
Kentril [ fechmistrz ]
**Kupiłem se kierownice Logitecha i gierke przygodową. Jak to zgrać?**
No właśnie, jak obracam kierownice w prawo, to postać z gry nie idzie w prawo, tak samo jest w lewo. aha, co zrobić żeby postać szła do przodu?

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
naciśnij gaz a potem,użyj skrzyni biegów Luke, bez tego ani rusz, uważaj tylko żeby nie wrzucać od razu piątki bo się typek zmęczy.
jak masz przepustnice to możesz jej używać do kontrolowania ciągu, chociaż to chyba nie przyda się w grze przygodowej tylko takiej troche innej :D

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
buehehehe

Big Money [ Senator ]
.... lol