GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PSYCHO TEST

27.02.2004
21:17
[1]

CFH [ Pretorianin ]

PSYCHO TEST

Nie wiem czy bylo :P jesli tak to sorki <lol>

Psycho test albo sztuczka psychologiczna

Wykonuj instrukcje zamieszczone poniżej:


UWAGA: nie przewijaj ekranu w dół za szybko. Rób to
powoli i wykonuj polecenia w myśli, jak najszybciej możesz.
Jeśli ci to pomaga, możesz mówić cicho na głos.

Nie przechodź do kolejnego polecenia zanim nie wykonasz
poprzedniego i postaraj się, żeby w trakcie eksperymentu
nikt Cię nie rozproszył, bo stracisz zabawę.

Przewijaj ekran śmiało, najlepiej klawiszem kursora,
odstępy między poleceniami są wystarczająco duże.




No to jedziemy: wykonuj jedno polecenie na raz,
jak najszybciej potrafisz!





















Ile jest:













































2+2?














































4+4?














































8+8?














































16+16?














































A teraz szybko pomyśl jakąś liczbę
pomiędzy 12 a 5.














































Masz?














































To przewijaj dalej...














































Wybrałeś 7, prawda?





Czy to nie dziwne?


Wolna wola czy kwestia okablowania neuronowego?
Sam sobie odpowiedz.
I jeszcze jeden eksperyment. Zwala z nóg.


Wykonuj polecenia po jednym, jak najszybciej potrafisz.

I tak jak poprzednio: działaj jak najszybciej potrafisz,
ale nie przewijaj dalej, dopóki nie wykonasz danego polecenia!















Ile jest:

1+5














































2+4















































3+3














































4+2














































5+1














































A teraz powtarzaj w my¶li cyfre 6 jak najszybciej się da przez jakie¶ 15 sekund.

Potem przewijaj dalej.















































A teraz szybko pomyśl o jakimś warzywie.

I przewijaj dalej.














































Jeszcze dalej...































I co, to była MARCHEWKA, prawda?



Jeśli nie, to należysz do tych 2% ludzi na świecie, których umysły
są na tyle plastyczne, ze stać ich na wymyślenie
czegoś oryginalnego...

mi nie wyszlo :D

27.02.2004
21:19
smile
[2]

K@mil [ Wirnik ]

O kurde, niezle :-D

27.02.2004
21:20
smile
[3]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Hmm... który to już raz ? z 3 ....
Ale ostatnio było dawno temu więc może być
Spoko

27.02.2004
21:21
[4]

pawkaz [ Konsul ]

8 i pietruszka...

Wiedziałem, że kiedyś mi się uda to napisać: BYŁO!!!

27.02.2004
21:22
smile
[5]

Klaczki [ Troublemaker ]

Durne.... W 1 zadaniu nie wybralem 7 tylko 6 :|
A w 2 zadaniu nie wybralem marchewki tylko ogorka ^_^
Ehehehehehe.... :|

27.02.2004
21:22
[6]

Mitsukai [ Pretorianin ]

Wybralem 6 a nie 7 w pierwszym, a w drugim papryka bo wlasnie jadlem ... cos nie dziala :) albo mam "plastyczny umysl"

27.02.2004
21:23
smile
[7]

Anarki [ Demon zła ]

znam to............BYŁOOOO :PP ja wybalem liczbe 8 i pomidora :>

27.02.2004
21:24
smile
[8]

Yari [ Juventino ]

8 i pomidor:):0

27.02.2004
21:24
[9]

techi [ Legend ]

Wow oba trafiłem :D

27.02.2004
21:25
[10]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Klaczki ==> ciekawe bo ja też pomyślełem 6 :p

2 zadanie==> wypas, to była marchewka, może mi ktoś wyjaśnić czemu?

27.02.2004
21:26
smile
[11]

Justa_ [ lady in blue ]

6 i marchewka :>

27.02.2004
21:27
smile
[12]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Yari ---> ja też o pomidorze pomyślałem, chociaż w szkole na mnie zając mówią. ale co do pierwszego, jestem w szoku...

27.02.2004
21:28
[13]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

hehehe - więcej osób pomyślało 6 niż 7 :):):)

27.02.2004
21:28
smile
[14]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

doooobre :))), trafilem oba, tzn. 6 i marchewkę :D

27.02.2004
21:29
[15]

CFH [ Pretorianin ]

--->^Piotrek^ chyba 7 :D

27.02.2004
21:33
[16]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

1 jest cudowne. wybrałem 7 a w 2 wybrałem kalafior :D

27.02.2004
21:36
[17]

wuluk [ Tleilaxanin ]

marchewka marchewką ale czerwony młotek z dawnych czasów bije ją na głowę...

27.02.2004
21:37
[18]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Soldamn ---> kalafior? oryginalnie ;D
ale nurtuje mnie jedno. dlaczego marchewka jest ,,prawidłową" odpowiedzią w 2? co marchewka ma wspólnego z cyfrą 6???

27.02.2004
21:38
smile
[19]

Kruk [ In Flames ]

11 i burak

27.02.2004
21:38
smile
[20]

peterkarel [ Konsul ]

wybrałem 7 i marchwekę jakieś to dziwne albo niee wiem co]:->

27.02.2004
21:43
smile
[21]

Zacker [ Stanley ]

6 i cebula

27.02.2004
21:45
smile
[22]

..KmP.. [ Designed by AI ]

9 i ogórek :P

27.02.2004
21:47
[23]

Tomas87 [ Pretorianin ]

Co ciekawe wybrałem 6 i marchewke:).

27.02.2004
21:57
smile
[24]

owoc_pomarańczy [ Konsul ]

:))))

ja wogole 4 i kalafior:):):)

27.02.2004
21:58
smile
[25]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

No coz wybralem:

9 i...
marchewke :D:D

27.02.2004
22:00
smile
[26]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Wybrałem 6 i buraka........

27.02.2004
22:06
[27]

cRaven [ Konsul ]

7 i pomidor:)

27.02.2004
22:17
smile
[28]

Chacal [ ? ]

kurde marchewek nie jadam, nie kupuję, nie widze w kuchni, nie widze na talezu, nie myślę o nich, nie mam z nimi najmniejszego kontaktu i... strzeliłem marchewkę :) jak to działa ?!

27.02.2004
22:22
smile
[29]

tomirek [ ]

12 i kalarepa. Czy jestem nienormalny ??? :))))))))))))))))))

27.02.2004
22:30
smile
[30]

Mad Vert [ Konsul ]

Nie przejmujcie się... mój ziom jest bardziej imbecylny... wyszło mu 8 i cebula... ale to pewnie dla tego że liczyć nie umie:)))))))))))))))))

27.02.2004
22:31
smile
[31]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

no.1 liczba 7
MarCHewKA
POSZło

27.02.2004
22:32
smile
[32]

Quicky [ Senator ]

To nie dziala, 10 + pietruszka :)
...ale przyznam, ze w pierwszym momencie przyszla mi na mysl marchewka :))

27.02.2004
22:34
[33]

Antharis [ Inbred Dunedain ]

8 i burak.... coś często pojawia się to 8 :P

27.02.2004
22:35
smile
[34]

Antharis [ Inbred Dunedain ]

Quicky ---> to jak najpierw pomyslałeś marchewka to było napisać marchewka a nie z jakąś pietruszką wyjechałeś :P

27.02.2004
22:35
[35]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

znacie jakies inne stronki z takeimi testami ??

27.02.2004
22:36
[36]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

8 i marchewka :) czyli w polowie sie udalo :P

27.02.2004
22:38
smile
[37]

Quicky [ Senator ]

Antharis
Zawsze oszukuje w takich testach ;))

27.02.2004
22:40
[38]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

ZNACIE JAKIEŚ INNE STRONKI Z TAKIMI TESTAMI??

27.02.2004
22:45
smile
[39]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

7 i burak, cos w tym jest:]

27.02.2004
23:00
smile
[40]

ruutek [ Pretorianin ]


10 i jabłko :P coś niewyszło

27.02.2004
23:03
[41]

GROM Giwera [ Sołdat ]

7 i burak

27.02.2004
23:04
[42]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

6 i truskawka...

ruutek ----> miało być warzywo...

27.02.2004
23:05
[43]

tadzikg [ Konsul ]

7 i cebula

27.02.2004
23:05
smile
[44]

kajojo [ MU Online ]

7 i ogórek :)

27.02.2004
23:06
[45]

snopek9 [ Legend ]

7 mialem ludzie co to jest?

27.02.2004
23:08
[46]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

hehe ;))

11 i burak :)

27.02.2004
23:11
[47]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

6 i bakłażan;)

27.02.2004
23:11
smile
[48]

Kruk [ In Flames ]

Legenda

1: wypier%%%aj
2: nie jesteś!
3: jesteś bezmózgowcem
4: jesteś chory psychicznie
5: jesteś debilem
6: jesteś troszkę niedorobiny :-)
7: jesteś normalny
8: jesteś mądry
9: jesteś niesamowicie mądry
10: jesteś wielki!
11: jesteś geniuszem
12: jesteś bogiem!

27.02.2004
23:11
[49]

snopek9 [ Legend ]

bakłażan ,a to dobre
macie jakies inne strony z tego typu zadaniami?

27.02.2004
23:20
[50]

electra [ Konsul ]

hmmm 9 i pietruszka.. wiec to chyba nie do konca to :/

27.02.2004
23:22
smile
[51]

MasterDD [ :-D ]

LOOOOOOOOOOOL !!! :D

Ale bylem w szoku !!!

Robilem szybko tak jak kazali i BOOM !! :D

7 i marchewka !!! :D

Najlepszy test jaki w zyciu widzialem !!!! :D

27.02.2004
23:23
smile
[52]

gris [ Generaďż˝ ]

ech wyszlo mi 6 i pietruszka

27.02.2004
23:23
smile
[53]

EwUnIa_kR [ Legend ]

7 i kalafior:)

27.02.2004
23:26
smile
[54]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

9 i burak :o)

27.02.2004
23:28
smile
[55]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

8 i pietrzuszka

dokladnie tak jak pawkaz z [27.02.2004] 21:21

:PPP

27.02.2004
23:29
smile
[56]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

7 i ogurek :)

27.02.2004
23:32
smile
[57]

Banananan [ Dezerter ]

Dupa... W pierwszym podałem 6, a w drugim gruszka... I co jestem teraz super, master oryginalny? Eee... :)

27.02.2004
23:33
smile
[58]

Banananan [ Dezerter ]

Acha... Gruszka to poza tym nie warzywo... :D

27.02.2004
23:36
[59]

snopek9 [ Legend ]

W UE Marchewka to jest owoc więc ....

27.02.2004
23:37
[60]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

Kruk ---> lol

27.02.2004
23:39
[61]

tadekdul [ Konsul ]

zgadza się mi wyszło 7 i marchewka !

27.02.2004
23:47
[62]

Rezor [ Defibrylator ]

Nic nadzwyczajnego...
8 i papryka(chili)

27.02.2004
23:50
smile
[63]

Coy2K [ Veteran ]

6 i cebula..jak u Zackera :-)
po prostu.... bjutiful majnd

28.02.2004
00:14
[64]

GSi [ Pretorianin ]

7 i burak, po tym 7 sie zdziwiłem LOL

28.02.2004
00:19
smile
[65]

Tobias [ Pretorianin ]

Wybralem 7 i sie zdziwilem, ale jesli chodzi o to warzywo to wybralem pomidor....

28.02.2004
00:20
[66]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

6 i fasola. Coś ten test nie jest chyba za dobry:)

28.02.2004
00:24
[67]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Wybrałem siudemke ale warzywo pomidor ;]

28.02.2004
00:25
smile
[68]

Sir klesk [ Sazillon ]

Wybralem 6 i Burak :)

28.02.2004
00:29
smile
[69]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

8 i cebula . to co prawie wszyscy nalezymy do tych 2% hehe

28.02.2004
00:30
smile
[70]

Xanthus [ Pretorianin ]

heh jestem w 2% ludzi

28.02.2004
00:35
smile
[71]

szpenio [ Pretorianin ]

O marchewce rzeczywiście pomyślałem,ale cyfrę wybrałem 10 :)))

28.02.2004
01:05
[72]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

ale z Ciebie marchewa! już 7 raz to tu jest!

28.02.2004
03:02
[73]

Ths [ Konsul ]

ten to ma zdrowie...

28.02.2004
03:07
[74]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Ths ----> kto??

28.02.2004
03:09
smile
[75]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

8 i ogórek :D

28.02.2004
03:16
[76]

Ward [ Generaďż˝ ]

CFH - nie pokręcił coś kolega?
może to 2% wybiera wyniki takie jak podaje ,,autor'' testu a nie odwrotnie ;->

28.02.2004
03:21
smile
[77]

konioz [ Konsul ]

W 1. wybralem 6.
A drugie widzialem wczesniej i wiedzialem zeby nie wybierac
marchewki,aby moc sie zaliczac do tych 2% ludzi o bardziej
plastycznych umyslach...:)

28.02.2004
03:32
[78]

Ths [ Konsul ]

no CFH

28.02.2004
06:28
[79]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

6 i ...czosnek:D

28.02.2004
06:50
[80]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

A ja wybralem w pierwszym 7 ,a w drugim marchewka.

28.02.2004
06:55
[81]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Wybrałem ósemkę i żodkiewkę. Jestem plastyczny;D

28.02.2004
07:11
smile
[82]

Orlando [ Reservoir Dog ]

8 i ogórek.KLan Plastycznych Ludzi ---->KPL

28.02.2004
08:53
smile
[83]

CFH [ Pretorianin ]

Ludziska powinniscie sie cieszyc ze stac was na cos wiecej niz tylko 7 i marchewke!!!!! <LoL>
Mi wyszlo 9 i pietruszka wiec jestem z Wami :D
A co do 2% to z tego wynika ze wielka czesc tej spolecznosci to spolecznosc forumowiczow GOLa i graczy :D
Oby tak dalej... a mowia ze gry propaguja tylko przemoc...

28.02.2004
09:46
smile
[84]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

3 i kalafior, ze mną nie wyszło :)

28.02.2004
10:36
[85]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

5 sałata ;] Witajcie ludzie znajdujacy sie w tych 2% :D

28.02.2004
10:47
[86]

zooz [ TS Wisła Kraków ]

10 i ogórek

28.02.2004
10:47
[87]

Piaskun [ spamer ]

6 i ogórek !! mój brat miał 6 i marchewka był blisko hehe

28.02.2004
10:50
smile
[88]

jojko999 [ Konsul ]

5 i marchewka, czyli nie do końca jestem taki przewidywalny hehe

28.02.2004
10:50
[89]

bone_man [ Powered by ATI ]

Kiedys robilem juz ten "psychotest" i cos tam sie sprawdzilo.

28.02.2004
10:51
smile
[90]

Yeti z Tybetu [ Junior ]

Ludzie. Nawet nie wiecie co straciliście nie wybierając 7 i marchewki :)
Jestem w tych 98%

28.02.2004
10:54
smile
[91]

eJay [ Gladiator ]


Hehe z tym pierwszym to mi wyszlo, gorzej z tym drugim:P

28.02.2004
11:02
smile
[92]

rozkosz [ Generaďż˝ ]

z 7-ka to mnie zszokowalo ... ale warzywa ... wybralam buraka ... kurcze zawsze bylam inna:///:D

28.02.2004
11:05
[93]

Maliniarz [ Konsul ]

dupa .... mi wyszla 1 liczba 6 a druga burak ;) takie testy to do dzieci z przedszkola :P

28.02.2004
11:07
[94]

xKx [ CLINIC ]

ja też 7-ke powiedziałem z głupka i się przestraszyłem :D aaa warzywo powiedziałem OGÓR :P

28.02.2004
11:29
smile
[95]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

kiedys dalem 7 i marchewke
teraz jestem bardziej plastyczny (nie mylic z pamietliwym ;) ) i dalem 6 i burak ;].

O to z 98% spadlem do 2% ;] KUL :D

28.02.2004
11:29
[96]

KingSize_ [ Pretorianin ]

6 i kartofel hyhyhy :D

28.02.2004
11:41
smile
[97]

Rendar [ Senator ]

To ja jestem półplastyczny - 11 i marchewka

28.02.2004
12:08
smile
[98]

Prezes_Krzychu [ PREZES ]

6 i ziemniak :]

28.02.2004
12:12
[99]

Swidrygajłow [ ]


hehe test nie jest miarodajny, bo wszyscy podejrzewają jakiś podstęp i specjalnie wybierają nietypowe odpowiedzi
stad takie nagroamdzenie geniuszy w tym wątku

28.02.2004
12:34
[100]

następny [ Rekrut ]

hihi --> było ale jest super :-)

28.02.2004
13:14
smile
[101]

iNkogNitO [ Pretorianin ]

nieźle :D:D:D

28.02.2004
13:38
[102]

Fanta:) [ Chor��y ]

no to należę do wielu "oryginalnych" forumowiczów: 8 i ogórek ;)

28.02.2004
14:01
[103]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

7 i pomidor:)

28.02.2004
14:03
smile
[104]

Tobias [ Pretorianin ]

<---------------------- 7 i pomidor

28.02.2004
14:09
[105]

Dessloch [ Senator ]


7 i pomidor :))
dziwne :)
duzo ludzi ma pomidora :>

ogolnie na poczatku pomyslalem banan ale to nie warzywo :P

28.02.2004
14:29
[106]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

7 + pomidor :-)

28.02.2004
14:29
smile
[107]

kakoon [ Generaďż˝ ]

ej ja pomyslalem 10 i cebule cos marny ten test...

28.02.2004
14:51
smile
[108]

steward [ Legia Warszawa ]

uhehehe ale zajebiste :))) mi wyszła marchewka !!! qrde sam sie zdziwiłęm :)

28.02.2004
15:00
[109]

dorocisko [ Centurion ]

a ja nalezę do tych 2 % ludzi - mam plastyczny mózg:) stać mnie na wymyslanie różnych dziwnych i oryginalnych zreczy- dziwnych napewno:P

28.02.2004
15:22
[110]

sabotage [ Pretorianin ]

mi tez wyszlo 7 i pomiodior, moze tam nie mialabyc marchewka tylko pomidor

28.02.2004
15:30
smile
[111]

childlike [ Konsul ]

ej kurde cos tu jest nie tak mi tez wyszlo 7 i pomidor :)
moze trzeba zmienic warzywko?! :P

28.02.2004
15:43
[112]

CFH [ Pretorianin ]

------------>>>>>>Maliniarz "takie testy to do dzieci z przedszkola :P"

tak sadzisz?? To sproboj sobie watku "Czy faceci mysla tylko o seksie" :D
A pozniej to juz tylko do przedszkola... chyba ze jestes inny <LoooOOOOoooL>

28.02.2004
15:53
[113]

KoRn'eliusz [ Centurion ]

7 i pomidor :]

28.02.2004
17:43
smile
[114]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Widocznie na zmeczonych dziala inaczej ... w pierwszym przypadku 9 w drugim kapusta ....

01.03.2004
14:13
[115]

maVes [ Konsul ]

6 i pomidor :D ale fajne

01.03.2004
14:17
[116]

Soll [ Senator ]

7 i marchewka ;]

01.03.2004
14:21
[117]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]

6 i ogórek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.