Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Podziel się dowcipem
Podzielcie się ze mną dowcipami
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-02-10 15:51:52]

EwUnIa_kR [ Legend ]
jem śniadanie..chcesz kawałek kromki?
zarith [ ]
przychodzi baba
to kawał mojego ulubionego kawału, masz :P

zarith [ ]
ewunia, śniadanie o 16? boga w sercu nie masz?:)))))
ps. smacznego
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-02-10 15:51:54]
EwUnIa_kR [ Legend ]
no co...drugie:|a gdzie smacznego:>
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Mentor --> Lap kawal szyneczki ... a tak w ogole to zagladnij do dzialu dowcipy ...
EwUnIa_kR --> to o ktorej Ty sie z loza zbierasz ? ;)
deTorquemada [ Pamiętaj ]
Aha .. smasznego :-)
zarith [ ]
ewunia --> już jest :)

EwUnIa_kR [ Legend ]
deTorquemada ..wstałam dawno ale nie miał kto sniadanka zrobić:|
MarcinRegin [ Konsul ]
Ewunia-->> smacznego

EwUnIa_kR [ Legend ]
dziękuję..już zjadłam:) uważam temat mojego śniadania za zamknięty:DD