GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podziel się dowcipem

10.02.2004
15:51
[1]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]

Podziel się dowcipem

Podzielcie się ze mną dowcipami

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-02-10 15:51:52]

10.02.2004
15:52
smile
[2]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jem śniadanie..chcesz kawałek kromki?

10.02.2004
15:52
[3]

zarith [ ]

przychodzi baba

to kawał mojego ulubionego kawału, masz :P

10.02.2004
15:52
smile
[4]

zarith [ ]

ewunia, śniadanie o 16? boga w sercu nie masz?:)))))

ps. smacznego

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-02-10 15:51:54]

10.02.2004
15:54
[5]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no co...drugie:|a gdzie smacznego:>

10.02.2004
15:55
[6]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Mentor --> Lap kawal szyneczki ... a tak w ogole to zagladnij do dzialu dowcipy ...

EwUnIa_kR --> to o ktorej Ty sie z loza zbierasz ? ;)

10.02.2004
15:55
[7]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Aha .. smasznego :-)

10.02.2004
15:55
[8]

zarith [ ]

ewunia --> już jest :)

10.02.2004
15:56
smile
[9]

EwUnIa_kR [ Legend ]

deTorquemada ..wstałam dawno ale nie miał kto sniadanka zrobić:|

10.02.2004
15:56
[10]

MarcinRegin [ Konsul ]


Ewunia-->> smacznego

10.02.2004
15:57
smile
[11]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dziękuję..już zjadłam:) uważam temat mojego śniadania za zamknięty:DD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.