
olivier [ unterfeldwebel ]
Bo Bordeaux gra lepiej w dziesiątke...Piłka Nożna cz.7
I skończyły się sny piłkarskiego kopciuszka. Nie będzie 4 rundy pucharu UEFA ani dwóch polskich drużyn w eliminacjach LM. Groclin-Bordeaux 0-1 (0-0).
Poprzednia część:

zarith [ ]
patałachy

eJay [ Gladiator ]
Hehe zacytuje G. Halame w kabarecie..."Ja wiedzialem ze tak bedzie, ja wiedzialem...":)

Vinny [ Konsul ]
za rok wisla pokaze w lm co potrafia polacy
..KmP.. [ Designed by AI ]
n-i-e-s-t-e-t-y :)

The LasT Child [ GoorkA ]
ale mul...
olivier --> nie lubie bluznic, wiec nie bede, ale co Ty czlowieku gadasz? "sny kopciuszka sie skonczyly"?? idz lepiej do innej bajki...
mulll!
!@@$%^%$%@

xKx [ CLINIC ]
life is brutal niestety :(
snoopi [ Generaďż˝ ]
no coz, szkoda. Nie wykorzystane sytuacje, i ogromny blad pod koniec meczu, chyba najgorszy scenariusz z mozliwych.... Miec przewage przez wiekszosc meczu a pozniej go przegrac...No ale glowa do gory chlopaki jeszcze jeden mecz przed wami!!
dacar [ Cult ]
ale sedzia pokazal sie ze swietnej strony nie zaliczajac bramki :)

The LasT Child [ GoorkA ]
eJay --> oczywiscie...
zarith -> potrfisz lepiej???
Vinny --> ale w miedyz czasie tzn za tydzien Groclin wygra i awansuje!!!
..KmP.. i xKx --> niestety, ale bedzie dobrze, musi byc...
ale mul!!!
Vinny [ Konsul ]
The LasT Child --> oby, ja juz w cuda nie wierze
Klemens [ Generaďż˝ ]
--> Vinny
Jaasnee. Tak sie sklada ze bylem na Valerendze i trudno mi w to poki co uwierzyc...
--> Dacar
Tak, ale Groclin pokazal sie z jeszcze lepszej strony, nie stwarzajac w przewadze zadnej sytuacji strzeleckiej, nie wspominajac o tym, ze dal sie zepchnac do obrony...

zarith [ ]
tlc --> a co to ma do rzeczy? z resztą, co sobie bedę strzępił język... poczytaj jutrzejsze tytuły w prasie :/
olivier [ unterfeldwebel ]
Taa cała Polska uwierzyła że Polska podbije Mundial, a Last Child uwierzył że Groclin w jeden sezon skasuje solidne europejskie kluby jak leci.
Arczens [ Legend ]
Po pierwsze jest jesscz ejeden mecz to że szanse są mniejsze to nieznaczy że ich niema. Od początku było wiadome że to francuzi sa faworytami tego meczu. Od razu można poznac kto naprawde kibicuje a kto wpada żeby powiedzieć o super są cudowni jak wygrają albo eee dziady jak przegają ....
Vinny [ Konsul ]
Klemens ---> teraz to juz jest inna wisla
Mackay [ Red Devil ]
za tydzien to moze krizanas w karty z rasiakiem wygrac
bo rewanz jest dopiero za dwa tygodnie
nie ma co plakac - groclin jak do tej pory zawsze gral lepiej na wyjazdach...
dacar [ Cult ]
Klemens ---> bramka w 11 minucie ustawilaby mecz, to Bordeaux by sie bronilo a Dyskobolia by napierala. ale nie uznal... wiec...?
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
ej no co Wy... Groclin drużyna o 100x mniejszym potencjalnie dzielnie stawiła czoła utalentowanym rywalom - może tak na to trzeba spojrzeć. fakt, szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale taki już jest sport. poza tym mamy jeszcze rewanż :)
dacar [ Cult ]
Mackay ---> chyba ci sie cos pomylilo... a nie za tydzien?
gietas [ Pretorianin ]
Szkoda i jeszcze raz szkoda zmarnowanej szansy przez Groclin.

Tobias [ Pretorianin ]
No cóż, przegrali u siebie.Bramka padla w 90 minucie.Niewykorzystane sytuacje sie mszcza. Watpie zeby wygrali na stadionie Bordeaux.
Klemens [ Generaďż˝ ]
--> Dacar
Jakby Bordeaux by sie bronilo, to by nie stracilo zawodnika i zmiotloby Groclin w drugiej polowie. Nie lubie takiego gdybania...
--> Vinny
Mam szczera nadzieje - nie chce czekac na polska druzyne w LM do konca studiow...
--> Arczens
Kibic ma prawo krytykowac. Mozna wybaczyc brak szczescia, znakomita dyspozycje rywali( coz wtedy poczac) ale nie brak serca i bezmyslnosc w grze...

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Nie słusznie sędzia nie uznał tej bramki dla Groclinu tam powinna być ta bramka. Już nie moge sie doczekać jak nasza Reprezentacja zmiażdży Austrie:):):):)

Mackay [ Red Devil ]
dacar -->> racja - to LM jest za dwa - dzieki za poprawienie
dacar [ Cult ]
Klemens ---> a sam gdybasz, ze Bodreaux by zmiotlo w 2 polowie Groclin w 11 bo by nie wyrzucil brazylyjczyka...
Mackay ---> no problemo :)

Zacker [ Stanley ]
Po prostu klapa !!!
SirGoldi [ Gladiator ]
Tragedia, nedza, syf !!!!!!
Klemens [ Generaďż˝ ]
--> Dacar
Po prostu pokazuje Ci, jak bezsensowne jest owe "gdybanie".
Ciekawe, ze na nieuznanie bramki narzekanie zaczelo sie dopiero po zakonczeniu meczu...

The LasT Child [ GoorkA ]
olivier --> przejrzyj na oczy!
hertha - 17 miejsce w lidze
manchester - 14
bordeux - 9 miejsce (tu juz lepiej, ale i liga jest najgorsza z tych trzech)
czy naprawde takie zespoly uwazasz za solidne???
p****** kompleks polski, czemu MY Polacy mielibysmy byc gorsi???
zarith --> ne chce sie klocic wiec nie odpisze...
Vinny --> nadzieje trzeba miec zawsze, zwlaszcza ze mogloby byc tak pieknie
1 polowa calkowicie dla Naszych, powinnismy prowadzic (z bledow sedziowskich) jedna bramka i miec przewage dwoch graczy, druga? tak jak powiedizeliscie czym pozniej tym gorzej, ale taka jest pilka :(((
za tydzien bedzie inaczej!!!
xanat0s [ Wind of Change ]
Panowie, trzeba byc optymistami! Jeszcze drugi mecz i cale 90 minut, zeby strzelic 2 gole...
Co do meczu. Pierwsza polowa byla b. fajna, a drugiej juz mi sie ogladac nie chcialo :/
dacar [ Cult ]
wiecie po czym poznaje sie prawdziwych kibicow? przyjmuja porazke z pokora i wierza ze (w tym wypadku) w rewanzu bedzie lepiej.
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
[...]Beznadzieja [...]
Trzeba czekać do przyszłorocznych sukcesów wisły :D
Klemens [ Generaďż˝ ]
--> Olivier
Czy to przypadkiem nie jest 6 czesc owego watku, a nie 7?
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Klemens --> poprzednia częśc powinna być 6, tylko ktoś źle napisał to jest 7
Klemens [ Generaďż˝ ]
--> Dacar
Masz racje. Dlatego wierze, ze Juve w nastepnym sezonie znowu bedzie na szczycie :)))
dacar [ Cult ]
Klemens ---> popatrz do poprzedniej czesci.
dacar [ Cult ]
Klemens ---> tez w to wierze :)))

Zacker [ Stanley ]
xsantOs----> ...jeśli oni nie strzelą!
Viti [ Capo Di Tutti Capi ]
Nie wierzę. Jeszcze nie mogę się z tym oswoić. Mam nadzieję że Groclin się przyłoży i skopie tyłki za tydzień francuzikom. Co nie będzie łatwe bo tamci pewno będą robili murarkę.

Kruk [ In Flames ]
Dzieci pokrzyczcie sobie, popłaczcie, ale proszę was załóżcie osobny wątek.
Jesteście amatorami.
Groclin przegrał 0-1. No i co z tego? Tak na dobrą sprawę nie powinno tej drużyny być w III rundzie pucharu UEFA. Nie róbmy tragedii. Rzucanie obelgami w polską drużynę jest objawem tylko i wyłącznie chamstwa i braku obiektywizmu. Nic nie jest też jeszcze ustalone. Żadnej klapy nie ma, bo to prasa wykreowała Groclin na drużynę, która zdobędzie Europę. Śmiać się chcę jak czytam niektóre posty.
Lipton [ 101st Airborne ]
O czym tu dyskutować? Dostali w dupę bo są słabsi. Rasiak jest wolny i słaby, że aż przykro się robi jak się na niego patrzy. Mila niestety nie był dzisiaj sobą. Pomocnicy grali bez pomysłu, bo grali cały czas to samo. Non stop górne piłki do tego samego zawodnika, przecież to na szkolnym boisku by nie przeszło, a co dopiero w Pucharze UEFA. Aż mi się nie chce pisać co jeszcze było nie tak, bo szkoda mi czasu. W każdym razie odnosiłem wrażenie, że Groclin nie dość, że grał tak jakby to on był osłabiony, ponadto wydawało mi się, że broni wyniku, paranoja... Obym nigdy więcej takiego meczu z udziałem Polaków nie musiał oglądać, bo mi się wstyd robi...
The LasT Child [ GoorkA ]
Kruk --> co Ty czlowieku gadasz? Ty chyba meczu nie ogladales...
xanat0s i dacar --> no wreszcie ktos kto mysli tak jak ja
dacar [ Cult ]
Proponuje temat nastepnego watku: "Bo sedziowie lubili wina z Bodreaux" :))))
felomon [ KaeM apel ]
Kruk==> A kto Ci karze na to patrzeć??
Szkoda Groclinu ale ja mowiłem porzed meczem że nic z tego nie będzie. Niestety.

olivier [ unterfeldwebel ]
Mack. "Za tydzien to może Krizanas w karty z Rasiakiem wygrać", hehe święte słowa. Żeby wygrywać mecze trzeba strzelać gole, żeby strzelać gole trzeba trafiać w światło bramki, żeby trafić w światło bramki trzeba co najmniej dobrze uderzyć piłkę...niech ktoś zliczy powyższe trzy rzeczy i napiszę ile mu wyszło...Nie było tajemnicą że jedyną skuteczną siłą ofensywną Groclinu jest Niedzielan, nie tylko nie ma Niedzielana ale bez niego zupełnie nie istnieje Rasiak, a ten Sikora co miał z marszu w debiucie zastąpić rzekomo Niedzielana..ehem może za rok coś z tego zastępstwa będzie. Dzięki bogu jest fantastyczny Mila (Koszalin rządzi!;) mój kumpel z nim po podwórku biegał hehe) o nieprzeciętnych umiejętnościach i waleczności, ale on nie musi strzelać bramek co mecz bo nie taka jest jego rola. Mecz wyjazdowy, kontuzje i okrojony skład Groclinu, siła Boardeuax, handicap 0:1 stracony u siebie, psychologia, brak kluczowego napastnika, tak będzie wyglądał rewanż.
Klemens [ Generaďż˝ ]
--> Kruk
Nie wiem, czy Twa wypowiedz odnosi sie takze do mnie, zgadzam sie zupelnie z Twoja diagnoza wykreowania "Dawida" przez media, osobiscie tragedii nie robie( bo i na nic wiecej nie liczylem), ale mam prawo, podobnie jak i inni, nazwac Groclin frajerami( doslownie czy w przenosni), skoro sam tak zrobil Wieszczycki. Zrozumiale dla mnie sa braki w wyszkoleniu technicznym Polakow, brak moznosci tak dobrego przygotowania, jak rywale z Europy Zachodniej, ale brak woli walki jak i zwyklego myslenia - juz nie.
dacar [ Cult ]
olivier ---> zapewniam Cie drogi Kolego, ze imie i nazwisko Adrian Sikora uslyszysz jeszcze nie raz.
The LasT Child [ GoorkA ]
dacar --> co to to nie, Groclin it ak powinien wygrac bez pomocy sedziow, ale zasluzyli na to by jednak miec ta bramke
dobra lece juz
Kruk [ In Flames ]
Tak się składa, że oglądałem mecz i to bardzo dokładnie.
Nie wiem o co wy tak płaczecie? O to, że naszych byłu 11-nastu, a Bordeaux 10-ciu ?
Wbijcie sobie do główek, że Bordeaux w 9-ciu mógł nas spokojnie wydymać, bo Pavon pomyślał. A jego mózg+jego drużyna dały efekt w postaci wygranej Francuzów. Nawet gdyby Radolski ustawił naszych bardzo ofensywnie i tak by to nic nie dało. Zrozumcie. Groclin to nie jest drużyna, która takie sytuacje wykorzystuje, ale to na pewno nie jest ich wina. Po prostu taka kolej rzeczy. Jesteśmy średniakiem europejskim. Każdy nasze zwycięstwo jest traktowane jako sensacja.
Jeżeli Groclin przejdzie Bordeaux to i tak nie będzie w gronie najlepszych drużyn europejskich. O nie! Wtedy media będą pchały Groclin na najlepszą drużynę, ale żeby taka zaistniała trzeba lat, wielu ciężkich lat pracy, które w Polsce szlag trafił. Groclin zaczyna się dopiero budować.

olivier [ unterfeldwebel ]
Dacar, może nie doczytałeś, napisałem: "ehem może za rok coś z tego zastępstwa będzie" i to bez cienia ironii. Zresztą pamiętam jak pewien gościu na forum piłki nożnej 9spokojnie to nie ja:) jakieś dwa lata temu miał motto do wypowiedzi "Niedzielan do Kadry" i pamiętam ile wtedy cięgów za to zebrał i wogóle od pewnych osób, dziś te osoby pewno walą głową w mur.
krzysieek [ Centurion ]
ja tam jeszcze mam troszke nadzieji, ze Groclin przejdzie do 4 rundy. Wime, ze "nadzija matka glupich", ale trzeba wierzyc ! :D A co do tego zachowania gracza Bordo to szkoda, ze na TVP2 nie bylo zblizenia... A mowia, ze to Polacy sa pozbawieni kultury...
Łyczek [ Lance Armstrong ]
I dobrze tak groclinowi.Sprzedali Niedzielana i mają skutki
Kruk [ In Flames ]
To nie Groclin sprzedał Niedzielana, to Nijmegen go kupił.
Necromancer [ Generaďż˝ ]
o meczu chyba wszystko zostalo powiedziane...
ja chcialem tylko zauwazyc, ze atmosfera meczu byla ZAJEBISTA =/ trąbki, trąbki, trąbki... komentator słusznie zauwazyl przed meczem:
Mecz będzie sie toczył w środku pola.
mial racje, bo środek pola to był, non-stop te buczenie jakby krowy miały sraczke...
ale widac, ze niektorym to sie podoba vide link ponizej
ps. kto ma Polsat Sport, to leci teraz Liverpool-Levski...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kumpel postawił na zwycięstwo Groclinu, ja na remis. Cóz, żaden z nas nie trafił. Przez pierwszą połowę Groclin prezentował się bardzo dobrze, niestety brakowało jednego podania. Francuz rozczarowali mnie swoją grą, jeśli mam być szczery. W drugiej połowie Polacy opadli z sił, a Bordeaux poczynało sobie coraz lepiej i pomimo optycznej przewagi gospodarzy, to ono strzeliło w 90 minucie bramkę. Cóz, wypada nam poczekać co pokażą w środę obie drużyny.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Brakowało ostatniego podania, tudzież wykończenia, rzecz jasna

rammzes1 [ Generaďż˝ ]
Moim skromnym zdaniem GROCLIN przegrał mecz przez sędziego, który niepotrzebnie wywalił gracz francuzkiej drużyny z boiska ponieważ w tym momencie naszym chłopcom wydało się że już wygrali. W drugij połowie wyszli tak ustawieni że myślałem, że to my bronimy wyniku. Jestem przekonany, że gdyby do 90 min grali po 11 to mecz zakończyłby się wynikiem podobnym do tego jaki Wisła uzyskała z Schalke (oczywiście dla Grodziska). Niestety po raz kolejny się okazało, że atak pozycyjny najlepiej nam wychodzi na treningu i w meczach ligowych.
PS. Obecność Niedzielana niewiele by tu zmieniła.
Kruk [ In Flames ]
Dużo niespodzianek!
Przede wszystkim łatwe zwycięstwo Mallorki nad Spartakiem, który stracił wszystkie gole w drugiej połowie. Kat Wisły - Valerenga zremisowała z Newcastle i zachowała minimalne szanse na awans. Niespodzianka w Alatyi. Miejscowy Gaziantenspor wygrał z Romą - wielkim włoskim klubem. Sporo też musiała męczyć się Valencia, która ostatecznie ograła 3-2 Besiktas, ale nie jest to dobry wynik w kontekście rewanżu. Inne hiszpańskie ekipy Barcelona i Villareal mogą czuć się dobrze przed rewanżami. Katalończycy wygrali w Kopenhadze z Brondby 2-1, a Villareal zremisował w Stambule 2-2 z Galatą. Celitc i Liverpool nie powinny dać sobie wydrzeć awansu. Szok w Parmie gdzie Włosi ulegli Gencerbirligi 0-1.
Francja
Słabo. Marsylia bardzo skromnie pokonała Dniepro 1-0 po golu z karnego Drogby. Drużyna z Ukrainy pokazała, że ma jajca i jest niespodzianką sezonu w UEFA - tak jak Wisła w poprzednim sezoniu. Wynik 1-0 osiągnięty na Stade Velodrome jest dobry. Sochaux remisuje 2-2 z Interem. Dwukrotnie drużyna ta przegrywała w tym meczu, ale ostatecznie zdołała zremisować. W kontekście rewanżu raczej jest w złej pozycji. Auxerre nie potrafiło ograć Panathinaikosu (bez Olisadebe), dodatkowo gwiazda zespołu Kapo wyleciał z boiska. To spore osłabienie przed trudnym rewanżem w Atenach. Bordeaux spodziewanie ograło Groclin.
Ostatnie zdanie nie jest moje, ale całej Europy.
FT Spartak Mosc. (Rus) 0 - 3 Mallorca (Spa)
FT Valerenga Oslo 1 - 1 Newcastle U. (Eng)
FT Gaziantepspor (Tur) 1 - 0 AS Roma (Ita)
FT Groclin Grodzisk 0 - 1 Bordeaux (Fra)
FT Marseille 1 - 0 Dnipro D'trovsk (Ukr)
FT Galatasaray (Tur) 2 - 2 Villarreal (Spa)
FT Perugia (Ita) 0 - 0 PSV Eindhoven (Hol)
FT Parma (Ita) 0 - 1 Genclerbirligi (Tur)
FT Auxerre (Fra) 0 - 0 Panathinaikos (Gre)
FT Brondby (Den) 0 - 1 Barcelona (Spa)
FT Club Brugge (Bel) 1 - 0 Debrecen (Hun)
FT Celtic (Sco) 3 - 0 Teplice (Cze)
FT Liverpool (Eng) 2 - 0 Levski Sofia (Bul)
FT Sochaux (Fra) 2 - 2 Inter Milan (Ita)
FT Valencia (Spa) 3 - 2 Besiktas (Tur)
80' Benfica 1 - 0 Rosenborg (Nor)
Arczens [ Legend ]
Miałem zrobić podonego posta co do Galatasaray to mają farta bo przegrywali juz 0:2 niespodzianką może byc tez remis Milanu. Co do Romy to myśle że nie bedzie miała problemów z wysokim zwyciestem na własnym boisku. Zaskoczył mnie też wynik Valenci co by nie było to duż aszansa dla Besiktasu. Jeszcze dodam że 4 tureckie druzyny maja ciągle szanse na awans, ich gra jest coraz lepsza i coraz bardziej zaczynają sie liczyć.

tadekdul [ Konsul ]
Na Interii wyczytałem że Drzymała miał sen że w pierwszym meczu przegramy 0-1, ale za to w drugim wygramy 2-1.
Połowa już się spełniła. Miejmy nadzieję że druga połowa też się spełni.

Arczens [ Legend ]
Hehehe i Drzymała zostanie wróżką :) Ale jak ma zostać to niech zostanie byleby sie spelnilo
dacar [ Cult ]
o snie Drzymaly link nizej :)

Zacker [ Stanley ]
A tu jeszcze informacja odnośnie meczu !
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Ciekawie wypadła konfrontacja drużyn włoskich z tureckimi. W obu przypadkach nie s to najsilniejsze zespoły, ale mimo wszystko bardziej bym na Włochów stawiał, a tu psikus.

Zacker [ Stanley ]
Jak narazie skończyły się mecze. Trzeba czekać do rewanży, a to jeszcze 2 tygodnie :( Ale na Polsat Sporcie napewno będe transmitowali powtórki.

Swidrygajłow [ ]
kurwa mac!
pisalem wczesniej ze nei bede mogl ogladac meczu, bo musze jechac w delegacje. Ale okazalo sie ze zdarzylem do hotelu przed meczem i bede mogl obejrzec. Niestety, bylem z szefem i niestety zapytal mnie "ogladamy razem czy oddzielnie" Ja: "eeeeeeeee mi wszystko jedno........" i juz wiedzialem ze mam przesrane, bo gosciu to straszna menda i maruda. No i tak sie wlasnie stalo, od samego poczatku zaczal pierdzielic jakies smuty typu "czym tu sie emocjonowac, w Poslce zrobili z tego wilkie wydarzenie, a tak naprawde to nic nie znaczacy meczyk". Zupelnie mi obrzydzil mecz. Potem zaczal gadac o pracy i mialem ogladanie z glowy. Na koniec jak strzelili gola, to sie oczywiscie ucieszyl. tak wiec nie dosc ze Groclin przegral, to jeszcze nie mialem zadnej przyjemnosci z ogladania meczu, a wrecz przeciwnie.
Kurwa mac!
Zacker [ Stanley ]
Swidrygajłow --->Rczej nie za ciekwie oglada sie mecz z szefem(,,mendą") , jeśłi on jest za inną drużyną. I jeszcze jak gada, że to jest wcale nie znaczący mecz ! Też by mi się nie chcialo dalej oglądać z nim meczu !
Swidrygajłow [ ]
Zacker - on nie byl za zadna druzyna, on byl raczej przeciwko wszystkiemu
Zacker [ Stanley ]
Swidrygajłow ---> To jeszcze gorzej !
Cacuch [ Pretorianin ]
Z takim przeciwnikiem gra się do ostatniego gwizdka a nie do 80 min
Zacker [ Stanley ]
Cacuch ---> Obrona troche zaspała i jest tego efekt - utrata bramki !

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
hehehe...no juz troche przesadzili...choc dzieciak pewnie jest juz ustawiony na nastepne pare lat:))
Zacker [ Stanley ]
Teraz to już przesadzili. Siedmiolatka do Arsenalu ??!! Jeśli to jest prawda, to ciekawe ile zarabia ???
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
teraz pewnie nic...tyle tylko ze Arsenal zabezpiecza mu wszelkie srodki na zycie (i to niezle zycie)...po prostu Arsenal chce miec wylacznoasc na tego chlopaka kiedy ten zacznie wkraczac w "dorosla pilke"...

Vinny [ Konsul ]
bez przesady z tym siedmiolatkiem
Kruk [ In Flames ]
To jest dla mnie niewyobrażalna sytuacja. Za niedługo po boisku będą biegać 10-cio latkowie.
Słyszelście, że Osasuna pyta o Rasiaka? Jemu kończy się w lecie kontrakt. Mógłby odejść.
Wtedy Drzymała pokazałby jakim jest prezesem, a jego córka jakim jest menedżerem. Dobrym jeżeli znaleźliby kogoś na jego miejsce, złym jeżeliby tej dziury nie uzupełnili.
Zacker [ Stanley ]
Słyszałem, że Rasiak chce odejść do Tottenhamu. A niech se idzie w cholere !
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ponoc jest opcja ze Rasiak zagra w Calgiari z Zola w ataku...a ze odchodzi to juz praktycznie przesadzone...
..KmP.. [ Designed by AI ]
Najpierw Freddy Adu, teraz Lowbi... :)
Oby tylko coś z nich było...
J0lo [ Legendarny Culé ]
ad Rasiak ---> jak nie chce grac w Groclinie to niehc idzie. Drzymała akurat tutaj jest swietnym dyplomata. przeceiz zawodnik ktory nie chce w danym klubie grac nie bedzie gral za dobrze. zdrowy uklad.
ad Adu, Lowbi i innni ---> Adu widzialem na MŚu17 i nie zachwycal. ot przecietny zawodnik. natomiast zachwycal Francisco Fabregas 'Cesc'... ewidentnie tak jak i Robinho oni sa przereklamowani a kase na nich zbijaja takie firmy jak Nike... do momentu kiedy nie osiagna min 20 lat i nie beda grac na przyzwoitym poziomie w Europie to dla mnie to sa chodzace reklamy...

Kruk [ In Flames ]
Znów powraca temat gry szkockich „Old Firms” w angielskiej Premiership.
Ostatnio na ten temat wypowiadał się Prezydent Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej Sepp Blatter.
„Jeśli drużyny ze Szkocji, Anglii czy Walii zagrałyby w jednej lidze, to byłyby wspaniałe rozgrywki. Jest to jednak sprawa do rozstrzygnięcia przez samych Brytyjczyków” – przyznał Blatter.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Blatter...
J0lo [ Legendarny Culé ]
1) byloby to ciekawe rozwiazanie kwesti tej ze Rangers i Celtic sa najlepsi i nie maj rownych...
2) walijskie i irlandzkie druzyny tak jak i reszta szkockich latalyby po 3-4 lidze
3) Blatter ;/
twostupiddogs6 [ Pretorianin ]
Oglądając wczorajszy znowu niestety przekonalem się, że brak nam graczy z inteligencją piłkarską, czy jak to tam zwać... W drugiej połowie przypomiał mi się po prostu mecz Polska - Korea Płd na MŚ... było zalecenie gry "na tatę", które nic nie przynosi, ale zespół z uporem maniaka realuizuje jeden schemat... To samo tutaj Bordeaux niemiłosiernie wypunktowywuje na spalone Groclin niczym Wisła Schalke w meczu na wyjeździe, a ci wciąż to samo... brakowało zawodnika, który wziąłby na siebie ciężar rozgrywania( Mila miał słabszy dzień i to się zdarza). Ale skoro ktoś gra na spalone można było grać na skrzydla i zamiast dośrodkować próbować dryblować... wtedy spalonego na pewno nie będzie..., ale to już niestety było za trudne...Nie mam pretensji za wynik... to tylko sport, ale mam pretensję za bezmyślne walenie glową w mur.

felomon [ KaeM apel ]
Nie ma sie co smucić. Wole nie myslecco by sie działo w mediach jakby groclin przeszedł dalej. W "Piłce Noznej" by były same gówniane porównania klubów i ja tego nienawidze.
P.S. Groclin gral tak jak Liverpool z Levskim w pierwszej połowie. Z tym że Liverpool potrafił wykorzystać w drugiej połowie dwa stałe fragmenty i dupa psia.
P.S.Polecam ściaganie goli, akcji z Kazyy. mozna znaleźć naprawde ciekawe pliki :D:D
Zacker [ Stanley ]
A tutaj macie wypowiedz Szarmacha : ,,Grali jak frajerzy" !
felomon [ KaeM apel ]
wowowowow. Fajny link;-)
Mam propozycje aby jedna osoba zakładała te wątki wtedy będie łatwiej znaleźć
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
to chyba żaden problem wpisać w wyszukiwarce "piłka nożna", tudzież podwiesić sobie wątek.
Co do pomysłu pana Blattera, to ciekawe co na to sami zainteresowani. Mnie jakoś ten pomysł się nie widzi.

Zacker [ Stanley ]
felomon --> Wystarczy wpisać do wyszukiwarki piłka nożna i już masz wszystkie wątki odnośnie piłki :]
Zacker [ Stanley ]
Paudyn ---> Sorki nie odświeżyłem :))
Kruk [ In Flames ]
Ja mam ten wątek "podwieszony". Po to ta opcja jest.
felomon [ KaeM apel ]
Może to i nie jest problem ale byłoby przejrzyściej.
Mi sie nie widzi pomysł Blattera. byłoby jednym słwoem do d**y, ponieważ w Anglii jest dużo lepszych klubow, które wygywałyby lige z pewnością, a co za tym idzie Szkoci mieliby znacznie nniej reprezentantów w europejskich pucharach
Klemens [ Generaďż˝ ]
Wbrew temu, co tu sie twierdzi, nie jest to pomysl Blaterra a Celticu i Rangersow, ktory powtarza sie juz od kilku lat.
Swoja droga - co do rzeczy ma nasze stanowisko? Zrobia co chca, to wewnetrzna sprawa szkockich klubow i FA( angielskiej federacji pilkarskiej).

Kruk [ In Flames ]
Panowie może mnie nie być z wami przez jakiś czas.
Dostałem komunikat, że od 1 marca wyłączają mi neta! Trzeba było płacić... :)
J0lo [ Legendarny Culé ]
Klemens ---> iwesz to tak jakbys powiedzial - po co ten watek? i tak przeciez beda grali jak beda grali... chodzi o fakt zeby przedyskutowac czy sluszne czy nie...

Adamss [ -betting addiction- ]
Najgorsze dla mnie jest to, że postawiłem 40 zeta na Groclin.. nie z sympatii, ale z tego, że sądziłem, że są lepszą drużyną niż Bordeoux... :|. Do 30 min. grali dobrze - bramka wisiała w powietrzu.. Jeden z przeciwników dostał red card i niewiem co się z nimi stało.. ;/.
Kruk [ In Flames ]
Słyszelście, że Anderlecht Bruksela jest poważnie zainteresowany kupnem Roberto Baggio! Jak dla mnie to szok.

Arczens [ Legend ]
Dzisiejsze spotkania :
England - Premier League
15:00 Arsenal - Charlton Athletic
15:00 Blackburn R. - Southampton
15:00 Everton - Aston Villa
15:00 Fulham - Manchester U.
15:00 Leicester C. - Wolverhampton W.
15:00 Manchester C. - Chelsea
Italy - Serie A
18:00 Siena - Reggina
20:30 Empoli - Udinese
Spain - Primera Division
19:30 Valladolid - Zaragoza
21:30 Real Betis - Sevilla
Germany - Bundesliga I.
15:30 1. FC Cologne - Munich 1860
15:30 Bayern Munich - Wolfsburg
15:30 Bochum - Hansa Rostock
15:30 Eintracht Frankfurt - Monchengladbach
15:30 Hamburger SV - Bayer Leverkusen
15:30 Stuttgart - Schalke
15:30 Werder Bremen - Borussia Dortmund
France - Ligue 1
17:15 Nantes - Strasbourg
Postp. Guingamp - Metz
20:00 Le Mans - Rennes
20:00 Lens - Lyon
20:00 Montpellier - Lille
20:00 Toulouse - Monaco
Holland - Holland Casino Eredivisie
19:30 RBC Roosendaal - NAC Breda
20:00 FC Twente Enschede - AZ Alkmaar
20:00 NEC Nijmegen - SC Heerenveen
Dodam ze tylko te które mnie interesuja (bardziej lub mniej) o innych ligach nie mam praktycznie zadnego pojęcia
Klemens [ Generaďż˝ ]
--> JOlo
Dyskutowac o slusznosci rzecz jasna mozna( nie smialbym zabraniac:))), aczkolwiek IMHO naprawde mijaja sie z celem( i sensem) wypowiedzi w rodzaju: "Jestem przeciw"...
zooz [ TS Wisła Kraków ]
Gdyby Groclin strzelił gola w pierwszej połowie to wygrałby mecz, a tak Bordeaux przeprowadziło jeden kontratak i strzeliło gola.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
zooz-->w drugiej połowie z minuty na minutę francuzi grali coraz lepiej i zodbywali przewagę. Gol byl tylko kwestią czasu..
dxe14 [ Chor��y ]
lol, caly topic przegadają na temat jakiegos jednego meczu groclin - bordeaux no LOL :P
Adamss [ -betting addiction- ]
Kruk --> Jakieś źródło ? Cokolwiek :)).
J0lo [ Legendarny Culé ]
Klemens ----> no tak typowe "jestem przeciw" jest bez sensu ale nie zauwazylem czegos takiego no ale ostatnio bardzo pobieznie czytam ten watek wiec moglem przeoczyc :)
Arczens [ Legend ]
Adamss ===> w Piłce Nożnej pojawiał sie taka wiadomość ale narazie to tylko gdybanie
The LasT Child [ GoorkA ]
15:00 Fulham - Manchester U
chcialbym by Fulham wygral
20:00 NEC Nijmegen - SC Heerenveen
polski mecz, moze bedzie na polsat sport
dacar [ Cult ]
15:00 Fulham - Manchester U tu wygra MU!! musi!! :(
The LasT Child [ GoorkA ]
ciekawy art z www.realmadryt.pl
Wróg pomaga
Nie do wiary. Nie ma w Hiszpanii, a może i na całym świecie dwóch bardziej nienawidzących się klubów niż Real i Barcelona. Działacze, piłkarze, kibice potopiliby się nawzajem w łyżce wody. A tymczasem tak się dziwnie ostatnio układa, że Barcelona jak może, liczy na zwycięstwa Realu i pomaga madryckiej drużynie w zdobyciu mistrzowskiego tytułu...
Tak było rok temu. W ostatniej kolejce kibice z Katalonii modlili się o wygraną Realu nad Athletic, bo wtedy ich Barcelona wyprzedzała Basków i zdobywała awans do rozgrywek Pucharu UEFA. Tylko, że w tym przypadku zwycięstwo dawało Realowi mistrzostwo. Gdy Real pokonał Athletic na stadionie w Barcelonie nikt nie bił brawa, ani nie okazywał radości, ale za to wszyscy byli wniebowzięci.
Bardzo podobnie jest w tym sezonie. Tydzień temu Barcelona wygrała w Walencji 1:0 i tym samym przyczyniła się do zwiększenia przewagi Realu nad Valencią z dwóch do pięciu punktów. Teraz, jeśli odbierze punkty Deportivo, to załatwi Realowi kolejnego konkurenta. Na to liczą kibice w Madrycie, zagrzewając do walki Barcelonę. Co to się porobiło?
A liczyć jak najbardziej mogą, bo drużyna Franka Rijkaarda gra ostatnio znakomicie. W Primera Division odniosła pięć kolejnych zwycięstw, w czwartek w Kopenhadze dołożyła do tego szóste - w Pucharze UEFA. Po dojściu w styczniu do zespołu Edgara Davidsa nareszcie została uporządkowana gra obronna. A w przodzie bez zmian, czyli w każdym meczu czaruje Ronaldinho.
Choć trzy inne kluby zdobyły jak na razie więcej punktów niż Barcelona, to jednak żaden z nich nie ma tak wybijającej się gwiazdy. Brazylijczyk zachwyca przepięknymi zagraniami, cudownymi bramkami, a wszystko robi to z czarującym uśmiechem na ustach. Hiszpanie są w nim zakochani. Po każdym meczu trener rywali obowiązkowo wygłasza całą litanię ochów i achów nad Ronaldinho. W czwartkowy wieczór robił to opiekun piłkarzy Broendby, Michael Laudrup. - On ma technikę, inteligencję, swobodę i elegancję w grze niespotykaną u innych piłkarzy. Od stóp do głów jest fantastyczny - mówił. A jego słów warto słuchać, bo Duńczyk był jednym z najlepszych rozgrywających świata, a jego zagrania z czasów gry w Barcelonie czy Realu, pamiętają do dziś kibice. Laudrup nawet nie miał do Brazylijczyka pretensji, że to przez niego przegrał, bo bramka Ronaldinho zachwyciła go tak samo jak wszystkich innych
J0lo [ Legendarny Culé ]
TLC ---> z tym to przesadzaja. nikt nie liczyl na wygrana tylko na remis Madrytu bo wtedy poprzez bezposrednie mecze Real mialby tyle samo pkt ale dwa razy chyba przegral i bylby drugi a RSSS byloby mistrzem. Barca tez miala lepiej bo dwa remisy ale bramki byly korzystniejsze dla Blaugrany. takze tak to wygladalo :)
J0lo [ Legendarny Culé ]
TLC --> i jeszcze jedno - nienawidza sie ale nienawisc do kibicow tylko dlatego ze kibicuja komus innemu? to jest idiotyzm...
Zacker [ Stanley ]
Ciekawe czy strzeli dzisiaj bramke Niedzielan w meczu z Heerenveen ?
The LasT Child [ GoorkA ]
J0lo --> ja nie ejstem z tych co leja za to ze ktos jest fanem jakiegos innego zespolu, akurat przytaczajac tutaj ten art chcialem pokazac ze anwet kluby ktore za soba nie rpzepadaja musza liczyc na wspolprace miedzy nimi, ja akurat lubie i Real i Barce (Real bardziej) z hiszpani jeszcze Racing Santander, lubie i Milan i Inter i Rome, Arsenal, Liverpool i Newcastle
J0lo [ Legendarny Culé ]
TLC ---> przyklad wspolpracy? hmmm nie wiem czy tam byla jakakolwiek wspolpraca bo oba kluby predzej by sie pozabijaly niz by poszly rozmawiac nawet o wspolpracy typu wygramy mecz to wy tez. akurat i Real i Barca msuialy wygrac - zbieg okolicznosci w/g mnie.
z Hiszpanii to wole Athletic Bilbao za te atmosfere i niezaleznosc. poza tym to obok Barcy jedyny klub na swiecie ktory w swej historii nie mial reklamy na koszulkach :)
The LasT Child [ GoorkA ]
J0lo --> no moze rzeczywiscie wspolpraca to nie jest dobre slowo, ale wiesz o co mi chodzi, liczyc na siebie, ale taka sama zaleznosc jest miedzy wszystkimi innymi zespolami, dobrze ze ludzie z rm.pl (nie mylic z Radiem Maryja) probuja choc troszke zalagodzic te "walki"
a co do koszulek Barcy to za to tez ich cenie
felomon [ KaeM apel ]
Niedzielan ni streli bramki bo sie wypalił, co najwyżej za 3 kolejki cos wsadzim ale meczyk owsze, obejrze.
Barcelona dlatego dopingowała Real bo chcieli zagrac w UEFA, a teraz wygrywają ponieważ tego się od niech wymaga i to niezależnie od tego czy pomagaja Realowi czy nie.

Zacker [ Stanley ]
felomon--->A mi się zdaje, że jedną to dzisiaj strzeli !

felomon [ KaeM apel ]
Niexzapominaj że Herenveen ostatnio z PSv wygrało!!!
AJAX RZĄDZI!!!!!!!!!!
The LasT Child [ GoorkA ]
strzeli, taka jak zwykle, dlugie podanie miedzy obroncami, sam na sam i lobik

Zacker [ Stanley ]
felomon ---> Pamiętam ! Ale bramke strzeli !
felomon [ KaeM apel ]
Nie wszytskie tak padły, ostatnia z jego kolekcji to był zwód w polu karnym i strzał w lewy róg barmki;) I jeszce zapomniałem dodac że w ostatnim meczu nie strzelił

felomon [ KaeM apel ]
15:00 Arsenal - Charlton Athletic 1
15:00 Blackburn R. - Southampton R
15:00 Everton - Aston Villa 1
15:00 Fulham - Manchester U. 2
15:00 Leicester C. - Wolverhampton W. 2
15:00 Manchester C. - Chelsea 1
Italy - Serie A
18:00 Siena - Reggina R
20:30 Empoli - Udinese 2
Spain - Primera Division
19:30 Valladolid - Zaragoza 1
21:30 Real Betis - Sevilla R
Germany - Bundesliga I.
15:30 1. FC Cologne - Munich 1860 2
15:30 Bayern Munich - Wolfsburg 1
15:30 Bochum - Hansa Rostock 1
15:30 Eintracht Frankfurt - Monchengladbach 2
15:30 Hamburger SV - Bayer Leverkusen R
15:30 Stuttgart - Schalke 2
15:30 Werder Bremen - Borussia Dortmund 1
France - Ligue 1
17:15 Nantes - Strasbourg 1
Postp. Guingamp - Metz R
20:00 Le Mans - Rennes 2
20:00 Lens - Lyon 2
20:00 Montpellier - Lille 1
20:00 Toulouse - Monaco 2
Holland - Holland Casino Eredivisie
19:30 RBC Roosendaal - NAC Breda 2
20:00 FC Twente Enschede - AZ Alkmaar R
20:00 NEC Nijmegen - SC Heerenveen 2
WYNIKI BY FELO
Kruk [ In Flames ]
Nigdy remisu nie oznacza się przez "R". Jeżeli już stosujesz oznaczenia 1 i 2 musisz też stosować X jeżeli chodzi Ci o remis.
Moje typy:
15:00 Arsenal - Charlton Athletic 1
15:00 Blackburn R. - Southampton 1
15:00 Everton - Aston Villa 2
15:00 Fulham - Manchester U. X
15:00 Leicester C. - Wolverhampton W. X
15:00 Manchester C. - Chelsea X
Italy - Serie A
18:00 Siena - Reggina 1
20:30 Empoli - Udinese X
Spain - Primera Division
19:30 Valladolid - Zaragoza X
21:30 Real Betis - Sevilla 1
Germany - Bundesliga I.
15:30 1. FC Cologne - Munich 1860 X
15:30 Bayern Munich - Wolfsburg 1
15:30 Bochum - Hansa Rostock 1
15:30 Eintracht Frankfurt - Monchengladbach X
15:30 Hamburger SV - Bayer Leverkusen 2
15:30 Stuttgart - Schalke X
15:30 Werder Bremen - Borussia Dortmund 2
France - Ligue 1
17:15 Nantes - Strasbourg 1
20:00 Le Mans - Rennes X
20:00 Lens - Lyon 2
20:00 Montpellier - Lille 2
20:00 Toulouse - Monaco 2
Holland - Holland Casino Eredivisie
19:30 RBC Roosendaal - NAC Breda X
20:00 FC Twente Enschede - AZ Alkmaar 2
20:00 NEC Nijmegen - SC Heerenveen X
felomon [ KaeM apel ]
Dzięki kruk ale chyba nie jestem u bukmachera i nimomu (mam nadziję) zbytnio to nie przeszkadza.
Arczens [ Legend ]
Na Polsacie sport transmituja VFB - Schalke
Zacker [ Stanley ]
Arczens ---> Jaki wynik ???
Arczens [ Legend ]
w 29 minucie 0:0

Zacker [ Stanley ]
Arczens -----> A jak się spisuje Meira ??? Strzelił już samobuja ? :P

peterkarel [ Konsul ]
jest jeszce drugi mecz]:->
zobaczycie naco stać Milę]:->

felomon [ KaeM apel ]
Zackeer==> Se włącz polsta sport to zobaczysz!!!!!!!!

Arczens [ Legend ]
Jeszcze nie ale jak strzeli to bede znał tytuł nastepnej czesci tego wątku

Zacker [ Stanley ]
felomon ---> Moi rodzice oglądają telewizje !!!!!!!!!!!!
J0lo [ Legendarny Culé ]
Arczens ----> "Fernando Meira sp.z.o.o. - samobóje strzelamy profesjonalnie"
:)
Vinny [ Konsul ]
manu nie w formie 1:1 z fulham
bayern pieknie zwyciestwo 2:0 nad wolfsburgiem

felomon [ KaeM apel ]
Ograniczenie zmian do 6 w meczach towarzyskich!! Pytanie:"Po co"?? Po to są te mecze aby wypróbować wszystkich. Nie podoba mi się absolutnieten pomysł!!!!!!
P.S. Jak narazie NEC prowadzi;-)

Zacker [ Stanley ]
felomon ---> Kto strzelił bramke ???

Vinny [ Konsul ]
ale dobrze, ze zlikwidowali zlota i srebrna bramke.
felomon [ KaeM apel ]
zacker==> Ten czarny;-) Co dostał red card jako pierwszy w meczu z Wisła, wyleciało mi nazwisko;-)

felomon [ KaeM apel ]
Przypomnaieło mi sie!!!!! Helsi czy jakoś tak;-)

Adamss [ -betting addiction- ]
A brązowa nadal jest? :))
Heh, szkoda, że Charlton nie strzelił bramki na 2:2 w meczu z Arsenalem pod koniec meczu :/. A było tak blisko... Ehh.. Arsenal - Charlton 2:1.. Chociaż to ma i swe dobre strony ;) .

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ta drużyna to kpina... tyle mog powiedzieć. Gramy w tym sezonie wyjątkowo dupnie. I pomyśleć, że wszystko sypnęło się po zawieszeniu Rio. Całość pada po stracie jednego zawodnika... to chyba najlepiej świadczy o możliwościach tej drużyny w tym sezonie...
A Charlton trafił w 92 minucie w słupek :oPP

felomon [ KaeM apel ]
No i po jeden Nec-Hereenven
dacar [ Cult ]
Wyniki sobotnich meczow w lidze holenderskiej:
RBC Roosendaal - NAC Breda 1:1
Twente Enschede - AZ Alkmaar 4:1
NEC Nijmegen - SC Heerenveen 1:2
I mecze dzisiejsze:
Utrecht - Ajax Amsterdam
Groningen - RKC Waalwijk
Willem II Tilburg - Feyenoord
PSV Eindhoven - Roda JC Kerkrade
Volendam - ADO Den Haag
Pozatym dzisiaj jeszcze:
LIGA ANGIELSKA
12:00 Leeds U. ? - ? Liverpool
15:00 Portsmouth ? - ? Newcastle U.
LIGA WLOSKA:
15:00 Inter Milan ? - ? Brescia
15:00 Juventus ? - ? Ancona
15:00 Lecce ? - ? Modena
15:00 Parma ? - ? AS Roma
15:00 Perugia ? - ? Bologna
15:00 Sampdoria ? - ? Chievo
20:30 Lazio ? - ? AC Milan
LIGA HISZPANSKA:
17:00 Espanyol ? - ? Valencia
17:00 Malaga ? - ? Racing Santander
17:00 Mallorca ? - ? Atletico Madrid
17:00 Real Murcia ? - ? Osasuna
17:00 Real Sociedad ? - ? Albacete
17:00 Villarreal ? - ? Athletic Bilbao
19:00 Real Madrid ? - ? Celta de Vigo
21:00 Deportivo La Coruna ? - ? Barcelona
i niedobitki francuskiej :)
18:00 Ajaccio ? - ? Bordeaux
18:00 Nice ? - ? Marseille
18:00 Sochaux ? - ? Bastia
20:45 Auxerre ? - ? Paris S.G.

Adamss [ -betting addiction- ]
Paudyn --> Widziałem.. iżałuję, że nie trafił gość, bo by to była jedna z najpiękniejszych bramek w tym sezonie Ligii Angielskiej... z przewrotki ;].
Swidrygajłow [ ]
felomon [ Pretorianin ] Gadu-Gadu: 3014658
Ograniczenie zmian do 6 w meczach towarzyskich!! Pytanie:"Po co"?? Po to są te mecze aby wypróbować wszystkich. Nie podoba mi się absolutnieten pomysł!!!!!!
a mi sie podoba. NIe podoba mi sie, że w meczu graja czasem 2 zupelnei rozne jedenastki. Mecz robi sie wtedy ultrasparingowy i nudny.

Arczens [ Legend ]
Dzisiejsze spotkania:
England - Premier League
12:00 Leeds U. - Liverpool
15:00 Portsmouth - Newcastle U.
Italy - Serie A
15:00 Inter Milan - Brescia
15:00 Juventus - Ancona
15:00 Lecce - Modena
15:00 Parma - AS Roma
15:00 Perugia - Bologna
15:00 Sampdoria - Chievo
20:30 Lazio - AC Milan
Spain - Primera Division
17:00 Espanyol - Valencia
17:00 Malaga - Racing Santander
17:00 Mallorca - Atletico Madrid
17:00 Real Murcia - Osasuna
17:00 Real Sociedad - Albacete
17:00 Villarreal - Athletic Bilbao
19:00 Real Madrid - Celta de Vigo
21:00 Deportivo La Coruna - Barcelona
Germany - Bundesliga I.
17:30 Freiburg - Kaiserslautern
17:30 Hannover - Hertha BSC
France - Ligue 1
18:00 Ajaccio - Bordeaux
18:00 Nice - Marseille
18:00 Sochaux - Bastia
20:45 Auxerre - Paris S.G.
Holland - Holland Casino Eredivisie
12.30 FC Utrecht - Ajax Amsterdam
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk
14:30 FC Volendam - Den Haag
14:30 PSV Eindhoven - Roda Kerkrade
14:30 Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam

dacar [ Cult ]
Arczes ---> a co ja przed chwila wkleilem? dokladnie o 12:29? i to w tym watku?

Arczens [ Legend ]
ops całe życie drugi ...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
A mi się pomysł z ograniczeniem do 6 zmian nie podoba. Po to jest mecz towarzyski, żeby trener mógł sobie przetestować wszystkich interesujących go zawodników. Tak zaś ograniczono coachom pole manewru tylko po to, żeby nie grały dwie różne jedenastki, bo meczyk może się przypadkiem zrobić nudny. Spotkanie towarzyskie ma charakter testowy i za zadanie sprawdzić pewne rozwiązania, a nie się podobać. Teraz zaś na ten przykład po wyczerpaniu limitu zmian, zawodnik odnosi kontuzję drużyna gra w dziesiątkę, gra się zaostrza, bo często takie braki nadrabia się ambicją, żeby tylko wykazać trenerowi swoją przydatność.. po co to komu? Toć to tylko mecz towarzyski...
Co do zniesienia tych bezsensownych kolorowych bramek, to popieram jak najbardziej, bo odbierały one emocje dogrywkom...
Swidrygajłow [ ]
Paudyn - duza ilosc zmian wplywa niekkorzystnie na plynnosc gry, nowi gracze dopieor po pewnym czasie zaczynaja czuc grę i mecz przez to siada
co do zlotych i srebrnych goli to zgadzam sie, powdowalo to, ze gra byla bardzie asekurancka i w ogole bylo mniej emocji (bo golu koniec meczu zamiast odrabnianai strat)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Swidrygajłow ::::>
Rozumiem, że mecz może siąść, ale nie zapominaj, że w pierwszym rzędzie takie spotkanie służy trenerowi, aby ten mógł sobie rozpatzyć różne alternatywy na mecze eliminacyjne. Jeśli ma to zaprocentować efektowniejszą, a co ważniejsze, efektywniejszą grą w bataliach o punkty, to dlaczego nie? Nie czaję tego ograniczenia...
dacar [ Cult ]
po I polowie Leeds - Liverpool 2:2 calkiem ciekawy mecz, Leeds przegrywalo 0:1 zeby wyjsc na 2:1, w koncu 2:2. Mecz leci na C+ niebieskim, jak ktos chce to polecam...
Klemens [ Generaďż˝ ]
Panowie, pamietajmy, ze nie znamy wszystkich kulisow owej decyzji. Osobiscie podejrzewam, iz jest to pewnego rodzaju uklon FIFY w strone najmozniejszych klubow, ktore coraz glosniej zaczynaja sie domagac oplat za oddelegowanie swych pilkarzy na mecze miedzynarodowe, zwlaszcza towarzyskie. Tym bardziej, iz skoro, jak wiekszosc z Was utrzymuje( chyba slusznie), iz mecze towarzyskie maja sluzyc wyprobowaniu nowych zawodnikow, to niech to naprawde beda NOWI zawodnicy a gwiazdy niech w spokoju trenuja w klubach z dala od niebezpieczenstwa kontuzji.
Vinny [ Konsul ]
dudek musi odejsc z liverpoolu, jak chce bronic. bo teraz houlier bedzie na kirklanda stawiac.

dacar [ Cult ]
koniec meczu! 2:2. bramki dla Live: Kewwel, Baros, dla Leeds Bake, Viduka :) w poprzeczkach 1:1
Vinny ---> dokladnie tak. tak bedzie, szczegolnie po dzisiejszym meczu.
Vinny [ Konsul ]
houlier traci zaufanie kibicow i musi sie ratowac kirklandem.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
W końcu Dudek kosztłował ułamek ceny Kirklanda, a dodatkowo nie jest perspektywiczny. no i nie ma sie co oszukiwac - nie gra najlepiej, wybitnym bramkarzem nie jest.Zapewne odejdzie i będzie się pałętał po słabeuszach ligi.
Vinny [ Konsul ]
Shadowmage --> ale ostatnio byl w formie
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Vinny-->w formie? co to oznacza? Że zadnej szmaty nie puścił i znowu się nie zbłaźnił? Po prostu grał na przeciętnym poziomie, bronił to co porządny bramkarz broni, ale nic ponad to.
Vinny [ Konsul ]
Shadowmage ---> ale kirkland wcale nie jest od niego lepszy. tylko jest presja, bo ma wystapic na euro i musi grac.
J0lo [ Legendarny Culé ]
nie zgodze sie. Kirkland przed kontuzja plecow bronil takie rzeczy ktore Dudek by puscil po polowie lotu pilki. jest dobrym bramkarzem i o klase lepszym od Dudka.
olivier [ unterfeldwebel ]
Dudek cudotwórcą nie jest, czasem zdarzają mu się błedy ale więcej jest wręcz interwencji niemożliwych. Tematem na osobną historię jest obrona Liverpoolu która woła o pomstę do nieba. Gdyby grał w MU to pewnie wszyscy by się rozpisywali jaki to świetny bramkarz.
dacar [ Cult ]
"Wspanialosc" bramkarza nie polega tylko na obronie ale i na wlasnych interwencjach i mozliwosciach perspektywicznych. Howard ma przed soba perspektywy, Dudek nie. oto tajemnica MU

felomon [ KaeM apel ]
Swidrygajłow ==> A jak ta druga jedensatka która wejdzie bedzie lejei, ładniej grała od tej pierwszej??
Kirkland to wcale nie jest dobry bramkarz, jest przereklamowany tak samo jak Dudzio!!
dacar==> Ale równie ważne jak możliwośąci perspektywiczne jest doświadczenie w fachu bramkarskim jak nie ważniejsze!!
J0lo [ Legendarny Culé ]
felomon ----> bym cos powiedizal o tych bramkarzach ale z toba sie o tym nie da gadac bo wyskoczysz z Rustu znowu i jak ja moge powiedziec ze on jest gorszy od tych pietaszkow ;) mimo ze jest w slabej formie :)
wlasnie sie skonczyla 1 polowa w meczu Espanyol Barcelona z FC Valencia a konczy sie ona wynikiem 1-0 dla Hiszpanskiej druzyny Barcelony... kurcze az tak na nich sie odbil ten mecz z Realem?
J0lo [ Legendarny Culé ]
aha i jeszcze jedno - arbitrem meczu kolejki w La Liga ( dla nektorych na calym swiecie :)) Deportivo - Barcelona jest Tristante Olivera... skads go znamy? taaaaak! on sedziowal ten niedawny mecz Real - Valencia i podyktowal nieistniejacego karnego :)
felomon [ KaeM apel ]
Jolo==>bym cos powiedizal o tych bramkarzach ale z toba sie o tym nie da gadac bo wyskoczysz z Rustu znowu i jak ja moge powiedziec ze on jest gorszy od tych pietaszkow ;) mimo ze jest w slabej formie :)
Co oznaczają te słowa??
Oczywiście nadal twierdze że Rustu to jeden z najlepszych bramkarzy na świecie ale obiecuje że więcej nie zapytany z nim nie wyskocze, a jeden z lepszych jak nie najlepszy polski bramkarz to Nalepa.
RUSTU WRÓC;)

J0lo [ Legendarny Culé ]
felomon ----> po prostu wyskakiwales z tym co chwila... nie zebym mowil ze Rustu to gracz bez mozliwsoci ale Ty po prostu nie uznajesz krytyki wobec niego :)
Vinny [ Konsul ]
najlepszymi polskimi bramkarzami sa dudek i liberda
J0lo [ Legendarny Culé ]
Vinny ---> niestety dwoch przecietniakow...
Vinny [ Konsul ]
J0lo --> w polsce nie ma lepszych
J0lo [ Legendarny Culé ]
Vinny ---> wiem ale mimo wszystko to sa gracze pokroju Bonano czy Abbiatiego. lepiej jak im sie na bramke nie strzela... maja dobre i zle dni ale ogolnei przecietnie
Vinny [ Konsul ]
J0lo ---> wiem, ale cieszmy sie, ze chociaz takich mamy. bo jakbysmy mieli tylko szamotulskiego to by bylo nieciekawie.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Klemens :::::>
Nowych piłkarzy lub nowych wariantów, a w tym drugim przypadku mogą być potrzebni również ci podstawowi gracze. Zresztą ileż to meczy towarzyskich jest rozgrywanych, żeby trzeba było robić podobne ukłony? Ale masz rację, nie znamy kulis sprawy, a jak nie wiadomo o co chodzi... to chodzi o pieniądze.
Houlliera zaś nie uratuje już chyba nawet Kirkland. Swego czasu zdobył z klubem aż pięć trofeó, ale nie jest Bogiem, a człowiekiem i nie ma patentu na sukces. Widać skończyły mu się pomysły, więc czas przewietrzyć ławkę managerską.
J0lo [ Legendarny Culé ]
uwaga dzisiaj w La Liga ciekawe wyniki
Real - Celta 0-1 II polowa
Espanyol - Valencia 2-0 koniec
jeszcze zobaczymy jak bedize w meczu Depor z Barca... ktos podgoni... ale nie wiadomo kto :)
J0lo [ Legendarny Culé ]
Real wyciagnal na 4-2 ale Barceloa juz wygrywa 2-0 a jeszce 40 minuta nie uplynela :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Real - Celta 4-2
espanyol - Valecia 2-1 AFAIK :oP

draco666 [ Konsul ]
J0lo--->czyzby Barca zaczela regularnie wygrywac?!? chyba jedak bogowie mnie wysluchali :)))
J0lo [ Legendarny Culé ]
Paudyn ---> mozliwe - wybacz prowadzilem interesujaca konwersacje na temat ustroju Zjednoczonych Republik Powszechnej Kopulacji i jakos tak mi chyba sie wymsknelo
wpsucil Irureta Pandianiego i strzel 2 bramki. 2-3 dla Barcy nadal po golach Savioli i 2x Ronaldinho
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ciekawe konwersacje prowadzisz ;o))
Swoja droga juz raz go wypozyczyli i potem miali nie lada problem, gdy Pandiani trafial raz za razem do siatki, takze swojemu naleznemu pracodawcy, czyzby niczego ich to nie nauczylo?
J0lo [ Legendarny Culé ]
Paudyn ---> no coz :) widzisz jakie to kobiety czasami poruszaja tematy ahhh :)
skonczylo sie 2-3 dla Barcy mimo czerwa dla Motty
2x Pandiani - Saviola 2x Ronaldinho.
6 mecz z rzedu wygrany :)
J0lo [ Legendarny Culé ]
link do nowej czesci...