GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zassac gry ze strony www.cartoonnetwork.pl ??

10.02.2004
14:55
smile
[1]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Jak zassac gry ze strony www.cartoonnetwork.pl ??

Mam tu malego brzdaca, ktory poprosil mnie o sciagniecie gier z wymienionej stronki. Niestety nie bardzo wiem jak to zrobi i czy wogole sie da. Jak na razie to moge grac on-line:)

10.02.2004
14:57
smile
[2]

SirGoldi [ Gladiator ]

Sproboj flashgetem i w pasek URL wklej adres danej gierki (w czasie gry) i chyba sie sciagnie jesli sie wogole da!

10.02.2004
14:58
smile
[3]

wysiu [ ]

Bucha --> Najprosciej chyba znalezc pliki .sfw w Temporary Internet Files:)

10.02.2004
16:33
[4]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Chyba nie o takie rozwiazania mi chodzi:) Moze jednak jest cos co przeoczylem, jest tam instrukcja sciagania ale nadal nie wiem jak to zrobic!!!

10.02.2004
16:46
smile
[5]

grzesiek16 [ Feluś ]

Bucha ---> przyznaj się, że to Tobie a nie temu brzdącowi :D

10.02.2004
18:05
smile
[6]

spuh [ Pretorianin ]

Mnie też interesuje ściąganie flashów z różnych stron np. z Happy Tree Friends (bym se odcinki zkolekcjonował :) Tylko nie wiem jak to sie robi :( I tez prosze o sposób :)

10.02.2004
18:14
smile
[7]

Conroy [ Dwie Szopy ]

W MyIE2 jest opcja sciągania flashów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.