004
00:17
smile
[276]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć wiele bym był gotów zrobić ale zbliżać sie do Justy na odległośc wyciągnietej reki BEZ jej POZWOLENIA to istne samobójstwo :D

Flaczus na balkon :D Idź idź Flaczuś :D

02.03.2004
00:18
smile
[277]

Justa_ [ lady in blue ]

*bierze komórke i dzwoni do pani cichej śmierci :> a nastepnie kopie panów w krocze :P*

pomocy! Banita bierz ich :PPP

02.03.2004
00:19
[278]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> przecież nie zabrałem... wybacz... wybaczysz??? proooooszęęę...

02.03.2004
00:19
smile
[279]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć nie :D Po prostu zmarzł na balkonie i wpadł na chwile :D

02.03.2004
00:20
smile
[280]

Brisk. [ Chomik ]

pomocy! Banita bierz ich :PPP

buahahahahehehehehohohohoho.............alem sie usmiał :D

02.03.2004
00:20
smile
[281]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Justa ----> chcesz żeby ta mi też oczy wydrapała...

Morderczyni... właśnie zabiłaś moje wszystkie przyszłe dzieci...

02.03.2004
00:21
smile
[282]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk ----> Wepchnij go tam z powrotem... widoki psuje...

02.03.2004
00:22
smile
[283]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć nie mam serca go wyrzucać :D
.
.
.
.
Flaczuś!! Sio :D

02.03.2004
00:23
smile
[284]

Justa_ [ lady in blue ]

Cicha śmierć przykro mi, naprawde :D

Brisk już kiedyś dostaleś, lepiej nie fikaj :P

02.03.2004
00:23
smile
[285]

Brisk. [ Chomik ]

Justa hę? :D Chyba Ci sie pomyliłem z Siwym lub/i piszem :D

02.03.2004
00:24
smile
[286]

Siwy4444 [ Senator ]

Ja to wszystko widzę! Na zapasy Wam się zebrało.

02.03.2004
00:25
smile
[287]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Brisk *szepcze* weź ją od tyłu... ja ja zwiążę... jak ją odpowiednio chwycisz to będziemy bezpieczni...

02.03.2004
00:26
smile
[288]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy zapasy? :D jeeeeeez a teraz sobie pewnie zapasników sumo wyobrażasz :D

02.03.2004
00:26
smile
[289]

Brisk. [ Chomik ]

Cicha śmierć no to mi sie podoba :D Od tyłu bede bezpieczniejszy :D

02.03.2004
00:27
smile
[290]

guti [ Centurion ]

no cześć no cześć no

02.03.2004
00:28
smile
[291]

Justa_ [ lady in blue ]

ej, co to ma być wy... <pip> nie zbliżać się! :P

02.03.2004
00:29
smile
[292]

Brisk. [ Chomik ]

guti YoO :D

Justa nie no spodoba Ci sie :D

02.03.2004
00:30
smile
[293]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


*osłania jej ciało przed oczami molestatorów i rzuca się odgryźć im jaja*

02.03.2004
00:30
smile
[294]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

guti ----> uważąj bo cię kopnie!!


Brisk ----> jak ja mam jej nogi złapać??

02.03.2004
00:31
smile
[295]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

*przy próbie atku Banita został kopnięty w twarz*

Won!! na balkon!!

02.03.2004
00:32
smile
[296]

Justa_ [ lady in blue ]

no, nareszcie ktoś mi pomaga :) oj biedni, a Banita przecież nie szczepiony... :PPP

02.03.2004
00:32
smile
[297]

Brisk. [ Chomik ]

*osłania jej ciało przed oczami molestatorów i rzuca się odgryźć@ im jaja*

@ nie prowokuj :D

Cicha śmierć to już Twój problem :D Mi tu z tyłu przyjemnie :D

02.03.2004
00:35
smile
[298]

Siwy4444 [ Senator ]

odgryzł?

02.03.2004
00:35
smile
[299]

Brisk. [ Chomik ]

Siwy nie :D

*dziwnie sie usmiecha* :D

02.03.2004
00:35
smile
[300]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]





ok Justa zaklada nowa czesc:)

02.03.2004
00:42
smile
[301]

Justa_ [ lady in blue ]

nowa:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.