CFH [ Pretorianin ]
PSYCHO TEST
Nie wiem czy bylo :P jesli tak to sorki <lol>
Psycho test albo sztuczka psychologiczna
Wykonuj instrukcje zamieszczone poniżej:
UWAGA: nie przewijaj ekranu w dół za szybko. Rób to
powoli i wykonuj polecenia w myśli, jak najszybciej możesz.
Jeśli ci to pomaga, możesz mówić cicho na głos.
Nie przechodź do kolejnego polecenia zanim nie wykonasz
poprzedniego i postaraj się, żeby w trakcie eksperymentu
nikt Cię nie rozproszył, bo stracisz zabawę.
Przewijaj ekran śmiało, najlepiej klawiszem kursora,
odstępy między poleceniami są wystarczająco duże.
No to jedziemy: wykonuj jedno polecenie na raz,
jak najszybciej potrafisz!
Ile jest:
2+2?
4+4?
8+8?
16+16?
A teraz szybko pomyśl jakąś liczbę
pomiędzy 12 a 5.
Masz?
To przewijaj dalej...
Wybrałeś 7, prawda?
Czy to nie dziwne?
Wolna wola czy kwestia okablowania neuronowego?
Sam sobie odpowiedz.
I jeszcze jeden eksperyment. Zwala z nóg.
Wykonuj polecenia po jednym, jak najszybciej potrafisz.
I tak jak poprzednio: działaj jak najszybciej potrafisz,
ale nie przewijaj dalej, dopóki nie wykonasz danego polecenia!
Ile jest:
1+5
2+4
3+3
4+2
5+1
A teraz powtarzaj w my¶li cyfre 6 jak najszybciej się da przez jakie¶ 15 sekund.
Potem przewijaj dalej.
A teraz szybko pomyśl o jakimś warzywie.
I przewijaj dalej.
Jeszcze dalej...
I co, to była MARCHEWKA, prawda?
Jeśli nie, to należysz do tych 2% ludzi na świecie, których umysły
są na tyle plastyczne, ze stać ich na wymyślenie
czegoś oryginalnego...
mi nie wyszlo :D

K@mil [ Wirnik ]
O kurde, niezle :-D

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Hmm... który to już raz ? z 3 ....
Ale ostatnio było dawno temu więc może być
Spoko
pawkaz [ Konsul ]
8 i pietruszka...
Wiedziałem, że kiedyś mi się uda to napisać: BYŁO!!!

Klaczki [ Troublemaker ]
Durne.... W 1 zadaniu nie wybralem 7 tylko 6 :|
A w 2 zadaniu nie wybralem marchewki tylko ogorka ^_^
Ehehehehehe.... :|
Mitsukai [ Pretorianin ]
Wybralem 6 a nie 7 w pierwszym, a w drugim papryka bo wlasnie jadlem ... cos nie dziala :) albo mam "plastyczny umysl"

Anarki [ Demon zła ]
znam to............BYŁOOOO :PP ja wybalem liczbe 8 i pomidora :>

Yari [ Juventino ]
8 i pomidor:):0
techi [ Legend ]
Wow oba trafiłem :D
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Klaczki ==> ciekawe bo ja też pomyślełem 6 :p
2 zadanie==> wypas, to była marchewka, może mi ktoś wyjaśnić czemu?

Justa_ [ lady in blue ]
6 i marchewka :>

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Yari ---> ja też o pomidorze pomyślałem, chociaż w szkole na mnie zając mówią. ale co do pierwszego, jestem w szoku...
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
hehehe - więcej osób pomyślało 6 niż 7 :):):)

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
doooobre :))), trafilem oba, tzn. 6 i marchewkę :D
CFH [ Pretorianin ]
--->^Piotrek^ chyba 7 :D
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
1 jest cudowne. wybrałem 7 a w 2 wybrałem kalafior :D
wuluk [ Tleilaxanin ]
marchewka marchewką ale czerwony młotek z dawnych czasów bije ją na głowę...
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Soldamn ---> kalafior? oryginalnie ;D
ale nurtuje mnie jedno. dlaczego marchewka jest ,,prawidłową" odpowiedzią w 2? co marchewka ma wspólnego z cyfrą 6???

Kruk [ In Flames ]
11 i burak

peterkarel [ Konsul ]
wybrałem 7 i marchwekę jakieś to dziwne albo niee wiem co]:->

Zacker [ Stanley ]
6 i cebula

..KmP.. [ Designed by AI ]
9 i ogórek :P
Tomas87 [ Pretorianin ]
Co ciekawe wybrałem 6 i marchewke:).

owoc_pomarańczy [ Konsul ]
:))))
ja wogole 4 i kalafior:):):)

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
No coz wybralem:
9 i...
marchewke :D:D

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Wybrałem 6 i buraka........
cRaven [ Konsul ]
7 i pomidor:)

Chacal [ ? ]
kurde marchewek nie jadam, nie kupuję, nie widze w kuchni, nie widze na talezu, nie myślę o nich, nie mam z nimi najmniejszego kontaktu i... strzeliłem marchewkę :) jak to działa ?!

tomirek [ ]
12 i kalarepa. Czy jestem nienormalny ??? :))))))))))))))))))

Mad Vert [ Konsul ]
Nie przejmujcie się... mój ziom jest bardziej imbecylny... wyszło mu 8 i cebula... ale to pewnie dla tego że liczyć nie umie:)))))))))))))))))

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
no.1 liczba 7
MarCHewKA
POSZło

Quicky [ Senator ]
To nie dziala, 10 + pietruszka :)
...ale przyznam, ze w pierwszym momencie przyszla mi na mysl marchewka :))
Antharis [ Inbred Dunedain ]
8 i burak.... coś często pojawia się to 8 :P

Antharis [ Inbred Dunedain ]
Quicky ---> to jak najpierw pomyslałeś marchewka to było napisać marchewka a nie z jakąś pietruszką wyjechałeś :P
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
znacie jakies inne stronki z takeimi testami ??
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
8 i marchewka :) czyli w polowie sie udalo :P

Quicky [ Senator ]
Antharis
Zawsze oszukuje w takich testach ;))
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
ZNACIE JAKIEŚ INNE STRONKI Z TAKIMI TESTAMI??

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
7 i burak, cos w tym jest:]

ruutek [ Pretorianin ]
10 i jabłko :P coś niewyszło
GROM Giwera [ Sołdat ]
7 i burak
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
6 i truskawka...
ruutek ----> miało być warzywo...
tadzikg [ Konsul ]
7 i cebula

kajojo [ MU Online ]
7 i ogórek :)
snopek9 [ Legend ]
7 mialem ludzie co to jest?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hehe ;))
11 i burak :)
FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]
6 i bakłażan;)

Kruk [ In Flames ]
Legenda
1: wypier%%%aj
2: nie jesteś!
3: jesteś bezmózgowcem
4: jesteś chory psychicznie
5: jesteś debilem
6: jesteś troszkę niedorobiny :-)
7: jesteś normalny
8: jesteś mądry
9: jesteś niesamowicie mądry
10: jesteś wielki!
11: jesteś geniuszem
12: jesteś bogiem!
snopek9 [ Legend ]
bakłażan ,a to dobre
macie jakies inne strony z tego typu zadaniami?
electra [ Konsul ]
hmmm 9 i pietruszka.. wiec to chyba nie do konca to :/

MasterDD [ :-D ]
LOOOOOOOOOOOL !!! :D
Ale bylem w szoku !!!
Robilem szybko tak jak kazali i BOOM !! :D
7 i marchewka !!! :D
Najlepszy test jaki w zyciu widzialem !!!! :D

gris [ Generaďż˝ ]
ech wyszlo mi 6 i pietruszka

EwUnIa_kR [ Legend ]
7 i kalafior:)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
9 i burak :o)

bartol1414 [ ignoruj mnie ]
8 i pietrzuszka
dokladnie tak jak pawkaz z [27.02.2004] 21:21
:PPP

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
7 i ogurek :)

Banananan [ Dezerter ]
Dupa... W pierwszym podałem 6, a w drugim gruszka... I co jestem teraz super, master oryginalny? Eee... :)

Banananan [ Dezerter ]
Acha... Gruszka to poza tym nie warzywo... :D
snopek9 [ Legend ]
W UE Marchewka to jest owoc więc ....
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Kruk ---> lol
tadekdul [ Konsul ]
zgadza się mi wyszło 7 i marchewka !
Rezor [ Defibrylator ]
Nic nadzwyczajnego...
8 i papryka(chili)

Coy2K [ Veteran ]
6 i cebula..jak u Zackera :-)
po prostu.... bjutiful majnd
GSi [ Pretorianin ]
7 i burak, po tym 7 sie zdziwiłem LOL

Tobias [ Pretorianin ]
Wybralem 7 i sie zdziwilem, ale jesli chodzi o to warzywo to wybralem pomidor....
Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]
6 i fasola. Coś ten test nie jest chyba za dobry:)
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Wybrałem siudemke ale warzywo pomidor ;]

Sir klesk [ Sazillon ]
Wybralem 6 i Burak :)

bekas86 [ Blaugranczyk ]
8 i cebula . to co prawie wszyscy nalezymy do tych 2% hehe

Xanthus [ Pretorianin ]
heh jestem w 2% ludzi

szpenio [ Pretorianin ]
O marchewce rzeczywiście pomyślałem,ale cyfrę wybrałem 10 :)))
Qbaa [ Generaďż˝ ]
ale z Ciebie marchewa! już 7 raz to tu jest!
Ths [ Konsul ]
ten to ma zdrowie...
Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Ths ----> kto??

wich3r [ Sprzedam nerkę ]
8 i ogórek :D
Ward [ Generaďż˝ ]
CFH - nie pokręcił coś kolega?
może to 2% wybiera wyniki takie jak podaje ,,autor'' testu a nie odwrotnie ;->

konioz [ Konsul ]
W 1. wybralem 6.
A drugie widzialem wczesniej i wiedzialem zeby nie wybierac
marchewki,aby moc sie zaliczac do tych 2% ludzi o bardziej
plastycznych umyslach...:)
Ths [ Konsul ]
no CFH
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
6 i ...czosnek:D
Child of Bodom [ Real Madryt ]
A ja wybralem w pierwszym 7 ,a w drugim marchewka.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Wybrałem ósemkę i żodkiewkę. Jestem plastyczny;D

Orlando [ Reservoir Dog ]
8 i ogórek.KLan Plastycznych Ludzi ---->KPL

CFH [ Pretorianin ]
Ludziska powinniscie sie cieszyc ze stac was na cos wiecej niz tylko 7 i marchewke!!!!! <LoL>
Mi wyszlo 9 i pietruszka wiec jestem z Wami :D
A co do 2% to z tego wynika ze wielka czesc tej spolecznosci to spolecznosc forumowiczow GOLa i graczy :D
Oby tak dalej... a mowia ze gry propaguja tylko przemoc...

Cuphay [ Mroczna Dusza ]
3 i kalafior, ze mną nie wyszło :)
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
5 sałata ;] Witajcie ludzie znajdujacy sie w tych 2% :D
zooz [ TS Wisła Kraków ]
10 i ogórek
Piaskun [ spamer ]
6 i ogórek !! mój brat miał 6 i marchewka był blisko hehe

jojko999 [ Konsul ]
5 i marchewka, czyli nie do końca jestem taki przewidywalny hehe
bone_man [ Powered by ATI ]
Kiedys robilem juz ten "psychotest" i cos tam sie sprawdzilo.

Yeti z Tybetu [ Junior ]
Ludzie. Nawet nie wiecie co straciliście nie wybierając 7 i marchewki :)
Jestem w tych 98%

eJay [ Gladiator ]
Hehe z tym pierwszym to mi wyszlo, gorzej z tym drugim:P

rozkosz [ Generaďż˝ ]
z 7-ka to mnie zszokowalo ... ale warzywa ... wybralam buraka ... kurcze zawsze bylam inna:///:D
Maliniarz [ Konsul ]
dupa .... mi wyszla 1 liczba 6 a druga burak ;) takie testy to do dzieci z przedszkola :P
xKx [ CLINIC ]
ja też 7-ke powiedziałem z głupka i się przestraszyłem :D aaa warzywo powiedziałem OGÓR :P

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
kiedys dalem 7 i marchewke
teraz jestem bardziej plastyczny (nie mylic z pamietliwym ;) ) i dalem 6 i burak ;].
O to z 98% spadlem do 2% ;] KUL :D
KingSize_ [ Pretorianin ]
6 i kartofel hyhyhy :D

Rendar [ Senator ]
To ja jestem półplastyczny - 11 i marchewka

Prezes_Krzychu [ PREZES ]
6 i ziemniak :]
Swidrygajłow [ ]
hehe test nie jest miarodajny, bo wszyscy podejrzewają jakiś podstęp i specjalnie wybierają nietypowe odpowiedzi
stad takie nagroamdzenie geniuszy w tym wątku
następny [ Rekrut ]
hihi --> było ale jest super :-)

iNkogNitO [ Pretorianin ]
nieźle :D:D:D
Fanta:) [ Chor��y ]
no to należę do wielu "oryginalnych" forumowiczów: 8 i ogórek ;)
Immortal_Daemon [ Konsul ]
7 i pomidor:)

Tobias [ Pretorianin ]
<---------------------- 7 i pomidor
Dessloch [ Senator ]
7 i pomidor :))
dziwne :)
duzo ludzi ma pomidora :>
ogolnie na poczatku pomyslalem banan ale to nie warzywo :P
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
7 + pomidor :-)

kakoon [ Generaďż˝ ]
ej ja pomyslalem 10 i cebule cos marny ten test...

steward [ Legia Warszawa ]
uhehehe ale zajebiste :))) mi wyszła marchewka !!! qrde sam sie zdziwiłęm :)
dorocisko [ Centurion ]
a ja nalezę do tych 2 % ludzi - mam plastyczny mózg:) stać mnie na wymyslanie różnych dziwnych i oryginalnych zreczy- dziwnych napewno:P
sabotage [ Pretorianin ]
mi tez wyszlo 7 i pomiodior, moze tam nie mialabyc marchewka tylko pomidor

childlike [ Konsul ]
ej kurde cos tu jest nie tak mi tez wyszlo 7 i pomidor :)
moze trzeba zmienic warzywko?! :P
CFH [ Pretorianin ]
------------>>>>>>Maliniarz "takie testy to do dzieci z przedszkola :P"
tak sadzisz?? To sproboj sobie watku "Czy faceci mysla tylko o seksie" :D
A pozniej to juz tylko do przedszkola... chyba ze jestes inny <LoooOOOOoooL>
KoRn'eliusz [ Centurion ]
7 i pomidor :]

deTorquemada [ Pamiętaj ]
Widocznie na zmeczonych dziala inaczej ... w pierwszym przypadku 9 w drugim kapusta ....
maVes [ Konsul ]
6 i pomidor :D ale fajne
Soll [ Senator ]
7 i marchewka ;]
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
6 i ogórek