GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy do plyt glownych na chipsecie SIS istnieja sterowniki ???

10.02.2004
17:05
smile
[1]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Czy do plyt glownych na chipsecie SIS istnieja sterowniki ???

Chodzi mi konkretnie o plytke ECS K7S5A (5 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 2 SDR DIMM, 2 DDR DIMM, Audio) ???

10.02.2004
17:07
smile
[2]

bebzoon [ bucydonna ]

chyba tu
I
I
I
I
I
I

10.02.2004
17:08
[3]

bebzoon [ bucydonna ]

A... TO TU
I
I
I
I
I

10.02.2004
17:10
[4]

Richie Schley [ Konsul ]

Internetem sie nie potrafimy poslugiwac ?

10.02.2004
17:10
smile
[5]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

w razie kłopotów to zapraszam tutaj.... - - - - > > > > stronka obok mojego linka :P tam są w dziale download najnowsze stery do tej płyty oraz najnowsze biosy i wszystko krok po kroku :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.