GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bo Bordeaux gra lepiej w dziesiątke...Piłka Nożna cz.7

26.02.2004
20:04
smile
[1]

olivier [ unterfeldwebel ]

Bo Bordeaux gra lepiej w dziesiątke...Piłka Nożna cz.7

I skończyły się sny piłkarskiego kopciuszka. Nie będzie 4 rundy pucharu UEFA ani dwóch polskich drużyn w eliminacjach LM. Groclin-Bordeaux 0-1 (0-0).

Poprzednia część:

26.02.2004
20:05
smile
[2]

zarith [ ]

patałachy

26.02.2004
20:05
smile
[3]

eJay [ Gladiator ]


Hehe zacytuje G. Halame w kabarecie..."Ja wiedzialem ze tak bedzie, ja wiedzialem...":)

26.02.2004
20:05
smile
[4]

Vinny [ Konsul ]

za rok wisla pokaze w lm co potrafia polacy

26.02.2004
20:06
[5]

..KmP.. [ Designed by AI ]

n-i-e-s-t-e-t-y :)

26.02.2004
20:06
smile
[6]

The LasT Child [ GoorkA ]

ale mul...

olivier --> nie lubie bluznic, wiec nie bede, ale co Ty czlowieku gadasz? "sny kopciuszka sie skonczyly"?? idz lepiej do innej bajki...

mulll!

!@@$%^%$%@

26.02.2004
20:06
smile
[7]

xKx [ CLINIC ]

life is brutal niestety :(

26.02.2004
20:08
[8]

snoopi [ Generaďż˝ ]

no coz, szkoda. Nie wykorzystane sytuacje, i ogromny blad pod koniec meczu, chyba najgorszy scenariusz z mozliwych.... Miec przewage przez wiekszosc meczu a pozniej go przegrac...No ale glowa do gory chlopaki jeszcze jeden mecz przed wami!!

26.02.2004
20:08
[9]

dacar [ Cult ]

ale sedzia pokazal sie ze swietnej strony nie zaliczajac bramki :)

26.02.2004
20:09
smile
[10]

The LasT Child [ GoorkA ]


eJay --> oczywiscie...

zarith -> potrfisz lepiej???

Vinny --> ale w miedyz czasie tzn za tydzien Groclin wygra i awansuje!!!

..KmP.. i xKx --> niestety, ale bedzie dobrze, musi byc...


ale mul!!!

26.02.2004
20:10
[11]

Vinny [ Konsul ]

The LasT Child --> oby, ja juz w cuda nie wierze

26.02.2004
20:11
[12]

Klemens [ Generaďż˝ ]

--> Vinny

Jaasnee. Tak sie sklada ze bylem na Valerendze i trudno mi w to poki co uwierzyc...

--> Dacar

Tak, ale Groclin pokazal sie z jeszcze lepszej strony, nie stwarzajac w przewadze zadnej sytuacji strzeleckiej, nie wspominajac o tym, ze dal sie zepchnac do obrony...

26.02.2004
20:11
smile
[13]

zarith [ ]

tlc --> a co to ma do rzeczy? z resztą, co sobie bedę strzępił język... poczytaj jutrzejsze tytuły w prasie :/

26.02.2004
20:11
[14]

olivier [ unterfeldwebel ]

Taa cała Polska uwierzyła że Polska podbije Mundial, a Last Child uwierzył że Groclin w jeden sezon skasuje solidne europejskie kluby jak leci.

26.02.2004
20:12
[15]

Arczens [ Legend ]

Po pierwsze jest jesscz ejeden mecz to że szanse są mniejsze to nieznaczy że ich niema. Od początku było wiadome że to francuzi sa faworytami tego meczu. Od razu można poznac kto naprawde kibicuje a kto wpada żeby powiedzieć o super są cudowni jak wygrają albo eee dziady jak przegają ....

26.02.2004
20:12
[16]

Vinny [ Konsul ]

Klemens ---> teraz to juz jest inna wisla

26.02.2004
20:13
[17]

Mackay [ Red Devil ]

za tydzien to moze krizanas w karty z rasiakiem wygrac

bo rewanz jest dopiero za dwa tygodnie

nie ma co plakac - groclin jak do tej pory zawsze gral lepiej na wyjazdach...

26.02.2004
20:13
[18]

dacar [ Cult ]

Klemens ---> bramka w 11 minucie ustawilaby mecz, to Bordeaux by sie bronilo a Dyskobolia by napierala. ale nie uznal... wiec...?

26.02.2004
20:13
[19]

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]

ej no co Wy... Groclin drużyna o 100x mniejszym potencjalnie dzielnie stawiła czoła utalentowanym rywalom - może tak na to trzeba spojrzeć. fakt, szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale taki już jest sport. poza tym mamy jeszcze rewanż :)

26.02.2004
20:14
[20]

dacar [ Cult ]

Mackay ---> chyba ci sie cos pomylilo... a nie za tydzien?

26.02.2004
20:15
[21]

gietas [ Pretorianin ]

Szkoda i jeszcze raz szkoda zmarnowanej szansy przez Groclin.

26.02.2004
20:16
smile
[22]

Tobias [ Pretorianin ]

No cóż, przegrali u siebie.Bramka padla w 90 minucie.Niewykorzystane sytuacje sie mszcza. Watpie zeby wygrali na stadionie Bordeaux.

26.02.2004
20:17
[23]

Klemens [ Generaďż˝ ]

--> Dacar

Jakby Bordeaux by sie bronilo, to by nie stracilo zawodnika i zmiotloby Groclin w drugiej polowie. Nie lubie takiego gdybania...

--> Vinny

Mam szczera nadzieje - nie chce czekac na polska druzyne w LM do konca studiow...

--> Arczens

Kibic ma prawo krytykowac. Mozna wybaczyc brak szczescia, znakomita dyspozycje rywali( coz wtedy poczac) ale nie brak serca i bezmyslnosc w grze...

26.02.2004
20:17
smile
[24]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Nie słusznie sędzia nie uznał tej bramki dla Groclinu tam powinna być ta bramka. Już nie moge sie doczekać jak nasza Reprezentacja zmiażdży Austrie:):):):)

26.02.2004
20:18
smile
[25]

Mackay [ Red Devil ]

dacar -->> racja - to LM jest za dwa - dzieki za poprawienie

26.02.2004
20:19
[26]

dacar [ Cult ]

Klemens ---> a sam gdybasz, ze Bodreaux by zmiotlo w 2 polowie Groclin w 11 bo by nie wyrzucil brazylyjczyka...
Mackay ---> no problemo :)

26.02.2004
20:20
smile
[27]

Zacker [ Stanley ]

Po prostu klapa !!!

26.02.2004
20:23
[28]

SirGoldi [ Gladiator ]

Tragedia, nedza, syf !!!!!!

26.02.2004
20:24
[29]

Klemens [ Generaďż˝ ]

--> Dacar

Po prostu pokazuje Ci, jak bezsensowne jest owe "gdybanie".

Ciekawe, ze na nieuznanie bramki narzekanie zaczelo sie dopiero po zakonczeniu meczu...

26.02.2004
20:25
smile
[30]

The LasT Child [ GoorkA ]

olivier --> przejrzyj na oczy!

hertha - 17 miejsce w lidze
manchester - 14
bordeux - 9 miejsce (tu juz lepiej, ale i liga jest najgorsza z tych trzech)

czy naprawde takie zespoly uwazasz za solidne???
p****** kompleks polski, czemu MY Polacy mielibysmy byc gorsi???

zarith --> ne chce sie klocic wiec nie odpisze...

Vinny --> nadzieje trzeba miec zawsze, zwlaszcza ze mogloby byc tak pieknie

1 polowa calkowicie dla Naszych, powinnismy prowadzic (z bledow sedziowskich) jedna bramka i miec przewage dwoch graczy, druga? tak jak powiedizeliscie czym pozniej tym gorzej, ale taka jest pilka :(((

za tydzien bedzie inaczej!!!

26.02.2004
20:25
[31]

xanat0s [ Wind of Change ]

Panowie, trzeba byc optymistami! Jeszcze drugi mecz i cale 90 minut, zeby strzelic 2 gole...

Co do meczu. Pierwsza polowa byla b. fajna, a drugiej juz mi sie ogladac nie chcialo :/

26.02.2004
20:25
[32]

dacar [ Cult ]

wiecie po czym poznaje sie prawdziwych kibicow? przyjmuja porazke z pokora i wierza ze (w tym wypadku) w rewanzu bedzie lepiej.

26.02.2004
20:25
[33]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

[...]Beznadzieja [...]

Trzeba czekać do przyszłorocznych sukcesów wisły :D

26.02.2004
20:25
[34]

Klemens [ Generaďż˝ ]

--> Olivier

Czy to przypadkiem nie jest 6 czesc owego watku, a nie 7?

26.02.2004
20:26
[35]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Klemens --> poprzednia częśc powinna być 6, tylko ktoś źle napisał to jest 7

26.02.2004
20:26
[36]

Klemens [ Generaďż˝ ]

--> Dacar

Masz racje. Dlatego wierze, ze Juve w nastepnym sezonie znowu bedzie na szczycie :)))

26.02.2004
20:27
[37]

dacar [ Cult ]

Klemens ---> popatrz do poprzedniej czesci.

26.02.2004
20:28
[38]

dacar [ Cult ]

Klemens ---> tez w to wierze :)))

26.02.2004
20:29
smile
[39]

Zacker [ Stanley ]

xsantOs----> ...jeśli oni nie strzelą!

26.02.2004
20:31
[40]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Nie wierzę. Jeszcze nie mogę się z tym oswoić. Mam nadzieję że Groclin się przyłoży i skopie tyłki za tydzień francuzikom. Co nie będzie łatwe bo tamci pewno będą robili murarkę.

26.02.2004
20:33
smile
[41]

Kruk [ In Flames ]

Dzieci pokrzyczcie sobie, popłaczcie, ale proszę was załóżcie osobny wątek.
Jesteście amatorami.


Groclin przegrał 0-1. No i co z tego? Tak na dobrą sprawę nie powinno tej drużyny być w III rundzie pucharu UEFA. Nie róbmy tragedii. Rzucanie obelgami w polską drużynę jest objawem tylko i wyłącznie chamstwa i braku obiektywizmu. Nic nie jest też jeszcze ustalone. Żadnej klapy nie ma, bo to prasa wykreowała Groclin na drużynę, która zdobędzie Europę. Śmiać się chcę jak czytam niektóre posty.

26.02.2004
20:35
[42]

Lipton [ 101st Airborne ]

O czym tu dyskutować? Dostali w dupę bo są słabsi. Rasiak jest wolny i słaby, że aż przykro się robi jak się na niego patrzy. Mila niestety nie był dzisiaj sobą. Pomocnicy grali bez pomysłu, bo grali cały czas to samo. Non stop górne piłki do tego samego zawodnika, przecież to na szkolnym boisku by nie przeszło, a co dopiero w Pucharze UEFA. Aż mi się nie chce pisać co jeszcze było nie tak, bo szkoda mi czasu. W każdym razie odnosiłem wrażenie, że Groclin nie dość, że grał tak jakby to on był osłabiony, ponadto wydawało mi się, że broni wyniku, paranoja... Obym nigdy więcej takiego meczu z udziałem Polaków nie musiał oglądać, bo mi się wstyd robi...

26.02.2004
20:35
[43]

The LasT Child [ GoorkA ]

Kruk --> co Ty czlowieku gadasz? Ty chyba meczu nie ogladales...

xanat0s i dacar --> no wreszcie ktos kto mysli tak jak ja


26.02.2004
20:35
[44]

dacar [ Cult ]

Proponuje temat nastepnego watku: "Bo sedziowie lubili wina z Bodreaux" :))))

26.02.2004
20:36
[45]

felomon [ KaeM apel ]

Kruk==> A kto Ci karze na to patrzeć??


Szkoda Groclinu ale ja mowiłem porzed meczem że nic z tego nie będzie. Niestety.

26.02.2004
20:36
smile
[46]

olivier [ unterfeldwebel ]

Mack. "Za tydzien to może Krizanas w karty z Rasiakiem wygrać", hehe święte słowa. Żeby wygrywać mecze trzeba strzelać gole, żeby strzelać gole trzeba trafiać w światło bramki, żeby trafić w światło bramki trzeba co najmniej dobrze uderzyć piłkę...niech ktoś zliczy powyższe trzy rzeczy i napiszę ile mu wyszło...Nie było tajemnicą że jedyną skuteczną siłą ofensywną Groclinu jest Niedzielan, nie tylko nie ma Niedzielana ale bez niego zupełnie nie istnieje Rasiak, a ten Sikora co miał z marszu w debiucie zastąpić rzekomo Niedzielana..ehem może za rok coś z tego zastępstwa będzie. Dzięki bogu jest fantastyczny Mila (Koszalin rządzi!;) mój kumpel z nim po podwórku biegał hehe) o nieprzeciętnych umiejętnościach i waleczności, ale on nie musi strzelać bramek co mecz bo nie taka jest jego rola. Mecz wyjazdowy, kontuzje i okrojony skład Groclinu, siła Boardeuax, handicap 0:1 stracony u siebie, psychologia, brak kluczowego napastnika, tak będzie wyglądał rewanż.

26.02.2004
20:38
[47]

Klemens [ Generaďż˝ ]

--> Kruk

Nie wiem, czy Twa wypowiedz odnosi sie takze do mnie, zgadzam sie zupelnie z Twoja diagnoza wykreowania "Dawida" przez media, osobiscie tragedii nie robie( bo i na nic wiecej nie liczylem), ale mam prawo, podobnie jak i inni, nazwac Groclin frajerami( doslownie czy w przenosni), skoro sam tak zrobil Wieszczycki. Zrozumiale dla mnie sa braki w wyszkoleniu technicznym Polakow, brak moznosci tak dobrego przygotowania, jak rywale z Europy Zachodniej, ale brak woli walki jak i zwyklego myslenia - juz nie.

26.02.2004
20:38
[48]

dacar [ Cult ]

olivier ---> zapewniam Cie drogi Kolego, ze imie i nazwisko Adrian Sikora uslyszysz jeszcze nie raz.

26.02.2004
20:39
[49]

The LasT Child [ GoorkA ]

dacar --> co to to nie, Groclin it ak powinien wygrac bez pomocy sedziow, ale zasluzyli na to by jednak miec ta bramke

dobra lece juz

26.02.2004
20:46
[50]

Kruk [ In Flames ]

Tak się składa, że oglądałem mecz i to bardzo dokładnie.
Nie wiem o co wy tak płaczecie? O to, że naszych byłu 11-nastu, a Bordeaux 10-ciu ?

Wbijcie sobie do główek, że Bordeaux w 9-ciu mógł nas spokojnie wydymać, bo Pavon pomyślał. A jego mózg+jego drużyna dały efekt w postaci wygranej Francuzów. Nawet gdyby Radolski ustawił naszych bardzo ofensywnie i tak by to nic nie dało. Zrozumcie. Groclin to nie jest drużyna, która takie sytuacje wykorzystuje, ale to na pewno nie jest ich wina. Po prostu taka kolej rzeczy. Jesteśmy średniakiem europejskim. Każdy nasze zwycięstwo jest traktowane jako sensacja.

Jeżeli Groclin przejdzie Bordeaux to i tak nie będzie w gronie najlepszych drużyn europejskich. O nie! Wtedy media będą pchały Groclin na najlepszą drużynę, ale żeby taka zaistniała trzeba lat, wielu ciężkich lat pracy, które w Polsce szlag trafił. Groclin zaczyna się dopiero budować.

26.02.2004
20:47
smile
[51]

olivier [ unterfeldwebel ]

Dacar, może nie doczytałeś, napisałem: "ehem może za rok coś z tego zastępstwa będzie" i to bez cienia ironii. Zresztą pamiętam jak pewien gościu na forum piłki nożnej 9spokojnie to nie ja:) jakieś dwa lata temu miał motto do wypowiedzi "Niedzielan do Kadry" i pamiętam ile wtedy cięgów za to zebrał i wogóle od pewnych osób, dziś te osoby pewno walą głową w mur.

26.02.2004
20:47
[52]

krzysieek [ Centurion ]

ja tam jeszcze mam troszke nadzieji, ze Groclin przejdzie do 4 rundy. Wime, ze "nadzija matka glupich", ale trzeba wierzyc ! :D A co do tego zachowania gracza Bordo to szkoda, ze na TVP2 nie bylo zblizenia... A mowia, ze to Polacy sa pozbawieni kultury...

26.02.2004
21:17
[53]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

I dobrze tak groclinowi.Sprzedali Niedzielana i mają skutki

26.02.2004
21:25
[54]

Kruk [ In Flames ]

To nie Groclin sprzedał Niedzielana, to Nijmegen go kupił.

26.02.2004
22:25
[55]

Necromancer [ Generaďż˝ ]

o meczu chyba wszystko zostalo powiedziane...
ja chcialem tylko zauwazyc, ze atmosfera meczu byla ZAJEBISTA =/ trąbki, trąbki, trąbki... komentator słusznie zauwazyl przed meczem:
Mecz będzie sie toczył w środku pola.
mial racje, bo środek pola to był, non-stop te buczenie jakby krowy miały sraczke...
ale widac, ze niektorym to sie podoba vide link ponizej
ps. kto ma Polsat Sport, to leci teraz Liverpool-Levski...

26.02.2004
22:38
[56]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kumpel postawił na zwycięstwo Groclinu, ja na remis. Cóz, żaden z nas nie trafił. Przez pierwszą połowę Groclin prezentował się bardzo dobrze, niestety brakowało jednego podania. Francuz rozczarowali mnie swoją grą, jeśli mam być szczery. W drugiej połowie Polacy opadli z sił, a Bordeaux poczynało sobie coraz lepiej i pomimo optycznej przewagi gospodarzy, to ono strzeliło w 90 minucie bramkę. Cóz, wypada nam poczekać co pokażą w środę obie drużyny.

26.02.2004
22:39
[57]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Brakowało ostatniego podania, tudzież wykończenia, rzecz jasna

26.02.2004
22:47
smile
[58]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

Moim skromnym zdaniem GROCLIN przegrał mecz przez sędziego, który niepotrzebnie wywalił gracz francuzkiej drużyny z boiska ponieważ w tym momencie naszym chłopcom wydało się że już wygrali. W drugij połowie wyszli tak ustawieni że myślałem, że to my bronimy wyniku. Jestem przekonany, że gdyby do 90 min grali po 11 to mecz zakończyłby się wynikiem podobnym do tego jaki Wisła uzyskała z Schalke (oczywiście dla Grodziska). Niestety po raz kolejny się okazało, że atak pozycyjny najlepiej nam wychodzi na treningu i w meczach ligowych.

PS. Obecność Niedzielana niewiele by tu zmieniła.

27.02.2004
00:01
[59]

Kruk [ In Flames ]

Dużo niespodzianek!
Przede wszystkim łatwe zwycięstwo Mallorki nad Spartakiem, który stracił wszystkie gole w drugiej połowie. Kat Wisły - Valerenga zremisowała z Newcastle i zachowała minimalne szanse na awans. Niespodzianka w Alatyi. Miejscowy Gaziantenspor wygrał z Romą - wielkim włoskim klubem. Sporo też musiała męczyć się Valencia, która ostatecznie ograła 3-2 Besiktas, ale nie jest to dobry wynik w kontekście rewanżu. Inne hiszpańskie ekipy Barcelona i Villareal mogą czuć się dobrze przed rewanżami. Katalończycy wygrali w Kopenhadze z Brondby 2-1, a Villareal zremisował w Stambule 2-2 z Galatą. Celitc i Liverpool nie powinny dać sobie wydrzeć awansu. Szok w Parmie gdzie Włosi ulegli Gencerbirligi 0-1.


Francja
Słabo. Marsylia bardzo skromnie pokonała Dniepro 1-0 po golu z karnego Drogby. Drużyna z Ukrainy pokazała, że ma jajca i jest niespodzianką sezonu w UEFA - tak jak Wisła w poprzednim sezoniu. Wynik 1-0 osiągnięty na Stade Velodrome jest dobry. Sochaux remisuje 2-2 z Interem. Dwukrotnie drużyna ta przegrywała w tym meczu, ale ostatecznie zdołała zremisować. W kontekście rewanżu raczej jest w złej pozycji. Auxerre nie potrafiło ograć Panathinaikosu (bez Olisadebe), dodatkowo gwiazda zespołu Kapo wyleciał z boiska. To spore osłabienie przed trudnym rewanżem w Atenach. Bordeaux spodziewanie ograło Groclin.

Ostatnie zdanie nie jest moje, ale całej Europy.



FT Spartak Mosc. (Rus) 0 - 3 Mallorca (Spa)
FT Valerenga Oslo 1 - 1 Newcastle U. (Eng)
FT Gaziantepspor (Tur) 1 - 0 AS Roma (Ita)
FT Groclin Grodzisk 0 - 1 Bordeaux (Fra)
FT Marseille 1 - 0 Dnipro D'trovsk (Ukr)
FT Galatasaray (Tur) 2 - 2 Villarreal (Spa)
FT Perugia (Ita) 0 - 0 PSV Eindhoven (Hol)
FT Parma (Ita) 0 - 1 Genclerbirligi (Tur)
FT Auxerre (Fra) 0 - 0 Panathinaikos (Gre)
FT Brondby (Den) 0 - 1 Barcelona (Spa)
FT Club Brugge (Bel) 1 - 0 Debrecen (Hun)
FT Celtic (Sco) 3 - 0 Teplice (Cze)
FT Liverpool (Eng) 2 - 0 Levski Sofia (Bul)
FT Sochaux (Fra) 2 - 2 Inter Milan (Ita)
FT Valencia (Spa) 3 - 2 Besiktas (Tur)
80' Benfica 1 - 0 Rosenborg (Nor)

27.02.2004
00:17
[60]

Arczens [ Legend ]

Miałem zrobić podonego posta co do Galatasaray to mają farta bo przegrywali juz 0:2 niespodzianką może byc tez remis Milanu. Co do Romy to myśle że nie bedzie miała problemów z wysokim zwyciestem na własnym boisku. Zaskoczył mnie też wynik Valenci co by nie było to duż aszansa dla Besiktasu. Jeszcze dodam że 4 tureckie druzyny maja ciągle szanse na awans, ich gra jest coraz lepsza i coraz bardziej zaczynają sie liczyć.

27.02.2004
00:31
smile
[61]

tadekdul [ Konsul ]

Na Interii wyczytałem że Drzymała miał sen że w pierwszym meczu przegramy 0-1, ale za to w drugim wygramy 2-1.
Połowa już się spełniła. Miejmy nadzieję że druga połowa też się spełni.

27.02.2004
00:34
smile
[62]

Arczens [ Legend ]

Hehehe i Drzymała zostanie wróżką :) Ale jak ma zostać to niech zostanie byleby sie spelnilo

27.02.2004
01:20
[63]

dacar [ Cult ]

o snie Drzymaly link nizej :)

27.02.2004
08:12
smile
[64]

Zacker [ Stanley ]

A tu jeszcze informacja odnośnie meczu !

27.02.2004
08:18
[65]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Ciekawie wypadła konfrontacja drużyn włoskich z tureckimi. W obu przypadkach nie s to najsilniejsze zespoły, ale mimo wszystko bardziej bym na Włochów stawiał, a tu psikus.

27.02.2004
08:26
smile
[66]

Zacker [ Stanley ]

Jak narazie skończyły się mecze. Trzeba czekać do rewanży, a to jeszcze 2 tygodnie :( Ale na Polsat Sporcie napewno będe transmitowali powtórki.

27.02.2004
09:09
smile
[67]

Swidrygajłow [ ]

kurwa mac!
pisalem wczesniej ze nei bede mogl ogladac meczu, bo musze jechac w delegacje. Ale okazalo sie ze zdarzylem do hotelu przed meczem i bede mogl obejrzec. Niestety, bylem z szefem i niestety zapytal mnie "ogladamy razem czy oddzielnie" Ja: "eeeeeeeee mi wszystko jedno........" i juz wiedzialem ze mam przesrane, bo gosciu to straszna menda i maruda. No i tak sie wlasnie stalo, od samego poczatku zaczal pierdzielic jakies smuty typu "czym tu sie emocjonowac, w Poslce zrobili z tego wilkie wydarzenie, a tak naprawde to nic nie znaczacy meczyk". Zupelnie mi obrzydzil mecz. Potem zaczal gadac o pracy i mialem ogladanie z glowy. Na koniec jak strzelili gola, to sie oczywiscie ucieszyl. tak wiec nie dosc ze Groclin przegral, to jeszcze nie mialem zadnej przyjemnosci z ogladania meczu, a wrecz przeciwnie.
Kurwa mac!

27.02.2004
09:21
[68]

Zacker [ Stanley ]

Swidrygajłow --->Rczej nie za ciekwie oglada sie mecz z szefem(,,mendą") , jeśłi on jest za inną drużyną. I jeszcze jak gada, że to jest wcale nie znaczący mecz ! Też by mi się nie chcialo dalej oglądać z nim meczu !

27.02.2004
09:30
[69]

Swidrygajłow [ ]

Zacker - on nie byl za zadna druzyna, on byl raczej przeciwko wszystkiemu

27.02.2004
09:33
[70]

Zacker [ Stanley ]

Swidrygajłow ---> To jeszcze gorzej !

27.02.2004
10:05
[71]

Cacuch [ Pretorianin ]

Z takim przeciwnikiem gra się do ostatniego gwizdka a nie do 80 min

27.02.2004
10:38
[72]

Zacker [ Stanley ]

Cacuch ---> Obrona troche zaspała i jest tego efekt - utrata bramki !

27.02.2004
10:42
smile
[73]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

hehehe...no juz troche przesadzili...choc dzieciak pewnie jest juz ustawiony na nastepne pare lat:))

27.02.2004
10:45
[74]

Zacker [ Stanley ]

Teraz to już przesadzili. Siedmiolatka do Arsenalu ??!! Jeśli to jest prawda, to ciekawe ile zarabia ???

27.02.2004
10:49
[75]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

teraz pewnie nic...tyle tylko ze Arsenal zabezpiecza mu wszelkie srodki na zycie (i to niezle zycie)...po prostu Arsenal chce miec wylacznoasc na tego chlopaka kiedy ten zacznie wkraczac w "dorosla pilke"...

27.02.2004
11:29
smile
[76]

Vinny [ Konsul ]

bez przesady z tym siedmiolatkiem

27.02.2004
11:54
[77]

Kruk [ In Flames ]

To jest dla mnie niewyobrażalna sytuacja. Za niedługo po boisku będą biegać 10-cio latkowie.

Słyszelście, że Osasuna pyta o Rasiaka? Jemu kończy się w lecie kontrakt. Mógłby odejść.
Wtedy Drzymała pokazałby jakim jest prezesem, a jego córka jakim jest menedżerem. Dobrym jeżeli znaleźliby kogoś na jego miejsce, złym jeżeliby tej dziury nie uzupełnili.

27.02.2004
13:40
[78]

Zacker [ Stanley ]

Słyszałem, że Rasiak chce odejść do Tottenhamu. A niech se idzie w cholere !

27.02.2004
13:42
[79]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ponoc jest opcja ze Rasiak zagra w Calgiari z Zola w ataku...a ze odchodzi to juz praktycznie przesadzone...

27.02.2004
13:43
[80]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Najpierw Freddy Adu, teraz Lowbi... :)
Oby tylko coś z nich było...

27.02.2004
14:09
[81]

J0lo [ Legendarny Culé ]

ad Rasiak ---> jak nie chce grac w Groclinie to niehc idzie. Drzymała akurat tutaj jest swietnym dyplomata. przeceiz zawodnik ktory nie chce w danym klubie grac nie bedzie gral za dobrze. zdrowy uklad.

ad Adu, Lowbi i innni ---> Adu widzialem na MŚu17 i nie zachwycal. ot przecietny zawodnik. natomiast zachwycal Francisco Fabregas 'Cesc'... ewidentnie tak jak i Robinho oni sa przereklamowani a kase na nich zbijaja takie firmy jak Nike... do momentu kiedy nie osiagna min 20 lat i nie beda grac na przyzwoitym poziomie w Europie to dla mnie to sa chodzace reklamy...

27.02.2004
14:20
smile
[82]

Kruk [ In Flames ]

Znów powraca temat gry szkockich „Old Firms” w angielskiej Premiership.
Ostatnio na ten temat wypowiadał się Prezydent Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej Sepp Blatter.
„Jeśli drużyny ze Szkocji, Anglii czy Walii zagrałyby w jednej lidze, to byłyby wspaniałe rozgrywki. Jest to jednak sprawa do rozstrzygnięcia przez samych Brytyjczyków” – przyznał Blatter.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Blatter...

27.02.2004
14:26
[83]

J0lo [ Legendarny Culé ]

1) byloby to ciekawe rozwiazanie kwesti tej ze Rangers i Celtic sa najlepsi i nie maj rownych...
2) walijskie i irlandzkie druzyny tak jak i reszta szkockich latalyby po 3-4 lidze
3) Blatter ;/

27.02.2004
16:11
[84]

twostupiddogs6 [ Pretorianin ]

Oglądając wczorajszy znowu niestety przekonalem się, że brak nam graczy z inteligencją piłkarską, czy jak to tam zwać... W drugiej połowie przypomiał mi się po prostu mecz Polska - Korea Płd na MŚ... było zalecenie gry "na tatę", które nic nie przynosi, ale zespół z uporem maniaka realuizuje jeden schemat... To samo tutaj Bordeaux niemiłosiernie wypunktowywuje na spalone Groclin niczym Wisła Schalke w meczu na wyjeździe, a ci wciąż to samo... brakowało zawodnika, który wziąłby na siebie ciężar rozgrywania( Mila miał słabszy dzień i to się zdarza). Ale skoro ktoś gra na spalone można było grać na skrzydla i zamiast dośrodkować próbować dryblować... wtedy spalonego na pewno nie będzie..., ale to już niestety było za trudne...Nie mam pretensji za wynik... to tylko sport, ale mam pretensję za bezmyślne walenie glową w mur.

27.02.2004
16:23
smile
[85]

felomon [ KaeM apel ]

Nie ma sie co smucić. Wole nie myslecco by sie działo w mediach jakby groclin przeszedł dalej. W "Piłce Noznej" by były same gówniane porównania klubów i ja tego nienawidze.

P.S. Groclin gral tak jak Liverpool z Levskim w pierwszej połowie. Z tym że Liverpool potrafił wykorzystać w drugiej połowie dwa stałe fragmenty i dupa psia.

P.S.Polecam ściaganie goli, akcji z Kazyy. mozna znaleźć naprawde ciekawe pliki :D:D

27.02.2004
18:58
[86]

Zacker [ Stanley ]

A tutaj macie wypowiedz Szarmacha : ,,Grali jak frajerzy" !

27.02.2004
19:00
[87]

felomon [ KaeM apel ]

wowowowow. Fajny link;-)

Mam propozycje aby jedna osoba zakładała te wątki wtedy będie łatwiej znaleźć

27.02.2004
19:06
[88]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

to chyba żaden problem wpisać w wyszukiwarce "piłka nożna", tudzież podwiesić sobie wątek.

Co do pomysłu pana Blattera, to ciekawe co na to sami zainteresowani. Mnie jakoś ten pomysł się nie widzi.

27.02.2004
19:09
smile
[89]

Zacker [ Stanley ]

felomon --> Wystarczy wpisać do wyszukiwarki piłka nożna i już masz wszystkie wątki odnośnie piłki :]

27.02.2004
19:10
[90]

Zacker [ Stanley ]

Paudyn ---> Sorki nie odświeżyłem :))

27.02.2004
19:10
[91]

Kruk [ In Flames ]

Ja mam ten wątek "podwieszony". Po to ta opcja jest.

27.02.2004
19:12
[92]

felomon [ KaeM apel ]

Może to i nie jest problem ale byłoby przejrzyściej.

Mi sie nie widzi pomysł Blattera. byłoby jednym słwoem do d**y, ponieważ w Anglii jest dużo lepszych klubow, które wygywałyby lige z pewnością, a co za tym idzie Szkoci mieliby znacznie nniej reprezentantów w europejskich pucharach

27.02.2004
19:33
[93]

Klemens [ Generaďż˝ ]

Wbrew temu, co tu sie twierdzi, nie jest to pomysl Blaterra a Celticu i Rangersow, ktory powtarza sie juz od kilku lat.

Swoja droga - co do rzeczy ma nasze stanowisko? Zrobia co chca, to wewnetrzna sprawa szkockich klubow i FA( angielskiej federacji pilkarskiej).

27.02.2004
23:13
smile
[94]

Kruk [ In Flames ]

Panowie może mnie nie być z wami przez jakiś czas.
Dostałem komunikat, że od 1 marca wyłączają mi neta! Trzeba było płacić... :)

27.02.2004
23:35
[95]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Klemens ---> iwesz to tak jakbys powiedzial - po co ten watek? i tak przeciez beda grali jak beda grali... chodzi o fakt zeby przedyskutowac czy sluszne czy nie...

28.02.2004
00:01
smile
[96]

Adamss [ -betting addiction- ]

Najgorsze dla mnie jest to, że postawiłem 40 zeta na Groclin.. nie z sympatii, ale z tego, że sądziłem, że są lepszą drużyną niż Bordeoux... :|. Do 30 min. grali dobrze - bramka wisiała w powietrzu.. Jeden z przeciwników dostał red card i niewiem co się z nimi stało.. ;/.

28.02.2004
01:57
[97]

Kruk [ In Flames ]

Słyszelście, że Anderlecht Bruksela jest poważnie zainteresowany kupnem Roberto Baggio! Jak dla mnie to szok.

28.02.2004
10:27
smile
[98]

Arczens [ Legend ]

Dzisiejsze spotkania :

England - Premier League

15:00 Arsenal - Charlton Athletic

15:00 Blackburn R. - Southampton

15:00 Everton - Aston Villa

15:00 Fulham - Manchester U.

15:00 Leicester C. - Wolverhampton W.

15:00 Manchester C. - Chelsea

Italy - Serie A


18:00 Siena - Reggina

20:30 Empoli - Udinese

Spain - Primera Division


19:30 Valladolid - Zaragoza

21:30 Real Betis - Sevilla


Germany - Bundesliga I.


15:30 1. FC Cologne - Munich 1860

15:30 Bayern Munich - Wolfsburg

15:30 Bochum - Hansa Rostock

15:30 Eintracht Frankfurt - Monchengladbach

15:30 Hamburger SV - Bayer Leverkusen

15:30 Stuttgart - Schalke

15:30 Werder Bremen - Borussia Dortmund

France - Ligue 1


17:15 Nantes - Strasbourg

Postp. Guingamp - Metz

20:00 Le Mans - Rennes

20:00 Lens - Lyon

20:00 Montpellier - Lille

20:00 Toulouse - Monaco


Holland - Holland Casino Eredivisie


19:30 RBC Roosendaal - NAC Breda

20:00 FC Twente Enschede - AZ Alkmaar

20:00 NEC Nijmegen - SC Heerenveen


Dodam ze tylko te które mnie interesuja (bardziej lub mniej) o innych ligach nie mam praktycznie zadnego pojęcia

28.02.2004
10:38
[99]

Klemens [ Generaďż˝ ]

--> JOlo

Dyskutowac o slusznosci rzecz jasna mozna( nie smialbym zabraniac:))), aczkolwiek IMHO naprawde mijaja sie z celem( i sensem) wypowiedzi w rodzaju: "Jestem przeciw"...

28.02.2004
10:43
[100]

zooz [ TS Wisła Kraków ]

Gdyby Groclin strzelił gola w pierwszej połowie to wygrałby mecz, a tak Bordeaux przeprowadziło jeden kontratak i strzeliło gola.

28.02.2004
10:51
[101]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

zooz-->w drugiej połowie z minuty na minutę francuzi grali coraz lepiej i zodbywali przewagę. Gol byl tylko kwestią czasu..

28.02.2004
11:33
[102]

dxe14 [ Chor��y ]

lol, caly topic przegadają na temat jakiegos jednego meczu groclin - bordeaux no LOL :P

28.02.2004
11:38
[103]

Adamss [ -betting addiction- ]

Kruk --> Jakieś źródło ? Cokolwiek :)).

28.02.2004
11:48
[104]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Klemens ----> no tak typowe "jestem przeciw" jest bez sensu ale nie zauwazylem czegos takiego no ale ostatnio bardzo pobieznie czytam ten watek wiec moglem przeoczyc :)

28.02.2004
12:18
[105]

Arczens [ Legend ]

Adamss ===> w Piłce Nożnej pojawiał sie taka wiadomość ale narazie to tylko gdybanie

28.02.2004
12:53
[106]

The LasT Child [ GoorkA ]

15:00 Fulham - Manchester U

chcialbym by Fulham wygral

20:00 NEC Nijmegen - SC Heerenveen

polski mecz, moze bedzie na polsat sport

28.02.2004
13:03
[107]

dacar [ Cult ]

15:00 Fulham - Manchester U tu wygra MU!! musi!! :(

28.02.2004
13:07
[108]

The LasT Child [ GoorkA ]

ciekawy art z www.realmadryt.pl


Wróg pomaga

Nie do wiary. Nie ma w Hiszpanii, a może i na całym świecie dwóch bardziej nienawidzących się klubów niż Real i Barcelona. Działacze, piłkarze, kibice potopiliby się nawzajem w łyżce wody. A tymczasem tak się dziwnie ostatnio układa, że Barcelona jak może, liczy na zwycięstwa Realu i pomaga madryckiej drużynie w zdobyciu mistrzowskiego tytułu...
Tak było rok temu. W ostatniej kolejce kibice z Katalonii modlili się o wygraną Realu nad Athletic, bo wtedy ich Barcelona wyprzedzała Basków i zdobywała awans do rozgrywek Pucharu UEFA. Tylko, że w tym przypadku zwycięstwo dawało Realowi mistrzostwo. Gdy Real pokonał Athletic na stadionie w Barcelonie nikt nie bił brawa, ani nie okazywał radości, ale za to wszyscy byli wniebowzięci.
Bardzo podobnie jest w tym sezonie. Tydzień temu Barcelona wygrała w Walencji 1:0 i tym samym przyczyniła się do zwiększenia przewagi Realu nad Valencią z dwóch do pięciu punktów. Teraz, jeśli odbierze punkty Deportivo, to załatwi Realowi kolejnego konkurenta. Na to liczą kibice w Madrycie, zagrzewając do walki Barcelonę. Co to się porobiło?
A liczyć jak najbardziej mogą, bo drużyna Franka Rijkaarda gra ostatnio znakomicie. W Primera Division odniosła pięć kolejnych zwycięstw, w czwartek w Kopenhadze dołożyła do tego szóste - w Pucharze UEFA. Po dojściu w styczniu do zespołu Edgara Davidsa nareszcie została uporządkowana gra obronna. A w przodzie bez zmian, czyli w każdym meczu czaruje Ronaldinho.
Choć trzy inne kluby zdobyły jak na razie więcej punktów niż Barcelona, to jednak żaden z nich nie ma tak wybijającej się gwiazdy. Brazylijczyk zachwyca przepięknymi zagraniami, cudownymi bramkami, a wszystko robi to z czarującym uśmiechem na ustach. Hiszpanie są w nim zakochani. Po każdym meczu trener rywali obowiązkowo wygłasza całą litanię ochów i achów nad Ronaldinho. W czwartkowy wieczór robił to opiekun piłkarzy Broendby, Michael Laudrup. - On ma technikę, inteligencję, swobodę i elegancję w grze niespotykaną u innych piłkarzy. Od stóp do głów jest fantastyczny - mówił. A jego słów warto słuchać, bo Duńczyk był jednym z najlepszych rozgrywających świata, a jego zagrania z czasów gry w Barcelonie czy Realu, pamiętają do dziś kibice. Laudrup nawet nie miał do Brazylijczyka pretensji, że to przez niego przegrał, bo bramka Ronaldinho zachwyciła go tak samo jak wszystkich innych

28.02.2004
13:25
[109]

J0lo [ Legendarny Culé ]

TLC ---> z tym to przesadzaja. nikt nie liczyl na wygrana tylko na remis Madrytu bo wtedy poprzez bezposrednie mecze Real mialby tyle samo pkt ale dwa razy chyba przegral i bylby drugi a RSSS byloby mistrzem. Barca tez miala lepiej bo dwa remisy ale bramki byly korzystniejsze dla Blaugrany. takze tak to wygladalo :)

28.02.2004
13:26
[110]

J0lo [ Legendarny Culé ]

TLC --> i jeszcze jedno - nienawidza sie ale nienawisc do kibicow tylko dlatego ze kibicuja komus innemu? to jest idiotyzm...

28.02.2004
14:18
[111]

Zacker [ Stanley ]

Ciekawe czy strzeli dzisiaj bramke Niedzielan w meczu z Heerenveen ?

28.02.2004
14:26
[112]

The LasT Child [ GoorkA ]

J0lo --> ja nie ejstem z tych co leja za to ze ktos jest fanem jakiegos innego zespolu, akurat przytaczajac tutaj ten art chcialem pokazac ze anwet kluby ktore za soba nie rpzepadaja musza liczyc na wspolprace miedzy nimi, ja akurat lubie i Real i Barce (Real bardziej) z hiszpani jeszcze Racing Santander, lubie i Milan i Inter i Rome, Arsenal, Liverpool i Newcastle

28.02.2004
14:36
[113]

J0lo [ Legendarny Culé ]

TLC ---> przyklad wspolpracy? hmmm nie wiem czy tam byla jakakolwiek wspolpraca bo oba kluby predzej by sie pozabijaly niz by poszly rozmawiac nawet o wspolpracy typu wygramy mecz to wy tez. akurat i Real i Barca msuialy wygrac - zbieg okolicznosci w/g mnie.

z Hiszpanii to wole Athletic Bilbao za te atmosfere i niezaleznosc. poza tym to obok Barcy jedyny klub na swiecie ktory w swej historii nie mial reklamy na koszulkach :)

28.02.2004
14:43
[114]

The LasT Child [ GoorkA ]

J0lo --> no moze rzeczywiscie wspolpraca to nie jest dobre slowo, ale wiesz o co mi chodzi, liczyc na siebie, ale taka sama zaleznosc jest miedzy wszystkimi innymi zespolami, dobrze ze ludzie z rm.pl (nie mylic z Radiem Maryja) probuja choc troszke zalagodzic te "walki"

a co do koszulek Barcy to za to tez ich cenie

28.02.2004
14:46
[115]

felomon [ KaeM apel ]

Niedzielan ni streli bramki bo sie wypalił, co najwyżej za 3 kolejki cos wsadzim ale meczyk owsze, obejrze.

Barcelona dlatego dopingowała Real bo chcieli zagrac w UEFA, a teraz wygrywają ponieważ tego się od niech wymaga i to niezależnie od tego czy pomagaja Realowi czy nie.

28.02.2004
14:50
smile
[116]

Zacker [ Stanley ]

felomon--->A mi się zdaje, że jedną to dzisiaj strzeli !

28.02.2004
14:59
smile
[117]

felomon [ KaeM apel ]

Niexzapominaj że Herenveen ostatnio z PSv wygrało!!!


AJAX RZĄDZI!!!!!!!!!!

28.02.2004
15:00
[118]

The LasT Child [ GoorkA ]

strzeli, taka jak zwykle, dlugie podanie miedzy obroncami, sam na sam i lobik

28.02.2004
15:01
smile
[119]

Zacker [ Stanley ]

felomon ---> Pamiętam ! Ale bramke strzeli !

28.02.2004
15:02
[120]

felomon [ KaeM apel ]

Nie wszytskie tak padły, ostatnia z jego kolekcji to był zwód w polu karnym i strzał w lewy róg barmki;) I jeszce zapomniałem dodac że w ostatnim meczu nie strzelił

28.02.2004
15:06
smile
[121]

felomon [ KaeM apel ]

15:00 Arsenal - Charlton Athletic 1

15:00 Blackburn R. - Southampton R

15:00 Everton - Aston Villa 1

15:00 Fulham - Manchester U. 2

15:00 Leicester C. - Wolverhampton W. 2

15:00 Manchester C. - Chelsea 1

Italy - Serie A


18:00 Siena - Reggina R

20:30 Empoli - Udinese 2

Spain - Primera Division


19:30 Valladolid - Zaragoza 1

21:30 Real Betis - Sevilla R


Germany - Bundesliga I.


15:30 1. FC Cologne - Munich 1860 2

15:30 Bayern Munich - Wolfsburg 1

15:30 Bochum - Hansa Rostock 1

15:30 Eintracht Frankfurt - Monchengladbach 2

15:30 Hamburger SV - Bayer Leverkusen R

15:30 Stuttgart - Schalke 2

15:30 Werder Bremen - Borussia Dortmund 1

France - Ligue 1


17:15 Nantes - Strasbourg 1

Postp. Guingamp - Metz R

20:00 Le Mans - Rennes 2

20:00 Lens - Lyon 2

20:00 Montpellier - Lille 1

20:00 Toulouse - Monaco 2


Holland - Holland Casino Eredivisie


19:30 RBC Roosendaal - NAC Breda 2

20:00 FC Twente Enschede - AZ Alkmaar R

20:00 NEC Nijmegen - SC Heerenveen 2


WYNIKI BY FELO

28.02.2004
15:25
[122]

Kruk [ In Flames ]

Nigdy remisu nie oznacza się przez "R". Jeżeli już stosujesz oznaczenia 1 i 2 musisz też stosować X jeżeli chodzi Ci o remis.


Moje typy:
15:00 Arsenal - Charlton Athletic 1
15:00 Blackburn R. - Southampton 1
15:00 Everton - Aston Villa 2
15:00 Fulham - Manchester U. X
15:00 Leicester C. - Wolverhampton W. X
15:00 Manchester C. - Chelsea X

Italy - Serie A
18:00 Siena - Reggina 1
20:30 Empoli - Udinese X

Spain - Primera Division
19:30 Valladolid - Zaragoza X
21:30 Real Betis - Sevilla 1

Germany - Bundesliga I.
15:30 1. FC Cologne - Munich 1860 X
15:30 Bayern Munich - Wolfsburg 1
15:30 Bochum - Hansa Rostock 1
15:30 Eintracht Frankfurt - Monchengladbach X
15:30 Hamburger SV - Bayer Leverkusen 2
15:30 Stuttgart - Schalke X
15:30 Werder Bremen - Borussia Dortmund 2

France - Ligue 1
17:15 Nantes - Strasbourg 1
20:00 Le Mans - Rennes X
20:00 Lens - Lyon 2
20:00 Montpellier - Lille 2
20:00 Toulouse - Monaco 2

Holland - Holland Casino Eredivisie
19:30 RBC Roosendaal - NAC Breda X
20:00 FC Twente Enschede - AZ Alkmaar 2
20:00 NEC Nijmegen - SC Heerenveen X

28.02.2004
15:48
[123]

felomon [ KaeM apel ]

Dzięki kruk ale chyba nie jestem u bukmachera i nimomu (mam nadziję) zbytnio to nie przeszkadza.

28.02.2004
15:53
[124]

Arczens [ Legend ]

Na Polsacie sport transmituja VFB - Schalke

28.02.2004
15:57
[125]

Zacker [ Stanley ]

Arczens ---> Jaki wynik ???

28.02.2004
15:59
[126]

Arczens [ Legend ]

w 29 minucie 0:0

28.02.2004
16:00
smile
[127]

Zacker [ Stanley ]

Arczens -----> A jak się spisuje Meira ??? Strzelił już samobuja ? :P

28.02.2004
16:02
smile
[128]

peterkarel [ Konsul ]

jest jeszce drugi mecz]:->
zobaczycie naco stać Milę]:->

28.02.2004
16:03
smile
[129]

felomon [ KaeM apel ]

Zackeer==> Se włącz polsta sport to zobaczysz!!!!!!!!

28.02.2004
16:05
smile
[130]

Arczens [ Legend ]

Jeszcze nie ale jak strzeli to bede znał tytuł nastepnej czesci tego wątku

28.02.2004
16:10
smile
[131]

Zacker [ Stanley ]

felomon ---> Moi rodzice oglądają telewizje !!!!!!!!!!!!

28.02.2004
17:04
[132]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Arczens ----> "Fernando Meira sp.z.o.o. - samobóje strzelamy profesjonalnie"
:)

28.02.2004
19:36
[133]

Vinny [ Konsul ]

manu nie w formie 1:1 z fulham
bayern pieknie zwyciestwo 2:0 nad wolfsburgiem

28.02.2004
20:17
smile
[134]

felomon [ KaeM apel ]

Ograniczenie zmian do 6 w meczach towarzyskich!! Pytanie:"Po co"?? Po to są te mecze aby wypróbować wszystkich. Nie podoba mi się absolutnieten pomysł!!!!!!


P.S. Jak narazie NEC prowadzi;-)

28.02.2004
20:22
smile
[135]

Zacker [ Stanley ]

felomon ---> Kto strzelił bramke ???

28.02.2004
20:23
smile
[136]

Vinny [ Konsul ]

ale dobrze, ze zlikwidowali zlota i srebrna bramke.

28.02.2004
20:26
[137]

felomon [ KaeM apel ]

zacker==> Ten czarny;-) Co dostał red card jako pierwszy w meczu z Wisła, wyleciało mi nazwisko;-)

28.02.2004
20:29
smile
[138]

felomon [ KaeM apel ]

Przypomnaieło mi sie!!!!! Helsi czy jakoś tak;-)

28.02.2004
20:30
smile
[139]

Adamss [ -betting addiction- ]

A brązowa nadal jest? :))

Heh, szkoda, że Charlton nie strzelił bramki na 2:2 w meczu z Arsenalem pod koniec meczu :/. A było tak blisko... Ehh.. Arsenal - Charlton 2:1.. Chociaż to ma i swe dobre strony ;) .

28.02.2004
20:33
smile
[140]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ta drużyna to kpina... tyle mog powiedzieć. Gramy w tym sezonie wyjątkowo dupnie. I pomyśleć, że wszystko sypnęło się po zawieszeniu Rio. Całość pada po stracie jednego zawodnika... to chyba najlepiej świadczy o możliwościach tej drużyny w tym sezonie...

A Charlton trafił w 92 minucie w słupek :oPP

28.02.2004
21:20
smile
[141]

felomon [ KaeM apel ]

No i po jeden Nec-Hereenven

29.02.2004
12:29
[142]

dacar [ Cult ]

Wyniki sobotnich meczow w lidze holenderskiej:
RBC Roosendaal - NAC Breda 1:1
Twente Enschede - AZ Alkmaar 4:1
NEC Nijmegen - SC Heerenveen 1:2
I mecze dzisiejsze:
Utrecht - Ajax Amsterdam
Groningen - RKC Waalwijk
Willem II Tilburg - Feyenoord
PSV Eindhoven - Roda JC Kerkrade
Volendam - ADO Den Haag
Pozatym dzisiaj jeszcze:
LIGA ANGIELSKA
12:00 Leeds U. ? - ? Liverpool
15:00 Portsmouth ? - ? Newcastle U.
LIGA WLOSKA:
15:00 Inter Milan ? - ? Brescia
15:00 Juventus ? - ? Ancona
15:00 Lecce ? - ? Modena
15:00 Parma ? - ? AS Roma
15:00 Perugia ? - ? Bologna
15:00 Sampdoria ? - ? Chievo
20:30 Lazio ? - ? AC Milan
LIGA HISZPANSKA:
17:00 Espanyol ? - ? Valencia
17:00 Malaga ? - ? Racing Santander
17:00 Mallorca ? - ? Atletico Madrid
17:00 Real Murcia ? - ? Osasuna
17:00 Real Sociedad ? - ? Albacete
17:00 Villarreal ? - ? Athletic Bilbao
19:00 Real Madrid ? - ? Celta de Vigo
21:00 Deportivo La Coruna ? - ? Barcelona
i niedobitki francuskiej :)
18:00 Ajaccio ? - ? Bordeaux
18:00 Nice ? - ? Marseille
18:00 Sochaux ? - ? Bastia
20:45 Auxerre ? - ? Paris S.G.

29.02.2004
12:32
smile
[143]

Adamss [ -betting addiction- ]

Paudyn --> Widziałem.. iżałuję, że nie trafił gość, bo by to była jedna z najpiękniejszych bramek w tym sezonie Ligii Angielskiej... z przewrotki ;].

29.02.2004
12:33
[144]

Swidrygajłow [ ]

felomon [ Pretorianin ] Gadu-Gadu: 3014658

Ograniczenie zmian do 6 w meczach towarzyskich!! Pytanie:"Po co"?? Po to są te mecze aby wypróbować wszystkich. Nie podoba mi się absolutnieten pomysł!!!!!!

a mi sie podoba. NIe podoba mi sie, że w meczu graja czasem 2 zupelnei rozne jedenastki. Mecz robi sie wtedy ultrasparingowy i nudny.

29.02.2004
12:35
smile
[145]

Arczens [ Legend ]

Dzisiejsze spotkania:


England - Premier League

12:00 Leeds U. - Liverpool

15:00 Portsmouth - Newcastle U.


Italy - Serie A

15:00 Inter Milan - Brescia

15:00 Juventus - Ancona

15:00 Lecce - Modena

15:00 Parma - AS Roma

15:00 Perugia - Bologna

15:00 Sampdoria - Chievo

20:30 Lazio - AC Milan


Spain - Primera Division


17:00 Espanyol - Valencia

17:00 Malaga - Racing Santander

17:00 Mallorca - Atletico Madrid

17:00 Real Murcia - Osasuna

17:00 Real Sociedad - Albacete

17:00 Villarreal - Athletic Bilbao

19:00 Real Madrid - Celta de Vigo

21:00 Deportivo La Coruna - Barcelona


Germany - Bundesliga I.


17:30 Freiburg - Kaiserslautern

17:30 Hannover - Hertha BSC



France - Ligue 1

18:00 Ajaccio - Bordeaux

18:00 Nice - Marseille

18:00 Sochaux - Bastia

20:45 Auxerre - Paris S.G.


Holland - Holland Casino Eredivisie


12.30 FC Utrecht - Ajax Amsterdam

14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk

14:30 FC Volendam - Den Haag

14:30 PSV Eindhoven - Roda Kerkrade

14:30 Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam


29.02.2004
12:36
smile
[146]

dacar [ Cult ]

Arczes ---> a co ja przed chwila wkleilem? dokladnie o 12:29? i to w tym watku?

29.02.2004
12:36
smile
[147]

Arczens [ Legend ]

ops całe życie drugi ...

29.02.2004
12:57
[148]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A mi się pomysł z ograniczeniem do 6 zmian nie podoba. Po to jest mecz towarzyski, żeby trener mógł sobie przetestować wszystkich interesujących go zawodników. Tak zaś ograniczono coachom pole manewru tylko po to, żeby nie grały dwie różne jedenastki, bo meczyk może się przypadkiem zrobić nudny. Spotkanie towarzyskie ma charakter testowy i za zadanie sprawdzić pewne rozwiązania, a nie się podobać. Teraz zaś na ten przykład po wyczerpaniu limitu zmian, zawodnik odnosi kontuzję drużyna gra w dziesiątkę, gra się zaostrza, bo często takie braki nadrabia się ambicją, żeby tylko wykazać trenerowi swoją przydatność.. po co to komu? Toć to tylko mecz towarzyski...

Co do zniesienia tych bezsensownych kolorowych bramek, to popieram jak najbardziej, bo odbierały one emocje dogrywkom...

29.02.2004
13:03
[149]

Swidrygajłow [ ]

Paudyn - duza ilosc zmian wplywa niekkorzystnie na plynnosc gry, nowi gracze dopieor po pewnym czasie zaczynaja czuc grę i mecz przez to siada
co do zlotych i srebrnych goli to zgadzam sie, powdowalo to, ze gra byla bardzie asekurancka i w ogole bylo mniej emocji (bo golu koniec meczu zamiast odrabnianai strat)

29.02.2004
13:09
[150]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Swidrygajłow ::::>
Rozumiem, że mecz może siąść, ale nie zapominaj, że w pierwszym rzędzie takie spotkanie służy trenerowi, aby ten mógł sobie rozpatzyć różne alternatywy na mecze eliminacyjne. Jeśli ma to zaprocentować efektowniejszą, a co ważniejsze, efektywniejszą grą w bataliach o punkty, to dlaczego nie? Nie czaję tego ograniczenia...

29.02.2004
13:54
[151]

dacar [ Cult ]

po I polowie Leeds - Liverpool 2:2 calkiem ciekawy mecz, Leeds przegrywalo 0:1 zeby wyjsc na 2:1, w koncu 2:2. Mecz leci na C+ niebieskim, jak ktos chce to polecam...

29.02.2004
14:35
[152]

Klemens [ Generaďż˝ ]

Panowie, pamietajmy, ze nie znamy wszystkich kulisow owej decyzji. Osobiscie podejrzewam, iz jest to pewnego rodzaju uklon FIFY w strone najmozniejszych klubow, ktore coraz glosniej zaczynaja sie domagac oplat za oddelegowanie swych pilkarzy na mecze miedzynarodowe, zwlaszcza towarzyskie. Tym bardziej, iz skoro, jak wiekszosc z Was utrzymuje( chyba slusznie), iz mecze towarzyskie maja sluzyc wyprobowaniu nowych zawodnikow, to niech to naprawde beda NOWI zawodnicy a gwiazdy niech w spokoju trenuja w klubach z dala od niebezpieczenstwa kontuzji.

29.02.2004
14:40
[153]

Vinny [ Konsul ]

dudek musi odejsc z liverpoolu, jak chce bronic. bo teraz houlier bedzie na kirklanda stawiac.

29.02.2004
14:58
smile
[154]

dacar [ Cult ]

koniec meczu! 2:2. bramki dla Live: Kewwel, Baros, dla Leeds Bake, Viduka :) w poprzeczkach 1:1
Vinny ---> dokladnie tak. tak bedzie, szczegolnie po dzisiejszym meczu.

29.02.2004
15:05
[155]

Vinny [ Konsul ]

houlier traci zaufanie kibicow i musi sie ratowac kirklandem.

29.02.2004
15:06
[156]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

W końcu Dudek kosztłował ułamek ceny Kirklanda, a dodatkowo nie jest perspektywiczny. no i nie ma sie co oszukiwac - nie gra najlepiej, wybitnym bramkarzem nie jest.Zapewne odejdzie i będzie się pałętał po słabeuszach ligi.

29.02.2004
15:07
[157]

Vinny [ Konsul ]

Shadowmage --> ale ostatnio byl w formie

29.02.2004
15:13
[158]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Vinny-->w formie? co to oznacza? Że zadnej szmaty nie puścił i znowu się nie zbłaźnił? Po prostu grał na przeciętnym poziomie, bronił to co porządny bramkarz broni, ale nic ponad to.

29.02.2004
15:15
[159]

Vinny [ Konsul ]

Shadowmage ---> ale kirkland wcale nie jest od niego lepszy. tylko jest presja, bo ma wystapic na euro i musi grac.

29.02.2004
15:45
[160]

J0lo [ Legendarny Culé ]

nie zgodze sie. Kirkland przed kontuzja plecow bronil takie rzeczy ktore Dudek by puscil po polowie lotu pilki. jest dobrym bramkarzem i o klase lepszym od Dudka.

29.02.2004
16:30
[161]

olivier [ unterfeldwebel ]

Dudek cudotwórcą nie jest, czasem zdarzają mu się błedy ale więcej jest wręcz interwencji niemożliwych. Tematem na osobną historię jest obrona Liverpoolu która woła o pomstę do nieba. Gdyby grał w MU to pewnie wszyscy by się rozpisywali jaki to świetny bramkarz.

29.02.2004
16:35
[162]

dacar [ Cult ]

"Wspanialosc" bramkarza nie polega tylko na obronie ale i na wlasnych interwencjach i mozliwosciach perspektywicznych. Howard ma przed soba perspektywy, Dudek nie. oto tajemnica MU

29.02.2004
17:51
smile
[163]

felomon [ KaeM apel ]

Swidrygajłow ==> A jak ta druga jedensatka która wejdzie bedzie lejei, ładniej grała od tej pierwszej??

Kirkland to wcale nie jest dobry bramkarz, jest przereklamowany tak samo jak Dudzio!!

dacar==> Ale równie ważne jak możliwośąci perspektywiczne jest doświadczenie w fachu bramkarskim jak nie ważniejsze!!

29.02.2004
17:54
[164]

J0lo [ Legendarny Culé ]

felomon ----> bym cos powiedizal o tych bramkarzach ale z toba sie o tym nie da gadac bo wyskoczysz z Rustu znowu i jak ja moge powiedziec ze on jest gorszy od tych pietaszkow ;) mimo ze jest w slabej formie :)

wlasnie sie skonczyla 1 polowa w meczu Espanyol Barcelona z FC Valencia a konczy sie ona wynikiem 1-0 dla Hiszpanskiej druzyny Barcelony... kurcze az tak na nich sie odbil ten mecz z Realem?

29.02.2004
17:55
[165]

J0lo [ Legendarny Culé ]

aha i jeszcze jedno - arbitrem meczu kolejki w La Liga ( dla nektorych na calym swiecie :)) Deportivo - Barcelona jest Tristante Olivera... skads go znamy? taaaaak! on sedziowal ten niedawny mecz Real - Valencia i podyktowal nieistniejacego karnego :)

29.02.2004
17:58
[166]

felomon [ KaeM apel ]

Jolo==>bym cos powiedizal o tych bramkarzach ale z toba sie o tym nie da gadac bo wyskoczysz z Rustu znowu i jak ja moge powiedziec ze on jest gorszy od tych pietaszkow ;) mimo ze jest w slabej formie :)


Co oznaczają te słowa??

Oczywiście nadal twierdze że Rustu to jeden z najlepszych bramkarzy na świecie ale obiecuje że więcej nie zapytany z nim nie wyskocze, a jeden z lepszych jak nie najlepszy polski bramkarz to Nalepa.


RUSTU WRÓC;)

29.02.2004
18:00
smile
[167]

J0lo [ Legendarny Culé ]

felomon ----> po prostu wyskakiwales z tym co chwila... nie zebym mowil ze Rustu to gracz bez mozliwsoci ale Ty po prostu nie uznajesz krytyki wobec niego :)

29.02.2004
18:12
[168]

Vinny [ Konsul ]

najlepszymi polskimi bramkarzami sa dudek i liberda

29.02.2004
18:13
[169]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Vinny ---> niestety dwoch przecietniakow...

29.02.2004
18:15
[170]

Vinny [ Konsul ]

J0lo --> w polsce nie ma lepszych

29.02.2004
18:20
[171]

J0lo [ Legendarny Culé ]


Vinny ---> wiem ale mimo wszystko to sa gracze pokroju Bonano czy Abbiatiego. lepiej jak im sie na bramke nie strzela... maja dobre i zle dni ale ogolnei przecietnie

29.02.2004
18:22
[172]

Vinny [ Konsul ]

J0lo ---> wiem, ale cieszmy sie, ze chociaz takich mamy. bo jakbysmy mieli tylko szamotulskiego to by bylo nieciekawie.

29.02.2004
20:03
[173]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Klemens :::::>
Nowych piłkarzy lub nowych wariantów, a w tym drugim przypadku mogą być potrzebni również ci podstawowi gracze. Zresztą ileż to meczy towarzyskich jest rozgrywanych, żeby trzeba było robić podobne ukłony? Ale masz rację, nie znamy kulis sprawy, a jak nie wiadomo o co chodzi... to chodzi o pieniądze.

Houlliera zaś nie uratuje już chyba nawet Kirkland. Swego czasu zdobył z klubem aż pięć trofeó, ale nie jest Bogiem, a człowiekiem i nie ma patentu na sukces. Widać skończyły mu się pomysły, więc czas przewietrzyć ławkę managerską.

29.02.2004
20:10
[174]

J0lo [ Legendarny Culé ]

uwaga dzisiaj w La Liga ciekawe wyniki

Real - Celta 0-1 II polowa
Espanyol - Valencia 2-0 koniec

jeszcze zobaczymy jak bedize w meczu Depor z Barca... ktos podgoni... ale nie wiadomo kto :)

29.02.2004
21:37
[175]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Real wyciagnal na 4-2 ale Barceloa juz wygrywa 2-0 a jeszce 40 minuta nie uplynela :)

29.02.2004
21:38
[176]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Real - Celta 4-2
espanyol - Valecia 2-1 AFAIK :oP

29.02.2004
21:50
smile
[177]

draco666 [ Konsul ]

J0lo--->czyzby Barca zaczela regularnie wygrywac?!? chyba jedak bogowie mnie wysluchali :)))

29.02.2004
22:35
[178]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Paudyn ---> mozliwe - wybacz prowadzilem interesujaca konwersacje na temat ustroju Zjednoczonych Republik Powszechnej Kopulacji i jakos tak mi chyba sie wymsknelo

wpsucil Irureta Pandianiego i strzel 2 bramki. 2-3 dla Barcy nadal po golach Savioli i 2x Ronaldinho

29.02.2004
22:54
[179]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ciekawe konwersacje prowadzisz ;o))

Swoja droga juz raz go wypozyczyli i potem miali nie lada problem, gdy Pandiani trafial raz za razem do siatki, takze swojemu naleznemu pracodawcy, czyzby niczego ich to nie nauczylo?

01.03.2004
07:24
[180]

J0lo [ Legendarny Culé ]

Paudyn ---> no coz :) widzisz jakie to kobiety czasami poruszaja tematy ahhh :)

skonczylo sie 2-3 dla Barcy mimo czerwa dla Motty
2x Pandiani - Saviola 2x Ronaldinho.
6 mecz z rzedu wygrany :)

01.03.2004
07:48
[181]

J0lo [ Legendarny Culé ]

link do nowej czesci...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.