
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
Znalezione w sieci - Predator Strikes !
dla mnie wypas, zwłaszcza końcówka

ICE7 [ Konsul ]
heh niezłe... ma swój klimat :)
techi [ Legend ]
hehe całkiem fajne:D "Like a Virgin " ']

Hitmanio [ KG 21 ]
Predator + Counter_Strike, fajne :DD
Hitmanio [ KG 21 ]
"And now something really different" STOMP !
LOL zarąmbiste

Sir klesk [ Sazillon ]
SUPER :-)
"Do you wan't some candy?"
"Affermetive!"
HaHaHa
następny [ Rekrut ]
Fajne

childlike [ Konsul ]
fajne
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
w ogole zobaczcie całą stronkę, polecam max payne, dirrrty,big black guy named ben(to rządzi),spider man też jest fajny.
Get away from the car motherfucker!!!(z big black guy...)
^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
drat, zapomnialem dodac.
dla wygodnych

bone_man [ Powered by ATI ]
Lol, fajny flash.
Dzwieki z CS, Aliens, Preadator :PPP

Khelben [ PointGuard ]
fajne
...Soul Surfer... [ Legend ]
bystre... koniec najlepszy z tego wszytkiego...

pre13 [ Generaďż˝ ]
no wypas, wypas po prostu ;)

m_ax [ Pretorianin ]
Calkiem spoko :)) Ale najlepsze jest to, ze jak wchodzilem na ten watek to spojrzalem na winamp'a i akurat leciala piosenka nicotine'a - predator :)))

Brisk. [ Chomik ]
Hiehiehie film itak lepszy był :D

Buczo_cm [ Mikado ]
Niezłe ale koncówki nie zajarzyłem :|

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Z cukerkiem było the best :) LOL i rotfl do kwadratu :))

yediii [ also known as duszek ]
hehe
nawet fajne :D

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
haha dobre :)

SoulHunter [ Bad Boy ]
daje rade

Ths [ Konsul ]
Niezłe

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
heehhe :]

technior [ Konsul ]
Bardzo fajne !!

peter.i [ spooki - pVd ]
CZADOWE!!!!
zakonczenie mnie rozwalilo!!!

eJay [ Gladiator ]
Hehhe Like a virgin:) LOL:D

deTorquemada [ Pamiętaj ]
Heh ... dobre :)
dziku86 [ The Cure ]
zajebiste ::)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Predator, mmm:)

bebzoon [ bucydonna ]
w końcu coś zabawnego !
Fett [ Avatar ]
Buczo_cm - pewnie nie ogglądałeś Monty pythona ? ;)
szkoda tylko ze ludziki się nie animowały tak jak naprzykład Xiao Xiao
LuCaZ15 [ Dirty Sanchez ]
hehehehe wypas :D
gietas [ Pretorianin ]
jest ok.