GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

**Kupiłem se kierownice Logitecha i gierke przygodową. Jak to zgrać?**

10.02.2004
17:52
smile
[1]

Kentril [ fechmistrz ]

**Kupiłem se kierownice Logitecha i gierke przygodową. Jak to zgrać?**

No właśnie, jak obracam kierownice w prawo, to postać z gry nie idzie w prawo, tak samo jest w lewo. aha, co zrobić żeby postać szła do przodu?

10.02.2004
17:59
smile
[2]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

naciśnij gaz a potem,użyj skrzyni biegów Luke, bez tego ani rusz, uważaj tylko żeby nie wrzucać od razu piątki bo się typek zmęczy.

jak masz przepustnice to możesz jej używać do kontrolowania ciągu, chociaż to chyba nie przyda się w grze przygodowej tylko takiej troche innej :D

10.02.2004
18:04
smile
[3]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

buehehehe

10.02.2004
18:07
smile
[4]

Big Money [ Senator ]


.... lol

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.